نمایش منوی کناری

تنگی مجرای ادراری یا پیشابراه

انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲

تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) تاثیر قابل ملاحظه ای در کیفیت زندگی دارد، و می تواند منجر به عفونت ادراری، سنگ مثانه، آسیب عضلات و اعصاب مثانه، ایجاد فیستول، انتشار عفونت به خون و دیگر اعضای بدن (sepsis)، و در نهایت نارسایی کلیه شود.

همه تنگی ها در اثر آسیب به لایه پوشاننده مجرای ادراری (پیشابراه) یا بافت اسفنجی زیرین آن و در نهایت تغییر ماهیت بافت آسیب دیده و تشکیل فیبروز در طی فرآیند ترمیم رخ می دهد (شکل ۱). آسیب های کوچک بافت پوششی مجرای ادراری (پیشابراه) باعث خروج ادرار به بافت اسفنجی و بروز واکنش های فیبروتیک درون بافت اسفنجی می شود. در زمان آسیب این فیبروز می تواند بدون علامت باشد ولی با گذشت زمان و بتدریج قطر داخلی مجرای ادراری (پیشابراه) باریک شده و منجر به علائم ادراری انسدادی می شود.

تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) حدود ۵۰۰۰ ویزیت بیمارستانی و یک و نیم میلیون ویزیت در مطب را در هر سال در آمریکا شامل می شود. اگرچه آماری در ایران در این مورد موجود نمی باشد ولی میزان بروز و شیوع آن در ایران نیز زیاد و قابل ملاحظه است.  سیر طبیعی تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) در بیماران درمان نشده به گونه ایست که می تواند با عوارض زیادی همراه باشد. عوارض تنگی های مجرای ادراری (پیشابراه) در جدول زیر آمده است:

Urethral stricture02

میزان بروز تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) بین ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ مورد در هر ۱۰۰ هزار نفر تخمین زده شده است و این میزان بروز در افراد بالای ۵۵ سال بطور چشمگیری افزایش می یابد. هزینه ای که این بیماری به سیستم سلامت کشور وارد می کند قابل توجه است بطوریکه هزینه ی سالیانه تحمیل شده به دلیل تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) در کشور آمریکا در سال ۲۰۰۰ حدود ۱۹۱ میلیون دلار تخمین زده شده است.

انواع تنگی مجرای ادراری

تنگی های مجرای ادراری (پیشابراه) به دو نوع تقسیم می شوند:

  1. تنگی های بخش قدامی (انتهایی)
  2.  تنگی های بخش خلفی (ابتدایی) مجرای ادراری (پیشابراه).

تنگی های بخش قدامی مجرای ادراری (پیشابراه) عموما ناشی از عفوونت مثل عفونت های ناشی از گونوره (سوزاک)، التهاب مجرای ادراری (پیشابراه) مثل ابتلا به بیماری لیکن اسکلروزیس یا BXO، ضربه به آلت تناسلی، ضربه به زیر کیسه بیضه (ناحیه پرینه یا نشیمنگاه که حد فاصل مقعد و کیسه بیضه می باشد و به آن آسیب زین اسبی نیز می گویند)، و سابقه جراحی قبلی هیپوسپادیاس می باشد.

 

تنگی مجرا

درحالی که تنگی های بخش خلفی مجرای ادراری (پیشابراه) معمولا به دنبال سوند گذاری، تابیدن اشعه به ناحیه لگن، رادیکال پروستاتکتومی یا دیگر جراحی های پروستات، و آسیب های ناشی از ضربه به لگن بویژه شکستگی لگن بدنبال تصادف یا سقوط از ارتفاع ایجاد می باشد. گاهی اوقات علت تنگی مادرزادی بوده و یا اینکه علت مشخصی برای آن پیدا نمی شود.

تنگی پیشابراه

تشخیص و ارزیابی تنگی مجرای ادراری (پیشابراه)

علائم تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) شامل زور زدن حین ادرار کردن، عدم تخلیه کامل ادرار، جریان ادرار ضعیف، و همچنین سابقه عفونت های ادراری مکرر و ادرار خونی می باشد.

عکس رنگی از مجرای ادراری (پیشابراه) و مثانه می تواند محل، طول و شدت تنگی را مشخص کند بطوری که در عکس رنگی تنگی بصورت باریک شدن قطر داخلی مجرای ادراری (پیشابراه) در محل تنگی و متسع بودن مجرای ادراری (پیشابراه) قبل از تنگی دیده می شود. برای تشخیص از سیستوسکوپی (روشی که در آن با دستگاهی که به آن سیستوسکوپ می گویند مجرای ادراری (پیشابراه) و مثانه با نگاه و دید مستقیم دیده می شود) نیز استفاده می شود.

تنگی مجرا

درمان تنگی مجرای ادراری

درمان تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) به روش متسع کردن (Urethral dilation)

روش های متعددی برای اتساع تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) وجود دارد مثل بالون زدن، استفاده از سوندهای فلزی مخصوص این کار، یا اتساع تنگی بوسیله سوند و توسط خود بیمار.

درمان تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) به روش بریدن تنگی (Internal urethrotomy)

بریدن تنگی زیر دید مستقیم (یورتروتومی) بوسیله تیغ مخصوصی که از داخل سیستوسکوپ عبور می کند انجام می شود و بعد از آن برای چند روز سوند تعبیه می شود. در مقایسه ای که بین دو روش متسع کردن و بریدن تنگی زیر دید مستقیم (یورتروتومی) از نظر میزان موفقیت و میزان عود مجدد تنگی انجام شده تفاوتی دیده نشده است.

در کل میزان موفقیت درمانی با این روش حدود ۲۰% تا ۳۰% تخمین زده می شود لذا بعضی ارولوژیست ها سوند زدن توسط خود بیمار بعد از برش با تیغ را به منظور کاهش میزان عود توضیه می کنند. اما در بعضی مطالعات دیگر دیده شده که نه تنها سوند زدن توسط خود بیمار بعد از برش با تیغ (یورتروتومی) باعث کاهش میزان عود نمی شود بلکه می تواند باعث بروز عوارض دراز مدت قابل توجه و درنهایت خودداری مریض از ادامه این کار شود. هرچه طول تنگی بیشتر باشد احتمال عود نیز بیشتر است.

عواملی که باعث افزایش میزان عود می شوند عبارتند از: سابقه یورتروتومی قبلی، تنگی های بیش از ۲ سانتیمتر، وجود تنگی های متعدد، وجود عفونت ادراری در هنگام یورتروتومی، وجود تنگی در ناحیه مجرای پنایل (بخشی از مجرای ادراری که در داخل آلت تناسلی قرار دارد) و تنگی مجرای ادراری در ناحیه اسفنکتری(مجرای ممبرانوس)، و تنگی هایی که همراه با فیبروز وسیع در بافت اسفنجی اطراف مجرای ادراری (پیشابراه) می باشد. موارد فوق به پزشک کمک می کند تا بیمارانی که مناسب این روش درمانی هستند را به درستی انتخاب کند.

 

تنگی مجرا قبل و بعد از عمل

 

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی

تنگی مجرای ادراری یا پیشابراه
۴٫۲ (۸۳٫۶۴%) ۱۱ رای

سوال پزشکی دارید ؟!؟

همین الآن از طریق تلگرامسوال خود را بپرسید و پاسخ خودتون را دریافت کنید !
برای کمک به بهتر شدن مطلب فوق به آن امتیاز دهید

مولف و نویسنده :

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی همچنین فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن علمی ارولوژی ایران می باشد.

  • دکتر محمد جباري
  • مطالب سايت را در شبکه هاي اجتماعي سريع تر دنبال کنيد

پرسش از دکتر ارولوژیست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

لیست سوال های پاسخ داده شده


1
تشکر
مهم

اینجانب دکتر احمدی توسط جناب آقای دکتر محمد جباری مورد عمل جراحی واریکوسل میکروسکوپیک (microscopic varicocelectomy) قرار گرفتم. از نظر اینجانب -که خود جراح می باشم- مهارت تکنیک جراحی ایشان ستودنی است؛ به عنوان یک مثال ساده اینجانب پس از عمل نیاز به حتی یک دوز داروی ضد درد نداشتم که بخش اعظم این موضوع به تکنیک جراحی عالی مرتبط است. اخلاق کاری پزشکی ایشان بسیار والا و قابل ستایش است. برای ایشان در پناه حق آرزوی موفقیت دارم. مشاهده پاسخ دکتر
2
تاثیر واریکوسل در ناباروری
مهم

با سلام.
راجع به بیماری واریکوسل دو سوال داشتم. اول اینکه تا چه حد این بیماری در ناباروری مردان صحت دارد و برای اینکه فرد دچار نازایی نشود دوره بهبود یا درمان حداکثر چه مدت میتواند باشد . دوم اینکه عوامل تشدید موقت این بیماری چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
طول آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
4
کوچکی آلت
مهم

باسلام.دکتر جون من 25سال دارم واز مشکل کوچکی آلت رنج میبرم چرا کسی به داد ما نمیرسه.چرا علم پزشکی در این مورد راه حلی ندارد.هر جا مراجعه کردم نا امیدم کردن.با تشکر.حمید از مشهد مشاهده پاسخ دکتر
5
طول الت تناسلي
مهم

براي نزديكي باهمسر طول الت تناسلي بايدچه اندازه باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
6
درمان قطعی زگیل تناسلی در مدت کوتاه با لیزر یا پماد امکان پذیر است ؟
مهم

من حدود 15 روز متوجه شدم زگیل تناسلی دارم خیلی نگران شدم به پزشک متخصص پوست مراجعه کرده ام دوتا سوال دارم
1- ایا درمان قطعی وجود ارد
2- مدت درمان چقدر است
3-ایادرمان لیزرا راتوصیه می فرمایید یانجماد خیلی
خیلی متکرم از لطف تان اقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
7
درد بیضه
مهم

سلاام اقای دکتر . چندین سال پیش بیضه سمت چپم ضربه خورد . و با یخ گذاشتن ودارو از بیمارستان مرخص شدم . و پس از مدتی تنگی مجرا و دو بار سیستوسکوپی و مجرا رو باز کردن و دیگه خوب نشدم . در حا ل حاضر تنگی مجرا و درد در بیضه و بیضه چپم یک چهارم سمت راست شده . و همیشه عفونت مثانه دارم . و باید سوند بزنم . چکار باید بکنم . با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
8
افزایش طول آلت جنسی
مهم

جناب آقای دکتر جباری
با سلام
بنده 33 سال سن دارم و از دو موضوع واقعا رنج میبرم مورد اول کوچک بودن آلت تناسلی و مورد دوم ارزاء زودهنگام است. تا حدودی در مورد این دو موضوع مطالعه کرده ام اما نسبت به صحت مطالب درج شده در سایتها اعم از داروهای افزایش سایز و تاخیر در انزال اطمینان ندارم لذا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید آیا بلحاظ پزشکی دارویی برای رفع این دو نقسصه وجود دارد یا خیر و همچنین آیا نیازی به مراجعه حضوری هست یا خیر ...

با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
9
اندازه آلت
مهم

باسلام چناب دکتر من 40 سالمه و اندازه آلتم 10 سانت است بخدا اینکه آلتم کوچک است اعصابم داغونه و خیلی ناراحتم از بعضی داروها و لارجرباکس استفاده کرده ام جواب نداده و به هیچی دیگه اطمینان ندارم فقط شما میتوانید کمکم کنید شما رو به خدا ازین ناراحتی نجاتم بدین و راه درست افزایش سایز رو بهم نشون بدین خواهش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
10
مشکل نازائی

اقای دکتر ضمن سلام و عرض ادب و ارادت پیام دادم ازتون تشکر کنم با راهنمایی که شما کردین وضعیتم خیلی خیلی بهتر شده تا جایی که دکتری که میرم متعجب شد و کاره من به بعضی جاها نکشید
دکتر جان دس بوستون هستم و خدا خودش عوض بده ما دوریم و دستمون ازتون کوتاه ولی بینهایت ازتون سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
11
تشکر و سوال

جناب دکتر جباری عزیز
بنده ۷ ماه پیش خدمت شما لیزر درمانی کردم و تا الان عود نداشتم . ضمن تشکر و سپاس از مهارت و تجربه بالا که ستودنی است .
بروی تنه آلت دانه های هست که با کشیدن پوست مشخص میشه و از آنها مو میروید . آیا اینها زگیل هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
12
تشکر

ممنونم آقای دکتر از سایت بسیار خوبتون مشاهده پاسخ دکتر
13
تشکر

اینجانب بر خودم واجب میدانم که مراتب تشکر و سپاس خاضعانه خود را نسبت به حس مسئولیت پذیری و زحمات بی دریغ جناب آقای دکتر جباری در خصوص بیماران به جای آورم. از خداوند متعال برای حضرت عالی طول عمر با عزت و همراه با سلامتی آرزو دارم. مشاهده پاسخ دکتر
14
زيگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من چند هفته پيش ٣تاً زيگيل تناسليو كرايو كردم ١كيشون كه بزرگتر بود خوب نشد خيليم سخت بود زخم زياد درد هنوزم زخما خوب نشدن پشيمونم از كرايو اصلا اونجوري كه ميگن خوب نيست بدترين روشه الان ميتونم اون يدونرو ليزر كنم و اينكه هزينه ليزر يه زيگيل چقدره مرسي مشاهده پاسخ دکتر
15
والله بصیر بالعباد

سلام آقای دکتر جباری
میخواستم بگم سایت خوبی دارین و جواب دادن به سوالای مردم کار عالیییی هست که انجام میدین . مطمئن باشید تا زمانی که به یاد خدا هستید و این کار خداپسندانه رو انجام میدید خدا هم هوای شما رو داره . یا مهدی عج
مشاهده پاسخ دکتر
16
تقدیر و تشکر

با سلام و احترام بنده به صورت اتفاقی سایت شما رو ملاحظه کردم لازم دیدم از این خدمت ارزشمند شما آنهم در این دنیایی که انسانها از یکدیگر گریزان هستند به نوبه خودم تشکر و قدردانی کنم ساکن مشهد الرضا هستم انشاء الله نایب الزیاره شما در حرم آقا امام رضا باشم مشاهده پاسخ دکتر
17
سؤال جدید فقط میتونه یک‌چیز باشه شما چطوری یه انسان عمل می‌کنید که حتی کوچک‌ترین دردی رو بعد از عمل احساس نمیکنه درود بر شما

واقعاً ممنونم جناب دکتر مهارت شما در عمل جراحی واریکوسل ستودنی هست، بنده بدون کوچک‌ترین درد یا ناراحتی ،ترخیص و در حال حاضر 25 روز هست که از عمل بنده میگ ذره و هیچ مشکلی و دردی نداشتم می تونم باجرئت به گم شما از نوابغ جراحی ایران هستید به‌عنوان یک ایرانی به شما افتخار می‌کنم و مطمئن باشید تا آخر عمرم مدیون شما هستم و ذکر خیر شمارا برای تمام کسانی که می‌شناسم و کسانی که آشنا به شم خواهم گفت درود بر غیرت پاک بزرگ‌مرد جراحی ایران جناب دکتر جباری ،با تشکر فراوان .بیمار بهبودیافته، رستگار مشاهده پاسخ دکتر
18
قطر عروق
مهم

سلام خسته نباشید.
من رفتم سونوگرافی و جوابی که برام دادن:
عروق وریدی در سمت چپ بشدت متسع بوده - در حالت استاده و با مانور والسالوا قطر عروق به 3/7-5 میلیمتر میرسد.

میخواستم بدونم الان با این قطر درجه واریکوسل چنده؟ اصلاً میشه در این مورد نظر داد؟

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
19
انحنای آلت
مهم

سلام خدمت دکتر. 25 سالم هستش و در شرف ازدواج هستم. آلتم تققریبا 30 یا 40 درجه ای انحراف داره که مادرزادی نیستش و به مرور اینجوری شده. بخدا بدجور نگرانم. ممنون میشم کمکم کنید.
1- آیا واسم مشکل ساز هستش؟
2- به چه متخصصی باید مراجعه کنم؟
3- همچنین زودانزالی شدید دارم باید چیکار کنم؟ آیا قرص ها و داروها بدرد میخورن؟
مشاهده پاسخ دکتر
20
واریکوسل
مهم

باعرض سلام وادب خدمت جناب آقای دکتر
ببخشیدآقای دکتر عوارض واریکوسل چیه؟آیا باجراحی بیماری قابل رفع هست؟ آیاجای ترس وجود داره(منظوربعداز عمل جراحیه)؟
ممنون ومتشکرم ازپاسختون
مشاهده پاسخ دکتر
21
اندازه آلت
مهم

با سلام خدمت شما
سایز آلت من در حالت نعوض 10 سانتی متر می باشد
البته شاید بگید 10 سانت مشکلی ایجاد نمی کند
اما من به دلیل کوچکی نمیتونم زیاد در رابطه راضی باشم
آیا می توانم آن را بزرگ کنم؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
22
زگيل تناسلي در مردان به چه درمانی نساز دارند؟
مهم

با سلام دكتر من 21 سالمه چند وقته روي ناحيه تناسليم قسمت پرينه به سمت مقعد چند تا دونه ي كوچولو مث جوش زير پوستي زده در ضمن مقاربت هم داشتم ، جديدا هم وقتي ميرم دست شويي خوني ميشن و مسوزن ؟ اگه زگيل تناسلي باشن امكان داره خودشون خوب بشن ؟ مرسي ازلطفتون دكتر مشاهده پاسخ دکتر
23
مشکل جنسی
مهم

سلام
باعرض تشکر از شما
من جوانی 26 ساله هستم.طول آلتم درحالت عادی 3سانتی مترهست(خیلی کوچک مثل دوران 10سالگی).درحالت نعوظ 15سانتیمتر و سایز دورش 10سانتی متر هست.سرآلتم هم درحالت نعوظ کوچک هست.همچنین آب منی من بدون جهش خارج میشود.میخواستم نظرتونو درباه مشکل کوچکی آلتم و درمان آن مطرح کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
24
درمان
مهم

با عرض سلام
بنده از کوچکی الت تناسلی رنج میبرم
اندازه ادر حالت نعوذ 11 سانت میباشد
ایا راه حلی به جز جراحی وجود دارد؟
ممنون میشوم راهنمایی کامل بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
25
تک بیضه ای.
مهم

با سلام خدمت شما و با تشکر از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میذارید.من و شوهرم ۳ ساله ازدواج کردیم چند ماهه تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ازمایشات من خوب بود و دکتر گفت انشالله باردار میشید به زودی و بعد بیاید،اما چند روزه متوجه شدم شوهرم تک بیضه است من اصلا چیزی در این مورد نمیدونستم و نشنیده بودم،وقتی دیدم چند ماه گذشت و بارورری صورت نگرفت به فکر از اسپرم افتادم و به شوهرم گفتم شاید نو واریسکول داری،یهو گفت نمیدونم من که از بچگی تک بیضه ام! به نظر شما امکان بارداری ما وجود داره؟چه راههایی هست؟از اسپرم رو این هفته انجام میدیم،اگه مشکلی بود چیکار باید کرد ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
26
زیگیل تناسلی
مهم

سلام جناب دکتر جباری عزیز،
من30 سال سن دارم متاهل هستم و الان مدتی دچار این بیماری ( زیگیل ناحیه تناسلی) شدم و بالای 6 ماه مداوم در حال پیگیری و درمانم ، ولی همچنان جزیی از مبتلایان این ویروسم .منشا ابتدایی زگیل بزرگ به اندازه 1 عدس روی دیواره مجاری ادار نزدیک به شکم بوئ که با ناآگاهی و تشخیص اشتباه متخصص به خال ( دکتر امیر ایجادی) بعد از برخورد با تیغ طبیعتا تکثیر شد و بعداز اون چند نقطه دیگه هم درگبر شد تا با پیگیری از متخصصین قطعی شد که زگیله و اولین درمان بخاطر شدت و حجم زگیل اولیه فرستاده شدم پیش متخصص پوست ( دکتر رزمی نیا ) که با لیزر شروع به درمان کردن و بعد از دردهای فراوان و زخم های زیاد با 10 روز طول درمان و صابون برای شستشو ( منع استفاده از موبر یا تیغ ) و همینطور عدم نزدیکی در کمال نابتوری چند زگیل دوباره دیده شد که دکتر با خونسردی گفت همسرتون مبتلاست حتما و با پیگیری و چکاب مشخص شد ایشون پاکن از ویروس در نتیجه من مجددا رفتم کلینیک اینبار فیریز کردن نقاط رو و من ایندفعه بمدت 15 روز اصلا رابطه برقرار نکردم و مجددا زگیل ها پیدا شدن بار سوم در کمال نا امیدی رفتم و مجددا فیریز و باز هم زیگیل!!! دکتر همسرم با شنیدن شرایط و اینبار باتوجه به کوچکی زیگیلها که با چشم معمول زیاد قابل دیدن نبود پماد قهوه ای رنگی رو تجویز کردن که باعث سوزوندن این زگیلها میشد که بعد از 6 ساعت باید میشستم بگفته ایشون 1 بار کافی بود که همه برن و اصلا این نشد بعد ار 3 بار استفاده و باز هم ناامیدی از دکتری میخک تجویز شد که با سوزوندن اون با درد شدید باز هم زگیل بعد از چندروز دوری دوباره برمیگردن .....
همه دکترا گفتن سیستم ایمنی بدنت آمده پایین که با تجویز ( ژل خوراکی رویال زنبور ) که حتما واقف به عملکردش هستید بازهم من نتیونستم که جواب بگیرم
آقای دکتر واقعا من زندگیم مختل شده رابطه زناشوییم کنسل شده و همینطور پول و پوستم که نابود شد بس که انواع درمان روش اتفاق افتاده،حتی اینقدر دربارش تو جاهای مختلف تحقیق کردم اطلاعاتم کافیه و حتی شک دارم واکسن گارداسیل برای من که الان مبتلا به این ویروسم جوابگو باشه...
لازم به ذکر جناب جباری، من تا امروز غیر از همسرم با هیچ احدی رابطه نداشتم این رو باور کنین که عین حقیقته، چون همه میگن بخاطر تعدد رابطه با افراد مختلفه که برای من صدق نمیکنه ،اینجام برای شکا زیاد حرف زدم و عذر میخوام بابت طولانی بودنش ..
انشالله شما بتونین کمک کنین
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
27
نعوظ
مهم

با سلام خدمت اقای دکتر
1. من مدتی است از کاندوم استفاده میکنم چون تصمیم بچه دار شدن نداریم . اما وقتی از کاندوم استفاده میکنم الت شل تر از حالت عادی میشه و صفتی پیدا نمیکنه . علت چیست ؟
2 . اصولا بعد از خروج منی الت نعوظ خودش رو از دست میده ؟
ممنون میشم پاسخ شما رو بشنوم
مشاهده پاسخ دکتر
28
واری کوسل
مهم

سلام دکتر خسته نباشید.واری کوسل گرید 1 دارم ازمایش اسبرم گرفتم خوب بود فقط حرکتشون 5درصد بود بعضی وقتا سربا میمونم بیضه چب و زیر بیضه هام دردمیکنه بعضی وقتا هم راست.جواب سوالمو بدیدبا تشکر مشاهده پاسخ دکتر
29
کجی آلت
مهم

با سلام.نامزد من دچار کجی آلت است.ما نزدیکی نداشتیم و ایشان در این باره اطلاعاتی ندارد.من نگران هستم و نمی دانم چگونه می توانم کمکش کنم. به شدت دوستش می دارم و نمی خواهم ناراحتش کنم .نیاز به راهنمایی دارم مشاهده پاسخ دکتر
30
کج بودن الت تناسلی
مهم

با سلام به خدمت اقای دکتر.گفته بودید عکس بفرسم.میخواستم بدونم نیاز به جراحی داره و هزینه جراحی در بیمارستان های دولتی و خصوصی چقدر است. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
31
بی میلی و ناتوانی جنسی
مهم

با سلام.من از چهار سال پیش دچار افت شدید از لحاظ قدرت جنسی شده ام 38 سال دارم 19 ساله که ازدواج کرده ام.اوایل برا چند روز بی میل بودم بعد دوباره بر میگشت و طبیعی بود.رفته رفته اون زمان بی میلی و ناتوانی بیشتر میشه الان مثلا اگر ده روز بی میلی داشته باشم شاید در مقابل 2 روز قدرت نزدیکی دارم .من ساکن اردبیل هستم دکترای اینجا زیاد به حرف توجه ندارند.وفقط دنبال نسخه نوشتن هستن .دارو ها مثل قرص سیلد نافل و امپول تستسترون تجویز میکنن اما مشکل من روز به روز بد تر میشه ..لطفا بنده رو راهنمای بفرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
32
راههای آفزایش سایز آلت؟
مهم

با سلام خدمت آقای دکتر جباری و عرض خسته نباشید
اینکه بتونیم سایز آلت رو زیاد کنیم در حد 2 سانت بصورت دایم امکان دارد؟روش مورد پیشنهادی؟
قرصهای گیاهی که تبلیغ میشود چقدر مفید است و عوارض جانبی آنها در صورت وجود؟
مشاهده پاسخ دکتر
33
ادرار غیر ارادی
مهم

سلام خسته نباشید
خانمی هستم 23 ساله و متاهل . من همیشه ،بهخصوص موقع نشستن احساس خارج شدن ادرار می کنم ولی دقیقا نمیدونم ادراره یا عرق و یا چیز دیگه و اکثر اوقات احساس گرمی در ناحیه خروج ادرار می کنم <لطفا منو راهنمایی منید
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
34
ناتواني جنسي
مهم

با سلام جناب آقاي دكتر
آقاي دكتر من فردي 32 ساله هستم كه دچار انزال زودرس هستم تا كنون به سه تا دكتر در اين مورد مراجعه كردم .
1- دكتر اول(جراح كليه و مجاري اداري) ابتدا پس از معاينه (از معقد) به اينجانب گفت مشكل براي پورستات مي باشد كه پس از مصرف دارو دوباره مراجعه نمودم و قرص پراپرانول و فلكوستين به من داد اما جواب نگرفتم
2- دكتر دوم (ارولوژيست)هم مجدداً گفت براي پورستات مي باشد يك آ«پول شبيه پنسيلين بود داخل وكيوم برايم نوشت گفت عفونت پورستات درمان شود كه پس از طريق آمپول تكرر ادرارم خوب شد و برام قرص آسنترا و كلوميپرامين 25 نوشت كه قرص (كلوميپرامين )يبوست فوق العاده شديدي (در حد بوندس ليگا)برايم بوجود آورد جواب داد اما به خاطر يبوست شديد غلط كردم ديگه كلوميپرامين مصرف كنم.
3- دكتر سوم (دكتر محمد فلاح) هر روز تو روزنامه آگهي مي دهد (ناتواني جنسي و جراحي هاي اتدام تناسلي 22774332 شماره تلفنشه ) كه تقريبا 5 ماه است پيش اون مي روم پس از معاينه به من گفت شما پيري آلت داريد و براي من يك دستگاه ويگرا پلاس برقي به همراه يك پماد داد كه اين دستگاه و پماد باعث شد آلتم سفت شود و تقريبا هم يك برابر كلفت تر شده و گفت هفته اي دوبار سكس داشته باش قرص هايي كه براي من تجويز كرد : قرص آفردويت و ويتامين اي و سرتالين و پاروكستين تا سه ماه نتيجه نگرفتم براي بار دوم كه رفتم گفت سكست را يك شب در ميان انجام بده و قرص هاي سرتالين و پاروگستين را يك شب از اين و يك شب از اون يكي استفاده كن اما نتيجه نگرفتم براي بار سوم كه به اين دكتر مراجعه نمودم قرص ايمي پيرامين را هم به قرص هاي من اضافه كرد اما من هنوز كه هنوزه سه سوت آبم مي آيد (البته اين را هم بگم كه اين سه دكتر دفعه اولي كه قرص ها را مصرف مي كردم تايم سكسم بالاي 5 دقيقه مي شد اما شب بعد يا شب هاي بعد دوباره تايمم سه سوت مي شد ) دكتر سومي به من گفت كه ايمي پرامين را يكي صبح و يكي شب بخور و قرص هاي پاروكستين و سرتالين را هر شب استفاده كن اما متاسفانه نتيجه نگرفتم كه نگرفتم كه نگرفتم هرچي هم تو اين سايت ها و ... سرچ مي كنم داروهاش همين است و نه چيزي بيشتري كه به سايت شما رسيدم و ديدم انصافا حداقل نسبت به سايت هاي ديگر كامل تر توضيح داده ايد و تصويري هم توضيح داشت گفتم شايد شما بتوانيد مشكل من را حل كنيد حالا اين بيمار عاجزانه از شما در خواست دارد چه خاكي بايد توي سرم بريزيم تا من هم بتوانم تايم سكس چند دقيقه اي داشته باشم .
خواهشمندم در اين زمينه من را راهنمايي بفرمائيد.
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
35
جنسی
مهم

باسلام خدمت آقای دکتر من45سالمه مدت 22 ساله ازدواج کرده ام حدود دو سال است که ضعف نعوظ دارم که همیشگی نیست گاهی طبیعی هست گاهی مشکل دارم طول آتتم در حالت نعوظ 14 سانتیمتر ومحیطش 13 سانت می باشد ضمنا از ابتای نوجوانی آلتم هنگام نعوظ مقداری خمیدگی وانحتا دارد مدتهاست نعوظ صبحگاهی ندارم وخیلی به ندرت درخواب محتلم می شوم لطفا راهنمایی وپاسخ بفرمایید. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
36
کج بودن الت تناسلی
مهم

با سلام خدمت دکتر محمد جباری / من جوانی 23ساله هستم که عالت تناسلی ام کجه . میخواستم بدونم که با چه ازمایشی میشه فهمید که الت تناسلی به عمل جراحی نیاز داردو تا چند سالگی میشه درمان کرد .
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
37
بیماری پیرونی
مهم

با درود و احترام
جناب آقای دکتر جباری، من یکی دو بار از شما در باره بیماری پیرونی که 2 ماه است که گربانگیر من شده پرسش کرده ام. آقای دکتر، مستحضرید که یکی از راههای مقابله باپیشرفت این بیماری، تزریق دو هفته یکبار آمپول وراپامیل به پلاک می باشد. می خواستم ببینم حضرتعالی این تزریق را انجام می دهید یا خیر؟ و اگر بله، آیا نیاز به بیمارستان هست یا اینکه به طور سرپایی در مطب تان انجام می دهید؟ بسیار سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
38
انحنا به سمت پایین الت
مهم

سلام اقای دکترريالپسر 23 ساله مجرد هستم آلتم شدیدن به سمت پایین انحنا داره و جدیدا متوجه شدم!!!!!!باید چیگار کنم دارم دیوتنه می شم مشاهده پاسخ دکتر
39
سنگ کلیه
مهم

با سلام خدمت شما دکترگرامی به عرض میرسانم نتیجه سونوگرافی که انجام دادم به این شرح است کلیه راست با ابعاد46*118م.م وپارانشیم13م.م وکلیه چپ با ابعاد48*113م.م وپارانشیم114م.م هردو باضخامت واکوی پارانشیم طبیعی رویت میشوند.یک سنگ به قطر7/5م.م دردسته کالیسهای تحتانی کلیه راست مشاهده شد.هیدرونفروزدرسیستم پیلوکالیسیل کلیه ها مشاهده نشد.مثانه ضخامت جداری ومخاط طبیعی دارد وفاقد سنگ ورسوبات اکوژن می باشد.به نظرحضرتعالی جهت دفع سنگ مزبورآیا نیازبه جراحی یا استفاده ازدستگاه سنگ شکن دارم؟یا اینکه راه حل دیگه ای جهت دفع سنگ مذکوروجود دارد؟وآیا وجودسنگ مزبورباعث تخریب کلیه ها میشوند؟اگربنده راهنمائی بفرمایید بی نهایت ازشما سپسگزارم.ارادتمند شما. مشاهده پاسخ دکتر
40
کوچکی آلت
مهم

باسلام.من 25 سال دارم و مشکل کوچکی آلت دارم چه بایدکرد.اگر در ایران راه درمان ندارد در اروپا وجود دارد.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
41
آلت تناسلی
مهم

سلام.من 13 سال دارم اندازه طول آلت ام (به طور کشیده)9 سانتی متر هستش
چه جوری آلت ام رو بزرگ کنم؟؟؟؟
در ضمن من زود تحریک میشم چه کاری میشه انجام داد تا دیر تحریک بشم؟؟؟؟؟
رابطه ی جنسی با یک دختر اشکالی داره واسه من ؟؟؟؟؟؟
چه جوری آلت ام رو بزرگ کنم؟؟؟؟؟؟
راهنمائی کنید لطفا
مشاهده پاسخ دکتر
42
اندازه آلت
مهم

سلام ببخشید من 13 سال سن دارم و فقط 5 سانتی متر آلتم هست چیکار کنم که بزرگ شه ؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی رنج میبرم مشاهده پاسخ دکتر
43
واریکوسل گرید 1 و 2
مهم

سلام
آقای دکتر من 40 ساله هستم و یک فرزند دختر 8 ساله دارم و به علت ناباروری به تازگی متوجه شدم که واریکوسل گرید 2 در چپ و گرید 1 در راست دارم، حال می خوام بدونم به غیر از عمل راه دیگه ای برای درمان ناباروری وجود داره؟ همینطور بنده پروستات 35 میلی نیز دارم و این پروستات در ناباروری تاثیر داره؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
44
زگیل تناسلی
مهم

سلام خسته نباشید آقای دکتر
مضرات زگیل تناسلی برای آقایان چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
45
انزال زود رس
مهم

سلام آقای دکتر
من 26 سال دارم و تا بحال سکس نداشته ام و در این مدت خود ارضایی انجام داده ام و چند سالیه که متوجه شدم انزال زود رس دارم و دیگه روم نشده برم با کسی سکس کنم در ضمن در حالت عادی آلتم خیلی خیلی کوچیک میشه ولی موقعه نعوظ کامله بزرگ و به اندازه نرمال میرسه
لطفا کمکم کنید باید چکار کنم هم برای انزالم و هم برای اینکه در عادی آلت بزرگتر بشه چون روم نمیشه جایی دکتر برم
مشاهده پاسخ دکتر
46
بزرگی پرستات
مهم

با سلام خدمت آقای دکتر
ابتدا شرح حال مختصری از نشانه بیماری می دهم : اینجانب ابتداً در تاریخ 22/05/91 با مرجعه به دکتر ارولژ بدلیل احساس تکرر ادرار تشخیص دکتر مبنی بر عفونت بوده و داروهای Ciprofloxacin 300 و Azithromycin 500 تجویز شد که بعد از مصرف مشکل برطرف گشت تا اینکه در مهرماه بدلیل بالا بودن آنزیمهای کبدی و مراجهه به پزشک دارو های لیورگل و جم فیبروزیل تجویز شد و در یک دور درمانی 2 ماهه مصرف شد که اینجانب با پیاده روی و پرهیز غذایی سعی در کنترل بیماری کبد چرب خود که در سونوگرافی مهرماه گرید 2 تشخیص داده شد داشتم تا اینکه مجددا برای چک آپ این بیماری در هفته گذشته با ازمایش خون انزیمها پایین و در حد نرمال رسیدند ولی در سونو گرافی کامل شکمی اینجانب که بدلیل کمی درد داشتن در قسمت سمت راست پایین شکم و دیده شدن چند قطره خون بعد از ادرار که یکبار صورت گرفت ، انجام شد علاوه بر گرید 2 بودن کبد چرب اینجانب تشخیص تورم پرستات نیز داده شد که به شرح ذیل گزارش شد:
(پروستات به سایز 32*40*42 میل متر و وزن 29 گرم بزرگتر از حد طبیعی میباشد(BPH) . اکوژنیسته پروستات نرمال است و ضایعه فضاگیر در پارانشیم پروستات دیده نمی شود.)
که با مرجعه مجدد به دکتر ارولوژ مجددا همان داروه ها سال گذشته با دوز 500 تجویز شد و توصیه شد که بعد از دور درمان حتماً برای عمل جراحی به ایشان مراجعه نماییم خواستم دراین مورد بخصوص نظر جنابعالی را بدانم و همچنین همسرم همزمان تحت درمان است
مشاهده پاسخ دکتر
47
زگیل تناسلی
مهم

سلام آقای دکتر جباری من حدود 5 ماه پیش ی چیزی مثل جوش قسمت پایین آلت تناسلیم(مرد) دیدم جدی نگرفتم 1 ماه پیش تو یک سایت خوندم فهمیدم زگیل تناسلی هست الان زیاد شدن شبیه گل کلم چون ما توی ی شهر دور افتاده هستیم و فعلا امکان امدن به تهران نیست احتمال میدم خانومم هم مبتلا شده میخواستم بدونم نزدیکی با خانوومم با عث پیشرفت بیماری میشه لطفا جواب بدین مشاهده پاسخ دکتر
48
بیضه نزول نکرده
مهم

با سلام من پسر 21 ساله هستم بیضه راستم بالای التم قرار داره مادر زادی الان میخام عمل کنم ایا فایده ای داره چون میگن حد اکثر باید تا5 سالگی عمل بشه میخاستم بدونم جای امیدی هست کلا در این مورد منو راهنمایی کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
49
استفاده از قرص
مهم

خسته نباشید دکنر.ببخشید میشه روش استفاده از قرص سرترالین یا پاروکستین رو بگین.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
50
نعوظ

سلام اقاي دكترمن 55سالمه ناراحتي قلبي عروقي ندارم.ولي فشارخون دارم كه ارثيه/عصبي/قرص.انالاپرين5ميخورم گاهي باابليمووترشي برطرف مي شودچنددكتررفتم.يكي دستگاه وكيم داده.ديگري سيلدنافيل.دسگاه هيج كاري نكرد سيلدمي خورم صورتم سرخ ميشود باسردردشديد.وازاين مشگل ناراحتم ميخواستم بدانم مشگل من راه.حل دارد كه بنده خدمت برسم بي نهايت متشكرم مشاهده پاسخ دکتر
51
طول الت تناسلی

با سلام من الان 19 سالمه و اندازه الت تناسلی من در حالت شل 4 و در حالت نعوظ 9 سانتی متر میشه و این از حالت نرمال کمتره و من میخوام اگه بشه درمان کنم تا حداقل به 12 سانتی متر برسد و من تا حالا پیش 2 دکتر غدد رفتم و انها میگن مشکلی نداره و در حد رفع حاجت مناسه حالا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید اگه احتیاجی به معاینه هست من حضوری بیام و ترجیحا میخوام عمل نشه وبا قرص و کرم ویا دستگاه های مرتبط درمان کنم مشاهده پاسخ دکتر
52
زگیل تناسلی

در دوران عقد هستم وهمسرم مبتلا به زگیل تناسلی است.نزدیکی کامل داریم اما دفعات بسیار کم و از زمان تشخیس ویروس ایشون نزدیکی نداشتیم..من هم توسط پزشک زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم پاپ اسمیر هم دادم مشکل خاصی نبود به جز عفونت قارچی..نگران اینده هستم ایشون یک ماهه که زگیل ها رو فریز میکن و هنوز کاملا از بین نرفتن...آیا نمیتونیم با هم رابطه داشته باشیم؟نوصیه شما برای شرایط ما چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
53
زیگیل تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید.دکتر یکی از دوستانم با یک فرد مبتلا ارتباط داشته البته دو هفته قبل از بروز و نمایان شدن زیگیلها.حال نگران است که او هم مبتلا به این ویروس شده یا نه ایا با ازمایش خون یا ادرار میتوان تشخیص داد که الوده به این ویروس شده یا خیر ؟باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
54
طول آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
این سوال رو برای بار دوم هست که می پرسم .
من 22 سالمه و دارم ازدواج می کنم اما طول آلت تناسلی من فقط 11 سانتی متر هست.
این طول کوتاه می تونه باعث نا باروری و یا مشکلات دیگه برای من و زندگی زناشوییم باشه.
اگه پاسخ بدین ممنون می شم.
مشاهده پاسخ دکتر
55
درد آلت
مهم

ادرارم ابتدا بدون مشکلی تخلیه می شه اما در نهایت مقداری باقی میمونه که که تیکه تیکه تخلیه میشه و گاها این تیکه تیکه تخلیه شدن به اندازه ادراری هست که در جالت طبیعی از مثانه خارج میشه اما احساس فشاراردر در مثانه به مانند حالت طبیعی احساس نمیشه اما با این وضع ادرار زیادی به این حالت خارج میشه و نمیفهممممممم چرا که باعث میشه مدت زیادی درwcبمونم،اذیتم میکنه آقای دکتر..برای همین رفتم دکتر که گفت بایست ادرارت نهایت در20ثانیه بایست تخلیه شه و کفت برم سونوگرافی که رفتم و جواب آزمایش هیچ مشکلی نداشت حتی دولیوان آبی که قبل آزمایش بهم دادند ورفتمwc سریع و بدون مشکلی تخلیه شد اما خیلی وقتها اینطور نیست...که بعد ترازوسین رو دکتر تجویز کرد که هیچ تاثیری نداشت...مشکل بعدی من همین جمع شدن بیضه یا آلت هستش که اگه هردو شل باشند احساس بهتری دارم حتی بار دفع ادرار...خواهش میکنم راهنماییم کنید از شر این وضعیت راحت شم!
دکترعزیز با عرض پوزش میخوام این رو هم ذکر کنم که جمع شدن بیضه و آلت در حدیه که هیچ برجستگی ای از روی شلوار دیده نمیشه درحالی که آلتم 16سانته اما نمیدونم اگه این اندازه طبیعیه چرا برجستگی دوستام و آشناهام از روی شلوار مشخصه!!!آیا آلتم کوچیکه که این مشکلات رو دارم؟!!!شاید اگر قطورتر و بلندتر بود این مشکلات رو نداشتم!!!
منو ببخشید که خیلی طولانی و راحت صحبت کردم و حتی درمورد مشکلات دیگرم صحبت کردم اما اگر بتونم از این حالت بیرون بیام قطعا دعاتون میکنم...
مشاهده پاسخ دکتر
56
zgil
مهم

salam aghay dr chand roz bad az ertebat alaem zegil broz mikone?josh sefid ke dard dare va cherk dare to nahie maghad va prine zegil hast? مشاهده پاسخ دکتر
57
ناتوانی جنسی
مهم

با سلام وتشکر از وقتی که گذاشین، در سوال قبلی در مورد پروتزفرمودیدبایستی بررسی های تخصصی شوید تا مشخص شود که علت آن جسمی است یا روانی و دیگر اینکه به آمپول جواب می دهد یا خیر آیا این موضوع که من در شبها در زمان خواب نعوض دارم چیزی را مشخص نمی کند البته به محض بیدار این حالت ازبین میرود در ضمن چیزی که در خودم مشاهده کردم هیچ تمایلی برایرابطه ندارم مگر بزور همسرم ودر این مدت چند ماهی که رابطه نداشیم حتی یک بار جنوب نشدم. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
58
ندول روی پوست کیسه بیضه
مهم

سلام آقای دکتر
چند سال هست که روی پوست کیسه بیضه من ندول های کوچک و سفتی وجود داره که فقط محدود به سطح پوست میشه. و تعدادشون هم زیاد نشده و اندازشون هم تغییری نکرده. چندتاشون محتویاتی داشتند که یکیشون رو با رعایت اصول آسپتیک تخلیه کردم و داخلش ماده کاملا سفید رنگ با قوام پنیری وجود داشت. میخواستم اگه ممکنه در موردش و میزان خطرش راهنماییم کنید.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
59
زود انزالی
مهم

سلام آقای دکتر
1- حداقل و و حداکثر زمان طبیعی انزال چقدر است
2- راه درمان مشکل زود انزالی چیست
مشاهده پاسخ دکتر
60
عود واريكوسل
مهم

با سلام و خسته نباشيد
من در سال 88 جراحي واريكوسل درجه 3 داشتم ولي متاسفانه عمل موفقيت اميز نبود و هيچ تغييري در ظاهر بيضه و ازمايش اسپرم ايجاد نشد تا اينكه اسفند ماه سال 91 دوباره تحت عمل جراحي قرار گرفتم ولي باز هم هيچ چيز تغيير نكرد
طبق تشخيص دكتر بنده باز هم بايد جراحي شوم ايا امكان 3 بار جراحي واريكوسل هست؟

دفعات قبل جراحي از به روش معمولي از راه شكم بود ايندفعه اگر قرار به عمل دوباره باشه حتما ميخوام به صورت ميكروسكپي باشه

چنتا سوال ديگه داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد

1 ايا پوشيدن شورت نسبتا تنگ موردي داره؟

2 رگهاي درشت و ريز بسياره اطرف بيضه مشاهده و به راحتي قابل لمس هستند چه موقع اين رگهاي كرم مانند از بين ميروند؟

حدود هزينه (حداكاثر و حداقل) هزينه جراحي رو اگر مقدوره بفرماييد

با تشكر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
61
اندازه الت تناسلی
مهم

سلام خسته نباشین اقای دکتر با عرض معظرت یه مشکلی داشتم من چاقم التم اصلان خیلی کوچیکه میره تو اصلان حالت عادی بیرون نمیاد تو نوشتهاتون گفتین جراحی میشه میخواستم بدونم حالت عادی برمیگرده یا نه و میخواستم بدونم هزینه جراحی چقدر میشه با تشکر مملون میشم ج منو بدین یا اس ام اس بدین یا ایمیل منتظرم بای مشاهده پاسخ دکتر
62
واریکوسل
مهم

سلام جناب دکتر
من چند ساله که واریکوسل دارم
با توجه به ورزش مرتب و با برنامه ای که داشتم مشکل خاصی احساس نمیکردم
اخیرا در دوره آموزشی سربازی به خاطر فشار رژه یه خرده احساس ناراحتی داشتم
بعد از چند ماه به دکتر مراجعه کردم
گفتن که واریکوسل دوطرفه گرید 2 دارم
آزمایش اسپرم هم نرماله ، تعداد 111 میلیونه فقط درصد تحرک اسپرم ها 40 درصده
توصیه تون چیه؟
باید عمل کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
63
واریکوس
مهم

سلام واریکوسل چند درصد نیاز به عمل دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
64
قرص Semenax
مهم

آیا استفاده از قرص Semenax برای افرادی که حجم مایع منی کم دارند توصیه می شود یا خیر در غیر این صورت چه دارویی را توصیه می کنید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
65
واريكوسل
مهم

باسلام ميخاستم بدونم بد ازعمل واريكوسل درجه 3چقدر طول ميكشد تا بيضه شكل واقعي خو دراپيدا كند مشاهده پاسخ دکتر
66
اندازه آلت
مهم

سلام.2تا سوال دارم دکتر عزیز
1.روش پنیمور را تا چه حد موثر میدانید؟
2. قرص ویگرگس پلاس ک دارای تاییدیه از اروپا و آمریکا و حتی وزارت بهداشت خودمون هست را تا چه حد موثر میدانید؟
مشاهده پاسخ دکتر
67
سرآلت
مهم

سر کلاهک کمی گوشت اضافه دارد که چسبیده به پایین کلاهک و ما بین آن سوراخ کوچکی است چه کاری بایستی انجام دهم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
68
آلت
مهم

هورمونهای رشد که در بدنسازی استفاده میشود از جمله هورمون اسب و سوما نمیتواند تاثیر گذار باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
69
ناتوانی جنسی
مهم

سلام، من48 سال دارم جند سال است که به توصیه پزشکان مختلفی که رفتم جهت رابطه جنسی از قرصهای محرک استفاده میکنم در حال حاضر به حدی رسیدم که در حالت بیداری حتی با قرص هم تحریک نمی شوم وچند ماه است که با همسرم رابط نداشتم آیا میبایست از پرتز استفاده نمایم یا درمان طبیعی برای من وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
70
رابطه زود انزالی و واریکوسل
مهم

سلام.1-ایا واریکوسل ربطی به زود انزالی دارد ؟2-عوامل ایجاد زود انرالی چیست دقیقا؟ مشاهده پاسخ دکتر
71
خود ارضایی
مهم

سلام اقای دکتر...ایا دکتر ارولوژیست میتونه تشخیص بده که طرف دارای عادت خود ارضایی هست یانه؟واسه استخدامی نیروی انتظامی میخوام شنیدم اونا نگاه میکنند...میشه تخشیص داد؟ مشاهده پاسخ دکتر
72
زیگیل تناسلی
مهم

با سلام.ایا در صورت درمان زیگیلها برای بچه دارشدن مشکلی ایجاد نمیشود؟
برای ازمایش ایدز و هپاتیت ناشتا بودن لازمه؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
73
درخواست راهنمایی

سلام
total sperm: 75 million , normal form : 85% , rapid progression : 50% , ph : 8 ,
سال 90 ماکرو آدنوم هیپوفیز عمل کردم که پرولاکتینم بالای 2500 بود ولی الان 4.5ng/ml است.
8 سال از ازدواجم میگذره و 2 سال است که تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ولی بی نتیجه بود و تصمیم گرفتیم برای ivf اقدام کنیم. ( در طی این مدت همسرم تمام آزمایشاتش را انجام داده و مشکلی نداشته،من هم 2 بار به پزشک اورولوژ مراجعه کردم و طبق معاینات ایشان و آزمایشات اسپرم مشکلی نداشتم، )
1- آیا احتمال دارد بنده مشکل واریکوسل داشته باشم و با معاینه سرپایی مشخص نشده باشد؟
2- با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتان گذاشم ،وضعیت اسپرم طبیعی است؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
74
عدم باروری مادام العمر کسی که واریکوسل دارد.

با سلام و احترام؛
جناب آقای دکتر می خواستم بدونم کسی که واریکوسل دارد آیا امکان دارد تا آخر عمر از داشتن بچه محروم بماند؟
مشاهده پاسخ دکتر
75
باروری

با سلام خدمت دکتر عزیز،اینجانب حدود یکسال است که ازدواج کرده ام و6ماه می شود که جلوگیری از بارداری نکرده ایم ولی هنوز حاملگی اتفاق نیافتاده است،برای بررسی تست semen دادم که تعداد اسپرم ها در واحد92میلیون بود، 6.2میلی لیتر حجم داشت ومورفولوژی و موارد دیگر نرمال بود،تنها موضوعی که مرا نگران کرد این بود که درصد اسپرهای متحرک57.5% ودرصد اسپرم های پیشرونده 47.5 % بود وگلبول های سفید بالا تر از حد مجاز بود، به متخصص اورولوژی مراجعه کردم که برای عفونت افلوکساسین و ناپروکسن داد (یک هفته)و برا ی تشخیص واریکوسل سونوگرافی انجام دادم که خوشبختانه مشکلی نبود،نهایتا برای تقویت ویتامین e وq10 plus نوشت،میخواستم بدونم مشکل بر طرف می شود؟ضمنا موضوع دیگری هم که فکر مرا مشغول کرده این است که بعد از خروج الت پس از انزال حجم قابل توجهی از منی از واژن خارج می شود (در این مدت همسرم پس از انزال از جا بلند می شد و به سرویس بهداشتی میرفت که من مجابش کردم که باید مدتی در همان حالت بخوابد)ممنون میشوم اگر راهنمایی کامل انجام دهید که چه کارهایی باید انجام دهیم مشاهده پاسخ دکتر
76
زود انزالی

با سلام آقای دکتر جباری ممنون از این که پاسخ بنده را دادید
فرموده بودید قرص پاروکستین مصرف کنم اما مقدار ان رو نفرموده بودید.
ضمن اینکه چند روزی که فلوکستین مصرف می کنم دچار سردرد و کم خوابی هستم آیا با قرض پاروکستین این عوارض وجود دارد؟
اقای دکتر نمیدونم اسپری را درست مصرف کرده ام یا نه ولی هنگام سکس انگاراز درون شروع به انزال می کنم و بیحس بودن الت یا نبودن برایم فرقی ندارد.
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
77
شکستگی الت

سلام اقای دکتر بنده حظوری خدمت شما رسیدم شما گفتید بنده مشکلی ندارم در رابطه با شکستگی الت ولی اقای دکتر بنده هنگام نزدیکی از همان نقطه شکستگی تا شدن الت به کرار را دارم اقای دکتر قادر به بالا اوردن التم را ازدست داده ام اگر صلاح میدونید عکس رنگی از عروق الت از من گرفته شود قادر به حفظ نعوظ هم نیستم درضمن پرونده پزشکی نیز خدمت شما دارم
از نظر ظاهری هم خیلی پایین اقای دکتر کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
78
کم بودن حرکت اسرم و زود انزالی همسرم

سلام اقای دکتر ممنونم که به سوالاتمون جواب میدید
همسر من حرکت اسپرم 35 بود دکتر واسش کلومیفن و well men تجویز کردن کلومیفن واسه صبح ناشتا البته اکثر اوقات یه چیزی می خورن و well mel ظهرها ایا موثر است برای باردار شدنم من خودم سونو واژینال دادم همه چیم اوکی بود؟ 2. برای زود انزالی سرترابایول نوشتن چندان موثر نیست حدودا واسه سه ماه نوشتن نطر شما چیست تا اخرش ادامه بدن یا باید عوض بشه قرصش؟
مشاهده پاسخ دکتر
79
؟؟؟؟

سلام دکتر
معذرت می خوام
می خواستم بدونم چه عواملی میتونه باعث بیماری زودانزالی در آقایان بشه؟
و اینکه بصورت طبیعی راه درز مانی داره یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
80
هيدروسل

سلام. هيدروسل دارم و از حجم و شكل ظاهري آن و يه كمي درد شاكي هستم و هنگام نشستن اذيت ميشوم اندازه اش برابر يك بيضه است ولي از عمل كردن آن ميترسم آيا عمل كردن عوارض دارد يا خير؟ ميترسم عوارض بدي داشته باشه مشاهده پاسخ دکتر
81
انحنای آلت

با عرض سلام من 23 سال دارم و دچار خمیدگی آلت به سمت بالا و چپ هستم میخواستم بدونم روش درمان تنها از طریق عمل جراحی امکان پذیره یا روش دیگری هم هست.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
82
زگیل تناسلی

در دوران عقد هستم وهمسرم مبتلا به زگیل تناسلی است.نزدیکی کامل داریم اما دفعات بسیار کم و از زمان تشخیس ویروس ایشون نزدیکی نداشتیم..من هم توسط پزشک زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم پاپ اسمیر هم دادم مشکل خاصی نبود به جز عفونت قارچی..نگران اینده هستم ایشون یک ماهه که زگیل ها رو فریز میکن و هنوز کاملا از بین نرفتن...آیا نمیتونیم با هم رابطه داشته باشیم؟نوصیه شما برای شرایط ما چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
83
الت

سلام آقای دکتر.خسته نباشید. یه سوال دارم ازتون اینکه آیا برای استخدام در سپاه یا ارتش به اندازه ی آلت توجهی میشه؟؟؟؟ آقای دکتر خیلی نگرانم.اندازه آلت من درحالت عادی ۵تا۶٫۵ سانته ودر حالت نعوظ بین ۱۲ تا۱۲٫۵ سانته.ازنظره خودم کوچیکه.اعتماد به نفسمو آورده پایین. من قبلا خودارضایی میکردم الان حدوده ۱ ماهه که ترک کردم آیا قبول میشم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
84
انحنا و زود ارضایی

سلام اقای دکتر من 22 سالمه و واریکوسل هم دارم ولی التم به سمت پایین کمی انحنا داره نمیدونم برخی از شکستگی صحبت میکنند ولی خیلی سر در گم هستم که میتونم نزدیکی داشته باشم یا نه و در ضمن زود ارضا میشم باید واسه ازدواج چیکار کرد ممنون با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
85
انحراف
مهم

با عرض سلام
میخواستم بدونم که انحراف آلت تناسلی میتونه مانع رشد آلت بشه؟
راه درمانی برای انحراف آلت وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
86
18
مهم

سلام اقای دکتر
من همون پسری هسم که گفتم 18 سالمه واستمنا رو ترک کردم و در15.20ثانیه هنگام استمنا منی از من خارج میشه.
میشه راهی واسم بگین که از سلامت جنسی و باروری مشکلی ندارم چون از لحاظ فکری خیلی وسواس شدم و همش میگم که دچار زود انزالی و عقیم شدم.ایا واقعا ممکنه که مشکلی جنسی در من وجود داشته باشه?
ایا شما ازمایشی مانند ارضا شدن و ریختن منی در تشت پر از اب برای عقیمی قبول دارید?
ممنون که حوصله کردین.
اگه ممکنه واضح توضیح بدین.
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
87
اندازه پروستات
مهم

با سلام. آقای دکتر من 37 ساله هستم و یکبار به علت سوزش ادرار و درد خفیف در ناحیه بیضه سونوگرافی از مجاری ادرار انجام دادم که در آن سونوگرافی اندازه پروستات 23 سی سی اعلام شد. اما 7 ماه بعد دوباره همان سونوگرافی را تکرار کردم که این بار اندازه پروستات 17 سی سی اعلام شد در صورتی که من در این بازه زمانی هیچ دارویی مصرف نکرده بودم. فقط از باب اطلاع خدمتتان عرض کنم که در زمان سونوگرافی اول به علت ضعیف بودن اسپرم‌ها قرص تاموکسیفن و پنتوکسی فیلین مصرف می‌کردم اما حدود سه ماه قبل از سونوگرافی دوم مصرف این قرص‌ها را قطع کردم. حالا خواستم دلیل این اختلاف اندازه را از نظر شما بدانم. با سپاس از شما مشاهده پاسخ دکتر
88
سلام آقای دکتر
مهم

من نو جوان هستم و بیضه سمت چپ من کوچکتر از بیضه راست است میخواستم ببینم آیا ممکن است من واریکوسل داشته باشم مشاهده پاسخ دکتر
89
ناباروری
مهم

شوهر من 33 دارد و من 23 سال.ما 4 سال است که ازدواج کردیم. سال 91 من یک سقط در 6هفتگی داشتم.شوهرم 21_7_92 عمل واریکوسل انجام داد.از 3ماه پیش من 2بار iuiناموفق داشتم و تعداد اسپرم شوهرم 30 میلیون بوده.ایا این تعداد نرمال است خواهش میکنم جواب بدهید مشاهده پاسخ دکتر
90
کوچک بودن بیضه
مهم

سلام آقای دکتر خسته نباشید.بنده23سالمه اندازه بیضه سمت چپم کوچیکتر از حد معموله میترسم که برای بچه دار شدن مشکلی پیش بیاد.در دوران کودکیم عمل بیضه داشتم.آیا مشکلی هست؟و ازنظر اسپرم سازی هم به نظرم بدنم ضعیفه باید دارویی مصرف کنم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
91
ناتوانی جنسی
مهم

سلام خسته نباشید.ببخشید من حسم نسبت ب جنس مخالفم خیلی ضعیفه.شهوتم هم حال نرمال ندارد.اگه میشه توضیح بدبد من باید چ کار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
92
زگیل تناسلی
مهم

با سلام.شما در جواب سوال قبل در مورد قابلیت تشخیص ویروس hpvبا ازمایش خون و ادرار فرمودید ویروس در خون و ادرار وجود ندارد پس چطور برای تشخیص ویروس hiv ازمایش خون میگیرند؟ مشاهده پاسخ دکتر
93
زگیل
مهم

سلام آقای دکتر من ۱۷ ساله هستم چند وقتی میشه که زایده ی کرم رنگی رو در ناحیه ختنه شده ام مشاهده میکنم من با هیچ کس رابطه ای نداشتم . ولی چند سالی معتاد به استمنا بودم
چند سوال برام پیش اومده:
۱)اصلا ممکنه که این زایده زگیل تناسلی باشه؟
۲) میشه بفرمایید به جز زگیل تناسلی چه چیز هایی ممکنه باشه؟
۳) با توجه به سنم من قادر به مراجعه فردی به پزشک نیستم. ممکنه منو راهنمایی کنید؟
در ظمن ثبت سوال توی سایتتون مکافات داره لطفا راحت تر کنید
مشاهده پاسخ دکتر
94
واریکوسل
مهم

با سلام میخواستم بدانم ایا زالو درمانی در درمان واریکوسل موثر است ؟ من شنیدم اثرش فوق العاده است مشاهده پاسخ دکتر
95
بیضه

سلام دکتر میخواستم بدونم چ مدت بعد از عمل هیدروسل بیضه ب حالت عادی بر میگرده مشاهده پاسخ دکتر
96
بیضه

سلام دکتر میخواستم بدونم چ مدت بعد از عمل هیدروسل بیضه ب حالت عادی بر میگرده مشاهده پاسخ دکتر
97
کوچک بودن بیضه

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر.پسری هستم 21 ساله مجرد چند سالی هست که اندازه آلت وبیضه هام تغیری نداشته. و از کوچیکی آلت و بیضه رنج می برم .لطفا راهنمایی ام کنید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
98
درمان

با سلام خسته نبایشد جه راه کاری یا دارویی برای افزایش اسپرم میگین سابقه عمل جراحی واریکوسل 2 بار دارم مشاهده پاسخ دکتر
99
مورفولوژی پایین در آزمایش اسپرموگرام

با سلام و خسته نباشید
نتیجه آزمایش اسپرموگرام بنده به صورت زیر است:

Viscosity: Normal
Agglutination: Normal
Volume (ml): 3.4
WBC/HPF Endtz: 1
Abstinence time (day): 4

Total Motility (%): 60
Progressive (%) : 40
Non Progressive (%): 20
Immotile (%): 40

Concentration (million/ml): 90
Total Count (million/ejaculate): 306

Morphology Report:
Total Abnormality: 98
Head: 98
Neck: 14
Tail: 10
Immature: 10

Comment: Most of sperm have small acrosome

ظاهرا فقط مورفولوژیش مشکل داره درسته؟ مشکل حادیه؟
این طور که تحقیق کردم احتمال ابتلا به واریکوسل یا گرم شدن بیضه ها در اثر لپ تاپ و ... وجود داره. درسته؟
درمانش به چه صورته و آیا نیاز به استفاده از روشهایی مانند IVF خواهیم داشت؟

البته هنوز اقدام به بارداری نکردیم
پیشاپیش ممنونم از کمکتون
مشاهده پاسخ دکتر
100
تفسیر ازمایش اسپرم

سلام من ازمایش لسپرم داده بودم وشما برام تفسیرکردید که تحرک اسپرم کم است ومن دوباره درازمایشگاه دیگرتکرارکردم اگرلطف فرمایی این ازمایش رو هم تفسیرکنید.ممنون.volume:3.1 color:milky viscosity:fair liquefaction time:30 ph:7.6 total sperm count:38 motility1 hr:65 motility2hr:55 greadi:35 gread ii:30 gread iii:28 gread iv:7 normal form:62 abnormal form:38 wbc:1-3 rbc:0-1 ep cell:0-2 مشاهده پاسخ دکتر
101
آزمایش منی

سلام
دارای واریکوسل گرید 2 و هیدروسل و کیست در بیضه می باشم
جواب آخرین آزمایش اسپرمم به صورت زیر است:
semen volume : 6/20
semen hp : 7/70
sperm count : 43/75
motile spers : 46.61
progressive sperms : 45/02
round cell : 1/02
wbc density : 0/37
normal morphology : 55/00

viscidity : normal

نظر شما چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
102
طول الت و درمان خود ارضایی

سلام جناب دکتر،من یک پسر 17 ساله هستم،متاسفانه چندین سال است که خود ارضایی میکنم،هر کاری کردم تا این عادت رو ترک کنم ولی تا به امروز موفق نبودم و از این بدتر که احساس میکنم دو یا سه سالی میشه که سایز التم از 7سانت بیشتر نشده باید چیکار کنم جاب دکتر...؟ مشاهده پاسخ دکتر
103
باز کردن وازکتومی

سلام دکتر جان همسرم حدود هفت سال قبل وازکتومی کرده بود که بعد از وازکتومی آزمایش داده بود و تعداد اسپرم هاش صفر شده بود حالا ایشون سه ماه هست که عمل برگشت وازکتومی انجام داده و تعداد اسپرم هاش به صد هزار تا رسیده ودکترشون گفتن باید دارو برای تقویت اسپرم استفاده کنه میخواستم که بفرمایید که این عمل به نظر شما موفق بوده و ما میتونیم امیدوار باشیم که با دارو مشکلمون حل میشه ؟ با تشکر بی نهایت از جنابعالی مشاهده پاسخ دکتر
104
زود انزالى

باسلام وخسته نباشىد خدمت شما وتشکر از پاسخى که فرمودىد اقاى دکتر فرمودىد درصورت استفاده از ترامادول مجبور به افزاىش دوز مصرف مى شوم اگر امکانش هست لطفا داروى دىگرى معرفى کنىد تا مشکلم حل شود, جهت اطلاع اقاى دکتر من در مدت خىلى کواتاه اگر دخول انجام دهم زىر سى سانىه انزال مشود سنم 32و وزنم صد کىلو مى باشد خواهشمندم راهنماىى بفرماىىد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
105
واریکوسل

سلام. من دو سال پیش با معاینه ارولوژیست متوجه شدم که واریکوسل خفیف در بیضه چپ دارم. دکتر برام آزمایش نطفه نوشت ولی چون نمی خواستم خودارضایی کنم, انجام ندادم. اصولا اگه تا موقع ازدواج پی گیرش نشم, مشکلی پیش می یاد؟ مشاهده پاسخ دکتر
106
جراحی پیرونی

با سلام آقای دگتر
متاسفانه مبتلا به پیرونی عستم دو پلاک غیر کلسیفیه در ناحیه دورسال که باعث کاهش قطر موضعی در قسمت بالایی شده بدون انحراف. با توجه به ابعاد پلام 35 میلی متر طول 7 میلیمتر پهنا و 4 میلی متر ضخامت می خواستم نظرتون رو نسبت به امکان جراحی گرفتینگ بپرسم. در حال حاضر یک سال از اولین علائم (احساس درد در حال نعوظ) می گذره دردی احساس نمی کنم و تقریبا دو ماه است که Patoba و Pentox و ویتامین ای استفاده می کنم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
107
وارىکسل هردو طرف داشتم

سوالم این بود 41 سالمه 18 ساله پیش عمل واریکوسل هر دو طرف انجام دادم. ولی بعضی از روزها. در سمت چپ بیضهم احساس درد دارم. در چند مورد آزمایش اسپرم دادم. خوب بوده. و یک مورد هم سونوگرافی بیضه کردم. و گفتند چیزی نیست. ولی بعضی از اوقات. احساس درد دارم در قسمت چپ بیضه و فکر میکردم ممکن است دوباره واریکوسل دارم ولی همچنان که گفتم آزمایش و سونوگرافی انجام دادم . خوب بود. خواستم بدانم علت درد چیست.؟ بعضی اوقات در آنطرف یعنی سمت راست هم احساس درد میکنم. دردش بعضی وقتها با اشاره دست هم درد را احساس میکنم. خواستم علت درد را بدانم و اینکه این نشانه برگشت واریکوسل نیست به نظرتان؟،semen volume7.50. Samen Ph 7.50. Sperma denslity 65.46 motille sperma 63.66 progressieve sperma 57.18. Round cell 0.65 Wbc 0.2 normal morphology 76.00 مشاهده پاسخ دکتر
108
انحراف آلت تناسلی

با سلام بنده جوانی ۲۵ ساله هستم و دوچار انحنای آلت به سمت پایین هستم یعنی در هنگام نعوظ سر آلت به سمت پایین هست و همچنین آلت در هنگام نعوظ سفت نیست . البته این انحراف از نوع غیر مادرزادی هست و بنده گمان میکنم بر اثر خم شدن آلتم(تا شدن آلت)در سن ۱۴ سالگی این اتفاق برای بنده افتاده.در ضمن در هنگام نعوظ در زیر آلتم ی خط تیره رنگ وجود داره که از اتنهای آلت تا سر آلت کشیده شده بنده احساس میکنم ی رگی هست که بهش آسیب رسیده . آبا تنها راه درمان عمل جراحی هست؟ هزینه عمل جراحی چقدر میشه؟ و دوره نقاحط پس از عمل چقدر زمان میبره؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
109
بعد از عمل واریکوسل

سلام آقای دکتر حالتون خوبه؟
من واریکوسل گرید 3 داشتم و الان 3 هفته از زمانه عملم میگذره و 19 سال دارم و پرستاری میخونم.
یه سوال ازتون داشتم.من به ورزش بدن سازی علاقه خاصی دارم و خواستم بدونم من واریکوسل داشتم بعد این ورزشو انجام بدم احتماله بوجود اومدنه دوباره ی این بیماری هست؟ به نظر شما چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
110
الت
مهم

سلام اقای دکتر اندازه بیضه راستم دوبرابربیضه چپم است دلیل چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
111
درمان

با سلام من واریکوسل2 دارم دکتر گفته باید عمل کنی اکه بمونه برا بعد ایرادی داره مشاهده پاسخ دکتر
112
بیضه

سلام آقای دکتر. بیضه های من بیش از اندازه بزرگن و طول الت تناسلی کوچک.میخواستم بونم راهی واسه کوچک کردن بیضه وجود داره مشاهده پاسخ دکتر
113
بعد از عمل

سلام و سپاس از زحمات شما
من 5 ماه پیش عمل هیدروسل انجام دادم و الان با گذشت 5 ماه ناحیه بخیه هایم در زیر شکمم بی حس است ( فقط قسمتی که بخیه خورده با اطرافش )می خواستم یدانم طبیعی است یا خیر ؟
وبرای چه اینگونه شده است و چه مدت بعد برطرف می شود؟
از زحمات شما ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
114
خون ریزی و سوزش

با سلام و خدا قوت
من 19 سالم در انتهای ادرارم خون صورتی دیده شده و بشدت سوزش دارم و لخته خون های قرمز صورتی در انتهای ادرارم میاد و به طور کلی ادرارم زرد پر رنگ هست پدرم در اومده سپاس گذارم اگه راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
115
برگشت بیضه به داخل

سلام،پسری دارم2ساله که جواب سونوگرافیش (بیضه راست رتراکیل و در اکثر مواقع در کناره داخلی تحتانی کشاله ران راست دیده می شود. هرنی واضحی در کشاله ران دو طرف مشاهده نمی گردد.)اگه لطف کنین برام توضیح بدید یعنی چی ممنون میشم. مشاهده پاسخ دکتر
116
با سلام

با سلام من 11 سال پیش واریکوسل عمل کردم الان هراز چتدگاهی سمت چپم درد میکنه امروز هم رفتم سونوگرافی گفت واریکوسل خفیف داری. علت درد چی هست؟ آیا باید عمل کنم؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
117
زود انزالی

با سلام و خسته نباشید
بنده جوان 28 ساله ای هستم که متأسفانه که دچار زود انزالی شده ام. با اینکه 2 سال از ازدواجم میگذرد ولی مشکل برطرف نشده و چند ثانیه بعد از دخول ارضا میشود. البته فک میکنم علت آن بزرگ بودن سر آلتم میباشد. چون سر قطر سر آلتم خیلی بیشتر از بقیه قسمتهای آلت تناسلی ام میباشد. لطفا اگر راه درمانی دارد راهنمایی نمائید. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
118
سوزش و تکرر ادرار

سلام اقای دکتر
پسری 22 ساله هستم .من حدود ۱ ماه پیش متوجه شدم که ادرارم کدر شده ولی رنگ ادرارم طبیعی بود
و در اخر ادرارم مایع لزج مانندی همراه با حسِ خاصی خارج میشد بعد از ۲ رو نزد دکتر رفتم و دکتر تشخیص داد که مشکلی خاصی نیست بعد از ۳-۴ روز مشکل سوزش در التم و همچنین تکرر ادرار شدم دوباره پیش دکتر رفتم واسم ازمایش ادرار و کشت نوشتن و برام یه قرص تجویز کرد ب اسم ( لووفلوکساسین ) که (بعد) از انجام ازمایش به مدت ۷ روز استفاده کردم در همین حین جواب ازمایش ادرار و کشت هم منفی بود ولی باز مشکل تکرر ادرار و سوزش رو داشتم
بعد از این سونوگرافی از کلیه ، پروستات ، حالب ها . بیضه انجام شد که جواب ازمایش کلیه نرمال بود،حالب نرمال،پروستات با حجم تقریبی ۱۳ سی سی،بیضه سمت چپ واریس خفیف
بعد از اون دکتر به مدت 1 ماه قرص تولترودین واسم تجویز کرد که به محض تموم شدن قرص دوباره این مشکل به نسبت کمتر شروع شد
مشاهده پاسخ دکتر
119
پرسش

سلام اقای دکتر من 20سالمه و وقتی حدود 2 سال داشتم به دلیل باد فتق بیضه ام را عمل کرده ام و یه کسه بیضه ام را از دست داده ام و حال یک کیسه بیضه دارم و در بعضی مواقع جای بیضه عمل شده ام باد میکند میخواستم بدونم مشکلی دارم یا نه ممنون؟ مشاهده پاسخ دکتر
120
هیدروسل

با سلام ، جناب دکتر من 3 سال پیش عمل واریکوسل در سمت چپ انجام دادم .متاسفانه در بیضه این سمت دچار هیدروسل شدم، پس از معاینه و سونوگرافی پزشک متخصص گفتن که اندازش به حدی نیست که به عمل نیاز داشته باشه،اما خودم اصرار دارم که عمل رو انجام بدم،الان این سوال هست که آیا امکان داره بیشتر شه، لطفا من را راهنمایی فرمایید.با تشکر و احترام مشاهده پاسخ دکتر
121
عدم کارکرد بیضه راست وخالی بودن رگهای داخل بیضه دان

تقریبایک ماه پیش کسی چیزی رابه سمت بیضه ی من پرت کرد بعداز مدتی فهمیدم که رگهای بیضه دان ،طرف راست خالی شده ودرکنار بیضه چیزکوچکی که مطمئناغده نیست دیده میشود،
طبق گفته ی بعضیها سنوگرافی لازم است میخواستم ببینم اگه میشه حدودا بگید که این قضیه به عقیم شدن کشیده میشود یانه .درضمن بعضی اوقات من استمنامیکنم.
مشاهده پاسخ دکتر
122
سلام واریکوسل درجه 3 با قطر 4.3 دارم

سلام آقای دکتر
25 سالمه سونوگرافی کردم متوجه شدم واریکوسل درجه 3 با قطر 4.3 دارم !البته ما بقی چیزا نرمال بود .! 1-ایا نیاز به عمل دارم؟ 2- می خوام برم استخدامی نیروی انتظامی ولی اینجوری احتمال زیاد مردود میشم ! واگرم عمل کنم احتمالا به جای جراحی گیر میدن ! به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟ آیا راهی هست ؟؟؟ 3-بعد از عمل واریکوسل کاملا از بین میرود و یا به درجه 1 یا 2 کاهش پیدا میکند ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
123
واریکوسل

سلام آقای دکتر
نامزدم 36 ساله است و من 35 ساله. به تازگی به من گفته که واریکوسل داره و قصد داره عمل جراحی انجام بده. دکتر به او گفته احتمال بچه دار شدن 50 درصد هست اما تضمینی هم وجود نداره که حتما بچه دار بشید. آیا امکان بارداری برای من وجود خواهد داشت؟ و آیا برای بارداری نیاز به لقاح مصنوعی خواهد بود؟ توصیه شما چی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
124
درد بیضه راست بعد از عمل جراحی واریکوسل قسمت چپ

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای دکتر جباری
در ادامه سوال قبلی ام که اعلام کردم 2 هفته از جراحی واریکوسل چپ من میگذره و من در ناحیه بیضه راست احساس درد دارم . باید خدمتتون عرض کنم در حول و حوش بیضه راست یک چیز تقریباً بیضوی به اندازه یک لوبیا احساس و لمس میکنم که به نوعی کانون درد من از آنجاست . به دکتر خودم مراجعه کردم ایشان گفتند که آن چیز بیضوی که اندازه نخود و یا بقول خودم لوبیا میباشد محل جمع شدن اسپرم هایی است که آنجا گیر کرده اند و چون خارج نشده اند درد ایجاد می کند و چیز خاص دیگری نیست . فقط قرص های سلکوکسیب 100 را به 200 تغییر داده و یک قرص تاوانکس را اضافه کردند . ایشان نزدیکی کردن را هم به اتمام این قرص ها و یک قرص دیگر که بمدت 30 روز باید بخورم موکول کرده اند. البته من دومین روز است که این قرصها را میخورم که عوارض زیادی هم دارد ( ازجمله سردرد ٰ تکرر ادرار ٰاسهال و ..) . آقای دکتر آیا شما هم با نظر دکتر من موافق و هم نظر هستید ؟
مشاهده پاسخ دکتر
125
درمان واريكوسل

سلام جناب آقاي دكتر
من 2 سال ميشه ازدواج كردم.هنوز بچه دار نشديم.سال پيش رفتم دكتر واريكوسل تشخيص دادهيچ دردو مشكلي ندارم فقط به خاطر ناباروري ميخام عمل كنم ولي هنوز براي درمان نرفتم آيا ديردرمان كردن باعث عقيمي هميشگي ميشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
126
کلیه

با عرض سلام و تشکر از این که به سوالات متعدد ما جواب میدهید. دردی در نواحی بالای شکم در سمت راست دارم. در ازمایش خون کراتین بالاتر از حد مجاز بود (1.4) دو ماه بعد ازمایش دادم باز هم بالا بود (1.35) در سونوگرافی و ازمایش ادرار همه چیز نرمال بود. یک احساس دائمی سرگیجه و خستگی دارم ومیل وتوان جنسی ام کاهش یافته . چه باید کرد؟ آیا خستگی وناتوانی جنسی ربطی به بالا بودن کراتین دارد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
127
بی اختیاری ادرار در کودک

سلام،6 ماه پیش دختر 3ساله ی خود را به علت عدم کنترل ادرار (ریزش مداوم بدون حتی 5 دقیقه فاصله) به یک جراح و فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری بردم که ایشون هم با تشخیص ریفلاکس ،عمل جراحی انجام داد.ولی الان بعد از 6 ماه از عمل جراحی هیچ بهبودی حاصل نشده است.خواهش میکنم راهنماییمون بفرمایید که چکار باید بکنیم؟؟؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
128
مشاوره

سلام آقای دکتر جباری.من پسر 17 ساله ای هستم که حدود 1.5 سال است که ورزش بدنسازی رو دنبال میکنم و در گاهی اوقات و هنگام کار با وزنه مثلا به هنگام پرس پا از مجاری ادرار مقداری آب (مایع سفید)خارج میشود و این حالت فقط در مواقعی که تمرین پا را انجام میدهد اتفاق می افتد آیا مشکل خاصی وجود داره؟و چگونه میشود جلوی این کار را گرفت؟ مشاهده پاسخ دکتر
129
منی

سلام. من روزی 4-5 بار ترشح از آلتم دارم. این ترشح همراه با جهش و لذت صورت می گیره و پاهام هم سست می شه.آیا این رطوبت منی است؟ مشاهده پاسخ دکتر
130
درد در ناحیه الت

با عرض سلام
آقای دکتر چند وقته با کوچکترین تحریک جنسی منطقه بالای الت تناسلی زیر شکمم تیر می کشه ... این درد به صورتی است که حس می کنم مثانه ام پر شده ولی برای ادرار که به دستشویی می روم میبینم ادواری در مثانه ندارم. این درد با تحریک جنسی شروع و بعد از چند روز آرام می شود . به دکتر مراجعه و سونوگرافی و آزمایش کشت ادرار هم داده ام دکتر متخصص می گوید مشکلی نداری ولی این درد اذیتم می کنه نظر شما چیست..
مشاهده پاسخ دکتر
131
ناتواني جنسي

سلام اقاي دكتر
٢٥ سال سن دارم چند باري خواستم با همسرم نزديكي كنم ولي نتونستم التم شول ميشه
مشاهده پاسخ دکتر
132
انحراف الت

سلام دو سوال داشتم 1- ایا انحراف الت بدون جراحی قابل درمان است 2- هنگام نعوظ سر التم نعوظ نمیکند
راه حل چیست
مشاهده پاسخ دکتر
133
آنچه در مورد زگیل تناسلی باید بدانیم چیست؟
مهم

با سلام و عرض خسته نباشید
ایا نوع پاپیلوما 6 هم قابلیت زندگی در مخاط دهان و حلق را دارد و یا فقط نوع 18 و 16 میتواند در مخاط دهان موجود باشد و اگر نوع 6 در مخاط دهان و حلق باشد بدون وجود ضایعه میتواند خطر بدخیمی ایجاد کند؟
با تشکر فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
134
اندازه آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر
قطر ( محیط دور تا دور آلت )آلت تناسلی من در حالت نعوظ حدود 11 سانتیمتر است.نگران هستم که آیا این اندازه مناسب است یا خیر و اگر مناسب نیست چه باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
135
انواع زگیل تناسلی در زنان
مهم

با عرض سلام و خسته نباشید
دختر 22 ساله و متاهل هستم.من به زگیل تناسلی از نوع papilloma vestibula مبتلا هستم.همانطور که استحضار دارید،این ویروس از نوع خوشخیم است.سوالم این است که آیا امکان درمان خودبه خودی وجود دارد؟؟
ایا احتمال بروز سرطان دهانه رحم وجود دارد؟
و اینکه داروی آن "پودوفیلین"است؟
آیا اکنون میتوانم با همسرم رابطه جنسی داشته باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
136
خود ارضایی
مهم

سلام آقای دکتر من خود ارضایی انجام میدم می خواستم ببینم هفته ای یک بار مناسب هستش برای انجام خود ارضایی و آیا در آینده احتمال عقیم شدن وجود داره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
137
انحنای آلت
مهم

با سلام خدمت شما.
زاویه آلت در هنگام نعوظ با بدن مرد (قسمت بالا یا شکی) چگونه باید باشد. اگر آلت پس از نعوظ به با ناحیه شکمی زاویه کمی (تند حدود 45 درجه) داشته باشد غیر طبیغی است. در شمن در تصویر سعی شده زاویه ایجاد شذه نشان داده شود.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
138
عوارض محلول podofilox
مهم

با سلام آقای دکتر
طبق دستور جنابعالی برای زگیل تانسلی محلول podofilox را تهیه کردم ( البته داروخانه برام ساخت ) بعد از سه روز مصرف پوست منطقه قرمز شده و سوزش دارد . آیا از عوارض این محلول است ؟ راه حل چیست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
139
هیپوسپادیاس
مهم

سلام . من از بچگی هیپوسپادیاس داشتم چند بار هم عمل کردم اما هر دفعه بدتر شد بطوری که الان آلت تناسلی من چند سوراخ دارد و این مرا اذیت میکند و حتی اعتماد به نفسم به صفر رسیده بنظر شما من چیکار کنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
140
مجاری ادرار
مهم

سلا م وتشکر ازشما من حدوا4سال پیش تا امروزبه هنگام تخلیه ادرار مشکل دارم پس از انجام سونوگرافی پرستات نرمال ولی 80سی سی از ادرار تخلیه کامل نمی شود وپس از گرفتن عکس مقداری از مجاری ادرارایراد دارد ممنون از اینکه سوال من راخواندین مشاهده پاسخ دکتر
141
جنب شدن زياد
مهم

باسلام.آقاي دكتر من پسري مجرد22ساله هستم كه حدود 5سال هست كه شبها جنب ميشم بعضي وقتها يك شبدرميان وبعضي وقتها دوشب پشت سرهم وگاهي اوقات هم يك هفته.ايا طبيعي هست يا بيماري محسوب ميشود.ايادرمان دارويي دارد.باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
142
درد بیضه
مهم

سلام خسته نباشید
گاهی که تحریک میشم در یکی از بیضه ها و همچنین در رگ منتهی با ان دردی اتفاق می افتد گه در مواردی که خیلی شدید است به ناحیه زیر ناف هم کشیدی می شود.میخواستم بدونم این درد نگران کننده است یا خیر؟در ضمن بعد از استراحت کردن این درد از بین می رود.خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
143
زگیل تناسلی
مهم

سلام آقای دکتر روزتون بخیر
شک دارم که زگیل داشته باشم اما شریک جنسی من این بیماری رو داره.آیا احتمالش هست من هم گرفته باشم؟و اینکه برای تشخیص حتما باید به پزشک زنان مراجعه کنم؟ممنون میشم اگه پاسخ کاملی بهم بدید چون خیلی بابت این موضوع نگرانم..............
مشاهده پاسخ دکتر
144
زگیل تناسلی
مهم

با سلام
پسری 28 ساله هستم دچار بیماری زیگل تناسلی شدم . به تعداد 2 عدد در قسمت بیضه می خواستم بدونم باید صبر کنم اگر بهبود نیافت خود به خود به پزشک مراجعه کنم یه خیر.
ضمنا جهت درمان چه کارهایی می توان انجام داد.
مشاهده پاسخ دکتر
145
راههای انتقال زگیل تناسلی
مهم

سلام اقای دکترمیخواستم بدانم که زگیل تناسلی ازراه بزاق هم منتقل میشود؟یعنی ویروس دربزاق زن مبتلابه زگیل وجوددارد؟درضمن چندروزاست که درزیرآلتم برجستگیهای کوچک بدون علامت وجوش مانندی به رنگ قهوه ای تیره دیدم آیا میتواندزگیل باشد؟ممنون ازسایت خوبتون ووقت باارزشتون که اختصاص میدین مشاهده پاسخ دکتر
146
خون در ادرار
مهم

با سلام و عرض خسته نباشيد
اقاي دكتر خانمي هستم ٥٢ ساله ، كه در ازمايش ادراري كه ١ ماه پيش داشتم مقداري كمي خون ديده شده بنا به گفته دكتر دو قطره و اينكه دو سال پيش هم همين حالت در ازمايش ادرارم بوده كه متاسفانه پيگيري نكردم، و در ضمن ادرارم كفدار و تيره است. ممنون ميشم كه راهكاري كه به نظرتون هست رو به اطلاعم برسونين. با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
147
اندازه آلت
مهم

سلام آقای دکتر.خسته نباشید. یه سوال دارم ازتون اینکه آیا برای استخدام در سپاه یا ارتش به اندازه ی آلت توجهی میشه؟؟؟؟ آقای دکتر خیلی نگرانم.اندازه آلت من درحالت عادی ۵تا۶٫۵ سانته ودر حالت نعوظ بین ۱۲ تا۱۲٫۵ سانته.ازنظره خودم کوچیکه.اعتماد به نفسمو آورده پایین. من قبلا خودارضایی میکردم الان حدوده ۱ ماهه که ترک کردم آیا قبول میشم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
148
آلت
مهم

با عرض سلام خدمت شما جنای آقای دکتر جباری.آلتم در حالت خوابیده 9سانته و در حالت نعوظ 18 سانت.میدونم نسبت به خیلی ها دارای سایز خوبی هستم اما چون بدنسازی کار میکنم نمیخوام آلتم نسبت به اندامم کوچک باشه.برای بزرگتر کردنش چیکار میتونم بکنم.سوال دیگه من اینه که بازیگران فیلمهای سکس چطور آلت هایی به اون اندازه دارن؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
149
چگونگی پرداخت ویزیت انلاین
مهم

با سلام و عرض احترام:میخواستم سوال کنم جهت پرداخت انلاین حتما باید کارت ملت داشت؟تلفنی چه روز و چه ساعتی با مطب امکان تماس هست؟با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
150
زگیل تناسلی
مهم

سلام با عرض خسته نباشید.
پسری 32 ساله هستک که ئچار زگیلی تناسلی شدم. تصمیم به ازدواج دارم اما از این موضوع می ترسم.1- من تا چه زمانی ناقل محسوب می شوم؟ 2- امکان دارد این ویروس برای همیشه از بدنم برود؟ 3- چه زمانی میتوان ازدواج کنم؟ 4- آیا بعد از درمان هم باید این موضوع را باید به همسر آینده ام بگویم؟ 5- ایا این زگیل خیلی خطرناک است؟
مشاهده پاسخ دکتر
151
زگيل
مهم

سلام آقاي دكتر من يه چيزي شبيه زگيل در آلت تنااسلي دارم براي تشخيص و درمان به چه متخصصي مراجعه كنم با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
152
طول الت تناسلی
مهم

سلام با عرض خسته نباشی...
من علیرضا هستم 19 سالمه از کوچیکی الت تناسلی خود رنج میبرم تا حدی که از خواستگاری صرف نظر کردم و جرات استفاده از قرص و دارو ها ندارم با سایت شما اشنا شدم و برای افزایش الت تناسلی چکاری انجام دهم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
153
عدم نعوظ دارم \nبى ميلى جنسى \nعدم جهش منى\nزود انزالى

عدم نعوظ دارم
بى ميلى جنسى
عدم جهش منى
زود انزالى
مشاهده پاسخ دکتر
154
زودانزالی

سلام خسته نباشید من 41سال سن دارم و مشکل انزال زودرس دارم لطفا مرا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
155
زگیل تناسلی

با سلام خدمت دکتر عزیز من حدودا ده روز هستش روی التم تقریبا وسط التم قسمت بالاش چند تا دونه کنار هم در اومدن میخواستم ببینم اینا زگیلن یا تبخال هستن در ضمن من نه نزدیکی داشتم محیط الوده مثل استخر هم استفاده نکردم یه دفعه دونه ها ظاهر شدن ولی قبلا رو التم داشتم که با یخ گذاری از بین رفتن حدودا 3سال پیش .ممنونم جناب دکتر بی زحمت راهنمایم کنید ببینم این دونه ها چی هستن ایا نیاز هست ب به پزشک مراجعه کنم یا خیر و چه پزشکی مشاهده پاسخ دکتر
156
مشکل کیسه صفرای مادرم با سن 67 سال

در ریپورت سونوگرافی مادرم اومده:درون لومن کیسه صفرا تصویر دو دانسیته اکوژن ریز هر کدام به قطر تقریبی 2 م.م دیده میشود.که مطرح کننده میکرولیتیاز و یا پولیپ های کوچک کلسترلی هستند،کبد و مجاری صفراوی و کیسه صفرا و طحال و پانکراس همه نوشته شده سایز طبیعی دارند و شواهد پاتولوژیک ندارند،فقط کبد چرب گرید یک ذکر شده،
میخواستم بدونم خطرناکه و درمانش چیه از بندرانزلی مزاحمتون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
157
زگــیــل تــنــاســلــے

درنــاحــیــه اطــراف واژن ضــایــعــه هایــے شــبــیــه زگــیــل دارم ڪــه بــا گــذاشــتــن مــوبــر دردنــاڪ مــیــشــونــد و رنــگــشــان قــرمــز مــیــشــود.تــقــریــبــا5تــا اســت
دڪــتــر تــشــخــیــص زگــیــل داد ولــے دارو ها رو ڪــه م پــمــادهســت رو مــصــرف مــیــڪــنــم چــن روز خــوب مــیــشــه ولــے.بــاز بــرمــیــگــرده.بــیــشــترشــبــیــه جــوش هســتــنــد
مشاهده پاسخ دکتر
158
عدم نعوظ

با سلام خدمت شما آقای دکتر،
سوال قبلی من این بود:

"با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای دکتر،
سوال بنده در مورد اختلال نعوظ در زمان نزدیکی با همسرم می باشد. من و همسرم تقریبا 5 ساله ازدواج کردیم ولی حدود 4 و نیم سال از این 5 سال نزدکی از راه واژن نداشتم (به دلیل اینکه هنوز ازدواج نکرده بودیم) و نزدیکی ما بیشتر از راه های دیگر بود. الان که میخواهیم از راه واژن نزدیکی کنیم آلت من از حالت نعوظ خارج میشه و شل میشه ولی وقتی به روش های قبل سکس داریم مشکلی ندارم و نعوظ کامل دارم. نعوظ صبحگاهی هم دارم و مشکلی از اون لحاظ ندارم. فکر کنم به دلایل روانی و استرس وقتی قصد نزدیکی از راه واژن را دارم آلت من شل میشه. چندین بار اقدام کردیم و به حالت نعوظ نمیرسم یا میرسم و نمیتونم حفظ کنم. در ضمن قرص متورال هم برای ضربان قلبم میخورم. خواهشمندم راه کاری به بنده بفرمایید که بتوانم بر این حالت روانی غلبه کنم. اگر قرصی هست که بتوانم فقط برای بار اول آن را استفاده کنم بفرمایید چون بعد از بار اول میدونم که شرایطم عادی میشه.
با سپاس فراوان "

در جواب فرموده بودین نصف ویزارسین 50 مصرف کنم که تاثیری نداشت خواهمشندم بفرمایید الان باید چی کار کنم؟ خیلی ذهن من رو به هم ریخته این مساله.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
159
بیماریهای مقاربتی

اگر با فردی که اچ آی وی دارد ترشحاتش به بیرون واژن بخورد, یعنی التش داخل نرفته باشد فقط از آب منی به واژن بخورد احتمال آلودگی هست مشاهده پاسخ دکتر
160
میکرولیتیاز کلیه

سلام آقای دکتر خسته نباشید.میخواستم بدونم میکرولیتیاز کلیه چی هست؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
161
لطفا راهنمای کنید

داخل الت تناسلی به اندازه ی نخود ازبیضه ها به جلو مشاهده میشه
سونوگرافی هم رفتم جوابش اینه نوشته ضایعه ناشی از تروما بوده
مشاهده پاسخ دکتر
162
زیگیل تناسلی

آیا بعد درمان با لیزر اماکن برگشت زیگیل وجود دارد ؟آیا بنده بعد از درمان ناقل خواهم بود؟وحزینه درمان به چه صورت خواهد بود؟ مشاهده پاسخ دکتر
163
زود انزالی و شک به آلت پرده ای

ضمن سلام وعرض ادب. بنده تحریک پذیری زیادی دارم و سریع به حالت انزال میرسم و نعوذ خوبی دارم و متاسفانه جواب نگرفتم. حتی برخی مواقع تاخیر در رابطه قائل میشم ولی بازم موثر در بهبودی ام نشده و همش مجبور به استفاده از اسپری هستم واسه لذت عمیق درضمن لازم به ذکر است که احساس میکنم پوست زیر عالتم تحت کشش هستش و حالت پرده ای به بیضه وصله که حس میکنم این باعث تحریک پذیری بیش از حدم شده. ممنون میشم راهنمایی بفرماید مشاهده پاسخ دکتر
164
روی سطح پوست آمدن عروق بیضه

ضمن عرض سلام و وقت بخیر. بنده مدتی هست که متوجه شدم عروق اطراف بیضه ام رنگ سیاهی بخود گرفته و روی سطح پوست اومدند میخواستم بدونم ممکنه با ناباروری ام ارتباط داشته باشه، در صورتی که سونو هم عدم واریکوسل رو تایید کرده؟ ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
165
از دست دادن نعوظ

سلام. دکتر جباری عزیز بنده 29 سال سن دارم.
در رابطه با نعوظ آلتم هیچ مشکلی ندارم و نعوظ کامل دارم اما متاسفانه به محض اینکه تحریک نشوم یا مدت زمان بسیار کمی حواسم پرت موضوعی شود، بلافاصله آلتم شروع به شل شدن میکند و می خوابد.
حتما باید با دست آلتم را تحریک کنم تا راست شود و پایدار بودن (راستی) آلت هم بستگی به تحریک دائمی دارد.
ناگفته نماند مدت زمانی طولانی هم خود ارضایی داشته ام. اما اکنون خیلی خیلی کم شده.
این را هم خدمتتان عرض کنم جوانتر که بودم و با جنس مخالف سکس داشتم مشکلی در دخول نداشتم و به راحتی میتوانستم سکس داشته باشم. به مروز زمان و با تماشای انواع فیلم های پور_نو آن حس خاص نسبت به جنس مخالف و تحریک پذیری دوران نوجوانی و جوانی را از دست داده ام.
قصد ازدواج دارم. ترسم از آن است که موقع برقراری رابطه با همسرم دچار مشکل شوم. و ناگهان آلتم سفتی خودش را از دست بدهد.
آیا راهی هست بتوانم مانند گذشته نعوظ خود را حفظ کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
166
عمل آلت و مشکلات بعد از آن

با سلام. بنده دو ماه قبل عمل نشت وریدی انجام دادم.
خوشبختانه از نتیجه عمل راضی هستم. اما کماکان بعد از دوماه هنوز انتهای آلت (نصف به پایین) و قسمتی از پوست بیضه ها (زیر آلت) کاملا بی حس است.
متاسفانه پزشک معالجم خارج از کشور هست و دسترسی به ایشان ندارم.
در صورت امکان بفرمایید آیا حس قسمت هایی که از دست رفته بازمیگردد یا خیر؟
در ضمن عمل از دو سانت بالای آلت شروع میشود و از کنار آلت میگذرد و قسمتی از پوست بیضه را در برگرفته و تا یک سانت زیر آلت از پوست بیضه برش خورده.
سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
167
مرحله بعد ⏪

من خواستگاری دارم که 5 سال پیش معافیت پزشکی گرفته و علت ان هم واریکوسل گرید 3 بوده . همون 5 سال پیش عمل جراحی انجام داده و بعد از ازمایش هایی که انجام داده وضع سالمی دارد. با توجه به تحقیق هایی که من کردم این بیماری ممکن است به بیضه هام اسیب وارد کنه و انقدر بیضه کوچک شود تا تحلیل رود و با توجه به اینکه بیضه محل تولید تستوسترون می باشد و این هورمون نقش مهمی در رفتارهای یک مرد مثل صدای او خلق و خوی او و حتی موی او دارد ممکن است که این بیماری باعث شود موهای او بریزد؟ یا حتی بداخلاق شود؟ و اینکه ممکن است توانایی جنسی خود را در برقراری رابطه از دست بدهد؟؟ سوال دیگه اینکه اگر الان دکتر برود و دکتر گواهی کند که او مشکلی ندارد می تواند بچه دار شود؟ تا چند سال ؟ یا نیازی به فریز کردن اسپرم وجود دارد؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
168
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام آقای دکتر عزیز...
بعد از 7 ماه درگیری برای عفونت پروستات و علایم آن و مصرف انواع داروها در آخر آزمایش ترشحات مجرا...ادرار و منی رو انجام دادم... و فقط نتیجه ترشح مجرا مثبت بود که به پیوست براتون ارسال کردم...طبق گفته پزشک معالج اریترومایسین 400 در آزمایش برای عفونت انتخاب شده و به تعداد 40 عدد قرص هر 6 ساعت تجویز شد...الان فقط چندتا مونده و شرایط من بشرح ذیل هست:
.فشار ادرارم وقتی آب زیاد میخورم و مثانه پر هست خیلی خوبه و کامل تخلیه میشه بدون قطعی
.تکرر ادرار و سوزش کمتر شده ولی همچنان ادامه داره و با قرص دیکلو 25 کمتر میشه
.در انزال مشکلی ندارم
.در اثر نشستن زیاد یا رانندگی به سرعت بیضه راستم درد میگیره
پزشک به من گفت اگر اریترو جواب نداد باید سیستوسکپی انجام بدی و میل بزنیم.
لطفا راهنمایی کنید که با توجه به مصرف تاوانکس و سیپرو و آمیکاسین و داکسی در دوره‌های قبل و ارسال تصویر آزمایش برای شما به نظرتون اریترو 400 رو باز هم ادامه بدم و با چه دوزی؟ یا آنتی بیوتیک دیگری صلاح میدانید؟یا برای سیستوسکپی اقدام کنم....آیا امکان تنگی مجرا هست با توجه به فشار ادرار با مثانه پر؟

سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
169
زيگيل

دكتر مشخصه خاصي نداره من جوش هم ميبينم ديگه ميترسم زيگيل باشه بعد دكتر راهي نداره من اينو دفع كنم
دكتر اون يه ذره جاش ميمونه بعد درمان كامل ميشه با ليزر از بين برد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
170
لکه های برجسته (تقریبا بدون رنگ) شبیه سوختگی همراه با چند لکه قهوه ای در اطراف کلاهک آلت( یک لکه بزرگ)

بیماری بنده به احتمال فراوان مرتبط با تخصص مجاری ادرار است. بنده مردی 34 ساله مدتی در ناحیه کلاهک آلت تناسلی و زیر آن دچار برجستگیهای بدون رنگ پیشرونده ای شده ام. در اطرف کلاهک 3 خال قهوه ای غیر برجسته وجود دارد و بدنه آلت کمی سفیدک زده. خارش ندارد ( به ندرت) . خیلی نگرانم لطفا راهنمایی بفرمایید. در صورت لزوم میتونم عکس بگیرم و بفرستم مشاهده پاسخ دکتر
171
زيگيل تناسلي

دكتر چه راهي وحود داره كه از عود اون جلوگيري كنم و اينكه يعني من تا اخر عمر هي بايد بزنم هي برم درمان كنم راهي نيست كه جلوش رو گرفت و اينكه أيا اميدي هست اين ويروس دفع بشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
172
زگیل تناسلی

باعرض سلام خدمت شما آقای دکتر. واقعا تشکر میکنم ازتون بابت این همه زحمت و وقتی که متقبل میشید. مدتها شاید چند سال دو لکه روی آلتم مشاهده کردم و اینها باقی موندن بدون هیچ تغییری اما الان پس گزشت پنج سال احساس میکنم تغییر کردن. میخواستم ببینم زگیل تناسلی هستن یا نه. درضمن بنده با تشخیص شما قبلا متوجه شدم لیکن پلان دارم . ولی با گذشت 5 سال همچنان لیکن پلانها هستن. لطفا راهنمایی بفرمایید. و سوال دیگر اینکه آیا زگیل تناسلی درمان قطعی داره یا موقته و من تا پایان عمر امکان آلوده کردن فرد دیگری رو دارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
173
درد در ناحیه بیضه ها

سلام آقای دکتر.من چهار روز پیش روی آلتم یک غده چربی کوچک زد که طی این چند روز کوچکتر شده.ولی از دیروز درد در بیضه هام حس میکنم.لطفا راهنماییم کنید.آیا ممکنه سرطان بیضه باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
174
مدتیه بیضه سمت راست من دردداره واحساس میکنم کوچک شده\nالبته چن ماهی هست ک هرروز شیره مصرف میکنم نمیدونم علتش اینه یا یه چیزدیگس.ممنون

مدتیه بیضه سمت راست من دردداره واحساس میکنم کوچک شده
البته چن ماهی هست ک هرروز شیره مصرف میکنم نمیدونم علتش اینه یا یه چیزدیگس.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
175
تشخيص زيگيل يا تاول يا هرپس

با سلام من مجرد هستم يك هفته بعد از رابطه درشب درد شديدي در ناحيه باسن حس كردم و صبحش علائمي شبيه جوش يا تاول ظاهر شد درد باسنم متوقف پس فرداش پيشه هم دكترعفوني و هم دكتر عمومي رفتم. نزديك به ٢هفته حس اينكه يه چيز نوك تيز و برنده از داخل به پوستم فرو ميره رو در ناحيه باسن حس ميكردم پيش دكتر عفوني رفتم مقعدم رو ديدن و پوماد بتامتازون و ژلوفن و ژل زايلوژل و پوماز زينك اكسايد٢5درصد و قرص رو تجويز كردن مجداد پيش دكتر عمومي رفتم از رو عكس و توضيح علائم گفتن هرپسه و ٣تا آمپول و كپسول و قرص وپوماد آلووير 5درصدتجويز كردن و گفتن تجويز هاي دكتر عفوني رو استفاده نكنم من در طول يك ماه تجويزهاي دوتا دكتر رو استفاده كردم .الان حس اون جسم برنده رو ندارم منتها بعد از يك ماه هنوز جاش هست.ميخواستم تشخيص شما رو از رو علائم و عكس هاي ارساليم بدونم و اينكه اگر هرپسه هيچ راهي واسه درمانش ندارم چجوري ميتونم هرپس رو كامل نابودش كنم و اينكه ممكنه به سرطان ختم شه خطرناكه آيا؟آيا اگر يكسال يا بيشتر زمان بگذره ممكنه ويروس از بدنم از بين بره اينكه اگه بخوام ازدواج كنم تو آزمايشات قبل از ازدواج معلوم ميشه؟و اينكه در حال حاضر براي رفع جاش چي استفاده كنم من خيلي استرس دارم لطفا كمكم كنيد.لطفا جواب برام تو تلگرام پيامك شه با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
176
بیماریه پوستی الت

سلام.تقریبا نزدیک به 5 سال هست که دونه های ریزی ( شبیه به جوش )روی سر الت مشاهده میکنم که بدون دلیل خاصی بوجود میان و بدون اینکه من کاری بکنم معمولا بعد از دو‌تا سه هفته از بین میرن.این دونه ها بدون برامدگی خاصی ( تقریبا سطحی)هستن و سوزش و خارشی هم ندارن.تعدادشون تو‌این سال ها بیشتر نشده کمتر هم نشذه.فقط هم روی کلاهک الت ایجاد میشن.این چه بیماری میتونه باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
177
ضایعه پوستی الت

سلام وقت بخیر
عرض ادب و احترام
ارادتمند باقری هستم
کمتر از سه هفته ضایعه های پوستی دو طرف سر الت ایجاد شده
وقتی خیس میشه سفید رنگ میشه ولی سفتی خودشو داره
وقتی خشک میشه اگه ناخن بزنم پوسته میکنه
گه گاهی با نخن زدن پوسته ها کنده میشن
نقاطی که برمادگی داره حساس هستند
در ضمن من هروز صبح یا یک روز در میان قبل از رفتن به سرکار دوش میگیرم
و تا الان هیچ رابطه جنسی نداشتم
یعنی امکانش خیلی کمه که بر کثیفی و یا داشتن رابطه این مشکل پیش اومده باشه
20 سالمه
191 قد
115 وزن
سه روز قبل سعی کردم با شستشوی زیاد و استفاده از صابون پاکش کنم ولی امروز متوجه شدم ضایعات بعد از اینکار بیشتر شدن
اگه اشتباه نکنم مشکل پسوریازیس دارم برای درمان پمادهای کوریکتو استروئیدی و مرطوب کننده پیشنهاد دادن

اگه درسته لطفا جواب بدین
من تو شمالم از شما خیلی فاصله دارم رفتم تو شهر دکتر مجاری ادرار و تناسلی پیدا نکردم که برم پیشش

عکس هم بخواین میفرستم خدمتتون
مشاهده پاسخ دکتر
178
اختلال نعوظ

مشکل اختلالات شریانی دارم. میخوام ببینم امکان جراحی برای تعویض رگ وجود داره. نتیجه سونوگرافی هم دارم و میتونم ارسال کنم مشاهده پاسخ دکتر
179
درد بیضه چپ در حین رابطه

سلام آقای دکتر من حدود 2 هفته پیش که رابطه داشتم با جهش خیلی زیاد ارضا شدم و از اون به بعدش موقع سکس بیضه سمت چپم چند دقیقه قبل از ارضا شدن درد میگیره تا وقتی که ارضا میشم و هنوز بهتر نشده چکار باید بکنم؟ خطرناکه؟ مشاهده پاسخ دکتر
180
تورم ولختگی در ختنه گاه

سلام تورم و لختگی وسفت شدن قسمت چپ ختنه گاه الت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
181
زيگيل تناسلي

سلام دكتر وقت بخير عذر خواهي ميكنم يه سوال داشتم ميخواستم ببينم من يه همچين چيزي رو بدنم بود كه گفتن زيگيل هست بعد كرايو كردم ميخواستم بدونم جاي فريز ميره به اين شكل فريز صورت گرفت براتون عكس نفرستم
اينا به نظر شما زيگيل بودن ؟
مشاهده پاسخ دکتر
182
جراحی آلت پرده دار بزرگ کردن و حجیم کردن و میزان هزینه و زمان جراحس

ممنون میشم پاسخ بدید که تصمیم بگیرم چون نمسخوام خانواده در جریان باشن برام زمان و مبلغ مهمه مشاهده پاسخ دکتر
183
ويروس تماسلي

با سلام
اقاي دكتر چند وقت قبل يه ضايع مشكوك روي التم ديدم و به دكتر پوست مراجعه كردم و نمونه برداري كرد كه ازمايش شود، جواب ازمايش رو خدمتتون ميفرستم لطفاً بفرماييد نتيجه چه بوده و اينكه
از اونجا به بعد خيلي فكرم مشغول شده كه نكنه واسه رابطه هايي كه داشتم به اچ پي وي دچار شدم و شنيدم ازمايشي نيس كه نشون بده، از اون موقع به بعد هي احساس خارش در ناحيه تناسلي ميكنم و احساس ميكنم موهاي ناحيه تاسلي به التم ميخوره و احساس سوزن سوزن شدن و بي قراري و ناراحتي ميكنم در صورتي كه قبلاً اينگو نبوده، بنده مجردم و ميخوام ازدواج كنم، بايد چيكار كنم اقاي دكتر؟
مشاهده پاسخ دکتر
184
چگونه زودانزالی خود را درمان کنم؟

من دچار زودانزالی میشوم.البته دفعات سکسم زیاد نیست.ولی در کمتر از دو دقیقه به انزال میرسم.البته بعضی وقت ها هم به 10 دقیقه تا 15 دقیقه میرسد انزالم.
چه کار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
185
درد و تب سنگ کلیه

من حدودا سه ماه پیش دچار درد شدیدی شدم که با مراجعه اورژانسی به بیمارستان و پس از ازمایشات تشخیص سنگ کلیه بود و چند روز بعد دفع شد اما دوباره چند روز است همان وضعیت و همان نتایج بعد از ازمایشات با این تفاوت که اینبار تب هم دارم و یک صدای خس خس در ریه هام مدام آزارم میده
آیا جای نگرانی هست
مشاهده پاسخ دکتر
186
تبخال تناسلی

سلام
اگر خانمی مثلا امروز علایم تبخال در او ظاهر شود نشان دهنده اینه که همسر هم به تازگی مبتلا به ویروس شده که موجب انتقال هست یا ممکنه قبلا مبتلا بوده ونهفته بوده ؟؟
و اینکه ویروس چه مدت میتونه نهفته باشه؟؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
187
كجي رو به پايين آلت

كجي آلت تناسلي دارم رو به پايين و عكس هم دارم ميخوام لطف كنيد كه بهم بگيد لازم است عمل كنم يا نه...نامزدم چيزي نگفته ولي احساس ميكنم وس داره كه التم راست باشه مشاهده پاسخ دکتر
188
دو عدد جوش تيره رنگ روي پوست آلت قسمت زيرين

سلام -در قسمت پايين آلتم جوش تيره رنگ دو عدد هست چه بايد بكنم مشاهده پاسخ دکتر
189
زگیل تناسلی

اگر لازم به دیدن عکس هست میتونم بفرستم
سلام
همسر من دونه‌های ریز ریز رو آلت تناسلیش داره
خیلی دکتر رفتیم بعضی‌ها گفتن خال‌گوشتی که مهم نیست میتونه لیزر کنه و بعضی‌ها گفتن مولوسکوم
این موضوع همسرمو نگران کرده
مشاهده پاسخ دکتر
190
دانه های ریز روی کلاهک آلت

عرض سلام و ادب فراوان خدمت دکتر جباری عزیز‌.2تا سوال داشتم از حضورتون:
-1
آقای دکتر بنده نزدیک به 18ماه هست که کلاهک آلتم چروکیده و بد شکل شده و دانه های ریزی روی اون زده که شکل اونو بد شکل کرده...هیچگونه سوزش،درد،و ناراحتی برام ایجاد نکرده،فقط اپنو بد شکل کرده و وقتی نعوظ انجام میشه کمتر این دانه ها دیده میشن،مدتی از کرم لایه بردار آلفا هیدروکسی اسید15درصد،استفاده کردم و یکمی بهتر شد و انگار خیلی خیلی کم دانه ها کمتر شدن...ولی کامل رفع نشد.میخواستم یه نظری بدید و اگه میشه راهنماییم کنید که اصلا اینا چین؟ آیا پاپول هستن؟ و اینکه چطوری باید درمان کنم و اگه باید لیزر بزنم هزینش چقدره؟
من24سالمه و مجردم و تا به حال هیچگونه رابطه جنسی نداشتم،بهداشتم رعایت میکنم.
2-سوال دومم هم اینه که یکم پاپول مروارید هم دور کلاهکم هست،هزینه ی درمان اون با لیزر تقریبا چقدره؟
لطفا راهنماییم کنید و بگید راه حل و درمان چیه؟ من شیرازم نمیتونم بیام تهران‌‌‌...ازتون متشکرم

باتشکرفراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
191
زگیل تناسلی

با سلام آقای دکتر من زگیل تناسلی دارم و آزمایش hpv پاپ اسمیر و نمونه برداری از خود زائده را انجام دادم سوالم اینه تا 10روز دیگه جواب آزمایشم میاد تو این مدت نیاز نیست دارویی مصرف کنم درمانی راشروع کنم؟
در ضمن دکتر زنان بهم گفتند یکم عفونت داری و پماد داخلی و دئودرانت شستشو و کپسول فلوکونازول دادند مصرف اینها با توجه به این که این بیماری را دارم مشگلی ایجاد نمیکند؟
سوال دیگه این که تعداد زگیل هر چه بیشتر باشه نشانه ی ضعف سیتم ایمنی و عود بیماریست؟
مشاهده پاسخ دکتر
192
دردِ آلت در هنگام نعوظ

سلام
بنده انحتای آلت دارم و در هنگام نعوظ دچار درد میشم و همچنین بعد خروج منی نیز درد دارم . درد در حالت طبیعی وجود نداشته و فقط در حالت نعوظ ایجاد میشود . دکتر رفتم اما گفتن مشکلی نیست و طبیعیه و قرص مسکن داد کا هر وقت درد داشتم بخورم ولی من همیشه این درد رو دارم و کلافه کنندس همیشه یه جور گرفتگی و درد در سمتی که آلتم خمیده شده در هنگام نعوظ حس میشه .
نیز به عمل هست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
193
مرحله بعد ⏪

سلام حدود سه روز هست که سر آلت تناسلی ام یه قسمتیش کبود شده قرمز رنگ شده است پوست اون قسکت کبودی یه مقداری جدا شده است و ترشح خیلی خیلی کمی دارد
اگر نیازی به عکس هست بفرستم ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
194
بهترین درمان برای زگیل تناسلی و اینکه از چه نوعی هست ؟

سلام وقت بخیر
جناب دکتر
دور ختنه گاه بنده یه سری زگیل هایی ایجاد شده که از بچگی یادمه که یکی بود ولی به مرور زیاد شد و یه مدت از اسید سالسیک استفاده کردم و بدتر شد
الان هم اگه راهنماییم کنید که چجوری درمان میشه ممنون میشم و برای ازدواج و شریک چه مشکلاتی به وجود میاد ؟
زگیل ها تعدادی به صورت تکی
یه سری هم به صورت کلمی
و فقط دور ختنه گاه هستن.
مشاهده پاسخ دکتر
195
واریکوسل

ehsan:
با سلام و خسته نباشید
آقای دکتر من قبلا مریض شما بودم حدود 9 سال هست که واریکوسل گرید 2 در چپ رو عمل کردم و یک ماهی احساس درد نسبتا شدیدی در بیضه ها دارم سونوگرافی و آزامایش اسپرم دادم که الان براتون میفرستم میخواستم بدونم که واریکوسلم برگشته یا نه
ممنون میشم اگه جواب بدید تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
196
پیگیری مشکل ادراری

سلام اقای دکتر
وقت بخیر
قبلا حضوری خدمت رسیده بودم. امیدیان هستم 47 ساله. چهار ماه قبل بدلیل مشکلات ادراری خدمتتان رسیدم. PSA نرمال بود ولی پروستات کمی بزرگ بود و شما بعد از معاینه پروترال 04 را برای یک ماه تجویز کردید. من نیز مصرف کردم و بهبودی نسبی حاصل شد و من دارو را بعد از یکماه قطع کردم. ولی مجددا دو هفته است که شروع ادرار توام با کمی تاخیر و حجم ان کمتر از معمول است و برخی اوقات نیاز به تکرر ادرار دارم. با اجازه شما بار دیگر سونوگرافی و ازمایش انجام دادم که در ازمایش همه ارقام منجمله PSA در حد طبیعی است . ایا باید پروترال را ادامه دهم و یا اینکه تجویز دیگری میفرمایید.
سوال دوم اینکه در سونوگرافی کلیه هایم دارای شن های ریز است و میزان کراتینین در. ازمایش نیز کمی بالا یعنی 1.32 است. ایا مشکلی هست


ممنون از شما
تصویر سونوگرافی
مشاهده پاسخ دکتر
197
خال روی پوست

1
آقای دکتر روی تنه آلتم دو عدد خال قرمز کم رنگ ظاهر شده به قطر 2 میل تقریبا هر کدام.و یک عدد روی پوست بیضه هایم به قطر تقریبی 6 میل که رویش حالت خشکی زده بود.لطفا راهنمایی بفرمائید
مشاهده پاسخ دکتر
198
مشاوره و رفع ابهامات

با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر...لطفا ابتدا به این چند نکته کاملا دقت فرمائید:

. من وقتی برای شما کد سوال قبلی خودم را می فرستم لطفا خودتان به صورت کاربر عادی در بخش پیگیری سوال در سایت خود کد سوال را وارد کرده و سوال را کامل ببینید ( جسارتا می دانم که شما از داخل پنل خود قادر به پیگیری کد سوال بنده نیستید پس لطفا به عنوان کاربر عادی وارد کد سوال قبلی بنده شوید (کد سوال قبلی که باید جسارتا به عنوان کاربر وارد ان شوید: d91iv9103423 ))

. لطفا با دقت هر چه تمام تر به سوالات بنده پاسخ دهید.

سوالات و حل ابهامات؛

1. آقای دکتر جسارتا شما در سوال
d91iv9103423 در هنگام پاسخ دادن یکجا اشتباه نمودید که به شکل عکس در لینک های زیر ذکر شده است (لطفا حتما حتما عکس های زیر را ببینید):

عکس اول:

http://s9.picofile.com/file/8319746476/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B8_%DB%B1%DB%B8%DB%B4%DB%B2%DB%B3%DB%B8.png

عکس دوم:

http://s9.picofile.com/file/8319746618/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B8_%DB%B1%DB%B8%DB%B4%DB%B6%DB%B4%DB%B2.png

نکته: من یکبار دیگر سوال را با عکس خدمت شما می فرستم ولی جسارتا حتما اول دو عکس بالا را مشاهده فرمائید لطفا.


# اقای دکتر تعدادی جوش زیر التم هست و گویا یکی دو تا هم امده روی ختنه گاه (جوش مانند) می خواستم بدونم اینها مشکل خاصی یا زگیل و... نیست؟

لینک عکس سوال:

http://s9.picofile.com/file/8319546726/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B3%DB%B5%DB%B6%DB%B3%DB%B8.jpg

2. اشتباه بعدی که در واقع ممکن است اشتباه باشد و اشتباه برداشت شود سوالیه که در عکس لینک زیر است که کامل در عکس همین لینک زیر راجع بهش توضیح داده ام (حتما ابتدا عکس زیر که نوشتم *عکس مهم را ببینید و سپس عکس زائده را):

*عکس مهم:

http://s9.picofile.com/file/8319748368/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B8_%DB%B1%DB%B9%DB%B1%DB%B7%DB%B4%DB%B4.png

#حال با این شرایط این نقطه بزرگ شده زگیل تناسلی است؟

#اگر از این نقطه یا خال در هرجای دیگه التم به خصوص ختنه گاهم بزند مشکلی دارد یا خیر؟

لینک عکس (زائده مورد نظر) سوالی که ممکن است در برداشتش اشتباه شده باشد (این عکس زائده است):

http://s9.picofile.com/file/8319748584/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B4_%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B7.jpg

3. عکس های زیر از علائم و... تبخال تناسلی نیست؟

عکس اول:

http://s8.picofile.com/file/8319748968/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B7%DB%B5%DB%B6.jpg

عکس دوم:

http://s9.picofile.com/file/8319749068/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B9%DB%B0%DB%B2.jpg

عکس سوم:

http://s9.picofile.com/file/8319749142/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B9%DB
%B5%DB%B8.jpg

توجه: لطفا حتما حتما حتما به تمام سوالات بالا و پائین بی زحمت پاسخ دهید.

این دو سوال رو هم با دقت بی زحمت پاسخ دهید:

#با توجه به تمامی عکسهای سوال d91iv9103423 و این سوال به سوالات زیر پاسخ دهید:

1. آیا من مبتلا به زگیل تناسلی هستم؟

2. ایا ممکن هست نواحی الت تناسلی زگیل معمولی بزند؟

3. ایا فهمیدید در تمامی سوالات سوال d91iv9103423 و همین سوال منظورم من از زگیل همان زگیل تناسلی است؟

4. ایا من به زگیل معمولی الت مبتلا هستم (اصلا زگیل معمولی در نواحی الت وجود دارد؟)

5. ایا من مبتلا به تبخال تناسلی هستم؟

6. شما فرمودید علائمی که گفتم (در سوال قبلی که عکس نیز نفرستاده بودم) بعید است از علائم تبخال تناسلی باشد و اگر بخواهم می توانم ازمایش دهم. حال میخواهم جواب قطعی به من بدهید که من آیا تبخال تناسلی دارم یا خیر؟

7. با چه علائمی باید به تبخال تناسلی مشکوک شوم؟ (لطفا با جزئیات بگوئید)8. ایا من مبتلا به بیماری مقاربتی هستم؟

توجه: لطفا جسارتا با دقت به سوالات پاسخ دهید که من دوباره دچار مشکل نشوم...ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
199
زخم و خونمردگی آلت تناسلی

مشاوره
سر آلت همسرم یکباره خونمرده و زخم شده علت چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
200
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
201
درباره زگیل تناسلی

چند تا جوش قرمز رنگ در ناحیه باسن به وجود اومده خواستم ببینم که زگیل یانه مشاهده پاسخ دکتر
202
متوجه نشدم

سلام.خسته نباشید.روی آلت تناسلی پوسته پوسته میشه و قرمز شده داره ترک هم میزنه چه پماد یا کرمی استفاده کنم با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
203
مشاوره

اینجانب 5 سال پیش عمل وازکتومی کردم و شهریور امسال عمل باز کردن را انجام دادم دیروز سونو گرافی دادم مشکلی نداشتم ولی آزمایش اسپرم کردم فکر کنم مشکل تعداد اسپرم دارم لطفا جواب آزمایش را بررسی نمایید مشاهده پاسخ دکتر
204
طول الت کودکان

سلام .جناب دکتر دو تا پسر دارم 5 ساله و 3 ساله طول الت تناسلی شون کمه .راهی داره که تو این سن مداوا بشن یا نه .طول الت تناسلی خودم 5اینچه .این مشکل هر دو پسرم ایا راه حلی داره یا نه و چطور ؟! مشاهده پاسخ دکتر
205
واریکوسل

با عرض سلام وخسته نباشید
بنده واریکوسل دارم و از مایش اسپرم به شرح زیر می باشد VOLUME 3 COLOR : TURBIDGRAY VISCOSITY : GOOD PH : ALKALINE SPERM COUNT : 96 NORMAL MORPHOLOGY :60 MOTILITY GRADE4:55 MOTILITY GRADE1 :5 MOTILITY GRADE0 : 40 AGLUTINATION : NO WBC : 0-1 RBC:14-16 IMMATURE GERM CELL :1-2 سن 29 مجرد نگرانی اینجانب بیشتر بریای آر بی سی بالا میا باشد ایا ممکن مشکلی وجود داشته باشد یا تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
206
بی تحرکی بیضه هاونبودشهوت ومیل جنسی ولذت نبردن ازرابطه جنسی

باسلام مجددبه دکترعزیزوخداقوت.اقای دکتراگه من دوباره سوال دارم بخاطراینه که شماگفتین طی عکسهای ازمایش وسونوگرافی مشکل جسمی ندارم ومشکل روحی روانیه وبایدبرم پیس سکسولوژیست اولاسکسولوژیست اصلاداریم واگرهست درمشهدشمامعرفی کنیدممنون میشم بعدشم دکترمن یک سالونیمه درگیرمشکلمم واگرازاول مشکل روحی روانی بوده پس چرااین همه متخصص وغیره رفتم وهیچ کدوم نگفتن تاخودم رفتم پیش روانکاوودرثانی شماازروی ازمایش هاگفتین نرماله شایدبخاطراون داروهابوده درازمایش خوب جواب داده وممکنه مشکل من جسمی بوده ودراثربه نتیجه نرسیدنم بااین همه تلاش تبدیل به بیمارروحی وروانی شدم وبرای همین لطفاهرانچه که میدنیدازمایش وسونوگرافی وهورمونی میخادانجام میدم فقط شمابگیدتاسردرگم نباشم واین بیضه هام اگرکوچک نباشن ولی خیلی بی تحرک میداشن مشکلش چیه وقبلاباسرماشدیدالتم جمع میشدوبیضه هام هم جمع میشدولی الان نه التم هیچ تغییری دراثرسرماوگرماندارن وشل افتادن وبیضه هااگردوتابیضه کوچک نشده باشن ویاشایدکوچک شده باشن وواریکاسلم داشته باشم ولی مسله اینه که کیسه بیضه اون قوام قبل رونداره وقشنگ مشخصه که خیلی نسبت به قبل کوچک شده وی چندمدتی بودکه بیضه هام میامدن میچسبیدن بالای الت وبابعضی وقتهاشل اویزون میشدن بدون هیچ تحرکی دکترجان کمک کنی تااخرعمردعات میکنم
وقتی هم الان باقرص تانادالفیل شخ میشه وخیلیم زودارضامیشم ولی منی جهش نداره اندازش کم شده وفقط بایددخول کنم که شخ بشه وارضامثلاباسکس دهانی اصلاتحریک وارضانمیشوم وبه هیچ عنوان کلاهک التم تحریک پذیرنیست وفقط درحدمسئولیت رابطه انجام میدم به
وشماگفتین درجه واریکاسل بایدبابررسی حضوری مشخص بشه وهیچ مدل دیگه ای نمیشه فهمیدکه ایاواریکاسل من ازچه نوعی میباشدونکنه حادودرجه 3باشه وبعدازمدتی کلهم بیضه هام بیش ازحدکوچک بشن هرچندالان کوچک هستن وازنظرروانی خیلی داغونم وفکرشم دیو نم میکنه که بازبخادازاین کوچک تربشه واگه واقعا راهی داره جلوه پیش ویشوبگیرم .واقعادکترکاش همه نه ولی توهرشهری فقط چند دکترذبده وپایبندبه عهدپیمانشون وجودداشت که انقدادم وقتووپولوعمروجانشوتلف نکنه رابطه جسم انسان باروح وروانش مثل رابطه ماشین باراننده میباشدومثلاراننده ماشین مستودیوانه وحال خرابه ونمیتونه خوب رانندگی بکنه ومدام باماشین به درودیوارمیزه اماهمه فکرمیکنن که مشکل ازماشینه حال برای مشکل منم همین جوری شده شایددریک سال ونیم پیش که اولین نسخه رفتم پیش یک ارولوژیست وتشخیص میدادکه مشکلم روانی میباشدوجسمی نیست تاالان انقدرسرگردان نمیشدم حالاپولش هیچ ووقتم بیخیال امامن اوم سالم ازنظرجسمی چرااین همه امپول تستیترون وقرصهای شیمیایی وغیره مصرف نمی کردم والبته همه اینههدرصورتی صحیح می باشدکه من دوباره ازمایش های جدیدبگیرم وواقعامشکلی نباشد دکترببخشیدزیادصحبت کردم واقعادارم دیونه میشم ویاشایدم شدم ولی ی فکری بحال این بیضه های بی تحرک وکوچکم بکنیدکه چیکارکنم ممنون سپاس گزار
مشاهده پاسخ دکتر
207
عدم نعوظ وواریکاسل وکوچکی بیضه وبی میلی جنسی

سلام اقای دکترعزیز من چندروزپیش سوالاتی داشتم که شماجواب دادین به سکسولوژیست ویاروان شناس مراجعه کنم وچون درمشهدهستم وتهران برام مقدورنیست اگه میشه ی دکترخوب بهم معرفی کنیدوسوال بعدی اگه میشه بخاطراینکه خاطرم ازنظرجسمی جمع بشه که مشکلی ندارم طبق عکسهای ازمایشات وسونوگرافی که مال چندماه پیش بودوبرای شمافرستادم حالااگه میشه شمابهم بگی که چه ازمایشهایی وسونوگرافی وهرازمایس هورمونی که نیازهست انجام بدم تامطمئن ازسالم بودن جسمم واینکه شماگفتین سایزبیضه هام نرمال وواریکاسلم مشکلی نداره چون میترم واحساس میکنم ازاون موقع تاالان فرق کرده بهم بگین چه مراحلی روانجام بدم وبعدجوابهاشون روبرای شماتلگرام کنم که مطمئن بشم ممنون میشوم اقای دکترمن واقعاازشمابابت این کمک هاممنون وسپاسگزارم وچون تمام جوابهای شمارومیبینم که راه صحیح روپیش پای بیماراتون میزارین بهتون ایمان پیداکردم درضمن من 36سالمه ومتاهل دارای دوفرزندممنون وسپاسگزاروارامش برای زندگیتون اررومندم
اقای دکترالان بیضه هام اون قوام قبل روندارن ووقتی لمسشون میکنم انگاری کمی پوست خودهریک ازبیضه هااضافه ویاچون کوچک شده اینجوری نشون میده والان چندماه میشه که دکتری رونکاوی بهم ی قرص افسردگی صبحهامیخورم ونصف قرص تادالافیل شب وگفته تاسه ماه بخورواگربهترشدی تایک سال ادامه بده حال سوالم اینه که ایاتادالافیل روی بیضه هام اثرمنفی نمیزاره واگربعدیک سال قطع کنم مشکلی پیش نمیادویاالان قطع کنمش بهتره ونمیشه اگه ضررنداره یک دونه بخورم واقای دکترخواهشن برای اینکه ازناامیدی دربیام واون روزکه گفتین مشکلی ندارم وبرم سکسولوژیت ازاون روزحالم بهترشده چون مشکلمودرجسم میدیدم وشماگفتین مشکل روانی وروحیه برای همین میگم برم تمام ازمایشات وسونوگرافی دوباره بدم وبه شمانشون بدم وبااون ازمایشات مطابقت بشن چون اون زمان دارومیخوردم والان فقط همین قرصهارومیخورم وعکسشون براتون میفرستم وبگین که قبل ازمایش قرصهاروبخورم ویانخورم ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
208
طول الت

سلام. خسته نباشید. دکتر ۲۰سالمه و الت من در حالت خوابیده پنج تا پنج و نیم سانته و در حالت بیداری از پوست تا نوک الت بین ۱۰تا ده ونیم سانته به نظرتون با این سایز میتونم همسرمو ارشا کنم و نیازشو بر طرف کنم؟ و محمدویت ازداوجی ندارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
209
Zigile tanasoli

Man chand sal pish zigil daravordam raftam dr aval zigilo borid bad ba leizer jasho sozond,1modat ok bood vali taghriban 1sal bad dobare hamonja zigil daromad,bazam raftam in karo kard,baz ok bood vali badesh zigilam bishtar shod,va taghriban 1sale k dore maghadam zigil zade.sharike jensiyam dashtam az 2sale pish Vali on chizish nashode.chikar bayad bokonam? مشاهده پاسخ دکتر
210
Hpv 6و 11

سلام
نتیجه آزمایش hpv رو گرفتم
و متاسفانه خودم و همسرم نوع 6 و 11 داریم
میخواستم بپرسم با توجه به اینکه خانمم واکسن زد
من هم باید بزنم؟
واینکه ما در منزل گربه داریم آیا امکان دارد با نوازش به او نیز منتقل شود؟
و در آخر با تماس دست یا لباس استخر و.... به دیگران انتقال میدیم؟
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
211
تكرر ادرار

سلام آقاي دكتر بنده تكرر ادرار دارم جواب سونوگرافيم را ارسال ميكنم خدمتتان و اينكه آيا بنده تنگي مجرا دارم؟
بنده زماني كه ميخواستم سونو بگيرم با حجم ٢٠٠ سي سي به شدت احساس ادرار داشتم و سوزش داشتم و مقداري درد در بيضه ها كه تخليه كردم خوب شد علت چيست؟آيا مثانه من عصبي است؟
بعد از تخليه هم هر ٣٠ مين ميرم دستشويي
لطفا در خصوص فولنس و ديواره مثانه و نامنظمي و ورم پروستات و مثانه در جواب سونو بنده توضيح دهيد؟
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
212
اب داغ

سلام یکی از دوستان من این سوال را برایم فرستاد جوابی برایش پیدا نکردم و برای شما میغرستم تا جوابتان بهش برسانم :
سلام ببین من قبلا با شامپو خودارضایی میکردم ی سری التم پوست پوست شد از بعد خیلی مسوخت اب که میریختم روش یکم اروم میشد از بعد اون یه عادت بد دارم
هر وقت که با شامپو خودارضایی میکنم یکم التم بعد چند ساعت میخاره خیلی کم! تا مثلا یکی دو روز وقتی اب و تا ب حدی میخواد برسه که داغیش اذیتم کنه رو التم که میگیرم بعد اون عادته یه حالی بهم میده که اصلا ارضا شدن نداره نمدیونم چیه تو همون هین که انگار بعد خود ارضایی با شامپو یه لایه از پوستم رفته که به خارش میوفته همون روزا ابو تا میخواد داغ بشه بهش میزنم اصن یه حالی میده دارم موتاد این میشم دیگه بعد انزالم نداره اصن چیزه عجیبیه فقط حال میده اما میترسم بلاخره اب داغه خوب بعد چند روزم دیگه اب داغ بریزم اینجوری نمیشه تا دوباره با شامپو کاری کنم که یکم پوستش یه جوری بشه تا دوباره با اب داغ اونجوری بشه و الی بعد یکی دوروز دیگه اب داغه اصن این شکلی نمیکنه


پیامش این بود دلیل این اتفاق با ضرراشو اینارو میشه بگید بش بگم گفتمم با یک دکتر دیمون میذارم
مشاهده پاسخ دکتر
213
بی حسی سر الت

سلام اقای دکتر من در سن ۵ سالگی کل بدنم با روغن داغ سوخته و سر التم حس کمتری دارد اکنون در سن ۵۰ سالگی بسر میبرم با گذشت زمان بی حسی بیشتر شده از همان اول دیر ارضا بودم اکنون طولانی تر شده که مقابل اذیت میشود هم چنین بعلت طولانی شدن التم شل میشود و ارضا نمیشوم چکار باید بکنم متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
214
عدم نعوظ

خسته نباشید.من مدت زیادیه در بسیاری از مواقع نعوظ کامل ندارم یا بعضی وقتا نعوظ اول رابطه هست ولی اواسطش شل میشه .بعضی اوقات کلا بیدار نمیشه و بعضی اوقات هم خوبه و مشکلی ندارم اصلا.من خودم فکر میکنم مشکل فکری دارم چون هر وقت بهش فکر‌میکنم وسطای رابطه نعوظم و از دست میدم.وقتایی که نعوظم خوبه دیر ارضا میشم وراضیم ولی وقتایی که شل میشه زود انزالی پیدا میکنم.30 سالمه نسبتا چاق هستم.ممنون میشم راهنمایی کنین.یکی از دوستان میگفت تادافیل مصرف کنم قبل رابطه مشاهده پاسخ دکتر
215
زگیل تناسلی

با سلام مدتیست متوجه زائده ای روی آلت تناسلیم شدم بعد از بررسی توسط پزشک زنان و تحقیقات خودم فهمیدم زگیل تناسلی است یک بار خودبخود از بین رفت ولی مجدد رشد کرد اما فقط در همون ناحیه و همون یک عدد. پزشک زنان برام دستور پاپ اسمیر و هم ازمایش HPv و هم دستور نمونه برداری از خود زگیل دادند و برای درمان خود زگیل هیچ روشی و توصیه نکردند سوالم اینه آیا این اقدامات برای شروع درمان درست و کافیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
216
سوال درباره نحوه انتقال بیماری ایدز و... فوری!!!

سلام وقتتون بخیر بنده دوستم دیشب براشون یه مشکلی پیش اومد خواستم بپرسم یه وقت مبتلا به ایدز یا بیماریی نشوند دوست(پسر) ما دیشب به سمت خونه که میرفته یکی تعقیبش میکنه و تو یه کوچه خلوت تنها گیرش میاره و با چاقو تحدیدش میکنه و سعی در تجاوز به دوستمون بوده دوستمون گفت که: اون طرف آلت تناسلی رو تا داخل مقعد نتونستند ببرند ولی تا لای باسن نزدیک به مرز مقعد آلتشون رو بردن منظورم داخلش نبردن که با مقاومت شدید مواجه شدن و سعی کردن از جلو به ایشان تجاوز بین پا (بین دو ران پا) و بوسیدن از لب کنن و موفق شدن متاسفانه میخواستم ببینم بیماریی یه وقت دوستمون دریافت نکنه فقط ممنون میشم اگر زود جواب بدید.... با تشکر فراوان
آیا از بوسیدن از طریق لب و متنی که بالا ذکر شد بیماریی انتقال پیدا میکند یا خیر با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
217
وجود توده یا غده روی آلت تناسلی

سلام خدمت جناب آقای دکتر جباری
بنده 40 ساله و متاهل هستم . حدود 6 ماه پیش وقتی آلت تناسلی بنده به حالت نعوظ درآمد، یک غده خیلی کوچک (اندازه یک برنج)در پایین کلاهک آلت تناسلی وزیر پوست آلتم مشاهده کردم .که این غده بعد از پایان نعوظ خیلی کوچک تر و غیر قابل لمس شد.بعد از آن هر وقت حالت نعوظ اتفاق می افتد این غده دیده می شود و هیچ دردی ندارد . این غده آیا بیماری محسوب میشود و نیازی به مراجعه به پزشک وجود دارد ؟ لطفا راهنماییم کنید.با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
218
پروستات

سلام اقای دکتر من پروستاتم در سونو حجم بزرگ شده و 18 سی سی است و ازمایشمم اینه مشاهده پاسخ دکتر
219
درد بیضه

سلام دکتر خسته نباشید من تا حالا هیچ مشکلی نداشتم ولی الان دو روزه که بیضه سمت راستم درد میکنه و دردش به این شکله که همین جوری عادی که نشستم یا ایستادم دردی ندارم ولی وقتی پاهام و جمع میکنم یا روی هم فشار میدم از بیضه سمت راستم تا زیر مثانه ام تیر میکشه و باید این توضیح و بدم که این درد از موقعی دیروز شروع شد که ادرار داشتم اما چون در حال رابطه ی جنسی بودم ادرارم و نگه داشتم تا بعد از رابطه و البته این اولین باری بود که این کار و میکردم. ممنون و تشکر از شما
و موقعی هم که با دستم به بیضم دست میزنم و کمی فشار میدم هم درد دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
220
قرص آرژنین _نعوظ

با سلام
ایا قرص آرژنین در نعوظ تاثیر دارد؟ اگر تاثیر دارد چقدر باید مصرف شود؟! و اینکه آیا عوارض ان از قرصهای سیلدنافیل و.. کمتر است یا خیر؟!
با تشکر
واینکه شنیده ایم قرصهای ویاگرا و امثال ان در دراز مدت عوارض بدی دارند، ایا آرژنین هم همانطور است؟!
مشاهده پاسخ دکتر
221
تنگی مجرای ادرار

سلام.مدتی است در ناحیه زیر شکم بالای الت تناسلی درد دارم.ادرارم در انتها قطره قطره میایدِ.در شروع ادرارم به صورت دوشاخه می اید.سرعت جریان ادرارم کاهش پیدا کرده.بعد از خروج از توالت هم چند قطره ادرار از التم خارج میشود. در انتها ادرارم در داخل الت تناسلی گیر میکند و با زور زدن ان را خارج میکنم.انگار که ادرار در انتها در التم گیر میکند .سونو گرافی انجام دادم.همه چی طبیعی بوده.پروستات 23 سی سی.کمی باقی مانده ادار مشاهده میشود.ازمایش هم دادم عفونتی وجود نداشته.دکتر رفتم فقط به درد توجه کرده و داروهای گاپنتین.ناپروکسن.باکلوفن داده دردم کمی بهتر شده ولی تاثیری در مشکلات ادراری نداشته و تمام مشکلات ادراری باقی مانده.من خودم فکر میکنم در التم تنگی وجود دارد.خواهشن من را راهنمایی کنید که چیکار کنم این مشکلات حل شود مشاهده پاسخ دکتر
222
ترشح مجاری ادراری

سلام خسته نباشید
بنده پسر 25 ساله مجرد هستم
دو سه ماهی هست که از مجرای اداری خودم ترشح سفید رنگی به صورت غیرارادی بدون اینکه خودم متوجه بشم بیرون میاد که نمیدونم چیه؟(عکسش رو ضمیمه کردم)
من مجرد هستم و روابط جنسی هم ندارم
سوزش و درد و خونریزی از ادرار هم ندارم و اطراف الت تناسلیم هم جوش نداره
فقط هر 1.5 تا 4 ساعت نیاز به ادرار کردن پیدا میکنم که نمیدونم طبیعیه یا نه؟
غسل جنابتم هم هر 2 تا 3 هفته پیش میاد
عکس اون ترشح و همچنین ازمایش ادرار خودم که یه ماه پیش گرفتم رو ضمیمه میکنم
دکتر خواهشمندم لطف کنید بگین اون ترشح چیه؟ ایا مشکلی داره برام؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
223
تخلیه نشدن کامل ادرار

با سلام
بنده حدود یک ماه هست که بعد از رفتن به دستشویی و تمام شدن تا چند دقیقه قطره های ادرار می بینم، ضمن اینکه در موقع دستشویی رفتن و ادرار کردن هیچ مشکلی ندارم و ادرار به راحتی و بدون زور زدن تخلیه میشه و سوزشی هم موقع ادرار کردن ندارم،ضمنا حقیر 33 ساله هستم و مذکر. ممنون میشم راهنمایی کنین
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
224
زیگیل تناسلی یا پاپیلو ویستیبولار

سلام
اقای دکتر ضایعاتی رو لبه ککچیک الت تناسلی من وجود داره که دکتر گفتن زیگل تناسلی هست برای دو دوره الدارا،قرص کیوتن، ویتامین دی استفاده کردم اصلا خوب نشدم. تو اینترنت پاپیلوویستبولار دیدم که دقیقا شکل ضایعات من هست. پایه های جدا، انگشتی و در یک دریف هستن. از تست سرکه 5درصد هم استفاده کردم،چندین بار اصلا سفید نشدن. لازمه بگم که من شدبدا از دستمال کاغذی استفاده میکردم.
درزمان های پریودیم احساس میکنم کمتر میشن ولی بعد پریود احساس میکنم که بیشتر میشن. اول اینکه چرا دارو های زیگیل تناسلی روش اثر نذاشتن. امکان سرطان وجود داره؟ البته جواب ازمایش پاپ اسمیر منفی بود. و اینکه اگه ویستیبولار هست درمانش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
225
ترشحات اداری

سلام خسته نباشید
بنده پسر 25 ساله مجرد هستم
دو سه ماهی هست که از مجرای اداری خودم ترشح سفید رنگی به صورت غیرارادی بدون اینکه خودم متوجه بشم بیرون میاد که نمیدونم چیه؟(عکسش رو ضمیمه کردم)
من مجرد هستم و روابط جنسی هم ندارم
سوزش و درد و خونریزی از ادرار هم ندارم و اطراف الت تناسلیم هم جوش نداره
فقط هر 1.5 تا 4 ساعت نیاز به ادرار کردن پیدا میکنم که نمیدونم طبیعیه یا نه؟
غسل جنابتم هم هر 2 تا 3 هفته پیش میاد
عکس اون ترشح و همچنین ازمایش ادرار خودم که یه ماه پیش گرفتم رو ضمیمه میکنم
دکتر خواهشمندم لطف کنید بگین اون ترشح چیه؟ ایا مشکلی داره برام؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
226
تست

من ضایعه هایی داشتم مه دکتر تست hpv فرستاد و مثبت بود نوع31،51،59،73،11،42،67تعدادی از ضایعه ها خودبخود از بین رفت بعد از کرایو و نبود ضایعه باز هم انتقال بیماری از من به فرد سالم وجود دارد؟
و احتمال منفی بودن تست پس از مدتی امکان دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
227
شماره تماس جهت نوبت را بفرمایید

بیمار دیابتی هستم که نعوظ درحدصفر وهیچ دارویی جواب نمیدهد ایا دکتر کاشت پروتز انجام میدهد ؟ جهت گرفتن نوبت چکارباید کرد ؟ ادرس مطب وشماره تماس را بفرمایید
هزینه انواع ایمپلنت دستگاه تناسلی باعمل جراحی چقدر است ایا بیمه تامیت اجتماعی راقبول میکنند؟
مشاهده پاسخ دکتر
228
درددردفع ادرار

چندساله هنگام دفع ادرار دردشديدي دارم طوري كه حس ميكنم سر التم زخمه وچندين دكتررفتم گفتن عفونت مزمن بروستات وچندين نوع كپسول وقرص مصرف كردم متاسفانه اسمشون يادم نيست ولي نتيجه نگرفتم ودرد همچنان در سرالت باقيست عكس گرفتم وارتفاع مثانه يه كم بالاست
دفع ادرار هم باسرعت نيست خيلي اهسته مياد
مشاهده پاسخ دکتر
230
استفاده از روغن خراطین

تولید کنندگان روغن خراطین این ادعا رو دارند که در صورت استفاده از این روغن (طبق تجویز اشاره شده توسط سازندگان) ، طی 4 الی 5 ماه، میتواند تاثیر قابل قبولی روی حجم (قطر) الت تناسلی داشته باشد. و درصورتی که بعد از مدت زمان قید شده به صورت مداوم هفته ای 2 بار از این روغن استفاده شود، تاثیر همیشگی دارد. و افزایش حجم بدون بازگشت خواهد بود.
آیا این ادعا حقیقت دارد یا خیر؟ اصولا استفاده از روغن خراطین یا زالو تاثیری در افزایش حجم آلت تناسلی مردان دارد؟
با سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
231
زگیل تناسلی و دهانی

سلام جناب دکتر.خانمی 24ساله هستم که چند ماهی است دچار زگیل تناسلی در ناحیه واژن و مقعد شدم.به تازگی متوجه تعداد زیادی زگیل در قسمت انتهایی زبان و حلقم شده ام.به چندمتخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کردم اما اصلا توجهی نمیکنند،زگیلهای زبانم مدام در حال بیشتر شدن هستند
برای درمان زگیل حلق و زبانم باید به چه دکتری مراجعه کنم.چه راهکارهایی برای درمان این نوع زگیل وجود دارد؟آیا حتما باید عمل جراحی صورت گیرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
232
لطفا راهنمايي كنيد

سلام من متهل هستم رابطه خارج از ازدواج نداشتم ولي در ناحيه جنسي روي خود الت سه تا نقطه زير برجسته كه به سختي ديده ميشه ولي با دست قابل لمس مشاهده كردم نميدونم از كي اينا هست ولي تازه متوجه شدم در ضمن من توي سرم مدتي قبل زيگيل داشتم كه خوب درمان نشده هنوز ممنون ميشم جواب بديد چون متهل هستم استرس زيادي گرفتم
چون نميدونم به همسرم بگم يا نگم واسه اون مشگل پيش مياد يا نمياد در ضمن رنگ پوستم هست اين برجستگيها
مشاهده پاسخ دکتر
233
واریکاسل

سلام وخداقوت خدمت اقای دکترحباری.سوال اول من اینه که بخاطری مشکلی که مشخصم نشده وهنوزم درگیرشم امپول تستسترون استفاده کردم که میل جنسی پیداکنم وشخی الت که حالایاازامپول ویاقرصهای دیگه باعث شدن بیضه هام کوچک بشن وایاراهی برای برگشت به حالت اولیه هست؟
وسوال دومی من جوا ب سنوگدافی روبرای شماعکسشومیزارم وواریکاسل داشتم وازاون به بعدهم بیضه هام کوچک ترشدن وایاکوچک شدن بیضه به واریکاسل ربط داره
وسوال سوم بااینکه میل خیلی شدیدی به سکس داشتم الان باوجوددکتررفتن زیادامابه بهبودی نرسیدم وکمی بهترشدم که من یک سال ونیم پیش به یک باره میل جنسی ازدست دادم والتم به زورشخ میشد والتم درموقع شخی به اون حدبالاشخ نمیشدوالان سیدنالدیفیل مصرف میکنم ولی خیلی میل جنسی کم وشخی کم دارم صبحهااصلااریکشن ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
234
باروری سندرم کالمن

سلام درخصوص درمان با gnrh برای سندرم کالمن و نحوه ودفعات تزریق روزانه به چه صورت است
درمان با lh و fsh چگونه است.
کدام یک نتیجه بهتری دارد؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
235
آلت تناسلی

با عرض سلام بنده 27ساله هستم الت تناسلی کوچک ولاغر است به خاطر خود ارضایی زیاد در دوران مجردی الان که متاهل شدم همسرم راضی نیست میخواستم بپرسم راهکاری وجود داره واسه این مشکل هرچی باشه قبول میکنم
آیا درمان مشکل من راه درمان دارد من به خاطر این دچار افسردگی شدم آیا عمل جراحی دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
236
عدم نعوظ

سلام خسته نباشید 35سال سن دارم مدت زمان زیادی خود ارضاعی داشتم حالا زمان سکس واقعی نعوظ به سختی پیدا می کنم و زمانی هم نعوظ پیدا می کنم بعد چند ثانیه نعوظ از بین می ره یه بی حسی بهم دست می ده مخصوصا زمانی که از کاندوم استفاده می کنم. از قرص تادالافیل هم استفاده کردم ولی جواب ندادولی نعوظ صبحگاهی را دارم مشاهده پاسخ دکتر
237
بیضه ها

سلام آقای دکتر من پیر28 بابت عکسهای فرستادم میپرسم روی پوست بیضه ها وآلت مشکلی هست چون چروک و تیره هست لطفا راهنمایی نمایید مشاهده پاسخ دکتر
238
به نظر شما عمل جراحی میخواد

هیپوسپادیازیس
سلام آقای دکتر پسرم رو دو ماه پیش ختنه کردیم و دکتری که این کار رو انجام داده قسمتی از سر التش رو از قسمت زیر آلت برش داده و الان جای ادرارش از نوک نیست وزیر کلاهک ،پیش متخصص هم بردیم بهمون نگفت که کار دکتر اشکال داشته،گفتنش که احتمالا بیماری هیپوسپادیازیس به نظر شما چکارکنیم
مشاهده پاسخ دکتر
239
آلت تناسلی_آنالیز اسپرم

با سلام و وقت بخیر
جناب دکتر
من حدود 4 ماه تحت درمان جهت بهبود کیفیت اسپرم بودم و پیشتر نیز دو نمونه از آزمایشهامو براتون ارسال کردم در زیر تصویر آخرین آزمایش آنالیز اسپرم رو خدمتتان ارسال میکنم
لطفا" در ابتدا نظرتونو در خصوص آزمایش بدید و بعد از اون هم بفرمایید که چکار کنم که درصد اسپرمهای گروه Aبیشتر بشه و درصد گروه D به صفر نزدیک بشه؟
و نظرتون در خصوص شکل اسپرم چی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
240
سلام

سلام خسته نباشید آقای دکتر ایا سوزاک یا کلامیدیا باعث کاهش هورمون تستسترون میشوند یا خیر!! مشاهده پاسخ دکتر
241
زیر چشمام سیاه میشه

من اومدم خدممتون یادم رفت بپرسم زیر چشمام خیلی بد سیاه میشه مشاهده پاسخ دکتر
242
سوزش خفيف الت

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
جواني ٢5 ساله هستم كه از اواخر سال ٩٣ سوزش خفيف الت همراه بودم كه تا اوايل سال ٩5 با مراجعه به دكتر فقط داروي چرك خشكن هاي مختلف تجويز ميكردند كه بهبود هم نداشت
با تعويض پزشك داروي اسنترا تجويز شد كه در زمان مصرف بهبود داشتم و در زماني كه مصرف نميكردم سوزش همراه بود
كه الان علاوه بر سوزش بي حسي يا تقريباً سوزش انگشتان پا نيز همراه شده
اما در مراحل بعد قرص هاي آسنترا هم بهبودي حاصل نميكرد
و از وقتي مصرف قرص قطع شد سوزش آلت به صورت مدام نبود و گاهي سوزش هست و گاهي نيست
در ضمن زگيل تناسلي هم در گذشته داشتم و فعلاً ندارم
لطفاً كمكم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
243
انزال در خواب

سلام وقت تون بخیر
میخواستم بدونم علت انزال های مکرر در خواب به رغم داشتن روابط زناشویی چی هست و ممکنه خطر جدی ای داشته باشه ؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
244
مشکل جمع شدن بیش ازحد

سلام آقای دکتر بنده مشکل جمع شدن بیش ازحد آلت تناسلی دارم مخصوصا موقع نشستن روی صندلی یا موقع خم شدن. در حدی جمع میشه که درد میکنه و باید مدام بادست بکشم به سمت بیرون مشاهده پاسخ دکتر
245
درد پروستات

سلام و درود به اقای دکتر جباری
اقای دکتر من پسری 19 ساله هستم و کنکور دارم به مدت طولانی میشنم روی صندلی به طوری یکم پاهام به سمت داخل جم میشه به پروستاتم فشار میاره از نشیمن طبی هم استفاده کردم فایده نداشته بعد پروستاتم ، ورم میکنه و شهوتم بالا میره در ضمن من چن بار رابطه جنسی داشتم
میخواستم ببینم این بیماری درد پروستات بر اثر نشستن طولانی ایجاد شده یا این ک باکتری یا ویروس یا التهاب پروستات ایجاد شده ?
لطفا راهنمایی کنید تورو خدا یکم سریع جواب بدین از درسو زندگی افتادم بخدا .... اگر لازم به دارو هست دارو بفرمایید با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
246
تشخيص زگيل تناسلي

سلام آقاي دكتر خسته نباشيد
من از بچگي يك برآمدگي مشكوك به زگيل داشتم كه حتي يه بار با نخ انداختمش ولي دوباره رشد كرد و حالا توجه بيشتر ميكنم زير سر آلت هم سه تا وجود داره و يكي دوتا نواحي ديگه هم هست، عكسشون رو براتون ميفرستم لطف بكنيد تشخيص بديد كه زگيل تناسلي يا چيز ديگه اي هست و راه درمانش چيه ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
247
کوچک شدن بیضه در آقایان

سلام
من یه جوون 27 ساله هستم و از 18 سالگی فهمیدم که بلوغ جنسی ندارم و کلا آلت تناسلیم و بیضه هام هیچ رشدی نداشتن
از اون موقه به یه فوق تخصص غدد در شیراز مراجعه کردم و با چنتا آزمایش فهمید که کلا بدنم تستسرون تولید نمیکنه
از سن 19 سالگی تا الان دارم ماهیانه 1 آمپول تستسرون تزریق میکنم
رشد آلت تناسلی و بدنم خیلی خوب بوده , بدنم مردونه شده و مو درآورده
ولی بیضه هام خییییلی خیییلی کوچک شدن , تقریبا اندازه نخود
میخوام ازدواج کنم , نه اعتماد بنفس دارم نه میدونم نابارورم ؟!
راه درمانی برا بیضه هام وجود داره ؟؟
آیا کسایی که تسترون تزریق میکنن و بیضه ندارن میتونن باردار بشن ؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
248
درد کشاله ران وتیر زدن مثانه

چند ماهی درد سر آلت داشتم رفتم دکتر گفت التهاب پروستا ت داری قرص داد خوب شدم والی در حال حاضر درد کشاله ران وزیر شکم وتیر زدن در سر مثانه مشاهده پاسخ دکتر
249
پروستات

باسلام..بنده مشکل التهاب ودرد شدیدپروستات داشتم وبه پزشک مراجعه کردم و آزمایش کشت ادرار و خون هم دادم و مشکل خاصی نبود و به مدت سه هفته هم قرص مصرف کردم..ولی بعد ازگذشت حدود سه ماه هنوز درد دارم و مشکل پرش خواب...لطفا راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
250
عفونت ادرار

باسلام خدمت شما......من پسری مجردهستم و25 سال سن دارم
من مدت چهار الی پنج ساله ک عفونت درادرارم وجود داره و هنگام ادرار با سوزش همراهه...دکتر متخصصم رفتم ..سونو گرافی کلیه رفتم کلیم سنگ نداشت.ی سری داروهای چرک خشک کن امپول های چرک خشک کن قوی برام تجویز کردن ک بی تاثیر بود...اخرین باریم ک رفتم گفتن باد سیستوسکوپی بشی مجاری ادراریت دیده بشه ،خوشبختانه عملمم مورد خاصی دیده نشد.....یبارم دکتر با ازمایش مقعدی انگشت متوجه دردشدید شدم ک گفتن از پروستاته(قبل از سیستوسکوپی) ....الانم موقع ادرار درد دارم نمیدونم ازچیه وچکار کنم..لطفااتامیتونید راهنماییم کنید.ممنون
ایاخودارضایی تاثیرمنفی میزاره روی بیماریم؟
مشاهده پاسخ دکتر
251
خال های آلت تناسلی

روی آلت تناسلی من خال هایی به وجود آمده،می خواستم بدونم چیکار کنم که این خال ها از بین بروند؟دلیل پدید آمدن این خال ها چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
252
زگیل تناسلی در دختران

آیا امکان زگیل تناسلی بدون رابطه جنسی وجود دارد؟
آیا وجود زگیل تناسلی بمدت چند سال بدون اینکه انسان متوجه بشود امکان دارر؟
مشاهده پاسخ دکتر
253
بدترشدن اسپرموگرام بعد از جراحی واریکوسل

واریکوسل
همسرم 35 ساله هستن ،به دنبال ناباروری طی یکسال اسپرموگرام انجام دادن که در اون اسپرم با نرمال مورفولوژی 1 درصد و کانت کلی 18 میلیون و حرکت فعال رو به جلو یک درصد بود،طبق نظر ارولوژیست یکی از مراکز معتبر ناباروری در تهران واریکوسلکتومی میکروسکوپیک انجام دادن و بعد از سه ماه ،اسپرموگرام به صورت کانت کلی 12 میلیون و نورمال مورفولوژی 0 درصد و حرکت فعال رو به جلو هم 0 درصد!سوالم از خدمتتون اینه که چرت وضعیت بد تر شده!در حال حاضر برای همسرم سینال اف هفته ای 2 عدد تجویز شده و توصیه شده 3 ماه بعد مجدد آزمایش تکرار بشه!
مشاهده پاسخ دکتر
254
پروستات

سلام . با اعتذار. تکرر ادرار و حس دفع ادرار دارم و البته ادرار هم هربار می رم دفع میکنم و مثانه کاملا تخلیه نمیشه. سونو دادم و حجم پروستات 24ml و رزیدر 23 ml است. سنم 39 هست سی تی اسکن کلیه .مثانه و کلیه ها چیزی نشان نمیده و چون آزمایشم اندکی خون نشون میده نگرانم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
255
زگيل تناسلي يا آنژيوكراتوم

سلام خسته نباشيد.حدود 5 ماهه كه روي آلت تناسلي و بيضه هاي همسرم خالهاي گوشتي ظاهر شدن و به تازگي چند تا از اونا هم خود به خود از بين رفتند.ميخواستم بدونم اين زگيل تناسلي هست يا آنژيوكراتوم!؟ مشاهده پاسخ دکتر
256
تنگی یا گرفتی مجرا

سلام آقای دکتر من سوالم اینه که تنگی مجرا دارم یا نه عکسها را ارسال میکنم واین که یکی دو قطره ادرار با ماساژ زیر بیضه ها بیرون می آید و درمان قطعی میشود یا نه. مشاهده پاسخ دکتر
257
استفاده اسید برای از بین بردن زگیل تناسلی

باسلام
نوع اسیدی که میتوان زگیل تناسلی رو از بین برد چه نوع اسیدی میباشد؟
در ضمن حدود 12 سال پیش زگیل روی گردن داشتم که پدرم اون رو با اسید سوزوند آیا میتوانم این روش رو بر روی زگیل تناسلی انجام بدهم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
258
سوالم مشاوره است

درقسمت الت تناسلی بالای کلاهک متورم وکمی سفت ودردناک شده مشکلم چیست مشاهده پاسخ دکتر
259
مرحله بعد ⏪

سلام دکتر جان وقت به خیر...میتلا به تبخال تناسلی هستم...که با مصرف داروی والاسیکلوویر از شدت آن کاسته شده ولی مجدد تا چند روز بعد دوباره عود میکند......راه حل درمان رو اگر بفرمایید متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
260
زگیل تناسلی روی سینه

با سلام و خسته نباشید . من در بارداری متوجه زگیل تناسلی شدم و بعد از بررسی مشخص شد شوهرم هم چند زائده روی آلتش داره . هر دو کرایو کردیم ولی بعد از بارداری که تست پاپ اسمیر برا تعیین نوع دادم متوجه شدم که درون واژنم هم درگیر شده و نوع آون 53 بود. توی بارداری روی سینه هام چندتا زائده به شک خال گوشتی که توی اون رشته هایی که رشد هم میکردن بعد چند ماه رشته ها سیاه می شدن و خشک میشدن به وجود آمده که هنوزم هستن. من زایمانم یهودی و طبیعی شد و نوزادمن فقط شیر خودم رو میخوره. حالا از این بابت نگرانی دارم که این ویروس به نوزادم منتقل بشه لطفا راهنمایی کنید که آیا این زائده ها بر روی سینه من زگیل تناسلی هستن؟ چطور باید متوجه بشم که نوزادم سالمه؟ مشاهده پاسخ دکتر
261
درد در ناحیه کلیه

سلام خسته نباشید اقای دکتر
من از دیروز صبح که بیدار شدم به یک باره در سمت چپ شکم ( منظورم پهلوی سمت چپ هستش ولی هم عرض ناف نیست بالاتر هستش ) احساس درد دارم
درد اکثرا خیلی کمه ، اگر روی صندلی بشینم کامل از بین می ره اما بیشترین درد در حالت موقع خوابیدن روی دست راسته !
بعد من مصرف ماست و لبنایتم به شدت بالاست بخاطر همین نگران سنگ کلیه بودم از طرفی دقیقا سه ماه هست حساسیت ریوی گرفته بودم و سرفه زیاد که نگران پاره شدن فتق ، اما نه مشکل ادرار و سوزش و خون دارم نه برامدگی روی شکم یا زیر شکم
البته درد با سرفه هام برای لحظه ای بیشتر میشه
ممنون می شم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
262
عفونت پروستات

سلام اقای دکتر .خسته نباشید دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 1.قبلا بنا به تشخیص دکتری که رفتم و سیستوسکپی که انجام دادم تشخیص عفونت شدید پروستات تشخیص داده شد که با انتی بیوتیک مختلفی که طی دومرحله مختلف تغییر داد تحت درمان بودم که علایم بیماری رفع شد تا اینکه دو هفته پیش از روی ناچاری مجبور شدم تنهایی ماشین رو هل بدم بعد این کار علایم برگشت الان جوری شده که انگار مثانم پره ولی تخلیه کامل نمیشه و تخلیه تو 6 یا 10 ثانیه تموم میشه بعد نیم ساعت یا بیشتر دوباره احساس تخلیه بهم دست میده.هنگام ادرار سوزشی ندارم .رنگ ادرار همش زرده قبلنا سفید بود.
2.ایا مایع منی ممکنه با ادرار که زرده مخلوط باشه و هنگام انزال مایع منی رو به رنگ زرد تغییر بده ؟
با تشکر از شما بزرگوار
مشاهده پاسخ دکتر
263
زگیل تناسلی و مصرف قرص ahcc

من دارای زگیل تناسلی نوع 30 و 53 هستم
اول اینکه این پرخطره؟
با فریز کردن از بین میره؟
من یه زگیل نزدیک معقد و دوتا هط باریک بحالت گل کلمی پایین واژنم دارم
ازمایش hpv دادم نوعش مشخص شد البته دکترم اون یه دونه که دم معقعدم بود برداشت و به عنوان نمونه به ازمایشگاه داد
این زگیلا همزمان باهم پدیدار شدند
من رو صورت و دستمم زگیل دارم چندین ساله
دکتر زنان بهم اسید سالیسیک داد و یه بخشی از زگیل های نزدیک واژنم از بین رفته
اما یه هنوزم هست
بهترین راه درمانم چی هست
شوهرم هیچ علامتی نداره هیچ زائده ای نداره
در اخر به دختر عموم که مالزی زندگی میکنه گفتم قرص ahcc برام تهیه کنه ایا مفیده؟
مشاهده پاسخ دکتر
264
زگیل تناسلی

سلام آقای دکترخسته نباشین من حدود6ماه پیش متوجه پرزهایی داخل لابیای کوچیک شدم ک باچپ وراست کردن دیده میشن ب چندین دکترمراجعه کردم همه متخصصین پوست وزنان گفتن چیزی نیس آزمایش اچ پی وی ازسرویکس دادم منفی بودهمینطوربخاطراطمینان بیشترازسلولهای لابیاهم آزمایش گرفتن اونم دی ان ای اچ پی وی بوداونم منفی بوددکترگفت چون اینامنفیه دیگ احتیاجی ب نمونه برداری نیس بعدمنفی بودن آزمایش واکسن گارداسیلم زدم توسن 29سالگی چون خیلی نگرانم کردن حتی یکبارمنجمدکردم ولی فرقی نکردن من 9ساله ازدواج کردم یه دختردارم خودم وهمسرم چ قبل وچ بعدازدواج رابطه بیرون ازخونه نداشتیم هم ازخودم مطمن هستم وهم ازهمسرم آقای دکتراینا چین واقعازندگی منوبهم ریخته درمانش چیه مشاهده پاسخ دکتر
265
واكسن گارداسيل

دكتر سلام ببخشيد من دوتا سوال در مورد واكسن داشتم، اول اينكه اگر قبل از تزريق گارداسيل فراموش شود كه به خوبي واكسن را تكان دهيم يا shake كنيم آيا روي اثر بخشيش تاثير ميذاره؟؟ دوم اينكه من گارداسيل رو دوز اولش رو ٢٩ آذر تزريق كردم ولي الان به دليل مسافرتي كه واسم پيش اومده دوز دومش رو اگه ٢٥ بهمن تزريق كنم ايرادي نداره؟؟ يعني چهار روز زودتر از اينكه بشه دو ماه . از اثر بخشيش كم نميشه اگه من چهار روز زودتر از موعد دوز دوم واكسن رو تزريق كنم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
266
واریکوسل

با سلام
از حدود چهار سال پیش به دلیل درد بیضه دو طرفه مراجعه به پزشک کردم که تشخیص داد واریکوسله ونیاز به جراحی نیس الان حدود چهار سال میگذره ومن همه روز درد و احساس سنگینی در بیضه ها دارم مجردم
مشاهده پاسخ دکتر
267
خودارضایی (14)

باسلام شرمنده بابت ایجاد مزاحمت
(شماره تماسی که وارد کردم غلطه نمیخواستم درستش را وارد کنم)
من چهارده سالم هستش و تقریبا نه ماه جق میزنم(خود ارضایی میکنم) در تابستان تقریبا ۹ بار هفته ای خودارضایی میکردم ولی از تابستان به بعد هفته ای سه بار یا چهاربار و موفق شدم ترک کنم ولی در اخرین خودارضایی ام (۶ روز پیش) آلت من سه تا تیکه کوچیک سیاه دیده میشه و احساس میکنم خیلی تغییر کرده از اونم شش روز گذشته ولی درست نشده اولش اونجاهاش هم بدجور قرمز شده بود ... هرروز دراز نشست میرم و هفته ای سه بار هم به والیبال میرم اولا هم هفته یک بار احتلام میشدم ولی دومین باره که دو روز پشت سرهم احتلام میشم کلا زود شهوت میگیرم از اخرین خودارضایی به بعدم را ... عبادت هم میکنم لظفا کمک کنید متشکرم اگر خواستید از تیکه ها عکس میفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
268
زودانزالی

باسلام من زودانزال هستم بطوریکه با یک دست زدن ب التم ارضا میشم یعنی کمتر از 30ثانیه، ی مشکل دیگه هم ک دارم آلتم سفید نیست وشله
سنم 35مجرد هستم، ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
269
مشکل نعوظ و زود انزالی

با سلام و تشکر از امکان طرح سوال به این شیوه ی مدرن اینجانب 44 سال سن دارم و نزدیم به 17 سال است که ازدواج نموده ام دو فرزند پسر دارم حدود یک سال است به دلیل غلطت خون بالا و کلسترول تا حدی بالا و سابقه ی سکته ی قبلی ارثی از آسپرین استفاده می کنم و تقریبا همین مدت است که علیرغم میل به نزدیکی نعوظ در من به طورکامل انجام نمی شود و این در حالی است که قبل از این این مساله بدون مشکل انجام می شده است . من در ضمن بیماری پوستی پسوریازیس نیز دارم که منشاء ژنتیک دارد . این مسائل رو مطرح می کنم تا شاید در نشخیص به حضرتعالی کمک نمایم . مدیرعامل یک شرکت هستم اما استرس شعلی آنچنان بالایی ندارم و از ساعت 8 صبح تا 5 بعدازظهر مشغول کار هستم . مهمترین مساله ای که در ارتباط زناشویی به ان توجه میکنم میل طرف مقابل است به طوریکه این مساله برایم به یک وسواس تبدیل شده است . البته همسرم بسیار در این خصوص به من کمک می کند . در ضمن اگر فواصل نزدیکی را طولانی کنیم این مشکل تا حدودی مرتفع میگردد ولی اگر این فاصله کمتر گردد مشکل نعوظ وجود دارد و علیرعم اینکه همسرم به من آرامش می دهد که مشکلی نیست خوب خواهی شد ولی این مساله مرا خیلی اذیت میکند و موجب میشود فرایند نزدیکی برای هیچیک از طرفین لذتی نداشته باشد . همسرم 40 ساله است . لطفا در این خصوص راهنمایی لازم را مبذول فرمایید و اگر نیاز به توضیح بیشتری هست اعلام فرمایید . ناگفته نمایند حدود دوسال است هر از گاهی به ویژه به دلیل بیماری پسوریازیس که توام با خارش موضع درگیر می باشد در الت تناسلی ام احسای وجود منی می نمایم که پس از ادارد منی به صورت قطعات کوچگ ژله ای سفت مانندی دفع میشود !!! . مشاهده پاسخ دکتر
270
رابطه مقعدپسر با پسر

سلام خسته نباشید،من ی دوستی دارم که تودوران بچگی چندبار رابطه ازطریق مقعد داشته حالا دنبال استخدامی وترس ازاین داره که مشخص بشه میخواستم ببینم بعد ازچندسال میشه تشخیص دادحدودا ۱۲،۱۳سال پیش مشاهده پاسخ دکتر
271
عفونت الت تناسلی

سلام اقای دکتر الان ی هفته هست الت من موقع ادرار سوزش شدید داره و عفونت کرده ی مایعی میاد ازش چیکار کنم توراخدا مشاهده پاسخ دکتر
272
تشخیص زگیل

سلام آقای دکتر وقت بخیر
روی تنه آلتم و قسمت های پایین تر چند وقتی هست که دونه های قهوه ای خیلی کوچکی به وجود اومده. به دکتر پوست که مراجعه کردم ایشون تشخیص دادان که زگیل تناسلی هست و فریز کردن و از بین رفت . اما چندتا دیگه به وجود اومد که تا الان سه بار مراجعه کردم بهشون و فریز کردن و متاسفانه بازهم عود کرده . امروز توی سایتی با آنژیوکراتوم آشنا شدم و دیدم که چقدر مشابه دونه هایی هست که روی آلت من هم زده شده. دوتا عکس براتون ارسال میکنم ممنون میشم شما هم تشخیص بدین که آیا واقعا زگیل تناسلیه یا چیز دیگه ای هستش و بهترین راه حل برای درمانش چی هست که دوباره عود نکنه. خیلی خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
273
ويروس hpv

من تازه فهميدم hpv 52 دارم
يكسال با يه اقايي رابطه دارم
ايا ايشون هم الان دارن ؟؟
از كجا بايد بفهمم ، چون تو طاهر چيزي نيست

ايا بايد ازمايش بدن تا معلوم بشه يا درمان ميشه ؟؟
من نميدونم روابط ديگه هم داشته يا نه و ....
ولي من فقط با اين اقا بودم

يا بايد ظاهري معاينه بشه ممكنه نداشته باشه ؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
274
ازدواج مبتلایان تبخال تناسلی

سلام وقتتون خوش چون دسته بندی تبخال وجود نداشت زگیل و انتخاب کردم من 31 ساله م اولین باره که تبخال تناسلی گرفتم و با داروی اسیکلوویر رو به بهبودم میخواستم بدونم امکان ازدواج با مرد 33 ساله که پیوند مغز استخوان دریافت کرده و الان گلبولهاش 4400 تا هستند وجود داره یا میشه منتظر موند وضعیت ایمنی بدشون بهتر شه بعد ازدواج کنیم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
275
عفونت ادرار

میبخشید دوباره مزاحم وقتتون شدم میخواستم طبق توضیحاتی که تو سوال قبلی پرسیدم ازتون در رابطه با ازمایش ادرار که کشت ادرار ضروریه برام یا نه از این جهت پرسیدم که امکان داره با وجود خوردن ۱۴ روز لووفلوکساسین هنوز باکتری تو بدنم باشه و این امکانش هست که تو انالیز کامل ادرار نشون نده و کشت ادرار حتما باید انجام بشه یا نه ممنون میشم راهنماییم بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
276
عفونت ادرار

سلام اقای دکتر محترم ۲۵ روز پیش بعد از یک نزدیکی دو روز بعدمن دچار تکرر و درد مثانه هنگام ادرار و سوزش شدید و ادرارم تا شب رنگ خون شد و لخته های خونی دفع میشد همراه بادرد شدید مثانه و زیر شکم و احساس کشیدگی با درد در مثانه داشتم و احساس پری و فشار در مثانه داشتم رفتم اورژانس انالیز ادرار و ازمایش خون و سونو انجام دادم سونو که گفتن چیزی نشون نداد ازمایش خون طبیعی بود میفرستم واستون فایلشو و ازمایش ادرار رنگ قهوه ای نیترویید مثبت..۵ تا پروتین دفع داشتم ..دوتا مثبت باکتری..کتونوری ۱.۵ مثبت..خون ۲۵۰ مثبت..اربی سی زیاد..وی بی سی ۸تا ۱۰موکوس یکی مثبت به من لووفلوکساسین ۵۰۰ دادن روزی یکی تا ده روز که من از ترسم ۱۴ روز خوردم از روز سوم رنگ ادرارم طبیعی بود و کم کم علا عمم بهتر شد الان گاهی در طول روز مثانم تیرهایی میکشه و موقع دفع خیلی کم گاهی احساس کشیدگی دارم که البته مثانه تحریک پذیر دارم چند ساله ولی الان یک کمی بیشتر دفعات درد از قبل از عفونت و من اب کم میخوردم به خاطر ریفلاکس شدید معده که داشتم الان کمی بیشتر میخورم و بر خلاف گذشته که ادرارم خیلی میتونستم نگهدارم الان نمیتونم نگه دارم و باید حتما برم من چون ایران زندگی نمیکنم و هزینه های درمانی بسیار بالاست و بیمه هم نیستم از شما راهنمایی میخواستم من باید بعد دو هفته که از انتیبیوتیکم بگدره دوباره انالیز ادرار بدم برا احتیاط که کامل پاک شده باشه ..فقط اینجا ویزیت دکترها به پول ما۱۴۰ هزارتومان هستش و برام کمی مشکله خواستم ببینم اگه انالیز کامل ادرار کافیه بدون نسخه پزشک میشه انجام بدم ولی اگر به نظر شما کشت ادرار هم ضروری هستش و باید برم دکتر اورولوژ نسخه بنویسه برای کشت ادرار که این کارو انجام بدم لطفا راهنماییم بفرمایید خیلی متشکرم از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
277
مشکل در آلت

من مدت دو سال است که تبخال تناسلی دارم ، و با عود بیش از حد آن مواجه هستم در حالیکه یکی خوب می شود و قبل از اتمام بهبودی یکی دیگر که اغلب کوچکترو با دوره کمتر هستند شروع به فعالیت می کند ، گاها هر ماه دو بار حتی سه بار با این مشکل مواجه هستم ، کلافه شده ام ، احساس می کنم سیستم ایمنی من ضعیف است ، آزمایش ایدز را هم دادم که منفی بوده از پماد اسکلویر هم استفاده کردم ، اما فایده ندارد ، لطفا چاره ای برایم پیدا کنید ممنون .
مشکل دیگری هم در سر آلت تناسلی دارم که از سال 1383 یعنی سیزده سال است که اون را مشاهده کردم ، لکه کوچکی که ابتدا بسیار کوچک بود و پوست اندازی می کند ، چندین بار به پزشک مراجعه کردم که فایده ای نداشته ، الان هم لکه بزرگتر شده و پوست اندازی می کند ، ناگفته نماند که درد و خارش و ... ندارد ( عکس آن پیوست است ) آیا ممکن است سرطان آلت باشد
مشاهده پاسخ دکتر
278
عدم سفت شدن آلت

حدود 6ماه است که به تدریج دچار اختلال عدم سفت شدن آلت تناسلی شده ام، البته چون همزمان با بارداری همسرم اتفاق افتاد، پیگیر نشدم اما با گذشت دو ماه از زایمان همسرم عملا سفتی آلت رخ نمیدهد و علاوه بر آن تمایل جنسی ام به مراتب کاهش پیدا کرده.
دوره کامل آزمایشات قلب از جمله سیتی آنژیو و ... نزد متخصص قلب انجام شده و پزشک سلامت کامل قلبی ام رو تایید کرده...
سوالم دقیقا اینجاست، به طور مشروح چه فرایندی رو جهت درمان انجام بدم؟
سنم 33 سال و 7 ساله ازدواج کردم و اخیرا صاحب یک فرزند شدم.
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
279
زگيل تناسلي

سلام و خسته نباشيد
من خانمي ٢٩ساله هستم و مدت دوماهه كه متوجه سه يا چهار عدد زگيل ريز اطراف مقعدم شدم.و حدود ٣هفتست كه با مراجعه به دكتر زنان اين زگيلهارو از بين بردم .و ازمايش hpvدادم ومتوجه شدم درگير نوع١6و5٣ شدم.
و قرار هست كه كولپوسكوپي بشم.
از مدتي كه متوجه شدم رژيم غذاييمو تغيير دادم،سير و چاي سبز مصرف و ويتامين و مايعات فراوان مصرف ميكنم و ورزش ميكنم و رابطه جنسيم رو هم قطع كردم
بسيار نگران ايندم هستم و همينطور انتقال اين بيماري به طرف مقابلم.
طي مطالعاتي كه توي اين مدت انجام دادم تعدادي از هماكارانتون نظر بر اين دارند كه اين ويروس بين ٨-٢4 ماه با سيستم اميني بدن دفع خواهد شد.
حتي با مواردي برخورد كردم كه جواب ازمايششون بعد از يكسال منفي شده بود.
اگر سيستم ايمني بدن موفق بشه و جواب منفي به ايا ديگر به كسي منتقل نميشه؟
و اينكه با توجه به تيپ ويروس هاي من من واكسن گاردازيل استفاده كنم؟
و سوالي كه خيلي برام عجيبه اينه كه تعدادي از دوستان مثلا 5سال پيش با اين ويروس درگير بودند و خوب شدند و دوباره بعد از 5سال درگير شدند .آيا همون ويروس مجددا عود كرده يا دوباره به همون ويروس يا نوع ديگري از اين ويروس مبتلا شدند؟
من تو اين مدت به لحاظ رواني بسيار اشفته شدم و از همه بدتر اينكه توي مطالعاتي كه انجام ميدم به جواب مشخصي نميرسم
متشكرم از لطف و حمايتتون
مشاهده پاسخ دکتر
280
درمان کجی

روش طبیعی ای برای درمانه رو به پایین بودن آلت وجود نداره؟
میخام آلتم رو ب بالا انحنا داشته باشه حتما باید جراحی کرد؟
اگر آره لطفا هزینه ی عمل جراحی رو بگید
مشاهده پاسخ دکتر
281
رابطه جنسی

داشتن رابطه جنسی از طریق مقعد با کسی که هموروئید داشته در اون مدت زمان بدون استفاده از کاندوم خطرناک نیست؟موقع دخول یه ذره خون به آلت تناسلی من زده بود مشاهده پاسخ دکتر
282
قطر آلت تناسلی

سلام خسته نباشین ..دوسه روز پیش ا طریق ربات پیام دادم بهتون در رابطه با اینکه قطر آلتم کمه و دخول برام امکان پذیر نیس فرمودین ژل و چربی تاثیر آنچنانی ندارن و به کمک دست دخول کنین خاستم یه راهکار و درمان دائمی بهم بدین
چکار کنم به مراتب بهترشه
مشاهده پاسخ دکتر
283
تاثیر خود ارضایی بر مو

با سلام. بنده از وقتی ب صورت شدید معتاد خود ارضایی شدم دچار ریزش مو شدم ( در خانواده و اقوام کچل نداریم). سوال بنده این است آیا با ترک دائمی ریزش مو متوقف و دوباره مو ها در می آیند؟ آیا بدون مراجعه ب پزشک ممکن است؟؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
284
علت شل شدن ناگهانی آلت وسط نزدیکی چیه

سلام.قصد بارداری داریم.شش ماهه ازدواج کردیم چهارماهه جلوگیری نداریم ولی منظم هم نزدیکی نداشتیم.در آزمایش اسپرم همه چیز نرمال هست بجز گزینه راندسل که باید توی رنج 0_1باشه ولی 1.03هست وزده آب نرمال_درصد کلاسA37.11هست.کلاس B23.94هستکلاس C3.77هست وD35.19.سوال اینه راند سل چی هستش و اینکه هنگام دخول ناگهانی آلت شل میشه بی دلیل شایدم به دلیل ترس از اسیب همسر هست مشاهده پاسخ دکتر
285
علی

ببخشید آقای دکتر کد رهگیری فرامکش کردم ور دارم مجبور شدم دوباره بپرسم اقای دکتر پوست من ختنه نشده و من هروز میشورم با اب گرو و در اخر نگه داشتن چند ثانیه اب سرد بروی بیَضه و الت آقای دکتر ایا این عمل اب گرم و سرد فایده دارد برای بیضه و الت یا خیر!! مشاهده پاسخ دکتر
286
اب گرم‌ و سرد

آقای دکتر ببخشید فراموش کردم یه سوال دیگه هم بپرسم چون پوست من ختنه نشده هروز میشورم زیر پوست ختنه‌گاه با اب گرم و بعدش چند ثانیه با اب سرد میشورم بیضه و الت ایا این کار شستن با اب گرم‌ و سرد فایده دارد برای الت و بیضه یا خیر!! مشاهده پاسخ دکتر
287
لکه و جوش قرمز بر روی آلت تناسلی

با سلام و عرض ادب، من 27 سال و تا حالا رابطه جنسی نداشته ام و برای دفع نیازهای جنسی خودارضایی می کنم، حدود یک سال هست که بر روی آلت تناسلی من یک لکه قرمز ( تجمع خون) کوچک ایجاد شده که آنرا با فشردن تخلیه کردم اما هنوز بر روی آلت تناسلی من این لکه وجود دارد و البته روی قسمت بخیه ختنه چندین لکه قرمز وجود دارد ( حدود 6 ماه). میخواستم ازتون سوال کنم که این نوع لکه ها آیا مشکلساز و دایمی هست و نیاز به درمان دارد یا خیر؟ پیشاپیش از توجه شما سپاسگزارم. مشاهده پاسخ دکتر
288
عدم نعوظ

باسلام. من حدود ده سالی هست که خودارضایی میکنم و به تماشای فیلم پورن هم عادت دارم. گاهی هم این خودارضایی به چندبار در روز میرسه. مدتی متوجه شدم که با دیدن صحنه های محرک فیلم دیگه حالت نعوظ بهم دست نمیده. یکی دو ماه خودارضایی و تماشای فیلم پورن رو متوقف کردم تا شاید خوب شه و بعد یک ماه امتحان کردم و به نعوظ رسیدم. دوباره بعد از یکی دو هفته انجام خودارضایی و تماشای پورن حالت قبل تکرار شد و به نعوظ نمیرسم. میخواستم بدونم مشکل از خودارضاییه یا دیدن فیلمهای مهیج؟ و آیا اینکه مشکلم جدی هست؟ نیاز به دارو دارم؟ چون تا حالا از کسی نشنیدم همچنین مشکلی براش پیش بیاد. آیا میتونم کلا بهبود پیدا کنم که دیگه مشکل عدم نعوظ نداشته باشم؟ تشکر از شما مشاهده پاسخ دکتر
289
سرطان کلیه بدلیل vhl

سلام
سرطان کلیه که بخاطر سندروم Vhl به وجود اومده اصلا قابل درمان هست ?
بعد از پیوند ممکن این تومور ها روی کلیه جدید هم رشد کنه ?
فعلا سلول ها متاستاز نکردن
مشاهده پاسخ دکتر
290
درد بیضه وکمر.

سلام .ببخشید من به خاطره کاری که دارم ادراره خودم رو نگه میدارم ودیر به دیر به دسشویی میرم .والان دوروزه که بیضه هام درد میکنه و همچنین کمردرد دارم .میخواسم ببینم احتمال داره برای همین نگه داشتن ادرارم باشه ؟البته بنده یک دیسکه خفیف دارم .26 سالم هس.خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید .باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
291
زودانزالی

سلام آقای دکتر آیا برای درمان قطعی و همیشگی زودانزالی از قرص zoloft 50ml استفاده کرد خوبه؟ مشاهده پاسخ دکتر
292
مشکل در نارسایی بیضه

با سلام خدمت شما.
من یک پسر 18 ساله هستم،از وقتی که یادم میاد بیضه چپم در خود کیسه قرار ندارد.گاهی اوقات که میخوام سرفه کنم به بیضه فشار میاد و درد میگیره و میخواد وارد خود کیسه بیضه شود در ضمن بیضه چپم در ابتدای کیسه قرار دارد. لطفا راهنماییم کنید که چه بیماری دارم و من به دلیل خجالت از والدینم در جریان نگذاشتمشون.لطفا جواب بدید ممنون.
مشاهده پاسخ دکتر
293
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلامم.مجدد ... دکتر جان با توجه به اینکه آنتی بیوتیک رو قطع کردم و داکسی با دوز روزی 2 تا به بنده برای رفع علایم جواب داده بود شما چه آنتی بیوتیکی و با چه دوز مصرفی تاچه مدت به من پیشنهاد میکنید که بتونه شرایط منو بهتر کند ؟
...تکرر ادرار به شدت عذاب اور شده و حجم ادرار من هم کمتر شده در هر بار دفع.
مشاهده پاسخ دکتر
294
دیر انزالی

سلام آقای دکتر
من 33 سالمه آقا 10 روزه که همسرم راعقد کردم الان فکر میکنم مشکل دیر انزالی داری ما رابطه کامل ندارم و همسرم من را دست ارضا میکنه اماذخیلی خیلی سخت تقریبا بعد 40 دقیقه بازی با التم و وقتی میخوام ارضا بشم از شدت احساس مثل و مار به خودم میپیچم
البته من 8 ماه هست که به علت ببماری پنیک داروهای آسنترا 100 روزی یکی
بوسپیرون 10 روزی یکی و زاناکس هم گهگاه مصرف میکنمر
آیا من دیر انزالی دارم چون تا قبل انزال از ملاعبه همسرم با آلتم لذت نمی برم
باید چکار کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
295
زگيل تناسلي

باسلام وخسته نباشيد
نزديك به يك ماه پيش به ماما مراجعه كردم براي تشخيص بكارت وگفتن خراش برداشته وزيرپردت زگيل هست
چندتاسوال دارم ازخدمتتون
١-ماكه دخول نداشتيم چطوري ممكنه زيرپرده زگيل بزنه؟
٢-واكسن گارداسيل كمكي ميكنه به بهبودمن؟
٣-باتوجه به اينكه من ٢١سالمه چقدرامكان داره من خوب بشم؟
4-بهترين درمان چيه؟چون شنيدم سوزوندن وليزرپخشش ميكنه وبهترين روش كرايوهست
5-براي تقويت سيستم ايمني چي پيشنهادميدين
واينكه من اون لحظه كه فهميدم زگيل دارم انقدرحالم بدشدكه يادم رفت بپرسم اين زگيل هابيرون آلت تناسليمم هست يانه
خودم اومدم خونه نگاه كردم باعرض معذرت عكسشوميفرستم نظرتونوبفرماييد
واينكه اگه زگيل هست ميشه ازمحلول پدوفيلين استفاده كنم؟
باتشكراززحمات شما
موفق وپاينده باشيد
مشاهده پاسخ دکتر
296
زایده گوشتی در ورودی واژن

سلام وقت شما بخیر ببخشید بنده دختر هستم و متوجه شدم ک در ورودی واژنم ی گوشت مانند هست ک راه واژنو تا نصف بسته مزخواستم بدونم از گوشت ک در ورودی واژنم هست چیه من خیلی نگرانم از یک نفر پرسیدم گفتن ک اگ دردو خارش نداره مشکلی نداره و جای نگرانی نیس من فک میکردم اون پرده بکارتم هست ولی گفتن نه پرده بکارت شما هنو نمایان نشده و اگر بیشتر فشار بیارید ب خود پرده نمایان میشه
میشه راهنمایی کنید اون گوشت در واژن برای چی هست من چیکار باید کنم خیلی خیلی نگرانم چرا در اومده اگ اون پرده بکارت نیس و دلیل بودنش چیه ممنون اگ پاسخ بنده را بدهید
مشاهده پاسخ دکتر
297
سنگ کلیه 15mm عمل ضروری است؟

سلام من خانم متاهل 27ساله ای هستم کا در کلیه راستم التهاب و یک سنگ 15میلیمتری وجود دارد. راه درمان چیست؟ ایا حتما به علم جراحی نیاز است؟ مشاهده پاسخ دکتر
298
سایز الت

جوان مجردی هستم بدلیل رابطه نداشتن با فرد دچار زود انزالی شدم چطور میتونم درمانش کنم چ دارویی باید مصرف کنم مشاهده پاسخ دکتر
299
بردیا سیف:\nسلام جناب دکتر ،من کلیه راستم تو سنو گرافی نشون داده ک 81میلی متر هست و کلیه چپم 130میلی متر میخواستم ببینم ک کلیه راست من جزو دسته هیپوپلازی قرار میگیره یا ن البته کلیه من سنگ ساز هست و تا حالا 7 بار pcشده الانم هم سنگ کلیه متعدد ب نفع شاخ گو

سلام جناب دکتر ،من کلیه راستم تو سنو گرافی نشون داده ک 81میلی متر هست و کلیه چپم 130میلی متر میخواستم ببینم ک کلیه راست من جزو دسته هیپوپلازی قرار میگیره یا ن البته کلیه من سنگ ساز هست و تا حالا 7 بار pcشده الانم هم سنگ کلیه متعدد ب نفع شاخ گوزنی برام نوشته تو سونو مشاهده پاسخ دکتر
300
درد و سوزش در هنگام دفع ادرار و همینطور بیضه

سلام آقای دکتر ، خسته نباشید
من چند وقتیه که موقع ادرار کردن درد و سوزش و بعضی وقت ها خارش در داخل نوک آلت خودم احساس میکنم و بعد از ادرار کردن هم احساس میکنم کمی از ادرار باقی مونده اما خارج نمیشه ، و از یکی دو سال پیش هر چند وقت درد گنگی رو برای 5 10 دقیقه در یکی از بیضه های خودم احساس میکنم (که حدود یکسال بود این مشکل رو نداشتم) اما تازگی که این مشکل سوزش و درد رو موقع ادرار دارم باز مشکل درد بیضه هام برگشته و هر یکی دو روز 5 تا 10 دقیقه یه درد گنگی رو احساس میکنم و اینکه مشکلی تو رابطه جنسی هم مشکلی ندارم رابطه محافظت نشده هم نداشتم تا حالا (کنار پوست آلتم از چند سال پیش خارش داشت و قرمز میشد و حتی مدتی ترشحات داشت که هر بار دو سه روز که از پماد کلوبتازول استفاده میکردم مشکل برای مدت چندین ماه حل میشد)
لطفا راهنماییم کنید که ایا عفونت ادراری دارم؟
و اینکه مشکل بیضه هام که هر چند وقت یکم درد میگیره از چی میتونه باشه
مشاهده پاسخ دکتر
301
تشخيص زگيل تناسلي

من مطمئن نيستم كه مبتلا به زگيل تناسلي شدم. ولي يك زائده كوچيك و به اندازه ٢ ميليمتر در قسمت انتهايي لبهاي اندام تناسلي ايجاد شده
بجز معاينه چطور ميتونم بدونم كه چيه
مشاهده پاسخ دکتر
302
ضایعه پوستی بسیار مهم

سلام اقای دکتر وقتتون بخیر...بنده جوان 22 ساله ای هستم که از پارسال یک ضایعه پوستی در ناحیه ختنه گاهم هست اوایل شبیه یک التهاب پوستی کوچک بود زیاد بهش دقت نکردم بعد از 3 ماه رفتم دکتر پوست و برام دو سه تا پوماد نوشت طی چندین سری که رفتم و گفت چیز مهمی نیست ... بعد که دیدم خوب نشدم چندین بار پیش ارولوژیست رفتم و اونها هم میگفتن چیز مهمی نیست اما این ضایعه الان بیشتر شده و در موقع نعوظ رنگ قسمت هایی در ناحیه ختنه گاه و کلاهک الت سفید میشه و با مقداری پوسته ریزی در او نواحی همراه است...واقعا نگرانم الان باید چکار کنم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
303
درد بیضه کمر کلیه و سردی بیضه

با سلام.
خسته نباشید. من چند روز پیش سوال از شما پرسیدم و سه تا سونوی مختلف نشون دادم که گفتید لازم نیست کاری بکنید. اقای دکتر متاسفانه دو روزه دوباره درد اومده سراغم از وقتی که قرص تاوانکس میخورم. همراه بیضه درد کمر درد قسمت یکم بالاتر از لگن و قسمت کلیه سمت راست رو دارم که یه درد خفیف مثل گرفتگی هست و احساس میکنم بیشتر موقه هایی که درد میگیره بیضه سرد میشه و دست میزنم سرده.. متاسفانه دو سه هفتس این مشکلات پیش اومده و از اون موقع هم یه خشکی تو لبم احساس میکنم و هی دوست دارم آب بخورم .. قندمم نرماله ناشتا معمولا زیر 100 هست... وقتی درد میگیره احساس میکنم یه سنگ توشونه. سونوگرافی هم چیزی رو نشون نمیده در بدترین حالت از سه تا سونوگرافی واریکوسل زیر سه میلیمتر هست که من فکر نمیکنم این دردها بخاطر این باشه.. اگه کمکم کنید ممنون میشم متاسفانه بخاطر همین دردها آزمون phd رو هم از دست دادم به خاطر فکر و ذهن و دردش. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
304
سردی سره الت

سلام من 25سال سن دارم مجردهستم ویه دوماهی هست که سرالتم همیشه سرده و احساس میکنم میل جنسیم کم شده قبلاکه به التم دست میزدم یه هس خوبی داشتم دیگه اون حسو ندارم تا حالا رابطه ی هم نداشتم ممنون میشم کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
305
فروش کلیه

سلام من مرد ۳۴ساله ای هستم بیماری هپاتیتBدارم ناقل سالمم میخوام کلیه ام را بفروشم میشه یا نه ⁉ چه کار کنم راهنماییم کنید لطفاً ⁉ مشاهده پاسخ دکتر
306
فروش کلیه

سلام من مرد ۳۴ساله ای هستم بیماری هپاتیتBدارم ناقل سالمم میخوام کلیه ام را بفروشم میشه یا نه ⁉ چه کار کنم راهنماییم کنید لطفاً ⁉ مشاهده پاسخ دکتر
307
فروش کلیه

سلام من مرد ۳۴ساله ای هستم بیماری هپاتیتBدارم ناقل سالمم میخوام کلیه ام را بفروشم میشه یا نه ⁉ چه کار کنم راهنماییم کنید لطفاً ⁉ مشاهده پاسخ دکتر
308
فروش کلیه

سلام من مرد ۳۴ساله ای هستم بیماری هپاتیتBدارم ناقل سالمم میخوام کلیه ام را بفروشم میشه یا نه ⁉ چه کار کنم راهنماییم کنید لطفاً ⁉ مشاهده پاسخ دکتر
309
درددرناحیه بیضه و پاها

سلام وخداقوت مدت طولانی است که دردمن از بیضه شروع شده و بدنبال آن پاها درد طاغت فرسایی می گیرد اگر (همخوابی)تخلیه انجام شود آرام می شود تایکی دوروز آرام است و باز شروع می شود ناگفته نماند که ازلحاظ روانی هم طلبب شدید ایجاد میشود واحساس نیاز شدید پیدا می کنم آیا اصلا این بیماری است یا چیز دیگر ؟ نیاز به درمان دارد یا بنابر توصیه تعدادی پزشک که مراجعه کردم دوزن داری باعث آرام شدن این مورد و جلوگیری از فرسوده شدن تنها همسرم می شود . ممنون می شوم به آدرس رایانامه ام پاسخ دهید .لطفا جاییی اسمم ثبت نشود.ممنون خدا خیرتان دهد مشاهده پاسخ دکتر
310
تکمیل درمان هیپوسپادیاس و ختنه در بزرگسالان

سلام آقای دکتر خسته نباشید من پسری هستم 23 ساله دارای مشکل هیپوسپادیاس طی عملی که در دوران کودکی رو من انجام دادن سوراخ خروجی ادرار رو تا تزدیکای سره آلتم رسوندن اما متاسفانه سوراخ رو به سره آلت نرسوندن و ختنه هم نکردن منو الان یه تیکه پوست خیلی بزرگ رو کلاهک آلتم دارم که شکل خیلی زشتی بهش داده و از این بابت خیلی ناراحتم
میخاستم بدونم که آیا تو این سن امکان 1-(ختنه) شدن و 2-(رسوندن سوراخ به سره آلت) برامن وجود داره یا نه لطفه همه سوالامو جواب بدین 3-(هزینه) و 4-(دوره ی درمان) چقو طول میکشه
آلتم بلند میشه و ارضا هم میشم کج هم نیست فقط پوست رو سرش اضافیه و سوراخش جای خودش نیست آیا ممکنه مشکلی برای باروری در من ایحاد بکنه؟
مشاهده پاسخ دکتر
311
خون درمنی

باعرض سلام واحترام"
جناب اقای دکتر سی ساله هستم چندروزپیش درمنی خودخون دیدم درسایت علتهای گونگون برای اون نوشته شده بود که من به علت استمنا زیادهست خیلی نگران شدم ازرفتن به دکترهم شرم دارم ایاباترک این عادت بهبودی حاصل میشودیادچارسرطان پروستات و...شده ام احتیاج به دکترهست لطفاراهنماییم کنید
متچکرم
مشاهده پاسخ دکتر
312
اقای دکتر طبق موارد ذکر شده مشکلی برای ازدواج و مشخصا روابط زناشویی من پیش خواهد امد؟؟چکنم؟؟

با عرض سلام و خسته نباشید
اقای دکتر بنده به زودی قصد ازدواج دارم و از لحاظات دیگه تقریبا مشکلی ندارم و مشکل من این هستش ک من چند سالی هست ک متاسفانه دچار استمنا بوده ام از روزی دوبار گرفته تا چند روز یا چند هفته یا یکماه یکبار استمنا کرده ام .طولانی ترین مدتی ک انجام ندادم 70 روز بود که دیگه خیلی خودم را کنترل کردم ,الان که قصد ازدواج دارم ترس انرادارم ک در زندگی مشترک دچار مشکل زناشویی و بچه دار نشدن شوم و ...خواهشا بفرمایید چکار باید بکنم ک ترسم برطرف شود یا خودم را قبل از شروع زندگی درمان کنم در ضمن مدت انزال من زیر 2 دقیق هستش هرکاری میفرمایید انجام بدم
واقعا ازتون ممنونم??
اقای دکتر ببخشید من در اندازه التم هم دچار نگرانی و وسواس بوده ام و الان ک دارم به ازدواج نزدیک میشم نگرانیم بیشتر شده چکنم؟؟?طول التم بین 12 تا 13, 13.5و قطرش هم بین 3.5 تا4 هستش در حالت نعوظ.
خواهشا بفرمایید ک اگر مشکلی هست چکنم
هرکاری لازم باشه میکنم چون دیگه ناچارم تا آبروم پیشش نره !
مشاهده پاسخ دکتر
313
تورم رگ الت در سمت راست ختنه گاه

سلام اقای دکتر من دو سه روز پیش خود ارضایی داشتم الان در ناحیه سمت راست ختنه گاهم رگ متورم شده ودر حالت نعوض کاملا قابل روست هست میشه بگید چی هست کمی هم سفت هست این رگ و تا پایین الت حسش میکنم؟
در حالت غیر نعوض هم حسش میکنم این رگو ولی درد ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
314
ایا دچار زگیل تناسلی در دهان شم؟!

سلام من دختر 24 ساله مجردی هستم ک حدودا 6 ماه پیش رابطه جنسی داشتم مقعدی و دهانی
امروز صبح ته زبانم جوش هایی دیدم نمیدونم افت هستند یا زگیل
این جوش ها به صورت تکی تکی فقط انتهای زبانم هستن‌و من تا دیشب متوجه شون نشده بودم یا نبودن یا من متوجه نشدم سفید نیستن صورتی م نیستن
مشاهده پاسخ دکتر
315
مشکل جنسی در اندازه قطر آلت

سلام خسته نباشین
من 21سالمه آلت تناسلیم قطرش کمه و باعث میشه در حالت نعوظ با یه فشار که بهش وارد میشه بشکنه و نتونم دخول داشته باشم باید چکار کنم کمکم کنین لطفا
چیز دیگه ای هم که هست منی که از آلتم خارج میشه باجهش نیست ولی مورد اولیه برام مهمتره
مشاهده پاسخ دکتر
316
سر به پایین بودن آ لت تناسلی نوزاد

حدود 2ماه پیش پسرم رو که 2ماهه بود با روش حلقه ختنه کردیم،یک ماه پیش دکتر اطفال به ما گفت که آ لت پسرم سر به پائین بوده که نباید با حلقه ختنه میشده،که حتمن به متخصص مراجعه کنیم که ایشون نظر قطعی بدن،این مشکل قابل درمان هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
317
درد در ناحیه دور کلاهک آلت

سلام دکتر .چند روز پیش زیاد فشار به آلتم آوردم حالا دور کلاهک آلتم زیر پوستش یه توده سفت داره و یه مقدار درد میکنه نمیدانم چکار کنم یه کم سوز سوز میکنه لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
318
سرطان مثانه

درمورد سرطان مثانه t3m0 no چه راه درمانی پیشنهاد میدید. درضمن باروش لیزر ونمونه برداری شده.کارسینوم اروتیال پاپیلاری بوده .ودرجه low گزارش شده. مشاهده پاسخ دکتر
319
درد خفیف سر آلت

سلام چند وقتیه در طول و پس از هر مقاربت سر آلتم احساس درد یا حالت مثل تیر کشیدن خفیفه که در طول هفته ادامه داره و کم کم از شدتش کاسته میشه ولی با نزدیکی یا حتی خودارضایی دوباره ایجاد میشه.
قبلترها بعضی مواقع این مورد پیش میومد ولی پس از یکی دو ساعت برطرف میشد.
در هنگام مقاربت از کاندوم استفاده میکنم،آزمایش ادرار،ایدز و هپاتیت هم دادم که همگی منفی بودن.
میخواستم بدونم چه مشکلی ممکنه پیش اومده باشه.
آیا داخل شدن لیدوکائین به آلت ممکنه باعث ایجاد حساسیت سر آلت شده باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
320
قرمزی نواحی از آلت

با سلام مدت کوتاهیه (چند روز) بخشی از روی بیضه ها قرمز شده و امروز دور کلاهک آلتمم دیدم قرمز شده حتی سر حالت تناسلی هم کمی قرمز شده که البته سوزش و خارش ندارم ولی آلتم که با شورتم برخورد می کنه یه حالتی میشه دست می کشم مثل جوش می مونه این از چیه؟ آیا مشکل قارچیه؟ و چی باید استفاده کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
321
هورمون تستسترون

آقای دکتر یه سوال داشتم من ازمایش هورمون تستسترون دادم که نرمال بود ولی ناشتا نرفتم ازمایش بدم قبل ان صبح قرص امگا ۳ خورده بودم و سر کار شکلات و نسکافه مصرف کرده بودم و ساعت ۱۲.۳۰ رفته بودم ازمایش که نرمال بود میخواستم بپرسم ایا نتیجه درست میشه و ۲. ایا نرمال بودن تستسترون دال بر سلامت بیضه هست یا خیر. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
322
آزمايش اسپرم

سلام دكتر ببخشيد من آزمايش ادرار و اسپرم هم گرفتم
خواستم اگه ممكنه تفسير كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
323
مشاوره

سلام دکتر یکی از دوستام میخواد استخدام نظام بشه ولی یک سال پیش میگفت حدود شیش یا هفت بار رابطه مقعدی داشته ایا تو معاینه پزشکی معلوم میشه مشاهده پاسخ دکتر
324
الت

سلام من 16 سالمه


ببخشید من زیر التم 1 سانت از نوک التم پایین یک سوراخ و نیم سانت کنار سوراخ اولی هم یه سوراخ کوچیک است

وقتی دست میزنم مثل یه استخون این دو سوراخو بهم وصل کرده میتونه چی باشه

لطفا زود جواب بدید
در ضمن من خود ارضایی هم متاسفانه میکنم
مشاهده پاسخ دکتر
325
زگیل تناسلی

سلام من خانوم و 22 ساله هستم دوماه پیش با شخصی سکس داشتم که الان متجه شدم زگیل تناسلی داشته و منم مبتلا شدم دیشب از گریه خوابم نبرده سوالم اینه ایا میشه خوب شد؟و سوال دیگم اینه که تا چه مدت نمیتونم با همسرم رابطه داشته باشم؟ مشاهده پاسخ دکتر
326
M Kh:\nسلام...آقای دکتر عزیز...در آخرین ویزیت اینترنتی که از شما داشتم دستور به قطع ادامه داکسی سایکلین دادید بعلت مدت مصرف بالا...با پزشک محترم نزدیک خودم هم مشاوره داشتم ... نهایتا برای روشن شدن موضوع آزمایش کشت وآنتی‌بیوگرام مایع منی و همچنین ادرار نوش

سلام...آقای دکتر عزیز...در آخرین ویزیت اینترنتی که از شما داشتم دستور به قطع ادامه داکسی سایکلین دادید بعلت مدت مصرف بالا...با پزشک محترم نزدیک خودم هم مشاوره داشتم ... نهایتا برای روشن شدن موضوع آزمایش کشت وآنتی‌بیوگرام مایع منی و همچنین ادرار نوشتند و تا 5 روز منع کردن از مصرف آنتی بیوتیک....چون ترشح ندارم کشت ترشح ننوشتند... الان 3 روز تا انجام آزمایش من مونده ولی به شدت تکرر ادرار و سوزش دارم و در تخلیه ادرار مشکلم شروع شده...
به نظر شما این عامل باکتری یا عفونت موجود در پروستات هست؟که با مصرف دوز 2 تا در روز داکسی علایم فروکش میکنه ؟
در ارضا شدن و پرش مایع منی مشکلی ندارم.
و سوال بعد اینکه چه دارویی مصرف کنم تا علایم قابل تحمل بشود و تاثیر منفی در آزمایش من نداشته باشد؟
این روند پیگیری بعد از 7 ماه بیماری صحیح هست ؟
ممنون میشم پاسخ من رو بدین...سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
327
درد خفيف بين دو پا و اطراف مقعد

باسلام
مدت شش ماه است كه بنده با درد خفيفي در كشاله ران ، دقيقا مابين دو پا و اطراف مقعد و مثانه مواجه شده ام. اين درد با تحرك و ورزش بويژه فوتبال تحريك شده و شديد تر ميشود كه در اين حالت حتي توان راه رفتن را از بنده ميگيرد.
به متخصص اورولوژي مراجعه كردم و سونوگرافي كامل انجام دادم ولي مورد خاصي مشاهده نشد. تنها موردي كه عنوان شد پروستات يه مقدار جزئي از اندازه معمول بزرگتر بود.
به نظر شما مشكل چيست و چكار بايد بكنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
328
بوئنویید پاپولوزیس

سلام دکتر
من چند سالی بود که یکی دو تا لک کوچیک روی الت تناسلیم داشتم و چون تنم خال زیاد داره اهمیتی نمیدادم چون برجسته هم نبودن. چند وقت پیش برا موضوعی به دکتر پوست مراجعه کرده بودم و اینها رو هم نشون دادن گفتن اگه از بچگی بوده خاله ولی چون من یادم نبود گفتن یه نمونه برداری کنیم و دادم ازمایش. جواب ازمایش رو براتون میفرستم. گفتن بوینویید پاپیلوزیس هست و با زگیل فرق داره ولی منشاش همون ویروسه و گفتن با لیزر بسپزونیم و انشالا مشکل حل میشه. خواستم نظر شما رو هم جویا شم آیا تشخیص درسته و اینکه با توجه به اینکه برجسته نیستن اینها من باید مراقبت کنم و رابطه جنسی نداشته باشم و اینکه تو ازمایش نوع ویروس رو ننوشته. آیا خطری از بابت ویروس ۱۶-۱۸ که تو مقالات خوندم میتونه داشته باشه یا نه.ببخشید طولانی شد ولی اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم. سوال اخر اینکه آیا ممکنه من زگیل هم بزنم یا نه فقط در حد همین لک هست اگه باز مشکلی پیش بیاد. خیلی ممنون. بازم ببخشید زیاد شد سوالاتم
مشاهده پاسخ دکتر
329
زیگیل تناسلی خوب شدنیست

من میخواستم عکس بفرستم ببنید زیگیل تناسلیه یا نه
این زیگیل تناسلیه
مشاهده پاسخ دکتر
330
تنگی مجرا

با سلام 10سال پیش عمل یورتروپلاستی انجام دادم با گذشت زمان و علائم موجود و عکس رایولوژی جدید متوجه شدم تنگی برگشته است با تحقیق در اینترنت متوجه شدم روش های جدید مانند استند گذاری و بالن وجود دارد درصورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید تا بتوانم بدون عمل باز مشکلم را برطرف کنم...با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
331
باروری سندرم کالمن

سلام باتشکر از جواب شما درخصوص در مان سندرم کالمن آیا باروری فقط با ivf امکان پذیراست و در استان گیلان کدام متخصص را پیشنهاد میکنید . مشاهده پاسخ دکتر
332
واریکوسل

سلام آقای دکتر. با توجه به دردناک بودن بیضه چپ به دکتر مراجعه و ایشان برایم سوناگرافی نوشت که جواب آن به شرح زیر است.
حداکثر دیامتر وریدی در حالت ایستاده با مانور والسالوا معادل 2.9 میلیمتر در سمت چپ ( واریکوسل گرید 1 ) می باشد . واریکوسل در سمت راست مشهود نیست.
نظر دکتر عمل جراحی می باشد که البته قبل از مشاهده آزمایش علت درناک بودن را عفونت اعلام کردند و قرص لووفلوکساسین تجویز کردند.. لطفاً اعلام نظر فرمایید. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
333
Tanasoli

دكتر گفتيد كه عكس بفرستم واضح تر نميشد ازين مشاهده پاسخ دکتر
334
هزینه عمل جراحی کجی الت

هزینه عمل جراحی کجی الت مشاهده پاسخ دکتر
335
زيگيل تناسلي

سلام وقت بخير من حدوداً يك سال پيش به شما مراجعه كردم و شما زحمت كشيديد و چند تا زيگيل كوچيك داشتم با ليزر سوزونديد، سه مرحله هم واكسن تحويز كرديد كه اونارو تزريق كردم، حالا دوباره چند تا زيگيل ريز در آوردم از يكى دوماه بعد از مراجعه به شما ، سوال اولم اينه كه چرا دوباره زيگيل در آوردم با وجود زدن واكسن و مراقبت هاي جنسي و سوال دومم اينه كه چه روزى ميتونم بيام كه آخر وقت باشه و اين چند تارو برام بسوزونيد و هزينه اش چقدر ميشه؟ با تشكر از شكيباييتون مشاهده پاسخ دکتر
336
ابعاد پروستات

با سلام در سونوگرافی شکم و لگن پروستات 27*26*41 میلیمتر و حجم 15 سی سی است با توجه به سابقه سرطان فامیلی ایا طبیعی است مشاهده پاسخ دکتر
337
زگيل تناسلي

با سلام
من دوتا عكس با عرض پوزش براتون ميفرستم آقاق دكتر ميخواستم بدونم زگيل تناسلي يا زگيل معمولي هست يا چيز ديگه ايه، من خيلي وقته اين رو دارم تقريبا از بچگي و هيچوقت هم سكس نداشتم، لطفا كمك كنيد كه اگر خطرناكه من براي درمان چه كنم چون احتمال داره به همين نزديكي ازدواج كنم، با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
338
Tanasoli

دكتر سلام من دوباره ٣،4 تا جوش ريز زدم ميخوام بدونم دوباره همون پماد alovir را استفاده كنم برى خوب شدن؟ مشاهده پاسخ دکتر
339
علت ازبین رفتن میل ونعوظم چیست وبیخوابی برای چیست

میل جنسی ونعوظم بسیار کم شده
البته صبحهها نعوظ دارم ولی وسط نزدیکی نعوذ از بین میرود .تحریک نمیشوم.آفرودیت ووی رکت میخورم مدتی است 3ساعت زودتر یعنی 4 بیدار میشم
مشاهده پاسخ دکتر
340
زگيل تناسلي

سلام اقاب دكتر ، من ابان ماه متوجه زگيلم شدم، نمونه برداري كردم، نوعش ٦ و١١ بود، واكسن هم دارم ميزنم، پس فردا نوبت دومشه، زگيل هام هم ليزر كردم، قرص ahcc و الگومد و فوليك اسيد هم دو هفته است دارم مصرف ميكنم، اما زگيل هام باز داره بيشتر ميشه
انتظار داشتم كمتر بشن با رشدشون متوقف بشه ,خيلي ناراحتم كه چرا اينا خوب نميشن ، به نظره شما چي كار كنم ؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
341
مشکل رفع مشکل جنسی

خسته نباشی دکتر جان..قربانت سوالی داشتم...من یه ماه شروع کردم ب کنار گذاشتن خود ارضایی...یه ماه دیگه گزینش ارتش دارم..میگن اگه در حین چک کردن پزشکی بلند بشه الت تناسبی نشانه عادت به خود ارضاییه..نمیدونم چیکار کنم.. گفتم مزاحمت شم کمکی بهم بکردی..هر جور بگی انشاءالله جبران کنم..اگه چیز خاسی میرسه ب نظرتون ک راهنماییم کنید...??سپاس فراوان مشاهده پاسخ دکتر
342
باد فتق

پدرم در چند روز گذشته دردی در ناحیه ران پا احساس میکردن و هم‌چنین کمر امروز دیدنن بیضه ورم کرده سونوگرافی کردن و مشخص شده باد فتق دارن‌ میخواستم‌بپرسم با توجه به ایینکه درد در هنگام‌خوب شب خیلی ادیتشون میکنه عمل جراحی را با روشهای قدیمی شما پیشنها میکنید یا روشهای جدید و اینکه آیا شما هم‌همین عمل را انجام‌میدین و در کدام بیمارستان این عمل انجام‌میشه مشاهده پاسخ دکتر
343
درد آلت تناسلی و تورم رگ

تورم رگ در ناحیه راست آلت تناسلی و درد در هنگام نعوذ دارم، ضمنا مدت 2 هفته از عمل جراحی کیست مویی در ناحیه لگن اینجانب میگذرد و قرص سفکسیم و ویتامین ث و کپسول 3 کاره درد نووافن مصرف داشته ام و مشکل ذکر شده پس از این عمل بوده، لطفا راهنمایی بفرمایید، آیا مشکل خاصی دارم و نیاز به مراجعه به پزشک هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
344
تنگی مجرا

سلام بردکتر جباری عزیزخسته نباشید،جناب دکتر بنده برای سومین باره که به شماپیام میدم ومشکلمو باشمادرمیان میزارم خواهش میکنم اقای دکتر اصلا شرایط روحی خوبی ندارم .بنده حدود یک سالی هست دچار مشکلات ادراری از جمله عدم جهش ادرار ،کند امدن ادرار البته گاهی اوقات،باریک امدن ادرار هستم ،البته گاهی اوقات شرایطم بهتر میشود .بنده اهل یکی از شهرستان های استان کرمان هستم به دکتر اورولوژی در کرمان مراجعه کردم ایشان برایم عکس رنگی نوشت وبنده عکس را گرفتم ،ودکتر بنده گفتند تنگی داری ولی اشاره نکردن در کدام قسمت،این عکس رابنده برای شنادوبار ارسال کردم بار اول گفتید دراین عکس تنگی ندارید وباردوم گفتید دراین عکس تنگی جدی دیده نمیشود اقای دکتر بالاخره من متوجه نشدم که من اصلاتنگی ندارم یاتنگی من جدی نیست؟امروز به دکتر دیگری مراجع کردم ایشان گفتند در قسمت نزدیک به مثانه عکس واضح نیست ونمی توان تشخیص داد که تنگی وجودارد یاخیر.اقای دکتر میخواستم بدونم به نظرشما این عکس واضح است یا ان قسمت نزدیک به مثانه در عکس درست مشخص نمیشود ؟ضمن اینکه میخواستم نظرشنا رابدانم که من به نظر شماتنگی دارم یانه؟واخرین سوال اقای دکتر یک دکترخوب اورولوژی میشه در یزد به من معرفی کنین چون در کرمان دکتر اورولوژی خوب وجود ندارد
اقای دکتر در قسمت اخر سوالم میخواستم بدونم اگر تنگی مجراوجود داشته باشد باید حتما بعد از باز کردن مجرا،ان شخص مرتب باید به خودش سوند بزند ؟به نظرشمامن سیستوسکوپی کنم یاهمین عکس کافیه.ممنون ازشما دکتر عزیز ببخشید مزاحم وقتتون شدم
مشاهده پاسخ دکتر
345
تحلیل آزمایش

در صورت امکان جواب آزمایش زیر را تحلیل کنید و درمان آنرا مشاهده پاسخ دکتر
346
عدم نعوظ

سلام جناب دکتر ... همسر من مدتی ه که نعوظ ندارن .... قبلا هم، نعوظ کامل وکافی نبود با زمان کوتاه اما مشکل آنچنانی ایجاد نمیشد اما چند وقته هیچ نعوظی وجود نداره ... 41 ساله هستن مشکل فشار خون و کبد چرب و اضافه وزن دارن ، آملویپین و متورال مصرف میکنن ،با توجه به اینکه قصد داریم بچه دار بشیم با راهنمایی متخصص زنان اول هفته آینده قراره اسپرموگرام انجام بدیم و به همراه جواب مزاحم شما بشیم ، فقط من امروز کیت تخمک گذاری م مثبت شده ، آیا با توجه به اینکه فشار خون و ضربان همسرم بالاست ممکنه امشب بتونه بی خطر با دارو نعوظ داشته باشه تا من فرصت این ماه رو از دست ندم، اگر دارو میتونه موثر باشه از چه دارویی و به چه شکل استفاده کنه ؟ و مراقب چه علامت خطری باشم که خدای ناکرده مشکلی براش پیش نیاد ؟بدجوری نگران عوارض فشار خون بالا و سکته ی این دارو هستم .!
یک دنیا ممنونتون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
347
هزینه لیزر فقط یک عدد زگیل کوچک چقدر است ؟

هزینه لیزر فقط یک عدد زگیل کوچک چقدر است ؟ مشاهده پاسخ دکتر
348
خونريزي و ديدن يك توده

سلام و خسته نباشيد
اقاي دكتر من ديشب بعد از سكسم حدود ١ ساعت بعد از واژنم يك تيكه گوشت سفيد همراه با خون تو لباس زيرم بود البته اين توده خيلي سفت و اندازه يك بند انگشت بود و لكه بيني شد كه خون تبديل به خون ابه شد و رنگ خيلي روشن ولي در حد لكه
امروز صبح هم يك دل درد خيلي كم حالا نمي دونم اين دل درد از استرس اين توده هستش يا مشكلي هستش
البته اين توده در سن ٢٢ سالگي كه دوره مربي استخر مي ديدم با مصرف قرص ضد بار داري ديان خوردم ٢ بار حالت يك پوست نازك تو لباس زيرم ديدم
ازمايش پاپ اسمير و ازمايش سرطان دهان رحم هم دادم كه قبلا براتون فرستادم
زيگيل تناسلي داشتم كه اونم درمان كردم و ٣ ماهه پيش دكتر زنان گفت دهان رحمت زخم هستش كه تا الان ٣ يا 4 بار سكس داشتم
حالا مي خواستم ببينم اين مثلا مهم و ناراحت كننده اي هستش و حتما بايد برم دكتر و احتمال مي ديد چه مريضي باشه ؟؟
لطفا راهنماييم كنيد خيلي مي ترسم
البته تو اين ٣ ماه
اذر ٨ برج پر شدم بعد از پاك شدنم ١٠ روز بعد دوباره لكه ديدم بعضي روز ها از لكه هم بيشتر بود
دي ٣ برج پر شدم دوباره لكه بيني
دي ٢٨ برج از ٧ روز پريودم بيشتر تا ١٠ روز طول كشيد تا ديشب كه بعد از سكس اين اتفاق افتاد تروخدا بگيد چكار كنم؟؟؟؟??????
مشاهده پاسخ دکتر
349
زگيل تناسلي

سلام. من تقريبا هفت ماه پيش رابطه سكس داشتم براي چند دقيقه و با كاندوم و الان تقريبا دو سه هفته هست كه در ناحيه ختنه گاهم درست زير كلاهك آلتم دو سه نقطه سفيد كوچيك باندازه ي نوك خودكار ديدم كه روشنتراز پوست آلتمه ولي نميدونم كي اينا ظاهر شده يا از قبل داشتم يا نداشتم. اطلا درد يا خارش نداره. يك ماه پيشم دوتا جوش بزرگ و چركي تيره در قسمت بالاي كشاله رانم و درست توي موهاي آلتم در اومد ولي با آلتم خيلي فاصله داشت و بعد ديدم مو برگشتي بوده و مو رو خارج كردم ولي هنوز لكه تيره اش مونده. آيا زگيل تناسلي دارم. با تشكر مرسي مشاهده پاسخ دکتر
350
واریکوسل وناباروری

باسلام اقای دکتر بنده ازمایش اسپرمم نرمال هست ولی وقتی معاینه م کردن گفتن که واریکوسل شدید دارم وبایدعمل شم ....خانم بنده هیچ مشکلی ندارن ولی 1سال هست باردار نمیشن...ایا واریکوسل من باعث نازایی شده ؟؟؟و باید عمل کرد؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
351
زخم الت تناسلی

با سلام
زخمی روی الت تناسلی بنده هست
زمانی که التم خشک باشد این زخم بصورت یک لایه ی سفید حدود یک سانتی متر مربع و وقتی که خیس باشد بصورت یک زخم قرمز رنگ می شود که این زخم شیارهایی دارد
می خواستم ببینم برای درمان این زخم چکار باید کرد
این زخم حدود دو ماه هست که بوجود امده و تا الان هیچ تغییری نکرده است نه بهتر شده نه بدتر
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
352
خودارضايي و درد اپيديديم بيضه سمت چپ

سلام اقاي دكتر من بيست و دو سالمه و عادت بد خودارضايي دارم تقريبا هفته اي سه بار ميشه،هفته پيش موقع خودارضايي جلوي خارج شدن رو ميگرفتم و بعد دوباره تحريك ميكردم خودمو و اخر سر جلوشو نميگرفتم،بعدش دردي نداشتم ولي روز بعدش بعدظهر تقريبا ناگهاني درد اپيديديم بيضه سمت چپ پيدا كردم بعد دو روز اروم تر شد و فقط وقتايي كه اپيديديم رو فشار ميدم درد ميگيره دردش به ناحيه زير شكمم ميرسه ولي در حالت عادي دردي ندارم اگر ميشه راهنمايي بفرماييد با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
353
اختلال نعوض بر اثر مصرف داروی فشار خون

سلام خسته نباشی من اقایی 26 ساله هستم که چند سالی است فشار خون ارثی دارم ودارو ی فشار خون مصرف میکنم واین دارو ها باعث اختلال در نعوض بنده شده خواستم بدانم کدام داروی فشار خون کمتر تاثیر روی نعوض دارد مشاهده پاسخ دکتر
354
آلت تناسلی

سلام من جوان 28 ساله چندین سال درگیر خود ارضایی بودم الان مدتی هست حس میکنم آلتم شل شده در زمان خوابیده خیلی شله انگار یه چیز بی حس افتاده البته راست میشه ولی بازم مثل قبل سفت نی راهنمایی کنید
درضمن زود ارضایی هم هست الان آلتم به یه سمت کج شده
مشاهده پاسخ دکتر
355
زگيل تناسلي

سلام آقاي دكتر خسته نباشيد
آقاي دكتر تعدادي ضايعه روي آلتم وجود داره كه نه درد داره نه خارش نه هيچي و شكل هيچكدوم از عكس هايي كه تو سايتتون گذاشتيد نيست و خيلي كوچيكن
تا حالا هيچگونه رابطه جنسي نداشتم
ميخواستم بدونم اينا زگيلن؟ خيلي دلم شور ميزنه
ضمنا روي انگشت دستم هم دوتا زگيل دارم ربطي داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
356
خشکی لب

سلام من بیش از 1 سال هستش که دچار خشکی لب هستم و این خشکی لب بعد از ارضا شدن بشدت زیاد میشه . با آزمایش هایی که دادم دچار کمبود زینک هستم و از کپسول زینک استفاده میکنم توی این مدت خشکی لبم بهتر شده ولی با هر بار ارضا شدن دوباره لبام خشک خشک میشه
میخواستم بدونم ایا خروج منی باعث خشکی لب و کمبود زینک میشه ؟؟ برای حل این مشکل چه راهکاری پیشنهاد میدید؟؟

باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
357
سوال مقعدی والت تناسلی

باسلاموعرض خسته نباشید.من امسال قراره برم دانشگاه افسری ولی چند بار رابطه مقعدی داشتم کهددخول کامل نبود و فقط 2یا3دقیقه طول کشید واخرین رابطه دو سه سال پیش بود.ایا با این مدت زمان که از رابطه من میگذرددر معاینات پزشکی قابل تشخیص است؟؟واگرقابل تشخیص است چگونه اثارش را ازبین ببرم
و من روی التم زگیل تناسلی دارم ایا ارتش به ان گیر میدهد و چگونهزکیل ها را ازبین ببرم؟ایا زگیل تناسلی خطرناک است؟
مشاهده پاسخ دکتر
358
راهنمایی

با سلام اقای دکتر. من پسر هستم 24 سالمه مدتی هست که بعد از ارضای جنسی دچار یه احساس بدی در طرف سمت چپ بدنم نزدیک کلیه ام دارم این احساس شبیه به نفخ و باد هستش . ایا بین ارضای جنسی و کلیه ارتباطی وجود داره ؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
359
ویروس اچ پی وی خطرناک دارم.راهنمایی نیاز دارم

سلام. تست ویروس HPV دادم. مثبت بود. ویروس 16 و 18 را دارم. پاپ اسمیر هم دادم. مشکلی نبود. دکتر گفت درمانی ندارد. هیچ علایم ظاهری هم ندارم. همسرم هم مطمینا از من گرفته است. ایا ادامه رابطه ما مشکلی دارد ؟ این ویروس منجر به چه نوع سرطانهایی میشود؟ ایا محیط مرطوب مانند استخر و دریا برای تشدید ویروس مضرر است ؟ ایا ممکن است این ویروس از بدن بیرون رود؟ درکل چه نصایحی میتوانید به ما بگویید که از رشد این ویروس جلویری شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
360
زگیل

چن نکته بگم یادم رفت این خال انتهای الت تناسلیم ن خارشی داره و نه بصورت خیلی مشخص قابل لمس ینی برجسته نیست اخرین رابطه ای هم ک داشتم تقریبا دوسال پیش بود تا اونجایی ک ذهنم یاری میکنه از خیلی وقته هست .و ی سوال دیگه چن وقت پیش ی رابطه داشتم رابطه دهانی خانومی الت منو خورد ب مدت 5 ثانیه فقط ی تبخال بالای لبش بود ب نظرتون مشگلی ایجاد نمیکنه مشاهده پاسخ دکتر
361
زگیل

سلام اقایی دکتر من ی خال ریز انتهای الت تناسلیم هست موندم چیه راهنمایی کنید عکسشم میفرستم مشاهده پاسخ دکتر
362
سنگ کلیه

با سلام
من بیرجندی هستم و 25 سالمه و پهلوی سمت راست بدنم چند ماهه که درد میکنه که قبلا به پزشک داخلی گفتم گفت احتمال شکل گرفتن فتق هست.چند روز پیش غذا خوردم دردش شدیدتر شد رفتم اورژانس بستری شدم و سونوگرافی گرفتن دیدن سنگ کلیه دارم و مرخصم کردن و گفتن برو پزشک اورولوژی
منم رفتم و نتیجه سونو رو نشون دادم و دکتر برام سی تی اسکن شکم و لگن نوشت و امروز بردم خدمت دکتر اورولوژی و ایشون مجدد یک عکس رنگی ( IPV) نوشتن و گفتن یک جایی تنگه باید ببینم اگه مادرزادی هست لوله بزارم و بعد سنگ شکنی کنم.
حالا من نتیجه سی تی رو می نویسم شما نظر بدین
سی تی اسکن اسپیرال شکم و لگن بدون کنتراست با بازسازی اگزیال وکرونال جهت بررسی سنگ:
1-لگنچه و کالیس های کلیه راست متسع هستند ولی حالب راست اتساع قابل توجه ندارد(احتمال UPJO نیز مطرح است)
2-در مسیر حالب راست و چپ سنگ دیده نمیشود.
3-حداقل سه سنگ 10mm و 11mm و 12mm در لگنچه و کالیس های تحتانی کلیه راست و یک سنگ 7mm در کالیس تحتانی کلیه چپ دیده میشوند.
4-در لومن مثانه سنگ دیده نمیشود.
حالا سوال من اینه که این لوله ای که دکتر گفتن همون دابل جی هست ؟ و اینکه آیا با همین روشی که سوراخ میکنن و سنگ رو خورد میکنن و خارج میکنن نمیشه سنگ های منو خارج کنن؟
من به دکتر گفتم گفتن دردش زیاده.یعنی درد این عمل از سنگ شکنی و دفع سنگ و اون لوله ای که گفتن زیادتره ؟ مگه بیهوش نمیکنن؟
ببخشید دکتر ولی من هیچی نمیدونم و اگه مزاحم شما شدم میخوام کمکم کنید.
نوبت عکس رنگی بهم دادن واسه 20 روز بعد هست که همین الان که براتون مینویسم درد دارم. منم از این حرفای دکتر استرس و وحشت گرفتم دارم داغون میشم.
حتی دکتر محترم اورولوژی نه دارویی دادن نه میدونم چی بخورم.شما بفرمایید که چیکار باید بکنم؟همین روالی که برام تعریف شده در پیش بگیرم؟
دکتر ممنونم ازت
فقط کمک و راه حل دکتر جباری عزیز رو میخوام
مشاهده پاسخ دکتر
363
هیدرونفروز شدید

سلام دختر بچه ده ماهه ای دارم که در دو ماهگی کیست لگنی داشت که عمل شد و از شکمش خارج شد گفته بودن که ممکنه کیست دوباره رشد کنه دو سونوگرافی هم دادیم و سالم بود الان که ده ماهش شده سونوگرافی دادیم گفتن هیدرونفروز شدید کلیه در دو طرف داره باز هم سونوگرافی را جای دیگه دادیم همین تشخیص را دادن عکس رنگی هم گرفتیم دلیل هیدرونفروز تنگی مادرزادیه میخواستم نظر شما را بدونم من از اصفهانم و جراح اطفال گفت که باید عمل بشه
از نظر ظاهری هم هیچ مشکلی نداره و خدا را شکر سالمه
ایا راهی هست که بدون عمل درمان بشه ؟
الان هم دکترش یه عکس دیگه نوشته ایا ضروریه انجام بشه ؟
و اینکه بیاریمش تهران بدون عمل دارویی هست بهش بدید؟
مشاهده پاسخ دکتر
364
تناسلی

سلام خسته نباشید من یه پسر 23 ساله ام حدود دو ماه پیش در قسمت بالای کیسه بیضه سمت چپ ( بالاتر از طناب بیضه کشاله زیر شکم) یه جوش زد و سر جوش باز بود و چند روزی کمی خونریزی معمولی داشت و سرجوش بسته شد اما جای جوش در زیر پوست یه توده به اندازه عدس وجود داره که فکرمو مشغول سرطان کرده و ترس ایجاد کرده میخواستم بپرسم ایا باعث سرطان میشه یا نه و خطرناکه یا نه مشاهده پاسخ دکتر
365
زگیل تناسلی

اگه در دهانه ی قسمته تناسلی خانم ها چیزهایی مثله زنگیل باشد به رنگ خاکستری‌..که بعد از مدتی با کشیدنه محکم کنده شوند تقریبا راحت...بعد خون بیان...ایا زگیل هست؟یا چیز دیگریست و درمانش چیست مشاهده پاسخ دکتر
366
احتمال باروری سندرم کالمن

سلام باتشکر از جواب شما. دکتر هزینه درمان سندرم کالمن چقدر میشود تاکنون افرادی به شما مراجعه کرده اند که پس از درمان صاحب فرزند شده باشند ؟ حدود طول درمان چه مدت است؟وچند درصد امید موفقیت وجود دارد آیا لازم است قبل از ازدواج حتما با همسر احتمالی در خصوص بیماری صحبت شود . ببخشید دکتر سوالاتم زیاد بود . چون شما ودکتر غددی که مراجعه کردم فقط از بیماریم آگاهند. مشاهده پاسخ دکتر
367
سونوگرافی کلیه و مثانه

سلام ببخشید معنی چند چیز رو میخواستم دزر جواب سونوگرافی برونم1فولنس و استاز در کلیه ها مشهود است 2تصویر دو تا سه فوکوس اکوژن با حداکثر دیامتر پراکنده در کالیس میانی که میتواند درجاتی از میکرولیتاز باشد 3 مثانه حاوی دبری بوده انجام آزمایش UAUC پیشنهاد میشود مشاهده پاسخ دکتر
368
انحراف آلت تناسلي

سلام. من انحراف آلت تناسلی به سمت پایین دارم. آیا مشکلی برای ازدواج پیش می آورد یا نه.
37 ساله هستم. زاویه هفتاد درجه از پایین داره.
مشاهده پاسخ دکتر
369
شب ادراری

پسر 31 ساله ای هستم که مجردم و هنوز گهگاهی دچار شب ادراری میشم لطفا راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
370
پاپول يا زگيل؟

برامدگي هايي روي نوك الت دارم ميخوام بدون زگيل تناسلي يا پاپول مرواريدي ؟ مشاهده پاسخ دکتر
371
سلام...آقای دکتر عزیز من از 7 ماه پیش دچار سوزش ادرار و مشکل در دفع شدم..طی چندین مرحله معاینه و سونوگرافی و آنتی بیوتیک درمانی و تشخیص مشکل پروستات تا الان همچنان این مشکل باقی هست.\nمشاوره آخری که با شما داشتم فرمودید کپسول داکسی چون گفته بودم جواب میده

سلام...آقای دکتر عزیز من از 7 ماه پیش دچار سوزش ادرار و مشکل در دفع شدم..طی چندین مرحله معاینه و سونوگرافی و آنتی بیوتیک درمانی و تشخیص مشکل پروستات تا الان همچنان این مشکل باقی هست.
مشاوره آخری که با شما داشتم فرمودید کپسول داکسی چون گفته بودم جواب میده بهم رو بخورم تا 1ماه ... بنده 1 ماه کامل روزی 2 تا خوردم و بهتر شدم ولی بعد تبدیل به روزی 1 عدد کردم اما نمیدونم چرا وقتی روزی 1 عدد میخورم مشکلات من دوباره شروع میشه مثل سوزش و درد و ادرار سخت.
من تا الان تقریبا 4 ماهه که داکسی رو میخورم ولی تنها وقتی روزی 2 تا استفاده میکنم از 20 تا به بعد کل مشکلاتم حل میشه.
از شما راهنمایی میخوام ... چی صلاح میدونید ... آیا داکسی رو تا ابد مصرف کنم روزی 2 تا ؟ ضرر نداره ؟ کار و معاینه دیگه‌ای لازمه که پیگیر بشم مثل سیستوسکپی؟ ترازدسین 2 میل که فرمودید رو روزی چند بار استفاده کنم ؟داروی دیگه‌ای لازم میدونید ؟
لطفا منو راهنمایی کنید...متشکرم?
مشاهده پاسخ دکتر
372
كبودي آلت

سر آلتم دچار كبودي شده مشاهده پاسخ دکتر
373
سیلان منی

باسلام وخسته نباشد بنده 35 سال سن دارم که بیماری سیلان منی وانزال زودرس دارم لطفادارویی معرفی نماید تاازاین بیماری نجات یابم که به شدت عذاب روحی میکشم مشاهده پاسخ دکتر
374
مشکل اسپرم کم

واریکوسل
سلام
من چند ماهی هست که میل جنسیم کم شده و برای رابطه جنسی باید حتما حداقل دو هفته بگذره تا اسپرم داشته باشم و زود انزالی دارم .اگه زودتر اقدام به رابطه کنم اسپرم ها انگار به زور میخوان بیان بیرون و احساسشون میکنم و خیلی کم هستند .سونو هم گرفتم که در بیضه چپ واریکوسل نوع یک هست و در بیضه راست رو سر بیضه یه توده اپیدمی هست که خیلی سفت است.دکتر عزیز شما چه تشخیصی دارید من شیرازم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.یدونه بچه هم دارم سنم 29سال.
احساس عقیمی میکنم.
مشاهده پاسخ دکتر
375
زودانزالي

باسلام و احترام
من٢٢سال سن دارم و از ١٤سالگي تا الان خودارزايي زيادي انجام دادم و فكر ميكنم الان دچار زود انزالي شديد شدم حدود ٢ماه است كه ترك خودارزايي كردم
مجردهستم و برأي ازدواج ترس دارم راه حلي برأي رفع مشكل من هست؟خواهش ميكنم كمكم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
376
خال در ناحیه تناسلی مردانه

سلام و خسته نباشید
پسری هستم 23ساله، در ناحیه تناسلی ام تعداد حدود شش الی هشت خال کاملا مسطح قهوه ای تا مشکی رنگ مشاهده کردم ،البته اولین بار که یکی از این خال هارو مشاهده کردم حدود سه سال پیش بود ،از نظر ظاهر خال ها تقریبا شبیه خال هایی ست که روی مچ دستم و روی ساق پاهایم هست.
خارش و سوزشی ندارند.خونریزی ندارند.التهاب ندارند.
خواستم علت این خال هارا جویا شوم؟
آیا مبتلا به سرطان پوست شده ام؟
راه درمان چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
377
نوع اقدام لازم در خصوص سنگ کلیه

با عرض سلام و ادب
سی و پنج ساله
چند سال یک سنگ کلیه شش میل در کلیه راست و یک سنگ کلیه شش میل در کلیه چپ داشتم.
دو سال قبل سنگ کلیه راست دفع شد
و طی سونوهای دوره ای که انجام میدادم وضعیت ثابت بود. (یعنی کلیه سمت راست بدون سنگ و سمت چپ سنگ شش میل)
آخرین وضعیت به شرح فایل دیل می باشد
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
378
خروج قطره ادرار

با سلام.
بعد از ادرار و شستشو، همیشه چند قطره ادراری خارج می شود. این موضوع به تدریج و طی چندین سال اخیر افزایش یافته و به این حالت رسیده است. می خواستم بدونم چه مشکلاتی می تواند در پی داشته باشد. آیا باید اقدامی صورت بگیرد؟
جنسیت: مرد
سن: 33
مشاهده پاسخ دکتر
379
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر محترم مب با اقا پسری اشنا شدم و در حین رابطه یک روز درخواست بوسیدن کرد و لبهای مرا بوسید طوری که مقداری براقش با بزاق من اغشته خیلی کم و بعد الت تناسلیشو بیرو اورد و گفت که من لمسش کنم و من با انگشت اشاره سرشو لمس کردم و التشو دادم بالا و دیدم پشت الت یک زگیل سیاه رنگ داره تو ماشین بودم سریع رفتم اب گرفتم دهانم شستم دستامو با اب معدنی شستم و رفتم خونه دوش گرفتم موبایلمو الکل زدم ولی یادم رفت کارت مترو الکل برنم و شب استفاده کردم و چیزی هم خوردم بعد یادم اومد خیلی نگرانم چون گفت پماد سالیسلیک هم استفاده میکنه میترسم ویروس تو قسمتهای سالم التش هم بوده باشه و من هم الوده شده باشم و ازش پرسیدم که در دهنت هم داری قسم خورد نداره و این بیماری رو تو امریکا گرفته و واکسنش هم زده متاسفانه کار اشتباهی کردم ازمایش ژنتیک ایدز هم دادم منفی بود ولی میخواستم سوال کنم با همین تماس کوچیک چقدر امکان داره ویروس وارد بدن من شده باشه خواهش میکنم جوابمو بدید خیلی نگرانم ممنونم ازتون مشاهده پاسخ دکتر
380
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر محترم مب با اقا پسری اشنا شدم و در حین رابطه یک روز درخواست بوسیدن کرد و لبهای مرا بوسید طوری که مقداری براقش با بزاق من اغشته خیلی کم و بعد الت تناسلیشو بیرو اورد و گفت که من لمسش کنم و من با انگشت اشاره سرشو لمس کردم و التشو دادم بالا و دیدم پشت الت یک زگیل سیاه رنگ داره تو ماشین بودم سریع رفتم اب گرفتم دهانم شستم دستامو با اب معدنی شستم و رفتم خونه دوش گرفتم موبایلمو الکل زدم ولی یادم رفت کارت مترو الکل برنم و شب استفاده کردم و چیزی هم خوردم بعد یادم اومد خیلی نگرانم چون گفت پماد سالیسلیک هم استفاده میکنه میترسم ویروس تو قسمتهای سالم التش هم بوده باشه و من هم الوده شده باشم و ازش پرسیدم که در دهنت هم داری قسم خورد نداره و این بیماری رو تو امریکا گرفته و واکسنش هم زده متاسفانه کار اشتباهی کردم ازمایش ژنتیک ایدز هم دادم منفی بود ولی میخواستم سوال کنم با همین تماس کوچیک چقدر امکان داره ویروس وارد بدن من شده باشه خواهش میکنم جوابمو بدید خیلی نگرانم ممنونم ازتون مشاهده پاسخ دکتر
381
سونوگرافی های متفاوت

با سلام و خسته نباشید
من قبلا از شما سوال پرسیده بودم و گفته بودم سونوی بنده واریکوسل دو طرف نشان میده ولی من به دلیل حساسیت و تغییر اندازه در بیضه سونوگرافی خودم رو دو بار دیگه انجام دادم.. متاسفانه هر سه سونو سه چیز متفاوت نوشتند یکی میگه دو طرفه داری یکی میگه یه طرفه داری یکی دیگه که میگه اصلا نداری جالب اینه اون کسی که میگه نداری از همه معروف تر هست توی شهر ما. و از همه عجیبتر تغییرات اندازه بیضه من در طول این دو هفته هست که سونوگرافی اول ابعاد بزرگتر از دومی و دومی بزرگتر از سومی نشون میده و تغییراتشون هم خیلی زیاده و فک نمیکنم اشتباه اپراتور یا تغییر زاویه پراب باشه من سونوگرافی های رو برای شما ارسال میکنم لطفا بمن بگید آخرش من حرف کدوم رو گوش کنم کدوم معیاره... بعد اینقد تغییر اندازه در طول دو هفته طبیعیه یا اصلا ممکنه؟ آیا ورم داشته که خوابیده یا کوچک تر شده؟ من اون موقع سونوگرافی اول درد داشتم ولی الان دردی ندارم. و سوال آخر اینکه به نظرتون آیا بیماری دیگه ای هست یا بوده که عامل این درد و این تغییراته... من آزمایش سیمن هم براتون فرستاده بودم ولی دوباره براتون میفرستم. اگر یکم سریعتر جواب بدید چون استرس دارم ممنون میشم. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
382
وجود خون در مني

سلام و عرض ادب خدمت جناب دكتر عزيز
بنده ٣٢ سال سن دارم مجردم بنا به دلايلي در دو سال گذشته هيچ رابطه جنسي نداشتم در چند هفته گذشته رابطه جنسي داشتم در. دو هفته اول به عبارتي دو جلسه اول مشكل خاصي نداشتم از جلسه سوم تا الان كه ششمين جلسه بوده شاهد وجود خون در مني بودم در جلسه قبلي خون روشن و لخته خون روشن و كوچك در جلسه قبل همچنان مني قهوه اي ولي بنظرم شفاف تر از قبل و وجود يك لخته خون تيره مثل قبل روشن نبود فكرمو بدجور درگير كرده و احساس ميكنم سر التم هم درد و سوزش خفيف داره در دفع ادرار مشكل خاصي ندارم تكرر ادارار و علايم پروستات ندارم در يكسال گذشته هرزگاهي درد در ناحيهمقعد بصورت تير كشيدن داشتم لحظه اي شايد در طول سال سه چهار روز كلا اين دردو حس كردم الان هم منتظرم دو جلسه ديگه رابطه داشته باشم تا ببينم رفع شده يا نه و ده بار انزال هم كامل بشه
ناگفته نمونه شب قبل از رويت اين واقعه فشار خونم بالا رفت و كل بدنم گر گرفت و ورزش شكم هم كار كردم ولي چيزي كه حساسترم كرده درد و سوزش خيلي خيلي خفيفه نوك التم هست شايد بيشتر از رو حساسيتم باشه رابطه ها كاملا محافظت شده بوده با كاندوم و بلافاصله تخليه ادرار و شستشو داشتم ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
383
مرحله بعد ⏪

سلام اقای دکتر.
من 3سال پیش به دلیل یه ضایعه که تو بیضه ام فکر میکردم هست رفتم دکتر. ایشون برام سونو نوشتن. انجام دادم و گفتن مشکلی نیست و...دکتر برام ازمایش اسپرم نوشت و بعد گفت حالا انجام ندادی مهم نیست. اما سوال الان بنده اینه که من حس میکنم بیضه هام خیلی کوچیکن و الان که نامزد کردم میترسم بچه دار نشم. از شما راهنمایی میخواهم. سونو رو و جوابش رو ضمیمه میکنم و خدمتتون تقدیم میکنم. با تشکر فراوان
اقای دکتر سونو و جواب رو ارسال کردم. تو جواب اکو نوشته هر دو بیضه اندازه و اکوی طبیعی داره. تو سونو هم اندازه هارو زده اما من متوجه نمیشم که بالاخره بیضه هام کوچیکن(انطور که خودم حس میکنم) یا طبیعی اند.؟ اندازه ای که تو سونو امده طبیعیه؟
ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
384
زگیل داخل مقعدی

سلام اقای دکتر ایا شما درمان خاصی برای زگیل داخله مقعدی پیشنهاد میکنید ایا دکتری هست که درمان رو انجام بده؟ مشاهده پاسخ دکتر
385
راه درمان برای شق شدن الت تناسلیم

برای انجام نزدیکی الت تناسلی بنده خوب شق نمیشود و در موقع انجام نزدیکی میخوابه
باید چه کار کنم برای حل مشکلم
باید چه کنم
مشاهده پاسخ دکتر
386
باروری سندرم کالمن

T A.p:
T A.p:
سلام40سال سن دارم و دچار عارضه سندرم کالمن هستم و مجرد می باشم درصورت بارور بودن تصمیم به ازدواج دارم .  آیا بیماری من قابل درمان است البته از حدو 10 سال پیش تستوستورن 250 میلی گرمی هر چهار هفته یک بار به دستور پزشک غدد تزریق میکنم باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
387
خارش و سوزش بیضه

با سلام و خسته‌نباشید پیرو سوال قبل که جواب داده بودین این جواب جواب شماست با تشکر
متاسفانه نمیتونم تشخیص بدم که پوست بیرونی هست یا داخل پوست بیرونی به شدت خارش داره ولی بعد از خاراندن پوست خارجی داخل هم دچار خارش میشه ،
خیر ترشحی ندارد ،
بیماری خاص فقط هیدرونفروز کلیه چپ،
دارو خیر جدیدا چیزی مصرف نکردم بجز یک اسپری تخیری در خارج از ایران،
رابطه بله داشتم با چندین نفر خارج از ایران،
لباس زیر و‌غذا و مواد شوینده جدید چیزی نبوده خیر،
مسافرت بله 2 هفته خارج از ایران بودم در چهار کشور مختلف قبل مسافرت اینجوری نبودم از بعد از مسافرت شروع شد به این شکل هم‌ بود که بین دوپا به علت راه رفتن ریاد عرق سوز شد ولی این عادی بود و این دفعه هم مثل دفعه های قبل خوب شد ولی درد و خارش و سوزش بیضه ماند و‌فکر میکنم به موهای اون قسمت هم ربط داشته باشه وفتی موها رو کوتاه کردم خیلی کمتر شد خارش و‌ سوزش با تشکر از شما لطفا راهنمایی بفرمایین اگرم ضروریه وقت حضوری چون واقعا زندگی عادیم رو ازم گرفته ممنون ازشما .
مشاهده پاسخ دکتر
388
درد یا سوزش زیر ونوک آلت تناسلی

زیر ونوک التم احساس سوزش یا درد دارم البته در حالت عادی نه فقط وقتی که به شرط یا لباس برخورد می کندنوک آلتم هم قسمتیش فکر می کنم زرد شده سوزش ادرار هم ندارم یه کمی فقط بعد از پایان ادرار که یه کمی داخل مجرا ونوک می مونه.بعد از هر بار ادرار هم بعد از استبرا چند دقیقه بعد از ان هر از چند دقیقه ای یه مقدار اب ازم خارج میشه البته چند سال پیش قسمت زیرنوک یه کم دستکاری وبه دیوار مالیده بودم که یه کمی از داخل فکر کنم زخم شده بود می خواستم علت سوزش زیر ونوک آلت که یه کمی نوک ان زرد شده را بدونم؟ مشاهده پاسخ دکتر
389
کسانی که مبتلا به زگیل تناسلی هستند به چه روشی می توانند آلت تناسلی را اصلاح کنند ؟

کسانی که مبتلا به زگیل تناسلی هستند به چه روشی می توانند آلت تناسلی را اصلاح کنند ؟ مشاهده پاسخ دکتر
390
برآمدگى هاى زگيل مانند

سلام و عرض ادب، آقاى دكتر من تقريبا دو ماهى هست كه اطراف واژن و مقعدم دونه هايى مشكوك به زيگيل ايجاد شده، اول كم بود بعد تعدادش زياد شد، هيچ درد و خارشى نداشتم فقط گاهى بعد از شيو كردن يكم سوزش داشت، ولى از ديروز خيلى خارش دارم. همون دو ماه پيش براى تست پاپ اسمير پيش پزشك متخصص رفتم، اين موضوع رو هم مطرح كردم ولى دكتر گفت اين زگيل تناسلى نيست، آزمايش پاپ اسمير هم مشكلى نداشت. دستور ميفرماييد چه كارى انجام بدم؟ درمان خونگى ميتونه مفيد باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
391
زگیل

با سلام مجدد
ضمن تشکر از جواب آقای دکتر به عر ض میرسانم که بنده تقریبا همه موارد بالا رو رعایت میکنم
1-کرم مو بر برای اصلاح قیمت تناسلی چطوره؟
2-من 33 سال دارم آیا نیازی به واکسن گارداسیل هست یا نه؟
3-به نظرتون قرص Ahcc مصرف بکنم ظاهرا خیلی خوب جواب میده و اینکه باید از کجا تهیه بکنم؟
4-برای زگیل دست و پا پیشنهاد شما لیزر , رادیو فرکنس یا کرایول هستش؟
من تو شش ماه اخیر خیلی زیاد در این مورد مطالعه کردم لطفا اگه راههای دیگه هم هست بفرمائید تا از شر اینا تموم بشیم.
ممنون از راهنماییهاتون
مشاهده پاسخ دکتر
392
Dard va kharesh dastagh tanasoli

Slm pesari 18 sale hastam hodod 2-3 haftas ke kharesh shadid dar nahyie tanasolim daram ke kharesh be hamrah gahi ogaht dard bar asar kharondan ziad hast az alakol estefade krdm be hamrah keram haye martob konande vali javbi ngreftam darokhane raftam ye kerm zed kharesh behem ddn vali bazam javabi ngreftam khili khodamo dargir mikonm ke nakhornm ke tahrik nashe vali ye jahyi dge vagan nmishe zendgi addim ro dochat elhtelal karde ehsas mikonm az daron va majari biron amadan manii bashe be shedat kharesh hamrah ba dard va sozesh darm tagir zaheri khasi ndashte on nahye mamanon misham rahnamai befrmain ba tashakor مشاهده پاسخ دکتر
393
ایا زگیل تناسلی به رنگ روشن و حالت چین دار هم هست یا نه؟

سلام جناب دکتر وقت خوش
من در اواخر بارداری با معاینه پزشک زنان متوجه زگیل تناسلی داخل واژن شدم و بعد از زایمان درمان رو شروع کردم البته به همراه همسرم و از روش فریز کردن استفاده کردم همسرم بعد 6~7جلسه زگیل هاش برطرف شد و من تا 12جلسه ادامه دادم و طبق نظر پزشک دیگه چیزی با چشم دیده نمیشد
الان پس از یک سال از اتمام درمان موقع شستن احساس زائده میکردم و موقع نزدیکی احساس درد داشتم تا اینکه اخیرا حتی دخول هم صورت نمیگیره و یه زائده بزرگ سفید رنگ دهانه واژن رو پئشونده و حالت چین چین داره که البته با عکس گرفتن متوجه شدم
میخواستم ازتون بپرسم که امکان داره این زائده همون زگیلا باشه که بزرگ شده یا چیز دیگری است؟
اگه امکانش باشه میتونم عکس هم براتون بفرستم برای تشخیص
ممنون میشم بهم کمک کنید
عکس ها هم خدمتتون ضمیمه شد والا از نگرانی نمیدونم چکار کنم؟
ایا مشکل خاصی هست یا خیر؟
البته عکس ها همزمان با حالت وارد کردن زور گرفته شده
ممنون میشم کمک کنید!
مشاهده پاسخ دکتر
394
تشخيص زگيل

سلام حدود دو ماهي ميشه متوجه جوش هايي شدم كه شبيه زگيل هستند ولي شكل و اندازه ان ها با زگيل تناسلي كه در سايت ديدم فرق دارد
زگيل هاي كوچيك به رنگ قرمز يا خود پوست كا با كندنش دوباره رشد ميكنند
عكس مي تونم ارسال كنم ؟!
نميدونم چيه مي ترسم زگيل تناسلي باشه
مشاهده پاسخ دکتر
395
الت تناسلی

متاهل، دارای 35 سال سن و دارای عدم نعوظ شدید می باشم
در گذشته دارای سوابق خودارضایی و مصرف مشروبات الکلی بوده ام
به پزشک فوق تخصص غدد نیز مراجعه نمودم که دو نوع قرص و یک نوع امپول تجویز کردن، هیچ بهبودی حاصل نشد
در ضمن دارای اضافه وزن نیز هستم. قد 183 و وزن115 کیلوگرم
اینم نتیجه ازمایشی که انجام دادم???
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
396
جلوگیری از خروج منی

سلام دکتر جان
من ۲۰ سالمه و تقریبا ۷ سال خودارضایی داشتم در بینش هم رابطه با جنس مخالف داشتم
که در هر را‌بطه من حداقل ۶ بار باید ارضا می شدم تا کامل راضی شوم
اما الان ۱ سال و نیم هست که رابطه ای نداشتم چون میخواهم ازدواج کنم بخاطره همین میخواهم تنوع طلبی ام فروکش کند!!
در این یک سال و نیم در مواقع خودارضایی با سفت کردن عضلات جلویه خروج منی رو میگرفتم
سوال ۱:با ارتباط نداشتن با جنس مخالف میشود تنوع طلبی را کنار گذاشت؟
سوال ۲:میشود دوباره سفتی التم و دیر انزالی ام مثله قبل شود؟
سوال ۳: ایا جلوگیری از خروج منی باعث ناباروری میشود؟
سوال ۴: ایا شدت پرتاب منی کم میشود؟دوباره میشود به حالت قبل برگردد؟
سوال ۵: بعد از جلوگیری از خروج منی احساس میکنم منی بطور خیلی رقیق طوری که فقط با کف کردن میشود فهمید بیرون می اید!آیا غسل دارد؟
معذرت میخوام که وقتتون رو گرفتم
خدا خیرتون بده
مشاهده پاسخ دکتر
397
درد در بیضه سمت چپ

درد خفیفی در ناحیه بیضه سمت چپ و بخصوص با لمس اپیدیدیم و یا لوله های متصل به کیسه بیضه احساس میکنم .این مشکل چندین سال با من همراه بوده است که هربار مدت کوتاهی این درد را احساس میکنم و سپس از بین میرود.و بسته به شرایط نشستن و یا نوع پوشش و شلوار تغییر میکند.
سوال بنده این است این میتواند علایم پیچخوردگی بیضه و یا واریکوسل باشد ؟
و در این صورت اینکه چندین و چند سال این مورد با من همراه بوده و بعد از مدتی درد از بین میرد منطقی است یا خیر .
نکته بعد اینکه حجم مایع منی از دید خودم مقداری کم میباشد.
مشاهده پاسخ دکتر
398
زگيل تناسلى

سلام دكتر من از مريضاى شما هستم
يكبار ليزر كردم خاستم ببينم در عكس كه براتون ارسال كردم عود زگيل مشاهده ميكنيد
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
399
خود ارضایی

سلام دکتر من از سن بلوغ خود ارضایی میکنم امروز عصر اومدم خود ارضایی کردم کیرم باد کرده انگار پوستش کلفت شده میترسم برام مشکل شه چیکار کنم
میترسم به بابام اینام بگم یه کاری دست خودم بدم
مشاهده پاسخ دکتر
400
زگیل تناسلی

آیا اینها زگیل یا پاپول ؟
دکتر زنان رفتم گفت زگیل تناسلیه و با محلول کمترش کرد ولی بازم مونده
آیا ممکن اشتباه تشخیص داده باشه ؟
اگه پاپوله علت پیدایشش چیه ؟
دستم بهش می خوره درد می گیره
چیکار کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
401
اندازه آلت

سلام خدمت آقای جباری عزیز
من پسری 21ساله ام! آلت تناسلی من در حالت ایستاده 14سانت و قطر 10سانت،میخوام ببینم برا اندازه آلت مشکل ندارم؟ واینکه بسیار زیاد زود انزالی دارم یعنی کمتر از 1دقیقه فوری منی ام میاد! لطف کنید راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
402
بیماری دستگاه تناسلی

سلام دکتر خسته نباشید تشخصیتون درباره ی این ضایعه موجود در عکس زیر که روی بیضه قرار داره چیست مشاهده پاسخ دکتر
403
Rastesh man ye modate

Salam Aghaie dr
Man az shiraz khedmatetun
Mitarsam be saratame rahem kharm she
Ama. Vaghean esteres daram babatesh
Hanuz vaght nagereftsm
Omidvaram ke behem vaght bedid
Man age beshe hafte ayande 21 bahman biam Tehran matabetun
Albate Bebakhshid ke feredtaam jesaratamo Bebakhshid
Bebinid naZaretuno begid
Paiam midam
Khastam begsm mishe aksesh uno vasatun befredtam
Chon raham dore
Ye seri zaye darumade
مشاهده پاسخ دکتر
404
برسی سلامت الت تناسلی پسر بچه در حال بلوغ

من پسر 13ساله دارم میخواستم از سلامت الت تناسلی ایشون مطمئن بشم.حتما باید حضوری خدمت برسم?چون با معاینه مخالفت دارند و اجازه نمیدند که معاینه بشن. مشاهده پاسخ دکتر
405
زگیل تناسلی

-:
سلام حدود 2 سال پیش یه رابطه داشتم , بعد 2 سال متوجه یه سری برجستگی هایی شدم که بهم گفتن ممکنه زگیل باشه یه قسمتی رو سزوندم ولی یه بخشی رو نه , آیا زگیله ? من پاپول پوستی هم دارم که گفتم خطرناک نیست
آیا باید آزمایش بدم یا با معاینه میشه فهمید ?
مشاهده پاسخ دکتر
406
جراحی الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید روش جراحی برای بزرگ کردن الت وجود داره والت 9 سانتی با قطر کم را تا چند سانت میتوان بزرگ کرد وجراحی چقد کمک میکنه وقرص مگانا ارایکس تاثیری داره مشاهده پاسخ دکتر
407
پروستات وادراری

باسلام دکتر.من 28 سالمه وسالهای سال به عمل زشت خودارضایی دچاربودم الان 5 ماه است گذاشتم کنار وحدود 5 سال است سوزش ادرار و مدفوع دارم و نفخ معده نسبتا زیادی دارم و رفتم پیش دکتر و دوتا قرص داد به نام افلوکسیر و داکسی سیکلین وده روزاستفاده کردم و دوباره بارترک قرض سوزش و زردرنگ بودن ادرار ادامه داره و بیضه سمت چپ هم کوچیک شده وآزمایش خون وادرارهم دادم هنوزجواب ندادن دکترگفت شایدازپروستا باشه دکترکمکم کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
408
پاپول یا زگیل تناسلی

ایا این ها زگیل یا وستیبولار پاپیلوماتوز  ؟

من رفتم‌متخصص زنان گفت زگیله برام محلول درست کرد تا چن وقت میزد کم شد ولی باز اینا موندن الان اینا زگیل یا پاپول
درمانش چیه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
409
زگيل تناسلي

سلام دكتر جان اين ضايعات امكانش هست زگيل تناسلي باشن مشاهده پاسخ دکتر
410
تکرر و بی اختیاری ادرار کودکان

با عرض سلام، دختر هفت ساله ای دارم که پس از انجام نوار مثانه مشخص شد مثانه پر کار دارد اکنون داروی تولرین 1 و بکلوفن ۱۰، مصرف میکند. مشکل دیگر این است که احساس میکند چند قطره ادرار در مجرایش همیشه وجود دارد که آزارش میدهد حتی وقتی تمام حواسش جمع کارهایش است هم این احساس وجود دارد. آیا ورزش گگل میتواند برای او موثر باشد؟ یا این داروهایی که مصرف میکند کمکی به بهبودی او در این زمینه میکند؟ آیا با دارو درمان میشود؟ یا باید او را نزد روانپزشک ببرم؟ خواهش میکنم مرا راهنمایی بفرمائید.متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
411
درد پروستات

سلام دکتر
من حدودا دو سه ماهی هست که به خاطر خودارضایی پروستاتم ورم کرده بود و از لحاظ تکرر أدرار اذیتم میکرد و هیچ سوزش و دردی نداشتم ولی بعد از یک خود ارضایی طولانی الان پروستات سمت چپم درد میکنه و حالت سوزش داره و در کشاله رانم احساس سوزش دارم
ممنون میشم علت چی هست
ناگفته نمانده طرف راست اصلا هیچی احساس نمیکنم حتی از قسمت پاهایم
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
412
خارش و سوزش طولانی مدت آلت تناسلی

با سلام اقای دکتر. من خانمی 31 ساله هستم که اخرین ارتباط واژینالم 9 مهر بود و حدود ده روز بعد از ارتباط دچار خارش در نواحی بیرونی واژن شدم و دکتر رفتم و گفتن عفونته و انتی بیوتیک و پماد نوشتن و الان پنج ماه گذشته و من 4 تا دکتر عوض کردم و هیچ کدوم تشخیص ندادن و همش گفتن عفونته تااینکه اخر خودم رفتم آزمایش اچ پی وی دادم که در آزمایش اچ پی وی نوع 39 و 73 تشخیص داده شد جالبه که من هیچ ضایعه ی زگیل ندارم و فقط سوزش و خارش وحشتناکی دارم که الان به داخل واژن اطراف بیرون واژن مجاری ادراری و مقعد و کلا همه قسمتها کشیده شده و هیچ ترشح چرکی هم ندارم. اقای دکتر دارم دیوونه میشم. علت این خارشای من اچ پی وی یا چیز دیگه اس و چیکار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
413
عدم نعوظ

با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای دکتر،
سوال بنده در مورد اختلال نعوظ در زمان نزدیکی با همسرم می باشد. من و همسرم تقریبا 5 ساله ازدواج کردیم ولی حدود 4 و نیم سال از این 5 سال نزدکی از راه واژن نداشتم (به دلیل اینکه هنوز ازدواج نکرده بودیم) و نزدیکی ما بیشتر از راه های دیگر بود. الان که میخواهیم از راه واژن نزدیکی کنیم آلت من از حالت نعوظ خارج میشه و شل میشه ولی وقتی به روش های قبل سکس داریم مشکلی ندارم و نعوظ کامل دارم. نعوظ صبحگاهی هم دارم و مشکلی از اون لحاظ ندارم. فکر کنم به دلایل روانی و استرس وقتی قصد نزدیکی از راه واژن را دارم آلت من شل میشه. چندین بار اقدام کردیم و به حالت نعوظ نمیرسم یا میرسم و نمیتونم حفظ کنم. در ضمن قرص متورال هم برای ضربان قلبم میخورم. خواهشمندم راه کاری به بنده بفرمایید که بتوانم بر این حالت روانی غلبه کنم. اگر قرصی هست که بتوانم فقط برای بار اول آن را استفاده کنم بفرمایید چون بعد از بار اول میدونم که شرایطم عادی میشه.
با سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
414
التهاب و سرطان پروستات

با سلام و خسته نباشید، من 22 سالمه و حدود 11 ساله که درگیر خودارضایی هستم. گاهی اوقات به 2 یا 3 بار در روز هم میرسه تعداد خودارضاییم. حدود یک سالی هست که گاهی اوقات به ادرارم ناقص دفع میشه یعنی کمی ادرار خارج میشه و قطع میشه و بعد از چند ثانیه دوباره یه سری دیگه ادرار خارج میشه و بعدش احساس راحتی خوبی دارم. اکثرا ادرارم به صورت قطره قطره دفع میشه یعنی دیگه آخرای ادرارم که ادرارم کم میشه، قطره قطره میشه. گاهی اوقات که زیاد خودارضایی میکنم در روز، بعدش که میرم دستشویی برای دفع ادرار، یه درد زیر نافم شکل میگیره انگار که یه سنگ جلوی خارج شدن ادرارمو میگیره در پشت آلت تناسلیم. کمی ادرار به سختی و با فشار و البته کمی درد خارج میشه ولی بعدش احساس بسیار راحت و خوشایندی دارم.

امروز پیش بنده خدایی رفتم که میگفتن توسط نبض و معاینه ی چشم ، تشخیص میده که انسان چه بیماری هایی داره؛ میگفت التهاب پروستات و همچنین التهاب بیضه ی چپ دارم
جسارتا دو سوال دارم:

1) آیا ممکنه برای ازدواج بچه دار شدن به مشکل ناشی از این علایم که بهتون گفتم، بر بخورم ؟

2) با توجه به اینکه پدرم که 50 سال دارند، مشکوک به سرطان پروستات هستن، منم دچار این سرطان باشم؟
( توضیح اینکه پدرم هنوز معلوم نیست که سرطان دارن یا التهاب پروستات)خیلی ممنون از شما
به خدا از استرس دارم میمیرم...
مشاهده پاسخ دکتر
415
زگیل تناسلی

با سلام
حدود 9 ماهه چند عدد زائده روی بدنه آلت و کیسه بیضه ام بوجود آمده که درد و خارشی نداره و اندازه اونا کمتر از دو میلیمتره و همرنگ پوسته و یکیش که بزرگتره تقریبا بنفش رنگه رفتم متخصص پوست نظرش این بود که زگیله ولی هیچ معاینه خاصی نکرد.چون شنیده بودم یک راه تشخیص زگیل تست با سرکه هست انجام دادم که هیچکدوم تغییر رنگ و شکل نداد.
ضمنا زیر بغلمم یکی دوتا تقریبا همین شکلی دارم.روی دستامم چندین زگیل و زیر گلوم خال گوشتی داشتم که چند سال پیش ناگهانی از بین رفت.از جنابعالی خواهش میکنم که با عنایت به عکسی که فرستادم بفرمائید تشخیص شما چیه واقعا زندگی برام سخت شده.ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
416
چسبندگی لابیا

باسلام
دختر بچه 6ساله ام دچار چسبندگی لابیا و خارش در محل مورد نظر میباشد.
متخصص کودکان کرم استروژن و کالاندولا دادند و بعد از حدود دو هفته مصرف خارش کمتر شد.
متاسفانه مشکل چسبندگی اصلا حل نشد.
شما چه توصیه ای میفرمایید؟
مشاهده پاسخ دکتر
417
راه تشخیص ویروس hpv

با سلام
جناب آقای دکتر
1-در صورت ابتلا خانم به ویروس نوع 18 که منجر به cin1در دهانه رحم شده امکان بررسی وجود این ویروس برای شریک آقا به چه صورت هست و در ایران قابل انجام است؟
چون با وجود شروع درمان سرطان و از بین بردن ویروس برای خانم با تماس مجدد احتمال ابتلا دوباره وجود دارد.
2-نمونه گیری برای تشخیص وجودhpv در خانمها برای دهان ، مجاری ادرار و کولون امکان دارد؟
به چه نوع مراکزی باید مراجعه کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
418
تشخیص زگیل تناسلی و یا وستیبولار پاپیلوماتوز

باسلام من 28 سالمه که اخیرا متوجه زایده هایی پرزمانند در داخل لبه داخلی آلت تناسلی ام شده ام که بسیار نگران شدم ومی خواستم با تشخیص آقای دکتر بدانم اینها زگیل هستند یا وستیبولار پاپیلوماتوز با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
419
زگیل دست پا و تناسلی

Mehdi Golkar:
سلام و خسته نباشید
اقای دکتر من متاسفانه خيلي وقته زگيل تو نقاط مختلف بدنم دارم مثل دست و پا دهان و آلت تناسلي كه در مراجعات اوليه به پزشك با روش كرايول فقط یکی از زگيل های کوچک پا از بين رفت و ما بقي زگيل ها پس از ٧ جلسه كرايول بازم هم باقي ماند يا از قسمت ديگري در اومد به خصوص اینگه زگیل دستم بزرگ تر هم شد.
مجبور شدم دكترم رو عوض كنم و اون درمان رادیوفرکنس یا به قول اونا لیزر رو پيشنهاد كرد كه تو اون روش زگيل دهان کامل رفع شد
ولي زگیل انگشت دستم پا و قسمت تناسلی همچنان پس از سه بار رایدیو فرکنس بازم از بين نرفتن و در قسمت تناسلی از جاهای دیگه هم دراومدن
و تو مرحله بعدي همون دكتر داروي تركيبي رو پيشنهاد دادن که هیچ فرقی برای دست و پام نکرده ولی احساس میکنم قسمت تناسلی نسبت به قبل کمتر شده ولی تموم نشده و همچنان از جاهای مختلف در میاد.
لطفا كمك بكنيد كه چطوري ميتونم از شر اين زگيل ها خلاص بشم واقعا خستم كرده و تو روحیم هم تاثیر گذاشته يك سال كه درگير مراحل درمان هستم؟؟؟؟
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
420
ازلحاظ جنسی ضعیف شده ام

موقع نزدیکی بعضی وقتها آلتم بلند نمیشود مشاهده پاسخ دکتر
421
زود انزالی و عدم سفت شدن آلت تناسلی

با سلامو عرض خسته نباشید خلاصه مشکل
1_ آلت تناسلی سفت نمی شود.
2_زودانزالی دارم
مشاهده پاسخ دکتر
422
مشاوره ناباروری

با سلام و عرض ادب و احترام
آقای دکتر بنده 1 سال سرترالین 150mg در روز به علت افسردگی مصرف میکنم.
از همکارانتان به نام دکتر صفری نژاد گفته اند که مصرف روزانه و طولانی مدت باعث شکست کروموزومی اسپرم میشود که با آزمایش ساده منی قابل تشخیص نیست.
از آنجایی که شما پزشک معالج بنده هستین ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
آقای دکتر لینک مقاله را در ذیل میگذارم.
متشکرم از وقتی که میگذارید.
انشاالله همیشه سلامت و تندرست باشید.
http:seemorgh.comhealthfamily-healthmen-health202336-202336
مشاهده پاسخ دکتر
423
درد بیضه

سلام
خسته نباشید
من حدود 5سال پیش عمل وازکتومی انجام دادم امسال شهریورماه لوله ها رو باز کردم یک هفته پیش احساس کردم یک غده در بیضه ام وجود دارد که همراه با درد شدید بود همچنین شکمم نیز درد داشت با خوردن استامینوفن هم درد و هم اندازه آن کاهش یافت ولی فکر می کنم اول صبح که احساس دستشویی دارم این غده بزرگتره بعد کوچکتر میشه
البته هنگام ادرار دردی ندارم ولی هنوز غده وجود داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
424
محلول از بین برنده ویروس

Amir:
سلام وقت بخیر
از آزمایشگاهی جهت از بین بردن HPV داخل مجرا محلولی گرفتم که ادعا میکنند ویروس را از بین می برد که قسمتی خوراکی و قسمتی باید داخل مجرای ادرار و بصورت روزانه ریخته شود لطفا بفرمایید با چه وسیله ای میتوانم این کار را انجام دهم چون با قطره چکان و سرنگ و آپریکات و... نتوانستم و محلول وارد مجرا نمیشود و بر می گردد و بالطبع سوند هم نمیشود روزانه زد. ضمنا پایه این محلول پروبیوتیک می باشد و برای نوع 16 ساخته شده.
با تشکر
ضمنا ایا دارویی اخیرا در ایران یا در دنیا کشف شده است برای از بین بردن ویروس HPV؟
مشاهده پاسخ دکتر
425
آلت تناسلی

حدودا یک ساله ک یکی از لبه های داخلی الت تناسلیم (لابیا میگن فک کنم ؟) لبه هاش اینجوری شده و هرچند وقت یبار خیلی ب شدت میسوزه و درد میکنه نمیدونم زگیل یا چیه چند تا دکتر رفتم هی پماد دادن ک هیچ فایده ای نداشتن
تشخیص شما چیه چجوری باید درمان کنم خیلی اذیت میشم چون هم لبه بزرگ تر از اون یکی شده ب قدری ک بین لبه های بیرونی قرار میگیره هم درد داره
مشاهده پاسخ دکتر
426
وجود خون در ادرار

با سلام و خسته نباشید
طبق آزمایشی که بنده دادم گلبول سفید خونم بالا بود و حدودا بعد از ۱ ماه و نیم ۳،۴ بار متوجه سوزش سطحی و مقطعی درون الت تناسبی شدم و در انتهای ادرار ۲،۳ قطره خون از مجاری ادرار بیرون آمد.لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید که علت چیست
ممنون از شما .
مشاهده پاسخ دکتر
427
رگ آلت تناسلی

باسلام خدمت آقای دکتر
بنده پسری هستم ۳۸ ساله که ۷ ساله ازدواج کردم .از کودکی برروی آلت تناسلی ام یک رگ بزرگ بوده که درانتها حالت حلزونی داره.ضمنا از زمان بلوغ بسیار بسیار دچار زودانزالی هستم تمامی پرسش های دوستان رو مطالعه کردم اما نتونستم به جواب سوالم برسم واون اینه که آیا ممکنه این رگ موجب این ناراحتی من شده زندگیم دچار مشکل شده.احساس می کنم که شریک زندگیم سر مسله زودانزالی خیلی ناراحته ولی برروی خودش نمی یاره .خواهشا راهنماییم کنید که آیا می تونم این مشکل رو با حل کنم یا خیر.ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
428
نعوظ ناقص وزود انزالی شدید

سلام دکتر وقتتون بخیر ۲۴ سالمه قبلا خود ارضایی خیلی زیادی داشتم و الان دچار نعوظ ناقص شدم ینی بصورت نیمه در میاد و سفت نمیشه از اون ور هم زود انزالی شدیدی دارم ک ب ده ثانیه هم نمیرسه .الانم تصمیم ب ازدواج دارم اما ترس عجیبی تو وجودمه میخواستم ببینم ایا مشکلم حل شدنیه یا ن تا من تصمیم نهاییمو بگیرم ممنونم ازتون مشاهده پاسخ دکتر
429
کوچکی آلت تناسلی و مشکل نعوض

سلام و عرض ادب آقای دکتر آلت تناسلی من در حالت نعوض تقریبا 12.5 سانت هست و قطرش رو هم نگرفتم . متاسفانه در حالت عادی اونقد کوچیک میشه و به بیضه هام میچسپه که بشدت هیستریک و عصبیم میکنه جوری که یکسره با دست از اون وضعیت درش میارم . به دلیل مشکل زود انزالی از داروی واکادول که ترکیبی از ترامادول و سیلدنافیل هستش استفاده میکردم اولا تاثیرش خیلی خوب بود اما الان نه. نعوضمو کامل نمیکنه. الان خیلی وقته نعوض 100{688cd1f9b2deacbdf263bcfc211d5929eec02c5b5007f16738e51ce085881762} ندارم. البته گاهی با تحریک های مهیج به ندرت به 95{688cd1f9b2deacbdf263bcfc211d5929eec02c5b5007f16738e51ce085881762} نعوض میرسم. اما الان این مشکل برام پیش اومده که گاهی در تحریک و رابطه به نعوض نمیرسم یا نعوضم کامل نیست . از انداره آلت تناسلیم هم اصلا راضی نیستم. یه بار شریک جنسیم بهم گفت نمیشه یکم بزرگترش کنی این واقعا دیوونم کرده لطفا راهنمایی بفرمایید. از همدان مشاهده پاسخ دکتر
430
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر..ببخشید گفته بودین برا درمان این دونه با پاماد یا هر دارویی که خودتون صلاح میدونید قابل درمان هست..لطفا اسم داروهای که باید مصرف کنم رو بهم بگین ممنون مشاهده پاسخ دکتر
431
نتیجه ازمایش پروستات

سلام باتوجه به ازمایش ارسالی پروستات اینجانب در چه وضعی می باشد وچه دارویی را تجویز مینمایید مشاهده پاسخ دکتر
432
تفسی ازمایش چه مشکلی دارم راه حل چیست

تفسیر ازمایش اسپرم بعدش چه مشکلی دارم ایا با دارو برطرف میشه مشاهده پاسخ دکتر
433
زگیل تناسلی

سلام
وقت بخیر
من روی بیضه3تا برآمدگی سفید در اومده.نمیدونم زگیل هست یا چیه.میخواستم راهنمایی بفرمایید و راه درمانشم بگید
مشاهده پاسخ دکتر
434
واریکوسل

سلام آقای دکتر
وقتتون بخیر
خیلی ممنونم بابت وقتی که در اختیارمون قرار میدید
آقای دکتر من ۲۰ سالمه الان
تقریبا سه چهار سال پیش من یه دردی تو ناهیه بیضه احساس کردم از اونجایی که خیلی حساسم رفتم دکتر
دکتر گفت واریکوسل دارم و فرستادن سونوگرافی مشخص شد واریس گرید ۳ دارم
اون دردی که داشتم فردای اون روز خوب شد و اصلا نمیدونم درد واریس بوده یا نه
درد خاصی ندارم تو این چند سال راحت ورزشم کردم الی یک دفعه که خیلی به فشار افتادم و درد گرفت
ولی دیگه اذیتی نداشته حتی شده ۷ ساعت سرپا بودم و دردی نداشته هر از گاهی فقط درد خیلی خفیفی احساس میکنم
اندازش رو هم اصلا نمیتونم تشخیص بدم که کوچیک تر از بیضه راست هست یا نه
حالا چند تا سوال و نگرانی دارم آقای دکتر لطفا کمکم کنید
۱-با این شرایطی ک من دارم و سه ساله که واریس دارم به نظر شما وضعیتم بهرانیه؟ و من نابارورم؟
۲-ممکنه اصلا مشکلی بر باروریم بوجود نیومده باشه؟
۳-تو سونوگرافی اندازه بیضه رو نوشته بود ۳ سانت و یک میلیمتر و اندازه طبیعی جایی خوندم این اندازه کمه ولی اونجا برا من نوشته بود طبیعی آیا کوچیکه واقعا بیضم؟ یا مثلا جاهای دیگه معیار های دیگه ای دارن مثل محیط و بیضه و اینها و من بیضم طبیعیه ؟
۵-خودارضایی برای واریکوسل ضرر داره؟ خودارضایی های پیاپی در یک روز چطور؟
مشاهده پاسخ دکتر
435
التهاب پروستات

سلام
31 ساله هستم.مجرد.تاکنون رابطه نداشتم.دچار التهاب پروستات هستم.داروی امنیک مصرف میکنم.
آیا این بیماری و استفاده از این دارو می تواند باعث اختلال در عملکرد جنسی من در آینده شود؟
آیا این دارو باعث اختلال نعوظ میشود؟
آیا برای زمان ازدواج نیازی به مطرح کردن این مشکل هست؟
آیا این بیماری مشکل خاصی در آینده برای من ایجاد میکند؟

بیماری بنده با مصرف یک دوره انتی بیوتیک بهبود نیافته است و دیگر مصرف نمی کنم. آزمایش کلیه و باروری انجام دادم هر دو خوب بودند.
.
مشاهده پاسخ دکتر
436
مشکوک به سرطان

سلام
من از پشت بیضه چپم تا زیر اون یه سری چیزهای کرم مانندی مشاهده میکنم . البته فقط مواقعی که کیسه بیضه شل هست و مواقعی که منقبض هست به سختی لمس میشه . وقتی هم به پشت میخوابم از بین میرن و بیضه کاملا عادی میشه (مثل بیضه طرف دیگر). البته بیضه چپم واریکوسل گرید ۲ دارم . و این کرم مانندها رو ۴ سالی میشه که میبینم و تغییری هم در اندازه آن ایجاد نشده و اصلا هم سفت نیستن و وقتی فشارشون میدی درد میگیرن. خواستم بپرسم میتونه تومور مربوط به سرطان بیضه باشه ?اگه نیست چه چیز دیگه ای میتونه باشه . لطفا پاسخ کامل بدین . خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
437
درد اپيديديم

با سلام
اقاى دكتر بنده ٣ شب قبل تصميم به خودارضايي داشتم و حدودا چند ساعتى در حالت نعوظ التم رانگه داشتم ولى خودارضايي نكردم و بعد از اون دردى در سمت راست بيضه قسمت اپيديديم شاهد هستم البته بعد از اون ٢ بارى خود ارضايي كردم وكمى درد بهتر شد و در حالت عادى دردى ندارم ولى وقتى به قسمت ابيديديم با دست فشار ميدم مقدارى درد دارم و خيلى نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
438
درد در ناحیه آلت تناسلی

با سلام و احترام
خواهش میکنم کمکم کنین.
جناب دکتر بنده 26 ساله مجرد هستم از سنندج. حدود 2 ماه قبل (خیلی معذرت میخوام ) بنده در یک وعده 4 بار انزال پشت سر هم داشتم. بعد از یک ساعت درد شدیدی حس کردم جوری که انگار داخل لگن و آلت تناسلی رو تیغ میزنن رنگ ادرارم تیره شد. چند بار رفتم دکتر و پیش متخصص.
سونوگرافی کلیه و مثانه و پروستات دادم گفتن همه چیز طبیعی و چند تا قرص کپسول دادن (سیپروپلوکییسن) اما بعداز 2 ماه هنوزم مشکلم برطرف نشده.
هنوزم هنگام درد و انزال اون درد میاد سراغم.
ازتون خواهش میکنم کمک و راهنمایی بفرمایین.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
439
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشید
الان دوماه هست متوجه زگیل تناسلی شدم و 32 سالم هست و سریع اقدام به برداشت زگیل توسط پزشک کردم که فکر میکنم بهش ار اف میگفتن و بعد از یه مدت متوجه شدم هنوز هست تا الان 3 بار این کار رو انجام دادم و الان عقد هستم چی کار میشه کرد که همسرم نگیره و در ضمن immunace برای ایمنی و لوامیزول استفاده میکنم. و جرات انجام ازمایش برای اینکه سرطانی هستند رو ندارم و اگر همسرم مبتلا بشه چه خطراتی را هر جفتمون داره
و این درمان کافیه و یا چیزهای دیگه هم باید مصرف بشه
مشاهده پاسخ دکتر
440
ورم آلت تناسلی

با عرض سلام خدمت آقای دکتر من چند روزی متوجه ورم سر آلت تناسلی دقیقا در قسمت پشت حلقه ختنه گاه شدم درما آن چیست لطف کنید زود تر جوابم را بدهید ممنون می شوم مشاهده پاسخ دکتر
441
تبخال تناسلی

M J:
سلام جناب دکتر
بنده حدودا يک سال است که به تبخال تناسلی مبتلا هستم
با تجوير پزشک در حدود 7 ماه پيش ، به دليل عود مکرر ، از داروی والا سيکلووير استفاده ميکنم
سؤال بنده در رابطه با انتقال اين بيماريست ، که:
1. آيا داروی مذکور از انتقال ويروس جلوگيری ميکند ؟
2. در صورتيکه قصد ازدواج و بچه دار شدن داشته باشم ، آيا امکان آن برايم وجود دارد؟ و آيا از طريق اسپرم و ترشحات آلت تناسلی ، ويروس انتقال ميابد؟
3.آيا زخم و خراش روی آلت تناسلی که به دليل بيماری نباشد ( مثلا در اثر استفاده از تيغ برای اصلاح ) ميتواند ويروس را انتقال دهد؟
4. آيا ويروس از طريق خون انتقال ميابد؟ ( مانند استفاده از سرنگ مشترک در معتادان در مورد بيماری ايدز)
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
442
هیدروسل

سلام
دکتر بیضه چپم متورم شده بود 2 ماه پیش
سنوگرافی رفتم گفتن هیدروسل خفیف و اپدیدیم بیضه چپ تا حدی متورم است .
یک 10 روز پیش آزمایش Beta hcg و afp دادم جفتش مشکلی نداشت ,
دست می زنم احساس سفتی می کنم قسمت پایین بیضه طبیعی هستش؟
لازم هست دوباره سنوگرافی برم؟ 3 ماه پیش رفتم
مشاهده پاسخ دکتر
443
خودارضايي

سلام سي هفت سالمه اولين باري كه خود ارضايي كردم دوازده سالم بودچند وقته كه اين كارو نميكنم ولي با كوچكترين تحريكي پيشاب ازم خارج ميشه بطور طبيعي التم راست نميشه ميخواستم ببينم ميتونم ازدواج كنم يا بايد تا اخر مجرد بمونم مشاهده پاسخ دکتر
444
الت تناسلی و خودارضایی

سلام خسته نباشید من همون جوون 20 ساله ام که این سومین باره مزاحمتون میشم ... دفعه ی قبل وبسایت ارور داد نتونستم عکسای جدید رو بفرستم حالا بعد این میفرستم... چندتا سوال مهم هم دارم لطف کنید "بترتیب" پاسخ بدید ممنون میشم...
همون طور که تو عکسا خواهید دید الت در حالت شلی و نعوظ نا کامل(نرم و طول درحال افزایش) انگار تمایل داره رو بیضه ی چپ بشینه و یه خم جزئی هم بسمت چپ دیده میشه...اما تو حالت نعوظ صافه صاف دیده میشه و فقط پیچشش ازروبرو مشخصه..
سوالام:
1-پیچش یا هرنوع انحراف دیگه ای درطول زمان قابل تشدیده؟؟؟
2-با اینکه اندام حساسیه اما ارزش داره جراحی بشه؟؟؟ اگه نداره میترسم ازلحاظ زیبایی الت در آینده دچار مشکل بشم؟؟؟
3-مدتی هس کنترل موفقی رو خودارضایی داشتم و سعی میکنم حتی فکر هم نکنم اما به انزال(احتلام یا جنب) هنگام خواب دچارمیشم همین دوروز پیش پیاپی اینجوری شدم!! دلیلش چیه؟؟؟ نمیخوام اینجوری بشم چیکارکنم؟؟؟؟
4- آیا خودارضایی باعث رشد موهای زائد میشه واقعا؟؟
5-بااینکه دارم روی خودم کارمیکنم اما بار مدتیه در مورد مسائل جنسی و آلتم و...حساس تر شدم وقتی بهشون فک میکنم عصبای تر میشم و خودمو میبازم... من مثله خیلیای دیگه معتاد نگاه کردن به پورنوگرافی نبودم خوشحالم ازین بابت براهمین دلیل نمیخوام همچین حس بدی نسبت بخودم داشته باشم
مشاهده پاسخ دکتر
445
آلت تناسلي

با سلام
حدود يك هفته ايست روي بيضه هايم دانه هايي مثل جوش در آورده و بسيار خارش دارد همچنين برخي از مناطق موهاي زائد الت حالت كچلي گرفته و ريخته اند دو روز هم هست سر آلتم مختصر زخم شده و خون خيلي كمي مي آيد (درحد يك قطره) لطفا راهنمايي كنيد.
مشاهده پاسخ دکتر
446
آلت تناسلی

آلت من در حالت خوابیده نزدیک 4سانت و در حالت ایستاده نزدیک 11 سانت و قطر آن نزدیک 2.5 سانت است. برای بزرگ کردنش باید چه کار کنم؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
447
انحنا آلت

سلام.۱۶سالمه.انحنا آلت دارم.حدودا ۴۵تا۵۰درجه.از کودکی بوده.هزینه عملش چقدره؟(لطفا هزینه رو بگید)
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
448
چه روشی برای درمان پروستات من باتوجه به آزمایشات پیوست بهتر است و توسط کدام دکتر در اصفهان

من 9 روز قبل بیوپسی پروستات انجام داده ام .پاسخ آزمایشگاه بد خیم بوده است . پاسخ بیوپسی ضمیمه میشود.امکان مراحعه به تهران را ندارم. لطفا راهنمایی کنید که اولا بهترین کار چیست. با توجه به سن من که 67 سال میباشد هورمون تراپی بهتر است یا رادیکال پروستاتکومی ؟ و ثانیا بهترین دکتر در صورت نیاز به عمل پروستات در اصفهان کیست؟. امروز قرار است برای اسکن هسته ای کامل استخوان ها بروم.آزمایش خون همه چیز نرمال میباشد. فقط پلاکت ها در حد پایین قابل قبول میباشد. فشار خون اینجانب بطور طبیعی پایین است (11 روی 7 ) . سابقه ی بیماری قلبی ندارم و آسپیرین مصرف نمیکنم. از نظر سایر بیماریها فقط سوء هاضمه و زانو درد مضمن دارم. از نظر سابقه ی جراحی فقط جراحی برای رفع انحراف بینی حدود چهل سال قبل داشته ام.
سن من 67 سال و وزن 73 کیلو میباشد . کاهش یا افزایش وزن نداشته ام.
مشاهده پاسخ دکتر
449
زگیل تناسلی

سلام.آقای دکتر جوابتون رو خوندم...میخواستم بدونم هزینه لیزر یا جراحی چند هس..وآیا راهی جز برداشتنش نیست.مثلا پاماد چیزی مصرف کنم...الان 3 روز هس از یه پاماد دست ساز برا روی دونه که دکتر داروخانه دارو ساز هس برام ساخته دارم روزی سه بار روی دونه میزارم .بعدشم با یه صابون که خوده دکتر داروخونه بهم داده مصرف میکنم . دونه شکل ظاهریش فرق کرده کوچک شده..آیا راهی هس جز جراحی..واینکه من باید تا بهبودی کامل از نزدیکی کردن با همسرم همچنان پرهیز کنم.. مشاهده پاسخ دکتر
450
کجی وکوچکی الت تناسلی

عرض سلام دارم خدمت شمااقای دکتر جباری.پسری هستم 22ساله ک از بدو تولد مشکل مادرزادی گریبان گیرم شده در 6سالگی تحت عمل جراحی قرار گرفتم ولی این عمل فقط ب خاطر بستن سر الت تناسلی بود ک بلافاصله 2تا از بخیه ها پاره شد.حالا2سال است ک ازدواج کردم حاشیه نمیرم همه چی خوبه خدارو شکر ولی بزرگترین مشکل کجی ؛ شکل ظاهری وکوچکی الت تناسلیم است ک تاحالانزدیکی ک در نهایت منجر ب بچه دار شدن باشد را ندارم تازه من با این ضعف جسمی نتوانسته ام پرده بکارت رفته رو پاره کنم واقعا خسته شدم تا الان منتظر معجزه بودم مشکلاتمو تو خودم ریختم .صدامم در نیومد تا ابرویم پیش اطرافیان نره از شما خواهشمندم کمکم کنید اگه واقعا عمل جراحی وجود داره کمک کنید ک همسرم طلاق نگیره ک منجر بشه منم خود کشی کنم ....کمال تشکرودارم مشاهده پاسخ دکتر
451
زگیل تناسلی

سلام
جناب دکتر من 28 سالم هست اگر واکسن زیگیل تناسلی یعنی گارداسیل را بزنم مشکلی نداره برام و خطر ناک نیست این واکسن
اگر مانعی نداره واکسن رو بزنم و چگونه واکسن رو استفاده کنم . تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
452
تورم هنگام انزال

با سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي دكتر. جديدا مشكلي برام پيش اومده كه نگرانم كرده و خواستم مطرحش كنم. چند وقتيه كه هنگام انزال يك تورم نسبتا كوچك زير ختنه گاهم ايجاد ميشه شبيه ورم كردم رگ هستش ولي فقط هنگام انزال اتفاق ميفته. درد نداره و شل هستش و كمي كه از انزال ميگذره خود به خود رفع ميشه. ميخواستم بدونم آيا مشكل جديه؟ و براي رفعش بايد به دكتر مراجعه كنم؟. ممنون از وقتي كه در اختيارم ميذاريد. مشاهده پاسخ دکتر
453
زود انزالی ونداشتن قدرت کافی الت برای ورود به واژن

سلام دکتر من 19سالمه دارم دیونه میشم شما دکترید به خواطر همین میخوام همه چی رو راحت بگم جناب دکتر الت تناسلی من قدرت نداره که داخل واژن زن بره یعنی هرچی فشار میدم داخل نمیره وجمع میشه برا توضیح بیشر زیاد سفت وخشک نمیشه تو روخدا کمکم کنید یه مشکل دیگه هم دارم که اون زودانزالی شدید هستش یعنی اگر دست یک غریبه به التم بخوره و کمی با ان بازی کند زود ابم میاد توروخدا جناب دکتر کمکم کنید نمیدونم چکار کنم حتی دیگه میترسم ازدواج کنم
و اگه عملی چیزی خواست در مورد هزینشم بهم بگید خیلی ممنونم بخدا نمیدونستم حرف دلمو به کی بگم لطفا راهنماییم بکنید
در مورد اندازه التم که چهارده سانت است توضیح دهید که ایا نورمال است یاخیر
مشاهده پاسخ دکتر
454
moshkele postie alate tanasoli

hodode [email protected] pish motevajehe ye seri eltehab va poste poste dadan post zire kolahake alate tanasolim shodam mikhasam nazaretono bedonam مشاهده پاسخ دکتر
455
در خصوص غدد فوق کلیه

باسلام
مدارک را براتون ارسال میکنم
میخواستم ببینم این توده بالای آدرنال را بنظر شما چکار کنیم؟
جراحی بشه یا نشه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
456
بیعضه ها

سلام آقای دکتر من پسر 28 ساله هستم هفته پیش دردی در بیضعه هاایجادشد بود آیا ممکن از پیچش باشد همراه با خونسلام آقای دکتر من پسر 28 ساله هستم هفته پیش دردی در بیضعه هاایجادشد بود آیا ممکن از پیچش باشد همراه با خون مشاهده پاسخ دکتر
457
تکرر و بی اختیاری ادرار کودکان

با سلام، دختری هفت ساله دارم تکرر ادرار داشت، قرص دتروستیول مصرف کرد قدری بهبود یافت، ولی بعد از مصرف احساس میکنه قدری ادرار در مجرای ادرار اش باقی مونده که بیرون نمیاد ولی به شدت آزار دهنده است. دوباره بردمش دکتر نوار مثانه گرفت( تصویرش رو ارسال کردم). دکتر براش قرص اکسی بوتینین ۵، هر دوازده ساعت یک عدد و باکلوفن ۱۰، هر دوازده ساعت نصف تجویز کرد. بعد از مصرف اولین قرص تاری دید پیدا کردو گفت صفحات دفتر رو نمیتونه درست ببینه، آیا مصرف قرص رو ادامه بده؟ برای اینکه میگه چند قطره ادرار احساس میکنم تو مجرایم است چ راه حلی وجود داره؟ ضمنا ۲۰ کیلو وزن داره،رفلاکس و شب ادراری نداره. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
458
گوشت اضافه يا زگيل در دريچه انتهايي مجاري ادرار نوك الت

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما بنده داخل دريچه ادرارم يه حالتي مثل زگيل يا نميدونم گوشت اضافه دو سه تيكه كوچيكه كه دونه هاي قرمزم داره خيلي ناراحتم دكتر من سوزش يا دردي هم ندارم هيچ جاي ديگه ام از بدنم زگيل يا چيز مشكوكي نداره خواهشمندم لطف بفرمايد مشكلم چيه بايد چيكار كنم با تشكر
عكس هم دارم دكتر اگه لازم باشه بفرسم يا هرچي خودتون ميفرماييد برسم خدمتتون
مشاهده پاسخ دکتر
459
زگیل تبخال

سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
من با دختری حدود یکسال رابطه دارم البته بدون دخول از واژن واغلبا اصطکاکی و چندبار از پشت بارکه هیچ مشکلی برام پیش نیامده بود اما اخرین بار بر اثر اصطکاک زیاد کمی زخم وحالت سوختگی ایجاد شد بعد رابطه من شلوارک دوستمو بدون شرت پوشیدم که اخیرا متوجه شدم ایشان مشکلاتی از قبیل زگیل ، وتبخال داشته چند روز بعد رابطه ناحیه زخم واطراف آن چندتا جوش قرمز زد رفتم دکتر گفت تبخال هرپس 2میباشد الان فکرم مشغوله از اینکه ممکنه بخاطر شلوارک دوستم بدون شرت بوده یا از دختره سرایت کرده ممنون میشم پاسخ بدین؟چون میخوام مطمین بشم
مشاهده پاسخ دکتر
460
مجرای ادرار

سلام.دکتر من تو شهرستان رفتم میش متخصص ارولوژ که همکارتونه.1 ناه پیش رفتم پیشش و بهاطر دوشاخه شدن ادرار و ماندن ادرار در میله باهاش حرف زدم و قرص فینوپرست و ترازوسین و چرک خشک کن داد و گفت 1 ماه مصرف کن و بیا میشم.امروز رفتم میشش و گفتم تاثیری نکرده.گفت علاءمت میتونه به گرفتگی مجرا مشکوک باشه.میخواست سیستوسکپی بنویسه اما نزاشتم و عکس اورتروگرافی نوشت جهت تنگی مجرا که عکسشو واست میفرستم.به دکتر گفتم با توجه به اینکه من آزمایش اچ پی وی از چند قطره اول ادرارم مثبت شده نمیخوام اون داخل زخم و یا خراش ایجاد بشه و بیشتر باعث پخش شدن بشه.ایشون گفت که این آزمایش راه فهمیدنه و آسیب هم نداره چون 1 سانت داخل میشه و گفت بازم با دکتر و همکار اورولوژ من که دکتر جباری باشن در تهران مشورت کن و بعد انجام بده.خودش گفت با شما مشورت کنم.منم الان دوباره پیام دادم که اگه شما تایید میکنی و باعث انتشار ویروسم نمیشه و از چاله به چاه نمیفتم انجامش بدم. مشاهده پاسخ دکتر
461
زخم سمت راست آلت

آزاد:
سلام آقای دکتر طرف راست التم چند وقتیه یه زخم کوچک داره که پوست میندازه وقتی نزدیکی میکنم با همسرم سوزش داره بعد مدتی خوب شد ولی دوباره زخم شده علتش چیه
آزاد:
سلام آقای دکتر طرف راست التم چند وقتیه یه زخم کوچک داره که پوست میندازه وقتی نزدیکی میکنم با همسرم سوزش داره بعد مدتی خوب شد ولی دوباره زخم شده علتش چیه
مشاهده پاسخ دکتر
462
fordyce spots

آیا درمانی برای fordyce spots هست؟
میدونم که نیازی به درمان نداره ولی از نظره روانی واقعا داره عذابم میده وجودشون روی آلت تناسلیم
مشاهده پاسخ دکتر
463
احساس ماندن ادرار در میله

سلام و خسته نباشید و خدا قوت به شما.دکتر جان اگه میشه یه قرصی یا دارویی رو به من معرفی کنید که خوب بشم.من بعد از ادرار و وقتی ادرار تموم میشه احساس میکنم در میله ادرار مونده(بیشتر قسمت بالای میله و زیر دایره ختنه گاه این حسو دارم) و این احساس بیشتر در نیمه بالایی میله حس میشه.و بعد از اتمام ادرار یکم صبر میکنم و یکم زور میزنم که تخلیه بشه و بیشتر اوقات بعد از چند ثانیه تمرکز زور که میزنم چند قطره یا خیلی کم خارج میشه و بعدش از دستشویی خارج که میشم بازم در اکثر اوقات احساس میکنم هنوز ادرار در میله مونده و اگه برگردم به دستشویی ممکنه به زور یکم و چند قطره ادرار خارج بشه.زمانی که از دستشوویی خارج میشم اگه دراز بکشم این احساس بیشتره و اگه در طول روز باشه و در حین کار باشم این احساس کمتره.در کل حس ماندن ادرار در میله بعد از تخلیه رو دارم.اصلا این حس رو دوست ندارم.دوست دارم برم دستشویی و خارج که شدم دیگه حسی نباشه تا مدعد بعدی دستشویی مشاهده پاسخ دکتر
464
آلت تناسلی

چند وقته ک تو سن بلوغم و آلتم زود زود راست میشه و حشری میشم بعد عادت کردم‌به خود ارضایی و کمر برام نمونده و تموم بدنم درد داره و کوفته شدم ????? مشاهده پاسخ دکتر
465
مرحله بعد ⏪

قرمزی پوست آلت و خارش و در برخی اوقات پوسته پوسته شدن پوست آلت مشاهده پاسخ دکتر
466
شق نشدن الت و زود انزالي يعني بدون اينكه الت شق بشه انزال صورت ميگيره حتى با كوچكترين لمس جنس مخالف ضمنا عفونت پروستات هم دارم

شق نشدن الت و زود انزالي يعني بدون اينكه الت شق بشه انزال صورت ميگيره حتى با كوچكترين لمس جنس مخالف ضمنا عفونت پروستات هم دارم مشاهده پاسخ دکتر
467
زگیل مقعدی

باسلام
دختری ۲۵ ساله هستم و زگیل مقعدی دارم که همسرم ناقل بیماری بود میخواستم بپرسم زگیل های ناحیه مقعد واقعا از نظر اندازه بزرگ شده بودن و خونریزی بسیار داشت طوری که من مجبور بودم مدام از نوار بهداشتی استفاده کنم:
۱- ایا واقعا زگیل بوده چون من ازمایش نرفتم و فقط پیش دکتر زنان رفتم معاینه کردن و بدون نوشتن هیچگونه ازمایش گفتن زگیل در ضمن من اصلا محل رو نمیخاراندم و یا با تیغ اصلاح نکردم ؟
۲- چون حامله بودم گفتن باید بعد از بارداری درمان کنی اما چون خیلی از زگیل ها خسته شده بودم اونهارو با تیغ بریدم وتا الان هیچ نشونه ای از زگیل در اون نواحی نیست ایا ممکنه به خاطر بریدن و اینکه اونها رو لیزر نکردم دوباره بعد از چند ماه عود کنه؟
۳-چون سن من زیر ۳۰ ممکنه که دیگه تموم شده باشه؟
۴-شوهر من ناقل این بیماری ومن از اون مبتلا شدم ایا ممکنه بعد از رابطه جنسی دوباره و دوباره این ویروس در بدن من فعال بشه؟
۵-حالا که من این ویروس دارم ایا واکسن گارداسیل فایده ای داره؟
۶-همسرم ۳۶ سالش ایا اونم میتونه از این واکسن استفاده کنه یا بی فایده است؟
۷-خوردن قرص ahccمیتونه راه درمانی برای بازگشت دوباره زگیل نباشه والان مصرفش برای من فایده داره؟
باتشکر از پاسخگویی شما دکتر عزیز
مشاهده پاسخ دکتر
468
زگیل تناسلی

سلام، من به تازگی متوجه شدم همسر من در قسمت زیر الت دو تا حالت خال ولی خیییییللللیییی کم برجسته رنگ پوست داره، خودش میگه نزدیک به ۱۰ ساله اینها رو داره ممکنه اینا زگیل باشنمثل پوست جمع شده میمونه .ممنون از لطف شما مشاهده پاسخ دکتر
469
احتلام

با عرض سلام و خسته نباشيد همسر من ٢٨ سالشه و ما ١ فرزند پسر داريم ايشون تا به حال انزال در خواب يا احتمام رو تجربه نكردن آيا اين نشون دهنده ي مشكلي هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
470
احساس ماندن ادرار

سلام.خسته نباشی دکتر.شما منو میشناسین.36 ساله و آقا هستم و خدمتتون هم رسیدم.با نصرف 6 7 لیوان مایعات حدود 8 9 بار دستشویی میرم.وقتی شب میخوابم تا صبح نمیرم دستشویی.بیشترین شکایت من از اینه که وقتی ادرار میکنم بعد از اتمام ادرار همچنان در دستشویی میشینم تا بتونم کامل تخلیش کنم و گاها تا 1 دقیقه میشینم و بعدش که از دستشویی خارج میشم کمی احساس ادرار و ماندن ادرار در میله دارم و مجبور میشم به خاطر این حس دوباره برم دستشویی اما بعدش در حد چند قطره یا خیلی کم و کم فشار ادرارم میاد و گاهی نگهش میدارم تا حس ادرارم بیشتر بشه و بعدش برم دستشویی البته اگه بعد لز دستشویی دراز بکشم این خس پررنگتره و وقتی در محل کارم هستم این حس کمی کمتره..راستش این حسو دوست ندارم و خواهشا واسم برطرف کنید.شکایت بعدیم از دوشاخه شدن ادرارمه که معمولا در 80 درصد مواقع و معمولا در ابتدای ادرارم اتفاق میفته و گاهی در انتهای ادارم هم دوشاخه میشه.حدود 1 ماهه قرص های فینوپروست 5 میلی گرم و تاوانکس و ترازوسین2 رو مصرف کردم و حدود 5 روز هم هست که ویسول 5 و ولتارن 50 رو مصرف میکنم اما تاثیری نکرده.آزمایش سونو هم 35 سی سی مانده ادرار نشون میده.آزمایش psa و free psa و عفونت هم دادم و منفی شد.جواب آزمایش سونو رو هم واستون ارسال میکنم.آزمایش حدود 1 ماه پیشhpv از چند قطره ادرار هم دادم و با تایپ 51 مثبت شده اما در ابتدای مجرا یا حتی کلاهک هرگز ضایعه نداشتم(خودتونم معاینه کردین و گفتین ندارم) و در حدود 3 سال پیش در زیر شکم و میله و ... ضایعه داشتم و درمان کردم و الان 3 ساله ضایعه ندارم.در هنگام ادرار درد،سوزش،خون، ندارم و لکه خونی هم در شورتم هرگز ندارم.و احساس خارش داخل مجرا هم ندارم.هم شما و هم بعضی از همکاراتون فرمودید که احتمال وجود ضایعه زگیل داخل مجرای من بعیده و سیستوسکپی و عکس رادیولوژی هم نیاز نیست.منم اطاعت کردم.الان یه خواهش دارم.تو رو خدا کاری کنید یا دارویی بدید یا قرصی بدید که من خوب بشم و اون دو مورد بالا که خدمتتون فرمودم رفع بشه.ممنون میشم.
شما فرمودین آزمایش اچ پی وی در صورت نثبت شدن ارزشمنده.اما از نظر من و بطور منطقی آزمایش چند قطره اول ادرار چون یک مسیر برای عبور بیشتر نداره و نمونه گیری رندوم نیاز نداره هم مثبت و هم منفیش میتونه ارزشمند باشه.درسته؟
با توجه به همه شرایطی که توضیح دادم به نظرتون نشکل دوشاخه شدن و احساس ماندن ادرار در من به چی مربوطه و چطوری رفع میشه؟؟؟ا
مشاهده پاسخ دکتر
471
سرطان پروستات

سلام دکتر نحوه مصرف کپسول انزالوتامید را بفرمایید ۴تا باهم صبح یا میشه ۲ تا صبح ۲ تا شب خورده شود تازه میخواهیم شروع کنیم برای سرطان پیشرفته پدرم که امپول هورمونی دیگر تاثیر ندارد مشاهده پاسخ دکتر
472
مشکل نعوظ دارم

M.A .S:
سلام روز بخیر من 45 سالمه تا قبل از گاهی اوقات نعوظ ناقص داشتم خیلی کم از چند سال قبل هم زود انزالی با اسپری و ژل تاخیری گاها استفاده می کنم ولی از دو هفته قبل شلی الت و عدم نعوظ کامل دارم
حالت نعوظ دارم ولی سریع شل میشه
لطفا راهنمایی کنید
ضمنا وازکتومی کردم ایا تاثیر در این حالت دارد
M.A .S:
گاها تپش قلب دارم ولی مشکل حاد و یا خاص قلبی ندارم فشارم هم اکثرا 11رو 9 هست قند ندارم سیگار می کشم
لاغر هستم قدم180ولی وزنم 61کیلو
لطفا راهنمایی بفرمایید چه کنم و از چه دارویی استفاده کنم
قبلا از لطف حضرتعالی تشکر می کنم
مشاهده پاسخ دکتر
473
بیماری پروستات

سلام.حدود5سال بیماری مزمن پروستات دارم.به دکترفوق تخصص درارومیه مراجعه کردم.ولی اصلانتیجه نگرفتم..داروهایی که تاحالامشرف کردم.تامسولین ایرانی.امنیک4 بوده.فیناید5.ترازوسین.کوتریموکسازول.هرروز.دردمقعدوکناربیضه هام دردمیکنه.شبهاادرارکردن برام مشکله.روزهاکه ظهرمیخوابم وبیدارمیشم ادرارم نمیاد.یک کم اب یایک استکان چای میخورم بایدفورابرم برای دستشویی.نشستن خیلی اذیتم میکنه.زیرشکمم هم دردمیکنه.توراخداراهنمایم کنید.زندگی برام خیلی سخت شده.ممنون ازلطف شما. مشاهده پاسخ دکتر
474
گوشت اضافه دور ختنه گاه

باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر بنده جوانی 25ساله هستم که تابحال هیچگونه رابطه جنسی نداشتم در اطراف ختنه گاه چند عدد گوشت اضافه وجود دارند که درحالت معمولی بیشتر دیده میشوند اما در حالت راست بودن کمتر دیده میشوند ویکی از آنها که بعضی مواقع مثل جوش فشار میدم خیلی خیلی کم ماده سفید مثل چربی سفید وسیاه بیرون میزنه خواستم اگه میشه لطف بکنید بنده رو راهنمایی بکنید که برای شریک آینده مشکل پیش نیاد خدا خیرتون بده باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
475
جوش سر آلت تناسلي

دكتر جان با سلام و عرض خسته نباشيد مدتي بود كه به دليل خودارضايي سر آلتم پوست پوست شده بود پس از اون در يكي از جاهايي كه پوست پوست شده بود جوش سر سياه دراورد كه به سادگي دراوردم قسمت سياهش
تو ماه اخير رابطه جنسي زياد داشتم كه حدود ١ هفتس تو همين ناحيه يه جوش قرمز رنگ درومده ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
476
آلت تناسلی

کوچکی اندازه‌ی آلت تناسلی و بیضه ها . مشاهده پاسخ دکتر
477
زخم کنار کلاهک آلت

سلام آقای دکتر خسته نباشید، خدا قوت، شرمنده کنار کلاهک آلت تناسبی حالت زخم مانند شده و منو بسیار نگران کرده برای درمانش چه اقدامی داشته باشم از راهنمایی شما استاد ارجمند متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
478
Az edraram mayeye zard rang miad

Man az alatam tarashohate zard rang miad chand vaght pish azmayesh kesht dadam dr daroo dad vali kamel khoob nashodam che darooei bayad masraf konam va nahveye moraghebat va dar heyne masrafe daroo nabayad sex dashte basham مشاهده پاسخ دکتر
479
زگيل تناسلي و ترس

بنده دو سال پيش زگيل تناسلي داشتم و حدود ٣٠ ساله هستم
در حال حاضر ازدواج كردم و خانم بنده هم ٣٠ سال هست
ميترسم نزديكي كنم بخاطر اينكه شنيدم ممكن ايشون بگيره
ولي از دو سال پيش اصلا زگيل در نياوردم
والا خيلي ترسوندنم
مشاهده پاسخ دکتر
480
ظاهر شدن لکه صورتی و پوست انداختن روی آلت تناسلی

با سلام خدمت شما. مدت یک سال است روی آلت تناسلی ام یک لکه صورتی ظاهر میشه و اون قسمت پوستش نازک میشه و بعد از دو سه روز پوست میده و این موضوع تکرار میشه بصورتی که تقریبا هیچ وقت این ناحیه بصورت کامل خوب نمیشه. اولین بار بصورت خالهای قهوه ای بعد از نزدیکی و استفاده از کاندوم ظاهر شد و بعد از چند ساعت ناپدید شد بعد از یکی دو روز دیگه بصورت این لکه ای که گفتم قبل از قسمت ختنه گاه ظاهر شد و کم کم روی کلاهک آمده. چند بار به پزشک مراجعه کردم هایدروکورتیزون دادن و بعد از یک هفته خوب شده ولی دوباره عود کرده. بعد از نزدیکی این ناحیه رنگش پر رنگ تر میشه و بعد از چند روز پوست میده. اگر راهنمایی کنید چه راهی داره تا بصورت کامل خوب بشه ممنون میشم. مشاهده پاسخ دکتر
481
عدم نعوذ

اقای دکتر بنده بیماری دیابت دارم و نعوذ کامل انجام نمیگیره با جراحی میتونم هم سایز ببرم بالا هم مشکل نعود حل کنم مشاهده پاسخ دکتر
482
زگیل تناسلی

سلام.آقای دکتر منو بیشتر راهنمایی کنید.روحیم داغون هس.. این دونه که من نمیدونم چی هس الان حدود 4 سال هس که منو آزار میده..بعضی اوقات زیاد برجسته میشه و در رابط زناشویی با همسرم دچار خونریزی میشه.بعضی اوقات هم میترکه ازش حالت چرک وخون میاد..بعد مدتی هم باز کوچک میشه..خیلی به دکتر مراجعه کردم.فقط قرص چرک خشک کن بهم دادن وچندتا سوزن وپاماد که وقتی داروها رو مصرف کردم بهتر شده در حد ناپدید شدن بوده..ولی باز چند مدت دیگه ظاهر میشه..روی عادت ماهانه ام تاثیر گذاشته نمیدونم بخاطر وجود این دونه هس اصلا منظم عادت ماهانه نمیشم.یا دوماه یا سه ماه یه بار عادت ماهانه میشم...البته اونم باید حتما برم پیش دکتر برام چندتا سوزن مینویسه تا عادت ماهانه بشم..من بچه شهرستانم از استان فارس هستم.وفقط در شهر ما دکتر متخصص زنان وپوست ودکتر عمومی هس که به همشون زیاد مراجعه کردم..اما هنوز به دکتر شیراز یاجایی دیگه مراجعه نداشتم..والان چند روز هس سیر درمانی میکنم که گذاشتم رو دونه خیلی سوزش داره وبدترش کرد دیگه ادامه ندادم..از سرکه سیب هم استفاده میکنم برا شستشو.نظافت شخصی هم رعایت میکنم.والان حدود یک ماه هس اصلا با همسرم نزدیکی نداشتم تا شاید بهتر بشه..بگین من چیکار کنم..این دونه از نظر شما چی هس..زندگیمو نابود کرده..راستی اینم بگم که با خوردن غذاهایی چرب یا روغن بدتر میشه..حدود 3 ماه هس اصلا روغن یا غذاهایی چرب استفاده نمیکنم.. مشاهده پاسخ دکتر
483
روش درمان زگیل تناسلی

در مورد زگیل تناسلی خانمم سوال داشتم
در خصوص زگیل بودنش مطمئنیم
در ناحیه بین آلت تناسلی و مقعد چندین زگیل وجود دارد اما یکی از انها خیلی بزرگ است شما برای درمان چه روشی پیشنهاد میکنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
484
تورم بیضه‌ها همراه بادرد

تورم بیضه‌ها همراه بادرد با دراز کشیدن درد آرام وبا راه رفتن تشدید می شود وبرآمدگی های کوچکی با لمس کردن احساس می شود مشاهده پاسخ دکتر
485
ناتوانی جنسی

حدود دوماهه که فقط یک بار آن هم با زحمت عمل نزدیکی انجام دادم .درست دوماه پیش نوار قلب گرفتم دکتر عمومی گفت یه مقدار اشکال داره ولی پیش متخصص قلب رفتم با توجه به اینکه ورزش میکنم ودر حین ورزش سوزش قلب ندارم دکتر گفت مشگلی نیست .درضمن قرص فشار خون لوزارتان ۲۵میلی استفاده میکنم.خواستم بدونم علت سرد مزاجی اینجانب چیست و راه حل آنرا لطفا توضیح دهید مشاهده پاسخ دکتر
486
آسيب

خسته نباشيد
من ٣4 سال سن دارم ،از ابتداي امسال نعوظ صبحگاهي نداشتم ،بعد از مشكلات بسيارزياد كاري و فكري در ابتداي سا ل دچار سوزش نوك آلت و تكرر شدم،سونو گرفتم پروستات ٢٧cc و آزمايش ادرار بدون مشكل و ٢٠ تا وانكس ٢٠ پروكساژل ،آمپول آميكاسين ٣ عدد و پردينوزولون ،و در نهايت با خوردن ١٠ عدد وزيكرتجويزي شما سوزش و تكرر برطرف شد ، با مطالعه سايتها آزمايش پنيمور را جهت رفع مشكل انجام دادم ،اما پس از انجام آن دچار اختلال نعوظ شدم و آلت سفت ميشود اما حس مي كنم به نوك آلت خونرساني كامل انجام نميشود و سفتي شديد قبل وجود ندارد ، اين مشكل با خوردن ١4 قرص اركتو برطرف ميگردد ، سوالي كه دارم اينه آيا كشيدن آلت با دست در آزمايش پنيمور ميتونه باعث آسيب شده باشه ؟و اين آسيب چطور تشخيص داده ميشه؟ممنون
بعد
مشاهده پاسخ دکتر
487
سرطان پروستات

من 17 سال دارم و الان میترسم سرطان پروستات گرفته باشم چون وقتی میخوام ادرار رو تخلیه کنم دچار استرس میشم و احساس میکنم به طور کامل تخلیه نشده است مشاهده پاسخ دکتر
488
Hpv تست

سلام، من برای معاینات سالانه رفتم دکتر زنان 25 سالمه بعد از معاینه گفت داخل زگیل دارس ، درحالیکه زائده ای بیرون ندیدم ، رابطه بدون کاندومم 1 بار بوده ، تست پاپ اسمیر و همراه اون hpv pcr انجام دادم های ریسک و لو ریسک منفی بود ، دکترم باز معاینه کرد گفت hpv نداری و اون زائده ها پاپیلومات (ی همچین اسمی) هستند،
تست hpv من چقدر معتبره ممکنه داشته باشم اما متوجه نشده باشن ؟
مشاهده پاسخ دکتر
489
زگیل تناسلی

سلام من برای معاینات سالانه ب دکتر زنان مراجعه کردم ، ۲۵ سالمه ، دکتر بعد از معاینه گفت داخل زگیل داری
همراه پاپ اسمیر hpv pcr انجام دادم که هم های ریسک هم لو ریسک منفی شد
دوباره معاینه شدم گفت پاپیلومات ( ی همچین چیزی ) هست و hpv ندارم ،
چند درصد احتمال داره اون زائده ها زگیل باشن ، چون مکمل برای بالا بردن سیستم ایمنی تهیه کردم
هنوز نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
490
لكه قرمز روي الت تناسلي

مدتي است زير پوست كلاهك الت تناسلي ام چند لكه قرمز رنگي مشاهده ميكنم كه روي ان پوسته مي اندازد
و موقع رابطه جنسي و بعدش دچار سوزش بسيار زياد و درد روي اون ناحيه قرمز رنگ ميشوم و رنج ميبرم
علت ان چيست و راه درمان ان چيست
من از اصفهان هستم و امكان ان را ندارم ك به تهران بيايم
مشاهده پاسخ دکتر
491
غده‌بیضه

غده‌ی‌بزرگی‌در‌قسمت‌پایین‌بیضه‌چپ‌دارم مشاهده پاسخ دکتر
492
مشاوره

سلام
خسته نباشيد
من با پسري ميخوام ازدواج كنم كه به دليل بيماري مادرزادي بيضه هاشو برداشتن آيا اين امكان وجود دارد كه با روش هاي نوين بچه دار شود هر دو هفته اي ١ بار تزريق آمپول تستسترون دارند
مشاهده پاسخ دکتر
493
هیپوسپادیاس

سلام آقای دکتر
فرزند پسر دو ساله ای دارم تازه متوجه شدیم که خروجی ادرار پایین تر از سر آلت هست در واقع هیپوسپادیاس هستش
بنده میخواستم هزینه عمل رو بدونم چقدره
طبق مطالعه ای که از سایت شما داشتم احتمالا کرونال یا گلانولار باشه
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
494
الت تناسلی

سلام من مشکلم اینه الت تناسلیم حس نداره وهرکاری میکنم بلند نمیشه العان 34سال سن دارم العان گیر دادن برای ازدواج ولی نمیتونم یه روزهم پیش یه خانم رفتم هرکاری کرد نتونست بلندش کنه حالا نمیدونم چیکار کنم ایا میتونید کمکم کنید
ایا میتونیید کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
495
آلت تناسلى مردان

آيا راهى براى كوچك كردن آلت تناسلى مردان وجود دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
496
زود انزالی

مدتی هست ازدواج کردم
اما مشکل زود انزالی دارم و این مسئله به شدت من رو ناراحت کرده و هیچکس نمیخواد مشکلی برای زندگیش پیش بیاد
به دکتر رفتم برام فلوکستین تجویز کرد
صبح ها میخوردم اما تاثیری احساس نکردم
مجددا مراجعه کردم و برای من کلرومیپرامین تجویز شد با دوز 50 و گفته شد چند یاعت قبل از تزدیکی استفاده کنم
خوب بود به شکلی که در هنگام نزدیکی اون حسی که انزال رو نزدیک میکنه به تعویق مینداخت و یکجور بی حسی داشتم
البته این دارو منرو به شدت خوابالوده و بی حال و منگ میکرد و حتی لرزش در دستم به صورت خفیف احساس میکردم بعد از اون دوزش رو پایین اوردم اما اونطور که باید جواب نداده
از آن گذشته من اصلا مشکل نعوظ نداشتم اما الان به دلیل ترس و بی اعتماد به نفسی من ممکنه گاها نعوظم رو از دست بدم که بعضی اوغات از ویاگرا نصف قرص استفاده میکنم
باتوجه به موارد بالا از شما میخوام کمکم کنید
ممنون از حوصلتون
مشاهده پاسخ دکتر
497
تنگی مجراری ادراری

پسر6ساله دارم.که هم تنگی مجرای ادراری داردهم سوراخ مجراش یه کم پایین هست وکج ادرارمیکنه.اولین دکترکه پسرم روعمل کردسوراخ مجراش روجابجاکردولی مراقبتهای بعدعمل روبه من نگفتن که بعدعمل هرروزبانوک تب سنج چرب کنم وداخل مجراش بزنم تاچسپندگی به وجودنیاد.تاسه روزبعدعمل ازمجرای جدیدش ادرارمیکردوروزچهارم دیدم که ازمجرای قبلی که پایین هست ادرارمیکنه مراجعه به مطبشون کردم که بامن برخوردبدی داشت که تومراقبت بعدعمل وانجام ندادی وبازبایدبچه عمل بشه.ودیگه بچه من وقبول نکردمنم پسرم پیش یه دکتردیگه بردم که گفت نیازی نیست مجراش جابجابشه وهمون مجرای اصلیش وباعمل سرپایی گشادکرد.الان بعداز6ماه پسرم واسه ادرارش یه کم سوزش ودرد داره وادرارش کامل تخلیه نمیشه .خواهش میکنم اقای دکترراهنمایی کنیدبازهم بایدعمل بشه بخداخیلی هم نگران پسرم هستم.اگربازم عمل کنه خوب میشه
اینم عکس بعدعمل دومش.خواهش میکنم من مادروازنگرانی دربیارید.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
498
بیضه

سلام بیضه راستم ۱موقع هایی به سمت بالا حرکت میکند خطرناکه دکتر باید برم؟ مشاهده پاسخ دکتر
499
زگیل تناسلی

شقایق ...:
چند روزه یکی دوتا زگیل خیلی ریز رو روی آلت تناسلیم دیدم والبته همسرم به صورت خیلی زیاد داره و من تابحال توجه نکرده بودم. وقسمت ابتدای واژن خیلی عجیبه .برای تشخیص اینکه زگیله براتون عکس ارسال کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
500
نازک شدن

سلام اقای دکتر چند وقتیه متوجه شدم در حالت نعوض از وسط الت به سمت سر الت خیلی نازک شده نسبت به بقیه ی الت و خیلی باعث ترسم شده باید چکار کنم 23سالم هست و یک بار رابطه ی بدون کاندوم داشتم مشاهده پاسخ دکتر
501
عدم نعوظ

با سلام و خسته نباشید
حین رابطه 2 دفعه اخیر مشکل نعوظ دارم خیلی زود از حالت نعوظ خارج میشه و دوباره باید با دست تحریک بشه البته درهنگام نزدیکی این مشکل نیست ضمنا قبلا اصلا این مشکل نبوده
میخواستم بدونم علتش چی میتونه باشه
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
502
واریکوسل گرید ۳

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر و ممنون از اینکه از وقت گرانبهاتون زده و به سوالات بیماران جواب میدید .
آقای دکتر بنده جوان ۲۳ ساله هستم و ۸ سال هست که به طور مرتب خودارضایی میکنم و با توجه به اینکه اواخر سایز کیسه بیضه سمت چپ ام بزرگتر به نظر میرسید به متخصص اورولوژیست مراجعه کردم و همون ابتدا با معاینه گفتن واریکوسل گرید ۳ شدید دارید و نیاز به عمل و بعد ازمایش سونو هم نوشتن واسه اطمینان و بعد از برسی گفتن بیضه سمت چپ ام هم کوچک شده. چند تا سوال داشتم اگر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم
۱ ایا ابتلا به واریکوسل من به خودارضایی طولانی مدت ام ارتباطی دارد یا خیر؟
۲ اینکه من الان دانشجو هستم و شرایط عمل رو ندارم میخاستم ببینم اگر عمل را شش ماه دیرتر انجام بدم خطر جدی منو تهدید میکنه در اینده واسه ازدواج و باروری و امکان داره واریکوسلم شدید تر بشه و کار از کار بگذره؟
مشاهده پاسخ دکتر
503
زگیل تناسلی

من مدت 12 یا 3 ماه هست که پایین آلت تناسلیم 23 تا زگیل تناسلی زده.بالا ترش هم که میشه زیر شکمم یدونه جوش نسبتا بزرگ زده.میخواستم بدونم علت چیه؟اصن اینا زگیل تناسلین؟یا جوش؟لطف کنین پاسخ بدین ممنون میشم.خیلی نگرانم. مشاهده پاسخ دکتر
504
عدم نعوظ

با سلام قبلا هم مزاحم شده بود .با تحریک حالت نعوظ ندارم .
قرص های تادانوفیل 20 و 10 دکتر بهم دادن.که 20 یک ساعت قبل از نزدیکی و 10 هر روز نصف قرص .دکتر برام سونوگرافی برام نوشتن .جواب سونوگرافی این هستش
با خوردن قرص ها تو خواب نعوظ کامل دارم
برای نزدیکی اگر انتهای الت و بگیرم و قرص بخورم نعوظ دارم .
مشاهده پاسخ دکتر
505
مشکلات ناحیه تناسلی زگیل

راه درمان زگیل تناسلی .و مشاوره مشاهده پاسخ دکتر
506
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر . من متوجه چند دانه خاکستری زیر کلاهک آلت تناسلی خود شدم . به دکتر مراجعه کردم و گفتند زیگل تناسلی هست و برایم پماد آلدرا تجویز کردند . پس از استفاده دچار قرمزی و تورم و دانه های قرمز شدم . عکس زگیل و عکس حساسیت رو براتون میفرستم . ابتدا میخواستم ببینم که اصلا زگیل هست و ثانیا من استفاده از پماد رو ادامه بدم یا نه ؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
507
عدم تخلیه راحت و تقریبا تکرر ان

با سلام و خداقوت هرچی مدرک دارم براتون میفرستم.اقای دکتر من وقتی دستشویی میرم ادرارم احساس میکنم کامل نمیاد وقتی باز اول میاد میاسته ولی هنوز دارم واقعی نه کاذب 28 سالمه خیلی طول میبره دستشویی خسته شدم عکساشو براتون میفرستم اهواز رفتم دکتر عباباف میگه خوبی ولی واقعا خوب نیستم زندگیم رو تحت تاثیر قرار داده حتی با استبرا هم راحت نمیشم باید بنشینم چند بار بیاد شاید راحت بشم وقتی سردیم میشه واویلاست بادستم بعداز ادرار در هربار که فشار میدم قشنگ ی قطره که می مونه میاد بیرون خواهشا ی نظر کارشناسی و دقیق بم بدین چکار کنم الان ده ساله رنج میبرم دکترا هم میگن مثانت تخلیه میشه باور کنید کاذب نیست.بعدش تقریبا زود زود میرم دستشویی 1ساعت یا 2 ساعت بیشتر تحمل میکنم. مشاهده پاسخ دکتر
508
ایا زگیل تناسلی بعد از 3 روز از تماس با فرد الوده نمایان می شود؟

با سلام .جناب دکتر. من یه ماه قبل ازمایش پاپ اسمیر دادم و جز یه التهاب کم هیچ مشکلی نداشت. دوشنبه رفتم متخصص زنان ایشون منو معاینه کردن. ولی قبلش رو تخت کناری خانمی رو معاینه کردن که زگیل تناسلی داشت. حالا من از روزی که اومدم .روی لبه کوچک واژنم یه چیزایی شبیه پرز حوله دیدم. به شدت استرسی شدم. به خاطر اینکه من هیچ رابطه جنسی جز با هم همسرم ندارم. و کاملا معتقد هستیم هر دو. حالا همش میترسم نکنه خانم دکتر فراموش کرده باشه دستکش و عوض کنه. در این شرایط و به این سرعت امکان انتقال و بروز هست؟
اون چیزایی که من دیدم خیلی ریز هستن و من چون شروع سیکل قاعدگیم شد دیگه نتونستم برم دکتر . واسه همین خیلی نگرانم.
مشاهده پاسخ دکتر
509
مجاری ادرار

باسلام واحترام خدمت جنابعالی دکتر چندتا تصویرسیستوسکپی ارسال کردم حالا تصویر نوارمثانه جدیدرو خدمتتون ارسال میکنم به نظر جنابعالی درمان دارویی خوبه ،puv باید کامل برداشته بشه،انقباض مثانه باید توسط تحریک الکتریکی موقت یا دایم قویتر بشه واقعا خواهش میکنم کمکم کنین این مشکلات زندگی رو ازم گرفته . مشاهده پاسخ دکتر
510
مجاری ادرار

باسلام و تشکربابت پاسخگویی جنابعالی .دکتر قبلا آزمایش وعکسهایی ارسال کردم حالا هم سه تا سیستوسکپی انجام گرفته دراستان خودمون رو ارسال میکنم امیدوارم بتونین بنده رو راهنمایی بفرمایین متاسفانه چندماهیه این مشکل زندگی رو ازم گرفته مشاهده پاسخ دکتر
511
انحنا الت

سلام.من۱۶سالمه،مشکل انحنایه آلت دارم.کلا از کودکی دچار این مشکل بودم.حدودا۲۰درجه است.الان راه درمانش چیه؟چقد هزینه داره؟
ممنونم از شما
مشاهده پاسخ دکتر
512
تورم الت

تورم یک طرف الت قسمت زیر کلاهک همراه زوق زوق مشاهده پاسخ دکتر
513
تب خال اطراف ناحیه تناسلی

سلام جناب دکتر من رابطه جنسی با خانمی داشتم بعد از یه مدت به قول خودش، بعد از یه هفته از رابطه جنسی بین خودمو خودش شروع به زخمای اطراف دستگاه تناسلیش کرده،حال که داخل اینترنت سرچ کردم فهمیدم که تب خال هست.جناب دکتر الان ایشون از من این بیماری رو گرفتن ؟بعد من علایمی ندارم. دکتر به نظرتون باید چکار کنم حال ایشون بهتر بشه راهنمای کنیت ممنون میشم با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
514
زگیل تناسلی

سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر عزیز.من دختری 21 ساله هستم ک دچار نوع6و66 در ناحیه ی مقعد.ب صورت یک روز در میان قرص زینک و بادی کلینز میخورم و 2دوره ی واکسن هم زدم سوالم اینجاست ک در صورت نداشتن رابطه ب طور کامل از واژن امکان درگیری گردنه ی رحم هست و اینکه احتمال بهبودی من چقدر است و هر چند ماه باید چکاپ شم و اینک بعد از چ مدت میتونم رابطه داشته باشم.و ایا نوع های ویروسی خطرناک هستند؟برای چکاپ چه نوع ازمایشی باید داد ک نشون بده دفع شده؟ممنون از پاسختون سلامت باشید مشاهده پاسخ دکتر
515
رنین

سلام خسته نباشید.من فشار خون عصبی دارم و روزی یک عدد والزارتان ۴۰ و یک عدد کارودیول ۱۲/۵ میخورم. برای چکاپ آزمایش دادم و همه چیز نرمال بود و فقط سطح رنین ۱۶۵ بود.که دکتر برام داپلر رنگی شریان های کلیه و سونوگرافی کامل دادن.در داپلر هم هیچ تنگی یا انسداد عروق دیده نشدو همه چیز نرمال بود.آیا ممکنه بالا رفتن رنین بر اثر استرس یا مصرف دارو های فشار باشه؟آلدسترون و پتاسیم هم در حد طبیعی بود و دفع پروتیین یا خون نداشتم.ممنون از جوابتون. مشاهده پاسخ دکتر
516
عمل وازكتومي

با سلام در صورتي كه مجراي دفران در يك طرف بعد از بريده شدن بخيه شود اما سر ديگر ان ازاد بماند ايا بعد از عمل احتمال جوش خوردن دو سر لوله وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
517
زگیل تناسلی

سلام جناب دکتر یه مدتیه همه در مورد بیماری زگیل تناسلی حرف میزنن نگران شدم من زیاد رابطه جنسی نداشتم با افراد مختلف ولی کناره الت تناسلی البته برجسته نیست و فقط 4 عدد به رنگ تیره مثل خال به رنگ تیره البته گفتم برجسته نیست هست میخواستم بدونم میتونه زگیل تناسلی باشه ؟ ممنون از راهنمایی مشاهده پاسخ دکتر
518
ويروس اچ پي وي تيپ شصت و يك

سلام وقت بخير آقاي دكتر
آزمايش HPV همسر من مثبت و از نوع تيپ 6١ (شصت و يك) تشخيص داده شده و روي آلت من در محدوده كلاهك جوش ريز و اندكي هم برآمدگي ديده ميشود كه بنظر خودم قديمي هست ، آيا اين نوع ويروس(تيپ شصت و يك) قابليت ايجاد زگيل را هم دارد؟
آيا درمان دارويي مثل پماد براي حالت فعلي من قابل تجويز است؟
مشاهده پاسخ دکتر
519
زیگیل و مقعد

سلام
من چندوقتی زایده هایی شبیه زیگیل اطراف مقعدم زده و ازطرفی هم تغییراتی مث متورم شدن مقعد و شل شدنش برام پیش اومده خیلی ممنون میشم راهنمایی کنیید که چی هست و باید چ کنم
عکسایی هم گرفتم ک ارسال میکنم
مشاهده پاسخ دکتر
520
تنگی مجاری ادرار

با سلام. بهترین قرص برای تنگی مجاری ادرار بعد از عمل چیست؟ متاسفانه داروی قبلی مورد استفاده رو فراموش کردم که بسیار مناسب بود. یه کپسول که تقریبا نارنجی رنگ بود. خواستم اسم شو برام ارسال کنید مشاهده پاسخ دکتر
521
درد بیضه

بیضه سمت چپم درد میکنه
الان یک ماهی شده درد میکنه علتشو میحواستم بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
522
زگيل تناسلي

سلام و خسته نباشيد
دكتر من مبتلا به ويروس زگيل تناسلي هستم
و 4 بار با نامزدم رابطه داشتم و الان ميخوام بدونم كه چجوري بفهميم ايا مبتلا شده يا نه
مشاهده پاسخ دکتر
523
قدم بعدی چکار کنم

پی اس ا 404 و حجم پروستات 47سی سی است چکار کنم
56 سال سن دارم تازه شروع به درمان کردم سونوگرافی کلیه و مثانه سالم امنیک 4 وداکسی سایکلین وسیپرو فلوکساسین مصرف میکنم
دکتر گفتن یک ماه بعد آزمایش پی اس ا بدم
نگران باشم یا خیر بیش از حد معمول فقط روزها دستشویی میرم
چکاپ خون و ادرار هم منفی بود
مشاهده پاسخ دکتر
524
همان سوال 2 تایی بود

مدتی دچار عدم نعوظ به علت مصرف داروهای ضد افسردگی شامل فلوکستین و ونالافاکسین و کلونازپام بودم نزدیک 6 ماه
با مشورت پزشک تادالافیل مصرف کردم
الان التم دچار مقداری کجی شده است؟
سوال 1 ؛ ایا از مصرف تادالافیل است؟
سوال 2؛ ایا مصرف تادالافیل با داپوکستین خطرناک است؟
مشاهده پاسخ دکتر
525
درد یکی از بیضه ها در کودک

با سلام. پسرم به مدت سه روز است که در ناحیه بیضه سمت چپ درد دارد که گاهی شدید تا حدی که کوچکترین لمس را نمیشه کرد و وقتی هم که درد ان کم است با لمس کردن درد میگیرد. کمی هم قرمز رنگ شده اما ورم نکرده.و وقتی درد میگیرد به طرف گشاله سمت چپ تیر میکشد. مشکل خاصی هست?
در ضمن یازده سال دارد
مشاهده پاسخ دکتر
526
کوچک بودن یکی از بیضه ها

با سلام
چن وقته متوجه شدم بیضه چپم حدود یک سوم بیضه راستم شده.بیضه هام هم هیچگونه دردی ندارند مشکل از چه چیزی میتونه باشه.
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
527
زگيل دهاني

سلام من رو سقف دهانم و داخل گلوم جوشهاي خيلي ريز زده كه كمي التهاب هم داره و موقع غذا خوردن درد داره ميخواستم ببينم زگيله؟و راه درمانش چيه؟ مشاهده پاسخ دکتر
528
تنگی مجرا

mehdi s:
سلام جناب دکتر جباری عزیز،بنده چند روز پیش عکس رنگی از مجرای ادرار برای شما ارسال کردم وشما گفتید که تنگی مجرا ندارید در صورتی که دکتر خودم گفت تنگی دارید حالابنده چند سوال دیگه ازشما داشتم ممنون میشم بهشون پاسخ بدید.یکی این که شما گفتید باتوجه به عکس تنگی ندارید یعنی من دیگه جناب دکتر خیالم راحت باشه که تنگی مجرا ندارم ؟ضمنامن یک نگرانی دیگه هم دارم زمانی که برای عکس رنگی سوندرو وارد مجراکردند درد زیاد داشتم وبعد ازخارج کردن سوند هم مقداری خون از مجرا خارج شد میخواستم بدونم این خونریزی خودش باعث تنگی نمیشه ؟چند روزه که این موضوع فکرمو مشغول کرده .من دوباره عکس رو برای شماارسال میکنم دکتر عزیز ممنون ازشما
مشاهده پاسخ دکتر
529
بی میلی جنسی

باسلام خدمت جناب دکتربنده 57سال سن دارم الان یک سال است میل جنسیم کم شده لطفا راهنمایی بفرماییدکه چکارکنم باتشکرازشما ازکرمانشاه هستم مشاهده پاسخ دکتر
530
زگیل تناسلی

زگیل تناسلی
باسلام خدمت دکتر عزیز و گرامی
آقای دکتر من 2 ماه پیش کرایو کردم رو بیضه هام بود بعد دوباره دراومدن رفتم پدوفیلین دکتر داد زدم زگیل ها زیاد شدن پخش شدن حالا علاوه بر اونجا زیر کلاهک آلتم اومدن میخواستم بگم چیکار کنم من ؟
بعد راسته میگن بعد 2 سال عفونت برطرف میشه ؟ و قارچ شیتاکه مصرف کنم ؟ جای کرایو سفید مونده به مرور رفع میشه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
531
کیست کورتیکال کلیه

با سلام خواهرم چند ماه پیش تو سونو معلوم شد کیست کورتیکال با دیواره کلسیفیه در کلیه چپش با ابعاد ۱۰*۱۳میلی میباشد . دکتر ش بهشون گفته که چیز خاصی نیست یک سری ویتامین با فولیک اسید واسش نوشتن از وقتی اونا رو خورد کلیه سمت چپش شروع به درد گرفته و تب و لرز داشتن چند قرص مترونیدازول خوردن بهتر شدن ولی الان بعضی مواقع احساس درد مبهمی دارن در سمت چپش ایا جای خطری هست لطفا کمکم کنید ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
532
hpv

سلام خسته نباشید. ببخشید چند تا سوال داشتم.یکی اینکه راهی هست که بشه آزمایشی داد که نشون بده قطعا ویروس اچ پی وی در بدن هست یا نه ؟ عده ای می گویند باید حتما وارت باشه تا نمونه بردارن ازش و بدون وارت مشخص نمیشه واقعا هست یا نه در بدن ...پس کسانی که دیگه وارت ندارن چجوری میرن ازمایش میدن که میفهمن منفی شده یا نه؟یعنی جوابش کاذبه؟....البته عده ای هم گفتن که از ترشحات واژن میشه ازمایش داد... بهرحال میخوام ببینم منی که وارت ندارم میتونم بفهمم این ویروس هست توی بدنم یا نه؟!
سوالات بعدیم کمی عجیب و مضحک است شرمنده واقعا ... بخاطر وسواس فکری شدیدمه.... من هدفون مخصوصا از اینا که تو گوش میکنن قبلا زیاد پیش میومد که بصورت مشترک استفاده کنم آیا از این طریق ویروسhpv منتقل میشه ؟اصلا در محیط داخلی گوش این ویروس میتونه باشه؟!

آیا در محیط بینی یا در آب بینی و اشک چشم این ویروس hpv میتونه وجود داشته باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
533
ناباروری

32 سال سن دارم،مدت شش سال است که همسرم باردار نشده،در آز اسپرم هم مشکل تعداد داشتم، هم تحرک،واریکوسل کمی،کم خونی و سابقه دی وی تی دارم،دو سال وارفارین مصرف کردم و چند ماهی هست که قطع کردم،آیا میتوانم یک دوره قرص سمنکس استفاده کنم شاید نتیجه بگیریم؟ مشاهده پاسخ دکتر
534
عدم نعوذ و پایداری آن

جناب دکتر با سلام.
مردی 40 ساله هستم. به دلیل اختلافات شدید که طی 16 سال زندگی با همسرم در زندگی داشته‌ام از منظر جنسی نسبت به ایشان بسیار سرد شده‌ام. بیش از 6 سال است که رابطه جنسی بسیار کمی داریم شاید کمتر از 10 بار در سال. در یکسال اخیر مشکل نعوذ و نگهداری نعوذ را دارم. البته درخواب گاهی نعوذ کامل اتفاق می‌افتد که اندکی پس از بیداری از بین می‌رود. در چند ماه اخیر نیز تمایل جنسی‌ام به شدت کاهش پیدا کرده است. تشکر میکنم راهنمایی بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
535
درد بیضه

سلام
من بیضه واسه دومین باره که در دو روز تحریک شده و اسپاسم میکنه و درد میگره...آیا دردش به خاطر همون اسپاسمه...برخورد فیزیکی با دست با رانم که بهش میخوره باعث درد میشه.مشکل چیه؟؟
درمانش چیه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
536
از بین رفتن نعوظ

در حین رابطه جنسی و یا تغییر پوزیشن دچار شل شدن آلت میگردم. مشاهده پاسخ دکتر
537
اسپرم

با سلام . من آزمایش اسپرم انجام داده ام که نتیجه ان به پیوست می باشد . دکتر متخصص برام دارو نوشته که لیست داروها نیز پیوست میباشد.ایشان گفتن درصد تحرک اسپرم کمی ضعیف است واسه همین دارو نوشتن. لطفا درخصوص نتیجه ازمایش و داروها اظهار نظر فرمایید و ایا خوردن داروها لازم است یا خیر؟ ضمنا اینجانب تا الان برای باروری جلوگیری داشته ام و اقدام نکرده ام.ضمنا واریکوسل هم ندارم. مشاهده پاسخ دکتر
538
اندازه نرمال و طبیعی آلت تناسلی

با عرض سلام و احترام خدمت دکتر گرامی
بعد از معاینه،من از پزشک پرسیدم آیا اندازه آلت من نرمال و طبیعی هست؟
حقیقتش نگران شدم و می‌خوام به جواب مطمئن برسم که آیا اندازه آلت تناسلی من نرمال و طبیعی هست و برای داشتن رابطه نرمال و طبیعی با همسرم در آینده و همچنین فرزند آوری نرمال هست و هیچ مشکلی نداره؟
و البته گفتن که در آلت نرمال در حالت نعوظ نباید کوچکتر از 12سانت باشه
ومنم گفتم که فکر می‌کنم از 12سانت بیشتر باشه
آقای دکتر من پسری 22ساله و مجرد هستم
آقای دکتر عذر خواهی میکنم که سوال های خودم رو به صراحت می‌پرسم و عکس می‌فرستم
کنار، زیر آلت تناسلی من یه بر جستگی کوچکی به وجود آمده بود و در ضمن لکه هایی هم ایجاد شده بود که باعث نگرانی من شده بود و به پزشک متخصص مجاری ادراری و پروستات و... مراجعه کردم و بعد از معاینه و بررسی گفتند که اون برجستگی هیچ مشکلی نداره و یه توده چربی است و اون لکه ها هم گفتند که هیچ مشکلی نداره
در حالت شل
طول آلت من از محل اتصال به شکم تا نوک آلت 5تا6سانت
ودر حالتی که خط‌کش رو فشار دادم از استخوان عانه تا نوک آلت 9.5سانت هست
که ایشون گفتند
ظاهرش در حالت عادی کوچیکه
من طریقه اندازه گیری ها رو بر اساس توضیحات شما در سایت انجام دادم
اما سوالی که برایم ایجاد شده و نگرانم کرده اینه که
طول آلت من در حالت نعوظ از محل اتصال به شکم تا نوک آلت حدود 13 سانت و در حالتی که خط‌کش رو فشار دادم از استخوان عانه تا نوک آلت 15,5 سانت هست
در ضمن اندازه بیضه هم قطر بزرگ حدود 5سانت و قطر کوچک حدود 3سانت هست
قطر (محیط) آلت من در حالت نعوظ 11,3 سانت هست
آقای دکتر ممنون میشم که به من پاسخ بدین که آیا طول و سایز آلت و بیضه های من نرمال و طبیعی هست و برای داشتن رابطه نرمال و طبیعی با همسرم در آینده و همچنین فرزند آوری،نرمال و طبیعی هست؟
با تشکر فراوان از شما دکتر گرامی
مشاهده پاسخ دکتر
539
خارش ذر مجاري ادراري

با سلام و احترام
بنده 40ساله هستم. چند وقتي است حين و بعد آميزش با همسرم، ايشان دچار خارش واژن مي شوند. و و البته خودم هم گاهي به خاطر فشارهاي عصبي و . . .دچار سوزش و خارش مجاري ادراي مي شوم و در ضمن جديد فاصله بين دو آميزش ما 15 روز فاصله مي افته و به همين دليل ديگه ميل جنسي ام هم خيلي ضعيف شده ، خواهش مي كنم راهنمايي بفرماييد.
مشاهده پاسخ دکتر
541
پاپول مرواریدی

سلام میخاستم بدونم پاپول مرواریدی قابل درمان با دارو هست یا نه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
542
چربى هاى ناحيه الت تناسلى

تجمع چربى دور ناحيه الت تناسلى بنده زياد هست
ميخوايتم از شر اين چربى ها خلاص بشم
مشاهده پاسخ دکتر
543
سلام دکتر.من 8 ماهی هست یک ظایعه کوچی در انتهای الات تناسلیم دارم .نه خارشی داره نه دردی .خیلی نگرانم کرده که زگیل نباشه ..من از جنابعالی خواهش میکنم خوب راهنمایم کنید .ایا جای نگرانی است یانه.ممنون از لطف شما

سلام دکتر.من 8 ماهی هست یک ظایعه کوچی در انتهای الات تناسلیم دارم .نه خارشی داره نه دردی .خیلی نگرانم کرده که زگیل نباشه ..من از جنابعالی خواهش میکنم خوب راهنمایم کنید .ایا جای نگرانی است یانه.ممنون از لطف شما مشاهده پاسخ دکتر
544
خشکی پوست آلت

باسلام
من 34 سال سن دارم و متاهل هستم
چند وقتی هست زیر کلاهک و اطراف سر آلتم خشکی پوست ایجاد میشه که زمان نزدیکی باعث بروز درد و گاهی زخم میشه.
از چند نوع کرم استفاده کردم بهتر شد ولی کامل خوب نشد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
545
مشاوره

با سلام خسته نباشید من از بچگی مشکله سی ای اچ دارم برای فوق کليه و اینکه مشکل الورژی داشتم اندازه الت در حالت عادی کوچیکه اندازه نگرفتم در حالت بزرگ شدن 8 سانته و مشکل زود انزالی هم دارم
لطفا کمکم کنید چیکار کنم من 19 سالم است
مشاهده پاسخ دکتر
546
زگیل تناسلی

متن سوال
با سلام خدمت دکتر محترم..
من چند وقتیه متوجه شدم ک روی کلاهک آلتم یدونه جوش شبیه به دانه ریز گل کلم هست...
درد یا سوزش هم نداره...
میشه راهنماییم کنین ک آیا زگیل هست یا نه؟
اگه زگیل باشه باید درمان کنم؟

مرسی ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
547
عكس زگيل تناسلي

اين عكس ايا زگيل هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
548
خودارضایی

خودارضاایی در خانمها موجب ناباروری میشود؟از سن ده سالگی ماهی یکبار تا سن 25سالگی طول کشیده و الان ترک شده است؟ مشاهده پاسخ دکتر
549
کج بودن الت تناسلی و خودارضایی پیایی (روزی حتما یک بار)

آلت تناسلی
سلام اقای دکتر ببخشید که مزاحم اوقات شریفتون شدم من التم در اثر خودارضایی کج شده و این حالت خیلی داره از نظر فکری عذابم میده میترسم که مشکل برام دروس کنه و من حداقل روزی یکی دو بار خودارضایی میکنم من مهری دو و سه کمرم از پایین سر جای خودش نمونده با این کار احساس میکنم که درد کمرم کمتر میشه و تا حالا بخاطر شرم به هیچ کسی این موضوع رو نگفتم حتی خانوادم الان نمیدونم که باید چکار بکنم اگه منو راهنمایی بکنید یه دنیا ممنونتون میشم
دکتر من عادت گرفتم به خودارضایی احساس میکنم که با این کار دردم کمتر میشه
مشاهده پاسخ دکتر
550
درمان انزال زودرس ناشی از خودارضایی

با سلام.آقای دکتر بنده در اوایل بلوغ یعنی در سنین 13 و14 سالگی مرتکب خودارضایی شده ام. البته به طور کامل آن را ترک کردم.اما دراین سالها با دیدن صحنه های جنسی به سرعت تحریک میشوم.اکنون 29ساله هستم.و مشکل انزال زودرس دارم. آیا این مشکل قابل درمان هست؟چون بااین ترس هنوز ازدواج نکرده ام.لطفا راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
551
خال کاملا صاف کنار بیضه چپ

اقای دکتر من یه خال یا حالت لکه گرد کوچک کاملا صاف و هم سطح پوستم کنار بالا بیضه روی پوست کناری دارم .ایا hpv میتونه باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
552
مولوسکوم

سلام خسته نباشید
من قبلا هم باشما مشاوره کردم
دختر24ساله ای هستم که از اوایل اذر متوجه بثوراتی روی لابیا مازورم شدم که بعد از شیو بیشتر شد اول متخصص زنان گفتن زگیله ولی پیش متخصص پوست رفتم گفتن مولوسکومه و کرایو کردن.بعد 2هفته متوجه شدم که بازم دراومده و لیزر کردم ولی چون نتوستم بی حسی رو تحمل کنم دکتر گفتن 2-3تا مونده
الان من چیکار کنم که اینا زودتر از بین برن شرایط مناسبی هم ندارم امتحان پره دارم و این موضوع خیلی بهمم ریخته
ضمنا من رابطه وازینال و انال هم نداشتم
مشاهده پاسخ دکتر
553
پروستات

سلام دکتر
من وقتی خود ارضایی میکنم تا پنج دقیقه نمیتونم خوب ادرار کنم تا الان اینجوری نبودم
علت چی هست دکتر جان
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
554
واريكوسل

سلام اقاي دكترخسته نباشي
من ٨ماه پيش عمل واريكوسل گريد٣چپ انجام دادم
گريدراست ١دارم خيلي نگرانم دراينده واسم مشكل ايجاد
كنه ازمايش اسپرمم هيچ مشكلي نداشت
به نظرشما دراينده درباروري مشكل ايجاد ميكنه؟؟
چه نكاتي بايد رعايت كنم؟؟؟
خيلي ممنونم اگه پاسخ كامل بدين
ازمايشو سونو واستون فرستادم
مشاهده پاسخ دکتر
555
مشکل وارت

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر جباری ....اقای دکتر جواب آزمایش پاتولوژی رو خدمتتون میفرستم لطفا راهنماییم کنید.آیا مشکل حادی هست؟آیا نیاز به درمان می باشد؟هیچگونه زایده ای ندارم.لطف بفرمایید بهم بگید چیکار کنم .آقا هستم سن 31 سال.آیا عمل کوترازیسیون لازم هست آخه خیلی هزینش بالاس و ما توان پرداخت نداریم. مشاهده پاسخ دکتر
556
وجود زائده کوچک در مقعد و خارش

سلام
خیلی عذر می‌خوام روم نشد حضوری برای معینه بیام
من سمت مقعدم دو مشکل حس میکنم
اول یه قسمتی انگار یک زائده کوچک هست که توی عکس ها میبینید. نگران بودم که شاید بعداً به موضوع جدی تبدیل بشه. وقتی که یوبوست دارم بیش از اندازه دردم میگیره و فکر میکنم به این زایده ربط داره.
نکته دوم. مقعدم دقیقا بعد از سوراخ مقعد وقتی به سمت باسن میریم یه مدت خارش داره
مشاهده پاسخ دکتر
557
hpv

باسلام
اگرپاپ اسمیر hpvرااعلام کنه میتوان با اطمینان پذیرفت؟ . درخانواده هایی که همسران بهم وفادارند هم اتفاق میفته؟ من افسرده شدم دیگه چطورممکنه وقتی آدم به زندگیش وفاداره این ویروس رو بگیره. من ازخودم بدم میادواونقدرچیزهای بدی شنیدم که دیگه دارم بخودکشی فکرمیکنم. چطوری میتونم درمانش کنم
مشاهده پاسخ دکتر
558
مشاوره

سلام خسته نباشید دخترم 37 ماهشه چند وقتی روی رونش نزدیک آلت تناسلیش زگیل مولوسکم دیدم حدود 2تا بود حالا 8 تا شده آیا خطرناکه علتش میتونه استفاده از توالت فرنگی باشه باید دارو استفاده کنه یا خودش خوب میشه ممنون از شما مشاهده پاسخ دکتر
559
زگیل تناسلی

سلام من جواب اچ پی وی و گرفتم که زده شماره هجده مثبته،خیلی نگرانم می خوام بپریم میشه فهمید چند وقته مبتلا شدم؟ و آیا همسرم هم مبتلا هست یا نه؟
می خوام بدونم با توجه به اینکه من زیاد شنا می کنم و اینکه واکسن هپاتیت نزدم و قبلا گوشم و تو یه مغازه با دستگاه سوراخ کردم ،احتمال داره این ویروس و گرفته باشم؟ آیا بعد درمان کامل خوب میشم یا ممکنه به همسرم منتقل شه ؟
آیا بعد درمان من و همسرم ممکنه باز ناقل باشم؟
در ضمن همسرم خال گوشتی زیاد روی کشاله ران و زیر بغل داشت رفت با لیزر سوزوند و مطمینم با کسی غیر من نبوده ایا ممکنه این ویروس و جور دیگه گرفته باشه و به من داده باشه؟
در آخر می خواستم بدونم ترشحات وتژن من الان قبل درمان الودست ؟ یعنی دستم بهش بخوره و به کسی بخوره اونم میگیره؟
مشاهده پاسخ دکتر
560
عکسی فرستادم

دور الت تناسلی بنده جایی که پوست الت جمع میشه چیزهایی شبیه زگیل هست ولی دردناکه و زگیل نیست عکسشو میفرستم مشاهده پاسخ دکتر
561
نحوه افزایش قطر و طول آلت؟

برای افزایش قطر و طول آلت جراحی مناسب است ؟
عوارض دارد یا خیر ؟
مشاهده پاسخ دکتر
562
آلت تناسلی

محضر حضرتعالی عرض سلام و ادب و احترام دارم.
سوالی داشتم درخصوص خودم :
بنده 39 سال سن دارم و دارای دو فرزند پسر 14 و 6 ساله هستم.
در رابطه با آلت تناسلی خودم همیشه از عنفوان جوانی دغدغه خاطر داشته ام اندازه طبیعی آلت در من وجود ندارد.
حقیقتا با دیدن فیلمهای گوناگون، شوخی های مطروحه توسط همکاران و همچنین دیدن وضعیت جسمی و طبیعی فرزند ارشدم که شرایط طبیعی رشد را دارد و همچنین ویدیویی از یک کارشناس خانم ایرانی اورولوژی که مطرح کرده بودند حالت طبیعی آلت تناسلی قبل از نعوظ 7 الی 11 سانتیمتر است ( البته بنده شرایط قبل از نعوظ حدود 3 الی 4 سانتیمتر و هنگام نعوظ 11 سانتیمتر می باشد. ) بنده را وادار به تحقیق در راستای انتخاب یک پزشک متخصص نمود که با حضرتعالی آشنا شدم.
بنابراین خواهشمند است اراده فرمایید راهنماییهای لازم از محضرتان کسب نمایم و در صورت ضرورت قطعی شرف حضور پیدا کنم خدمتتان تا اگر راهکاری برای افزایش طول و قطر مشکل فکری اینجانب متصور است بهره لازم را ببرم.
ممنون و سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
563
وقت

با سلام و عرض خسته نباشيد ،
آقاي دكتر رياضتي هستم ٤ ماه پيش از آلمان اومدم و زگيل ليزر كردم ، ٤ زگيل جديد ٢ ماهي هست دوباره اذيتم ميكنه ، ٢ هقته ديگه به مدت يه هفته ميام ايران ، ميخواستم اگه بشه دوباره بيام براي اين زگيل هاي جديد ، اگه بشه ميخواستم كارم در همون روز انجام بشه ، چون فقط يه هفته ايران هستم ، و ميخواستم همچنين بپرسم ، اگه بيماري به قرص ahccاحتياج داره ميتونه براش يه چند تايي بيارم ،
با تشكر
رياضتي
مشاهده پاسخ دکتر
564
زود انزالی

موقع نزدیکی دچار زود انزالی هستم و این مورد تو روحیه ام تاثیر گذاشته است و باعث سرد شدن از رابطه گردیده است
الان هفته ای یک مرتبه قرص ترامادول مصرف میکنم یک ساعت قبل از نزدیکی از نظر تاخیر در انزال تاثیر خوبی دارد اما روی نعوظ تاثیر منفی گذاشته می خواستم اگر قرص جایگزین وجود دارد که روی نعوظ تاثیر منفی نداشته باشد معرفی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
565
انحراف الت تناسلی

سلام
یه مقدار انحراف الت تناسلی دارم ، میخواستم ببینم شرایطش اصلاحش چطوریه , چقدر هزینه داره ، چقدر طول میکشه ، روم نمیشه با خانواده صحبت کنم اجباری به در جریان گذاشتم خانواده هست یا نه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
566
مشاوره

سلام خسته نباشید من دو سال ازدواج کردم و تا حالا با خانومم ارتباط جنسی نداشتم یعنی میخوام ولی نمیتونم و یا رابطه برقرار میکنم اصلا ارضاع نمیشم بد خسته میشیم تموم میکنیم من چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
567
پیرونی

می خواستم سوال کنم بیماری پیرونی قابل درمان هست یا خیر و هزینه درمان حدودا چقدر می شه مشاهده پاسخ دکتر
568
ادرار خونی

سلام من پارسال همین موقه ها همراه ادرارم خونریزی داشتم بطوریکه کلا ادرارم قرمز بود آزمایش دادم عفونت نداشت فقط پروتئین توش بود سونگرافی و سی تی اسکنم دادم ولی سالم بودم خونریزی تا دو هفته ادامه داشت بدون سوزش و درد بعد خوب شدم تا اینکه الان حدود یه هفتس خونروزی مقعدی دارم بازم بدون سوزش و درد باز آزمایش دادم همه چی اوکی و هیچ مشکلی نیس فقط خون زیاد میریزه فک میکنید مشکل چیه و آیا این دوتا به هم ربط دارن? مشاهده پاسخ دکتر
569
درد بیضه چپ

سلام آقای دکتر مدتی است در بیضه سمت چپم احساس درد دارم بعد از نزدیکی و ارضا شدن تشدید می شود حتی در در پایم نیز بوجود می آی آزمایش سو نو دادم وارکوسل نبود نظر جنابعالی چیست با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
570
آیا زگیل تناسلی دارم ؟

با سلام، حدود سه هفته پیش یه زائده کوچک شبیه جوش ته آلت تناسلی من قرار گرفت، و بعد از تقریبا دو هفته مشاهده کردم که روی آلت تناسلی تقریبا قسمت انتهایی آن دو برجستگی ریز صورتی رنگ قرار دارد و چند عدد به صورت خیلی ریز تر که با چشم سخت دیده می شود نیز در زیر آلت پیدا شد، میخاستم ببینم آیا زگیل تناسلی است یا خیر ؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
571
سنگ کليه

با سلام در کليه سمت راست سنگ دو ميلي و چپ 3 ميلي ديده شده ..آيا با تحرک و خورن مايعات امکان دفع هست؟؟؟چون در سمت چپ جديدا درد خيلي کم پهلو دارم...چه بايد کرد؟؟؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
572
کليه

با سلام و عرض ارادت.........جواب سونوگرافي کليه ام را برايتون ارسال کردم......يا اين جواب و بودن سنگ هاي ريز آيا جاي نگراني هست ؟؟؟؟و يا اينکه با خوردن مايعات و تحرک داشتن دفع ميشود و جديدا هم هرازگاهي درد خيلي خيلي کمي در پهلوي چپ دارم مشاهده پاسخ دکتر
573
بزرگی پروستات

با سلام وعرض ادب 45 سال سن دارم سه سال پیش دچار التهاب پرستات وبزرگی پروستات شدم بعد از مدتی با مصرف دارو خوب شدم الان نیز مجددا دچار التهاب وبزرگی پروستات شدم بطوری که در روز بیش از 10بار مجبورم به دستشوئی برم همیشه احساس دفع دارم و احساس سوزش در ناحیه مجاری ادر ار ونزدیک مقعد دارم ( التهاب در این دوناحیه ) بطوری که همیشه احساس دفع بهم دست میده واین امر کلافه ام کرده طوری که آرزوی مرگ میکنم . به پزشک مراجعه کردم برام قرص فروزماید وامنیک وژلوفن تجویز نمودند که من با توجه به سابقه قبلی که داشتم احساس میکنم اشتباه تجویز نمودند ، که بعد از یک هفته نه تنها خوب نشدم بلکه وضعیتم بد تر شد. به خاط همین خودم با جستجو کردن تو سایت نزدیک 2روز هست که قرص سیپرو فلوکسن 500 ( روزی 2عدد)وامپول جنتا مایسین ( روزی یک عدد)استفاده میکنم وقرص فکتیو (شبی 1عدد) که الان یک کم بهتر شدم . می خواستم ببینم جهت درمان بزرگی پروستات بهتر است از چه داروهای استفاده کنم که دوباره عود نکند وچه مدت واگر لازم باشد جهت معالجه به تهران خدمت شما برسم . خواهشمند است جوابم را بدهید . اسکن سونو گرافی را خدمتتان می فرستم. مشاهده پاسخ دکتر
574
جراحی میکروپنیس

سلام. برای افزایش طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن، طوری که زیبایی و نعوظ را از دست ندهد با عمل جراحی امکان پذیر است؟

در ضمن امکان دارد دو تا از رگ های آلت را ضخیم تر کرد؟

سر آلت تناسلی هم بزرگتر می شود؟

دوران نقاهت چقدر است؟
مشاهده پاسخ دکتر
575
کیست اپیدرمویید بیضه بصورت متعدد

با سلام وقت بخیر
اقای دکتر من پسری 27 سالمه هستم و حدود 10 سال هست که درگیر کیست اپیدرمویید بیضه هستم که حدود سه سال هست که بیشتر شدن ابتدا یکی بود الا حدوده 10 تا شده بصورت نیمه متمرکز میخواستم بپرسم که با عمل جراحی بهتره برداشته بشن یا لیزر چون خیلی زیبا نیستن و میترسم برای ازدواج دچار مشکل بشم.
ممنونم از دقت نظر شما
مشاهده پاسخ دکتر
576
مرحله بعد ⏪

سلام
ببخشيد من سونوگرافي دادم پزشك معالجم تشخيص دادن كه جراحي شم
ميخواستم ببينم با اين مشخصات جراحي لازمه؟ اگه جراحي نكنم چه مشكلاتي ممكنه رخ بده
مشاهده پاسخ دکتر
577
زگيل تناسلی

سلام ببخشید می خواستم جواب کلوپوسکوپی وبیوپیسی را برایم توضیح دهید مشاهده پاسخ دکتر
578
مشاوره

سلام آقای دکتر خواستم ببینم تخصص جنابعالی فقط برای مجاری ادراری هست یا مجرای مدفوع هم هست؟ اگر جواب مثبت ، خواستم بگم من چند روزی هست زمان مدفوع درد و سوزش دارم و معمولا محل خروج خونی میشه شما میتونید راهنمایی بفرمایید . لطفا اگر تخصص خودتون نبود یه دکتر خوب معرفی بفرمایید ممنونم. البته دوست دارم خدمت خودتون برسم شرمنده مشاهده پاسخ دکتر
579
ازمایش مقعد لواط

سلام
در مورد آزمایش لواط میخواستم بدونم کدام ارگانها و نهاد های دولتی جهت استخدام فرد ازمایش مقعد لواط رو انجام میدهند البته بغیر ارگانهای نظامی
مشاهده پاسخ دکتر
580
دانه هاي ريز اطراف آلت تناسلي و پنيس

با سلام خسته نباشين دكتر در اطراف آلت تناسلي دانه ريز و همرنگ پوست بدون درد ظاهرشده اند كه خيلي نگران شدم خطرناك باشه ممنون ميشم راهنمايي كنين مشاهده پاسخ دکتر
581
مجاری ادرار

باسلام واحترام از یه هفته گذشته تابحال سعی کردم بیام خدمتتون اما علیرغم تعیین وقت اینترنتی پرواز هواپیما به دلایل بدی هوا کنسل شد ظاهرا قبلا عکس نیفتاده بود حالا دو باره عکس رو خدمتتون ارسال میکنم متاسفانه چندماهیه مجبورم با فشارشکمی ادرار کنم و بعضی وقتا تاثیر بتانکول در فشار ادراری خوبه اما بعضی وقتام کم تاثیره بغیر بتانکول قرص قویتری برای فشار ادراری وبازگشت قدرت ماهیچه مثانه وجود داره متاسفانه تشخیص پزشکان اینجا ظاهرا کمتربوده وباعث شده بیشتربشه باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
582
الت تناسلي

سلام خسته نباشيد اقاي دكتر.اقاي دكتر يه سوال داشتم ك الت تناسلي من در حالت شل يه كم كوچك ب نظر مياد ولي در حالت نعوظ از نظر اندازه گيري 14 15 سانت هست ولي قطرشو نگرفتم هنوز يه كم حساس شدم رو اين موضوع
و اينكه اقاي دكتر ميخواستم ببينم چ راه خلي هست
مشاهده پاسخ دکتر
583
زیگیل تناسلی

:
سلام مدت یک ماه در ناحیه نتاسلی یه چیزای زیردستم موقع شستشو حس میکردم هفته پیش به متخصص زنان مراجعه کردم گفت زیگیل شبیه نیست اما خودم امروز دیدم مثل زیگیل بودن دکتر قرص ماکسیر ایکس روزی یکی موقع ظهر وقرص فلوکونازول 100 برای شب ویک ژل شستشو ترمیم کننده داد .اما من نگران واگیر این بیماری ومراقبتش ها هستم که کسی نگیره همسرم چیزیش نیست البته ایشون همسر دیگه ای داره لطفا راهنماییم کنید .هیچ گونه درد یا سوزش ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
584
واریکوسل

سلام اقای دکتر
من ۱۸ سالمه یه چندسالی هست احساس میکنم پشت و زیر بیضه چپم یه کیسه کرم مانند نسبتا بزرگ هست البته عروق بالای بیضم هم واریسی هست . خواستم بدونم این کیسه هم از علایم واریکوسل هست یا نه (البته وقتی دراز میکشم علایم از بین میره)? ۲ من هنوز بلوغم کامل نشده ایا واریکوسل میتونه باعث بشه بیضه کوچک بمونه یا فرایند بلوغ کامل نشه یا مثلا ریش و سبیل در نیاد ? ۳ . سایز بیضه راست من اینجوریه . بین ۴ تا ۵ سانت طول (حدودا ۴.۵) . ۳ سانت عرض . و ۲.۵ سانت ارتفاع . ایا طبیعیه ? البته بیضه چپم وقتی میخوابم تقریبا اندازه بیضه راست میشه ولی ایستاده احساس میکنم کوچکتره .,آیا این اندازه ها نرماله ? . خیلی ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
585
قرص فیناستراید ۱ میلی گرم

با عرض سلام خدمت جناب دکتر جباری...بنده مشکل ریزش مو داشتم و به متخصص پوست و مو مراجعه نمودم...ایشان قرص فینپشیا ۱ میلی گرمی ( فیناستراید ۱ میلی گرمی) تجویز نمودند.... علی رغم اینکه موهام پرپشت شده است؛ ولی از دوستانم شنیدم قرص عوارض خطرناکی مثل عقیمی دارد...
و یک سری هم میگویند که عوارض قرص با قطع مصرف طی چند ماه از بین می رود... نظر شما در این زمینه چیست؟
و اینکه میتواند بر رشد موهای صورت و سبیل تاثیر بگذارد؟ بنظرم سرعت رشد موهای صورتم نسبت به قبل کم شده است....
سپاسگزار از وقت گذاریتان برای بیماران.....
مشاهده پاسخ دکتر
586
عوارض

سلام دکتر جان خوبی
ایا چای برای عفونت پروستات ضرر داره یا نباید مصرف شود
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
587
مرحله بعد ⏪

با سلام وخسته نباشيد خواهش ميكنم پاسخ سوال بنده رو بدين اين ضايعات چيه ايا زيگيله؟ مشاهده پاسخ دکتر
588
آلت پرده دار

سلام دکتر خسته نباشید
دکتر جان من مطلبی که در مورد آلت تناسلی پرده دار نوشتید و مطالعه کردم
و متوجه یه همچین چیزی در آلت خودم‌شدم
ولی این پوسته تا دو سه سانت در انتهای حالت کشیده آلتم ادامه دارد
میخواستم بدونم طبیعیه یا من دچار این بیماری هستم؟
مشاهده پاسخ دکتر
589
ایدز

ایا برای ایدز درمانی وجود دارد؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
590
با سلام. پدرم 82 سال سن دارد. در طول یکسال 3 بار عمل Tubrt مثانه انجام داده حال سونو گرافی عود دوباره تومور را نشان میدهد . مشکل قلب وعروق هم دارد لطفا راهنمایی فرمایید از چه روشی جهت معالجه اقدام کنیم. ضمنا تومورها به اندامهای دیگر سرایت نکردهاند.

با سلام. پدرم 82 سال سن دارد. در طول یکسال 3 بار عمل Tubrt مثانه انجام داده حال سونو گرافی عود دوباره تومور را نشان میدهد . مشکل قلب وعروق هم دارد لطفا راهنمایی فرمایید از چه روشی جهت معالجه اقدام کنیم. ضمنا تومورها به اندامهای دیگر سرایت نکردهاند. مشاهده پاسخ دکتر
591
پروستات

با عرض سلام.پدر بنده مشکل پروستات دارند.با حجم 70 گرم که داخل مثانه شده و پی اس آ با عدد چهارده. و سن هشتاد سال.
آیا عمل لیزر برای پدر بنده جواب می دهد یا عمل باز؟ ایشان از عواقب عمل باز بسیار می ترسند.
با توجه به اینکه از همدان تماس می گیرم خواستم بدونم که میزان موفقیت عمل پدرم چند درصد هست؟
حجم ادرار تخلیه نشده در سونوگرافی معادل دویست و پنجاه سی سی هست.
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
592
تنگی مجرا

جناب دکتر بنده حدود یک سال هست که دچار مشکلات ادراری ازجمله عدم پرش ادرا،باریک اندن ادراروتاخیردرشروع ادرار هستم .عکس رنگی گرفتم همان طور که برای شنافرستادم مشخص شد دارای تنگی مجراهستم حالا میخواستم بدونم میزان تنگی بنده زیاد است؟بهترین راه درمان برای بنده چیست؟ومیزان عود تنگی بعد از باز کردن ان برای بنده زیاد میباشد یاخیر؟
در ضمن جناب دکتر ،دکتر بنده به من گفتن تنگی مجرای بنده به شکلی است که بعد ازباز کردن مجرا احتمال عود تنگی بسیار پایین است،حالا من میخواستم بدونم واقعا میزان عود ان کم است یاخیر؟ممنون ازشمادکتر عزیز
مشاهده پاسخ دکتر
593
زيگيل تناسلي

با سلام و احترام اقاي دكتر من و همسرم در دوران عقد هستيم ايشان بر روي اندام تناسليشان زيگيل هاي بسيار زيادي دارند ايا مي تواند به خاطر تماس هاي جنسي قبل ازدواج باشد راه درمانش چيست مشاهده پاسخ دکتر
594
سوزش سر آلت تناسلی و جوش بر روی آلت تناسلی

سلام و عرض خسته نباشید .حدودا سه ماه پیش در مورد جوش هایی بر روی آلت تناسلی در پرسش d09ju380999 ازتون سوال کردم که اگر اشتباه نکنم تشخیص غدد سنایی نابه جا رو دادید ؛ اما همون مورد بعد از حدودا بک ماه بعد خشک شد و افتاد و از بین رفت و در نواحی همون ناحیه دو جوش جدید ایجاد شد و مثل همون قبلیه هستند ؛ مشکل دیگری هم که خیلی اذیتم میکنه درد و سوزش در نوک آلت تناسلی در مواقع مختلف هست که فکر میکنم به خاطر همین جوش ها باشه البته نقاط دیگه که جوش دارند درد و یا سوزش ندارند و این سوزش در کل روز نیست مشاهده پاسخ دکتر
595
هيدروسل

با عرض سلام
بنده ديروز سوالي مطرح كردم راجع به درد دوروزه بيضه راستم و جناب دكتر زحمت كشيدن و جواب دادن ، امروز رفتم سونو انجام دادم و خواستم جوابشونو برا دكتر بفرستم تا اظهار نظر و راهنمايي بفرمايند
ممنون ميشم بفرمايند نياز به جراحي دارم يا خير و اگه خير با چه داروهايي مشكل مرتفع ميشه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
596
بالا بودن بيضه

با عرض سلام و خسته نباشيد،
من ٢٢ سالمه و در كودكي بيضه سمت چپم بالا بوده، عمل كردم و پايين اورده شده
اما اندازه كوچك است،
حالا چه مشكلاتي ممكن است به وجود ايد؟
مني دارم، لخته هاي سفيد رنگ هم داخلش هست
متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
597
خودارضايي

سلام دکتر
من 50 سال سن دارم
واز زمان بلوغ خود ارضایی میکردم
تا اینکه چند روز پیش بعد از خودارضایی درد فوق العاده شدیدی در ناحیه شکمم پیدا شد وقتی به بیمارستان رفتم سرم وصل کردند و کلی مسکن تزریق کردند ولی درد کم نشد تا اینکه مجبور شدند بمن مخدر بزنند ودردم رفت
یک هفته بعد بازم خودارضایی کردم و قبل از ارضا شدن مجددا اون درد بسراغم اومد و همون پروسه طی شد
من باید چکار کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
598
کوچکی آلت تناسلی

نعوظ کامل ندارم والتم هنگام نعوظ 4سانتی متر میشه البته چربی هم موثره که دورش و گرفته ولی وقتی تا آخر هم فشار میدم به 6 میرسه نهایت مشاهده پاسخ دکتر
599
تک بیضه

سلام اقای دکتر خسته نباشید من یک خواستگار دارم که شرایظ خوبی داره اما تک بیضه ای هستند و در 15سالگی یکی از بیضه هاشون از دست میدن من میخام بدونم این مشکا تاثیری در میل جنسی ایشون هم داره؟ و امکان از کار افادن بیضه دیگر ایشون چقدر وجود داره؟ و بعد در مورد باردار کردن هم پزشک به ایشون گفته باید اسپرم ها بعد ازدواج فریز بشه تا هر زمان که خاستن استفاده کنن میخاستم در مورد این هم کمی اطلاعات به دست بیارم
سپاسگدار
مشاهده پاسخ دکتر
600
سایز پروستات

سایز طبیعی پروستات سن 41 سال
آیا نتیجه آزمایش نیاز به درمان دارد
مشاهده پاسخ دکتر
601
وجود خون در ادرار

با سلام
به تازگي پدرم ازمايش چكاپ خون و ادرار دادن ، و ميزان خون در ادرار رو +١ گزارش دادن و مقدار RBC ادرار هم بين 6_٨ هست
بقيه موارد اوكي بود .... ميخواستم ببينم چون پدرم سالهاس كه لخاطر ناراحتي قلبي اسپرين ميخورن ، اين موضوع ميتونه ناشي از اين موضوع باشه يا خداي ناكرده مشكل ديگه اي هست ؟
ضمنا سن ايشون ٧٠سال هست و هيچ ناراحتي موقع دفع ادرارو يا كلا از نظر درد و ناراحتي تو اين محدوده ندارن
مشاهده پاسخ دکتر
602
نعوظ

سلام ماهان هستم 49 ساله هستم دوماهیست همسردومی را صیغه کردم متاسفانه هروقت می خوام نزدیکی کنم نعوظ صورت نمی گیرد و برانگیخته نمی شوم ولی هنگام نزدیکی با همسر اولم همه چیز نرمال است و نعوظ کامل صورت می گیرد 25 ساله ازدواج کردم و دوتا بچه دارم طی این مدت با همسر اولم هیچ مشکلی نداشتم ولی وقتی به همسر دومم مراجعه می کنم انگار هیچ حسی ندارم و تحریک نمی شوم و این باعث نگرانی و اضطراب و استرسم می شود و اذیت می شوم جالب اینه اگه چند ساعت بعد این قضیه به همسر اولم مراجعه کنم انگار هیچ مشکلی نداشتم و همه چیز نرمال انجام می شود لطفا بفرمایید چکار کنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
603
انحراف زاویه آلت تناسلی درحالت نعوظ

سلام آقای دکتر خسته نباشید من انحراف زاویه آلت تناسلی درحالت نعوظ دارم وآلتم نزدیک به شکمم میشه به جایی که افقی باشه میخواستم ببینم شما عمل میکنید این مورد رو وهزینه هاش چقدره حدوداممنون مشاهده پاسخ دکتر
604
مشاوره واريكوسل

با سلام، متاسفانه من يه هفته هست كه بيضه درد دارم كه درد خفيفي است و به دكتر مراجعه كردم سونو نوشتن كه داراي واريكوسل دو طرفه چپ ٣ و راست ٢.٩ هستم و ٢٧ ساله مجردم، آزمايش سيمن دادم و نتيجه به صورت زير، تعداد ١5١، اسپرم در حال حركت آ و ب 66 و سي ٣٣ درصد اسپرم نرمال ٣٠ كه فيناسترايد هم مصرف ميكنم، به نظرتون اين بيماري جديده يا من از قبل داشتم و اينكه چقدر بر نازايي تاثير داره و چكار بايد كرد، احتمال عود كردن و نياز به عمل وجود داره؟ تا چه مدت احتمال نازايي وجود داره، با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
605
چطوری میشه تغییر جنسیت بگیرم و از مرد به یک زن جوان تبدیل بشم

سلام من احساس میکنم یک دوجنسه هستم و از لحاظ روحی خیلی اذیت میشوم و فکر میکنم که یک زن هستم و دوست دارم تبدیل به یک زن جوان بشم و تغییر جنسیت بگیرم واز مرد به یک زن جوان تبدیل بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کن تا تغییر جنسیت بگیرم و از مرد به یک زن جوان تبدیل بشم و ازدواج کنم و مامان بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کنید تا بتوانم هویت اصلی خودم را پیدا کنم و تبدیل به یک زن جوان بشم و ازدواج کنم و از کیر کلفت و بزرگ شوهرم لذت ببرم لطفا بهم کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
606
عمل TUL بهمراه لوله دبل جی

H.afshar:
سلام عمل tul به همراه لوله دبل جی داشتم . الان چند روزه تکرر ادار خونی دارم . تا چه موقع طبیعی میباشد . البته لوله تا یک ماه باید باشد . و اینکه کلیه سمت راست هم دارای کیست متعدد میباشد که بزرگترین آن 64 میلیمتر میباشد . لازم به ذکر است
سی تی اسکن هم با و بدون ماده اسپیرال انجام شده و ماده حاجب نه در داخل و نه در خارج کپسول انهاس نشد . برای آن چه اقدامی انجام بدم .
مشاهده پاسخ دکتر
607
زگیل تناسلی در دختر

سلام. خسته نباشید.
چند روز پیش ب علت خارش واژن ،دهانه ی واژن را با اینه نگاه کرد.
ک متوجه شدم دهانه ی واژن دندانه دار شده و دو سه تا گوشت ریز همرنگ با پوستم ایجاد شده
و همچنین دهانه ی واژن دندانه دار شده. یکی از دکتر هایی ک مراجعه کردم میگفت مثل این شده ک عمل زیبایی کرده باشم.
الان هم در اون ناحیه سوزش و خارش دارم.
تا امروز سه پزشک مراجعه کردم. یکی گفت شبیه زگیل. یکی گفت زگیل. یکی‌ گفت وستیبولار پاپولوزیس
اما من دختر هستم و رابطه جنسی خیلی سطحی با یک نفر داشتم ک اون هم زگیل نداشته
.
امکان دارد ک این زگیل باشد ؟و ایا باعث سرطان میشود؟و روش از بین بردن ویروس چیست؟‌
اقای دکتر خیلی نگران هستم. ایا امکان داره این مریضی از طریقی غیر رابطه جنسی منتقل شده باشه ؟و ایا این بیماری حتما باعث سرطان میشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
608
نهان بیضگی

سلام
جوانی ۲۲ ساله هستم
در کودکی نهان بیضگی داشته ام و بیضه سمت چپم نزول نکرده بود تا جایی که بنده به یاد دارم عملم در ۵ یا ۶ سالگی اتفاق افتاد و بعد از عمل همین بیضه خیلی کوچکتر از بیضه سمت راستم هست و من چون خیلی خجالت میکشیدم تا بحال به کسی نگفتم اما بعد از مطالعه پیج شما نگران این شدم که شاید بچه دار نشوم یا مشکل خاصی در من باشد از نظر اندام و هوش و استعداد عالی هستم وزنم ۷۵ قدم ۱۸۴ و دانشجوی رشته پرستاری میباشم
لطفا راهنمایی کنید جناب دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
609
درمان چیست؟

مدت 18 ماه است که درناحیه زیرمثانه درد دارم.اخیرا شدید ترشده.درد بیشترمتمایل به سمت راست مثانه وهمچنین بیضه سمت راست میباشد.سونوگرافی وسی تی اسکن وازمایش ادرار هم انجام دادم.تورم پروستات برای من تشخیص داده شد.انتی بیوتیک وقرص پروستاتان هم یک دوره مصرف کردم تاثیری نداشت.الان دردم بیشتر شده.ادرام هم تکه تکه میاد در اواخر ادرار.ادرار هم یکطرفه خارج میشه.خواهش میکنم کمکم کنید
34 سال سن دارم.ومجرد هستم.وقتی کیسه ابگرم میزارم روی مثانه دردم ساکت میشه.درضمن من بیماری سندروم روده تحریک پذیرم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
610
درد بيضه راست

با عرض سلام
بنده به مدت سه روز درد خفيف بيضه راست دارم و در طول روز بعضي اوقات احساس نميشه و با لمس كردن شديد تر ميشه البته حالتي نيست كه نشه تحمل كرد ، بعضي اوقات هم به زير شكم و مثانه و كشاله ران هم به طور خفيف انتقال پيدا ميكنه وقتي نشسته ام زياد احساس نميشه ، چند روز قبل كفش پاشنه دار كه تازه خريدم استفاده كردم كه به شدت پامو ميزد و درد كمر بدي داشتم شبش و احتمالا بعد از اون اين درد بيضه شروع شده گفتم شايد ارتباط داشته باشه و همچنين فتق ناف خفيف هم دارم كه فعلا نياز به جراحي نيست
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
611
سوختگی آلت تناسلی مردانه

سلام دکتر وقت بخیر
قبلا مزاحمتون شدم هفته‌ی پیش
پسر۳۱ ساله‌م و مجرد.

آلت تناسلیم از بچه‌گی دچار سوختگی شده یعنی حدودا ۲۲ سال پیش.
عامل سوختگی شیره گیاهی بود که بر روی آلتم زدم.. دور تا دور آلتم شیره اون گیاهو زدم اما بعد از چند ساعت کل آلتم دچار سوختگی شد و تا یک هفته این سوختگی بر روی آلتم بود و من درد سوختگی‌رو از دیگران پنهان کردم بعد از اینکه کل پوست آلتم سوخت کم‌کم پوست اندازی کرد و بیشتر نواحی آلتم تقریبا خوب شد ولی اونجایی که اول شیره گیاه روش مالیدم خوب نشد و الانم اون سوختگی جاش معلومه... و بقیه جاها هم که خوب شد تیره شده.
میدونم زمان زیادی گذشته ولی گفتم شاید درمانی برای ترمیم سوختگی وجود داشته باشه و یا حداقل تیرگی آن از بین بره... این تیرگی هم برام خیلی مهمه.
یه جا خوندم که پماد زینک اکساید برای سوختگی مفیده... به نظر شما بزرگوار، از این پماد استفاده کنم یا نه؟
و دیگه اینکه به نظر شما، این سوختگی خوب میشه؟

اینجارو که می‌گم کمی سخته فهمیدنش... سوختگی آلتم چون شدید بود لایه‌ای از پوستم بعلت سوختگی زیر پوست مونده بود و همین چند سال پیش بعلت اینکه کمی واجبی روش ریخته بود اون لایه پوستی که چروک شده بود زیر پوست باز شد و حالا اون پوست مثل سابق روشنه ولی حالت چروک و سوختگی روشه... الانم باز از اون لایه‌های پوست اولیه در زیر پوست آلتم هست که در صورت باز شدن پوست رویی اونام ظاهر میشن‌.
الان اگه از واجبی استفاده کنم پوست‌هایی که مخفی شده باز میشه ولی باز واجبی خودش باعث سوختگی میشه و باعث تیرگی بیشتر هم میشه و من اینکارو بخاطر تیره شدن انجام نمی‌دم... .
یه عکسم فرستادم از ناحیه سوختگی.... سوختگی نزدیک کلاهک آلتم هست و بعضی جاهاش سفیدتره چون پوستی بود که مخفی شده بود وبا واجبی باز شد و جاهایی هم که مثل خط تیره می‌مونه پوست مخفی شده.
میبخشید دکتر فک کنم شمارو متوجه نکردم آخه گفتنش سخت بود.
لطفا از سوالایی که تو متن برام پیش اومده راهنمایی بفرمایید چیکار کنم. فک کنم ۴ یا ۵ سال باشه.
درمان سوختگی؟... درمان تیرگی تیرگی؟... در مورد واجبی؟... پماد کرم زینک اکساید؟ و اینکه اون لایه‌ی پوستی مخفی شده‌رو چطور باز کنم... اونجایی که مثل یه خط تیره شده جاییه که پوست اولیه زیرشه.... متاسفانه مو هم رو آلتم رشد کرده کنار انگشت شصتم معلومه موها... و همینطور جوش زیرپوستی لعنتی هم دارم.
میبینی دکتر هر چه بلاس مال منه.. که مقصر هم خودمم و این جامعه‌ی لعنتی که من توش بزرگ شدم

میخوام ازدواج کنم بهمین خاطر پرسیدم وگرنه اتفاقیه که برام افتاده و به خاطر اینکه با همسر آینده‌م به مشکل برنخورم سوال پرسیدم
تا حالا پیش هیچ دکتری مراجعه نکردم بعلت کم‌رویی
تشکر دارم خدمت شما بزرگوار
مشاهده پاسخ دکتر
612
پلوس اكسترارنال و فولنس كليه

با توجه به سونوگرافي و عكس برداري با تزريق نتيجه نشان داده كليه ها پلوس اكسترارنال دارد و در سمت راست فولنس كليه ديده ميشود كه ميتواند به دليل تنگي خفيف upj باشد . پلوس اكسترارنال و فولنس كليه يعني چي؟ وبايد چيكار كنم مشاهده پاسخ دکتر
613
جواب سوال

سلام
در مورد سرطان مثانه
عمل جراحی شدم نمونه برداری شده
جواب پاتولوژی هم پیوست براتون میفرستم ی نوبت برای مشاوره هم میخواهم
مشاهده پاسخ دکتر
614
آلت تناسلی

من هنگام رابطه جنسی اولش آلت جنسیم سیخ میشه ولی بعد از 30ثانیه آلت تناسلیم ب صورت نیمه سیخ میشود وهنگاهم خود ارضاعی بصورت کامل آلت تناسلیم سیخ نمیشود ب صورت نیمه سیخ آبم میاد لطفا در این مورد کمکم کنید
ایا چه داروی مصرف کنم ک آلتم سیخ بشه مدت طولانی این امر منو ناراحته ونمیتوانم حتی بچه دار شوم خواهشا راهنمای کنید
مشاهده پاسخ دکتر
615
باروری

با توجه به این ازمایش اسپرم شانس باروری بنده چند است،دوما چه چیزها جهت تولید اسپرم سالم تاثیر گذار است مشاهده پاسخ دکتر
616
برای درمان راهنماییم کنید؟

سلام من چند سالی است دور الت تناسلی چند تا که فکر کنم زگیل باشه پیدا شده میخواستم راهنماییم کنید ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
617
روشهای درمان و پیشگیری زگیل تناسلی

سلام
وقت بخیر
من به تازگی متوجه 2,3عدد ضایعه کوچک در اندام تناسلی شدم، مطالبی سرچ و مطالعه کردم که فک میکنم زگیل باشند ، راه درمان فوری و پیشگیری این بیماری چه چیزی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
618
جوش های ریز قهوه ای قرمز بر روی الت تناسلی رویت کرده ام

با سلام و عرض ادب خدمت شما دکتر بزرگوار.مدتی هستش که جوش های بسیار ریزی بر روی الت خود مشاهده میکنم.نه خارش دارم ن درد.تصویرش رو هم گرفتم.من مدتی از پماد اسیکلوویر استفاده کردم ولی از بین نرفتند.بعد به مشاوره یکی از دوستان در داروخانه از پماد ان ان استفاده کردم ک حس میکنم جوش ها دارن زیاد میشن.ممنون میشم این حقیر را راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
619
میکروپنیس

سلام جناب دکتر جباری
بنده پسر 31 ساله ای هستم که با ابهام تناسلی به دنیا آمدم 11 سالگی جراحی نزول بیضه و اصلاح پنیس داشتم الآن هیپوسپادیاس دارم و آلتم کوچکه در حال نعوظ حدود 4 سانت میشه هورمون درمانی هم شدم ولی بدنم جواب نداد حس جنسی مردانه دارم انزال و ارگاسم هم دارم دکترا گفتن باید جراحی بشم شما این جراحی رو انجام میدید؟ اگه لازمه عکسم بفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
620
دانه سیاه سر الت مثل مو بر گشتگی

یک دانه خیلی ریز به شکل مو برگشتگی یا جوش سر سیاه کنار خروجی ادرار دارم مشاهده پاسخ دکتر
621
اختلال در نعوظ

سلام.
بنده در حالت عادی تحریک پذیری بالایی داشتم و هیچ گونه اختلالی در نعوظ نداشتم. یک روز بعد از ادرار با آب بسیار سرد آلتم رو شستم و مقداری هم فشارش دادم. از اون موقع دچار اختلال در نعوظ هستم و مقدار اندکی بیضه هایم درد میکند. این گونه نیست که دچار نعوظ نشم، اما با تاخیر و با سختی این حالت به دست می آید. (هنوز میل جنسی بالایی دارم)
از نظر شما این حالت به تدریج درست میشود؟ یا نیاز به مراجعه و درمان وجود دارد؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
622
الت تناسلی

من بخاطر اینکه مدتی خود ارضایی داشتم احساس میکنم الت تناسلیم کوچک است لطفا بگید چی کنم.حتی الت تناسلیم ازالت دوستای دیگم واقعا کوچکتره الانم خانواده گیر دادن ازدواج کنم نمیدونم چی کار کنم میترسم ازدواج کنم و در شب زفاف نتوانم پرده زنی کنم ابروی خودم و خانوادم بره
بااین کار خود ارضایی که داشتم زود انزال هم شدم اعصابم خیلی ضعیف شده
مشاهده پاسخ دکتر
623
عود سرطان پروستات بعد از عمل راديكال

سلام آقاى دكتر پيرو سوال قبلى بنده و مشخص شدن نتيجه عكس سوال خود را بهمراه نتيجه خدمتتان ارسال مى كنم. پدر من 6١ سالشه. سرطان پروستات تشخيص داده شد و ارديبهشت ماه عمل راديكال رو انجام دادن و كامل پروستات رو خارج كردن. و پزشك با وجود بدخيم بودن سرطان بسيار از عمل راضى بوده.در آزمايش بعد از عمل psa عددش ٠5بوده و هفته پيش يعنى آذر ماه دوباره آزمايش داده psa يك مميز دو شده. يعنى هفت دهم زيادتر شده.آقاى دكتر چقدر احتمال داره كه سرطان عود كرده باشه؟ پزشك بهشون آنتى بيوتيك داده و گفته كه احتمال زياد از عفونته. اين سوال رو من حدود سه هفته پيش از شما پرسيدم و فرموديد عكس همه چيزو مشخص مى كنه. و معلوم ميشه عود در كدام ناحيه است. نتيجه عكس رو براى شما ارسال مى كنم. ضمنا پى اس آ قبل از عمل 10 بوده بعد از عمل 05 در آزمايش بعدى 12و بعد از اون 18كه با نتيجه عكس مشخص شد عود كرده است. سوالى كه از شما دارم اينه كه چقدر احتمال بهبودى كامل با راديو تراپى هست؟ طول عمر چقدره
آقاى دكتر خواهشمنم نتيجه عكس رو بررسى بفرماييد و نظر خودتون رو مبنى بر بهترين روش درمان بفرماييد و اينكه دكترش گفته عود موضعى هست و چهل جلسه راديوتراپى تجويز كرده.نظر شما چيه؟ چقدر احتما بهبودى و درمان كامل وجود داره؟ احتمال ريشه كن شدن كامل بيمارى هست؟تشكر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
624
TULوکلیه

باسلام. بنده متاهل و36 ساله هستم 20 ام آبان 96 عمل TULانجام دادم وپزشک بعلت تنگی حالب استنت دبل جی نصب کرد وگفت که باید بمدت یکماه وبیشتر بمونه درطی این مدت خونریزی پس ازادرار زیادداشتم وحتی چند بار در منی هم خون دیدم ازپزشک سئوال کردم گفتن عادی هست وبعلت استنت هست در25 ام آذر ماه پزشک دبل جی را خارج کردوهمانجا گفتن که پروستات شما شیب دار هست وشکلش تغییرکرده ومن بهش گفتم قبل از عمل TUL سونو وآزمایش psa پروستات دادم وهیچ مشکل واندازه غیرطبیعی نبوده والان حدود یکماه از برداشتن استنت گذشته وخرده های سنگ رادفع کردم و هنوزم دردش خوب نشده وحتی درد پروستات وسوزش درهنگام ادرار دارم همچنین درهنگام انزال رنگ منی تغییروحجم منی کم شده وحتی مقداری درد هم دارم حال بنظر شما مشکل درچی میتونه باشه آیاممکنه استنت این مشکل رو بوجود آورده باشه وبه مرور خوب میشه یا نه نیازه به پزشک مراجعه کنم.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
625
آلت تناسلی

سلام بن بدنسازی کار میکنم چهار شنبه هفته گذشته شروع کردم به مصرف دوره پروتئین و آمینو و آرژنینن و سی ال ای،که شنبه قطع کردم دورمو،چون متوجه شدم که آلتم نعوظ ضعیف داره،و اصلا به نعوظ کامل نمی‌رسه،الا پنج روزه این مشکلو دارم،علت چیه؟؟؟تا هفته پیش آلتم خیلی پر قدرت بود،سفت سفت میشد،ممنون میشم راهنماییم کنید
با گذشت زمان به حالت اولیه بر میگردم یا باید داروی خاصی مصرف کنم تا دوباره به حالت اول برگردم؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
626
دچار مشگل در خود ارضای

سلام 25سالم و اعتیاد ب خود رضایی دارم مشگلم اینجاس که من قبلا براحتی خود ارضایی میکردم اما الان خود ارضایی سختی دارم خواستم خود ارضایی کنم ولی هرکاری کردم اب منی بیرون نیامد بعداز ظهر تکرار کردم در حالت شهوت ولی بازم خبری از منی نشد ترسیدم شب امتحان کردم خیلی طول کشید جوری که انگار ب زور خارج شد منی خواستم بدونم مشگلی ب وجود اومده ممنون میشم پاسخ بدید. مشاهده پاسخ دکتر
627
دارو و ترک خودارضایی

با سلام
ببخشید اینجانب قصد ترک خودارضایی دارم ولی نمیتونم اینکارو ول کن و به دارو نیاز دارم چون میل جنسی ام هم یه کم بالاست شما چه دارویی را در جهت کاهش میل جنسی توصیه میکنین؟؟؟
لطفا دارویی که عوارض خواب الودگی و سر گیجه و اینا داره را توصیه نکنین چون پشت کنکورم و مطالعه دارم و نباید با این عوارض از درسم بمونم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
628
تشخیص زگیل تناسلی

سلام دکتر.من دانه های کوچیکی روی التم زده نمیدونم زگیل تناسلی هست یا نه
باید چجوری بفهمم
مشاهده پاسخ دکتر
629
بیماری جنسی و ناتوانی کنترل ادرار

سلام اقای دکتر من مجموعه‌ای از بیماری های مجاری ادراری را دارم من واریکوسل درجه سوم مشکل جنسی منظورم را درست نمی توانم بگویم یعنی یک زایده شاید الت تناسلی زنانه باشد نمی دانم جرأت نگاه کردن به انرا ندارم ومشکل بعدی بزرگی سوراخ الت تناسلیم می باشد من همیشه وقتی چیز سنگینی را بلند میکنم یا خم میشوم چیزی را بردارم قطره قطره ادرار دارم می خواستم بدانم این مشکل من مربوط به کدام یک از بیماری هایی که گفتم میشود همچنین ایا مشکلات جنسی در مردان میتواند به بالا رفتن استروژن خون مردان منجر شود و این امر موجب شود تجمع چربی در سینه و باسن مردان شود وراه حل ان چیست ببخشید که سوالم طولانی بود مشاهده پاسخ دکتر
630
درد بعد از خود ارضایی

سلام دکتر ،خسته نباشید ،من هر از گاهی خود ارضایی میکنم ولی تو ماه های سرد ،بعد خود ارضایی بیضه راستم و بالاتر از مثانه سمت راست دردی احساس میکنم ،چند بار به سونوگرافی و آزمایش هم رفتم ،همشون سالمه ،فقط درد هم یک ساعت بعد از انزال تا دوروز طول میکشه ،بعد خوب میشه ،خیلی نگرانم ،تورو خدا کمکم کنید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
631
واريكوسل

متورم شدن در قسمتهاي اطراف الت و درد سمت چپ كه از پهلوي چپ تا بيضها ادامه دارد و عفونت ادراري كه مايعي زرد رنگ ترشح ميشود بهمراه كمي سوزش مشاهده پاسخ دکتر
632
درد در ناحیه بیضه چپ

سلام خدمت شما آقای دکتر. از حدود 2روز پیش بدون هیچ دلیلی در ناحیه بیضه چپ به طور پیوسته احساس درد خفیفی میکنم. درد به گونه ای نیست که کار روزانه من را محدود کند ولی احساس درد خفیف همیشه هست، ضمن اینکه نمی تونم تشخیص بدم اندازه بیضه بزرگتر شده یا نه در ابعاد طبیعی خودش هست. ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
633
بیضه صعود کرده

سلام آقای دکتر .. بنده دو ساله که عمل فتق بیضه انجام دادم که بعد از این عمل متوجه شدم بیضه سمت راستم نصفش داخل کیسه بیضه است و قابل لمس و نصف دیگش بالاتر از کیسه بیضه است که باعث سفتی قسمت بالای بیضه شده .. الان با این توضیحات بنظر شما بنده نیاز به عمل جراحی دارم یا خیر و اینکه احتمال ناباروری من چقدر است ؟؟

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
634
زخم سر آلت

سلام آقاي دكتر ،روي آلت من زخمهاي بدون درد إيجاد شده بنظر شما آيا خطرناكه ،من توي اينترنت سرچ كردم نوشته بود زخم بدون درد نشانه سيفليسه!!
البته اين زخم بعد از پوشيدن يك لباس زير بسيار ميكروبي و نشُسته شده بعد از چند روز إيجاد شد
احساس ميكنم از آلت ام يه مايع چسبناك هم بعد از إدرار ترشح ميشه
البته سوزش إدرار و درد ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
635
زگیل تناسلی

سلام وقت بخیر.
دکتر چند ماه پیش یه لکه سیاه روی الت تناسلیم دیدم که نه درد داشت نه خارش بهش توجه نکردم تا امروز که دیدم به 5،6 تا رسیده
لطفا بهم بگین چی هست و چیکار باید بکنم،
مشاهده پاسخ دکتر
636
کراتین

باسلام خدمت شما آقای دکتر.
من ۲ردز پیش آزمایش چکاب کامل دادم و کراتین خون من در آزمایش ۱.۲ بوده.میخواستم ببینم خطرناکه یا مشکلی نداره .با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
637
درد زیر سر آلت

سلام
من دو سه هفته ای است که زیر سرآلتم جایی که خیلی حساس است وگوشت سر آلت شروع می شود اطراف پیش آبراه،احساس سوزش یا درد دارم زمانی که به شرط یا لباس برخورد میکند یا می‌چسبد ضمنا هنگام ادرار سوزش ندارم می خواستم بدونم علت ودرمانش چیه ؟با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
638
التهاب آلت

سلام آقای دکتر
حدود 12 روز پیش بعد از نزدیکی که داشتم دچار التهاب و تورم آلت شدم و سر آلت هم محل خروج ادرار حالتی مثل جوش دیدم به پزشک متخصص عمومی مراجعه کردم گفت حساسیت هستش برام پماد کلوبتازول تجویز کردند با قرص سیتریزین بعد از حدود یکهفته استفاده خوب شدم ولی امروز متوجه ی رگ سیاهرنگ زیر بیضه هام شدم و نمیدونم تازه ایجاد شده یا از قبل بوده خواستم بفرمایید که چیکار باید بکنم
ممنونم از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
639
درد بیضه

با سلام
دو سه روزی است که در بیضه هام احساس درد میکنم البته درد به صورت مقطعی هستش و بعد از یه ساعت کم میشه درد. به طوری هستش که وقتی به بیضه هام و طناب بیضه ها دست میزنم دردش بیشتر میشه و بعضی وقتام درد به ناحیه پایین شکم کمی بالاتر از آلت تناسلی میرسه . تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود از کمپرس یخ استفاده کنید این کارم کردم مدتی درد رو از بین میبره ولی بازم درد ظاهر میشم. ممنون میشم راهنمایی کنید و آیا اینکه میتونه مشکلی پیش بیاره واسم
هر کاریم که میکنم خجالت میکشم که به پزشک مراجعه کنم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
640
مشکل آلت تناسلی

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر

بنده یکسال پیش در رابطه با دونه های گوشتی ریز سر سفیدی که روی الت تناسلی بنده به وجود امده بود مشاوره انلاین گرفتم و با توجه به تصاویری که دیدید فرمودید که بنده مبتلا به آبله تناسلی یا به اصطلاح خارجیش که یادم نیست، شده ام(البته بنده نگران بودم که زیگیل باشه ولی شما فرمودید که آبله هست)
الان یکسال از این مدت میگذره و از نظر تعداد و اندازه نه کم شده و نه زیاد و نه کوچکتر شده و نه بزرگتر، البته به دلیل تحرکات جنسی که در چند هفته اخیر داشتم باعش شده دونه های پایینی کمی آسیب ببینند و زخم شوند و این منو اذیت میکنه.
حال سوال اول من اینه که ایا این واقعا همانطور که فرمودید آبله تناسلی هست؟ و اینکه آیا میتونم به روش فیریز یا لیزر برطرفش کنم؟


سوال دوم اینکه حدود 1 الی 2 روزی هست که در سمت اینور آلتم همانطور که مشاهده میفرمایید برامدگی عجیبی مثل جوش زیر پوستی، که در تمام عکسها میتونید مشاهده بفرمایید، به طور ناگهانی به همان بزرگی ظاهر شده !! تقریبا سفت هست و اگر فشار بدم کمی درد میگیره ! خیلی نگران شدم میخواستم بدونم این چی هست و ایا مشکل جدی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
641
با سلام و درود ..\nعنوان سوال : مواجه شدن با دانه های بسیار ریز و سفید رنگ و تعداد 2 الی 4 عدد در قسمت زیرین و نزدیک کلاهت آلت تناسلی .

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دکتر ارجمند
عرض کنم خدمتتون که اینجانب مدتی است که هر چند هفته با دانه های بسیار ریز و سفید رنگ با تعداد 2 الی 4 عدد در زیر آلت تناسلی خود مواجه میشوم .. اوایل فکر کردم حساسیت نسبت به لباس زیر هست و نوع لباس زیر را تغییر دادم .. اما در حال حاضر متوجه شدم ربط چندانی نداشته .. دانه های سفید بسیار کوچیکن و در حالت نعوظ و انزال بهتر قابل رویت هستن ..
میخواستم بپرستم که مشکل از چیست .. و جای نگرانی تا چه حد داره ؟
ممنون میشم پاسخ دریافت کنم ازتون.
شاد و پیروز باشین.
مشاهده پاسخ دکتر
642
مجاری ادرار

باسلام و عرض ادب قبلا عکسهای مجاری ادرار ومثانه رو درحالت پری کامل ارسال نمودم حالا عکسی که در آن مثانه پرنشده رو ارسال میکنم متاسفانه دراین عکس و موقعی که برا امتحان مجرا سوند میزنم سوند بعداز بولبار و نرسیده به ممبرانوس گیرزیادی داره لطفا بفرمایید1.آیا جراحی موفق باز این مورد امکان داره علاوه برآن میشه همزمان با جراحی puv گردن مثانه رو برطرف کرد 02 آیا با برداشت puv گردن مثانه سرعت ادراربیشترمیشه 03 برای افزایش فشاروانقباض مثانه قرص بتانکول راچجور مصرف نمایم مشاهده پاسخ دکتر
643
زگیل کوچک سفید رنگ

به تازگی متوجه وجود ضایعاتی روی آلت پارتنرم شدیم و بعد از آن یک ضایعه کوچک سفید رنگ در ناحیه معقد برای من
میخواستم بدونم که امکان این که این ضایعه هم زیگیل باشد هست؟ و اگر باشد درمانی که در خانه انجام شود وجود دارد؟ و یا بدون درمان بر طرف میشود
مشاهده پاسخ دکتر
644
آلت تناسلي

سلام روي آلت تناسليم متورم شده وجوشهاي ريز شفاف زده است چيست مشاهده پاسخ دکتر
645
تغییر جنسیت از مرد به یک زن جوان و ازدواج با شوهر کیر کلفت و بزرگ

سلام من احساس میکنم یک دوجنسه هستم و از لحاظ روحی خیلی اذیت میشوم و فکر میکنم که یک زن هستم و دوست دارم که تغییر جنسیت بگیرم واز مرد به یک زن جوان تبدیل بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کن تا تغییر جنسیت بگیرم واز مرد به یک زن جوان تبدیل بشم و ازدواج کنم و از کیر کلفت و بزرگ شوهرم لذت ببرم و مامان بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کن تا تغییر جنسیت بگیرم واز این بدبختی نجات بگیرم دستم هم خالیه پولی ندارم لطفا بهم کمک کنید تا بتوانم هویت اصلی خودم را پیدا کنم و تبدیل به یک زن جوان بشم وبا مرد دلخواه خودم ازدواج کنم مشاهده پاسخ دکتر
646
سوالات پیرامون خودارضایی و درمان مشکلات به وجود آمده

سلام
مدت 5-6 سال هستش که خودارضایی انجام میدم متاسفانه البته با شدت و ضعف همرا بوده گاهی زیاد گاهی کم و فک کنم حدود 2-3سال شاید هستش که بیضه چپم بزرگ شده و احساس درد هم ندارم.
البته وقتی مدت طولانی انجام نمیدم بیضه چپ کوچکتر میشه یه مقدار ولی باز بزرگه
سوالم اینه
1-اگه این عمل رو ترک کنم اندازه بیضه چپ به اندازه بیضه راست میشود؟ینی به حالت اولیه خودش برمیگردد یا نیاز به درمان دارد؟
2-آیا وقتی ازدواج کردم برای بچه اوردن دچار مشکل میشم و ممکن هست ناباور شم یا مثلن بچم ناقص بشه؟
3-به طور کلی اگه ترکش کنم همه چی اوکی میشه یا باز هم نیاز هست که به دکتر مراجعه کنم؟توی چه سنی مراجعه کنم به دکتر؟اگه مثلن 2-3 سال دیگه مراجعه کنم مشکلی داره؟
لطفا به تک تک سوال ها پاسخ بدین خیلی واسم مهمه جوابتون
ممنوون
مشاهده پاسخ دکتر
647
تبخال تناسلی

آلت تناسلی
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گرامی من و همسرم 4 5 دقیقه بعد از رابطه و استفاده از کاندوم دچار التهاب و بادکردگی در ناحیه تناسلی شدیم بعد از یک روز التهاب ها فروکش کرد اما بعد از تاولهای سفید در همسرم ایجاد شد و در من جوش هایی دردناک با خارش بدون سوزش به دکتر مراجعه کردیم یکی از دکتر ها حساسیت لاتکس یا اگزما مطرح کرد یکی تبخال و بعد از حدود دوهفته ازمایش hsv lggدادیم که هردو منفی بود حال بعضی ها میگویند این ازمایش ملاک نیس میخاستم با توجه به عکسها تشخیص خودرا بیان کنید همچنین چه ازمایشی دقیق مشخص میکند تبخال هست یا نیست ممنون از راهنمایی که میفرمایید
لطفا ازمایش دقبق را بفرمایید انجام دهیم
مشاهده پاسخ دکتر
648
زگيل تناسلي

زگيل تناسلي
آيا قطع رابطه جنسي در درمان زگيل تناسلي تاثيري دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
649
آلت تناسلی

دکتر سلام من جوانی 22 ساله هستم آلت تناسلی بنده به سمت چپ کجی دارد ومادرزادی بوده. نمیدانم این کجی 30درجه بیشتر است یاخیر آیا در هنگام دخول برای بنده مشکلی ایجاد میکند یاخیر عکسش هم میفرستم براتون مرسی مشاهده پاسخ دکتر
650
از دست دادن نعوظ

با سلام خسته نباشید
ممنون از اینکه وقتتون رو به پاسخ دادن اختصاص میدین.
من 36 سالمه. تا به حال هیچ مشکلی در خصوص نعوظ نداشتم. هفته قبل از ژل تاخیری استفاده کردم. بعد از اون به بعد در این چند روز نعوظ صبحگاهی ندارم. نعوظ کامل دیگه بوجود نمیاد. اصلا تحریک هم نمیشم. ولی قبلش اصلا اینجور نبود. یک قرص تادالافیل خوردم که خیلی بهتر شد و نعوظ بهتری پیدا کردم ولی باز هم اصلا تحریک نمیشم. خیلی این مساله برام نگران کننده شده. برای اینکه به حالت قبل برگردم چه کار باید بکنم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
651
زیگیل تناسلی

سلام . ببخشید من رو قسمتی ک موهای التم در اومده ی زیگل در اومده هیچ رابطه جنسیم نداشتم تاحالا می خوام از شرش راحت بشم اگه میشه یک دارو معرفی کنید هم زود هم ضررهاش زیاد نباشن
بعد می خواستم بدونم ایا خود بخود از بین میرن یا نه
از کجا باید بدونم بدخیمه از شکلش معلوم میشه؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
652
ایا مشکل از پروستات است؟اگر هست چه دارویی باید استفاده کنم؟؟

سلام,مذکر,28 سالم,2هفته احساس سوزش در الت تناسلی داشتم واحساس میکردم ادرار براحتی خارج نمیشود وهمچنین در هنگام خارج شدن منی ,احساس میکردم براحتی خارج نمیشودو کمی سوزش داشتم,رفتم دکنر ارولوژی برام انتی بیوتیک نوشت(6تا امپول امیکاسین هر 12 ساعت,2تا قرص دیگه هم بود که اسمش یادم نمیاد که یکی برای درد و التهاب ودیگری هم انتی بیوتیک بود),ازمایش و سونوگرافی از مثانه ,بیضه ها ,کلیه ها نوشت,ولی همه چی در ازمایش و سونوگرافی طبیعی بود ,(قبل از مصرف دارو ازمایش وسونوگرافی دادم),حال بعد از مصرف دارو سوزش در الت ندارم ولی در انتهای التم یا زیر مثانم احساس سوزش میکنم(مخصوصا بعد از خارج شدن منی),ایا مشکل از پروستات می باشد؟اگر از پروستات است چه دارویی باید استفاده کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
653
الت تناسلی

با سلام مجدد
یه سری توضیحات خواستم به سوالای دیشبم اضافه کنم
پسری هستم با 18 سال سن
حدود 4 سالی خودارضایی میکنم
یه بار حدود چند ماه پیش خودارضایی کردم و کم کم احساس کردم بیضم درد خفیف داره ولی کلافه کننده بود و وقتی دوباره خودارضایی کردم تسکین پیدا کرد دردش
حدود سه چهار روز پیش دوبار در روز خودارضایی کردم و احساس کردم فشار اورد یکم بعد یکمم رگ وسط بیضم به سمت چپ رفته. درد هم خیلی خفیف هم در سمت راست و هم در سمت چپ بیضم احساس میشه جوری که دیشب کلافم کرده بود قبل از خواب ولی دردش شدید نبود اصلا
سره رودم که به مشکل خورده یکم احساس ناراحتی داشت شکمم و ازمایش و سونوگرافی از شکمم کردم مشکلی نبود
(البته قبل از خودارضایی بود ازمایش و سونوگرافی)
همه چی نورمال بود ولی سونوگرافی مثانه نکردم
الان از اون روز دوباره درد خفیف بیضه دارم (سه چهار روز پیش که خود ارضایی کردم)
دوباره خودارضایی کنم که دردش متوقف بشه؟
بخاطر هزینه های سنگینی هم که سره رودم خرج شد نمیخوام الکی دوباره پول دکتر و ازمایش بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید
جدیه مشکل یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
654
عوارض مکمل های ورزشی بر عملکرد کلیه

باسلام خدمت آقای دکتر
بنده در سال 1382 بعد از تحمل 8 سال درد سنگ کلیه به دلیل عفونت ناشی از سنگ کلیه چپ را تخلیه نمودم . بعد از این عمل و به دلیل اضافه وزن بالا دچار فشار خون و افزایش حجم کلیه راست شدم که در سال 93 شروع به ورزش نموده و از وزن 135 کیلو به وزن 94 کیلو کاهش وزن داده و آزمایشات نشان از صحت عملکرد کلیه داشته و مشکلی نداشته ام . حالا به دلیل افتادگی های پوستی ناشی از کاهش وزن و سلولیت های چربی می خواستم از ال کارینیتین مایع و آمینو اسید مایع و کافئین استفاده کنم که با مطالعات بر روی این مکمل ها با هشدار مصرف در بیماران کلیوی مواجه شدم . سوال من اینست که آیا استفاده این مکمل ها با مدت دو ماه تاثیری بر سیستم کلیه اینجانب خواهد داشت ؟ و اگر دارد آیا مکملی هست که بدون عوارض باشد ؟ با تشکر از وقتی که می گذارید . ممنون
مشاهده پاسخ دکتر