نمایش منوی کناری

تنگی مجرای ادراری یا پیشابراه

انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲

تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) تاثیر قابل ملاحظه ای در کیفیت زندگی دارد، و می تواند منجر به عفونت ادراری، سنگ مثانه، آسیب عضلات و اعصاب مثانه، ایجاد فیستول، انتشار عفونت به خون و دیگر اعضای بدن (sepsis)، و در نهایت نارسایی کلیه شود.

همه تنگی ها در اثر آسیب به لایه پوشاننده مجرای ادراری (پیشابراه) یا بافت اسفنجی زیرین آن و در نهایت تغییر ماهیت بافت آسیب دیده و تشکیل فیبروز در طی فرآیند ترمیم رخ می دهد (شکل ۱). آسیب های کوچک بافت پوششی مجرای ادراری (پیشابراه) باعث خروج ادرار به بافت اسفنجی و بروز واکنش های فیبروتیک درون بافت اسفنجی می شود. در زمان آسیب این فیبروز می تواند بدون علامت باشد ولی با گذشت زمان و بتدریج قطر داخلی مجرای ادراری (پیشابراه) باریک شده و منجر به علائم ادراری انسدادی می شود.

تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) حدود ۵۰۰۰ ویزیت بیمارستانی و یک و نیم میلیون ویزیت در مطب را در هر سال در آمریکا شامل می شود. اگرچه آماری در ایران در این مورد موجود نمی باشد ولی میزان بروز و شیوع آن در ایران نیز زیاد و قابل ملاحظه است.  سیر طبیعی تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) در بیماران درمان نشده به گونه ایست که می تواند با عوارض زیادی همراه باشد. عوارض تنگی های مجرای ادراری (پیشابراه) در جدول زیر آمده است:

Urethral stricture02

میزان بروز تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) بین ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ مورد در هر ۱۰۰ هزار نفر تخمین زده شده است و این میزان بروز در افراد بالای ۵۵ سال بطور چشمگیری افزایش می یابد. هزینه ای که این بیماری به سیستم سلامت کشور وارد می کند قابل توجه است بطوریکه هزینه ی سالیانه تحمیل شده به دلیل تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) در کشور آمریکا در سال ۲۰۰۰ حدود ۱۹۱ میلیون دلار تخمین زده شده است.

انواع تنگی مجرای ادراری

تنگی های مجرای ادراری (پیشابراه) به دو نوع تقسیم می شوند:

  1. تنگی های بخش قدامی (انتهایی)
  2.  تنگی های بخش خلفی (ابتدایی) مجرای ادراری (پیشابراه).

تنگی های بخش قدامی مجرای ادراری (پیشابراه) عموما ناشی از عفوونت مثل عفونت های ناشی از گونوره (سوزاک)، التهاب مجرای ادراری (پیشابراه) مثل ابتلا به بیماری لیکن اسکلروزیس یا BXO، ضربه به آلت تناسلی، ضربه به زیر کیسه بیضه (ناحیه پرینه یا نشیمنگاه که حد فاصل مقعد و کیسه بیضه می باشد و به آن آسیب زین اسبی نیز می گویند)، و سابقه جراحی قبلی هیپوسپادیاس می باشد.

 

تنگی مجرا

درحالی که تنگی های بخش خلفی مجرای ادراری (پیشابراه) معمولا به دنبال سوند گذاری، تابیدن اشعه به ناحیه لگن، رادیکال پروستاتکتومی یا دیگر جراحی های پروستات، و آسیب های ناشی از ضربه به لگن بویژه شکستگی لگن بدنبال تصادف یا سقوط از ارتفاع ایجاد می باشد. گاهی اوقات علت تنگی مادرزادی بوده و یا اینکه علت مشخصی برای آن پیدا نمی شود.

تنگی پیشابراه

تشخیص و ارزیابی تنگی مجرای ادراری (پیشابراه)

علائم تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) شامل زور زدن حین ادرار کردن، عدم تخلیه کامل ادرار، جریان ادرار ضعیف، و همچنین سابقه عفونت های ادراری مکرر و ادرار خونی می باشد.

عکس رنگی از مجرای ادراری (پیشابراه) و مثانه می تواند محل، طول و شدت تنگی را مشخص کند بطوری که در عکس رنگی تنگی بصورت باریک شدن قطر داخلی مجرای ادراری (پیشابراه) در محل تنگی و متسع بودن مجرای ادراری (پیشابراه) قبل از تنگی دیده می شود. برای تشخیص از سیستوسکوپی (روشی که در آن با دستگاهی که به آن سیستوسکوپ می گویند مجرای ادراری (پیشابراه) و مثانه با نگاه و دید مستقیم دیده می شود) نیز استفاده می شود.

تنگی مجرا

درمان تنگی مجرای ادراری

درمان تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) به روش متسع کردن (Urethral dilation)

روش های متعددی برای اتساع تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) وجود دارد مثل بالون زدن، استفاده از سوندهای فلزی مخصوص این کار، یا اتساع تنگی بوسیله سوند و توسط خود بیمار.

درمان تنگی مجرای ادراری (پیشابراه) به روش بریدن تنگی (Internal urethrotomy)

بریدن تنگی زیر دید مستقیم (یورتروتومی) بوسیله تیغ مخصوصی که از داخل سیستوسکوپ عبور می کند انجام می شود و بعد از آن برای چند روز سوند تعبیه می شود. در مقایسه ای که بین دو روش متسع کردن و بریدن تنگی زیر دید مستقیم (یورتروتومی) از نظر میزان موفقیت و میزان عود مجدد تنگی انجام شده تفاوتی دیده نشده است.

در کل میزان موفقیت درمانی با این روش حدود ۲۰% تا ۳۰% تخمین زده می شود لذا بعضی ارولوژیست ها سوند زدن توسط خود بیمار بعد از برش با تیغ را به منظور کاهش میزان عود توضیه می کنند. اما در بعضی مطالعات دیگر دیده شده که نه تنها سوند زدن توسط خود بیمار بعد از برش با تیغ (یورتروتومی) باعث کاهش میزان عود نمی شود بلکه می تواند باعث بروز عوارض دراز مدت قابل توجه و درنهایت خودداری مریض از ادامه این کار شود. هرچه طول تنگی بیشتر باشد احتمال عود نیز بیشتر است.

عواملی که باعث افزایش میزان عود می شوند عبارتند از: سابقه یورتروتومی قبلی، تنگی های بیش از ۲ سانتیمتر، وجود تنگی های متعدد، وجود عفونت ادراری در هنگام یورتروتومی، وجود تنگی در ناحیه مجرای پنایل (بخشی از مجرای ادراری که در داخل آلت تناسلی قرار دارد) و تنگی مجرای ادراری در ناحیه اسفنکتری(مجرای ممبرانوس)، و تنگی هایی که همراه با فیبروز وسیع در بافت اسفنجی اطراف مجرای ادراری (پیشابراه) می باشد. موارد فوق به پزشک کمک می کند تا بیمارانی که مناسب این روش درمانی هستند را به درستی انتخاب کند.

 

تنگی مجرا قبل و بعد از عمل

 

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی

تنگی مجرای ادراری یا پیشابراه
۴٫۲ (۸۳٫۶۴%) ۱۱ رای

سوال پزشکی دارید ؟!؟

همین الآن از طریق صفحه پرسش از دکتر سوال خود را بپرسید و پاسخ خودتون را دریافت کنید !
برای کمک به بهتر شدن مطلب فوق به آن امتیاز دهید

مولف و نویسنده :

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی همچنین فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن علمی ارولوژی ایران می باشد.

  • دکتر محمد جباري
  • مطالب سايت را در شبکه هاي اجتماعي سريع تر دنبال کنيد

پرسش از دکتر ارولوژیست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

لیست سوال های پاسخ داده شده


1
تشکر
مهم

اینجانب دکتر احمدی توسط جناب آقای دکتر محمد جباری مورد عمل جراحی واریکوسل میکروسکوپیک (microscopic varicocelectomy) قرار گرفتم. از نظر اینجانب -که خود جراح می باشم- مهارت تکنیک جراحی ایشان ستودنی است؛ به عنوان یک مثال ساده اینجانب پس از عمل نیاز به حتی یک دوز داروی ضد درد نداشتم که بخش اعظم این موضوع به تکنیک جراحی عالی مرتبط است. اخلاق کاری پزشکی ایشان بسیار والا و قابل ستایش است. برای ایشان در پناه حق آرزوی موفقیت دارم. مشاهده پاسخ دکتر
2
تاثیر واریکوسل در ناباروری
مهم

با سلام.
راجع به بیماری واریکوسل دو سوال داشتم. اول اینکه تا چه حد این بیماری در ناباروری مردان صحت دارد و برای اینکه فرد دچار نازایی نشود دوره بهبود یا درمان حداکثر چه مدت میتواند باشد . دوم اینکه عوامل تشدید موقت این بیماری چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
طول آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
4
کوچکی آلت
مهم

باسلام.دکتر جون من 25سال دارم واز مشکل کوچکی آلت رنج میبرم چرا کسی به داد ما نمیرسه.چرا علم پزشکی در این مورد راه حلی ندارد.هر جا مراجعه کردم نا امیدم کردن.با تشکر.حمید از مشهد مشاهده پاسخ دکتر
5
طول الت تناسلي
مهم

براي نزديكي باهمسر طول الت تناسلي بايدچه اندازه باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
6
درمان قطعی زگیل تناسلی در مدت کوتاه با لیزر یا پماد امکان پذیر است ؟
مهم

من حدود 15 روز متوجه شدم زگیل تناسلی دارم خیلی نگران شدم به پزشک متخصص پوست مراجعه کرده ام دوتا سوال دارم
1- ایا درمان قطعی وجود ارد
2- مدت درمان چقدر است
3-ایادرمان لیزرا راتوصیه می فرمایید یانجماد خیلی
خیلی متکرم از لطف تان اقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
7
درد بیضه
مهم

سلاام اقای دکتر . چندین سال پیش بیضه سمت چپم ضربه خورد . و با یخ گذاشتن ودارو از بیمارستان مرخص شدم . و پس از مدتی تنگی مجرا و دو بار سیستوسکوپی و مجرا رو باز کردن و دیگه خوب نشدم . در حا ل حاضر تنگی مجرا و درد در بیضه و بیضه چپم یک چهارم سمت راست شده . و همیشه عفونت مثانه دارم . و باید سوند بزنم . چکار باید بکنم . با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
8
افزایش طول آلت جنسی
مهم

جناب آقای دکتر جباری
با سلام
بنده 33 سال سن دارم و از دو موضوع واقعا رنج میبرم مورد اول کوچک بودن آلت تناسلی و مورد دوم ارزاء زودهنگام است. تا حدودی در مورد این دو موضوع مطالعه کرده ام اما نسبت به صحت مطالب درج شده در سایتها اعم از داروهای افزایش سایز و تاخیر در انزال اطمینان ندارم لذا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید آیا بلحاظ پزشکی دارویی برای رفع این دو نقسصه وجود دارد یا خیر و همچنین آیا نیازی به مراجعه حضوری هست یا خیر ...

با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
9
اندازه آلت
مهم

باسلام چناب دکتر من 40 سالمه و اندازه آلتم 10 سانت است بخدا اینکه آلتم کوچک است اعصابم داغونه و خیلی ناراحتم از بعضی داروها و لارجرباکس استفاده کرده ام جواب نداده و به هیچی دیگه اطمینان ندارم فقط شما میتوانید کمکم کنید شما رو به خدا ازین ناراحتی نجاتم بدین و راه درست افزایش سایز رو بهم نشون بدین خواهش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
10
مشکل نازائی

اقای دکتر ضمن سلام و عرض ادب و ارادت پیام دادم ازتون تشکر کنم با راهنمایی که شما کردین وضعیتم خیلی خیلی بهتر شده تا جایی که دکتری که میرم متعجب شد و کاره من به بعضی جاها نکشید
دکتر جان دس بوستون هستم و خدا خودش عوض بده ما دوریم و دستمون ازتون کوتاه ولی بینهایت ازتون سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
11
تشکر و سوال

جناب دکتر جباری عزیز
بنده ۷ ماه پیش خدمت شما لیزر درمانی کردم و تا الان عود نداشتم . ضمن تشکر و سپاس از مهارت و تجربه بالا که ستودنی است .
بروی تنه آلت دانه های هست که با کشیدن پوست مشخص میشه و از آنها مو میروید . آیا اینها زگیل هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
12
تشکر

ممنونم آقای دکتر از سایت بسیار خوبتون مشاهده پاسخ دکتر
13
تشکر

اینجانب بر خودم واجب میدانم که مراتب تشکر و سپاس خاضعانه خود را نسبت به حس مسئولیت پذیری و زحمات بی دریغ جناب آقای دکتر جباری در خصوص بیماران به جای آورم. از خداوند متعال برای حضرت عالی طول عمر با عزت و همراه با سلامتی آرزو دارم. مشاهده پاسخ دکتر
14
زيگيل تناسلي

سلام اقاي دكتر من چند هفته پيش ٣تاً زيگيل تناسليو كرايو كردم ١كيشون كه بزرگتر بود خوب نشد خيليم سخت بود زخم زياد درد هنوزم زخما خوب نشدن پشيمونم از كرايو اصلا اونجوري كه ميگن خوب نيست بدترين روشه الان ميتونم اون يدونرو ليزر كنم و اينكه هزينه ليزر يه زيگيل چقدره مرسي مشاهده پاسخ دکتر
15
والله بصیر بالعباد

سلام آقای دکتر جباری
میخواستم بگم سایت خوبی دارین و جواب دادن به سوالای مردم کار عالیییی هست که انجام میدین . مطمئن باشید تا زمانی که به یاد خدا هستید و این کار خداپسندانه رو انجام میدید خدا هم هوای شما رو داره . یا مهدی عج
مشاهده پاسخ دکتر
16
تقدیر و تشکر

با سلام و احترام بنده به صورت اتفاقی سایت شما رو ملاحظه کردم لازم دیدم از این خدمت ارزشمند شما آنهم در این دنیایی که انسانها از یکدیگر گریزان هستند به نوبه خودم تشکر و قدردانی کنم ساکن مشهد الرضا هستم انشاء الله نایب الزیاره شما در حرم آقا امام رضا باشم مشاهده پاسخ دکتر
17
سؤال جدید فقط میتونه یک‌چیز باشه شما چطوری یه انسان عمل می‌کنید که حتی کوچک‌ترین دردی رو بعد از عمل احساس نمیکنه درود بر شما

واقعاً ممنونم جناب دکتر مهارت شما در عمل جراحی واریکوسل ستودنی هست، بنده بدون کوچک‌ترین درد یا ناراحتی ،ترخیص و در حال حاضر 25 روز هست که از عمل بنده میگ ذره و هیچ مشکلی و دردی نداشتم می تونم باجرئت به گم شما از نوابغ جراحی ایران هستید به‌عنوان یک ایرانی به شما افتخار می‌کنم و مطمئن باشید تا آخر عمرم مدیون شما هستم و ذکر خیر شمارا برای تمام کسانی که می‌شناسم و کسانی که آشنا به شم خواهم گفت درود بر غیرت پاک بزرگ‌مرد جراحی ایران جناب دکتر جباری ،با تشکر فراوان .بیمار بهبودیافته، رستگار مشاهده پاسخ دکتر
18
قطر عروق
مهم

سلام خسته نباشید.
من رفتم سونوگرافی و جوابی که برام دادن:
عروق وریدی در سمت چپ بشدت متسع بوده - در حالت استاده و با مانور والسالوا قطر عروق به 3/7-5 میلیمتر میرسد.

میخواستم بدونم الان با این قطر درجه واریکوسل چنده؟ اصلاً میشه در این مورد نظر داد؟

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
19
انحنای آلت
مهم

سلام خدمت دکتر. 25 سالم هستش و در شرف ازدواج هستم. آلتم تققریبا 30 یا 40 درجه ای انحراف داره که مادرزادی نیستش و به مرور اینجوری شده. بخدا بدجور نگرانم. ممنون میشم کمکم کنید.
1- آیا واسم مشکل ساز هستش؟
2- به چه متخصصی باید مراجعه کنم؟
3- همچنین زودانزالی شدید دارم باید چیکار کنم؟ آیا قرص ها و داروها بدرد میخورن؟
مشاهده پاسخ دکتر
20
واریکوسل
مهم

باعرض سلام وادب خدمت جناب آقای دکتر
ببخشیدآقای دکتر عوارض واریکوسل چیه؟آیا باجراحی بیماری قابل رفع هست؟ آیاجای ترس وجود داره(منظوربعداز عمل جراحیه)؟
ممنون ومتشکرم ازپاسختون
مشاهده پاسخ دکتر
21
اندازه آلت
مهم

با سلام خدمت شما
سایز آلت من در حالت نعوض 10 سانتی متر می باشد
البته شاید بگید 10 سانت مشکلی ایجاد نمی کند
اما من به دلیل کوچکی نمیتونم زیاد در رابطه راضی باشم
آیا می توانم آن را بزرگ کنم؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
22
زگيل تناسلي در مردان به چه درمانی نساز دارند؟
مهم

با سلام دكتر من 21 سالمه چند وقته روي ناحيه تناسليم قسمت پرينه به سمت مقعد چند تا دونه ي كوچولو مث جوش زير پوستي زده در ضمن مقاربت هم داشتم ، جديدا هم وقتي ميرم دست شويي خوني ميشن و مسوزن ؟ اگه زگيل تناسلي باشن امكان داره خودشون خوب بشن ؟ مرسي ازلطفتون دكتر مشاهده پاسخ دکتر
23
مشکل جنسی
مهم

سلام
باعرض تشکر از شما
من جوانی 26 ساله هستم.طول آلتم درحالت عادی 3سانتی مترهست(خیلی کوچک مثل دوران 10سالگی).درحالت نعوظ 15سانتیمتر و سایز دورش 10سانتی متر هست.سرآلتم هم درحالت نعوظ کوچک هست.همچنین آب منی من بدون جهش خارج میشود.میخواستم نظرتونو درباه مشکل کوچکی آلتم و درمان آن مطرح کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
24
درمان
مهم

با عرض سلام
بنده از کوچکی الت تناسلی رنج میبرم
اندازه ادر حالت نعوذ 11 سانت میباشد
ایا راه حلی به جز جراحی وجود دارد؟
ممنون میشوم راهنمایی کامل بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
25
تک بیضه ای.
مهم

با سلام خدمت شما و با تشکر از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میذارید.من و شوهرم ۳ ساله ازدواج کردیم چند ماهه تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ازمایشات من خوب بود و دکتر گفت انشالله باردار میشید به زودی و بعد بیاید،اما چند روزه متوجه شدم شوهرم تک بیضه است من اصلا چیزی در این مورد نمیدونستم و نشنیده بودم،وقتی دیدم چند ماه گذشت و بارورری صورت نگرفت به فکر از اسپرم افتادم و به شوهرم گفتم شاید نو واریسکول داری،یهو گفت نمیدونم من که از بچگی تک بیضه ام! به نظر شما امکان بارداری ما وجود داره؟چه راههایی هست؟از اسپرم رو این هفته انجام میدیم،اگه مشکلی بود چیکار باید کرد ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
26
زیگیل تناسلی
مهم

سلام جناب دکتر جباری عزیز،
من30 سال سن دارم متاهل هستم و الان مدتی دچار این بیماری ( زیگیل ناحیه تناسلی) شدم و بالای 6 ماه مداوم در حال پیگیری و درمانم ، ولی همچنان جزیی از مبتلایان این ویروسم .منشا ابتدایی زگیل بزرگ به اندازه 1 عدس روی دیواره مجاری ادار نزدیک به شکم بوئ که با ناآگاهی و تشخیص اشتباه متخصص به خال ( دکتر امیر ایجادی) بعد از برخورد با تیغ طبیعتا تکثیر شد و بعداز اون چند نقطه دیگه هم درگبر شد تا با پیگیری از متخصصین قطعی شد که زگیله و اولین درمان بخاطر شدت و حجم زگیل اولیه فرستاده شدم پیش متخصص پوست ( دکتر رزمی نیا ) که با لیزر شروع به درمان کردن و بعد از دردهای فراوان و زخم های زیاد با 10 روز طول درمان و صابون برای شستشو ( منع استفاده از موبر یا تیغ ) و همینطور عدم نزدیکی در کمال نابتوری چند زگیل دوباره دیده شد که دکتر با خونسردی گفت همسرتون مبتلاست حتما و با پیگیری و چکاب مشخص شد ایشون پاکن از ویروس در نتیجه من مجددا رفتم کلینیک اینبار فیریز کردن نقاط رو و من ایندفعه بمدت 15 روز اصلا رابطه برقرار نکردم و مجددا زگیل ها پیدا شدن بار سوم در کمال نا امیدی رفتم و مجددا فیریز و باز هم زیگیل!!! دکتر همسرم با شنیدن شرایط و اینبار باتوجه به کوچکی زیگیلها که با چشم معمول زیاد قابل دیدن نبود پماد قهوه ای رنگی رو تجویز کردن که باعث سوزوندن این زگیلها میشد که بعد از 6 ساعت باید میشستم بگفته ایشون 1 بار کافی بود که همه برن و اصلا این نشد بعد ار 3 بار استفاده و باز هم ناامیدی از دکتری میخک تجویز شد که با سوزوندن اون با درد شدید باز هم زگیل بعد از چندروز دوری دوباره برمیگردن .....
همه دکترا گفتن سیستم ایمنی بدنت آمده پایین که با تجویز ( ژل خوراکی رویال زنبور ) که حتما واقف به عملکردش هستید بازهم من نتیونستم که جواب بگیرم
آقای دکتر واقعا من زندگیم مختل شده رابطه زناشوییم کنسل شده و همینطور پول و پوستم که نابود شد بس که انواع درمان روش اتفاق افتاده،حتی اینقدر دربارش تو جاهای مختلف تحقیق کردم اطلاعاتم کافیه و حتی شک دارم واکسن گارداسیل برای من که الان مبتلا به این ویروسم جوابگو باشه...
لازم به ذکر جناب جباری، من تا امروز غیر از همسرم با هیچ احدی رابطه نداشتم این رو باور کنین که عین حقیقته، چون همه میگن بخاطر تعدد رابطه با افراد مختلفه که برای من صدق نمیکنه ،اینجام برای شکا زیاد حرف زدم و عذر میخوام بابت طولانی بودنش ..
انشالله شما بتونین کمک کنین
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
27
نعوظ
مهم

با سلام خدمت اقای دکتر
1. من مدتی است از کاندوم استفاده میکنم چون تصمیم بچه دار شدن نداریم . اما وقتی از کاندوم استفاده میکنم الت شل تر از حالت عادی میشه و صفتی پیدا نمیکنه . علت چیست ؟
2 . اصولا بعد از خروج منی الت نعوظ خودش رو از دست میده ؟
ممنون میشم پاسخ شما رو بشنوم
مشاهده پاسخ دکتر
28
واری کوسل
مهم

سلام دکتر خسته نباشید.واری کوسل گرید 1 دارم ازمایش اسبرم گرفتم خوب بود فقط حرکتشون 5درصد بود بعضی وقتا سربا میمونم بیضه چب و زیر بیضه هام دردمیکنه بعضی وقتا هم راست.جواب سوالمو بدیدبا تشکر مشاهده پاسخ دکتر
29
کجی آلت
مهم

با سلام.نامزد من دچار کجی آلت است.ما نزدیکی نداشتیم و ایشان در این باره اطلاعاتی ندارد.من نگران هستم و نمی دانم چگونه می توانم کمکش کنم. به شدت دوستش می دارم و نمی خواهم ناراحتش کنم .نیاز به راهنمایی دارم مشاهده پاسخ دکتر
30
کج بودن الت تناسلی
مهم

با سلام به خدمت اقای دکتر.گفته بودید عکس بفرسم.میخواستم بدونم نیاز به جراحی داره و هزینه جراحی در بیمارستان های دولتی و خصوصی چقدر است. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
31
بی میلی و ناتوانی جنسی
مهم

با سلام.من از چهار سال پیش دچار افت شدید از لحاظ قدرت جنسی شده ام 38 سال دارم 19 ساله که ازدواج کرده ام.اوایل برا چند روز بی میل بودم بعد دوباره بر میگشت و طبیعی بود.رفته رفته اون زمان بی میلی و ناتوانی بیشتر میشه الان مثلا اگر ده روز بی میلی داشته باشم شاید در مقابل 2 روز قدرت نزدیکی دارم .من ساکن اردبیل هستم دکترای اینجا زیاد به حرف توجه ندارند.وفقط دنبال نسخه نوشتن هستن .دارو ها مثل قرص سیلد نافل و امپول تستسترون تجویز میکنن اما مشکل من روز به روز بد تر میشه ..لطفا بنده رو راهنمای بفرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
32
راههای آفزایش سایز آلت؟
مهم

با سلام خدمت آقای دکتر جباری و عرض خسته نباشید
اینکه بتونیم سایز آلت رو زیاد کنیم در حد 2 سانت بصورت دایم امکان دارد؟روش مورد پیشنهادی؟
قرصهای گیاهی که تبلیغ میشود چقدر مفید است و عوارض جانبی آنها در صورت وجود؟
مشاهده پاسخ دکتر
33
ادرار غیر ارادی
مهم

سلام خسته نباشید
خانمی هستم 23 ساله و متاهل . من همیشه ،بهخصوص موقع نشستن احساس خارج شدن ادرار می کنم ولی دقیقا نمیدونم ادراره یا عرق و یا چیز دیگه و اکثر اوقات احساس گرمی در ناحیه خروج ادرار می کنم <لطفا منو راهنمایی منید
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
34
ناتواني جنسي
مهم

با سلام جناب آقاي دكتر
آقاي دكتر من فردي 32 ساله هستم كه دچار انزال زودرس هستم تا كنون به سه تا دكتر در اين مورد مراجعه كردم .
1- دكتر اول(جراح كليه و مجاري اداري) ابتدا پس از معاينه (از معقد) به اينجانب گفت مشكل براي پورستات مي باشد كه پس از مصرف دارو دوباره مراجعه نمودم و قرص پراپرانول و فلكوستين به من داد اما جواب نگرفتم
2- دكتر دوم (ارولوژيست)هم مجدداً گفت براي پورستات مي باشد يك آ«پول شبيه پنسيلين بود داخل وكيوم برايم نوشت گفت عفونت پورستات درمان شود كه پس از طريق آمپول تكرر ادرارم خوب شد و برام قرص آسنترا و كلوميپرامين 25 نوشت كه قرص (كلوميپرامين )يبوست فوق العاده شديدي (در حد بوندس ليگا)برايم بوجود آورد جواب داد اما به خاطر يبوست شديد غلط كردم ديگه كلوميپرامين مصرف كنم.
3- دكتر سوم (دكتر محمد فلاح) هر روز تو روزنامه آگهي مي دهد (ناتواني جنسي و جراحي هاي اتدام تناسلي 22774332 شماره تلفنشه ) كه تقريبا 5 ماه است پيش اون مي روم پس از معاينه به من گفت شما پيري آلت داريد و براي من يك دستگاه ويگرا پلاس برقي به همراه يك پماد داد كه اين دستگاه و پماد باعث شد آلتم سفت شود و تقريبا هم يك برابر كلفت تر شده و گفت هفته اي دوبار سكس داشته باش قرص هايي كه براي من تجويز كرد : قرص آفردويت و ويتامين اي و سرتالين و پاروكستين تا سه ماه نتيجه نگرفتم براي بار دوم كه رفتم گفت سكست را يك شب در ميان انجام بده و قرص هاي سرتالين و پاروگستين را يك شب از اين و يك شب از اون يكي استفاده كن اما نتيجه نگرفتم براي بار سوم كه به اين دكتر مراجعه نمودم قرص ايمي پيرامين را هم به قرص هاي من اضافه كرد اما من هنوز كه هنوزه سه سوت آبم مي آيد (البته اين را هم بگم كه اين سه دكتر دفعه اولي كه قرص ها را مصرف مي كردم تايم سكسم بالاي 5 دقيقه مي شد اما شب بعد يا شب هاي بعد دوباره تايمم سه سوت مي شد ) دكتر سومي به من گفت كه ايمي پرامين را يكي صبح و يكي شب بخور و قرص هاي پاروكستين و سرتالين را هر شب استفاده كن اما متاسفانه نتيجه نگرفتم كه نگرفتم كه نگرفتم هرچي هم تو اين سايت ها و ... سرچ مي كنم داروهاش همين است و نه چيزي بيشتري كه به سايت شما رسيدم و ديدم انصافا حداقل نسبت به سايت هاي ديگر كامل تر توضيح داده ايد و تصويري هم توضيح داشت گفتم شايد شما بتوانيد مشكل من را حل كنيد حالا اين بيمار عاجزانه از شما در خواست دارد چه خاكي بايد توي سرم بريزيم تا من هم بتوانم تايم سكس چند دقيقه اي داشته باشم .
خواهشمندم در اين زمينه من را راهنمايي بفرمائيد.
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
35
جنسی
مهم

باسلام خدمت آقای دکتر من45سالمه مدت 22 ساله ازدواج کرده ام حدود دو سال است که ضعف نعوظ دارم که همیشگی نیست گاهی طبیعی هست گاهی مشکل دارم طول آتتم در حالت نعوظ 14 سانتیمتر ومحیطش 13 سانت می باشد ضمنا از ابتای نوجوانی آلتم هنگام نعوظ مقداری خمیدگی وانحتا دارد مدتهاست نعوظ صبحگاهی ندارم وخیلی به ندرت درخواب محتلم می شوم لطفا راهنمایی وپاسخ بفرمایید. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
36
کج بودن الت تناسلی
مهم

با سلام خدمت دکتر محمد جباری / من جوانی 23ساله هستم که عالت تناسلی ام کجه . میخواستم بدونم که با چه ازمایشی میشه فهمید که الت تناسلی به عمل جراحی نیاز داردو تا چند سالگی میشه درمان کرد .
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
37
بیماری پیرونی
مهم

با درود و احترام
جناب آقای دکتر جباری، من یکی دو بار از شما در باره بیماری پیرونی که 2 ماه است که گربانگیر من شده پرسش کرده ام. آقای دکتر، مستحضرید که یکی از راههای مقابله باپیشرفت این بیماری، تزریق دو هفته یکبار آمپول وراپامیل به پلاک می باشد. می خواستم ببینم حضرتعالی این تزریق را انجام می دهید یا خیر؟ و اگر بله، آیا نیاز به بیمارستان هست یا اینکه به طور سرپایی در مطب تان انجام می دهید؟ بسیار سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
38
انحنا به سمت پایین الت
مهم

سلام اقای دکترريالپسر 23 ساله مجرد هستم آلتم شدیدن به سمت پایین انحنا داره و جدیدا متوجه شدم!!!!!!باید چیگار کنم دارم دیوتنه می شم مشاهده پاسخ دکتر
39
سنگ کلیه
مهم

با سلام خدمت شما دکترگرامی به عرض میرسانم نتیجه سونوگرافی که انجام دادم به این شرح است کلیه راست با ابعاد46*118م.م وپارانشیم13م.م وکلیه چپ با ابعاد48*113م.م وپارانشیم114م.م هردو باضخامت واکوی پارانشیم طبیعی رویت میشوند.یک سنگ به قطر7/5م.م دردسته کالیسهای تحتانی کلیه راست مشاهده شد.هیدرونفروزدرسیستم پیلوکالیسیل کلیه ها مشاهده نشد.مثانه ضخامت جداری ومخاط طبیعی دارد وفاقد سنگ ورسوبات اکوژن می باشد.به نظرحضرتعالی جهت دفع سنگ مزبورآیا نیازبه جراحی یا استفاده ازدستگاه سنگ شکن دارم؟یا اینکه راه حل دیگه ای جهت دفع سنگ مذکوروجود دارد؟وآیا وجودسنگ مزبورباعث تخریب کلیه ها میشوند؟اگربنده راهنمائی بفرمایید بی نهایت ازشما سپسگزارم.ارادتمند شما. مشاهده پاسخ دکتر
40
کوچکی آلت
مهم

باسلام.من 25 سال دارم و مشکل کوچکی آلت دارم چه بایدکرد.اگر در ایران راه درمان ندارد در اروپا وجود دارد.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
41
آلت تناسلی
مهم

سلام.من 13 سال دارم اندازه طول آلت ام (به طور کشیده)9 سانتی متر هستش
چه جوری آلت ام رو بزرگ کنم؟؟؟؟
در ضمن من زود تحریک میشم چه کاری میشه انجام داد تا دیر تحریک بشم؟؟؟؟؟
رابطه ی جنسی با یک دختر اشکالی داره واسه من ؟؟؟؟؟؟
چه جوری آلت ام رو بزرگ کنم؟؟؟؟؟؟
راهنمائی کنید لطفا
مشاهده پاسخ دکتر
42
اندازه آلت
مهم

سلام ببخشید من 13 سال سن دارم و فقط 5 سانتی متر آلتم هست چیکار کنم که بزرگ شه ؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی رنج میبرم مشاهده پاسخ دکتر
43
واریکوسل گرید 1 و 2
مهم

سلام
آقای دکتر من 40 ساله هستم و یک فرزند دختر 8 ساله دارم و به علت ناباروری به تازگی متوجه شدم که واریکوسل گرید 2 در چپ و گرید 1 در راست دارم، حال می خوام بدونم به غیر از عمل راه دیگه ای برای درمان ناباروری وجود داره؟ همینطور بنده پروستات 35 میلی نیز دارم و این پروستات در ناباروری تاثیر داره؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
44
زگیل تناسلی
مهم

سلام خسته نباشید آقای دکتر
مضرات زگیل تناسلی برای آقایان چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
45
انزال زود رس
مهم

سلام آقای دکتر
من 26 سال دارم و تا بحال سکس نداشته ام و در این مدت خود ارضایی انجام داده ام و چند سالیه که متوجه شدم انزال زود رس دارم و دیگه روم نشده برم با کسی سکس کنم در ضمن در حالت عادی آلتم خیلی خیلی کوچیک میشه ولی موقعه نعوظ کامله بزرگ و به اندازه نرمال میرسه
لطفا کمکم کنید باید چکار کنم هم برای انزالم و هم برای اینکه در عادی آلت بزرگتر بشه چون روم نمیشه جایی دکتر برم
مشاهده پاسخ دکتر
46
بزرگی پرستات
مهم

با سلام خدمت آقای دکتر
ابتدا شرح حال مختصری از نشانه بیماری می دهم : اینجانب ابتداً در تاریخ 22/05/91 با مرجعه به دکتر ارولژ بدلیل احساس تکرر ادرار تشخیص دکتر مبنی بر عفونت بوده و داروهای Ciprofloxacin 300 و Azithromycin 500 تجویز شد که بعد از مصرف مشکل برطرف گشت تا اینکه در مهرماه بدلیل بالا بودن آنزیمهای کبدی و مراجهه به پزشک دارو های لیورگل و جم فیبروزیل تجویز شد و در یک دور درمانی 2 ماهه مصرف شد که اینجانب با پیاده روی و پرهیز غذایی سعی در کنترل بیماری کبد چرب خود که در سونوگرافی مهرماه گرید 2 تشخیص داده شد داشتم تا اینکه مجددا برای چک آپ این بیماری در هفته گذشته با ازمایش خون انزیمها پایین و در حد نرمال رسیدند ولی در سونو گرافی کامل شکمی اینجانب که بدلیل کمی درد داشتن در قسمت سمت راست پایین شکم و دیده شدن چند قطره خون بعد از ادرار که یکبار صورت گرفت ، انجام شد علاوه بر گرید 2 بودن کبد چرب اینجانب تشخیص تورم پرستات نیز داده شد که به شرح ذیل گزارش شد:
(پروستات به سایز 32*40*42 میل متر و وزن 29 گرم بزرگتر از حد طبیعی میباشد(BPH) . اکوژنیسته پروستات نرمال است و ضایعه فضاگیر در پارانشیم پروستات دیده نمی شود.)
که با مرجعه مجدد به دکتر ارولوژ مجددا همان داروه ها سال گذشته با دوز 500 تجویز شد و توصیه شد که بعد از دور درمان حتماً برای عمل جراحی به ایشان مراجعه نماییم خواستم دراین مورد بخصوص نظر جنابعالی را بدانم و همچنین همسرم همزمان تحت درمان است
مشاهده پاسخ دکتر
47
زگیل تناسلی
مهم

سلام آقای دکتر جباری من حدود 5 ماه پیش ی چیزی مثل جوش قسمت پایین آلت تناسلیم(مرد) دیدم جدی نگرفتم 1 ماه پیش تو یک سایت خوندم فهمیدم زگیل تناسلی هست الان زیاد شدن شبیه گل کلم چون ما توی ی شهر دور افتاده هستیم و فعلا امکان امدن به تهران نیست احتمال میدم خانومم هم مبتلا شده میخواستم بدونم نزدیکی با خانوومم با عث پیشرفت بیماری میشه لطفا جواب بدین مشاهده پاسخ دکتر
48
بیضه نزول نکرده
مهم

با سلام من پسر 21 ساله هستم بیضه راستم بالای التم قرار داره مادر زادی الان میخام عمل کنم ایا فایده ای داره چون میگن حد اکثر باید تا5 سالگی عمل بشه میخاستم بدونم جای امیدی هست کلا در این مورد منو راهنمایی کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
49
استفاده از قرص
مهم

خسته نباشید دکنر.ببخشید میشه روش استفاده از قرص سرترالین یا پاروکستین رو بگین.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
50
نعوظ

سلام اقاي دكترمن 55سالمه ناراحتي قلبي عروقي ندارم.ولي فشارخون دارم كه ارثيه/عصبي/قرص.انالاپرين5ميخورم گاهي باابليمووترشي برطرف مي شودچنددكتررفتم.يكي دستگاه وكيم داده.ديگري سيلدنافيل.دسگاه هيج كاري نكرد سيلدمي خورم صورتم سرخ ميشود باسردردشديد.وازاين مشگل ناراحتم ميخواستم بدانم مشگل من راه.حل دارد كه بنده خدمت برسم بي نهايت متشكرم مشاهده پاسخ دکتر
51
طول الت تناسلی

با سلام من الان 19 سالمه و اندازه الت تناسلی من در حالت شل 4 و در حالت نعوظ 9 سانتی متر میشه و این از حالت نرمال کمتره و من میخوام اگه بشه درمان کنم تا حداقل به 12 سانتی متر برسد و من تا حالا پیش 2 دکتر غدد رفتم و انها میگن مشکلی نداره و در حد رفع حاجت مناسه حالا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید اگه احتیاجی به معاینه هست من حضوری بیام و ترجیحا میخوام عمل نشه وبا قرص و کرم ویا دستگاه های مرتبط درمان کنم مشاهده پاسخ دکتر
52
زگیل تناسلی

در دوران عقد هستم وهمسرم مبتلا به زگیل تناسلی است.نزدیکی کامل داریم اما دفعات بسیار کم و از زمان تشخیس ویروس ایشون نزدیکی نداشتیم..من هم توسط پزشک زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم پاپ اسمیر هم دادم مشکل خاصی نبود به جز عفونت قارچی..نگران اینده هستم ایشون یک ماهه که زگیل ها رو فریز میکن و هنوز کاملا از بین نرفتن...آیا نمیتونیم با هم رابطه داشته باشیم؟نوصیه شما برای شرایط ما چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
53
زیگیل تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید.دکتر یکی از دوستانم با یک فرد مبتلا ارتباط داشته البته دو هفته قبل از بروز و نمایان شدن زیگیلها.حال نگران است که او هم مبتلا به این ویروس شده یا نه ایا با ازمایش خون یا ادرار میتوان تشخیص داد که الوده به این ویروس شده یا خیر ؟باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
54
طول آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
این سوال رو برای بار دوم هست که می پرسم .
من 22 سالمه و دارم ازدواج می کنم اما طول آلت تناسلی من فقط 11 سانتی متر هست.
این طول کوتاه می تونه باعث نا باروری و یا مشکلات دیگه برای من و زندگی زناشوییم باشه.
اگه پاسخ بدین ممنون می شم.
مشاهده پاسخ دکتر
55
درد آلت
مهم

ادرارم ابتدا بدون مشکلی تخلیه می شه اما در نهایت مقداری باقی میمونه که که تیکه تیکه تخلیه میشه و گاها این تیکه تیکه تخلیه شدن به اندازه ادراری هست که در جالت طبیعی از مثانه خارج میشه اما احساس فشاراردر در مثانه به مانند حالت طبیعی احساس نمیشه اما با این وضع ادرار زیادی به این حالت خارج میشه و نمیفهممممممم چرا که باعث میشه مدت زیادی درwcبمونم،اذیتم میکنه آقای دکتر..برای همین رفتم دکتر که گفت بایست ادرارت نهایت در20ثانیه بایست تخلیه شه و کفت برم سونوگرافی که رفتم و جواب آزمایش هیچ مشکلی نداشت حتی دولیوان آبی که قبل آزمایش بهم دادند ورفتمwc سریع و بدون مشکلی تخلیه شد اما خیلی وقتها اینطور نیست...که بعد ترازوسین رو دکتر تجویز کرد که هیچ تاثیری نداشت...مشکل بعدی من همین جمع شدن بیضه یا آلت هستش که اگه هردو شل باشند احساس بهتری دارم حتی بار دفع ادرار...خواهش میکنم راهنماییم کنید از شر این وضعیت راحت شم!
دکترعزیز با عرض پوزش میخوام این رو هم ذکر کنم که جمع شدن بیضه و آلت در حدیه که هیچ برجستگی ای از روی شلوار دیده نمیشه درحالی که آلتم 16سانته اما نمیدونم اگه این اندازه طبیعیه چرا برجستگی دوستام و آشناهام از روی شلوار مشخصه!!!آیا آلتم کوچیکه که این مشکلات رو دارم؟!!!شاید اگر قطورتر و بلندتر بود این مشکلات رو نداشتم!!!
منو ببخشید که خیلی طولانی و راحت صحبت کردم و حتی درمورد مشکلات دیگرم صحبت کردم اما اگر بتونم از این حالت بیرون بیام قطعا دعاتون میکنم...
مشاهده پاسخ دکتر
56
zgil
مهم

salam aghay dr chand roz bad az ertebat alaem zegil broz mikone?josh sefid ke dard dare va cherk dare to nahie maghad va prine zegil hast? مشاهده پاسخ دکتر
57
ناتوانی جنسی
مهم

با سلام وتشکر از وقتی که گذاشین، در سوال قبلی در مورد پروتزفرمودیدبایستی بررسی های تخصصی شوید تا مشخص شود که علت آن جسمی است یا روانی و دیگر اینکه به آمپول جواب می دهد یا خیر آیا این موضوع که من در شبها در زمان خواب نعوض دارم چیزی را مشخص نمی کند البته به محض بیدار این حالت ازبین میرود در ضمن چیزی که در خودم مشاهده کردم هیچ تمایلی برایرابطه ندارم مگر بزور همسرم ودر این مدت چند ماهی که رابطه نداشیم حتی یک بار جنوب نشدم. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
58
ندول روی پوست کیسه بیضه
مهم

سلام آقای دکتر
چند سال هست که روی پوست کیسه بیضه من ندول های کوچک و سفتی وجود داره که فقط محدود به سطح پوست میشه. و تعدادشون هم زیاد نشده و اندازشون هم تغییری نکرده. چندتاشون محتویاتی داشتند که یکیشون رو با رعایت اصول آسپتیک تخلیه کردم و داخلش ماده کاملا سفید رنگ با قوام پنیری وجود داشت. میخواستم اگه ممکنه در موردش و میزان خطرش راهنماییم کنید.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
59
زود انزالی
مهم

سلام آقای دکتر
1- حداقل و و حداکثر زمان طبیعی انزال چقدر است
2- راه درمان مشکل زود انزالی چیست
مشاهده پاسخ دکتر
60
عود واريكوسل
مهم

با سلام و خسته نباشيد
من در سال 88 جراحي واريكوسل درجه 3 داشتم ولي متاسفانه عمل موفقيت اميز نبود و هيچ تغييري در ظاهر بيضه و ازمايش اسپرم ايجاد نشد تا اينكه اسفند ماه سال 91 دوباره تحت عمل جراحي قرار گرفتم ولي باز هم هيچ چيز تغيير نكرد
طبق تشخيص دكتر بنده باز هم بايد جراحي شوم ايا امكان 3 بار جراحي واريكوسل هست؟

دفعات قبل جراحي از به روش معمولي از راه شكم بود ايندفعه اگر قرار به عمل دوباره باشه حتما ميخوام به صورت ميكروسكپي باشه

چنتا سوال ديگه داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد

1 ايا پوشيدن شورت نسبتا تنگ موردي داره؟

2 رگهاي درشت و ريز بسياره اطرف بيضه مشاهده و به راحتي قابل لمس هستند چه موقع اين رگهاي كرم مانند از بين ميروند؟

حدود هزينه (حداكاثر و حداقل) هزينه جراحي رو اگر مقدوره بفرماييد

با تشكر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
61
اندازه الت تناسلی
مهم

سلام خسته نباشین اقای دکتر با عرض معظرت یه مشکلی داشتم من چاقم التم اصلان خیلی کوچیکه میره تو اصلان حالت عادی بیرون نمیاد تو نوشتهاتون گفتین جراحی میشه میخواستم بدونم حالت عادی برمیگرده یا نه و میخواستم بدونم هزینه جراحی چقدر میشه با تشکر مملون میشم ج منو بدین یا اس ام اس بدین یا ایمیل منتظرم بای مشاهده پاسخ دکتر
62
واریکوسل
مهم

سلام جناب دکتر
من چند ساله که واریکوسل دارم
با توجه به ورزش مرتب و با برنامه ای که داشتم مشکل خاصی احساس نمیکردم
اخیرا در دوره آموزشی سربازی به خاطر فشار رژه یه خرده احساس ناراحتی داشتم
بعد از چند ماه به دکتر مراجعه کردم
گفتن که واریکوسل دوطرفه گرید 2 دارم
آزمایش اسپرم هم نرماله ، تعداد 111 میلیونه فقط درصد تحرک اسپرم ها 40 درصده
توصیه تون چیه؟
باید عمل کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
63
واریکوس
مهم

سلام واریکوسل چند درصد نیاز به عمل دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
64
قرص Semenax
مهم

آیا استفاده از قرص Semenax برای افرادی که حجم مایع منی کم دارند توصیه می شود یا خیر در غیر این صورت چه دارویی را توصیه می کنید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
65
واريكوسل
مهم

باسلام ميخاستم بدونم بد ازعمل واريكوسل درجه 3چقدر طول ميكشد تا بيضه شكل واقعي خو دراپيدا كند مشاهده پاسخ دکتر
66
اندازه آلت
مهم

سلام.2تا سوال دارم دکتر عزیز
1.روش پنیمور را تا چه حد موثر میدانید؟
2. قرص ویگرگس پلاس ک دارای تاییدیه از اروپا و آمریکا و حتی وزارت بهداشت خودمون هست را تا چه حد موثر میدانید؟
مشاهده پاسخ دکتر
67
سرآلت
مهم

سر کلاهک کمی گوشت اضافه دارد که چسبیده به پایین کلاهک و ما بین آن سوراخ کوچکی است چه کاری بایستی انجام دهم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
68
آلت
مهم

هورمونهای رشد که در بدنسازی استفاده میشود از جمله هورمون اسب و سوما نمیتواند تاثیر گذار باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
69
ناتوانی جنسی
مهم

سلام، من48 سال دارم جند سال است که به توصیه پزشکان مختلفی که رفتم جهت رابطه جنسی از قرصهای محرک استفاده میکنم در حال حاضر به حدی رسیدم که در حالت بیداری حتی با قرص هم تحریک نمی شوم وچند ماه است که با همسرم رابط نداشتم آیا میبایست از پرتز استفاده نمایم یا درمان طبیعی برای من وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
70
رابطه زود انزالی و واریکوسل
مهم

سلام.1-ایا واریکوسل ربطی به زود انزالی دارد ؟2-عوامل ایجاد زود انرالی چیست دقیقا؟ مشاهده پاسخ دکتر
71
خود ارضایی
مهم

سلام اقای دکتر...ایا دکتر ارولوژیست میتونه تشخیص بده که طرف دارای عادت خود ارضایی هست یانه؟واسه استخدامی نیروی انتظامی میخوام شنیدم اونا نگاه میکنند...میشه تخشیص داد؟ مشاهده پاسخ دکتر
72
زیگیل تناسلی
مهم

با سلام.ایا در صورت درمان زیگیلها برای بچه دارشدن مشکلی ایجاد نمیشود؟
برای ازمایش ایدز و هپاتیت ناشتا بودن لازمه؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
73
درخواست راهنمایی

سلام
total sperm: 75 million , normal form : 85% , rapid progression : 50% , ph : 8 ,
سال 90 ماکرو آدنوم هیپوفیز عمل کردم که پرولاکتینم بالای 2500 بود ولی الان 4.5ng/ml است.
8 سال از ازدواجم میگذره و 2 سال است که تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم ولی بی نتیجه بود و تصمیم گرفتیم برای ivf اقدام کنیم. ( در طی این مدت همسرم تمام آزمایشاتش را انجام داده و مشکلی نداشته،من هم 2 بار به پزشک اورولوژ مراجعه کردم و طبق معاینات ایشان و آزمایشات اسپرم مشکلی نداشتم، )
1- آیا احتمال دارد بنده مشکل واریکوسل داشته باشم و با معاینه سرپایی مشخص نشده باشد؟
2- با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتان گذاشم ،وضعیت اسپرم طبیعی است؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
74
عدم باروری مادام العمر کسی که واریکوسل دارد.

با سلام و احترام؛
جناب آقای دکتر می خواستم بدونم کسی که واریکوسل دارد آیا امکان دارد تا آخر عمر از داشتن بچه محروم بماند؟
مشاهده پاسخ دکتر
75
باروری

با سلام خدمت دکتر عزیز،اینجانب حدود یکسال است که ازدواج کرده ام و6ماه می شود که جلوگیری از بارداری نکرده ایم ولی هنوز حاملگی اتفاق نیافتاده است،برای بررسی تست semen دادم که تعداد اسپرم ها در واحد92میلیون بود، 6.2میلی لیتر حجم داشت ومورفولوژی و موارد دیگر نرمال بود،تنها موضوعی که مرا نگران کرد این بود که درصد اسپرهای متحرک57.5% ودرصد اسپرم های پیشرونده 47.5 % بود وگلبول های سفید بالا تر از حد مجاز بود، به متخصص اورولوژی مراجعه کردم که برای عفونت افلوکساسین و ناپروکسن داد (یک هفته)و برا ی تشخیص واریکوسل سونوگرافی انجام دادم که خوشبختانه مشکلی نبود،نهایتا برای تقویت ویتامین e وq10 plus نوشت،میخواستم بدونم مشکل بر طرف می شود؟ضمنا موضوع دیگری هم که فکر مرا مشغول کرده این است که بعد از خروج الت پس از انزال حجم قابل توجهی از منی از واژن خارج می شود (در این مدت همسرم پس از انزال از جا بلند می شد و به سرویس بهداشتی میرفت که من مجابش کردم که باید مدتی در همان حالت بخوابد)ممنون میشوم اگر راهنمایی کامل انجام دهید که چه کارهایی باید انجام دهیم مشاهده پاسخ دکتر
76
زود انزالی

با سلام آقای دکتر جباری ممنون از این که پاسخ بنده را دادید
فرموده بودید قرص پاروکستین مصرف کنم اما مقدار ان رو نفرموده بودید.
ضمن اینکه چند روزی که فلوکستین مصرف می کنم دچار سردرد و کم خوابی هستم آیا با قرض پاروکستین این عوارض وجود دارد؟
اقای دکتر نمیدونم اسپری را درست مصرف کرده ام یا نه ولی هنگام سکس انگاراز درون شروع به انزال می کنم و بیحس بودن الت یا نبودن برایم فرقی ندارد.
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
77
شکستگی الت

سلام اقای دکتر بنده حظوری خدمت شما رسیدم شما گفتید بنده مشکلی ندارم در رابطه با شکستگی الت ولی اقای دکتر بنده هنگام نزدیکی از همان نقطه شکستگی تا شدن الت به کرار را دارم اقای دکتر قادر به بالا اوردن التم را ازدست داده ام اگر صلاح میدونید عکس رنگی از عروق الت از من گرفته شود قادر به حفظ نعوظ هم نیستم درضمن پرونده پزشکی نیز خدمت شما دارم
از نظر ظاهری هم خیلی پایین اقای دکتر کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
78
کم بودن حرکت اسرم و زود انزالی همسرم

سلام اقای دکتر ممنونم که به سوالاتمون جواب میدید
همسر من حرکت اسپرم 35 بود دکتر واسش کلومیفن و well men تجویز کردن کلومیفن واسه صبح ناشتا البته اکثر اوقات یه چیزی می خورن و well mel ظهرها ایا موثر است برای باردار شدنم من خودم سونو واژینال دادم همه چیم اوکی بود؟ 2. برای زود انزالی سرترابایول نوشتن چندان موثر نیست حدودا واسه سه ماه نوشتن نطر شما چیست تا اخرش ادامه بدن یا باید عوض بشه قرصش؟
مشاهده پاسخ دکتر
79
؟؟؟؟

سلام دکتر
معذرت می خوام
می خواستم بدونم چه عواملی میتونه باعث بیماری زودانزالی در آقایان بشه؟
و اینکه بصورت طبیعی راه درز مانی داره یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
80
هيدروسل

سلام. هيدروسل دارم و از حجم و شكل ظاهري آن و يه كمي درد شاكي هستم و هنگام نشستن اذيت ميشوم اندازه اش برابر يك بيضه است ولي از عمل كردن آن ميترسم آيا عمل كردن عوارض دارد يا خير؟ ميترسم عوارض بدي داشته باشه مشاهده پاسخ دکتر
81
انحنای آلت

با عرض سلام من 23 سال دارم و دچار خمیدگی آلت به سمت بالا و چپ هستم میخواستم بدونم روش درمان تنها از طریق عمل جراحی امکان پذیره یا روش دیگری هم هست.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
82
زگیل تناسلی

در دوران عقد هستم وهمسرم مبتلا به زگیل تناسلی است.نزدیکی کامل داریم اما دفعات بسیار کم و از زمان تشخیس ویروس ایشون نزدیکی نداشتیم..من هم توسط پزشک زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم پاپ اسمیر هم دادم مشکل خاصی نبود به جز عفونت قارچی..نگران اینده هستم ایشون یک ماهه که زگیل ها رو فریز میکن و هنوز کاملا از بین نرفتن...آیا نمیتونیم با هم رابطه داشته باشیم؟نوصیه شما برای شرایط ما چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
83
الت

سلام آقای دکتر.خسته نباشید. یه سوال دارم ازتون اینکه آیا برای استخدام در سپاه یا ارتش به اندازه ی آلت توجهی میشه؟؟؟؟ آقای دکتر خیلی نگرانم.اندازه آلت من درحالت عادی ۵تا۶٫۵ سانته ودر حالت نعوظ بین ۱۲ تا۱۲٫۵ سانته.ازنظره خودم کوچیکه.اعتماد به نفسمو آورده پایین. من قبلا خودارضایی میکردم الان حدوده ۱ ماهه که ترک کردم آیا قبول میشم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
84
انحنا و زود ارضایی

سلام اقای دکتر من 22 سالمه و واریکوسل هم دارم ولی التم به سمت پایین کمی انحنا داره نمیدونم برخی از شکستگی صحبت میکنند ولی خیلی سر در گم هستم که میتونم نزدیکی داشته باشم یا نه و در ضمن زود ارضا میشم باید واسه ازدواج چیکار کرد ممنون با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
85
انحراف
مهم

با عرض سلام
میخواستم بدونم که انحراف آلت تناسلی میتونه مانع رشد آلت بشه؟
راه درمانی برای انحراف آلت وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
86
18
مهم

سلام اقای دکتر
من همون پسری هسم که گفتم 18 سالمه واستمنا رو ترک کردم و در15.20ثانیه هنگام استمنا منی از من خارج میشه.
میشه راهی واسم بگین که از سلامت جنسی و باروری مشکلی ندارم چون از لحاظ فکری خیلی وسواس شدم و همش میگم که دچار زود انزالی و عقیم شدم.ایا واقعا ممکنه که مشکلی جنسی در من وجود داشته باشه?
ایا شما ازمایشی مانند ارضا شدن و ریختن منی در تشت پر از اب برای عقیمی قبول دارید?
ممنون که حوصله کردین.
اگه ممکنه واضح توضیح بدین.
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
87
اندازه پروستات
مهم

با سلام. آقای دکتر من 37 ساله هستم و یکبار به علت سوزش ادرار و درد خفیف در ناحیه بیضه سونوگرافی از مجاری ادرار انجام دادم که در آن سونوگرافی اندازه پروستات 23 سی سی اعلام شد. اما 7 ماه بعد دوباره همان سونوگرافی را تکرار کردم که این بار اندازه پروستات 17 سی سی اعلام شد در صورتی که من در این بازه زمانی هیچ دارویی مصرف نکرده بودم. فقط از باب اطلاع خدمتتان عرض کنم که در زمان سونوگرافی اول به علت ضعیف بودن اسپرم‌ها قرص تاموکسیفن و پنتوکسی فیلین مصرف می‌کردم اما حدود سه ماه قبل از سونوگرافی دوم مصرف این قرص‌ها را قطع کردم. حالا خواستم دلیل این اختلاف اندازه را از نظر شما بدانم. با سپاس از شما مشاهده پاسخ دکتر
88
سلام آقای دکتر
مهم

من نو جوان هستم و بیضه سمت چپ من کوچکتر از بیضه راست است میخواستم ببینم آیا ممکن است من واریکوسل داشته باشم مشاهده پاسخ دکتر
89
ناباروری
مهم

شوهر من 33 دارد و من 23 سال.ما 4 سال است که ازدواج کردیم. سال 91 من یک سقط در 6هفتگی داشتم.شوهرم 21_7_92 عمل واریکوسل انجام داد.از 3ماه پیش من 2بار iuiناموفق داشتم و تعداد اسپرم شوهرم 30 میلیون بوده.ایا این تعداد نرمال است خواهش میکنم جواب بدهید مشاهده پاسخ دکتر
90
کوچک بودن بیضه
مهم

سلام آقای دکتر خسته نباشید.بنده23سالمه اندازه بیضه سمت چپم کوچیکتر از حد معموله میترسم که برای بچه دار شدن مشکلی پیش بیاد.در دوران کودکیم عمل بیضه داشتم.آیا مشکلی هست؟و ازنظر اسپرم سازی هم به نظرم بدنم ضعیفه باید دارویی مصرف کنم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
91
ناتوانی جنسی
مهم

سلام خسته نباشید.ببخشید من حسم نسبت ب جنس مخالفم خیلی ضعیفه.شهوتم هم حال نرمال ندارد.اگه میشه توضیح بدبد من باید چ کار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
92
زگیل تناسلی
مهم

با سلام.شما در جواب سوال قبل در مورد قابلیت تشخیص ویروس hpvبا ازمایش خون و ادرار فرمودید ویروس در خون و ادرار وجود ندارد پس چطور برای تشخیص ویروس hiv ازمایش خون میگیرند؟ مشاهده پاسخ دکتر
93
زگیل
مهم

سلام آقای دکتر من ۱۷ ساله هستم چند وقتی میشه که زایده ی کرم رنگی رو در ناحیه ختنه شده ام مشاهده میکنم من با هیچ کس رابطه ای نداشتم . ولی چند سالی معتاد به استمنا بودم
چند سوال برام پیش اومده:
۱)اصلا ممکنه که این زایده زگیل تناسلی باشه؟
۲) میشه بفرمایید به جز زگیل تناسلی چه چیز هایی ممکنه باشه؟
۳) با توجه به سنم من قادر به مراجعه فردی به پزشک نیستم. ممکنه منو راهنمایی کنید؟
در ظمن ثبت سوال توی سایتتون مکافات داره لطفا راحت تر کنید
مشاهده پاسخ دکتر
94
واریکوسل
مهم

با سلام میخواستم بدانم ایا زالو درمانی در درمان واریکوسل موثر است ؟ من شنیدم اثرش فوق العاده است مشاهده پاسخ دکتر
95
بیضه

سلام دکتر میخواستم بدونم چ مدت بعد از عمل هیدروسل بیضه ب حالت عادی بر میگرده مشاهده پاسخ دکتر
96
بیضه

سلام دکتر میخواستم بدونم چ مدت بعد از عمل هیدروسل بیضه ب حالت عادی بر میگرده مشاهده پاسخ دکتر
97
کوچک بودن بیضه

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر.پسری هستم 21 ساله مجرد چند سالی هست که اندازه آلت وبیضه هام تغیری نداشته. و از کوچیکی آلت و بیضه رنج می برم .لطفا راهنمایی ام کنید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
98
درمان

با سلام خسته نبایشد جه راه کاری یا دارویی برای افزایش اسپرم میگین سابقه عمل جراحی واریکوسل 2 بار دارم مشاهده پاسخ دکتر
99
مورفولوژی پایین در آزمایش اسپرموگرام

با سلام و خسته نباشید
نتیجه آزمایش اسپرموگرام بنده به صورت زیر است:

Viscosity: Normal
Agglutination: Normal
Volume (ml): 3.4
WBC/HPF Endtz: 1
Abstinence time (day): 4

Total Motility (%): 60
Progressive (%) : 40
Non Progressive (%): 20
Immotile (%): 40

Concentration (million/ml): 90
Total Count (million/ejaculate): 306

Morphology Report:
Total Abnormality: 98
Head: 98
Neck: 14
Tail: 10
Immature: 10

Comment: Most of sperm have small acrosome

ظاهرا فقط مورفولوژیش مشکل داره درسته؟ مشکل حادیه؟
این طور که تحقیق کردم احتمال ابتلا به واریکوسل یا گرم شدن بیضه ها در اثر لپ تاپ و ... وجود داره. درسته؟
درمانش به چه صورته و آیا نیاز به استفاده از روشهایی مانند IVF خواهیم داشت؟

البته هنوز اقدام به بارداری نکردیم
پیشاپیش ممنونم از کمکتون
مشاهده پاسخ دکتر
100
تفسیر ازمایش اسپرم

سلام من ازمایش لسپرم داده بودم وشما برام تفسیرکردید که تحرک اسپرم کم است ومن دوباره درازمایشگاه دیگرتکرارکردم اگرلطف فرمایی این ازمایش رو هم تفسیرکنید.ممنون.volume:3.1 color:milky viscosity:fair liquefaction time:30 ph:7.6 total sperm count:38 motility1 hr:65 motility2hr:55 greadi:35 gread ii:30 gread iii:28 gread iv:7 normal form:62 abnormal form:38 wbc:1-3 rbc:0-1 ep cell:0-2 مشاهده پاسخ دکتر
101
آزمایش منی

سلام
دارای واریکوسل گرید 2 و هیدروسل و کیست در بیضه می باشم
جواب آخرین آزمایش اسپرمم به صورت زیر است:
semen volume : 6/20
semen hp : 7/70
sperm count : 43/75
motile spers : 46.61
progressive sperms : 45/02
round cell : 1/02
wbc density : 0/37
normal morphology : 55/00

viscidity : normal

نظر شما چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
102
طول الت و درمان خود ارضایی

سلام جناب دکتر،من یک پسر 17 ساله هستم،متاسفانه چندین سال است که خود ارضایی میکنم،هر کاری کردم تا این عادت رو ترک کنم ولی تا به امروز موفق نبودم و از این بدتر که احساس میکنم دو یا سه سالی میشه که سایز التم از 7سانت بیشتر نشده باید چیکار کنم جاب دکتر...؟ مشاهده پاسخ دکتر
103
باز کردن وازکتومی

سلام دکتر جان همسرم حدود هفت سال قبل وازکتومی کرده بود که بعد از وازکتومی آزمایش داده بود و تعداد اسپرم هاش صفر شده بود حالا ایشون سه ماه هست که عمل برگشت وازکتومی انجام داده و تعداد اسپرم هاش به صد هزار تا رسیده ودکترشون گفتن باید دارو برای تقویت اسپرم استفاده کنه میخواستم که بفرمایید که این عمل به نظر شما موفق بوده و ما میتونیم امیدوار باشیم که با دارو مشکلمون حل میشه ؟ با تشکر بی نهایت از جنابعالی مشاهده پاسخ دکتر
104
زود انزالى

باسلام وخسته نباشىد خدمت شما وتشکر از پاسخى که فرمودىد اقاى دکتر فرمودىد درصورت استفاده از ترامادول مجبور به افزاىش دوز مصرف مى شوم اگر امکانش هست لطفا داروى دىگرى معرفى کنىد تا مشکلم حل شود, جهت اطلاع اقاى دکتر من در مدت خىلى کواتاه اگر دخول انجام دهم زىر سى سانىه انزال مشود سنم 32و وزنم صد کىلو مى باشد خواهشمندم راهنماىى بفرماىىد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
105
واریکوسل

سلام. من دو سال پیش با معاینه ارولوژیست متوجه شدم که واریکوسل خفیف در بیضه چپ دارم. دکتر برام آزمایش نطفه نوشت ولی چون نمی خواستم خودارضایی کنم, انجام ندادم. اصولا اگه تا موقع ازدواج پی گیرش نشم, مشکلی پیش می یاد؟ مشاهده پاسخ دکتر
106
جراحی پیرونی

با سلام آقای دگتر
متاسفانه مبتلا به پیرونی عستم دو پلاک غیر کلسیفیه در ناحیه دورسال که باعث کاهش قطر موضعی در قسمت بالایی شده بدون انحراف. با توجه به ابعاد پلام 35 میلی متر طول 7 میلیمتر پهنا و 4 میلی متر ضخامت می خواستم نظرتون رو نسبت به امکان جراحی گرفتینگ بپرسم. در حال حاضر یک سال از اولین علائم (احساس درد در حال نعوظ) می گذره دردی احساس نمی کنم و تقریبا دو ماه است که Patoba و Pentox و ویتامین ای استفاده می کنم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
107
وارىکسل هردو طرف داشتم

سوالم این بود 41 سالمه 18 ساله پیش عمل واریکوسل هر دو طرف انجام دادم. ولی بعضی از روزها. در سمت چپ بیضهم احساس درد دارم. در چند مورد آزمایش اسپرم دادم. خوب بوده. و یک مورد هم سونوگرافی بیضه کردم. و گفتند چیزی نیست. ولی بعضی از اوقات. احساس درد دارم در قسمت چپ بیضه و فکر میکردم ممکن است دوباره واریکوسل دارم ولی همچنان که گفتم آزمایش و سونوگرافی انجام دادم . خوب بود. خواستم بدانم علت درد چیست.؟ بعضی اوقات در آنطرف یعنی سمت راست هم احساس درد میکنم. دردش بعضی وقتها با اشاره دست هم درد را احساس میکنم. خواستم علت درد را بدانم و اینکه این نشانه برگشت واریکوسل نیست به نظرتان؟،semen volume7.50. Samen Ph 7.50. Sperma denslity 65.46 motille sperma 63.66 progressieve sperma 57.18. Round cell 0.65 Wbc 0.2 normal morphology 76.00 مشاهده پاسخ دکتر
108
انحراف آلت تناسلی

با سلام بنده جوانی ۲۵ ساله هستم و دوچار انحنای آلت به سمت پایین هستم یعنی در هنگام نعوظ سر آلت به سمت پایین هست و همچنین آلت در هنگام نعوظ سفت نیست . البته این انحراف از نوع غیر مادرزادی هست و بنده گمان میکنم بر اثر خم شدن آلتم(تا شدن آلت)در سن ۱۴ سالگی این اتفاق برای بنده افتاده.در ضمن در هنگام نعوظ در زیر آلتم ی خط تیره رنگ وجود داره که از اتنهای آلت تا سر آلت کشیده شده بنده احساس میکنم ی رگی هست که بهش آسیب رسیده . آبا تنها راه درمان عمل جراحی هست؟ هزینه عمل جراحی چقدر میشه؟ و دوره نقاحط پس از عمل چقدر زمان میبره؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
109
بعد از عمل واریکوسل

سلام آقای دکتر حالتون خوبه؟
من واریکوسل گرید 3 داشتم و الان 3 هفته از زمانه عملم میگذره و 19 سال دارم و پرستاری میخونم.
یه سوال ازتون داشتم.من به ورزش بدن سازی علاقه خاصی دارم و خواستم بدونم من واریکوسل داشتم بعد این ورزشو انجام بدم احتماله بوجود اومدنه دوباره ی این بیماری هست؟ به نظر شما چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
110
الت
مهم

سلام اقای دکتر اندازه بیضه راستم دوبرابربیضه چپم است دلیل چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
111
درمان

با سلام من واریکوسل2 دارم دکتر گفته باید عمل کنی اکه بمونه برا بعد ایرادی داره مشاهده پاسخ دکتر
112
بیضه

سلام آقای دکتر. بیضه های من بیش از اندازه بزرگن و طول الت تناسلی کوچک.میخواستم بونم راهی واسه کوچک کردن بیضه وجود داره مشاهده پاسخ دکتر
113
بعد از عمل

سلام و سپاس از زحمات شما
من 5 ماه پیش عمل هیدروسل انجام دادم و الان با گذشت 5 ماه ناحیه بخیه هایم در زیر شکمم بی حس است ( فقط قسمتی که بخیه خورده با اطرافش )می خواستم یدانم طبیعی است یا خیر ؟
وبرای چه اینگونه شده است و چه مدت بعد برطرف می شود؟
از زحمات شما ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
114
خون ریزی و سوزش

با سلام و خدا قوت
من 19 سالم در انتهای ادرارم خون صورتی دیده شده و بشدت سوزش دارم و لخته خون های قرمز صورتی در انتهای ادرارم میاد و به طور کلی ادرارم زرد پر رنگ هست پدرم در اومده سپاس گذارم اگه راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
115
برگشت بیضه به داخل

سلام،پسری دارم2ساله که جواب سونوگرافیش (بیضه راست رتراکیل و در اکثر مواقع در کناره داخلی تحتانی کشاله ران راست دیده می شود. هرنی واضحی در کشاله ران دو طرف مشاهده نمی گردد.)اگه لطف کنین برام توضیح بدید یعنی چی ممنون میشم. مشاهده پاسخ دکتر
116
با سلام

با سلام من 11 سال پیش واریکوسل عمل کردم الان هراز چتدگاهی سمت چپم درد میکنه امروز هم رفتم سونوگرافی گفت واریکوسل خفیف داری. علت درد چی هست؟ آیا باید عمل کنم؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
117
زود انزالی

با سلام و خسته نباشید
بنده جوان 28 ساله ای هستم که متأسفانه که دچار زود انزالی شده ام. با اینکه 2 سال از ازدواجم میگذرد ولی مشکل برطرف نشده و چند ثانیه بعد از دخول ارضا میشود. البته فک میکنم علت آن بزرگ بودن سر آلتم میباشد. چون سر قطر سر آلتم خیلی بیشتر از بقیه قسمتهای آلت تناسلی ام میباشد. لطفا اگر راه درمانی دارد راهنمایی نمائید. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
118
سوزش و تکرر ادرار

سلام اقای دکتر
پسری 22 ساله هستم .من حدود ۱ ماه پیش متوجه شدم که ادرارم کدر شده ولی رنگ ادرارم طبیعی بود
و در اخر ادرارم مایع لزج مانندی همراه با حسِ خاصی خارج میشد بعد از ۲ رو نزد دکتر رفتم و دکتر تشخیص داد که مشکلی خاصی نیست بعد از ۳-۴ روز مشکل سوزش در التم و همچنین تکرر ادرار شدم دوباره پیش دکتر رفتم واسم ازمایش ادرار و کشت نوشتن و برام یه قرص تجویز کرد ب اسم ( لووفلوکساسین ) که (بعد) از انجام ازمایش به مدت ۷ روز استفاده کردم در همین حین جواب ازمایش ادرار و کشت هم منفی بود ولی باز مشکل تکرر ادرار و سوزش رو داشتم
بعد از این سونوگرافی از کلیه ، پروستات ، حالب ها . بیضه انجام شد که جواب ازمایش کلیه نرمال بود،حالب نرمال،پروستات با حجم تقریبی ۱۳ سی سی،بیضه سمت چپ واریس خفیف
بعد از اون دکتر به مدت 1 ماه قرص تولترودین واسم تجویز کرد که به محض تموم شدن قرص دوباره این مشکل به نسبت کمتر شروع شد
مشاهده پاسخ دکتر
119
پرسش

سلام اقای دکتر من 20سالمه و وقتی حدود 2 سال داشتم به دلیل باد فتق بیضه ام را عمل کرده ام و یه کسه بیضه ام را از دست داده ام و حال یک کیسه بیضه دارم و در بعضی مواقع جای بیضه عمل شده ام باد میکند میخواستم بدونم مشکلی دارم یا نه ممنون؟ مشاهده پاسخ دکتر
120
هیدروسل

با سلام ، جناب دکتر من 3 سال پیش عمل واریکوسل در سمت چپ انجام دادم .متاسفانه در بیضه این سمت دچار هیدروسل شدم، پس از معاینه و سونوگرافی پزشک متخصص گفتن که اندازش به حدی نیست که به عمل نیاز داشته باشه،اما خودم اصرار دارم که عمل رو انجام بدم،الان این سوال هست که آیا امکان داره بیشتر شه، لطفا من را راهنمایی فرمایید.با تشکر و احترام مشاهده پاسخ دکتر
121
عدم کارکرد بیضه راست وخالی بودن رگهای داخل بیضه دان

تقریبایک ماه پیش کسی چیزی رابه سمت بیضه ی من پرت کرد بعداز مدتی فهمیدم که رگهای بیضه دان ،طرف راست خالی شده ودرکنار بیضه چیزکوچکی که مطمئناغده نیست دیده میشود،
طبق گفته ی بعضیها سنوگرافی لازم است میخواستم ببینم اگه میشه حدودا بگید که این قضیه به عقیم شدن کشیده میشود یانه .درضمن بعضی اوقات من استمنامیکنم.
مشاهده پاسخ دکتر
122
سلام واریکوسل درجه 3 با قطر 4.3 دارم

سلام آقای دکتر
25 سالمه سونوگرافی کردم متوجه شدم واریکوسل درجه 3 با قطر 4.3 دارم !البته ما بقی چیزا نرمال بود .! 1-ایا نیاز به عمل دارم؟ 2- می خوام برم استخدامی نیروی انتظامی ولی اینجوری احتمال زیاد مردود میشم ! واگرم عمل کنم احتمالا به جای جراحی گیر میدن ! به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟ آیا راهی هست ؟؟؟ 3-بعد از عمل واریکوسل کاملا از بین میرود و یا به درجه 1 یا 2 کاهش پیدا میکند ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
123
واریکوسل

سلام آقای دکتر
نامزدم 36 ساله است و من 35 ساله. به تازگی به من گفته که واریکوسل داره و قصد داره عمل جراحی انجام بده. دکتر به او گفته احتمال بچه دار شدن 50 درصد هست اما تضمینی هم وجود نداره که حتما بچه دار بشید. آیا امکان بارداری برای من وجود خواهد داشت؟ و آیا برای بارداری نیاز به لقاح مصنوعی خواهد بود؟ توصیه شما چی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
124
درد بیضه راست بعد از عمل جراحی واریکوسل قسمت چپ

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای دکتر جباری
در ادامه سوال قبلی ام که اعلام کردم 2 هفته از جراحی واریکوسل چپ من میگذره و من در ناحیه بیضه راست احساس درد دارم . باید خدمتتون عرض کنم در حول و حوش بیضه راست یک چیز تقریباً بیضوی به اندازه یک لوبیا احساس و لمس میکنم که به نوعی کانون درد من از آنجاست . به دکتر خودم مراجعه کردم ایشان گفتند که آن چیز بیضوی که اندازه نخود و یا بقول خودم لوبیا میباشد محل جمع شدن اسپرم هایی است که آنجا گیر کرده اند و چون خارج نشده اند درد ایجاد می کند و چیز خاص دیگری نیست . فقط قرص های سلکوکسیب 100 را به 200 تغییر داده و یک قرص تاوانکس را اضافه کردند . ایشان نزدیکی کردن را هم به اتمام این قرص ها و یک قرص دیگر که بمدت 30 روز باید بخورم موکول کرده اند. البته من دومین روز است که این قرصها را میخورم که عوارض زیادی هم دارد ( ازجمله سردرد ٰ تکرر ادرار ٰاسهال و ..) . آقای دکتر آیا شما هم با نظر دکتر من موافق و هم نظر هستید ؟
مشاهده پاسخ دکتر
125
درمان واريكوسل

سلام جناب آقاي دكتر
من 2 سال ميشه ازدواج كردم.هنوز بچه دار نشديم.سال پيش رفتم دكتر واريكوسل تشخيص دادهيچ دردو مشكلي ندارم فقط به خاطر ناباروري ميخام عمل كنم ولي هنوز براي درمان نرفتم آيا ديردرمان كردن باعث عقيمي هميشگي ميشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
126
کلیه

با عرض سلام و تشکر از این که به سوالات متعدد ما جواب میدهید. دردی در نواحی بالای شکم در سمت راست دارم. در ازمایش خون کراتین بالاتر از حد مجاز بود (1.4) دو ماه بعد ازمایش دادم باز هم بالا بود (1.35) در سونوگرافی و ازمایش ادرار همه چیز نرمال بود. یک احساس دائمی سرگیجه و خستگی دارم ومیل وتوان جنسی ام کاهش یافته . چه باید کرد؟ آیا خستگی وناتوانی جنسی ربطی به بالا بودن کراتین دارد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
127
بی اختیاری ادرار در کودک

سلام،6 ماه پیش دختر 3ساله ی خود را به علت عدم کنترل ادرار (ریزش مداوم بدون حتی 5 دقیقه فاصله) به یک جراح و فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری بردم که ایشون هم با تشخیص ریفلاکس ،عمل جراحی انجام داد.ولی الان بعد از 6 ماه از عمل جراحی هیچ بهبودی حاصل نشده است.خواهش میکنم راهنماییمون بفرمایید که چکار باید بکنیم؟؟؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
128
مشاوره

سلام آقای دکتر جباری.من پسر 17 ساله ای هستم که حدود 1.5 سال است که ورزش بدنسازی رو دنبال میکنم و در گاهی اوقات و هنگام کار با وزنه مثلا به هنگام پرس پا از مجاری ادرار مقداری آب (مایع سفید)خارج میشود و این حالت فقط در مواقعی که تمرین پا را انجام میدهد اتفاق می افتد آیا مشکل خاصی وجود داره؟و چگونه میشود جلوی این کار را گرفت؟ مشاهده پاسخ دکتر
129
منی

سلام. من روزی 4-5 بار ترشح از آلتم دارم. این ترشح همراه با جهش و لذت صورت می گیره و پاهام هم سست می شه.آیا این رطوبت منی است؟ مشاهده پاسخ دکتر
130
درد در ناحیه الت

با عرض سلام
آقای دکتر چند وقته با کوچکترین تحریک جنسی منطقه بالای الت تناسلی زیر شکمم تیر می کشه ... این درد به صورتی است که حس می کنم مثانه ام پر شده ولی برای ادرار که به دستشویی می روم میبینم ادواری در مثانه ندارم. این درد با تحریک جنسی شروع و بعد از چند روز آرام می شود . به دکتر مراجعه و سونوگرافی و آزمایش کشت ادرار هم داده ام دکتر متخصص می گوید مشکلی نداری ولی این درد اذیتم می کنه نظر شما چیست..
مشاهده پاسخ دکتر
131
ناتواني جنسي

سلام اقاي دكتر
٢٥ سال سن دارم چند باري خواستم با همسرم نزديكي كنم ولي نتونستم التم شول ميشه
مشاهده پاسخ دکتر
132
انحراف الت

سلام دو سوال داشتم 1- ایا انحراف الت بدون جراحی قابل درمان است 2- هنگام نعوظ سر التم نعوظ نمیکند
راه حل چیست
مشاهده پاسخ دکتر
133
آنچه در مورد زگیل تناسلی باید بدانیم چیست؟
مهم

با سلام و عرض خسته نباشید
ایا نوع پاپیلوما 6 هم قابلیت زندگی در مخاط دهان و حلق را دارد و یا فقط نوع 18 و 16 میتواند در مخاط دهان موجود باشد و اگر نوع 6 در مخاط دهان و حلق باشد بدون وجود ضایعه میتواند خطر بدخیمی ایجاد کند؟
با تشکر فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
134
اندازه آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر
قطر ( محیط دور تا دور آلت )آلت تناسلی من در حالت نعوظ حدود 11 سانتیمتر است.نگران هستم که آیا این اندازه مناسب است یا خیر و اگر مناسب نیست چه باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
135
انواع زگیل تناسلی در زنان
مهم

با عرض سلام و خسته نباشید
دختر 22 ساله و متاهل هستم.من به زگیل تناسلی از نوع papilloma vestibula مبتلا هستم.همانطور که استحضار دارید،این ویروس از نوع خوشخیم است.سوالم این است که آیا امکان درمان خودبه خودی وجود دارد؟؟
ایا احتمال بروز سرطان دهانه رحم وجود دارد؟
و اینکه داروی آن "پودوفیلین"است؟
آیا اکنون میتوانم با همسرم رابطه جنسی داشته باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
136
خود ارضایی
مهم

سلام آقای دکتر من خود ارضایی انجام میدم می خواستم ببینم هفته ای یک بار مناسب هستش برای انجام خود ارضایی و آیا در آینده احتمال عقیم شدن وجود داره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
137
انحنای آلت
مهم

با سلام خدمت شما.
زاویه آلت در هنگام نعوظ با بدن مرد (قسمت بالا یا شکی) چگونه باید باشد. اگر آلت پس از نعوظ به با ناحیه شکمی زاویه کمی (تند حدود 45 درجه) داشته باشد غیر طبیغی است. در شمن در تصویر سعی شده زاویه ایجاد شذه نشان داده شود.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
138
عوارض محلول podofilox
مهم

با سلام آقای دکتر
طبق دستور جنابعالی برای زگیل تانسلی محلول podofilox را تهیه کردم ( البته داروخانه برام ساخت ) بعد از سه روز مصرف پوست منطقه قرمز شده و سوزش دارد . آیا از عوارض این محلول است ؟ راه حل چیست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
139
هیپوسپادیاس
مهم

سلام . من از بچگی هیپوسپادیاس داشتم چند بار هم عمل کردم اما هر دفعه بدتر شد بطوری که الان آلت تناسلی من چند سوراخ دارد و این مرا اذیت میکند و حتی اعتماد به نفسم به صفر رسیده بنظر شما من چیکار کنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
140
مجاری ادرار
مهم

سلا م وتشکر ازشما من حدوا4سال پیش تا امروزبه هنگام تخلیه ادرار مشکل دارم پس از انجام سونوگرافی پرستات نرمال ولی 80سی سی از ادرار تخلیه کامل نمی شود وپس از گرفتن عکس مقداری از مجاری ادرارایراد دارد ممنون از اینکه سوال من راخواندین مشاهده پاسخ دکتر
141
جنب شدن زياد
مهم

باسلام.آقاي دكتر من پسري مجرد22ساله هستم كه حدود 5سال هست كه شبها جنب ميشم بعضي وقتها يك شبدرميان وبعضي وقتها دوشب پشت سرهم وگاهي اوقات هم يك هفته.ايا طبيعي هست يا بيماري محسوب ميشود.ايادرمان دارويي دارد.باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
142
درد بیضه
مهم

سلام خسته نباشید
گاهی که تحریک میشم در یکی از بیضه ها و همچنین در رگ منتهی با ان دردی اتفاق می افتد گه در مواردی که خیلی شدید است به ناحیه زیر ناف هم کشیدی می شود.میخواستم بدونم این درد نگران کننده است یا خیر؟در ضمن بعد از استراحت کردن این درد از بین می رود.خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
143
زگیل تناسلی
مهم

سلام آقای دکتر روزتون بخیر
شک دارم که زگیل داشته باشم اما شریک جنسی من این بیماری رو داره.آیا احتمالش هست من هم گرفته باشم؟و اینکه برای تشخیص حتما باید به پزشک زنان مراجعه کنم؟ممنون میشم اگه پاسخ کاملی بهم بدید چون خیلی بابت این موضوع نگرانم..............
مشاهده پاسخ دکتر
144
زگیل تناسلی
مهم

با سلام
پسری 28 ساله هستم دچار بیماری زیگل تناسلی شدم . به تعداد 2 عدد در قسمت بیضه می خواستم بدونم باید صبر کنم اگر بهبود نیافت خود به خود به پزشک مراجعه کنم یه خیر.
ضمنا جهت درمان چه کارهایی می توان انجام داد.
مشاهده پاسخ دکتر
145
راههای انتقال زگیل تناسلی
مهم

سلام اقای دکترمیخواستم بدانم که زگیل تناسلی ازراه بزاق هم منتقل میشود؟یعنی ویروس دربزاق زن مبتلابه زگیل وجوددارد؟درضمن چندروزاست که درزیرآلتم برجستگیهای کوچک بدون علامت وجوش مانندی به رنگ قهوه ای تیره دیدم آیا میتواندزگیل باشد؟ممنون ازسایت خوبتون ووقت باارزشتون که اختصاص میدین مشاهده پاسخ دکتر
146
خون در ادرار
مهم

با سلام و عرض خسته نباشيد
اقاي دكتر خانمي هستم ٥٢ ساله ، كه در ازمايش ادراري كه ١ ماه پيش داشتم مقداري كمي خون ديده شده بنا به گفته دكتر دو قطره و اينكه دو سال پيش هم همين حالت در ازمايش ادرارم بوده كه متاسفانه پيگيري نكردم، و در ضمن ادرارم كفدار و تيره است. ممنون ميشم كه راهكاري كه به نظرتون هست رو به اطلاعم برسونين. با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
147
اندازه آلت
مهم

سلام آقای دکتر.خسته نباشید. یه سوال دارم ازتون اینکه آیا برای استخدام در سپاه یا ارتش به اندازه ی آلت توجهی میشه؟؟؟؟ آقای دکتر خیلی نگرانم.اندازه آلت من درحالت عادی ۵تا۶٫۵ سانته ودر حالت نعوظ بین ۱۲ تا۱۲٫۵ سانته.ازنظره خودم کوچیکه.اعتماد به نفسمو آورده پایین. من قبلا خودارضایی میکردم الان حدوده ۱ ماهه که ترک کردم آیا قبول میشم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
148
آلت
مهم

با عرض سلام خدمت شما جنای آقای دکتر جباری.آلتم در حالت خوابیده 9سانته و در حالت نعوظ 18 سانت.میدونم نسبت به خیلی ها دارای سایز خوبی هستم اما چون بدنسازی کار میکنم نمیخوام آلتم نسبت به اندامم کوچک باشه.برای بزرگتر کردنش چیکار میتونم بکنم.سوال دیگه من اینه که بازیگران فیلمهای سکس چطور آلت هایی به اون اندازه دارن؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
149
چگونگی پرداخت ویزیت انلاین
مهم

با سلام و عرض احترام:میخواستم سوال کنم جهت پرداخت انلاین حتما باید کارت ملت داشت؟تلفنی چه روز و چه ساعتی با مطب امکان تماس هست؟با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
150
زگیل تناسلی
مهم

سلام با عرض خسته نباشید.
پسری 32 ساله هستک که ئچار زگیلی تناسلی شدم. تصمیم به ازدواج دارم اما از این موضوع می ترسم.1- من تا چه زمانی ناقل محسوب می شوم؟ 2- امکان دارد این ویروس برای همیشه از بدنم برود؟ 3- چه زمانی میتوان ازدواج کنم؟ 4- آیا بعد از درمان هم باید این موضوع را باید به همسر آینده ام بگویم؟ 5- ایا این زگیل خیلی خطرناک است؟
مشاهده پاسخ دکتر
151
زگيل
مهم

سلام آقاي دكتر من يه چيزي شبيه زگيل در آلت تنااسلي دارم براي تشخيص و درمان به چه متخصصي مراجعه كنم با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
152
طول الت تناسلی
مهم

سلام با عرض خسته نباشی...
من علیرضا هستم 19 سالمه از کوچیکی الت تناسلی خود رنج میبرم تا حدی که از خواستگاری صرف نظر کردم و جرات استفاده از قرص و دارو ها ندارم با سایت شما اشنا شدم و برای افزایش الت تناسلی چکاری انجام دهم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
153
بیماری های مثانه

چند مدتی هست که دایم احساس ادرار دارم و وقتی میرم دستشویی احساس میکنم که ادرارم کامل تخلیه نشده و هر بار هم مقدار کمی ادرار دفع میکنم
چند روز پیش به متخصص زنان مراجعه کردم گفتند که دیواره مثانه ضخیم شده و قرص فنازومکس رو برام نوشتن
و از دیروز که شروع به خوردن قرص کردم خیلی زود زود نیاز به دستشویی دارم و میتونم بگم که از قبل هم وضعیتم بدتر شده
و اینکه آیا این مشکل من به همون ضخیم بودن دیواره مثانم برمیگرده یا اینکه چیز دیگه ای هست؟!
ممنووونم
علت ضخیم شدن دیواره مثانه چی هست و چه مشکلاتی رو به وجود میاره؟!
مشاهده پاسخ دکتر
154
نام داروی خوراکی یا نام پماد مربوط به زگیل تناسلی در مردان

با سلام
پسر من 32 ساله از 6 سال پیش دارای ویروس hpv هست برای بار اول لیزر کرد و زمانی که عود میکند از قرصی که نامش را نمیدانم استفاده میکرد و برطرف میشد
در حال حاضر ساکن در کشور چین هست و قرصش را گم کرده و نشانه زگیل را در بدنش مشاهده کرده
سواب بنده از جناب دکتر عزیز:
لطفا نام قرص یا پمادی که باید استفاده کند را برای من بنویسند که پسرم در چین خریداری و استفاده کنند
همینطور نحوه استفاده و نام اصلی دارو در جهان ....
سپاسگزارررررررم 🙏🙏🙏🌹🌹🌹
مشاهده پاسخ دکتر
155
پرده زیر آلت

:
سلام.واریکوسل مادر زادی در بیضه بیضه چپ داشتم که حدود بیست سال پیش عمل کردم ولی متاسفانه کیسه بیضه چپ بزرگ مانده ودر مواقعی که بدن گرم است مثلا هنگام ورزش خیلی پایین میاد و ایجاد درد سر می کند.ضمنا پرده زیر آلت هم دارم و میخوام هردو مورد رو عمل کنم یعنی هم پرده وهم بزرگی کیسه بیضه چپ را
مشاهده پاسخ دکتر
156
زگیل

سلام.روی دو دست فرزندم (یکی بیشتر و دیگری کمتر)تعداد بسیار زیادی برجستگی که در عکس برایتان فرستادم تو چند روز گذشته ظاهر شده.تو اینترنت که گشتم نگران شدم که از اطرافیان سرایت کرده باشه و زگیل تناسلی باشه.ممکنه لطفا راهنمایی بفرمایید و در صورت امکان سوال محرمانه باشه.سپاسگذارم مشاهده پاسخ دکتر
157
خود ارضایی و رابطه مقعدی

با سلامو خسته نباشید
میخاسم بپرسم خود ارضایی تو معاینه آلت یا بیضه یا چیزه دیگ قابله تشخیصه؟؟
سوال دومم اینه که رابطه مقعدی که 8 سال پیش انجام شده با معاینه مقعد قابل تشخیصه؟؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
158
پیوند کلیه

سلام آقای دکتر خسته نباشید آیا نمیشود کلیه دارای دو شریان را اهدا کرد مشاهده پاسخ دکتر
159
دانه بر روی کیسه بیضه

سلام ممنون بابت پاسخ شما
بله اقای دکتر بر روی پوست کیسه بیضه هستش
گفتید اگر اینجوره عکس بفرستم
ولی جوش نیست دانه چرکی هم نیست
هم با دست قابل حس کردن هست هم با چشم قابل دیدن هستش
مشاهده پاسخ دکتر
160
تکرر ادرار ...پروستات

من سابقه پروستاتیت دارم..اولین بار در سال 89..پیش دکتر رجایی رفتم و بعد از معاینه با انگشت گفتن چیز خطرناکی نیست و با اوفلوکساسین و مترونیدازول که با هم میخوردم روزی دو بار خوب شدم..در طی این سالها گاهی عود میکرد که خود به خود خوب میشد..علائمش هم فقط سوزش ادرار بود
الان 6 روزه که دوباره احساس ناراحتی میکنم..دفعات قبل علائم به صورت سوزش ادرار بود..ولی اینبار سوزش کمتر هست ولی در عوض تعداد دفعات که نیاز دارم برای ادرار کردن بیشتر شده...قبلا 3 یا 4 دفعه ادرار داشتم ولی الان شده 7 بار...سابقه اپیدیمیدیت هم دارم که پیش خودتون اومدم و درمان شدم..
40 سال سن دارم و نگران هستم..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
161
مشکل پوستی آلت

با سلام و خسته نباشید
21 سالمه
چند وقتیه قسمت بالایی آلتم تغییر رنگ داده و تیره شده جوری که کاملا دو رنگ شده بالا تیره پایین روشن و پوست آلت حالت چروکی گرفته
میخواستم ببینم چه مشکلیه؟
احتمال داره زگیل تناسلی باشه؟ یا مشکل دیگه ایه
مشاهده پاسخ دکتر
162
بی میلی جنسی

با سلام و تشکر از سایت مفیدتون
افسردگی باعث کاهش میل جنسی میشود، و برای حل مشکل جنسی باید افسردگی را درمان کرد، و داروهای درمان افسردگی خود باعث کاهش میل جنسی میشود!!!
در این شرایط چگونه باید میل جنسی را درمان کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
163
دیدن فیلم مستهجل

سلام من پسری ۱۸ ساله هستم
واریکوسیل گرید ۲ از ۵ در سمت چپ و همچنین رفلکس بیضه چپ دارم‌که در حال ازمایش هستم با دکتری در شهر خودم
میخواستم بدونم که دیدن فیلم پورن بدون خود ارضایی باعث مشکل و صدمه به بدنم میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
164
دفع سنگ کلیه در کالیس تحتانی

سلام آقای دکتر وقت بخیر .. من سونوگرافی انجام دادم .تو برگه اش نوشته تصویر میکرولیتیازیس به قطر 2/3میلی متر در کالیس تحتانی کلیه چب و نیز به قطر 2/6میلی متر در کالیس تحتانی کلیه راست رویت شد می خواستم بپرس اول این که چیکار کنم هر چه زودتر سنگ کلیه دفع شه دوم امکان این هست بعد دفع سنگ باز کلیه هام سنگ ساز شه؟ خییلی ممنون میشم خسته نباشید.. مشاهده پاسخ دکتر
165
خودارضایی

باسلام.این جانب با کمال شرمندگی از سن اول راهنمایی به خودارضایی روی اوردم و تقربیا 11سال این کارو ادامه دادم الان یک سال وشش ماه میشود که کاملا این کارو ترک کردم ولی دچار اختلال اعصاب و روان شده ام طوریکه خیلی ارام وخوش برخورد هستم اما اگر از یه موضوعی کوچکی ناراحت بشوم اختیار خودم را از دست میدهم و شروع به داد وفریاد میکنم و همچنین شنوایی ام دچار اختلال شده صدا هارو میشنوم ولی کلمات را اشتباه متوجه میشوم مثلا« داوود» را از فاصله های دور«دایی» و« کباب»را«کول»و... جابجایی لغات .وگاهی اوقات که زیاد پیاده روی میکنم 5کیلومتر یا بیشتر بیضه هام درد میگیرند به طوری که باید پاهام رو باز نگهدارم و ادامه بدم یا توقف کنم و ادامه ندهم.و کلا نمی تونم با اطرافیانم رابطه های عمیق برقرار کنم و بیشتر درحد سلام و احوال پرسی روزانه است و نه بیشتر.خانواده میخواستن امسال نامزد کنم ولی هرچه اصرار کردن من نتونستم قبول کنم .یع جوارایی ترس عمیقی در خودم دارم. از وقتی که به خود ارضایی دچار شدم الت تناسلی من رشد چندانی نداشته و درحالت نعوظ به 115الی 12سانتی متر میرسد وبه همین دلیل تا بحال با هیچ دختری رابطه نداشته ام.گاهی دلم میخواد ولی ترس مانع میشود که بتونم به جنس مخالف نزدیک بشوم‌.خوشتیپ نیستم ولی همین امسال دختری شخصا بهم گفت که به من علاقه مند شده و لی من بخاطر ترس گفتم شرمنده من قصد ازدواج ندارم.لطفا منو راهنمایی کنید.
من نگران هستم و ترس این موضوع باعث شده که من از ازدواج شانه خالی کنم چون دچار دوگانگی شخصیتی شده ام و نظراتم ثبات ندارد و اخلاقیاتم هم ثبات ندارد.واز طرفی خجالت میکشم که به پزشک مراجعه کنم برای معاینه بیضه و الت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
166
تاول مانند در بدنه الت تناسلی

در بندنه الت تناسلی من یک چیز صفت مانند تاول تقریبا همرنگ پوست کمی صورتی بوجود امده لطفا کمک کنید تا یک ماه اینده شرایط دکتر رفتن ندارم مشاهده پاسخ دکتر
167
امکان بارداری با پیشاب

با سلام
بنده با همسرم دو روز پیش رابطه داشتم و در اولین بار برای تنوع تصمیم گرفتیم از کاندوم استفاده نکنیم و فقط در حدود 40 ثانیه دخول بدون کاندوم داشتیم و بعدش هم از کاندوم استفاده کردیم و تا انزال هم حدود 15 دقیقه فاصله داشتیم.
می خواستم بدونم در این شرایط که فقط کمی پیشاب از بنده خارج شده، آیا باز هم امکان بارداری وجود دارد؟
همسرم هم روز جمعه پریودش تموم شده بود و امکان تخمک گذاریش پایین بوده.

با تشکر از شما و زمانی که برای پاسخ به پرسش ها صرف می کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
168
زگیل تناسلی

برای درمان
برای درمان زگیل تناسلی راهنمایی میخوام
مشاهده پاسخ دکتر
169
HPV

سلام ، وقت بخير جناب دكتر
چند سوال در خصوص HPV دارم كه به ترتيب مطرح مي كنم ممنون كه وقت ميذاريد و پاسخ ميديد.
1- بنده شهرستان هستم. همسرم چند زگيل در ناحيه تناسلي داشت. تست پاپ اسمير التهاب نشون داده و HPV داده كه مثبت بوده و تيپ هاي 16، 31، 58، 59، 68 و 6 رو داره.
ايشون براي پيگيري درمان بايد با شما مراجعه كنند يا دكتر زنان؟
2- با توجه به اينكه به غير از تيپ 6 بقيه پرخطر هستند آيا تيپ هاي پرخطر هم علائم ظاهري ايجاد مي كنند؟ و آيا براي اونها هم بخصوص اگر داخل واژن و دهانه رحم رو درگير كرده باشند درماني قابل انجام هست؟ چه درماني؟
3- به غير از تيپ 16 كه متداول تر هست ساير تيپ هاي پرخطر كه در آزمايش مثبت شده چه خطراتي ايجاد ميكنند؟
4- متخصص زنان بعد از مشاهده نتيجه پاپ اسمير و HPV كورتاژ تشخيصي انجام داد كه نتيجه آن هنوز حاضر نشده است. علت استفاده از كورتاژ چي هست؟ چرا كولپوسكوپي انجام ندادند؟
5- ما يك دختر 9 ساله داريم كه خيلي نگران انتقال ويروس به او هستم. آيا اگر دهان هم درگير ويروس شده باشد امكان انتقال ويروس از طريق بوسيدن، استفاده از ليوان يا قاشق مشترك به او وجود دارد؟
6- اگر دخترم به هر دليل مبتلا شود بايد نگران باشم؟ چه اقدامي بايد انجام دهم؟
7- احتمال پاك شدن ويروس فقط در افراد زير 30 سال هست؟ شما خودتان كيس هايي داشته ايد كه بعد از 30 سالگي از ويروس حتي تيپ هاي پرخطر پاك شده باشند؟ چقدر احتمال هست؟
8- آيا شخصي كه از ويروس پاك شده است، نسبت به تيپ هايي كه مبتلا بوده مصونيت پيدا ميكند؟
9- اگر خانمي قبلا روابط جنسي پرخطر داشته باشد و بعد از قطع اين روابط هيچگونه علايم ظاهري نداشته باشد و تست پاپ اسمير هم به صورت روتين انجام دهد و نرمال باشد نياز به انجام تست HPV هست؟
10- با شرمندگي دو عكس از مقعد و دهان خودم ارسال ميكنم لطفا بفرماييد در عكس ها مورد غيرعادي مشاهده مي فرماييد؟ بخصوص در دهان به جز زائده بالايي كه مدت هاي زيادي است وجود دارد و تغيير شكل نداده است. ساير موارد دانه هاي روي لثه پايين و نزديك مرز دندان ها طبيعي هستند؟ البته من سيگار هم ميكشم. با شرمندگي اون بيرون زدگي مقعد هم به دليل همورئيد هست.
مشاهده پاسخ دکتر
170
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر.پسری 29 ساله هستم
من چن تا رابطه داشتم که اخرینش به ۶ ماه پیش بر میگرده. چیز مشکوکی توی پارتنرام‌ ندیدم.
۷ روز پیش شیو کامل با کرم موبر و ژیلت انجام‌ دادم. بعد از ۳-۴ روز متوجه این برا امدگی روی انتهای ناحیه رویش موی تناسلی یا همان قبل از ابتدای الت شدم. من دو ماه دیگه قرار عقدمه خیلی نگران شدم که این زگیل هست یا نه؟ خواهشا در اسرع وقت عکسرو برام چک‌ کنید. از خواب و خوراک و زندگی افتادم از استرس این چند روز
مشاهده پاسخ دکتر
171
تبخال تناسلی نهفته راه تشخیص

Electrical Electrical:
سلام من رابطه جنسی با دوست دخترم داشتم و مبتلا به هرپس نوع دوم هستم تبخال تناسلی.دوست دخترم استرس داره که بهش انتقال داده باشم البته در زمان عود بیماری نزدیکی نداشتم آیا امکان انتقال بهش چند درصد هست ؟؟؟وراه اطمینان از انتقال پیدا نکردن آزمایش خون صددرصد نشون میده با تشکر از شما خیلی نگرانم براتون دعای خیر میکنم راهنمایی م کنید
مشاهده پاسخ دکتر
172
انزال

سلام آقای دکتر قبلن خیلی داغ بودم و منی زیاد که هفته ای یکبار جنوب میشدم . حالا نزدیک به ۷ ماه است که احساس میکنم منی کم شده و کمتر نعوذ دارم کارمند هستم ۲۷ ساله علت چیست مشاهده پاسخ دکتر
173
درد بیضه ها و کشاله ران

:
سلام جناب دکتر... چند ماهی هست که در ناحیه بیضه و پهلو احساس درد خفیف می کنم با مراجعه به پزشک و سونوگرافی مشخص شد که در کلیه شن ریزه وجود دارد. با خوردن مایعات درد پهلو تقریبا برطرف شد ولی در ناحیه بیضه ها هنوز احساس درد می کنم و این درد جدیدا به زیر شکم و ناحیه کشاله ران نیز منتقل شده است. لازم به ذکر هست که در جواب سونوگرافی از بیضه ها اثری از واریکوسل و هیدروسل دیده نشده. خواستم دلیل و اقدامات لازم از شما بپرسم. بنده 30 سال سن دارم و مجرد هستم.
مشاهده پاسخ دکتر
174
سلام اقای دکتر

سلام علیکم
خسته نباشید ۱‌.راه تشخیص واریکوسل چیست و علایم ۲.اقای دکتر راهای تقویت بیضه 3. یه سوال دیگه ایا استمنا کردن ۲ روز یه بار قوای بیضه ها را کاهش میده!!
مشاهده پاسخ دکتر
176
راست نشدن آلت تناسلی کم شدن میله جنسی

سلام دکتر عزیز
من به مدته دو الی سه ماه تستسرون ۱۰۰ مصرف میکردم در بدنسازی و هفته ای دو عدد میزدم و بعدش یه قرص که مربیم گفت مصرف کردم به مدته بیست روز تا تستسرون بدنم بصورت طبیعی دوباره تولید بشه الان سه ماهه میگذره ازاخرین هورمونی که زدم مدته دو سه هفتس احساس میکنم که میله جنسیم کم شده و آلته تناسلیم راست نمیشه و احساس خستگی میکنم کمی نسبت به قبل البته بیضه هام مشکلی نداره ولی الته تناسلیم راست نمیشه با تحریک اینم بگم افسردگی دارم و بیخوابی شدید و بد خوابی بنظرتون چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
177
التهاب پروستات

سلام آقای دکتر درد نوک آلت وزیر شکم و کشاله ران دکتر گفت التهاب پروستات دارید ضمنا پرتاب منی کم شده وبا کندی میاد وادارار می کنم نازک و باریک شده رفتم سونوگرافی دادک وآزمایش پیسا دادم گفت مشکلی ندارد دکتر بمن قرص تامسولوسینو سلکسیب داده ورفتم پیش دکتر دیگه گفت نیاز نیست مصرف کنیند لطفا راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
178
بالا بودن psa

سلام
اقای دکتر من قبلا با شماره رهگیری l41kd9107966 سوال زیر را پرسیده بودم
"سلام اقای دکتر من 46 سال دارم شهریور سال 95 متوجه شدم psaبرابر 4 شده است سنوگرافی دادم حجم پروستات 77 سی سی شده بود دکتر برام تامسولیسن نوشته و یک سال است استفاده میکنم .
بهمن 95 psaبرابر 5شد که پس از مصرف تاوانکس در اردیبهشت ماه psa 3.4شد در مرداد امسال رفتم ازمایش دوباره psa= 5 شده بود و دو ماه اریترومایسین مصرف کردم شده 3.86 بعد از یک ماه مجدد رفتم ازمایش psa شده 3.79 (در این یک ماه فقط تامسولیسین مصرف کردم). در ضمن در اخرین ازمایش حجم پروستات شده 65سی سی و نسبت freepsa/psa=28 در دی ماه رفتم ازمایش psa 4.6 سوال بنده این است که ایا مصرف انتی بیوتیک را دو ماه دیگر ادامه دهم یا خیر ؟
و شما فرموده بودید "تامسولوسین و سلکسیب و آنتی بیوتیک برای دو الی سه ماه استفاده کنید" من هم پس انجام دستور شما ،امروز رفتم ازمایش و جواب ازمایش به پیوست به حضور می رسد(psa شده3.12 و freepsa/psa=30) . سوال بنده این است ایا این نتیجه خوب است یا مدتی دیگه انتی بیوتیک را ادامه دهم با توجه به اینکه علائم ادراری و درد کشاله ران کم و زیاد می شود؟
مشاهده پاسخ دکتر
179
مثانه

با سلام.
اقای دکتر ۴سال به طور مکرر مبتلا به عفونت مثانه میشدم ۳ ماه مرتب انتی بیوتیک استفاده کردم ۱ماه انتی بیوتیک رو قطع کردم و مشکلی نداشتم دوباره سوزش ادرار شروع شد ماه اول بارداری هستم ایا میتوانم از نیتروفورانتوئین استفاده کنم سونوگرافی کلیه و مثانه خدا رو شکر مشکلی نداشت.لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه برای همیشه این عفونت را درمان کنم؟ایا نیتروفورانتوئین در بارداری ایمن است.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
180
زود انزالی

باسلام خدمت آقای دکترجباری: بنده دچار زود انزالی خیلی شدید هستم. (انزال در حد چهار پنج ثانیه )البته خیلی وقته . که این امر منجر به نارصایتی شدید همسرم شده تا جاییکه بحث طلاق و این حرف ها پیش اومده . ملتمسانه تقاضای کمک دارم آقای دکتر مشاهده پاسخ دکتر
182
زخم در نوک الت تناسلی

سلام۰خسته نباشید۰سر الت من روی کلاهک زخم شده و گاهی ترشح خون دارد۰پوست میاندازه و دوباره همانطور میشه .ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
183
زگيل تناسلي

با عرض سلام وخسته نباشيد ببخشيد دكتر ضايعاتي در دهانم دارم تقريبا شبيه عكس هايي كه براتون فرستادم ايا ضايعات داخل عكس ها زگيل تناسلي در داخل دهان مي باشد با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
184
واريكسل

سلام وقت بخير 2 ماه پيش كشالهام درد گرفت بعد بيضه ها دكتر سنوگرافي نوشت انجام دادم گفتن واريكسل دارم چپ گريد٢ راست گريد١ دكتر تست اسپرم نوشت انجام دادم گفتند تعداد نرمال ولي حركتشان كند عكس تست موجود است ، دكتر گفت بهتر چپ رو عمل كني لطفا راهنمايي كنيد آيا عمل بكنم؟ اخيرا درد بيضه تا حدي از بين رفته ، آيا نياز به عمل هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
185
زگيل تناسلي

با عرض سلام وخسته نباشيد ببخشيد دكتر عكس هارو از اينترنت پيدا كردم ولي ضايعات دهانم تقريبا شبيه ضايعات داخل عكس هست ببخشيد ضايعات داخل عكس زگيل تناسلي در دهان است با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
186
زگیل تناسلی

با سلام
جناب دکتر آیا با اپیلاسیون فقط صورت در اریشگاها
ممکن هست ی نفر به زگیل تناسلی دچار بشه؟ چون بعد انجام این اپیلاسیون دونه های ریزی روی التم به وجود امده. (فقط صورتم رو اپیلاسیون کرده بودم)
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
187
سلام

اقای دکتر ببخشید کد رهگیری رو فراموش گردم مجبور شدم‌ بار دیگر بنویسم در کل جمع بندی میکنم‌سوالاتم را!۱.ایا شستن بیضه با اب خیلی سرد باعث تحلیل بیضه ها میشود.۲.ایا شستن بیضه با اب سرد برای واریکوسل مضرر با مفید.۳.ایا بیضه سمت راست در کل بزرگتر از بیضه سمت چپ است.۴.ایا بیضه سمت راست به تنهایی قادر به باروری است.۵.در کل شستن بیضه با اب خیلی سرد مفیده یا مضر برای بیضه ها. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
188
زخم و خارش و تغییر رنگ الت تناسلی

با سلام
مدتی هست که انتهای پوست الت تناسلی بنده بالای بیضه زخم ایجاد شده و پس از دو ماه پوست سفید رنگ و زخم نیز خوب نگردید و چون الت به پوست بیضه تماس دارد این تغییر رنگ به الت نیز سرایت کرده و زخم نیز شده...
احساس خارش زیاد نیز دارد...
ممنون میشم اگه کمک کنید...
مشاهده پاسخ دکتر
189
زگیل تناسلی

من در عمرم سمت دخانیات نرفتم و متنفرم از دخانیات.واکسن هم 4 تایپ 6.11.16.18 رو پوشش میده در حالی که جواب آزمایش داخل مجرای من تایپ 51 رو نشون داد و آزمایش پی سی آر به روش پوست تایپ 39 رو نشون داد که هیچکدوم از این تایپها در واکسن تعریف نشده!!!
و بعدشم احتمالا همسر من سنش بالای 30 سال هست چون من 37 سالمه و واکسن برای شن زیر 28 توصیه شده.
حالا شما دقیقا متوجه شدید که چرا دنبال ریشه کن کردنش هستم و چرا انقدر واسم مهمه ؟؟
من نمیتونم با واکسن جمعش کنم به دلایلی که در بالا عرض کردم.پس مجبورم خوش بین به ریشه کن کردنش باشم.اما واقعا ویروس داخل مجرا ریشه کن میشه؟یا فقط ضعیف میشه و تا اخر عمر میمونه.و اگه ازمایشو تکرار کنم و مثبت بشه یعنی این ویروس یه سورس و منبعی داره که از بین نرفته و ضایعه هم وجود داره و وجود ضایعه احتنال ریشه کنی رو بسیار ضعیف میکنه.
من فکر میکنم شما دقیق دقیق الان میدونین در ذهن من چی میگذره و چرا اینهنه استرس و نگرانی دارم.
ممنونم.فدای شما بابت مهربونیات و دم شما گرم که در این اوضاع و وقت کمی که داری همراه من هستی.خدا حفظت کنه
مشاهده پاسخ دکتر
190
زودانزالی

باسلام آقای دکتر میخواستم بدونم مردی که هیچ مشکلی نداشته باشه وسالم سالم باشه با معاشقه از روی لباس بایدارضا بشه یا نه از روی لباسش برام مهمه منظورم اینکه با لباس راحتی خانه اگر همسرتو بغل کنی وببوسی بدون اینکه آلت همدیگرو با دست تحریک کنند وفقط با گرما بدن ارضا بشه مشکل زود انزالی داره واگر باید ارضا بشه بعداز چه زمانی باشه چن دقیقه باشه طبیعی وآیا زن هم ارصا میشه ممنون میشم جوابمو بدین چون هر کسی یه چیزی میگه طبیعیش چطوریه باتشکر. مشاهده پاسخ دکتر
191
سلام

اقای دکتر ببخشید شستن دو بار بیضه با اب خیلی سرد باعث تحلیل بیضه میشود ایا اب خیلی سرد کلن باعث تحلیل بیضه میشود!! مشاهده پاسخ دکتر
192
احتمال مبتلا شدن ؟

سلام جناب دکتر ممنون از وبسایتتون .
من حدود 3 روز پیش یک رابطه بدون دخول داشتم که بعد از رابطه متوجه شدم ایشون داخل واژن شون زگیل تناسلی دارن و تحت درمان هستن .
میخواستم بدونم با توجه به اینکه ایشون رو بوسیدم و از طریق دست خودم تماس داشته با آلت تناسلی خانم و رابطه بدون دخول داشتیم احتمال مبتلا شدنم چقدر هست .
و باید چه اقداماتی انجام بدم .
ممنون از شما .
مشاهده پاسخ دکتر
193
توده در آلت تناسلی مردانه

باسلام
چند روزی هست بر روی آلت قسمت منتهی به زیر شکم توده ای به اندازه عدس احساس میکنم که نه درد دارد نه سوزش و ...
این توده دقیقا در قسمت وسط انتهایی آلت چسبیده به زیر شکم بر رو رگ وسط قرار دارد
میخواستم بدونم توده چربی هست یا گره خوردگی رگ و یا غیره
غیر از جراحی راه دیگری برای حذف آن وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
194
توده در آلت تناسلی مردانه

باسلام
چند روزی هست بر روی آلت قسمت منتهی به زیر شکم توده ای به اندازه عدس احساس میکنم که نه درد دارد نه سوزش و ...
این توده دقیقا در قسمت وسط انتهایی آلت چسبیده به زیر شکم بر رو رگ وسط قرار دارد
میخواستم بدونم توده چربی هست یا گره خوردگی رگ و یا غیره
غیر از جراحی راه دیگری برای حذف آن وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
195
مرحله بعد ⏪

سلام ای دکتر من 29 سالمه ومشکل کوچکی الت دارم طول الت من 6سانت هست ایاراهی هست براتی تغیر درازکردن الت من تاحالا 2بارازدواج کردم به خاطراین مشکل ازدواجم به طلاق کشید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
196
آلت تناسبی

سلام
من 15 سالمه اندازه آلتم 16 سانتیمتر است آیا بزرگ است یا کوچک
مشاهده پاسخ دکتر
197
درد کلیه

سلام . دکتر خسته نباشید .
باوجود ارسال سونوگرافی وازمایشات که قبل ارسال کردم .بمدت سه ساله که مدام درد کلیه چپ و تکرر وسوزش دارم در ضمن فتق چپ هم دارم که مصرف انتی بیوتیکهای مختلف رو امتحان کردم اما موقته وگاه وبیگاه درد دارم دردی متوسط تا شدید دیگه از بس مخدر زدم خسته شدم راهکار چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
198
سرطان بیضه

":
نامزدم پسری 28ساله هستش که بر اثر سرطان بیضه و اختلالات هورمونی یکی از بیضه هاشو خالی کردن و الان گواتر داره از لحاظ جنسی مشکلی نداره بجز درد موقت در ناحیه ی پایین شکم که کم هستش ولی اخیرا خیلی عصبی شده و بد رفتاری میکنه و خیلی ناامیده و میگه اون داره به مرگ نزدیک میشه سوالم اینه که کسیکه بیضه ی بیمارش تخلیه شده آیا امکان داره دوباره بیماریش عود کنه ؟
در بارور ی مشکلی برامون پیش نمیاد؟
و اینکه یکی از فامیلاشون بعد از یه مدت که بخاطر سرطان بیضه ؛بیضه ش رو تخلیه کردن به مرور زمان فلج شد و دیگه نتونست راه بره آیا نامزدم هم اینجور میشه ؟
تازگیا دکتر براش تزریق Hph چهار واحدی نسخه کرده این یعنی چی ؟
خیلی میترسم
یعنی نامزدم هنوز خوب نشده ؟و ممکنه حالش بدتر بشه ؟و سرطانش برگرده یا فلج بشه ؟
تورو خدا راهنماییم کنین چکار کنم آیا خوب شدنیه ؟ زندگیم داره خراب میشه
مشاهده پاسخ دکتر
199
سرطان بیضه

سلام نامزدم قبلا سرطان بیضه داشته و یکی ازشونو خالی کردن الان گواتر داره و اختلالات هورمونی داره که از آمپولهای hgh استفاده میکنه این روزا خیلی عصبی و زودرنج و ناامید شده به نظرت با وجود تخلیه بیضه ش ممکنه بیماری سرطانش عود کرده باشه ؟و اینکه یکی از فامیلاشون دچار همین بیماری بود و بعد ازمدتی کم کم فلج شد به نظرتون ممکنه نامزد منن هم فلج بشه ؛حرف از جدایی میزنه میگه من یا میمیرم یا فلج میشم میتونین منو راهنمایی کنین که واقعا بیماریش غیر قابل درمانه یا خودش سخت گرفته ؟ مشاهده پاسخ دکتر
200
عفونت مثانه

با سلام.
اقای دکتر ۴سال به طور مکرر مبتلا به عفونت مثانه میشدم ۳ ماه مرتب انتی بیوتیک استفاده کردم ۱ماه انتی بیوتیک رو قطع کردم و مشکلی نداشتم امروز سوزش ادرار شروع شد هفته اول بارداری هستم ایا میتوانم از نیتروفورانتوئین استفاده کنم سونو گرافی کلیه و مثانه خدا رو شکر مشکلی نداشت.لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه برای همیشه این عفونت را درمان کنم؟استفاده از انتی بیوتیک نیتروفورانتوئین در دوران بارداری ایمن است باکتری فقط به این انتی بیوتیک حساس است.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
201
هیدروسل و کیست

اینجانب 31 ساله هستم...تو سنوگرافی .واریکسول دیده نشد ولی هیدروسل خفیف در دو طرف مشاهده شد...آیا ناباوری دارد و درمانش چیست...
بیضه چپ حاوی کیستی به ابعاد85*6 میلیمتر می باشد
مشاهده پاسخ دکتر
202
بیضه

سلام دکتر بالای بیضه های من یه مثل رگ باد کرده رو ی بیضه بیشتر رو یکی کمتر نرمن تکونم میخوره بدون درد ،بعضی وقتا بادش کم میشه بعضی وقتا زیاد بیشتر بد ارضا شدن در میاد مشاهده پاسخ دکتر
203
آیا بزرگی پروتات و PSA آن نشانه سرطان است

با سلام و عرض ادب
من 60 سال سن دارم و پروستاتم به وزن 89gr است در آزمایش خون free PSA 1.44 و T0tal PSA H 5.87 است
آیا این مشخصات علائم سرطان است ؟
آگر علائم سرطانی نیست احتمال دارد به سرطان تبدیل شود ؟
آیا باید عمل جراحی انجام دهم یا با دارو میشود ادامه داد ؟
اگر PSA با مصرف قرص و رژیم غذایی و کم کردن وزن کم شود خطر ابتلا به سرطان رفع میشود ؟
اگر در این مقطع عمل جراحی برداشتن غده پروستات را انجام دهم مشکلی بوجود نمی آید و نظر شما چیست ؟
با سپاس و تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
204
دانه بر روي كيسه بيضه

سلام اقاي دكتر تقريبا چند ماهي است كه يك دانه تقريبا كوچك بر روي بيضه من است
نه جوشه نه دانه چركي تحقيق كردم ولي چيزي در موردش پيدا نكردم
لطفا يكم اطلاعات يا اگر خطر بيماري دارم به من اطلاع بديد
مشاهده پاسخ دکتر
205
درد عضلات بعد خود ارضایی

hamid 0098:
با عرض خسته نباشید

سوال بنده اینه که من وقتی که خود ارضایی میکنم بعدش عضلات بدنم از جمله عضله گردنم و دست و پا خیلی درد میکنه و بعد دو سه روز دردم تموم میشه خواستم علت ان را بدونم ممنون.
مشاهده پاسخ دکتر
206
درد عضلات بعد خود ارضایی

hamid 0098:
با عرض خسته نباشید

سوال بنده اینه که من وقتی که خود ارضایی میکنم بعدش عضلات بدنم از جمله عضله گردنم و دست و پا خیلی درد میکنه و بعد دو سه روز دردم تموم میشه خواستم علت ان را بدونم ممنون.
مشاهده پاسخ دکتر
207
سوزش ادرار دارم کمکم کنید دکتر جان

سلام دکتر عزیز
من تقریبا 10 ماهه درگیر مشکلات ادراری هستم....چندین بار با شما مشاوره داشتم .. تمامی آنتی بیوتیکها مثل سیپرو داکسی و آخر تاوانکس به تعداد 60 عدد مصرف کردم به همراه 3 تا اسپکتینومایسین که نتیجه آن درد بیضه راست و کشاله ران من خوب شد ... اما شدت ادرارم کند و همراه باسوزش بود.
یکی از همکاران شما بعد از معاینه و تشخیص ودم پروستات به من 100 تا ناپروکسن 500 روز دو عدد و 30 تا پردنیزلون5 شبی یکی تجویز کرد و در لگن آبگرم هم گفت بنشینم که بعد از استفاده آنها شرح حال من اینگونه هست؛
فشار ادرارم کم و اکثرا ادرارم زرد رنگ هست... در هنگام ادرار و بعد از آن سوزش وحشتناکی دارم ... در نعوض و ارضا شدن و تخلیه منی مشکلی ندارم ...
سوزش امان منو بریده ... راهنمایی کنید مسیر بعدی تشخیص برای من چه میتواند باشد ؟ آیا دارو باید همچنان مصرف کنم یا با سیستوسکپی پیگیر شوم ... عاجزانه تقاضای راهنمایی دارم...سپاس بیکران
مشاهده پاسخ دکتر
208
تغيرات ظاهري دردناك آلت در اثر استفاده از دستگاه وكيوم

با سلام و احترام حضور شما
جناب دكتر جباري من 4٠ سالمه كرمان هستم مشكل نعوظ داشتم و آلتم زود شل ميشد مدت ٢٠ روز از دستگاه وكيوم براي اينكار استفاده كردم هر روز حدود 45 دقيقه
الان 4روزه قطع كردم چون روي آلتم ورم كرده مخصوصا زير قسمت سر آلت، زير پوست آلتم حالت لكه لكه يا حالت تجمع چيزي مثل چربي به صورت پراكنده حس ميكنم كه سفته و خارش زيادي داره پوست آلتم خشك شده مثل چرم حسش ميكنم بي حسه نمي دونم چيكار كنم خيلي نگرانم و هنگامي كه آلتم به حالت نعوظ در مياد دست كه بكشم به حالت ماساژ احساس درد مي كنم در داخل آلت دارم لطفا راهنمايي بفرماييد جسارتا عكس ميفرستم خدممتون
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
209
عفونت مثانه

با سلام.
اقای دکتر ۴سال به طور مکرر مبتلا به عفونت مثانه میشدم ۳ ماه مرتب انتی بیوتیک استفاده کردم ۱ماه انتی بیوتیک رو قطع کردم و مشکلی نداشتم امروز سوزش ادرار شروع شد هفته اول بارداری هستم ایا میتوانم از نیتروفورانتوئین استفاده کنم سونا گرافی کلیه و مثانه خدا رو شکر مشکلی نداشت.لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه برای همیشه این عفونت را درمان کنم؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
210
الت تناسلی پنهان

سلام و احترام میخواستم هزینه عمل جراحی برای الت تناسلی پنهان را بدونم با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
211
زود انزالی و اندازه الت تناسلی

سلام بنده 28 سالمه و چند ماهی ازدواج کردم اما از نزدیکی لذت نمیبریم نه من و نه همسرم چون الت تناسلی بنده کوچک است و مشکل زود انزالی دارم چه کاری باید انجام دهم تا مشکلم رفع بشه ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
212
Hpv6

سلام اقای دکتر ارادتمند
بنده اچ پی وی 6 دارم کرایو خدمتتون انجام دادم از بین رفتن و عود نداشتم اما سوال اینجاست که ایا از بدن من خارج شده ایا من با خانمی ارتباط داشته باشم به او این ویروس انتقال پیدا نمیکنه؟
ایا واکسن گارداسیل برایم تاثیر داره؟
و سوال اخر برای از بین بردن کامل ویروس از بدن باید چه کرد ؟
باتشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
213
آلت تناسلی

سلام دڪترخسته نباشید وقتتون بخیرببخشیدمزاحم شدم بنده ساله 95آزمایش اسپرموگرافی دادم نزدیه پزشک فوق متخصصم رفتم آزمایشاروانجام دادم باتوجه به اینڪه بیضه هام ڪوچیڪ بود دڪتربهم گفت شما هیچیت نیست احتمال بچه دارنداشتنتونم 10{d82c37abd7ade27050fc2649c8a78c555a496f6a385ed6b102baf1c5e85e9c67}ولے الان احساس میڪنم ڪه آلت تناسلی بنده سیخ نمیشه ولی چن شب پیش توخواب جنب شدم سوال بنده اینه آلت تناسلے بنده سیخ نمیشه آبم نیست بهم میگید آزمایش اسپرم بدید سیخ نمیشه ڪه آزمایش اسپرم بدم چیڪارڪنم دڪتر چیڪارڪنم خسته شدم به نظرشما باصبرڪردن درست میشه مشاهده پاسخ دکتر
214
برای \nآلت تناسلی کوتاه (در حال نقوظ 11سانت هست) و قطرکم \nچه اقداماتی میشه جهت رفع مشکل کرد\nبرای بزرگ کردن و.. پیشنهاد شما چیست

برای
آلت تناسلی کوتاه (در حال نقوظ 11سانت هست) و قطرکم
چه اقداماتی میشه جهت رفع مشکل کرد
برای بزرگ کردن و.. پیشنهاد شما چیست
مشاهده پاسخ دکتر
215
زگیل تناسلی

سلام من عمل کوتریزاسیون انجام دادم بیمارستان نیکان قرص سیپرومیخورم وپمادجنتامایسین میزنم به ناحیه تناسلی اما استرس بیش ازحددارم واقعا بی قرارم نوع 6و11بوده
حالت تهوع خفیف هم دارم به نظرشما طب سنتی تاثیرداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
216
الت تناسلی

من الت تناسلیم 10سانت بیشتر نیست و میخوام بزرگ تر شه چیکار کنم سنمم 21سالمه مشاهده پاسخ دکتر
217
زگیل تناسلی

سلام. بنده مدت 4 ماهه فهمیدم زگیل تناسای دارم چند بار فریز انجام داوم که دوباره عود کرده اخیرا خانومم پاپ اسمیر انجام دادن و ژنوتیپ 51 و 53 رو پوزتیو و های ریسک نشون داده که اگه لازمه میتونم عکسشو بفرستم من تبریز هستم و نمیدونم خانومم رو کجا و کدوم دکتر ببرم لطفا راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
218
زگيل تناسلي

با سلام
مشكوك به زگيل تناسلي هستم ميخواستم ببينم ايا زگيل هست يا بافت خود واژن اينطوريه؟
مشاهده پاسخ دکتر
219
درد مبهم ناحیه بیضه چپ

سلام و عرض ادب اقای دکتر. حدود شش ماه است که گرفتار دردی مبهمی در ناحیه بالای بیضه . خود بیضه و شاید پوست بیضه چپ هستم. و انگار کل سمت چپم منقبض و قفل است. وبعد از ماساژ کلی نواحی و یا باز وبست کردن پاهایم اندکی احساس راحتی می کنم. این درد مبهم بعد از انزال تا چند روز به خصوص در محل کار که روی صندلی به مدت طولانی میشینم زیاد ناراحتم میکنه. سه بار پیش سه نفر از متخصصین محترم همکار شما رفتم با سونوگرافی و ازمایش چک اپ کامل و تست اسپرم و... رفتم و همگی با خنده یک جواب داده اند که پاشو برو هیچیت نیست. برو ازدواج کن. من تا الان ازدواج نکرده ام. سنم حدود چهل سال است. ودر نهایت ویتامین ب و یا ژلوفن دادن برای مواقعی که درد ناراحتم میکند. اقای دکتر ولی این درد به نظرم درونی است. در ضمن اقای دکتر من سیزده سال پیش عمل واریکسل چپ هم انجام داده ام. و کلا سمت چپم الان ناراحت است. تقاضا دارم کمکم کنید. باتشکر و قدردانی فراوان. مشاهده پاسخ دکتر
220
زگیل مقعدی

سلام دکتر من کنار مقعد یه برجستگی که فکر میکنم نزدیک 2سال هست تازه متوجه شدم زگیل یعنی برای دکتری فرستادم تایید کرد که زگیل و گفتن بیایید برای کرایو . من نمیخوام کرایو کنم.که رنگش قهوه ای تیره و یک عدد هست با فاصله از مقعد . بعد متوجه شدم چسبیده به خود مقعد 3.4 تا حالت اسکین تک چسبیده به هم رنگ خودم پوستم گندمی هست . ایا ممکن اون چندتا هم زگیل باشن؟
یعنی 2شکل مختلف زگیل در یک جا؟ چون اونا رنگ پوست هستن و این یک عدد بزرگ تیره .یعن اندازه یه خال گوشتی برای درمانش میتونم از محلول ها استفاده کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
221
عوارض داروی اکوفن

سلام دکتر خسته نباشید
من یک ماهی هست که برای ریزش مو هام اکوفن مصرف میکنم که از عوارض این قرص کاهش اسپرم و ایجاد اختلال در سلامتی اسپرم هست که من هم دچارش شدم بطوریکه اسپرمم به طور قابل توجهی کم شده حتی صفر شده
میخواستم بدونم با ترک مصرف این قرض عوارضش رفع میشه یا نیاز به پیگیری جدی داره؟ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
222
عدم نعوظ در سکس

سلام دکتر.
هنگام سکس آلتم به طور کامل نعوظ نمیشود و انجام سکس امکان پذیر نیست. با این حال آلتم را میتوانم با دست و تحریک آن با دیدن عکس محرک جنسی، نعوظ کنم. مشکل از چیست و آیا با وکیوم کارم درست میشود؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
223
خودارضایی

سلام دڪترخسته نباشید وقتتون بخیر ببخشیدڪه وقتتون روگرفتم
بنده یه زندگی عالی داشتم درسن 14سالگی به سن تڪلیف رسیدم زندگی واسم شیرین شده بود تویه خانواده شیعه بزرگ شده بودم به سن 15ڪه رسیدم ڪامل ترشدم ووقتی ڪه رفتم سن 16رفیق زندگیم روخراب ڪرد خراب شدم دڪتر رفیق ناباب یه ڪاری ڪردافتادم توخط خودارضایی من خیلی سعی ڪردم این برنامه روترک ڪنم اما نتونستم مثل تریاک واسم شده بود اعتیاد حاضربودم سیگاربڪشم ولی سراغ این ڪارنرم خلاصه ازخدادورشدم واین ڪارروتا19سالگی به طورمستقیم انجام دادم توسن 19همه جام دردمیڪردڪمرم وارفته بوددستام تیرمیڪشید کارمم فست فودیه به کوب سرپا بودم یه مدت تصمیم گرفتم دور باشم ازاین ڪارای زشت وناپسند یه روز به مخم خورد ڪه خیلی خیلی عذرمیخوام فیلم نگاه ڪنم نگاه ڪه ڪردم دیدم هیچ حس تحریک ڪننده ای بهم دس نمیده ازاون موقع منواسترس گرفت شب وروزڪارم شده بود استرس ترس گریه تا بیام خودم روجمع ڪنم این ترس واسترس روازخودم دورڪنم به خودم ڪه اومدم دیدم هیچے نیست دڪترسوال بنده ازشمااینه آیابنده عقیم شدم ؟
آلت تناسلی بنده دیگه ڪم سیخ میشه یااصلاسیخ نمیشه آیاواسه استرس زیادیه ؟
میل جنسی دیگه نیست چیڪارڪنم ڪه برگرده ؟
آیاامیدیواسه درس شدن هس؟دڪتربه خاطر همین میگم به ته خط رسیدم
من میخوام ترڪ ڪنم ولی نمیدونم این ترڪ درست شدنی داره یا خیر دارم دیونه میشم رسیدم به ته خط زندگیم شده واسم جهنم دڪترآیابه بنده بگید آیاامیدی هست یاخیر ؟
دڪترخواهش میڪنم راهنماییم ڪنیدچیڪارباید بڪنم وظعیتم خیلی داغونه بنده هم زندگی خودم رواین طوری داغون ڪردم دڪترمن بایدچیڪارڪنم خودارضایی ازهمه لحاظ واسم فشارآوده هیچ حسی ندارم چطورمیتونم امیدوارباشم خواهش میڪنم ڪمکم ڪنید حالامن جوانی 20ساله هستم ڪه هیچی نیست هیچی ندارم خواهش میڪنم بهم بگیدباید چیڪارڪنم آیا بنده تا آخرعمرم بدون همسرمیمونم ؟
بنده مادرزادی هم تخمام ڪوچیک بودالانم اندازه نخودن خلاصه این ڪه وظعیتم داغونه دڪترممنون میشم ڪمڪم ڪنین
بنده یه زندگی عالی داشتم درسن 14سالگی به سن تڪلیف رسیدم زندگی واسم شیرین شده بود تویه خانواده شیعه بزرگ شده بودم به سن 15ڪه رسیدم ڪامل ترشدم ووقتی ڪه رفتم سن 16رفیق زندگیم روخراب ڪرد خراب شدم دڪتر رفیق ناباب یه ڪاری ڪردافتادم توخط خودارضایی من خیلی سعی ڪردم این برنامه روترک ڪنم اما نتونستم مثل تریاک واسم شده بود اعتیاد حاضربودم سیگاربڪشم ولی سراغ این ڪارنرم خلاصه ازخدادورشدم واین ڪارروتا19سالگی به طورمستقیم انجام دادم توسن 19همه جام ـ وارفته بوددستام تیرمیڪشید کارمم فست فودیه به کوب سرپا بودم یه مدت تصمیم گرفتم دور باشم ازاین ڪارای زشت وناپسند یه روز به مخم خورد ڪه خیلی خیلی عذرمیخوام فیلم نگاه ڪنم نگاه ڪه ڪردم دیدم هیچ حس تحریک ڪننده ای بهم دس نمیده ازاون موقع منواسترس گرفت شب وروزڪارم شده بود استرس ترس گریه تا بیام خودم روجمع ڪنم این ترس واسترس روازخودم دورڪنم به خودم ڪه اومدم دیدم هیچے نیست دڪترسوال بنده ازشمااینه آیابنده عقیم شدم ؟
آلت تناسلی بنده دیگه ڪم سیخ میشه یااصلاسیخ نمیشه آیاواسه استرس زیادیه ؟
میل جنسی دیگه نیست چیڪارڪنم ڪه برگرده ؟
آیاامیدیواسه درس شدن هس؟دڪتربه خاطر همین میگم به ته خط
مشاهده پاسخ دکتر
224
زگیل دهان و مجرا

سلام.دکتر معذرت که مزاحمت شدم.من میترسم برم از مجرا عکس بگیرم.میترسم برم.4 ماه پیش آزمایش تو مجرام مثبت درامده و علاءم دوشاخه شدن و ... دارم.و راستش به شدت میترسم حتی برم دوباره آزمایش رو بدم.و جدیدا هم که یک ضایعه در لب بالاییم دیدم و نظر پزشکها در بارش متفاوت بوده و برای اثبات اینکه چی هست باید برم نمونه برداری و ...
اما حتی از این کار هم میترسم خیلی زیاد.به شدت میترسم.تو رو خدا و جان من کمکم کن و یه الگوریتم به من بگید من طبق همون برم جلو.تو رو خدا به من بگید من داخل مجرا ضایعه دارم یا نه.و به من بگید اون چیزی که در لب بالاییم هست پاپیلوما ویروس هست یا نه؟
به خدا از یه طرف از سمت خانواده تحت فشار ازدواجم.و تمام تلاشم ریشه کنی این موضوع هست که بعدش ازدواج کنم.گیر کردم تووش.از یه طرف به شدت میترسم.ولم نمیکنه.
من چشم گوشمو میبندم و تمام سعیم رو میکنم فقط به حرف شما گوش بدم و بر اساس تصمیم شما جلو برم.
الان نظرت در مورد مجرا و دهان من چیه؟و چقدر صبر کنم و بعدش چی کنم؟😔
بعد
مشاهده پاسخ دکتر
225
درد بیضه

سلاام اقای دکتر . چندین سال پیش بیضه سمت چپم ضربه خورد . و با یخ گذاشتن ودارو از بیمارستان مرخص شدم . و پس از مدتی تنگی مجرا و دو بار سیستوسکوپی و مجرا رو باز کردن و دیگه خوب نشدم . در حا ل حاضر تنگی مجرا و درد در بیضه و بیضه چپم یک چهارم سمت راست شده . و همیشه عفونت مثانه دارم . و باید سوند بزنم . چکار باید بکنم . با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
226
واكسن گارداسيل

سلام
خسته نباشيد دكتر

من ١٠ روز قبل ، در مطب شما زگيلهاي تناسلي رو ليزر كردم ...
حدوداً ٥ عدد بود .
ميخواستم بپرسم واكسن گارداسيل رو كي بايد بزنم ؟
بدون نسخه ميتونم تهيه كنم ؟
٢٥ ساله هستم، مجرد
مشاهده پاسخ دکتر
227
نحوه و زمان جراحی آلت تناسلی پرده دار

سلام و عرض ادب آقای دکتر
میخواستم بدونم این عمل آلت پرده دار چه قدر زمان بر هستش ؟
و اینکه هزینه این عمل چه قدر است؟
و اینکه چه مدت استراحت نیاز داره ؟
من این که در حین این عمل چربی ناحیه عانه رو هم میشه برداشت؟
و بعد از این عمل چه مدت باید بگزره که بشه رایطه برقرار کرد ؟
ببخشید سوالام زیاد چد 2 ماه دیگه ماه عسلم هستش واسه همین میخواستم بدونم.
مشاهده پاسخ دکتر
228
کوتاهی الت تناسلی

سلام و درود بر اقای دکتر جباری من 21 سال سن دارم و الت تناسلی من 12سانت است ایا در بار دار کردن همسر اینده خود مشکل پیدا نمیکنم .؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
229
زگیل تناسلی

سلام،خسته نباشید.
آقای دکتر میشه لطفا در مورد این ک زگیل تناسلی برای خانم ها تا چه اندازه خطر داره و چقدر نگران باشیم بابتش توضیح بدین لطفا.
ممنون...
مشاهده پاسخ دکتر
230
طول الت تناسلی

سلام اقای دکتر با توجه به اینکه طول الت تناسلیم نرمال هست حدود 14 سانت، ولی مشتاقم به عمل جراحی میخواستم بدونم هزینه عمل ولی طول تقریبی که بدست میارم چقدر هست در ضمن دانشجو هستمو وضع مالیم زیاد خوب نیست. با تشکر از زحمات روز افزون و برخورد خوبتون با بیماران مشاهده پاسخ دکتر
231
زیگیل تناسلی

سلام خسته نباشید , دکتر من در قسمت بالا پشت آلتام ( قسمت بالا زیر سر آلت ) 5 تا نقطه هایی به شکل جوش سر سفید که چند ساله وجود داره تو همون قسمت داشتم و زیاد نشدن دیروز رفتم دکتر معاینه کرد و گفت زیگیل تناسلی ان , با روشی که از اسپری کردن یه گاز سرد به روی اون نقاط به کار بردن و منجمد کردن منتظرم اون نقطه ها محو بشن . اما سایت شما رو نگاه کردم این نقاط شبیه هیچ کدوم از عکس هایی که تو سایت مفیدتون گذاشته بودین نیستن . برای همین خواستم نظر شمارو بدونم .
و یه سوال دیگه هم دارم که دور سر آلت ام نقطه های ریز ریز و دونه دونه به رنگ پوست و از جنس آلت دارم خیلی کوچیکن مثل چربی میمونن . خواستم بدونم اینا چی ان؟مشکلی ندارن که؟یا اینا هم غیر عادی هستن و باید درمان بشن؟لازم باشه عکس هم میفرستم
منتظر جوابتون هستم خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
232
خودارضایی

سلام دڪترخسته نباشیدوقتتون بخیر بنده از16سالگی دست به عمل خوارضایی زدم وهرچه قدرخواستم ازش فاصله بگیرم نتونستم واین ڪارروتا19سالگی بطورمستقیم انجام دادم سوال بنده ازشمااینه آلت تناسبی بنده نرم شده آیامن عقیم شدم الانم سرآلت تناسبی سرش دردمیڪنه آیابه خاطراستمنازیادیه ؟ خودارضایی همه زندگیم روگرفت آیاامیدی واسه درس شدن هس ممنون میشم کمکم ڪنین دارم دیونه میشم رسیدم به ته خط
خیلی پشیمونم نمیدونم بایدچیڪارڪنم خودارضایی همه ڪارزندگی همه چیروازم گرفته ڪاری ڪارده یاآلت تناسبیم شق نمیڪنه یااگه شق میڪنه کم شق میکنه هیچ حس تحریک ڪننده ای هم بهم دس نمیده چیڪارڪنم دڪترخیلی پشیمونم
مشاهده پاسخ دکتر
233
مشکل در رابطه با مسایل جنسی

با سلام و وقتتون بخیر و عذر خواهی بخاطر اینکه مجبورم یک سری چیزها رو توضیح بدم.
من و همسرم حدود 10 سال هست ازدواج کردیم و الان تو این 10 سال ما 10 بار رابطه جنسی بیشتر نداشتیم. از اینکه همسرم با کسه دیگه نیست و ازدواج ما با عشق و علاقه بوده. مطمئن هستم و میدونم که توانایی رو نداره چون تو همون 10 بار هم ارضا نشده و این آخری هم وسطه سکس کوچیک شد، آلتش طولش بنظرم 10 سانت باید باشه و اینکه نمیدونم چیکار کنم بهش چندبار گفتم بره دکتر میگه مشکل ندارم چند وقت پیش متوجه شدم مادرش بچه بود میبردش پیشه دکتر گویا بخاطر سایز کوچک بیضه هاش. آیا درمانی وجود داره؟ اگر هست من چجوری ترغیبش کنم بره دکتر و حالا که همه اسرار میکنن ما بچه دار بشیم میخوام بدونم اصلا امکانش هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
234
سوزش ادرار بدون عفونت

باسلام .خانمی 34 ساله که سابقه عفونت مکرر ادراری داشتم که نزدیک 2سال با نصف قرص تاوانکس بعداز هر نزدیکی مشکلم برطرف شد ولی الان حدود 1سال است که دچار سوزش ادرار مخصوصا بعداز اتمام ادرار و درد زیر وسط شکم میشم و وقتی ازمایش کشت ادار میدهم منفی هست و بیشتر اوقات فقط خون در ادارم دیده شده و این درد بعد از چند روز از بین میرود و ازمایش سیتولوژی 3نوبته ادرار هم دارم که جوابش رو براتون میفرستم .علت این درد و سوزش بدون عفونت چیست ؟ایا وجود خون در ادرار طبیعه؟واقعا از این درد خسته شدم و چون در اقدام به بارداری هستم میترسم برام مشکلی بوجود بیاره. مشاهده پاسخ دکتر
235
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر
من رو ناحیه بالای کلیتوریسم دو تا برامدگی شبیه جوش خیلی خیلی ریز دیدم که اول فکر کردم جوشه اما وقتی فشارشون دادم خون زیادی ازشون اومد،هم چنین اطراف دهانه واژنم یه سری التهابات و ضایعات سفید رنگ و به هم پیوسته میبینم که اصلا شبیه جوش نیستن، هیچ درد و سوزشی هم ندارم فقط به ندرت یه ذره خارش دارم، میخواستم بدونم اینا زگیل هستن یا ممکنه عفونت یا چیز دیگه ای‌باشه؟
من حدود دو ماهه که تجربه رابطه جنسی دارم و نامزدم هم یک ماه قبل از رابطه جنسیمون آزمایش hpv داد که منفی‌ بود،امکان داره از قبل‌این ویروسو داشته و به من منتقل‌کرده باشه؟ یا چون جواب آزمایش منفی بوده نشون دهنده اینه که موقع ارتباطش با من ۱۰۰ درصد این ویروسو نداشته؟
مشاهده پاسخ دکتر
236
زیگیل

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای دکتر عزیز و گرامی
به خدا زندگیمو نمیفهمم.خیلی استرس دارم.
یک بار کنار کشاله ران پا سمت چپ یک زیگیل بود که در دوران عقدم دقیقا واسه همسرمم همونجا یک زیگیل مثل خودم دراومد که رفتم پیش متخصص مشاهده کرد و گفت زیگیل گوشتیه.و با لیزر میتونم بر دارم .
الان باز یک زیگیل کنار التم به صورت ریز دراومده .عکس میفرستم لطفا کمکم کنین و خیالمو راحت کنین و بگید این از چه مدل زیگیلی هستش ؟ با تشکر از لطف و محبت شما
مشاهده پاسخ دکتر
237
جوش ناحیه تناسلی

سلام وقت به خیر .. اقای دکتر بنده چند وقتی هست که یکسری جوش تو ناحیه تناسلیم ایجاد شده و هی داره زیاد میشه .... بعضیاشون رنگ پوسته بعضی دیگه یکم به سفیدی میزنه .... میخواستم ببینم به غیر از لیزر درمان دیگه ای هم هست مثل محلول یا پماد ؟ چون هی داره زیاد میشه مشاهده پاسخ دکتر
238
سوال درمورد توده یاغده داخل کیسه بیضه وریپورت پاتوبیولوژی توده خارج شده ازسر

باسلام واحترام جناب دکتر متوجه شدم دربیضه توده یاغده ای وجود دارد که تقریبا به اندازه یک فندق میباشد وجدااز دوبیضه ووسط واقع شده لطفا بفرمائید آیا خطرناک بوده وراهکارچیست چه بایدکرد باتشکر
ضمنا چندماه پیش سال گذشته 3عدد غده ازقسمت سرم خارج کردن که ریپورت پاتوبیولوژی خدمتتان ارسال میگردد لطفا بفرمائید موردی هست درجواب یاخیر
مشاهده پاسخ دکتر
239
زگیل تناسلی

نمیتونم تضخیص بدم که به زگیل مبتلا شده ام یا نه
نمیتونم تشخیص بدم به زگیل تناسلی مبتلا شده ام یا نه لطفا به من کمک کنین
مشاهده پاسخ دکتر
240
زگیل تناسلی

سلام شبتون بخیر من روی آلت‌ تناسلیم 2تا دونه سفید درومده که نه سوزش داشت و نه خارش،ترسیدم زگیل باشه،سرکه سیب زدم اما شروع کرد به سوزش که همراهش خارشم گرفتم میخواستم بدونم آیا این زگیل تناسلیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
241
زگیل تناسلی

با سلام
میخواستم بدونم که ایا این ها زگیل تناسلی هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
242
نمونه از زیگیل تناسلی

سلام اقای دکتر ببخشید یه سوال داشتم. چندسال قبل بالای ختنه گاه جوش های ریز ریز بود.نگران بودم رفتم دکتر تشخیص دقیق ندادن. نمونه برداری کردم و جواب زیگیل نبود. بعدش زیاد پیگیری نکردم. ولی الان هرازگاهی اذیت میکنه و زیاد تر هم شده. خواستم بدونم امکانش هست اونموقع زیگیل نبوده والان نمونه بدم زیگیل باشه؟؟ یعنی نمونه بعد 3 سال جوابش یه چیز دیگه باشه؟ چون خود دکتر و حتی دکتر ازمایشگاه گفتن زیگیل نیست. ممنونم میشم جواب بدید. مشاهده پاسخ دکتر
244
روش درمانی زود انزالی

با سلام و خسته نباشید
بنده مشکل زود انزالی دارم برای درمانش باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
245
آلت تناسلی

سلام بچه ی من حدود 14 سالش هست وآلت تناسلیش خیلی کوچیکه البته در دوران کودکی اینطور نبوده علت ودرمانش چیست با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
246
زدن آمپول راه مناسبي براي درمان پدرم هست ويا خير؟

پدر من ٨٠ ساله هستندو سال ٨6 كانسر پروستات بدخيم داشتند كه PSA ايشون ٣46 بود و 4٠ جلسه پرتو درماني كردن و ٨ عدد هم آمپول ديفرلين زدن و تا الان هم هيچ مشكلي نداشتند اسفند ٩6 آزمايش دادند كه PSA ايشون 6١١ شده بود ،دكتر داروي سبپروفلوكساسين به ايشون دادند و ٢٠ فروردين آزمايش دادند و PSA شد 54 ،نظر دكتر اين هست كه چون قبلاً پرتو درماني شدند الان در ايران دستگاهي كه مجدداً بتونن پرتو درماني كنند وجود نداره و مجدداً آمپول رو بصورت ماهيانه بزنند ،ميخواستم بدونم آيا اين كار صحيح هست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
247
آلتم کوچیک هستش لطفا راهنمایی کنین

باسلام من 26سالمه آلتم به اندازه انگشت اشاره است کوچیکه آقای دکتر میشه راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
248
بی میلی جنسی

سلام آقای دکتر، بنده 27 ساله و مجرد، تمایل جنسی آتشینی داشتم ولی به مدت 7 سال است که تمامی تمایلات، شهوت و اشتیاقم به سکس رو از دست دادم،  مشکلم اینه که با محرکهای بصری و فکری تحریک نمیشم و فقط با محرک های لمسی تا حدودی تحریک میشم، حساسیت آلتم به لمس هم کم شده، قبلا میتونستم با فکرم و منقبض کردن عضلات باسنم جریان خون رو به سمت آلتم بفرستم و بلندش کنم بدون لمس، اما الان با دستمالی کردن نعوظ نصفه نیمه پیدا میکنه و با قطع دستمالی کردن دوباره شل میشه، نمیتونم تخیلات جنسی داشته باشم و البته در هر زمینه ای تجسم و تصورم کم شده و فکرم واضح و شفاف نیست درصورتی که قبلا فول اچ دی بود ،حافظم هم کم شده، فکر میکنم گردش خونم نرمال نیست و به درستی خون به آلت و مغزم نمیرسه و بخاطره همین هم توانایی های ذهنیم کم شده، نیرو محرکه نعوظ و سکس میل جنسی هست که در من وجود نداره، در این سالها به متخصصان زیادی مراجعه داشتم و تمامی آزمایشات و بررسی ها نرمال بودن،البته فشار خونم هم بالاست( 14.5) و برایش دارویی مصرف نکردم، پزشکان داروهای مختلف دادن ولی تغییری نکردم، با تادالافیل آلتم فقط نعوظ سفت میشه بدون شهوت،
آقای دکتر میتونه به هورمونهای مغز(دوپامین و...) مربوط باشه؟ آیا آزمایشگاه میتونه سطحشون رو اندازه گیری کنه؟
شرمنده که طول کشید، لطفا بنده را راهنمایی فرمایید، چکار کنم؟ من شهرستانم، بیام تهران میتونید درمانم کنید؟ پیشاپیش سپاسگزارم...
مشاهده پاسخ دکتر
249
دردناف وییضه

درد درقسمت ناف که باکشیدگی بدن ،تاالت تناسلی تیرمیکشد که کاهی اوقات رخ میدهد.وهنگام خالی بودن شکم بیشتراین مشکل بروز میکند.وجدیدا زمانی که شدیدا ادرار دارم با سرعت کم وسوزش ادرار میکنم.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر وسپاس مشاهده پاسخ دکتر
250
تنگی حالب و مجرای ادرار

سلام.دکتر به من گفتن تنگی حالب دارم ولی خیلی خفیف هست و اصلا نیاز به جراحی نداره و dj برام میذارن اما درد دارم....با گذاشتن dj دردم خیلی بهتر میشه .باید چیکار کنم تا اخر مدام dj بذارم؟
واینکه سوند گذاری برام خیلی سخته تنگی مجرا یعنی دارم؟
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
251
التهاب مزمن پروستات التهاب احتقانی

سلام اقای دکتر مجرد هستم تقریبا ۶ سال هست به نحوی با التهاب پروستات مواجه هستم علایم کم و زیاد میشه اما شروعش با نگه داشتن انزال بود که بعد از اون علایم شدید درد و سوزش و تکرر ادرار شروع شد بعد داروی افلوکسامین شروع کردم ۶ ماه علایم کمتر شد اما درد پرینه و تکرر ادرار در زمان تحریک شدن و خروج مایع منی با سوزش بعد ادرار هنوز هست و تقریبا رضایت انزالم ندارم جدیدا دچار التهاب روده هم شدم یعنی با تحریک جنسی نیاز به دفع مدفوعم دارم که باعث فیشر شده الان به نظر شما درمانی و بهبودی وجود داره یعنی نزدیک ازدواجم ایا خوب شدن توی کارش هست نیاز هست دارو درمانی شروع کنم توی این ۶ سال ازمایشات و سونوگرافی همه چیز نرمال بوده مشاهده پاسخ دکتر
252
تحلیل آزمایش اسپرم و ناباروری ثانویه

سلام اقای دکتر وقت بخیر من آزمایش اسپرم دادم به درخواست متخصص زنان متاسفانه جواب ازمایش خوب نبوده و گفتند ناباروری ثانویه دارم
Sperm count= 20 mil
A+B= 118
من شهرستان هستم ممنون میشم منو راهنمایی کنید خیلی نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
253
زگیل تناسلی

سلام.دکتر مزاحم همیشگی هستم.برای ضاءده داخل دهانم کا داخل لب بالاییم هست مزاحمتون شدم.دکتر قبلا عکسهاشو واستون فرستادم و فرمودید قطعا زگیل نیست.پیش 3 تا متخصص گوش حلق و بینی و معاینه کردند.یکی گفت کیست بزاقیه.یکی دیگه جواب واضحبی نداد.و آخریش گفت پاپیلومه ولی بزرگ نیست و 1 میلیمتره و پرسیدم چیکارش کنم گفت هیچی.گفت بزرگ نیست.گفت اگه بزرگ شد برش دار.
دکتر از نظر ادار هم همچنان ادرارم دوشاخه میشه و البته بیشتر اوقات اول ادرارم دوشاخه میشه و معمولا از هر 1چ بار ادرار کردن حدود 6 7بارش دوشاخه میشه.آخرین آزمایش چند قطره اول ادرارم هم مثبت بوده که مربوط به 4 ماه پیشه.خیلی نگرانم که ااخل مجرا هم ضایعه داشته باشم.الانم که داخل دهنم رو میگه پاپیلومه.دکتر به خدا با این سنم گریه میکنم.چرا این منو ول نمیکنه؟داخل دهنم کم بود اونم درامد.خدایی چی کنم؟اصلا هنگ کردم.به خدا نمیدونم چی کنم.کمک کن
مشاهده پاسخ دکتر
254
جنسي

با سلام
خسته نباشيد
اقاي دكتر مدتي قبل سوالي از خدمتتون پرسيده بودم كه عرض كرديد با مصرف پماد كلاندولا امكان بر طرف شدنش هست
و عرض كرديد در صورتي كه از شريك جنسيتون مطمئن نيستيد ازمايش hiv,هپاتيت و سفليس بدم بعد 6 هفته
و عكسايي هم هدمتتون ارسال كردم كه عرض كرديد جاي نگراني نيست
جديدا متوجه وجود يك سري زاييدات پوستي شدم كه البته از روز رابطه هم وجود داشت ولي قبلش رو نميدونم
تو اينترت كه سرچ كردم بيشر به پاپول شبيه
مي خواستم بپرسم كه پاپول هست واقعا؟!
و جاي نگراني وجود داره يا خير؟
مشاهده پاسخ دکتر
255
احتمال انتقال زگیل تناسلی

جناب دکتر چند سوال داشتم
۱-احتمال انتقال زگیل از مرد به زن در صورت استفاده از کاندوم در صورت نبودن ضایعه چقدر است ؟
2-احتمال انتقال زگیل از زن به مرد در صورت نبود ضایعه چقدر است؟ با کاندوم؟؟ فقط یکبار رابطه
۳-تفاوتی در ریسک انتقال در صورت بودن و نبودن ضایعه وجود دارد ؟؟
۴-اولین زگیل ها به صورت ناگهانی در عرض چند ساعت رشد میکنند و یا به تدریج؟؟
۵-خوردن داروهای مولتی ویتامین و قارچ ریشی(گنودرما) و شیتاکه در صورت مبتلا بودن و نبود ضایعه کمکی به از بین رفتن ویروس میکند ؟؟ یا رشد نکردن زگیل؟؟
۶- تا چه مدت نیاز به چکاپ هست برای آقایون بعد از زمانی که احتمال آلودگی را میدهند ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
256
الت تناسلي

سلام جناب دکتر من الت تناسالیم بسیار کوچیکه فقط سرش پیداس همین توی رابطه هم سفت نمیشه و توی خود ارضایی کمی سفت میشه و بعد باز کوچیک میشه البته اینو بگم من 8 سال کرتون مصرف میکردم بخاطره مشکل روده ای که داشتم و الانم نزدیکه 4 ساله ام اس دارم حالا نمیدونم عوارض کرتونه یا نه ؟ لطفا کمکم کنید دارم دیوونه میشم میترسم از اینده که در زندگی زناشویی ایندم موفق نباشم مشاهده پاسخ دکتر
257
سلام

سلام جناب دکتر خسته نباشید
از دیشب یه سری دونه روی التم دیدم خواستم ببینم زیگیله؟ یکیشون یهخوردی برجستست ترسونده منو
مشاهده پاسخ دکتر
258
سفت شدن رگ در الت

من در ناحیه شرمگاهی عفونتی داشتم که با جنتیمایسن و فلوکساسین500رفع شد ولی الان چیزی شبیه یک سیم نازک در التم احساس میکنم که از انتهای الت شروع شده و تا سر الت احساس میشه مشاهده پاسخ دکتر
259
بی اختیاری ادراری بعد از نزدیکی

سلام و خسته نباشید. من25سالمه و سابقه شب ادراری در بچگی نداشتم.ولی طی چن سال اخیرشاید به فاصله ده ماه یکی دوبار شب ادراری داشتم. اما امسال تعداد دفعاتش بیشتر شده طوری ک هر سه ماه تقریبا وقتی از خواب بیدار میشم متوجه شب ادراری خودم میشم.که البته چندبارش بعد از نزدیکی داشتن در شب باهمسرم هست. نمیدونم نزدیکی میتونه اثربزاره یانه, من عفونت زنانه هم دارم که بخاطر موقعیت واژنم بطور کامل ریشه کن نمیشه. لطفا راهنماییم کنین چون واقعا اثر بدی روم میزاره. مشاهده پاسخ دکتر
260
التهاب پروستات

با سلام خدمت اقای دکتر
من 38 سالمه ومجرد هستم
با توجه به اینکه التهاب پروستات دارم واندازه پروستاتم 35 سی سی می باشد ودرد زیر شکم واحساس سوزش در نوک الت و احساس درد در اطراف مقعددارم ودکتر داروهای زیر را تجویز کرده
تامسولوسین هر شب 1عدد
افلوکسیر200 هر 12 ساعت 1عدد
فنازوپریدین 100 هر 12 ساعت 1عدد
سوالی که داشتم اینه که ایا با این شرایط من میتونم ازدواج کنم چون خواص تامسولوسین معلومه وبا وجود استفاده از تامسولوسین میشه بچه دارشد ونیاز جنسی طرف مقابل رو برطرف کرد و سوال دوم اینکه ایا داروها درست تجویز شدند؟ وسوال سوم اینکه من ایا من باید تا اخر عمر تامسولوسین مصرف کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
261
بی میلی جنسی

 جناب دکتر؛ با سلام و عرض ادب
بنده 40 سال دارم، حدود یکسال پیش، نزدیک به 10 روز شدیداٌ دچار استرس بودم و البته یکماهی هم می‌شد که لب تاپ را روی پاهایم می‌گذاشتم و گرمایش را بر روی بیضه‌هایم احساس می‌کردم. بعد از این ماجرا در حین رابطه احساس کردم که کم آوردم و در حین رابطه دچار شل شدگی آلت شدم. تا دو هفته وضعیت به همین منوال بود، اما از آن تاریخ تاکنون تقریبا هر 2-3 روز یکبار رابطه دارم و جز موارد انگشت شمار تقریبا همه موارد به انزال رسیده است. در آن زمان با مراجعه به پزشک مشخص شد که میزان هورمون تستوتسترونم نرمال، پرولاکتینم کمی بالا و F.s.h. پایین است. پزشک اورولوژیست و پزشک غدد شهرستان با گذشت حدود 2 ماه از قضیه گفتن که مشکل خاصی ندارم و وضعیت به مرور  عادی می‌شود. همان زمان نتایج آزمایشات را برای حضرتعالی هم فرستادم، و شما هم فرمودید مشکل خاصی نیست و تشخیص پزشکان شهرستان درست بوده است. با این حال از آن زمان تاکنون هم میل جنسی‌ام خیلی پایین است و هم مدت زمان رابطه جنسی‌ام کمتر شده است. بعبارتی بیشتر با تماس بدنی تحریک شده و مانند گذشته شرایط ذهنی و بصری بصورت محدود موجب تحریک می‌شود! تا حدود 2 ماه پیش که نزدیک به 2 هفته هر روز  چند ساعتی سردرد داشتم(البته خفیف). با مراجعه به پزشک غدد(تهران)، و شرح حال یکسال گذشته ایشان برای بنده تفاضای عکس M.R.I از هیپوفیز و هیپوتالاموس دادن، که خوشبختانه هیچ مشکلی در تصاویر و نتایج دیده نشد. همچنین تست تستوتسترون دادم که اینبار خیلی پایین بود(با این توضیح که من تنها 12 ساعت قبل از آزمایش، رابطه داشتم). لذا دکتر غدد برای بنده تجویز تستوتسترون درمانی(آمپول) دادن. ظاهراٌ نظر ایشان بر این بود که با وجود داشتن رابطه  جنسی، 12 ساعت قبل از آزمایش، نباید در میزان تستوتسترون تغییرات چندانی ایجاد می‌شده است. با این حال از آنجا که  تستوتسترون درمانی دارای عوارضی است، راضی به این کار نشدم و تقاضای آزمایش مجدد تستوتسترون کردم. که اینبار جواب کاملا نرمال بود(توضیح اینکه این بار تقریبا 72 ساعت قبل از آزمایش با همسرم رابطه داشتم).
با این شرایط می‌خواستم ببینم آیا باید تستوتسترون درمانی را شروع کنم یا خیر؟ مهمتر اینکه اگر شروع کنم، برای همیشه باید اینکار را انجام بدهم یا پس از یک دوره زمانی، می‌توانم آن را کنار گذاشته و به وضعیت سابق برگردم؟ (ظاهراٌ این عمل مانع از بچه دار شدن نیز میگردد و بنده قصد بچه دار شدن نیز دارم).

در پایان چنانچه جنابعالی نظرتان بر این است که حضورا ویزیت شوم، وقت گرفته و حضورا خدمت برسم. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
262
پروستات

خلاصه پرونده پدرم را به پيوست خدمت شما ارسال كردم
لطفا بفرماييد نيازي به نمونه برداري هست يا خير
مشاهده پاسخ دکتر
263
زگیل تناسلی

سلام وقت بخیر
اقای دکتر من حدود ۱۱ ماهی است اطراف واژن و مجاری ادراری برامدگی هایی مشاهده کردم به چند متخصص زنان مراجعه کردم به غیر از یه نفرشون بقیه همه گفتن زگیل نیست نظر شما میخواستم بدونم که زگیل هست یا نه
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
264
وازکتومی مجرد

با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده 27 سال سن دارم و مجرد هستم. میخواستم بپرسم عمل وازکتومی برای بنده انجام می‌پذیرد و چه شرایطی دارد ؟ با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
265
ناتوانی

سلام، سوال را بصورت فایل ورد خدمتتان ارسال کردم... مشاهده پاسخ دکتر
266
مشاوره

سلام و خسته نباشد خدمت آقای دکتر جباری من بیضه سمت راستم گاهی درد خفیف دارد و احساس میکونم به سمت پایین کشیده میشود چند سال هست که این طوری هستم قبل ازدواج هم بود خیلی کمتر و5 سال هست که ازدواج کردم ولی بچه دار نشدیم می خواستم ببینم مریضیم چه هست؟میخواستم بدونم روی اسپرم تاثیری دارد که بچه دار نمیشم یا نه؟البته وخانومم مشکل دارد که تحت درمان. مشاهده پاسخ دکتر
267
تك بيضه اي بودن نامزدم

سلام دختري هستم ٢٨ ساله نامزدي دارم ٣6 ساله كه تك بيضه اي هستند و نياز جنسيشون هم معمولي هست يعني نه كم نه خيلي زياد،ولي موضوع اينه كه خودشون درمورد تك بيضه بودنشون هيچ وقت صحبت نكردند و من هم اصلا در اين مورد باهاشون صحبت نكردم و هيچ وقت بازگو نكردم اين مسئله رو ، ميخوام بدونم با توجه به اينكه من هم مشكل تنبلي تخمدان دارم ( البته پريودام منظم هست و خيلي كم دچار نا هماهنگي پريود ميشم) مشكلي در آينده براي بارداريم پيش نمياد و اينكه احساس ميكنم بيضه اي كه دارند اندازش از حد نرمال كوچكتر هست چگونه بايد مطمئن شم كه مشكلي در باروري ندارند . و اينكه نياز جنسيشون به مرور كم نميشه با توجه به تك بيضه اي بودنشون و چه آزمايشي هايي نياز هست و اينكه چگونه اين موضوع و بازگو كنم بسيار نگرانم اگر ميشه زود جواب من و بديد ممنون ميشم، در ضمن مشكل كلسترول و تريگيليسيريد بالا هم دارند و پدرشون هم بيماري قلبي و ديابت دارند. مشاهده پاسخ دکتر
268
پوست پوست شدن و خشکی روی آلت

سلام وقت بخیر
آقا هستم 24 ساله
روی آلت تناسلی من حدود یک ماه قبل یک ذره حالت خراش داشت. رفته رفته اون قسمت حالت خشکی پیدا کرده و پوستش نازک شده. هربار میرم حمام یا پوست اون قسمت مرطوب نباشه حالت خشکی و پوست پوست شدن داره و گاهی دور اون محل سفید میشه مثل حالت شوره. الان هم محیط اون قسمت نزدیک نیم سانت شده و پوستش نازک و حالت سوختگی داره.تا وقتی مرطوب باشه مثل حالت ملتهب هست وقتی خشک باشه دورش سفید مث شوره است با پوست پوست شدن.
جسارت نباشه قسمت مورد نظر رو تو عکس برش زدم متوجه بشید.
مجرد هستم هیچ بیماری قبلی و سابقه هیچ رابطه ای نداشتم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
269
Hpv

سلام اقاي دكتر براي ريشه كن كردن ويروس ميشه از كپسول ahcc استفاده كرد؟ و اگه ميشه چند ميلي گرمش مناسبه و چگونه بايد مصرف كرد و اينكه در كنارش بايد از داروي ديگه اي هم مصرف بشه؟
و در اخر اينكه واسه مرد ٢٧ ساله ريشه كن كردن ويروس وجود داره و اگر زگيل ها رو از بين رفته باشه با كرايو بازهم خطرناكه؟
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
270
توده های کلسی فیکیشن

سلام خسته نباشید همسر من مدتی بود ک یه درد تو ناحیه بیضه و کشاله ران داشت و سونو گرافی انجام داد مشخص شد ک تو بیضه هلی ایشون توده های کلسی فیکشن هست.و گفتن باید هر 6 ماه یکبار سونو بدن ک تحت کنترل باشه گفتن ک یک سال برای بچه دار شدن وقت داریم و نهایتا بعد از یکسال توموری میشه و باید بیضه ها تخلیه شه میخاستم بدونم ک باید چکار کرد چون این حرف رو همه دکترا نمیزنن و الان ک سرطان نداره جطور میشه با قاطعیت گفت ک سرطان میشه مشاهده پاسخ دکتر
271
کاهش میل جنسی

با سلام حدود 2 هفته بعد از مشگلات روحی میل جنسی و نعوظ التم بشدت کم شده و دکتر رفتم آزمایش هورمون داد که سطح آن پایین و روی 108 بود و ایشان داروی آمپول تستسترون 2 ماهه داد و هنوز بهتر نشدم قرص ویتامین e400 هم داد ولی کم اثر بود داروی سلدنافیل هم چون شبکیه چشمم مشکل داره نمیتوانم بخورم لطفا راهنمایی کنید یا ی جلسه خدمت برسم مشاهده پاسخ دکتر
272
عوارض خودارضایی و التهاب پروستات

سلام آقای دکتر.من از 16 سالگی خودارضايي میکنم و از 18 سالگی دچار تکرر ادرار شدم.الان 21سال دارم مدام احساس فشار و خارش نوک آلتم دارم ولی وقتی ادرار میکنم حجم ادرارم کمه و گاهی ماده ای سفید رنگ درون ادرارم هست و بدبو.سونوگرافی و کشت ادرار و آزمایش خون دادم همه چیز خوب بود.میخواستم بدونم پس مشکل من از چیه؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
273
زگیل

سلام آقای دکتر عزیز
در ناحیه شرمگاهی‌ام برآمدگی کوچک قرمزی می‌بینم، با سرکه سفید پنج در صد تغییر رنگ نداد ولی عادی هم نیست. آیا زگیل تناسلی است؟
مشاهده پاسخ دکتر
274
زگیل تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید 1.برای تشخیص وجود زگیل تناسلی باید به چه دکتری مراجعه کرد دکتر زنان یا اورولوژیست؟
2.اگر دستمان به قسمت زگیل برخورد کرده و بعد به دهان یا قسمتهای دیگر بدنمان مالیده شود احتمال سرایت به دهان یا نواحی دیگر هست؟
اگر من و شریک جنسیم هردو مبتلا باشیم دربدن من باظهور زگیل در بدن شریک جنسیم هنوز زگیل مشاهده نشده باشد فقط مبتلا به ویروس باشند در صورت درمان من و برقراری دوباره رابطه جنسی ایا من باز مبتلا میشوم؟
مشاهده پاسخ دکتر
275
تاثیر مصرف داروی هورمونی لتروفم و یا تاموکسیفن بر روی عددpsa

من 62 سال دارم مشغول درمان با قرص های هورمونی فوق برای breast cancer هستم جواب ازمایشهای dreوبیوپسی و سونوگرافی مشکلی در پروستات نبوده ولی با مصرف داروی هورمونی عددpsa تا 18 افزایش یافته لطفا راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
276
درد بیضه

سلاام اقای دکتر . چندین سال پیش بیضه سمت چپم ضربه خورد . و با یخ گذاشتن ودارو از بیمارستان مرخص شدم . و پس از مدتی تنگی مجرا و دو بار سیستوسکوپی و مجرا رو باز کردن و دیگه خوب نشدم . در حا ل حاضر تنگی مجرا و درد در بیضه و بیضه چپم یک چهارم سمت راست شده . و همیشه عفونت مثانه دارم . و باید سوند بزنم . چکار باید بکنم . با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
277
زگیل تناسلی

سلام. خانمی 30 ساله هستم. من حدود دوسه ماهی هست یک زگیل در ناحیه بین واژن و کشاله ی پام دیدم که درابتدا کوچک و الان بزرگتر شده. میخاستم ببینم این خال گوشتی هست یا زگیل تناسلی؟ یعنی من به ویروس آلوده شدم؟ خیلی نگران هستم‌ .در ضمن رابطه جنسی داشتم.
باید به چه متخصصی مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
278
جنسي

سلام بازم ممنون بابت پاسخ گوييي سريعتون
در اثر برخورد با لباس زير تشديد ميشه
پماد و مصرف كنم بر طرف ميشه؟!
و اينكه اين عكسي كه براتون فرستادم شانكر يا بثورات پوستي حساب ميشه يا نه؟!
و اينكه علايم بيماري هاي مقاربتي چند روز بعد از سكس مشخص ميشه؟!
اخه نميدونم اين هايي كه عكسشو واستون فرستادم قبلا بوده يا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
279
ناتوانی جنسی

با سلام، بنده 7 ساله که ناتوانی جنسی و بی میلی جنسی دارم، همه آزمایشات هورمونی نرمال هستن، یه سونوگرافی از عروق آلت هم انجام دادم، ظاهرا کمی نارسایی شریانی وجود دارد لطفا بفرمایید که مقادیر نرمال سرعت خون شریانی و وریدی باید در چه رنج و مقداری باشد، و علت این نارسایی چیست و آیا اختلال نعوظ هم به همین دلیل است؟ آیا نشت وریدی هم وجود دارد؟ در ضمن فشار خونم 14.5 است، آیا به علت فشار خون باشد؟
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
280
جنسي

با سلام
اقاي دكتر ممنون بابت پاسخ گوييتون
من خيلي از ابتلا به بيماري هاي جنسي مي ترسم
چون اولين رابطه من هم بوده
سوالي كه ازتون پرسيدم و تجويز شما پماد كلاندولا بود
مي خواستم علت اين درد در ناحيه ختنه گاه بدونم
همانطور كه گفتم بثورات پوستي و ترشح و سوزش در هنگام ادرار ندارم
ولي الان يك ماه هست كه اين درد وجود داره ولي بعضي وقتها كه مشغولم هيچي حس نميكنم
امكانش هست كه سيفليس پنهان باشه
هنوزم پمادو استفاده نكردم😔
مشاهده پاسخ دکتر
281
زیگیل تناسلی

سلام خسته نباشید.
آقای دکتر من ۲۲ سالم و متاهل چند وقت پیش یه ضایعه کنار مقعدم دیدم خیلی منو نگران کرد که نکنه زیگیل باشه میشه راهنماییم کنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
282
زیگیل تناسلی

سلام وخسته نباشید اقای دکتر.
من 24 سالم ومجرد هستم.
من سال 93تیرماه دچار زیگیل تناسلی شدم.و تعدادکمی بود و از طریق کرایوتراپی که انجام دادم. و از فرودین 94 دیگه اصلا هیچ زیگیلی نزدم خداروشکر.و طی این درمان هیچ رابطه جنسی نداشتم و رعایت کردم
هیچ ازمایشی انجام ندادم.دکتری که کرایو انجام میداد گفت که باهمین روش از بین میره
وحالا من نامزدهستم.
پیش دکتر زنان رفتم معاینه که کردن گفتن زیگیلی دیده نمیشه البته همون معاینه چشمی
جسارتا شرمندتونم که این موضوع رو بازگو میکنم میتونم باایشان رابطه دهان ب دهان داشته باشم یعنی ویروس دهانی نمیگیرم؟؟؟
ازطرفی این ویروس بعد 3 سال ازبین رفته ؟؟؟چون گفتید بعداز 2 سال با سیستم بدنی ازبین میره .
لطفا جواب رو از طریق شمارم بفرستید.
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
283
ناباروری

سلام من ازمایش اسپرم انجام دادم تحرک اسپرمم مشکل داره وحجمش کمه چه توصیه ای برای من دارید مشاهده پاسخ دکتر
284
بیماری هرپس تناسلی

با عرض سلام خدمت اقای دکتر،تقریبا 14 ماه قبل به بیماری هرپس تناسلی مبتلا شدم،بعد یکماه که به پزشک متخصص ارولوژی مراجعه کردم ،اقای دکتر گفتن چیز مهمی نیست اما با ادامه دار شدن مشکل ام دوباره به همون متخصص مراجعه کردم که تشخیص هرپس دادند و یه جعبه قرص والاسیکلوویر 1000 میلی گرمی تجویز کردند وگفتند همین رو مصرف کن کافیه بعد مصرف به مدت 8 ماه هیچ گونه عود مجددی نداشتم ولی الان به مدت 4 ماهه تقریبا مداوم عود مجدد دارم ،متخصص ام رو عوض کردم ایشون باز داروی اسیکلوویر 400 میلی گرمی تجویز کردند و گفتن به مدت 6 ماه هر روز یک عدد قرص مصرف بکنم، برای زائده ها هم کرم اسیکلوویر تجویز کردند،اما متاسفانه تو این 4 ماه که دارم قرص اسیکلوویر 400 رو مصرف میکنم عود های مکر والبته خفیف رو تجربه کردم سوالم اینکه چرا با مصرف این مدت دارو چرا عود های من ادامه داره؟تقریبا 4 ماهه پشت سر هم دارم از کرم اسیکلوویر هم استفاده میکنم ،تقزیبا 30 عدد کرم هم مصرف کردم ولی هیچ تاثیر خاصی بر روی زائد های موجود نداشته ،تقریبا الان 5 عدد زائد برجسته دارم که به شکل جوش کوچیک هست و هر کاری میکنم این زائد ها از بین نمیره،هر از گاهی یه مقدار متورم میشند باز به حالت اول بر میگرده ولی بصورت کلی از بین نمیره ،برای از بین بردن این زائده ها چیکار باید بکنم؟ الان یه جعبه 30 تایی والاسیکلوویر 1000 میلی گرمی دارم ،ایا میتونم بقیه قرص های اسیکلوویر 400 رو مصرف نکنم و به جای ان از والاسیکلوویر 1000 استفاده کنم ،ایا تاثیری داره؟باقی موندن این برجستگی ها واقعا داره اذیت ام میکنه چجوری برطرف بکنمشون
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
285
نعوظ

با سلام و احترام
كساني كه مشكل نعوظ دارند و قرص نيز مشكل را حل نميكند پيشنهاد تزريق در الت ميشود:
1-چه ماده اي در الت تزريق ميشود
2-در رگ تزريق ميشود؟
3-عوارض دارد؟
4-پس از چه زماني نعوظ رخ ميدهد؟
5-شخص بايد در منزل تزريق نمايد؟
6-ايا كسي كه از تزريق استفاده نمايد ديگر بهبودي در نعوظ جهت نعوظ طبيعي وجود ندارد؟ يا ارتباطي بهم ندارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
286
زود انزالی زود شهوتی شدن و اذیت کردن موهای الت تناسلی

سلام خسته نباشید
من از ۱۶ سالنه و از چند سال میشه ک مایع منی ازم خارج میشه وقتی خود ارضایی میکنم کمتر از ۱۰ یا ۲۰ ثانیه طول میکشه ک ارضا بشم مشکل از چیه میخوام مدت ارضا شدنم به یک ساعت بیشتربکشه چیکار کنم
و سوال بعدم اینه که خیلی زود شهوتی یا حشری میشم مثلا وقتی یکی داره یه داستانی از رابطش میگه التم نعوظ پیدا میکنه
چیکار کنم زود حشری نشم و بتونم خودمو کنترل کنم
سوال بعدمم اینه
من شبا ک میخوابم یا در طول روز موهای الت تناسلیم به بقیه جاها برخورد میکنه و فرو میره و منا خیلی اذیت میکنه و رنج میده از کرم موبر استفاده کردم فایده نداشت از ژیلت استفاده کردم فایده نداشت
میخواستم ببینم درمانی هست براش یا ن
مشاهده پاسخ دکتر
287
راهنمایی در خصوص روش درمان

با سلام .من از دی ماه ۹۶ دچار سوزش و تکرر ادرار شدم که به دکتر مراجعه و پس از سونوگرافی پروستات به اندازه ۴۰*۳۷*۳۵ با حجم ۲۷ سی سی بود .دکتر به من قرص تامسولوسین . فنازوپیریدین . سیپروفلاکساسین برای مدت یک ماه داد که علایم سوزش و تکرر بهتر شد و با عنایت به تعطیلات نوروز و اقامت در شهر کوچک به دکتر مراجعه ننمودم . از اواخر فروردین دوباره سوزش پس از ادرار و تکرر شروع شد که به پزشک شهر خودمان مراجعه که وی با توجه به اتدازه پروستات تشخیص التهاب حاد پروستات داد و داروی تاوانکس و کوتریماکسازول ددد که علایم تقریبا برطرف شدن ولی دو سه روز هست سوزش مداوم پس از ادرار و تکرر ادرار شروع شده . لطفا راهنمایی کنید . ضمنا کوتریماکسازول هنوز در حال مصرف می باشم و psa ۱.۳ بود مشاهده پاسخ دکتر
288
زگيل تناسلي

سلام خسته نباشيد ميخواستم ببينم كه ايا اين ها زگيل تناسلي هستند؟
بنده قبلا دچار مولسكوم بودم كه خوب شدم
مشاهده پاسخ دکتر
289
زگیل تناسلی و ازدواج

سلام دکتر عزیز۱.یک عدد زگیل تناسلی داشته و کرایو کردم مقداری جوش قرمز در ناحیه موهای زاید اندام تناسلی در امدند ربط دارند به زگیل ؟۲.میخاهم ازدواج کنم چون شرایط گفتن واکسن بزنیم در روز های اول مهیا نیست پیشنهاد چه جور رابطه ی جنسی رو میدید که طرف مبتلا نشه ؟ایا دهان به دهان لب با عث انتقال میشه .اگه رابطه با کاندوم باشه و حتی سعی کنم محیط تناسلی با بدنش رابطه نداشته باشه چی ؟وحتی شورت هایی هس که فقط اندام تناسلی از ان بیرون می اید اون ها چی تاثیر ندارد ؟ممنونممممم مشاهده پاسخ دکتر
290
زیگیل تناسلی

سلام و خسته نباشید
ببخشید من زن ۲۱ ساله ام. امروز متوجه این ها شدم نگرانم که زیگیل هست یا نه
مشاهده پاسخ دکتر
292
zegil hastesh

inaha zegil hastan?
in zegile
مشاهده پاسخ دکتر
293
درخواست راهنمایی و مشاوره

باسلام و خسته نباشید
حدود یکسال و نیم پیش به تومور مختلط سمینوما و امبریونال کاسینومابیضه گرید ۱ دچار شدم که بعداز ارکیدکتومی و دو دوره شیمی درمانی مراحل درمانی را طی نمودم و بعداز گذشت این یکسال و نیم خواستم اقدام به باروری نمایم و آزمایش تانل اسپرم دادم که شکستگی دی ان ای اسپرم حدود ۲۰بود و تعداد اسپرم در هر بار انزال ۱۰۰میلیون و موتیلیتی ۳۰و مرفولوژی ۱ بود که دکتر برایم ویتامین e400وزینک ول من همراه با ۴ آمپول سینال اف تجویز کرد وگفت باعث بهبود کیفیت و شکستگی دی ان ای اسپرم میشود و جایی خوندم که آمپول سینال اف باعث صفر شدن اسپرم میشود آیا این صحت دارد و آمپول سینال اف چ تاثیری بر روی بیضه و اسپرم دارد
لطفا بطور کامل برام تو ضیح رهید چکار کنم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
294
زگیل تناسلی

با سلام و خسته نباشید
ببخشید من دیروز متوجه یه ضایعه کنار مقعدم شدم و بشدت میترسم که زیگیل باشه خیلی کوچیکه و مثل جوش از کجا مطمعن بشم که زیگیل هست یا نه؟ اگر باشه خطر ناکه؟
مشاهده پاسخ دکتر
295
سرطان پروستات

سلام خسته نباشين
اقا دكتر ٢بار سؤال پرسيدم ولي به نتيجه كلي نرسيدم
بابام 6ساله سرطان داره تو اين 6سالم فقط آمپول ميزنه
تو اول بيماريش متاستاژ كرده بود به چند نقطه لگنش
اعلان دكترش با پي اس آ دو ٢ نوشته راديو تراپي
دكتر راديو تراپي گفت بايد اول عكس سي تي اسكن هسته اي گاما بگيريد
رفتيم گرفتيم تو عكس استخوان اون ماتاستاژ قبلي كلان رفع شده
علان سؤالم اينجاست
چطور ممكن شده اين متاستاژ شكر خدا درمان شده
٢-ديگه اين امكانش نيست كه از نكته ماتاستاژ دوباره عود كند
٣-اعلان اگر متاستاژ نداشته باشه فقط تومور داخل پروستات است،ميشه عمل كرد
در ضمن تو اين 6 سال پي اس آ بابام از ٢ شكر خدا بالا نيومده هيچ مشكلي در ادرارشم نبود
دو باره دكتر راديو تراپي نوشت سي تي اسكن اسپرال شكم و لگن
با اين شرايط شما اين امكان مي ديد كه تو جاي ديگشم تومور باشه
امكانش باشه ما رو بصورت كلي نسبت به اين شرايط راهنماي كنيد
خير
مشاهده پاسخ دکتر
296
تبخال تناسلی

سلام
من ۱ ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که رابطه دهانی که ایشون انجام دادن بدون
کاندوم ولی رابطه واژینال با کاندوم بوده و ایشون هیچ زایده ای تبخال مانند اطراف آلت تناسلی و دهان نداشتند و تمیز بود .
۹ روز بعد آزمایشگاه کیوان آزمایش HSV PCR با خون را دادم که منفی بود .
بعد از 38 روز من هیچ تغییری در پوست آلت و اطرافش ندیدم و چیزی به وجود نیومده است و طبیعی است .
احتمال آلودگی من چقدر است و احتمال انتقال من به فردی سالم با کاندوم چقدر هست؟
بعد از گذشت چه مدت آزمایش خون PCR HSV بدم تا مطمئن بشم که به ویروس تبخال آلوده نیستم؟؟؟
ممنونم از جوابتون
مشاهده پاسخ دکتر
297
تبخال تناسلی

سلام
من ۱ ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که رابطه دهانی که ایشون انجام دادن بدون
کاندوم ولی رابطه واژینال با کاندوم بوده و ایشون هیچ زایده ای تبخال مانند اطراف آلت تناسلی و دهان نداشتند و تمیز بود .
۹ روز بعد آزمایشگاه کیوان آزمایش HSV PCR با خون را دادم که منفی بود .
بعد از 38 روز من هیچ تغییری در پوست آلت و اطرافش ندیدم و چیزی به وجود نیومده است و طبیعی است .
احتمال آلودگی من چقدر است و احتمال انتقال من به فردی سالم با کاندوم چقدر هست؟
بعد از گذشت چه مدت آزمایش خون PCR HSV بدم تا مطمئن بشم که به ویروس تبخال آلوده نیستم؟؟؟
ممنونم از جوابتون
مشاهده پاسخ دکتر
298
تبخال تناسلی

سلام
من ۱ ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که رابطه دهانی که ایشون انجام دادن بدون
کاندوم ولی رابطه واژینال با کاندوم بوده و ایشون هیچ زایده ای تبخال مانند اطراف آلت تناسلی و دهان نداشتند و تمیز بود .
۹ روز بعد آزمایشگاه کیوان آزمایش HSV PCR با خون را دادم که منفی بود .
بعد از 38 روز من هیچ تغییری در پوست آلت و اطرافش ندیدم و چیزی به وجود نیومده است و طبیعی است .
احتمال آلودگی من چقدر است و احتمال انتقال من به فردی سالم با کاندوم چقدر هست؟
بعد از گذشت چه مدت آزمایش خون PCR HSV بدم تا مطمئن بشم که به ویروس تبخال آلوده نیستم؟؟؟
ممنونم از جوابتون
مشاهده پاسخ دکتر
299
لكه در كلاهك آلت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما آقاي دكتر
بنده ٣٢سال سن دارم و مجردم، آقاي دكتر حدودا چند ماهيه كه يه لكه قهوه اي يا به عبارتي تيره در كلاهك آلتم به وجود اومده، هيچ درد و سوزشي هم نداره، خواستم بدونم علتش چيه؟ البته آقاي دكتر قبل از به وجود اومدن اين لكه به مدت پنج ماه خودارضايي مي كردم هر هفته دوبار. ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
مشاهده پاسخ دکتر
300
از دست دادن نعوظ

با سلام اقای دکتر من 27 سالمه توحالت نشسته نعوظ دارم وقتی که سر پا وای میستم یا دراز میکشم نعوظم رو از دست میدم کلا حالت ایستاده نعوظ ایجاد نمیشه هر وقت هم به التم نگاه میکنم یا تمرکز میکنم روش نعوظ از دست بنظر شما مشکل از چی میتونه باشه و چجوری درمان میشه باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
301
مشاوره

سلام نظرتون راجع به قرص سمنکس برای افزایش مایع منی چیه ؟ برای این موضوع چه پیشنهاد میکنید ؟ مشاهده پاسخ دکتر
302
جنسي

با سلام
بنده ديروز سوالي رو از خدمتتون پرسيده بودم كه فرموديد از پماد كاندولا استفاده كنيد ١٠ شب
خواستم طريقه مصرف رو بفرماييد
و اينكه عرض كرده بوديد كه بعد از 6 هفته ازمايش بيماري هاي مقاربتي را انجام بدهم
خواستم بپرسم بعد از 6 هفته و مراجعه به ازمايشگاه درخواست چه ازمايشهاي رو داشته باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
303
تاثیر اب گرم بر باروری

با عرض سلام و احترام
با توجه به اینکه استفاده از آب گرم و جکوزی بطور روزانه برای التهاب پرستات مفید هست ، از طرفی در مقالات امده که آب گرم و جکوزی برای باروری ضرر دارد خواهشمند است در خصوص استفاده مناسب از جکوزی و اب گرم توضیح دهید. با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
304
آزمایش تبخال و زگیل تناسلی

سلام -
جناب دکتر بعد از گذشت چه مدت در صورت ابتلا به تبخال تناسلی امکان عود وجود دارد و بعد از چه مدتی نتیجه ی آزمایش قابل قبول است ؟؟
من روز 9 ام آزمایش HSV DNA Analysis دادم به روش PCR در آزمایشگاه کیوان و منفی بود .
بازهم نیاز به آزمایش هست؟؟
بعد از 37 روز این نقطه های قرمز ریز را من دیدم که قبلا نبودند و نمیدونم قبلا هم به وجود میآمدند یا خیر چون دقت نمیکردم .
امکانش هست که تبخال باشند ؟؟
روز 9 ام و 33 ام آزمایش کیوان با نمونه ی ادرار سر صبح آزمایش HPV genome Type PCR دادم که اون هم منفی بود و تا امروز تغییری مشاهده نکردم به جز این چند نقطه قرمز که هیچ درد و سوزشی هم ندارند
مشاهده پاسخ دکتر
305
پروتز بیضه

سلام و عرض ادب . بنده 36سالمه و تو سن 4سالگی تو یه حادثه بیضه راستم تخلیه شد . میخواستم ببینم کسی تو همکاراتون هست که داخل اصفهان بتونه برام پروتز انجام بده ؟هزینه اش چقدر میشه ؟اگه بخوام بیام تهران عملش چند روز زمانبره ؟و هزینه اش چقدر میشه ؟ از بچگی دچار یه خلایی تو روحم هست که اذیتم میکنه . لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
306
بیضه

کوچک شدن بیضه سمت چپ
بیماری های کلیه
مشاهده پاسخ دکتر
307
جنسي

با سلام
اقاي دكتر بنده يك ماه پيش يك رابطه جنسي محافظت نشده ،واژني داشتم كه اولين رابطه جنسي من هم بوده
از همان روز احساس سوزش و درد مبهم در ناحيه ختنه گاه احساس مي كنم كه در اثر برخورد با لباس زير تشديد ميشه
نه بثورات پوستي دارم نه احساس سوزش موقع ادرار
ازابتلا به بيماري هاي مقاربتي ميترسم
لطفا راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
309
خارج مایع ای از آلت تناسلی

سلام
آقای دکتر یه مشکلی داشتم خوشحال میشم کمکم کنید،
چند وقت پیش دفعات خودارضایی من زیاد شد و از آن مدت همش مایع ای از آلت تناسلی من میاد بیرون ک تحت کنترل من نیست نمیدونم مایع منی هستش یا ن،و همش احساس خارش میکنم در مجرای ادرار مخصوصا در آخراش یعنی نزدیک سرآلت و احساس میکنم این خارش کم کم داره ب سوزش تبدیل میشه، و مقدار خروج شدن مایع کم نیست اونقدر هست لباس زیرمو کثیفه کثیف میکنه و بخاطر همین منم چند تا دستمال کاغذی اونجا قرار میدم،
میشه بگید مشکل چیه و چطور میتونم خودم درمانش کنم یا آیا حتما باید ب دکتر مراجعه کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
310
احتباس خون تنگي ادرار

من سوالو مطرح كردم گفتين چند سال داريد ٢١ سالمه ديابت هم ندارم عمل ديسك هم انجام ندادم از قرص سيلاكس براي قبض و قرص عفونتي و انتي بيوتيك براي ادرارم استفاده كردم فقط
{{السلام عليكم حالتون خوبه دكتر؟
من تقريبا يكو نيم ساله مشكل ادرار دارم اخراي ادرار خون ازم ميومد توجه نميكردم قبلا ولي الان اخراي ادرار قطره قطره ميشه و كاملا ادرارم تخليه نميشه و ميدونم كه ادرار دارم ولي دفع نميشه بعضي اوقات تكرر ادرار دارم قبلا ها همون اولاش يه چيز هاي سياه مثله چاي خشك ميومد كه اونا گم شد و ازم خون وبعضي وقتا لخته خون مياد و جديدا يكم اذيت ميشم براي دفعش كم درد دارم و در ضمن يبوست شديد دارم و حس ميكنم كه بهم ربط دارن اخه بعضي وقتا غذا سنگين ميخورم براي دفع مدفوع مشكل ميشه و رو ادرارم هم تاثير ميزاره براي دفعش چند ماه پيش ازمايش دادم سونوگرافي كليه هام مشكل نداشتن فقط ٢٩mml از ادرارم نوشته بود كه تخليه نميشه يني بعد از ادرار تو مثانه ميمونه و من خارج از ايرانم و من اينجا ازمايش ادرار دادم كفتن عفونت ادراري داري حالا نميدونم چكار كنم ممنون ميشم
مشاهده پاسخ دکتر
311
پیرونی

سلام و خسته نباشید
21 سالمه
حدود 2 سال و نیم هست که بیماری پیرونی دارم
و زیر پوست آلت ، پلاک های سفت در همه جا و تازگیا به نوک هم دارن میرن
حدود 1 سالو نیم پیش دکتر رفتم و در 4 نوبت آمپول triamcinolone تزریق شد طی 4 هفته
که کوچکترین تاثیری نداشت
حتی وقتی نعوظ هم نیست آلت سفته ( بعضی اوقات )
هنگام نغوظ درد دارم
و کجی به سمت چپ هم نسبت به پارسال افزایش داشته
1.راهی هست که این درد برطرف شه ؟
2.با لیزر قابل درمان نیست ؟
3.اگر هیچ اقدامی نکنم در آینده باعث ناتوانی جنسی میشه ؟
4. اگه آمپول زیافلکس وارد شه و پلاک کلسیفته باشه اثر داره آمپول ؟
5.آمپول وراپامیل تاثیر داره در حال حاضر؟
سر این موضوع افسردگی خیلی شدیدی گرفتم لطفا جوابای سئوالامو بدید
از عمل پروتز هم ترس دارم و نمیتونم انجام بدم
تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
312
التهاب پرستات

با سلام و تشكر بابت پاسخ
در ادامه سوال با كد رهگيري c84gu6117600 كه حضرتعالي پاسخ داديد:
١-ايا مي توان به جاي كوتريموكسازول از سفيكسيم 4٠٠ استفاده نمود؟ به نظر شما كدام مناسب تر است؟

٢- همزمان با التهاب پرستات دچار هموروئيد گريد ١ شدم. ايا درمان هموروئيد با شياف انتي هموروئيد يا با جراحي ليزري باعث تشديد علايم التهاب پرستات مي شود و يا تاثيري ندارد؟

با تشكر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
313
زگیل تناسلی

من دارای ویروس hpv از نوع 6 lowrisk هستم، بدکتر زنان مراجعه کردم و از داروی immunace بمدت یکماه و پماد زینک اکساید برای 2 هفته دارم استفاده میکنم.
در حال حاضر برای از بین بردن زگیلها بایستی چه درمانی انجام داد چون بعضن درحال افزایش هستن و از نظر روانی این مسئه من رو بشدت ضعیف میکنه.
مشاهده پاسخ دکتر
314
بی حسی

سلام دکتر عزیز. در سوال قبل ازتون پرسیدم که مشکل جسمی دارم رو ویلچرم نعوظم ضعیفه ولی نغوظ صبحگاهی و ارضا در خواب دارم...شما عرض کردید مشکل روحیه.بله درسته شرایط روحیم مناسب ننیست ولی زمانی که شادهستم نعوظم طولانی تره . خب بااین قضیه کنار اومدم....ولی چیزی ک اذیتم میکنه بی حس بودن آلتمه..در حین دخول خیلی خیلی خیلی کم گرمای واژنو حس میکنم و لذت خاسی نمیبرم.انگار یه اسپری بی حسی روش خالی کردم..برای این مشکل چکارکنم.چون واقعا خیلی کیفیت رابطه جنسیمو پایین اورده.ممنون...در ضمن من مشکل ضعف عصله دارم بقیه اندام هام حسشون عادیه مشاهده پاسخ دکتر
315
سنگ حالب فوقاني

سلام
يه سنگ 45 ميليمتري در حالب فوقاني در سي تي اسكن با تزريق بنده گزارش شده ، هيچ گونه دردي ندارم 5روزه قرص رواتينكس ميخورم و هر شب هم يك عدد ديكلوفناك ، فقط هر از گاهي درد كمي در پهلوي سمت راست آن هم شبها احساس ميكنم با توجه به اينكه روزي حداقل ٢5 ليتر آب ميخورم و حداقل ٣٠٠ تا طناب ميزنم ولي هنوز اثري از دفع نديدم لطفا راهنمايي بفرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
316
زگیل دهانی

سلام اقای دکتر
خسته نباشید بنده مبتلا به hpv هستم و دایم استرس انتقال اون به اطرافیانم رو دارم و یه بچه 5 ساله دارم که خیلی نگران اون هستم امروز دونه هایی رو در انتهایه زبانش به من نشون داد که منو خیلی نگران کرده عکسش رو براتون میفرستم ببینید ممکنه زگیل باشن یا غدد بزاقی هستند
ممنون از پاسخگویی
مشاهده پاسخ دکتر
317
خشکی سر الت تتاسلی

سلام
چند وقته که سر التم خشک شده و پوسته پوسته کوچک و سفید میزنه. وقتی میرم حموم خوبه تا چند ساعت بعد دوباره حالت قرمزتر پیدا میکنه و صبح که بیدار میشم دوباره خشک شده
مشاهده پاسخ دکتر
318
آلت تناسلی

سلام دکتر من هم از کوچکی آلت تناسلی به شدت مشکل برخورد کردم آلت تناسلی من پرده دار هست من شهرستان زندگی میکنم کارم هم طوری هست نمیتوانم مرخصی زیاد بگیرم من چه کنم واقعا مشکل شده زندگیم
ارمیه زندگی میکنم
هزینه این عمل حدودن با دقیقا هم میشه گفت چقدر میشه
مشاهده پاسخ دکتر
319
راه های انتقال hpv و تست های تشخیصی

سلام و عرض ادب
من با یه خانمی چند وقت پیش آشنا شدم
متوجه شدم اخیرا که hpv دارند.دارم از استرس میمیرم
چندتا سوال داشتم ازتون
1.ارتباط من و این خانوم فقط تا بوسیدن لب پیش رفت. و یکبار لب ایشون خشک بود زخم شد و فک کنم حتی چند قطره خون تو دهن من ریخت آیا امکان انتقال به من وجود داره؟
2.تست تشخیصی خاصی وجود داره برای آقایون که مشخص کنه مبتلا هستند یا نه؟
3.بهترین اقدامی که به نظرتون میتونم الان انجام بدم چی هست؟ لطفا کامل راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
320
یک زخم کوچک روی آلت تناسلی

سلام اقای دکتر
خسته نباشید
یک ماه پیش روی آلت تناسلی ام یک زخمی ایجاد شد که نمیدونم چطور این اتفاق افتاد به ناخن یا انگشتر همسرم گیر کرد و دچار جراحت شد حدود ده روز همسرم پیشم نبور بنظرم اومد که زخم خوب شده و از اونجایی که از اول هم درد و سوزش نداشتم متوجه وجود زخم نشدم تا اینکه مجدد بعد از نزدیکی با همسرم خونریزی کرد
عکس از زخم گرفتم امیدوارم اشکالی نداشته باشه ارسال کنم
بنظر جنابعالی این یک زخم معمولی هستش؟ و یا اینکه باید مراجعه حضوری داشته باشم و جزو بیماریهای مقاربتی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
321
الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشی.
بنده 26سالمه که بیماری تالاسمی دارم.واز التم که درحال نعوض 13سانته نگرانم.الان هم قصد ازدواج دارم.ایا این اندازه الت برای من مشکلی در ازدواجم پیش نمیاد.ایا طول الت من عادیست?
مشاهده پاسخ دکتر
322
مسائل بعد از لیزر زگیل تناسلی

با سلام، آقای دکتر هفته پیش زگیل رو لیزر کردین برام، دیشب دور یکی از زخمها یکم برآمدگی دیدم اابته مثله جوش نیست، دقیقا خط لیزر، میخواستم بدونم دوباره عود کرده یا بخاطره زخم بودنشه؟ سوال دیگه اینکه پمادی که داده بودین که 1 هفته استفاده کنم امروز تموم شده نیازی هست دوباره از داروخانه بگیرم؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
323
اصلاح ختنه ناقص

با سلام
آلت تناسلی بنده در دوران کودکی به صورت ناقص ختنه شده و یک دکتر متخصص ارولوژی هم پس از معاینه بنده این موضوع رو تایید کرد. می خواستم بدونم هزینه عمل اصلاح ختنه ناقص در چه حدودی هست ؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
324
مشکلات مربوط به نعوظ

:
سلام اینجانب از 3 ماه گذشته متوجه عدم نعوظ و یا نعوظ ضعیف خود شدم و با مراجعه به پزشک مربوطه ( دکتر محمد رضا صفری نژاد) از قرصtiagrix 10 و رویال ژلی سوپر پلاس استفاده کردم و در مدن یکی الی دو ماه تقریبا وضعیت بهتر شده بود ولیکن مجددا و یا حتی بد تر از قبل شده و خیلی بسختی میتوانم نعوظ خود را حفظ کنم لذا با این وجود 3 سوال خدمت شما دارم 1- ایا استفاده از دارو میتواند بطور قطعی من را درمان و به روز اول برگرداند و یا اینکه بصورت موقت فقط درمان میشود و باید بدنبال دلیل اصلی این موضوع باشم 2 - ایا مشکل نعوظ مربوط به متخصص ارولوژی میباشد 3- در صورت امکان تشخیص و راهنمایی خودتان را ارسال نمایید با سپاس فراوان ضمنا عکس ازمایشات مربوطه را نیز ارسال مینمایم
مشاهده پاسخ دکتر
325
تكه هاى ژله اى قهوه اى در منى

سلام جناب دكتر'من دو ماه پيش هم سوال كردم بابت خونى شدن منى،عكس هاى آزمايش هم ارسال كردم،و پاسخ دادين ك خود بخود برطرف ميشه،و نشگلى نيست'الان تو اين دوماه رنگش كم كم تعقيير كرد ك الان فقط رنگش سفيده سفيد نيست كمى زرد رنگ اما با تكه هاى ژله اى قهوه اى نسبتا زياد'ممنون ميشم بازم راهنمايي كنيد بنظرتون لازمه يدوره آنتى بيوتيك تجريض كنيد برام ك از بابت عفونت خيالمون راحت شه؟اگ هست ممنون ميشم كامل توضيح بدين چون دوماه دگ عروسيمه ..،دكتر ممنون ميشم مشگل منو اورژانسي برسي كنيد در ضمن خود ارضايي نداشتم اما تو اين دوماه مجبورا هفته اى يبار ك روند بهبودى رو متوجه شم،،ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
326
راهنمايي حاملگي و واريكسل

بنده طبق معاينات شما واريكوسل دارم..ولي الان خانومم حامله شدن..و يكبار نزديك ١ سالو خورده اي پيش خانومم سقط داشتن ..الان نگراني دارن..امكان خطر دوباره هست!!؟؟؟
يا اصلا ربطي نداره ..خيالمون راحت باشه!!؟
مشاهده پاسخ دکتر
327
مــشــڪــل پــروســتــاتــیــت مــزمــن

بــا ســلــام و احــتــرام بــنــده از پــروســتــاتــیــت مــزمــن رنــج مــیــبــرم و از دارو و درمــان خــســتــه شــده ام لــطــفــا مــن وراهنــمــایــے ڪــنــیــنــ؟؟دچــارزود انــزالــے و ســســتــے آلــت ام شــده ام مشاهده پاسخ دکتر
328
هیدروسل

سلام.سوالاتم زیاده ولی این یکیو راهنمایم کنید ممنون میشم. من 7 ماه پیش عمل هیدروسل سمت راست و واریکوسل مجدد سمت چپ شدم.الان بیضه سمت راستم خیلی بزرگتره توی سونوگرافی نوشته طناب اسپرماتیک ضخیم شده. در حالت شل کاملا معلومه این طناب چیکار کنم کوچکتر بشه احساس میکنم این طناب بیضه باعث بزرگی بیضم شده پوست بیضمم چسبیده ب بیضه.تورو خدا کمکم کنید کوچکتر بشه راه حلی داره؟ شهرستانیم اگه لازم باشه میام خدمتتون مشاهده پاسخ دکتر
329
نظر برای عمل

با سلام و تشکر از شما
میخواستم خواهش کنم نظرتون رو در مورد لزوم عمل بدونم.
سن 60 سال. اندازه پروستات 47×44×43 م.م حجم تقریبی 48 سی سی. هیپرتروفیه
مثانه پر 360 سی سی و بعد از تخلیه 105 سی سی
آزمایش psa دو ماه قبل 4.2 بعد از مصرف فینوپروست به 3.5 رسید.
در ضمن بیش از 4 سال است که بطور مدام تامسلوسین رو مصرف میکنم.
ممنون و سلامت باشید
مشاهده پاسخ دکتر
330
دانه های ریز روی آلت تناسلی که سفید رنگ وتقریبا زیر پوستی هستند چه چیزی هستند؟

با سلام و خسته نباشید خدمت شما،
راستش دانه های ریز سفید رنگ روی آلت تناسلی بنده چند وقتی هست که بوجود آمده و تعدادشان هم زیاد است که زبر نیستند و تقریبا زیر پوستی هستند،البته بنده سکس هم داشته ام ولی کاملا با احتیاط و با کاندوم بوده.
میخواستم ببینم این دانه ها زگیل تناسلی هستند یا چیز دیگری است؟
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
331
سرطان پروستات

سوال قبلي
کد رهگیری: j03hl6117429
در جواب اين سوال اعلان متاستاژ در اسكن استخوان مشاهده نمي شه psa ٢١ هستش در ضمن امكانش هستش تو خارج از كشور به نتيجه خوبي رسيد
مشاهده پاسخ دکتر
332
درمان پروستات از راه ژن درمانی

سلام و احترام خدمت اقای دکتر
من یه پدر 64 ساله دارم که الان یک سال میشه متوجه سرطان پروستات پیشرفته شدیم
با درد کمر متوجه شدیم که ایشون متاستاز بدنش رو گرفته و ازمایش psa 150 رو نشون میداد
ازون زمان به مدت 4 ماه به کمک زولادکس به 22 رسید ولی به سرعت مقاوم شد و دوباره به 58 برگشت بعد ما شروع به مصرف انزالوتامید کردیم که اون هم طی مدت 4 ماه کاهش رو ایجاد کرد و به 26 رسیدیم
ولی متاسفانه الان نسبت به اون هم بیماری مقاوم شده
در حال حاضر داریم برای شیمی درمانی اقدام میکنیم تا با داروی تکسوتر شروع کنیم
جسارتا نوشته بودید که ژن درمانی هم یک روش هست و هزینش بالاست
خوشبختانه پدر از نظر مالی در رفاه هستن و از نظر مالی میتونیم هزینه های سنگین رو متقبل بشیم
فقط میخام بدونم نظر شما چیه و کجا باید این کار رو کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
333
التهاب مزمن پرستات

با سلام و عرض ادب و خسته نباشيد

اينجانب با سن ٣٨ سال و به دليل التهاب مزمن پرستات ( اندازه پرستات ٣٧ سي سي و ساير ازمايشات نرمال ) به مدت دو ماه اوفلوكساسين و ٣ ماه ترازوسين مصرف كردم كه علايم خيلي كمتر شده ولي هنوز درمان قطعي نشدم . علايم باقيمانده به شرح زير است:
-درد خفيف در الت و زير شكم ناحيه پرستات
-درد و سوزش خفيف ادراري تا يك روز بعد از انزال
-گاهي تكرر ادرار

١- توصيه حضرتعالي در خصوص ادامه درمان چگونه است؟ ايا نياز به مصرف انتي بيوتيك مي باشد؟ تا چه مدتي؟ ترازوسين چطور؟

٢- در صورت ادامه انتي بيوتيك ، با توجه به اينكه با مصرف اوفلوكساسين دچار بي خوابي و تشويش و اضطراب مي شوم چه داروي جايگزيني وجود دارد؟

٣- علي الرغم ادامه درمان ، چرا بعضي روزها علايم شدت مي يابد و گاهي اينطور نيست؟ ايا خصوصيت اين بيماري است؟

با تشكر و پوزش فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
334
راحل حلی برای این قضیه وجود دارد؟؟

سلام میخواستم بپرسم انحنای آلت ، هنگام سیخ شدن دردداره واین مشکل منو آزار میده مشاهده پاسخ دکتر
335
احتباس و خون و لخته و تكرر در ادرار

السلام عليكم حالتون خوبه دكتر؟
من تقريبا يكو نيم ساله مشكل ادرار دارم اخراي ادرار خون ازم ميومد توجه نميكردم قبلا ولي الان اخراي ادرار قطره قطره ميشه و كاملا ادرارم تخليه نميشه و ميدونم كه ادرار دارم ولي دفع نميشه بعضي اوقات تكرر ادرار دارم قبلا ها همون اولاش يه چيز هاي سياه مثله چاي خشك ميومد كه اونا گم شد و ازم خون وبعضي وقتا لخته خون مياد و جديدا يكم اذيت ميشم براي دفعش كم درد دارم و در ضمن يبوست شديد دارم و حس ميكنم كه بهم ربط دارن اخه بعضي وقتا غذا سنگين ميخورم براي دفع مدفوع مشكل ميشه و رو ادرارم هم تاثير ميزاره براي دفعش چند ماه پيش ازمايش دادم سونوگرافي كليه هام مشكل نداشتن فقط ٢٩mml از ادرارم نوشته بود كه تخليه نميشه يني بعد از ادرار تو مثانه ميمونه و من خارج از ايرانم و من اينجا ازمايش ادرار دادم كفتن عفونت ادراري داري حالا نميدونم چمار كنم ممنون ميشم كمكم كنين منتظرم
+tell whats
مشاهده پاسخ دکتر
336
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید
من الان 28 سالمه و در کودکی ختنه که شدم چون زیاد گریه میکردم دکتر ختنه کننده به درستی منو ختنه نکرده بودن و به یه حالتی پوست اضافه از سر آلتم (کلاهک) به بدنه آلتم وصل بود که باعث شده بود بعد از رشد به سمت چپ کج بشه و من تقریبا چند ماه پیش اون پوست رو از طریق دکتر ارولوژی جدا کردم ولی همچنان کجی آلت رو دارم ولی هنگام نعوذ هیچ دردی ندارم فقط به خاطر اینکه چند ماه دیگه دوماد میشم خواستم بدونم این کجی آلت برای همسرم مشکلی ایجاد میکنه یا نه و توصیه شما چی هستش ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید❤️
مشاهده پاسخ دکتر
337
زگیل تناسلی

سلام
من زگیل داشتم و متوجه نبودم و با تیغ اصلاح کردم و تعداد ان زیاد شد الان حدود 50 - 60 تا ریز ریز هست به اندازه نوک یه خودکار و تا الان هم 5 بار فریز کردم باید چیکار کنم دکتر هم هی میگه بیا فریز اما تاثیر زیادی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
338
زگيل تناسلي

با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت شما دكتر بزرگوار ببخشيد دكترمن يه رژ لب رو روي لبم زدم كه نمي دونم قبل من كي استفاده كرده اگر شخصي كه قبل من رژ رو روي لبش زده زگيل تناسلي داخل دهانش يا روي لبش داشته باشه ايا من هم كه رژ رو روي لبم زدم صد در صد ويروس زگيل تناسلي مي گيرم با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
339
تکرر ادرار مرمن

با سلام. من تکرر ادرار دارم...طوریکه تا قبل از ظهر چندین دفعه به دسشویی میرم. و همیشه در طول روز احساس آسیب پذیری نسبت به زیر شکم و مثانه و مجاری ادراری دارم... و همیشه این قسمت های بدنم باعث نگرانی من میشن.... آزمایش ادرارم طبیعی بود ... سونوگرافی هم دادم که باقیمانده ادراری زیاد بود.... قرص آکسی بوتینین مصرف کردم که فقط خشکی دهان رو داشتم و گاهی برای خروج ادرار باید فشار و سختی بیشتری میدادم.... به نظر شما ریشه مشکل من کجاست ؟ دوست دارم احساس راحتی کنم و بتونم مثل روز اول بشم مشاهده پاسخ دکتر
340
اختلال نعوظ

با سلام.مدتی قبل زمان خودارضایی دچار اختلال نعوظ شدم ولی زمان معاشقه با نامزدم به نعوظ میرسم و گاها نعوظ صبحگاهی هم دارم اما یه وقتایی نعوظ من زود از بین میره.از طرفی در شرف عقد هستم و خیلی استرس دارم که به مشکل بخورم یا میترسم که نتونم از کاندوم استفاده کنم.استرسم خیلی زیاده .ممنون میشم منو راهنمایی کنین و از استرسم کم کنید مشاهده پاسخ دکتر
341
زگیل تناسلی

من الان چندسال اینو دارم‌ از وقتی متوجه شدم زگیل دارم به این شک کردم.قبلا توجهی نداشتم.چندسال به همین شکل هست
و این که عکس گرفتم می خواستم بفهمم‌ این زگیل‌ ؟؟و اگه زگیل با خورد مکمل اگه تاثیر داشته باشه میره؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
342
درد در قسمت بیضه چپ و کشاله ران و راست روده

Y_ D:
سلام آقای دکتر:
حدود 6ماهی میشه که پایین کیسه بیضه چپم و کشاله رانم و در قسمت راست روده احساس درد خفیفی دارم بدون اینکه بیضم ورم یا قرمز شده باشه فقط یه رگ خونی برجسته ای دور بیضه چپم هست طناب های بالای بیضم بدون ورم هستن. پیش چند متخصص اورولوژی هم رفتم با معاینه و سونو گرافی گفتن که بیضه هات سالم هستن و واریکوسل نداری .فقط در یک سونو گرافی از الت تناسلی نوشته یک پلاک کلسفیه به دیامتر 2mm در یوترای قدامی رویت می شود که میتواند ناشی از عفونت .....باشد یورتروسکوپی توصیه می شود.
هیچ مشکی توی نعوذ هم ندارم.و همچنین ترشحات..

آقای دکتر من کلافه شدم از بس این قضیه ذهن من را مشغول کرده است.
شهرستانی هستم .
توی این مدت 6ماه خانمم باردار شد‌ولی بعلت وجود هماتوم ساب کوریونیک سقط شد...
مشاهده پاسخ دکتر
343
احتمال شکستگی الت

با سلام خدمت آقای دکتر
بنده پیش یکی از همکاران شما عمل اصلاح آلت پرده دار و ساکشن انجام دادم اما متاسفانه چون شهرستانم بعد از پنج روز هنوز نتونستم برم پیش دکتر خودم اما خاستم شما من رو راهنمایی کنید
واقعا مشکلم حاده
بخش سمت چپ آلتم بعد از عمل درد شدید داره و کبوده شدید و شبها تو حالت خواب و نعوظ شبانه از درد شدید بیدار میشم
به نظر شما آلتم شکستی داره؟؟؟
یک سمتش شدیدا ورم داره و کبودی زیاد اما روی خود آلت کبود نشده،امکان اینکه آلت بشکنه ولی رو خود آلت کبودی نباشه هست یا خیر

ببخشید دکترم کانال تلگرام نداره و تلفنی جوابم رو نمیده

اگر بشه زودتر پاسخ رو بدین ممنون میشم
سپاسگزارم
تا چند وقت بعد از شکستگی احتمال خوب شدن هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
344
زخم روی آلت تناسلی

با سلام
43 ساله هستم مدت سه ماه است که زخمی بشکل پوسته پوسته و قرمز روی آلتم نزدیک به سر آلت بوجود آمده، درمان قارچ انجام دادم کلوتریمازول و بتامتازون موضعی همراه با فلوکو نازول خوراکی مصرف کردم ولی بهتر نشد، متاهل هستم همسرم بیماری تناسلی ندارد رابطه دیگه ای هم نداشتم
زخم مقداری گسترش پیدا کرده بعد از نزدیکی هم پوستش نازک میشه و کمی ترک میخوره، لطفا راهنمایی کنید و اگر لازمه عکس زخم رو بفرستم، با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
345
زود انزالی

سلام و وقت بخیر جناب دکتر
بنده 37 ساله هستم . جناب دکتر از زود انزالی رنج می برم و همین امر باعث شده از رابطه جنسی فراری باشم و با ترس اینکار را انجام دهم و همیشه بابت این جریان سرزنشمی شوم . میشه لطفا راهنمایی کنید تا با این مشکل کنار بیایم .
مشاهده پاسخ دکتر
346
اتساع خفیف سیستم پیلوکالیس

سلام آقای دکتر دختر من در 6ماهگی در هر دو سنگ به بزرگی 2 میل داشت تحت درمان از بین رفت. الان با شکایت عدم توانایی نگه داشتن ادرار دخترم سونو دادیم اتساع خفیف سیستم پیلوکالیس هر دو کلیه با قطر APهردو طرف 5 میل و حجم مثانه پر 135 و بعد ازتخلیه 12 سی سی . دکتر گفت عکس هسته ای لازمه در حالیکه در 8ماهگی گفتن برگشت و آسیب کلیه نداره آیا عکس لازمه ممنون میشم جواب بدید با توجه به اثرات هسته ای باید مطمعن بشم مشاهده پاسخ دکتر
347
سوزش و قرمزی در پوست کلاهک آلت تناسلی

سلام وقت بخیر آقای دکتر.6ماه پیش رابطه جنسی محافظت شده با کاندوم داشتم و بعد از 3روز از این رابطه دچار سوزش و قرمزی در 2طرف کلاهک آلتم شدم .پیش دکتر رفتم و پماد بتامتازون و کپسول گاباپنتین300 برام تجویز کرد و طی معاینه گفت مشکلی نیست.پس از مصرف دارو خوب شدم ولی بعد از 2هفته دوباره مشکلم شروع شده آزمایش عفونت اداری هم دادم مشکلی نبود.چیکار کنم راهنمایم کنید هنوز سوزش و قرمزی ادامه داره
از پماد مینوکازول هم استفاده کردم بهتر نشدم.نیاز به انجام آزمایش hiv وhpvهست؟
مشاهده پاسخ دکتر
348
درد در ناحیه بیضه راست

سلام بادرد کلیه دکتر رفتم سونوگرافی دو بار- سی تی اسکن - و آزمایش خون گرفتم در سونو فتق هرنی ضعیفی مشهود بود که جراح گفت شرایط عمل را ندارد و توصیه نمود هیچ اثری از سنگ مشاهده نشد و فقط شن ریزه در سمت چپ دیده شد که ناراحتی من ابتدا سمت راست و سپس بیشتر بالای بیضه راست و سپس بیضه راست - دکتر کیست روی بیضه را تاییدکرد حالا با راه رفتن سمت راستم بدن وتا بیضه راست یخ می زند و درد می گیرد راه میروم دردش بیشتر و دراز میکشم ارام میشم لطفا راهنمایی کنید . مشاهده پاسخ دکتر
349
خود ارضایی

من چند ساله خود ارضایی انجام میدم ومجردم 21 سالمه موقعی که اب منی از من خارج میشه با تیکه های مثل برنج و بی رنگ و حالت ژله ای داره مشاهده پاسخ دکتر
350
جواب آزمایش

سلام دکتر من هنوز زنده ام و اینکه بعد از اخرین بار حدود 6 ماه پیش دیگه زگیل نداشتم جواب آزمایش و میشه بررسی کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
351
سرطان پروستات

سلام خسته نباشيد پدرم نزديك 6سال هستش كه سرطان پروستات داره تومور به لكن هم متاستاژ كرده بود دكترش فقط تو اين مدت هورمون درماني مي كرداعلان هم psa 21 هستش دكترش نوشته راديو تراپي رفتيم راديوتراپي دكترش نوشت اسكن استخوان تو اسكن استخوان هم چند نكته ماتاستاژ هم كلان درمان شده. بنظر شما اعلان ميشه پروستات برداشت مشاهده پاسخ دکتر
352
مشکل نعوظ

سلام و خسته نباشید من 21 سالمه هنگام رابطه جنسی مشکل نعوظ داشتم و الت تناسلیم تا سفت میشد به فاصله 1 ثانیه برمیگرده به حالت عادی و نمیوتنم رابطه برقرار کنم میخوام علت مشکل رو بدونم و راه حل اون مشاهده پاسخ دکتر
353
مشکل در آلت تناسلی

با سلام.آقای دکتر جباری 3 4 سالی هست که ی چیزی مثل غده در بالا و پایین آلت (یکیش تقریبا کنار ناحیه ختنه گاه) و دیگری روی آلت وجود دارد که با دست قابل لمس و این ور و اون ور میره.تو نت سرچ کردم حتی تو سایت شما بیماری به اسم پیرونی دیده شد.آیا مشکوک به پیرونیه؟و این که خطرناکه؟من 8ماهه که عقد کردم تو این مدت احساس میکنم نعوظم خیلی خیلی ضعیف شده و هم انزال زودرس دارم.به جز این موارد تغییر رنگ پوست آلت هم وجود داره.آقای دکتر خیلی نگرانم.میشه راهنماییم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
354
الت تناسلی

سلام الت تناسلی ام مادرزادی خیلی کوچک بوده من اول که به دنیا امدم نه الت تناسلی زنانه داشتم نه مردانه فقط مجرای ادراری زنانه داشتم دکتر که رفتم با انجام ازمایشات گفتند جنسیت مردانه است الت زیر پوسته بیضه ها بالاست اوردند با انجام جراحی اوردند پایین الت کوچکی را هم از زیر پوست اوردند بیرون ولی رشد نکرده خیلی کوچکه به اندازه یک بند انگشت خواهش میکنم راهنمایی کنید از طریق پیامک مشاهده پاسخ دکتر
355
خود ارضایی

در گذشته خودارضایی میکردم و ترک کردم بعد از 2 سال متوجه شدم خیلی سریع تحریک میشم و در خواب احتلام دارم چند ماهی یک بار میتونم با خود ارضایی این مشکل رو حل کنم شنیدم میل جنسی و سرکوب زیاد اون باعث زود انزالی میشه مشاهده پاسخ دکتر
356
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
357
بيماريهاي مقاربتي

با سلام چند وقتي است روي قسمت بالآي آلت تناسلي چند عدد لكه حوش ميبينم جديدا با فردي كه نميشناختم سكس داشتم بدون كاندوم امروز صبح در قسمت فوقاني آلت تتاسلي احساس سوزش دارم منتهي فعلا ترشحي ندارم
خواهشمند است راهنمايي فرماييد
أيا أين مشخصة عفونت اداري يا بيماري عفونت مقاربتي است
مشاهده پاسخ دکتر
358
نوار مثانه

سلام خسته نباشيد بنده دانشجوي پزشكي هستم سوالي داشتم مبني بر اين كه آيا قرصي هست كه باعث بهم ريختگي نوار مثانه بشه مصرف آن مشاهده پاسخ دکتر
359
زگیل

یه مدتی میشه یه چیزای عین دونه گوشتی هستش دور اطراف آلت تناسلی او بیرون اومده رابطه هم داشته با نامزادم دکتر هم رفتم گفت چیزی نیست حساسیت هستش پکاد بتامتازون داد گفت بزن خوب میشی زدم ولی خوب نشد چکار کنم دکتر کمکم میکنین مشاهده پاسخ دکتر
360
میزان کراتین

سلام دکتر جان.من مریض شما هستم اومدم خدمتتون کلی آزمایش وسونو وسی تی انجام دادم گفتید علت ضعیف بودن ادرار از اعصاب کمر تون . دوبار آزمایش نوشتید من احساس می کنم تکرار ادرار دارم هر 1.5ساعت میرم دست شویی شبها هم حداقل یک بار میرم ‌ آزمایش خون انجام دادم میزان کراتین 1.5 و اوره 20بود چیکار کنم؟خطرناکه. ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
361
عود بدخیمی پروستات

با سلام و تقدیم احترام
پدر بنده سه سال قبل به دلیل بدخیمی پروستات تحت عمل رادیکال پروستاتکتومی قرار گرفت، قبل از عمل پی اس آ معادل یازده و نیم بود، یک سال بعد از عمل به یک رسید که به دستور پزشک از اول سال نود و شش ماهانه یک آ آمپول الیگارد تزریق میکرد البته در اولین ماه شروع تزریق ، پزشک انکولوزیست در ام ار ای متوجه باقی ماندن بخشی از پروستات و در وسط آن یک توده بدخیم یک سانتی شد و تحت رادیوتراپی هم قرار گرفت که سی و هشت جلسه به طول انجامید و در ام ار ای بعدی اثری از توده نبود و به دنبال آن از میانه دوره درمان با آمپول، به جای الیگارد از دیفرلین استفاده شد و در نهایت دو هفته قبل مقدار پی اس آ به دو هزارم رسید و نیز مقدار free psa به چهار صدم رسیده، به نظر شما الان دارو با کدام دوز، بالا یا پایین، تزریق شود و چه اعمال دیگری لازم است انجام دهیم؟
با تشکر فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
362
زود انــزالــے و تــــورم دور تــــا دور آلــــت

ســــلــــام .خــــســــتــــهنــــبــــاشــــیــــد .
بــــنــــدهبــــادو مــــشــــڪــل مــــواجــــه هســــتــــم .
مــنــــبــــراےحــــدود 1 ســــال بــــراے تــــفــــنــــن و دیــــر انــــزالــــے از تــــرامــــادول اســــتــــفــــاده ڪــردم ڪــه مــــتــــاســــفــــانــــه الــــان شــــدیــــداً بــــه زود انــــزالــــے دچــــار شــــدم الــــان بــــعــــد از دخــــول نــــهایــــتــــا 10 تــــا 20 ثــــانــــیــــه طــــول مــــیــــڪــشــــه بــــه انــــزال بــــرســــم .یــــڪمــــاه هســــتــــش ڪــه مــــصــــرف تــــرامــــادول رو قــــطــــع ڪــردم چــــون دیــــگــــه اصــــلــــا تــــاثــــیــــرے در دیــــرانــــزالــــے مــــن نــــداره .بــــراے یــــڪــے از آشــــنــــاهام دڪــتــــر ســــیــــتــــالــــوپــــرام 40 تــــجــــویــــز ڪــرده ڪــه ظــــاهرا مــــشــــڪــلــــش رو حــــل ڪــرده .مــــیــــخــــواســــتــــمــنــــظــــرتــــون رو در مــــورد ایــــن دارو بــــدونــــم وایــــنــــڪــه بــــراے بــــنــــده هم صــــلــــاح مــــیــــدونــــیــــد اســــتــــفــــاده بــــڪــنــــم یــــا نــــه؟
ومــــشــــڪــلــدومــــے ڪــه دارم ایــــنــــه ڪــه مــــدتــــے پــــیــــش حــــیــــن نــــزدیــــڪــے آلــــت مــــن رو بــــه پــــایــــیــــن خــــم شــــد و بــــعــــد از آن دور تــــا دور قــــســــمــــت پــــایــــیــــن ڪــلــــاهڪ بــــه شــــدت مــــتــــورم شــــد .بــــهپــــزشــــڪ مــــراجــــعــــه ڪــردم و گــــفــــتــــنــــد ڪــه الــــتــــهات هســــتــــش و رفــــع مــــیــــشــــه ولــــے الــــان هر از چــــنــــد گــــاه ایــــن حــــالــــت دوبــــاره مــــواقــــع نــــزدیــــڪــے تــــڪــرار مــــیــــشــــه (مــــخــــصــــوصــازمــــانــــهایــــےڪــه مــــدا انــــزال طــــولــــانــــے بــــاشــــه )و ایــــن تــــورم رگ ڪــه بــــا درد خــــفــــیــــفــــے هم همــــراه هســــت تــــا 24 ســــاعــــت بــــاقــــے مــــیــــمــــونــــه و بــــعــــد بــــرطــــرف مــــیــــشــــه ولــــے نــــه بــــصــــورت 100{103167c67d7544745737caaabdd5b546d63ca3b68ba0c8c773899001a99131d1} .الــــبــــتــــهایــــنــــم بــــگــــم مــــتــــوحــــه شــــدم ڪــه یــــڪــے از رگــــهاے روے آلــــت ڪــه از همــــیــــن مــــحــــل تــــورم بــــه طــــرف شــــڪــمــــم مــــیــــاد شــــدیــــدا ســــفــــت شــــده و درســــت وســــط آلــــت انــــگــــار قــــطــــع شــــده انــــگــــار ســــر رگ بــــســــتــــه شــــده و خــــون داخــــلــــش حــــبــــس مــــیــــشــــه.ایــــنــقــــســــمــــت از رگ در زمــــان نــــعــــوظ ڪــامــــلــــا بــــرجــــســــتــــه مــــیــــشــــه و دردنــــاڪ و در زمــــانــــهاے مــــعــــمــــولــــے ســــفــــتــــے آن بــــاز قــــابــــل تــــشــــخــــیــــص هســــت .تــــویــــهعــــڪــســــهاے قــــســــمــــتــــهاے مــــخــــتــــلــــف آلــــت ڪــه نــــگــــاه مــــیــــڪــردم حــــدس زدم ایــــن رگ یــــڪــے از عــــروق پــــشــــتــــے آلــــت هســــتــــش .
مــــمــــنــــونــــمــــیــــشــــمــراهنــــمــــایــــے بــــڪــنــــیــــد .
مشاهده پاسخ دکتر
363
پروستات

با سلام و خسته نباشید
اقای دکتر،من ۲۴ سالمه .وسط تعطیلات عید یه چند روز اسهال شدم و بعدش یه روز هم تب کردم، بعد اوون یک روز تب سوزش ادرار پیدا کردم،موقع ادرار کردن نوک التم درد میگرفت.سیپروفلوکساسین ۵۰۰ روزی یک عدد شروع کردم یا یک هفته،روز به روز سوزش کم تر شد اماا با اوون یک هفته به طور کامل نرفت.بعد من گفتم شاید یه مقدار مایعات زیاد بخورم به طور کامل رفع بشه اما رفع نشد و بعد از یک هفته دوباره شروع کرد به زیاد شدن،من ازمایش ادرار و کشته ادرار هم دادم سالم بود،سونوگرافی کلیه مثانه و پروستات هم دادم همه چیز سالم و نرمال بود،ازمایش psa هم دادم اونم نرمال بود.پیش یه دکتر رفتم گفت من پروستاتیت مزمن دارمو گفت باید افلوکساسین ۳۰۰ هر ۱۲ ساعت تا یک ماه بخورم،سوزش ادرار با خوردن قرص روو به کم شدن بود،اما یک روز من خودارضایی کردم،و از شبه اوون روز من بدتر شدم،و الان هنوز یک ماه نشده،این سوزش ها اکثرا بعد از دفع مدفوع میاد،و یه سوزش کوچیک بعد از دفع مدفوع از مقعد تا نوک التم میاد بعضی ‌قتا.و این موضوع خیلی ناراحتم کرده،من قبلا هم خودارضایی داشتم و مشکلی نبود.اگه کمکم کنید ممنون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
364
خود ارضایی و الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من دیشب خود ارضایی کردم الان صبح پا شدم دیدم که ناحیه ختنه گاه زیر کلاهک دور تا دور ورم کرده شدید الان نمیدونم چیکار کنم ؟ به گریه افتادم خواهشا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
365
نگراني از زيگيل تناسلي

عرض ادب و احترام جناب دكتر،
من چند وقت پيش روي بيضم دوتا خاله تقريبا رنگ قهوه اي (مثله ماه گرفتگي يا خالهاي كبدي روي دستها)ديدم خيلي كوچيكن و برجسته هم نيستن دردر و سوزش و اينا هم ندارم نگرانم كرده بود كه چيزه مسري نباشه؟ من نظافط رو خيلي رعايت ميكنم و از اون ناحيه عكس هم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
366
هیپوسپادیوس

با سلام
فرزندی دارم ۲۰ ماهه می باشد میخواستم بدانم برای عمل کی باید اقدام کرد و مدت زمان عمل چقدر می باشد ؟ وصل کردن سوند برای بچه مشکلی ایجاد نمی کند یا اینکه باید سن بیشتری داشته باشد و در آخر اینکه عمل سختی می باشد و زمان بستری در بیمارستان چند روز می باشد ؟ با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
367
مــشــڪــل آلــت تــنــاســلــے

بــــا ســــلــــام اقــــاے دڪــتــــر مــــن وقــــتــــے شــــهوتــــم خــــیــــلــــے زیــــاد مــــیــــشــــه و خــــودمــــو خــــالــــے نــــڪــنــــم شــــڪــمــــم درد مــــیــــگــــیــــره و همــــچــــنــــیــــن پــــاے چــــپ و بــــیــــضــــه چــــپ درد مــــیــــگــــیــــره و بــــیــــضــــه ســــمــــت راســــتــــم خــــیــــلــــے ڪــوچــــڪ تــــر از چــــپ پــــرتــــاب مــــنــــے هم خــــوبــــه و مــــنــــے هم خــــیــــلــــے زیــــاد احــــســــاس مــــیــــڪــنــــم از نــــرمــــال بــــالــــاتــــر بــخــاطــر ایــنــڪــه روم نــمــیــشــه بــرم دڪــتــر از شــمــا بــپــرســم اڪــه خــیــلــے لــازم بــرم مشاهده پاسخ دکتر
368
انحنای آلت تناسلی

سلام من سی سال سن دارم و متاهلم حدود هفت ساله ازدواج کردم و سه ساله می‌خواهیم بچه دار بشیم و یکسال هم هست قرص مصرف میکنم ولی تعداد اسپرم و فشار اسپرم من کم است و نمی‌توانیم بچه دار بشیم سوال من اینست که آلت من بخاطر رفتار من در گذشته دچار انحنا به سمت پایین شده و در هنگام آمدن منی احساس درد میکنم آیا این مشکل کم بودن اسپرم ربطی به انحنا آلت دارد و باید چکار بکنم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
369
انحنا آلت تناسلی

سلام من در کودکی استمنا میکردم و آلت خودم را با نخ می‌بستم و اینکار را می‌کردم و الان که حدود سی سال سن دارم هنگام نزدیکی با همسرم احساس درد شدید هنگام خروج منی میشوم و آلتم نیز کمی انحنا پیدا کردم آیا این می‌تواند باعث کاهش تعداد اسپرم هم بشود چون من یکسال قرص مصرف میکنم ولی میزان اسپرم خیلی کم هست و شدتش نیز کمه لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
370
ویروس hpv در مردان

من خانمی 33 ساله با سابقه hpv مثبت هستم
من و نامزدم رابطه جنسی داریم میخواستم ببینم راهی هست که بفهمیم نامزدم هم این ویروس و داره. توضیحات اینکه جفتمون تا الان دو دوره واکسن گارداسیل رو زدیم دوره سومش هنوز مونده و اینکه رو آلت نامزدم زگیل و ضایعه ای دیده نمیشه
مشاهده پاسخ دکتر
371
سوال در مورد روشهاي درماني

سلام
من قبلا سايز آلت مناسبي داشتم اما متاسفانه الان به دليل چاق شدن احساس ميكنم 2و3 سانت از سايز آلتم كم شده الان در حال رژيم هستم و همزمان روش پنيمور شروع كردم حالا سوالم اين است آيا بر فرض اينكه من اشتباه ميكنم و هميشه سايز آلتم همينقدر بوده آيا با انجام مرتب پنيمور و لاغر كردن نواحي آلت ، سايزآلتم افزايش پيدا ميكند ؟زمانش مهم نيست هرچقدر طول بكشد.فقط ميخواستم ببينم ميشه اميد داشت يا خير ؟ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
372
...

با سلام من پسری 17 ساله هستم و طول التم 11 سانت هست و نگرانی کوتاهی التم هستم میخواستم ببینیم واقعا کوتاهه و رشد نمیکنه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
373
مشکل پوستی رو آلت

سلام.
دوتا سوال داشتم.
اول اینکه روی بخشی از پوست بخش ختنگاه آلت یکمی تغییر رنگ ایجاد شده و نسبت به بقیه جاهاش کم رنگ تر شده و رو به قرمزی میزنه.
دوم اینکه روی کیسه بیضه ها لکه ها سفید شبیه به پوس پوس شدن هست که گاها می‌خواره. از ژل بهداشتی استفاده میکنم خارشش خیلی کم میشه.
متاهل هستم.
مشاهده پاسخ دکتر
374
خون در منی

سلام من چند روز پیش مزاحمتون شدم از منی من خون میاد لخته هم داره بعدش که میرم ادرار کنم کلا خون میاد با لخته امکان داره از عفونت باشه و چه قرصی بهتر استفاده کنم آیا درست میشه
درضمن من با یک زن رابطه دارم که بدنش عفونت داره خیلیم شدید بود عفونتش امکان داره از اون عفونت بگیرم
مشاهده پاسخ دکتر
375
زود انزالی

سلام اقای دکتر
پسری هستم مجرد 28سال در طول این سال ها هم بعضی وقتی کم یا زیاد خود ارضای هم داشتم ولی الان زود ارضای دارم با چند بار دخول ابم میاد اسپره سر کننده هم زدم ولی تاثیر نکرده
مشاهده پاسخ دکتر
376
شل بودن آلت تناسلی و کوچک بودن بیضه و چربی اطراف بیضه در کیسه و چگونگی برطرف کردن آنها

سلام آقای دکتر
من برای رشد موهام از داروهایی مثل فارماتون ، زینک پلاس ، محلول ، سیپروترون و فیناستراید استفاده میکردم این دارو ها باعث رشد مو میشدند ولی آلت تناسلی و میل جنسی رو از کار می انداختند و بعد از هر سری استفاده که بنا به دلایلی مصرف رو قطع میکردم بعد از حدود 2 ماه به حالت قبلی برمیگشتم تا آخرین بار که قطع کردم حدود 2 ماه و نیم میشه ولی هنوز عوارضی رو دارم مثل شل بودن آلت تناسلی و خیلی کوچک بودن بیضه و اینکه احساس میکنم تو کیسه دور بیضه هام چربی وجود داره . و میگن که چون داروها هورمونی هستند بعد حدود 2ماه باید به حالت قبلی برگرده
میخاستم بدونم حالا که این مدت رد شده و من به حالت قبلی برنگشتم مشکل خاصی وجود داره یا مدت زمان مشخصی لازم داره؟
و برای بزرگ شدن بیضه باید چه دارویی استفاده کنم تا به حالت قبلی برگردم و برای سفت شدن آلت چطور؟
ضمن اینکه حدود 28 سال سن دارم و مجرد در شرف ازدواج هم هستم باید چیکار کنم ؟
لطفا اگه باید از دارویی استفاده کنم اسمش رو بگید چون خجالت میکشم حضوری پیش پزشک مراجعه کنم
از راهنمایی تون ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
377
هیدروسل

با سلام
پسرم یکسال و 4ماه سنش هست. 7ماهه دنیا اومد. در ابتدای تولد هم هنگام پنبرز عوض کردنش متوجه میشدیم که بیضه سمت چپش از بیضه سمت راستش کمی بزرگتره. گفتیم شاید طبیعی باشه یا رفع میشه. ولی الان که یکسال و 4ماهش هم شده همین مشکل تورم بیضه رو داره.بعضی وقتها ورم داره و بعضی وقتها نداره. یعنی ثابت و همیشگی نیست دکتر اطفال براش سونو نوشت انجام دادیم نشونش دادیم گفت مشکل خاصی نیست برطرف میشه. ولی باز خودم تصمیم گرفتم ببرم پیش متخصص اورولوژی. امروز صبح ویزیت و معاینه ش کرد گفت هیدروسل هست باید عمل بشه. میخاستم بدونم آیا این هیدروسل با گذشتن زمان و بزرگتر شدن سن امکان رفع شدنش هم هست که فعلا نخام عملش کنم؟ یا نه
چون پسرم بسیار نا ارومی میکنه تو مطب دکتر و مطمئنم برای اینکه دوساعتی که قبل عمل به گفته دکتر باید بستری بشه اصلا سرجاش نمیشینه.

بسیار ممنون میشم جواب بدین و راهنماییم کنید
با تشکر

و دوم اینکه اگه بزاریمش کمی بزرگتر بشه ک بتونیم قبل عمل و بیهوشی اروم باشه خطری تهدید نمیکنه پسرم رو؟
مشاهده پاسخ دکتر
379
سوزش و درد

با سلام جناب دکتر، من 28 سالمه و شیش ماه پیش بعد از یک دوره دوچرخه سواری سنگین با یک زین غیر استاندارد سوزش ادرار گرفتم و مثانمم در سونوگرافی خوب تخلیه نمیشد، ازمایش ادرار دادم و در ادرارم مثبت یک خون مشاهده شد و بردم پیش فوق تخصص اورولوژی و گفتن باید سیستوسکوپی بشی و انجامم دادم گفتن چیزی نیست و فقط 30 تا قرص تامسولوسین دادن بهم و من هم نمیدونم چرا نخوردمشون، بعد از این ماجرا چند ماهی خوب بودم تا اینکه دوباره از عید سوزش ادرار دارم البته این بار کمی شکمم درد میکنه و بالای التمم بعضی موقع ها تیر میکشه و بعد از ادرار هم نوک الت بعضی موقع ها تیر میکشه، نمیدونم ایا از نخوردن اون 30 تا قرص شده؟ البته دکترا گفتن احتمالا روده تحریک پذیر هم دارم و جدیدا بعلت کم کاری تیرویید قرص لووتیروکسین هم میخورم، ایا میشه مثانم عصبی باشه یا پروستاتم ملتهب باشه؟ایا اون 30 قرص تامسولوسین رو که نخوردم بخورم؟ مشاهده پاسخ دکتر
380
زگیل تناسلی

با سلام جناب اقای دکتر دور گردنم و بالای و روی پلکم خال و ک بصورت منگوله بود توسط پزشک پوشک با تیغ جراحی برداشته شد ولی بعداز مدتی تعداد خال ها زیاد شد ولی روی پلکم یک خالی بود ک منگوله ایی نبود ک شکم ب زگیل زیاد شد و از سمت دیگه روی کیسه بیضه 4 خال میبینم با یک کیست و روی مقعدم یک زائده وجود داره ک ب دکتر پوست جناب اقای دکتر مالی ودکتر یعقوبی و دکتر ارش ایوبی نشان دادم گفتن زگیل نیستن و ان زائده گوشتی همورویید میباشه با اینک تا الان رابطه جنسی با کسی نداشتم و مجرد خیلی نگران این هستم ک زگیل داشته باشم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
381
هیپوسپادیاس

من جدیدا نامزد کردم ،نامزدمن 25سال سن داره مثل اینکه بصورت مادرزادی در الت خود دوسوراخ برای خروج ادرار داشته که درسن 17سالگی عمل انجام داده جدیدا متوجه میشم که همیشه بااینکه من الت ایشون رو تابحال ندیدم ولی موقع نزدیکی به من بااینکه خیلی شهوتی هم میشه اصلا هیچ آلتی رو حس نمیکنم ی چیز کوچیک و ابکی حس میکنم اصلا التش سفت یااحساس نمیشه خیلی میترسم ک به خاطراین عمل مشکل داشته باشه و درجال مخفی کردن باشه مشاهده پاسخ دکتر
382
سوزش ادرار

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من حدود بهمن ماه به یکباره دچار سوزش ادرار و کاهش سرعت ادرار شدم و تکرر گرفته بودم بعدش به دکتر مراجعه کردم سونوگرافی و ازمایش ادار نوشت اونا رو انجام دادم ادرار مشکلی نداشت ولی سونوگرافی 55 سی سی باقیمانده ادرار نشان داد و حجم پروستات 23 سی سی پیش پزشک عمومی رفتم گفت التهاب پروستاته و سیپروفلوکساسین و فنازوپیریدین و پرازوسین نوشت پیش یه متخصص هم رفتم اونم تایید کرد و پروستاتان و دیکلوفناک هم اضافه کرد
دیکلو رو استفاده نکردم چون شیاف بود پروستاتان هم دو روز استفاده کردم یبوست شدیدی گرفتم که باعث بدتر شدنم میشد اونو قطع کردم پرازوسین هم بخاطر تپش قلبم قطع کردم به دو سه هفته چیزی مصرف نمیکردم خیلی تفاوتی ایجاد نشد ولی در کل رو به بهبود بودم تقریبا توی عید دوباه پیش عمومی رفتم تا دارو جایگزین کنم تامسولوسین رو نوشت با همون سیپرو ادامه دادم و گفت بعد یه مدت دوباره سونو بگیرم تقریبا بهبود یافته بودم و فقط انتهای ادرارم چند قطره بد میومد که با چندین بار استبرا میکردم و یا پامو جمع میکردم داخل شکمم یکی دو قطره (گاهی همراه با سوزش اندک) خارج میشد و بعد 10 دقیقه یه ربع بعد از دستشویی دیگه احساس نرمالی داشتم و احساس تکرر ادرارم هم بهبود یافته بود
دیگه چون بهبود پیدا کرده بودم یه چند روز سونوگرافی مجدد رو پشت گوش انداختم تا اینکه چند روز پیش هنگام دفع مدفوع دوباره سرعت ادرام کم شد ( کلا بیشترین مشکل همین موقع دفع مدفوع ایجاد میشه که برای رفعش اول سعی میکنم ادرام رو خالی کنم بعدش برای دفع مدفوع زور بزنم اینجوری بهترم) یه روز باز حس ادرار پس از دستشویی و عدم تخلیه کامل مثانه رو داشتم دوباره فرداش بهتر شدم ولی دوباره فرداش (که پریروز میشه!) دچار مشکل شدم و این بار احساس سوزشی نوک آلت و مجرا دارم که البته امروز مجددا خیلی بهتر شده (نمیدونم این مشکل بخاطر استبرا کردنم ایجاد شده یا نه فعلا دیگه این کار رو انجام نمیدم) ولی بازم هنوز هست بخصوص این حس آخر ادرار وقتی قطع و وصلش میکنم تا کامل تخلیه کنم ایجاد میشه و این سوزش بعد از خروج یه قطره حین راه رفتن هم ایجاد میشه و بعدش بهتره
دکتر رفتم دوباره گفت سونو و ادرار و psa انجام بده دیروز ازمایش دادم جوابش الان اومده ولی هنوز سونو نرفتم چون نگرانم الان سوالم رو میپرسم سونو رو هم رفتم اگه لازم بود جوابشو میفرستم براتون
(کلا 4 تا ازمایش دادم یه سونو و یه ادرار همون اوایل بیماری حدود بهمن ماه و یه ادار و خون که دیروز بوده. جواب همه رو ارسال میکنم براتون)
چیزی که منو نگران میکنه و میترسونه تنگی مجراست. من به شدددددت از سوند و سیتوسکوپی و عمل های این چنینی میترسم. یه دکتری از طریق اینترنت سوال کردن گفتن تو سن شما (22 سالمه) مشکل پروستات نداریم و یا مثانه عصبیه و یا تنگی مجرا
که من بخاطر ترسی که دارم نرفتم تست عصب مثانه یا سیتوسکوپی انجام بدم
بیشتر مشکلم همون موقع دفع مدفوعه و انتهای ادرارم
گاهی اوقات هم ادرارم با تاخیر میاد ولی وقتی شروع بشه سرعت و شتابش خوب میشه
اون مشکل باقیموندن ادرار که تو سونوگرافی اول بود خودم فکر میکنم بهتر شده چون اون حالت ادرار داشتن بعد از دستشویی رو اکثر اوقات ندارم حالا مجدد انجام میدم جوابشو میفرستم
این رو هم بگم من تو دی و بهمن ماه امتحان داشتم و خیلی مینشستم برا درس خوندن و اواخر امتحانام اون مشکل شروع شد و الان بعد از اینکه دوباره چندین روز نشستم (البته نه خیلی زیاد و مداوم) برای امتحانات میانترم این مشکل پیش اومده حالا نمیدونم مرتبطه یا نه
چیزی که میترسم همین تنگی مجرا و سوند و عمل و این چیزاست
لطف کنید راهنماییم کنید
ایا تنگی مجرا هم اینطور هست که یه مدت خوب باشه بعد یه روز بد باشه دوباره بهتر بشه یا نه همیشه همونطوری هست؟ چون همونطور که گفتم یه مدتی تقریبا خوب بودم و فقط انتهای ادرارم مشکل داشت
در ضمن آلتم سفت و گاهی کوتاه میشه مخصوصا پریروز که دوباره مشکل پیدا کردم آلتم بافتش سفت و کوتاه شده بود البته الان بهترم ولی بازم این پیش میاد
در ضمن من هیچوقت خودارضایی نکردم و از این کار واهمه دارم خیلی اوقات تحریک بدون ارضا شدن داشتم نمیدونم ارتباط داره یا نه
لطف کنید کمک کنید من تنگی مجرا دارم؟ راهی بجز سوند و سیتوسکوپی اینا نیست؟
در ضمن اون تامسولوسین رو که میخوردم بعد 7 8 تا که خوردم دوباره تپش قلب (البته نسبت به پرازوسین کمتر) گرفتم و دیگه اونو هم نخوردم
ببخشید طولانی شد
پزشک عمومی هم گفت چون آدم استرسی هستم شاید از اون باشه
الانم استرس تنگی مجرا رو دارم
لطفا راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
383
زخم الت تناسلی

سلام حدود یک ماهه روی الت تناسلی من یه زخم ایجاد شده برای درمان باید چی مصرف کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
384
نعوظ

با سلام و احترام
مشكل نعوظ دارم.وليكن نعوظ صبحگاهي و همچمين نعوظ بي ارادي در روز را دارم.درجايي خواندم كه در بيمارن ms اختلالات نعوظ بوجود مي ايد.
1-ايا داشتن نعوظ صبحگاهي و نعوظ بي ارادي در روز سالم بودن سيستم عصبي و فرمان مغز و ارتباطات مربوطه را تضمين ميكند؟ يا به عبارتي دليل مشكل نعوظ به خاطر ms منتفي ميگردد؟
2-درايجاد نعوظ صبحگاهي مغز و عصب همانند نعوظ واقعي با اراده, در روز, در گير ايجاد نعوظ ميشود.؟
مشاهده پاسخ دکتر
385
وجود توده در بيضه

با سلام
به پزشك مراجعه كردم بابت وجود ذره اي اندازه نخود روي بيضه چپ با معاينه گفتن با قرص برطرف ميشه و سونو گرافي نوشتن
بعد از سونو توده كوچك در بيضه چپ ديده شد كه دكتر ازمايش تومور ماركر تجويز كردن هنوز جواب ازمايش نگرفتم
خيلي نگرانم بابت سرطان
لطفا راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
386
اندازه متغير

باسلام
الت من در حالت معمولي اندازه مختلفي از دو سانت تا٦سانت و در حال نعوظ از ٦سانت تا١٣سانت مي باشد؟
من چه مشكلي دارم و چگونه ميتوانم ان را حل كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
387
از دست دادن نغوظ و بی حسی آلت

سلام و عرض ادب .پسری ۲۶ ساله هستم آلتم چند سالی هست آلتم بی حس هست و در حین رابطه اصلا لذت خاسی از التم نمیبرم..درحین رابطه هم نعوظمو از دست میدم و ارضانمیشم...ام آر ایی کمرم دادم یه دیسک خفیف دارم ولی درد و اذیتی از ناحیه کمر ندارم...در خواب هم ارضامیشم هم نعوظ صبحگاهی دارم. ممنون میشم کمکم کنید..البته یه نکته بگم من بیماری ضعف عضله دارم و چند سالیه رو وویلچرم مشاهده پاسخ دکتر
388
مشاوره

سلام و عرض ادب؛
برای رفع زود انزالی کدامیک از این قرص ها بهتر است؟ کلومیپرامین یا سرترالین؟
همچنین برای برطرف کردن اختلال نعوظ کدام دارو مناسب می باشد؟
تادالافیل یا سیلدنافیل؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
389

سلام و خسته نباشید
قبل از مراجعه به شما ب دکتر پوستی مراجعه کردیم و ایشون پودوفیلین رو تجویز کردن و یکبار استفاده شد و دوباره ک زگیل ها عود کردن تقریبا دو هفته پیش نز شما اومدیم و تشخیص زگیل تناسلی دادید و گفتین ک فعلا همچنان محلول رو میتونیم استفاده کنیم(البته لیزر رو پیشنهاد کردین) ، الان بعد از مصرف پودوفیلین روی وارتها ناحیه ی خاصی دچار سفیدی شده ک شبیه خشک شدگی یا التهاب قرمز رنگ نیست، کنار این ناحیه یک زخم خیلی کوچیک اندازه 2 میلی متر هست ک سرش بازه و خشک نمیشه ولی سوزش آنچنانی هم نداره ، ولی قسمت هایی ک سفید شده اند با فشار گوش پاک کن یا دست یا حتی کشیدن پوست سوزش غیرقابل تحملی رو ایجاد میکنن ...
قبل از اینکه دوباره محلول بزنم اشتباه کردم و اصلاح نکردم چون نمیخواستم دیگه تیغ بزنم. از الکل و بتادین هم هنوز روی اون ناحیه استفاده نکردم،
قسمتی از تنه ی آلت هم بهش دارو نخورده و تماسی نداشته ولی پوستش ازبین رفته ، باید چیکارش کنم؟
ناحیه های سفیدشده عفونت هست؟ مربوط ب همون زخم کوچیک سرباز میشه؟
داروی خاص دیگه ای رو باید بگیرم بخاطر اون ناحیه؟ پودوفیلین رو ادامه بدم؟
اگر روی زگیل هایی ک سیاه شده و زخمش بسته شده پماد اکسید دوزنگ برای تسریع ترمیم استفاده بشه اثر پودوفیلین کم میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
390
الت تناسلی

من خمیدگی الت تناسلی داشتم که حدود هشتاد درجه بود چهارسال پیش جراحی کردم ولی موفقیت امیز نبوده و حالا حدود چهل و پنج درجه خمیدگی الت دارم.همچنین به دلیل خم بودن نعوظ خوبی ندارم و هنگام نزدیگی التم شل است و حتما باید از ویاگرا استفاده کنم.همچنین در حالت نعوظ التم کاملا خم میشود.در جراحی قبلی هم طول و هم قطر التم کم شده.میترسم دوباره عمل کنم و خیلی کوتاه و باریک بشود.و اینکه ایا جراحی مجدد ثمر بخش خواهد بود یا خیر.و ایا راهی برای افزایش قطر و جلو گیری از خم شدن هنگام نزدیکی وجود دارد؟؟،؟ مشاهده پاسخ دکتر
391
رگی که یک سر از بیضه جدا شده و یک سمت به بیضه متصل هست. ودرد شدید داره

سلام دکتر
من چند مدت هست که یک رگ که یک سر ان از بیضه جداشده و سران سفت هست و یک سمت به بیضه متصل هست و به طول 5 سانتی متر هست ودرد شدید دارد و. وزن زیادی کم کردم وهر ازمایش عفونی و ازمایشات مکرری انجام داده ام. مشکلی نداشتم و رگ جداشده از بیضه دست میزنم درد نداره ولی راه میرم کشاله رانم درد داره و میخوابم هم درد داره و. بیضه ام هم گرم میشه زمانی که درد داره و زندگیم نابود داره میشه
مشاهده پاسخ دکتر
392
آلت پنهان

سلام.من اضافه وزن حدود چهل کیلو دارم.التم در حالت خوابیده همش میره تو.ولی وقتی میکشمش ده سانته.در حالت نعوظ کامل حس میکنم شاید پنج سانت از التم داخل قسمت عانه مونده.با جراحی حل شدنیه مشکله من؟ مشاهده پاسخ دکتر
393
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشین . این عکس ناحیه هستش و روی هردو لبیای ماژور دیده میشه
.ممنون از راهنماییتون‌
مشاهده پاسخ دکتر
394
☆☆☆Mj☆☆☆:\n1:شل بودن پوست بیضه و الت ..پوست بیضم شل هستش ولی دقیق نمیدونم طبیعی هست یا نه ولی حس میکنم یه ذره زیادی شله...پوست التم هم کش میاد راحت (در حالت عادی)\n2:وجود اپیدرم سیست در نزدیک کلاهک (ناحیه ختنه گاه)....یه سوراخ ریزه که وقتی فشارش میدی یه م

☆☆☆Mj☆☆☆:
1:شل بودن پوست بیضه و الت ..پوست بیضم شل هستش ولی دقیق نمیدونم طبیعی هست یا نه ولی حس میکنم یه ذره زیادی شله...پوست التم هم کش میاد راحت (در حالت عادی)
2:وجود اپیدرم سیست در نزدیک کلاهک (ناحیه ختنه گاه)....یه سوراخ ریزه که وقتی فشارش میدی یه ماده سفید ازش در میاد .البته برا این موضوع به دکتر پوست مراجعه کردم گفت میتونی جراحی کنی ولی حتی اگه خودت هم خالیش کنی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد...اینو گفتم .چونکه شاید به نظر شما در یکی از این موارد شاید ربط داشته باشه
3:رویش مو تا نزدیکی ختنه گاه ...متاسفانه تنه التم مو رویش کرده که ا لحاظ روانی یکم اذیت میکنه ..با ژیلت هم تمیز میکنم ولی ظاهرا باعث زهیم تر شدنشون میشن...به نظرتون دارویی یا ماده ای هست که رویش مو در اون نقطه رو متوقف کنه؟
4:ترک های ناحیه ختنه گاه و کلاهک الت (بدون زخم)....روی کلاهک التم و پوسته ختنه گاهه زیرش ترک برداشته که بعضی موقع ها پوستش به مقدار کم ریزش میکنه...به نظرتون مرطوب کننده ای چیزی نیست که یکم شفافش کنه و این ترک ها رو پر کنه
5:زود انزالی.....متاسفانه در اثر خود ارضایی دچار زود انزالی شدید شدم....به گونه ای که به نظر خودم در (احتلام) تاثیر داره (اگه اشتباه ننوشته باشم)که باعث میشه نسبت به بقیه تو خواب بیشتر انزال بشم...لطف کنید اگه دارویی ماده ای چیزی هست برا این هم بهم توصیه کنید...ممنون
☆☆☆Mj☆☆☆:
1:شل بودن پوست بیضه و الت ..پوست بیضم شل هستش ولی دقیق نمیدونم طبیعی هست یا نه ولی حس میکنم یه ذره زیادی شله...پوست التم هم کش میاد راحت (در حالت عادی)
2:وجود اپیدرم سیست در نزدیک کلاهک (ناحیه ختنه گاه)....یه سوراخ ریزه که وقتی فشارش میدی یه ماده سفید ازش در میاد .البته برا این موضوع به دکتر پوست مراجعه کردم گفت میتونی جراحی کنی ولی حتی اگه خودت هم خالیش کنی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد...اینو گفتم .چونکه شاید به نظر شما در یکی از این موارد شاید ربط داشته باشه
3:رویش مو تا نزدیکی ختنه گاه ...متاسفانه تنه التم مو رویش کرده که ا لحاظ روانی یکم اذیت میکنه ..با ژیلت هم تمیز میکنم ولی ظاهرا باعث زهیم تر شدنشون میشن...به نظرتون دارویی یا ماده ای هست که رویش مو در اون نقطه رو متوقف کنه؟
4:ترک های ناحیه ختنه گاه و کلاهک الت (بدون زخم)....روی کلاهک التم و پوسته ختنه گاهه زیرش ترک برداشته که بعضی موقع ها پوستش به مقدار کم ریزش میکنه...به نظرتون مرطوب کننده ای چیزی نیست که یکم شفافش کنه و این ترک ها رو پر کنه
5:زود انزالی.....متاسفانه در اثر خود ارضایی دچار زود انزالی شدید شدم....به گونه ای که به نظر خودم در (احتلام) تاثیر داره (اگه اشتباه ننوشته باشم)که باعث میشه نسبت به بقیه تو خواب بیشتر انزال بشم...لطف کنید اگه دارویی ماده ای چیزی هست برا این هم بهم توصیه کنید...ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
395
زیگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
ببخشید من یک بار دیگه هم مزاحمتون شده بودم
نامزد من پارسال دچار زیگیل تناسلی شده بود ولی الان به مدت هفت ماهه که هیچ ضایعه ای نداره
من در سدد هستم که واکسن گارداسیل بزنم ولی فعلا که نزدم رابطه ما فقط در حد مالش آلت تناسلی به هم. از روی لباس زیر هست
قبلا ازتون سوال کرده بودن و فرموده بودین که این عمل موجب انتقال ویروس نمیشه
اگر حین رابطه لباس زیر ایشون خیس شه چطور ؟ آیا در این حالت احتمال انتقال هست ؟
آیا اگر لباس زیر من با ناحیه تناسلی ایشون برخورد داشته باشه شست و شو با پودر لباسشویی و سپس اتو کشی لباس در از بین رفتن ویروس کفایت میکنه یا اینکه کلا باید اون لباس رو دور بندازم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
396
واریکوسل

با عرض سلام
جناب آقای دکتر جباری عزیز
من 39 ساله و مجردم. قصد ازدواج دارم. به علت درد خفیف بیضه ها (که البته سالهاست دارم) و بالاتر بودن بیضه چپ به دکتر مراجعه کردم. تشخیص واریکوسل و انجام عمل دادند.ظاهرا هم سرعت حرکت اسپرمهام و هم کیفیتشون خیلی پایینه.
به پیوست براتون آزمایش اسپرم و سونو رو می فرستم:

1- آیا با توجه به نتیجه آزمایش و کیفیت و سرعت حرکت پایین اسپرمها، آیا من نابارورم و حتما باید عمل کنم یا اینکه نیازی به عمل نیست؟

2- اگر جواب سوال اولم مثبته و از نظر شما باید عمل کنم؛ آیا میتونم فعلا صبر کنم تا بعد از ازدواج و وقتی مطمئن شدم ناباروری دارم اونوقت عمل کنم، یعنی تا اونموقع وضع واریکوسلم بدتر میشه و شانس باروریم پایین تر میاد؟ یا اینکه نه، شرایطم تغییر چندانی نمیکنه و تا اونموقع میتونم صبر کنم؟

3-من به مدت چند سال فینستراید 1 میلی برای موهام مصرف میکردم که الان یکماهه قطعش کردم. آیا مصرف این قرص تاثیر بدی روی شرایطم داشته یا خیر؟ میتونم دوباره مصرفش کنم؟

پیشاپیش از لطف و بزرگواری شما برای اینکه وقت میگذارید و جواب سوالهام رو میدید بینهایت سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
397
آنژیوکراتوم آلت تناسلی

سلام من دوچار انژیوکراتوم در ناحیه تناسلی شدم شدم که باوجود اینکه میدونم بدخیم نیستند ولی برای من مشکلاتی و ایجاد کردند مثل سوزش خارش و اینگه به هیچ عنوان نمیتونم موهای قسمت تناسلی خود را بزنم اگر از تیغ استفاده کنم خون ریزی میکنه و دیر بند میاد
از کرمای موبر استفاده کنم بخاطر حساسیت های که به این کرم ها دارم نمیتونم استفاده کنم چند بار فریز کردم که اصلا من بهبودی تو این ندیدم فقط هزینه های الکی
حالا سوالی که من از شما دارم اینکه
1. باوجود این ضایعات من میتونم موهای الت تناسلی خود را لیزر کنم ؟ دوچار خون ریزی نمیشود؟
2. گفتند با یکبار لیزر این ضایعات از بین میروند
ایا لیزر این ضایعات درد دارد؟ نیازی به مراقبت دارد بعد از لیزر و اینکه در حین انجام کار خون ریزی میکنه؟
3. چون نمیدونم باردار هستم یانه این لیزر را میشه در دوران بارداری انجام داد؟
وسوال اخر. میشه لطفا ی راه حل برای کسانی که باردار هستند و به این مشکل دوچار هستند بفرمائید چگونه باید دراین دوران با این ضایعات کنار بیان مخصوصا که بزرگتر میشوند و برای اصلاح موهاشون چیکار بکنند چون در زایمان طبیعی باید حتما موهارو اصلاح کرد
مشاهده پاسخ دکتر
398
سونوگرافي ركتال

با سلام ، آيا با سونوگرافي ركتال و معاينات فيزيكي و آزمايشات خون مي توان تشخيص كوليت و كرون را داد، به جراح عمومي مراجعه كردم در ناحيه مقعد سوزش داشتم و حدود ساعت ٨ ،همچنين در ناحيه mid anterior جراح معاينه كرد چيزي جز قرمزي مختصر مشاهده نكرد،و براي رد فيستول و بررسي كه آيا التهاب روده وجود دارد سونو ركتال تجويز كرده آيا روشي مطمئن براي تشخيص كوليت يا كرون؟ مشاهده پاسخ دکتر
399
درد بیضه

سلاام اقای دکتر . چندین سال پیش بیضه سمت چپم ضربه خورد . و با یخ گذاشتن ودارو از بیمارستان مرخص شدم . و پس از مدتی تنگی مجرا و دو بار سیستوسکوپی و مجرا رو باز کردن و دیگه خوب نشدم . در حا ل حاضر تنگی مجرا و درد در بیضه و بیضه چپم یک چهارم سمت راست شده . و همیشه عفونت مثانه دارم . و باید سوند بزنم . چکار باید بکنم . با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
400
خون در منی

سلام خسته نباشید یه گاهی از منی من خون میاد میخواستم علتو بدونم نه دردی دارم نه تورمی مشاهده پاسخ دکتر
401
عود کردن واریکوسل بعد از عمل جراحی

بنده سال گذشته عمل واریکوسل بیضه چپ را انجام دادم. اما فکر می کنم علائم این بیماری بار دیگر در حال رخ دادن است. در ناحیه بیضه دچار درد هستم و نیز احساس بالا بودن دما در این ناحیه را دارم. به نظر شما باز هم باید عمل کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
402
اندازه آلت تناسلی

『l』『e』『o』:
سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای دکتر
من توی خیلی از مقالات از جمله توی سایت خودتون اندازه طول و قطر الت معمولی رو دیده و شنیدم
شایدم واقعا الت من عادی باشه اما میخوام هم ب اصطلاح[کلفت تر]و کشیده تر باشه میخواستم ببینم شما چه راهی پیشنهاد میدین؟
ممنونم🌹🌹
مشاهده پاسخ دکتر
403
الت تناسلی

سلام اقای دکتر وقتتون بخیر عرض کنم خدمتون مثل قبل التم خوب کار نمیکنه انگار کوچیک هم شده حسم کم شده خواستم ازمایش اسپرم هم بدم اگه میشه راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
404
زود انزالی

زود انزالی شدید دارم
خیلی سریع انزال میشم
مشاهده پاسخ دکتر
405
واریکوسل

سلام و عرض ادب خدمت شما
من بیماری واریکوسل درجه 3هر دو سمت دارم سه سال پیش دکتر گفت باید عمل بشی به خاطر ناباروری ولی چند روز به عمل خانومم باردار شد و الان یه دختر سه ساله دارم و بیخیال عمل شدم دردی ندارم ولی حجم و رنگ منی خیلی کم شده به نظر شما ایا نیاز به عمل دارم یا نه؟ و کدوم عمل جراحی رو پیشنهاد میکنید؟ و یه نکته هم اینکه من تو سربازی فهمیدم کلیه سمت راستم مادرزادی نیس با توجه به این وضعیت ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
406
کپسول ahcc

سلام آقای دکتر
خسته نباشید به فرموده حضرت عالی مبنی بر اینکه کپسول ahcc در پنجاه درصد موارد کمک کننده هستش این کپسول رو تهیه کردم لطفا بفرمایید روزانه چند عدد و طی چند ماه استفاده کنم ضمنا کپسول بنده kinoko platinum 750 mg هستش
مشاهده پاسخ دکتر
407
زودانزایی

تورابطه جنسی زودارضامیشوم وبعضی وقتهاتوخوابم خودبه خودارضامیشوم مشاهده پاسخ دکتر
408
الت تناسلی

سلام قرص پنتافیل اسم دیگری هم دارد؟و درمان با چه دوزی شروع میشه؟ وتا چه مدت ؟ مشاهده پاسخ دکتر
409
آلت تناسلی من کوچک است

آلت تناسلی من کوچک است مشاهده پاسخ دکتر
410
الت تناسلی

سلام خدمت دکتر عزیز بنده قبلا عکسهایی از غده چربی روی الت تناسلی ام که زیر پوست بود رو براتون ارسال کرده بودم ،متخصص مجاری ادرار رفتم وایشان گفتند این یک توده پنیس است واون رو جراحی کرد و بیرون کشید حالا بعد از گذشت تقریبا یک سال هنورتقریبا به همان اندازه ورم در ان ناحیه وجود داره من مطمعنم که این ورم دیگه توده چربی نیست بلکه با تشخیص خودم احتمال میدم یا بد بخیه خورده یا رگی ورم کرده یا گوشت اضافیه و زیر پوسته تقریبا چسبیده به لوله الت تناسلی در حالت شل کمی دیده میشه و سفته ودر حالت نعوظ بزرگتر و سفت تر میشه این ورم از اوایل عمل جراحی دیده میشد اًقای دکتر اگه داروی برای کاهش ورم هست رو معرفی کنید با تشکر از لطفتون البته خیلی زمان برد تا خودم راضی کنم تا این عملو انجام بدم بالاخره بعد از چند سال با توکل بر خدا تن به این عمل دادم ،، مشاهده پاسخ دکتر
411
zigile tanasoli

زگیل تناسلی
salam man yeki dota goshte ezafe mamande kheili riz va 2,3 done kheili riz ro alatam daram mitoonand ina zigile tansoli bashand
مشاهده پاسخ دکتر
412
مخفی بودت الت تناسلی

با سلام .من پسرم رادرسن 9 سالگی ختنه کردم اما بعداز ختنه الت تناسلیش حالت دکمه داره و اصلا مشخص نیست بی نهایت فکرم درگیره و افسردگی گرفتم دکتر اگر ممکنه شماره ای از شما داشته باشم تادر صورت نیاز ب عمل زودتر اقدام کنم و بیارمش خدمتتون .ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
413
زگیل تناسلی

سلام، من دو بار لیزر کردم که دکتر بهم گفت زگیل تناسلی بوده،بترتیب دو و یک سال پیش،هر بار هم تعداد عود کمتر شده و همینطور اندازه هاش،هر دو دفعه روی کیسه بیضه و تعداد کمی هم زیر ناف نزدیک آلتم، منتها این دفعه روی تنه آلتم هستن و اساساً شبیه قبلی ها نیستن،میخواستم ببینم آیا زگیل تناسلی هستن یا خیر؟ مشاهده پاسخ دکتر
414
مصرف قرص سیلندافیل برای تاخیر بهتره یااسپری

:
میخواستم بدون اسپری تاخیری بهتره یا قرص سیلدنافیل برای مردا
مشاهده پاسخ دکتر
415
ایجاد لکه در ناحیه کیسه بیضه

تقریبا یک هفته بعد از یک تماس جنسی برای اولین بار با یک فرد متوجه ایجاد لکه های ریز قهوه ای مایل به سیاه در ناحیه پوسته بیضه شدم بدون درد و خارش
خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
416
مرحله بعد ⏪

سلام وقت بخیر.
من یک رابطه محافظت نشده داشتم در اواخر سال 96 تقریبا بهمن ماه. در اواسط فروردین متوجه دانه‌های ریزی بالای کلاهک آلت شدم که 3تا بود. به دکتر مراجعه کردم و گفتن زگیله. بعد از چند روز چندتا دانه با سر سفید قسمت دیگه ای از لبه کلاهک آلتم زد که ترشح داشت خارش و سوزش کم. دوباره مراجعه کردم گفتن شانکروئیده و داروی جدید دادن‌. میخواستم بدونم آیا امکانش هست تشخیص زگیل اشتباه بوده باشه و بجای ویروس HPV دچار ویروس hsv2 شده باشم؟
آیا حتما باید آزمایش PCR بدم؟
میشه این ویروس رو تحت نظارت شما به شکل کامل از بدن خارج کرد؟
اگر کاملا خارج شد و عود نکرد بعد از آزمایش واکسن زدن موثر هست؟
من ساکن اصفهانم، نیاز میدونید برای معاینه به تهران بیام؟
قرص های که مصرف کردم. ناپروکسن، افلوکساسین، و قرص داکسی سایکلین.
دکتر پوست رفتم گفتن این دانه سفیده نمی‌تونه شانکروئید باشه بخاطر کوچکیش و جایی که زده. گفتن اینم زگیل بودن دست کاری شده عود کرده. اما چند روز بعد یکی دیگه سمت مخالف همون در اومد که من داشتم کرم و قرص مصرف میکردم زود از بین رفت.
با احترام به شما، چون من با وسواس زیادی شما رو انتخاب کردم همکاری برای مراجعه در اصفهان نمیشناسید؟ آیا قرص های ahcc موثر هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
417
بیماری پوستی آلت تناسلی

با سلام خدمت آقای دکتر مدتی هستش که دچار بیماری مقاربتی شدم این موضوع نگرانم کرده و دوی آلت تناسلیم لکه سفید رنگی پدیدار شده که گاهی اوقات خارش شدید هم داره همراه با خشکی در برخی حشفه
برخی نقاط حشفه خشکی و خارش رو به همراه داره اگر ممکن کمکم کنید ممنون میشم راه درمان رو بهم بگین با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
418
الت تناسلی

هزینه افزایش طول با بزرگ کردن کلاهک چقدر میشه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
419
درمان زگیل تناسلی

با سلام
بیمارستان یا مرکز یا دکتر متتخصی در اصفهان رو میتونید معرفی کنید برای درمان و ازبین بردن زگیل تناسلی؟
مشاهده پاسخ دکتر
420
لخته های ژله ای مانند در منی

سلام
در منی ام لخته های ژله ای مانند مشاهده کردم که به همین منظور
آزمایش اسپرم انجام دادم؛میخواستم ببینم.
در این نمونه آزمایش مشکل خاصی وجود داره؟
مشکلی در آینده به وجود نمی آورد؟
واینکه باعث ناباروری در آینده نمی شود؟
عکس آزمایش اسپرمو فرستادم.
(سن 21 و مجرد هستم)
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
421
اسپرم بعداز ارضا شدن خارج نمیشود حدود ده سال هست دیابت دارم علتش چیست؟

اسپرم بعداز ارضا شدن خارج نمیشود حدود ده سال هست آیاامید هست دوباره خوب شوم مشاهده پاسخ دکتر
422
تبخال

سلام.وقت بخیر آقای دکتر.میخواستم بدونم با خوردن کپسول AHCC به مدت 3 ماه تبخال تناسلی دیگه نمایان نمیشه؟ نامزد من از نظر ذهنی خیلی درگیر این قضیه شده اگر حتی احتمال یک درصد هم هست که با خوردن این قرص تبخال دیگه نمایان نشه بهم بگین تا بهش انتقال بدم.شب روز برامون نمونده خیلی از نظر ذهنی از بین رفتیم.اگر احتمال داره این قرص خوب کنه لطفا بگین.جواب شما خیلی میتونه کمک کنه به ما. مشاهده پاسخ دکتر
423
زخم شدن زیر یا دور کلاهک

سلام
خسته نباشید
جناب دکتر من ی دوسالی هست.وقتی ی خورده با التم ور میرم که اب منی به التم میخوره یا بعضی شبا ک تو خواب جنب میشم. فرداش یا چند روز بعدش کلاهک التم انگار زخم میشه و درد میگیره و بعد چند روز زخم خوب میشه .انگار پوستش حساس شده باشه.اگر فکر میکنید چیز مهمی هست یا خطرناک هست تا سریع دکتر برم.
مشاهده پاسخ دکتر
424
درد مبهم بیضه

سلام من حدود دوماه پیش درد بیضه سمت راست داشتم به دکتر که مراجعه کردم سونوگرافی نوشت بعد سونگرافی متوجه واریکوسل در سمت چپ شد که 2
2.2 دهم پیش دکتر که رفتم ازمایش اسپرم فرستاد جوابشو که دکتر دید گفت هیچ مشکلی نداری ولی هنوز بعضی وقتا درد سمت راست بیضه رو دارم به صورت مبهم دلیلش چی میتونه باسه
مشاهده پاسخ دکتر
425
درد خفیفه بیضه راست

با سلام و عرض ادب
بنده 32 سال دارم درد بسیار خفیفی در بیضه راستم دارم که البته بیشتر تقریبا کشاله همون سمت درد خفیف داره بعضی وقتها هم بیضه سمت چپ, یکم بعد غذا حالت تهوع دارم که شاید از استرس باشه نمیدونم یه سه روزه اینجوریم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
426
زگیل تناسلی

با سلام
جناب دکتر بنده قبلاً چند رابطه داشتم تا چند وقت پیش که مطلع شدم از این رابطه ها امکان داره به بیماریهای زگیل تناسلی و تبخال تناسلی دچار شوم.حدود 6ماه هیچ رابطه ای نداشتم و قصد ازدواج دارم ولی قبلش میخوام مطمئن بشم که این بیماری های رو ندارم که شریک زندگیم در معرض خطر قرار نگیره و تا الان هیچ گونه علائمی مشاهده نکرده به جز سوزن سوزن شدن ناحیه تناسلی و احساس ناراحتی که موهای زائد به التم میخورند که ااستنباط خودم به اینه که از استرس به این علائم دچار شدم.چطور میتونم از خودم مطمئن بشم.ازمایشات تاثیری دارن؟
مشاهده پاسخ دکتر
427
بیضه

سلام. در سن 15سالگی اوریون گرفتم. الان 29سالمه. بیضه هام درگیر شدن و بیضه سمت راست بزرگ و سمت چپ کوچک شده است. البته میل جنسی ام خوبه. به خاطر کم رویی به پزشک مراجعه نکودم. با استفاده از میکروسکوپ اسپرم را مشاهده کردم و حرکت و شکل و تعدادش خوب بود. می خواستم بدونم نابارورم یا نه؟
بیضه هام بعضی وقت شل هستند
مشاهده پاسخ دکتر
428
درد بیضه چپ و کشاله ران و پای چپ

با سلام،بنده 30 سالمه،الان حدود 3 ماه هست که بیضه سمت چپم به بالا رفته وبا سمت راستم میزان نیست،و صبحا هم که از خواب بیدار میشم بیضه چپم تورم داره،همچنین دردی در کشاله ران و بیضه سمت چپم ایجاد شده که با سوزش همراه هست،به طوری که دردش تا پای چپم ادامه داره،و با نزدیکی کردن (سکس) و راه رفتن تشدید میشه و وقتی استراحت میکنم پای سمت چپم تا حدودی بی حس و سرد و گرم میشه،در حال خوابیده هم که پای چپمو تکون میدم کشاله رانم خیلی درد میگیره،به دکتر مراجعه کردم و رفتم سونو گفت که کلیه و سنگ مستانه و ...همه سالم هستن،و فتقم ندارم،و فقط مقدار کمی عفونت در بیضه سمت چپم وجود داره و بیضه چپم هم از نوع واریکوسل گرید 1 هست واحتیاج به عمل نیست،آزمایش اسپرم هم دادم خوب بود،دکتر فقط یک نوبت آزیترو و سفکسیم تجویز کردکه خوردم ولی هم اکنون اون دردو دارم،از شما خواهشمندم بندرو راهنمایی بفرمایین که چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
429
تبخال یا جوش

سلام اقا دکتر خسته نباشید من یکی از بیمارهای شما هستم که چند وقت پیش پیشتون اومدم مشگل من جوش های بود که در ناحیه تناسالی ام زده بود وشما گفتید چیزی نیست وازمایش نوشتید سوال از شما اینکه این ازمایش تبخال چند درصد معتبر است حدود 6ماه میشد که نزدیکی با کسی نداشتم .
اقای دکتر من عکسای اون جوش ها را براتون میفرستم یک بار دیگه ببینید چون خیلی باعث نگرانی من شده وچقدر طول میکشه کلا جاش از بین بره
مشاهده پاسخ دکتر
430
منحرف شدن ادرار

سلام
خسته نباشید
ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید
دختری20ساله هستم ومجرد واصلارابطه جنسی هم نداشتم
از دی 95یک شب که رفتم دستشویی نتونستم ادارکنم از اون شب تا به امروز مشکل دارم،ادارام خیلی منحرف میشه به چپ وراست وبه کشاله رانم میریزه،خیلی وسواسی هستم و به دلیل اینکه نمازمیخونم خیلی اذیت میشم
شاید تویک ماه5بارش عادی باشه
مخصوصانزدیک دوره پریودی خیلی خیلی بدمیشه
این موضوع اذیتم میکنه ودلم نمیخوادازدواج کنم..
یه جورایی افسرده شدم
دکتر رفتم کلیه هام سالم بودوحتی مثانم هم سالم بود طبق سونو ک انجام دادم
وخانوم دکتر فرمودن عادیه خیلی خیلی ناراحت شدم که اینقدر راحت گفتن عادی هستش،
واقعا این عادی نیست من دارم رنج میبرم ازاین موضوع
هیچکس درکم نمیکنه
توروخدابگین مشکل من چجوری حل میشه؟میخوام خوب بشم،دخترمجرد رو معاینه نمیکنن من بایدتاکی عذاب بکشم؟
ازنظرنظافت هم روزی 2بارلباس زیرموعوض میکنم قبلاهم انجام میدادم
توآب و بتادین مینشستم که گفتن خطرناکه
ازدستمال توالت زیاداستفاده میکنم و دوسال پیش یعنی تاقبل همین مشکلم حتمادستمال باید داخل لباس زیرم میذاشتم یه جور عادت کرده بودم
امکانش هست تنگی مجرا نباشه عفونت باشه؟؟
گاهی اوقات سوزش هم دارم وترشح سفیدرنگ بدون بو گاهی
التماس میکنم ازتون دقیق جوابموبدین بخدا دیگه بریدم دلم میخوادسرطان بگیرم و بمیرم..دلم مرگ میخواد زندگی برام جهنمه
خواهش میکنم جوابمو دقیق بدین..
بایدبه چه دکتری مراجعه کنم؟؟خواهش میکنم کمکم کنید...
مشاهده پاسخ دکتر
431
زگیل تناسلی

سلام من پزشک عمومی هستم.یکی از دوستان یکسال قبل رابطه غیر ایمن داشته که تازگی ضایعاتی روی لوب بزرگ دیده شده که طبق عکسش ما تشخیص زگیل گذاشتیم و با مشورت متخصص محلول tca 70%استفاده کرد و حین استفاده پوست سفید میشه. الان خیلی استرس داره چون رابطه اورال و انال داشته وحاضر نیست متخصص مراجعه کنه.ضایعات پوستیش همرنگ پوست و کمی برجسته بود بعد از استفاده محلول یه مدت کوتاه ازبین رفت و باز با تعداد بیشتر دوطرفه داره. علائم دیگه ای هم نداره.ممکنه که  وستیبولار پاپیلوماتوزیس ببوده باشه!!!! درصورتی که با محلول سفید شد؟ واکسنارو هم زده و ویرجین هست.اگه ضایعات پوستی از بین بره میتونه رابطه داشته باشه؟؟
ممنون از راهنماییتوت
مشاهده پاسخ دکتر
432
برنامه ریزی جهت انجام عمل

سلام
وقتتون بخیر
بنده قبلا سوالاتی رو با کد رهگیری 175ws738631 خدمتتون مطرح کردم.
حالا چند تا سوال داشتم:
1-از اونجایی که شهرستان هستم، می خواستم بدونم برای اومدن به تهران جهت انجام عمل اصلاحی که فرمودید، از زمان ویزیت در مطب تا انجام آزمایشات و انجام عمل و دوره ی بستری در بیمارستان چند روز زمان نیاز هست؟ همه ی مراحل در یک مقطع زمانی انجام میشه یا در چند نوبت باید بیام تهران؟ (چون نیاز هست که مرخصی بگیرم)
2-دوره ی نقاهت بعد از عمل حدودا چند روزه؟
3-این عمل عوارضی رو به همراه داره؟
4-عمل در چه بیمارستانی انجام میشه و کل هزینه های اون حدودا چقدر میشه؟
5-از اونجایی که امکان اینکه کسی رو همراه داشته باشم مقدور نیست، این مساله مانعی نداره؟
6-درمورد انجام لیزر، زمان و هزینه به چه صورته؟
مشاهده پاسخ دکتر
433
اسپاسم یا تونیسیته آلت تناسلی

سلام جناب دکتر خسته نباشید
من دفعه قبل از مشکلم گفتم مشکلم ای بود که موقع تحرک ورزشی یا موقع راه رفتن تند
یا کلا موقع تحرک آلتم جمع میشه به داخل فرو میره به طوری که فقط کلاهکش بیرون میمونه آلته کوچیکی هم ندارم در زمان نعوظ 15 سانت ودر زمان خوابیده تقریبا 7یا 8 سانت ولی نمیدونم چرا موقع تحرک شدید اینطوری میشه موقع ورزش خیلی اذیتم میکنه شما گفتید از اسپاسم عضلانی هست یا اینکه بدنتون گفتید یه چیزی ترشح میکنه که اسمشو نمیدونم یه چیزم گفتید تونیسیته عضلانی حالا دقیق نمیدونم چی هست ولی من خجالت میکشم برم دکتر اگه با دارویی یا روشی حل میشه اینجا بگید خیلی ممنون اون روش درمان و داروش رو میخواستم ازتون بپرسم
مشاهده پاسخ دکتر
434
زگیل تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید من و خانمم حدود 45 روز پیش به ظاهر دچار علایم زگیل تناسلی شدیم و بعد از مراجعه به دکتر و تشخیص ایشون کرایوتراپی انجام دادیم و خانمم ازمایش پاپ اسمیر و hpy انجام دادن و خداراشکر منفی بود و دیگر دچار ضایعه نشدن ولی خودم حدود 10 روز پیش در همان ناحیه دوباره به طور خیلی خفیف تر دچار همان ضایعه ها شدم و دکتر نمونه برداری انجام دادن و جسارتا نتیجه ازمایش را خدمتتون ارسال میکنم اگر امکانش هست نظرتون و راه های درمانش را بهم بگین ممنون میشم و در ضمن بعصی مواقع دچار خارش شدیدی هم میشن مشاهده پاسخ دکتر
435
مشكل نعوظ

من 4٠ سال دارم و دو سه سال است كه مشكل نعوظ دارم، أوائل اين مشكل كمتر بود ولي الان بيشتر شده و با داروهاي كمكي مثل وياگرا هم خيلي نعوظ مدت داري ندارم.
با توجه به اينكه مشكل فشار و غلظت خون دارم راه حل درماني وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
436
مقعو

آقای دکتر بنده 18 سالمه طی 2سال اخیر حدود 5باربه من تجاوز شده و تو سه ماه اخیر دوبار بوده می خواستم ببینم من بدم واسه آزمون ارتش متوجه میشوند ؟؟؟اگه متوجه میشوند میشه کاریش کرد آقای دکتر لطفا راهنماییم کنید خواهش می کنم !!!اونا هم آلت و نگاه میکنند هم مقعد و .....لطفا کمکم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
437
تنگی مجرای ادراری

باعرض سلام خدمت دکتر عزیز،پدرم یکبارحدود 2 سال و یکسال پیش عمل پروستات انجام داده و در گزارش دکتر که عمل انجام داده اومده که تنگی مجرای ادرار داره و از همون اول ادرارش به صورت قطره ای و همراه با سوزش بوده است جدیدا به دکتری دیگر مراجعه کرده ایم اعلام نموده که پروستات مشکلی ندارد و احتمالأ همون تنگی مجرای ادراری است حالا ما چکار باید کنیم
پدرم حدود 65 سال سن دارد
هر از چندگاهی بدجور احساس ناراحتی دارد که نیاز به نصب سوند جهت خروج ادرار.در ضمن همون پزشک عمل کننده اول تو گزارش نوشته اند گرفتگی مجرای ادراری نزدیک پرده ای هست که اگر خدانکرده صدمه ببیند دیگر نمی‌تواند ادرار را کنترل کند لذا عاجزانه از جنابعالی خواهش دارم ما را راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
438
مجاری ادرار

سوزش ودرد گرفتن بیضها دکتر رفتم به مدت 2 روز انتی بیوتیک مصرف کردم هنوز خوب نشدم وبه سختی ادرار میکنم
میخواستم نظر شما را بدانم که ایا پروستاتیت گرفتم
مشاهده پاسخ دکتر
439
hpv

سلام اقاي دكتر
اميدوارم كه حالتون خوب باشه
سه تا سوال ازتون دارم اگه ميشه پاسخ بديد

من سه ماه پيش از زگيل هاي روي واژنم نمونه گرفتيد و فرستادم ازمايشگاه جواب ازمايشم اومد و تيپ ١١و٦ رو داشتم
بهم گفتيد تست پاپ اسمير هم انجام بدم
بعد از سه ماه از ازمايش اولم تست پاپ اسمير انجام دادم و جواب ازمايشم تيپ ١١و٥٣ بود
ميخواستم ببينم علتش چيه دكتر جان
كه بيرون واژنم ٦و ١١ و داخل واژنم ٥٣و١١ بوده؟
و سوال بعديم اينه كه زگيل هاي داخل واژنو چطوري ميشه درمان كرد؟

سوال اخرم هم اينه كه اين كه ميگن سيستم ايمني بدن بعد از چند وقت اين ويروسو از بين ميبره و ريشه كن ميشه
به معني اينه كه من بعد از درمان و از بين رفتن ويروس ها ديگه هيچ وقت ناقل اين ويروس نخواهم بود ؟
مشاهده پاسخ دکتر
440
کاهش حجم بیضه

با سلام و عرض ادب
آقای دکتر بنده قرص سرترالین 150میلی مصرف میکنم که 2 تا از عوارض این قرص خیلی آزارم میدهد و قطع دارو هم برایم خیلی سخت است.
1)احساس کاهش حجم بیضه که با قطع دارو دوباره خوب میشود.
2)بی میلی جنسی
با عرض معذرت براتون امکان داره که برای برطرف کردن این 2 عارضه اصلی راه حلی ارائه دهید؟(مخصوصا عارضه شماره 1)
از اینکه وقت باارزشتان را برای بنده گذاشتید متشکرم.
مشاهده پاسخ دکتر
441
برجستگى ناحيه ختنه گاه

سلام اقاى دكتر
امروز در هنگام لمس آلت متوجه وجود برجستگى در ناحيه ختنه گاه شدم تقريبا اندازه نخود و يكم كوچكتر دردى هم نداشتم ميشه لطفا راهنماييم كنين نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
442
زگیل تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید.بنده پسر هستم و حدود 3 سال پیش اطراف آلتم زگیل در اومد و به دکتر پوست مراجعه کردم و ایشون من رو فریز کردن،و این کار 3 جلسه انجام شد.به تدریج زگیلها از بین رفتن و پوستم که متورم شده بود خوب شد.الان چند مدتی میشه که من نگاه میکنم و میبینم که زیر پوستم دونه های کوچک هست،و برام سوال پیش اومده که آیا همون زگیل ها هستن؟و اینکه اگه هستن،من میتونم از روش لیزر برای ریشه کنی کامل استفاده کنم؟چون خیلی ضعیفن
ممنون از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
443
مرحله بعد ⏪

با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر
مدتی هست روی نوک آلت تناسلی لکه وجود داره که خیلی نگرانم
ممنون میشم راهنماییم کنید
عکسای مربوط به لکه روی نوک
مشاهده پاسخ دکتر
444
واریکوسل

با سلام و خسته نباشید .من با توجه به توضیحات و تصاویری که توی سایت شما و دیگر سایت ها بود احساس میکنم واریکوسل دارم این رو چطور تشخیص داد میتونم برای ویزیت از شما اقدام کنم
در صورت امکان میشه عکس ارسال کنم
مشاهده پاسخ دکتر
445
زگیل تناسلی

سلام دکتر وقت بخیر
میخواستم از خدمتتون بپرسم شما لیزر برای خانمها در ناحیه تناسلی هم انجام میدید؟!
مشاهده پاسخ دکتر
446
سوزش و گرما در ناحيه مقعد

مدتي است در ناحيه مقعد احساس سوزش و گرم شدن در ناحيه مقعد و نزديك به بيضه دارم و چيزي مثل يك لوله بسيار باريك كه با دست حس ميشود و تا نزديك بيضه راست ميرود آيا اين فيستول است يا ميتوان شك كرد به فيستول و دردهاي شكم در ناحيه راست هميشگي نه و بعد از غذا و يا عصباني شدن درد بيشتر در آن ناحيه دارم ،سن ٢٨ سال مشاهده پاسخ دکتر
447
حرکت بیضه...

سلام خسته نباشید, اقای دکتر من هم توو رابطه هم زمانی ک خود ارضایی میکردم برام پیش اومده ک یکه از بیضه هام بیشتر چپ.... وارد لگن شده و با دست سر جای اول اوردمش, یکم نگرانم نمیدونم علتش چیه ایا واسه افراد دیگه هم پیش میاد؟ و اینکه زمان سکس یا گاهی در طول روز بیضه ها منقبض میشه حس میکنم خیلی کوچیک میشه, اینم طبیعیه؟
ممنونم ازتون
مشاهده پاسخ دکتر
448
آلت تناسلی

سلام من سی سال سن دارم از بدو تولد الت پسرانه داشتم و نماد بیضه را داشتم به تشخیص متخصص غدد و آزمایش کروموزوم من دختر تشخیص داده شدم آلت پسرانه من را بریدند و با دارو بیضه را از بین بردند و طی 4عمل جراحی برای من سوراخ واژن گذاشتند و راه بسته شده ی آن را باز کردند ولی از همان زمان بچگی به انجام کارهای پسرانه تمایل داشتم لباس پسرانه میپوشیدم و کم کم با رسیدن به سن بلوغ موهای بدنم بسیار زیاد شد و بشدت به دخترا علاقه نشان میدهم ، تن صدای بنده هم مردانه است 7سال است که عادت ماهانه نمیشوم و قبل از آن هم هیچگاه منظم عادت نمیشدم . آیا من میتوانم با عمل جراحی آلت خود را پسرانه کنم و با دختری ازدواج کنم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
449
آیا دخترم به بستری نیاز داره و احتمال اینکه با تکمیل دوره درمان خوب بشه ؟؟

وقت بخیر ...دختر من 3 سالش هست 211296 آزمایش ادرار داده و عفونت و خون نشون داد دو دوره نیتروفرانتویین استفاده کرد بعد در 14 فروردین آزمایش داد که دوباره 3 تا خون دو تا پروتئین و نتیجه کشت میکس بوده و سونو انجام دادم که افزایش مختصر اکوی کورتیکال مشاهده شده و cr و bun نرمال بوده الان هم سفیکسیم مصرف میکنه ...میخواستم نظر شما رو هم بدونم ممنون میشم پاسخ بدید مشاهده پاسخ دکتر
450
کراتینین وکلیه

دکترخانمی 27ساله هستم 3سال پیش کراتینین خونم باوجود نرمال بودن ازمایش ادرار واوره 1.1بود که من همان سال به پیشنهاد دکتر سونو دادم وسونو مثانه وکلیه ام سالم بود.سال بعذی مجددا کراتینینم 1بود
وامسال کراتینینم 0.9شده ومن خیلی نگرانم که نارسایی کلیه نداشته باشم درازمایشاتم قندخون اوره وادرار بدون مشکل هست ولی درکل من نسبت به بقیه ازسالهای خیلی قبل بیشتر به دسشویی میرفتم خیلی نگرانم وقصد بارداری دارم درضمن جدیدا وزنم هم چندکیلو کم شده
مشاهده پاسخ دکتر
451
التهاب مزمن پرستات

با سلام و عرض ادب و احترام

بنده با سن ٣٨ سال و به دليل التهاب مزمن پرستات ( اندازه پرستات ٣٧ سي سي ) به مدت دو ماه اوفلوكساسين و ترازوسين مصرف كردم كه علايم خيلي كمتر شده ولي هنوز هنوز درمان نشدم كه با نظر حضرتعالي قرار شد انتي بيوتيك تا ٣ ماه و ترازوسين مدت نامحدود ادامه يابد. كه در هفته نهم درمان هستم.

١- علي الرغم ادامه درمان ، بعضي روزها علايم شدت مي يابد و گاهي اينطور نيست.
كه باعث نااميدي از روند درمان مي شود.
علت اين مسأله چيست و چرا سير درمان صعودي نيست؟ ايا نشانه عدم موفقيت درمان است؟ و توصيه حضرتعالي در اين شرايط چگونه است؟


٢- ايا اگاهي از علت بيماري در روند درمان تاثيري دارد؟ و مي توان علت را فهميد؟
من سندرم روده تحريك پذير دارم ايا ممكن است كه عامل مستقيم و اصلي اين بيماري باشد ؟ لطفا راهنمايي بفرماييد .

با تشكر و پوزش فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
452
پوست الت تناسلی

با سلام اقای دکتر من ۲۱ سال سن دارم . حدود ۶ سال خودارضایی داشتم و الان مدتی هست ترک کردم . پوست التم نازک شده و رنگش هم تیره تر شده و چند لک هم افتاده میخواستم بپرسم در صورت ترک کامل اون و گذر زمان پوست خوب میشه ؟
در ضمن برای بهبود پوست اون و رنگ و رفع چروک چه توصیه هایی دارید ؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
453
بيضه

سلامً دكتر ٣.4 روز پيش پيام دادم گفتم درد بيضه دارم گفتيد هيدروسل و بايد سوناگرافي بشه اين جواب سوناگرافي
فقط ميشه بگيد ناباروري مياره يا عامل سرطانه لطفا جواب ٢ تا سوالارو بدين ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
454
را

با عرض سلام
میخواستم ببینم این ازمایش معتبر هست؟
برای رابطه 4و5 و8 فروردین
مشاهده پاسخ دکتر
455
زيگيل تناسلي

كدوم روش براي از بين بردن زيگيل مناسب تر هست و هزينه چه قد دارد مشاهده پاسخ دکتر
456
تبخال تناسلی

سلام و خسته نباشید
بنده به تبخال تناسلی مبتلا هستم و هر بار که عود میکنه با قرص اسیکلویر بر طرف میشه و با قطع کردن قرص دوباره ضایعات د جای دیگری ظاهر میشن،باید چیکار کنم و ایا داشتن تبخال دلیلی به داشتن ایدز هست یا خیر
ممنون میشم اگه جواب بدید خیلی مهمه.
مشاهده پاسخ دکتر
457
زگیل تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید . من یه چند مدتی هست که در حدفاصل بین مقعد و واژن یه ضایعه گوشتی احساس کردم که بعد از مدت حدودا 2 هفته یه ضایعه دیگه در اطراف واژن برام پدیدار شده که باز به صورت ضایعه گوشتی خیلی ریزه. میخواستم بدون این به طور قطع ایا زگیل تناسلیه یا ممکنه بیماری دیگه هم باشه که با ضایعه گوشتی همراه و مشابه زگیل تناسلیه؟! مشاهده پاسخ دکتر
458
تاول های ریز در حد فاصل پایین آلت به پایین تا ران تقریبا روی پوست و در حال گسترش

سلام دکتر.وقت بخیر.من چند روزیه در قسمت پایین حد فاصل پایین آلت تا ران تعدادی تاولهای کوچک بوجود اومده که بعد از خالی شدن تدشحات به شدت میسوزه.سوزش در الت تا انتهای مقعد احساس میکنم و خود ناحیه زخم...یه ترشح شفاف هم به مقدار کم مشاهده کردم....ممنون میشم راهنمایی و کمک کنید.من از جنوب هستم.سپاس مشاهده پاسخ دکتر
459
زگیل تناسبی

با سلام و خسته نباشید خدمت شما
7یا 8 ماه قبل روی تنه التم موقع اصلاح با تیغ بریده شد که بعد از مدتی گوشت اضافی در اومد که من فک میکردم گوشته ولی الان یک هفتس فهمیدم زگیله به اندازه نصف عدس و خاکستری رنگ
وچند تا زیر الت خیلی ریز هست
نمیدونم چیکار بکنم
تو اینترنت این چیزایی که مینویسن واقعا نمیدونم چیکار بکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
460
تشخیص زگیل تناسلی

بنده سه ماه پیش برای معاینه معمول به دکتر زنان مراجعه کردم و ایشان برآمدگی هایی در قسمت واژن بنده مشاهده کردند که مشکوک به زگیل تناسلی بود سپس ازمایش اچ پی وی دادم و نتیجه مثبت نوع 16 بود پس از چندین بار مصرف پماد آلدارا حساسیت شدید به آن پیدا کرده و دکتر گفتند مصرف را قطع کنم از طریق کانالی در تلگرام با رژیم غذایی آشنا شدم که در ان نزدیک به یک ماه نباید فراورده های حیوانی و شکر مصرف میشد و یک نوع دم نوش گیاهی و سیر و عسل هر روز باید مصرف میشد پس از یک ماه که رژیم را رعایت کردم مجددا ازمایش دادم البته ازمایش من به آزمایشگاه دیگری فرستاده شد که این دفعه منفی شد ولی همچنان برجستگی های واژن روی لبه های کوچک وجود دارد حال من نمیدانم که آیا ازمایش اول اشتباه بوده و یا با رژیم غذایی درمان شده ام و آیا این برجستگی ها زگیل میباشد یا خیر تصاویر نیز پیوست میشود . ممنون میشوم راهنمایی فرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
461
زگیل

من حدود سه ماه پیش برای معاینه معمول به دکتر زنان مراجعه کردم ایشان برآمدگی های مشکوک به زگیل را در واژن من مشاهده کردند و تست اچ پی وی را توصیه کردند نتیجه ازمایش من مثبت و اچ پی وی نوع 16 بود سپس کرم آلدارا استفاده کردم و پس از چندین مرتبه استفاده دچار حساسیت شدید شدم و دکتر گفتند مصرف پماد را متوقف کنم من از طریق کانالی با رژیم غذایی آشنا شدم که گفته شده بود اچ پی وی را درمان میکند و نزدیک یک ماه رژیم غذایی را که در ان نباید فرآورده های حیوانی و شکر مصرف میشد را رعایت کردم سپس مجددا آزمایش دادم که البته آزمایش دوم من به آزمایشگاه دیگری فرستاده شد (آزمایشگاه مستوفی) و نتیجه منفی بود ولی همچنان برآمدگی ها روی لبه های واژن من وجود دارد من نمیدانم آیا آزمایش اولی اشتباه بوده یا من درمان شده ام و آیا این برآمدگی ها زگیل میباشد یا نه عکس نیز پیوست شده است. ممنون میشوم راهنمایی فرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
462
واریکوسل

سلام و خسته نباشید بنده سی و پنج سال دارم و با سونوگرافی که انجام داده ام واریکوسل ساب کلینیکال در بیضه چپ دارم

و ازمایش اسپرم نیز با pr+np=52 و Im=48 و مورفولوژیHead=74 neck=23 tail=4 با توجه به این ارقام و داشتن واریکوسل ساب کلینیکال در بیضه چپ آیا امکان باروری به روش طبیعی وجود دارد یا نیازمند جراحی و دارو است.با تشکر فراوان.
مشاهده پاسخ دکتر
463
زیگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
آیا مردی که داخل دهانش زیگیل تناسلی داشته باشه با مکیدن نوک سینه خانم باعث انتقال زیگیل تناسلی به سینه می‌شود ؟
آیا زیگیل تناسلی به جز در نواحی مخاطی درجاهای دیگری از بدن مانند سینه هم به وجود می آید ؟
اگر شخصی که زیگیل تناسلی داره به آلت تناسلی خودش دست بزنه و بعد به وسیله ای دست بزنه آیا با لمس آن وسیله امکان انتقال ویروس وجود داره ؟
مشاهده پاسخ دکتر
464
بيماري هیپوسپادیاس

من ختنه مادرزادي بود و به دليل بيماري هیپوسپادیاس عمل كردم در طن شش سالگي ولي خوب نشدم و تا الان با اين بيماري سر كردم
واينكه زير الت تناسليم 4سوراخ ريز و يك سوراخ اصلي است
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
465
مشکل عدم نعوظ

سلام پسر 37 ساله مجرد هستم حدود چند ماه است که اصلا نعوظ نمی شوم. لطفا راهنمایی کنید. ایا راه حل دارد که دوباره التم نعوظ داشته باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
466
کبودی روی بالای کلاهک آلت

سلام
چند وقتی است که روی کلاهک آلتم کبودی زیر پوستی ایجاد شده
نه تورم دارد نه چیزی
لطفاً راهنمایی بفرمایید
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
467
سوزش پوست آلت

با سلام
اقای دکتر 27 ساله هستم.قبلا نزدیک 7ماه پیش یک بار از داروی حمام سنتی(موبر)که قوی هست استفاده کردم، و حواسم نبود که بیشتر از نیاز زمانی روی الت و اطراف بوده است، و بسیار سوزاند طوری که مدتها در نشستن و... با مشکل جدی مواجه بودم.والان یکم بهتر شده ولی کماکان 2دقیقه بدون تکان خوردن نمیتونم راحت بشینم و پوستش زود به بدنم میچسبد و حرارت به وجود امده در محل اتصال پوسترها میسوزد.به طوری که بیشتر اوقات به جهت سوزش و گرمی پوست آویزان است.مشکلم رو چطور برطرف کنم.
مشاهده پاسخ دکتر
468
ضایعه

سلام اقای دکتر
بنده چندی پیش خدمتتان مراجعه داشتم
تعدادی عکس برایتان ارسال کردم نظرتان در مورد این ضایعات چیست ؟ ایا زگیل هستن ؟اگر در هر شرایط چه زگیل باشند و چه نباشند بخواهم لیزر کنم چقدر هزینه ش میشه ؟ تقریبا 7 ضایعه ریز هست
این ضایعات تو روحیه من تاثیر داره و هر طور باشه میخوام لیزر کنم .
سوال دیگر اینکه زیر پوست الت بنده ناحیه پایین کلاهک هنگام نعوظ رگی سفت می شود و بعد از رفع نعوظ محو میشه میخواستم در این مورد هم نظرتونو بگید خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
469
الت تناسلی نوزاد

سلام داداشم 5 ماهه هست بیضه سمت راستش رفته بالا ولی اول خوب بود ایا مشکلی داره!!!؟ مشاهده پاسخ دکتر
470
کوتاهی آلت

سلام من طول آلتم حدود 14 سانت هست و قدم در حدود 2 متر هس همین باعث مشغولی ذهنم شده میخوام طول آلتم زیاد بشه چکار کنم راهنمایی کنید
بهترین راه حل را بدید من تا حالا رابطه جنسی نداشتم ..مجردم .بیشتر نگران اینم که بعد از ازدواج دچار مشکل بشم ..همین اعتماد به نفسم رو مائ یک اورده
مشاهده پاسخ دکتر
471
برآمدگی غده مانند زیر آلت‌تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
پسر هستم و 24ساله امروز متوجه برامدگی ای در قسمت میانی زیر آلت تناسلی شدم حالت غذه اندازه‌حدود یک نخود نمیدونم از کی اینطور شده
میخواستم بپرسم ممکنه نیاز به پیگیری و مراجعه به پزشک باشه؟

متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
472
کلیه ها

با سلام دکتر کلیه چپ من درد داشت سونوگرافی که دادم همه چی عادی بود سنگ هم نبود ولی کلیه چپ استاز خفیف داره چاره مشاهده پاسخ دکتر
474
التهاب قسمت جلویی آلت تناسلی

::
آقای دکتر سلام . با عرض معذرت از چند روز پیش آلت بنده در قسمت جلو یک تاول بدون رنگ و کوچک زد و کم کم تاول بزرگ و پاره شد و الان تمام سر آلتم قرمز رنگ شده و ترشحات سفید رنگی دارد و در هنگام دفع ادرار کمی سوزش دارم . میخواستم بدانم چه کار باید بکنم . آیا پماد خاصی باید مصرف کنم ؟ در ضمن سال قبل هم همین حالت برایم پیش آمد اما به گستردگی الان نبود و پس از چند روز خود بخود خوب شد . شرمنده و سپاس از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
475
سوزش و درد

مدتيست زير بيضه هايم جاي پروستات احساس سوزش و اذيت شدن دارم و چيزي شبيه به لوله بسيار باريك و سفت كه با دست حس ميشود نميدونم اين شقاق هست يا چيزي شبيه التهاب پروستات حس گرم شدگي هم دارم لطفاً راهنمايي بفرماييد بسيار هم اضطراب و استرس دارم در حالت عادي ،سن ٢٨ ،قد ١٧٩،وزن ٧٢ مشاهده پاسخ دکتر
476
حساسیت شدید سر الت تناسلی و انزال زودرس

سلام.وقتتون به خیر
من یه پسر ۲۰ ساله هستم
مشکلم اینه که چه توسط خودم و چه توسط شخص دیگری التم تحریک بشه در حدود یک دقیقه انزال رخ میده (البته اگه خشک باشد کمی بیشتر طول میکشد)
مشکل دیگم هم اینه که سر الت تناسلی بنده به شدت حساسه اما نه حساسیتی که ازش لذت ببرم یا باعث انزال بشه بلکه کاملا برعکس اینقدر حساس هستش که (قلقلکی) وقتی قلقلک میاد دیگه حتی حس تحریک شدنم هم از بین میره و دیگه نمیتونم به عمل تحریک ادامه بدم (حالا چه خودم چه شخص مقابل) در ضمن من پیش اب یا همون مذی رو هم ندارم
لطفا منو راهنمایی بفرمایید که چطور زود انزالی خودمو به صورت دائمی بر طرف کنم (نه استفاده از اسپری و ...)
اگه قرص و کپسولی مورد اعتماد شما هست بگید تا ازش استفاده بکنم
در مورد اون قلقلکه هم لطفا راهنمایی بفرمایید
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
477
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
478
مشکلات بیضه وواریکوسل

سلام
خدمت دکترعرض کنم چندسالیست حدودا10سال وبیشتر.که دربیضه سمت چپم رگهای بزرگ واضافی لمس میشود دردندارد ودرنزدیکی هم مشکل ندارم.
روش حل مشکل چیست.
البته ناگفته نماند که 15ساله بچه دارنمیشم سه تابچه دارم که اخرینش 15ساله است .دکتر رفتیم وازپایش دادیم بنده مشکلی نداشتم ودکتدگفت که خانم تخمهایش فعال نمیشه .
آیا امکان دارد ناباروری ازبنده بخاطر این ضایعه باشد.
مشاهده پاسخ دکتر
479
چربي اطراف آلت تناسلي

سلام خسته نباشيد
اطراف آلت تناسلي من چربي زيادي داره و وقتي دو طرف آلت رو فشار ميدم ٢ تا ٣ سانتيمتر به طول آلت اضافه ميشه .
ميخواستم بدونم آيا نياز به جراحي وجود داره يا خير ؟
در صورتي كه صلاح بدونيد عكس رو واستون ميفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
480
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید مدتی قبل تماس گرفتم روی آلتم پوسته پوسته میشد و قرمز مثل آفتاب سوختگی. یک لوسیون کرو تریمازول و پماد هیدرو کورتیزون تجویز کردید که مدتی خوب بود حالا دوباره مثل قبل شده ممنون میشم راهنمایی کنید .با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
481
زگیل تناسلی

زگیل تناسلی
سلام دکتر، خانوم من دچار زگیل تناسلی شده و 4 باری هست تحت درمان از فریز استفاده کردن، ولی متاسفانه به جای اینکه کمتر بشه بزرگتر هم شده و حتی توسعه یافته، میخواستم ببینم راه بهتری وجود داره که هر چه سریعتر بهبود پیدا بکنه
مشاهده پاسخ دکتر
482
لکه قهوه ای(سیاه) روی آلت + جوش های صورتی

سلام. خسته نباشید. مدت سالهای زیادی است که لکه های قهوه ای روی کلاهک آلت تناسلی من وجود دارد. سالها بود بهشان توجهی نمی کردم. اما احساس می کنم بیشتر شده اند.

این یک نکته که نگرانم کرده و نکته دیگر، ضایعات پوستی , برآمدگی های صورتی رنگ و سفید دور کلاهک هست.
در عکس ارسال کردم. متاسفانه خود ارضایی هم زیاد داشته ام. آیا راهی برای درمان آن هست؟ اصلا اینها چیستند باید چه کار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
483
تفسیر جواب ازمایش اسپرم

لطفا این جواب رو برسی کنید،
Semen volume 1.50
Semen ph 8.00
Sperm count 22.52
Motile sperm {01e6fd1ed7b61b0bc2d3d165c18e5c7423d9384b35140546e8688022c3b68373} 59.52
Progressive sperm {01e6fd1ed7b61b0bc2d3d165c18e5c7423d9384b35140546e8688022c3b68373} 54.76
Round cell 0.43
Wbc-hpf 01
Normal morphology {01e6fd1ed7b61b0bc2d3d165c18e5c7423d9384b35140546e8688022c3b68373} 60.00
مشاهده پاسخ دکتر
484
تغییر رنگ پوست سر آلت تناسلی

با عرض سلام و احترام، حدود دوسالی هست رنگ قسمت چپ پوست سر آلت تناسلی تغییر پیدا کرده و روشنتر از سایر قسمتهاشده است. البته یکدست نیست و به صورت لکه های نامنظم و پراکنده اند. و نکته دیگر اینکه آلت تناسلی همیشه به سمت چپ متمایل بوده و لکه ها در اصطحکاک با پوست زیر شکم هستند. ممنونم نطرتون بفرمایید و تشکر فراوان بابتوقتی که میذارین?? مشاهده پاسخ دکتر
485
نازک شدن پوست ختنگاه ولکه قرمز کم رنگ روی کلاهک

سلام روز بخیر
آقای دکتر یه چند وقتی هست روی ختنگاهم بعد از نزدیکی با کاندوم پوستش میرود بعد از مدتی خوب میشود جدیدآ روی کلاهک تناسلیم یه دولکه قرمزی کم رنگم به وجود آمده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
486
مشاوره

باسلام خدمت جناب دکتر.ببخشیدمن شوهرم معدش سیاه کارمیکردبردیم آندوسکوپی گفتن زخم بدخیم داره ‌.حالابایدبعدازداروی معده به کدام دکترمراجعه کنیم
گفتن که دکتر اورولوژی هم زیر نظرشون داشته باشه خواستم بپرسم مگه مشکل به دکتراورولوژی هم مربوط میشه ؟میشه راهنمایی کنید لطفا
مشاهده پاسخ دکتر
487
وایکوسل و معافی

سلام وقت بخیر سوالاتی داشتم اقای دکتر ، من پسری 20 ساله هستم الان دو ماهی است فهمیدم واریکوسل دو طرف دارم جواب سنوگرافی میفرستم براتون که 1 ماه پیش انجام دادم ،ازمایش اسپرم انجام دادم همون 1 ماه پیش که جوابش خوب بود دکتر گفت احتیاجی به عمل نیست فقط 6 ماه دیگه دوباره سونو رو بده ،،حالا سوالاتی داشتم من الان موعد سربازیم رسیده ایا میتونم برای معافی اقدام کنم ایا معاف میشم ؟ سوال دیگرم اینه که من مدتی است وقتی که خیلی روی پا می ایستم یا یه چیز سنگین بلند میکنم‌ قسمت کناری مثانه تیر میکشه بعضی وقت ها چپ بعضی وقتها راست،بعد از چند دقیقه یا یک ساعت استراحت خوب میشه میخواستم ببینم دلیلش چیه میتونه از همون واریکوسل باشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
488
بالا امدن بیضه هنگام ادرار و مدفوع

سلام یک یا دو ساله هنگام داشتن ادرار و مدفوع بیضه ها منقبض شده مث زمان سرما و بیضه سمت چپم بالا میاد ولی به داخل نمیره یعنی به پوست فشار میاره و پوست بیضه سمت راستم جمع تره ولی سمت چپم چون بیضه میاد بالا و جلو پوست رو کش میاره و یه رگم دیده میشه و بعد تخلیه ادرار و مدفوع باز بیضه ها به پایین میره و به حالت طبیعی بر میگرده میخواستم ببینم علت چی میتونه باشه درضمن هیچ درد و سوزشی هم نداره . راهنمایی کنید .ممنون مشاهده پاسخ دکتر
489
زگیل تناسلی

سلام و خسته نباشید.من دختری باکره هستم حدود یک سال پیش زگیل تناسلی داشتم دو عدد که فریز کردم و خوب شد حالا بعد از یکسال دوباره اما با تعداد زیاد نواحی واژنم زده .آیا این ویروس تا پایان عمر در بدن من می ماند یا امکان ریشه کنی آن وجود دارد؟با توجه به این که من دخترم چه نوع آزمایشی برای تشخیص نوع آن میتوانم بدهم؟ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
490
زگيل تناسلي

من تازه متوجه شدم اطراف مقعدم دو نه هاي سفيد رنگ زده ، تو اينترنت سرچ كردم نوشته بود زيگيل تناسليه و ممكنه كه در ناحيه واژن هم باشه كه وقتي نگاه كردم ديدم در قسمت پايين دونه هاي خيلي ريزي هست، با سركه خودمو شستم ولي دچار ترشح و خارش شدم، من رابطه جنسي خطر ناك اصلا نداشتم ، نميدو نم چرا اينجوري شده
الان بايد به دكتر زنان مراجعه كنم بعد براي مراحل بعد پيش شما بيام يا نه؟
من ٣ ماه قبل از اينكه اين مشكل برام پيش بياد براي چكاپ ساليانه تست سرطان دادم و اين جوابشه
توي مدت من اصلا سكس نداشتم
اين عكس از ناحيه مقعد هستش
مشاهده پاسخ دکتر
491
دختر تک کلیه و ازدواج با او

سلام دکتر
بنده میخام با دختری ازدواج کنم که از بچگی یک کلیه داشته و طبق گفته خودش کلیه دیگرش هم درست کار نمیکنه ولی خودش میگه که هیچ مشکلی نداره و الان که 22 سال عمر داره میگه سه سالی هست که به دکتر مراجعه نکرده و فقط یک قرص فشار داره که اونم استفاده نمیکنه و مبگه دکتر گفته در مصرف نمک و لبنیات یکم کمتر استفاده کنه مشکل ظاهری هم نداره فقط یکم قدش کوتاه هست که خودش میگه بخاطر داروهایی هست که در بچگی استفاده کرده
به نظرتون برای ازدواج با این شخص مشکلی پیش نمیاد در آینده از نظر حاملگی از نظر سلامت خودش و در کل به نظرتون باهاش ازدواج کنم یا نه واقعا نیازمند جوابتونم
مشاهده پاسخ دکتر
492
درد بيضه

سلام خسته نباشيد
از ظهر بيضه درد دارم
الان رفتم حموم به بيضه راستم دست زدم انگار يه مايع ژله اي داخلش هست
چيه دكتر و بايد چيكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
493
زگیل

با سلام یه ضایعه داحل لبه ی داخلی واژن من هست احساس میکنم زگیله نمیدونم البته شاید بافت واژن باشه ولی خیلی ترسیدم نمیدونم جی هست ..نمیدونم وجود داشته یا نه مشاهده پاسخ دکتر
494
آنژیوکراتوم آلت تناسلی

با سلام و خسته نباشید
من 30 سالمه و متاهل هستم دوسالی هست دچار انژیوکراتوم در ناحیه تناسلی خود شدم که اول کم بود و الان زیاد شده ضمن اینکه یکیش برجستگی داره و سوزش ولی مابقی فقط گاهی دچاره خارش میشه یکبارم فریز کردم البته یک مرحلشو رفتم. الان بخاطر اینا من نمیتونم موهای این قسمت و بزنم نه با پماد نه با تیغ نه با اپیلاسیون والان من واقعا دارم اذیت میشم
سوال اول :علت بوجود آمدنش چیه؟
سوال دوم: راه درمان قطعیش چیه.
سوال سوم: الان من با وجود اینا بار دار هستم مشکلی در بارداری من ایجاد میکنه؟
خون ریزی میکنه؟ من قراره طبیعی زایمان کنم
الان یک ماو و نیمه که باردارم
میشه کامل راهنماییم کنید چون استرس دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
495
زخم الت تناسلی

زخم و ترکیدگی پوست آلت بعد از مقاربت مشاهده پاسخ دکتر
496
تنگی مجاری ادراری

سلام آقای دکتر ، وقت بخیر ، من 40 ساله هستم . از بدو تولد مشکل دارم .محل خروج ادرار من از زیر آلت بوده در سن 9 سالگی عمل کردم و تقریبا از همان موقع تا الان مشکل تنگی مجاری اداری دارم و طبق نظر پزشکان در بابل رفتم ، اظهار داشتند که تنگی در 2 قسمت لوله مجاری می باشد و چندین بار عمل سیستوسکپی را انجام دادم ولی متاسفانه هیچ فایده ای ندارد و پزشکان معتقد بودند که در حال حاضر باید با همین وضع به زندگی خود ادامه دهم و کاری از دست آنان ساخته نیست . سوال این است با توجه به علم امروز آیا می شود محل تنگی را از بین برد و مشکل من حل شود یا نه ؟ در ضمن من به دلیل تنگی مجاری ادرای و ضعیف بودن اسپرم ، دچار مشکلات نازایی هم هستم . مشاهده پاسخ دکتر
497
واریکوسل باعث مانع شدن از ورزش کردن و پیاده روی میشه؟

با عرض سلام خدمت شما اقای دکتر جباری..من 18ساله هستم و از هفته پیش احساس درد از ناحیه سمت بیضه چپ داشتم و پیش دکتر رفتم و بعد سونوگرافی گفتن که ‌واریکسول گرید 1 دارم و خفیفه و نیازی به عمل نداره..گفتن که در اثر کارایه سخت به وجود اومده و باید کمتر راه برم و بایستم منتهی من میخوام که باشگاه برم..میخواستم بدونم مانعی نداره برم یا اگه داره خواهشا به راهی جلوم بزارید
و اینکه من از نظر جنسی کاملا سالم هستم و اصلا ازین مشکلات برام پیش نیومده بود.. این موضوع باعث میشه در اینده مشکل جدی برام پیش بیاد؟
مشاهده پاسخ دکتر
498
مشكلات پوستي آلت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد
تقريبا دو ماهه كه پوست آلتم خشك و پوست پوست ميشه و خارش و سوزش داره و بعضي وقت ها هم درد داره
من قبلا وقتي از حموم بيرون ميومدم به دور و بر آلتم كرم ميزدم
براي درمانش بايد چكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
499
مشکلات کجی آلت

پسری هستم 20ساله که حدودا 4سال پیش به دلیل استرس از کوچکی آلت به دنبال راه حلی برای آن بودم(غافل از اینکه آلتم اندازه نرمال را دارد) و با روش پنیمور که در یکی از سایت ها به آن برخوردم سعی در بزرگ کردن آلت داشتم که نمیدانم به خاطر همین امر یا امر دیگری منجر به کجی آلتم شده بطوری که دو پلاک در تنه ی آلتم به وجود آماده و کمی انحراف(حدودا 15درجه) در آن به وجود آورده است و یک انحراف شدیدتر از قسمت ابتدای آلت که به طور کامل آلت را به یک سمت(سمت چپ) خم کرده است اما میتوان آن را با دست برطرف کرد نیز به وجود آمده.
این انحراف ها در حالتی که آلت نعوذ ندارد شدید است اما هنگام نعوظ کمی از شدت آن کاسته میشود.
و مشکل دیگر اینکه آلتم در هنگام نعوظ نزدیک به شکمم می ایستد(15درجه فاصله با شکم)اما این را هم میتوان با دست درحالتی که کمتر درد ایجاد شود تا 60درجه فاصله با شکم نگه داشت.
میخواستم اگر زحمتی نیست نظرتان را راجع به این مشکلات بطور مفصل بگید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
500
خال های گوشتی یا زگیل اطراف مقعد

با عرض سلام و احترام
جناب آقای دکتر بنده حدود یک سال پیش متوجه دانه های کوچکی در اطراف مقعد شدم. درآن زمان بنده هیچ گونه آشنایی با بیماری به نام زگیل تناسلی نداشتم. از آنجا که این دانه ها شبیه به زگیل های معمولی بود فکر کردم که زگیل باشد و راه های درمان زگیل را سرچ کردم. که با کلمه زگیل مقعد مواجه شدم....پس از خواندن مطالب مربوط به آن در حالی که تصورم این بود که این دانه ها اسکین تگ باشند، اما بسیار هم وحشت زده شدم. من به دلیل شرایط کاری و تحصیلی همواره مجبور به استفاده از سرویس های بهداشتی عمومی بوده ام و خب گاها از نظر بهداشتی شرایط نامناسب بوده. مثلا سرویس های بین راه..
با این حال من محلولی را از دارو خانه تهیه کردم. البته محلول جهت رفع زگیل و تگ پوستی به بنده داده شد، و اینکه زگیل در چه ناحیه ای هست عنوان نشد. پس از دوبا استفاده از محلول دانه ها از بین رفت. اما مجددا پس از مدتی ظاهر شدند. من واقعا نگرانم و ممنون میشم اگر به بنده کمک کنید. بنده چندتا عکس گرفتم البته بعد از گرفتن عکس باتوجه به پوست اطراف بنظرم یک ویژگی پوستی آمدند نه بیماری. چیزی شبیه به خال گوشتی. اما چیزی که بنده را نگران می کند اینه که جدیدا متوجه شدم که آب سرویس بهداشتی محیط کار من بالاست و متاسفا گاهی این آب به سمت بالا ترشح شده و پوست این ناحیه را آلوده کرده.
ضمنا بنده 38 سال دارم و مجرد.
البته قبلا نیز سوالی پرسیده بودم از خدمت جنابعالی که لینک پاسخ شما به سوال قبل این است?

https:www.drjabbari.comfaq?read=l87cg989617
نام محلولی که قبلا استفاده کردم و دست ساز بود ظاهرا
Flex coha
یا چیزی شبیه به این می باشد.
ممنون از توجه شما
مشاهده پاسخ دکتر
501
دانه دردناک روی بیضه

سلام جناب دکتر
مدت چندماهی هست که متوجه یک دانه ریز شاید بقطر 1 میلی متر اما دردناک در صورت تماس روی بیضه راست خود شده ام . لطفا راهنمایی بفرمایید؟
مشاهده پاسخ دکتر
502
انتقال ویروس

باعرض سلام
آقای دکتر من4و5فروردین بایکنفرو8فروردین با یکنفر دیگ رابطه جنسی محافظت شده داشتم اما در حدود 2دقیقه بدون کاندوم. روز 7گلوم درد گرفت روز 9تب گردم. و الان آب دهنمو قورت میدم گوشام تق صدا میده. الان نمیدونم غدد لنفاوی باد کرده یا نه پیش دکتر عفونی رفتم گفت هیچی نشده فقط سرما خوردی. آیا ممکنه من مبتلا به اچ ای وی شده باشم
مشاهده پاسخ دکتر
503
زیگیل تناسلی

سلام آقای دکتر بنده پسری 32 ساله مبتلا به زیگیل تناسلی هستم و با روش فریز کردم علائم از بین بردم قصد ازدواج دارم نمیدونم چطوری به همسرم بگم آیا قبل رابطه ایشون واکسن بزنه بعد ما میتونم راحت رابطه جنسی داشته باشیم چطوری خیالشا راحت کنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
504
بعد از عمل سنگ کلیه

با سلام آقای دکتر .من ایران نیستم بنابراین امکان دیدار حضوری با شما را ندارم و میخواستم اگه امکانش هست مرا اینجا راهنمایی بفرمایید.من عمل سنگ کلیه با لیزر رو داشتم که دکتر برای من استین گذاشت و گفت بعد دو هفته استین برداشته میشه.اما. حالا چند روزی بعد از عمل من رابطه جنسی داشتم و به ارگاسم هم رسیدم اما مایع منی از من خارج نشد و در اصل dry ejaculationداشتم.خواستم ببینم این نرمال هست و اگه بعد عمل این نرمال هست تا چه زمانی ادامه خواهد یافت ..لطفاً من رو از نگرانی در بیارین .با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
505
طول الت تناسلی

سلام وقت بخیر من21سالمه و ازدواج کردم اما به دلیل مشکل جنسی داریم جدامیشیم طول الت من درحال خابیده حدود2سانته وحالت دیگه 7سانت چکارکنم زندگیم داره میپاشه مشاهده پاسخ دکتر
506
درد بیضه سمت چپ

با سلام وعرض خسته نباشید خدمت دکتر بزرگوار بنده ۳۰سالمه متاهل هستم چندروز پیش چند بار پشت سرهم بعداز نعوظ بلند مدت نزاشتم که انزال و منی خارج شود بلند میشدم وای میستام یامینشستم دوروز پیش بعد از ظهر احساس کردم پایین کمرم وبیضه چپم درد می کند و دیشب و امروز هم درد گرفته است چه کار کنم جناب دکتر بزرگواری کنید جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
507
اندازه آلت

سلام
من ٢٨ سال سن دارم و اندازه آلتم در حالت راست ١٢ سانتیمتر و قطر آن ٩ سانتیمتر می باشد
خواستم بپرسم چکار کنم که قطر آلتم بیشتر بشه
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
508
مشكل پروستات پدرم

جناب دكتر سلام و عرض أدب
بابام در حال حاضر ٨6 سال سن دارد. سال ٩٣ بخاطر مشكل بزرگي پروستات و بِنَا به تشخيص پزشك يك عمل پروستات بسته انجام دادند.
اما كمتر إز دو سال مجددا پروستات شون بزرگ شد و دوباره دچار مشكلات قطره قطره شدن إدرار و در وضعيت حاد عدم توانايي در تخليه مثانه مي شدن به حدي كه مجبور به سونداژ ميشديم.
ضمنا به پزشكهاي متعددي مراجعه كرديم كه إعلام كردن بخاطر نداشتن بنيه جسمي و احتمال عدم كنترل ادرار بعد إز عمل، امكان عمل مجدد حتي بصورت بسته نمي باشد.

در حال حاضر فقط إز قرص تامسولوسين استفاده ميكند و دچار ورم هر دو پا (إز مچ پا به پايين)، بيرون روي ناشي إز عم دفع ادرار و تعرق زياد در طول شبانه روز به حدي كه مجبور به تعويض لباسهاش ميشويم و ناتواني در حركت و برخي مواقع افزايش فشار خون شده است.
جناب دكتر خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد كه چه اقدامي برأي بعبودي پدرم انجام دهم.
ناگفته نماند بابام فوبياي مطب و بيمارستان دارد و هر وقت وارد مطب ميشود فشار خون بابام تا حدود ٢٠تا ٢٢ بالا ميرود.
و بعد إز خروج إز مطب و كمتر إز نيم ساعت مجدد فشار خونش نرمال ميشود.
مشاهده پاسخ دکتر
509
ویروسHPV

سلام من مبتلا ب ویروسhpvهستم از نوع خوش خیم و زگیل تناسلی قبلا داشتم ولی الان خوب خوبم چند روز پیش با کسی فقط رابطه دهان به دهان داشتم یعنی فقط لب گرفتن میخواستم بپرسم ایشون میشه این بیماری رو گرفته باشه؟؟خواهش میکنم جواب بدین و اگه گرفته باشه کجا و چجوری باید بفهمه مشاهده پاسخ دکتر
510
متورم شدن رگ

سلام،در زیر کلاهک آلت رگی به اندازه ۱.۵ سانت متورم شده که در شهرستان به اورولوژیت مراجعه کردم گفت لخته شدن خون و قبلا از شماهم پرسیدم فرمودین که ترومبوفلبیت هستش و رفته رفته خوب میشه و الان ۴ماه گذشته و تغییری نکرده و با پیاده روی و سرپا ایستادن این رگ متورم تر و سفت تر میشه و برام خیلی نگران کننده شده، لطفا کاملتر راهنماییم کنین ،ممنون مشاهده پاسخ دکتر
511
مرحله بعد ⏪

Vahid M:
سلام وقت بخیر، روی ناحیه ختنه گاه با چشم به صورت عادی قابل مشاهده نیست ولی وقتی پوست آنرا باز میکنم و از نور واسه دیدنشون کمک بگیرم دانه های خیلی ریزی دیده میشن که کم و زیاد هم میشن و همیشه یکسان نیستن و سالهاست که وجود دارن، سرکه زدم به نظرم بیشتر شدن و الان دو هفته هست از پماد آلدارا استفاده میکنم باز احساس میکنم بیشتر شدن کمی، پاپول مرواریدی هم دور کلاهک دارم، کلافه شدم بس که ریز هستن واسه تشخیص و دکتر رفتن هم به نظرم مشکل سازن، آیا میشه این برجستگی های ریز زگیل نباشن؟
یعنی میشه روی پوست ختنه گاه هم دانه های ریز چربی باشن؟ آخه اونجا مثل پوست عادی نیست و اگر زگیل نباشن چرا کمتر و بیشتر میشن؟
مشاهده پاسخ دکتر
512
نادر قائمی وقت گرفتم برا جراحیواریکسل

سلام آقای دکتر وقت بخیر . بنده قایمی از مریض هاتون هستم که برا روز پنجشنبه 30 فروردین وقت جراحی دادین تو بیمارستان مادر. دکتر تو مطب وقتی به نتیجه سونوگرافی نگاه کردین گفتین سایز بیضه اندازه کف کوچیک نرمال هست من اومدم سونوگرافی سه یال پیش رو که نگاه کردم اندازه بود 41-26-19 و سونوگرافی چند روز پیش 37-26-19 یعنی بیضه من تحلیل رفته میخواستم بدونم بعد عمل واریکسل من بیضه ها کوچیکتر می شن باز یعنی تحلیل میرن همینطوری و آیا اندازه ای که الان دارم باعث مشکل تو نعوظ و... خواهد کرد منو. راستش گفتین من تمایلی به عمل ندارم من کمی نگران شدم میشه دلیل عدم تمایلتون رو بفرمایین . مشاهده پاسخ دکتر
513
چگونه از ادرار زياد جلوگيري كنم؟

چرا ادرار زياد دارم؟
ادرار زياد دارم
مشاهده پاسخ دکتر
514
مرحله بعد ⏪

بیست یک سال سن دارم ویکی از بیضه هام داخل شکمم قرار گرفته وازمایش اسپرم دادم گفتن ضعیف هستم
سوناگرافی دادم محل بیضه مشخص شده در ضمن یک بچه دارم
حالا دکتر بیضه میتوان به کیسش برگردون وبرای باروری باید چیکار باید بکنم
مشاهده پاسخ دکتر
515
جوش ناحیه تناسلی

سلام اقای دکتر چند روزیه که متوجه ظاهر شدن چیزی شبیه به یک جوش چرکی در ناحیه سمت چپ کیسه بیضه ام شدم. جز مواقع لمس شدن یا راه رفتن که به ران پای چپم ممکن است برخود کند درد خاصی ندارد که آن هم خفیف است. قرمز رنگ است و اندازه ان کمتر از یک عدد است تقریبا نصف یک عدس. مشکل حاد است؟ یا خود به خود قابل حل شدن است؟ مشاهده پاسخ دکتر
516
نمونه برداری از زگیل تناسلی

نمونه برداری از بافت مشکوک به زگیل در زنان به چه صورت انجام میشود و ایا دردناک میباشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
517
اختلا نعوذ

سلام آقاي دكتر خسته نباشيد همسر من مريض شماست
دچار اختلال نعوذ و با معاينات شما هيج مشكلي نداشتن و قرص ايركتو براشون تجويز كردين كه قرص ٤قسمت ميكنه و هر بار يك قسمتشو ميخوره و همين ميزان براشون كافيه
اقاي دكتر ما تصميم به بچه دار شدن داريم أيا مشكلي با مصرف اين دارو برأيه بچه دار شدنمون پيش نمياد؟
مشاهده پاسخ دکتر
518
اختلال جنسي

به مشكل اختلال جنسي برخوردم فكر ميكنم وضعيت ام شديد باشد، حتي با توجه استعمال سياليس در ابتدا تحريك نعوظ ١٠٠ ٪؜ رو دارم ولي با شروع فعاليت جنسي بلافاصله آلت شل و نعوظ به صفر ميرسد و با تلاش تحريك، نعوظ ديگر كامل نشده و تا 5٠٪؜ نميرسد و فعاليت جنسي كنسل مي شود.
قبلا چهار سال پيش تحت درمان بودم كه با آزمايش سونو از آلت كه مشكلي خاصي مشاهده نشده بود و تست اندازه هورمون تستو بوده كه دكتر برام قرص تادالافيل قبل از نزديكي و مصرف روزانه با دوز پايين داده بود كه بعد بهم تستو كپ داد بعد دو دوره در هر دوره سه بار تزريق انانتات ٢5٠ عر سه هفته يكبار تجويز نمود و بعدا درمان فقط با سيلدنافيل و تادالافيل انجام شد و من تا كنون از اين نسخه براي فعليت جنسي استفاده كردم
تشخيص 4 سال پيش دكتر بيشتر مشكل استرسي و اضطرابي بود
الان هم در وضعيت اضطراب و استرس هستم چند ماه بيكار شدم و با اينكه كلي توانايي و تجربه و گذراندن دوره هاي تخصص ويژه در رشته خودم دارم نتونستم كار پيدا كنم
و نميدانم كه مشكل هورموني دارم يا استرس به فعاليت جنسي حاكم است
در ضمن دكتر معالج فبلي آقاي صفري نژاد بودن
مشاهده پاسخ دکتر
519
انحراف کلاهک

با سلام مجدد آقای دکتر آیا با مصرف این دارو این کجی درست میشود آیا نیاز به جراحی دارد در ضمن بنده یک کلیه مادر زادی دارم و هیچ مشکلی ندارم مصرف دارو ضرر داردوایا نیاز به پیگری بیشتر دارم یا باید نگران نباشم
اقای دکتر لطف میکنید منو از نگرانی در آورید ممنون
و اگر پیرونی نیست علتش چیست آیا احتمال دارد خود به خود خوب شود
مشاهده پاسخ دکتر
520
نتيجه گزارش و ازمايش

ايا درد منشاء كليوي نيست؟ مشاهده پاسخ دکتر
521
زگیل

من روی بیضه ام چند ماه یه8 توده گوشتی شبیه زگیل یا منگوله گوشتی در اومده که قبلا تو گردنم چندتا بود ولی الان یه چند ماهی تعدادش بیشتر شده تو گردنم و یه دونه کوچیک هم بالای پلکم در اومده و چندتای زیر بغلم کنار شکم و کمرم بیرون زده.اینا هم از زمانی که یک سال پیش به جهت کار تو منطقه پارس جنوبی بودم اتفاق افتاده.ایا دلیلی خاصی داره.میخواستم بدونم ایا زاگیل تناسلی هست.البته رابطه جنسی هم داشتم؟ مشاهده پاسخ دکتر
522
بزرگی پروستات

با سلام و عرض ادب
آقای دکتر من از بزرگی پروستات رنج می برم و برای همین از سال 1393 تاکنون نزد یکی از همکاران شما جهت معالجه مراجعه نمودم و مرتب ماهانه و یا 2 ماه یک بار به ایشان مراجعه می نمایم ، ولی هنوز درمان نشده ام و اگر داروهای ایشان را قطع نمایم دوباره عوارض بزرگی پروستات به سراغم می آید و اینکه عمده داروهایی که تجویز شده عبارتند از : سولفیناسین ، ترازوسین ،تامسولوسین و تادالافیل می باشد.
عمده مشکلات بنده هم اکنون عبارتست از عدم تخلیه کامل مثانه ، در صورت بیرون رفتن نیاز فوری به دفع ادرار ، باریک شدن انتهای ادرار و خونی بودن رنگ منی در هنگام نزدیکی .
با تشکر از جوابی که می فرمائید.
مشاهده پاسخ دکتر
523
کجی کلاهک

سلام پیرو سوال قبل کجی کلاهک
ببخشید آیا بیماری خطرناکی هست
خیلی نگرانم آیا حتمآ باید برسی شود
آیا بیماری پیرونی میباشد یا بیماری دیگری است آیا قابل درمان میباشد
اقای دکتر من خیلی استرس دارم لطف میکنید منو از نگرانی در بیارید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
524
الت تناسلی

با سلام 3ماهه روی التم چند ضایعه به وجود اومده تقریبا به رنگ بنفش بدون درد وخارش پماد هیدرو کورتیزون به مدت یک هفته استفاده کردم نتیجه نگرفتم لطفا راهنماییم کنید 35 سالمه ومتاهلم در ضمن ما قصد بارداری هه داریم مشکلی نداره؟ مشاهده پاسخ دکتر
525
انحراف کلاهک الت

با سلام سر آلتم حدود یک ماه میشود مقداری به سمت چپ منحرف شده
بنده 48 سال دارم می خواستم بپرسم آیا بعدا مشکل ساز است آیا نیاز به درمان دارد آیا بیشتر میشود آیا با دارو قابل رفع است ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
526
علائم احتمالي بيماري کلیوی

Saber Eb:
با سلام

حدود به هفته پیش درد ناگهانی و شديد در پهلوی راست و زیر آخرین دنده سراغم اومد که با دراز كشيدن بهتر شد ولي درد بطور کلی از بين نرفت. الان درد در نواحی پهلوی راست و چپ دارم که به
درد مبهمه شدتش بيشتر و كمتر ميشه. همزمان با احساس درد. دچار سرگيجه و خواب آلودگی شديد حالت تهوع و بی اشتهايي ميشم
با توجه به اينكه يه هفته اي ميشه اين درد رو دارم. ايا احتمال نارسايي كليه وجود داره ايا کوچک بودن یه كليه مشكل زاست بطور كلي ايا مشكلم كليوي است. اگه نيست پس درد پهلوها و سرگيجه مال چی می تونه باشه؟؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
527
سرطان آلت تناسلی

سلام من روی آلت تناسلیم یک جای زخم بوجود امده که وقتی کرم موبر بهش خورد زخم شد و من دوازده سیزده ساله که زگیل تناسلی دارم اما هیچ وقت اقدامی برای درمانش انجام ندادم با توجه به عکس چند درصد احتمال سرطان وجود داره و چه اقدامی باید انجام داد؟ مشاهده پاسخ دکتر
528
درد بیضه

با سلام و عرض خسته نباشین خدمت آقای دکتر جباری
آقای دکتر چند روزی هست که دچار درد بیضه ( به خصوص در بیضه سمت راست) شدم که با ایستادن یا نفس عمیق یا یه سری کارهای دیگر بیشتر میشه، پیش دکتر رفتم و برام سونوگرافی نوشتن که براتون ارسال کردم
میخاستم ببینم مشکل خاصی هست، اگه هست چیکار کنم؟؟ و اگه نیست علت چی میتونه باشه
اون قسمتی که تو گزارش نوشته اتساع خفیف وریدهای Pampiniformis، مورد خطرناکیه؟؟
ممنون از پاسخگوییتون
مشاهده پاسخ دکتر
529
زگیل تناسلی

Fati Dar:
Fati Dar:
من 33 سالمه.حدود 3 ماه پیش یه دونه سفید رنگ کنار مجاری اداری خود دیدم و بعد از اون لبه کوچک واژنم دونه های ریز در اومد و الان هم جوش های ریزی کنار دهانه واژنم زده که سوزش داره آزمایش hpv هم دادم که هنوز جوابش رو نگرفتم میخواستم بدونم اینا ممکنه زگیل باشن?
مشاهده پاسخ دکتر
530
کم بودن اسپرم

دو سال ازدواج کردم چند بار آزمایش اسپرم دادم ولی تعداد خیلی بالا وپایین میشه یه بار 13میلیون یه بار 3میلیون یه بار هشت میلیون یع بار 30میلیون چند دکتر رفتم گفته واریکسل نداری امروز پیش دکتر دیکه رفتم گفتش بیضه چپت کوچیک شده
یه بار هم خانمم سقط کرده
کوچک بودن بیضه چگونه درست میشه یعنی مشکلی هست که قابل درمان باشه
مشاهده پاسخ دکتر
531
التهاب پروستات

سلام دکتر جباری عزیز وبزرگوار اینجانب۴۱سالم ومجرد.الان نزدیک به یکسال سوزش ادرار وتکرر ادرار دارم وادرارم تخلیه نمیشه.وقطره قطره میاد.دکتر رفتم همه ازمایشات پی اس ا وکشا ادرار نرمال بود.پروستاتم ۳۴ بود.دکتر برام ترازوسین ولووفلوکساسین به مدت یک ماه نوشت مصرف کردم بهتر شدم ولی کامل خوب نشد..
۱_چه مدت باید آنتی بیوتیک مصرف کنم؟چون بیشتر ازیک ماه مصرف نکردم
۲_ سه بار وهربار به مدت یک ماه سیپرو ولووفلوکساسی وسلکسیپ وتامسولوسین دراین یکسال مصرف کردم بهترشدم ولی کامل خوب نشدم
۳_دکتر شما چه نوع آنتی‌بیوتیک را وبرای مدت چند ماه پیشنهاد میدین که مصرف کنم وخوب بشم؟فقط کوتریمکسازول اصلا نمیتونم دکترعزیز
یک نسخه کامل برام تجویز کنید.دکتر عزیز.چون درشهرستان محروم ممسنی دکتر خوب نیست متاسفانه
دکتر نوع قرص ومدت زمان مصرف آنرا برام حتما بنویسید.دستون شفابخش واجرتون با امام رضا وامام حسین.(قابل ذکراست سال ۹۳ هم این بیماررا گرفتم دوبار عود کرد)
مشاهده پاسخ دکتر
532
شکل الت تناسلی

سلام جناب دکتر من دختری هستم ک تازه متوجه شدم یک گوشت بیشتر نبست ب دختران دیگ اضافه دارم یک گوشت باریک و بلند بین قسمت و واژنم و مجاری ادراریم ک از چند نفر پرسیدم گفتند ما نداریم حتی عکس اناتومی الت تناسلی زن را دیدم بین قسمت واژن و مجراری مسطح بود ولی مال من این گوشت هست ک از بچگی یادمه بوده و من فک میردم جزو اندامم ب حساب میاد میخواسم بدونم چی هست واقعا ذهنم درگیر شده ک من تفاوت دارم با بقیه از نزدیک عکس گرفتم تقریبا انگا چسپیده ب ناحیه ادرایم ایا مشکلی برام ایجاد میکنه؟ مشاهده پاسخ دکتر
533
افزايش طول الت

افزايش طول الت تناسلي مشاهده پاسخ دکتر
534
آزمون های استخدامی ارتش

با سلا خدمت آقای دکتر من 3ماه متوالی روزی 34بار خود ارضایی میکرد و الآن 40 روزه ترک کردم میخواستم بدونم از چهره یا آلت تناسلی میشه فهمید من خود ارضایی میکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای آزمون استخدامی ارتش برام خیلی مهمه مشاهده پاسخ دکتر
535
مشاوره

سلام وقت بخیر
من 30 سالمه مجرد هستم و شاغل هستم استرس و تنش و عصبیت توی کارم زیاد هست
چند وقتی هست میل جنسیم مثل سابق نیست که با دیدن فیلم یا صحنه های تحریک کننده مثل قبل تحریک کامل و نعوظ ندارم و هنگام نعوظ مثل قبل سفتی رو ندارم
توی خواب یا ابتدای صبح نعوظ دارم گاهی ولی بیدار میشم از بین میره سری
با معاشقه نعوظ دارم ولی قطع بشه سری حسم از بین میره و مثل قبل نیستم دیگه
الان میخوام ازدواج کنم و نگرانم که مشکلی داشته باشم
و اینکه در نعوظ اون سفتی سابق رو ندارم
چند باری سکس داشتم ولی با استرس همراه بود که زود ارضا شدم
مشاهده پاسخ دکتر
536
انحراف آلت

سلام.آلت من کمی انحراف داره که موقع نزدیکی همسرم دچار درد میشه.به نظر خودم انحرافش جزئیه.میخواستم بدونم آیا نیاز به درمان داره یا خیر.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.زندگیم سرد شده. مشاهده پاسخ دکتر
537
راه درمان زود انزالی

راه قطعی افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی مشاهده پاسخ دکتر
538
زگیل تناسلی

سلام خسته نباشید اقای دکتر من چندماه پیش شوهرم روی الت تناسلیش زگیل زد و متاسفانه درمان نکرد خودم هم فعلا چیزی مشاهده نکردم ولی چندتا خال گوشتی دیدم روی ران دخترم نزدیک مقعد و واژنش که توی عکس هست البته رنگ پوستن روی ابتدای واژنشم چندین دونه کمرنگ رنگ پوست زده که نارش هم داره بعضی وقتا دخترم شش سالشه و من بابت ایین موضوع خیلی نگران ساکن شهرستان هستم دسرسی به دکتر خوب هم ندارم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی بهم ریختم براش عکسا واضح نیستن با زوم کردن متوجه میشید چون نتونستم درست عکس بگیرم مشاهده پاسخ دکتر
539
عمل ميكرواينجكشن

همسرم حدود٢٢ساله وازكتومي انجام داده الان5٣سالشه وبنده٣٠سال اكه بخوايم از طريق ميكرواينجكشن اقدام به بارداري كنيم ميتونيم؟ مشاهده پاسخ دکتر
540
نارسائی کلیه

سلام جناب دکتر وقتتون بخیر،
پدرم 15 ساله که نارسائی خفیف کلیه با کراتین 2 و اوره 80 داشت.ریه هاشم بر اثر بیماری نامعلومی مسدود شدن. مشکلی که الان داره اینه که بصورت ناگهانی ظرف چند روز کراتین و اوره ش داره بالا میره و رسیده به 3/4 و 148
پاداش ورم کرده و آلت تناسلی ب شدت ورم کرده و ب سختی میتونه ادرار کنه پروستات کوچک شده مایع هم در لگن و پاش مشاهده شده تو سونوگرافی
ورم آلتش بشدت نگرانم کرده
بنظرتون دلیلش چیه و چکار باید بکنم
تو کرمانشاه پیش دکتر کلیه هم رفتم فقط فوروزماید و الکترومغناطیسی داد
مشاهده پاسخ دکتر
541
مرحله بعد ⏪

سلام و عرض خسته نباشید . یک روز پیش ضربه نسبتا متوسطی با لگد به هر بیضه من وارد شد و طبق بررسی های خودم بیضه کبودی،قرمزی،تورم نداشت و در لحظه اول بسیار بسیار درد داشت و به مراتب تسکین یافت در لحظه اول و ساعت ها بعد نه حالت تهوع داشتم و نه تب پس نسبت به پیچ خوردگی مطمئن شدم و به اورولوژیست یا اورژانس مراجعه نکردم. امروز هم دردی در خود بیضه احساس نمی کردم و قابل لمس بودن ولی کییسه بیضه خفیفی داره و در کشاله ران و خود ران درد بسیار شدیدی رو احساس می کنم بررسی هم با دست انجام دادم و هیچ پارگی عروقی و یا مواردی که خودم بتونم تشخیص بدم رو ندیدم ضربه هم به زیر بیضه وارد شده و خودم احتمال تورم اپیدیم رو میدم اما مطمئن نیستم درد تقریبا در حالت ایستاده کمی کاهش می یابد و وقتی پاهایم را به بیضه می چسبانم درد می افتد و الان هم پس از انزال (نه در سیمن و نه در ادرار خون دیدم) درد نسبتا شدیدی در اطراف بیضه احساس میکنم ولی حالت تهوع ندارم و کمی احساس خواب الودگی میکنم نیازی به مراجعه به پزشک اورولوژیست هست؟
همچنین در هنگام خنده یا مدفوع کردن هم کمی درد احساس می کنم
مشاهده پاسخ دکتر
542
نه تزريق ژل

ببخشيد ميخواستم ببينم شما روش پيوند آلت رو هم انجام ميديد؟ مشاهده پاسخ دکتر
543
زود انزالی

سلام آقای دکتر
عرض ادب
من 25 سالمه
تازه ازدواج کردم
اولین رابطه ی من یک هفته پیش بوده
در طول این هفته 2بار رابطه داشتم . که متاسفانه هر دوبار زودتر از خانمم ارضا شدم . من معاشقه ی قبل از دخول رو رعایت کردم هرچند شاید زمانش کم بوده . اما بازم نتونستم خودم رو برا مدت بیشتری نگهدارم و ارضا شدم . نمیدونم چند بار رفت و برگشت دخول رو انجام دادم اما کم بوده . احساس میکنم رود انزالم درسته؟
من مشکل نعوظ ندارم
خواهش میکنم کمکم کنید
احساس افسردگی دارم و میترسم که نتونم خانمم رو ارضا کنم. کمکم کنید
تشکر
زودتر جوابم رو بدید ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
544
هیپوسپادیس

با سلام وخسته نباشی
من پسرم 14 ماهشه و از نوزادی متوجه شدیم که التش از نوع هیپوسپادیس .گفتن ا سالگی باید جراحی بشه الان که وقتشه و پیش چندتا متخصص و فوق تخصص بردم ولی نمیتونم اعتماد کنم واز اونجایی که عملش غیرقابل برگشته استرس دارم از شما دکتر محترم میخوام اگه خودتون میتونید یا یک فوق تخصص خبره تو این زمینه بهم معرفی کنند
اهل چالوسم و دنبال یه فوق تخصص خوب برا جراحی پسرمم میگردم ممنون میشم از کمکتون?
مشاهده پاسخ دکتر
545
زگیل تناسلی

سلام چند وقتی هست روی الت تناسلي خال های شبیه زگیل مشاهده کردم ميخواستم ببينم ایا زگیل هستن با خیر اگه که زگیل هستن راه درمان چیست مشاهده پاسخ دکتر
546
کوچک بودن الت تناسلی

سلام خسته نباشي اقاي دكتر من 27 سالمه و از الت تناسلي كوچک خجالت میکشم راه درمان وجود داره چیکار باید کرد ممنون مشاهده پاسخ دکتر
547
کوچکی اندازه آلت تناسلی

شرمنده دو باره سوال میکنم ، چون شماره پیگیری دریافت نکردم گفتم شاید درست مراحل رو انجام ندادم .

سلام علیک اقای دکتر
پسر بنده 13 سال سن دارد که از نظر قد و اندازه نسبت به سن سالش عادی و طبیعیه منتهی الت تناسلی وی خیلی کوچک بوده و اکثر اوقات حتی در داخل بدنشه ، اگه بخواد التش رو ببینه باید اطرافش رو فشار بده تا مثلا یک یا دو سانت آلتش بیاد بیرون . هم خودش هم بنده خیلی ناراحتیم از این موضوع ، عکسهاش را هم خدمتتان میفرستم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید چکار کنیم که به اندازه نرمال در بیاد که در جوانی و بزرگسالی مشکلی براش پیش نیاد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
548
مشکل بیضه

همسرم وقتی کوچیک بوده دوبار بیضه هاش عمل شده بیضه هاش میرفتن داخل شکمش و دکترها بیشتر میگن به ای خاطره شاید لوله هاش قطع یا پیچ خوردن الان هم اسپرمش بیرون نمیاد و ما بعد 8 سال ازدواج و 4 با ای وی اف بچه دار نشدیم حالا میخوام بدونم میشه براش کاری کرد مشکل پیچ خوردگیش رو برطرف کرد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
549
Hpv

وقت بخیر، صلاح میدونین ایشون هم آرمایش pcr بدن؟
خودشم میگه همه ی اینا رو از خییلی وقت پیش داشته فقط همون که توو عکس اول هستش طی دو سال اخیر ظاهر شده
مشاهده پاسخ دکتر
550
Hpv

سلام وقتتون بخیر، عرض خسته نباشید خدمت استاد گرامی، من از شاگرادان کوچک شما، پزشک عمومی هستم، سه ماهه که ازدواج کردم و اخیرا متوجه زگیل تناسی همسرم شدم، طی مراجعه به متحصص پوست گفتن که باید لیزر بشن، آیا مرحله اول درمانی لیزر رو صلاح میدونین(3-4 تا ضایعه ی در حد 1-2 mm) و اینکه من شحصا برای خودم چه اقداماتی باید انجام بدم؟ الان میتونم واکسن hpv هم دریافت کنم یا نه؟
این قضیه بسیار برای من نگران کننده و از جهت روحی مخرب هستش
ممنون میشم راهنمایی های لازم رو بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
551
بزرگی پروستات و زود انزالی

با عرض سلام و خسته نباشید
من پسری ٢5 ساله هستم، تقریبا از سن بلوغ تا یک سال پیش عادت به خودارضایی داشتم و مدتی هست که دچار زود انزالی شدید و سوزش ادرار شدم، و اینکه بعد از انزال سر آلتم به شدت حساس میشه جوری که اگه کسی لمسش کنه اذیت میشم. آزمایشهام نشون میده میزان تستسترونم خیلی بالاست و خون هم در ادرارم وجود داره. به دوتا متخصص اورولوژی مراجعه کردم هردو گفتن بزرگی پروستات داری و درمان خاصی جز ازدواج نداره. اما متأسفانه عوارض این مشکل خیلی برام آزاردهنده هست مخصوصا زود انزالی چون نمیتونم شریک جنسی داشته باشم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
552
درددرناحیه کلیه

کلیه راست تصویریک سنگ 3م. م دریکی ازکالیسهای تحتانی روئت شده .هیدرونفروزدران مشاهده نمی شود./ کلیه چپ: سیستم جمع کننده fullness خفیف دارد سنگی درانتهای حالبها روئیت نمی شود وحالا هم احساس دردو سنگینی میکنم مشاهده پاسخ دکتر
553
کلسیفیکاسیون اینترپارانشیمال در پروستات

باسلام من 54 ساله هستم و در سونوگرافی من کلسیفیکاسیون در پروستات دیده میشو لطفا عوارض این بیماری را بفرمائید. مشاهده پاسخ دکتر
554
سوزش سر آلت تناسلی

سلام
دو روزی هست که سر آلتم دچارسوزش کمی شده
و هیچ علایم دیگه ای مانند سوزش ادرار هم ندارم
محل سوزشم هیچ تغییر رنگی یا چیز دیگری نداره و مثل قبل سوزشه
ناحیشو واستون تو عکس میفرستم
نسبت به دو روز پیش سوزشش کمتر شده و ناحیه سوزشم یکمی تغییر کرده
(ابی محل اولیه و قرمز محل ثانویه داخل عکس مخشص شده)
تو این چند ماه گذشته خودارضایی روزانه داشتم
و یک بارم رابطه مقعدی محافظت نشده داشتم
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
555
با سلام\nحدود يك سالي ميشه دچار مشكلات نعوظ شده ام\nمشكل من ب گونه ايست ك هرزگاهي نعوظ دارم ولي كامل نيست يا در زمان نزديكي نعوظ ايجاد ميشه ولي هنگام شروع رابطه نعوظ قطع ميشه و همچنين در حالت عادي الت تناسليم بي حس ميشه و خودش رو جمع ميكنه ب چند دكتر هم م

با سلام
حدود يك سالي ميشه دچار مشكلات نعوظ شده ام
مشكل من ب گونه ايست ك هرزگاهي نعوظ دارم ولي كامل نيست يا در زمان نزديكي نعوظ ايجاد ميشه ولي هنگام شروع رابطه نعوظ قطع ميشه و همچنين در حالت عادي الت تناسليم بي حس ميشه و خودش رو جمع ميكنه ب چند دكتر هم مراجعه كردم ولي متاسفانه مشكلم برطرف نشده
ميشه ازتون خواهش كنم كمكم كنين
مشاهده پاسخ دکتر
556
لخته های تیره در منی

با سلام خدمت دکتر عزیز من 29 سالمه مجرد و شاید ماهی پنج یا شش بار خود ارضایی دارم چند وقته تو مایع منی لخته های قهوه ای تیره میبینم که قبلا نبود.ازتون تقاضای کمک دارم اگه لطف کنین.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
557
زگيل تناسلي

سلام مجدد خدمت دكتر
همسر من ٢ ضايعه خيلي كوچيك روي اندام تناسليش ظاهر شده و دكتر بعد از معاينه روش ليزر پيشنهاد داد
دكتر سوال من اينه بين كرايو و ليزر شك دارم ازين جهت كه تو فضاي مجازي پخش شده كه حين ليزر گازي كه تو فضا پخش ميشه خطرناكه و سبب پخش ويروس به قسمت سالم پوست ميشه و يك جا تماس گرفتم گفتن با وكيوم دود ناشى از ليزر انجام ميدن آقا حقيقت داره و فرقي بين جايي كه با وكيوم و بدون وكيوم انجام ميدن هست ؟
چون خودم ٣ سال پيش بعد از ليزر سري اول ٢ بعد ٢ تا ضايعه ظاهر شد كه باز ليزر كردم ممكنه براي گاز ناشي از ليزر باشه ؟
شما هم بعد از برداشت داروي خوراكي براي پيشگيري از شيوع مجدد توصيه ميكنيد ؟
در مردان نياز به تعيين نوع ويروس هست ؟
براي خودم پاپ اسمير كافيه ؟
و اينكه خودم ضايعه اي ندارم در حال حاضر آيا نياز به معاينه دهاني و معاينه مجاري ادرار هست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
558
کجی آلت

با سلام خدمت آقای دکتر
با عرض پوزش در رابطه با کجی الت که در تصویر گذاشتم از حضورتون سوال داشتم
میخواستم ببینم این میزان کجی مشکلی در رابطه با زندگی مشترک به وجود میاره؟
وقتی با دست نگه میدرم در ظاهر مشکلی نداره
ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
559
از راهنمايتون ممنون ميشم

سلام ميخواستم بدونم كسي كه مبتلا به اين مريضي باشه ميتونه بچه دار بشه اگه بتونه باسه بچه مشكلي پيش نمياد ممنون ميشم مشاهده پاسخ دکتر
560
واريكوسل و ورزش

سلام خسته نباشيد آقاي دكتر
من ٢٧ ساله مجرد هستم و واريكوسل گريد يك با قطر ٣ ميلي متر دارم، من خيلي ورزش تنيس رو دوست دارم ميخواستم بپرسم اگر اين ورزش رو برم باعث بدتر شدن واريكوسل من ميشه يا نه؟ متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
561
داروي التهاب پرستات

با سلام و عرض ادب و تشكر بابت پاسخ جنابعالي

با توجه به مشكل التهاب مزمن پرستات كه شما فرموديد كه حداقل ٣ ماه اوفلوكساسين و ترازوسين مصرف كنم .

١- با توجه به تاثير داروي ترازوسين بر انزال و ميل جنسي ايا در حين مصرف اين دارو مي توان ازمايش اسپرم داد؟ و بر پارامترهاي ان تاثير ندارد؟ و اگر تاثير دارد تا چند روز قبل از ان بايد دارو قطع شود؟

٢- در خصوص داروي اوفلوكساسين چطور؟

٣- با توجه به نگراني بابت عوارض داروها ايا راهي براي كاهش اين عوارض در حين مصرف
وجود دارد يا نيازي نيست؟

با تشكر عرض پوزش فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
562
درمان زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید بنده آقا هستم و همسرم به تایپ های 16 و 66 دچاره و هر دو در حال درمان هستیم همسرم هیچ گونه علایم بالینی نداره و فقط بنده چندتا زگیل خیلی ریز داشتم که از بین بردم و هر دو در حال استفاده از کپسول ahcc هستیم تا 6 ماه روزی 3 گرم سوال بنده اینجاست که با توجه به اینکه های ریسکا در بیشتر مواقع علایم بالینی ندارند و همونطور که همیشه جنابعالی فرمودید بی علامتی نشانه رایج hpv هست طبق این فرمایش بعد از یه دوره خانومم ازمایش میدن و میشه به جواب ازمایششون استناد کرد اما با توجه به اینکه های ریسکا علایم ندارند و در آقایان هم آزمایش قابل استنادی نیست چطور باید مطمین بشم ویروس رو دفع کردم . با تشکر از پاسخگویی مشاهده پاسخ دکتر
563
درد بیضه

سلاام اقای دکتر . چندین سال پیش بیضه سمت چپم ضربه خورد . و با یخ گذاشتن ودارو از بیمارستان مرخص شدم . و پس از مدتی تنگی مجرا و دو بار سیستوسکوپی و مجرا رو باز کردن و دیگه خوب نشدم . در حا ل حاضر تنگی مجرا و درد در بیضه و بیضه چپم یک چهارم سمت راست شده . و همیشه عفونت مثانه دارم . و باید سوند بزنم . چکار باید بکنم . با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
564
دردبیضه چپ

با سلام . بنده 28 ساله حدود 7 سالی است که هر سه روز یک بار دچار درد بیضه چپ و تقسیم شدن در بیضه ها و زیر شکم هستم که تا خودارضایی نکنم این درد تسکین پیدا نخواهد کرد یعنی وقتی مایع منی بیرون میریزد درد تسکین پیدا میکند البته چند مرتبه ای نزد دکتر رفته ام ولی جوابی دریافت نکرده ام و از این بابت رنج میبرم . ایا برای من مشکلی پیش امده و دچار چه بیماری هستم مشاهده پاسخ دکتر
565
خارج شدن مایع از مجرای ادرار

چهارروز از مجاری اداری مایعی بیرون میاد بی رنگ که لباس زیر رو کثیف میکنه.بی بوهست علت؟ مشاهده پاسخ دکتر
566
مشاوره

با سلام
30 سال سن دارم بیضی نزول نکرده دارم و تولید اسپرم صفر .
آیا درمان وجود دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
567
باسلام \nتقريبا ٢٠روز پيش الت من التهاب داشت از پماد كالاندولا وويتامين اد استفاده كردم وبا شما مشورت كردم پماد سيفكالت وا تجويز كرديد دوهفته استفاده كردم حالت سوختگي وپوسته شدن كلاهك از بين رفت ولي باتوجه به گذشت حدودا ٢٠ روز كلاهك هنوز حالت عادي نداره

باسلام
تقريبا ٢٠روز پيش الت من التهاب داشت از پماد كالاندولا وويتامين اد استفاده كردم وبا شما مشورت كردم پماد سيفكالت وا تجويز كرديد دوهفته استفاده كردم حالت سوختگي وپوسته شدن كلاهك از بين رفت ولي باتوجه به گذشت حدودا ٢٠ روز كلاهك هنوز حالت عادي نداره وپوست ان نازك وكمي حساس وبصورت خيلي كم پوسته مرده مانند كه زيرش خالي وپژمرده باشه هست وكمي درد داره خواستم سوال كنم براي تقويت پوست كلاهك از چه پمادي استفاده كنم ودرضمن پوست التم بعداز استفاده پمادها كمي سياه وتيره شده براي سفيد كردن از چي بايد استفاده كرد . ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
568
درمان برص الت

روي التم لكه هاي برص هست لطفا درصورت ممكن اگه راه درمان داره بفرماييد مشاهده پاسخ دکتر
569
مرحله بعد ⏪

مجاری ادرار
مشاوره
مشاهده پاسخ دکتر
570
زیگیل تناسلی

سلام.من 36 سالمه همسر و یه دختر دارم و المان زندگی میکنم.6 ماه پیش متوجه لکه های قهوهای پایین آلت تناسلی و روی بیضه ها شدم که کمی هم برجسته بودند. رفتم پیش دکتر.ایشون تشخیص زیگیل تناسلی دادن و لیزر کردند.الان هر ماه یکی دو تا پایین آلت تناسلی و روی بیضه میزنه .جوشهای برجسته قهوهای. با سرکه سیب بعد از چند روز از بین می رن ولی یه جای دیگه دوباره میزنه. سئوال من اینه که میگن این ویروس بعد از مدتی حدود دو سال خود به خود از بین میره. آیا حقیقت داره؟ حتی اگه از نوع 18 که پر خطر هست باشه از بین میره خودش؟ و اینکه از طریق شستشوی لباس من با خانواده باهم یا توالت فرنگی هم منتقل میشه یا خیر؟
خیلی ممنون
در ادامه همسرم هنوز نگرفته و مدام تحت نظر پزشک زنان و پاپ اسمیر هست. اگه به این ویروس مبتلا بشه برا زنان هم بعد از مدتی حدود دو سال از بین میره؟ اخه اینجا فقط میگن ورزش کن با تغذیه خوب. خودش خوب میشه.
مشاهده پاسخ دکتر
571
عمل لیزر زگیل تناسلی

باسلام و احترام
آقای دکتر در شهرستان نه دکتر و نه آزمایشگاه و نه امکانی وجود دارە کە بتونیم ازش استفاده کنیم.
خدا خیرتان دهد کە این امکان را فراهم کردید و به مردم ایران کمک میکنید.
من به دکتر کلیه و مجاری ادراری مراجعه نمودم و با تشخیص ایشان یک زگیل کوچک زیر آلت داشتم و ایشان ازروی نادانی من آنرا بیحس نمود و سوزاند با یە سوزن داغ.
بعد یک ماه خوب شد
حالا همون مثل خودش موندە و یک لایە پوست سوختە روشو گرفتە
چندین جوش ریز پوستی هم زیاد شدە
خیلی خیلی ریز
الان اگر امکان داره یک نوبت بهم بدهید در شیفت صبح از شهرستان بیام و معالجم کنید از نظر رحی خیلی درهم ریختم.
خدا خیرتان دهد.
با تشکر
دکتر جان من میخواهم کلیە آلتم را از این جوشهای پوستی ریز پاک پاک کنید چون میخواهم ازدواج کنم .
فقط لطفا این پیغام ها خصوصی بمانند و در وب پخش نشوند.
لطفا درشیفت صبح عمل لیزر را انجام دهید .
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
572
ترشح بعد از ادرار

با سلام و عرض ادب و تشكر بابت پاسخ جنابعالي
من قبلا سوالي با كد رهگيري l04mj7113472 مطرح كردم كه موضوع التهاب مزمن پرستات و ترشحات بعد از ادرار بود و شما فرموديد كه این ترشحات پرستات پس از زور زدن طبیعی است.
۱-با شروع بیماری و مصرف داروها مقدار این ترشحات زیاد شده که حتما باید روزی دو یا سه بار با زور زدن خارج شود در غیر اینصورت احساس می کنم چیزی داخل مجرا است و باید دفع شود و این مساله ازار دهنده است. ایا این مشکل همچنان ادامه دارد و یا بعد از درمان التهاب کم خواهد شد؟
2- من دو ماه اوفلوکساسین استفاده کردم و شما فرمودید ۳ ماه انتی بیوتیک مصرف کنم .ایا این مساله الزامی است و اگر مصرف نکنم و فقط ترازوسین استفاده شود بهبودی حاصل نمی شود؟
۳- با توجه به اینکه من هیچ مشکل معده ندارم ایا استفاده از داروی معده همراه با انتی بیوتیک جهت پیشگیری مشکلات معده الزامی است؟ یا نیازی نیست
مشاهده پاسخ دکتر
573
التهاب مزمن پرستات

با سلام و عرض ادب و تشكر بابت پاسخ جنابعالي
من قبلا سوالي با كد رهگيري c39fk998296 مطرح كردم كه موضوع التهاب مزمن پرستات بود و شما فرموديد كه ٣ ماه دارو مصرف كنم . مي خواهم براي بچه دار شدن اقدام نمايم

١- ايا اين بيماري بر كيفيت اسپرم تاثير دارد و باعث ناباروري مي شود؟

٢- با توجه به عوارض داروي ترازوسين كه موجب كم شدن مايع مني مي شود ايا در اين شرايط مي توان براي باروري اقدام كرد؟ يا بايد صبر كنم تا داروها اتمام شود.

٣- ايا عوارض ترازوسين بر ميل جنسي قابل رفع است؟

با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
574
زگيل تناسلي

سلام مجدد
دكتر طبق توصيه شما واكسن براي خانوم ضروريه يعني احتمال سرطان براي مرد در آينده نيست و اينكه فقط بايد زگيل برداشته بشه و شما كدوم روش رو پيشنهاد ميكنيد من خودم كرايو انجام دادام
و اينكه براي من كه فقط پلاك ام اس دارم و در حالت غير فعال هست و دارو نميگيرم واكسن مشكل ايجاد نميكنه؟
مشاهده پاسخ دکتر
575
زگیل تناسلی

همسرم 27 ساله و تعدادی خال گوشتی خیلی ریز و سفید رنگ شبیه توده های چربی ریز روی آلتشون دارن. میخواستم بدونم ایا احتمال داره که زگیل تناسلی باشه یا نه؟ خودشون تمایلی به مراجعه به دکتر ندارن مشاهده پاسخ دکتر
576
عدم تخلیه ادرار به طور کامل

همسر من حدود دوساله که نمیتونه ادرارشو به طور کامل تخلیه کنه سنوگرافی نشون داد که هر بار فقط 25درصد ادرارشو میتونه تخلیه کنه
بارها رفتیم دکتر ازمایش داده سنوگرافی کرده نوار مثانه گرفته انواع و اقسام داروهارو خورده ولی هیچ کس متوجه نشده مشکلش چیه
این بیماری خیلی خیلی براش ازاردهنده شده و تقریبا فعالیت هاشو مختل کرده
واقعا از همه جا نا امید و خسته شدیم خواهش میکنم کمکمون کنید
مشاهده پاسخ دکتر
577
زگيل تناسلي

٢4 سال دارم ٣ سال پيش به زگيل تناسلي مبتلا شدم و دكتر برام فريز كرد 4 سري جديد زد و هربار برداشتم و ديگه زگيلي ايجاد نشد هر سال تست پاپ اسمير انجام دادم نرمال بود و تست اچ پي وي هم منفي بود به دليل اينكه ١ دوره حمله ام اس داشتم ولي دارو مصرف ندارم هنوز واكسن تزريق نكردم و ديروز متوجه يه زگيل روي اندام تناسلي نامزدم شدم حالا ممكنه براي من هم دوباره عود كنه ؟
و اينكه الان بايد براي نامزدم رو برداريم و بديم آزمايش و بعد هر دو واكسن بزنيم ؟ اگه بعد واكسن باز هم زگيل ايجاد بشه خطرناكه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
578
پرستاتيت مزمن

با سلام و عرض تشكر فراوان

بنده ٣٧ ساله ،هستم. مدت ٣ ماه است كه دچار التهاب مزمن پرستات شدم. كه همه ازمايشات نرمال بود فقط پرستات ٣٨ سي سي مي باشد. و داروي اوفلوكساسين و ترازوسين تجويز شد كه با مصرف انها به مدت ٧ هفته خيلي بهتر شدم ولي كاملا خوب نشدم.


١- بعد از ادرار با كمي زور زدن مايعي غليظ و چسبنده شبيه مني خارج مي شود كه كمي با سوزش و درد هم همراه است .و بسيار ازار دهنده است.
ايا اين مايع مني است و بدليل عوارض داروها است يا عفونت و چرك ناشي از التهاب مي باشد؟

٢-درمان اين مشكل چگونه است.؟

٣- ايا داروي اوفلوكساسين باعث تكرر ادرار و درد ناحيه پرستات مي شود؟

4- براي كاهش عوارض انتي بيوتيك بر معده و گوارش چه بايد كرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
579
زیگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من یه دختر ۲۸ ساله هستم
نامزد من قبلا زیگیل تناسلی در ناحیه تناسلی داشته اما الان هفت ماهه که هیچ زائده ای نداره
ولی با این حال ما فعلا خیلی رعایت می‌کنیم
خواستم بدونم اگر هر دو ما شورت تنمون باشه و آلت تناسلیمون از روی شورت به هم برخورد داشته باشه موجب انتقال ویروس میشه ؟
واکسن گارداسیل برای من تاثیر دارد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
580
التهاب مزمن پرستات

با سلام و سپاس فراوان خدمت استاد گرامي

اينجانب ٣٨ ساله ، مدت ٣ ماه است كه با علايم ازار دهنده سوزش در زمان ادرار و حين و بعد از انزال ،تاخير در ادرار ، درد و التهاب در الت و كشاله ران و پرينه ، تكرر ازار دهنده ادرار، قطره قطره امدن ادرار، كاهش يا افزايش مقطعي قطر ادرار، ترشح مايع چسبنده بعد از ادرار به پزشك مراجعه كردم كه همه ازمايشات ادرار و خون و psa و سونوگرافي كليه و مثانه نرمال بود فقط پرستات ٣٨ سي سي مي باشد. و عفونتي وجود نداشت و تشخيص التهاب پرستات داده شد. و داروي اوفلوكساسين و ترازوسين و پرستا باريج تجويز شد كه با مصرف انها به مدت ٨ هفته خيلي بهتر شدم ولي كاملا درمان نشدم.
(لازم به ذكر است كه ٣ سال پيش هم با همين علايم به پزشك مراجعه كردم و تشخيص پرستاتيت بود و نتيجه سيستوسكپي هم تنگي گردن مثانه بود كه بعد از ٣ ماه با مصرف دارو درمان شد.)
جناب دكتر عزيز:

١- با توجه به عوارض داروها ادامه درمان چگونه است؟ ايا نياز به مصرف انتي بيوتيك است؟

٢-درمان چه مدت طول مي كشد.؟ ايا درمان قطعي دارد؟

٣-با توجه به سابقه قبلي ايا نياز به ازمايشات ديگري است؟
مشاهده پاسخ دکتر
581
آیا با این شرایط گفته شده مشکلی در آینده وجود نخواهد داشت؟

سلام سوالم یکم جامع
من پسر 18 ساله هستم 5،6 سالگی خودارضایی میکردم بعد ترک کردم 10 سالگی 12 همینطور مقطعی ولی قطع میشد تو سن بلوغ بیشتر شد ولی تا الان چند ماهی میشه که نمیکنم
البته یک بار در کودکی فک کنم بیضه ها مو عمل کردن یادم نیست یک بار هم در 13 سالگی بود فک کنم که آلت مو عمل کردم مجاری ش تنگ شده بود
آلت تناسلی م هم در حالت نعوذ انحراف به چپ و پایین داره میخوام بدونم با این روند ترک آیا در آینده مشکلی برای ازدواج پیش نمیاد یا عمل نداشته باشم؟
مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
582
زگيل تناسلى

من، 4٠ سال دارم و قصد ازدواج با خانمى ٣5 ساله دارم كه ايشان دو بار پيش از اين ازدواج كرده و داراى فرزند ١5 ساله ميباشد، ٢٠ ماه گذشته متوجه دو ضايعه در ناحيه تناسلى شدم كه در طى مدت اين ٢٠ ماه هيچ گسترشى در ناحيه تناسلى نداشته و ضايعات به همان دو مورد محدود بوده؛ هفته گذشته براى درمان خدمت شما رسيدم كه با مساعدت شما و از طريق ليزر دو ضايعه (زگيل) فوق برداشته شد... پس از تقريبا 4 روز نشانه هاى اسكار در حال رفع ميباشد، سوال اين است كه منعى براى ازدواج نيست؟ و آيا همسر آينده من نياز به واكسن گارداسيل دارند يا خير؟ و آيا خطرى همسر بنده رو تهديد ميكنه...

قبلا از محبت و درمان بينظير شما ممنونم و سپاس فراوان...
مشاهده پاسخ دکتر
583
زود انزالي و بيضه

سلام اقاي دكتر عزيز
من مجرد هستم ٢٣ ساله
من چند تا سوال داشتم اميدوارم وقت داشته باشين همه رو حواب بدين
من عمل واريكوسل سمت چپ انجام دادم حدودا ٦ ماه پيش بيضم يك مقدار تورم داره طبيعيه يا ن؟

زودانزالي هم دارم خودم متوجه هستم
بايد چه كاري انجام بدم كه برطرف بشه
قرصي بايد مصرف كنم كه برطرف بشه؟؟؟
يا با تغزيه ميشه جلوگيري كرد ؟؟؟
من در بچگي هم عمل بيضه سمت راست رو انجام دادم بيضه ي من بالا بود و با عمل به داخل كيسه خودش اوردنش

ازمايش اسپرمم هم براتون ميفرستم
اگر ممكنه بگين كه طبيعي هست يا ن
ممنون ميشم
مشاهده پاسخ دکتر
584
زگیل تناسلی

مدتی هست که چند تا شبیه به گوشت اضافه قهوایی رنگ رو التم مشاهده کردم ایا این موارد میتواند زیگیل تناسلی باشد؟ و احساس میکنم که مدتی است بیشتر شده ایا واگیری هست؟دلایل زگیل تناسلی چی هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
585
دلایل خارج شدن ادرار پس از دستشویی رفتن

سلام آقای دکتر. الان من نزدیک به 6 سال هستش که وقتی ادرار می کنم اگر راه بروم و با پاهامو موقع دراز کشیدن به هم نزدیک کنم چند قطره ادرار ازم خارج میشه که این قضیه دیگه واقعا کلافم کرده. از دکتری پرسیدم گفت موقع ادرار قطع و وصل کن ولی باز هم تأثیری نداشت. بعضی ها میگن سرطان پروستات هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
586
پرده زیر آلت

درموردپرده زیر الت ومخفی بودن الت ودرباره عمل کردن پرده که باید به کجا مراجعه شود هزینه‌ های ان
وایا درصورت عمل فرایند تولید اسپرم دربیضها و اختلال درسکس نمیشود
مشاهده پاسخ دکتر
587
خوشکی روی پوست الت

سلام عرض تبریک سال نو خدمت اقای دکتر
میخواستم بدونم دلیل خشکی وترک خوردن ونهایتن زخم شدن روی پوست التم از چه دوماه اینجوری شدم ازپماده a. dاستفاده کردم ولی تا یک روز نمیزنم بازم همینجوری میشه ممنون میشم راه درمان بهم بدین .سال خوبی داشته باشین ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
588
زگیل تناسلی

با سلام اقای دکتر
خسته نباشید

تقریبا خیلی وقته یه ضایعه پشته الت تناسلیم دارم و جدیدا میترسم که زگیل تناسلی باشه
عکسش رو براتون میفرستم ممنون میشم بهم بگین زگیل هست یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
589
دردخفیف کلیه

با عرض سلام وخسته نباشید بنده 17 سالمه وبدنسازی کار میکنم وبه علت لاغری کراتین خریدم و3 روزه که مصرف میکنم ودوره بارگیری کراتین هست که 5 روز اول 20 گرم به4وعده 5 گرمی مصرف می نمایم ولی نمیدونم چرا دردخفیف شکم وپهلو گرفتم واینم بگم سابقه بیماری کلیوی هم ندارم خواهشاااااا جواب بدید مشکل از کجاس؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
590
شک به واریکوسل!

سلام اقای دکتر خسته نباشید.
سوالی که ذهن منو مشغول کرده؛
ایا دیلاته شدن طناب اسپرماتیک در هنگام انجام مانور والسالوا نشان دهنده واریکوسل است یا ورید های بیضه جدا از طناب اسپرماتیک اند؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
591
کوچکی الت

سلام ...بنده از کوچکی الت رنج میبرم . الت تناسلی من حدود 11 سانت میباشد ...ایا راهی برای بزرگ کردن از طریق دارو یا جراحی وجود دارد؟ وایا هرکدام از اینها عوارض نیز دارد؟ متشکرم لطفا کمکم کنید در رابطه جنسی با همسرم رنج میبرم ...ممنون
شاید طول التی که دارم زیاد کوچک نباشد ولی به دلایلی میخواهم بزرگ شود ...اگه راهی هست راهنمایی بف مایید
مشاهده پاسخ دکتر
592
زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید ببخشید یه مدته روی آلتم دانه های ریزی زده رابطه جنسی محافظت نشده هم داشتم براتون عکس میفرستم بی زحمت ببینید اینا زگیل تناسلی هستن؟ اگه هست چه درمانی پیشنهاد میکنید مشاهده پاسخ دکتر
593
نعوذ

چهل و یک سالمه مشکل نغوذ دارم سر آلتم گاهن با کوچکرین تحریک سوزش داره گاهن به صورت عادی سوزش داره و گاهنم لزش داره سر آلتم که عصبی میکنه منو قبلا خودارضایی داشتم با اینکه خودارضایی داشتم خیلی خوب بود رابطه ام آزمایش دادم براتون ارسال میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
594
Enlargment بزرگ کردن الت

سلام
ایا داروهایی مثل bigrize که در امریکا فروخته میشوند تاثیری در بزرگ شدن الت دارند؟
متاسفانه همسرم از کوچک بودن الت راضی نیستند
اخیرا هم بخاطر مصرف ارامبخش توان جسمی بنده کم شده و اکثر فعالیتها رو همسرم باید انجام بدند چون خیلی زود خسته و ار کار افتاده میشم
در ضمن بعضی اوقات دیر ارضا میشم
کا احتمال داره بخاطر ارامبخش هست
مشاهده پاسخ دکتر
595
تورم در الت

بافت نرم و تورم در زیر کلاهک و به صورت حلقه ای ، بعضا در حالت نعوظ کمی درد ناک ، در حالت عادی کمی احساس تب در ان ناحیه الان سه روز میگذره ، لطفا کمک بفرمایید (ایران نیستم) مشاهده پاسخ دکتر
596
خون در منی

با سلام مجدد خدمت آقای دکتر
همونطور که عرض کردم خدمتتون بنده ۳۳ سالمه و حدود دو ساله که چن ماهی یبار خون در منی میبینم که بعد از دو یا سه هفته برطرف میشه ، یبار با مراجعه به متخصص و مصرف افلوکساسین ۲۰۰ به مدت دو هفته سریعتر خوب شدم. نظر به اینکه فرمودید سونو رکتال ، با توجه به مطالعات اینترنتی خواستم یه دوره ی دارویی کامل ( مثلا ۶ هفته افلوکساسین) و در صورتی که باز عود کرد برم سراغ سونو، ضمنا درد پایین کمر داشتم که ممکنه بخاطر نشستن طولانی باشه و انزال دردناک هم شاید فقط چن دفعه خیلی جزئی بوده
ممنونم اگه یه درمان دارویی قوی معرفی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
597
سوال

سلام
ممن رفتم دکتر مجاری ادراری بهم گفت مشکلم التهاب پروستات است برام سیپروفلاکسیسن نوشت بعد 10 روز مصرف بی فایده بود الان 5 روزه داکسی سیکلین Doxycycline مصرف میکنم متوجه شدم که با مصرف داکسی روی پوست قسمتی از کلاهک الت تناسلیم قرمز رنگ میشه ایا مصرف کپسول رو قطع کنم ؟؟ این نشونه خوب یا بدی هست ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
598
الت تناسلی

با سلام دکتر الت من در حالت خابیده جمع میشه و میره تو ولی نه خیلی ولی رو به جلو می ماند و از لحاظ شخصیتی مرا اذیت میکند یعنی مدقع لباس پوشیدن رو به جلو میمونه و مردم فکر دیگر میکند دومین سوال من روش اندازه گیری الت در حالت نعوظ چطوره و سایز استانداردش چنده مال من در حالت نعوظ کامل 13 سانته و قطر 14 ایا این سایز برای یک رابطه خوبه یا نه و ایا با لاغر شدن سایز بزرگ تر میشره یا نه و من 22سالمه ایا امکان رشد الت به روش طبیعی خودش وجود داره یا نه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
599
پروستاتیت باکتریایی

با سلام اقای دکتر

من پسر 24 سالمه الان حدود 1 سال هست که دچار پروستاتیت شدم دردها و مشکلات این بیماری در طول این یکسال کم و زیاد شده تنها نکته ثابت این هستش که بعد از انزال و ارضای جنسی حتی با فاصله 1 ماه دچار احساس تکرر ادرار در حد 1 ساعت یکبار و گرمی در لگن و کشاله ران میشم.

سوال من این هستش که با توجه به آزمایش خون و ادرار که باکتری رو نشون نداد و سونوگرافی معمولی و همچنین من در طول زندگیم رابطه جنسی با شخصی نداشتم ایا مشکل پروستاتیت من باکتریایی هست یا غیر باکتریایی؟؟

ایا آزمایشی وجود داره که بتونه باکتریایی بودن پروستاتیت رو مشخص کنه؟؟

در یک سایت انگلیسی خوندم که آزمایش های خون و ادرار فقط میتونه 5 درصد باکتری ها رو شناسایی کنه و 95 درصد ناشناس میمونن مگر با تست و آزمایش DNA ایا این موضوع صحت دارد؟؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
600
راهنمایی فوری میخوام

من مبتلا به زگیل تناسلی هستم اگه آدرس ایمیل بدین یا شماره تلگرامی که نتیجه نمونه برداری رو براتون ارسال کنم تا بهتر در جریان نوع بیماری باشید ممنون میشم و میخواستم بدونم آیا مصرف کپسولهای ahcc و papillex و قطره ایمون اکتیو موثر هست یا نه و اگه موثر هست برای درمان قطعی چه مدت و به چه صورتی باید مصرف بشه
ممنون از وقتی که میزارید
مشاهده پاسخ دکتر
601
الت تناسلی

با سلام دکتر الت من در حالت خابیده جمع میشه و میره تو ولی نه خیلی ولی رو به جلو می ماند و از لحاظ شخصیتی مرا اذیت میکند یعنی مدقع لباس پوشیدن رو به جلو میمونه و مردم فکر دیگر میکند دومین سوال من روش اندازه گیری الت در حالت نعوظ چطوره و سایز استانداردش چنده مال من در حالت نعوظ کامل 13 مشاهده پاسخ دکتر
602
افزایش سایر الت به وسیله روغن خراطین

سلام

ایا روغن زالو و خراطین تاثیری در افزایش سایز الت دارد ؟؟ ایا تاثیر دائمی داره؟؟
بسیار شنیده ام که جواب گرفتند

نظر شما چیست برای استفاده
مشاهده پاسخ دکتر
603
سرطان پروستات

سلام آقایی 42 ساله هستم در نمونه برداری و نتیجه پاتولوژی مشخص شده از 6 نمونه 2 تای آن در لوب راست پروستات تومور بدخیم به اندازه دو تا پسته وجود دارد با توجه به اینکه قصد ازدواج مجدد را دارم بهترین راه درمان من چه راهی است که کمترین آسیب ها را داشته باشد
در صورت نیاز به جراحی باز از لحاظ پزشکی بعد از جراحی شرایط ازدواج دارم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
604
اب سرد

سلام خسته نباشید آقای دکتر ۲ تا سوال داشتم ۱.من در طول روز تقریبا" ۲ بار با اب سرد بیَضه ها را میشورم ایا شستن بیضه ها با اب سرد کیفیت اسپرم را بهبود میبخشه! ۲.ایا اب سرد برای مثانه و پروستات مضر نیست! مشاهده پاسخ دکتر
605
الت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید و عرض تبریک سال نو
اقای دکتر در بعضی مواقع که به صورت دستی جهت انجام ازمایش اسپرم مجبور به تحریک الت تناسلی هستم جهت خروج اسپرم،کنارهای الت تناسلی به مدت 5 یا شش ساعت باد میکنه بعد خوب میشه.علت این موسوع چی میتونه باشه.البته من مشکل ناباروری داریم هم کم تحرکی اسپرم و هم کمبود اسپرم در حد صفر.
مشاهده پاسخ دکتر
606
مشکل جنسی

با سلام
28 سال سن دارم و در حین روابط جنسی خود آلتم سریعا خوابیده و عمل دخول را نمیتوانم کامل انجام دهم
و در دخول و رابطه جنسی خود دچار مشکل میشوم
مشاهده پاسخ دکتر
607
ويروس hpv

سلام خسته نباشيد خانم ٢4 ساله هستم كه يكماهه با ازمايش pcr نوع 56 و ٣5 مثبت متوجه اين بيماري شدم و تحت درمان هستم ! ٧ ماهه ازدواج كردم ! قبل pcr جواب پاپ اسميرم نورمال بود اصلا نميدونم اين بيماري از كجا اومده ! هيچ ضايعه و زگيلي روي بدنم نداشتم و و همسرم هم نداره ! سوالم ١اين هست كه ايا خوردن قرص ahcc ب مدت سماه روزي دو عدد كافي هست براي من ؟ با توجه به در دسترس نبودن اين دارو در ايران و قيمت بالاش منظورم هست چون اين قرص رو خودم ميخوام تهيه كنم ! براي همسرم هم تهيه بشه يا نه!؟ دوز مصرفي براي ايشون چقدو هست و سوالم٢ اين هست كه ممكن هست ايشون اين بيماري رو نداشته باشن؟ ٣ اينكه همسرم چحور ازمايشي بده كه مشخص شه مبتلا هست يا خير و تايپش مشخص بشه ؟ 4 اينكه من قرص زينك پلاس و قرص ايموننس رو يك روز درميون مصرف ميكنم ! قرص الگومد رو هر روز بعلاوه رژيم غذايي كم شكر و كم لبنيات دارم وويتامين سي و مصرف گوجه فرنگي ب دستور پزشكم اجباري هست ايا قرص ahcc تهيه كنم اصلا با توجه ب اين رژيم غذاييم يا نه و دوز مصرفيش چقد باشه برام ؟ 5 اينكه همسرم روحيه خوبي داره و اين بيماري براش كم اهميت هست و هنوز نميدونه درگير شده يا خير با توجه به اينك سيگار زياد ميكشه و الكل متوسط مصرف ميكنه ، ايا رژيم غذايي خاصي لازمه يا لازمه از قرصاي مثل من استفاده كنن؟ 6 با توجه به تجريه كاري شما ايا اين بيماري درمان كامل ميشه يا خير چون حال روحيم جالب نيس و ميخوام طبق گفته پزشكم ب رعايت موارد بالا هر چه سريعتر جواب تست رو منفي كنم و همسرم رو هم همينطور ك هنوز نميدونم داره ويروسو يا خير؟ اميد بهم بديد لطفا ! ٧ اگ جواب تست منفي شه احتمال مثبت شدنش هست يا خير واس هميشه از بين رفته؟ ٨ اگر جايي معتبر براي خريد قرص ahcc داريد در ايران راهنمايي بفرماييد ! ٩ براي چك كردن اين ويروس در داخل دهان چ تستي هستي و بايد كجا مراجعه كنيم؟ پيشاپيش ممنون از وقتي ك صرف ميكنيد! مشاهده پاسخ دکتر
608
التهاب پروستات

سلام آقای دکتر خسته نباشید من حدود یه سال پیش وقتی جلوی کولر خواب بودم و بعدش رفتم دستشویی با ادرارم حجم بسیار زیاد منی خارج شد بدون تحریک جنسی و ادامه داشت و اصلا متوقف نمیشه و رفتم دکتر گفتن که سرما زده به پروستات یا التهاب مزمن داره و غیر طبیعیه بدون تحریک این حجم از منی و آمپول زدم و کپسول سیپروفلوکساسین خوردم و کم شده ولی هنوز همینجورم همیشه با ادرارم میاد طوری که دوس ندارم برم دستشویی و خیلی اذیتم وزنم خیلی اومده پایین و چشمام 3نمره ضعیف شده و خیلی ناراحتم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
609
سوزش کلیه

با سلام

من دختری ۲۷ ساله هستم و مدت زیادی است (شاید حدود ۱۴ سال) است که اکثر اوقات، سوزش در ناحیه پهلوی چپ به سمت ستون فقرات دارم. تا دوران راهنمایی عادت بدی داشتم و آن اینکه دیر به دیر ادرار خود را تخلیه میکردم. اولین بار که این درد شروع شد، بسیار شدید بود. به چندین متخصص مراجعه کردم. آزمایش ادرار و سونوگرافی انجام دادم و چیزی نشان نداد. آخرین متخصص گفت تو مشکل روانی داری و تلقین میکنی که پهلویت درد میکند. اگر واقعا مشکلی داشتی در طول این چند سال بروز میکرد. گفت بهش فکر نکن. همواره سعی میکنم با مصرف مایعات زیاد و تخلیه زود به زود درد را کاهش دهم. اما واقعا نگران هستم. به نظر شما می تواند عفونت کلیه به علت برگشت ادرار به کلیه باشد؟ البته من علائم عفونت، مثل تب یا سوزش هنگام دفع ادرار ندارم.
مشاهده پاسخ دکتر
610
اختلال نعوظ

با سلام
من چند سوال دارم
1_ایا مواردی بوده که مشکل عدم نعوظ برای افراد زیر 40سال بطور کامل درمان بشه؟
2_من یک هفته مشکل عدم نعوظ داشتم بعد از اون زمان معاشقه مشکلم حل میشد ولی دوباره شب قبل زمان معاشقه التم شل شد و دیگه به نعوظ نرسید.ایا مشکل من روحیه؟خیلی استرس این مطلب و دارم کمکم کنید
3-ایا ازدواج من به صلاح هست یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
611
دورزمانی زیاد خود ارضای

سلام اقای دکتر خسته نباشین
من یادم میاد کلاس دوم وسوم دارم خودارضای میکنم ازبزرگاورفقای اون وقت یادگرفتم الان28سالمه نزدیک به20سال میشه.
معذرت میخوام ولی الت تناسلی هرچی زور میزنم سبخ نمیشه الان بخاطراین ازدواج عقب انداختم میترسم نتونم نیاز زنم براورده کنم
زودانزالی دارم کمتراز یک دقیقه؟ احساس میکنم اون نیرو اصلی ازدست دادم ممنون میشم راهنمایم کنی..؟
ایا بامصرف دارو این نیرو برمیگرده؟
کارخاصی هس انجام بدم یا نه ؟ نیاربه مرورزملن داره یانه؟
من حس میکنم بخاطرخودارضای زیاد نیرو سکسمو ازدست دادم پیرمردا هستن التشون شق میشه هرکاری میکنن نمیتونن احساس میکنم دچاراون مشکل شدم؟ خواهششن راهنماییم کن لطفااا خیلی نیاردارم به راهنمایی
ت بخاطرخودارضای زیاد غریزه جنسیم ازبین رفته هیچ حسی ندادم ایا رمان راه جلی داره کمکم کنی ممنون میشم میخوام ازدوتج کنم بخاطر این حالت ازدواجم نگه داشتم
مشاهده پاسخ دکتر
612
درد آلت و بیضه

سلام آقای دکتر خسته نباشید. من 19 سالمه
دو روز پیش نعوظ های شدید و طولانی داشتم البته جنسی بود فکر کنم. از صبح تا شب هر نیم ساعت حدود ده دقیقه تا ربع ساعت با کمترین تحریک بلند می شد بعدش هم میخوابید ولی تا شب ادامه داشت. متاسفانه خودارضایی کردم بعدش به کلاهک آلتم نگاه کردم دیدم انگار پوستش کش اومده از بس که زیاد باد شده.
از اون موقع هر وقت نعوظ دارم بعدش کلاهک آلتم درد می گیره البته درد خفیفی توی تنه آلت و زیر بیضه هم دارم. سوالم اینه که این درد برای همون نعوظ های مکرره و برطرف میشه یا اینکه مسئله جدیه؟ آیا این ربطی به پریاپیسم داره؟ البته آلتم از خون خالی میشد اینجور نبود که خون محبوس بشه و الان هم وضعیت نعوذی خوبی دارم فقط درد میگیره.
ممنون میشم پاسخ بدید متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
613
کالمن

سلام و عرض تبریک سال نو و تشکر از راهنمایی شما
برای در مان سندرم کالمن که قبلا تستوسترون 250 استفاده میکردم برای باروری به دکتر مراجعه کردم که پس از معاینه گفتند بیضه ها خیلی کوچک است و احتمال باروری را باتوجه به سن 41 سال ضعیف دانستند با این حال آمپول hcgبرای یک ماه ونیم و پس از ان hcg +hmg را تجویز نمودند و اکنون استفاده میکنم به نظر شما وضعیت بیضه کوچک مانع باروری حتی به کمک ivf است؟ قبلا متخصص غدد گفته بود درمان شما قبل از ازدواج با تستوسترون است و زمان ازدواج درمان دیگری دارد والان که hcg مصرف میکنم گاهی سردرد دارم و اندکی هم درد کشاله ران راست و کیسه بیضه ها هم شل شده و بیضه کمی پایین آمده در طول 15 روز شروع درمان
خواهش میکنم کمی درخصوص درمان راهنماییم کنید .
آیا وجود اندام تناسلی سالم (کوچکتر از اندازه نرمال) نشان از این دارد که در دوران جنینی بیضه وظیفه خود را به درستی انجام داده و سلول زایا وجود دارد.؟ آیا سلول های زایا به دلیل نبود lh +fshبه مرور از بین میروند. و به دلیل نقص هیپوتالاموس احتمالا بیضه از هور مون های مادر استفاده و اندام تناسلی را میسازد. باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
614
مشکل زود انزالی

با سلام وتبریک سال نو
بنده 36 سال سن دارم وبا مشکل زود انزالی روبرو هستم چند سالی قرص فولکستین20 مصرف میکردم البته با تجویز پزشک تقریباً بهتر شده بود ولی دوباره یواش یواش برگشت به حالت اول و بیشتر هم شد .چند ماه پیش دوباره دکتر رفتم که اگزیرکت 30 تجویز کرد ولی این راهم که 2ساعت قبل از نزدیکی مصرف میکنم تاثیر نداشت .البته برای یکبار بافاصله حدود3ساعت 2قرص اگزریکت خوردم که خوب بود ولی سردرد و سرگیجه شدید گرفتم.
حالا نمیدونم چه باید بکنم.البته برای مشکل عدم نعوذ هم من تالادفیل 20 مصرف میکنم .ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید اگر نیاز باشد هم برای معاینه حضوری بیام تهران چون این دوتا مشکل خیلی توی این چند سال برایم مشکل ساز شده است.
ممنونم...
مشاهده پاسخ دکتر
615
زگيل تناسلي

با سلام و خسته نباشيد
من از اوايل زمستان پارسال دچار يك زگيل شدم در ماحيه پايين الت
بعلت بي اطلاعي از بيماري در بهمن كه دوتا زگيل جديد كنار زگيل قديمي عود كرد به دكتر عمومي مراجعه كردم كه در ١4 بهمن با سوزاندن زگيل ها برطرف شدن
بلافاصله درمان با قارچ شيتاگه و انواع مولتي ويتامين ها سير و كلم بروكلي ..... و حذف مواد غذايي مضر و رزيم سبزيجات شروع كردم
امروز يك ضايعه تا خدودي شبيه جوش رو نزديك سرالت ديدم كه مشكوك هستم ايا مجددا زگيل هست يا خير
و اينكه در سايت ها خونده بودم با اين مراعات و رژيم سخت من امكان عود مجدد زگيل ها نيستند
ضمنا الكل و سيگار و استرس رو هم كاملا خذف كردم
مشاهده پاسخ دکتر
616
سلام من دیروز رابطه جنسی نامطمعن داشتم حالا شک دارم که طرف مقابل hiv داره یا نه نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

دیروز رابطه جنسی نامطمعن داشتم حالا شک دارم که طرف مقابل hiv داره یا
نه نمیدونم باید چیکار کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
617
شوهرم زگیل داره منم درآوردم

سلام من 26 سالمه مرداد ماه سال 96 ازدواج کردم
هممسرم کنار کشاله ران پای راستش چهار تا زگیل داره که مثل خال گوشتی برآمده هستن و کاملا قابل لمس و دید هستن
دوران نامزدی و عقد رابطه مالشی داشتیم اما نه با دخول
اما از زمانی که ازدواج کردم در قسمت انتهایی آلت تناسلی خودم که نزدیک به مقعد هست و قسمت راست لبه داخلی آلت تناسلیم احساس میکنم زگیل در آوردم قبلا اینجوری نبود با زوم کردن روی عکس ها میتونید متوجه بشین
هنگام ادرار کردن حس میکنم که یه چیزی جلوی سوراخ ادرارمو گرفته و نمیتونم به خوبی خودمو خالی کنم و چند وقت پیش احساس درد داشتم در همین نواحی
پریشب با هم رابطه داشتیم که با هر دفعه دخول و خروج احساس میکردم سوزش و درد زیادی دارم
میدونم که زگیل برای مردان مشکل ساز نیست و در خانم ها ایجاد کنسر دهانه رحم میکنه
حتی الامکان اگه میشه این عکس هارو مشاهده کنید و نظرتونو بفرمایید تا من از سردر گمی در بیام حداقل برم دنبال دوا درمان
متاسفانه شهرستان هستم و مطمئنا باید خیلی سریع اقدام کنم چون اکثرا در شهرستان ها امکانات پزشکی کمتر هست
ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
618
درد بیضه

سلام صبح بخیر من یه پسر 12 ساله دارم که چند روزه از درد بیضه راستش شکایت میکنه روز 10 فروردین شروع شد و وقتی دستشویی میره درد کم میشه چون تعطیلات بود بردمش بیمارستان هاشمی نژاد یه دکتر و دو تا انترن معاینه کردند و گفتند که هیچ علامتی از ورم یا عفونت نداره و حتی نیازی به سونوگرافی نیست ولی تشخیص دادن که مجرای ادرار تنگه و موقع ختنه اشکال داشته و باید جراحی بشه البته گفتند عجله ای نیست و میشه تابستون بعد تعطیلی مدرسه انجام بدیم ولی مزاحم شما شدم چون هنوز بچه درد رو چند بار در روز احساس میکنه و با دفع ادرار آروم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید تشخیص شما چیه متشکرم. مشاهده پاسخ دکتر
619
زودانزالی

بنام خدا
باعرض سلام وخسته نباشید اینجانب درحدود53 سال سن دارم دچارفشارخون بوده وقرص لوزار25 مصرف می نمایم ودچارزودانزالی می باشم به طوری که عمل نزدیکی برایم دشوارشده است لطفا@راهنمایی بفرمایید.
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
620
سوزش سر آلت

:
سلام. 37 سال دارم . ساکن لاهیجان. مدت چند سال است که مشکل سوزش سر آلت دارم. البته نه همیشگی و پیوسته. قبلا به پزشک مراجعه کردم که آزمایشاتی دادند ولی چیزی مشاهده نشد و تشخیص ندادند. معمولا در صورت ارکشن یا انزال این سورش ایجاد میشه. فشار به سر آلت این سوزش رو ببشتر میکنه.
در طول چندسال گذشته علایم کمی تغییر کرده مثلا اوایل در صورت نعوذ درد خاصی مثل کوفتگی در کل الت حس میکردم. لطفا راهنماییم کنید. بخاطر مشغله کاری و تنبلی حدود 4 ساله این مشکل رو دارم. آیا ممکنه یک زخم یا التهاب باشه. میتونم بگم شروعش برمیگرده به یک انزال بعد از تحریک 2-3 ساعته و استفاده از ژل تاخیری.
ممنون از شما.
مشاهده پاسخ دکتر
621
راه درمان

روی سر التم جوش زده تعدادشم خیلی زیاده ولی نمیدونم زگیل هست یا نه یک بارم از داروخونه سوال کردم پماد الویر بهم داد ولی اصلا تاثییر نداشت قرصشم خوردم حای لطفا راهنمایی کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
622
جوش روی بیضه

سلام خسته نباشید مدتیه یه توده جوش مانند روی خود بیضه بنده به وجود اومده ممکنه سرطان باشه در ضمن هنگام لمس درد هم دارم اما در کل بدون درده لطفا راهنمایی کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
623
مربوط به زگیل تناسلی

سلام آقای دکتر من اخیرا متوجه شدم که hpv دارم.ودر پایه پنیس خود یک عدد زگیل بوجود آمده.میخواستم با توجه به اینکه متاهلم میخواستم بدونم بعد از درمان چطور میتوانم با همسرم نزدیکی کنم تا احتمال انتقال به ایشان کم باشه.چون میخواهیم بچه دار شویم آیا همیشه باید از کاندوم استفاده بکنم؟آیا بعد از کاریو کردن زگیل باز هم این ویروس به همسرم منتقل میشه؟ضمنا همسرم امروز آزمایش pcr داده جوابش نیامده که بدونم مبتلا هست یا نه.آیا اگر به اون هم سرایت کرده باشه برای بچه دار شدنمون مشکلی پیش نمیاد؟ مشاهده پاسخ دکتر
624
زگيل تناسلى

باسلام.
اقاى دكتر من ١٦ سال دارم حدود دو يا سه سالى مى شود كه متوجه تعداد زيادى خال گوشتى كوچك در اطراف آلتم شدم كه هيچ گونه درد يا خارشى ندارد ولى به دليل زمان طولانى نگران شدم و در ضمن من با توجه به سنم از اندازه ى بسيار بسيار كوچك آلتم نگرانم با توجه به اينكه مو هاى اطراف آلت و قسمت هاى ديگر بدنم چند سالى است كه شروع به روييدن كرده ولى من به دليل خجالت از خانواده به پزشك مراجعه نكردم و در ضمن من ساكن شهر قم هستم. لطفاً راهنمايى كنيد.
باتشكر
مشاهده پاسخ دکتر
625
پروستاتیت مزمن

با عرض سلام و خسته نباشید
اینجانب رجب علی رستمی 36 ساله نزدیک به 9 سال می باشد که به هر گذشت چند روز از آخرین انزالی که انجام شده است عموما بعد از ادارم که با سوزش مجرای اداری بین ناحیه مقعد و بیضه ها می باشد و یک مایعی مانند منی یا عفونت لزج مانند از من خارج می شود که بعد از بیضه هایم به شدت ورم و درد می گیرند اوایل این اتفاق بعد از 8 روز از آخرین انزالم اگر که سکس نمی داشتن اتفاق می افتاد تا این که این فاصله زمانی به 5 روز و همچنین به 3 روز تا اینکه یک مدتی باید هر روز انزال انجام می گرفت تا اینکه بیضه های ورم نکند و درد نگیرد پیش خیلی از پزشکان در شهرستان بجنورد رفته ام اما هر کدام نظر دارند زمانی که بیضه هایم ورم میکند رفتم پیش پزشک گفتن واریکوس شدید می باشد در آزمایشات و سونوگرافی واریکوسل خفیف نشان می دهد و وقتی که انزال انجام می گیرد و بیضه هایم ورم و درد ندارد پیش همان پزشک رفتم گفته اند اصلا چیزی به عنوان واریکوسل در وجودت نمی باشد اخیر پزشک مهدی قاضی در مشهد مقدس با معاینه پشت بیضه هایم از طریق مقعد که بسیار درد شدیدی هم داشت گفتند که پروستاتیت مزمن دارد
در این خصوص داروها و قرض های زیادی نیز استفاده نموده ام مانند تاوانکس(تا حدودی تاثیر داشت ) افلوکساسین – سیپروفلوکساسین – تامسولین( موقع استفاده تنگی نفس شدید می گیرم)گابابنتین( تا حدودی تاثیری داشته )
قابل عرض می باشد که بند نزدیک به دو سالی می باشد دچار اختلالات شدید جنسی (‌نعوظ – زود انزالی )‌نیز شده ام که داروهای مختلفی در این خصوص از جمله واردنافیل – داپوکسیتن – تادالافیل – سیلند نافیل- آمپول تستسترون و ... استفاده نموده ام که متاسفانه به جز سردرد های شدید و ... هیچ گونه تاثیری نداشتند .
ضمنا نزدیک به 10 سال می باشد به علت فشارخون بالا داروهای (‌آملودیپین 5 و لوزاتان 25 )‌مصرف می نمایم
و اخیرا تحت نظر روانپزشک داروهای ضد افسرودگی و ضد استرس و اضطراب استفاده می نمایم .
لطفا راهنمایی ام نماید در خصوص درد بیضه هایم و ورم شدیدی که دارم چه کار کنم چه داروی مصرف نمایم
آیا عمل جراحی تاثیری دارد – اگر عمل نمایم عوارضی نداشته باشد
با مشکل زود انزالی و نعوظ چکونه برخورد نماید احتمال دارد این مشکلات از پروستاتیت باشد
احتمال دارد بیماری ام از عوامل روانی باشد
لطفا کمک نمایید
در شهرستان بجنورد که هر پزشکی یک نظر دارد
مشهد نیز پیش چند تا از همکاران تان رفته ‌دکتر یارمحمدی-پیشنماز- عباسیون- توکلی- شمسا-قاضی) آنها نیز هر کدام یک چیزی می گویند .
مشاهده پاسخ دکتر
626
لکه های بنفش و قهوه‌ای روی آلت

سلام آقای دکتر، سال نو مبارک
من مدت یک و نیم سال اخیر درگیر لکه های روی سر آلتم شدم الان 34 ساله هستم و اصلا نمیدونم از کجا چنین لکی بوجود اومد فقط میدونم اوایل یه لک کمرنگ قهوه‌ای بود که حداکثر قطر دو میل داشت ولی به مرور زمان این لکه از دور بیرونی خودش بزرگتر میشد و گاهی وقتا به رنگ بنفش هم دیده میشد که درد نداشت البته،خط دور این لکه یک مقدار برجسته هست و گاهی وقتا این خط اطراف سفید هم دیده میشه البته خیلی کم،الان این لکه بزرگتر شده و حدود 3 سانت میشه که علاوه بر روی آلت یه قسمتی از زیر آلاتم درگیر کرده و روی آلتم تا قسمتهایی از پوست ناحیه ختنه شده هم درگیر شده،یکبار دکتر رفتم فکر کنم بتامتازون داد با یه پماد زرد رنگ اسمش یادم نیست گفت با هم بزن رپزی سه بار،ولی هیچ تاثیری نداشت و کمکی نکرد بهم،رابطه جنسی هم کم داشتم و این 10 ماه اخیر بدلیل باردار بودن خانمم تقریبا به کمتر از سه چهار بار رسیده،ضمنا من درگیر بیماری کولیت هم هستم و دارو مصرف میکنم که یکبارم یکسال پیش جراحی آبسه پری آنال انجام دادم،ممنون میشم اگه در این مورد راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
627
مشکل ناتوانی جنسی مرد

با سلام و وقت به خیر
من و شوهرم 1 سال و نیم هست که ازدواج کردیم شوهرم از همان ابتدا قادر به انجام رابطه جنسی نبود یعنی برای مدت کوتاهی نعوظ دارد اما وقتی اقدام به رابطه میکند آلت تناسلی شل میشود اگر اقدامی هم نکند بعد از چند دقیقه شل میشود . ایشان 32 ساله هستند و قبل از ازدواج هم هرگز رابطه جنسی نداشته اند . تا الان شوهرم سعی کرده با خوردن قرص نعوظ را نگه دارد و ما چندباری رابطه جنسی داشتیم اما الان میخواهیم اقدام به درمان کنیم
لطفا بفرمائید در ابتدا چگونه و با چه آزمایش هایی میتوانیم از سلامت فیزیکی دستگاه تناسلی مطمئن شویم ؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
628
عدم وجود زگیل تناسلی 7 ماه پس از لیزر

سلام
من مرداد 96 لیزر انجام دادم پیش شما . به درخواست خودم بیوپسی هم انجام دادم مشخص شد تیپ 6 و 11 بوده. اکنون زائده ای قابل رویت نیست. در این مدت هم هیچ رابطه جنسی نداشتم. سیگار و قلیان هم نمیکشم. آیا هنوز ریسک انتقال وجود دارد؟ آیا ویروس از بین رفته؟
مشاهده پاسخ دکتر
629
زگیل تناسلی مقاوم

با سلام
بنده مردی ۳۷ ساله هستم. هشت سال پیش دچار زگیل تناسلی شدم و همان سال شروع به درمان با کرایو و کوتر کردم، حدود ده جلسه رفتم ولی بعضی از زگیلها کاملا خوب نشدند، بعد سالها با پودوفیلین اقدام کردم و بعد قرصی گیاهی برای بالا بردن قدرت سیستم ایمنی بدنم خوردم، بعد از مدتی با کرم الدورا و بعد عمل جراحی، هیچ کدام جواب کاملی نمیدادند تا شش ماه پیش با خواص میخک اشنا شدم. در حال حاضر هم با میخک میسوزونمش، الان دو سه تا زگیل خیلی خیلی مقام دارم که هر ماه با میخک میسوزونمشون و نابودشون میکنم ولی دوباره درمیان. بخدا از زندگی سیر شدم و نمیدونم چیکار کنم که دیگه درنیان!
توروخدا کمکم کنید و بگید باید چیکار کنم؟
راستی چهار ساله که شریک جنسی دارم ولی خداروشکر فعلا نگرفته. بعد از هشت سال ابتلا، امکان سرایت و انتقال زیگیل تناسلیم به شریک جنسیم هست یا خیر؟ و چند وقت بعد از درمان کاملم میتونم خیالم از عدم انتقال بیماری راحت باشه؟
ممنون از وقتی که برام میذارید
مشاهده پاسخ دکتر
630
التهاب و قارچ الت تناسلی

حدود دو هفته پیش در ناحیه پوست بیضه و اطراف ان دچار التهاب قرمزی پوست و خارش شدم، ابتدا محل مذکور را با پماد ویتامین a+dچرب کردم ک تاثیری نداشت، بعدش با محلول سرکه و اب شستم یکم بهتر شد و از خارش افتاد فقط، بعد از پماد کلوتریمازول (3عدد)استفاده کردم بازم خوب نشد، الان علاوه بر پوست بیضه ها کشاله ی ران هم این تیکه های قرمز و ملتهب وجود داره، با اب و صابون و بتادین هم هر روز میشورم ولی خوب نشده، چ کاری باید بکنم؟ضمنا پوست الت هم خشک شده و موقع نعوظ انگار ترک میخوره و دردناک میشه مشاهده پاسخ دکتر
631
زگیل تناسلی

Aisan E:
سلام‌آقای دکتر آیا اگر بر اثر این ویروسcin2 داشته باشه اگر مکملahccجواب بده cin2را هم خوب میکنه یا خیر؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
632
زگیل تناسلی

سلام.من چهارسال پیش رابطه داشتم اونم یکبار رابطه مقعدیم‌ شاید درحد یک سانت بوده. دیگه هیچ رابطه ای‌ نداشتم‌ بعد یکسال متوجه شدم‌ پدوفیلین زدم همه زگیل هام گل کلمی بود همون سال اول عود داشتم دوماه قارچ شیتاکه خوردم و الان کورکامین و اسپیرولینا و اسید فولیک و ویتامین سی و زینک الان به مدت سه هفته است دارم می خورم و قارچ شیتاکه و شیرینی هم حذف کردم.همون سال اول من خیلی حساس بودم زیاد داخل مقعدم‌ چک میکردم حتی یکبار قیچی زدم وبعد از اون من بعضی اوقات خون ریزی دارم‌.الان بعد از شش ماه باز خون ریزی داشتم.یعنی‌ سرطان گرفتم؟؟البته وقتی مدفوع میکنم .و الان مکملahccگرفتم و می خوام بخورم.ییست و سه سالمه. و بیست سالگی رابطه داشتم و بیست ویکسالگی متوجه شدم‌.یک زگیل هم نزدیک مقعد هست هرچه الدرا زدم پدوفیلین نرفت و البته عود هم نداشتم‌.و اون کسی که باهاش رابطه داشتم میگه مال من نوع بدی نبوده و الان خانمش پولیپ رحمی داشته و عمل کرده‌.آیا پولیپ رحمی ربطی‌ به hpvداره؟؟ومن بعد مکمل ها می خوام آزمایش بدم‌ پاپ اسپیر مقعدی hpvهستش؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
633
در باره ی بر آمدگی چوش مانند بر بدنه ی آلت تناسلی

بر روی آلت تناسلی ام یک بر آمدی تقریبا سفت تشکیل شده که کمی هم با فشار می تواند درد بگیرد ...فکر می کنم بعد از خود ارضایی و با سرعت زیادی هم تشکیل شد
می خواستم بدونم که چیه و باید کاری انجام بدم یا دلیل به خصوصی داره
تصویرش هم اینه
مشاهده پاسخ دکتر
634
مثانه

با سلام.
خانم ۲۸ ساله .اقای دکتر من ۱۰ ماه پیش به عفونت حاد مثانه مبتلا شدم با خون ریزی و سوزش زیاد در این ۱۰ ماه برای تخلیه باقیمانده ادرار باید زور بزنم ۶ بار این عمل را انجام میدهم تا تخلیه شود اول ادرار بدون زور زدن تخلیه میشود اما در اخر ادرار برای تخلیه کامل مشکل دارم.در حال حاضر روی انتی بیوتیک پروفیلاکسی هستم اما با وجود مصرف انتی بیوتیک باز هم مبتلا به عفونت شدم.دلیل تخلیه نشدن اخر ادرار چیست ایا تنگی مجرا است و یا مثانه ام فلج شده است.این مشکل بعد از عفونت حاد برای من ایجاد شد.
با تشکر از پاسختون
مشاهده پاسخ دکتر
635
ناباروری مردان و واریکسل

سلام،همسرم 13 سال پیش عمل واریکسل‌انجام داده،الان که 3 سال‌ از ازدواجمون میگذره ، بدون هیچ‌‌ روش جلوگیری باردار نشدیم ، سونو بیضه که انجام داد نتیجش این بود که بیضه راست واریکسل درجه 1 و بیضه چپ سر مرز واریکسل درجه 1 می باشد. یک کیست 4 میلی متری در بالای اپیدیدیم هم داره. رفتیم دکتر گفت احتیاج به عمل نداره،از داروهاش هم نتیجه نگرفتیم،نظر شما برای درمان چیه؟!
آزمایش اسپرم هم انجام داد ، که مشکل کم تحرکی اسپرم و کم بودن اسپرم با شکل نرمال رو داشت ،
مشاهده پاسخ دکتر
636
زگیل تناسلی

سلام دکتر جان.. ایام به کام.. من خانم مجرد ۲۷ ساله هستم که مدت ۶ ماه پیش مطلع شدم که مبتلا به زگیل تناسلی هستم.نوعشو برای من مشخص نکردند..در ضمن من رابطه جنسی کامل نداشتم. با استفاده از محلول پدوفیلین زگیل ها از بین رفتند.محل زگیل ها در لیبیا مینورها بودند. عود مجدد هم نداشتند.. حالا به تازگی متوجه شدم که لبه های لیبیا مینور متورم هستند.. وقتی لمس میکنم مثل اینکه زیر پوست یه برامدگی های کوچک مثل توده هستند.. که سفت هم هستند.. .. تشخیص شما چیه؟ ایا اینا زگیلن؟ مشاهده پاسخ دکتر
637
راست نشدن کامل الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من التم حدود 18 تا 19 سانت هستش الان حدود 4 ماه میشه که دیگه التم کامل راست نمیشه
تا راست میشه سریع میخوابه
چیکار باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
638
استفاده از extender و لارجر باکس و ایجاد اختلال در نعوظ

سلام و خسته نباشید. ببخشید میتونم بدونم extender هایی مثل لارجر باکس جواب میدن یا نه؟ ساکشن ها جطور؟ایا راه عملی دیگری برای افزایش طول آلت هست؟من استفاده کردم و حس میکنم دردی مانند کبودی دارم وقتی ک فشارش میدم و دچار اختلال نعوظ شدم. ایا باید پیگیری کنم یا زمان بدم بهش؟ الان بعضی اوقات کمپرس گرم میذارم روش. خیلی ممنونم از لطفتون
حالا نمیدونم اختلا نعوظ ب دلیل استفاده از این وسیلس یا مشکل دیگه ای دارم . ی مقدار تعدا خود ارضاییم هم زیاده
مشاهده پاسخ دکتر
639
مشاوره

با سلام و عرض ادب و احترام
عید نوروز را خدمت شما تبریک عرض می نمایم.
آقای دکتر بنده 24 سال سن دارم و به علت افسردگی قرص زولفت(سرترالین)150mgبه مدت یک سال و نیم مصرف می نمایم و در طی این مدت میل جنسی خود را کاملااز دست داده ام و نعوظ صبحگاهی نیز اصلا ندارم و در طی این مدت احساس می کنم بیضه ها در حال کوچک شدن هستند.
آزمایش پرولاکتین دادم و مقدار آن بالا بود که پزشک به علت مصرف سرترالین آن را طبیعی دانست.
1) به نظر شما آیا زولفت باعث ناباروری من در آینده می شود؟
2)آیا سرترالین با بالا بردن پرولاکتین و دستکاری lh و fsh می تواند سبب کوچکی بیضه ها گردد؟
3)در مقاله های متعدد زبان اصلی از عوارض این دارو آسیب به بافت بیضه اشاره شده بود؛شما این را تایید میفرمایید؟
ممنونم از لطف شما
ببخشید وقت ارزشمندتان را گرفتم.
انشاالله همیشه تندرست و سلامت باشید.
مشاهده پاسخ دکتر