معرفی

انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۸

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزپزشکی می باشد. همچنین عضو انجمن علمی ارولوژی ایران بوده و با بیمارستان های پارسیان ،محب و مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری بیمارستان طالقانی همکاری دارد.

دکتر محمد جباری در زمینه جراحی های ترمیمی مجرای ادراری مادرزادی یا به دنبال ضربه و تصادف، درمان ناباروری مردان، واریکوسل و درمان سنگ های کلیه، حالب و مثانه به روش های بسته و غیر جراحی باز، درمان سرطان های کلیه، پروستات، مثانه و دستگاه باروری مردان فعالیت می کند.

هدف از ایجاد این وب سایت ارائه اطلاعات صحیح و تخصصی در زمینه اورولوژی با زبانی ساده برای هموطنان ایرانی می باشد. در این وب سایت تلاش می شود تا به تدریج موضوعاتی شامل نشانه ها، تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری های دستگاه ادراری مردان و زنان و همچنین دستگاه باروری مردان می باشد.

علاقه مندان می توانند سوالات خود را در رابطه با بیماری های فوق الذکر از طریق این سایت مطرح و پاسخ خود را ظرف مدت حداکثر یک هفته دریافت نمایند.

آدرس مطب

آدرس مطب : تهران ، خ میرزای شیرازی , نرسیده به خ شهید بهشتی, کوچه شهدا , پلاک 22 , طبقه 4, واحد 20
کلیه حقوق مادی و معنوی برای دکتر محمد جباری محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
طراحی سایت پزشکیبا همیارسیستم