نمایش منوی کناری

تنگی مجرای ادراری یا پیشابراه

انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲

تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) تاثیر قابل ملاحظه ای در کیفیت زندگی دارد، و می تواند منجر به عفونت ادراری، سنگ مثانه، آسیب عضلات و اعصاب مثانه، ایجاد فیستول، انتشار عفونت به خون و دیگر اعضای بدن (sepsis)، و در نهایت نارسایی کلیه شود.

همه تنگی ها در اثر آسیب به لایه پوشاننده مجرای ادراری (پیشابراه) یا بافت اسفنجی زیرین آن و در نهایت تغییر ماهیت بافت آسیب دیده و تشکیل فیبروز در طی فرآیند ترمیم رخ می دهد (شکل ۱). آسیب های کوچک بافت پوششی مجرای ادراری (پیشابراه) باعث خروج ادرار به بافت اسفنجی و بروز واکنش های فیبروتیک درون بافت اسفنجی می شود. در زمان آسیب این فیبروز می تواند بدون علامت باشد ولی با گذشت زمان و بتدریج قطر داخلی مجرای ادراری (پیشابراه) باریک شده و منجر به علائم ادراری انسدادی می شود.

تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) حدود ۵۰۰۰ ویزیت بیمارستانی و یک و نیم میلیون ویزیت در مطب را در هر سال در آمریکا شامل می شود. اگرچه آماری در ایران در این مورد موجود نمی باشد ولی میزان بروز و شیوع آن در ایران نیز زیاد و قابل ملاحظه است.  سیر طبیعی تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) در بیماران درمان نشده به گونه ایست که می تواند با عوارض زیادی همراه باشد. عوارض تنگی های مجرای ادراری (پیشابراه) در جدول زیر آمده است:

Urethral stricture02

میزان بروز تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) بین ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ مورد در هر ۱۰۰ هزار نفر تخمین زده شده است و این میزان بروز در افراد بالای ۵۵ سال بطور چشمگیری افزایش می یابد. هزینه ای که این بیماری به سیستم سلامت کشور وارد می کند قابل توجه است بطوریکه هزینه ی سالیانه تحمیل شده به دلیل تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) در کشور آمریکا در سال ۲۰۰۰ حدود ۱۹۱ میلیون دلار تخمین زده شده است.

بخوانید  درمان تنگی مجرای ادرار و هیپوسپادیس با پیوند مخاط دهان

انواع تنگی مجرای ادراری

تنگی های مجرای ادراری (پیشابراه) به دو نوع تقسیم می شوند:

  1. تنگی های بخش قدامی (انتهایی)
  2.  تنگی های بخش خلفی (ابتدایی) مجرای ادراری (پیشابراه).

تنگی های بخش قدامی مجرای ادراری (پیشابراه) عموما ناشی از عفوونت مثل عفونت های ناشی از گونوره (سوزاک)، التهاب مجرای ادراری (پیشابراه) مثل ابتلا به بیماری لیکن اسکلروزیس یا BXO، ضربه به آلت تناسلی، ضربه به زیر کیسه بیضه (ناحیه پرینه یا نشیمنگاه که حد فاصل مقعد و کیسه بیضه می باشد و به آن آسیب زین اسبی نیز می گویند)، و سابقه جراحی قبلی هیپوسپادیاس می باشد.

 

تنگی مجرا

درحالی که تنگی های بخش خلفی مجرای ادراری (پیشابراه) معمولا به دنبال سوند گذاری، تابیدن اشعه به ناحیه لگن، رادیکال پروستاتکتومی یا دیگر جراحی های پروستات، و آسیب های ناشی از ضربه به لگن بویژه شکستگی لگن بدنبال تصادف یا سقوط از ارتفاع ایجاد می باشد. گاهی اوقات علت تنگی مادرزادی بوده و یا اینکه علت مشخصی برای آن پیدا نمی شود.

تنگی پیشابراه

تشخیص و ارزیابی تنگی مجرای ادراری (پیشابراه)

علائم تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) شامل زور زدن حین ادرار کردن، عدم تخلیه کامل ادرار، جریان ادرار ضعیف، و همچنین سابقه عفونت های ادراری مکرر و ادرار خونی می باشد.

عکس رنگی از مجرای ادراری (پیشابراه) و مثانه می تواند محل، طول و شدت تنگی را مشخص کند بطوری که در عکس رنگی تنگی بصورت باریک شدن قطر داخلی مجرای ادراری (پیشابراه) در محل تنگی و متسع بودن مجرای ادراری (پیشابراه) قبل از تنگی دیده می شود. برای تشخیص از سیستوسکوپی (روشی که در آن با دستگاهی که به آن سیستوسکوپ می گویند مجرای ادراری (پیشابراه) و مثانه با نگاه و دید مستقیم دیده می شود) نیز استفاده می شود.

بخوانید  درمان و نشانه های تنگی مجرای ادراری در زنان چیست؟

تنگی مجرا

درمان تنگی مجرای ادراری

درمان تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) به روش متسع کردن (Urethral dilation)

روش های متعددی برای اتساع تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) وجود دارد مثل بالون زدن، استفاده از سوندهای فلزی مخصوص این کار، یا اتساع تنگی بوسیله سوند و توسط خود بیمار.

درمان تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) به روش بریدن تنگی (Internal urethrotomy)

بریدن تنگی زیر دید مستقیم (یورتروتومی) بوسیله تیغ مخصوصی که از داخل سیستوسکوپ عبور می کند انجام می شود و بعد از آن برای چند روز سوند تعبیه می شود. در مقایسه ای که بین دو روش متسع کردن و بریدن تنگی زیر دید مستقیم (یورتروتومی) از نظر میزان موفقیت و میزان عود مجدد تنگی انجام شده تفاوتی دیده نشده است.

در کل میزان موفقیت درمانی با این روش حدود ۲۰% تا ۳۰% تخمین زده می شود لذا بعضی ارولوژیست ها سوند زدن توسط خود بیمار بعد از برش با تیغ را به منظور کاهش میزان عود توضیه می کنند. اما در بعضی مطالعات دیگر دیده شده که نه تنها سوند زدن توسط خود بیمار بعد از برش با تیغ (یورتروتومی) باعث کاهش میزان عود نمی شود بلکه می تواند باعث بروز عوارض دراز مدت قابل توجه و درنهایت خودداری مریض از ادامه این کار شود. هرچه طول تنگی بیشتر باشد احتمال عود نیز بیشتر است.

عواملی که باعث افزایش میزان عود می شوند عبارتند از: سابقه یورتروتومی قبلی، تنگی های بیش از ۲ سانتیمتر، وجود تنگی های متعدد، وجود عفونت ادراری در هنگام یورتروتومی، وجود تنگی در ناحیه مجرای پنایل (بخشی از مجرای ادراری که در داخل آلت تناسلی قرار دارد) و تنگی مجرای ادراری در ناحیه اسفنکتری(مجرای ممبرانوس)، و تنگی هایی که همراه با فیبروز وسیع در بافت اسفنجی اطراف مجرای ادراری (پیشابراه) می باشد. موارد فوق به پزشک کمک می کند تا بیمارانی که مناسب این روش درمانی هستند را به درستی انتخاب کند.

بخوانید  بیماری مادرزادی هیپوسپادیاس

 

تنگی مجرا قبل و بعد از عمل

 

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی

تنگی مجرای ادراری یا پیشابراه
۴٫۲ (۸۳٫۶۴%) ۱۱ رای

سوال پزشکی دارید ؟!؟

همین الآن از طریق صفحه پرسش از دکتر سوال خود را بپرسید و پاسخ خودتون را دریافت کنید !
برای کمک به بهتر شدن مطلب فوق به آن امتیاز دهید
دکتر محمد جباری

مولف و نویسنده :

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی همچنین فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن علمی ارولوژی ایران می باشد.

  • دکتر محمد جباري
  • مطالب سايت را در شبکه هاي اجتماعي سريع تر دنبال کنيد

پرسش از دکتر ارولوژیست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

لیست سوال های پاسخ داده شده


1
تشکر
مهم

اینجانب دکتر احمدی توسط جناب آقای دکتر محمد جباری مورد عمل جراحی واریکوسل میکروسکوپیک (microscopic varicocelectomy) قرار گرفتم. از نظر اینجانب -که خود جراح می باشم- مهارت تکنیک جراحی ایشان ستودنی است؛ به عنوان یک مثال ساده اینجانب پس از عمل نیاز به حتی یک دوز داروی ضد درد نداشتم که بخش اعظم این موضوع به تکنیک جراحی عالی مرتبط است. اخلاق کاری پزشکی ایشان بسیار والا و قابل ستایش است. برای ایشان در پناه حق آرزوی موفقیت دارم. مشاهده پاسخ دکتر
2
تاثیر واریکوسل در ناباروری
مهم

با سلام.
راجع به بیماری واریکوسل دو سوال داشتم. اول اینکه تا چه حد این بیماری در ناباروری مردان صحت دارد و برای اینکه فرد دچار نازایی نشود دوره بهبود یا درمان حداکثر چه مدت میتواند باشد . دوم اینکه عوامل تشدید موقت این بیماری چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
طول آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
4
کوچکی آلت
مهم

باسلام.دکتر جون من 25سال دارم واز مشکل کوچکی آلت رنج میبرم چرا کسی به داد ما نمیرسه.چرا علم پزشکی در این مورد راه حلی ندارد.هر جا مراجعه کردم نا امیدم کردن.با تشکر.حمید از مشهد مشاهده پاسخ دکتر
5
طول الت تناسلي
مهم

براي نزديكي باهمسر طول الت تناسلي بايدچه اندازه باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
6
درمان قطعی زگیل تناسلی در مدت کوتاه با لیزر یا پماد امکان پذیر است ؟
مهم

من حدود 15 روز متوجه شدم زگیل تناسلی دارم خیلی نگران شدم به پزشک متخصص پوست مراجعه کرده ام دوتا سوال دارم
1- ایا درمان قطعی وجود ارد
2- مدت درمان چقدر است
3-ایادرمان لیزرا راتوصیه می فرمایید یانجماد خیلی
خیلی متکرم از لطف تان اقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
7
درد بیضه
مهم

سلاام اقای دکتر . چندین سال پیش بیضه سمت چپم ضربه خورد . و با یخ گذاشتن ودارو از بیمارستان مرخص شدم . و پس از مدتی تنگی مجرا و دو بار سیستوسکوپی و مجرا رو باز کردن و دیگه خوب نشدم . در حا ل حاضر تنگی مجرا و درد در بیضه و بیضه چپم یک چهارم سمت راست شده . و همیشه عفونت مثانه دارم . و باید سوند بزنم . چکار باید بکنم . با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
8
افزایش طول آلت جنسی
مهم

جناب آقای دکتر جباری
با سلام
بنده 33 سال سن دارم و از دو موضوع واقعا رنج میبرم مورد اول کوچک بودن آلت تناسلی و مورد دوم ارزاء زودهنگام است. تا حدودی در مورد این دو موضوع مطالعه کرده ام اما نسبت به صحت مطالب درج شده در سایتها اعم از داروهای افزایش سایز و تاخیر در انزال اطمینان ندارم لذا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید آیا بلحاظ پزشکی دارویی برای رفع این دو نقسصه وجود دارد یا خیر و همچنین آیا نیازی به مراجعه حضوری هست یا خیر ...

با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
9
اندازه آلت
مهم

باسلام چناب دکتر من 40 سالمه و اندازه آلتم 10 سانت است بخدا اینکه آلتم کوچک است اعصابم داغونه و خیلی ناراحتم از بعضی داروها و لارجرباکس استفاده کرده ام جواب نداده و به هیچی دیگه اطمینان ندارم فقط شما میتوانید کمکم کنید شما رو به خدا ازین ناراحتی نجاتم بدین و راه درست افزایش سایز رو بهم نشون بدین خواهش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
10
مشکل نازائی

اقای دکتر ضمن سلام و عرض ادب و ارادت پیام دادم ازتون تشکر کنم با راهنمایی که شما کردین وضعیتم خیلی خیلی بهتر شده تا جایی که دکتری که میرم متعجب شد و کاره من به بعضی جاها نکشید
دکتر جان دس بوستون هستم و خدا خودش عوض بده ما دوریم و دستمون ازتون کوتاه ولی بینهایت ازتون سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
11
تشکر و سوال

جناب دکتر جباری عزیز
بنده ۷ ماه پیش خدمت شما لیزر درمانی کردم و تا الان عود نداشتم . ضمن تشکر و سپاس از مهارت و تجربه بالا که ستودنی است .
بروی تنه آلت دانه های هست که با کشیدن پوست مشخص میشه و از آنها مو میروید . آیا اینها زگیل هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
12
تشکر

ممنونم آقای دکتر از سایت بسیار خوبتون مشاهده پاسخ دکتر
13
تشکر

اینجانب بر خودم واجب میدانم که مراتب تشکر و سپاس خاضعانه خود را نسبت به حس مسئولیت پذیری و زحمات بی دریغ جناب آقای دکتر جباری در خصوص بیماران به جای آورم. از خداوند متعال برای حضرت عالی طول عمر با عزت و همراه با سلامتی آرزو دارم. مشاهده پاسخ دکتر
14
زيگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من چند هفته پيش ٣تاً زيگيل تناسليو كرايو كردم ١كيشون كه بزرگتر بود خوب نشد خيليم سخت بود زخم زياد درد هنوزم زخما خوب نشدن پشيمونم از كرايو اصلا اونجوري كه ميگن خوب نيست بدترين روشه الان ميتونم اون يدونرو ليزر كنم و اينكه هزينه ليزر يه زيگيل چقدره مرسي مشاهده پاسخ دکتر
15
والله بصیر بالعباد

سلام آقای دکتر جباری
میخواستم بگم سایت خوبی دارین و جواب دادن به سوالای مردم کار عالیییی هست که انجام میدین . مطمئن باشید تا زمانی که به یاد خدا هستید و این کار خداپسندانه رو انجام میدید خدا هم هوای شما رو داره . یا مهدی عج
مشاهده پاسخ دکتر
16
تقدیر و تشکر

با سلام و احترام بنده به صورت اتفاقی سایت شما رو ملاحظه کردم لازم دیدم از این خدمت ارزشمند شما آنهم در این دنیایی که انسانها از یکدیگر گریزان هستند به نوبه خودم تشکر و قدردانی کنم ساکن مشهد الرضا هستم انشاء الله نایب الزیاره شما در حرم آقا امام رضا باشم مشاهده پاسخ دکتر
17
سؤال جدید فقط میتونه یک‌چیز باشه شما چطوری یه انسان عمل می‌کنید که حتی کوچک‌ترین دردی رو بعد از عمل احساس نمیکنه درود بر شما

واقعاً ممنونم جناب دکتر مهارت شما در عمل جراحی واریکوسل ستودنی هست، بنده بدون کوچک‌ترین درد یا ناراحتی ،ترخیص و در حال حاضر 25 روز هست که از عمل بنده میگ ذره و هیچ مشکلی و دردی نداشتم می تونم باجرئت به گم شما از نوابغ جراحی ایران هستید به‌عنوان یک ایرانی به شما افتخار می‌کنم و مطمئن باشید تا آخر عمرم مدیون شما هستم و ذکر خیر شمارا برای تمام کسانی که می‌شناسم و کسانی که آشنا به شم خواهم گفت درود بر غیرت پاک بزرگ‌مرد جراحی ایران جناب دکتر جباری ،با تشکر فراوان .بیمار بهبودیافته، رستگار مشاهده پاسخ دکتر
18
قطر عروق
مهم

سلام خسته نباشید.
من رفتم سونوگرافی و جوابی که برام دادن:
عروق وریدی در سمت چپ بشدت متسع بوده - در حالت استاده و با مانور والسالوا قطر عروق به 3/7-5 میلیمتر میرسد.

میخواستم بدونم الان با این قطر درجه واریکوسل چنده؟ اصلاً میشه در این مورد نظر داد؟

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
19
انحنای آلت
مهم

سلام خدمت دکتر. 25 سالم هستش و در شرف ازدواج هستم. آلتم تققریبا 30 یا 40 درجه ای انحراف داره که مادرزادی نیستش و به مرور اینجوری شده. بخدا بدجور نگرانم. ممنون میشم کمکم کنید.
1- آیا واسم مشکل ساز هستش؟
2- به چه متخصصی باید مراجعه کنم؟
3- همچنین زودانزالی شدید دارم باید چیکار کنم؟ آیا قرص ها و داروها بدرد میخورن؟
مشاهده پاسخ دکتر
20
واریکوسل
مهم

باعرض سلام وادب خدمت جناب آقای دکتر
ببخشیدآقای دکتر عوارض واریکوسل چیه؟آیا باجراحی بیماری قابل رفع هست؟ آیاجای ترس وجود داره(منظوربعداز عمل جراحیه)؟
ممنون ومتشکرم ازپاسختون
مشاهده پاسخ دکتر
21
اندازه آلت
مهم

با سلام خدمت شما
سایز آلت من در حالت نعوض 10 سانتی متر می باشد
البته شاید بگید 10 سانت مشکلی ایجاد نمی کند
اما من به دلیل کوچکی نمیتونم زیاد در رابطه راضی باشم
آیا می توانم آن را بزرگ کنم؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
22
زگيل تناسلي در مردان به چه درمانی نساز دارند؟
مهم

با سلام دكتر من 21 سالمه چند وقته روي ناحيه تناسليم قسمت پرينه به سمت مقعد چند تا دونه ي كوچولو مث جوش زير پوستي زده در ضمن مقاربت هم داشتم ، جديدا هم وقتي ميرم دست شويي خوني ميشن و مسوزن ؟ اگه زگيل تناسلي باشن امكان داره خودشون خوب بشن ؟ مرسي ازلطفتون دكتر مشاهده پاسخ دکتر
23
مشکل جنسی
مهم

سلام
باعرض تشکر از شما
من جوانی 26 ساله هستم.طول آلتم درحالت عادی 3سانتی مترهست(خیلی کوچک مثل دوران 10سالگی).درحالت نعوظ 15سانتیمتر و سایز دورش 10سانتی متر هست.سرآلتم هم درحالت نعوظ کوچک هست.همچنین آب منی من بدون جهش خارج میشود.میخواستم نظرتونو درباه مشکل کوچکی آلتم و درمان آن مطرح کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
24
درمان
مهم

با عرض سلام
بنده از کوچکی الت تناسلی رنج میبرم
اندازه ادر حالت نعوذ 11 سانت میباشد
ایا راه حلی به جز جراحی وجود دارد؟
ممنون میشوم راهنمایی کامل بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
25
تک بیضه ای.
مهم

با سلام خدمت شما و با تشکر از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میذارید.من و شوهرم ۳ ساله ازدواج کردیم چند ماهه تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ازمایشات من خوب بود و دکتر گفت انشالله باردار میشید به زودی و بعد بیاید،اما چند روزه متوجه شدم شوهرم تک بیضه است من اصلا چیزی در این مورد نمیدونستم و نشنیده بودم،وقتی دیدم چند ماه گذشت و بارورری صورت نگرفت به فکر از اسپرم افتادم و به شوهرم گفتم شاید نو واریسکول داری،یهو گفت نمیدونم من که از بچگی تک بیضه ام! به نظر شما امکان بارداری ما وجود داره؟چه راههایی هست؟از اسپرم رو این هفته انجام میدیم،اگه مشکلی بود چیکار باید کرد ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
26
زیگیل تناسلی
مهم

سلام جناب دکتر جباری عزیز،
من30 سال سن دارم متاهل هستم و الان مدتی دچار این بیماری ( زیگیل ناحیه تناسلی) شدم و بالای 6 ماه مداوم در حال پیگیری و درمانم ، ولی همچنان جزیی از مبتلایان این ویروسم .منشا ابتدایی زگیل بزرگ به اندازه 1 عدس روی دیواره مجاری ادار نزدیک به شکم بوئ که با ناآگاهی و تشخیص اشتباه متخصص به خال ( دکتر امیر ایجادی) بعد از برخورد با تیغ طبیعتا تکثیر شد و بعداز اون چند نقطه دیگه هم درگبر شد تا با پیگیری از متخصصین قطعی شد که زگیله و اولین درمان بخاطر شدت و حجم زگیل اولیه فرستاده شدم پیش متخصص پوست ( دکتر رزمی نیا ) که با لیزر شروع به درمان کردن و بعد از دردهای فراوان و زخم های زیاد با 10 روز طول درمان و صابون برای شستشو ( منع استفاده از موبر یا تیغ ) و همینطور عدم نزدیکی در کمال نابتوری چند زگیل دوباره دیده شد که دکتر با خونسردی گفت همسرتون مبتلاست حتما و با پیگیری و چکاب مشخص شد ایشون پاکن از ویروس در نتیجه من مجددا رفتم کلینیک اینبار فیریز کردن نقاط رو و من ایندفعه بمدت 15 روز اصلا رابطه برقرار نکردم و مجددا زگیل ها پیدا شدن بار سوم در کمال نا امیدی رفتم و مجددا فیریز و باز هم زیگیل!!! دکتر همسرم با شنیدن شرایط و اینبار باتوجه به کوچکی زیگیلها که با چشم معمول زیاد قابل دیدن نبود پماد قهوه ای رنگی رو تجویز کردن که باعث سوزوندن این زگیلها میشد که بعد از 6 ساعت باید میشستم بگفته ایشون 1 بار کافی بود که همه برن و اصلا این نشد بعد ار 3 بار استفاده و باز هم ناامیدی از دکتری میخک تجویز شد که با سوزوندن اون با درد شدید باز هم زگیل بعد از چندروز دوری دوباره برمیگردن .....
همه دکترا گفتن سیستم ایمنی بدنت آمده پایین که با تجویز ( ژل خوراکی رویال زنبور ) که حتما واقف به عملکردش هستید بازهم من نتیونستم که جواب بگیرم
آقای دکتر واقعا من زندگیم مختل شده رابطه زناشوییم کنسل شده و همینطور پول و پوستم که نابود شد بس که انواع درمان روش اتفاق افتاده،حتی اینقدر دربارش تو جاهای مختلف تحقیق کردم اطلاعاتم کافیه و حتی شک دارم واکسن گارداسیل برای من که الان مبتلا به این ویروسم جوابگو باشه...
لازم به ذکر جناب جباری، من تا امروز غیر از همسرم با هیچ احدی رابطه نداشتم این رو باور کنین که عین حقیقته، چون همه میگن بخاطر تعدد رابطه با افراد مختلفه که برای من صدق نمیکنه ،اینجام برای شکا زیاد حرف زدم و عذر میخوام بابت طولانی بودنش ..
انشالله شما بتونین کمک کنین
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
27
نعوظ
مهم

با سلام خدمت اقای دکتر
1. من مدتی است از کاندوم استفاده میکنم چون تصمیم بچه دار شدن نداریم . اما وقتی از کاندوم استفاده میکنم الت شل تر از حالت عادی میشه و صفتی پیدا نمیکنه . علت چیست ؟
2 . اصولا بعد از خروج منی الت نعوظ خودش رو از دست میده ؟
ممنون میشم پاسخ شما رو بشنوم
مشاهده پاسخ دکتر
28
واری کوسل
مهم

سلام دکتر خسته نباشید.واری کوسل گرید 1 دارم ازمایش اسبرم گرفتم خوب بود فقط حرکتشون 5درصد بود بعضی وقتا سربا میمونم بیضه چب و زیر بیضه هام دردمیکنه بعضی وقتا هم راست.جواب سوالمو بدیدبا تشکر مشاهده پاسخ دکتر
29
کجی آلت
مهم

با سلام.نامزد من دچار کجی آلت است.ما نزدیکی نداشتیم و ایشان در این باره اطلاعاتی ندارد.من نگران هستم و نمی دانم چگونه می توانم کمکش کنم. به شدت دوستش می دارم و نمی خواهم ناراحتش کنم .نیاز به راهنمایی دارم مشاهده پاسخ دکتر
30
کج بودن الت تناسلی
مهم

با سلام به خدمت اقای دکتر.گفته بودید عکس بفرسم.میخواستم بدونم نیاز به جراحی داره و هزینه جراحی در بیمارستان های دولتی و خصوصی چقدر است. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
31
بی میلی و ناتوانی جنسی
مهم

با سلام.من از چهار سال پیش دچار افت شدید از لحاظ قدرت جنسی شده ام 38 سال دارم 19 ساله که ازدواج کرده ام.اوایل برا چند روز بی میل بودم بعد دوباره بر میگشت و طبیعی بود.رفته رفته اون زمان بی میلی و ناتوانی بیشتر میشه الان مثلا اگر ده روز بی میلی داشته باشم شاید در مقابل 2 روز قدرت نزدیکی دارم .من ساکن اردبیل هستم دکترای اینجا زیاد به حرف توجه ندارند.وفقط دنبال نسخه نوشتن هستن .دارو ها مثل قرص سیلد نافل و امپول تستسترون تجویز میکنن اما مشکل من روز به روز بد تر میشه ..لطفا بنده رو راهنمای بفرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
32
راههای آفزایش سایز آلت؟
مهم

با سلام خدمت آقای دکتر جباری و عرض خسته نباشید
اینکه بتونیم سایز آلت رو زیاد کنیم در حد 2 سانت بصورت دایم امکان دارد؟روش مورد پیشنهادی؟
قرصهای گیاهی که تبلیغ میشود چقدر مفید است و عوارض جانبی آنها در صورت وجود؟
مشاهده پاسخ دکتر
33
ادرار غیر ارادی
مهم

سلام خسته نباشید
خانمی هستم 23 ساله و متاهل . من همیشه ،بهخصوص موقع نشستن احساس خارج شدن ادرار می کنم ولی دقیقا نمیدونم ادراره یا عرق و یا چیز دیگه و اکثر اوقات احساس گرمی در ناحیه خروج ادرار می کنم <لطفا منو راهنمایی منید
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
34
ناتواني جنسي
مهم

با سلام جناب آقاي دكتر
آقاي دكتر من فردي 32 ساله هستم كه دچار انزال زودرس هستم تا كنون به سه تا دكتر در اين مورد مراجعه كردم .
1- دكتر اول(جراح كليه و مجاري اداري) ابتدا پس از معاينه (از معقد) به اينجانب گفت مشكل براي پورستات مي باشد كه پس از مصرف دارو دوباره مراجعه نمودم و قرص پراپرانول و فلكوستين به من داد اما جواب نگرفتم
2- دكتر دوم (ارولوژيست)هم مجدداً گفت براي پورستات مي باشد يك آ«پول شبيه پنسيلين بود داخل وكيوم برايم نوشت گفت عفونت پورستات درمان شود كه پس از طريق آمپول تكرر ادرارم خوب شد و برام قرص آسنترا و كلوميپرامين 25 نوشت كه قرص (كلوميپرامين )يبوست فوق العاده شديدي (در حد بوندس ليگا)برايم بوجود آورد جواب داد اما به خاطر يبوست شديد غلط كردم ديگه كلوميپرامين مصرف كنم.
3- دكتر سوم (دكتر محمد فلاح) هر روز تو روزنامه آگهي مي دهد (ناتواني جنسي و جراحي هاي اتدام تناسلي 22774332 شماره تلفنشه ) كه تقريبا 5 ماه است پيش اون مي روم پس از معاينه به من گفت شما پيري آلت داريد و براي من يك دستگاه ويگرا پلاس برقي به همراه يك پماد داد كه اين دستگاه و پماد باعث شد آلتم سفت شود و تقريبا هم يك برابر كلفت تر شده و گفت هفته اي دوبار سكس داشته باش قرص هايي كه براي من تجويز كرد : قرص آفردويت و ويتامين اي و سرتالين و پاروكستين تا سه ماه نتيجه نگرفتم براي بار دوم كه رفتم گفت سكست را يك شب در ميان انجام بده و قرص هاي سرتالين و پاروگستين را يك شب از اين و يك شب از اون يكي استفاده كن اما نتيجه نگرفتم براي بار سوم كه به اين دكتر مراجعه نمودم قرص ايمي پيرامين را هم به قرص هاي من اضافه كرد اما من هنوز كه هنوزه سه سوت آبم مي آيد (البته اين را هم بگم كه اين سه دكتر دفعه اولي كه قرص ها را مصرف مي كردم تايم سكسم بالاي 5 دقيقه مي شد اما شب بعد يا شب هاي بعد دوباره تايمم سه سوت مي شد ) دكتر سومي به من گفت كه ايمي پرامين را يكي صبح و يكي شب بخور و قرص هاي پاروكستين و سرتالين را هر شب استفاده كن اما متاسفانه نتيجه نگرفتم كه نگرفتم كه نگرفتم هرچي هم تو اين سايت ها و ... سرچ مي كنم داروهاش همين است و نه چيزي بيشتري كه به سايت شما رسيدم و ديدم انصافا حداقل نسبت به سايت هاي ديگر كامل تر توضيح داده ايد و تصويري هم توضيح داشت گفتم شايد شما بتوانيد مشكل من را حل كنيد حالا اين بيمار عاجزانه از شما در خواست دارد چه خاكي بايد توي سرم بريزيم تا من هم بتوانم تايم سكس چند دقيقه اي داشته باشم .
خواهشمندم در اين زمينه من را راهنمايي بفرمائيد.
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
35
جنسی
مهم

باسلام خدمت آقای دکتر من45سالمه مدت 22 ساله ازدواج کرده ام حدود دو سال است که ضعف نعوظ دارم که همیشگی نیست گاهی طبیعی هست گاهی مشکل دارم طول آتتم در حالت نعوظ 14 سانتیمتر ومحیطش 13 سانت می باشد ضمنا از ابتای نوجوانی آلتم هنگام نعوظ مقداری خمیدگی وانحتا دارد مدتهاست نعوظ صبحگاهی ندارم وخیلی به ندرت درخواب محتلم می شوم لطفا راهنمایی وپاسخ بفرمایید. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
36
کج بودن الت تناسلی
مهم

با سلام خدمت دکتر محمد جباری / من جوانی 23ساله هستم که عالت تناسلی ام کجه . میخواستم بدونم که با چه ازمایشی میشه فهمید که الت تناسلی به عمل جراحی نیاز داردو تا چند سالگی میشه درمان کرد .
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
37
بیماری پیرونی
مهم

با درود و احترام
جناب آقای دکتر جباری، من یکی دو بار از شما در باره بیماری پیرونی که 2 ماه است که گربانگیر من شده پرسش کرده ام. آقای دکتر، مستحضرید که یکی از راههای مقابله باپیشرفت این بیماری، تزریق دو هفته یکبار آمپول وراپامیل به پلاک می باشد. می خواستم ببینم حضرتعالی این تزریق را انجام می دهید یا خیر؟ و اگر بله، آیا نیاز به بیمارستان هست یا اینکه به طور سرپایی در مطب تان انجام می دهید؟ بسیار سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
38
انحنا به سمت پایین الت
مهم

سلام اقای دکترريالپسر 23 ساله مجرد هستم آلتم شدیدن به سمت پایین انحنا داره و جدیدا متوجه شدم!!!!!!باید چیگار کنم دارم دیوتنه می شم مشاهده پاسخ دکتر
39
سنگ کلیه
مهم

با سلام خدمت شما دکترگرامی به عرض میرسانم نتیجه سونوگرافی که انجام دادم به این شرح است کلیه راست با ابعاد46*118م.م وپارانشیم13م.م وکلیه چپ با ابعاد48*113م.م وپارانشیم114م.م هردو باضخامت واکوی پارانشیم طبیعی رویت میشوند.یک سنگ به قطر7/5م.م دردسته کالیسهای تحتانی کلیه راست مشاهده شد.هیدرونفروزدرسیستم پیلوکالیسیل کلیه ها مشاهده نشد.مثانه ضخامت جداری ومخاط طبیعی دارد وفاقد سنگ ورسوبات اکوژن می باشد.به نظرحضرتعالی جهت دفع سنگ مزبورآیا نیازبه جراحی یا استفاده ازدستگاه سنگ شکن دارم؟یا اینکه راه حل دیگه ای جهت دفع سنگ مذکوروجود دارد؟وآیا وجودسنگ مزبورباعث تخریب کلیه ها میشوند؟اگربنده راهنمائی بفرمایید بی نهایت ازشما سپسگزارم.ارادتمند شما. مشاهده پاسخ دکتر
40
کوچکی آلت
مهم

باسلام.من 25 سال دارم و مشکل کوچکی آلت دارم چه بایدکرد.اگر در ایران راه درمان ندارد در اروپا وجود دارد.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
41
آلت تناسلی
مهم

سلام.من 13 سال دارم اندازه طول آلت ام (به طور کشیده)9 سانتی متر هستش
چه جوری آلت ام رو بزرگ کنم؟؟؟؟
در ضمن من زود تحریک میشم چه کاری میشه انجام داد تا دیر تحریک بشم؟؟؟؟؟
رابطه ی جنسی با یک دختر اشکالی داره واسه من ؟؟؟؟؟؟
چه جوری آلت ام رو بزرگ کنم؟؟؟؟؟؟
راهنمائی کنید لطفا
مشاهده پاسخ دکتر
42
اندازه آلت
مهم

سلام ببخشید من 13 سال سن دارم و فقط 5 سانتی متر آلتم هست چیکار کنم که بزرگ شه ؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی رنج میبرم مشاهده پاسخ دکتر
43
واریکوسل گرید 1 و 2
مهم

سلام
آقای دکتر من 40 ساله هستم و یک فرزند دختر 8 ساله دارم و به علت ناباروری به تازگی متوجه شدم که واریکوسل گرید 2 در چپ و گرید 1 در راست دارم، حال می خوام بدونم به غیر از عمل راه دیگه ای برای درمان ناباروری وجود داره؟ همینطور بنده پروستات 35 میلی نیز دارم و این پروستات در ناباروری تاثیر داره؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
44
زگیل تناسلی
مهم

سلام خسته نباشید آقای دکتر
مضرات زگیل تناسلی برای آقایان چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
45
انزال زود رس
مهم

سلام آقای دکتر
من 26 سال دارم و تا بحال سکس نداشته ام و در این مدت خود ارضایی انجام داده ام و چند سالیه که متوجه شدم انزال زود رس دارم و دیگه روم نشده برم با کسی سکس کنم در ضمن در حالت عادی آلتم خیلی خیلی کوچیک میشه ولی موقعه نعوظ کامله بزرگ و به اندازه نرمال میرسه
لطفا کمکم کنید باید چکار کنم هم برای انزالم و هم برای اینکه در عادی آلت بزرگتر بشه چون روم نمیشه جایی دکتر برم
مشاهده پاسخ دکتر
46
بزرگی پرستات
مهم

با سلام خدمت آقای دکتر
ابتدا شرح حال مختصری از نشانه بیماری می دهم : اینجانب ابتداً در تاریخ 22/05/91 با مرجعه به دکتر ارولژ بدلیل احساس تکرر ادرار تشخیص دکتر مبنی بر عفونت بوده و داروهای Ciprofloxacin 300 و Azithromycin 500 تجویز شد که بعد از مصرف مشکل برطرف گشت تا اینکه در مهرماه بدلیل بالا بودن آنزیمهای کبدی و مراجهه به پزشک دارو های لیورگل و جم فیبروزیل تجویز شد و در یک دور درمانی 2 ماهه مصرف شد که اینجانب با پیاده روی و پرهیز غذایی سعی در کنترل بیماری کبد چرب خود که در سونوگرافی مهرماه گرید 2 تشخیص داده شد داشتم تا اینکه مجددا برای چک آپ این بیماری در هفته گذشته با ازمایش خون انزیمها پایین و در حد نرمال رسیدند ولی در سونو گرافی کامل شکمی اینجانب که بدلیل کمی درد داشتن در قسمت سمت راست پایین شکم و دیده شدن چند قطره خون بعد از ادرار که یکبار صورت گرفت ، انجام شد علاوه بر گرید 2 بودن کبد چرب اینجانب تشخیص تورم پرستات نیز داده شد که به شرح ذیل گزارش شد:
(پروستات به سایز 32*40*42 میل متر و وزن 29 گرم بزرگتر از حد طبیعی میباشد(BPH) . اکوژنیسته پروستات نرمال است و ضایعه فضاگیر در پارانشیم پروستات دیده نمی شود.)
که با مرجعه مجدد به دکتر ارولوژ مجددا همان داروه ها سال گذشته با دوز 500 تجویز شد و توصیه شد که بعد از دور درمان حتماً برای عمل جراحی به ایشان مراجعه نماییم خواستم دراین مورد بخصوص نظر جنابعالی را بدانم و همچنین همسرم همزمان تحت درمان است
مشاهده پاسخ دکتر
47
زگیل تناسلی
مهم

سلام آقای دکتر جباری من حدود 5 ماه پیش ی چیزی مثل جوش قسمت پایین آلت تناسلیم(مرد) دیدم جدی نگرفتم 1 ماه پیش تو یک سایت خوندم فهمیدم زگیل تناسلی هست الان زیاد شدن شبیه گل کلم چون ما توی ی شهر دور افتاده هستیم و فعلا امکان امدن به تهران نیست احتمال میدم خانومم هم مبتلا شده میخواستم بدونم نزدیکی با خانوومم با عث پیشرفت بیماری میشه لطفا جواب بدین مشاهده پاسخ دکتر
48
بیضه نزول نکرده
مهم

با سلام من پسر 21 ساله هستم بیضه راستم بالای التم قرار داره مادر زادی الان میخام عمل کنم ایا فایده ای داره چون میگن حد اکثر باید تا5 سالگی عمل بشه میخاستم بدونم جای امیدی هست کلا در این مورد منو راهنمایی کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
49
استفاده از قرص
مهم

خسته نباشید دکنر.ببخشید میشه روش استفاده از قرص سرترالین یا پاروکستین رو بگین.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
50
نعوظ

سلام اقاي دكترمن 55سالمه ناراحتي قلبي عروقي ندارم.ولي فشارخون دارم كه ارثيه/عصبي/قرص.انالاپرين5ميخورم گاهي باابليمووترشي برطرف مي شودچنددكتررفتم.يكي دستگاه وكيم داده.ديگري سيلدنافيل.دسگاه هيج كاري نكرد سيلدمي خورم صورتم سرخ ميشود باسردردشديد.وازاين مشگل ناراحتم ميخواستم بدانم مشگل من راه.حل دارد كه بنده خدمت برسم بي نهايت متشكرم مشاهده پاسخ دکتر
51
طول الت تناسلی

با سلام من الان 19 سالمه و اندازه الت تناسلی من در حالت شل 4 و در حالت نعوظ 9 سانتی متر میشه و این از حالت نرمال کمتره و من میخوام اگه بشه درمان کنم تا حداقل به 12 سانتی متر برسد و من تا حالا پیش 2 دکتر غدد رفتم و انها میگن مشکلی نداره و در حد رفع حاجت مناسه حالا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید اگه احتیاجی به معاینه هست من حضوری بیام و ترجیحا میخوام عمل نشه وبا قرص و کرم ویا دستگاه های مرتبط درمان کنم مشاهده پاسخ دکتر
52
زگیل تناسلی

در دوران عقد هستم وهمسرم مبتلا به زگیل تناسلی است.نزدیکی کامل داریم اما دفعات بسیار کم و از زمان تشخیس ویروس ایشون نزدیکی نداشتیم..من هم توسط پزشک زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم پاپ اسمیر هم دادم مشکل خاصی نبود به جز عفونت قارچی..نگران اینده هستم ایشون یک ماهه که زگیل ها رو فریز میکن و هنوز کاملا از بین نرفتن...آیا نمیتونیم با هم رابطه داشته باشیم؟نوصیه شما برای شرایط ما چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
53
زیگیل تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید.دکتر یکی از دوستانم با یک فرد مبتلا ارتباط داشته البته دو هفته قبل از بروز و نمایان شدن زیگیلها.حال نگران است که او هم مبتلا به این ویروس شده یا نه ایا با ازمایش خون یا ادرار میتوان تشخیص داد که الوده به این ویروس شده یا خیر ؟باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
54
طول آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
این سوال رو برای بار دوم هست که می پرسم .
من 22 سالمه و دارم ازدواج می کنم اما طول آلت تناسلی من فقط 11 سانتی متر هست.
این طول کوتاه می تونه باعث نا باروری و یا مشکلات دیگه برای من و زندگی زناشوییم باشه.
اگه پاسخ بدین ممنون می شم.
مشاهده پاسخ دکتر
55
درد آلت
مهم

ادرارم ابتدا بدون مشکلی تخلیه می شه اما در نهایت مقداری باقی میمونه که که تیکه تیکه تخلیه میشه و گاها این تیکه تیکه تخلیه شدن به اندازه ادراری هست که در جالت طبیعی از مثانه خارج میشه اما احساس فشاراردر در مثانه به مانند حالت طبیعی احساس نمیشه اما با این وضع ادرار زیادی به این حالت خارج میشه و نمیفهممممممم چرا که باعث میشه مدت زیادی درwcبمونم،اذیتم میکنه آقای دکتر..برای همین رفتم دکتر که گفت بایست ادرارت نهایت در20ثانیه بایست تخلیه شه و کفت برم سونوگرافی که رفتم و جواب آزمایش هیچ مشکلی نداشت حتی دولیوان آبی که قبل آزمایش بهم دادند ورفتمwc سریع و بدون مشکلی تخلیه شد اما خیلی وقتها اینطور نیست...که بعد ترازوسین رو دکتر تجویز کرد که هیچ تاثیری نداشت...مشکل بعدی من همین جمع شدن بیضه یا آلت هستش که اگه هردو شل باشند احساس بهتری دارم حتی بار دفع ادرار...خواهش میکنم راهنماییم کنید از شر این وضعیت راحت شم!
دکترعزیز با عرض پوزش میخوام این رو هم ذکر کنم که جمع شدن بیضه و آلت در حدیه که هیچ برجستگی ای از روی شلوار دیده نمیشه درحالی که آلتم 16سانته اما نمیدونم اگه این اندازه طبیعیه چرا برجستگی دوستام و آشناهام از روی شلوار مشخصه!!!آیا آلتم کوچیکه که این مشکلات رو دارم؟!!!شاید اگر قطورتر و بلندتر بود این مشکلات رو نداشتم!!!
منو ببخشید که خیلی طولانی و راحت صحبت کردم و حتی درمورد مشکلات دیگرم صحبت کردم اما اگر بتونم از این حالت بیرون بیام قطعا دعاتون میکنم...
مشاهده پاسخ دکتر
56
zgil
مهم

salam aghay dr chand roz bad az ertebat alaem zegil broz mikone?josh sefid ke dard dare va cherk dare to nahie maghad va prine zegil hast? مشاهده پاسخ دکتر
57
ناتوانی جنسی
مهم

با سلام وتشکر از وقتی که گذاشین، در سوال قبلی در مورد پروتزفرمودیدبایستی بررسی های تخصصی شوید تا مشخص شود که علت آن جسمی است یا روانی و دیگر اینکه به آمپول جواب می دهد یا خیر آیا این موضوع که من در شبها در زمان خواب نعوض دارم چیزی را مشخص نمی کند البته به محض بیدار این حالت ازبین میرود در ضمن چیزی که در خودم مشاهده کردم هیچ تمایلی برایرابطه ندارم مگر بزور همسرم ودر این مدت چند ماهی که رابطه نداشیم حتی یک بار جنوب نشدم. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
58
ندول روی پوست کیسه بیضه
مهم

سلام آقای دکتر
چند سال هست که روی پوست کیسه بیضه من ندول های کوچک و سفتی وجود داره که فقط محدود به سطح پوست میشه. و تعدادشون هم زیاد نشده و اندازشون هم تغییری نکرده. چندتاشون محتویاتی داشتند که یکیشون رو با رعایت اصول آسپتیک تخلیه کردم و داخلش ماده کاملا سفید رنگ با قوام پنیری وجود داشت. میخواستم اگه ممکنه در موردش و میزان خطرش راهنماییم کنید.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
59
زود انزالی
مهم

سلام آقای دکتر
1- حداقل و و حداکثر زمان طبیعی انزال چقدر است
2- راه درمان مشکل زود انزالی چیست
مشاهده پاسخ دکتر
60
عود واريكوسل
مهم

با سلام و خسته نباشيد
من در سال 88 جراحي واريكوسل درجه 3 داشتم ولي متاسفانه عمل موفقيت اميز نبود و هيچ تغييري در ظاهر بيضه و ازمايش اسپرم ايجاد نشد تا اينكه اسفند ماه سال 91 دوباره تحت عمل جراحي قرار گرفتم ولي باز هم هيچ چيز تغيير نكرد
طبق تشخيص دكتر بنده باز هم بايد جراحي شوم ايا امكان 3 بار جراحي واريكوسل هست؟

دفعات قبل جراحي از به روش معمولي از راه شكم بود ايندفعه اگر قرار به عمل دوباره باشه حتما ميخوام به صورت ميكروسكپي باشه

چنتا سوال ديگه داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد

1 ايا پوشيدن شورت نسبتا تنگ موردي داره؟

2 رگهاي درشت و ريز بسياره اطرف بيضه مشاهده و به راحتي قابل لمس هستند چه موقع اين رگهاي كرم مانند از بين ميروند؟

حدود هزينه (حداكاثر و حداقل) هزينه جراحي رو اگر مقدوره بفرماييد

با تشكر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
61
اندازه الت تناسلی
مهم

سلام خسته نباشین اقای دکتر با عرض معظرت یه مشکلی داشتم من چاقم التم اصلان خیلی کوچیکه میره تو اصلان حالت عادی بیرون نمیاد تو نوشتهاتون گفتین جراحی میشه میخواستم بدونم حالت عادی برمیگرده یا نه و میخواستم بدونم هزینه جراحی چقدر میشه با تشکر مملون میشم ج منو بدین یا اس ام اس بدین یا ایمیل منتظرم بای مشاهده پاسخ دکتر
62
واریکوسل
مهم

سلام جناب دکتر
من چند ساله که واریکوسل دارم
با توجه به ورزش مرتب و با برنامه ای که داشتم مشکل خاصی احساس نمیکردم
اخیرا در دوره آموزشی سربازی به خاطر فشار رژه یه خرده احساس ناراحتی داشتم
بعد از چند ماه به دکتر مراجعه کردم
گفتن که واریکوسل دوطرفه گرید 2 دارم
آزمایش اسپرم هم نرماله ، تعداد 111 میلیونه فقط درصد تحرک اسپرم ها 40 درصده
توصیه تون چیه؟
باید عمل کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
63
واریکوس
مهم

سلام واریکوسل چند درصد نیاز به عمل دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
64
قرص Semenax
مهم

آیا استفاده از قرص Semenax برای افرادی که حجم مایع منی کم دارند توصیه می شود یا خیر در غیر این صورت چه دارویی را توصیه می کنید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
65
واريكوسل
مهم

باسلام ميخاستم بدونم بد ازعمل واريكوسل درجه 3چقدر طول ميكشد تا بيضه شكل واقعي خو دراپيدا كند مشاهده پاسخ دکتر
66
اندازه آلت
مهم

سلام.2تا سوال دارم دکتر عزیز
1.روش پنیمور را تا چه حد موثر میدانید؟
2. قرص ویگرگس پلاس ک دارای تاییدیه از اروپا و آمریکا و حتی وزارت بهداشت خودمون هست را تا چه حد موثر میدانید؟
مشاهده پاسخ دکتر
67
سرآلت
مهم

سر کلاهک کمی گوشت اضافه دارد که چسبیده به پایین کلاهک و ما بین آن سوراخ کوچکی است چه کاری بایستی انجام دهم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
68
آلت
مهم

هورمونهای رشد که در بدنسازی استفاده میشود از جمله هورمون اسب و سوما نمیتواند تاثیر گذار باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
69
ناتوانی جنسی
مهم

سلام، من48 سال دارم جند سال است که به توصیه پزشکان مختلفی که رفتم جهت رابطه جنسی از قرصهای محرک استفاده میکنم در حال حاضر به حدی رسیدم که در حالت بیداری حتی با قرص هم تحریک نمی شوم وچند ماه است که با همسرم رابط نداشتم آیا میبایست از پرتز استفاده نمایم یا درمان طبیعی برای من وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
70
رابطه زود انزالی و واریکوسل
مهم

سلام.1-ایا واریکوسل ربطی به زود انزالی دارد ؟2-عوامل ایجاد زود انرالی چیست دقیقا؟ مشاهده پاسخ دکتر
71
خود ارضایی
مهم

سلام اقای دکتر...ایا دکتر ارولوژیست میتونه تشخیص بده که طرف دارای عادت خود ارضایی هست یانه؟واسه استخدامی نیروی انتظامی میخوام شنیدم اونا نگاه میکنند...میشه تخشیص داد؟ مشاهده پاسخ دکتر
72
زیگیل تناسلی
مهم

با سلام.ایا در صورت درمان زیگیلها برای بچه دارشدن مشکلی ایجاد نمیشود؟
برای ازمایش ایدز و هپاتیت ناشتا بودن لازمه؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
73
درخواست راهنمایی

سلام
total sperm: 75 million , normal form : 85% , rapid progression : 50% , ph : 8 ,
سال 90 ماکرو آدنوم هیپوفیز عمل کردم که پرولاکتینم بالای 2500 بود ولی الان 4.5ng/ml است.
8 سال از ازدواجم میگذره و 2 سال است که تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ولی بی نتیجه بود و تصمیم گرفتیم برای ivf اقدام کنیم. ( در طی این مدت همسرم تمام آزمایشاتش را انجام داده و مشکلی نداشته،من هم 2 بار به پزشک اورولوژ مراجعه کردم و طبق معاینات ایشان و آزمایشات اسپرم مشکلی نداشتم، )
1- آیا احتمال دارد بنده مشکل واریکوسل داشته باشم و با معاینه سرپایی مشخص نشده باشد؟
2- با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتان گذاشم ،وضعیت اسپرم طبیعی است؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
74
عدم باروری مادام العمر کسی که واریکوسل دارد.

با سلام و احترام؛
جناب آقای دکتر می خواستم بدونم کسی که واریکوسل دارد آیا امکان دارد تا آخر عمر از داشتن بچه محروم بماند؟
مشاهده پاسخ دکتر
75
باروری

با سلام خدمت دکتر عزیز،اینجانب حدود یکسال است که ازدواج کرده ام و6ماه می شود که جلوگیری از بارداری نکرده ایم ولی هنوز حاملگی اتفاق نیافتاده است،برای بررسی تست semen دادم که تعداد اسپرم ها در واحد92میلیون بود، 6.2میلی لیتر حجم داشت ومورفولوژی و موارد دیگر نرمال بود،تنها موضوعی که مرا نگران کرد این بود که درصد اسپرهای متحرک57.5% ودرصد اسپرم های پیشرونده 47.5 % بود وگلبول های سفید بالا تر از حد مجاز بود، به متخصص اورولوژی مراجعه کردم که برای عفونت افلوکساسین و ناپروکسن داد (یک هفته)و برا ی تشخیص واریکوسل سونوگرافی انجام دادم که خوشبختانه مشکلی نبود،نهایتا برای تقویت ویتامین e وq10 plus نوشت،میخواستم بدونم مشکل بر طرف می شود؟ضمنا موضوع دیگری هم که فکر مرا مشغول کرده این است که بعد از خروج الت پس از انزال حجم قابل توجهی از منی از واژن خارج می شود (در این مدت همسرم پس از انزال از جا بلند می شد و به سرویس بهداشتی میرفت که من مجابش کردم که باید مدتی در همان حالت بخوابد)ممنون میشوم اگر راهنمایی کامل انجام دهید که چه کارهایی باید انجام دهیم مشاهده پاسخ دکتر
76
زود انزالی

با سلام آقای دکتر جباری ممنون از این که پاسخ بنده را دادید
فرموده بودید قرص پاروکستین مصرف کنم اما مقدار ان رو نفرموده بودید.
ضمن اینکه چند روزی که فلوکستین مصرف می کنم دچار سردرد و کم خوابی هستم آیا با قرض پاروکستین این عوارض وجود دارد؟
اقای دکتر نمیدونم اسپری را درست مصرف کرده ام یا نه ولی هنگام سکس انگاراز درون شروع به انزال می کنم و بیحس بودن الت یا نبودن برایم فرقی ندارد.
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
77
شکستگی الت

سلام اقای دکتر بنده حظوری خدمت شما رسیدم شما گفتید بنده مشکلی ندارم در رابطه با شکستگی الت ولی اقای دکتر بنده هنگام نزدیکی از همان نقطه شکستگی تا شدن الت به کرار را دارم اقای دکتر قادر به بالا اوردن التم را ازدست داده ام اگر صلاح میدونید عکس رنگی از عروق الت از من گرفته شود قادر به حفظ نعوظ هم نیستم درضمن پرونده پزشکی نیز خدمت شما دارم
از نظر ظاهری هم خیلی پایین اقای دکتر کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
78
کم بودن حرکت اسرم و زود انزالی همسرم

سلام اقای دکتر ممنونم که به سوالاتمون جواب میدید
همسر من حرکت اسپرم 35 بود دکتر واسش کلومیفن و well men تجویز کردن کلومیفن واسه صبح ناشتا البته اکثر اوقات یه چیزی می خورن و well mel ظهرها ایا موثر است برای باردار شدنم من خودم سونو واژینال دادم همه چیم اوکی بود؟ 2. برای زود انزالی سرترابایول نوشتن چندان موثر نیست حدودا واسه سه ماه نوشتن نطر شما چیست تا اخرش ادامه بدن یا باید عوض بشه قرصش؟
مشاهده پاسخ دکتر
79
؟؟؟؟

سلام دکتر
معذرت می خوام
می خواستم بدونم چه عواملی میتونه باعث بیماری زودانزالی در آقایان بشه؟
و اینکه بصورت طبیعی راه درز مانی داره یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
80
هيدروسل

سلام. هيدروسل دارم و از حجم و شكل ظاهري آن و يه كمي درد شاكي هستم و هنگام نشستن اذيت ميشوم اندازه اش برابر يك بيضه است ولي از عمل كردن آن ميترسم آيا عمل كردن عوارض دارد يا خير؟ ميترسم عوارض بدي داشته باشه مشاهده پاسخ دکتر
81
انحنای آلت

با عرض سلام من 23 سال دارم و دچار خمیدگی آلت به سمت بالا و چپ هستم میخواستم بدونم روش درمان تنها از طریق عمل جراحی امکان پذیره یا روش دیگری هم هست.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
82
زگیل تناسلی

در دوران عقد هستم وهمسرم مبتلا به زگیل تناسلی است.نزدیکی کامل داریم اما دفعات بسیار کم و از زمان تشخیس ویروس ایشون نزدیکی نداشتیم..من هم توسط پزشک زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم پاپ اسمیر هم دادم مشکل خاصی نبود به جز عفونت قارچی..نگران اینده هستم ایشون یک ماهه که زگیل ها رو فریز میکن و هنوز کاملا از بین نرفتن...آیا نمیتونیم با هم رابطه داشته باشیم؟نوصیه شما برای شرایط ما چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
83
الت

سلام آقای دکتر.خسته نباشید. یه سوال دارم ازتون اینکه آیا برای استخدام در سپاه یا ارتش به اندازه ی آلت توجهی میشه؟؟؟؟ آقای دکتر خیلی نگرانم.اندازه آلت من درحالت عادی ۵تا۶٫۵ سانته ودر حالت نعوظ بین ۱۲ تا۱۲٫۵ سانته.ازنظره خودم کوچیکه.اعتماد به نفسمو آورده پایین. من قبلا خودارضایی میکردم الان حدوده ۱ ماهه که ترک کردم آیا قبول میشم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
84
انحنا و زود ارضایی

سلام اقای دکتر من 22 سالمه و واریکوسل هم دارم ولی التم به سمت پایین کمی انحنا داره نمیدونم برخی از شکستگی صحبت میکنند ولی خیلی سر در گم هستم که میتونم نزدیکی داشته باشم یا نه و در ضمن زود ارضا میشم باید واسه ازدواج چیکار کرد ممنون با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
85
انحراف
مهم

با عرض سلام
میخواستم بدونم که انحراف آلت تناسلی میتونه مانع رشد آلت بشه؟
راه درمانی برای انحراف آلت وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
86
18
مهم

سلام اقای دکتر
من همون پسری هسم که گفتم 18 سالمه واستمنا رو ترک کردم و در15.20ثانیه هنگام استمنا منی از من خارج میشه.
میشه راهی واسم بگین که از سلامت جنسی و باروری مشکلی ندارم چون از لحاظ فکری خیلی وسواس شدم و همش میگم که دچار زود انزالی و عقیم شدم.ایا واقعا ممکنه که مشکلی جنسی در من وجود داشته باشه?
ایا شما ازمایشی مانند ارضا شدن و ریختن منی در تشت پر از اب برای عقیمی قبول دارید?
ممنون که حوصله کردین.
اگه ممکنه واضح توضیح بدین.
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
87
اندازه پروستات
مهم

با سلام. آقای دکتر من 37 ساله هستم و یکبار به علت سوزش ادرار و درد خفیف در ناحیه بیضه سونوگرافی از مجاری ادرار انجام دادم که در آن سونوگرافی اندازه پروستات 23 سی سی اعلام شد. اما 7 ماه بعد دوباره همان سونوگرافی را تکرار کردم که این بار اندازه پروستات 17 سی سی اعلام شد در صورتی که من در این بازه زمانی هیچ دارویی مصرف نکرده بودم. فقط از باب اطلاع خدمتتان عرض کنم که در زمان سونوگرافی اول به علت ضعیف بودن اسپرم‌ها قرص تاموکسیفن و پنتوکسی فیلین مصرف می‌کردم اما حدود سه ماه قبل از سونوگرافی دوم مصرف این قرص‌ها را قطع کردم. حالا خواستم دلیل این اختلاف اندازه را از نظر شما بدانم. با سپاس از شما مشاهده پاسخ دکتر
88
سلام آقای دکتر
مهم

من نو جوان هستم و بیضه سمت چپ من کوچکتر از بیضه راست است میخواستم ببینم آیا ممکن است من واریکوسل داشته باشم مشاهده پاسخ دکتر
89
ناباروری
مهم

شوهر من 33 دارد و من 23 سال.ما 4 سال است که ازدواج کردیم. سال 91 من یک سقط در 6هفتگی داشتم.شوهرم 21_7_92 عمل واریکوسل انجام داد.از 3ماه پیش من 2بار iuiناموفق داشتم و تعداد اسپرم شوهرم 30 میلیون بوده.ایا این تعداد نرمال است خواهش میکنم جواب بدهید مشاهده پاسخ دکتر
90
کوچک بودن بیضه
مهم

سلام آقای دکتر خسته نباشید.بنده23سالمه اندازه بیضه سمت چپم کوچیکتر از حد معموله میترسم که برای بچه دار شدن مشکلی پیش بیاد.در دوران کودکیم عمل بیضه داشتم.آیا مشکلی هست؟و ازنظر اسپرم سازی هم به نظرم بدنم ضعیفه باید دارویی مصرف کنم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
91
ناتوانی جنسی
مهم

سلام خسته نباشید.ببخشید من حسم نسبت ب جنس مخالفم خیلی ضعیفه.شهوتم هم حال نرمال ندارد.اگه میشه توضیح بدبد من باید چ کار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
92
زگیل تناسلی
مهم

با سلام.شما در جواب سوال قبل در مورد قابلیت تشخیص ویروس hpvبا ازمایش خون و ادرار فرمودید ویروس در خون و ادرار وجود ندارد پس چطور برای تشخیص ویروس hiv ازمایش خون میگیرند؟ مشاهده پاسخ دکتر
93
زگیل
مهم

سلام آقای دکتر من ۱۷ ساله هستم چند وقتی میشه که زایده ی کرم رنگی رو در ناحیه ختنه شده ام مشاهده میکنم من با هیچ کس رابطه ای نداشتم . ولی چند سالی معتاد به استمنا بودم
چند سوال برام پیش اومده:
۱)اصلا ممکنه که این زایده زگیل تناسلی باشه؟
۲) میشه بفرمایید به جز زگیل تناسلی چه چیز هایی ممکنه باشه؟
۳) با توجه به سنم من قادر به مراجعه فردی به پزشک نیستم. ممکنه منو راهنمایی کنید؟
در ظمن ثبت سوال توی سایتتون مکافات داره لطفا راحت تر کنید
مشاهده پاسخ دکتر
94
واریکوسل
مهم

با سلام میخواستم بدانم ایا زالو درمانی در درمان واریکوسل موثر است ؟ من شنیدم اثرش فوق العاده است مشاهده پاسخ دکتر
95
بیضه

سلام دکتر میخواستم بدونم چ مدت بعد از عمل هیدروسل بیضه ب حالت عادی بر میگرده مشاهده پاسخ دکتر
96
بیضه

سلام دکتر میخواستم بدونم چ مدت بعد از عمل هیدروسل بیضه ب حالت عادی بر میگرده مشاهده پاسخ دکتر
97
کوچک بودن بیضه

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر.پسری هستم 21 ساله مجرد چند سالی هست که اندازه آلت وبیضه هام تغیری نداشته. و از کوچیکی آلت و بیضه رنج می برم .لطفا راهنمایی ام کنید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
98
درمان

با سلام خسته نبایشد جه راه کاری یا دارویی برای افزایش اسپرم میگین سابقه عمل جراحی واریکوسل 2 بار دارم مشاهده پاسخ دکتر
99
مورفولوژی پایین در آزمایش اسپرموگرام

با سلام و خسته نباشید
نتیجه آزمایش اسپرموگرام بنده به صورت زیر است:

Viscosity: Normal
Agglutination: Normal
Volume (ml): 3.4
WBC/HPF Endtz: 1
Abstinence time (day): 4

Total Motility (%): 60
Progressive (%) : 40
Non Progressive (%): 20
Immotile (%): 40

Concentration (million/ml): 90
Total Count (million/ejaculate): 306

Morphology Report:
Total Abnormality: 98
Head: 98
Neck: 14
Tail: 10
Immature: 10

Comment: Most of sperm have small acrosome

ظاهرا فقط مورفولوژیش مشکل داره درسته؟ مشکل حادیه؟
این طور که تحقیق کردم احتمال ابتلا به واریکوسل یا گرم شدن بیضه ها در اثر لپ تاپ و ... وجود داره. درسته؟
درمانش به چه صورته و آیا نیاز به استفاده از روشهایی مانند IVF خواهیم داشت؟

البته هنوز اقدام به بارداری نکردیم
پیشاپیش ممنونم از کمکتون
مشاهده پاسخ دکتر
100
تفسیر ازمایش اسپرم

سلام من ازمایش لسپرم داده بودم وشما برام تفسیرکردید که تحرک اسپرم کم است ومن دوباره درازمایشگاه دیگرتکرارکردم اگرلطف فرمایی این ازمایش رو هم تفسیرکنید.ممنون.volume:3.1 color:milky viscosity:fair liquefaction time:30 ph:7.6 total sperm count:38 motility1 hr:65 motility2hr:55 greadi:35 gread ii:30 gread iii:28 gread iv:7 normal form:62 abnormal form:38 wbc:1-3 rbc:0-1 ep cell:0-2 مشاهده پاسخ دکتر
101
آزمایش منی

سلام
دارای واریکوسل گرید 2 و هیدروسل و کیست در بیضه می باشم
جواب آخرین آزمایش اسپرمم به صورت زیر است:
semen volume : 6/20
semen hp : 7/70
sperm count : 43/75
motile spers : 46.61
progressive sperms : 45/02
round cell : 1/02
wbc density : 0/37
normal morphology : 55/00

viscidity : normal

نظر شما چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
102
طول الت و درمان خود ارضایی

سلام جناب دکتر،من یک پسر 17 ساله هستم،متاسفانه چندین سال است که خود ارضایی میکنم،هر کاری کردم تا این عادت رو ترک کنم ولی تا به امروز موفق نبودم و از این بدتر که احساس میکنم دو یا سه سالی میشه که سایز التم از 7سانت بیشتر نشده باید چیکار کنم جاب دکتر...؟ مشاهده پاسخ دکتر
103
باز کردن وازکتومی

سلام دکتر جان همسرم حدود هفت سال قبل وازکتومی کرده بود که بعد از وازکتومی آزمایش داده بود و تعداد اسپرم هاش صفر شده بود حالا ایشون سه ماه هست که عمل برگشت وازکتومی انجام داده و تعداد اسپرم هاش به صد هزار تا رسیده ودکترشون گفتن باید دارو برای تقویت اسپرم استفاده کنه میخواستم که بفرمایید که این عمل به نظر شما موفق بوده و ما میتونیم امیدوار باشیم که با دارو مشکلمون حل میشه ؟ با تشکر بی نهایت از جنابعالی مشاهده پاسخ دکتر
104
زود انزالى

باسلام وخسته نباشىد خدمت شما وتشکر از پاسخى که فرمودىد اقاى دکتر فرمودىد درصورت استفاده از ترامادول مجبور به افزاىش دوز مصرف مى شوم اگر امکانش هست لطفا داروى دىگرى معرفى کنىد تا مشکلم حل شود, جهت اطلاع اقاى دکتر من در مدت خىلى کواتاه اگر دخول انجام دهم زىر سى سانىه انزال مشود سنم 32و وزنم صد کىلو مى باشد خواهشمندم راهنماىى بفرماىىد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
105
واریکوسل

سلام. من دو سال پیش با معاینه ارولوژیست متوجه شدم که واریکوسل خفیف در بیضه چپ دارم. دکتر برام آزمایش نطفه نوشت ولی چون نمی خواستم خودارضایی کنم, انجام ندادم. اصولا اگه تا موقع ازدواج پی گیرش نشم, مشکلی پیش می یاد؟ مشاهده پاسخ دکتر
106
جراحی پیرونی

با سلام آقای دگتر
متاسفانه مبتلا به پیرونی عستم دو پلاک غیر کلسیفیه در ناحیه دورسال که باعث کاهش قطر موضعی در قسمت بالایی شده بدون انحراف. با توجه به ابعاد پلام 35 میلی متر طول 7 میلیمتر پهنا و 4 میلی متر ضخامت می خواستم نظرتون رو نسبت به امکان جراحی گرفتینگ بپرسم. در حال حاضر یک سال از اولین علائم (احساس درد در حال نعوظ) می گذره دردی احساس نمی کنم و تقریبا دو ماه است که Patoba و Pentox و ویتامین ای استفاده می کنم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
107
وارىکسل هردو طرف داشتم

سوالم این بود 41 سالمه 18 ساله پیش عمل واریکوسل هر دو طرف انجام دادم. ولی بعضی از روزها. در سمت چپ بیضهم احساس درد دارم. در چند مورد آزمایش اسپرم دادم. خوب بوده. و یک مورد هم سونوگرافی بیضه کردم. و گفتند چیزی نیست. ولی بعضی از اوقات. احساس درد دارم در قسمت چپ بیضه و فکر میکردم ممکن است دوباره واریکوسل دارم ولی همچنان که گفتم آزمایش و سونوگرافی انجام دادم . خوب بود. خواستم بدانم علت درد چیست.؟ بعضی اوقات در آنطرف یعنی سمت راست هم احساس درد میکنم. دردش بعضی وقتها با اشاره دست هم درد را احساس میکنم. خواستم علت درد را بدانم و اینکه این نشانه برگشت واریکوسل نیست به نظرتان؟،semen volume7.50. Samen Ph 7.50. Sperma denslity 65.46 motille sperma 63.66 progressieve sperma 57.18. Round cell 0.65 Wbc 0.2 normal morphology 76.00 مشاهده پاسخ دکتر
108
انحراف آلت تناسلی

با سلام بنده جوانی ۲۵ ساله هستم و دوچار انحنای آلت به سمت پایین هستم یعنی در هنگام نعوظ سر آلت به سمت پایین هست و همچنین آلت در هنگام نعوظ سفت نیست . البته این انحراف از نوع غیر مادرزادی هست و بنده گمان میکنم بر اثر خم شدن آلتم(تا شدن آلت)در سن ۱۴ سالگی این اتفاق برای بنده افتاده.در ضمن در هنگام نعوظ در زیر آلتم ی خط تیره رنگ وجود داره که از اتنهای آلت تا سر آلت کشیده شده بنده احساس میکنم ی رگی هست که بهش آسیب رسیده . آبا تنها راه درمان عمل جراحی هست؟ هزینه عمل جراحی چقدر میشه؟ و دوره نقاحط پس از عمل چقدر زمان میبره؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
109
بعد از عمل واریکوسل

سلام آقای دکتر حالتون خوبه؟
من واریکوسل گرید 3 داشتم و الان 3 هفته از زمانه عملم میگذره و 19 سال دارم و پرستاری میخونم.
یه سوال ازتون داشتم.من به ورزش بدن سازی علاقه خاصی دارم و خواستم بدونم من واریکوسل داشتم بعد این ورزشو انجام بدم احتماله بوجود اومدنه دوباره ی این بیماری هست؟ به نظر شما چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
110
الت
مهم

سلام اقای دکتر اندازه بیضه راستم دوبرابربیضه چپم است دلیل چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
111
درمان

با سلام من واریکوسل2 دارم دکتر گفته باید عمل کنی اکه بمونه برا بعد ایرادی داره مشاهده پاسخ دکتر
112
بیضه

سلام آقای دکتر. بیضه های من بیش از اندازه بزرگن و طول الت تناسلی کوچک.میخواستم بونم راهی واسه کوچک کردن بیضه وجود داره مشاهده پاسخ دکتر
113
بعد از عمل

سلام و سپاس از زحمات شما
من 5 ماه پیش عمل هیدروسل انجام دادم و الان با گذشت 5 ماه ناحیه بخیه هایم در زیر شکمم بی حس است ( فقط قسمتی که بخیه خورده با اطرافش )می خواستم یدانم طبیعی است یا خیر ؟
وبرای چه اینگونه شده است و چه مدت بعد برطرف می شود؟
از زحمات شما ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
114
خون ریزی و سوزش

با سلام و خدا قوت
من 19 سالم در انتهای ادرارم خون صورتی دیده شده و بشدت سوزش دارم و لخته خون های قرمز صورتی در انتهای ادرارم میاد و به طور کلی ادرارم زرد پر رنگ هست پدرم در اومده سپاس گذارم اگه راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
115
برگشت بیضه به داخل

سلام،پسری دارم2ساله که جواب سونوگرافیش (بیضه راست رتراکیل و در اکثر مواقع در کناره داخلی تحتانی کشاله ران راست دیده می شود. هرنی واضحی در کشاله ران دو طرف مشاهده نمی گردد.)اگه لطف کنین برام توضیح بدید یعنی چی ممنون میشم. مشاهده پاسخ دکتر
116
با سلام

با سلام من 11 سال پیش واریکوسل عمل کردم الان هراز چتدگاهی سمت چپم درد میکنه امروز هم رفتم سونوگرافی گفت واریکوسل خفیف داری. علت درد چی هست؟ آیا باید عمل کنم؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
117
زود انزالی

با سلام و خسته نباشید
بنده جوان 28 ساله ای هستم که متأسفانه که دچار زود انزالی شده ام. با اینکه 2 سال از ازدواجم میگذرد ولی مشکل برطرف نشده و چند ثانیه بعد از دخول ارضا میشود. البته فک میکنم علت آن بزرگ بودن سر آلتم میباشد. چون سر قطر سر آلتم خیلی بیشتر از بقیه قسمتهای آلت تناسلی ام میباشد. لطفا اگر راه درمانی دارد راهنمایی نمائید. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
118
سوزش و تکرر ادرار

سلام اقای دکتر
پسری 22 ساله هستم .من حدود ۱ ماه پیش متوجه شدم که ادرارم کدر شده ولی رنگ ادرارم طبیعی بود
و در اخر ادرارم مایع لزج مانندی همراه با حسِ خاصی خارج میشد بعد از ۲ رو نزد دکتر رفتم و دکتر تشخیص داد که مشکلی خاصی نیست بعد از ۳-۴ روز مشکل سوزش در التم و همچنین تکرر ادرار شدم دوباره پیش دکتر رفتم واسم ازمایش ادرار و کشت نوشتن و برام یه قرص تجویز کرد ب اسم ( لووفلوکساسین ) که (بعد) از انجام ازمایش به مدت ۷ روز استفاده کردم در همین حین جواب ازمایش ادرار و کشت هم منفی بود ولی باز مشکل تکرر ادرار و سوزش رو داشتم
بعد از این سونوگرافی از کلیه ، پروستات ، حالب ها . بیضه انجام شد که جواب ازمایش کلیه نرمال بود،حالب نرمال،پروستات با حجم تقریبی ۱۳ سی سی،بیضه سمت چپ واریس خفیف
بعد از اون دکتر به مدت 1 ماه قرص تولترودین واسم تجویز کرد که به محض تموم شدن قرص دوباره این مشکل به نسبت کمتر شروع شد
مشاهده پاسخ دکتر
119
پرسش

سلام اقای دکتر من 20سالمه و وقتی حدود 2 سال داشتم به دلیل باد فتق بیضه ام را عمل کرده ام و یه کسه بیضه ام را از دست داده ام و حال یک کیسه بیضه دارم و در بعضی مواقع جای بیضه عمل شده ام باد میکند میخواستم بدونم مشکلی دارم یا نه ممنون؟ مشاهده پاسخ دکتر
120
هیدروسل

با سلام ، جناب دکتر من 3 سال پیش عمل واریکوسل در سمت چپ انجام دادم .متاسفانه در بیضه این سمت دچار هیدروسل شدم، پس از معاینه و سونوگرافی پزشک متخصص گفتن که اندازش به حدی نیست که به عمل نیاز داشته باشه،اما خودم اصرار دارم که عمل رو انجام بدم،الان این سوال هست که آیا امکان داره بیشتر شه، لطفا من را راهنمایی فرمایید.با تشکر و احترام مشاهده پاسخ دکتر
121
عدم کارکرد بیضه راست وخالی بودن رگهای داخل بیضه دان

تقریبایک ماه پیش کسی چیزی رابه سمت بیضه ی من پرت کرد بعداز مدتی فهمیدم که رگهای بیضه دان ،طرف راست خالی شده ودرکنار بیضه چیزکوچکی که مطمئناغده نیست دیده میشود،
طبق گفته ی بعضیها سنوگرافی لازم است میخواستم ببینم اگه میشه حدودا بگید که این قضیه به عقیم شدن کشیده میشود یانه .درضمن بعضی اوقات من استمنامیکنم.
مشاهده پاسخ دکتر
122
سلام واریکوسل درجه 3 با قطر 4.3 دارم

سلام آقای دکتر
25 سالمه سونوگرافی کردم متوجه شدم واریکوسل درجه 3 با قطر 4.3 دارم !البته ما بقی چیزا نرمال بود .! 1-ایا نیاز به عمل دارم؟ 2- می خوام برم استخدامی نیروی انتظامی ولی اینجوری احتمال زیاد مردود میشم ! واگرم عمل کنم احتمالا به جای جراحی گیر میدن ! به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟ آیا راهی هست ؟؟؟ 3-بعد از عمل واریکوسل کاملا از بین میرود و یا به درجه 1 یا 2 کاهش پیدا میکند ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
123
واریکوسل

سلام آقای دکتر
نامزدم 36 ساله است و من 35 ساله. به تازگی به من گفته که واریکوسل داره و قصد داره عمل جراحی انجام بده. دکتر به او گفته احتمال بچه دار شدن 50 درصد هست اما تضمینی هم وجود نداره که حتما بچه دار بشید. آیا امکان بارداری برای من وجود خواهد داشت؟ و آیا برای بارداری نیاز به لقاح مصنوعی خواهد بود؟ توصیه شما چی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
124
درد بیضه راست بعد از عمل جراحی واریکوسل قسمت چپ

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای دکتر جباری
در ادامه سوال قبلی ام که اعلام کردم 2 هفته از جراحی واریکوسل چپ من میگذره و من در ناحیه بیضه راست احساس درد دارم . باید خدمتتون عرض کنم در حول و حوش بیضه راست یک چیز تقریباً بیضوی به اندازه یک لوبیا احساس و لمس میکنم که به نوعی کانون درد من از آنجاست . به دکتر خودم مراجعه کردم ایشان گفتند که آن چیز بیضوی که اندازه نخود و یا بقول خودم لوبیا میباشد محل جمع شدن اسپرم هایی است که آنجا گیر کرده اند و چون خارج نشده اند درد ایجاد می کند و چیز خاص دیگری نیست . فقط قرص های سلکوکسیب 100 را به 200 تغییر داده و یک قرص تاوانکس را اضافه کردند . ایشان نزدیکی کردن را هم به اتمام این قرص ها و یک قرص دیگر که بمدت 30 روز باید بخورم موکول کرده اند. البته من دومین روز است که این قرصها را میخورم که عوارض زیادی هم دارد ( ازجمله سردرد ٰ تکرر ادرار ٰاسهال و ..) . آقای دکتر آیا شما هم با نظر دکتر من موافق و هم نظر هستید ؟
مشاهده پاسخ دکتر
125
درمان واريكوسل

سلام جناب آقاي دكتر
من 2 سال ميشه ازدواج كردم.هنوز بچه دار نشديم.سال پيش رفتم دكتر واريكوسل تشخيص دادهيچ دردو مشكلي ندارم فقط به خاطر ناباروري ميخام عمل كنم ولي هنوز براي درمان نرفتم آيا ديردرمان كردن باعث عقيمي هميشگي ميشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
126
کلیه

با عرض سلام و تشکر از این که به سوالات متعدد ما جواب میدهید. دردی در نواحی بالای شکم در سمت راست دارم. در ازمایش خون کراتین بالاتر از حد مجاز بود (1.4) دو ماه بعد ازمایش دادم باز هم بالا بود (1.35) در سونوگرافی و ازمایش ادرار همه چیز نرمال بود. یک احساس دائمی سرگیجه و خستگی دارم ومیل وتوان جنسی ام کاهش یافته . چه باید کرد؟ آیا خستگی وناتوانی جنسی ربطی به بالا بودن کراتین دارد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
127
بی اختیاری ادرار در کودک

سلام،6 ماه پیش دختر 3ساله ی خود را به علت عدم کنترل ادرار (ریزش مداوم بدون حتی 5 دقیقه فاصله) به یک جراح و فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری بردم که ایشون هم با تشخیص ریفلاکس ،عمل جراحی انجام داد.ولی الان بعد از 6 ماه از عمل جراحی هیچ بهبودی حاصل نشده است.خواهش میکنم راهنماییمون بفرمایید که چکار باید بکنیم؟؟؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
128
مشاوره

سلام آقای دکتر جباری.من پسر 17 ساله ای هستم که حدود 1.5 سال است که ورزش بدنسازی رو دنبال میکنم و در گاهی اوقات و هنگام کار با وزنه مثلا به هنگام پرس پا از مجاری ادرار مقداری آب (مایع سفید)خارج میشود و این حالت فقط در مواقعی که تمرین پا را انجام میدهد اتفاق می افتد آیا مشکل خاصی وجود داره؟و چگونه میشود جلوی این کار را گرفت؟ مشاهده پاسخ دکتر
129
منی

سلام. من روزی 4-5 بار ترشح از آلتم دارم. این ترشح همراه با جهش و لذت صورت می گیره و پاهام هم سست می شه.آیا این رطوبت منی است؟ مشاهده پاسخ دکتر
130
درد در ناحیه الت

با عرض سلام
آقای دکتر چند وقته با کوچکترین تحریک جنسی منطقه بالای الت تناسلی زیر شکمم تیر می کشه ... این درد به صورتی است که حس می کنم مثانه ام پر شده ولی برای ادرار که به دستشویی می روم میبینم ادواری در مثانه ندارم. این درد با تحریک جنسی شروع و بعد از چند روز آرام می شود . به دکتر مراجعه و سونوگرافی و آزمایش کشت ادرار هم داده ام دکتر متخصص می گوید مشکلی نداری ولی این درد اذیتم می کنه نظر شما چیست..
مشاهده پاسخ دکتر
131
ناتواني جنسي

سلام اقاي دكتر
٢٥ سال سن دارم چند باري خواستم با همسرم نزديكي كنم ولي نتونستم التم شول ميشه
مشاهده پاسخ دکتر
132
انحراف الت

سلام دو سوال داشتم 1- ایا انحراف الت بدون جراحی قابل درمان است 2- هنگام نعوظ سر التم نعوظ نمیکند
راه حل چیست
مشاهده پاسخ دکتر
133
آنچه در مورد زگیل تناسلی باید بدانیم چیست؟
مهم

با سلام و عرض خسته نباشید
ایا نوع پاپیلوما 6 هم قابلیت زندگی در مخاط دهان و حلق را دارد و یا فقط نوع 18 و 16 میتواند در مخاط دهان موجود باشد و اگر نوع 6 در مخاط دهان و حلق باشد بدون وجود ضایعه میتواند خطر بدخیمی ایجاد کند؟
با تشکر فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
134
اندازه آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر
قطر ( محیط دور تا دور آلت )آلت تناسلی من در حالت نعوظ حدود 11 سانتیمتر است.نگران هستم که آیا این اندازه مناسب است یا خیر و اگر مناسب نیست چه باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
135
انواع زگیل تناسلی در زنان
مهم

با عرض سلام و خسته نباشید
دختر 22 ساله و متاهل هستم.من به زگیل تناسلی از نوع papilloma vestibula مبتلا هستم.همانطور که استحضار دارید،این ویروس از نوع خوشخیم است.سوالم این است که آیا امکان درمان خودبه خودی وجود دارد؟؟
ایا احتمال بروز سرطان دهانه رحم وجود دارد؟
و اینکه داروی آن "پودوفیلین"است؟
آیا اکنون میتوانم با همسرم رابطه جنسی داشته باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
136
خود ارضایی
مهم

سلام آقای دکتر من خود ارضایی انجام میدم می خواستم ببینم هفته ای یک بار مناسب هستش برای انجام خود ارضایی و آیا در آینده احتمال عقیم شدن وجود داره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
137
انحنای آلت
مهم

با سلام خدمت شما.
زاویه آلت در هنگام نعوظ با بدن مرد (قسمت بالا یا شکی) چگونه باید باشد. اگر آلت پس از نعوظ به با ناحیه شکمی زاویه کمی (تند حدود 45 درجه) داشته باشد غیر طبیغی است. در شمن در تصویر سعی شده زاویه ایجاد شذه نشان داده شود.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
138
عوارض محلول podofilox
مهم

با سلام آقای دکتر
طبق دستور جنابعالی برای زگیل تانسلی محلول podofilox را تهیه کردم ( البته داروخانه برام ساخت ) بعد از سه روز مصرف پوست منطقه قرمز شده و سوزش دارد . آیا از عوارض این محلول است ؟ راه حل چیست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
139
هیپوسپادیاس
مهم

سلام . من از بچگی هیپوسپادیاس داشتم چند بار هم عمل کردم اما هر دفعه بدتر شد بطوری که الان آلت تناسلی من چند سوراخ دارد و این مرا اذیت میکند و حتی اعتماد به نفسم به صفر رسیده بنظر شما من چیکار کنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
140
مجاری ادرار
مهم

سلا م وتشکر ازشما من حدوا4سال پیش تا امروزبه هنگام تخلیه ادرار مشکل دارم پس از انجام سونوگرافی پرستات نرمال ولی 80سی سی از ادرار تخلیه کامل نمی شود وپس از گرفتن عکس مقداری از مجاری ادرارایراد دارد ممنون از اینکه سوال من راخواندین مشاهده پاسخ دکتر
141
جنب شدن زياد
مهم

باسلام.آقاي دكتر من پسري مجرد22ساله هستم كه حدود 5سال هست كه شبها جنب ميشم بعضي وقتها يك شبدرميان وبعضي وقتها دوشب پشت سرهم وگاهي اوقات هم يك هفته.ايا طبيعي هست يا بيماري محسوب ميشود.ايادرمان دارويي دارد.باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
142
درد بیضه
مهم

سلام خسته نباشید
گاهی که تحریک میشم در یکی از بیضه ها و همچنین در رگ منتهی با ان دردی اتفاق می افتد گه در مواردی که خیلی شدید است به ناحیه زیر ناف هم کشیدی می شود.میخواستم بدونم این درد نگران کننده است یا خیر؟در ضمن بعد از استراحت کردن این درد از بین می رود.خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
143
زگیل تناسلی
مهم

سلام آقای دکتر روزتون بخیر
شک دارم که زگیل داشته باشم اما شریک جنسی من این بیماری رو داره.آیا احتمالش هست من هم گرفته باشم؟و اینکه برای تشخیص حتما باید به پزشک زنان مراجعه کنم؟ممنون میشم اگه پاسخ کاملی بهم بدید چون خیلی بابت این موضوع نگرانم..............
مشاهده پاسخ دکتر
144
زگیل تناسلی
مهم

با سلام
پسری 28 ساله هستم دچار بیماری زیگل تناسلی شدم . به تعداد 2 عدد در قسمت بیضه می خواستم بدونم باید صبر کنم اگر بهبود نیافت خود به خود به پزشک مراجعه کنم یه خیر.
ضمنا جهت درمان چه کارهایی می توان انجام داد.
مشاهده پاسخ دکتر
145
راههای انتقال زگیل تناسلی
مهم

سلام اقای دکترمیخواستم بدانم که زگیل تناسلی ازراه بزاق هم منتقل میشود؟یعنی ویروس دربزاق زن مبتلابه زگیل وجوددارد؟درضمن چندروزاست که درزیرآلتم برجستگیهای کوچک بدون علامت وجوش مانندی به رنگ قهوه ای تیره دیدم آیا میتواندزگیل باشد؟ممنون ازسایت خوبتون ووقت باارزشتون که اختصاص میدین مشاهده پاسخ دکتر
146
خون در ادرار
مهم

با سلام و عرض خسته نباشيد
اقاي دكتر خانمي هستم ٥٢ ساله ، كه در ازمايش ادراري كه ١ ماه پيش داشتم مقداري كمي خون ديده شده بنا به گفته دكتر دو قطره و اينكه دو سال پيش هم همين حالت در ازمايش ادرارم بوده كه متاسفانه پيگيري نكردم، و در ضمن ادرارم كفدار و تيره است. ممنون ميشم كه راهكاري كه به نظرتون هست رو به اطلاعم برسونين. با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
147
اندازه آلت
مهم

سلام آقای دکتر.خسته نباشید. یه سوال دارم ازتون اینکه آیا برای استخدام در سپاه یا ارتش به اندازه ی آلت توجهی میشه؟؟؟؟ آقای دکتر خیلی نگرانم.اندازه آلت من درحالت عادی ۵تا۶٫۵ سانته ودر حالت نعوظ بین ۱۲ تا۱۲٫۵ سانته.ازنظره خودم کوچیکه.اعتماد به نفسمو آورده پایین. من قبلا خودارضایی میکردم الان حدوده ۱ ماهه که ترک کردم آیا قبول میشم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
148
آلت
مهم

با عرض سلام خدمت شما جنای آقای دکتر جباری.آلتم در حالت خوابیده 9سانته و در حالت نعوظ 18 سانت.میدونم نسبت به خیلی ها دارای سایز خوبی هستم اما چون بدنسازی کار میکنم نمیخوام آلتم نسبت به اندامم کوچک باشه.برای بزرگتر کردنش چیکار میتونم بکنم.سوال دیگه من اینه که بازیگران فیلمهای سکس چطور آلت هایی به اون اندازه دارن؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
149
چگونگی پرداخت ویزیت انلاین
مهم

با سلام و عرض احترام:میخواستم سوال کنم جهت پرداخت انلاین حتما باید کارت ملت داشت؟تلفنی چه روز و چه ساعتی با مطب امکان تماس هست؟با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
150
زگیل تناسلی
مهم

سلام با عرض خسته نباشید.
پسری 32 ساله هستک که ئچار زگیلی تناسلی شدم. تصمیم به ازدواج دارم اما از این موضوع می ترسم.1- من تا چه زمانی ناقل محسوب می شوم؟ 2- امکان دارد این ویروس برای همیشه از بدنم برود؟ 3- چه زمانی میتوان ازدواج کنم؟ 4- آیا بعد از درمان هم باید این موضوع را باید به همسر آینده ام بگویم؟ 5- ایا این زگیل خیلی خطرناک است؟
مشاهده پاسخ دکتر
151
زگيل
مهم

سلام آقاي دكتر من يه چيزي شبيه زگيل در آلت تنااسلي دارم براي تشخيص و درمان به چه متخصصي مراجعه كنم با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
152
طول الت تناسلی
مهم

سلام با عرض خسته نباشی...
من علیرضا هستم 19 سالمه از کوچیکی الت تناسلی خود رنج میبرم تا حدی که از خواستگاری صرف نظر کردم و جرات استفاده از قرص و دارو ها ندارم با سایت شما اشنا شدم و برای افزایش الت تناسلی چکاری انجام دهم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
153
دانه بر روی الت

سلام دکتر من تقریبا یک یا دو ماه هست بر روی الت تناسلیم زیر مجرا یک دونه ای زیر پوستی به وجود امده که رنگش هم مشخص نیست یک برامدگی و اندازه ای تقریبا بزرگ هیچ درد و خارشی نداره واسه همین پیگیری نکردم ولی زمانش خیلی طولانی شده زیاد هم سفت نیست ایا خطرناک هست؟ چجور درمانش کنم؟ خیلی ممنون با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
155
زگیل تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشيد من شهریور سال پیش رابطه جنسی داشتم به صورت سطحی بود بعد از اون قضیه 6 ماه بعد داخل واژن ی زائده در اومد پیش دکتر زنان زیادی رفتم میگن ولش کن بزار بمونه میگن چون جای حساسی ممکن پرده ام آسیب ببینه ی دکتر بهم گفت بیا لیزر کن که بازم ترسیدم میگن لیزر باعث پخش شدن در جاهای سالم ميشه آقای دکتر من دختر نميتونم تست بدم چقد احتمال داره که مبتلا به سرطان رحم بشم بعد الان زگیل های من حدود 5 هستش با انجام لیزر میگن بد تر ميشه بعد من 4 ماه که زگیل دارم و من نميدونستم با لیزر احتمال داره از بین بره با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
156
تیرکشیدن بیضه وانزال بدون دلیل

باسلام من پسری 21سالع هستم تا دوسال قبل خودارضایی میکردم به مدت 5سال یعنی از 14سالگی که سن 16شدید شد سن 19ترک خودارضایی کردم تا 6ماه مشکلی نبود ولی بعد باکمترین تحریک چشمی ارضا میشدم یا حتی بدون تحریک ارضا میشم یک سال قبل از کلیه تاپاین بیضه مرقد درد داشتم گاهی ام تیر میکشید به دلیل نبود متخصص ارولوژی رفتم پیش متخصص داخلی سونوگرافی نوشت از بیضه و کیله واریسکول وگرفتگی که گفت نداری همه بود جز پروستات الان جدیدا رنگ ادرارم خیلی زرد شده درصورتی که من روزی 12.13 لیوان آب میخورم گاهی اوقاتم موقع مدفوع مایع ای که مشخصه منی نیست سفیذه چون معنی من زرده و باسوزش میاد بیرون اکثرا ولی مثل منی لزجه میزنه بیرون دکتر متخصص داخلی برا انزالا بدون دلیل گفت طبیعیه 10روز یه بار هر روز باشه خطرناکه آیا درسته ؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
157
سوال قبل

سلام دکتر دکتر التم قبلا همیشه درد میکرد ولی بعده یک ماه بهتر شد دکتر ارزاع میشم التم دیگه درد شدید رگ زیر التم دکتر درحدیه که ادمو روانی میکنه دکتر سلکسب و گایاپانتین اصلا جواب نمیده دکتر سینو گرفتم از الت مشکلی نداره دکتر انگار میسوزه و رگش درد شدید هر دقیقه دستشویی دکتر گفتن مال اعصابه ولی خاستم نظر تو بدونم و برا درد مسکن یا اسپری برا شب نمیزاره بخابم ممنون میشم
بعد
مشاهده پاسخ دکتر
158
سنگ حالب

با سلام..من سنگ حالب چپ6 میلی دارم یک سانتی uvj... هرچه که ورزش کردم ومایعات مصرف کردم و دارو مصرف کردم فایده نداشته...چیزی ندیدم که دفع بشه.الان دوروزه که کمر درد دارم . در ناحیه لگن وکشاله ران هم گاهی احساس درد دارم... ناحیه تناسلی هم احساس سوزش و داغی دارم وتکرر ادرار هم دارم..الان باید چکار کنم واقعا خسته شدم دیگه از طرفی هم دوس ندارم عمل جراحی انجام بدم...با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
159
مشاوره

دلیل زدن جوش بر روی کیسه بیضه دان چیه وقتی من خود ارضاعی میکنم بعد از چند بار این جوش ها بر روی کیسه بیضه دانم پیدا میشن علتش و چگونگی رفع این مشکلو ازتون میخام با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
160
بدنسازی

سلام
آقای دکتر من واریکوسل گرید 1 دارم و به صورت حرفه ای به بدنسازی مشغول هستم
فرموده بودین که بدنسازی باعث تشدید واریکوسل میشه و مراقب باشم نیازی به جراحی هم ندیدید
الان من که کل زندگیم وابسته به ورزش هست باید ورزش رو بگذارم کنار یا تمرینات پایین تنه رو محدود کنم؟
و اینکه اگه تمرینات رو انجام بدم و وضعیت بدتر بشه ممکنه باعث نازایی بشه؟
واقعا خیلی بهم ریخته ذهنم
نه میتونم با خیال راحت ورزش کنم و نه میتونم تمریناتم رو کنار بگذارم پیشنهاد شما چی هست آقای دکتر؟
مشاهده پاسخ دکتر
161
متورم شدن الت

سلام خسته نباشید
سلام من 17 سال دارم 2 سال است که خود ارضاعی نمیکنم .اما چند بار آخری که خود ارضاعی کردم حدود نیم ساعت بعد از این عمل , التم ورم می کرد (متورم میشد ) . آیا من مشکلی دارم ممنون میشم اگه جواب بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
162
درد بیضه

ضمیمه سوال فوق سنو انجام دادم لطفا نظر خودتون رو بگید مشاهده پاسخ دکتر
163
عدم احساس دفع ادرار و مدفوع

رفتم دكتر اعصاب قرص ولبان بهم داد هفته اول روزي يكي از هفته دوم روزي دو تا خوردم احساس دفع ادرار و مدفوع را از دست دادم كلا احساس نميكنم نميدونم از عوارض قرص هس يا مشكل خاصي دارم ممنون مشاهده پاسخ دکتر
164
زودانزالی

من سی سال دارم قبلاً هفته ای یک بار خودارضایی داشتم حالا دچاراختلال نعوظ و انزال زودرس هستم آیا مشکل من حل شدنی هست یانه؟راهنمایی کنید ممنون
آیا این مشکل حل شدنی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
165
آلت تناسلی

با سلام آقای دکتر تا یک سال پیش من با دیدن فیلم و عکس وغیره تحریک میشدم اما اکنون فقط تحریک فیزیکی و نعوظ ابتدایی خوب ولی در موقع مراقبت نعوظ از بین می‌رود یا آور میشود بنده 44 سال دارم آیا این مورد نگران کننده است و باید چه کار کرد قبلاً سیلد نافیل استفاده کردم البته انگلیسی 25 میلی گرم خوب بود ولی به پیشنهاد یک دکتر سیالیس ارجینال اسپانیایی مصرف کردم 5 میلی گرم ولی متاسفانه اسپاسم عضلانی شدید داد سوال من از شما آقای دکتر این است که مصرف اینها آیا میتواند در بلند مدت مضر باشد و بدن عادت کند و باید چه کرد
باتشکر از شما
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
166
پاپول مروارید وار آلت تناسلی

با عرض سلام و ارادت
دکتر جان من شک کردم که پاپول مرواردید وار الت تناسلی گرفتم خیلی نگرانم خواهشمندم راهنمایی و کمکم کنید.
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
167
مشکل در مجاری ادراری

سلام وقت بخیر
تقریبا 6 ماه پیش فشار ادرارم خیلی کم شد و موقع انزال منی با درد و خیلی کم خارج میشد بعضی اوقات هم خارج نمیشد
دکتر کلیه از تو مجاریم یه سنگ کوچیک دراورد و گفت مجاریم تنگی داره
سوند گذاشت یه هفته بعدش فشار ادرارم عالی بود و انزالم هم خیلی بهتر شد
الان باز همون حالت فشار کم و انزال کم دارم
زود انزالی هم به این مشکلم اضافه شده
البته به نسبت خیلی زیادی از قبل هم مشکل نعوذ دارم و میل جنسیم کمتر شده
اگه راهنمایی کنید ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
168
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر
خسته نباشيد
من مبتلا به زگيل تناسلي نوع ١6-١٨ هستم ظاهرا هم نوع پر خطر زگيل هم هست و شنيدم اگه اين نوع hpv زياد تو بدن بمونه باعث سرطان رحم ميشه
سوال بنده اين كه منظور از زياد بودن دقيقا چه مدت زماني هست ؟
براي درمانش و بهترين موثرترين درمانش چي هست ؟
برا مكمل غذايي چه نوع قرص ويتامين مصرف كنم دكتر بنده قرص زينك و سايمتيدين رو برام تجويز كردن . پيشنهاد شما چي هست ؟
واينكه به نظر شما در صورت عود مجدد از سير براي درمانش استفاده كنم خوبه يا بازم فريز كنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
169
زگیل داخل مغعد

برا درمان زگیل داخل مغعد چیکار باید کرد چند راه دارد ایا زود خوب میشود یا باید جراحی سخت دارد
لطفان کمک کنین که باید چیکار کنم زودتر خوب بشوم
مشاهده پاسخ دکتر
170
خون‌در‌‌ادرار

باسلام خسته نباشید
من‌قبلا‌هم‌سوال‌کرده‌بودم‌(در مورد خون‌در‌‌ادرار)فرموده‌بودین‌سونوگرافی‌بفرستیدمن‌هم‌سونوگرافی‌همراه‌با‌دارویه‌تجویزی‌دکتر‌خدمتان‌ارسال‌می‌کنم‌منتظر‌نظرشما‌هستم‌لطفا‌اگه‌دارویه‌اضافه‌یا‌نکات‌لازم‌یا‌هردستوری‌دارین‌بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
171
لطف کنید پاسخگو باشید خواهش میکنم

سلام ...برادرم 59 ساله هستن چند روزی در ادرارشون خون دیدن که با مراجعه به پزشک ...و دادن سونو و ازمایش خون گفتن توده 20 میلی در 12 در کف مثانه سمت راست مشهود است و بیوسی صروری میباشد ...لطفا راهنمایی میفرماید که این توده خطرناکه یا از طریق جراحی قابل درمان میباشد ...؟؟؟
سه روز ازمایش هر صبح در بیمارستان هاشم نزاد انجام دادن ولی هنوز جواب نیومده امروز هم سی تی در بیمارستان محب انجام گرفت
این جواب سونو و ازمایش اولیه است ...خواهشمندم جواب منو بدید
🙏🙏🙏🙏
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
172
بيضه

ممنون دكتر.من رفتم سونوگرافى.دكتر معاينه كرد گفت اسپرماتوسل
بعد كه سونوگرافى رو ديد گفت هيچى نيست.برو راحت باش.تو سونوگرافى اسپرماتوسل هم نبود كه اينجورى گفتن يا بود؟تو سونوگرافى فقط از واريكوسل نوشتن.گريد يك.الان واقعاً خيالم راحت باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
173
زگیل تناسلی زنان

سلام آقای دکتر
من عکس از دستگاه تناسلیم گرفتم میخاسم بدونم واقعا این زگیل هس یا چیزی دیگ؟عکسش واستون میفرسم
خارش این چیزا ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
174
الت تناسلی

با سلام دکتر الت من در حالت خابیده جمع میشه و میره تو ولی نه خیلی ولی رو به جلو می ماند و از لحاظ شخصیتی مرا اذیت میکند یعنی مدقع لباس پوشیدن رو به جلو میمونه و مردم فکر دیگر میکند دومین سوال من روش اندازه گیری الت در حالت نعوظ چطوره و سایز استانداردش چنده مال من در حالت نعوظ کامل 13 سانته و قطر 14 ایا این سایز برای یک رابطه خوبه یا نه و ایا با لاغر شدن سایز بزرگ تر میشره یا نه و من 22سالمه ایا امکان رشد الت به روش طبیعی خودش وجود داره یا نه ممنون
چنتا عکس هم براتون میفرستم ببینم التم مشکلی نداره
و ایا الت من دارای پرده هست یا نه
و در موقع نعوظ بیضه هام کوچیک میشه البته بعضی مواقع کوچیکه
مشاهده پاسخ دکتر
175
الت تناسلي

سلام دكتر من عكس براتون ارسال كردم و گفتين كه زائده ها وستیبولار پاپیلوماتوز هستن و دارو نياز ندارند .ميخواستم بدونم خطرناك نيستند ،،؟؟؟؟؟ مشكل ساز نميشن؟ مشاهده پاسخ دکتر
176
کلیه

سلام خدمت آقای دکتر خوشتیپ
جناب آقای دکتر من بدنسازی کار میکنم میخواستم یه کراتین یا هر چی شما فرمایش بدید در ضمن من 10 12 سالی میشه بدنسازی کار میکنم 31 سالمه قد 173 وزن 70 مشکل کلیه هم ندارم میخواستم بدونم براکلیه وایا ریزش مو هم میاره
ممنون از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
177
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر .من یکبار رابطه داشتم نه اونم جدی به صورت پوستی .بالای پنجاه تا زگیل داشتم با پدوفیلین همه اش رفت .البته آدم استرسی هستم که الان کنترلش میکنم.دیگه با کسی هم رابطه نداشتم.حتی تمام آزمایش هات هم دادم ویتامین هام کامل بود حتی تیروئید هم نداشتم‌.البته عود ندارم ولی دو تا زگیل ریز روی باسنم هست الان بالای یکسال .و این که الان چهارماهahccمی خورم هیچ تغییری نداشتم‌.واکسن هم می خوام بزنم.خیلی نا امید شدم .خیلی ها رابطه داشتن ‌ و خوب شدن به راحتی ولی من هنوز ویروس رو دارم با خوردن ahccهم تغییری من ندیدم‌.نظر شما چیست من باید چیکار کنم ؟؟؟فقط می خوام ویروس ریشه کن بشه وگرنه اصلا دنبال ازدواج و ... نیستم . مشاهده پاسخ دکتر
178
درد بيضه ها

جناب دكتر سلام
جواب آزمايش PSA كه فرموديد 0.16 كه آزمايشگاه فرمودند در رنج طبيعي است
جواب سونو بيضه ها هم كه امر فرموديد به پيوست ارسال ميشود
مشاهده پاسخ دکتر
179
کبودی در اثر زخم های پیاپی در سر آلت تناسلی

سلام آقای دکتر من به علت نوع ارضا شدنم بعد از سکس آلت همسرم زخم شد بخاطر کشیده شدنش روی پوست ژیلت زده ی من.
بعد از یکی دو هفته این زخم از بین رفت اما بعدها دوباره تکرار شد به مرور زمان اون قسمت از آلت همسرم کبود رنگ شده و احساس میکنن مشکلی براش پیش اومده آیا این حالت خطرناکه؟ هرچقدر اصرار میکنم پیش متخصص نمیاد.
خیلی نگرانم چون پوست اون قسمت با جاهای دیگش خیلی متفاوت شده
مشاهده پاسخ دکتر
180
ابسه چرکی زیرپوستی روی کیسه بیضه

مدت بیست سال پیش یک دمل چرکی روی کیسه بیضه سمت چپ رشد کرد بعداز چن روز تخلیه گردید اما از دوطرف ان سوراخ کوچکی باقی مانده بود بدون هر نوع ترشحی، دو هفته پیش باز عود کرد ولی این بار به مراتب بزرگتر قبل دمل قسمت چپ کیسه بیضه کاملا قرمز شد با سوزش و التهاب کم کم تبدیل به ابسه حدود توپ پینگ پنگتبدیل شد بعد از 12روز خالی شد چرکی با بوی خیلی گند همراه خون اما حالا چن روزیه خالی شده اما یه گوشت اضافه رویه کیسه بیضه باقی مونده همان اندازه ابسه چی کار کنم با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
181
زیگل تناسلی

Milad:
دکتر سلام خسته نباشید معذرت میخوام من زیگل تناسلی زده بودم که نمونه برداری کردم و مشخص شد تایپ 6 دارم بعد از کرایو و کوتر زیگل ها از بین رفتن و خدا رو شکر تا الان ک یکماه می گذره عود نکردن میخواستم بدونم آزمایشی هست ک بتونم متوجه بشم ک سیستم دفاعی بدنم ویروس رو دفع کرده یا ن؟ مثلا خون ادرار.... چونکه نمونه ای نیست ک بخوابم نمونه برداری کنم سپاس از پاسخگوییتون
مشاهده پاسخ دکتر
182
سنگ کلیه

در مورد جواب این سنوگرافی سوال داشتم مشاهده پاسخ دکتر
183
واریکوسل

با عرض سلام،من تا حالا برای این بیماری به دکتر مراجعه نکردم ولی با توجه به نشانه ها در اینترنت متوجه بیماری واریکوسل شدم،سمت چپ لوله ها رگی به هم پیچیده و اندازه بیضه خیلی کوچک تر از سمت راست هست ،از ترسم و خجالت چند ساله به دکتر مراجعه نکردم ترسم از عقیم شدن هست،حالا جایی سراغ ندارم برای معاینه مشاهده پاسخ دکتر
184
زگيل تناسلي، عوارض درمان با اسيد، از بين رفتن كليتوريس

سلام آقاي دكتر
ابتدا از شما بابت اينكه به مريضان پاسخ ميديد تشكر مي كنم
آقاي دكتر تقريبا دارم از غصه دق ميكنم
زگيل تناسلي داشتم، رفتم دكتر زنان برام پماد اسيد استيك 5٠ درصد نوشتن، استفاده كردم اما متاسفانه اسيد به پافتهاي اطراف هم پخش ميشد
يكي دو باره كه استفاده كردم، ديدم قيمت خيلي زيادي از كليتوريس
كوچك شده، اما خب به خاطر زگيل باز هم استفاده كردم ناحيه كليتوريس را با وازلين و گذاشتن پنبه ميپوشاندم، امشب پس از اينكه از كارهاي روزانه فرصت كردم تا ان ناحيه را نگاه كنم ديدم يه مقدار خيلي كوچك از كليتوريس باقي مونده
و همش تبديل به بافت مرده شده و مثل پوست مرده به لباس زيرم چسبيده
خيلي احساس بدي دارم
چيكار كنم ، آيا دوباره خوب ميشه
مشاهده پاسخ دکتر
185
خارش سر مقعد از زگیل تناسلی

ازابتدای دچارشدن به زگیل تا بعد از انجام 3 بار کرایو در همه اوقات خارش سر مقعد داشتم ودارم وفقط پماد زینک اکساید بعدش مصرف میکنم...ایا پماد یا داروی خاصی باید مصرف کنم تا خارش رفع شود؟خارش خیلی اذیتم میکنه..لطفا بصورت نوشتاری جواب دهید .قبلا ویس فرستادین برام باز نشد...متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
186
درد بیضه

سلام خدمت دکتر. 26 سالمه مجردم..... حدود یک سال هست ب صورت تناوبی در بیضه و کشاله ران دارم ب دکتر اورولوژی مراجعه کردم ضمن معاینه واریکوسل گرید 2 تشخیص دادن ارجا دادن ب سنو در سنو هیچ آثاری از واریکوسل و فتق گزارش نشد.... فقط دکتر گفت دیواره شکمی نازک و شل شده....سر در گم هستم آیا واریکوسل یا فتق خفیف....! مشاهده پاسخ دکتر
187
معرفي پزشك

معرفى يك خانم دكتر متخصص تشخيص ويروس اچ پى وى كه تاييد ميكنيد مشاهده پاسخ دکتر
188
Tanasoli

دكتر سلام
من همسرم دچار بيمارى تب خال تناسلى معقدى شده است ميخواسم بدونم ايا ممكنه از معقد ب الت تناسلى ايشون حركت كنه؟چونكه ايندفعه ب الت تناسلى نزديك شده
و اينكه ايا با ليزر ميشه درمان كرد؟
Va ink mishe y doctore khube zanan moarefi konid
مشاهده پاسخ دکتر
189
کدوم آزمایشگاه آزمایش رو انجام میده hpv pcr برای مقعد؟

آقای دکتر خسته نباشید ممنون کدوم آزمایشگاه این آزمایشو انجام میده من تحیقی کردم واقعا نمیدونم کدوم آزمایشگاه این آزمایشو انجام میده؟تنها ناحیه ای هم که تماس داشته فقط مقعد بوده من اگه بخوام آرمایشو انجام بدم باید درخواست چه آزمایشی بکنم؟کدوم ازمایشگاه؟واقعا ممنون میشم:) مشاهده پاسخ دکتر
190
الت تناسلی

الت من 11 سانته ایا با همچین سایزی لذت جنسی اتفاق میوفته ؟
ایا راهکاری هست برای بزرگتر شدن
من 27 سالمه
مشاهده پاسخ دکتر
191
زگیل تناسلی

آزمایش زگیل تناسلی چجوری مثبت هستش؟ مشاهده پاسخ دکتر
192
مشکل بیضه یا پروستات

بالاتر از بیضه چپ روی مثانه برخی مواقع حالت متورم و سفت شدن بوجود میاد..دکتر میگفت بیضه هست که به بالا میرود درصورتیکه من بیضه را درجای خودش لمس ومشاهده میکنم مشاهده پاسخ دکتر
193
مشاوره

سلام و درود خدمت آقای دکتر
آقای دکتر سوالیم اینه آیا ایستاده ادرار کردن باعث عفونت یا هر مشکل دیگه میتونه بشه از لحاظ پزشکی ویه سوال دیگه هم آیا توالت فرنگی از لحاظ پزشکی مشکل داره
ممنونم آقای دکتر امیدوارم هر چه خدا می خوای برآورده بشه براتون دعا میکنم
آقای دکتر ببخشید من آلتم حدود 11 سانت طول و قطر 35 و پیرامون 11 من به دختر علاقه‌مند هستم اون دختر هیکلی یعنی از من هکیل دار تره می خواستم بدونم تو رابطه زناشویی مشکل ساز نمیشم طول واژن اون بزرگ نیست اگه مشکل سازه تا نرم خواستگاری دو نفرمون از رابطه زناشویی راضی میشم از نظر پزشکی
مرسی خدا خیرت بده
وزنش از من بیشتر ه
مشاهده پاسخ دکتر
194
دفع پروتين توسط كليه علت ودرمان ان؟؟!

دفع پروتين توسط كليه علت ودرمان ان؟؟! مشاهده پاسخ دکتر
195
عاشق جق

سلام دکتر من عاشق جق زدنم هفته ای یکبار میزنم و پشیمون هم نیستم ایا مشکلی داره ؟ تازه وقتایی که حال روحی و بدن درد دارم جق میزنم حالم خوب میشه و شاد میشم مشاهده پاسخ دکتر
196
زگیل تناسلی

سلام جناب دکتر ، خسته نباشید ، چند ماهه درگیر زگیل در ناحیه آلت شدم و درحال افزایش هستند الان شدن سه یا چهارتا، خیلی استرس دارم و نگرانم، میخوام بدونم درمان قطعی داره؟ هزینه لیزر چقدره، تو لیزر میزان درد چقدره؟ از بی حسی استفاده میشه؟ و چندجلسه نیازه برای این سه چهارتا
واقعا ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
197
اختلال در نعوظ

سلام فرق ارولوژی و متخصص کلیه و مجاری ادراری چیست ؟مشکل اختلال نعوظ میتوان به متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کرد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
198
آزمایش pcr برای hpv یا hpv dna testبه پرده بکارت آسیب میرسونه؟

چه راهی برای آزمایش زگیل تناسلی وجود داره؟برای یه دختر مجرد که تابحال رابطه واژینال نداشته و پرده بکارتش نباید آسیب ببینه؟ مشاهده پاسخ دکتر
199
درد کلیه

من 10روزپیش عمل pcnlداشتم برای مرتبه4 الان کلیم خیلی درد داره و یکم توی ادرارم خون مشاهده میکنم
سونو هم گرفتم
مشاهده پاسخ دکتر
200
زود انزالی

سلام
آقای دکتر اول از طرح سوالم شما یه انسان شریف هستید
انشاءالله همیشه پایدار و سالم باشید.
آقای دکتر من 31 سالمه به دلیل فقر نمی توانم زن بگیرم از طرفیم با کسی چون گناهه نیستم شما هم هم فرمایش میدهد استمناء خوب نیست در ضمن گناه هم داره سوال بنده اینه آیا نبود رابطه و استمنا برای بدن ضرر ندارد چون تو اون زمان فشار رو ادمو باید چیکار کنیم ما هم انسان هستیمو احساس داریم
ممنون از لطف شما
در ضمن آقای دکتر من هر وقت خودارضایی میکنم یه سی ثانیه تا یه دقیقه نهایتا طول میکشه این موضوع یعنی من زود انزالم اره دکتر اگه جوابتون اره هست باید چیکار کنم زود انزالی خوب بشه
مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
201
خودارضایی

سلام می خواستم بدونم آیا خودارضایی بعد از عمل واریکوسل باعث عود و برگشت واریکوسل می شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
202
بنده با شخصی که دچار اچ ای وی مثبت بود جر و بحث کردم که از سر وی خون امد و بنده بعدا متوجه شدم که انگشت شست من نیز خراشی برداشته اما خون او بامن تماسی نداشت ایا احتمال دارد به من نیز سرایت کند

بنده با شخصی که دچار اچ ای وی مثبت بود جر و بحث کردم که از سر وی خون امد و بنده بعدا متوجه شدم که انگشت شست من نیز خراشی برداشته اما خون او بامن تماسی نداشت ایا احتمال دارد به من نیز سرایت کند مشاهده پاسخ دکتر
203
کلیه

راجع به کیست کلیه اطلاعاتی رو بدونم مشاهده پاسخ دکتر
204
خروج خون از آلت تناسلی بعد از نعوظ طولانی مدت و رابطه جنسی

با سلام جوانی هستم 36 ساله که روز جمعه در طول روز بیش از 5 ساعت نعوض بی مورد بدون مصرف هیچ گونه دارویی داشتم و آلتم در این مدت بدون هیچ تحریکی حالت سفت داشت پس از این مدت یک رابطه جنسی داشتم بعد از ارضا همراه مایع منی، خون دفع شد این دفع خون به صورت قطره ای تا چندین ساعت ادامه داشت تا متوقف شد و موقع ادرار احساس سوزشی داشتم که مشخص بود زخمی در طول آلت تناسلی وجود دارد الان خونریزی ندارم میخواستم ببینم آیا این دفع خون و زخم ایجادی داخل لوله آلت که احساس میکنم آیا خطرناک بوده و می‌تواند روی نعوظ و رابطه جنسی من پس از بهبود تاثیر گذار باشد و آیا نیاز است از طریق پزشک متخصص پیگیر علت و انجام آزمایش خاصی باشم. بنده از شهر دهدشت در جنوب کشور از شما کمک میخواهم لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم. با تشکر فراوان
لطفا و خواهشا بنده را راهنمایی کنید که چکار کنم 🙏🙏
مشاهده پاسخ دکتر
205
الت تناسلي

خطرناك نيستند؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
206
همانژیوم

سلام اقای دکتر خسته نباشید ببخشید دخترم یکساله و نیم هست از چهارماهگی در ناحیه تناسلی زخمی دیده شد که بهش همانژنیوم میگن الان چند وقته پیش چندین دکتر هم رفتیم تاثیری نداشته بطوری ک وقتی ادرار میکنه خیلی اذیت میشه سوزش داره وگاهی اوقات زخمش عمیق میشه ک خونریزی داره با دارو هم رفع نمیشه تو رو خدا بگین چکار کنیم مشاهده پاسخ دکتر
207
زگیل تناسلی

سلام من ھفت ماھہ باردارم امروزمتوجہ شدم پایینہ دھانہ ی واژنم دوتا گوشت مث گوشتہ اضافہ۔کہ کوچیک ھستن و پایہ دارن زدہ شدہ۔ویکی ھم داخلہ واژنم سمت چپ۔میشہ بگید ایااینھا زگیل ھستن؟ھمسرم ھمچین مشکلی ندارہ خیلی استرس دارم۔
میشہ عکسشو بفرستم۔؟دکتر زنانم برا پنج روز دیگ وقت دادہ اما من خیلی استرس دارم
مشاهده پاسخ دکتر
208
الت تناسلي

دكتر چه دارويي استفاده كنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
209
شب ادراری 21 ساله هستم

سلام اقای دکتر عزیزخرید دستگاه هشداردهنده شب ادراری کودک اقای دکتر عزیز اگر این بخرم جلوی خروج مایع منی میشود موقع خواب منو بیدار کنه اقای دکتر عزیز اگر کمکم کنید خیلی خیلی ممنون می شوم از لطف محبت شما توروبه خداکمکم کنید


اقای دکتر عزیز من دوست دارم ازم هیچ وقت وهیچ وقت مایع منی ازم خارج نشود والت راست نشود اقای دکتر عزیز لطفعا کمکم کنید تغییرجنسیت میدهم اگر هم واژن داشته باشم مثل زن برایم مهم نیست فقت الت راست نشه مایع منی هیچ وقت وهیچ وقت نیاید اقای دکتر من بارضایت مهر خانواده ام به شما من می دهم فقت شما کمکم کنید اقای دکتر عزیز وهیچ قرصی نمی خواهم اقای دکتر برایم مهم نیست الت داشته باشم یانداشته باشم فقت هیچ وقت ارضاع مایع منی بیرون نیاید اقای دکتر عزیز توروبه خدا کمکم کنید نوکرت می شوم خاهش کردم من راضی هستم جلوی مسدودسازی مایع منی راگرفت الت راست نشود توروبه خدا کمکم کنید اقای دکتر عزیز توروبه خداوند قسمت می دهم کمکم کنید اقای دکتر عزیز
مشاهده پاسخ دکتر
210
کوچک شدن بیضه چپ

سلام آقای دکتر. خسته نباشید.
من بعد از یه درد خیلی زیاد در نواحی زیر شکم،بیضه سمت چپم خیلی کوچک شد و بیضه سمت راست بزرگ است. بیضه سمت چپم به اندازه ی یک نخود شده. ۲۴ سالمه. تشخیصتون چیه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
211
زیگل تناسلی

دکتر مبتلا به hpv تیپ 6 هستم نوک آلتم همچین چیزی که تو عکس فرستادم خدمتتان زخم شده میخاستم بدونم چیه و راه درمانش چیه با تشکر
حالت زخم مانند هست
مشاهده پاسخ دکتر
212
آیا میتونم آزمایش HPV dna test و پاپ اسمیر رو از مقعد بدم؟

سلام من یه دختر ۲۲ سالم که تابحال رابطه واژینال نداشته و پرده بکارت دارم.۴ماه پیش مورد تجاوز از مقعد قرار گرفتم که کار به دادگاه و ...کشید.من آزمایش اچ آی وی دادم که جواب منفی شد ولی چیزی که واقعا براش نگرانم HPV هست.و میخوام تست HPV dna و پاپ اسمیر انجام بدم ولی من پرده بکارت دارم و این آزمایش به پرده بکارت آسیب میرسونه.من چطور میتونم از ابتلام به HPV مطمئن شم؟آزمایش هست که بتونم از مقعد یا... بدم؟درضمن من واکسن HPV هم نزدم مشاهده پاسخ دکتر
213
مشاوره

مشاوره
و اینکه من ورزشکارم هر دوروز دراز و نشست و تمرینات متفاوتشو میرم پس قطعا لگنم مشکلی نداره چکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
214
مشاوره

جناب این کج بودن آلت حدود سه چهار سال است که اینطوری هست یعنی مادر زادی نیست و از بچگی اینطور نبودم آیا میشه عمل کرد راست بشه یا خیر مشاهده پاسخ دکتر
215
کجی آلت تناسلی

سلام باعرضادب وخسته نباشید آقای دکتر حدود 2سال است که آلت من این طوری شده مشکوک به پیرونی بایک پزشک هم مشورت کردم گفتند پینیپراکچر هستش ورقص لیکوپن دادن ودرست نشد خواهشا راهنماییم کنید بعد خدا امیدم به شماست مشاهده پاسخ دکتر
216
تمام نکات بعد از افتادن زگیل

سلام دکتر عزیز
اولا یه تشکر ویژه باید خدمت عرض کنم و بگم دمت گرم بخدا خیلی داری ثواب میکنی خدا اینشالا عوضشو به خودت و خانوادت بده خیلی مردی
من همونم که از محلول تی سی ا استفاده کردم واسه دوتا زگیا کوچیک داشتم خداشکر زخم امروز افتاد
چند سوال داشتم
اول اینکه جاش هنوز یکم حالت سوراخه باید هنوز محلول بزنم یا کافیه ؟
بعد هم از الان به بعد باید چکار کنم که دیگه دچار نشم و برای برقراری رابطم باید چی کنم ایا مشکلی هست
ممنون میشم توضیح کامل بدید با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
217
الت تناسلی

سلام دکتر من 27ساله التم پرده داره چگونه میشه بر طرف کرد ؟
بخوام عمل کنم هزینش چه قدر میشه متشکر
مشاهده پاسخ دکتر
218
ناباروری

سلام خسته نباشید قرص کیوتن گفتید بخور گرفتم این قرصو چجوری مصرف کنم؟
آیا عوارض داره این قرص اگه بگید چیه تشکر
دستور مصرفشم بدید ممنونم بابت جوابای سوال
مشاهده پاسخ دکتر
219
کلیه

با سلام و احترام خدمت شما
آقای دکتر مادر من 58سالش هست چند وقت پیش کلیه ی درد خفیف گرفتم پزشک عمومی سونو تجویز کرد ، دکتر تشخیص این بوده ک روی کلیه عروق خونی هست وخوش خیم هست
فایل سونوگرافی رو براتون فرستادم آقای دکتر خدایش چیز بدی هست کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
220
هماچوری

با سلام خدمت اقای دکتر بنده مذکر 42 ساله مدت 17 سال هماچوری 2+ با گلبول 10-12 دارم و پروتیین اوری یکی دو بار تریس ،سونو انجام دادم دکتر گفت احتمالا شن داری یکبار هم سنگ ریز دفع کردم درد هم سال ها قبل شدید داشتم ولی الان فقط هماچوری بدون عفونت دارم ایا ناشی از سنگ است یا میتواند نفروپاتی iga باشد ،لازم است کار خاصی انجام دهم با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
221
داشتن یک بیضه

با عرض سلام . 21 سالمه و خیلی وقته یک مسئله ای برای من وجود داره . برخلاف تمام آقایان بنده فاقد یکی از بیضه های خود هستم و این مسئله از زمان کودکی پابرجا بوده . یعنی در کیسه ی بیضه ی بنده کلا یک بیضه موجوده . تاثیری در میل جنسی و شهوت من نداشته و دردی بعضی اوقات احساس میکنم که فکر میکنم طبیعیه . اما میخواستم بدونم این امر مشکلی در باروری بنده ایجاد میکنه یا نه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
222
زیگل تناسلی

سلام
سلام دکتر من آزمایش pcr دادم جوابش رو فرستادم خدمتتان میتونم خواهش کنم کمکم کنید که بتونم ویروس رو از بدنم خارج کنم قبل عمل کرایو نمونه برداری کردم و زیگل ها از بین رفتن و خوشبختانه تا الان عود نکردن.
مشاهده پاسخ دکتر
223
آلت تناسلی کوچک

سلام آلتم دکتر که با خط کش اندازه زدن حدود 7سانت هست خیلی هم نازکه 29سالمه دستگاه وکیوم داده بهم میخواستم بدونم جراحی میتونم انجام بدم هم چربیهای دور آلت مو بگیرم هم جهت کلفتی و اندازه آلت. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
224
مشکل در نرمی آلت و زود انزالی

مشکل نرمی آلت اخیرا پیدا کردم و زود انزالی مشاهده پاسخ دکتر
225
مجاری ادرار

با سلام . بنده 29 سالمه یک هفته ای هست ادرار زیاد دارم و بعد از تخلیه درون آلت احساس سوزش و حالت داغ بودن دارم البته وقتی مایعات کمتر مصرف کنم دستشویی رفتن هم کمتر میشه . این اتفاق فقط توی بیداری برام می افته و توی خواب هیچ کدوم از این نشنانه ها رو ندارم
پسر هم هستم
مشاهده پاسخ دکتر
226
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من چند سالی هست که از بچگی بعد از ختنه کردن یه چیزی مثل زگیل یا خال گوشتی چندتا روی آلتم درومده
نمیدونم چیکار کنم از بین بره آیا با لیزر درمان میشه یا نه ؟
اگه راهنماییم کنید و جوابمو بدید ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
227
زگيل تناسلي

سلام دكتر خسته نباشين من از ديروز احساس سوزش و خارش دارم از خودم عكس گرفتم و زايعاتي ديدم و خيلي ميترسم زگيل تناسلي باشي
و من ب تازگي ازدواج كردم ولي همسرم اصلا شواهدي ك نشون بده زگيل دارن رو ندارن
مشاهده پاسخ دکتر
228
تکرار وازکتومی

Ğiłðą:
سلام خسته نباشید ،سوالم اینه که اگر عمل وازکتومیه ناموفقی داشته باشم و قرار به عمل دوباره باشه دیگه چیو قراره عمل کنند وقتی لوله های منو از وسط،بریدند و جدا کردند چی قراره عمل بشه نمیفهمم؟
میشه توضیح بدید دوباره که عمل میکنند چیکار میکنند
مشاهده پاسخ دکتر
229
مجاری

سلام اقای دکتر خسته نباشین
من روز دوشنبه هفته ی قبل رفتم دکتر بخاطر سوزش ادرارو انزال دکتر دوتا قرص ازیترومایسین داد به اضافه ی یک سرم سفتریاکسون که باید وریدی میزدم
و من روز دوشنبه یکبار زدم و روز چهارشنبه دوباره گرفتم زدم و امروز شنبه دوباره زدم دکتر نگفتن که تکرار کنم خواستم مطمئن بشم که تزریق به فاصله دو روز برای بدنم مشکلی که نمیتونه ایجاد کنه خوشحال میشم جواب بدین دستتون درد نکنه بابت خدماتتون💗💗
مشاهده پاسخ دکتر
230
طول الت تناسلی

با سلام جناب دکتر بنده التم مقداری پرده ای شکل هست کیسه بیضه زیادی کشیدگی داره بجز این طول الت تناسلیم کوچیک هست باعث افسردگی و از دست دادن اعتماد بنفسم شده حتی چندین بار در رابطه جنسی هم مشکل ساز بوده و راضی نشدم 13سانته 22سالمه میخام به هر روشی با هر هزینه ای شده اقدام کنم چندین سایت بود که قرصو کرم میفروختن استفاده نکردم دکتر اقدام کردم شهرستان گفت راهی نیست میخاستم ببینم جراحی چیزی راهی هست بسیار ممنونم اگر راهنمای و کمک کنید. مشاهده پاسخ دکتر
231
تناسلی

مدتی هست که بر روی سر آلت من و زیرش و کنارش به اندازه خیلی کم قرمزی مشاهده کردم که گاهی یه قسمت کوچیک از کناره اش گاهی پوسته میشود. لکه های قرمز طوری هست که انگار پوستم نازک شده و نمیدونم علایم چی هست واقعا سردرگمم لطفا کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
232
خودارضاعی

دستگاه شب ادراری کودک ایا جلوی شب ادراری مایع منی را می گیره/اقای دکتر عزیز لطفعا پیام ضبط صدا نگذارین چون من نمی توانم صدای شمارا گوش کنم یا اجرا کنم نمی دانم مشکل سیستم من یامشکل سیستم شماست مشاهده پاسخ دکتر
233
هیپوسپادیاس

سلام اقای دکتر خسته نباشید
پسری هستم ۲۲ ساله.متاسفانه من مشکل هیپوسپادیاس از نوع خفیف(یعنی سوراخ زیر کلاهک آلت)
قرار دارد.
باتوجه به نزدیک شدنم به سن ازدواج هم از این بابت خجالت میکشم که شکل آلتم غیر معموله و هم میترسم مشکلاتی از قبیل ناباروری یا عدم رضایت همسر از آلت و رابطه جنسی بوجود آید.و خجالت میکشم پدر مادرم را سرزنش کنم که چرا در زمان بچگی به فکر حل این مشکل نیفتادند.
بنظر شما مشکلاتی که ذکر شد وجود دارد یا صرفا بخاطر حساسیتم میباشد
و آیا نیاز به عمل دارم؟
ممنون از وقتی که میذارین
مشاهده پاسخ دکتر
234
اصلاح کوردی آلت

جناب دکتر با سلام و احترام ،
عکسهای مربوط به پسرم را پیوست نموده ام و درخواست دارم شما راهنمایی بفرمائید که آیا نیاز به اصلاح کوردی آلت میباشد یا فقط ختنه معمولی کافی است ؟
سلامتی و موفقیت شما را آرزومندم .
مشاهده پاسخ دکتر
235
درد در بيضه چپ و آلت

جناب دكتر سلام
اگر يادت شما باشد بنده زنا گرفته بودم كه خدمت رسيدم و شما دستور فرموديد سونوگرافي كنم كه انجام شد و خدمت شما هم الكترونيكي ارسال نمودم و هم حضورا مطب خدمت رسيدم و منشي به شما نشان داد كه دستور فرموديد به علت تورم و بزرگ شدن پروستات ، قرص پروترال 04 را هر روز يك عدد مصرف نمايم .

در حال حاضر
اولا سر ألتم درد دارد و قسمت چپ بيضه هام هم درد ميكند
زنا را هم بخش چپ بدنم شامل كشاله رانم ، بيضه ها و آلت و پشت بخش چپ باسن و شكاف بين باسن ها بود كه هنوز هم روي باسن چپ تاول و قرمزي دارم و روي آلت هنوز لكه هاي سفيد كه جاي دونه هاي زنا بود هست

موضوع مهم كه بابت اين مزاحم شدم اين است كه
دردي كه در بخش چپ بيضه هام هست مانند اين است كه قسمتي از بيضه گاز گرفته ميشود و درد و تير ميكشد
كشاله ران چپ هم درست همان قسمتي كه به بيضه هام اتصال دارد درد ميكند
سر آلت درد دارد و وقتي كه ادرار دارم سر آلتم بيشتر درد ميگيرد
آيا اين درد بدليل زنا است يا اينكه بابت تورم و بزرگ شدن پروستات است
موضوع مهم كه ذهنم را مشغول كرده اين است من بدليل زنا فكر كنم اين درد ها طبيعي است
اما درصورتيكه ممكن است مال زنا نباشد و خداي نا كرده سرطان پروستات باشد
ببخشيد مزاحم شدم
ممنون ميشم كه محبت بفرماييد بنده را هدايت بفرماييد و لطفا اگر نياز است حضوري خدمت. باشم بفرماييد تا بنده وقت بگيرم

ممنون از لطف و توجه شما
صادق گوينده
مشاهده پاسخ دکتر
236
وسواس یا احتباس ادراری

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتردختری30ساله و مجردم که بیش از 10 سال دچار وسواس خفیف تامتوسطم .مدت زمان دستشویی رفتنم 15دقیقه است گاهی کمترومدت کوتاهی به 7دقیقه رساندم اما به حالت قبل برگشت،بعدازتخلیه به ظاهرکامل ادراروشستشوزیاد سپس تا30میشمارم واحساس ادراردارم دوباره به خودم فشار می آورم وکمی ادرارمیکنم وشستشو،شایداین کار(شمارش و..) چند دفعه تکرار می شودالبته الان متوجه شدم زمانی هم که نمیشمارم بعد چندثانیه اگه به خودم فشار بیاورم دوباره مقداری ادرار خارج می شود مقدار آن در هر دفعه گاهی چند قطره است اما درچندماه اخیر گاهی حجمش خیلی زیادمیشودتعجب میکنم چون ادرار اولیه هم خوب بوده و ادرار ثانویه در بیشتر اوقات رنگش روشن تراز ادرار اولیه است واگر در توالت بعداز اتمام کار،پاشدم وبخاطراسترس دوباره بعد 2ثانیه نشستم وفشار آوردم بازم خروج ادراردارم این مشکل چندساله که همراه من است وچندماه اخیر گاهی احساس تکررادراریا بی اختیاری دارم مثلا بعدچندساعت به توالت میروم انگار چندقطره آب روی لباسم ریخته شده وترشح نیست ولکه ای هم روی لباس نمیمونه به نظرشما ادراراست که مانند آب؟ سرکلاس درس ومهمانی زمانی که روی صندلی میشینم احساس میکنم ادرارم می ریزد وباعث کاهش تمرکزم شده یا هنگام خروج از حمام فکرمیکنم چند قطره ادرارم خارج میشه اگه صلاح میدونید برای اطمینان خودم مدتی فنازوپیریدین مصرف کنم تا اگه این مشکل را دارم مشخص بشه باتوجه به تغییر رنگ ادرار. البته دوسال بخاطر هپاتیت اتوایمیون کورتون(پردنیزولون5) وآزوتیوپرین واورسودوکسی کولیک اسید استفاده میکنم گاهی اگر 1لیوان آب بخورم تقریبا بعد نیم تا1 ساعت باید دستشویی برم قبل از مصرف دارو میتوانستم ادرارم را برای مدت خیلی طولانی نگه دارم اما احساس میکنم ارزوقتی دارو میخورم نمیتونم مگر سرگرم کاری باشم،درشبانه روز 7تا8 بار توالت میرم تقریبا هر 2وگاهی 3ساعت ،فقط در زمان خواب توالت نمیرم ،لطفا راهنمایی کنیید که مشکل من بخاطر وسواس یااحتباس ادراریا چیز دیگر و آیا داروها هم اثر گذاشتند چون چند ماه اخیر شرایط بدترشده واگر احتباس ادراری باشد ومن برای وسواس قرص (سرترالین وهالوپریدول) مصرف کنم قرص ها خود احتباس را تشدید میکنند البته درسونومعمولی سنگ ومشکلی نداشتم .چون در محل زندگی من اورولوژیست خانم وجود نداردبه شما پیام دادم واز شما که وقتتون را در اختیارمن قرار دادین تشکر میکنم وببخشیدطولانی شد . مشاهده پاسخ دکتر
237
ورم آلت

با سلام من چند وقتی است که روی بدنه آلتم و زیر ختنه گاه در سمت چپ ورم دارد قبلا خودارضایی می کردم در سایت شما خوندم برای بهبود باید قطع شود و الان حدود دو هفته است که این عمل را قطع کردم اما تغییری در اندازه ورم مشاهده نمی کنم لطفا کمکم کنید با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
238
ایجاد جوشهایی دور کلاهک تناسلی

با عرض سلام و احترام یه هفته ای که بر زیر لبه های کلاهک آلت تناسلی جوش های ریزی مشاهده میکنم که در ارتباط زناشویی هم احسای سوزش و درد داشتم مثل اینکه پوستش رفته باشه.
خواهشمندم در این خصوص راهنمایی بفرمائید.
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
239
آلت تناسلی

سلام دکتر خوب هستین. روی آلتم یه خال سفید بوجود اومده . میشه از طریق عکس صحبت کنیم. من هزینشو پرداخت میکنم مشاهده پاسخ دکتر
240
زگیل تناسلی

باتشکر از جوابتون اقای دکتر .میخواستم بدونم من پدوفیلین مصرف کردم ایا اگر زگیل تناسلی داشتم جای انها باقی میماند ایا در طی سه روز خوب میشد ایا یک ماه بعد دوباره رشد نمیکردن؟اگر دیگه ضایعه ای درنیاد نشون میده که من به این بیماری مبتلا نبودم؟ چون ضایعه های من گوشتی نبودن لایه های نازک که بالای مجرای ادرارم در قسمت لابیای کوچک بودن من بی نهایت استرس دارم و زندگیم مختل شده لطفا کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
241
زگيل تناسلي

با سلام اقاي دكتر،من قرص پاورفيت رو تهيه كردم كه روش مصرف قرص نوشته شده يك عدد قبل از صبحانه يك عدد قبل از ناهار،ولي بعضي ها ميگن كه دو تا قرص رو يكجا بخوريم اثرش بيشتر است،ميخواستم ببينم توصيه ي شما چيست؟
من زگيل كوچكي دارم ايا با مصرف پاورفيت امكان داره از بين بره ؟
با توجه به سنم كه ٢٣ سال است شما توصيه ميكنيد چند ماه پاور فيت رو مصرف كنم؟(كنارش از ايميوننس و زينك ويتامين دي و سي نيز استفاده ميكنم)
ممنون از اينكه وقتتون رو براي پاسخگويي ميگذارين
مشاهده پاسخ دکتر
242
زگیل تناسلی

سلام دکتر خسته نباشید.من دختری ۲۷ساله هستم.باکره هستم و سال گذشته مبتلا به زگیل تناسلی شدم نوع ۳۱. حالا سوالم اینه:
۱.آیا با توجه به باکره بودنم امکان تغییر در سلولهای دهانه رحم و سرطان هست؟
۲.من برای تقویت سیستم ایمنی بدنم این قرصهارو میخورم اگر زیاد یا کم هست ممنون میشم بگید.ایمیونس هفته ای ۱عدد-ویتامین ای هفته ای ۱ عدد-زینک یک روز در میان-سلنیوم ۱روز در میان
۳.سوال آخرم اینکه حس میکنم اطراف دهانه ی واژنم وارت ایجاد شده.آیا با وجود پرده ی بکارت امکان داره به داخل واژنم هم منتقل بشه؟
ممنون از وقتی که میذارید ببخشید زیاد سوال کردم
مشاهده پاسخ دکتر
243
سنگ حالب

اقای دکتر برای دفع سنگ حالب پودر سیترات پتاسیم مفید است؟ من زمانی که سنگ در کلیه بود این دارو را مدتی مصرف کردم ولی دیگه استفاده نکردم..ایا الان میتونم دوباره استفاده کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
244
ثاثیر استمنا بر روی آلت و راه بزرگ شدن آلت

سلام دکتر
خسته نباشی
من متولد 80 هستم طول آلت تناسلی من 9 سانت هستش و متاسفانه دفعات زیادی مرتکب استمنا شدم
آیا این کار ثاثیری بر روی طول آلت داره
و اینکه چه اقداماتی برای افزایش طول و قطر آلت انجام بدم؟
مشاهده پاسخ دکتر
245
آلت تناسلی

با سلام خدمت آقای دکتر. چند وقت است که در زیر کلاهک آلت تناسلی ترک هایی ایجاد می شود که در اطراف شان لکه های قرمز و براق نیز به وجود آمده است و گاها بعد از دخول ملتهب شده و سوزش می گیرد مشاهده پاسخ دکتر
246
آلت تناسلی

کج شدن آلت و مشکل نعوظ
مدتی است ک مشکل نعوظ دارم
مشاهده پاسخ دکتر
247
Ahcc

سلام اقاي دكتر خسته نباشيد ، بررسي كردم ديدم توي قارچ معمولي و قارچ شيتاكه يكي از تركيباتش ، بتا گوكان هست كه براي رشد تومور خيلي مفيده ، اما در داروي ahcc، آلفاگلوكان هست ، و بتا وجود نداره ، ميخواستم بدونم كه اين تركيب الفاگلوكان ، خاصيتش چيه؟ ايا به همون ميزان بتا گ براي رشد تومور موثر هست ؟ خيلي سپاسگذارم ، مشاهده پاسخ دکتر
248
مشکل ادرار

سلام
درمورد سوال قبلی:من بعد از دفع ادرار احساس میکنم که مقداری ادرار تو مجرا (زیر آلت) باقی میمونه و باید دوباره برگردم دستشویی.وقتی بر میگردم دوباره مقدار کمی ادرار میاد و وقتی میرم بیرون دوباره همون حس رو دارم. لطفا راهنمایی کنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
249
زودانزالی

باسلام . لطفا بفرمایید برای زودانزالی پاروکستین عوارضی دارد یا سرترالین مشاهده پاسخ دکتر
250
زیگیل تناسلی

Aya in noghte roye sare alat mitone zigil tanasoli bashe مشاهده پاسخ دکتر
251
سوزش

من زیگیل داشتم محلول پودوفیلین استفاده کردم الان خوب شده ولی خیلی می سوزه
برای سوزشش چی کار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
252
سنگ کلیه

من پسرم هشت ماهه میباشد.در سونوکلیه دو سنگ مشاهده شد.کلیه چپ سنگ32میلی وراست 38 میلی .الان یک ماهه روزی سه بار محلول پلی سیترات هر بار دوونیم سیسی ومحلول منیزیم هر بار یک ونیم سی سی میخوره.دکترش گفته سر دو ماه برو سونو.من میخام سر یک ماه برم.آیا این دوز دارو واسش مناسبه.آیا سنگش بااین از بین میره.آیا میتونم سر یک ماه سونو برم .آیاواسش درد داره.خیلی نگرانم
از دو هفته بعد زایمان درداش شروع شد .گفتن کولیکه.تااینکه از چهار ماه به بعد وزن گیری نداشت.سر شش ماه سونو دادم.سونوگرافی یه سنگ دو میلی تو کلیه چپ احتمال داد .دکترش گفت چربیه.ولی دو ماه بعد خودم به فکر تکرار سونو افتادم.آیا زمان رو از دست دادم.چرا در عرض دو ماه سایز سنگ بزرگ شده.آیا سونوگرافیست اولی اشتباه سایز زده.
مشاهده پاسخ دکتر
253
بیضه

آیا در کودکان 4 ساله هم امکان سرطان بیضه وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
254
سنگ حلب چپ

باسلام. دختر 20 ساله هستم.من یک سنگ 6 میلیمتری در دیستال حالب چپ به فاصله 10 میلیمتری از uvj دارم. مخاستم بدونم احتمال دفع سنگ چقدر هست و اصلا دفع میشود یانه چون من از انجام عمل تی یو ال میترسم و دوست ندارم انجام دهم..خواهش میکنم بگید چکار کنم تا سنگ دفع شود مشاهده پاسخ دکتر
256
زگیل تناسلی

سلام ایا امکانش هست زیگیل داخل مغعد در بیاید واز کجا باید بفهمم و راه در مانش چطور هست با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
257
ایدز

باسلام


دکترمیشه در رابطه دو مذکر بدون دخول و احتمال کم رفتن اسپ**از طریق مقعد hivمنتقل شد؟
مشاهده پاسخ دکتر
258
زودانزالی

سلام آقای دکترمن برای زودانزالی میتوان ازروش تزریق به نتیجه برسم مشاهده پاسخ دکتر
259
دانه های ریز داخل واژن ممکنه الرژی باشه یا تبخال تناسلی هست؟

سلام من یماه پیش رفتم لیزر وچون جلسه 8بودوراضی نبودم دوز لیزرو زیاد کرداز فردای لیزر خارش شدیدی در داخل واژن حس کردم ودونه های ریز قرمز رنگ و داخل لب کوچک واژنم دیدم چندروز پماد زدم رفع شد ولی بعداز دوهفته مجدد ظاهر شدخارش خیلی شدیدی داره و عصبیم کرده دکتر احتمال داد تبخال تناسلی باشه ولی هیچ دارویی نداد بگین چیکار کنم خارشش شدیده و عصبیم کرده و خیلی میترسم
ایا این تبخال تناسلی هست؟ ایا خطرناکه؟ درمانی داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
260
آلت چسبیده به شکم

با سلام و خسته نباشی خدمت شما دکتر گرامی.من 25 سالمه و از کودکی که به خاطر دارم تا الان آلتم در حالت نعوظ بسیار سفت میشه (مثله یه تیکه چوب) و میچسبه به شکمم یعنی از ابتدای الت تا انتهای الت هیچ فاصله ای بین شکمم و آلتم وجود نداره در صورتی که من اصلا اضافه وزن ندارم(قدم 173 وزنم 60 بیماریه خاصی هم ندارم).این روهم بگم که حین نعوظ درد دارم که احساس میکنم بخاطر سفتیشه و وقتی با دستم التمو فشار میدم تا زاویه 90 درجه ایجاد با شکمم خیلی درد دارم چند ثانیه بیشتر نمیتونم نگه دارم تو اون حالته 90 درجه.... دکتر عزیز من تو شهرستان زندگی میکنم و دسترسی به دکتر ندارم و میترسم از ازدواج کردن بخاطر مشکلم.چون مظمئنا با این مشکلم تو رابطه هم من اذیت خواهم شد هم طرفم.تا الان هم خاستگاری رفتم ولی مشکلمو که گفتم ردم کردن.ترو خدا کمکم کنید بگید چیکار کنم... ممنونم ازتون مشاهده پاسخ دکتر
261
مشاوره

سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر من دوتا مشکل دارم لطفا جواب بدین خیلی وقته درگیرم اول اینکه من بعد از ادرار وقتی از دستشویی میام بیرون ادرارم دوباره می ریزه روی لباس مثلا با عطسه یا با تکون خوردن و سعی می کنم که مشکلی پیش نیاد و کمتر اینطور بشه خیلی کم دیگه میرم دستشویی حدود دو سه ماهی هست این طور هستم و خیلی عذاب آوره و موضوع دوم که خیلی مهم تره برای من آلتم کجه موقع ادرار هم ادرارم کج ریخته میشه سمت راست آیا راهی برای حل این موضوع ترسناک هست؟ لطفا جواب بدین من خیلی وقته نمیدونم از کی بپرسم مشاهده پاسخ دکتر
262
اندازه طول و قطر الت

باسلام
اقای دکتر من مطالب سوال و پاسخ سایت شما رو خوندم
مشکل من هم درباره ی اندازه و قطر الت تناسلی هست خب از نظر شما اندازه الت من هم نرمال هست
ولی مشکل من روحی هست در مقایسه با دوستانم وقتی به استخر و شنا میرم از رو لباس زیر فرق داره جوری که من حتی شرت مایو هم نمیتونم بپوشم
من26سالمه طول15(قطر3 محیط11) قد۱75 و وزن58کیلو که10کیلو کاهش وزن دارم
من چیکار کنم یکی از همکاران ارولوژی برام کپسول جینسینگ و ارژنین و اندرویل و ویتامینE تجویز کردن
نظرتون چیه به نظر شما چه ازمایشی رو انجام بدم چیکار کنم که من هم بتونم مث دوستام لباس زیر مایو بپوشم به خدا راست میگم اصلا تو حالت خوابیده و معمولی زیر لباس خیلی کوچیک به نظر میاد

لطفا درباره ی اندازه بیضه هم توضیحی بدین که باید چه جوری باشه از من اندازه تخم بلدرچین هست
مشاهده پاسخ دکتر
263
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر من رابطه جنسی نداشتم ولی بعدا فهمیدم دوتا از همکارام زگیل دارن یکی مدام از سرکه سیب استفاده میکرد یکی دیگه فهمیدم چنتا داشته .این یه مورد .مورد دیگه اینکه پارک ابی تو مشهدرفتم خیلی الوده بود وحشتناک میخاستم بدونم ایا ازون طریق گرفتم ؟ مطلب بعد اینکه من رفتم دکتر بهم اسید سالسیک و زینک داد ایا باید زنک رو حتما بزنم ؟ و اینکه من فقط اسید رو میزنم و البته هی سفید میشه باز روزه بعد مثه قبل میشه رنگش ؟ میخاستم بدونم چرا اینطوری میشه ؟ راه درمان بهتری هم هست ایا ؟ من یه دونه زگیل دارم اونم رویه التم و بیضه نیست 3 سانت بالاتر از التم منظورم زیره ناف میشه .ممنون میشم کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
264
ازکجامتوجه بشیم‌شریک‌جنسی‌مون زگیل الت تناسلی داره یانه؟

ازکجابفهمیم‌شریک‌جنسی‌مون‌زگیل الت تناسلی داره یانه؟ مشاهده پاسخ دکتر
265
مشکل سوزش ادرار و خروج منی

من 2ماه قبل جراحی روده انجام دادم روده بزرگ و قسمتی ازش رو برداشتن و در حال حاضر کیسه نصب هست روم
بعد همل تا 10 روز سند فولی وصل بود بهم از وقتی سند رو در آوردم مشکل دارم تو ادرار
همش احساس میکنم یه چی گیر کرده و اینا
تازه قبلا شهوت من بیشتر بوده
الان که ارضا میشم مقادیر بسیار کمی منی خارج میشه ازم
و تا روز ها بعد ارضا من مشکل ادرار دارم
راهی چاره ایی نداره
عذاب میکشم والا
سورش روی نوک الت دارم بیشتر اوقات
خیلی زود به زود احساس دست شویی دارم
مشاهده پاسخ دکتر
266
تو رو خدا مشکلمو حل کنین

سلام. اقای دکتر من 15 سال مشکل تکرر ادرار دارم و تست یورودینامیک انجام دادم که گفتن مثانه عصبی هست . 1. چرا من به این بیماری مبتلا شدم 2. دارم دیوانه می شم چون هر یه ربع می رم دستشویی و ادرارم کامل تخلیه نمی شه . شب ها نمی تونم بخوابم در حد قطره قطره میاد تو رو خدا بگید چیکار کنم 3. من الان سه ماهه باردارم و مشکل تخلیه ادرارم خیییییلی حاد شده اصلا شب ها خواب ندارم چه قرصی پیشنهاد می دهید مصرف کنم که در بارداری عوارض نداشته باشد تو رو خدااااا کمکم کنید دیگه خسته شدم
این جواب تست یوروینامیک می باشد
مشاهده پاسخ دکتر
267
خون در ادرار

سلام
آقای‌دکتر‌خسته‌نباشید‌تورا‌خدا‌جسارت‌من‌وببخشید‌یه‌مشکلی‌برام‌پیش‌امده‌نمی‌تونم‌برم‌مطب‌ازشما‌سوال‌دارم_بعدازنزدیکی‌توادرارمن‌خون‌می‌ا‌اولش‌لخته‌لخته‌بعد‌مخلوط‌با‌ادرار‌علتش‌چی‌می‌تونه‌باشدودرضمن‌من‌ازکاندوم‌استفاده‌می‌کنم‌بازشرمنده‌ازجسارتم
مشاهده پاسخ دکتر
268
ادرار خونی و سنگ کویی

با سلام و سپاس

شنبه همین هفته از یک سفر دور روزه از تهران برگشتم. شنبه شب احساس بی قراری شدیدی می کردم و صبح به شدت دچار تب و لرز و استفراغ شدم. رنگ ادرارم هم کمی تیره شده بود و دچار اسهال، سردرد و خستگی شدید هم شده بود. دکتر رفتم و گفت عفونت روده است.

تحت درمان قرار گرفتم. سرم زدم و قرص سیپروفلوکساسین مصرف کردم. بهتر شدم و تقریبا بعد از دو روز اکثر علائم رفت به جز اسهال شدید. شب تا صبح سه شنبه اسهال فراوانی داشتم و به پیشنهادی کوتیروموکسازول خوردم اما از همون صبح ناگهان رنگ ادرارم تیره مایل به قهوی و قرمز شد و شب به اورژانس رفتم.

پزشک اول گفت که اشتباه کردی که کوتریموکسازول و سیپرو را با هم خوردی و دستور به آزمایش ادرار داد. رفتم زیر سِرم تا جواب آزمایشم آمد. دکتر گفت سنگ کلیه داری!!! و برایم سونوگرافی نوشت.

می خواستم نظر شما را بدانم. سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
269
التهاب پروستات

با سلام

بنده دچار تکرر ادرار چکه چکه شدن در آخر دیر شروع شدن ادرار دوشاخه شدن ادرار هستم که ناشی از التهاب پرستات هست
ولیکن سوزش ندارم

لطفا با توجه به تصاویر سونو و آزمایشها که دیروز انجام دادم امر بفرمایید از چه دارویی استفاده کنم
پیشاپیش از زحمات شما کمال تشکر رو دارم
مشاهده پاسخ دکتر
271
حدود شش الی هفت باری میشه که با اجسامی مثل خیار و امثال اون دخول انجام دادم \nحسم اینه که کاشکی یه دختر بودم و احساسم دخترونه هستش\nخود ارضایی هم میکنم اما خودم رو جای شخصیت دختر میبینم و این حال و احوال خلاصه تا الان رابطه با شخصی نداشتم ولی با اشیا بدو

با سلام
من پسری هفده ساله هستم و حدود شش الی هفت باری میشه که با اجسامی مثل خیار و امثال اون دخول انجام دادم
حسم اینه که کاشکی یه دختر بودم و احساسم دخترونه هستش
خود ارضایی هم میکنم اما خودم رو جای شخصیت دختر میبینم و این حال و احوال خلاصه تا الان رابطه با شخصی نداشتم ولی با اشیا بدون خطر دخول در مقعد انجام میدادم و ارضا میشدم
اما سوالاتم


1 .. بعده ها در اینده اگر بخاهم ازدواج کنم تست یا امتحانی باید برم و ازمایش مقعد برای ازدواج برای مرد ثوجود دارد؟

2- پزشکی قانونی ازمایش مقعد اجباری دارد؟؟ و در چه زمینه هایی باید اجباری برم (اگر هست)

3- برای شغل اینده من ازمایش مقعدی هست که باید انجام دهم؟؟ در هر ارگان یا صنفی

خیلی ممنون میشم که بدونم
و خاهش میکنم سوالاتم رو کامل جواب بدید
تشکر
حدود شش الی هفت باری میشه که با اجسامی مثل خیار و امثال اون دخول انجام دادم
حسم اینه که کاشکی یه دختر بودم و احساسم دخترونه هستش
خود ارضایی هم میکنم اما خودم رو جای شخصیت دختر میبینم و این حال و احوال خلاصه تا الان رابطه با شخصی نداشتم ولی با اشیا بدون خطر دخول در مقعد انجام میدادم و ارضا میشدم
اما سوالاتم


1 .. بعده ها در اینده اگر بخاهم ازدواج کنم تست یا امتحانی باید برم و ازمایش مقعد برای ازدواج برای مرد ثوجود دارد؟

2- پزشکی قانونی ازمایش مقعد اجباری دارد؟؟ و در چه زمینه هایی باید اجباری برم (اگر هست)

3- برای شغل اینده من ازمایش مقعدی هست که باید انجام دهم؟؟ در هر ارگان یا صنفی
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
272
الت تناسلي

بعد از نزديكي بانامزدم درحدي كه فقط سر آلتش داخل رفت، نامزدم در آلتش احساس سوزش ميكنه. دو هفتس هنوز سوزش داره. علتش رو ميشه توضيح بدين مشاهده پاسخ دکتر
273
بيضه

با سلام.چند روز پيش در قسمت بالايى بيضه ى چپ دقيقاً زير ابيديديم يك نقطه مشاهده كردم.كوچك تر از عدس و تقريبا سفت.البته نميدونم هميشه بوده يا تازه به وجود اومده.در سايت هاى خارجى زياد از اپانديس بيضه با بافت نرمال اطلاعات است. اما نگفتن كه اين نقطه از روى بيضه قابل رويت است يا خير؟وقتى امسش ميكنم كاملاً احساس ميكنم كه چسبيده به بيضه و البته از داخل نيست.ينى مثل يك جوش نيسن.مثل يك تكه چسبيده شده است.هيچ دردى ندارم.ظاهر بيضه ها كاملاً عادى است به جز اين يك مورد.خواهشاً به من بگيد كه اين همان appendix of testis هست يا چيز ديگر؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
274
ناتوانی جنسی

مدتی است دچار ناتوانی جنسی شدم
سن 43
مشاهده پاسخ دکتر
275
وجود کیست و سنگ کلیه

با سلام،
پدری 75 ساله دارم که مشکل کلیوی داره و حدود چند روزی بوده که کراتین ش عدد 2 بوده و اوره هم بالا بوده، سی تی اسکن که گرفتیم مشخص شده در کلیه سمت چپش دو سنگ به ابعاد 5m و 7m وجود داره و پـنج کیست به اندازه هر یک 30 میلیمتر وجود داره خواستم بزرگواری کنید ضمن راهنمایی به مشکل پدرم ، بفرمایید که آیا این کیست ها احتمال سرطان زا بودن دارند؟؟؟ آیا این غیرطبیعی که اوره و کرات انقد بالا باشه؟؟؟
آیا پدرم باید جراحی بشه؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
276
خود ارضایی به مدت 10 سال

سلام آقای دکتر
بنده حدود 10 ساله که خود ارضایی می کردم الان حدود 50 روزه که کلا ترکش کردم آقای دکتر خیلی از بیماری ها رو می دونم که اثر این خود ارضایی هستش اما بنده طی این 50 روز که ترک کردم سرم به شدت درد می کنه و چشام به شدت می سوزه و ریزش مو هم دارم کمرم خیلی درد می کنه آقای دکتر می خواستم ببینم که این درد ها و علائم از بین می رن. اگر که خود ارضایی نکنم اگه از بین نمی رن باید چیکار کنم ؟! لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
277
زگیل

سلام من اردیبعشت ماه اطراف واژنم ضایعاتی دراومده بودن رفتم دكتر زنان زایمان پماد الوویر تجویز كردن با قرص فلوكونازول و مترونیدازول و دكتر زگیل تشخیص ندادن الان بعد چند ماه دوباره اطراف واژنم و دهانه ی واژنم پر از ضایعه شده و هرروز هم زیادتر میشن میتونه زگیل تناسلی باشه یا نه میتونه خطرناك باشه؟به خاطر مشكلات مالی و اختلاف خونوادگی نتونستم دوباره برم دكتر خواهش میكنم كمكم كنین🙏🙏🙏🙏 مشاهده پاسخ دکتر
278
واژن

سلام اقای دکتر وقت بخیر من بیماری مولوسکوم داشتم ولی الان داخل واژنم یه چیزای سفید دراومده که سرش سفیده و کش میاد خیلی میترسم که زگیل باشه این چیه اقای دکتر مشاهده پاسخ دکتر
279
چند روز بعد از عمل میکروسرجری میشه با همسر رابطه داشت؟

با سلام ..اقای دکتر ببخشید چند روز بعد از عمل میکروسرجری واریکوسل میشه با همسر رابطه داشت؟تو سایت دکتر کرمی دیدم نوشته بودن بیست و چهار ساعت بعد میشه.درسته؟ مشاهده پاسخ دکتر
280
زگیل

سلام خسته نباشید، ببخشید من حدود یک ساله ک نامزد دارم و الان یک ماهه متوجه زگیل تناسلی شدم و قسمت واژن، ما در این یک سال شاید 5 بار یا بیشتر رابطه مقعدی داشتیم ببخشید نامزدم هم زگیل دارن، من امکانش هست ک داخل مقعدم هم داشته باشد، چون اطرافش ک ندارد، و این ک کجا باید برم و چ تستی انجام بدم ببینم ک خدای نکرده داخل مقعدم داره یا خیر مشاهده پاسخ دکتر
281
کجی آلت به سمت پایین و پرده دار بودن

با سلام، 35 ساله هستم، کجی آلت به سمت پایین دارم و آلتم پرده دار هست و سوراخ مجرای ادرار زیر کلاهک هست بخاطر این موضوع خجالت میکشم و ازدواج نکرده ام. آیا عمل میکنید؟ هزینه تقریبی عمل چقدره؟ اصرار دارم عمل بشم لطفا راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
282
زود انزالی

سلام دکتر
زود انزالی دارم کمتر از یک دقیقه هیچ مشکلی هم ندارم حالا از نظر دهنی و...
دکتر همیشه از اسپری استفاده میکنم و چندان خوب نیس و حسی ندارم .
حالا یکی از دوستان قرص ویزارسین 100 رو معرفی کردن که تحت لیسانس هم هس گفتن استفاده کن و جواب میگیری ، دکتر میخواستم ببینم این قرص ها عوارضی ندارن موقع استفاده و مشکل خاصی ایجاد نمیکنن و هنوز هم استفاده نکردم ؟
دکتر ایا قرص تاخیری دیگری هم هست معرفی کنید و عوارض خواسی هم نداشته باشد و سریع قبل از رابطه استفاده شود ؟
ممنون فقط یه راهنمایی ما را کنید در مورد ویزارسین .
مشاهده پاسخ دکتر
283
.

سلام خسته نباشيد آقاي دكتر يه چند سالي هست روي الت تناسليم يه نقطه قرمز رنگ هست كه يوقتايم كبود ميشه بعد يوقتم رو جايي ديگه كلاهك ظاهر ميشه چه مصرف كنم خوب شه آقاي دكتر؟
دوبارم دكتر رفتم پماد داد تأثير تمرد
لطفا. راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
284
واریکوسل

من ی ماه عمل کردم الان درد بیضه و کمر دارم مشکل چیه مشاهده پاسخ دکتر
285
زائده کنار مقعد

با عرض سلام
مدتی است گوشه ای از مقعدم زائده ای احساس میکنم . میخواستم بدانم این زائده طبیعی است یا اضافی است؟
رابطه جنسی مشکوک نداشته ام.
این زائده چیست؟آیاخطرناک است؟
ممکن است بر اثر زور زدن هنگام دفع مدفوع رخ داده باشد؟ یا به خاطر نشستن طولانی بر سر دستشویی؟
اگر اضافه است به چه دکتری مراجعه کنم؟
عکس هم برایتان میفرستم
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
286
وازکتومی

Ğiłðą:
عمل وازکتومی انجام دادم بعد سه ماه ازمایش اسپرم دادم اما همچنان اسپرم دارم ایا طبیعیه ؟یا من نیاز به جراحی دوباره دارم در صورتی که ازمایش بعدیم صفر نشده باشه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
287
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر من پسری 16ساله هستم و روی آلتم چند نقطه قرمز دیده میشه و خارش و درد و سوزش ندارم و آیا بیماری مثل هپاتیت و ایدز شایع هستش لطفا کمکم کنید خیلی ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
288
عمل واریکوسل

اقای دکتر با سلام
پیرو پیشنهاد شما ازمایش اسپرم را تکرار کردم.
هم ازمایش ثبل و هم ازمایش جدید را برایتان ارسال میکنم.
ایا من نابارور هستم؟
نیاز به عمل واریکوسل هست؟
با توجه به اینکه سرباز هستم نیاز هست تا سریع عمل کنم یا پس از پایان خدمت(حدود ۶ماه) اقدام کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
289
درر بیضه

Beleave:
من درد در ناحیه بیضه چب دارم و شبها موقع خواب شدید میشه دردم.
درد بیضه همراه با تب میباشد و احساس داغی در ناحیه میکنم کمکم کنید خیلی نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
290
درمان انحراف آلت تناسلی

آلت تناسلی من انحراف دارد به سمت پایین آیا قابل درمان هست ? چقدر هزینه دارد?
چند روز باید بستری بشوم ?
مشاهده پاسخ دکتر
291
HIV

سلام


آقای دکتر احتمال انتقال hivاز مرد به مرد از 100چند درصد میباشد؟
مشاهده پاسخ دکتر
292
زود انزالی الت تناسلی

باتشکر از اقای دکتر خسته نباشی ببخشی یک دارو یا اسپری که درمان زود انزالی باشه به من معرفی کنین مشاهده پاسخ دکتر
293
بونوئید

سلام ببخشید بونوئید پاپولوزیس دارم، ولی دکتر برام فریز میکنه، بهش میگم لیزر کن میگه ک کسی زگیل رو لیزر نمیکنه، ببخشید چن جلسه باید فریز بشه؟ من دومین جلسه هست ک فریز میکنم، دکتر بهم گفت ک بهتر شده مشاهده پاسخ دکتر
294
لطفا راهنماییم کنید چطوری سیر مصرف کنم وتا چه زمان

سلام دکتر یکماهه لیزرکردم .الان دیگه زگیل ندارم .مصرف سیر رو چطوریه هرروز باید بخورم.... مشاهده پاسخ دکتر
295
زودانزالی

سلام ما یه بچه داریم ما مشکل بچه دار نشدن نداریم مشکل حس منه به قرآن نمیدونم چیکار کنم اصلا با زن آبم‌ نمیاد فقط الان موندم اوایل ازدواج چطوری تونستم ولی الان واقعا نمیتونم خیلی نزدیکی کردیم تمام سعی خودمو کردم ولی حسی ندارم و اصلا ترشحی صورت نمیگیره مشاهده پاسخ دکتر
296
آلت تناسلی

چندیست همسرم بعد از رابطه جنسی یه نقطه خیلی کوچک سرآلت تناسلی قرمز خیلی کم رنگ میشه نه سوزشی دارن نه درد و نه خون ریزی میخواستم علت جویاشم مشاهده پاسخ دکتر
297
آی دی اف

سلام راسته هزینه آی دی اف که گفتید دور و بره 7 یا 8 میلیونه؟ اگه اینجوریه احتمالا کارمون به طلاق بکشه یا خودکشی ممنونم جواب بدید و امیدوارم کنید که خیلی نمیشه مشاهده پاسخ دکتر
298
دیر انزالی

سلام من حس کلا به جنس مخالف ندارم و میخوام بچه دار بشم ولی نعوظ ندارم با خانمم با قرص نعوذ پیدا کردم ولی با اینکه دخول انجام می شود هر چقدر حس میگیرم مایع خارج نمی شود که خانمم باردار شود تو رو خدا کمکم کنید زندگیم بر باده شاید به مرز طلاقم برسه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
299
پروستات

سلام ، قسمتی از باسنم چه هفتس که به حسه ، به پروستات مربوطه ( هیجده سالمه ، قبلا هم عمل واریکوسل انجام دادم) مشاهده پاسخ دکتر
300
تشخیص عفونت

دکتر ، در ادامه سوال قبل چطور میتونم فرق درد کلیه از درد عضلانی تشخیص بدم یا درمان کنم که مطمئن شم کلیه ام عفونتش از بین رفته ? مشاهده پاسخ دکتر
301
ختنه

با عرض سلام واحترام ،
پسری 6 ساله دارم که برای ختنه به اورولوژیست مراجعه کردم . ایشان در دستور بستری به بیمارستان این جمله را نوشته اند :
"جهت اصلاح کوردی آلت بستری شود ." البته داخل پرانتز عبارتی شبیه (28k) هم نوشته شده است .
متأسفانه بدلیل بیقراری کودک حین معاینه ، دستور فوق را بعداً دیدم و نتوانستم در مورد آن از دکتر سؤال کنم . این مسئله مرا بسیار نگران کرده است .
مزید امتنان خواهد بود اگر در این زمینه راهنمایی بفرمائید .
ارادتمندم .
مشاهده پاسخ دکتر
302
بیضه

سلام اقای دکتر ببخشید من خیلی ازتون سوال میپرسم متاسفانه دکتر های شهر من که شهر کوچکی هست با نظارات مختلف من رو دچار گمراهی کردن ارزو هست که بدست جراحی مانند شما عمل بشم ولی شرایط کاری و زندگی امکان سفر رو یه بنده نمیده اینبار میخوام به نتایج سونو و ازمایش اسپرم که خدمتتون در پیوست ارسال میکنم نظرتون رو به صورت فایل صوتی با جزئیات بگید تا بتونیم بین صحبت های پزشک های شهرم یکی رو انتخاب کنم ممنونم

1-نظرها متفاوت بوده یه پزشک گفته این بخاطر بالا بودن و اینکه سونو نوشته هایپرکو باید در بیاری بندازی بیرون و نیاز به فریز اسپرم داری
2- یکی دیگه معتقده که بیضه چپ خودش هایپرکو هست و به دلیل زیاد بالا نبودن بیضه میتونیم عمل کنیم و پایین بیارم و مطمئن هست که طناب بیضه اجازه پایین اوردن رو میدهد
3- یکی میگه میتونی عمل نکنی ولی سه ماه یکبار سونو بدی تا وقتی عمل نکردی
میخوام نظر شما رو بدونم لطفا با توجه به تصاویر پیوست راهنمایی کاملی رو بصورت صوتی داشته باشید سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
303
زگیل یا تبخال تناسلی

سلام اقای دکتر با عرض معذرت مجدد اقای دکتر من دختر باکره 31 ساله هستم متاسفانه با پسری در دانشگاه رابطه داشتم لبه های بیرونی واژن جوش های سفید خارش دار زده در لب هام هم بعد رابطه دهانی دچار مشکل شدم همین نقاط سفید هست که شبیه تبخال هایی که قبلا میزدم نیس از ترس آبروم نمیتونم برم دکتر چون میگن همسرت بگو بیاد ترخدا ترخدا دوباره عکس ها رو نگاه کنید مشاهده پاسخ دکتر
304
خوب نشدن جای کرایو زیگل تناسلی

با سلام
جناب دکتر بنده کرایو کردم زیگل تناسلیم رو بعد سه هفته یدونش هنوز خوب نشده و زخم هستش و برجستگی داره.ایا این نشانه اینه ک از بین نرفته زیگیل یا عادی هستش.البته موهای زائد هم هم چندتا زیرش بود ک دراوردم
مشاهده پاسخ دکتر
305
مشکل نعوظ

سلام
شوهرم بدنسازه و 5ماه پیش بعد از آزمایش مشخص شد اسپرماش ضعیفن و حرکت ندارن دکتر دو دوره ال کارنتین و یک دوره رد کیوتن تجویز کرد که خدارو شکر از 5 درصد به 45 درصد رسید با آزمایش بعدی به 50_60درصد رسید
از همون ماه اول اقدام داشتیم تا الان که این ماه لتروزول مصرف کردم و دکتر گفت یه روز در میون اقدام داشته باشین تا یک هفته 3 روز اقدام داشتیم ولی الان دو روزه شوهرم به انزال میرسه ولی نعوظ نمیشه آلتش یکم سفت میشه ولی سریع به حالت اول برمیگرده
ممکنه مشکل جدی باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
306
وا یکسل

سلام اقای دکتر
یکی از بیضه های من بالاتر از اون یکی هستش
بیضه راست پایین بیضه چپ بالا
ایا من واریکسل دارم یا نه
اگر دارم با دارو مشکلم حل. میشه یا باید کراحی بشه
ممنون از وقتی ک میزارین دکتر جباری
مشاهده پاسخ دکتر
307
مشکل آلت تناسلی

سلام آقای دکتر جباری
بابت وقتی ک برای بنده میزارین ممنونم
سوالم اینه ک از بالای تنه آلت تناسلیم دقیقا قسمتی ک به بدنم وصل میشه انگار دوتا رگ یا یه همچین چیزی از زیر پوست مث دوتا کابل ک پل رو نگه میداره به آلتم چسبیده و اون رو به سمت شکمم میکشه و هنگام نعوض آلتم به سمت بالا راست میشه نه جلو…
مشکل من چیه دکتر؟
آیا با دارو قابل حله یا باید جراحی بشه؟
خیلی ممنون بابت پاسختون آقای دکتر
سوالم همین بود ادامه نداره دکتر ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
308
بیماری کیست و غدد

سلام دکتر جان من همسرم زیر شکمش سمت راست نزدیک کشاله ران دست که میزنه احسه می کنه یه چیزه سفت وجود داره درصورتی که سمت چپ نزدیک کشاله ران همچین چیزی نیس باتوجه به اینکه ایشون سابقه کیستم داشتن در ناحیه گلو وسینه می خواستم بپرسم مشکلشون چی می تونه باشه با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
309
دیدن خون بهمراه ادار

سلام خسته نباشید من امروز همراه ادارم کمی خون دیدم ایا خطرناکه؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
310
آزمایش

سلام آقای دکتر من آزمایش واسه ویتامین هام‌ انجام دادم ولی گفتم آزمایش تیروئید هم بنویسن‌ .آزمایش اولی‌ من پرکاری تیروئید نشون داد .بعد از یک ماه رفتم دکتر غدد گفتم برام آزمایش تیروئید بنویسن‌
سلام آقای دکتر من آزمایش واسه ویتامین هام‌ انجام دادم ولی گفتم آزمایش تیروئید هم بنویسن‌ .آزمایش اولی‌ من پرکاری تیروئید نشون داد .بعد از یک ماه رفتم دکتر غدد گفتم برام آزمایش تیروئید بنویسن‌ و اینبار جواب ازمایش‌ به صورت زیر هست.و آزمایش دوم من بعد از سه ساعت از خواب ‌ و روز سوم پریودی چیزی که دکتر غدد گفتن انجام دادم‌.حال این آزمایش دوم پرکاری هست هنوز یا خیر؟؟چون بیست روز دیگر نوبت دارم .
مشاهده پاسخ دکتر
311
زگيل

ايا اين ها زگيل هستند؟
سلام اقاي دكتر من حدود ١ماه پيش سكس اورال و كامل داشتم و از فرداي روز سكس گلو درد و بار سفيد بروي زبان داشتم با مراجعه به ٣ پزشك تاوانيكس درمان سوزاك و اسسيكلوير استفاده كردم و به تازگي ضايعاتي بروي بيضه هام مشاهده كردم لطفا منو راهنمايي كنيد كه ضايعه موجود روي بيضه و دهانم زگيل هستند يا خير؟
مشاهده پاسخ دکتر
312
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من حدود ١ماه پيش سكس اورال و كامل داشتم و از فرداي روز سكس گلو درد و بار سفيد بروي زبان داشتم با مراجعه به ٣ پزشك تاوانيكس درمان سوزاك و اسسيكلوير استفاده كردم و به تازگي ضايعاتي بروي بيضه هام مشاهده كردم لطفا منو راهنمايي كنيد كه ضايعه موجود روي بيضه و دهانم زگيل هستند يا خير؟
همچنين احساس تورم در گلو و گرفتگي صدا هم دارم و زبانم بافتش زبر و پرز زبانم بلند شده
مشاهده پاسخ دکتر
313
کوچک شدن بیضه

احساس میکنم بیضه ی چپم کوچیکتر شده مشاهده پاسخ دکتر
314
زگیل تناسلی

با سلام و خسته نباشید خدمت شما،من در ناحیه ی مقعد زگیل خیلی کوچکی دارم ،میخواستم بدونم با وجود این زگیل می تولنم لیزر موهای زاید در ان منطقه انجام بدهم یا اینکار ممکن است باعث تکثیر زگیل شود؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
315
لکه های پوستی در الت تناسلی

سلام
بیش از یک سال هست که لکه های قهوه ای نا منظم و مسطح بر روی آلت تناسلی من ایجاد شده است که بعد از چند روز ابتدایی دیگر زیاد نشدند و درد و خارش و سوزش هم ندارند و در کل مشکل خاصی ایجاد نکرده اند اما با گذشت مدت زمان زیاد همچنان رفع نشده اند. فقط خواستم بدان آیا خطرناک هستند یا مورد خاصی نیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
316
آلت تناسلی

من 16 سالمه و آلت تناسلی ام حدود 11 سانته
این مشکل باعث شده که باعث استرس و افسردگی بهم دست بده
و با خانواده ام هم نمیتوانم خجالت میکشم در ارتباط بگزارم
لطفا بهم کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
317
تغییر رنگ و خشکی

دکتر ممنون از راهنماییتون لطف کردید من خودم الان مرطوب کننده میزنم تا از اون حالت خشکی دربیاد
ایا شما کرم یا پماد خاصی میتونید پیشنهاد بدید که بهتر باشه یا کاملا درمان بشه ؟ نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
318
الت تناسلی

با سلام
من بیضه هام کوچک شده و یکیش به داخل بدنم فرو رفته
در ضمن طول الت تناسلیم نسبت به قبل کوچک شده
مشاهده پاسخ دکتر
319
از دست دادن میل جنسی

با سلام خدمت آقای دکتر و تشکر از وب سایت مفیدتون
بنده 27 سال سن و تمایلات جنسی بسیار شدیدی داشتم و زیاد خودارضایی میکردم، تا اینکه در 20 سالگی تمایلات جنسیم به شدت کم شد و تخیلات و فانتزیهای جنسیم رو به کلی از دست دادم، حساسیت آلتم به لمس هم کم شدو رنگ آن از سرخ به تیره تغییر پیدا کرد، در این مدت به پزشکهای زیادی مراجعه و تمام آزمایشات و بررسی ها نرمال بوده و انواع و اقسام داروها را هم مصرف کردم، دو آمپول تست هم زدم حتی داروهای افسردگی هم دادن مصرف کردم ولی هیچ تغییری نکردم، به توصیه یکی از پزشکها رابطه جنسی برقرار کردم آلتم سفت شد و رابطه برقرار کردم ولی با توجه به کم شدن حساسیت آلت با کاندوم به سختی ارضا شدم، ولی باز بدون تمایل و شهوت این رابطه رو برقرار کردم ، هیچ حس شهوتی ندارم، آقای دکتر بنظر شما چکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
320
کلیه

با سلام
آقای دکتر در سونوگرافی کلیه پدرم یه اصطلاح پزشکی نوشته ممنون میشم کمک کنید که منظورش چی هست نوشته :
دپرسیون فوکال کورتکس کلیه راست
مشاهده پاسخ دکتر
321
بی میلی جنسی

با سلام و تشکر،
آیا کم شدن تمایلات جنسی در بنده با سن 28 سال میتواند به علت اختلالات پروستات باشد، بخصوص اینکه با عرض معذرت هنگام زور زدن جهت دفع هرچه مدفوع سفت تر بوده آلتم به شدت نعوظ پیدا کرده و با پایان دفع به حالت اول بر میگردد بطوری که هرچه خروجی سفت تر باشد نعوظ قوی تر و در موارد شل و آبکی، نعوظی حاصل نمیشود، و بعد از اجابت مزاج، گویی مسیر ادرار مسدود شده و بسختی خارج میشود،  و 20 دقیقه بعد از دفع، ادرار براحتی خارج میگردد، تمامی آزمایشات پروستات، ادرار ، سونوگرافی مثانه و پروستات و کلیه نرمال میباشند،  و مشکل اصلی بنده از دست دادن تمایلات شدید جنسی به مدت 8 سال میباشد، جناب دکتر لطفا بنده را راهنمایی فرمایید
28 ساله مجرد
مشاهده پاسخ دکتر
322
دارو عالی برای درمان

دیابتی هستم زودانزال هستم خیلی شدید مشاهده پاسخ دکتر
323
بیضه

ضمن عرض سلام
پسر بنده از ابتدای نوزادی یکی از بیضه هایش بالا بود. الان که حدود 9 سالشه همین مشکل براش هست. بیضه بالا کوچک مونده و رشد نکرده و به سختی قابل لمسه و گاهاً از درد کشاله ران شکایت داره. چه مشکلی میتونه باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
324
باد کردن الت تناسلی

دکتر من امروز که از خواب بلند شدم متوجه شدم که رگ سمت راست الت تناسلیم باد کرده مشاهده پاسخ دکتر
325
سوال مربوط به آلت تناسلی

سلام
چند روزیه نوک سوراخ آلتم یعنی ابتدای مجرای دفع ادرار بطرف داخل از یک طرف مقداری کبودی زیر پوست میبینم .احساس میکنم این کبودی بطرف داخل مجرا در حرکته ، درد آنچنانی ندارم فقط حس ساییدگی به لباس زیرم را داشتم که اگر اسمشو درد بذارم خیلی درد جزعی هست،وقتی نوک آلتم رو با دست فشار میدم این حالت بیشتر احساس میشه لازمه که بگم سکس داشتم وفردای اون این حالت پیش اومد ،،ودیگه اینکه دو روز قبل سکس سنگ شکن کردم و دفع سنگ و خون داشتم البته این حالت بعد سکس بوجود اومد نه بعد دفع سنگ،و در ضمن احساس کردم بدن اون خانم عفونت داشت چون بوی خاصی از واژنش میومد .
خیلی اعصاب و روحیه م رو تحت تاثیر قرار داده لطفا کمکم کنید.
کبودی به حدی جزعیه که اصلا تو عکس دیده نمیشه اگر واجب شد همونو بفرستم بهم بگید .
تشکر آقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
326
اسپرم و ميل جنسي

سلام من يه ماه پيش اومدم خدمتتون مشكلم بيضه هام كوچك بود و اسپرمم ضعيف دو تا دارو برام نوشتيد كانيتين٢٥٠و سلنيوم(مواد معدني)ده روز اول مصرف دارو خوب بودم اللن ميل جنسيم كامل از بين رفته بنظرتون چرا با مصرف اون داروها اينجوري شدم؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
327
سوراخ سر آلت تناسلی

سلام و خسته نباشید
جناب دکتر بنده احساس میکنم اندازه سوراخ ناحیه سر الت تناسلی من کمی کشیده شده و باز تر شده است
این امر مشکلی خاصی هستش و نیاز ب درمان دارد یا خیر
درضمن مشکلی برای من ب وجود نیاورده
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
328
شرایط سنی برای واکسن گارداسیل

A.GH:
با سلام
علی قدیانی هستم 37 ساله
میخواستم سئوال کنم آیا واکسن گارداسیل فقط تا 26 سالگی تأثیر دارد یا خیر
من در یک سایت اینترنتی خوندم که تحقیقات جدید محدودیت سنی را شامل این واکسن نمیشود
اگر لطف کنید و شرایط کامل برای استفاده از این واکسن رو توضیح بدهید بسیار سپاس گذارم
موفق باشید
مشاهده پاسخ دکتر
329
هزینه تعویض دوتا نفروستوم

سلام.آقای دکتر پدرم 73سال شه و مشکل سنگ کلیه داره و بخاطر اینکه ادرار کم داره.و نمی یومد.از طریق کمر دوتا نفروستوم گذاشتند که ادرارش بیاد و الان دیالیز 6ماهه موقت هم میشه و دوتا نفروستوم باید عوض بشن .هزینه دوتا نفرستوم تعویض چقدر هست مشاهده پاسخ دکتر
330
الت تناسلی

Faeze:
Faeze:
با سلام. خسته نباشید اقای دکتر مزاحم وقتتون شدم.پسرم 2سال وهفت ماه داره تازگی متوجه شدم بیضه ها ظاهر نرمالی ندارن ویکی از بیضه هابالاترهست وبه نظرم کوچکتر از اون یکی هم هست.ایا مشکل جدی داره؟ باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
331
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر همسرم ذوی پایه الت و بیضه سه تا لک کاملا مسطح و قهوه نه خیلی تیره داره اینا زگیلن؟
یه دکتر گفت زگیله. ایا همون hpv هست یا زگیل معمولی؟
من خودم معاینه کردم سالم بودم ازمایش دادم نتیجش هنوز نیمده هیلی نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
332
جوش روي كيسه بيضه

سلام اقاي دكتر ببخشيد من ٢هفتس روي كيسه بيضم يدونه حالت جوش مانندي ايجاد شده كه درديم نداره ولي ميخواستم ببنيم چيه ؟چه قرصي بخورم اين جوش از بين بره خوب شه؟خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد مشاهده پاسخ دکتر
333
کجی آلت

سلام آقای دکتر من 23 سالمه و مجردم از وقتی یاد دارم کجی آلت روبه پایین دارم آیا نیازی به عمل دارم با توجه به عکس؟
آیا بیمه این عمل را قبول می کند ؟ آیا درست است عمل دارای عوارض است؟
مشاهده پاسخ دکتر
334
زگيل تناسلي

مجردم
بدون هيچ رابطه جنسي
حدود يه ماه پيش از نوار بهداشتي استفاده كردم كه به شدت خارشك گرفتم و پوستم ملتهب شد
الان دونه هايي اوو بدنم در اومده ترسيدم زگيل تناسلي باشه
سركه سيب زدم سفيد شد
مقل جوش زير پوستي مي مونه
ميخوام بدونم زگيله يا نه داخل واژنم هيچي نيست اطرافه
مشاهده پاسخ دکتر
335
جوش تناسلی

سلام اقای دکتر من بعد از یک هفته رابطه با خانومم بلافاصله بعد از رابطه که هفته پیش داشتیم به فاصله پنج تا ده دقیقه دوتا جوش قرمز رنگ بزرگ غده مانند برجسته روی التم زده در طول رابطه از کاندوم استفاده کردم این دوتا جوش من رو نگران کرده البته بعد از یک هفته کوچکتر شده ولی اصلا از بین نرفته ظاهرش همونه از یه دکتر پرسیدم گفتن فولیکولیت یا مولوسکوم مطرحه من الان شدیدا نگران شدم به نظر شما این جوش ها فولیکولیت یا مولوسکوم هستند یا جوش معمولی بی خطر هستند ؟؟؟؟؟ خطرناکه ؟؟درمان میخواد؟؟ یا طبیعی متابولیسم بدنه؟؟ خودش از بین میره؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از شما به تک تک سوال بنده جواب بدید و همه عکس ها رو نگاه کنید با سپاس فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
336
بیماری پوستی بیضه

سلام اقای دکتر خسته نباشید من امروز متوجه شدم زیر بیضم یک سری لک های سیاه رنگ کم رنگ به صورت لک یا التهاب پوستی ظاهر شده که ظاهر خیلی وقته بوده بعد از یه دکتر ارولوژی پرسیدم گفتن اینها بونوئید پاپولوزیس هستش که من رو نگران کرده فکر کنم اشتباه تشخیص دادند نظر شما این بونوئید پاپولوزیسه یا طبیعیه ؟؟؟؟ این چه بیماری بیشتر درموردش صحبت می کنید درمان میخواد طبیعیه مسری یا .....
خواهش میکنم که تک تک عکس ها رو نگاه کنید تا متوجه بشم این چه بیماریه سپاس گزارم
مشاهده پاسخ دکتر
337
واریکوسل

سلام جناب دکترجباری خسته نباشین
بنده دقیقا سه ماه پیش واریکوسل دو طرفه جراحی شده بودم و دیروز رفتم دکترم معاینه کرد و وضعیت واریکوسل رو عالی عرض کرد ولی یکم عفونت داشتم دکتر امپول زوکسیم رو و ازیترو مایسین 500 رو تجویز کردن و گفتن تا 3 روز دیگه جواب میده و تو این سه روز نباید نزدیکی کنم که عفونت انتقال داده نشه
میشه شما لطف کنین بگین چه نوع قرصی رو مصرف کنم که زودتر بتونیم بچه بیاریم
تا دوماه کامل ال کرانتین و پنتافیل مصرف کردم و بعد از دوماه معده ام به این دو قرص حساس شدو جواب نداد خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
مشاهده پاسخ دکتر
338
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر.یکی از دوستام‌ چهار بار رابطه کامل‌ مقعدی داشته و مثل این که زگیل مقعدی دارند‌.وسوالشون‌ این هست که چه پر خطر و چه کم خطر از تایپ های ویروس در مقعد چه قدر احتمال سرطان دارد؟؟2و چه کاری انجام بدهد برای این که تشخیص بدهد cinشده است یا خیر؟؟سن 30ساله و کمتر از یکساله که رابطه داشتن.بازم ببخشید خیلی سوال پرسیدم. مشاهده پاسخ دکتر
339
رویه التم ضایعات گوشتی شکل سفید رنگ

روی سر التم مثل لک سفید و برجستگی ایجاد شده و مثل گوشت اضافه مانند یا توده شکل مانند بدون درد و سوزش و خارش ایجاد شده چندساله و اقایه دکتر راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
340
طول آلت تناسلی

سلام..خسته نباشید..من 20سالمه..قدم180و وزنم70..
و طول آلتم13سانته..همیشه احساس میکنم که کوچیکه آلتم..و واقعا بیشتر وقتا بخاطره همینکه میگم کوچیکه رابطه جنسی برقرار نمیکنم..
جدیدا ژل ایمشون مشکی خریداری کردم..
میخواستم ببینم سایز آلتم منابسه یا نه؟.و یا نیاز به استفاده از ژل حجم دهنده دارم..ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
341
علایم تشخیص ویروس hpv

علایم مشخص ویروس hpv برای تشخیص اینکه شخصی مبتلا هست یا خیر؟ مشاهده پاسخ دکتر
342
انتقال و درمان ویروسhpv

باسلام و خسته نباشی
1برای شخص مبتلا به ویروسhpv درمان قطعی وجود دارد؟
2و اینکه شخص به استخر برود موجب انتقال ویروس
میشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
343
اسپری

سلام وقت بخیر ممنونم بابته راهنماییتون.فوق العاده این . یه سوال داشتم برای درمان زگیل های ریز و کوچک میتونیم از اسپری زگیل وارتنر.اسپری درمان زگیل وارتنر به روش کرایو ( سرما درمانی) استفاده کنیم ؟اسپری های خانگی و کوچک که تبلیغ می‌کنند مشاهده پاسخ دکتر
344
مجرای ادرار.کج ادراری

سلام.شماباتوجه به نرمال بودن نواریورودینامیک وانجام سیستوسکوپی ورفع تنگی خفیف ومصرف داروهای ویسول باکلوفن و...فرمودین تن.ی مجراندارم.اماسوال من درخصوص کج ادراری واینکه جریان ادرارم مشکله وپرش داره...فرمودین پمادچشمی هیدروکورتیزون دوهفته.الان من بعدازمصرف دوهفته جریان ادرارم خیلی درجه کم بهترشده.ولی خیلی هنوزجریانش مشکل داره وهمچنان پرش...چی کارکنم؟بعدش تکررهم دارم.الان آسنترا۵۰روزی ۱میخورم...خوابموریخته بهم شبا.الان برای بهبودجریان ادرارومرش ان.وتکررراه حل وتشخیص شماچیه؟نیازببه ویزیت حضوری هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
345
زگیل با محلول اسیدی 80

دکتر عزیز من همون مریضی هستم که از محلول tca80استفاده کردم
ممنون بابت پاسخ شما ولی مرحمت بفرمایید بگید الان زگیل من سیاه شده ولی اطرافش زخم زده که یه مقدار کم از کنار زخم ها مایع سفید بیرون میزنه
بنده شرایط کاریم جوری هست تا 45روز به دکتر دسترسی ندارم
الان بفرمایید اون زخم کوچیک اطرافشون ایا خطری داره یا خودش خوب میشه
و اینکه چند روز بعد از سیاه شدن زگیل میوفته
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
346
تفاوت تيپ 6٨ با ١6

چرا من ويروس اچ پى وى تيپ 6٨ دارم و همسرم ١6
تيپ ١6 با 6٨ ويروس اچ پى وى چه تفاوتي دارند
مشاهده پاسخ دکتر
347
کوچک بودن آلت وپرده دار بودن ان

التم کوچکه فکر کنم پرده داره مشاهده پاسخ دکتر
348
اختلال نعوظ

سلام آقای دکتر من سی سالمه مجردم مدت سه سالی هست که شریک جنسی دارم و ماهی یکی دوبار سکس دارم از روز اول من با قرص های تاخیری و اسپری رفتم جلو تا الان که قرص تالادفیل بیست مصرف میکنم روزای اول با قرص خوب بود ولی الان دوتا قرص هم میخورم به زور سفت میشه امتحانم کردم بدون قرص اصلا سفت نمیشه من موقع تماشای فیلم سکس نعوظ کامل دارم ولی موقع سکس اصلا نمیشه اگرم بشه زود شل میشه دکتر ارولوژی رفتم آزمایش نوشت گفت سالمی برام آفرودیت و زینک و اورامین اف نوشت که یه ماهی مصرف کردم راضی کننده نیست اصلا من میخام بدون قرص نعوظ داشته باشم والبته اینم بگم تالادفیل میخورم باراول زود ارضا میشم باردوم سوم خوبه میتونم طرفمو ارضا کنم روز اول که رفتم سراغ قرص تجربه اولم بود تو سکس زودارضا میشدم و نعوظ کامل نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنید یا اگر نیاز می بینید برسم خدمتتون برای معاینه دقیق تر و استادانه شما . سپاس مشاهده پاسخ دکتر
349
زگیل تناسلی

سلام .آقای دکتر ‌من فعلا ویتامین و ورزش و ... انجام میدم و این که اگه بخوام تا یکسال دیگه ازدواج کنم و حتی طرف مقابلمم‌ واکسن زده باشه وخودمم‌ بزنم البته اون شخص دچار این ویروس نباشه و برای جلوگیری از این که دهانه رحمم‌ نگیره چه راهی پیشنهاد میکنید علاوه بر کاندوم‌؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
350
آلت

من ۱۴سالم بود آلت ام۹سانت بود ولی الان ۱۶سالمه آلتم ۷سانتش شده و وقتی که خوابه به۳سانت میرسه مشاهده پاسخ دکتر
351
زود انرالی

زود انزالی
در مورد دارو تیافیل 20 میخواستم بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
352
زگیل تناسلی

از چه طریق سرایت میکنه. چه آزمایشی باید انجام بدیم که مطلع شم که آلوده شده ام یا نه؟ چه واکسنی داره و آیا تاثیر هم داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
353
زگيل تناسلي

سلام
آقاي دكتر من درخصوص خال ريز انتهاي الت تناسلي همسرم پرسيدم، فرموديد بايد كرايو ميشد. ابتداي الت تناسلي همسرم هم يه خال ريز هستش كه با لمس كردن اصلا احساس برجستگي نداره و دكترش لمس كرد و گفت اين نياز به كرايو نداره.
نظرشما چيه؟
خيلي خيلي ممنونم ازتون.
مشاهده پاسخ دکتر
354
زگیل

سلام ببخشید بونوئید پاپولوزیس، وقتی ک طهارت میگیرم چکار کنم ک زیاد نشه، یعنی آب بهش ک میرسه بعد اون آب ب بقیه بدنم میرسه، آیا امکان عود هست، چکار کنم ک زیاد نشه مشاهده پاسخ دکتر
355
عرض ادددددب فراوان

سلام و عرض ادب.
شما واقعا بی نظیرید
خیلی ممنون ک کمکم کردید وراهنماییم کردید!
خواستم بگم خیلی دوستون دارم!!
مشاهده پاسخ دکتر
356
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
من زگیل رو آلت تناسلی و مقعد دارم
الان پدوفیلین زدم سوخته شده و پوستش رفته
باید چ پمادی برای بهبود پوستم بزنم؟
ی سوال دیگه اینکه برای از بین بردن زگیل لیزر بهتره یا کرایو؟ برگشت زگیل با کدوم روش احتمالش بیشتره؟
(زگیل من کوچک و پراکنده هست)
ممنون میشم راهنمایی کنین
مشاهده پاسخ دکتر
357
ترومبوفلبیت

سلام و عرض ادب
آقای دکتر همسر بنده دچار مشکلی شدن ، زیر بیضه ایشون یه رگ متورم و قرمز شده و درد دارن ،دیروزبه دکتر مراجعه کردن ابتدا قرص تاوانکس تجویز کردن که دیروز خوردن ولی عوارضش خیلی اذیتشون کرد. امروز سونوگرافی دادن و جواب رو برای دکتر بردن که ترومبوفلبیت سطحی تشخیص داده شده و گفتن یا همون قرص رو یکماه بخورن یا فردا رگ رو جراح بسوزونه .
سوال ایشون اینه که آیا این جراحی ضرری یا عوارض نداره؟ و از نظر شما بهترین کار چی میتونه باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
358
enzal

با سلام
مدتیست که بعد از رابطه جنسی منی بدون هیچگونه فشار و احساس و جهش مناسب خارج میشود دلیل چیس؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
359
مشاوره واریکوسل

با سلام دکتر برای بنده سونوی واریکوسل نوشتن و انجام دادم با توجه به دیر بودن نوبت در پیش دکتر معالج خودم میخواستم نظر شما رو در مورد نتیجه آزمایش بدونم
اول اینکه آیا مبتلا به واریکوسل هستم یا نه؟؟ اگر هستم در کدام سمت و آیا نیاز به عمل جراحی دارم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
360
مثانه بیش فعال

عرض سلام و ارادت
خانمی هستم 45 ساله.
تقریبا از 25سالگی مشکل تکرر ادرار دارم. پزشکان متخصص کلیه زیادی رفتم. آزمایشات سالم. با معاینه گفتند تنگی مجرا و سنگ ندارم. فقط در سونوگرافی مثانه م کامل تخلیه نمی گردد حدود 50سی سی یا بیشتر ادرار باقی می ماند. هر متخصص یک نظر داشتند و دارو دادند که خوب نشدم. همیشه احساس ادرار دارم و با تخلیه مثانه بلافاصله ادرار دارم. جدیدا بیشتر اذیتم می کنه. تابحال هیچ متخصصی نگفته بود مثانه م بیش فعاله.
اخیرا خدمت فوق تخصص مغز و اعصاب رفتم. با نوار مغز و تست بررسی مخچه و نخاع گفتند اضطراب بالا و ضعف اعصاب زیادی دارم. فرمودند مثانه م بیش فعاله. الان یک هفته است دارو می خورم.
صبح و شب یک قرص ویسول 5. ظهر یک قرص زولفت. شب نصف قرص ماپروتیلین 75.
همچنین از استرس بالا بیماری برص دچار شدم و تحت درمانم.
آیا این داروها برای درمان تکرر ادرارم مناسب هست؟
از چه زمانی به بعد منتظر تاثیرش باشم؟
نگرانم این بار هم زمان بگذره باز خوب نشوم.
ممنون از پاسخگویی شما.
مشاهده پاسخ دکتر
361
سلام من چند روز پيش با موتور تصادف كردم و به بيضه هام اسيب خورد و درد داشتم به همين دليل به دكتر مراجعه كردم دكتر گفت وازيكوسل داري و برام ازمايش سونو و مني نوشته \nمن ٢٠ سالمه و مجردم ميخواستم بدونم بايد عمل بشم يا خير؟

سلام من چند روز پيش با موتور تصادف كردم و به بيضه هام اسيب خورد و درد داشتم به همين دليل به دكتر مراجعه كردم دكتر گفت وازيكوسل داري و برام ازمايش سونو و مني نوشته
من ٢٠ سالمه و مجردم ميخواستم بدونم بايد عمل بشم يا خير
مشاهده پاسخ دکتر
362
مشاوره

سلام.راهی هست که فهمیدمشکل نازایی هست یانه مشاهده پاسخ دکتر
363
طول تناسلی

سلام.راهی داره برای بزرگی تناسلی و سفت وایستادن احساسرمی کنم نسبت به قبل کوچک ترشده مشاهده پاسخ دکتر
364
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر تورو خدا ببخشید هی سوال میکنم من چند مدته انگار چیزی راه گلومو بسته که دارم دیوانه میشم نکنه زگیل باشه چون ویروس اچ پی وی دارم صدام هر از گاهی دورگه میشه و انگار چیزی تو گلوم هست و اب دهنم خیلی غلیظ شده دارم سکته میکنم زندگیم خراب شده هیچ کسی نمیتونم بگم ایا زگیل گلو درمان داره پیش کدوم دکتر برم تا مطمعن بشم زده یا نه و اینکه زگیل درمان داروی خوراکی هم داره که از بین بره؟تورو خدا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
365
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر.کسی که باکره‌ با شه و اصلا سمت واژنش‌ زگیل نزده باشه و نوع ویروس هم 16و18نباشه‌ احتمال دارهcin بشه دهانه رحمش؟؟؟2من یکبار رابطه مقعدی شاید درحد دو سانت بوده و اصلا نزدیک مقعدم من‌ زگیلی‌ نزدم جز به یک چیزی مشکوک بودم که چندسال ثابت بود و به شما نشون دادم شقاق هست. از نظر شما وقتی فقط سمت باسن بوده و روی مقعد اصلا نزده با این ارتباطی‌ که گفتم احتمال داره داخل باشه؟؟24سالمه.3آیا واکسن زدن خوبه برای تحریک سیستم ایمنی ؟؟؟واکسن چهارگانه مشاهده پاسخ دکتر
366
زود انزالی

با سلام من مردی مجرد 27 ساله هستم و مشکلم اینه که دخولم کمتر از 1 دقیقه طول میکشه.قبلش مشکلی ندارم ولی موقع دخول نمیتونم کنترل و طی 1 دقیقه ارضا میشم.لطفا راهنمایی کنید چیکار باید کنم. مشاهده پاسخ دکتر
367
قرص paroxat20mg

ببخشیداین قرص درمانش برای چیه وعوارضی هم دارددکترالوژی داده مشاهده پاسخ دکتر
368
فنپشیا و بارداری

سلام.من از هفته ششم بارداری خانمم بدون اطلاع شروع به مصرف قرص فنپشیا کردم و تا حدود سه هفته چند بار نزدیکی بدون کاندوم داشتم که الت رو قبل از انزال خارج کردم و هنگام نزدیکی هم خیلی الت داخل نشده.میخواستم بدونم پیش اب حاوی فنپشیا هست یا خیر ؟خطری اگر هست خدای نکرده ممنون میشم بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
369
سوزش ادرار

سلام .من مدتی است که سوزش ادرار دارم ولی در ازمایش ادرار همه یز طبیعی است . چه علتی دیگری باید بررسی شود.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
370
آلت پنهان

هزینه جراحی آلت پنهان چقد میشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
371
درمان زود انزالی و افزایش طول الت

تجویز و معرفی دارو برای درمان زود انزالی و همچنین افزایش طول الت مشاهده پاسخ دکتر
372
خودارضايي همسرم

سلام
سوال من در مورد همسرم هست، ما دو ساله كه ازدواج كرديم، و متوجه شدم همسرم خودارضايي ميكنه، و اين كار باعث شده دفعات سكس بين ما كم بشه
الان همسر قبول كرده كه به دكتر مراجعه كنه و اين بيمارشو درمان كنه
من ميتونم براي همسرم از شما وقت بگيرم؟؟ يا اينكه بايد جايي ديگه اي مراجعه كنم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
373
بیماری پوستی ارولوژی

سلام اقای دکتر روزتون بخیر من دو سوال از محضر شما داشتم:
1_من یه چند سالی میشه با ژیلت موهای زائدم رو میزنم الان تازگی ها دیدم یع لکه کوچک بر جسته رنگ نمیدونم سیاه رنگ یا قهوه ای رنگ زیر بیضه ها دقیقا زده نه از بین میره نه خارش داره نه درد به نظر شما این زگیله؟ درمان میخواد ؟ واگیر داره؟ ؟
2_یه لکه کم رنگ سیاه رنگ سمت راست بغل التم زده به نظر شما این چه بیماریه چون همه جای الت و بیضه هام هست؟؟ چرا بوجود میاد؟ درمان میخواد؟؟؟
عکس سوالات رو به ترتیب با کپشن براتون میفرستم خواهش میکنم به جفت سؤالات پاسخ بدید و عکس ها رو همه رو بررسی کنید اگه مشکلی هست به من بگید من اضطراب نمیگرم با تشکر از شما دکتر🙏🙏🙏🙏
مشاهده پاسخ دکتر
374
شلی الت

با سلام
بنده ۳۴ سال سن دارم که مشکل شلی الت بصورت یکدفعه پیدا کردم .
بعد از مصرف داروهای میگرن شامل پروپرونول و نوتریپتیلین به مدت شش ماه دچار شلی الت شدم که قبلا اصلا سابقه نداشته است .
الان مدت دو سال هست که داروها را قطع کردم ولی هنوز مشکل شلی بدرستی حل نشده است.
ازمایش های شامل تستسترون و کلسترول و قند نرمال میباشد .
مشاهده پاسخ دکتر
375
پلاک پیرونی الت تناسلی

درخصوص درمان پلاک پیرونی میخواستم بدونم وتاچه مدت درمان میشود مشاهده پاسخ دکتر
376
زگیل تناسلی

2_یه غده های سفید رنگ و برجسته و یه غده یا جوش های قرمز یا سیاه رنگ مانند زیر الت تناسلیم در امده ایا این بیماری زگیل تناسلیه؟؟ چرا اینها درالتم اومدن اقا ی دکتر؟؟؟ از همه مهم تر این بیماری واگیر داره؟؟ایا به همسرم منتقل میشه؟؟ خواهش میکنم تک تک عکس هایی که براتون میفرستم نگاه کنید اگه مشکلی هست به من بگید من نگران نمیشم خیلی ممنون🙏🙏🙏🙏 مشاهده پاسخ دکتر
377
بیماری تناسلی

دوتا سیاهی لک روی کلاهک التم زده که چندسالی میشه هستش نه خارش داره نه درد اولش خیلی پررنگ بود ولی الان که حموم رفتم کم رنگ تر شده ولی از بین نرفته به نظر شما این بیماری انگلی و وبروسیه؟؟؟؟؟؟؟؟ چیکار کنم درمان بشه؟ این بیماری واگیر داره به همسرم منتقل میشه؟؟ خطرناک یا بی خطر؟؟؟
ممنون اگه یه تک تک سوالاتم جواب بدید🙏🙏🙏🙏
مشاهده پاسخ دکتر
378
بیضه

من پیش یه دکتر رفتم بیضه من خیل بالا نیست گفت جراح ریسک نمیکنه هر بیضه رو نگه داره چون نوشته نتیجه سونو hypoechoic و اگر خوب نباشه برداشته میشی الان نتیجه اسپرم شما نرماله و اگر بیضه خارج بشه این نتیجه تغییر نمیکنه ولی اگر میخوای مطمئن بشی اسپرم فریز کن نظر شما چیه اقای دکتر من خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
379
بیضه نزول نکرده در کودکی

سلام
من همسرم آزواسپرم هستند که چند روز پیش بیوپسی بیضه کردند و اسپرمی یافت نشد.ضمنا همسرم در کودکی بیضه نزول نکرده در سمت راست داشت که خول و حوش 2سالگی عمل کرد
حال سوال من اینه که آیا بیضه نزول نکرده در سمت راست که در کودکی داشت آیا باعث نارسایی در بیضه سمت چپ میشود؟!
آخه در بیضه سمت چپ که از کودکی سالم بوده هم اسپرمی یافت نشد
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
380
لكه صورتي روي كلاهك

سلام خدمت شما مدتي هست روي سر آلت تناسليم يك لكه قرمز ماننده ك از بقيه جاها پر رنگ تره ميخواستم ببينم چي استفاده كنم واسه اين مشگلم نه درد داره نه سوزش ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
381
حالت تناسلی

سلام آقای دکتر من مشکل عدم نعوظ دارم یعنی زمانی که میخوام امکان دخول در رابطه رو انجام بدم. اون قدرت کافی رو ندارم. و علاوه بر آن حالت تناسلی من اون سفتی کامل رو دررابطه با دخول نداره. و بعد از اینکه سفت میشه بلافاصله بعد از چند ثانیه شل میشه و نمیتونم اون سفتی کامل رو حس کنم همان طور که قبلا هم گفتم حالت تناسلی من 9 سانتی متر هستش. آیا به نظر شما مشکل از حالت تناسلی من هستش. یا چیز. دیگه ??
راه حلی بهم پیشنهاد کنید آقای دکتر. ممنون ميشم
ممنونم
همچنین آقای دکتر من دو عمل در زمان کودکی داشتم. بر روی حالت تناسلی. یکی در بچگی. و یکی هم در سن 6 سالگی. آیا ممکن هست. اون عمل ها تاثیری در کوچيکي. و عدم نعوظ من دارد
همچنین آقای دکتر من دو عمل در زمان کودکی داشتم. بر روی حالت تناسلی. یکی در بچگی. و یکی هم در سن 6 سالگی. آیا ممکن هست. اون عمل ها تاثیری در کوچيکي. و عدم نعوظ من دارد
همچنین آقای دکتر من دو عمل در زمان کودکی داشتم برروی حالت تناسلی یکی در بچگی و دیگری هم در سن 6 سالگی آیا ممکن هست اون عمل ها تاثیری در کوچيکي و عدم نعوظ من دارد
مشاهده پاسخ دکتر
382
زگیل با محلول tca80{3cc0464ecd2bb41ea600962249e0eedb5acef3efda46dd252024481dc7cd60b6}

دکتر 4روزه برای درمان دوتا زگیل کوچک از محلول tca80{23481a44e4ec2fd0cdbca6b5d8d7faf4b9f7ec8da0435e5b18196b21bfd6de38} استفاده میکنم
چندتا سوال داشتم
اولا به من گفتن روزی دوبار ایا درسته ؟
دوم
زگیل ها خودشون و اطرافشون سیاه شده ویکم اطرافش زخم ایا در حال درمان هست به درستی و اون سیاهی مشکلی نداره
سوم اینکه محلول چند ساعت باید بمونه و چطور برای دفعه بعد شستشو بدم
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
383
زود انزالي

با سلام خدمت دكتر گرامي
من٣٩سالمه حدود يكسال هست با مشكل زود انزالي مواجه شدم و واقعا از اين مساله رنج ميبرم هر كاري ميكنم با دارو و تغذيه مشكلم حل نميشه ميشه لطفا راهنمايي كنيد در ضمن از زمان شروع قبلش تا حدودي مشكل نعوض هم داشتم كه با ورزش تقريبا مشكل نعوضم حل شد اما مشكل زود انزالي بر طرف نميشه
احساس خودم از اين مساله بخشيش بر ميگرده به ضعف جسمانيم ولي با كمي ورزش اين ضعفم بهتر شد اما مشكل زود انزاليم بر طرف نشد
مشاهده پاسخ دکتر
384
مشکل واریکوسل و ناباروری

سلام من واریکوسل گرید 3 دارم زیر نظر دکتر هستم از برج 10 سال گذشته داروی زادیتن و کلومیفن و ویتامین ای مصرف کردم در ابتدا کیفیت و پرتاب و جهش و حجم اسپرمم مشکل داشت ولی در ازمایش چند روز گذشته تمام فاکتورها خوب بجز حجم اسپرمم که 1.5 بود
دکترم گفت که فعلا عمل واریکوسل نیاز نیست 2ساله اقدام کردم ولی بچه دار نشدم تا جایی هم که شنیدم برای درمان وارکوسل دارو جواب نمیده و باید عمل بشم خواستم راهنماییم کنین در شرایط سختی هستم و بچه دار نشدنم به جدایی منجر میشه لطفا راهنماییم کنین ممنون
این جواب اخرین ازمایشم هست در ضمن یک ماه هم داروی فرتیل اید مصرف کردم باز هم بی فایده بود پیش دکتر دیگه ای رفتم مصرف دوماه کیو 10 رو بهم پیشنهاد کرد و انجام آی یو آی که حقیقتا از انجام این روشن خودم و همسرم رضایت نداریم .دکتر جان خدا خیرت بده یه راهی پیش روم بزار ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
385
تنگی و تشخیص

تنگی مجرا با سی تی اسکن معمولی قایل رویته? روش جایگزینش به علت حساسیت به ماده حاجب چیست?
دو شاخه شدن ادرار مشکل جدی هست ?
مشاهده پاسخ دکتر
386
درد آلت

سلام احساس میکنم که نوک التم قرمز شده آیا طبیعی هستش یا واقعا قرمزه؟دلیلش چیه. نوک آلتم هم قسمت راستش بعضی اوقات با لباس برخورد میکنه درد میکنه مشاهده پاسخ دکتر
387
عفونت کلیه

عفونت کلیه میتونه فقط با درد همراه باهش و سوزش ? مشاهده پاسخ دکتر
388
بی اختیاری ادرار بعد از عمل پروستات خوش خیم با لیزر

پدر من 78 سال دارد.چند سالی بود ادرارش با مدفوع مشکل داشتند و به سختی دفع میشد ادرارش گاهی خوب و روان ولی گاهی اذیت میکرد رفتیم دکتر گفت باید پروستات را لیزر کنم و بعد از لیزر پدرم بدون اختیار و اینکه کاری انجام دهد ادرارش خارج می‌شود و اصلا احساس ادرار به او دست نمی دهد تا زمان که خارج می‌شود دوباره رفتیم دکتر گفت قرص ویسول داد و گفت یک ماه بخور کم کم خوب میشوی الان بعد یک ماه رفتیم دکتر قرص تولرین تجویز کرد و گفت تا یک ماه خوب نشدی بیا آمپول به مثانه تزریق کنم لطفا میشود راهنمایی کنید خوب میشود این آمپول ضرری ندارد؟ یا غیره مشاهده پاسخ دکتر
389
ختنه

سلام،وقت بخیر
پسر من الان دو سال و هشت ماهه هستش و فعلا ختنه نشده،لازم به ذکره در یک ماهگی عمل فتق دو طرفه براش انجام شد و هیدروسل هم داشت که تا سه بار تخلیه شد،الان دو سال از اون موقع میگذره و دیگه مشکلی نداشته،آیا ختنه با لیزر خطر داره براش؟اگر بله به چه روش ختنه بشه بهتره؟ممنون از پاسخگویی و وقتی که اختصاص میدین
مشاهده پاسخ دکتر
390
سوزش ادرار

سر آلتم بعضی وقتها دور دهانه آلت چیزی شبیه لکه خون خشک شده میبینم....15 سال پیش سوزش شدید ادرار گرفتم که به دکتر مراجعه کردم و با قرص حل شد....ولی بعضی وقتها هم بعد از ادرار حس سوزش یا وجود هوا داخل مجرا حس میکنم
مرحله بعد
مشاهده پاسخ دکتر
391
زود انرالی

سلام دکتر خسته نباشید یه اسپره خوب میخاستم معرفی کنید به من ک قدرت جذبش بالا باشه و درصد لیدوکایینش از ۱۰بیشتر باشه با سپاس فراوان مشاهده پاسخ دکتر
392
شک در شکستگی آلت

امشب در حین سکس با همسر بعلت تغییر زاویه ایشون بهش فشار کمی اومد و صدایی شبیه به شکستن قولنج از آلتم اومد. چون همزمان با ارضا شدن بود نفهمیدم که به علت فشار وارده بود یا بعلت ارضا شدن که آلتم سست شد.
الان درد غیر عادی ندارم و هیچ کبودی و نشانه غیر طبیعی وحود نداره‌. چطور میتونم مطمئن شم دچار شکستگی شدم یا نه؟ با سپاس فراوان آقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
393
واریکوسل

سلام و عرض ادب اینجاب پسری 29 ساله مجرد هستم و هیچگونه دردی در شکم یا بیضه ندارم و فقط کیسه بیضه هام خیلی درازن و به دکتر مراجعه کردم بلد از معاینه گفتند واریکوسل دارید و یک سنوگرافی برام نوشتن و نتیجه:
بیضه های دوطرف با ابعاد و اکوی نرمال رویت شد
- توده یا ضایعه ای فضاگیر در بیضه ها مشاهده نمی شود.
قطر اپیدیدیم دوطرف نرمال می باشد.
- قطر وریدهای پامپینی فورم سمت چپ 28م.م دیلاته می باشند.
- قطر وریدهای پامپینی فورم سمت راست نرمال می باشند.
- تصویر یک دیفکت 8 م.م با هر نییشن امنتوم در کانال اینگوینال راست دال بر هرنی اینگوینال راست رویت می شود.
-- تصویر یک دیفکت 7 م.م با هر نییشن امنتوم در کانال اینگوینال چپ دال بر هرنی اینگوینال چپ رویت می شود.
حالا خواستم بدونم ایا نیاز به جراحی دارم یا نه؟
در شرف ازدواجم ایا مشکلی ندارم برای ازدواج ؟اگر نیاز به جراحی دارم میتونم چند سال دیگر مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
394
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر
نامزد من چندتا خال ريز روي آلتش داشت كه ازمايش hpv داد و مشخص نوع ١٨، 6 و 4٣ داره. چون با هم رابطه داريم من هم ازمايش hpv دادم كه نوع 6 و١١ رو زده برام. نميدونم نوع ١١ براي من از كجا اومد، چون نامزدمن نوع ١١ رو نداره و من هم قبل از ازدواج اصلا با هيچ كس هيچ نوع رابطه جنسي نداشتم و هميشه بهداشت فرديمو رعايت كردم.
من ازمايش پاپ اسمير دادم نرمال بود و همسرم زگيل هاشو كرايو كرد، اما يك خال خيلي ريز كه در انتهاي الت تناسليش هستش (اندازش يكم كوچك تر از انتهاي سوزن ته گرد هستش) رو كرايو نكرد، اندازه اين خال خيلي ريز هستش و وقتي روي اين خال با سرانگشت كشيدم يه مقدار خيلي خيلي كم يه كوچولو از پوست برجسته اس، البته با دقت خيلي زياد برجستگيش احساس ميشه، البته يه خال خيلي ريز هم سر التش هست كه دكتر بهش گفت برجسته نيست و نياز نيست كرايو بشه. اين خال خيلي ريز هم كه انتهاي التش هست رو كرايو نكرد، نميدونم پزشك متوجه اين خال ريز نشد يا اينكه فكر كرد زيرپوستيه.
من الان يك ماهه كه فكرم خيلي درگير اين بيماري شده و وسواس اين بيماري رو گرفتم. شايد از نظر دكتر نياز نبوده كرايو بشه ، و من زيادي حساس و وسواسي شدم نسبت به اين بيماري.
عكسارو فرستادم براتون ، از فاصله خيلي نزديك گرفته شده ، بنظرشما نياز به كرايو بوده اما نشده؟
ممنونم از لطفتون و وقتي كه ميذاريد🙏🏼
مشاهده پاسخ دکتر
395
آلت جنسی

سلام و با عرض احترام خدمت آقای دکتر.آقای دکتر من ۱۵ سال سن دارم آلت من ۷سانتی متر و دور آلت من ۷ سانتی متر هست و از پدر و مادرم خجالت میکشم که این موضوع رو با اونا در میان بزارم.من چیکار کنم تا آلتم بزرگتر بشه.شما رو بخدا زود جواب بدین.مرسی از لطفتون. مشاهده پاسخ دکتر
396
احساس ادرار و سوزش

سلام خسته نبلشید خدمت شما من مدتی بود که خودارضایی انجام میدادم بعد 2سال ریزش ادرار گرفتم و بعد کم کم حس تخلیه نشدن کامل تا الان دوسال که داروی ترازوسین و تاموسلین و فلوکساسین مصرف کردم ولی بهتر نشدم مشکل اصلی من اینکه بعد ادرار احساس تخلیه نشدن و سوزش زیر بیضه ها تو مجرا دارم همه ازمایش ها هم سالم بود کشت ادرار تنگی و...ازمایش نوار مثانه هم دادم منتها همون شب ازمایش تو خواب ازم منی خارج شده بود مشاهده پاسخ دکتر
397
واریکوسل، ختنه، مایع پیشاب

سلام
1- در بچگی که ختنه کردن یه قسمت یه ختنه نشده یا اسکار شده، الان یه قسمت زیر و نزدیک کلاهک آلتم گوشت اضافی هست که تمیز کردن اون قسمت همیشه نگرانم میکنه مبادا عفونت بمونه. میخواستم بدونم با چه روشی میشه حذفش کرد؟
2- مشکل دیگه مایع قبل از منی که از مجرا خارج میشه رو ندارم، زمان خود ارضایی خیلی طول بکشه در حد یک قطره شاید کمتر میاد، علتش چی ميتونه باشه و راه درمان چی داره؟
3- واریکوسل در بیضه راست دارم که چند وقته درد ندارم، آیا لزومی به عمل جراحی هس؟ بعضا زالو درمانی رو شنیدم خوب جواب میده تویه بهبود واریکوسل
مشاهده پاسخ دکتر
398
کوچکی آلت تناسلی سن 27

با سلام من التم در حالت شل بودن حدود 3سانت ودرحالت نعوظ حدود 11سانت میباشد مدتی از روغن خراطین استفاده میکنم اما تاثیر بسزایی نداشته احساس میکنم بسیار کوچک است واز این موضوع جهت ازدواج میترسم زیرا ممکن است نتوانم شریک جنسی بخوبی باشد لطفا راهکاریی جهت بزرگ شدن آن بگویید. مشاهده پاسخ دکتر
399
نمیتونم ترک کنم

سلام من خودارضایی میکردم و 2 هفته بود که این کارو نکردم اما الان کردم دوباره این کارو من چیکار کنم تا ترکش کنم دارویی چیزی هست که بخورم از شرش خلاص همش نغوظ دارم در طول روز تا خودارضایی هم نکنم برطرف نمیشه مشاهده پاسخ دکتر
400
کلیه

من نه فشار خون دارم نه دیابت عفوت ادراری هم ندارم امروز رفتم دکتر گفت ادرارت کثیفه پروتئین دفع میکنی وقرص canephronرا بهم داد گفت مصرف کن خوب میشی بعد وقت یک دکتر متخصص را بهم داد سنم هم 24 هست مشاهده پاسخ دکتر
401
بیضه

من بیضه طرف راستم از طرف چپم بزرگ هستش آیا مشکلی هست


علایم و تشخیص بد فرمی بیضه چیست
مشاهده پاسخ دکتر
402
تغییر رنگ و خشکی در الت تناسلی

حدود یک ماهی میشه ک متوجه تغییر رنگ روی بدنه الت تناسلیم شدم که تغییر رنگ ب صورت روشنتر بودن و خشک تر بودنه بدون خارش هستش
ک در این یک ماه 3 قسمت متفاوت رو دربرگرفته نمیدونم از قبل بوده یا تو این ی ماه شده اندازشم حدود یکیش نیم سانت و دوتای دیگه کوچکتره ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
403
مشکل ادراری

با سلام خدمتتون اقای دکتر پیرو صحبت شما دکتر اعصاب رفتم و دو تا قرص سیتالوپرام و کلوزبام داد نمیدونم چقدر تاثیر داره.؟!! اقای دکتر اعصاب میگفت باید تحمل کنی و دیرتر به دستشویی برم ولی شبا نمیتونم واقعا. اقای دکتر سانت اول آلت تناسیم تحریک میشود و اونجا یک اتفاقی میفته که وقتی دستشوییم تموم میشه میام بیرون احساس سبکی و تخلیه کامل ندارم . اقای دکتر دو سانت اول التم تناسلیم از داخل چجوری است گوشت است یا عصب داره؟ عصبش به مثانه وصل است؟ مشاهده پاسخ دکتر
404
آلت تناسلی

مهدی:
مهدی:
سلام آقای دکتر خسته نباشید،،، من چند وقت پیش روی آلتم پوست پوست شد وبعدش قرمز شد وانگاری که کبود شده،، الانم وقتی به لباس زیرمجموعه برخورد میکنه یا دستم را رویش میزنم درد میگیره،، باید چکار کنم ممنون. میشم پاسخم را بدید
مشاهده پاسخ دکتر
405
زیگیل تناسلی

چگونه از محلول پودوفیلین استفاده کنم مشاهده پاسخ دکتر
406
مشاوره واریکوسل

با سلام بنده دکتر برای سنوی واریکوسل نوشتن رفتم انجام دادم چون نوبتم چند ماه دیگه هست میخواستم نتیجه شما ببینید و نظرتون رو درمورد اینکه آیا بنده مبتلا به واریکوسل هستم ؟؟
و اگر هستم در کدوم بیضه و آیا نیاز به عمل جراحی دارم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
408
مشاوره

سلام اقای دکتر من نوجوان 15 ساله ام و موهای زائد ناحیه تناسلی ام امده اند ایا انها را بتراشم یا ایا مشکلی در بلوغم پیش می اید ایا تراشیدن انها هیچ مشکلی ندارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
409
مشاوره

Faeze:
با سلام. شبتون بخیر اقای دکتر مزاحم وقتتون شدم.پسرم 2سال وهفت ماه داره تازگی متوجه شدم بیضه ها ظاهر نرمالی ندارن ویکی از بیضه هابالاترهست وبه نظرم کوچکتر از اون یکی هم هست.ایا مشکل جدی داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
410
عدم میل جنسی

سلام آقای دکتر من 45 ساله و مجرد هستم در 27 سالگی دچار اریون شدم و این بیماری باعث شد که من میل جنسیم رو از دست بدم و علاقه ای به ازدواج نداشته باشم ( بر خلاف قبل از بیماری که علاقه ی بسیار شدیدی به ازدواج داشتم) در ضمن من نزدیک به 8 سال قبل از بیماری عمل خودارضایی انجام می دادم بر اثر این بیماری بیضه هام کوچیک شده و رشد موهای زیر بغل و آلتم تقریبا صفر شده به پزشکهای زیادی مراجعه ولی نتیجه ای نگرفتم اکثر پزشکها عدم میل جنسی من رو به مسائل روحی روانی ربط می دن ولی آیا عدم رشد موهای زیر بغل و آلت من می تونه به مسائل روحی روانی ربط داشته باشه و از نظر انواع غدد بدن ( غدد جنسی٬ تیرویید٬ هیپوفیز٬ فوق کلیوی و .. )مشکلی نداشته باشم. با سپاس فراوان مشاهده پاسخ دکتر
411
ادرار ضعیف

سلام دکتر جباری عزیز .من آقا 36ساله هستم چند سال ادرارم ضعیف میاد فشارش کمه همه جور آزمایش و سونوگرافی و سی تی اسکن انجام دادم ولی متاسفانه نتیجه ای نگرفتم همچنان ادرارم ضعیف میاد اولش قطره قطره وسطش باریک آخرش هم قطره قطره . با آب گرم که می شورم فشارش خوب میشه چیکار کنم.اخیرا رفتم استخر بعداز اون بدتر شدم ممنون مشاهده پاسخ دکتر
412
مشکلات ادراری

سلام آقای دکتر من 45 ساله و مجرد نزدیک به 14 ساله که مشکل ادراری دارم . مشکل من دقیقا به این صورت است که شبها بعد از گذشت 4 یا 5 و حداکثر 6 ساعت با احساس ادرار شدید از خواب بیدار می شم و بعد از رفتن به دستشویی حداکثر بین 50 الی 150 سی سی ادرار دارم در صورتیکه مثانه من به طور کامل تخلیه نمیشه بطوریکه اگه ده دقیقه بعد دوباره دستشویی برم بین 10 الی 30 سی سی ادرار دارم و این روند همچنان ادامه داره به پزشکهای زیادی در شیراز مراجعه کردم ولی نتیجه ای نگرفتم آیا با تست یورودینامیک میشه بصورت صد در صد علت را تشخیص داد و درمان کرد با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
413
سونوگرافی ببینید

خسته نباشید من نمیدونم اسم مریضی پسرم چیه فقط میدونم بیضه هاش باد مکنن و اون یکی دیگ میره داخل بدنش سونوگرافی گرفتم مخام ببینین لطفا مشاهده پاسخ دکتر
414
پرده بکارت

سلام دکتر من خود ارضایی داشتم بدون هیچ دخولی یه یک روزیم میشه پریودیم تموم شده بعد از خود ارضایی سوزش داشتم و وقتی خودمو پاک کردم با دستمال یه حاله های قهوه ای همراه با مایع خارج شده از واژنم دیدم ب نظر شما امکانش هست مشکل واسه پردم ایجاد شده باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
415
کلیه

اقای دکتر خسته نباشیت
قبلا چند سوال ازتون پرسیدم اگه مشکل کلیه ندارم و عفونت فقط میخوام بدونم درو کلیه برایه چیه و ببخشید بعد از عمل واریکوسل من با خانم رابطه داشتم بعد از ارضا شدن هم سوزش دارم هم ابش خیلی زرده و بوی وایتیکس میده لطفا راهنمایی کنیت ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
416
سنگ کلیه

سلام دکتر
سنگ 3.3 میلیمتری کلیه راست دارم چگونه دفع می شود
واینکه در سونو که دادم
RK=114mm
LK=110mm
اینها یعنی چه با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
417
قرص پاور فيت

سلام قرص پاور فيت بايد چند مدت مصرف بشه و براي سن ٢٥سال چند عدد در روز ؟؟؟زگيل تناسلي ندارم اما ويروس نوع ٤٥-٥٢-٥٣ دارم سپاس اقاي دكتر مشاهده پاسخ دکتر
418
باسلام،من در30سالگی که مجردبودم بودم ازارتفاع 8 متری سقوط کردم،سمت چپ بدنم ضربه دید و لگن چپم در اومد،بعداستراحت خوب شد البته علایمی هنوزمانده،آیا به زودانزالی که الان دارم میشه ربط داشته باشه،الام 34 سالمه،اگه درمانی داره بفرمایید؟؟؟

ضربه دیدن بدن وتاثیران برزودانزالی
باسلام،من در30سالگی که مجردبودم بودم ازارتفاع 8 متری سقوط کردم،سمت چپ بدنم ضربه دید و لگن چپم در اومد،بعداستراحت خوب شد البته علایمی هنوزمانده،آیا به زودانزالی که الان دارم میشه ربط داشته باشه،الام 34 سالمه،اگه درمانی داره بفرمایید؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
419
مشکل در ادرار

باعرض سلام
من مدتی هست که دچار مشکل در ادرار شدم.بعد از ادرار و بعد از گذشت چند دقیقه ای احساس میکنم هنوز در آلتم ادرار باقی مونده.دفعه بعد که میرم سرویس بهداشتی باید زور بزنم تا ادرارم بیاد بیرون.اونم کمی میاد.بعضی وقتا یه ذره سوزش هم دارم اما درد کلیه و مثانه ندارم.خواهش میکنم راهنماییم کنید دارم اذیت میشم.درضمن زیر آلتم احساس میکنم کمی باد کرده.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
420
بوی بد دستگاه تناسلی

علل بوی بد دستگاه تناسلی با رعایت بهداشت و راه درمان؟ مشاهده پاسخ دکتر
421
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید
روی آلت تناسلی من چند لکه قرمز رنگ هستش بعد دستکاری کردنش قرمز تر شد وی کمی حالت سوزش داشت ویکی دیگش پوست پوستی شد .
حدود یک ماه پیش پمادی که دکتر تجویز کرده بود استفاده کردم و خوبشد اما مجددا این حالت و داره
مشاهده پاسخ دکتر
422
احتمال حاملگی با وازکتومی

چقدراحتمال دارد با وجود وازکتومی کردن آقا .. خانم حامله شود ؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
423
سندرم کالمن

باسلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر جباری.من 4 سال تخت درمان متخصص غددبودم که برام امپول تستسترون هر 3هفته یبار نوشت و گفتن باردار نمیشم.تا وقتی رفتم پیش دکتر اورولوژی و ایشون طبق ازمایشات گفتن بنده دارای مشکل سندرم کالمن هستم و fsh وlhمن پایینه و پرولاکتین بدنم هم نرماله.دکتر گفت باید بمدت 2سال تحت درمان باشم با آمپول hcg یک روز درمیان تا خوب بشم و اسپرم داشته باشم برای بارداری.بیضه هامم خیلی کوچیک هستن.گفتم ببینم آیا بیضه هام هم رشد میکنن در طول این درمان؟واینکه نظر شما چیه مشاهده پاسخ دکتر
424
آلت تناسلی

با سلام و خسته نباشید
جوانی 17 ساله هستم و بسیار چاق هستم با وزن 130 کیلوگرم قدم 179 هستش و الت من 9 سانت میباشد خواستم بدونم آیا میتوانم با کسی رابطه داشتم با این وضعیت و آیا لاغر شوم آلت بنده بزرگتر می‌شود؟
و وقتی آلت من در حالت خواب باشد فقط کلاهک آن مشخص است آیا این یک بیماری است یا مشکلی ندارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
425
چسبندگی اسپرم

سلام دکتر من چسبندگی اسپرم دارم راه حلش چیه.مجرد هستم جلوی ازدواجم را گرفته. مشاهده پاسخ دکتر
426
هورمون

با سلام
آقای دکتر برای آزمایش هورمون های جنسی زنانه در مردان ( به علت تشخیص ناباروری) آیا علاوه بر آزمایش استرادیول نیازی به انجام آزمایش total estrogen (استرون و استریول) هم هست؟ پروژسترون چطور؟
و راهکار غیر دارویی کاهش استرادیول در مردان چیه؟!
مشاهده پاسخ دکتر
427
شکستگی آلت

باسلام و عرض خسته نباشید بنده جوانی 27 هستم که حدود بیست روز پیش دچار شکستگی آلت شدم. در همون ساعات اولیه بعد از شکستگی مورد عمل جراحی قرار گرفتم بعد از عمل هم داروهای مسکن و آنتی‌بیوتیکها را مصرف و دستورات پزشک را انجام دادم. در حال حاضر مشکلاتی دارم; التم از سمت راست شکسته و درحال حاضر هم با لمس محل بخیه را حس میکنم اما در سمت چپ آلتم و محل مخالف شکستگی یک توده به اندازه نخود بوجود آمده که از روز سوم بعد از عمل متوجه‌ش شدم و منو بسیار نگران کرده اوایل بزرگتر بود ولی نرم الان کوچک شده ولی سفت دردناک هم نیست آیا ممکنه آلت از سمت چپ هم آسیب دیده?? در آلت و ناحیه شکستگی هیچ دردی ندارم گاهی فقط سوزش بسیار خفیفی در محل شکستگی و بخیه داخل آلت اما در ناحیه رشته‌های بیضه و ناحیه شرمگاهی درد دارم کیسه بیضه‌ها هم بطور نامعمولی بیش از حد آویزان شده! آیا اینها نشان از مشکلات جدیده? ضمنا امروز بعد از بیست روز نعوذی در حد چند ثانیه ایجاد کردم و متوجه کمی کجی و کم حجم بودن از سمت محل شکستگی شدم. خواهشمندم بنده را مورد لطف خود قرار بدید و راهنمایی کنید می‌بخشید.
اگر متن طولانی شد
مشاهده پاسخ دکتر
428
نگرانی از واریکوسل

کد سوال قبلیم؛C73jt7126132
سلام،آقای دکتر ۲۱سالمه واریکوسل درجه ۱ خفیف چپ وراست دارم،قبلا سوال کردم خدمتتون فرمودین ازنظرشماهم نیازبه جراحی نیست،الف)آیادرصورتیکه عمل جراحی نکنم ومشکلی دراینده پیش بیاد،این مشکل قابل جبران هست؟ب)وهردوسال سونوگرافی بگیرم کافیه؟
ج)میتونم ورزش فوتبال وحرکات شکموانجام بدم؟سخته برام این ورزشارونکنم.
د)فرمودین بدنسازی سبک ایرادنداره،منظورتون اینه درحدمسابقات وحرفه ای نباشه؟
ر)درسونوگرافی بیضه نوشته ابعاد۱۷*۳۶ این اندازه طبیعی محسوب میشه یا کوچیکه؟
___________________________
آقای دکترمن چن سالی تقریبااز۱۵سالگی تاالان دچارخودارضایی زیاد به طورروزانه چنددفعه شدم ویه هفته ست این تعدادوبه چندباردرهفته رسوندم،
۱)اقای دکتربااین شرایطی ک گفتم( که هرروزاینکاروانجام نمیدم وفقط هفته ای چندبار) میتونم ازهرعوارض فعلی وآیندش دورباشم،میتونم ازاین بابت دیگه نگرانی نداشته باشم؟
۲)بااینحال دکترفلوکستین۲۰ تحویزکردروزانه یکبار،آیامصرفش برام الزام داره؟
۳)واینکه درصورت مصرف این قرص عوارضش موقتیه؟وباقطع مصرف عوارضش ازبین میره؟
مشاهده پاسخ دکتر
429
پری مثانه وعدم تخلیه کامل آن

با سلام هر از گاهی احتباس ادراری دارم مشاهده پاسخ دکتر
430
راهنمايي جهت مصرف پاورفيت

سلام اقاي دكتر ممنون از پاسختون من قبلا سوالم رو مطرح كردم ويروس اچ پي وي نوع ٥٢-٥٣-٤٥با وجود اين نوع ويروس ها كه هاي ريسك هستن قرص پاور فيت رو چطور مصرف كنم مشكلي براي تنبلي تخمدان نداره مصرف قرص اين نوع قرص؟ (٢٥سال سنم دارم) روز چند عدد و چه زمان ....يه دنيا سپاس.... مشاهده پاسخ دکتر
431
زگیل تناسلی

باسلام وخسته نباشید وتشکر از سایت خوبتان
اقای دکتر من دو ساله که از همسرم جدا شدم و در این مدتم رابطه جنسی نداشتم به تازگی فهمیدم که همسرم زگیل تناسلی داشته ممکنه من الوده شده باشم . خودم که نگاه کردم اطراف دهانه رحمم چندتا دونه کوچک دیدم که چند سالی تعدادش همون قدر باقی مانده و زیاد نشده با توجه به اینکه رابطه نداشتم ممکنه که بدنم الودگی رو دفع کرده باشه چطور میتونم اون چندتا دونه کوچک را از بین ببرم.
مشاهده پاسخ دکتر
432
بزرگی آلت تناسلی

با سلام . من به یه دکتر اورولیژیست مراجعه کردم اون به من تزریق ژل رو پیشنهاد کرد . ایا این کار عوارضی برای بدن ندارد مشاهده پاسخ دکتر
433
خودارضایی و الت تناسلی

سلام من خودارضایی رو کاری نکوهیده میدونم و از انجامش پرهیز میکنم ... ولی از طرفی میل و حس تمایلات جنسی من زیاد هستش... هم نمیتونم حسمو سرکوب کنم هم نمیتونم کاری کنم به روح و روانم حتی جسمم اسیب بزنه ... نظرشما رو خواستم ببینم چی هستش ... در ضمن ۱۷ سالمه ... مشاهده پاسخ دکتر
434
بیضه

سلام اقای دکتر وقت بخیر
اقای دکتر من احتمالا بخوام شنبه عمل بیضه رو کنم ولی شبا خوابم نمیبره مثل روزهای عادی تو شب بیمارستان نیاز هست بگم برای دارو یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
435
احتمال بارداری باعمل وازکتومی

احتمال بارداری در صورت انجام عمل وازکتومی در مردان چقدر است ؟؟ اصلا احتمال حاملگی وجوددارد یا صفر است؟ مشاهده پاسخ دکتر
436
زگیل تناسلی

سلام
آقای دکتر من مدت دو سال هست که کنار لب داخلی سمت چپ واژنم دو تا زائده کوچیک به وجود آومدن که درد و خارش و سوزش هم ندارن و اندازه شون هم بزرگ نشده
متاسفانه من آلتم خیلی زشته و تیره است و لبه های داخلیم خیلی بزرگ و آویزون هستن.به همین دلیل خجالت می کشم حضوری به پزشک مراجعه کنم .میشه لطفا شما از روی عکس تشخیص تون رو بفرمایید
به خاطر حجم زیاد لبه های آلتم و چین و چروک زیادشون اون زائده ها خیلی مشخص نیست برای همین با فلش مشخص کردم.
لطفا در مورد ظاهر آلتم هم بگید که به نظر شما هم تو رابطه جنسی ممکنه باعث دل زدگی همسرم بشه؟
یک بار همون اوایل به پزشک زنان مراجعه کردم وایشون گفتن این زایده ها مهم نیست ولی لبه های داخلیت خیلی زیادن و حتما باید برشون داری وگرنه به مشکل می خوری.نظر شما هم همینه؟
مشاهده پاسخ دکتر
437
hpv

سلام خسته نباشید اقای دکتر ، میخواستم بدونم کپسول ahcc برای بافت پستان فیبروکیستیک ضرر نداره ؟
- ahcc فقط برای درمان ویروس پاپیلوما ناحیه تناسلی مفید است یا برای زگیل دست هم مفید است ؟
- ahcc 750 از لحاظ ترکیبات ساخت با ahcc 500 میلی گرم تفاوتی ندارن ؟
خیلی ممنونم از شما
مشاهده پاسخ دکتر
438
لکه قرمز بر روی بالای آلت تناسلی

سلام.آقای دکتر یک لکه قرمز بر روی بالای آلت تناسلی من شکل گرفته.هیچ درد یا خارش و سوزشی ندارد.
میترسم سرطان باشه. لطفا راهنماییم کنین.
مشاهده پاسخ دکتر
439
واریکوسل

سلام. لطفا نتیجه ازمایش را بررسی فرماید
بنده واریکوسل گرید 2 و 30 ساله هستم
نیاز به عمل و پیگیری بعدی هست؟
دو سال اینده متاهل میشم
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
440
انتقال زگيل تناسلي

دكتر جون سلام،من باكره هستم و ٢-٣ تا زگيل ريز داشتم كه خوب شده ،الان اگر با كسي تماس پوستي داشته باشم بهش منتقل ميشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
441
کجی آلت

با عرض سلام خدمت شما، من الان حدود ۱۵ سالمه و از کودکی یه مقدار آلتم به سمت راست کج بود اما مشکلی برای دخول فکر نمی کنم داشته باشه، اما متاسفانه چند وقت یه متوجه شدم علاوه بر اون مقداری هم به سمت پایین کج شده که شاید به ۲۵ درجه برسه، عکس رو ببینین لطفا، چکاز کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
442
الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من مدت یک ماه است زیر الت تناسلیم ناحیه بین کلاهک و تنه انگار سوزن وارد میکنند این حالت چند دقیقه بعد از ادرار شروع و اگر دستکاری نکنم تا نیم ساعت ادامه دارد و اگر دستکاری کنم بیتر طول کشید و حالت تیر کشیدن ایجاد میشود
به دکتر مراجعه کردم بعد از معاینات فرمودند التهاب پروستات دارم قزص سیپرو دادند و پروستاتان که بعد از مصرف سیپرو حساسیت پیدا کردم و با سفکسیم 400 جایگزین کردند
ولی با مطالعه سایتها متوجه شدم هیچ یک از علایم التهاب پروستات را ندارم
و این سوزن شدن هم بر طرف نشده الان 11 عدد سفکسیم مصرف کردم
خاطر نشان شوم که حدود همان یکماه پیش زیر فشار شدید عصبی بودم و مورد بعد من فوتبال بازی میکنم و در ان تایم توپ به التم اصابت کرد و مورد دیگر اینکه در خروج ادرار هیچ مشکلی ندارم به نظر شما مشکل من چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
443
کجی آلت تناسلی

با عرض سلام خدمت شما، من از کودکی آلت تناسلی ام به سمت راست یه مقدار کج بود و فکر می کنم به ۱۰ درجه برسه، اما الان که در سن بلوغ هستم متاسفانه به سمت پایین نیز کج شده و این کجی شاید به ۲۵ درجه برسه. مطالب در اینترنت رو خوندم و...
الان حدود ۱۵ سالمه و کم کم این دغدغه ای برای من میشه ،
لطفا راهنمایی کنین، اگر الان جراحی نکنم دیر نمیشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
444
زگیل مقعدی

سلام آقای دکتر من یک عدد زگیل مقعدی داشتم ولیزر کردم آیا باتوجه به تعداد کمی که بوده امکان بازگشت هست؟آیا میتونم باردار شم وطبیعی زایمان کنم؟وچند ماه یکبار باید برای چکاب دکتر برم ؟آیا از بدنم خارج میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
445
زگيل تناسلي

سلام دكتر جان من ديروز چنتا عكس براتون فرستادم ميخواستم بدونم زگيله يا نه و شما گفتيد زگيله الان من چه راه درماني انتخاب كنم كه بهتر باشه.؟دكتر چن روزه از استرس دارم ميميرم حالم خيلي بده .زندگي برام جهنم شده از استرس همش بالا ميارم 😭😭😭دكتر چيكار كنم؟الان دوباره عكسارو براتون ميفرستم مشاهده پاسخ دکتر
446
درد در ناحيه ادراري

سلام 59ساله ام سه الي جهارسال است درد مزمني صبح موقع رفتن دستشويي دارم .معمولا همين حالت رازير شكم احساس مي كنم .آزمايش P.S.Aنرمال .پروستات 18CC.سونوهم شش ماه يكبار انجام ميدم .وقتي به پشت مي خوابم درقسمت پروستات درد دارم .مثانه ام 10درصدتخليه نمي شود .پروزاسين 1ميلي استفاده مي كنم .لطفا راهنمايي فرماييد . مشاهده پاسخ دکتر
447
اختلال نعوظ

ایا درست که اختلال نعوظ باید 3 ماه وجود داشته باشه تا بیماری تلقی بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
448
الت تناسلی

در قسمت اطراف بیضه هام تورفتگی هایی و همچنین چروک هایی ایجاد شده چجوری قابل برطرف شدن؟
وایا مشکل جدی است یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
449
تکرر ادرار

مشکلم این که 20 دقیقه یا نیم ساعت بعد از تخلیه ادرار احساس ادرار خفیف میکنم و وقتی تخلیه میکنم بازهم همون حالت ایجاد میشه شما بهم ورزش عضلات کف لگن و استبرا رو تجویز کردید ایا باروش بیوفیدبک در درمانگاه اگاپه مشکلم برطرف میشه؟ در ضمن 30 سالمه و اندازه پروستاتم 33 سی سی است چقدر احتمال داره مشکل از پروستات باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
450
تکرر ادرار

سلام اگر اندازه پروستات یک فرد 30 ساله 33 سی سی باشد نرمال است یا مبتلا به بزرگی
پروستات میباشد
مشاهده پاسخ دکتر
451
ارتباط خودارضایی و تپش قلب

سلام
من سال ها خودارضایی می کردم(8 سال از 13 سالگی حداقل 3 بار در هفته میانگین) و چند روزه دیگه این کار رو نمی کنم اخیرا تشخیص دادن که تپش قلب دارم(حداقل ضربان حدود 100) و منجر به افتادگی دریچه میترال شده(سابقه مشکلات قلبی از طرف پدری و فشارخون از طرف مادری وجود داشته) و قرص کنکور 2.5 تجویز کردن. میخواستم بپرسم:
1-با توجه به اینکه در این مدت تقریبا عارضه ای ''ظاهرا'' از خودارضایی ظاهر نشده آیا خودارضایی با این مشکل قلبی ارتباطی دارد؟
2- آیا خوردن این قرص بر جبران عوارض احتمالی استمنا اثر می گذارد یا خیر؟
3-چقدر طول می کشه و تا چه درصدی عوارض خودارضایی جبران میشه؟ آیا همه اش برای همیشه جبران میشه یا در آینده دور دوباره مشکل ایجاد می کنن؟
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
452
لکه روی کلاهک الت

سلام دکتر من سوالم را قبلا با این کد c74ti4126204 پرسیده بودم گفته بودید عکس بفرست که سایت نمیذاشت و می گفت محدودیت تعداد پاسخ مشاهده پاسخ دکتر
453
زیگیل تناسلی

خسته نباشید اقای دکتر
من اچ پی وی تایپ های 16/31/39/45/52/66/682دارم .کولپو انجام شد و چون تغییرات سلولی داشتم نمونه برداشتن جواب ازمایشم اومده به دوتا دکتر نشون دادم نظرات متفاوتی دادن یکی گف سالم سالمی شش ماه ی بار بیا چکاپ .دکتر دومی گفتند عفونت نشون میده و ویروس اچ پی وی نداری خاستم با توجه به عکسایی ک فرستادم شمام نظر بدید
مشاهده پاسخ دکتر
454
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر ايا اين دونه ها زگيل تناسلي هستن؟ اگر هستن كه هيچ،اگر نيستن چي هستن؟ مشاهده پاسخ دکتر
455
درددربیضه

باسلام گاهی اوقات درددربیضه مشاهد
میشود بطوری که به شکمم درد میکرد
مشاهده پاسخ دکتر
456
مرحله بعد ⏪

سلام
خسته نباشید
من قبلا در مجاری ادرایم خارش داشتم که الان از بین رفته ولی سوزش به جاش امده ایا این نشانه مرضی هست
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
457
زیگل hpv

با سلام و عرض ادب خدمت دکتر بزرگوار دکتر میخواستم بدونم عکسهایی ارسالیم میتونه زیگل دور دهان از نوع hpv باشه مشکوک ب ابتلا ب hpv هستم.
دو طرف لبم هستن
مشاهده پاسخ دکتر
458
زگيل تناسلي

سلام جناب دكتر ميخواستم بدونم اين ٢ تا دونه كه دورش علامت كشيدم زگيل تناسليه؟؟ و اگر نيست چيه و ايا براي همه هس؟ مشاهده پاسخ دکتر
459
عدم نعوظ و سفتی آلت

سلام و خسته نباشید آقای دکتر 54 ساله هستم و متاهل و دو فرزند دارم از یکسال قبل مبتلا به دیابت نوع 2 شدم طوریکه دارو میخورم و کنترل شده است ولی از همان زمان مشکل نعوظ در حین رابطه دارم ابتدا سفتی آلت را دارم اما به هنگام دخول آلتم شل و افتاده است و اعصابم را بهم میریزه طوریکه از رابطه دلسرد شدم باید اضافه کنم تا کنون هم برای درمان این حالت از هیچ دارو و مکملی استفاده نکردم خواهشمندم اگر میشه راهنماییم کنید باید چکار کنم . مشاهده پاسخ دکتر
460
ضربه به بیضه

سلام خسته نباشید
من هنگام شوخی دوستم از پشت بهم لگد زد که به بیضه هام برخورد کرد کا باعث درد شدید شد بعداز چند دقیقه دردش آرام گرفت آیا باعث ایجاد مشکل میشود ببخشید دکتر خیلی نگران هستم لطفا جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
461
زگیل تناسلی

سلام قبلا سوال پرسیده بودم گفته بودین عکس بدم..اقای دکتر راستی اون دفعه یادم رفت بگم ک عفونت هم دارم و یه بسته سفیکسیم 400 بهم دادن شبی یکی بخورم..الان از وقتی تموم کردم سوزش ادرار دارم ایا بازم مصرف کنم؟برا بچم بد نیست؟من دسترسی زیادی ب پزشک و..ندارم لطفا اگه جوش یا زگیله راهنماییم کنین خودم بتونم کنترل کنمش اخه نمیتونم ب پزشک مراجعه کنم😔ممنون ازتون مشاهده پاسخ دکتر
462
زكيل تناسلي

Masoomeh Aghajanpoor:
Masoomeh Aghajanpoor:
سلام،ما جهار سال ازدواج كرديم دو تا. زايده مثل اسكين تك روي الت تناسلي همسرم دراومده همسرم ميكه جند سالي هست دارم،از نظر روابط جنسي هم ما هردو مطمين هستيم به روابطمون،بيش دكتر بوست رفتيم كفت اسكين تك هست ولي من باز استرس دارم كه ممكن باشه زكيل باشه از طرفي من بابيلوماي وستيبولار هم دارم كه اصلا اذيتم نميكنه.ميخاستم ميتونه اينا ربطي به هم ديكر داشته باشه.
مشاهده پاسخ دکتر
463
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر روزتون بخیر
من یه دو ساله دو تا لکه سیاه برجسته شبیه زگیل روی سمت راست بیضم در قسمت بالاش زده بعد پارسال که دکتر رفته بودم برای قسمت های دیگه بیضم که زگیل داشت دارو داد این دارو رو با عکس براتون میفرستم بعد که روی این دوتا لکه زدم از بین که نرفت که هیچ بزرگترم شد و سیاه تر بعد هر دارویی زدم اصلا این دوتا لکه از بین نرفت.
به نظر شما این زگیله؟ راه از بین بردن کاملش چیع؟ این دو تا لکه واگیر دار به همسرم منتقل میشه؟؟ خطرناکه؟
خیلی ممنون میشم که جواب سوالم رو بدید تا از نگرانی در بیام از همه مهم تر بگید این چه بیماریه؟؟؟؟
زگیل تناسلی در بیضه
مشاهده پاسخ دکتر
464
بیضه

سلام اقای دکتر
من بیضه چپم از بیضه راستم بالاتره اما دردی ندارم
این نشانه بیماری نیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
465
واریکوسل

سلام اقای دکتر وقت بخیر دکتر من داخل پشت پای چپم ی توده سرطانی داشتم ک جراحی کردم توده رو برداشتن و رادیوتراپی وشیمی انجام دادم حدود یک سال پیش و تازه متوجه شدم ک ی توده کوچولو اندازه ساچمه در بیضه چپم مشاهده میشه دکتر ب نظر شما چیه چی کار باید انجام بدم مشاهده پاسخ دکتر
466
مشاوره

ممنون دکتر
برای فتق که دکتر رادیولوژی گفت اصلا موردی دیده نمیشه
داروی خاصی برا کشیدگی تاندون های ناحیه مورد نظر تجویز نمیکنی
مشاهده پاسخ دکتر
467
زگیل تناسلی

با سلام و تشکر فراوان از شما دکتر عزیز ببخشید من دودوز واکسن را سر موقع زدم و حالا میخوام ازدواج کنم اون آقایی که دارم باهاش ازدواج میکنم زگیل تناسلی داره اما درمان کرده و آثاری روی آلت نداره با توجه به اینکه ایشون صبر نداره و من تازه دوز دوم واکسن رو زدم میتونم با ایشون رابطه جنسی داشته باشم .
وسوال دوم اینکه با تزریق واکسن دیگه مبتلا به زگیل تناسلی نمیشم با توجه به اینکه واکسن فقط نوع 6و11و16و 18رو پوشش میده .
وسوال سوم اینکه میتونم با ایشون سکس اورال داشته باشم .
ممنون از پاسخگویی شما و تشکر از سایت خوبتون
مشاهده پاسخ دکتر
468
زیگیل تناسلی

با سلام جناب دکتر می
خواستم این عکس رامشاهده بفرمایید که زیگل هست یا خیر ؟
چون حساس شدم رو این موضوع امکان انجام ازمایش چکاپ در این خصوص هست و کدوم ازمایشگاه تهران خوب هست
مشاهده پاسخ دکتر
469
تیرکشیدن بیضه وآلت و زود انزالی وانزال.بدون تحریک

سلام ببخشید من مشکلم تیرکشیدن الت تناسلی وبیضه گاهی و زود انزالی فوق شدید گاهی اوقات بدون حتی تحریک انزال میشم بعد گاهی وقتا هنگام مدفوع از التم ماده چسب ناکی میزنه بیرون. ولی منی نیست چون منی من اکثر اوقات زرده میشه بگید مشکل من چیه ایا جدیه ؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
470
الت تناسلی

خواستم بپرسم اگه واقعا با عمل جراحی الت تناسلی بزرگ میشه یا نه ؟چون میخام واقعا عمل کنم این عمل بستگی به زندگیم داره. مشاهده پاسخ دکتر
471
زگيل

ايا اين ها زگيل هستند؟
رنگ قرمز چطور؟
ابي چطور؟
مشاهده پاسخ دکتر
472
درد بیضه

درد شدید بیضه دارم 15روزه همه نوع دارو خوردم خوب نمیشه الان میخوان عمل کنن ولی ساوه نه تهران میگن عمل سختی
حالا بعد اینهمه درد نمیدونم بعد عمل خوب میشم یانه
مشاهده پاسخ دکتر
473
افزايش سايز الت تناسلي

هزينه عمل افزايش سايز الت چقدر مي باشد؟
هزينه عمل جراحي افزايش سايز الت چقدر است؟
مشاهده پاسخ دکتر
474
زود انزالی

سلام
دکتر
وقت بخیر
برای زود انزالی می خواستم راهنمایی کنید
یا وقتی در اختیار بگذارید تا حضوری خدمت بریم
مشاهده پاسخ دکتر
475
زگیل تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که این دانه ها زگیل هستن یا نه مشاهده پاسخ دکتر
476
غده زیر پوست آلت تناسلی

زگیل تناسلی
سلام آقای دکتر خسته نباشید ببخشید حدود یک هفته ای میشه من از زیر ختنگاه الت تناسلیم احساس درد میکنم و این به خاطر یک غده ریزیست که به اندازه نصف لوبیا میباشد به طوری که هر چیزی به سر آلتم بخوره که باعث شه اون غده تکانی بخوره یا جایی بخوره دردشو نمیتونم تحمل کنم لطفا راهنماییم کنید آقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
477
الت تناسلی

من یه شب گه الت تناسلیم راست شده بود روش خوابیده بودم صبح که بیدار شدم دیدم که خیلی درده الان 2 روزه اینجورم مشاهده پاسخ دکتر
478
ناتوانی جنسی

سلام جناب اقای دکتر خسته نباشید ممنون میشم منو راهنمایی کنید،من حدود هفت سال پیش نعوظم مشکل پیدا کرده،خودم علتو تو سکس زیاد و بدون استراحت میدونم،هر دکتری رفتم اما خوب نشدم.هر ازمایشیم دادم.جدیدا ازمایشم کم کاری تیرویید نشون داده بعلاوه کمبود زینک و کم کاری هورمون .Dhea-so4نمیدونم قبلا قرص کم کاری تیروییدو مصرف کردم اما خوب نشدم.از نظر جسمی و هیکل هم کاملا نرمالم.دکتر جان جدیدا پروستاتم ورم کرده دارم قرص پرازاسین مصرف میکنم.ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
479
میخام بدونم بیضه راستم چی هست زیرش

من 8ماهی هس یه چیز زیر بیضه سمت راست من هس
و بزرگ شده خاستم بدونم چیه
مشاهده پاسخ دکتر
480
مجاری ادراری

پسرم 6سال دارد بعد از ادار کردن خون میاد سونوگرافی انجام داده سونو او خوب بوده مشاهده پاسخ دکتر
481
eEe:\nمن واریکوسل درجه 3دارم وسه سال قبل معاف شدم از خدمت الان میخوام ازدواج کنم ولی بیضه هام فوق العاده کوچیکه انقدر که به سختی به دست میاد خجالت میکشم دکتر برم تو روخدا کمکم کنید باید چیکارکنم

سلام اقای دکتر
من واریکوسل درجه 3دارم وسه سال قبل معاف شدم از خدمت الان میخوام ازدواج کنم ولی بیضه هام فوق العاده کوچیکه انقدر که به سختی به دست میاد خجالت میکشم دکتر برم تو روخدا کمکم کنید باید چیکارکنم
مشاهده پاسخ دکتر
482
احساس خفیف ادرار

سلام مشکلم این که یک ساعت بعد از تخلیه ادرار احساس ادرار خفیف دارم و این حالت برام ازار دهنده است لطفن بهم راهکار اراعه بدید
در ضمن سابقه خودارضایی دارم و اکنون تحت درمان هستم
مشاهده پاسخ دکتر
483
زگيل تناسلي

تقريباً ١ سال است كه تعدادي زائدي در اطراف ناحيه تناسلي مشاهده كردم. تعداد و اندازه آن ها تا حدود ١ ماه پيش تغييري نداشت. و از يك ماه پيش تا به امروز اندكي افزايش در تعداد اين زوائد حس ميكنم. لازم به ذكر است من در سكوي گازي شاغل هستم و ٢ ماه گذاشته تماماً دريا بودم و وابطه جنسي نداشتم. به مدت ٢ سال اخير هم فقط يك شريك جنسي داشتم. آيا بيماري از طريق او به من منتقل شده؟ امكان انتقال از طريق سرويش بهداشتي سكو و ماشين لباس شويي يا هر عامل ديگري در سكو وجود دارد؟
درباره نحوه درمان، نوبت دهي و هزينه درمان هم متشكر ميشم اطلاعاتي در اختيارم بگذاريد.
مشاهده پاسخ دکتر
484
اورولوژی

آلت تناسلیم خیلی جمع میشه و در حالت عادی به کمتر از 5 سانت میرسه و بیضه هام هم سفت شدن.
وهمچنین کیسه بیضه هم جمع میشه و اصلا شل نمیشه.
قبلا اینجوری نبوده.
مشاهده پاسخ دکتر
485
بیضه درد

سلام جناب دکتر، چندروزپبش مزاحمتون شدم دردبیضه راست وپهلو ورون دارم، البته سابقه کیست چندسال پیش داشتم وبادارو ردکرد دردش چهارتا کیست بیضه داشتم دکترگفت عمل واجب نیست، الان موقعیت دکتروسونو ندارم، دارویی هست فعلا آرومم کنه، خداخیرتون بده، یاحق مشاهده پاسخ دکتر
486
کوچکی بیضه راست پسرم

با سلام... پسرم الان 2سال و نیم است...در دو ماهگی ختنه شده. یه مدتی است متوجه شدم یکی از بیضه هایش کوچک است. و یکی حالت عادی دارد و موقع گریه و دستشویی باد میکند... مثل بیضه های سالم پسر 4ساله ام که در سه ماهگی ختنه شده... میخواستم بدونم علت چیست؟نگرانم. با تشکر.لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
487
شب ادراری

سلام من پسری ۲۳ ساله هستم از بچگی شب ادراری داشتم تا سن حدودا ۱۸ سالگی ولی الان دوباره این مشکل رو پیدا کردم ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
488
مشکل

سلام خسته نباشید
نامزدم بخاطر یه جر و بحث قسمت زیر التش رو با یه میله داغ سوزونده وگفته جای حساسش رو سوزوندم احتمال داره که التش از کار بیفته و دیگه نعوظ نداشته باشن یا خیر؟
ایا احتمال عفونت یا خطر دیگری هست یا خیر 😔😔
مشاهده پاسخ دکتر
489
واریکوسل

سلام وقتتون بخیر
من دوسه روزه از ناحیه بیضه راست احساس درد میکنم ..خیلی حساسم از چند نفر پرسیدم هرکی یه چیزی میگم باور کنید از لحاظ روحی داغون شدم.بیضه م مویرگهای قرمز روشه و بیًضه راست از بیضه چپم یه خورده بالاتره..میشه راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
490
ایا من زگیل دارم

سلام من دختری بیست و دو ساله هستم که به دو دکتر زنان مراجعه کردم و تشخیص زگیل دادن یکی پدوفیلین و دیگری اسیکلوویر تجویز کردن بعد سه روز ضایعه کاملا رفت و هیچ کدام نگفتن نمونه برداری کنم الان یک ماهه که میگذر و ضایعه ندارم امکانش هست که اسکین تگ باشد و چون دختر هستم ازمایش پاپ اسمیر و hpvنمیتوانم بدهم در حال حاضر جه کاری انجام دهم که مطمن باشم این بیماری را ندارم
من رابطه سطحی داشتم
مشاهده پاسخ دکتر
491
قطرات بعد از ادرار

سلام و عرض ادب
من بعد از اینکه ادار انجام می دهم باز هم قطراتی ناخواسته می آید
به دکترفوق تخصص کلیه و مجاری ادراری رجوع کردم
گفتند که التهابات پروستات هستش
و دو قرص نورتریپتیلین و ترازوسین رو تجویز کردند
من استفاده نکردم و به دکتر فوق تخصص دیگر رجوع کردم
ایشان گفت ضعف ماهیچه قسمت غیر ارادی است
و قرص ایمی پرامین تجویز کردند
استفاده کردم اما نتیجه نداد
دوباره اقای دکتر ایمی پرامین و قرصB1رو تجویز کردند
استفاده کردم اما نتیجه نداده
الان دوماه هست تقریبا می خورم
اما هیچ اثر نداشته
به نظر شما چه کار کنم
خیلی ناراحت و نگران از این موضوع هستم
سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
492
ورم الت تناسلی

سلام
روی آلت ، زیر ختنه گاه یا کلاهک یه تورم کوچیک اندازه نخود به وجود اومده و هیچ زخمی هم نیست
درد نداره مگه اینکه فشارش بدم خیلی درد کمی داره
احساس میکنم رگ شکسته یا کج شده😑
طول یک هفته ویگرا 50 دوتا خوردم
ممنون میشم نظرتون ره بهم بگین و چه دکتری باید برم
مشاهده پاسخ دکتر
493
مجار و اداری

خسته نباشیت
ممنون از جواب شما بابت تفسیر ازمایش...ولی اقای دکتر اگه عفونت نیست پس سوزش و درد پهلو و سوزش الت تناسلیم برای چیه بهتون گفتم سنو هم دادم ولی مشکلی نبود میشه از عفونت مثانه باشه یا چیز دیگه لطفا نیاز به ازمایش چیز دیگری هم هست دارم از سوزش و درد کلیه داغون میشم...
ممنون از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
494
عفونت

سلام وقت بخیر من ریحانم و از بچه گی خود ارضایی داشتم بخاطر همین همیشه سوزش و خارش داشتم و دارم درد موقع قاعده گی هم درد دارم و بی اختیاری ادرار ک موقع خنده تا سرفه کردن هم دارم قرص عفونت هم خوردم فایده نداشت ممنون مشاهده پاسخ دکتر
495
تبخال تناسلی

سلام آقای دکتر
3-4 ماهه که متوجه شدم روی آلت تناسلیم 3-4 تا جوش قرمز رنگ زده . یکی دو هفته صبر کردم بهتر نشد دکتر پوست رفتم. گفت یه مدت سیتریزن استفاده کن و کرم تریامسینولون....تقریبا یکی دو هفته بعد خوب شدن اما باز 10-12 روز بعدش 3-4 تا جوش دیگه به همون رنگ و شکل روی سر آلتم دیده شد اما نه دقیقا جای قبلی ، جاهاشون متفاوت بود......الان 2-3 هفته هست صبر کردم از همون داروها هم استفاده کردم جواب نداد. عکس رو براتون میفرستم
سوال دوم اینکه من بعد از شِیو کردن متوجه شدم یسری دونه که توی عکس هم پیداست روی بدنه آلت تناسلیم هست.
امکانش هست هر دو عکس رو ببینید و راهنمایی کنید
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
496
تبخال تناسلی

سلام آقای دکتر
3-4 ماهه که متوجه شدم روی آلت تناسلیم 3-4 تا جوش قرمز رنگ زده . یکی دو هفته صبر کردم بهتر نشد دکتر پوست رفتم. گفت یه مدت سیتریزن استفاده کن و کرم تریامسینولون....تقریبا یکی دو هفته بعد خوب شدن اما باز 10-12 روز بعدش 3-4 تا جوش دیگه به همون رنگ و شکل روی سر آلتم دیده شد اما نه دقیقا جای قبلی ، جاهاشون متفاوت بود......الان 2-3 هفته هست صبر کردم از همون داروها هم استفاده کردم جواب نداد. عکس رو براتون میفرستم
سوال دوم اینکه من بعد از شِیو کردن متوجه شدم یسری دونه که توی عکس هم پیداست روی بدنه آلت تناسلیم هست.
امکانش هست هر دو عکس رو ببینید و راهنمایی کنید
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
497
وستيبولار پاپيلوماتوز

دكتر من تو لينك قبلي نتوستم جوابمو ثبت كنم
بخاط همين ثبت جديد انجام دادم
دكتر پس چرا انقد سوزش و خارش دارم؟
واژنم چرا انقد سفيد شده؟
ميشه ي پماد معرفي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
498
زگیل

سلام دکتر خسته نباشید. در قسمت زیر شکمم زایده های کوچک قهوه ای رنگ هستند که حس می کنم قبلا هم وجود داشتند؛ همچنین در ناحیه ی بالای شکم (بین شکم و سینه) زایده هایی مشابه وجود داشته همیشه؛ عکس ان ها را ارسال نمودم؛ این ها زگیل هستند؟ ممنونم. مشاهده پاسخ دکتر
499
زگيل تناسلي

اقاي دكتر ويروس نوع خطرناك ١٨ حداكثر تو خانما ها ١5 سال بعد به احتمال زياد منجر به سلول هاي بدخيم و پيش سرطاني ميشه، خانمم فقط 23 سالشه و اين ويروس رو از من گرفته، از الان نگران اينده اس كه اين مسئله براش مشكل ساز بشه و به شدت نگران افسرده شده. من كرايو كردم و هيچ ضايعه برجسته اي ندارم، خانمم هم از اول زگيل نداشت، با تقويت سيستم ايمني بدن و رعايت بهداشت فردي، و سكس كمتر با استفاده از كاندوم ،احتمالش هست ويروس از بدن جفتمون دفع بشه؟ يا اينكه دفع نميشه و هميشه داخل بدنمون ميمونه و هميشه بايد با استرس مخصوصا نگراني براي خانمم زندگي كنيم؟
اقاي دكتر ممنونم بابت پاسخدهي و وقتي كه ميذاريد🙏🏼
مشاهده پاسخ دکتر
500
زگیل تناسلی

F Amiri:
سلام و عرض خسته نباشید،آقای دکتر من حدود 40 روز پیش یه رابطه ی جنسی داشتم اما دخول صورت نگرفت و فقط بصورت دهانی و پوست به پوست بود از دو روز بعد از اون نزدیکی احساس خارش خفیف در کل آلتم و قرمز شدن در حین منقبض شدن آلت مخصوصا در سر آلتم دارم و روی لبه ی کلاهک آلتم دونه ی های به رنگ پوست آلتم که بسیار ریر هستن تقریبا اندازه سر سوزن بزرگتر هستن به تعداد زیاد ایجاد شده که همین امر باعث شده شکل صاف لبه ی آلت بصورت گره گره شدن و متورم دربیاد و از اون موقع احساس تب خفیف دارم و چشمام هم قرمز شده و حالت عفونتی شده، گلومم یخورده انگار چرک داره که باعث سرفه نمیشه اما مدام باید صافش کنم دوبار هم رفتم دکتر عمومی که بهم صابون گوگرد و کپسول داکسی کیم100 داد که فایده ای نداشت، میخواستم ببینم این علاعم نشونه ی چی هست؟ این نشونه ی چه بیماری ای هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
501
Hiv

دکتر میتونه HIV باشه عکس؟ مشاهده پاسخ دکتر
502
راهنماییم کنید

سلام من 17 ساله ام. گاهی بدون دلیل در ادارم خون مانده شده می بینم خیلی میترسم دلیلش چیه مشاهده پاسخ دکتر
503
Hiv

سلام

دکتر سفیدی دهان میتونه علایم HIV باشد
مشاهده پاسخ دکتر
504
زگیل تناسلی

با سلام. خانم هستم و در کناره ی واژنم ی بافت پرز مانند مثل پاپول مرواریدی ب وجود اومده. چون حالت منظم و پرزی داشت خیلی نگران نبودم اما وقتی سرکه ی ۵ درصد زدم سفید شد و ۱۰ دیقه بعد باز ب رنگ عادی برگشت. این تغییر رنگ نشانه ی زگیل بودنه؟ مشاهده پاسخ دکتر
505
مشاوره بارداری

با سلام بنده سی سال سن دارم و حدود چهار سال ازدواج کرده ام در حال حار قصد اقدام به بارداری داریم نتایج آزمایس اسپرم کلاس A را 5 و کلاسB را 67 و کلاس C را 28 نشان داده است و همچنین مورفولوژی آن 13 و حجم منی 25 میلی گزارش شده است با توجه به اینکه بنده قصد تعیین جنسیت فرزند جهت پسر دار شدن را دارم بنظر جنابعالی قرص موتیلتی بوست را مصرف کنم یا قرص سمنکس؟؟؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
506
زگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر خسته نباشيد
اگر يك زوج به يك نوع خطرناك ويروس hpv مثلا نوع ١٨ مبتلا باشند. يكي از دو نفر مثلا خانم ويروس رو از بدنش دفع كنه اما اقا ويروس رو در بدنش داشته باشه، با ارتباط جنسي ( البته با استفاده از كاندوم) دوباره اون خانم مبتلا به ويروس ميشه؟ اقاي دكتر ما واقعا نگران هستيم ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
مشاهده پاسخ دکتر
507
بازگردانی ختنه گاه

سلام وقتتون بخیر

من یک پسر ۲۸ ساله هستم که در سن نوزادی ختنه شدم بدون میل شخصی
این موضوع من رو از لحاض جسمی و از لحاظ روحی آزار میده باعث شده احساس ناقص بودن بکنم

آیا راهی برای بازگردانی پوست ختنه گاه وجود داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
508
درد در طرفین و بالای آلت تناسلی

سلام
وقت بخیر
من حدود3 ماهی هست در ناحیه بالای آلت و طرفین آن درد دارم که در هنگام عطسه و سرفه شدید تر میشود در ضمن من متاهل هستم و وقتی فاصله نزدیکی زیاد میشه دردم شدید تر میشه این درد هنگام دویدن و ورزش کردن زیادتر میشه که دیگه از ادامه ورزش منصرف میکنه
و دکتری که رفتم برا بار اول ویتامین ب و یه آپول دپو مدرول تجویز کرد که در کاهش درد موثر بود ولی بعد 3 روز دوباره دردم شروع شد
اینم نظریه سنو گرافی هست
در ضمن 10 سال پیش یه عمل واریکوسل انجام دادم که بعد عمل بیضه چپم تورم کرد و آب جمع شد که این نظریه هیدروسل سنو گرافی هم مال اون هست
ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
509
مشکل ادراری

سلام اقای دکتر اخه استبرا سخته برام . حرکت کیگل که گفتین چجوریه؟
اقای دکتر ببخشید من مجردم بعضی مواقع استمنا دارم این قضیه روی مشکل ادراریم تاثیر داره منظورم بدتر یا بهتر شدنش است .
برای بحث وسواس قرصی هست؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
510
اختلال نعوظ

راه درمان اختلال نعوظ چيست فقط با قرص عمل ميكند مشاهده پاسخ دکتر
511
درد مزمن در بالای بیضه

سلام
من 43 سالمه.
چند وقتی است که بالای بیضه‌ی چپ احساس می‌کنم کش میاد و درد می‌گیره این وضعیت چه در حالت ایستادن و چه در حالت نشستن وجود دارد و کمتر مواقعی در حالت دراز کشیدن ظاهر میشه.
همچنین حس می‌کنم بیضه چپ کمی از بیضه راست بزرگتره و افتاده‌تر. این ویژگی طبیعیه یا نشانه‌ی یک بیماری است؟
مشاهده پاسخ دکتر
512
تفسیر ازمایش

تفسیر ازمایش و مشاوره دارویی مشاهده پاسخ دکتر
513
شل شدن آلت در هنگام نعوظ

سلام جناب دکتر.خسته نباشید. بنده یک ماهه ازدواج کردم. در هنگام معاشقه و یا ارضا شدن به وسیله دست همسرم آلت کاملا نعوظ و سفت هست. معاشقه طولانی و بسیار خوبی هم داریم ولی هر دفعه به محض آماده شدن برای دخول آلت شل میشه و اصلا نمیتونم دخول انجام بدم. حتی دوباره هرچقدر به آلت ور میرم سفت نمیشه. حتی قرص تادالافیل 20 رو هم به توصیه پزشک امتحان کردم اما فرقی نمیکنه. بین اینکه مشکل روانی هست یا عروقی حسابی گیر کردم.دستور حضرتعالی چیه؟ بنده معاینات قبل ازدواج خدمت شما رسیدم.اگر لازمه دوباره خدمت خودتون برسم.تو رو خدا کمکم کنید.خیلی حس بدی دارم که یه ماهه نتونستم دخول انجام بدهم.در ضمن بنده چاق هستم و حدود ۱۱۷ کیلو هستم.اندازه آلت حدود ۱۳ هست. مشاهده پاسخ دکتر
514
رابطه ی محافظت نشده

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من دیشب با یک پسر رابطه داشتم که از لحاظ داشتن بیماری ایدز آن طرف ناآگاهم؛ رابطه ی من مقعدی نبوده و فقط مالشی(لاپایی)بوده و بدون کاندوم؛تنها موضوعی که من رو شدیدا داره مضطرب میکنه اینکه اجساس میکنم سر آلتم با ترشحات آن طرف برخورد داشته؛ خواستم بدونم احتمال انتقال اچ آی وی از این طریق و از طریق مجاری ادراری چقدر است و اینکه من شدیدا از آزمایش دادن وحشت دارم ؛ خواهشا هرچه زودتر کمکم کنید ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
515
الت تناسلی

سلام . بنده وقتی به قسمت بالا و سمت راست التم ( نه خود الت) دست میزنم احساس میکنم یک چیز گرد لغزان وجود دارد که در سمت چپ ان وجود ندارد. ایا خطرناک هست؟
یعنی دست میزنم این چیز این ور و ان ور میرود
مشاهده پاسخ دکتر
516
زودانزالی

سلام من 30ساله هستم ودچار زودانزالی هستم. الان قرص اکستنز استفاده میکنم. میخواستم ببینم عوارض یا وابستگی نداره؟؟؟؟
وبهترین درمان برای زودانزالی چی است؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
517
مجار و ادراری

سلام خسته نباشی اقای دکتر
فکر کنم مارو هم میشناسیت گفت بهتون عمل واریکوسل سمت چپ انجام دادم بعد از 7روز از عمل من دچار سوزش ادار و درد پهلو و عرق کردن افتادم رفتم پیش دکترم برام کشت ادار و سنو نوشت توی سنوی کلیه چیزی نشون داد ازمایش ادار و خون براتون میفرستم لطفا راهنمایی کنیت
مشاهده پاسخ دکتر
518
زگیل تناسلی

سلام، آقای دکتر من رابطه جنسی نداشتم ولی خود ارضای دارم الان مدتیه که دونه های ریزی روی آلت تناسلیم دارم یکی دو لکه قرمز هم رویه کلاهک آلتم دارم
آیا ممکنه زگیل تناسلی داشته باشم
مشاهده پاسخ دکتر
519
جوش تناسلی

سلام خسته نباشید من 20سالمه و 8 ماهه باردارم یکی دو هفته اس متوجه شدم جوش تناسلی زدم البته نمیدونم واقعا جوشه یا زگیل ...استرس دارم خیلی زیاد اخه 4 تا دونه های ریز سفیدهم داخل واژنم هس ..😔اگه زگیل باشه برا بچم بده ؟ مشاهده پاسخ دکتر
520
الت تناسلي

سلام آقای دکتر سوالم اينه آیا دارو یا اسپري یا...چیزی هس که موجب بزرگ تر شدن حجم و طول آلت در هنگام رابطه بشه موقتا? مشاهده پاسخ دکتر
521
اتروفي بیضه ها

سلام آقای دکتر
آقای دکتر یه مسئله يي خیلی فکرمو مشغول کرده من چن ساله پرورش اندام کار میکنم چن سال پیش دو دوره از ناندرلون و اکسي متانول استفاده کردم البته من خود ارضاييم میکنم ماهي سه چهار بار
جديدا احساس میکنم بیضه هام کوچيک شدن حتی این مدت ی مقدار باز کوچک تر شدن میخوام بدونم آیا طبيعيه طول پنج سانتي متر بیضه و قطر چهار? و ممنون میشم اگه بم بگین برا تقویت و بزرگ شدن بیضه هام چکار میتونم بکنم و يا چه داروهایی استفاده کنم
مشاهده پاسخ دکتر
522
مشکل پوستی آلت

سلام آقای دکتر
مدتی هست بر اثر استمنا سر آلت من پوست پوست شده و خشک میشود دوباره پوست پوست میشه لطفا راهنماییم کنید تا به حالت اول برکرده
ممنون
از استمنا خود داری کردم هر شب میشورم ولی باز پوست پوست میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
523
واریکوسل

سلام حدود سه ساله مبتلا به واریکوسل شدم اوایل فقط سمت چپ بود اما الان توی سمت راست هم احساسش میکنم همون زمان به پزشک مراجعه کردم و بعد از معاینه چیزی از عمل نگفت توی این مدت هم بنظرم اسپرم نرمال تولید میشه دوتا سوال داشتم اول اینکه من تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستم و بیمه عمل میکروسرجری رو تحت پوشش میده ؟
دوم ممکنه ترشح تسترون رو تحت تاثیر قرار بده؟
مشاهده پاسخ دکتر
524
خارش وسوزش وخون درادرار

من دچار سوزش وخارش وادرار خونی شدم مشاهده پاسخ دکتر
525
مجاری ادراری

NASHAS A...H:
سلام کوچک بودن بیضه نقشی در باروری دارد وکمتراز چه اندازه ای مشکل باروری ایحاد میکند .وروش اندازه گیری بیضه رو بفرمایید .باتشکر از شما دکتر عزیز
مشاهده پاسخ دکتر
526
زگیل

پرستو عابدی:
سلام.من زگیل دارم در ناحیه مقعد و اطراف وارژن الان 10روزه فریز کردم و خیلی هاش افتاده اما چندتاش هست.
الان احساس میکنم روی زبون و لوزه زگیل دارم .برای همسرم هم این توده ها در زبان وجود داره.اما دور آلت و سایره نقاطش معاینه شده و مشکلی نیست در حال حاضر نگرانم لطفا راهنمایی کنید .ممنون اقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
527
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر.از حدود یک سال پیش بدون دلیل سر آلت تناسلی و مخصوصا مقعدم شروع به خارش کرد.به دکتر داخلی مراجعه کردم تمام ازمایش ها رو دادم .گفتن هیچ مشکلی نیست.جهت اطمینان هم اندوسکوپی و هم رکتویکوپی انجام دادم که مشکلی نبود.دوباره خارش ادامه داشت به دکتر پوست مراجعه کردم که هیچ مشکلی تشخیص ندادن.سپس به متخصص اعصاب و روان مراجعه کردم که انواع قرص های اعصاب بهم دادن.برای مدتی خارشم خیلی کم شد.ولی دوباره خارشم شروع شده.برای خاراندن مقعدم باید یک بند انگشت درون مقعدم بکنم تا اروم بشه و سر الت تناسلم هم از داخل میخاره که با مالوندن بهتر میشه.بخدا دیگه خسته شدم از این وضعیت.از بس مقعدم انگشت کردم که دیگه حالت زخم پیدا کرده.ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
528
هیپوسپادیاس

سلام خسته نباشید ببخشید آقای دکتر آخه به ما گفتن دو مرحله دیگه نیاز به عمل داره من کلا ذهنم درگیر شده آخه به غیراز مجرا سازی دیگه چه عملی باید بشه که میگن دو عمل دیگه نیاز داره مشاهده پاسخ دکتر
529
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر حالتون خوبه؟؟
2 تا سؤال از محضر شما داشتم
1_ من حدود سه ساله یه لکه های سیاه و قهوه ای رنگ کم رنگ و پر رنگ برجسته کوچک و بزرگ فقط در تمام الت تناسلیم مشاهده کردم که تو این چند ساله تعدادش زیاد شده اخیرا از یه دکتر متخصص پرسیدم گفتند اینها زگیل نیستند ولی یه دکتر دیگر گفتند اینها پسوریازیس و لیکن پلان و اگزما حتی زگیل تناسلی مطرح هستش که من رو نگران کرده به نظر شما این بیماری زگیله تناسلی یا ......؟؟ احتیاج به درمان داره؟؟ خطرنا که؟؟؟؟ از همه مهم تر این بیماری واگیر داره به آیا همسرم منتقل میشه؟؟؟؟ علت ظاهر شدنش چیه ؟؟؟

2_یه غده های سفید رنگ و برجسته و یه غده یا جوش های قرمز یا سیاه رنگ مانند زیر الت تناسلیم در امده ایا این بیماری زگیل تناسلیه؟؟ خطرناکه یا طبیعیه؟؟ درمان میخواد؟؟ علت اومدنش در الت چیه؟؟؟ از همه مهم تر این بیماری واگیر داره؟؟ایا به همسرم منتقل میشه؟؟
عکس های سوالات رو به ترتیب به همراه کپشن فرستادم براتون خواهش میکنم همه رو نگاه کنید
از شما عاجزانه تقاضامندم که سوالات مرا با حوصله نگاه و جواب بدید مخصوصا قسمت واگیردار بودن این دو تا بیماری را چون من و همسرم هردو مضطرب هستیم هیچ دکتری جواب و درمانی به ما نداده سپاسگزارم ببخشید وقتتون رو گرفتم
مشاهده پاسخ دکتر
530
زیگل تناسلی

سلام دکتر با عرض ادب و تشکر از وقتی که برای پاسخگویی میزارین میخواستم بدونم تو عکس ارسالی اینها زیگل هستن یا خیر.... مشاهده پاسخ دکتر
531
زگیل تناسلی

سلام دکتر
دکتر من حدود10 روز زگیل تناسلی که داشتم فریز کردم،از اونجا که دوتای این زگیلا نزدیک مقعد بود موقع دفع درد شدید دارم خواستم بدونم مربوط به فریز زگیلا میشه یا شقاق مقعدی هست،ممنونم،دکتر گوشی من صوتی نمیخونه
مشاهده پاسخ دکتر
532
مرحله بعد ⏪

اقای دکتر ازتون سوال کرده بودم دیشب که قارچه یا زگیل فرموده بودین هیچ کدوم. حدود 1 هفته پیش شهر خودمون کرج به پزشک مراجعه کردم گفتن که قارچ و 2 پماد دادن هر 3 ساعت استفاده کنم اما بعد از 1 هفته هنوز برطرف نشده مشاهده پاسخ دکتر
533
لطفا کمکم کن

دکتر سلام هر کاری میکنم که جلق نزنم نمیشه همه کار کردم و بعد 3 روز مست میشم و جلق میزنم کیرم داغ میشه چکار کنم من کم بینا هستم شمارتونو بدین مشاهده پاسخ دکتر
534
وستيبولار پاپيلوماتوز

سلام دكتر خسته نباشين ببخشيد ك من مزاحمتون شدم دكتر من براتون قبلا عكس فرستادم شما گفتين ك وستيبولار پاپيلوماتوز دارم وضعيتم داشت خوب ميشد و اون ضايعه ها داشتن از بين ميرفتن ولي الان چن وقتيه ك ميام سركار دوباره بدتر شده خيلي سوزش دارم و خارش خيلي اذيتم ميكنه امروز خودمو با سركه و اب شستم ولي ظاهر تغيير كرد براتو عكس ميفرستم ببينيد دكتر خيلي اذيت ميشم زندگيم مختل شده تورو خدا كمكم كن ي راه حلي بگيد انجام بدم من شهرستانم دكتر خوب نيس كمكم كنه توروخدا كمكم كنيد ديگه دارم ديونه ميشم مشاهده پاسخ دکتر
535
الت

سلام 16سالمه سایز الت تقریبا 10-11سانت هسش میخواستم بدونم ایا این سایز نشان دهنده مشکل جنسی میباشد یا خیر و من تقریبا 100کیلو هستم ایا ب خاطر اضافه وزن میباشد ؟ مرسی اگ جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
536
آزمايش pcr در مردان

سلام بنده شريكاي جنسي متعددي داشته ام و دوبار رابطه پرخطر داشته ام بعد از چندهفته زائده ريزي در آلت تناسلي بنده به وجود آمد كه شك كردم زگيل تناسلي باشه به متخصص اورولوژ بيمارستان پارس مراجعه كردم و گفتند زگيل نيست و زندگي عاديت رو بكن بعد از اون با كسي آشنا شدم و از ترس اينكه بيماري را به او انتقال بدم پيش متخصص طب پيشگيري رفتم كه تشخيص ايشون هم نبودن زگيل تناسلي بود ولي براي راحت كردن من يك آزمايش pcr در آزمايشگاه مركزي نوشتند كه جواب آزمايش مثبت از دو جنوتايپ 6٨ و ٨١ بود. پس از مطالعه ديدم آزمايشي براي مردان در دنيا وجود ندارد به همين خاطر پيش دكتر كرمي فوق تخصص اورولوژ رفتم كه گفتن اين آزمايش خطا دارد و پس از معاينه چشمي گفتن زگيل نيست و ميتونم باكسي وارد رابطه بشم دوباره پيش متخصص پوست رفتم و گفتن آزمايش pcr ارزش تشخيصي براي زگيل ندارد و نيازي نيست به شريك جنسيم اطلاع بدم، ولي بنده هنوز ترس دارم چون فكر ميكنم به ويروس مبتلا شدم ولي هنوز علائم به صورت زگيل مشخص نشده است و اينكه واقعا ميترسم به كسي منتقل كنم اين ويروس را ميخواستم بپرسم بنده چكار بايد بكنم؟ نتيجه آزمايش چقدر قابل قبول هست براي مردان و اگر حامل ويروس باشم آيا در صورتي كه بدن دفع بكند ويروس را بازهم من به كسي انتقال ميدم يا خير؟ هيچ جا در اين رابطه واضح توضيح داده نشده متاسفانه دكترها مشاوره نميدن و سريع بيرون ميكنن از مطب ممنونم از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
537
اچ پي وي (ريسك بالا)

سلام اقاي دكتر وقت بخير من ٢سال از همسرم جدا شدم و هيچ ارتباط جنسي نداشتم به غير همسرم ...بعد از ٢سال برگشتند و من هيچ اطلاعي از زگيل تناسلي نداشتم و باهاشون ارتباط برقرار كردم زگيل داشتند و گفتند از روي قليون مبتلا شدند و الان ٤ماه ميگذره دوبار ارتباط جنسي داشتم با همسر سابقم و همون دوبار بوده ازمايش pcrمن نوع ٤٥و٥٢و٥٣نشون داده دكتر قرص سوزين بهم داد و گفتن هر ٦ماه پاپ اسمير بدم گفتند ويروس از بدنتون نميره من اگر بخوام با شخصي ازدواج كنم با اين نوع ويروس ها ايشون زگيل ميزنند يا نه من از ترس اين ويروس ها ميترسم ازدواج كنم هيچ رابطه اي به غير همسرم نداشتم واكسن هم زدم دو نوبت ...كپسول پاور فيت رو خريداري كنم يا خير راهنماييم كنيد لطفا اگه نياز هست ويزيت تلفني داشته باشم چون راهم دور هست درمان برام مهم هست و زمانش و اينكه آيا به همسر آيندم منتقل ميشه و اگر منتقل بشه با اين نوع ها زگيل ميزنه ،؟؟؟؟آزمايش pcrرو كي بايد تكرار كنم چند روز هست جواب رو گرفتم زيادي استرس دارم آزمايشگاه كيوان pcrانجام دادن دكترم هم جواب كاملي بهم ندادند سپاسگذارم آقاي دكتر مشاهده پاسخ دکتر
538
خودارضایی

پسری 14 ساله هستم که 2 ساله خودارضایی میکنم میخوام ترک کنم ولی نمیتونم چند ماهه که سوزش ادرار دارم چند روزیه که متوجه شدم دو سه قطره خون در ادرارم دیدم این نگران کننده است لطفا کمکم کنید.از خجالت شماره ندادم ببخشید.
از وقتی که خوارضایی کردم کم کم سوزش ادرار بوجود اومد
مشاهده پاسخ دکتر
539
هیپوسپادیاس

سلام خسته نباشید آقای دکتر من پسرم سه سال ونیمه هست که دچار هیپوسپادیاس هست وکجی آلت هم داره که جدیدا جراحی شده و کجی آلت رو درست کردن اما سوراخ از اون جایی که قبلا بوده خیلی پایین تر رفته میخواستم ببینم با این حساب به چند عمل دیگه نیاز داره مشاهده پاسخ دکتر
540

سلام اقای دکتر خسته نباشید.
من پدرم ۵۵ سالشه و دیروز یهو قسمت زیر شکم و کشاله رانها و مثانه درد شدیدی گرفت طوری که نمیتونس راه بره.ازمایش ادرار نشون نداد چیزی رو.سونوگرافی هم از کلیه و مثانه و پروستات گرفتیم جوابش: کلیه ها نرمالو خوبه.مثانه با ابعاد نرمال و بدون سنگ و دیواره مخاطی مختصر ترابیکوله مشاهده گردید. در داخل لومن مثانه تصویر ذرات میلیمتریک اکوژن متحرک مشاهده گردید.( تطبیق با یافته های ازمایشگاهی UA جهت R/O ،هماچوری،پیوری و کریستالوری توصیه میگردد.)
پروستات سایز بزرگتر از حد نرمال داشته و زون میانی پروستات هیپرتروفیه و حاوی مناطق کلسیفه
(?BPH) مشاهده گردید. تطبیق با یافته های آزمایشگاهی (PSA) توصیه میگردد.

به نظرتون مشکل خاصیه؟ خیلی نگرانم ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
541
پیوند کلیه

اطلاعاتی در خصوص خرید کلیه با گروه خونی AB- مشاهده پاسخ دکتر
542
مشکل ادراری

سلام
اقای دکتر من 34 سالمه چند سال وقتی دستشویی میرم ادرار میکنم به محض اینکه از دستشوییم میام بیرون احساس میکنم دستشویی چند قطره مونده و باید زور بزنم تا 5 6 قطره بیاد بیرون درصوتی که فکر نکنم مثانه با 5 6 قطره ادرار پربشه. کلی دکتر متخصص و فوق تخصص رفتم کلی ازمایش و سونوگرافی عکس برداری و کشت ادرار و عکس از مثانه کلیه هالب و پروستات و بیصه همه سالم بودند . فقط نمیدونم چرا مثل بقیه مردم وقتی دستشویی تمام میشه بلند لباسشون بالا میکشند میشه میرن دنبال کار و زندگیشون من اونجوری نیستم . آرزو دارم.
اون موردی هم که فرمودین وسواس است دکتر رفتیم قرصی داده خوب نشدم.
اقای دکتر چند قطره اخر ادرار باید زور بزنم تا کامل تخلیه بشود و و چند قطره اخر ادرار از نوک التم میچسبد و لی جدا نمیشه احساس تخلیه کامل را داشته باشم. چاره چیست ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
543
کوچکی آلت تناسلی

اگر نامزد من بخواد آلت تناسلیش را بزرگتر و قطورتر کنه با عمل جراحی چقدر هزینه ش میشه؟
عمل پروتز
مشاهده پاسخ دکتر
544
کلیه درد

سلام دکتر. پسری 16 ساله ام . چند وقته احساس سنگینی و گرفتگی در کلیه هام به خصوص کلیه سمت راستم دارم. همیشه خوابم میاد و گرممه . چه باید کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
545
چیکارکنم آلتم بزرگ بشه

چیکارکنم آلتم بزرگ بشه مشاهده پاسخ دکتر
546
نعوظ

زود انزالی ونعوظ کوتاه مدت است والت سریع شل میشود مشاهده پاسخ دکتر
547
فوردایس تناسلی

سلام اقای دکتر روزتون بخیر چند تا سوال داشتم
1_دانه های فوردایس در تمام قسمت های الت و بیضه در رابطه جنسی واژنی و مقعدی و دهانی باعث انتقال به شریک جنسی همسرم میشود؟؟ اصلا این ها واگیر دار هستند؟؟
2_این ها در رابطه جنسی اگر زخم شوند یعنی عفونت کردند؟ خطرناک نیستند؟ از رابطه جنسی ممکن بوجود بیاد یا عفونت کنه یا ایدز یا تبخال بگیره

3_در چه شرایطی باید درمان بشن اصلا لازمه درمان بشه؟ در رابطه جنسی با خانومم مشکلی پیش نمیاد؟؟ در رابطه دهانی مشکل پیش نمیاد مثلا زخمی یا تبخالی برای خانومم یا دهن و زبانش؟؟؟
با تشکر این سه تا سوال رو پاسخ بدید
مشاهده پاسخ دکتر
548
رابطه جنسی

سلام خسته نباشی دکتر
من باهمسرم رابطه داشتم به سمت راست از پشت مقدی انجام دادیم بدون کاندوم بد چن ساعت همسرم توحموم متوجه میشه که مایع اسپرم از واژن یه مقدار خارج شده میگه وقتی خوابیده برعکس رفته داخل اخه چجوری از مقعد وارد واژن میشه بدمن رفتم قرص اووسیز075گرفتم دوتاشو باهم خورد ینی یک روزم نگزشته بود ایا احتمال بارداری هست؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
549
کلیه

سلام آقای دکتر من سه ماه پیش ی رابطه داشتم مشکوک بود.و بعد سه ماه ازمایش ایدز و هپاتیت گرفتم منفی بوده ولی مقداری خون داخل ادرارم دیده شده میخواستم ببینم باید چیکار و نتیجه اینهاست blood= Trac و ازمایش خون rbc بیشتر از حد قابل قبول است مشاهده پاسخ دکتر
550
لکه روی کلاهک آلت

سلام چند وقتیه متوجه چند تا لکه روی کلاهک التم شدم . هیچ درد برآمدگی و یا خارشی نداره به نظر میاد تعدادشون هم تغییر نکرده . در حالت نعوظ هم کم رنگ تر میشه . علت چیه؟ دکتر هم نمیخوام مراجه کنم مشاهده پاسخ دکتر
551
دستگا تناسلی

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر محترم، من میخواستم بدونم رنگ طبیعی داخل دستگاه تناسلی زن چ رنگی هست، زنگ چوچوله، زنگ داخلی لب ها، کناره ها، چ زنگ هایی زنو خطر هست و چ موقع باید ب دکتر مراجعه کرد، و این ک بوی بد ب خاطر چیه، من همیشه کناره های چوچوله ام یعنی روی خود لب های داخل فرج یک سری موادی سفید رنگ و بد بود هست آیا طبیعیه، چ کنم اینا اصلا نباشه، و این ک آیا همیشه داخل خیس هست یا ن باید خشک باشد مشاهده پاسخ دکتر
552
مجاری ادراری

سلام آقای دکتر
من 26 سالمه شما فرمودید که من التهاب با یا بدون عفونت پروستات ممکنه داشته باشم خواستم بدونم که درمان قطعی داره؟چجوری باید به مطب شما مراجعه کنم
مشاهده پاسخ دکتر
553
اسیدمعده ام زیاده وگاهی رفلکس دارم وغذا کم میخورم وهمین مقدار غذا دردهانه معده حمع میشه وپایین نمیره وزنم از65 به 50رسیده .غذاهای گرم مزاج که مصرف کنم سوزش ادرار پیدا میکنم وباخوردن انجیروخرماکمی دهانم تال میزنه

مدتی است ازنعوظ محرومم
انواع داروها ی تجویزشده گیاهی مصرف کردم افاقه نکرده وقرصهای تقویتی امپولهای تقویتی بینتیجه بوده وقرصهایی مانند تادالافیل تا حدنیم خیزکارمیکند ولی همان نعوظ کم پایدارنیست به ویژه درحالت نشستن که به کلی فروکش میکنه.
مشاهده پاسخ دکتر
554
جوش تناسلی

سلام اقای دکتر من امروز بعد از رابطه با خانومم بلافاصله بعد از رابطه به فاصله پنج تا ده دقیقه دوتا جوش سفید رنگ بزرگ غده مانند برجسته روی التم زده در طول رابطه از کاندوم استفاده کردم این دوتا جوش من رو نگران کرده به نظر شما این جوش ها برای چی ظاهر شدن؟ خطرناکه ؟؟درمان میخواد؟؟ یا طبیعی متابولیسم بدنه؟؟ خودش از بین میره؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از شما به سوال بنده جواب بدید
مشاهده پاسخ دکتر
555
شق نشدن کامل الت

بعداز شق شدن فورا شل مشه
کامل شق نشدن الت
مشاهده پاسخ دکتر
556
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
زگیل من بصورت پراکنده هس و روی آلتم و اطراف مقعدم هس بصورت کوچک
ب من محلول پدوفیلین تجویز کردن
این دارو واقعا خوبه؟
آیا لازمه درکنار این محلول ک میزنم قرص انتی بیوتیک واسه ویروس بخورم؟ چه قرصی خوبه ؟
ممنون از لطف و نگاتون
مشاهده پاسخ دکتر
557
بیضه

سلام اقای دکتر قبلا عکس سونو رو خدمتتون ارسال کرده بود الانم ازمایش اسپرم رو ارسال میکنم و چند سوال خدمتتون دارم
1-ازمایش ایرادی دارد؟
2-قراره عمل کنم دکترم هم نظر با شماست که ممکنه طناب بیضه نرسه مجبور شه خارجش کنه من 30 سالمه
3- اینی که خیلی فکرم مشغول کرده ایاد اگر بیضه رو خارج کنند الام ازمایش اسپرمم نرمال زده بعد از عمل با نبود بیضه چپ این ایتم های ازمایش کم میشود و ممکنه دچار مشکل در بچه دار شدن بشم
مشاهده پاسخ دکتر
558
مجاری ادرار

سلام خسته نباشید من مشکل تکرر ادرار داشتم به شدت زیاد و دکتر رفتم و دکتر بهم گفت تنبلی مثانه داری 3 ساعت به ساعت برو دستشویی خودتو بگیر قرص تامزو0.4 وقرص ازیروسین 250 بهم داد روش انجام دادم قرصم خوردم خیلی بهتر شدم بعد از 3 سال تکرر ادرار ندارم بنا به سوالی که ازشما کرذه بودم بهم گفتید نوار ترودینامیک نوار مثانه بدم که من انجام ندادم اما خوب شدم به تازگی ایا به نظر شما بازم ازمایش نوار مثانه انجام بدم یانه ممنون دکتر جان؟ مشاهده پاسخ دکتر
559
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر این زایده یه چند روزی هست روی آلت من ب وجود اومده. زگیله یا قارچ؟اگه قارچه درمانش چیه؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
560
درد بیضه

سلام من 16 سالمه امشب یهو بیضه راستم درد گرفت و با هر حرکت درد میگیره دوباره. کبودی نداره . مشکل چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
561
لکه قرمز روی الت

سلام دکتر روی التم لکه قرمز رنگ ایجاد شده ک دست زدنی سوزش داره و خیلی اذیتم میکنه کرم بتامتازون میزنم ک شاید درست بشه و از طرفی روی رفتن ب دکتر ندارم شرمنده اگه از اینجا جواب را ب ایملیم لطف کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
562
کوچک بودن آلت تناسلی

سلام
وقتتون بخیر آقای دکتر.
جسارتا سوالی که از محضرتون داشتم اینه که من اندازه آلت تناسلی و بیضه ام خیلی کوچک است،میخواستم بببینم امکان معافیت از سربازی برای من وجود داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
563
درد بیضه

سلام من امشب یهو بیضه هام درد گرفت و نمیتونم حرکت کنم و حالت تهوع دارم . عصر روی شکم حوابیدم و یکم حرکت کردم . آیا این پیخ خوردگی لوله بیضه است؟ مشاهده پاسخ دکتر
564
کجی آلت

سلام. دیروز یه سوالی ارسال کردم ولی کد رهگیری ام رو فراموش کردم. لطفا جوابش رو ب ایمیلم بفرستید. مشاهده پاسخ دکتر
565
مشاوره در مورد ختنه

سلام وقت بخیر، پسر من شش ساله هست، دو هفته پیش ختنه کردیم، به روش کوتر، یه قسمت خیلی کوچک از آلت به کلاهک چسبیده (در حد یک میلیمتر)، با چرب کردن و کشیدن پوست برطرف میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
566
پیچ خوردگی بیضه

سلام خسته نباشید. بیضه راست من دو هفته پیش پیچ خورد و از شب تا صبح موند و بیشتر از 6 ساعت طول کشید تا اینکه تو اورژانس خود به خود رفع شد، اونجا گفتن که احتمالا پیچ خوردگی هست و تو آزمایش هام چیزی مبنی بر عفونت نبود. دکتر دیگه ای هم رفتم گفت حتما پیچ خوردگی بوده و باید عمل بشه و اگر دوباره اتفاق بیافته احتمال از بین رفتن بیضه هست. سوال من اینه که من که بیشتر از 6 ساعت گذشته این وضعیت طول کشیده بود آیا بیضه ام رو از دست دادم؟علائم ازبین رفتن بیضه چیه و از کجا می تونم بفهمم هنوز سالمه یا نه؟ مشاهده پاسخ دکتر
567
لکه سفید مثل برص در آلت

با عرض سلام .مردی هستم 36 ساله که 4 سال پیش یک رابطه پر خطر داشتم .در حین رابطه خراشی در آلتم ایجاد شد که در هفته های بعد اطراف این خراش سفیدک زد و هم اکنون بعد از گذشت 4 سال لکه ای سفید رنگ هم سطح پوستم و پهنای2 سانت ایجاد شده وچند سانت پایینتر هم یکی دیگر ایجاد شده .در ماه گذشته دو بار به پزشک مراجعه کردم . پزشک اولی بادیدن لکه گفت حساسیت پوستی هست وبه رابطه پر خطر ربطی ندارد و پماد تریامسینولون استوناید برایم تجویز کرد که افاقه نکرد .پزشک دوم گفت که دچار برص شدم وپماد elidel 10mg pimecrolimus برایم تجویز کرد در حدود 2 هفته مصرف هنوز بهبودی حاصل نشده . در ضمن در حین رابطه جنسی این لکه بزرگه باد میکند و تقریبا برجسته میشود .و هیچ گونه سوزش و خارش و یا دردی ندارم و در ادرار کردن نیز هیچ مشکلی ندارم .ممنون میشم که راهنمایی کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
568
زود انزالی حاد

با سلام
من زود انزالی حاد دارم. حدود 30 ثانیه. درمان های مختلفی هم امتحان کردم که هیچ کدام موثر نبوده. مانند درمان های موضعی یا داروهای ضد افسردگی. آیا درمان قطعی و دائمی وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
569
واریکوسل

با سلام 
بنده تاریخ 9بهمن سال 1396عمل واریکوسل چپ انجام دادم.بعد از گذشت تقریبا هفت ماه احساس متورم شدن رگ در ناحیه راست را هم دارم به صورتی که وقتی با دست رگ را جابجا میکنی محو میشود و بعد از چند دقیقه باز ظاهر میشود.ولی سمت چپ طبیعی است .البته این تورم هفته ای یک بار شاید مشاهده شود و جدیدا بیشتر شده است و در صورتی که کیسه ی بیضه شل است هیچ مورد غیر طبیعی ای مشاهده نمیشود.آیا این طبیعی است یا نیاز به معاینه دارد و واریکوسل راست هم گرفته ام؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
570
درمان و راهکار زودانزالی

اقای دکتر سلام
من دچار زود انزالی ام خیلی زود ارضا میشم لطفا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
571
ضایعات

اقای دکتر این ضایعات زگیل میباشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
572
زگیل

Slm doctor ozr mikham hey pm midam axe ghabli vazeh nabod in axo ferestadam ke moshakhas she in zigile ya yekam zakhm hast bekhatere mahlole doctor dore ghesmate barmadegi khat keshidam ke moshakhas she .mamnon مشاهده پاسخ دکتر
573
زود انزالی و وازکتومی

سلام
دارویی جهت زود انزالی معرفی میکنید
خودم الان پارکستین استفاده میکنم
خیلی خوبه
ولی عوارضش مانند سردرد و سر گیجه و... ادم را کلافه میکنه
ممنون
عمل وازکتومی تاثیر بدی بر پروستات نداره
پروستات من کمی حساس هست
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
574
وازکتومی

طول درمان پس از عمل چند ساعته
4 ساعت بعد از بعد از عمل میتونم سرکار بروم
کارم اداری هست
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
575
درد پشت کیسه بیضه و کمر

سلام . پسر 15 ساله هستم چند شب پیش هنگام خودارضایی جلوی خروج منی ررو گرفتم اما چند لحظه بعد اجازه دادم منی خارج بشه ، صبح روز بعد هنگام ادرار کردن ادرار خیلی کم فشار بود و متوجه درد در مقعد شدم که هنگام عطسه کردن این درد در مقعد خیلی شدید میشد . درد در مقعد یک روز بعد خوب شد و درد فعلی از قسمت پایینی کمر شروع و تا پشت کیسه بیضه و تا حدودی هم نزدیک مقعد احساس میشه . درد هنگام خوابیدن کم میشه و هنگام نشستن بیشتر .مشکل فشار کم ادرار هم نسبتا از بین رفته اما درد هنوز ادامه دارد. آیا احتمال داره مشکل پروستات باشه؟ و درمان پذیر هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
576
تاثیر آب گرم بر ناباروری

سلام آقای دکتر
در جواب سوال من در خصوص تاثیر آب داغ بر ناباروری لطف کردید جواب دادید که این مسئله معمولا گذرا هست و دائمی سبب ناباروری نمیشه. سوال اینه که آیا منطقی هست من که الان مجرد هستم برای اطلاع از این موضوع(چون به نظر درصدی احتمال نقص ذائمی وجود داره) و جلوگیری از مشکلات بعدی آزمایش بدم؟ آیا اساسا نتایج آزمایش(فرضا در صورت نشان دادن نقص در باروری) به طور قطعی و 100 درصدی قابل اعتناست و درسته و نشان دهنده ناباروری قطعی هست و یا اول باید در عمل پس از ادواج و نزدیکی و عدم ناباروری بعد از یکسال مطمئن به وجود نقص شد و بعد اقدام به آزمایش و .... نمود؟
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
577
مشکوک به زگیل تناسلی

Hossein&seta:
سلام اقای دکتر در ابتدا تشکر میکنم بابت تلاش شما برای بهداشت و سلامت بیشتر جامعه خیلی ممنون
چند تا زائده در ناحیه تناسلی داشتم میخواستم ببینم اینها میتونند زگیل تناسلی باشند؟؟
و در صورت مشکوک بودن نیاز به ازمایش هست یا خیر.
عکس ها را شماره گذاری میکنم که در صورت مشکوک بودن به هر کدام اعلام بفرمایید
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
578
رابطه جنسی

ببخشید به خاطر مزاحمت دوباره بنده می توانم با 10 سانت آلت
عمل نزدیکی
و دخول داشته باشم!؟
مشاهده پاسخ دکتر
579
واکسن اچ پی وی

سلام وقت بخیر من به زگیل تناسلی مبتلا نیستم اما می ترسم که مبتلا بشم سنم هم 24 سال هست وواکسن مناسب هست و حدود قیمت واکسن چقدر هست؟ ممنون از شما مشاهده پاسخ دکتر
580
زگیل تناسلی

سلام خانمی متاهل هستم که مبتلا به زگیل تناسلی ام و با روش فریز تقریبا برطرف شدن ولی همسرم در قسمت ناحیه تناسلیشون هیچ اثری از زگیل مشاهده نشد حتی همسرم به متخصص پوست هم مراجعه کردن و ایشون بعد از معاینه چیزی ندید خواستم بپرسم الان کار خاصی باید همسرم انجام بدن؟یعنی باید به دکتر دیگه ای مراجعه کنن یا چون زگیل در ناحیه الت تناسلیشون نیست ممکنه اصلا مبتلا نشده باشن؟ مشاهده پاسخ دکتر
581
زگیل تناسلی

سلام دکتر
دکتر من حدود10 روز زگیل تناسلی که داشتم فریز کردم،از اونجا که دوتای این زگیلا نزدیک مقعد بود موقع دفع درد شدید دارم خواستم بدونم مربوط به فریز زگیلا میشه یا شقاق مقعدی هست،ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
582
پیلوکالیسیل

سیستم پیلوکالیس کلیه راست دارای فولنس می باشد
منظور از این چیست؟؟؟منظور؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
583
لیزر یا فریز زگیل داخل واژن

سلام.من دو سال پیش در ناحیه بیرونی واژن زگیل داشتم که با روش فریز بر طرف شدن.الان که به دکتر زنان مراجعه کردم میگه داخل واژن زگیل داری و باید با روش لیزر انجام بدم،میخواستم بپرسم برای درمان زگیل داخل واژن لیزر بهتره یا فریز؟و اینکه بعد فریز خیلی درد داشتم لیزر هم همینجوریه موقع انجام لیزر داخل واژن و بعد لیزر درد زیادی داره،بعد از انجام لیزر ممکنه خونریزی داخل واژن هم داشته باشم؟ مشاهده پاسخ دکتر
584
بزرگی پروستات

سلام.اقای دکتر
بنده ۳۴ سال دارم و به دلیل بزرگی پروسنات که در ام ار ای مشخص شده بود و درد در ناحیه باسن به شما مراجعه کردم و بعد از معاینه فرمودید بزرگترین پروستاتی هست که تا حالا دیدین در این سن.بعد از بررسی سونوگرافی من شما به بنده ترازوسین ۵ روزی ۲ عدد و تاوانکس روزی ۱ عدد به همراه سلکسب روزی ۱ عدد دادین که به مدت ۲ ماه استفاده کردم.ضمنا ازمایش psa هم دادم که براتون ارسال میکنم تا نظره جدیدتون رو اعلام کنین.فقط اقای دکتر از رو ازمایش میشه تشخیص داد که چرک خشک کن باید بخورم یا نه؟چون فوق العاده داره معده ام رو اذیت میکنه.با تشکر از شما.
مشاهده پاسخ دکتر
585
زگیل تناسلی

اقای دکتر دیروز ازتون درباره سرطان مقعدپرسیدم و اینکه زگیل مقعد داشتم و برداشتم و موقع مدفوع درد و سوزش شدید دارم و مدفوع باریک شل و کم شده و تعداد بالا میرم الان این ضایع سفید نمیدونم چیه براتون عکسو ارسال میکنم و اینکه من با الکترود سوزوندم امکان داره عود کنه؟و اینکه چطور میتونم نوع سرطانیشو متوجه بشم که شماره چنده؟
تورو خدا ببخشید منو من خیلی حالم بده یه علامت کوچیک به بدترین چیز فکر میکنم راه گلوم بسته شده چون هیچ کسی از موضوع خبر نداره
مشاهده پاسخ دکتر
586
پارگی رگ زیر آلت تناسلی

باسلام در حین عمل مقاربت ناگهان قسمتی که شبیه رگ زیر آلت بنده هست پاره شد و دچارخونریزی شدم ایا این مشکلی برای من بوجود خواهد اورد یا خیر در صورتی که نیاز به عکس هست امر کنید تا بگیرم وارسال کنم مشاهده پاسخ دکتر
587
هزینه جراحی

با سلام
خواهشمندم راهنمایی بفرمایید هزینه جراحی آلت تناسلی پرده دار چقدر است و آیا بیمه قبول می کند یا خیر؟
بنده داره بیمه تکمیلی نیز میباشم. در ضمن لطفا بفرمایید در کدام بیمارستان یا کلینیک انجام میشود
با تشکر و احترام فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
588
زگیل

سلام‌ قبلا عکس فرستادم ولی چون برامدگی کوچیک‌ شده بادارو قابل تشخیص نیست توعکس متخصص ارولوژی با اطمینان گفت زگیل نیست و توده چربی بعداز ختنه هستش که تخلیه نشده و چندین پرسیدم که مطمینن زگیل نیست و تاکید کرد که زگیل نیست میخواستم بدونم ظاهر زگیل جوری هست که قابل تشخیص باشه برای متخصص ارولوژی که اشتباه نکرده باشه تو تشخیص مشاهده پاسخ دکتر
589
کجی آلت

سلام.. لطفا اسمی ازبنده برده نشه.
آلت من بصورت مادرزادی کج هست و پلاکی رو حس نمیکنم که در کجی نقش داشته باشه. قسمت رویی آلتم شق میشه ولی قسمت زیری شق نمیشه‌. شاید دلیل کجی همین باشه و اینکه قسمت رویی آلتم ۱۴ و قسمت زیری آلتم ۱۱ سانت هست.
مشاهده پاسخ دکتر
590
الت تناسلی

سلام خدمت اقا دکتر من مشکل سفت شدن الت تناسلی ندارم فقط زود انزالی قبل دخول الان اگه از قرص سیلد نافیل یا قرص ویاگرا استفاد کنم مشکلی برام ایجاد نمیکنه مشاهده پاسخ دکتر
591
تبخال تناسلی

👻zahra👻:
سلام.سه روزه تبخال تناسلی دکتر تشخیص داده ک زدم همراهش عفونت شدید قارچیم گفت دارم.الان بعد سه چهار روز زخما خوب نشده ک هیچ تبخالا بیشترم شده.ولی دکترش گفت ب طور واضح زخما معلوم نیست با توضیحات من تشخیص تبخال داد.توروخدا ی راه حل بدید عذاب بدی دارم میکشم برای توالت رفتنو راه رفتن
مشاهده پاسخ دکتر
592
الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید دوتا سوال داشتم 1_من الان دو سالع یه دونه لکه سیاه رنگ کوچک زیر التم زده که چند بار دکتر رفتم و دارو زگیل گرفتم و زدم ولی تاثیر نداشت یه دکتر ارولوژی رفتم گفته که این سبوریک کراتوزیس که درمان نمیخواد ولی من هنوزنگرانم به نظر شما این زگیل یا چیز دیگه؟؟ درمان میخواد؟؟؟؟ 2_ دوتا سیاهی لک روی کلاهک التم زده که چندسالی میشه هستش اولش خیلی پررنگ بود ولی الان که حموم رفتم کم رنگ تر شده ولی از بین نرفته چیکار کنم درمان بشه؟ این بیماری واگیر داره به همسرم منتقل میشه؟؟ خطرناک یا بی خطر؟؟؟ عکس هام به ترتیب سوالات با کپشن براتون میفرستم ممنون میشم کامل جواب من رو بدید که کامل بهفهم این مشکل چیست ممنون مشاهده پاسخ دکتر
593
Ahcc

با سلام و خسته نباشید آقای دکتر قرصای گرون قیمتی که در بازار هست و توی سایت آمازون با اسم ahcc گیاهی فروخته میشه آیا اعتبار کافی دارن؟میتونیم در کمک به درمان ازشون استفاده کنیم ؟؟این عصاره که از قارچ شیتاکه گرفته میشه به تولید رسیده یا دارن سو استفاده میکنن؟؟اگر رسیده و قابل اعتماد هستن لطفا راهنمایی کنید از کجا و چه برندی تهیه کنیم مشاهده پاسخ دکتر
594
زگيل تناسلي؟

سلام دكتر خسته نباشين آيا اينها زگيل هستند يا بافت طبيعي؟ مشاهده پاسخ دکتر
595
سنگ کلیه

یکی ازآشناهام سنگ کلیه داره.ازطرفی هم قلبش مشکل داشته و بازدن آمپول برطرف شده که برج12آزمایش میگیره.اگه برای کلیه عمل کنه اثرات آمپول میره و باید ازاول دوره ی آمپولاشو شروع کنه.دکترگفته هم میتونه عمل کنه که آمپولاش میره هم میتونه دفن کنع.اگه دفع کنه چقدرطول میکشه؟نتیجش صد درصده؟دردزیادی داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
596
الت تناسلی

سلام پوست آلت من خود به خود زخم می شود یعنی پوستش کنده میشود و از آن حالت آب مانند ولی کم خارج میشود و هم میسوزد خیلی بد مشاهده پاسخ دکتر
597
اندازه آلت تناسلی

سلام
خسته نباشید
آقای دکتر بنده 5 ماه دیگر 18 سالم میشود و در حال حاظر که 17 سال سن دارم به نظرم آلت کوچکی دارم که در حالت شل 2 الی 3 سانت میباشد و می‌توان گفت کلاهک آن بیشتر مشخص است اما در حالت راست 10.5 سانت میباشد ناگفته نماند بنده بسیار چاق هستم قدم 181 و وزن 127 و اینکه دارم لاغر میکنم با ورزش کردن و راه رفتن و رژیم غذایی مناسب خواستم بدونم در حالت نعوظ 10.5 سانت طبیعی است در سن من ‌؟
و لاغر شدم آیا آلتم بزرگتر می‌شود؟ چون یکی از دوستانم گغت لاغر بشی بزرگتر هم میشه اما از شما می‌خواهم بپرسم و جوابم را بدهید که متخصص هستید با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
598
عود کردن واریکوسل

سلام ، کمتری زمان بعد از عمل که واریکوسل ممکنه عود کنه چقد ، من بعد از دو ماه دوباره بعد از خودارضایی بیضه درد میگیرم البته کمی کمتر از عمل بنظر شما عود کرده یا مشکل دیگه دارم مشاهده پاسخ دکتر
599
جنسی

عـــݪــیـــــرضــــــا:
سلام اقای دکتر 16.5سالمه قدم 182وزنم 82 هست
التم در حالت نعوظ هشت سانته خیلی نگرانم در ضمن موهای صورتمم درنیومده خیلی نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
600
آلات تناسلی

کوچکی آلت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
601
خط تیره در آلت تناسلی

با عرض سلام یک خط تیره رنگی از نوک آلت تناسلی تا زیر بیضه ها به وجود آمده خواستم علت ودرمان آن را جویا بشم ممنون مشاهده پاسخ دکتر
602
چربی های ناحیه عانه

با عرض سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم چطور امکان داره چربی های عانه را از بین برد ؟ جز عمل جراحی راه دیگه ای نداره؟ مشاهده پاسخ دکتر
603
.

سلام و خسته نباشید
دوهفته ای هست پوست بیضه سمت چپم قرمز شده بودالتهاب اومدم با پنبه و الکل کشیدم بهش ک شاید ضدعفونی بشه وقتی میزدم انچنان میسوخت ک پای سمت چپم بیحس میشد الان کاملا دیگه پوست بیضم التحاب و قزمز شده ک اصلا دیگه نمیشع پنبه و الکلم زد خیلی حساس شده انگار حساسیته
بیضم درد نداره یا خارش فقط جوش خیلی ریز قرمز چندازه روش و التهاب داره و قرمز شده متشکرم
من نامزدیم حقیقتا بعد ارضا بعضی وقتا میشه ک نشستم شرایطش نبوده
و چیزی دیگه ای ک هست ی مدتیه شرت نمیپوشم واس گرمی هوا
و چندباری لباس خیس خیسی پوشیدم لباس زیر
.
مشاهده پاسخ دکتر
604
زگیل

سلام‌ یه برامدگی تو قسمت چروک الت تناسلی دارم‌ که دکتر متخصص ارولوژی رفتم واعلام‌کرد که زگیل نیست محلول بهم‌داده کوچیک‌شده گفتن توده چربی بعداز ختنه هست میخواستم‌مطمین شم‌زگیل نباشه مشاهده پاسخ دکتر
605
الت تناسلی

سلام مدت 5 سال ازدواج کردم اکثر مواقع موقع نزدیکی الت تناسلی من اصلا بلند نمیشه ویا اگه بلند بشه خیلی شل وضعیف است به دکتر مراجعه کردم دارو مصرف کردم مقطعی جواب داد لطفا مرا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
606
هیچی

من 20 سالمه اول ک ب بلوغ رسیدم معمولا روزی سه بار خود ارضایی داشتم بعده ی سال یه سالو نیم ک خودارضایی نکردم سیلان منی میشدم (توخواب یکی دوبار منی ازم خارج میشد)بدونه هیچ خابی یا تحریکی خیلی کاهش وزن داشتم دیدم هیجوره خوب نمیشم نع با سردی خوردن نع با 100تاکار دیگه شبا قبله خواب ترامادول مصرف میکردم تا شب منی ازم خارج نشه بعده یکی دوسال دیگه ترامادول رو کمرم اثر نداشت مثلا اول یک چهارمه ی قرصه مینداختم باید یدونه مینداختم اونم جواب نداد رفتم سراغ تریاک 1سال تریاک انداختم دیدم صورتم لاغر شدو بدنم ضعیف ترو معدم داش داغون میشد الانم ک هیچکدومو مصرف نمیکنم هر شب بدون اختیار دوبار ازم منی خارج میشه حالا چه قرصی بگیرم چه دارویی تورو خدا کمکم کنید زندگیم داغون شده مشاهده پاسخ دکتر
607
ورم سر الت تناسلی

سلام.خسته نباشید.
امروز در اثر سکس شدید که بوده سر الت تناسلی ام زیر قسمت ختنه گاه ورم کرده.نه کبود شده نه زخم شده.نه سرخ.حالت قبلیش هسته.
چه مشکلی پیش اومده.ایا نیاز به مراجعه به دکتر هست .
ممنون از راهنماییتون. تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
608
نعوظ

با سلام من 43 سال سن دارم مدتی است که در موقع سکس مشکل نعوظ پیدا کردم از سید نافیل انگلیسی استفاده کردم مشکل منو حل کرد بعد از مدتی مشکل دوباره به وجود آمد من به پیشنهاد یکی از دوستان پزشکان از خارج از کشور قرص سیالیس اسپانیایی خریداری کردم ولی این قرص در پاها به شدت اسپاسم به وجود آورده مصرف 10 میلی گرم آن به نظر شما من چه کار باید انجام دهم آیا داروی بهتری هست با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
609
زگيل داخل مقعد

سلام من دختري ٢٤ ساله هستم،يك زگيل كوچك بين سوراخ واژن و مقعدم داشتم كه نوع خوش خيم بود ،يكبار رابطه از پشت داشتم الان خيلي استرس دارم كه داخل مقدم زگييل باشه،وقتي انگشتمو يك مقدار داخل مقعدم ميكنم انگار بافت يك قسمتي از ان از قسمت هاي ديگر ضخيم است و چن لايه تر است .نميدونم زگيله يا بافت خودشه.اطراف سوراخ مقعدم هم زگيلي ندارم،ايا داخل مقعدم زگيله؟عكس فرستادم مشاهده پاسخ دکتر
610
بیضه

پسرم 11ساله بیضه سمت راست بالا رفته یکبار 2سال پیش عملش کردیم دوباره بالا رفته ممنون میشم جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
611
باسلام،هنگام دخول آلتم هیچ کنترل آلتم راندارم وزودانزال بهم دست میده،وکمرم زود مایع منی راازادمی کنه،درمانش چیست؟

عدم کنترل آلت
باسلام،هنگام دخول آلتم هیچ کنترل آلتم راندارم وزودانزال بهم دست میده،وکمرم زود مایع منی راازادمی کنه،درمانش چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
612
زگیل دهانی

دکتر عزیز من رو ببخشید توروخدا. میدونم خستتون کردم. عکس های واصح تری گرفتم. دلیل این که خیلی مزاحم شما میشم برای اینه که من روستا هستم و هراقدامی از سوی من برای حتی واکسن با ابروریزی مواجه میشه. توروخدا بمن بگید اینا شبیه زگیل دهانی هستند؟ سرکه سیب تهیه کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
613
زگیل تناسلی

سلام چند روزه در قسمت داخلی واژنم ورم کرده و چندتا برآمدگی دردناک دیدم نمیدونم زگیل تناسلیه خیلی نگرانم خیلی درد دارم با سرکه ام شستشو دادم اما بدتر شده لطفا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
614
مشکل جنسی

سلام من مدت زیادی طول میکشه تا احساس نزدیکی کنم با اینکه چند ماهی بیشتر ازدواج نکردم سنم چهل ساله درنعوظ هم مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
615
مرحله بعد ⏪

آیا عارضه بادفتق درکشانه ران بالای بیضه تاثیری در سرعت انزال و مقدار اسپرم دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
616
زود انزالی

بهترین دارو یا قرص برای دیر انزال شدن و لذت از رابطه جنسی چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
617
ارضا شدن بدون منی

با سلام خدمت شما
بنده مرد34 سال هستم چند روز پیش از ناحیه شکم سمت چپ دچار درد شدید شدم که پس از مراجعه به بیمارستان و سونو متوجه سنگ 7 میلی در قسمت حالب شدم
که درحال حاضر داروجهت دفع شدن و فعالیت انجام میدم
وقتی میخام نزدیکی کنم ارضا میشم اما بدون منی خواستم بدونم به خاطر مصرف داروهاست یا دلیل دیگه ای داره
اگه دلیل دیگه ای داره لطف کنید راهنمایی بفرمایید
ممنون از جوابگویی شما
برای دفع سنگ 7 میل نیاز به لیزر دارم یا به صورت طبیعی دفع میشه
مشاهده پاسخ دکتر
618
ناباروری

سلام ببخشید آقای دکتر شرمنده به خدا من همونی هستم که گفتم چرا اسپرمم قوی نمیشه چرا بنده اسپرمم کمه؟؟ آیا مریضی دارم اگه آره چه مریضی هست اون تا متخصص به من جواب ندادن گفتن نمیدونیم فقط یکی گفت اوریون گرفتی اون یکی گفت نه حداقل شما بگید من مشکلم چیه بدونم چرا اینجوری شدم که با لقاح مصنوعی حا میشه تازه اونم اگه بگیره لطفا اگه مشکلو میدونید حتما بگید خواهش میکنم منم به همسرم بگم که چه بلایی سرم اومده کمکم کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
619
لکه بروی مثانه

سلام خسته نباشین حدود دوماه یک لکه قرمز چسبیده به کلاهک مثانه به وجود اومده پوست اندازیم میکنه و هی داری بیشتر میشه میخواستم بدونم چه بیماری باید چیکارکنم مشاهده پاسخ دکتر
620
سیاهی و چروک شدن الت تناسلی

سلام خسته نباشید دوتا سوال داشتم از شما 1_ من چندسال قبل مدام خود ارضایی میکردم که یه برجستگی های سیاه روی الت و زیر بیضم زده که نمیدونم این ها چی هستند چند سال همین جوری مونده چرک کرده ؟؟شما میگید طبیعی یا نه؟؟ خطرناک یا درمان میخواد؟؟ یا نه 2- من یه دکتر رفته بودم
برای زگیل یه دارو داده بود زدم برای التم الان یه چروکی ایجاد شده فقط التم در حالت طبیعی و کوچیکیه قشنگ معلومه فقط بلند میشه دیگه اثری ازش نیست ولی باز وقتی کوچیک میشه دوباره چروکی ها معلومه؟؟ چیکار کنم درست شه؟؟ علت پیدایشش چیه؟؟؟ اقای دکتر این چروک ها باید بهشون اهمیت بدم یا بیخالیش شم
عکس سوالات رو به ترتیب با کپشن براتون میفرستم ممنون میشم جواب بدید این سوالات رو
مشاهده پاسخ دکتر
621
کوتاهی آلت تناسلی

50سال سن دارم
آلت تناسلیم چند سالی است کوتاه شده به8سانت رسیده .
خیلی سریع به انزال میرسم
مشاهده پاسخ دکتر
622
واریکوسل

سلام دکتر.
دو هفته ای هست که بیش از حد میل جنسی دارم..طوری ک بعضی روزا تا چهار بار خودارضایی داشتم البته در طول نصف روز، اگه دورم شلوغ نبود ممکن بود بیشترم بشه.
26 سالمه.
از دیروز حس میکنم بیضه ی چپم گاهی از روز ی درد خفیفی داره.
چک کردم تورم یا رنگ پریدگی یا چیز غیر عادی ندیدم.
اما این درد نگرانم کرده از وقتی شرو شده درصورتی که میل دارم اما خودارضایی نکردم.
ممکنه واریکوسل باشه؟
یا موقتیه؟
تشکر میکنم از سایت و پاسخگوییتون.
مشاهده پاسخ دکتر
623
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشین..اقای دکتر من سرکه زدم ب واژنم بعد سرکه اینجوری شد اینا زگیل هستن؟؟؟از استرس دارم میمیرم در حالت عادی اینجوری نیس فقط سرکه ک میزنم اینجوری شد.. مشاهده پاسخ دکتر
624
بی میلی زن در مقابل مسائل جنسی

زنی که تمایلی به مسائل جنسی ندارد چگونه درمان کنیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
625
مثانه

سلام خسته نباسید.یه مدت چن جوش توناحیه مثانم می دیدم ک میکندمشون.ولی الان خیلی زیاد شده حداقل 5ی6تا هست یه خورده نگرانم هی داره بیشتر میشه مشاهده پاسخ دکتر
626
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر من تقریبا دو ماه پیش یه جایی که قبلا نرفته بودم رفتم برای اپیلاسیون بعد از چند روز دوتا خال قهوه ای اطراف واژنم دیدم فکر کردم خال هستش ولی چند وقت پیش تعدادشون خیلی زیاد شد رفتم دکتر اول گفتن قارچه داکسی سایکلین و مترونیدازول دادن مصرف کردم خوب نشد متاسفانه به من نگفتن که با تیغ اصلاح نکنم بعد از اصلاح اینا هم بیشتر شدن هم یکم برجسته باز مراجعه کردم گفتن زگیله ولی نگفتن که نمونه برداری یا آزمایشی انجام بدم فقط با دیدن گفتن که زگیله و باید محلول استفاده کنم که خوب شه.الان با این محلول فقط زگیل رفع میشه پس چجوری باید ویروسو درمان کرد؟
ببخشید طولانی شد
مشاهده پاسخ دکتر
627
تبخال تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
همسر بنده قسمت زیر نافش نزدیک آلتش تبخال میزنه که با پماد آسیکلویر عرض دو سه روز از بین میره و قسمت بالای آلتش نزدیک سرش یه سری جوش مانند میزنه که جوشها میترکن و بعد از دو سه روز از بین میرن...البته تابستان این مساله بیشتره میخواستم ببینم مشکلی دارن ایشون چیکار باید بکنیم ممنونم که وقت میزارید خدا خیرتون بده.
مشاهده پاسخ دکتر
628
زخم آلت

با سلام و خسته نباشيد من تاريخ 4 مرداد ماه عفونت و تب ويروسي داشتم و دارو و آمپول هاي زياد مصرف كردم متاسفانه بعد از چند روز زخم سطحي همراه با خون روي آلت مشاهده نمودم امكان عوارض دارويي مي باشد؟سوزش ندارم مشاهده پاسخ دکتر
629
زودانزالی

زود انزالی رابا چی درمان کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
630
ناباروری

سلام آقای دکتر شرمنده من 27 سالمه چه قرصی بخورم که اسپرمم قوی بشه برای بچه دار شدن دوتا متخصصم رفتم به من گفتن لقاح مصنوعی گفتم از شما بپرسم چیکار کنم چی بخورم چون هزینه لقاح مصنوعی واقعا ندارم که بدم حقوقم کفاف نمیده قسطم دارم چهارسال ازدواج کردیم دوسال اقدام کردیم زندگیم داره میپاچه راه هاشو شما بگید اگه میشه متشکرم
خیلی سخته برام همسرمم بچه میگه میخوام تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
631
بامشکل فولنس خفیف درهردوکلیه باقطرApلگنچه 4mmچه بایدکرد

Fullnessخفیف درهردوکلیه باقطرAPلنگچه 4mmرویت شده برای مشاهده پاسخ دکتر
632
زگیل دهانی

دکتر عزیز فرمودید عکس گویا نیست یعنی شبیه به زگیل نیست؟ چند در صد ممکنه قبل از بروز علایم و یا مبتلا شدن، بدنم ویروس را دفع کرده باشد؟ بدن ضعیفی ندارم. مشاهده پاسخ دکتر
633
زگیل و فوردایس تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید دوتا سوال داشتم 1_من یه چند ساله بود که با ژیلت موهای زائد پایین تنم رو میزدم که الان سه سالع یه لکه های سیاه رنگ و برجسته شبیه خال کوچک وبزرگ دور التم زده که چند بار دکتر رفتم و دارو زگیل گرفتم و زدم ولی تاثیر نداشت انگار زگیل نیست یه دکتر گفته که این ضایعه سبوریک کراتوزیس که خطر نداره درمان نمیخواد ولی من هنوز شک دارم و نگرانم به نظر شما این ضایعه سبوریک کراتوزیس هستش یا زگیل یا چیز دیگه؟؟ خطرناک یا بی خطر ؟ درمان میخواد؟؟؟؟ علت پیدایش بخاطر ژیلته؟؟؟ 2_ اقای دکتر دور و پایین و بالا التم و بیضه هام لکه سفید رنگ چربی مانند شبیه دانه های فوردایس زده به نظر شما اینا دانه های فوردایس هستش ؟ بی خطره یا درمان میخواد؟ علت پیدایش این دانه ها چیست؟ ممنون میشم کامل جواب من رو بدید که کامل بهفهم این مشکل چیست ممنون مشاهده پاسخ دکتر
634
عمل لازم هست یا خیر \nچون گفته بودین عکس بفرستم ببخشید خیلی خجالت میکشیدم

سلام
من الت تناسلیم کج شده یعنی خیلی وقته
وقتی که التم درحالت نعوظ هست خیلی بیشتر کج میشه میترسم در حالت رابطه دچار مشگل بشم
الت تناسلی من از انتهای التم کج هست
مشاهده پاسخ دکتر
635
زگیل تناسلی دهانی

دکتر عزیز عکس دیگری از طرف دیگر زبان ارسال کردم. این زایده ها خیلی من رو نگران کردند. مشاهده پاسخ دکتر
636
زگیل تناسلی

Maryamihmfr:
سلام اقای دکتر روزتون بخیر من زگیل مقعد داشتم 3 هفته پیش با الکترود سوندم ولی الان یک هفتست هنگام مدفوع درد و سوزش شدید دارم که اشکم در میاد و یکی دوبار همراه خون بود و مدفوع خیلی کم شده و حالت باریک و شل گرفته انگار چیزی باعث میشه که براحتی مدفوع خارج نشه ایا امکان سرطان مقعد وجود داره؟
و اینکه سرطان مقعد درمان داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
637
قسمت زير شكم سمت راست برآمدگي دارد كه با كمي فشار درد مختصري ميگيرد علت چيست؟؟

قسمت زير شكم سمت راست برآمدگي دارد كه با كمي فشار درد مختصري ميگيرد علت چيست مشاهده پاسخ دکتر
638
این هم آزمایشات اسپرم و سونوگرافی

باعرض سلام خدمت آقای دکتر،،،بهترین روش برای انجام واریکوسل چه عملی است و شما در چه بیمارستانهایی عمل واریکوسل انجام میدهید مشاهده پاسخ دکتر
639
زگيل

ايا اين ها زگيل تناسلي هستند؟
لطفا با توجه به رنگ بگيد مثلا تصوير علامت زده با زرد يا ... هست يا نيست
يك دنيا ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
640
درد زیر ناف

آقای دکتر سلام طی یک جلسه فوتبال درد کشاله ران گرفتم بعد از مدتی درد به زیر ناف کشیده شد حالا مدتی است با دویدن با سرعت تند یا فوتبال اون ناحیه تا چند روز درد میگیره رفتم متخصص مجاری ادراری آزمایش دادم فقط مقداری خون مشاهده شد بعد از سونوگرافی همه چیز در مثانه و کلیه و پروستات طبیعی ولی کمی بی نظمی مخاطی مثانه مشاهده شد که یک بسته سفلکسین توسط دکتر به من داده شد ولی دوباره بعد از فوتبال با دویدن شدید احساس درد میکنم مشاهده پاسخ دکتر
641
تنگى حالب و سنگ كليه

كليه سمت راستم مشكل تنگى حالب به لگنچه داره
٣5سالم هست و سه سال هست اتفاقى متوجه مشكلم شدم
هر شيش ماه اسكن dtpaانجام ميدادم و چون ادرارم كامل تخليه ميشد
دكترم اصرارى به جراحى نداشتن
البته با چند تا متخصص مشورت كردم و همه ميگفتن جراحى لازم هست
تا يكى از پزشكها گفتن تا وقتى ادرار تو كليه باقي نمونه و كامل تخليه بشه مشكلى نيست
باردار شدم و يكسال هست زايمان كردم و ديگه براى اسكن نرفتم
تا اينكه بازهم اتفاقى و تو سونوى چك آپ متوجه شدم همون كليه م كه مشكل تنگى حالب داشت يك سنگ ١٠ميلى مترى داره
ميخواستم سوال كنم امكانش هست بدون جراحى ،مشكلم برطرف بشه؟
با ليزر و سنگ شكن
خيلى از جراحىِ كليه ترس دارم
ترس از درد فراوانِ بعد از به هوش اومدن😭
مشاهده پاسخ دکتر
642
زگیل

با سلام و خسته نباشید.من یک دختر باکره هستم.که تا بحال رابطه جنسی نداشتم.اما هم استخر رفتم هم یک بار اون اپیلاسیون انجام دادم که حالا دچار زگیل تناسلی در قسمت مقعد اونهم یکی شدم.دکتر حالا قرار شده برای 13 مرداد کرایو انجام بدم و زگیلم رو برای آزمایش ببرم آزمایشگاه کیوان که روی خود زگیل کار کنن. من از قبل از اینکه بدونم به این ویروس دچار شدم هر روز مولتی ویتامین میخوردم و فیفول.و هر هفته یه ویتامین دی3.حالا به نظز شما کمکی به سیستم ایمنی من میکنه برای برطرف شدن ویروس.با توجه به اینکه لیمو ترش حتما باید بخورم در غذاهام. مشاهده پاسخ دکتر
643
درمان زگیل

سلام
دکتر زنان دو روز پیش زگیلم رو با اسید برداشتند ولی هنوز یه بخشی ازش باقی مونده
بهم گفتند زگیلت برجسته نیست نمیشه لیزر کرد. که شما گفتید امکانش هست لیزر انجام بشه و محدودیت نداره...الان با این شرایط که تازه اسید زدم، میتونم واسه‌ی لیزر بهتون مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
644
سوراخ الت

سوراخ الت تناسلیم زیر کلاهک قرار داره ۲۰ سالمه باس عمل کنم مشاهده پاسخ دکتر
645
درد بند بیضه

سلام عرض ادب دکتر بنده الان حدود۵ماه میشه عمل بیضه چپ نزول نشده کردم ومشکلی هم نداشتم نمیدانم چرا گاهی اوقات ازبالای بیضه ام بندبیضه ام تیرمیکشد لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
646
بیضه

سلام اقای دکتر من ۳۰ سالمه چند بارم مزاحم شدم بابت سوالاتم به دکتر مراجعه کردم تو شهرم مثل شما نظرش این بود که بیضه راست نرمال و بیضه چپ باید عمل شود و موقع عمل ببیند اگر خوب باشه بیاره پایین اگرم نه خارج کنه فقط یه ازمایش اسپرم بهم داده که نگرانم کرده ایا مشکل پیدا میکنم با یک بیضه برای بچه دار شدنم ؟
و اگر مشکلی اسپرمی باشد قابل درمان هست یا درمان پیچیده ای دارد مثلا نیاز به عمل خاصی است؟
من شدید از عمل میترسم به چه نحوی هست مدت زمان عمل چند دقیقه است؟
اگر بیهوشم کنند نیاز به ریکاوری مانند سایر عمل ها دارد و گیجی؟
ایا بعد از عمل درد شدید دارم؟
چند روز بعد از عمل میتونم به محل کار یا مسافرت برم ؟.ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
647
تشخيص زگيل

سلام جناب دكتر،ميخواستم بدونم اين زگيل تناسليه؟ مشاهده پاسخ دکتر
648
خوب شدن جای لیزر زیگیل

متشکر از پاسختون.. تا زمانی که زگیله تناسلی رویت نشده باز هم نیاز به کاندومه؟واگه زیگیل رو قیسمت بیضه باشه بعد از لیزر و خوب شده جای لیزر مشکلی نیست برای انتقال؟ و اینکه آیا راهی هست که متوجه بشیم کدوم زن ناقل بوده یا مرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
649
مشکل پوستی تناسلی

سلام
٣ روز پیش خدمت رسیدم بابت زائده دیگه ای، معاینه کردید فرمودید چیز مضری نیست و فلوئوسینولون تجویز کردید و من وقتی بدنبال تاثیرات ظاهری داروی بودم متوجه این موضوع شدم
البته این سفیدی ها فبلا به شکل کوچک تری بوده و من بابتش به دکتر رفتم و مدتی بود که از بین رفته بود
مشاهده پاسخ دکتر
650
چند روزه ک در ناحیه بالای واژنم یه دانه زده ک بزرگ است ولی درد چندانی ندارد و سر باز نکرده است میخواستم بپرسم ک چیکار باید بکنم ؟

سلام اقای دکتر خسته نباشید
چند روزه ک در ناحیه بالای واژنم یه دانه زده ک بزرگ است ولی درد چندانی ندارد و سر باز نکرده است میخواستم بپرسم ک چیکار باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
651
مجاری ادرار

بعد از خالیه شدن مثانه
چند قطره ادرار بدون اختیار می‌آید
چگونه ‌می‌توانم این مشکل را حل کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
652
آزمایش

بعد دکتر نمیدونم چرا غدد لنفاویم هی درد میکنه !خیلی میترسم وعصبیم باور کنید من تمام مسائل رو به خانوادم گفتم واصلا دیگه مثل قبل نیستم فکر میکنم با وجود سنه کمم خیلی چیزا رو فهمیدم و نسبت به همه ترس دارم و همش فکر میکنم همه یه بیماری دارن بنظرتون این درده غدد لنفاویه من میتونه خطرناک باشه من باید باز آزمایش بدم؟ مشاهده پاسخ دکتر
653
آزمایش

دکتر سلام خوبین😔دکتر من 5ماه بعد از اون روابط پرخطرم آزمایش دادم که همش منفی بود بعد اینو بهتون نگفتم که دوماه پیش من با یه آقایی ملاقات داشتم که ایشون دسته منو بوسید بعد یکم دسته منو کرد تو دهنش نمیدونم چرا واقعا اینکارو کرد من همون موقع یه حسه بدی داشتم به ایشون و دیگه هم ندیدمشون دوماه بعد که رفتم مجددا آزمایش دادم منفی بود ولی میزان آنتی بادی 3.بود یادتونه ؟نمیدونم چراهمش استرس دارم برای آزمایشات بیماری هایه مقاربتی جواب منفی بودن کافیه یا میزان آنتی بادی هم مهمه؟ببخشید هی میپرسم میشه یه جوابی بدید آروم شم
بنظرتون نیازه بازم آزمایش بدم؟
مشاهده پاسخ دکتر
654
بزرگ شدن پروستات و اینکه می تواند سرطان باشد

با سلام خدمت آقای دکتر تقریبا یکسال پیش در رابطه با پدرم متوجه شدیم که ناراحتی پروستات دارند که با مراجعه به دکتر گفتن که بزرگی خوش خیم پروستات است، که در حدود 100 گرم بود داروهایی مثل پروستا باریج و پروستاتان و فینوپروست و ترازوسین و افلوکساسین تجویز شد که داروهارو مرتب مصرف کردن ولی در مدت 8 ماه پیگیر نبودن و فقط داروی پروستا باریج را مصرف نمودند و تحت درمان نبودند تا اینکه امروز 8 مرداد 97 با دادن آزمایش وزن پروستات به حدود 150 سی سی رسیده و بزرگتر شده و احتمال Tcc داده شده و دیواره مثانه ضخیم شده . سوال من خدمت شما جناب دکتر این است که راه درمان داره و اینکه آیا این سرطانه؟ ممنون و سپاس از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
655
پرسش

سلام اقای دکتر بنده متاسفانه از دوران دبستان دچار خودارضایی بودم و الان 26 سال سن دارم حالا میخواستم بپرسم ایا راهی برای ترک این کار وجود دارد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
656
جوش سرسياه الت تناسلى

از 5 روز قبل دچار سوزش شدم و از امروز ٢ تا جوش سر سياه در ناحيه ى الت رشد كرده مشاهده پاسخ دکتر
657
تعداد اسپرم

سلام برایه بچه دار شدن اقدام کردیم متخصص زنان این ازمایش رو برام نوشته و گفتن به متخصص ارولوژیست مراجعه شود لطفا راهنمایی کنید و مارو از نگرانی در بیارید ممنونم جواب ازمایش پیوست میشود مشاهده پاسخ دکتر
658
زود انزالی

با سلام خدمت اقای دکتر راههای درمان طبیعی زود انزالی بدون دارو مشاهده پاسخ دکتر
659
hpv

سلام جناب آقای دکتر شبتون بخیر ببخشید میخواستم سوال کنم که آیا مصرف کپسولهای ahcc برروی سینه های فیبروکیستیک ، عوارض بدی نداره ؟ ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
660
تورم بیضه ها

سلام من یک هفته پیش درد ضعیفی در بیضه هام داشتم بعد یک هفته هر روز دردش بیشتر میشد به خصوص در بیضه چپ دردش به صورتیه که از داخل بیضعه چپم شروع میشه ودردش میاد تو شکم وکلیه ام طوره شده که نمیتونم بخوابم به پزشک مراجعه کردم برام سونوگرافی از بیضه ها وکلیه نوشت الان جواب سونوگرافی رو دارم براتون عکسش رو میفرستم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم. مشاهده پاسخ دکتر
661
لطفا راهنمایی کنید

شوهرم درکشورعراق کارمیکنه وماهی یکبارسرمیزنه.ولی هرشب هرشب درخاست سکس چت داره ومن اذیت میشم وعادت کرده به این روند.وخودارضایی میکنه.چکارکنم...... مشاهده پاسخ دکتر
663
تمام شد

سلام آقای دکتر. آلت تناسلی من کوچک هستش حدودا 9 سانتی متر میشود. و همیشه. از این مسئله عذاب می کشم و از یه لذت رابطه واقعی همیشه محروم هستم. میخواستم ازتون کمک بگیرم آقای دکتر. آیا راهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی من هستش. ?? ممنون میشم بهم کمک کنید.
بعد خدا. امیدم به شماست
علاوه بر کوچيکي حالت از عدم نعوظ و زود انزالی هم آزار میبینم. آقای دکتر.
مشاهده پاسخ دکتر
664
به نظر شما باید برم عمل کنم یا خیر

سلام
من الت تناسلیم کج شده یعنی خیلی وقته
وقتی که التم درحالت نعوظ هست خیلی بیشتر کج میشه میترسم در حالت رابطه دچار مشگل بشم
الت تناسلی من از انتهای التم کج هست
مشاهده پاسخ دکتر
665
آلت تناسلی

سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر
روش ها و حرکاتی که بصورت ورزش دادن الت هست رو انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم وا با توجه به سایز الت که خیلی نگران کننده شده برام که در حالت نعوظ 9سانتی متر هستش ودر حالت خوابیده تقریبا 3 سانتی متر برای من کدام شیوه درمان رو پیشنهاد میکنید
مشاهده پاسخ دکتر
666
زودانزالی

سلام مدت 14 سال ازدواج کردم اول اینکه موقع نزدیکی اصلا بلند نشد وبعد از مراجعه به پزشک ومصرف دارو خوب شد با قطع دارو باز همان حالت اول میشد ودوم اینکه در حین نزدیکی مشکل زود انزالی دارم وکمتر از یه دقیقه ارضا میشدم به نظ شما چه قرصی باید استفاده کنم ویا به کدام پزشک متخصص در رشت مراجعه کنم مشاهده پاسخ دکتر
667
زخم تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید من یه یک سال بود یه زخم روی الت تناسلیم زده بود که الان خوب شده ولی جای زخم مونده میخواستم ببینم این جای زخمه بیماری پوستی که نیس؟ خطرناک نیست؟ مثل همه زخمه های بدنه
لطفا به تمام سوالاتم پاسخ بدید ممنون
زخم تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
668
لخته

سلام.دراسپرم من مقداری لخته زرد رنگ که به شکل ژله مانند و خیلی ریز هستند وجود دارد.و مرا ب شدت ازارنیدهد و میخاهم برای درمان هرچه سریعتر به چه پزشکی مراجعه کنم مشاهده پاسخ دکتر
669
خود ارضایی

سلام اقای دکتر خسته نباشید من چن سال حدود دوسال خود ارضایی کردم و بعد از این وقت یه روز بعد از ظهر بیضه ی سمت چپ درد گرفت درد خیلی شدید نه و دکتر هم رفتم سونوگرافی گرفتم واریکوسل و بقیه ی موارد نبود ..ولی دکتر که رفته بودم گفتند که پرده یا همون طناب بیضه سمت چپ کش اومده و گفت که داخل سونو نشون نمیده و فقط در فقط یه قرص برای من تجویز کرد به اسم ALFEN-XL-100 و گفتندکه سه هفته مصرف کنم بعد از سه هفته خوب نشد دوباره برم و پیش خودشون مراجعه کنم

و خواستم الان از شما یه راهنمایی بگیرم و بگید که جریان چیه من خیلی ناراحتم و پشیمون هستم
مشاهده پاسخ دکتر
670
زگیل تناسلی

با سلام و خسته نباشید
اقای دکتر ایا درمان قطعی برای زگیل تناسلی وجود دارد؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
671
وجود دانه یا توده در بیضه سمت راست

با سلام

از چند ماه پیش دانه ریزی را در بیضه خودم مشاهده کردم که الان بزرگتر شده و دوروزی دچار درد در بیضه سمت راست شده ام
مشاهده پاسخ دکتر
672
آلت تناسلی

باسلام...
با عرض معذرت چند وقتی هست سر آلت تناسلی من حالت خشکی و خال های سفید شده و الان هم بعضی از جاهای آن بر اثر خشک شدن ترک برداشته و حالت ترشح داره
مشاهده پاسخ دکتر
673
تست اچ پي وي

سلام آقاي دكتر مرسي كه جواب سوالات من رو ميديد
ميخواستم بدونم فردي كه هم خودش و هم همسرش زگيل ندارن و زندگي سالمي دارن و فقط براي اطمينان از نبود ويروس خانم بخوان در ازمايشگاه معتبر تست بدن چند درصد ميشه به جواب اطمينان كرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
674
زود انزالي

سلام دكتر همسر من مشكل زود انزالي دارن و اينكه آلت تناسليشون كوچك هستش.متاسفانه حاضر نميشن به دكتر مراجعه كنن
ميخواستم بدونم قابل درمان هست؟
و آيا زود انزاليشون به سايزشون مربوط هست يا اين دو مقوله ي جدا از هم هستش
ممنون ميشم راهنماييم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
675
مجرای ادراری

با سلام خدمت شما
من 27 ساله و متاهل هستم و هنگام نزدیکی بعذ از انزال احساس سوزش در ناحیه مجرای ادراری و درد در ناحیه بیضه ها را دارم دو بار به دکتر مراجعه کردم و آزمایش کشت ادرار را انجام دادم ولی عفونتی مشاهده نشد اما همچنان هر از گاهی این مشکل را دارم خواستم بدونم که چیکار باید بکنم
با تشکر از وقت ارزشمندی که اختصاص میدید.
مشاهده پاسخ دکتر