نمایش منوی کناری

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۵

نداشتن آگاهی لازم از اندازه آلت تناسلی مردان و استانداردهای آن باعث ایجاد نگرانی ها و بروز مشکلات مختلفی در کیفیت زندگی در اثر احساس عدم کفایت در زندگی زناشویی و یا برآورد نادرست از توانایی خود در تولید مثل می گردد.

حتی در جوامع غربی نیز ضرورت توجه به این نگرانی ها حس شده است به طوری که در یک مقاله به نگرانی شایع در مردان جوان از انداز ه های دستگاه تناسلی پرداخته شده و نویسندگان معتقدند که بسیار زودتر از رسیدن به سن بلوغ، مردان اشاراتی در باره کفایت اندازه آلت تناسلی خود می شنوند که می تواند ایجاد نگرانی کند. این نگرانی در اوایل جوانی افزوده می شود و ممکن است با درجات مختلفی در بزرگسالی نیز ادامه پیدا کند.

اندازه استاندارد آلت

در یک مطالعه عنوان می شود که تعداد مردانی که با شکایت از کوچکی آلت برای درمان جراحی به کلینیک های آندرولوژی مراجعه می کنند، در حال افزایش است.  اما جالب است که در این مطالعه با توجه به نوموگرام، هیچ کدام از بیماران واقعاً دارای آلت کوتاه نبوده اند. تعداد پزشکان عمومی و یا متخصصان آندرولوژی و ارولوژی که از سوی والدین و یا جوانان، در مورد اندازه آلت تناسلی خود، مورد مشاوره قرار می گیرند، کم نیستند. اما آنها برای تصمیم گیری مجبور به استفاده از کتا ب های مرجع خارجی هستند. اندازه های دستگاه تناسلی خارجی مردان در اقوام و نژادهای مختلف متفاوت است. امیدواری دیگر آن است که مطالب این سایت به بسیاری از جوانان ما کمک کند تا تحت تأثیر اطلاعات غیر واقعی و مبالغه آمیز که اکثراً به وسیله اینترنت یا ماهواره کسب می شود، قرار نگیرند و به این ترتیب از بسیاری از آثار سوء این تبلیغات شامل درمان های طبی و جراحی ها برای بزرگ سازی دستگاه تناسلی، جلوگیری شود.

اندازه آلت تناسلی مردان

اعمال جراحی تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه

شامل اعمال افزایش طول و اندازه کیر مردانه و همچنین اعمال افزایش قطر آلت تناسلی مردانه می باشد. باید توجه داشت که اکثر افراد مراجعه کننده خواهان انجام این اعمال، افراد نرمال بوده و نیازی به انجام این اعمال جراحی ندارند و پس از معاینه و اطمینان دادن به نرمال بودن دستگاه تناسلی خارجی مشکلشان برطرف می شود. اعمال جراحی تنها در افرادی که حقیقتاً اندازه آلت تناسلی کوچک دارند که عملاً باعث ناتوانی در انجام مقاربت شده است پس از انجام مشاوره روان پزشکی لازم، انجام خواهد شد. باید توجه داشت که داروها و وسایلی که احیاناً در فضای مجازی یا ماهواره ها تبلیغ می شوند هیچگونه تـأثیری در تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه نداشته و گاهی باعث ایجاد مشکلات و عوارض شدیدی خواهد شد.

اعمال جراحی افزایش دهنده طول و اندازه آلت تناسلی شامل اعمال آزاد کردن لیگمانهای آویزان کننده آلت همراه با استفاده از فلپ جهت پوشش پوستی، استفاده از سیاهرگ اندام تحتانی و پیوند آنها به آلت تناسلی مردانه جهت افزایش طول آن و سایر اعمال مشابه می باشد که پس از معاینه بیماران در صورت نیاز نوع عمل مشخص خواهد شد. گاهی پس از انجام این اعمال استفاده از وسایل مثل واکیوم جهت جلوگیری از بازگشت آلت به داخل لازم می شود.

اعمال جراحی افزایش دهنده قطر آلت شامل تزریق چربی به داخل آلت تناسلی، قراردادن پروتز یا گرافت های پوستی یا استفاده از پیوند سیاهرگ اندام تحتانی به آلت جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردانه خواهد بود.

ظاهر کوچک آلت تناسلی در افراد چاق

گاهی در کودکان و بالغین چاق به خصوص اگر ختنه با برداشت پوست زیاد صورت گرفته باشد، آلت تناسلی در چربی پایین شکم گیر کرده و مخفی می شود و ظاهر آلت بسیار کوچک به نظر میرسد، به شکلی که گاهی فقط سر آلت رؤیت میشود. در بسیاری از این موارد پس از ایجاد نعوظ آلت طول مناسب پیدا کرده و از چربی پایین شکم خارج می شود و فرد توانایی مقاربت مناسب را پیدا میکند. اما در مواردی که این بیماری موجب اختلال در مقاربت مناسب یا عوارض ادراری شده باشد، بایستی با انجام یک عمل جراحی نسبتاً ساده تصحیح شود. دراین عمل چربی های اضافه پایین شکم برداشته شده و فاشیاها به شکلی تثبیت می شوند که علاوه بر ایجاد ظاهر مناسب از جمع شدن مجدد چربی در مناطق مورد نظر پیشگیری شود.

سوال: سایز آلت تناسلی و هزینه جراحی آن چقدر است؟

سلام اندازه آلت من ۱۱سانت هست میخواستیم بدونم چه راهی برای بزرگ شدنش موثرتر و اینکه هزینه عمل جراحی چقدر هست. متشکر

برای مشاهده پاسخ این سوال اینجا کلیک کنید.

 دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی

 

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن
۴٫۱ (۸۱٫۴۷%) ۶۸ رای

سوال پزشکی دارید ؟!؟

همین الآن از طریق تلگرامسوال خود را بپرسید و پاسخ خودتون را دریافت کنید !
برای کمک به بهتر شدن مطلب فوق به آن امتیاز دهید

مولف و نویسنده :

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی همچنین فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن علمی ارولوژی ایران می باشد.

  • دکتر محمد جباري
  • مطالب سايت را در شبکه هاي اجتماعي سريع تر دنبال کنيد

پرسش از دکتر ارولوژیست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

لیست سوال های پاسخ داده شده


1
طول آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
2
اندازه آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر
قطر ( محیط دور تا دور آلت )آلت تناسلی من در حالت نعوظ حدود 11 سانتیمتر است.نگران هستم که آیا این اندازه مناسب است یا خیر و اگر مناسب نیست چه باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
لکه های قهوه ی در ناحیه تناسلی و کشاله ران

سلام
روزتون خیر

نزدیک یک ماه هست لکه های قهوه ای به صورت پراکنده کوچیک، اطراف ناحیه تناسلی بیشتر کشاله ران در هر دو طرف ظاهر شده یکم هم خارش داره
اول سمت کشاله سمت راست بود بعد به تدریج سمت چپ هم ظاهر شد
روز به روز دارن بیشتر میشن انگار و البته بزرگتر
در طول روز هم بین پاهام کلا داغه
احساس میکنم داره میسوزه

من یه مدت ورزش میکردم و از گرمای شدیدی که حین ورزش داشتم، کشاله ران و شرمگاهم خیلی سوزش داشت در حد عرق سوز شدن
بعد از اون یه لکه سفید تو قیمت شرمگاه ظاهر شد که خارش نداره
فقط رنگش سفیده و تقریبا بزرگ
خیلی از لحاظ ظاهری داره اذیتم میکنه

لباس زیر هم معمولا جنس گیاهی استفاده میکنم

یه سوال دیگه هم داشتم، اینکه چندتا نقطه ی سفید قرمز تقریبا، شبیه جوش زیر پوستی زیر کلاهک آلت تناسلیم ظاهر شده
این رو چجور میتونم رفع کنم؟ زگیل هست یا چیز دیگه ای؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
مشاهده پاسخ دکتر
4
روده درد.و درد بیضه ها

سلام
18 سال سن دارم
حدود 4 سالی هست به عمل زشت خودارضایی عادت کردم
بعد الان روده هام یکم وضعشون خراب شده در حدی که فردا وقت کولونوسکوپی دارم
همه ی اینا به کنار حدودا دو روزه احساس درد خیلیییی خییلیییی خفیف در ناحیه ران اطراف بیضه ها با خود بیضه هام میکنم و رگ وسط بیضم یکم به سمت چپ اومده حدودا دوسه روزی هم هست رنگ ادرارم همش زرده و بوی نامطبوعی داره
نوک آلتمم هر از گاهی یه سوزش جزئی داره
نگرانم کرده میخواستم ببینم مشکل جدی میتونه باشه یا خیر
سونوگرافی شکمم انجام دادم واسه روده درد و شکم دردی که داشتم همه چیم نورمال بود فقط یه لنفادنیت بود
تو ازمایش ادراری هم که دادم yellow زده بودو clear همه چیش نورمال بود
بعد سوال دیگه ای که داشتم اینه که این مشکل میتونه بر اساس فشار های دفع مدفوع باشه چون من مشکل دفع مدفوع هم دارم یکم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
5
درد در حالت نعوظ آلت و لمس فرو رفتگی در ابتدای شفت آلت

با سلام و احترام خدمت دکتر عزیز
بنده سوالی در خصوص درد هنگام نعوظ داشتم.
28 سال سن دارم. هنوز مجرد هستم ولی 2 ماه دیگر عقد خواهم کرد. دقیقا نمیدانم از کی ولی فکر کنم حدود 3 ماههی است در هنگام نعوظ دردی در کنار آلت نقطه اتصال با بدن حس میکنم. متوجه شدم در ناحیه درد تو رفتگی اندکی در شفت آلت خود لمس میکنم تنها در حالت نغوظ مشهود است. نگرانی بسیاری دارم. از بابت خطر ناک بودن موضوع و اثر آن بر رابطه آینده ام.
مشاهده پاسخ دکتر
6
الت تناسلی

سلام دکتر خوب هستین دکتر من 17 سالمه و وزنم 140 کیلو و قدم 175 دکتر من خیلی دارم عذاب میکشم خیلی چاقم دکتر هم زیر شکم خیلی بزرگی دارم و هم ران های خیلی گنده ای دارم دکتر من خیلی دارم عذاب میکشم دکتر تو حالت معمولی اصلا دیده نمیشه یعنی داخله داخله دکتر تو حالت نعوذ فقط 6 یا 7 سانتی متره دکتر هم خیلی نازکه و هم خیلی کوچیک دکتر اصلا شبیه هم سن و سالام نیستم دکتر دارم داغون میشم واقعا وضع مالیمم اصلا خوب نیست با پدرو مادرمم هم نمیتونم در میان بزارم مشکلمو دکتر ببخشید با عرض شرمندگی من مشکل خودارضایی هم دارم اصلا انگار نمیتونم جلوی خودمو بگیرم تا موقعیتش پیش میاد نمیتونم جلوی خودمو بگیرم دکتر من با دوستانی هم که مشکلون شبیه من بوده صبحت کردم تووضع من و سن من بودن حداقل الت تناسلیشون کلفت بوده و بعد که لاغر کردن بلند شده ولی برای من هم لاغره هم خیلی کوتاه دکتر داره از تو داغونم میکنه این خودارضایی هم داره باعث میشه زود انزالی بگیرم زیر 1 دقیقه دارم ارضا میشم دکتر تمام موهام داره میریزه و تمام اندامم داره تغییر شکل میده چی کار کنم دکتر دارم داغون میشم هرکاری هم میکنم نمیتونم هزینه زیاد دکتر رو جور کنم کمکم کن دکتر خواهش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
7
عمل پروتز بيضه

با عرض سلام و ادب من ميخواستم بدونم عمل پورتز بيضه ايا پوسته بيضه رو شكافته ميشه يا از جاي بالاتر و از كجا ميتونيم پروتز رو خريداري كنم لطفا راهنمايي بفرمايد سپاس مشاهده پاسخ دکتر
8
هیپوسپادیاس

سلام. جناب دکتر عزیز یک ماه پیش یک سوال با کد n87pw595136 برای شما در مورد هیپوسپادیاس ارسال کردم. و شما پاسخ دادید که الزامی به عمل جراحی نیست مگر برای زیبایی و خیال من و مادرش رو راحت کردید. اون موقع مطمین نشدم عکس ها ارسال شده باشه. الان پسرم پنج ماه و نیمه است و من مجددا عکس ها رو واستون میفرستم. ضمنا اقای دکتر ایا دچار کوردی هم هست پسرم؟ جناب دکتر عزیز ایا نیاز به عمل جراحی نداره؟ مشکل جنسی و یا باروری واسش ایجاد نمیشه در صورت عدم جراحی؟ ببخشیدکه مجددا مزاحم میشم، نگرانی و استرس من و مادرش رو کاملا به هم ریخته. لطفا در صورت مشاهده عکس ها بنده رو مطلع کنید. سپاس مشاهده پاسخ دکتر
9
مشاوره جنسی

سلام و خسته نباشی جناب اقای دکتر 22سال سن دارم و میخوام ازدواج کنم میخواستم بدونم این اندازه الت مشکلی نداره برای ازدواج خیلی ممنون میشم جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
10
مشکل آلت تناسلی

سلام و عرض ادب.پسری هستم 28 ساله قد 178 وزن 81.طول و محیط آلت به ترتیب حدود 13 و11هست.2 3 سال پیش از اکستندر روناس طب استفاده کردم و کمی موجب افزایش طول شد منتها یکبار در هنگام خواب طبق دستور العمل خودش استفاده کردم که ناگهان از خواب پریدم و متوجه بی حسی سر آلت شدم.با ماساژ فراوان تا حدودی زیادی مشکل برطرف شد اما گه گاهی بین 5 تا 15 درصد احساس بی حسی در سر آلت دارم.آیا کاری هست که بتونم این مشکل رو به طور کامل برطرف کنم؟گاهی اوقات هم طناب زیر بیضه دردناک هست که خدمت دکتر محسن ضیایی رفتم و مورد رو مطرح کردم منتها فرمودن کار خاصی نمیشه کرد،ویتامین ب کمپلکس و نوافن دادن.در ضمن از طول و محیط هم راضی نیستم غیر از جراحی آیا هیچ روش یا توصیه درمانی هست که به نحوی کمک کنه؟یعنی حتی یه جوری اگر به طول و محیط 15 و 12 هم برسم راضیم....ممنون میشم پاسخ جامعی بهم بدید چون واقعا 3 4 سال بدجوری ذهنم رو درگیر کرده این ماجرا.با تشکر از شما. مشاهده پاسخ دکتر
11
عدم. نعوظ

با سلام و عرض ادب. 27 سالمه .یک ماه ازدواج کردم. تادالافیل 10 مصرف کردم جهت سفت تر شدن و نعوظ.. دفعه اول با گذشت زمان دوساعت به بعد در بدنم عمل کرد. و جواب گرفتم. لذا بعد گذشت یک ماه. برای بار دوم استفاده کردم. اما هیچ گونه اثری ندیدم. علت چیست؟؟؟ انگار اصلا قرصی نخوردم . 2 : چرا هنگامه معاشقه با همسر. میل جنسی بالایی دارم و تمایل به دخول دارم .اما نعوظ ندارم.!! فقط با اورال سکس .من به مرحله نعوظ می رسم در همان لحظه هم ارضا میشم. و دیگر به مرحله دخول نمی رسد.3: درمان نشت وریدی چیست؟ قرص یا عمل؟ چه قرصی معرفی بفرمایید؟4: میشه تادلافیل را با نصف قرص 25 میل ترامادول جهت تاخیر در انزال مصرف کرد؟ عوارضی یا تداخل دارویی دارد؟؟؟ 5 : با فکر و تجسم گاهی به نعوظ قابل قبول میرسم. اما چرا در رابطه به نعوظ نمیرسم به هیچ عنوان .مگر با اورال سکس که در مرحله نعوظ کامل اونم در همان لحظه ارضا میشم .و لذت و بهره کافی نمی برم. 6 با توجه به توضیحات و مساعلی که گفته شد. دیدگاه شما نسبت به من . که من از شما یه نعوظ محکم و قابل قبولی می خوام. حال چه قرصی برای من تجویز می کنید ؟ یا همون تاد الافیل رو مصرف کنم؟؟؟؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
12
شکستگی خفیف الت تناسلی

حدود 48 ساعت پیش
با کسی رابطه جنسی داشتم
اما به ارضا شدن من ختم نشد
تمام طول شب رو کنار هم بودیم
و در تمام مدت من در حالت نعوظ بودم
صبح که بیدار شدیم
دیدم کمی باد کرده التم ولی اهمیت ندادم
در حال حاضر کمی درد و ورم داره
سره التم کمی از دوطرف باد کرده
کمی هم درد دارم
و نمیتونم بصورت کامل نعوظ کنم
بنظرتون باید چیکار کنم اگر نیازه عکس هم بفرستم براتون
مشاهده پاسخ دکتر
13
اختلال ادرار

باسلام وخسته نباشید مندوساله گرفتارخودارزاییم ودرادرار دچار اختلال شدم وکاملا خال نمیشه مشکل چیه لطفا کمک کنید سپاس مشاهده پاسخ دکتر
14
عمل هایپوسپادیاس

سلام وقت بخیر.پسرم دو سال و سه ماه سن داره.هایپوسپادیاس شدید داره با انحنای شدید و سوراخ ادراری بین الت و بیضه ها.روی بیضه ها. قرار داره
زیر نظر پزشک مغز و اعصاب اطفال هم هست و تشخیص اوتیسم خفیف دادن
دارو شربت فلوکستین 1سی سی و ریسپریدون 1 شبی یک چهارم قرص بهش دادن .
میخواستم سوال کنم عمل میشه شما چه بیمارستانهایی میاین ایا بیمارستانهای دولتی هم میاین مثل بقیه الله یا جایی که با خدمات بیمه ایران قرار داد داشته باشن منتظر پاسختون هستم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
15
عمل هایپوسپادیاس

سلام وقت بخیر.پسرم دو سال و سه ماه سن داره.هایپوسپادیاس شدید داره با انحنای شدید و سوراخ ادراری بین الت و بیضه ها.روی بیضه ها. قرار داره
زیر نظر پزشک مغز و اعصاب اطفال هم هست و تشخیص اوتیسم خفیف دادن
دارو شربت فلوکستین 1سی سی و ریسپریدون 1 شبی یک چهارم قرص بهش دادن .
میخواستم سوال کنم عمل میشه شما چه بیمارستانهایی میاین ایا بیمارستانهای دولتی هم میاین مثل بقیه الله یا جایی که با خدمات بیمه ایران قرار داد داشته باشن منتظر پاسختون هستم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
16
مشکل الت تناسلی پس از جراحی خمیدگی

با سلام و عرض ادب،

من در سن حدود ۲۵ سالگی الت خود را که حدود ۴۰ درجه به سمت پایین خمیدگی داشت با عمل جراحی ترمیم کردم. مشکل خمیدگی و ظاهر الت پس از عمل حل شد و الان حدود ۶ سال از تاریخ عمل میگذرد.

پس از ازدواج و در رابطه جنسی با تمام تلاش های انجام شده پرده بکارت همسر توسط الت تناسلی پاره نمی گردد. از یک حدی هم که فشار را بیشتر میکنم الت دچار خمیدگی از محل دیواره ( جای بخیه ها ) میگردد.
همسرم هم به دکتر مراجعه کرده و پرده بکارت کاملا طبیعی و از نوع خیلی سختی نمی باشد.

سوال این هست ایا مشکل عمل میتواند ضعف در پاره کردن پرده بکارت را ایجاد نماید؟ اگر بله راهکار چیست.
لطفا راهنمایی بفرمایید،

با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
17
جوش زیرپوستی روی آلت تناسلی و رویش مو روی آلت تناسلی

سلام دکتر وقتتون بخیر
ممنون از اینکه زود جواب دادید...

دفه قبل عکس نشد آپلود کنم این بار امتحان میکنم ببینم آپلود میشه... گفتم عکسارو ببینید مطمئن بشم که مشکلمو درست بیان کردم... لطفا یه بار دیگه از رو عکسایی که فرستادم نظر بدید...
یه دنیا ممنون از لطف دکترجباری عزیر

قبلا این سوالو پرسیدم: (پسری 30 ساله و مجرد هستم- چند ساله روی آلت تناسلیم مو رشد کرده و جوش های زیر پوستی زیادی روی آلت تناسلیم هست- تعداد جوشها تقریبا زیاده ولی رویش موها کمتر است.- خیلی از نظر روحی تحت فشارم و میخوام ازدواج هم بکنم- تا حالا پیش هیچ دکتری نرفتم بعلت کمرویی- دارو هم مصرف نکردم- خودارضایی زیاد داشتم-
لطفا راهنمایی بفرمائید که علت رویش این موها و اینکه این جوش های زیرپوستی از چه نوعی هستند؟ و اینکه راههای درمانی کدامند؟
امیدوار باشم یا نه؟
با تشکر)
مشاهده پاسخ دکتر
18
زودانزالی

باسلام.درمان قطعی زودانزالی چیست؟استفاده ازاسپری برای بچه دارشدن ضررندارد.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
19
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد رو دوتا عکس جدید وقبلی بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
20
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد رو دوتا عکس جدید وقبلی بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
21
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد رو دوتا عکس جدید وقبلی بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
22
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد هم بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
23
جوش زیر پوستی روی آلت تناسلی مردانه و رویش مو روی آلپت تناسلی مردانه

سلام دکتر
روز بخیر
پسری 30 ساله و مجرد هستم- چند ساله روی آلت تناسلیم مو رشد کرده و جوش های زیر پوستی زیادی روی آلت تناسلیم هست- تعداد جوشها تقریبا زیاده ولی رویش موها کمتر است.- خیلی از نظر روحی تحت فشارم و میخوام ازدواج هم بکنم- تا حالا پیش هیچ دکتری نرفتم بعلت کمرویی- دارو هم مصرف نکردم- خودارضایی زیاد داشتم-
لطفا راهنمایی بفرمائید که علت رویش این موها و اینکه این جوش های زیرپوستی از چه نوعی هستند؟ و اینکه راههای درمانی کدامند؟
امیدوار باشم یا نه؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
24
دردآلت و بیضه

سلام آقای دکتر خیلی نگران هستم حدود۵سال پیش جراحی واریکوسل سمت چپ انجام دادم اون موقع واریکوسلم خوب شده بود ودرد نمی کرد تا اینکه دوسال پیش از ارتفاع ۳متری افتادم وسیاتیک ودیسک گرفتم و درضمن دوباره درد واریکوسل شروع شد رفتم دکتر وسونو نوشت که واریکوسل سمت چپ گرید ۲وسمت راست گرید یک این دفعه دوطرف بود وازبیضه شروع میشد وبه سرآلت تناسلی درد انتقال پیدا می کرد وهمین تازگی هم موقع نزدیکی آلت تناسلی ام صدای شبیه شکستگی دراومدولی خونریزی ازآلت نداشتم خوشبختانه ولی درد سرآلت دارم پیش متخصص اورولوژی هم رفتم آزمایش ادرار نوشت که توی اون mocus مثبت بود حالا نمی دونم دردآلتم مربوط به واریکوسل هسش یا فشاراومده روش اینجوری شده البته قبل این فشار درد آلت هم داشتم خواهشا راهنمایی کنید ممنون بزرگوار مشاهده پاسخ دکتر
25
دردآلت و بیضه

سلام آقای دکتر خیلی نگران هستم حدود۵سال پیش جراحی واریکوسل سمت چپ انجام دادم اون موقع واریکوسلم خوب شده بود ودرد نمی کرد تا اینکه دوسال پیش از ارتفاع ۳متری افتادم وسیاتیک ودیسک گرفتم و درضمن دوباره درد واریکوسل شروع شد رفتم دکتر وسونو نوشت که واریکوسل سمت چپ گرید ۲وسمت راست گرید یک این دفعه دوطرف بود وازبیضه شروع میشد وبه سرآلت تناسلی درد انتقال پیدا می کرد وهمین تازگی هم موقع نزدیکی آلت تناسلی ام صدای شبیه شکستگی دراومدولی خونریزی ازآلت نداشتم خوشبختانه ولی درد سرآلت دارم پیش متخصص اورولوژی هم رفتم آزمایش ادرار نوشت که توی اون mocus مثبت بود حالا نمی دونم دردآلتم مربوط به واریکوسل هسش یا فشاراومده روش اینجوری شده البته قبل این فشار درد آلت هم داشتم خواهشا راهنمایی کنید ممنون بزرگوار مشاهده پاسخ دکتر
26
تورم رگ الت تناسلی به صورت نقطه ای

با سلام، 30 سال دارم و مجرد، نزدیک یک سال است که رگ روی محل ختنه گاه بصورت یک نقطه متورم شده قابل روئیت است لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
27
آلت تناسلی

باسلامس دوباره خدمت شما جناب اقای دکتر شرمنده که دوباره مزاحم شدم بنده دقیقا متوجه فرمایش شما نشدم که فرمودین عمل بزرگی قطر انجام میدهید یا نه ؟ ودوم اینکه اگر این عمل انجام شودم میتوان از قسمتهایی از بدن پیوند زده شود به الت مثل پوست یا الودرم وایا نتیجه عمل دایمی خواهد بود یا نه سپاسگذارم از شما اگر لطف بفرمایید دوباره پاسخ دهید بی نهایت ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
28
آلت تناسلی

باسلامس دوباره خدمت شما جناب اقای دکتر شرمنده که دوباره مزاحم شدم بنده دقیقا متوجه فرمایش شما نشدم که فرمودین عمل بزرگی قطر انجام میدهید یا نه ؟ ودوم اینکه اگر این عمل انجام شودم میتوان از قسمتهایی از بدن پیوند زده شود به الت مثل پوست یا الودرم وایا نتیجه عمل دایمی خواهد بود یا نه سپاسگذارم از شما اگر لطف بفرمایید دوباره پاسخ دهید بی نهایت ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
29
نقطه کوچک کبودی روی الت

سلام اقای دکتر. هنگام انزال سر الت رو گرفتم که متوقف کنم. بعد ازانزال نقطه کوچک کبودی روی سر التم بوجود اومده .مشکلی داره؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
30
طول و مدت رابطه

سلام
تو برخی سایت ها خوندم که برای افزایش طول و حجم آلت میشه از روغن خراطین استفاده کرد و تو طب سنتی به عنوان یه راه حل عالی برای افزایش سایز آلت محسوب میشه به علاوه که طول زمان رابطه رو هم افزایش میده.
میخوایتم بدونم آیا این درسته؟؟؟
آیا این روش عوارضی داره؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
31
توده ای کنار بیضه چپ

سلام من یه پسر ۱۳ ساله که در دو سه روز اخیر مقداری بیضه چپ درد گرفت و متورم شد بعد از چند روز که امروز میشه کنار بیضه ام توده ای اندازه نخود کنار بیضه چپم دیدم که بسیار نگران شدم و خیلی اضطراب های زیادی بهم وارد شد کنار دلم سمت چپ درد میکند و من بسیار نگرانم لطفا به تسکین خاطر بدهید متشکرم ?? ایا چیز ی است ؟ چون من هنوز در دوران بلوغ هستم؟مشکل از بلوغ هستش یا چیز دیگر مشاهده پاسخ دکتر
32
خارش و ترشح همراه تبخال در انتهای آلت تناسلی

سلام
چند سال میشه که انتهای آلت تناسلی جوش زیر پوست یا شبیه تبخال میزنه و خارش و ترشح کم داره تقریبا دو هفته ای هست بعد خوب میشه از نو مثلا یک ماه دیگه عود میکنه و این سیکل ادامه داره و بدون نزدیکی هم این اتفاق میافته اگر دو ماه هم نزدیکی نکنم میزنه
از دستش خسته و کلافه شدم درمان داره ریشه کن بشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
33
کوچگی آلت تناسلی

سلام و عرض ادب خدمت شما بزگوار اقای دکتر بنده در شرف ازدواج هستم ومشکلی که بنده دارم کوچکی الت تناسلی بنده میباشد طول تقربا 12.5 وقطر 11.5 میخواستم بدونم برای جراحی بزرگ کردن الت میتونم اقدام بکنم از طریق شما و ایا نتیجه بزرگی قطر الت دایمی خواهد بود من چون ورزش میکنم این پیوند چربی از بین نمیره؟ وتا به چه میزان میتوان قطور کرد ؟سپاسگذارم مشاهده پاسخ دکتر
34
کجی الت تناسلی

سلام اقای دکتر الت تناسلی من به طرف راست تاب خورده به صورت مستقیم هست اما تاب خورده به طرف راست به نظر شما مشکلی هست خواهش میکنم جوتب بدین ایا باعث ناتوانی جنسی میشه این ؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
36
تحریک پذیری آلت

باعرض سلام و خسته نباشید، سال گذشته سمت راست گردن آلتم که در حال نعوظ بود به جسم نوک تیزی برخورد کرد و فقط به اندازه سر سوزن خون دیده شد ولی اصلا جاری نشد. بلافاصله آلتم شل شد و تا یک روز اصلا بلند نمی شد و از آن موقع به بعد آلتم در حالت شل گاهی (در سرما) فرورفتگی در سمت راست دارد و در حال نعوظ این مشکل وجود ندارد ولی مقدارکمی گودی با دست احساس می شود. (به اندازه یک میلی متر در طول آلت. گویی بدنه آلت منفصل شده اما این مقدار به سختی دیده می شود) مدتی است که (به نظر خودم از همان زمان) تحریک پذیری قسمت مثلثی زیر آلتم کم شده و در واقع تحریک نمی شود. در حالی که قبلا به شدت حساس بود. ( البته الان لذت جنسی دارم و در نعوظ مشکلی ندارم و دردی هم ندارم) حدود دو یا سه سال است که در قسمت زیر آلتم سمت چپ (در ابتدای ختنه گاه) غده ای سفت وجود دارد که به هنگام نعوظ قابل مشاهده است و دردی ندارد. لطفا در رابطه با این سه مشکل (گودی، تحریک نشدن قسمت مثلثی زیر آلت و غده) مرا راهنمایی کنید. خیلی ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
37
درد و علایم پپستی

سلام
جناب دکتر بنده خیلی نگران هستم
پسری مجرد و 25 ساله با ساعات کاری زیاد
در مواقعی که زیاد سرپا هستم و کار زیاد انجام میدم درد تیر کشیدن در ناحیه بیضه، آلت و به سمت مقعد دارم
اگر با آب سرد شستشو بدم و خشک نکنم بدتر میشه
اگر اجابت مزاج مدفوع نکنم بیشتر میشه
ترشحات بی رنگ از آلت در مواقع نعوذ دارم
به شدت گرم هستم و نیاز جنسی بالا دارم و البته تا بحال با کسی رابطه نداشتم
ادرار زرد رنگ دارم
البته اگر بیش از یک لبتر آب در نصف روز مصرف کنم ادرار بی رنگ میشه
و یک سوراخ خیلی کوچک روی پوست آلتم دارم در محل ختنه گاه که چرک سفید رنگ جمع میشود و البته وقتی فشارش میدهم بعد از اتمام چرک یه زایده رگ مانند قرمز رنگ سرش بیرون می آید
توروخدا کمکم کنید دکتر به دلیل اینکه ابدا جرات ندارم دکتر برم و این موارد رو بررسی کنم
میترسم بیماری سرطان یا لاعلاج باشند

توروخدا پاسخ بدید
مشاهده پاسخ دکتر
38
عدم نعوظ و زودانزالی

سلام دکتر
من 50 ساله هستم.مدت حدود دو ماه است که به تدریج نعوظ آلتم ضعیف و ضعیف تر شده و با آلت شل هم با تماس جزئی انزال رخ می دهد،. البته قبلا هم نعوظ خیلی محکم نداشتم و مدت انزال حدود یک تا دو دقیقه طول می کشید لطفا راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
39
مشکل آلت تناسلی

سلام اقایی دکتر پسری هستم 18 ساله که اندازه ی آلتم حدود ۱۲سانت در حالت نغوظ است و البته درشت اندام هم هستم میخواستن ببینم این اندازه آلت طبیعیه؟و این که با کاهش وزن میتونم اونو تغییر بدم؟و این که من داره شهوت بالایی هستم و بغضی اوقات خودارضایی میکنم که تخلیه بشه اما واسم مشکلی ایجاد نکرده از نظر این که دچار زودانزالی بشم میخواستم ببینم ممکنه با این خیلی کم خودارضایی میکنم در دراز مدت باعث مشکل بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
40
آلت تناسلي

سلام من ٢٥ سالم مدتي روي آلت تناسلي دانه خيلي ريز و روي بيضه هام دانه درشت تر تعداد زياد أيا زگيل چكار كنم مشاهده پاسخ دکتر
41
الت

با سلام
اینجانب به دلیل کوچکی آلت تناسلی به پزشک عمومی مراجعه کردم چون در شهرستان ما متخصص وجود ندارد.ایشان پرده بیضه بنده را به عنوان بخش زائد که موجب کوچک دیده شدن الت می شود به عنوان مشکل در نظر گرفته و به من توصیه کردند که جهت جراحی به متخصص رجوع کنم . ایا نظر ایشان درست است؟ و شما این جراحی را انجام می دهید؟
مشاهده پاسخ دکتر
42
متورم شدن رگ

با سلام. در زیر کلاهک الت در اطراف محل خطنه گاه سمت چپ حدود ۳ماهی هست که رگی به اندازه یک سانت متورم شده و معمولا در موقع نعوظ این تورم سفت تر و یکم ضخیم تر(مثل سیم برق)و بطول یک ونیم سانت میشود ، درد نداره ولی موقعی که زیاد از روی استرس بهش دست میزنم یکم(ضعیف) احساس درد میکنم. در ضمن من مدت زیادی هست که هر۲یا۳روز یکبار خود ارضایی با دست چپ داشتم.ممنون بابت راهنمایی هاتون مشاهده پاسخ دکتر
43
ناتوانی در نعوظ

با سلام و خسته نباشید.
جناب دکتر بنده ۳۲ سال دارم و مدتی است که متاهل هستم اما نمی توانم با همسرم ارتباط برقرار کنم. در مواردی که شروع به معاشقه می کنیم به هیچ وجه نعوظ ندارم و همچنین استرس بسیار بالایی دارم. درواقع میل جنسی بسیاری دارم ولی از انجام عمل جنسی شاید میترسم. در مواردی که قرار نیست ارتباط جنسی داشته باشیم مثلا در ماشین یا مکان دیگری غیر از منزل، به محض اولین لمس با همسرم، تحریک میشوم و تاحدی نعوظ پیدا میکنم ولی در منزل که اماده انجام رابطه ی جنسی هستیم پس از چند دقیقه معاشقه، نعوظ ندارم و التم کاملا شل است. البته بنده قبل از دوران متاهلی بشدت خودارضایی انجام می دادم. شاید گاهی دو تا سه بار در روز..
این مشکل بنده چگونه قابل حل است؟ متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
44
خود ارضایی

سلام جناب د کتر پسری هستم 21 ساله که از 414 سالگی استمعناع میکنن ول از به مرور زمان به روزی 7 یا 8 رسید است .بارها ترک کرده ام ولی دوباره برگشتم ایا اگر من به طور جدی برای همیشه کنار بگذرم مشکلی برای من پیش نمی اید و ایا تعداد دفعات بالای استمعنا مشکلی به وجود نمی اورد در ضمن مدتی است که الت تناسلیم صبح هو موقع بیدار شدن سفت نمیشود من چه کار کنم لطفا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
45
برآمدگی روی بیضه

سلام دکتر خسته نباشید
من 16 سالمه و متاسفانه متوجه یه غده خیلی کوچیک روی بیضه سمت راستم شدم (روی خود بیضه , نه روی پوستش یا زیر پوست کیسه بیضه) کاملا با دست زدن میشه پیداش کرد و به فشار هم حساسه ینی با فشار دادن درد میگیره
به اندازه یه نقطه خیلی کوچیکه نمیدونم دقیقا چیه میشه یه راهنمایی بکنید بفهمم چیه و برای رفعش چیکار میتونم بکنم؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
46
اندازه الت تناسلی

سلام و خسته نباشید اقای دکتر من پسری یازده ساله دارم و اندازه الت تناسلیش کوچک است در حالت عادی کلا مخفی می شود به اندازه یک دکمه این راهم بگوییم که اضافه وزن نیز دارد ایا این مشکل به مرور زمان حل میشود یا نیاز به درمان دارد لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
47
غده

سلام دکتر من زیر کلاهک آلت تناسلیم یه زایده غضروفی مانند دارم که 5 سال پیش دچار ترشحات زرد رنگ غلیظ بود که خودم فشار میدادم خالی میشد الان بعد از 5 سال دوباره داره بزرگ میشه میخواستم بدونم یوقت سرطانی نباشه... و اینکه هزینه جراحی کردن و دروردنش چقدر میشه حدودا
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
48
الت تناسلی و خودارضایی

سلام خسته نباشید من 20 سالمه و تقریبا جدیدا در مورد این جور چیزا مطالب خوندم یکم ترسیدم و حالا سولاتی دارم که تو چند دسته میخوام خدمتتون عرض کنم وسعی میکنم با جزئیات بگم:
اولا اینکه دقیقا برام هنوز روشن نشده که منظور از کجی یا انحراف دقیقا چیه یعنی چقدر...
اما چیزی که من تو خودم میبینم در حالت (عادی) شل یا غیر فعلش یکم انحرافی به چپ بنظر میاد دیده میشه که ممکنه تو پزیشن های مختلف معلوم هم نباشه...در حالت نیمه شل هم به ندرت یه حالتی شبیه (ساعت شنی در تنه) دیده میشه که گفتم مطمئن نیستم همیشه اینجوری بوده یانه!!!... در حالت سفتی و نعوظ موارد بالا دیده نمیشه اما از رو به رو کلاهک تناسلی ظاهرا یکم پیچ خرده دیده میشه تاحدودی که معلومه واینرو هم بگم یک انحرافی به چپ خیلی خیلی کمی هم بنظرم دیده میشه شاید بخاطر پیچش الت باشه (در حالت نعوظ و سفتی).
و سوالم اینکه ایا چقدر جدی هست این مسئله برام؟؟ (درضمن مطمئن نیستم این کجی از ابتدا بوده یا نه!)
...................................................................................................
سوال بعدیم در مورد خود ارضاییه که تو سایت های مختلف خیلی گشتم اما به همه سولاتم پاسخی کامل و بدرد بخوری پیدا نکردم:
اولا دفعات نرمال خود ارضایی(در باره زمانی مشخض) در مردان در سنین مختلف چقدره ؟؟ و بهترین راه کنترل یا ترکش چی میتونه باشه؟
تقریبا یک سالی میشه خود ارضایی گرفتارم کرده بطوری که هفته ای یکی/ دو یا سه ویا گاهی اوقات بیشتر. هرچند قبلا هم داشتم شاید بیشتر نمیدونم چقد یادم نیست ولی خیلی آزارم میده فقط پشیمونم میکنه اینو هم بگم که لذتش یکم بیشتر ومتفاوت تر از گذشته شده که یکم هم غیرقابل کنترل شده بخاطر اصراری ک بعد از نعوظ به ادم دست میده.... از دوسال پیش به اینور احساس میکنم الت تناسلیم نسبت ب قبل حجیم تر دیده میشه میخاستم بدونم ایا نرماله یا ناشی از اعتیاده ب خودارضاییه یا اصلا اعتیاد دارم یانه؟؟؟؟؟ هرچند احساس میکنم چیز مهمی نیست و میتونم کنترلش کنم بارها بخودم قول دادم اما باز زیر پا گذاشتم میترسم ولی نمیخوام دیر بشه...
امیدوارم کامل بخونید و به همه سوالاتم پاسخ مناسبی بدید خیلی منتظر بپاسختونم (متشکرم)
مشاهده پاسخ دکتر
49
کیست اسپرماتوسل

سلام ببخشید من چند روز پیش گفته بدم یک توده نیمه سفت در بیضه دارم شش ماه است به پزشک مراجعه نکردم شما گفتید بیشترین احتمال کیست اسپرماتوسل هست میخواستم دربارهی کیست اسپرماتوسل بدونم و این توده خود به خود مقدار کمی کوچک و بزرگ میشود میخواستم درباره ی اسپرماتوسل بدونم مشاهده پاسخ دکتر
50
با سلام و وقت بخیر خدمت شما\nلطفا" نظرتونو در مورد آزمایش اسپرمی که دیروز گرفتم بدید\nو تجویزتون در این خصوص چیه؟\nلازم به ذکر هست که در دو ماه گذشته از دارو هم استفاده کردم\nولی درصد اسپرمهای گروهA زیاد تغییر نکرده در این خصوص باید چکار کنم؟

با سلام و وقت بخیر خدمت شما
لطفا" نظرتونو در مورد آزمایش اسپرمی که دیروز گرفتم بدید
و تجویزتون در این خصوص چیه؟
لازم به ذکر هست که در دو ماه گذشته از دارو هم استفاده کردم
ولی درصد اسپرمهای گروهA زیاد تغییر نکرده در این خصوص باید چکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
51
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر
ميخواستم ببينم ايا دارويي جهت برگشت ميل جنسي براي كسي كه از نظر هورموني مشكلي هم نداره و دچار كمي تمايل هست وجود داره و قابل معرفي از طرف شما هست 5٣ساله هستم با ازمايشات نرمال
در ضمن ميخواستم بپرسم كه نعوظ صبح گاهي من گاهي خوبه ولي گاهي مثلا اين چند وقت اخير يا نميشه يا به صورت شُل ونيمه اتفاق ميفته كه البته همراه با زمان كاهش ميل جنسي هم هست ايا اين نشانه بيماري خاصي هست
ودر اخر من تنها موردي كه گاهي با تحريك ان توسط همسرم به نعوظ يا نعوظ نيمه ميرسم نوك سينه هام هست حال با لمس كردن يا خوردن ان ايا اين هم ميتونه يه بيماري باشه
مشاهده پاسخ دکتر
52
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید اقای دکتر همسرم در کودکی وقتی ختنه میشه ...ختنه اش. خوب نبوده الان در حالت عادی التش. تو رفته است وموقع ادرار باید با دست یه خورده بیرون بیاورد خیلی ناراحته ...والت تناسلیش کلاهک نداره ...یه چیز مثل گره نوک التش هست . در حالت نعوض تقریبا 6 سانت میشه...ایا میشه واسه مشکلش کاری کرد کمی بزرگتر بشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
53
ميل جنسى بيش از حد

با سلام
اقاى دكتر من نميتونم ميل جنسى خودم رو كنترل كنم و متاًسفانه بيش از حد زياد هست لطفاً نوع درمان رو اطلاع بدهيد
مشاهده پاسخ دکتر
54
زخم شدن آلت تناسلي

سلام، مرد ٣٠ساله هستم كه حدودا 5٠روز پيش بعد از نزديكي با همسرم،روي تنه آلتم زخمهايي (مثل ترك برداشتن ) ايجاد شد و بعد از مدتي انگار كه خوب شده اما پوست روي همان قسمت زخيم شده كه بعد از چند روز خوب شد، اما بعد از ٣-4 روز باز زخم در همان نقطه يا ٢-٣ جاي ديگر بعد از ادرار وشستن آلت و همچنين بعد از نزديكي ايجاد ميشوند، درد ندارد مگر به ندرت زمان نزديكي و شستشو آلت كه آب برخورد كند يكم ميسوزند، چند روزي از پماد آ-د استفاده كردم اما تاثير آنچناني نداشت، ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد ، تشكر مشاهده پاسخ دکتر
55
تورم رگ روی آلت تناسلی

از امروز صبح قسمت سمت چپ آلت تناسلی من ورم کرده است . با معاینه آن احساس میکنم ورم به دلیل ورم سیاهرگ روی آلت می باشد . این ورم کاملا بدون درد است . چون من در خارج از ایران زندگی میکنم میخواستم ببینم احتیاج هست به دکتر مراجعه کنم یا خودش خوب می شود!؟ در چند هفته گذشته چندین و چند بار خودارضایی کرده ام . مشاهده پاسخ دکتر
56
آیا در معاینات استخدامی ارتباط از پشت معلوم میشه؟

سلام دکتر ببخشید مزاحم شدم شرمنده.استاد من خیلی خجالت میکشم این سوالو بپرسم ولی پای ایندم درمیونه من تو بچگی چند بار مورد تجاوز قرار گرفتم .میخواستم واسه استخدام نیروی انتظامی ثبت نام کنم اونجا هم معاینات بدنی دارن و اندام های تناسلی میخواستم بدونم ایا تو معاینات میفهمن یانه.اگه کمکم کنین خیلی ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
57
درد بیضه راست

من 29 ساله مجرد هستم . امروز یکی دوبار بیضه سمت راستم یه تیری کشید ... از اون وقت تا الان یه مقدار درد خفیف ملطهب شده ...
لطفا راهنمایم کنید من شهرستان هستم متخصص اینجا نیست ممنون میشم ازتون ..؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
58
هیپوسپادیاس

MSRT:
سلام. فرزند من 4.5 ماهه است. از ابتدایی که به دنیا امده بود، فقط پوست قسمت بالایی التش رو داشت. و التش هم در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخش داره. الان متوجه شده ام که از محل زیر الت ادرار میکنه، یعنی دقیقا اگر کلاهک الت رو در نظر بگیریم، دقیقا سوراخ روی خط کلاهک هست. جناب دکتر چند سوال داشتم:1.ایا نیاز به جراحی دارد؟ 2. ایا جراحی اون خطرناک است و احتمال موفقیتش چقدره؟ 3. کی باید جراحی بشه؟ 4. این کجی و جای سورراخ ان بر باروری اینده اش اثر دارد؟در صورت جراحی چطور؟ ایا بر توان باربری یا نعوظ اثر دارد؟ 5.جناب دکتر عزیز میخواستم بدونم ایا مشکلش شدید است یا نه؟ خواهش میکنم با پاسخگویی به یک پدر و مادر نگران کمک کنید.سعی میکنم اگر ربات این امکان رو بده عکس ها رو ارسال کنم.
مشاهده پاسخ دکتر
59
الت تناسلی پرده دار

با عرض سلام و خسته نباشید
اقای دکتر پوست ناحیه بیضه تا اواسط الت تناسلی من به اون متصل هست ...البته عکسایی که فرستادم در حالتی هست که پوست بیضه جمع شده است.. وقتی بیضه ها به سمت پایین می آیند بدون کشش پوست اتصالش تا اواسط الت کاملا معلومه...با توجه به عکس نیاز به جراحی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
60
آلت جنسی

آلت جنسیم بعدازازدواج حالت پژمردگی میگرد وحالت صفتی قبلی نداردودرزمان رابطه مشکل زودانزالی هم دارم! مشاهده پاسخ دکتر
61
کوچک شدن بیضه

با درود
اینجانب در مهرماه به علت اپیدیدیمیت اورکیت به مدت 5 روز تحت درمان آنتی بیوتیک وریدی قرار داشتم و در بیمارستان بستری بودم
بیضه سمت راست بود
با وجود گذشت حدود 3 ماه از روند درمان و خوابیدن ورم بیضه ، متاسفانه هنور درد اندکی در بیضه خود احساس میکنم.و متاسفانه بیضه م کوچکتر شده و نرم تر شده.یعنی به سفتی بیضه چپم نیست.
بنده پیشتر از این در حدود 13 سال قبل 3 بار عمل فتق انجام دادم و متاسفانه از مشکل خود ارضایی نیز رنج میبرم
لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
62
من عمل باد فتق داشتم دو روز بعد عمل متوجهه شدم آلتم کمی سیاه شده الان چند روز گذشهو سیاهیش بیشتر شده. علتش چیه

من چند روز پیش باد فتق عمل کردم و فرداش مرخص شدم و دورز بعد دیدم آلتم کمی سیاه شده و الان چند روزه آلتمکبودیش زیاد شده مشاهده پاسخ دکتر
63
درمان سر الت تناسلی که پوست پوست نشه

یک مدتی هستش که قسمتی از سر الت من لکه های سفید داره ووقتی میکنمش پوست پوست و قرمز میشه و یک کمی خارش میگیره میشه بگین چکار کنم
البته یک مدتی نبود ولی باز دوباره ظاهر شدش
مشاهده پاسخ دکتر
64
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر ميخواستم بدونم حداكثر استفاده از وياگرا براي يه مرد 54ساله در هفته چند عدد هست و با چه فاصله زماني
در ضمن ميخواستم بدونم اگر قرارباشه كسي پاپاورين تزريق كنه بابت داپلر چه فاصله زماني رو تا خوردن اخرين وياگرا بايد بايد رعايت كنه
مشاهده پاسخ دکتر
65
الت تناسلی

سلام اقای دکتر من 23 هست والت درحال راست به 9 سانت میرسد ودر حالت عادی کلان گم میشود ایا راه درمانی دارد
سلام اقای دکتر من 23 هست والت درحال راست به 9 سانت میرسد ودر حالت عادی کلان گم میشود ایا راه درمانی دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
66
تیر کشیدگی زیر بیضه بسمت مقعد

سلام آقای دکتر.
49 ساله متاهل هستم.
10 سال پیش عمل وازکتومی انجام دادم.
حدود یک ماه است که تیرکشیدگی از زیر بیضه بسمت مقعد احساس میکنم.
گاهاً در مسیر آلت نیز کشیدگی هایی همراه با درد خفیف و بعضی مواقع انگار آب نمک جریان داره،احساس میکنم.
درضمن احساس میکنم برای میل جنسی به راحتی و سرعتِ قبل،آمادگی پیدا نمیکنم.
ممنون از راهنمایی و زحمات شما.
مشاهده پاسخ دکتر
67
عوارض جراحی

با سلام و خسته نباشید. من همسرم دو هفته ی پیش دچار شکستگی الت تناسلی شد. همان روز بیمارستان لبافی نژاد عمل کردن و دکتر منع رابطه ی جنسی تا یکماه رو بهشون گفته ... ایشان نگرانی زیادی دارن بخاطر اینکه بهشون گفتن یکی از عوارض عمل ناباوری می باشد. دیروز اقدام به خودارضایی کرده ولی انزال منی نداشته به شدت ناراحت و عصبی هست که مبادا ناتوان شده باشه... علتش چیه؟ ناتوانی جنسی هست؟ درمان داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
68
مشکلات ناحیه ی تناسلی

ضمن سلام و عرض خسته نباشید به جنابعالی، آقای دکتر خیلی لطف می کنید به سوال من رسیدگی‌کنید آقای دکتر تو رو خدا کمک کنید یک موضوعی چند وقته دهن منو مشغول کرده. اینکه با عرض پورش من ی مدت خیلی خود ارضایی می کردم و خیلی به کلاهک آلت اسطکاک وارد می شد و سوزش داشت(چون خیلی اسطکاک و مالش کلاهک ایجاد می کردم) بعد یک مدت کلاهک آلت تناسلی شروع به ترک خوردن کرد و پوستش هم خیلی نازک شده و مسئله بعدی اینکه آقای دکتر اطراف ناحیه تناسلی با در‌اومدن موهای رائد خیلی خشکی می زنه( ورزشکاران و خیلی عرق می کردم و دیر دیر حموم می رفتم و نسبت به مسائل بهداشتی کم اهمیت بودم) و آقای دکتر مسئله آخر اینه که بعد این موارد بیضم و اطراف کشاله ران هم درد گرفته و بیضه چپ خیلی پایین تر از سطح اون یکیه و تقارن ندارند دکتر هم چند بار رفتم سونوگرافی نوشت( واریکوسل هیدروسل و هیچی نداشت فقط گفت تورم داره بیضه سمت راست و قرص سیپروفلوکساسین ۵۰۰ تجویز کرد مصرف می کنم و یک ذره بهتر شده وای کامل خوب نشده و اینکه جدیدا زیر ناف و اطرافش هم درد میکنه آقای دکتر) ببخشید یکم زیاد شد آقای دکتر ‌اینکه با عرض پوزش کامل جواب بدید آقای‌دکتر توروخدا چند وقته فکرم بد جور مشغوله و انگیزه ی‌هیچ کاری ندارم ۱۶ سالمه مشاهده پاسخ دکتر
69
قوس آلت

با عرض سلام خدمت دکتر
من 23 سال دارم وقتی پانزده شونزده ساله بودم در حین خودارضایی با فشاری که به آلت آوردم یه مقدار کمی خون از آلتم خارج شد اما درد نداشت.نه کبود شد و نه در ظاهرش اشکال ایجاد شد.ضمن اینکه آلتم 12سانته و زوایه اون در حالت نعوظ با شکمم 90درجه است اما یک قوس اندک به پایین داره حالا من خیلی استرس دارم که نکنه اون مقدار خون به علت شکستگی باشه و بعدا باعث اخلال در آلتم بشه یا باعث اخلال در روابط جنسیم بشه کما اینکه نمیدونم آیا سفتی آلتم طبیعیه یا خیر!تشکر میکنم پاسخ کامل بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
70
آلت تناسلی

من چند ماهی هست که مشکل پوستی پیدا کردم تو ناحیه تناسلیم ... به این صورت بود که ابتدا با گوشت اضافه آوردن (به شعاع 2 میلیمتر) شروع میشد و به مرور زمان افزایش پیدا میکرد و این هم در قسمت کلاهک و هم ختنه گاه وجود داره ... در مرحله بعد رنگش تغییر کرد و سفید رنگ شد (رگه های سفید در یک قسمت متورم ) در مواقعی کم هم خارش داشتم و دارم .. کوتاه واینکه فقط هم در قسمت تناسلی دارم این مشکل رو در هیچ جای دیگه از بدنم ندارم ... حال تصاویر این نواحی رو براتون میفرستم و چون دسترسی به متخصص رو ندارم ممنون میشم کمکم کنید ...
من 23 سالمه و تا الان هم رابطه جنسی بر قرار نکردم و اینکه این مشکل پوستی با سرعت کم در حال پیشرفت هست .. این ناحیه ها حساس تر هستند و انگار نازکتر شدند...
آیا راه در مانی ممکن هست معرفی کنید ؟
وآیا خطر ناک است ؟ ( به سرطان منتهی میشه ؟)
مشاهده پاسخ دکتر
71
رویش مو بر روی آلت

سلام آقای دكتر من چند وقت است متوجه شدم روی آلتم مو رشد كرده فكرم خیلی درگیر شده میشه بگین طبیعیه یا نه؟
مچكرم
مشاهده پاسخ دکتر
72
توده بیضه

سلام دکتر در بیضه سمت چپی من سمت بالا یک توده ی مشاهده میکنم اندازه اش نصف یک نخود میباشد درد ندارم شش ماه است به پزشک مراجعه نکردم ایا حتما سرطان است نیاز به عمل جراحی دارد مشاهده پاسخ دکتر
73
خشکی و خارش الت تناسلی

سلام اقای دکتر
نوک الت من گاهی خشکی زده بود بعد ترک کوچک به اندازه یه خط کوچیک. و پوسته ریز سفید زد البته به خاطر اینکه ساییده شده بود بعد ad زدم زخمش خوب شد ولی خارش داره کرم ad زدم ترمیم شد
اما الان انتهای التم از خشکی 2 3 خط خیلی کچیک قابل دیدن نیست ولی اونم ad زدم بهتر شد ولی پوست نوک الت و حتی روی الت کمی قرمز و ملتهب و کمی خارش
خیلی این موارد زیاد نیست ولی کمی مشهوده نگران شدم ولی بعضی وقتا اب گرم روش میگیرم چون پوستش نازک تر شده کمی درد میگیره
به خاطر ساییدهگی یه مدت زخم کچیک شد ولی ترمیم شد
ایا با کرم خاصی این قرمزی و خارش و التهاب و کمی خشکی از بین میرود
البته ad زدم خط های خشکی ترمیم شد
لطفا راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
74
مشکل آلت تناسلی

سلام آقای دکتر روی آلت تناسلیم چند تکه ریز مثل گوشت اضافه هستش میخواستم بدونم اینها چی هستن!؟ مشاهده پاسخ دکتر
75
تنگی مجاری و چسبندگی آلت نوزاد پسر

سلام
پسرم سه ماهشه یکماه پیش ختنه شد ولی پوست به سر الت چسبیده ایا باید توسط پزشک باز بشه یا خودبخود رفع میشه و اینکه دکترش گفتند تنگی مجاری داره که بیار جراحیش کنم ایا زود نیس برای این جراحی و این مشکل با نگاه کردن به نوک الت قابل تشخیصه؟؟؟
تو عکس سوراخ مجاری قابل مشاهده هست
مشاهده پاسخ دکتر
76
عدم رشد بیضه ها وآلت تناسلی

Y Masoumian:
سلام روزبخیر من مردی هستم 48 ساله بصورت مادرزادی یا در اثر بیماری در کودکی بیضه هام اصلا رشد نکردند تشخیص هیپوگنادیسم گذاشتند آلت تناسلیم در حالت شل دو تا سه سانته که با مصرف تستوسترون و سیلدنافیل حدود 8 سانت میرسه رابطه جنسی خوبی نتونستم با همسرم برقرار کنم اما در 18سال پیش پس از حدود ده سال مصرف گنادوتوپین ها بچه دارشدیم الان مثل یک معتاد به تستوسترون هستم مصرف نکنم نه نعوذ دارم نه میل جنسی تمام دردهای سی سال گذشته هم سراغم میاد الان چه درمانی پیشنهاد میکنید
مشاهده پاسخ دکتر
77
هزینه عمل بیضه

هزینه جراحی بیضه برای پایین اوردن چقدر میباشد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
78
الت تناسلی بیماری هیپوسپادیاس

ایا بیماری هیپوسپادیاس نوع 1

برای نابار وری مشکل سازه
ایا بیماری هیپو سپادیاس نوع 1 برای نابار وری مشکل سازه و راه درمان این بیماری چیه
راه درمان بیماری هیپوسپادیاس
مشاهده پاسخ دکتر
79
الت تناسلی بیضه

بیضه سمت چپ من پایین نیومده باید چه کاری انجام بدم مشاهده پاسخ دکتر
80
بیماری بیرونی

ایا با گذاشتن بروتز بیماری بیرونی مداوا میشود مشاهده پاسخ دکتر
81
ایا با گذاشتن بروتز بیماری بیرونی درمان میشود

بنده به بیماری بیرونی مبتلا شده ام وتحت درمان از طریق زدن امبول به الت میباشم ولی این درمان جوابگو نمیباشد ایا میتوان با گذاشتن بروتز این بیماری را درمان کرد مشاهده پاسخ دکتر
82
عدم نعوظ

اقای دکتر ضمن سلام من 60سالمه حدود 5ساله اریتمی قلبی و روماتیسم مفصلی گرفتم داروی مربوطه به بیماریها رامصرف میکنم دراین مدت حدود 5بار نزدیکی داشتم بطورناقص وبیماری دیگر ندارم خواهش میکنم راهنمایی کنید ودارویی معرفی کنید که برای اریتمی من ضررنکنه تامشکل نعوظ حل بشه خیلی متشکر مشاهده پاسخ دکتر
83
لکه با رنگ قرمز تیره نوک الت

سلام حدود 3 ماه است که یک لکه قرمز تیره نوک الت مشخص هست و بدون خارش یا درد میباشد ممنون میشم دلیل انرا توضیح دهید تشکر مشاهده پاسخ دکتر
84
ورم و کبودی بیضه ها بعد عمل پنیس فرکچر

سلام و عرض ادب خدمت اقای دکتر.من پزشک عمومی هستم.اقای دکتر پدرم بعلت تروما دچار شکستگی پنیس شدن و دیروز تحت عمل قرار گرفتن.از امروز عصر دچار ورم بیضه دوطرفه و کبودی و اکیموز شدن...چه کار باید بکنیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
85
دانه های قرمز روی الت

سلام .من چند روز پیش متوجه ی دونه های ریزی رو کلاهک و پایین التم شدم این بعد از رابطه ی بود ک با طرف مقابلم داشتم البته دخول انجام نگرفت اما التم من ب واژن اون تماس داشت و طرف مقابلم واژنش خارش گرفت خواستم ببینم علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
86
الت تناسلي

احساس ميكنم الت كج شده و من ١٧ سالم است و نگران اينده هستم كلا ميخواستم ببينم التم مشكل دارد يا نه مشاهده پاسخ دکتر
87
دیر انزالی

سلام آقای دکتر. من رابطه با خانمم خیلی عالی بود. ما این ماه میخواستیم اقدام کنیم واسه بچه دار شدن فاصله رابطمون یکم زیاد شد 10 روز.....من گفتم یکم فاصله رو زیاد کنم بدنم پر بنیه تر بشه.... حالا که میخوایم رابطه واسه بچه دار شدن داشته باشیم اصلا حسم نمیاد انقد موقع رابطه فشار به خودم میارم قلبم به تپش میافته ولی حسی نمیاد یا میاد هم بعد از 2 ثانیه میخوابه......واقعا نگران هستم..... چه قرصی بگیرم که حال و حسم برگرده؟ بخاطر استرس هست؟
قبلا هم یکبار فاصله رابطمون زیاد شد اینطوری شدم با خود ارضایی کاری کردم که مایع منی که احساس کردم قفل شده کامل خارج بشه و بعدش خوب شد رابطمون ولی دوباره چون 10 روزی فاصله انداختیم من اینطوری شدم.... دوباره به زور خودارضایی منی رو دیشب خارج کردم زرد رنگ بود...... حالا چیکار کنم که هم بهتر بشم هم این اتفاق دوباره نیافته؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
88
تورم آلت تناسلی

سلام دکتر.سمت راست آلت تناسلیم تورم پیدا کرده.بخصوص از زیر کلاهک تا خود قسمت ختنه گاه(تورم درقسمت ختنه گاه مثله یک حلقه هست) وانتهای آلتم(همون سمت راست) درحالت نعوظ فرورفتگی داره.یه چندماهی توتخلیه ادرار مشکل داشتم یعنی کامل تخلیه نمیشدهمیشه احساس میکنم ادراردارم وشوزش هم داشتم ومجبوربه تحمل ادراربودم یعنی ممکنه سوزش ادراری که داشتم باعث تورم شده باشه؟اصلا با کسی نزدیکی نداشتم.ولی خودارضایی بسیارمیکردم مشاهده پاسخ دکتر
89
خواهشا راهنمایی کنید از نظر روحی در عذابم

با سلام خدمت استاد گرامی و محترم من امروز یه رابطه جنسی داشتم که البته با کاندوم بود بار اول که ارضا شدم در کاندوم حهت پاک کردن و تمییز کردن با دستمال کاغدی نیز کمی با قدرت تمییز میکردم سپس از کاندوم دیگری استفاده کردم که بعد که قبل ارضا بشم کاندوم بیرون اوردم ولی بعد از مدتی احساس حالت خارش در ابتدای التم‌میکنم و احساس میکنم کمی قرمز شده ترسم از این هست که بیماری پر خطر جنسی باشه یا حساسیت به کاندوم‌می توته باشه
لطفا راهنمایی نمیایید خواهشا
البته اخرش کاندوم کوچک بود خودس بیرون امده بود که دیگه ارتباط نداشتم
مشاهده پاسخ دکتر
90
الت تناسلی

با سلام
من طی پیام y81ub186917 پیغام دادم الان بعد از دو هفته که گذشته جای خراش به این صورت در امده می خاستم بدونم این طبیعی من از کرم استفاده نکردم شاید به صورت طبیعی خوب بشود ایا باید استفاده کنم و یا به صورت حضوری وقت بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
91
الت تناسلی

سلام وقت به خیر چند روز ابتدای الت تناسلیم چیزی شبیه به جوش قرمز که همراه با درد میباشد زده شده که بعد از چند روز ترکیده و کمی فرو رفتگی ایجاد شده . راه درمان این بیماری چیه مشاهده پاسخ دکتر
92
بعدت از عمل کجی الت

با سلام اقای دکتر بنده یک هفته ای میشه تو شهرمون عمل جراحی کجی مادرزادی الت انجام داده ام ولی با اینکه قرص میخورم تو خواب نعوظ کامل کامل دارم که از درد شبها بیدارم میکنه و روزها هم نعوظ ناقص زیاد دارم میخواستم بدونم اینها باعث عود میشه؟ اصلا علائم عود چیه از کجا بفهمم عود کرده یا نه و اینکه بعد از چه مدت میتونم نعوظ کامل داشته باشم و رابطه برقرار کنم با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
93
جوش دور الت

سلام خسته نباشید دکتر
دور کلاهک التم زیرش ی سری جوشای ریز زیاد تقریبا قرمز رنگ داره گفتم اگه راهنمایی کنید بعدش در طول الت تقریبا انتهاش ی جوشای سفی خیلی ریز داره
مشاهده پاسخ دکتر
94
الت تناسلی

سلام اقای دکتر من 21سالم هست خواستم بدونم الت بنده از این سن به بعد کلفت میشود؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
95
دونه هاي ريز روي سر آلت تناسلي

يك التهاب هاي كوچك قرمز رنگ روي سر آلت تناسلي يك ماهي هست بوجود اومده. به دكتر مراجعه كردم معاينه كرد گفت چيزي نيست! گفتم از شما بپرسم شما هم يك نظري لطفا اگر ميشه به من بديد ممنون ميشم نه سوزش داره نه درد فقط دون دونه مشاهده پاسخ دکتر
96
موقع سکس نعوذ ندارم

با سلام بنده موقع سکس اصلا نعوذ ندارم و التم سفت نمیشه و هیچ حسی آن لحظه به طرفم ندارم و با کلی خود ارضایی به نعوذ میرسم و سری مراحل دخول را انجام میدم ولی بعدا وقتی به همون موقع در تنهایی فکر میکنم به نعوذ میرسم راهکار میخواستم ،
عاشق سکس هستم ولی اون لحظه هیچ حسی ندارم و کاملا بی میل هستم.
مشاهده پاسخ دکتر
97
راهی برای بزرگ شدن سایز آلت تناسلی

سلام جناب دکتر وقتتون بخیر.از زنجان مزاحم شما میشم بنده متولد 72 هستم و 183 قدم هست اما آلت تناسلی من تقریبا 10 سانتر یا 11 سانتر هست و خیلی کوچیکه.میخواستم ی راهی بگید ک آیا عمل نداره ک بزرگتر بشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
98
آلت تناسلی پرده دار

باسلام و احترام. آلت تناسلی بنده از طریق تکه ای پوست اضافه به بیضه متصل که از طریق مطالعه و تشابه شکلی کاملا مشابه آلت تناسلی پرده دار هستش و از بچگی کنترل ادرار برام سخت بوده آیا نیاز به عمل جراحی دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
99
آلت تناسلی

پسری دارم 12ساله که آلت تناسلی ایشان کاملا داخل است ووقتی که بادست آلت اورا بیرون می آورم حدود 3 سانت میباشد
این مساله او را ناراحت کرده است چون فکر میکند با بقیه بچه ها فرق دارد
هنگام دستشویی رفتن هم گاهی اوقات اظهار میکند که ادرار داخل مجرا مانده است و دوباره به دستشویی میرود
گاهی اظهار درد در ناحیه پهلو چپ میکند
حدود 8ماه پیش به پزشک مراجعه کرد که گفتند تنگی مجرا داردو پسرم را جراحی کردن در حال حاضر مشکل تنگی هم ظاهرا برطرف شده است
سوالم این است که‌ برای برطرف شدن کوتاهی وکوچکی آلت پسرم چه اقدامی میتوانم انجام دهم؟
درضمن پسرم چاق هست وحدود 82 کیلو با قد 169 سانت میباشد
مشاهده پاسخ دکتر
100
لیدوکایین روی کلاهک

با عرض سلام و خسته نباشید
من حدودا 5 روز پیش از اسپری لیدوکایین روی کلاهک استفاده کردم اما فراموش کردم اون رو بشورم
الان محل اسپری شده قرمز و زبر شده...
عکسشو براتون فرستادم
چیکار باید بکنم و اینکه آیا ازبین میره؟
ممنون از وقتی که گذاشتید...
مشاهده پاسخ دکتر
101
زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی؟

سلام آقای دکتر
من چند روزی هست بر روی آلت ام دانه ای مثل جوش می زنه. خوب میشه و یکی دیگه میزنه. رابطه جنسی نداشتم اخیرا و واکسن گارداسیل را به تازگی زده ام. خیلی نگران هستم. البته شرایط زندگی استرس زایی دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
102
الت تناسلی

سلام و وقت بخیر
یه هفته ای هست که احساس سوزش و خارش جزیی در روی الت تناسلی احساس میکنم و هنگام ادرار مشکلی یا ترشحی ندارم بعد از معانه دقیق متوجه شدم تعدادی لک و برامدگی های گوشتی خفیف دور ختنه گاه ایجاد شده و این موضوع باعث استرس و نگرانی بنده شده در حال حاظر گرگان هستم و نمیدونم باید به چه پزشکی مراجعه کنم (رابطه پر خطر و محافظت نشده ای نداشتم و فقط یه مورد با شخص مورد اطمینانم بوده و دهانی و واژنی بوده)ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
103
حفظ نعوظ

نعوظ دارم ولی حفظ آن بصورت غیر ارادی کاهش می یابدو گاه گاهی اینطوری میشوم و قبلا اینطوری نبودم و ضمنا آزو اسپرم هستم، 45 سالمه و 110 کیلو وزنمه مشاهده پاسخ دکتر
105
الت تناسلی پرده دار

با سلام
من یه پسر 20 ساله هستم
من متوجه شدم دارای الت تناسلی کج هستم ( به سمت پایین )
و الان با مطالعه مطلبی فهمیدم دچار الت تناسلی پرده ای هم هستم ( از زیر الت قسمت ختنه پرده شروع میشه )

الان من چندتا سوال برام پیش اومده !؟

1 کجی التم میتونه با پرده ای بودن التم مرتبط باشه ؟؟ ( دلیل کجی بونش پرده داشتن باشه )

2 بعد از عمل برای برداشتن پرده زیر الت نیازی به عمل برای کجی الت هست ؟؟

3 مدت زمان و طول درمان این مشکل زیاده ؟ و نیاز به استراحت و بستری داره ؟؟؟


من میخوام برم سربازی 2 یا 3 ماه دیگه

ایا انجام این عمل برام مشکل درست نمیکنه ؟
و یا لازمه ک عمل رو بزارم بعد از خدمت یا دیر تر برم خدمت ؟؟ ( به نظر شما بعد از چند ماه جای عمل و ... خوب میشه ؟ )
مشاهده پاسخ دکتر
106
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر از اونجايي كه لازمه اول نعوظ تحريك شدن و داشتن شهوت هست حالا اونهابي كه به خاطر مشكل نعوظ به دكتر مراجعه كردن و قرص وياگرا داده شده ايا كافيه يا بايد دارويي هم جهت برگشت ميل جنسي داده شود و چه داروهايي هست
54ساله بدون بيماري هاي زمينه اي
سوال دوم من هم اينه كه چه فاصله زماني بعد از خوردن قرص وياگرا و تزريق امپول پاپاورين بايد رعايت بشه
مشاهده پاسخ دکتر
107
کج بودن آلت

سلام دکتر
من راسیتش یه نگرانی دارم اونم این هستش که آلتم کمی به سمت راست مایل هستش و اینکه خود پوست آلتمم کمی به سمت عقربه های ساعت از ابتدا چرخیده و موقع ادرار به سمت جلو ادرار نمیکنم کمی سمت راست ادرار میکنم این هیچ مشکلی نداره؟ ممنونم اگه ماسخگو باشین
مشاهده پاسخ دکتر
108
عدم نعوظ

شوهرم پنج سال هست مشکل نعوظ داره.ازمایشوسونوگرافی گفتین مشکلی ندارد.ریجی اسکن گفتید چون بیشترش بیداربوده قضاوت نمیشه کرد.ٱیانیازهست دوباره ریجی اسکن انجام دهد؟؟؟شماگفتین به احتمال زیاد مشکلش جنبه روانی دارد.آیا جنبه روانی دارد دیگه خوب نمیشه؟؟؟ میشه یه روانشناس خوب معرفی کنید؟؟توروخدا راهنماییم کنید چیکارکنم... مشاهده پاسخ دکتر
109
آلت تناسلي

سلام التم انحراف به چپ داره بيماري پيروني دارم أيا امكان درمان هست و چكار براي درمان بايد انجام دهم مشاهده پاسخ دکتر
110
عرض کردم درمانی دارد یا باید جراحی بشوم؟

بنده حدود 10 سال است دیلیت دارم و انسولین میزنم. همچنین 5 سال پیش استنت قلب داشتم. 47 سالمه و از بیماری نعوظ و عدم تمایل جنسی بشدت رنج می برم و این مهم باعث اختلاف خانوادگی ام شده. لازم به ذکر است پیش دکتر متخصص هم رفتم که ابتدا دارد دادند و آمپول تستوسترون که افاقه نکرد و نهایتاً آمپول پاپاورین میزدم که بعد از مدتی این هم افاقه نکرد. چکار کنم جناب دکتر. آیا با عمل جراحی درمانی صورت می گیرد یا خیر. مشاهده پاسخ دکتر
111
لکه های متمایل به قرمز بروی کلاهک و الت تناسلی

با سلام, مدتی میشه که بر روی کلاهک آلت تناسلی و بدنه آلت لگه های قرمز رنگ مشاهده میشه, در صورتی که هیچ تماس جنسی نداشتم و بهداشت رو هم رعایت میکنم ولی نمیدونم این لکه های چطور بوجود اومدن, با نعوظ شدن الت کاملا مشهوده مشاهده پاسخ دکتر
112
خونريزي

سلام آقاي دكتر وقتتون بخير
ثنا هستم ١٩ سالمه آقاي دكتر من تقريبا ٢ هفته پيش خونريزي داشتم خيلي كم بود اول لكه بود بعد يكم بيشتر ولي نه در حد پريود بعدش چيزي كه براي من عجيب بود اين بود كه حس كردم اين خون پريود نيس رنگشم قهوه اي بود.يه چند روزي ادامه داشت و لحظه ي كه اين خون ميومد مجاري ادرارم ميسوخت(البته من ميگم مجاري ادرار چون از جاي ديگه نميتونه خون بياد و اينكه مطمئنم پريود نيست) خونش هم رقيق بود ولي موقع ادرار من اصلا خون نميديدم سوزش ادرارم نداشتم و فقط زماني كه اون خون ميومد كه موقع ادرار نبود ميسوخت بعضي وقتا.
بعد از يه هفته اينطورا قطع شد الان بعد از دو هفته دوباره شروع شده
اهان من يه ماهه از داروي roaccutane استفاده ميكنم امكان داره عوارض اون باشه؟
من خيلي نگرانم ايران هم زندگي نميكنم ممنون ميشم جوابمو از طريق ايميل بديد
مشاهده پاسخ دکتر
113
بیضه retractil در کودک 5 سال و نیمه

سلام آقای دکتر پسری دارم با سن 5 ساله ونیم، مدت 2ماه است متوجه شدیم بیضه سمت راستش به بالا صعود کرده و گاهی دیده نمی شود بنا به تشخیص سونوگرافی دکتر جنتی بیضه راست با قطر 11 میلیمتر retractil است با توجه به سونو یکی از متخصصین اطفال پیشنهاد جراحی دادن یک متخصص دیگر می گوید طبیعی است و احتیاج به هیچ کاری ندارد می خواستم نظر شما رو بدونم پیشاپیش از لطف شما خیلی ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
114
جنسی

با سلام بنده از زورآزمایی و کم بودن اسپرم خیلی رنج میبرم وبا عرض معذرت رابطه جنسی من یک یا دو دقیقه بیشتر طول نمی کشد لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
115
دانه سیاه رنگ

سلام
پسر 29 ساله هستم. مدتی است یک دانه سیاه رنگ ریز روی آلت به وجود آمده. چه میتواند باشد؟
مشاهده پاسخ دکتر
116
کجی آلت

میخواستم بدونم کجی آلت باید حتما عمل شود مشاهده پاسخ دکتر
117
عدم نعوظ کامل

منصوره گنجی:
شوهرم پنج سال هست مشکل نعوظ داره پیش خودتون هم حضوری امدم گفتین ازمایش انجام بده انجام داد براتون اوردم گفتین مشکلب نداره سونوگرافی داپلرگفتین انجام بده انجام دادن براتون فرستادم گفتین مشکلی نداره ریجی اسکن انجام داده گفتین نتیجش بفرستم بهم بگین مشکلش چیه؟؟راه حل چیه؟؟؟اقای دکتر توروخدا کامل راهنماییمون کنید زندگیم ازهم نپاشه
مشاهده پاسخ دکتر
118
رفع اختلال نعوظ و نشتی وریدی با دستگاه شاک ویو تراپی

من 32 سال سن دارم و مشکل اختلال نعوظ - سونوگرافی کالر داپلر هم انجام دادم اما جوابگو نبود دکتر فوق تخصص بهم گفت که من مشکل نشتی وریدی دارم جدیدا دیدم درمان اختلال نعوظ رو با دستگاه شاک ویو انجام میدهند میخواستم بپرسم که آیا این روش میتونه جوابگوی افرادی باشه که مشکل نشتی وریدی دارن یا خیر ؟ مشاهده پاسخ دکتر
119
تورم بیضه بعد از عمل جراحی

با سلام خدمت آقای دکتر جباری عزیز.تقریبا" دو هفته قبل در مورد فتق دو طرفه و بیضه رترکتایل پسر 7 ساله ام از شما سوال پرسیدم و گفتم که پزشک جراح اورولوژی اطفال گفته باید جراحی بشه.الان یک هفته از انجام عمل میگذره.بیضه راست عادی شد و اندازش طبیعی به نظر میرسه ولی بیضه چپ بزرگتر از قبل شده و به نظر من 1.5 برابر بیضه راست هست.دکترش میگه عادی هست و ورم داره و 2 الی 3 ماه طول میکشه خوب بشه.به نظر شما فیکس کردن بیضه با تورم همراه هست؟به نظر شما آیا این تورم و بزرگ بودن عادی هست؟چقدر طول میکشه خوب بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
120
تبخال تناسلی ؟؟؟؟

چندین عکس دارم که میخواستم نگاه کنید و ببینید چه بیماری ای هست ، ضایعات بدون درد و خارش و سوزش هستند
عکسها براتون ارسال شد
مشاهده پاسخ دکتر
121
درد وسوزش واژن

با سلام واحترام حضور آقای دکتر
بعداز نزدیکی با همسرم ، همسرم در ناحیه بیرونی واژن هنگام ادرار کردن درد وسوزش دارد . علت چی میتونه باشه و راه درمان چیست؟ باتشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
122
قرمز شدن کلاهک آلت تناسلی

سه ماه پیش بصورت ناگهانی روی پوست سر آلت تناسلی من قرمز شد بدون درد و خارش بعد از یک ماه یک قسمت دیگر از پوست سر آلت هم با همین مشکل مواجه شد به پزشک ارولوژی مراجعه کردم با یک معاینه سطحی گفت که چیزی نیست و فقط پوست سر آلت بر اثر نزدیکی شدید آسیب دیده ولی به نظرم اصلا دقت کافی را نداشت به پزشک متخصص عفونی مراجعه کردم به دقت معاینه کرد و گفت علائمی ایجاد شده ولی جددی نیست آزمایش ایدز و هپاتیت بی و سی نوشت ک منفی بود قند خون و تیروئید و آزمایش ادرار هم نرمال بود و دکتر عفونی گفت که علائم سفلیس را هم ندارد 20 روز پیش زخم بسیار کوچک دیگری باز در سر آلت ایجاد شد یعنی سومین زخم باز بدود درد بدون خارش و بدون هیچ علائم جددی دیگر فقط رنگ پوست قرمز میشود مدتی علائم رو به بهبودی میرود و بعد دوباره قرمز میشود دفع ادرار طبیعی هست بیشتر از اینکه جسمم من رو آسیب دهد روحم در عذاب است با وجود مراجعه به دکتر جوابی نگرفته ام به نظر شما چه باید کرد تجویز دکتر عفونی یک کرم دور چشم ( کورتن ) و یک محلول قارچ کش است کورتن علائم را کم میکند ولی از بین نمی برد و قارچ کش تاثیری ندارد مشاهده پاسخ دکتر
123
خراشیدگی الت

با سلام و خسته نباشید نزدیک به 4 روز پیش زیر کلاهک الت تناسلیم خراش پیدا کرد نزدیک به 2 تا بعد از 2 روز یکی کاملا خوب شد ویکی دیگه کاملا بهبود پیدا نکرده من تصویر زخم می فرستم . می خاستم بدونم چه مدت زمانی طول می کشه تا خوب بشه 4 روزه نباید خوب می شود ؟ ایا احتیاج به مصرف دارو داره و ایا جای از خراش باقی میماند احتمال عفونی شدن خراش وجود دارد . خراش ها توسط فشار و مالش به وجود امد 8 ماه قبل رابطه داشتم مشاهده پاسخ دکتر
124
دونه های سفید روی آلت

سلام خسته نباشین
دکتر از وقتی یادمه این دونه ها روی آلتم بود ، هیچ مشکلی هم واسم ایجاد نکرده ، میخواستم بدونم چی هستن اینا و راهی واسه از بین بردنشون هست؟ 28 سال سن دارم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
125
کبودی آلت

ببخشید مدتی است سر آلت تناسلی من از داخل دچار کبودی شده است می خواستم علت و درمان را جویا شوم مشاهده پاسخ دکتر
126
آلت تناسلی

باسلام
حدود9ماه هست ک عروسی کردیم تو این 2و3ماه اخیر رابطمون کم شده لازم به ذکر است که تو دوران عقد هم رابطه کامل داشتیم ولی تو این ماه اخیر شوهرم به مشکل برخورده و آلتش خیلی سخت نغوظ میکنه و با دخول کمی بعد دچار اختلال شده وشل میشود دقیقا 4بار اتفاق افتاده میخام واسه بارداری اقدام کنم ولی بااین اوضاع نمیتونه صبح ها هم اکثرا نغوظ دارن یا حتی وقتی به روی شکم میخابن نغوظ پیدا میکنن آخرین بار که دچار این مشکل شد من ازشون پرسیدم گفتن هیچ استرس ونگرانی نداشتن فقط یکم خسته بودن ولی برای من سواله دربعضی مواقعه ایشون تو اوج خستگی و کلافگی رابطه برقرار میکنن دچار مشکل نمیشن ولی تو چند مورد اخیر دچار اختلال نغوظ شدن...بیماری جسمی ندارد اما گاهی عصبانی میشود دچار افکار منفی و استرس زا که تپش قلب سریع میگیرد و دستو پاهاش یخ میشه کارشم سخت نیست دفتر فنی و خدمات کامپیوتر داره فقط تایم زمانیش زیاده ذهنمو خیلی مشغول کرده لطفا اگه گذرا هست وبعد چندهفته یا مدتی خوب میشه بهم بگید خیلی نگرانم . همسرم23 سالشونه و خودم20 سالم.
(آقای دکتر اجرت با خدا)
مشاهده پاسخ دکتر
127
دانه سیاه رنگ

سلام
پسر 29 ساله هستم. 2 هفته ای است یک دانه سیاه رنگ بسیار ریز بر روی آلت بوجود آمده. چه می تواند باشد؟
مشاهده پاسخ دکتر
128
کبودی و درد آلت تناسلی

سلام دکتر جان من علی 33 سالمه متاهلم
از چند روز پیش روی گردن آلتم نزدیک نوک شروع کرد به خارش شدید من هم میخاروندم کم کم خارشها شدیدتر شد و بعد از دو روز، تماس گردن آلت با شورت باعث سوزش می شد. امروز دیدم هم رو و هم زیر آلت دو جا کبود شده و دست میزنم درد داره ولی موقع ادرار درد ندارم
خواهش میکنم راهنمایی کنین
راستی رابطه فقط با کاندوم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
129
لکه خونی

له خونی در کلاهک الت نشانه چیست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
130
طول الت تناسلی

سلام 20 سالمه التم فقط 18 سانته
میخواستم بدونم تا چ سنی رشد میکنه و ایا احتمال اینکه بلند تر شه چقدره و تا چه حد؟
مشاهده پاسخ دکتر
131
درد آلت تناسلی

با سلام

بنده هفت ماه پیش به خدمت سربازی رفتم. حدود دو هفته که گذشت در قسمت کشاله ران پای سمت راست و در قسمت کنار بیضه احساس درد شدید میکردم. این درد هنگام تکان دادن پای راست یا قرار دادن وزن بدن روی این پا بیشتر احساس میشد. همچنین آنزمان درون آلت تناسلی ام تیر میکشید بخصوص هنگام نشستن روی زمین تیر کشیدن شدیدتر میشد. الان بعد از هفت ماه این دو مشکل رفع شد ولی مشکلات زیر هنوز باقی مانده و خیلی آزار دهنده است

نعوظ در آلت تناسلی به سختی انجام میشود و در هنگام نعوظ درد در داخل آلت احساس میکنم. سرعت جهش اسپرم ها خیلی کم شده و همچنین به لحاظ تحریک جنسی احساس بی حسی در آلت دارم و در اثر مالش یا انزال لذت کمی احساس میشود. همچنین صبحها هنگام بیدار شدن از خواب مثل قبل نعوظ وجود ندارد.

آیا داروهای زیر که دکتر به بنده داده مفید هستند؟

Letizen 10

Alfen xl 100

E vigel 100

با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
132
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
133
اقای دکتر یک مشکلی که دارم، تراشو بیش ازدست مشکل ان چه هست لطفا

اقای دکتر یک مشکلی که دارم، تراشو بیش ازدست مشکل ان چه هست لطفا مشاهده پاسخ دکتر
134
تناسلی

من 10 ماه پیش عمل بازپروستات انجام دادم وازآن زمان تاکنون دارای تکررادراروناتوانی جنسی (عدم نعوظ)میباشم لطفا راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
135
الت تناسلی

سلام. اقای دکتر من میل جنسی دارم. اما آلتم به حالت نعوظ یا شق در نمیاد. مشکل از چی میتونه باشه مشاهده پاسخ دکتر
136
پارگی خروجی ادرار هنگام ختنه

من هنگام ختنه لوله خروجی ادرارم رو جراح پاره کرده بطوری که الان ادرار از نوک و پایین الت تناسلیم خارج میشود میخواستم بدونم راه درمانی وجود دارد. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
137
طول الت تناسلی

سلام
17 سالمه.طول التم 17.5 سانت و قطرش 12 سانته
چیکار کنم رشدش بیشتر شه؟
مشاهده پاسخ دکتر
138
زائده روی آلت تناسلی

با سلام خدمت دکتر عزیز
حدود دو سه روز است که زائده روی الت خودم مشاهده کردم خواستم ببینم چی میتونه باشه ؟ راه درمان ان چیست ؟

با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
139
کوچیکی آلت

سلام سایز آلت من 11 سانت هست و برای خودم خیلی شرم آورده دوست دارم حداقل بالای 14 سانت بشه
تبلیغات زیادی دیدم مثل روغن زالو و خراطین و تمرین هایی برای افزایش طول و...
ولی یه جایی نوشته بود تمام عوامل محیطی بی فایده اند و مربوط به ژنه و هیچکاریش نمیشه کرد
ما تو درسال 1396 هستیم و میخوام بدونم یعنی علم هیچ راهی نمیتونه جلوی پای ما بزاره که بتونیم حداقل با تمرین با دارو و..... طول آلت خود را افزایش دهیم ؟
من به خاطر شرایط کاریم و خجالت از روبروی شدن با دکتر
شاید نتونم حضوری بیام
ولی میتونم ویزیت و براتون کارت به کارت کنم
فقط من و راهنمایی کنید
خیلی ممنون و خسته نباشید ?
مشاهده پاسخ دکتر
140
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر
يه روش هست واسه بزرگ كردن الت داخل اينترنت زياد بش برخورد كردم ، ميگه تا ٩٨ درصد جواب گرفتن ، عكسش رو براتون ميفرستم ببينيد ، و اگه ميشه يه توضيحي بديد روشي اصلا وجود داره واسه بزرگ كردن كه بي خطر هم باشه ، سايز التم در حال نعوظ : ١١-١٢ سانت هست اگه حدود ٢٠ كيلو اضاف وزن دارم اگر چربي دور شكم كم بشه چند سانت حدودا تاثير ميزاره ؟ به ١5-١6 ميرسه ؟
ممنون ميشم يه توضيح مختصر بديد.
مشاهده پاسخ دکتر
141
دردبیضه

سلام جناب دکتر بنده 52 ساله ام و پرستارم درزمان مجردی وجوانی دچار اپیدیدیمیت شدم چند سال بود از اپیدیدیمیت رنج میبردم خصوصا دربیضه راست التهاب داشتم که با لمس درد بیشتر میشد به توصیه شما انتی بیوتیک منایب تا 2 ماه خوردم الان دیگر با لمس درد ندارم وظاهرا التهاب هم ندارم چندین سال پیش هم وازکتومی کردم ولی احساس درد در داخل بیضه دارم که به کمرم میزند وگاهی شدید می شود . با مقاربت درد تاحدی کم میشود . در سونوگرافی چیز خاصی رویت نشده . واقعا این درد علتش چیست .. ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
142
مشکل الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید
همسر من ته التشون ی رگیه ک باد کرده (عکسشو براتون میفرستم)
میخواستم ببینم مشکلی نیس؟
خودشون ترسیدن
و این که نعوظ صبحگاهیشون ضعیف شده و مث قبل التشون سفت نمیشه در حال عادی
سابقه هم خودارضایی داشتن
و این ک دوسه بار تو خواب انزال شدن
میخواستیم بدونیم مشکل تنگی شریان یا نشت وریدی ندارن؟
مشاهده پاسخ دکتر
143
در مورد ختنه و بیضه

پسر من الان 7 ماهه و 7 روزشه
چهل روزگی ما ختنه اش کردیم،ابتدا سر الت تناسلی بیرون بود و هرازگاهی پوست دورش تا نوک جلو میومد ولی الان تقریبا همیشه پوست روی نوک الت تناسلیه و طبق گفته یکی از دکترا، در هنگام ختنه کم پوست برداشتن ولی ممکنه بعد از مدتی خوب شه. حالا سوال من اینه ایا دوباره بچه رو باید برای ختنه ببریم یا اینکه صبر کنیم؟ چه مقدار باید صبر کرد؟
بیضه های پسر من تا 3 ماهگی اکثر وقتها حالت افتاده و شل داشت ولی الان مدتیه ک بیضه هاش شبیه توپ و همیشه سفته...ایا این طبیعیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
144
درد بیضه

سلام دردی گاها موقعی که خم میشم یا میشینم رو زمین بیضه هام درد میگیره بعضی وقتی چپ گاهی راست ولی ایستاده که هستم راه که میرم این درد نیست فقط زمانی که خم میشم و پاهام جمع میکنم درد میگیره یه زمانی هست و بعد میره مشاهده پاسخ دکتر
145
دونه های ریز روی الت

دونه های ریزی کنار هم روی التم زده نه دردی داره نه خارشی مشاهده پاسخ دکتر
147
غده در الت تناسلی

سلام دکتر جان الان حدودا از 2ماه پیش, ی مقدار درد جزیی موقع نعوظ داشتم ک متوجه شدم ک مقدار جزیی,التم کج هم شده امروز بعد از گذشت دوماه,وقتی ب قسمت پایینی التم دست زده ی غده مانندی رو حس کردم ک با فشار دادنش دقیقا همون درد هست,این غده با چشم دیده نمیشه فقط با لمس دیده میشه ولی,مطمینم ک دلیل انحنای ب وجود,اومده هم همین هست,ضمن اینکه این موضوع روی ارتباط جنسی تاثیر زیادی نداشته و مشکلی ب وجود نیومده ولی خیلی نگران شدم ممنونتون میشم اگه کمکم کنید باتشکر فراوان در ضمن من 35ساله هستم مشاهده پاسخ دکتر
148
از دست رفتن نعوظ

سلام آقای دکتر من پنج ساله که ازدواج کردم مدتی هست هنگام رابطه که دارای نعوظ خوب میباشم ولی یکدفعه نعوظ برطرف میشه و استرس میگیردم و میل جنسیم خیلی کم شده جوری که از برقراری رابطه ترس دارم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
149
اضطرارى

سلام آقاى دكتر
مشكل من كوچيك بودن آلت تناسلى هست من بيست و چهار سال سن دارم واين مشكل منو سر در گم كرده نمى دونم چيكار كنم .
احساس مى كنم حتى بيضه هااام هم كوچيك ميشن رفته رفته
تورو خدا جواب منو زود بدين من اهل تهران نيستم ولى يه چند روزى اومدم تهران مهمون تا شنبه اينجااا هستم .
حداقل اگه قرار بر اين باشه كه حضورى بيام خدمتتون تا شنبه تهران هستم .
ممنونم آقاااى دكتر
مشاهده پاسخ دکتر
150
آلت تناسلي

با سلام من ٣٢سالمه و آلت تناسليم در حالت نعوظ ١٠سانتي متر و عرض آن به دو و نيم سانتيمتر نميرسد در سن ١٣سالگي بيماري اوريون گرفتم و بيماري وارد يكي از بيضه هام شد همچنين ضربه محكمي به مقعدم وارد شد آيا اين مشكلات در رشد آلتم تأثير گذاشته اند
با تشكر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
151
نازکی و زخم الت (مرد)

حدود 7 ماه است که پوست زیر. الت تناسلی من هنگام نزدیکی با همسرم نازک شده و زخم میشود و بسیار ازار دهنده است و تا چند روز مرا اذیت میکند دلیل ان چیست و راه درمان چگونه است و چه دارو یا کرمی را باید مصرف کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
152
تورم شدید بیضه راست و تب و لرز زیاد

باسلام . بیضه راست من به شدت درد میکنه و روز به روز متورم تر میشه و از روز اول تب و لرز شدید هم زیاد داشتم چند روز بیمارستان همدان هستم ولی روند درمان اصلا خوب نیست و بدتر هم‌شدم خواهشا اقای دکتر یه نوبت فورس ماژور بدین لطفا ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
153
افزایش حجم آلت تناسلی

برای بزرگتر کردن الت چیکار باید بکنم مشاهده پاسخ دکتر
154
عدم نعوظ

با سلام بنده 31سال سن دارم و حدود 5 سال میشه که بیماری فشار خون دارم و از داروهای لوزار 25 و اینداپامید و پراپرانول استفاده میکنم حدود 1.5 سال هست که متوجه عدم نعوظ و انزال زودرس شدم ابتدا با قرص های سیلدنافیل و تادالافیل مورد درمان قرار گرفتم که جدای از عواض منفی مثل تپش قلب و رفلاکس شدید معده چند وقتی هست که دیگه اثر درمانی برای من نداره و تغییری در نعوظ ایجاد نمیشه و متاسفانه زندگی زناشوییم داره دچار مشکل میشه میخواستم بنده رو راهنمایی بفرمایید متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
155
سفت نشدن آلت

باسلام بنده حضورا خدمت رسیدم جهت مشکلم قرص تادالافیل تجویز کردید بعد 2 ماه دچار تاری دید ودوبینی چشم شدم لطفا اگر قرص دیگری هست تجویز فرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
156
الت تناسلی

با
سلام
اقای دکتر مدتی است روی التم سه تا رگ بزرگ شده, مثل سه شاخه می ماند.میخواستم نظرتان را بدانم
23ساله ومجرد
مشاهده پاسخ دکتر
157
زگيل تناسلى

روي قسمت كناري الت دانه اي پايه دار شبيه اسكين تگ مشاهده ميكنم ايا امكان اينكه زگيل باشد هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
158
Re Ja:\nسلام \nجناب دکتر من موقع ورزش کردن وراه رفتن آلتم جمع میشه وبه داخل فرو میره \nبه طوری که فقط کلاهکش بیرون میمونه اما در حالت عادی اینطور نیست درحالت عادی به در حالت خوابیده به طول 5سانت ونعوظ به 15سانت هم میرسه \nدلیل این انقباظ رو موقع فعالیت نم

Re Ja:
سلام
جناب دکتر من موقع ورزش کردن وراه رفتن آلتم جمع میشه وبه داخل فرو میره
به طوری که فقط کلاهکش بیرون میمونه اما در حالت عادی اینطور نیست درحالت عادی به در حالت خوابیده به طول 5سانت ونعوظ به 15سانت هم میرسه
دلیل این انقباظ رو موقع فعالیت نمیدونم چیه
لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم
Re Ja:
فکر میکنم خیلی کم چربی دور آلت دارم ولی به حدی نیست که بخواد این مشکل رو پیش بیاره
مشاهده پاسخ دکتر
159
عوارض بعد از عمل "کوردی" به روش پیلکاسیون

سلام اقای دکتر
من در یکی از روستاهای غرب ایران زندگی میکنم
و در اوسط مهر ماه یعنی دو ماه پیش در بیماستان امام خمینی ارومیه عمل "کوردی" مادر زادی برای رفع انحنای 45 درجه به سمت پایین به روش پیلیکاسیون رو انجام دادم ..
اما الان که دو ماه می گذره وقتی با چشم تحریک میشم ،نغوظ دارم اما به محض اینکه التم رو لمس میکنم فورا شل میشه و از نغوظ میفته!! (حتی یک بار هم برای امتحان تلاش کردم با "خود ارضایی" التم رو امتحان کنم که هر چی با دست تلاش کردم راست نشد!!)
فقط سر التم تا حدودی بی حس هستش!! و در ناحیه ختنه گاه (جای بخیه) وقتی که دست میزنم کمی درد دارم..
از بعد عمل سر التم هم یک مقدار کم کج شده که محسوس نیست.
دکترم گفت تا سه ماه نباید نزدیکی داشته باشی اما حالابه طور کل احسای میکنم این عوارض طبیعی نیستند و نمیتونم دیگه رابطه داشته باشم و ارضا بشم لطفا شما بفرمایید که این عوارض طبیعی هستش و حدودا کی برطرف میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
160
کبودی شدن نصف سر آلت

سلام 3 روز پیش سر آلتم درد میکرد
که امروز دیدم نصف سر التم کبود شده قسمت چپ. علت از چی میتونه باش که قبلا هم این مشکل برام پیش اومده بود که با استفاده از پماد کلوبتازون بهتر شد روم هم نمیشه دکتر مراجع کنم
مشاهده پاسخ دکتر
161
الت تناسلی

سلام خسته نباشید.در قسمت انتهایی پایینی التم یه چیزهایی شبیه جوش زده قبلا کم بود ولی الان خیلی زیاد شده .مثل جوش سفید ریزه وخیلی زیاد.درد هم نداره.ممنون میشم راهنمایی کنید.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
162
کبودی پایین الت

با عرض سلام. اقای دکتر من یک هفته پیش سکس داشتم.الان یک لکه روی قسمت پایین الت به وجود امده به صورت کبودی و خون مردگی.در این یک هفته از روغن خراطین نیز برای حجم دهندگی استفاده کرده م.علت این کبودی چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
163
کبودی سر آلت

سلام و خسته نباشید، راستش خیلی وقته من با مشکلی مواجه هستم، پسری هستم 29 ساله، یه 4 ماه پیش سر آلتم قرمز شد و یه زخم کوچیک ایحاد شد رفتم دکتر یه پماد دداد و 2 هفته بعد بهتر شد، اما 1 ماه پیش دوباره همان قسمت باز متورم شد این دفعه با خارش و مثل گزیدگی حشرات شروع شد و بعد‌ش همان قسمت و قسمت تنه هم همانطور شد اینبار نگران شدم و رفتم پیش یه دکتر کار بلدتر، ایشون هم گفتن واکنش دارویی هستش، و من هم دوروز قبلش اموکسی کلاو و مترونیدازول برا دندونم مصرف می کردم، خلاصه ایشون هم یه پماد ترکیبی بیتامتازون و یکیشو نتونستم بخونم تجویز کردن بعد 1 هفته بهبود یافت اما نه کامل هنوز آثارش باقی هست، بعد اینکه احساس کردم خوب شده دیگه اون دارو رو مصرف نکردم، الان متوجه شدم یه چیز جدید بوجود امده لبه قسمت سر کبود شده از دیروز و امروزم گسترش یافته ولی فقط کبودی داره نمیدونم چیه مشکل روم نمیشه دیگه برم دکتر شما کمکم کنین... عکسش رو هم میفرستم... مشاهده پاسخ دکتر
164
آب منی هم کم شده

آلت اول وقتی لاغر بودم بزرگ بود ولی چاق شدم احساس میکنم کوچک شده مشاهده پاسخ دکتر
165
چربی روی آلت

با سلام. من به دلیل مصرف داروهای روانپزشکی طی 5 سال گذشته خیلی چاق شدم(bmi=32).به طور کلی هم آلتم تقریبا کوچک است(11سانت) با چاق شدن خیلی کوچک تر شده و داخل شکم فرو رفته به طوری که اکثر اوقات و سر آلت بیرون قرار داره و دیده میشه. با توجه به بهبودی روانیم دارو های روانپزشکی رو باید تقریبا مادام العمر مصرف کنم و امکان کاهش وزن اون هم در حد 15 یا 20 کیلو حتی با مصرف قرص و مراجعه به پزشک نیست.و فقط میتونم از بیشتر شدن وزنم جلوگیری کنم.حالا چند تا سوال ازتون دارم.
1. آیا میشه فقط چربی های تجمع یافته روی آلت رو برداشت و حذف کرد؟
2. اگر بله آیا کار خطرناک وسختیه؟ ٬نیاز به بستری شدن داره؟ چه مدت نقاهتش طول میکشه؟
3. لطفا حدود هزینه کلی برداشتن چربی اون منطقه و بریدن پوست اضافی بین کیسه بیضه و آلت رو بفرمایید.(لطفا نگید از بیمارستان بپرسم. حدودش رو بفرمایید)
4. آیا بعد از برداشتن امکان داره دو باره چربی اونجا جمع شه و برگرده به حالت اول؟
5. آیا خودتون این کار رو انجام میدید؟
6. آیا پس از برداشتن اون منطقه بد فرم و بدشکل نمیشه؟
پیشاپیش از شما سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
166
آلت تناسلي اندازه

با سلام
اندازه آلت تناسلي بنده حدودا ١٠ سانت كه الان كه ٣٣ سالمه و چند سال از زندگي مشترك ميگذره به شدت تحت فشارم و نميتوانم نيازهاي زندگي رو برآورد كنم
شما ميتوانيد كمكي كنيد به من
باتشكر
مشاهده پاسخ دکتر
167
انحراف یا کجی الت رو به پایین

سلام جناب دکتر 29 سالمه دچار انحراف الت 5سال پیش نامزد کردم وباهمسرم سر این عیب دعوا داشتیم تا رفتم دنبال درمان پیش دکتر کدیور عمل کردم زاویش45درجه بود کمی بهتر شد ولی اونیکه خواستم نشد یه بچه 4ساله دارم یک سال بعد از عمل الانم به خاطر مشکلاتی یک ماهه از همسرم جدا شدم میترسم ازدواج مجدد کنم باهمسر ایندم به مشکل بخورم لطفا کمکم کنید بادارو خوب میشه یا باید دوباره عمل کنم تورو خدا راهی جلوم بزار واقعا اعصابمو بهم ریخته با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
168
انداره آلت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید.
دکتر، من چند ساله خودارضایی میکنم و از اندازه آلتم ناراضی هستم. انداره آلتم در حالت کشیده ۹/۵ سانت هستش ولی طبق عکسی که شما گذاشتید راجبه اندازه گیری آلت، سانتش کردم ۱۳ سانت شد.آیا برای ازدواج با این سایز مشکل ندارم؟؟ خیلی هم استرس دارم بابت این موضوع .در ضمن ۱۸ سالمه و تا بحال رابطه جنسی نداشتم و از سکس بخاطر آلتم خجالت میکشم. عکس آلتمو در حالت کشیده براتون میفرستم.ببخشید طولانی شد.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
169
آلت تناسلی و بیضه

سلام،
من پسری 20 ساله هستم
طول آلتم تقریبا 11 12 سانتی متر
بیضه هام نسبتا کوچک و گاهی اوقات دارای درد
راهی هست که بتونم بزرگترشون کنم ...؟
یکی از مسائلی که هر روز تو فکرمه و باعث میشه احساس افسردگی و بی انگیزگیم برای زندگی بشه!! :((
خواهش میکنم راهنماییم کنید...
مشاهده پاسخ دکتر
170
تاول روی پوست زیر محل ختنه

شش ماه قبل بعد از یه رابطه ی سطحی مقعدی (بدون دخول )، به فاصله ی کمی، احساس خارش در داخل مجاری ادارار کردم که تا بخوام وارد پروسه ی درمان و مراجعه به دکتر بشم دو ماهی گذشت و این خارش ها ادامه داشت, تاکید میکنم سوزش نبود، خارش بود، اما باتجویر دکتر دو دوره با مصرف قرص اوفلوکساسین تقریبن خوب شد ولی همچنان بعضی اوقات درست در اولین لحظه ی خروج ادرار از سر آلتم یه سوزش و گاها خارشی رو داخل مجاریم حس میکنم که انگار یه تیغ از روی پوست داخل مجاریم رد بشه. دقیقا در محل پشت ختنه گاه اما این حس همیشه نیست، بعضی اوقات هست.

این یه پیش زمینه از مشکلم، و اما هفته ی گذشته متوجه یک جفت زخم کوچیک هر کدوم به قطر 2 میلی متر روی پوست آلتم در زیر محل ختنه (همونجایی که از داخل بعضا سوزش و خارش دارم) شدم، این زخم ها سطحی بودند و به شدت میخاریدند الان خوب شده پوستش خشک شده و یه نقطه خون حاصل از خشک شدن زخم(مثل همه ی زخم ها) روش مونده که در حال پوست اندازیه (ابعاد دو نقطه خون خشک شده هم در حد یک دهم میلی متر) .

ولی مشکل الانم اینه که دو تا تاول کوچیک بدون التهاب و "بدون درد" ولی داخلش پر از مایع زلال دوباره به ابعاد دو سه میلی متر در فاصله ی یک سانتی متری از محل زخم های هفته ی پیشم زده که از دیشب تا به الان ابعادشون دوبرابر شده. این دوتا تاول شدیدن به هم نزدیکن.

نمیدونم چی هستن و درمانشون چیه و آیا ذاتا ربطی به خارش مجاری ادرارم دارن یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
171
ورم آلت تناسلی

حدود 4 روز پیش خارش در ناحیه سر آلت داشتم
به علت خارش زیر الت حد فاصل لبه و ختنه گاه زخم شده و در حال بهبود است
از دیروز عصر پماد کتوکونازول زدم وامروز صبح زیر ناحیه ختنه ورم زیادی دیدم که از حالت طبیعی خارج بود
البته هفته گذشته قبل از خارش داروی کوتریماکسازول مصرف کردم
مشاهده پاسخ دکتر
172
کوچک بودن الت تناسلی

سلام من18 سالمه
التم9سانت
وقطرالتم هم کوچیکه
باید چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
173
طول الت تناسلی

با سلام و احترام.
طول الت تناسلی من کوتاه هست و ناراضی هستم. حین رابطه جنسی بسیار اذیت شدم. درحالت نعوظ از نوک التم تا اول بافت چربی بالای الت، تفریبا کمتر از 11سانتی متر هست
لطفا راهنمایی فرمایید و چگونه می توانم به حداقل 16سانت طول الت برسم
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
174
جوش الت تناسلی

خسته نباشید. روی لبه ی کلاهک التم جوش هایی مثل نگین هست . چند سالی میشه . میخواستم بدونم چی هست و عادیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
175
مشکل‌الت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای دکتر..
اقای دکتر بنده 23 سالم‌هست و چند سالی هست که روی پوست کلاهک الت تناسلیم خط هایی وجود دارد و یک چیزهایی هستن که ریز اما زیاد به رنگ قرمز و صورتی هستند و من رو خیلی نگران کردند و چند وقتی هست که بشدت استرس دارم و از طرفی نمیتوانستم این موضوع رو با کسی در جریان بزارم ...
از‌شما خواهشمندم که راهنماییم کنید در مورد این مشکل
با تشکر فراوان از شما
اقای دکتر من از استرس واقعاا نمیدونم چیکار کنم...ایا این مورد درمانی دارد...چه‌مشکلاتی بوجود می اورد‌...
مشاهده پاسخ دکتر
176
عدم‌تحریک و نعوظ

سلام
آقای دکتر من قبلا از داروهای استروییدی استفاده میکردم که مدت دوسال کاملا قطع کردم
؛ مدت زیادیست دچار کاهش میل جنسی شدم ،حتی نعوظ صبحگاهی هم ندارم، هنگام نزدیکی به نعوظ کامل نمیرسم، دیگه با دیدن صحنه های محرک‌ تحریک نمیشم،فقط زمانی که تادالافیل 20 استفاده میکنم نعوظ دارم،تو آزمایشاتم نسبت به قبل سطح استروژن و پرولاکتینم بالاترین حد مجاز شده و تستسترونم افت به کمترین حد مجاز رسیده.دچار ژنیکوماستی نیز هستم احساس میکنم اندازه بیضه هام کوچیک شده ، از شما خواهشمندم کمکم کنید به حالت طبیعی برگردم علت این مساله چیست و چگونه قابل حل است.آیا مصرف hcg و کلومیفن سیترات میتواند با افزایش تستسترون باعث بهبودم شود ؟
مشاهده پاسخ دکتر
177
راهنمایی

تقریبا حدود بیست روزه قسمت ختنه گاهم با قرمزی وخارش همراه شده و در هنگام نزدیکی بسیار دچار سوزش و ترک خوردگی میشود مشاهده پاسخ دکتر
178
عنوان سوالم اینه که ایا این لکه زگیل تناسلی هستش یا نه تغییر رنگدانه پوستمه؟؟؟وبرای درمان چه راهها و داروهایی هست؟؟؟

من روی پوست ناحیه تناسلیم از چند سال پیش یه لکه ی خیلی کوچیک سفید رنگ بود که همیشه برام تفاوت رنگش جای سوال بوپ منتها چون درد یا خارش نداشت اهمیت نمیدادم ولی چند روزه حس میکنم اون لکه داره پخش میشه تشخیصتون چیه مشاهده پاسخ دکتر
179
کاشت آلت تناسلی

با سلام هزینه کاشت آلت چه میزان است وآیا در صورت عفونت برای مداوا وبرداشت وترمیم هم هزینه دارد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
180
الت

پوسته شدن زیر کلاهک ومثل سوختگی شده مشاهده پاسخ دکتر
181
اندازه الت تناسلی

الت تناسلی من در حالت بلند شدن سیزده سانت است ایا در ایند اگه خواستم ازدواج کنم برای پاره کردن ‌‌بکارت مشکلی خواهم داشت یا نه در ضمن من نوزرده سالم از ارومیه
خواهشمند م بهمن در اسرع وقت جواب بدین چون یکساله منو ازار میده
این یه مسله ی خیلی مهم برای من است خیلی متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
182
الت تناسلي

با سلام من ١6 سال سن دارم الت من صاف نيس وكج هسته و با مشكل نعوذ برخوردار هستم يني هنگام نزديكي با جنس مخالف به حالت نعوز نميرسد ودوباره شل ميشود الان در حال حاظر ١6يا ١٧سانتي ميشه درازي ان من براي اين مشكلم چكار كنم كه هم صاف بشع و هم به نعوز برسد مشاهده پاسخ دکتر
183
بیضه رترکتایل

پسر من 7 ساله است و بیضه های رترکتایل داره.زمانی که خواب هست و یا در حمام هست بیضه دیده میشه ولی زمانی که ایستاده هست گاهی دیده میشه و گاهی بیضه ها دیده نمیشه.سونوگرافی کردیم بیضه زمانی که بالا میره تو کانال اینگوئینال قرار میگیره و در سونو مشخص شد که فتق دو طرفه هم داره ولی در ظاهر چیزی مشخص نیست.در ضمن بیضه راست کمی بالا قرار گرفته یعنی در ابتدای کیسه بیضه قرار میگیره.به دکتر مراجعه کردیم گفتن باید جراحی بشه.خواستم نظر شما رو در این مورد بدونم و آیا این جراحی خطرناک هست و عوارض داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
184
تورم الت

سلام اقای دکتر من خیلی خود ارزایی نمیکنم یا اینکه اصلا نکردم 15 سالمه رفتم یه فیلم دیدم و خود ارزایی کردم حالا دور التم از کلاهک به پایین تورم کرده من دارم میترسم دقیقا چی شده مشاهده پاسخ دکتر
185
اندازه الت تناسلی

سلام. میخواستم بدونم اندازه الت تناسلی در حالت عادی و نعوظ چقدر باید باشه . من یک بار دکتر رفتم ایشون گفتن اندازه طبیعی داره ولی من هنوز وسواس دارم . مخصوصا در حالت عادی احساس میکنم خیلی جمع میشه و کوچیک میشه. من 26 سالمه لطف کنید یه توضیح کامل بدید ممنون میشم . مشاهده پاسخ دکتر
186
آلت تناسلي

سلام اقاي دكتر
من الان ٢٠ سال سن دارم ،
از كودكي هم اضافه وزن داشتم تا همين الان هم حداقل ١5 - ٢٠ كيلو اضافه وزن دارم ، از ١4 - ١5 سالگي تا الان بيضه ها و التم بزرگتر نشدن شايد ١ سانت فقط ، اونموقع ١٠ سانت بوده در حال نعوظ الان شايد ١١ سانت باشه ، ميخواستم بدونم علت چي بوده ، به خاطر چاقي بوده ايا رشدي نداشته يا نميدونم چه دليلي هاي ديگه اي ميتونه داشته باشه ، اعضاي خانوادم هم همه سايز هاي نرمال به بزرگ هستن ، ٣ تا برادر دارم كه هيچ مشكلي از نظر سايز ندارن ، سوالم اينه من اگه لاغر بشم به حالت نرمال برميگرده يا نه چون واقعا اعتماد به نفسم رو ازم گرفته،
خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد. ?
مشاهده پاسخ دکتر
188
درد الت تناسلی

سلام خسته نباشید.ببخشید من مدت زیادیه که خودارضایی میکنم الان 24 سالمه و3ساله که متاهل هستم.همراه با فیلم های پورنو چندین ساعت التمو زیاد دستکاری میکنم.الان چند ماهی میشه که وقتی دستکاریش میکنم درد میگیره و بعد از خود ارضایی دست به التم میزنم درد داره و طی یکی دو روز دردش کم کم بهتر میشه، میشه گفت از بین میره.و موقع نزدیکی ام مشکلی ندارم درد نمیگیره.ولی وقتی دستکاریش میکنم درد میاد سراغش.ممنون میشم راهنماییم کنید ببینم مشکلم چیه.روم نشده تا به حال به دکتر مراجعه کنم.ببخشید دوباره این سوالو تکرار کردم اخه تلگرامم پیاماش حذف شد مجبور شدم دوباره تکرار کنم مشاهده پاسخ دکتر
189
عدم نعوز

باسلام خدمت دکتر عزیزوپوزش من 60سال سن دارم وقند هم دارم دچار مشکل نعوز هستم وقرص تادالافیل 20میخورم قبل ازنزدیکی ولی خیلی سردرد میگیرم وگرفتگی بینی وسرخ شدن صورت میگیرم.میخواستم بدانم راه دیگری وجود دارد؟ایا ژل ایموش بگیرم عوارض ندارد ایادرداروخانه وجود دارد.اگرلازم است وقت بگیرم خدمت برسم مشاهده پاسخ دکتر
190
مشکل درد الت

سلام و خسته نباشید.مدت زیادیه که متاسفانه خود ارضایی دارم الانم 24 سالمه 3ساله که متاهل هستم.همراه با دیدن فیلم های پورنو التم و زیاد دستکاری میکنم الان نزدیکه چند ماه هست که وقتی التمو دستکاری میکنم درد میگیره.ولی دست بهش نمیزنم دردش به مرور زمان از بین میره.وقتی ام نزدیکی میکنم اصلا درد ندارم.فقط وقتایی که دستکاریش میکنم و نعوظمو طولانی میکنم درد میاد سراغم.ممنون میشم راهنماییم کنید روم نشده برم دکتر این مساله رو مطرح کنم.متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
191
کوتاهی الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من پسری 22ساله و با التب با طول 9 ودورش هم 2هست درحالت راست اما درحالت خوابیده 1یا2سانت هستش زنم ازم طلاق گرفت رو این موضوع ازتون خواهش می کنم کمکم کنید
بعدش این امر میتونه منا معاف از خدمت سربازی کنه یانه
از بچگی طول التم همینه و هیچ تغییری نکرده تا الان
مشاهده پاسخ دکتر
192
هیپوسپادیاس + عکس

سلام چوانی هستم 25 ساله که دچار بیماری هیپوسپادیاس میباشم و در کودکی عمل شده ام اما به علت خوب عمل نشدن شکل آلت تناسلی به شدت بد می باشد به طوری که حشفه از فرم مخروطی خودش به فرم قارچی شکل تبدیل شده و برای ازدواج م دچار مشکل شده ام میخواستم بدونم تا چه حدی میتونم به فرم طبیعی نزدیکش کنم
الان آلت بنده خیلی گئشت اضافی دارد
ممنون میشم هزینه عمل و
میزان تغییری که آلت میکند تا به فرم طبیعی نزدیک شود و محدیدت های موقت و دائم بعد عمل رو لطف کنید بیان کنید
مشاهده پاسخ دکتر
193
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر ميخواستم ببينم ايا واقعا كرمهاي نعوظ آور مثل كرم الپروستاديل كه جايگزين تزريق باشه وجود داره يا نه
واگر هست شما تاييد ميكنيد يا نه و از كجا بايدنهيه كرد
مشاهده پاسخ دکتر
194
آلت تناسلی

سلام بنده در نوجوانی خودارضایی انجام دادم . الان 33 سال سن دارم و عروسی کردم . قبل از عروسی نسبت به خانمم میل جنسی زیاد داشتم و خوب تحریک میشدم و نعوظ خوبی هم داشتم ولی شب عروسی یهو سرد سرد شدم . نعوظم رو از دست دادم و حالم از خودم بهم خورد . تمام ازمایش های هورمونی هم دادم و دکتر گفت که مشکلی نداری حتی ازمایش اسپرم که بدون مشکل بود . البته دچار کم کاری تیرویید هم هستم . خواستم بدون علت عدم نعوظ من چیست مشاهده پاسخ دکتر
195
آلت تناسلی

سلام 24 سالمه بیماری هیپوسپادیاس دارم تو این سن عمل کنم درست میشه؟ آلتم هم کوچیک هست ایا بعد از عمل سایز آلتم بیشتر میشه؟؟
بعد اینکه معافیت میتونم بگیرم ازین بیماری مدرکم هم لیسانسه
مشاهده پاسخ دکتر
196
لطفا" نظرتونو در خصوص آزمایش پیوستی بفرمایید\nلازم به ذکر هستش که حدود 20 روز پیش به پزشک ارولوژی مراجعه کردم و ایشون پس از معاینه آلت تناسلی و پس از مشاهده آزمایشم\nتجویز زیر رو برام نوشته:\nقرص ای زاویت 400(هر 12 ساعت)\nقرص پنافیل 400(هر 12 ساعت)\

با سلام
آقای دکتر ، در سوال قبلی آزمایشمو براتون فرستادم ولی نظرتون رو نفرمودید
لطفا" نظرتونو بفرمایید
لازم به ذکر هستش که حدود 20 روز پیش به پزشک ارولوژی مراجعه کردم و ایشون پس از معاینه آلت تناسلی و پس از مشاهده آزمایشم
تجویز زیر رو برام نوشته:
قرص ای زاویت 400(هر 12 ساعت)
قرص پنافیل 400(هر 12 ساعت)
قرص اوومید 50 (هر 24 ساعت نصف قرص)
آمپول کوریونیک گونادوتروفین 5000 واحد ( 8 عدد هفته ای یکی )
لطفا" راهنمایی بفرمایید
و در مورد کارایی قرص اوومید 50 و عوارضش لطفا توضیح بفرمایید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
197
تورم الت تناسلی

سلام من دیروز خود ارضایی داشتم بعد از خود ارضایی دور تا دور التم تا زیر کلاهک کاملا باد کرد و هنوزم خوب نشده میخواستم ببینم این خطر ناک هست؟ یعنی مشکلات جنسی برام بوجود میاره مثلا اینکه دیگه راست نشه و یا اینکه بعد ها کبود بشه و تبدیل به بافت مرده بشه؟ یا کلا برای سلامتی کلیه بدنم مشکلی پیش بیاره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
198
اختلال در نعوظ

آلت تناسلی حدود 15 روز هست که سختی خود را از دست داده. سفت میشود اما سختی ندارد و سریع شل می شود.
با مصرف قرص وگادول هم سختی اولیه بدست نمی آید
در هنگام صبح هم سختی طبیعی ندارد و شل است. دکتر احتمال شکستگی را رد کرده
علت چیست و درمانش چگونه است
مشاهده پاسخ دکتر
199
عمل جراحی الت تناسلی

راجع به عمل جراحی بزرگ کردن آلت میخاستم بدونم و اینکه شما هم این عمل را انجام میدین و هزینش چقدر است مشاهده پاسخ دکتر
200
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر دو سوال داشتم از خدمتتون
اول ميخاستم ببينم حداقل دوز تزريقي پاپاورين براي مرد بالاي 5٠سال كه مشكل نعوظ داره چقدره
دوم ميخاستم ببينم كسي كه فشار خون ١٣تا ١4روي٩داره ميتونه از وياگرا استفاده كنه ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
201
قبلا هم چند بار همینطور آبله میزد ولی خیلی زود خوب میشد و پوستش که خیلی نازک بود کنده میشد.

سر آلت تناسلی من چند روز آبله زد مانند سوختگی، حالا که این آبله‌ها از بین رفته سرخی، خونریزی و سوزش دارم، 3روزی هست که از پماد زینک اکسید میزنم و با دستمال کاغذی بانداژ میکنم که با آب زودتر جدا بشه . ولی با هر بار جدا شدن دستمال کاغذی خونریزی میکنه و سوزش پیدا میکنه. خواهشمند است راهنمایی فرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
202
چکارکنم

مدتي است كه تقريبا نزديك يك سال آلتم بسمت چپ کج شده ویکم نعوض نسبت به قبل کمتر شده دو یا سه باردراین مدت به دکترمراجعه کردم که قرص بهم داد ولی همچنان تغیری نکرد
بنظرشما نیاز به وقت دارد یا درمان دیگری چون دکتر بهم گفت ممکن است وقت زیادی ببرد تا به حالت اول برگردد
مشاهده پاسخ دکتر
203
کوچکی بیضه

سلام بیضه های من کوچک است
چپ:۱/۵در۳/۷
راست:۱/۸در۳/۴

هیچ نوع بیماری هم مانند واریکوسل ندارم
این اندازه طبیعی است یا نه؟
ایا مشکل وجود دارد؟ایا میتوانم بچه دار شوم؟

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
204
پوست

سلام چند هفته هستکه یه چیزی مثل جوش روی کلاهک آلت تناسلیم در اومده بدون درد وسوزش
دکتر پوست رفتم پماد داده ولی فرقی نکرده خوب نشده
مشاهده پاسخ دکتر
205
زخم

سلام دکتر روی سر الت من مثل زخم مانند چیز هایی است جریانش چیه واقعا نگرانم تورو خدا کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
206
الت تناسلی

سلام.وقت بخیر
برا بیماری pso با صدف کلاهک الت تناسلی باید چکار کرد؟متخصص پوست رفتم اما فقط بهبود موقت داشته؟
بنظر شما سیتالوپرام 40 با ویاگرا برا زود انزالی چقدر جواب میده؟مشکل جسمی ندارم بیشتر منشا روانی داره
دو قرص همزمان میشه مصرف کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
207
بدشکل بودن اندام جنسی

سلام آقای دکتر جباری . امیدوارم روز خیلی خوبی رو پشت سرگذاشته باشید
اندام جنسی من ، قبل از رسیدن به نعوظ کامل شبیه یک ساعت شنی می شود یعنی وسط آن باریکتر از بالا و پائین آن می شود
این مشکل موجب بد شکل شدن آلت تناسلی من شده است. متاسفانه این وضعیت تا زمان رسیدن به نعوظ کامل ادامه دارد . یک مشکل دیگری که دارم چرخش آلت تناسلی است . گرچه مقدار آن اندک است اما همین مقدار اندک موجب کج شدن ادرار میشود
مدتی قبل مشکل بدشکلی اندام جنسی خود را با شما در میان گذاشتم
شما فرمودید این مشکل ناشی از ، اختلال در خونرسانی به بافت اسفنجی اندام تناسلی است !!
آقای دکتر باور کنید دیگر نمیتوانم این وضعیت را تحمل کنم و از نظر روانی خیلی به هم ریختم
خدارو شکر من از نظر مالی مشکلی ندارم و از پس هزینه جراحی بر می آیم . این را خوب میدانم که مشکل من با جراحی حل میشود اما چون مورد حادی نیست معمولا جراحی نمیکنند .
اما خواهشی که از شما دارم این است که اگر واقعا برای این بیماری درمانی وجود دارد و با جراحی میتوان مشکل من را حل کرد لطفا به من بگوئید تا در همین هفته جهت پیگیری کارها به مطب شما مراجعه کنم
آقای دکتر مرسی که پیام منو خوندید
مشاهده پاسخ دکتر
208
در خصوص مصرف قرص پنافیل 400 و عوارضش لطفا بفرمایید\nو همچنین در خصوص ای زاویت 400 لطفا توضیح بدید که چه تاثیری روی بهبود اسپرم میزاره؟\nو همچنین در خصوص آزمایش زیر اعلام نظر بفرمایید

لطفا در خصوص آزمایش زیر اعلام نظر بفرمایید
در خصوص مصرف قرص پنافیل 400 و عوارضش لطفا بفرمایید
و همچنین در خصوص ای زاویت 400 لطفا توضیح بدید که چه تاثیری روی بهبود اسپرم میزاره؟
مشاهده پاسخ دکتر
209
عدم نعوظ وماندگاری آن

باسلام . بنده مردی 58 ساله با وزن 116 کیلو که حدود 20 کیلو اضافه وزن دارم ولی فعال هستم در آزمایش اخیر هم گفتند طحال بزرگ دارم حدود دوسالی است که مشکل جنسی پیدا کرده ام ونعوظ کامل ندارم وهنگام دخول هم بطور کامل از بین میرود وکلی باید تلاش کنم تا به ناگاه نعوظ و دخول انجام شود که گاه یک ساعت طول میکشد البته مدتی بود که باهمسرم مشکل داشتم وگاه شاید چندماه ارتباطی نداشتیم ولی اکنون که ارتباط بهتر شده بازهم درخواست همبستر شدن کمی با استرس همیشه از طرف من میباشد ضمنا قبلا سیگار میکشیدم ولی از سال 76 ترک کردم واهل هیچ نوع استفاده ازمواد مخدرومشروب نبوده وهیچگونه دارویی هم استفاده نمیکنم خواهشمند است راهنمایی بفرمایید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
210
غده در الت تناسلی همراه با درد در هنگام نعوذ

sajjad mk:
الان مدت شش ماه هست که روی الت تناسلیه من یه غده مانند زده از اون موقع حالت نعوذ من با درد و الت تناسلیم به شکل ساعت شنی در اومده . چند وقت هم هس که روی پوستش خارش شدید هم دارم . و بر خلاف قبل به سختی و خیلی کم نعوذ پیدا میکنه . یه جورایی که کلا دارم حسمو از دست میدم . تازه دارم ازدواج میکنم و بابت این موضوع خیلی استرس دارم . ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .
مشاهده پاسخ دکتر
211
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
نوزده ساله هستم و با اندازه آلت یازده سانیتیمتری میخواستم بدونم این اندازه نرمال هست یا نه خواهش میکنم جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
212
مواد سفید رنگ زیر پوست آلت

F Pooyeh:
با سلام و وقت بخیر
پسرم الان سه ماهه است. وقتی دو ماهه بودن با وزن پنج کیلو ختنه با روش حلقه انجام دادیم.
یه مواد سفید رنگ بدون بو زیر پوست آلت همیشه موقع شست و شوی پاهایش میبینم. روزی یک بار کل بدنش و آلت و بیضه رو با روغن بچه فیروز چرب میکنم. میخواستم بدونم این سفیدی ها طبیعی هست!!؟؟ چرب کردن پوستش اشکالی نداره یا چه پیشنهاداتی دارین!
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
213
زخم آلت تناسلی

در ناحيه ختنه گاه و زير كلاهك و بعضي موقع هم بر روي كلاهك آلتم زخمهايي ايجاد شده كه باعث ميشود در هنگام نزديكي كردن دچار درد فراواني بشوم و بسيار زجر بكشم. بعد از نزديكي كردن زخم ها بسيار شديدتر شده و بيشتر اوقات زخم هاي بدي ميشود شبيه به اين كه با چاقو يا تيغ دور و بر آن را بريده اند البته بعضي مواقع از وياگرا هم استفاده ميكنم. به هر حال نميدونم براي چي اينجوري شده، خلاصه نميدونم چيكار بايد كرد البته هنوز به پزشك هم مراجعه نكرده ام (يا بهتر بگم براي اين مشكلم نميدونم بايد ژيش چه نوع پزشكي برم.
متشكر ميشم جوابم را بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
214
احتمال بیماری پیرونی

حدود یک سال است مشکلی پیدا کردم که اخیرا پس از بررسی سایت ها فکر میکنم پیرونی باشد . مشاهده پاسخ دکتر
215
كم شدن شهوت

چي كار كنيم كه شهوتمون كم شود
چون دچار اختلالات رواني مي شم
مشاهده پاسخ دکتر
216
عوارض بر آلت تناسلی

با سلام
چند سالی هست این عوارض بعد از نوجوانی به وجود اومده و منو به فکر فرو برده.
1) رنگ های تیره بر روی کلاهک آلت هست که موضعی هست، یعنی در یک قسمتایی هستش و خیلی واضح هستند مثل خونه های شطرنج. قبلا به نظر انقدر واضح نبودن که من متوجشون بشم ولی بعد خوب که بهشون دقت کردم به یاد آوردم در کودکی در دعوایی به آلتم ضربه خورد و تا چند روز اون قسمت کبود شد.
به نظرم این جای اون کبودی هاست.
قابل درمان هست تا رنگش مثل رنگ جاهای دیگه یکنواخت بشه؟

2) این سوال g97n918305 اینجا هم خوندم و شبیه به مشکل من بود ولی بعد از چند سال هنوز باقی مونده به خصوص در حالت نعوض. به این صورت شروع شد که آلتم تحت فشار قرار داشت و احساس کردم یک رگی پررنگ شده و متورم. فردا سمت چپ اون رگ زیر کلاهک متورم شد. احساس میکنم وقت نعوض و تحت فشار زیر پوست خون جمع میشه، مثل این می مونه مویرگی سوراخ شده و خون زیر پوست جمع میشه.

3) چند سال پیش احساس درد در بیضه سمت چپم کردم، خود بیضه نه ولی چیزی شبیه به رگهای اطرافش همونایی که ازش آویزونه! بعد از اون بیضه سمت چپم از بیضه سمت راستش آویزونتر و در ارتفاع پایین تری قرار گرفته.

4) رنگ منی بنده دو رنگ هستش، اول سفیده ولی بعد مایل به زرد!

آیا با مراجعه به پزشک این موارد قابل درمانه؟ و چه مدت زمان می بره؟

با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
217
مشکل آلت

سلام آقای دکتر
مشکل من اینه که آلت تناسلی اینجانب همیشه داخل خودشه به صورتی که بعضی وقتا سر الت تناسلی هم غیب میشه.ولی موقع شق شدن باز مشکلی نداره.یکی دیگه هم اینه که کوچیک هستش راضی نیستم .چکار کنم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
218
كوتاهي الت تناسلي

سلام اقاي دكتر خسته نباشيد من مشكل كوتاهي الت تناسلي دارم .درحالت نعوظ١4و٢٣ سال سن دارم نامزدم احساس نارضايتي داره . تو سن ١٣ سالگي واريكوسل و باد فتق داشتم و به دليل نبود امكانات يه سري مكشلات خانوادگي تو سن ١٨ سالگي واسه عمل جراحي مراجعه كردم اول سمت راست و بعد از 6 ماه سمت چپ رو جراحي كردن .ميخاستم بدونم راهي براي حل كردن مشكل من وجود داره . با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
219
بیماری آلت تناسلی

عرض ادب و احترام خدمت جناب دکتر
پوزش می‌طلبم بابت سوال ، تعدادی لکه تیره رنگ مدتی هست روی آلت تناسلی بنده ظاهر شده که منجر به زخم میشه و بهبود پیدا میکنه لازم بذکر من بهداشت شخصیم و رعایت میکنم
لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
220
آلت تناسلی

سلام دکتر من همونیم که چند ساعت پیش سوال پرسیده بودم اینکه سر آلتم موقع ختنه نصف شده.خواستم عکس بفرستم از سایت نشد.الان با این سوال میفرستم براتون.مرسی از وقتتون مشاهده پاسخ دکتر
221
درمورد آلت تناسلی

سلام و خسته نباشید.
دکتر تو زمان ختنه بی دقتی فردی که منو ختنه کرده باعث شده که نصف سر آلتم رو هم بریده!!!به عبارتی آلت من الان سرش نصفه هست.آیا میشه عمل کنم درست بشه؟؟؟الان روحیم خیلی داغونه خیلی توروخدا کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
222
مشکل در نغوظ موقع انزال

باسلام همسرم مدت 7سال متادون مصرف میکرد الان مدت 5ماه ترک کرده اسنشان 37 سال است بتدا دچارزودانزالی بود که برطرف شد اکنون 2ماه که هنگاه انزال دچار شلی الت می شود ونمی تواند مایع منی را در واين تخلیه کنددکتر قرص تالادافیل تجویز کرد تاثیری نداشت شماچه راه حلی توصیه میکنید -علتش چیست -این مسله میتواند سبب نازایی شود ایا داروهای دیگری لازم است باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
223
طول آلت

با سلام. سن من 27 سال است. طول آلت در حالت نعوظ 12 سانتی متر است. آیا امکان افزایش طول وجود دارد؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
224
هیپوسپادیاس

سلام چوانی هستم 25 ساله که دچار بیماری هیپوسپادیاس میباشم و در کودکی عمل شده ام اما به علت خوب عمل نشدن شکل آلت تناسلی به شدت بد می باشد به طوری که حشفه از فرم مخروطی خودش به فرم قارچی شکل تبدیل شده و برای ازدواج م دچار مشکل شده ام میخواستم بدونم تا چه حدی میتونم به فرم طبیعی نزدیکش کنم مشاهده پاسخ دکتر
225
اندازه آلت تناسلی مردانه

میخواستم بدونم این اندازه آلت که نوشتید واسه حالت نعوظ آلت هست یا حالت عادی مشاهده پاسخ دکتر
226
جوش الت

سلام ، زیر سر الت ضایعه ای دارم که مثل جوش می مونه اما سال هاست که هست و وقتی که فشارش میدم یه چیز سفیدی ازش خارج میشه ، نه درد داره نه خارش داره هیچ حسی نداره
می خواستم ببینم درمانش چیه
مشاهده پاسخ دکتر
227
عفونت مجاری ادرار و تورم لبه داخلی واژن

سلام و وقت به خیر . من مدت یک هفته است که دچار تورم در سمت چپ inner labia شده ام و در ورودی واژن حالت قرمزی و خارش دارم . بعد از دادن آزمایش خون و ادرار ، وجود عفونت ادراری تشخیص داده شد . و داروی phosphomycin - یک عدد ساشه سه گرمی تجویز شد . اما حالت تورم و قرمزی از بین نرفته و احساس غیر عادی در ورودی واژن دارم . (در آزمایش ادرار گلبول قرمز 9-5 ، گلبول سفید 29-20 ، باکتری (399-200)-+ ، EPI 49-30 گزارش شده است . در آزمایش خون همه فاکتورهای مورد برسسی در محدوده طبیعی قرار دارند . ) من 35 ساله و مجرد هستم و در ترکیه زندگی میکنم . ممنون میشم راهنمایی کنید . آیا ممکن است التهاب لبه داخلی واژن و علائمم از مشکل قارچی در ناحیه تناسلی باشد یا به علت عفونت ادراری است ؟ مشاهده پاسخ دکتر
228
تبخال تناسلي

سلام خسته نباشيد
من نزديك شيش ماه پيش تبخال تناسلي گرفتم
بعدازينكه خوب شد هي عود ميكرد و اگر زخمي هم نبود كلا درد داشتم در اون ناحيه به طوري كه نميتونستم بشينم درست
باشما مشورت كردم گفتيد هرشب آسيكلووير4٠٠ بخورم يه عدد
و از وقتي خوردم دردم خيلي بهتر شد و عودم ديگه نكرد
خواستم اول تشكر كنم ازتون
بعد اينكه تا چه مدت بايد به خوردن قرص ادامه بدم؟
يه فيلم مستند راجعش ديدم گفته بود اگر تا اخر عمر روزي يه عدد بخوريد مشكلي نداره
به شريكتونم منتقل نميشه!
خوردنش ضرر نداره به مدت طولاني؟!به بدن اسيب نميزنه؟
اگه مشكلي نداره بخورم چون وقتي مصرف ميكنم واقعا اوكيم
و الان كه مشكلي ندارم ميتونم بدون كاندوم رابطه داشته باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
229
دانه های ریز

با عرض سلام
وقت شما بخیر
دکتر جان من در سر الت تناسلیم یه سری دانه های ریز ریز حالت خوشه ای چن سالی هست دیده میشن
میخواشنم ببینم راا درمان چیه
مشاهده پاسخ دکتر
230
آلت تناسلی

پرده ی بیضه به قسمت زیادی از آلتم چسبیده مشاهده پاسخ دکتر
231
برآمدگی روی بیضه

سلام خسته نباشید.ببخشید میخواستم ببینم اگر یک برآمدگی روی یکی از بیضه ها مشخص باشه که تقریبا شبیه جوش زیرپوستیه .درد هم نداره.دلیلش چیه مشاهده پاسخ دکتر
232
رشد نکردن آلت تناسلی

سلام دکتر من 21 سال سن دارم دستگاه تناسلی ام رشد چندانی نداشته اندازه آلت تناسلی ام 4الی5سانته وبه جز جاهای حرام بدنم مثل زی بقل و.....مودرنیومده بهمچنین بیزه هام هم رسید نداشته اندازه یک کشک کوچک میباشد ریش و سیبیل هم هنوز در نیاورده ام خواهش دارم راهنمایی ام کنید وا یا این بیماری درمان قطعی دارد یا خیر ممنون مشاهده پاسخ دکتر
233
زیگیل تناسلی

سلام.من دختر 34ساله هستم. پارسال بعد از عقد ضایعات پوستی روی الت تناسلیم دیدم و وقتی رفتم پیش دکتر گفت زیگیل هستش و اونارو سوزوند.که گفتن حدود 50تا بود.و من کاملا خوب شده بودم تا چندوقت پیش که دوباره متوجه ضایعه شدم و دوباره رفتم دکتر و گفتن حدود 2 یا 3 تا زده.خواستم بدونم برگشت این ضایعات به چه معناست؟ایا تا اخر عمر باید تحت نظر دکتر باشم؟ایا ممکنه خود به خود خوب بشن؟و اینکه حتما باید ازمایش بدم که بدخیم یا خوشخیم بودنش مشخص بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
234
زخم های روی محل ختنه گاه آلت تناسلی

با سلام و احترام. حدود یک ماه است که هنگام نزدیکی احساس سوزش و کشیدگی پوست در محل ختنه گاه میکردم و بعد از آن زخمهای کوچکی مثل ترک ناشی از خشکی باقی میماند. اخیرا حین و بعد از نزدیکی ملتهب و دارای نقاطی مثل سوختگی در چهار پنج نقطه به همراه سوزش و درد است . بعلاوه یک زائده پوستی هم زیر کلاهک آلت در آمده که دردناک است . جسارتا عکس گرفتم از موضوعات که پیوست میکنم. با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
235
نیفتادن بخیه ی جذبی بعد از دو ماه بعد از عمل

سلام. پسر من دو ماه هست که 3 سالش تموم شده. دو ماه پیش ختنه شد و کجی آلت هم داشت که با بیهوشی ختنه شد و کجی آلتش برطرف شد. روز سوم برای معاینه پیش دکتر رفتیم و گفت عفونت بعد از ختنه شده. 4 روز بستری شد و آنتی بیوتیک تزریقی گرفت و روی محل زخم لامپ می ذاشتن و بعد پماد می زدن. الان که دو ماه از اون ختنه و ... می گذره، هنوز دو تا از بخیه هاش نیفتاده. باید چه کار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
236
زخم الت تناسلي

سلام اقاي دكتر من تقريبا ١ماه پيش سر التم زخم شد قرمز 4تا روي بيزمم چنتا چيز مثل جوش قرمز بزرگ زد ولي جوش نيست دردم نداره فقط بزي وقتا ميخاره دكتر پوست گفت گال گرفتي ١ماه بيشتر پمادو لوسين زدم ولي هيچ تاثيري روشون نداشت ميشه يه راهنمايي بكنين تا قبل اينكه بيام پيشتون كه چي امكان داره باشه مشاهده پاسخ دکتر
237
آلت تناسلی

سلام میخاستم بگم نوک آلتم زیر ختنه گاهم دوشبه خیلی میسوزه علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
238
راست نشدن آلت تناسلي

سلام آقاي دكتر من مشكل راست نشدن آلت رو دارم قبلا كشتي كار ميكردم خوب بود يه چندوقتي رفتم بدن سازي دارو مصرف نكردم ولي پروتعين و آمينو مصرف كردم وزن گرفتم بعد به چند وقت يكم ديدم اصلا مشكل ساز شده راهكاري هستش مشاهده پاسخ دکتر
239
مشکل تک بیضه

من از بچگی مشکل نهان بیضه گی داشتم بعد تا سن 24 سالگی بر این تصور بودم که خدادادی هستش بعد والدین هم دوران بچگی توجه نکردن که مشکل دارم بعد رفتم متخصص اورولوژی سونو برداشت و گفت اون بیضه خیلی کوچیک شده و باید عمل کنم درش بیارم بعد عمل ،تحت نظر یه متخصص آزمایش اسپرم دادم و گفت که با یک بیضه هم میتونی قدرت باروری داشته باشی الان دو سال برای بارداری اقدام میکنیم ولی نتیجه نگرفتیم البته یه بار همسرم همون اوایل یه خونریزی افتاد که متخصص گفت که بارداری خارج رحمی بوده ونموند میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
اینم دو بار آزمایش اسپرم دادم جوابشه خواهش میکنم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
240
آنژیوکراتوم

با سلام بنده مدت زیادی هست که نقطه های لخته شده خون زیادی در بیضه هام دارم که در صورت دستکاری خونریزی میکنن و همینطور که گفتم مدت زیادی هست که وجوددارند و درد بسیار کم و خفیفی را در بیضه هایم حس میکنم دلیل وجود این نقاط چیست؟آیا خطری دارند؟به دکتر مراجعه بکنم؟ممنون میشم زود جواب بدید چون واقعا نگرانم باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
241
ورم شدید بعد از خودارضایی با صابون

خودارضایی
سپاس
سلام وقتتون بخیر دکتر جان
بنده مشکلات زیادی با خودارضایی دارم 30 سالمه و خیلی وقته دچارش هستم و نمیتونم ترکش کنم از طرفی هم شرایط ازدواج برام مقدور نیست ، امروز وقتی اینکارو انجام دادم با صابون پوست آلتم خیلی ورم کرده و پوستش خیلی ضخیم شده ممنون میشم کمکم کنید باید چیکار کنم خجالت میکشم برم اورولوژی
یه مشکل دیگه هم اینه که از خیلی وقت پیش جوش های ریز روی آلتم زده یعنی اگه خیلی فشار بدی چرک سفید خارج میشه آیا میشه جوش ها رو هم برطرف کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
242
دانه های ریز مانند پرز در لابیای مینور چی هست،درمانش چی هست؟

در لابیای مینور متوجه دانه هایی ریز مثل پرز شدم که به دکتر زنان هم مراجعه کردم،گفتند برای از بین بردن آنها از پودوفیلین استفاده کنم،بعد از مصرف سوزش شدیدی دارم،بسیار نگران این موضوع هستم که زگیل نباشند،خیلی شبیه عکسهای وستیبولار پاپیلوما هستن،درمان وستیبولار چی هست؟ آیا خود به خود از بین میرند بعد از مدت زمانی؟ایا دکتر زنان باید آزمایش خاصی برای من مینوشت؟ مشاهده پاسخ دکتر
243
سوزش ادرار مزمن

سلام آقای دکتر دیابت دارم حدود دوسال از اسپری تاخیری استفاده کردم دو سال پیش از اون موقع به بعد سوزش ادرار دارم حدود 20ماه قبل حین نزدیکی داخل کاندوم حدود 12سانتیمتر مثل کش قیطونی و کمی قطرش بیشتر و پوست مانند مشاهده کردم شایان ذکر است فکر کنم بعلت بلد نبودن شاید مقداری از اسپری داخل مجرای ادرارم همون دو سال پیش رفته باشد همون خارج شدن همراه دونه های سیاهرنگ بود آزمایش دادم عفونت هم مقدار کم دیده شده ممنونم راهنمایی کنید سن48 مشاهده پاسخ دکتر
244
تناسلى

فك كنم اين عكسا واضح باشد
دكتر من خيلى نگرانم عذر ميخوام كه اينقد وقتتونو گرفتم
مشاهده پاسخ دکتر
245
تناسلى

دكتر من 2 تا عكس واضح اومدم بفرسم اما نشد مجبور شدم يبار ديگه سوال بفرسم براتون چون اين زائدهى كوچك اويزان شده نگرانم كرده مشاهده پاسخ دکتر
246
خارش کلاهک آلت تناسلی

سلام وقت بخیر . الان چند روزی هست که قسمت ختنه ( نوک الت تناسلی ) خارش شدید میگیره و دیشب متوجه شدم خراش خیلی خیلی سطحی و کوچک افتاده روش که البته دلیلش رو نمیدونم ، میخواستم ببینم برای درمانش چکار باید بکنم و اینکه لازم هست حضوری بیام یا خیر. پیشاپیش سپاسگذارم مشاهده پاسخ دکتر
247
انحنای الت تناسلی

سلام اقای دکتر من 18 ساله هستم یه انحنای کم در وسط الت به سمت چپ دارم خواستم بپرسم که ایا این کجی در اینده بیشتر میشود یا نه لطفا برای این انحنای کوجیک راه درمانش رو بگین ممنون مشاهده پاسخ دکتر
248
پوسته پوسته شدن و جوش یا چیزای کوچیک‌زیر آلت

سلام خسته نباشید آقای دکتر در زیر آلت تناسلی من دون دون هست که نه خارش دارن نه دردی نه چیزی خارج میشه و سر آلت هم پوسته پوسته یا ریش ریش هست میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد یا درمانی دارن؟ مشاهده پاسخ دکتر
249
الت تناسلي

بنده در شرف ازدواج هستم و طرل آلتم در حالت نعوظ ١٢ سانتيمتر مي باشد ميخواستم بدونم براي ازدواج مشكلي ندارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
250
بروز دوباره لکه روی کلاهک آلت تناسلی

با سلام ... من حدود چند ماه پیش‌از طریق همین کانال سوال پرسیده بودم... یه سری لکه های روی سر آلت تناسلیم مشاهده می شد... فرمودید لیکن پلان هستن و پماد کورتونی تریامسینولون ان ان رو صبح و شب بزنم به مدت یک ماه... لکه ها تقریبا کمرنگ شدن اما علامت قهوه ای رنگ کمرنگی ازش باقی مونده روی پوستم... چند روز دوباره بعد از رابطه لکه های جدیدی شکل گرفته ... مشکل چیه و چکاری باید انجام بدم ؟ممنونم از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
251
مشکل در اندازه آلت تناسلی

سلام آقای دکتر.من 26 سال سن دارم و متاهل هستم و طول آلتم 14.5سانت درحالت نعوظ هستش و بیضهام هنگام نعوظ میاد بالا و میچسبد به آلت. آلتم هنگام دخول و نزدیکی مقدار کمی وارد واژن میشود و که این عمل باعث ناراحتی و عدم رضایت خود و همسرم شده است.من از شما میخواستم که راهنمایی کنید چکار کنم طول و آلت خودم را چند سانتی افزایش بدم یا آلتم رشد کند؟
واقعا نیاز به این چند سانت رشد آلت دارم.ممنون.
اگر دارو باشد بهتر است.تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
252
درد بیضه راست

مدتی است دل درد در حد کمتر از 1 دقیقه دارم البته نه شدید دکتر مراجعه کردم گفتند که آزمایش ct , سونوگرافی ،خون بدهم انجام شد ولی نتیجه ای عاید نشد جز قرص دل درد حالا با گذشت زمان درد بیضه سمت راست دارم و کشاله ران به همراه کمر درد البته خیلی خیلی جزئی حالا چکار باید بکنم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
253
عدم نعوظ و انحنا الت تناسلی

با سلام.و احترام خدمت دکتر محترم. 27 ساله هستم. هروز نعوظ صبحگاهی دارم اما در حین رابطه یا معاشقه .نعوظ ندارم .الت شل و سست هستش.فقط حس دارم . شکل الت خمیده به شکل پایین هستش. از قرص تادالافیل 10 استفاده کردم . و هم سیدنافیل 100 . متاسفانه اصلا اثر نمی کنه. با تحریک لمسی. نعوظ نصفه و سست پیدا می کنم. احتمال داره بخاطر خمیدگی الت خون درست به الت نمی رسه که با عث عدم نعوظم شده؟؟؟ ایا از قرص قوی تری میشه استفاده کنم. ؟ معرفی و نحوه مصرفش بگید. ایا در اهواز دکتر خوبی که در حد شما باشد می شناسید به من معرفی کنید؟؟؟ با تشکر و سپاس فراوان مشاهده پاسخ دکتر
254
الت تناسلی

خالهای تقریبا سفید با برجستگی کم و کمی خارش که 1هفته ایجاد شده به تعدادی روی الت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
255
خمیدگی و شلی

بنده مشکل خمیدگی و شلی آلت دارم مشاهده پاسخ دکتر
256
خود ارضایی

سلام خسته نباشید آقای دکتر من تقریبا 3 هفته پیش بیشتر خود ارضایی کردم
با توجه به اینکه سه شنبه 1 هفته قبل پریود شدم و دیشب کار سنگین انجام دادم و امشب هم خونریزی داشتم .
آیا این خطرناک هست ؟
مربوط به پریودیم میشه ؟
اگه دکتر برم خود ارضاییم معلوم میشه که دست زدم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
257
عدم حس در آلت

با سلام
بمدت چندين سال است موقع انزال هيچ گونه حس ارگاسم ندارم و بندرت خيلي كم درصورتي كه
اين موارد را نداشته ام
مشكل تيروئيد
عدم ميل جنسي
عدم نعوظ
عدم تغيير شكل آلت
عدم مشكل رواني و ..
لطفا راهنمايي كنيد
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
258
آلت

سلام خسته نباشید من چند روز پیش یک سوال از شما پرسیده و جواب دادید ولی این عکس ارسال نشد.من دوباره ارسال کردم.از نظر شما این زگیل تناسلی است؟این ضایعه هم نزدیک یک ساله که قسمت بالای آلت تناسلی من است و موقع فشار زیاد درد میگیرد.ممنون میشم جواب بدید. مشاهده پاسخ دکتر
259
تناسلى

دكتر سلام من داروهايي كه براى تبخال تناسلى بود رو استفاده كردم و بهتر شده دوباره پماد رو مصرف كنم؟فقط جاشون مونده
و يه سوال اينكه نقطهى كوچكى از الت تناسليم اويزان شده. عكسشو ميفرسم لطف كنيد چك كنيد با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
260
اختلال نعوذ

مدتی است که دچار اختلال نعوذ شده بودم که پس از مراجعه به پزشک از قرصهای تادافیل و قرص ولمن استفاده میکردم. تاثیر خوبی داشت و مشکلم حل شده بود. اما حالا دیگر قرصها تاثیری نداشته و میل جنسی هم خیلی کم شده است.
میخاستم بدونم که راح حلی هست برای درمان یا نه.
مشاهده پاسخ دکتر
261
تمام

سلام اقاي دكتر من التم به خودي خود و با تحريك احساسي نعوظ نداره يا نيمه نعوظ ميشه و بايد به صورتهاي ديگه به نعوظ برسونم اما وقتي داخل واژن ميشه نعوظ پايدار و خوبي داره البته تا وقتي كه داخل واژن هست اونجا در طول زمان مراقبت به سفتي خوبي ميرسه ولي اگه بيرون بمونه بعد از لحظاتي نعوظ كم ميشه ايا من دچار نشت وريدي هستم
در ضمن من 54ساله و از نظر ازمايشات أوكي هستم فشار خوني ١٢تا١4روي٨تا٩درنوسان دارم ايا وياگرا ميتونه براي من ضرر داشته باشه
تمام شد
مشاهده پاسخ دکتر
262
تشکیل محل سفید رنگ دون دون بالای آلت

باسلام و خداقوت
و تسلیت به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن(ع) و امام رضا(ع)
خدمت شما عرض کنم که من پسری 20 ساله هستم که خداروشکر اربعین به کربلا مشرف شدم
دو سه روز بعد برگشتنم روی قسمت بالای آلتم یک دایره مانندی (فکر کنم زگیله) که داخلش سفید دون دون و ضخمت است تشکیل شد که هنگام استبرا از سمت چپ آن قسمت اندازه سر سوزن خون میاد.
لازم به ذکره قبل از تشکیل این سفیدی این قسمت رنگ پوستش تغییر کرده بود.
دستم هم 3 تا زگیل زده
ممنون میشم راهنمایی کنید که این چیه
مشاهده پاسخ دکتر
263
آلت تناسلی

مدتی است قسمت دور ختنه گاه متورم شده بطوریکه موقع لمس کردن مانند رگی می ماند که داخل آن ماده سفت و سختی قرار دارد البته قبلا بزرگتر و حجیم تر بود الان مقداری از بزرگی آن کاسته شده
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
264
تورم آلت تناسلی

با سلام
بنده از دیروز صبح بعد از نعوظ صبحگاهی و بعد از خود ارضایی متوجه شدم که پوست ناحیه ختنه گاه (دور کلاهک)و حتی زیر ناحیه کلاهک دچار تورم شده یه کم درد احساس میکنم و ظاهر آلت نامناسب شده و البته احساس میکنم چه کار باید بکنم نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
265
برجستگی روی بیضه

من احساس میکنم روی بیضه چپ یه چیز برجسته هست .هیج درد خاصی نداره فقط دست که میزنم جس میکنم شاید چیر خوبی نباشه .ایا این برجستگی بیماریه؟ مشاهده پاسخ دکتر
266
خارش سر آلت تناسلي

چند ماه است كه سر آلت تناسلي ام خارش دارد و ترشحات كمي هم دارد ، مشكلم چيه. مشاهده پاسخ دکتر
267
الت تناسلی

روی سر آلتم چند نقطه ریز بدون درد و خارش در اومده و داره زیاد میشه! دست که میزنم برجسته هست. مشکلم چیه؟ سپاس مشاهده پاسخ دکتر
268
تورم آلت تناسلی

سلام و درود به آقای دکتر.
آلت تناسلی من بعد از خودارضایی ورم کرد.
به طوری کمی پایین تر از جایی که ختنه کردم دور تا دور ورم کرده و یک نقطه هم سیاه شده و ورمش بیشتره
چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
269
دانه های کلاهک تناسلی

سلام
جناب دکتر در کنار کلاهک آلت تناسلی حدود 7 یا 8 دانه مانندی مشاهده کردم
مطالب وب سایتتان را خواندم و نگرانیم از زگیل تناسلی هست ولی یا مطلب در خصوص دانه های صدفی شکل کلاهک هم خواندم
ممنون میشم توضیحات لازم رو بفرمایید تا از نگرانی دربیام
مشاهده پاسخ دکتر
270
آلت تناسلی

سلام، من دنبال جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی هستم و میخوام اینو بدونم که با انجام این جراحی حداکثر تا چقدر میشود به طول و حجم آلت اضافه کرد؟؟ لطفا دقیق بفرمایید منتظر پاسخ شما هستم خیلی ممنون. مشاهده پاسخ دکتر
271
شبه خال

باعرض سلام اینجانب 62 سال سن دارم و ازحدود 2 سال قبل در محل کنارشیارخروج پیشاب من زایده سیاه رنگ شبیه خال ایجاد شده که اندازه اش حدود2میلیمتردر2میلیمتراست که دو بارهم سرش کنده شد وخونریزی زیادی شد و بادستکاری هم کنده می شود ودوباره بوجود می آید. استدعادارم جهت معالجه راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم. مشاهده پاسخ دکتر
272
التهاب آلت تناسلی

یک التهاب قرمز شبیه جوش برروی آلت بوجود آمده است.خارش یا سوزش ندارد،فقط اکر آنرا فشار دهم کمی درد دارد.چگونه تشخیص دهم که نیاز به چگونه درمانی دارد و اینکه جدیت یا نه.
اگر لازم است عکس آمر بفرستم.
مشاهده پاسخ دکتر
273
با ديدن عكسها ارسالى تشخيصتون رواعلام كنيد

با سلام اقاى دكتر من قبلا از همين طريق سوالى پرسيدم كه شما فرموديد اگزما هستش وحالا در تصاويرى كه براى شما جديدا ارسال كردم رو ببينيد نظرتون رو اعلام كنيد البته با پمادى كه گفته بوديد مشكل سزش بر طرف شده مشاهده پاسخ دکتر
274
نعوظ

سلام
بنده 39سالمه و مجرد
نعوظم خیلی ضعیفه و گاهی وسط رابطه هم کاملا شل میشه البته با قرص تادلافیل به صورت کامل نعوظ دارم خواستم ببینم درمان همیشگی داره این قضیه
مشاهده پاسخ دکتر
275
جوش روی آلت

با سلام خدمت شما
شخصی23ساله و متاهل هستم. چند روزیه متوجه جوشی در روی آلتم شدم که درد هم ندارد.نشانه ی چیست؟ نگران کننده است؟ چجوری باید درمانش کنم؟لطفا راه درمانش رو بهم بگین
سپاس از محبت شما
مشاهده پاسخ دکتر
276
سایز آلت تناسلی

سلام. من پسر 26 ساله مجرد با قد 177 وزن 89 کیلو هستم. تا به حال رابطه جنسی نداشتم.سایز طولی آلت تناسلی من در حالت نعوظ کامل و بدون استفاده از هیج دارویی 15 سانتی متره و از نظر قطری هم راضی هستم چون فکر کنم مناسب باشه. البته مقداری اضافه وزن دارم و بین ران هایم چربی اضافی هست. چند وقتی هست که بحث ازدواج پیش آمده و من تا حدودی نگران هستم. چون خیلی صحبت ها در مورد سایز آلت شنیدم. مثلا اینکه زن ها هر چه سایز آلت بزرگتر باشد راضی تر هستند یا اینکه زن هایی جنوبی حتما باید آلت همسرشان بزرگ باشد ویا اینکه زنی با اندام درشت تر نیازمند آلت بزرگتری هست و ...
میخواستم بدونم آیا این صحبت ها واقعیت داره و میتونه تاثیر گذار باشه؟ اصلا واژن یک دختر باکره چقدر گنجایش داره و تا چه میزان دخول باعث ارگاسم میشود؟ آیا من سایز مناسبی دارم و میتونم هر دختری را راضی کنم؟ اصلا سایز طولی چقدر برای خانم ها اهمیت داره و آیا بزرگی آن تاثیری در کیفیت رابطه داره؟ اینترنت هم سایزهای استاندارد مختلفی زده و اون هم بصورت میانگین. ممنون میشم جواب من رو بدید چون خیلی خیلی فکرم رو درگیر کرده.
مشاهده پاسخ دکتر
277
چطور میتوانم شلی آلت را مداوا کنم

آلت تناسلی بسیار شل می باشد میل جنسی دارم ولی لی آلتی بسیار شل دارم چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
278
ارتباط جنسی

با سلام
۳ ماهیه تحریک جنسی نمیشم شاید هفتگی بتونم ۱ مرتبه سکس داشته باشم
و الت تناسلیم هم مثل قبلا کارایی نداره...پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
279
کوچک بودن پوست کیسه بیضه

با عرض سلام

آقای دکتر کیسه بیضه بنده بسیار کوچکه به طوریکه دائما به بدنه آلت چسبیده
آیا عمل وجود داره که بتونم یک کیسه بیضه عادی داشته باشم؟؟ و بتونم کیسه بیضه رو بزرگ کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
280
زائده در قسمت کلاهک اندام تناسلی

با سلام خدمت استاد گرامی بنده روی کلاهک الت تناسلی خود دو زائده برجسته کوچک بدون درد و ترشحات مشاهده نموده ام که من رو نگرام کرده میخواستم بدونم باید چکار کنم ایا مساله مشکلساز و خطرناکی است یا خیر؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
281
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر من 15 سال دارم و از کوتاهی آلتم رنج میبرم طول آلتم تقریبا 9 سانتی متر است در ضمن به بلوغ هم نرسیده ام لطفا کمکم کنید ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
282
آلت تناسلی

با سلام
آقای کتر توروخدا جواب شفاف بمن بدین
من19سالمه
یساله فهمیدم ک یه مشکلی دارم انگار
طول آلت تناسلیم در حالت نعوض15سانته
ولی حجم و کلفتیش کمه
الان پسرای هم سن من آلتشون کلفت تره
کلفتی آلت من مثل الت بچه 12ساله است
باید چیکار کنم
آیا این مسئله مشکل حادیه؟
آیا تو رابطه جنسی تاثیر داره؟
آیا قرص خواستی باید مصرف کنم تا درست بشه؟
من بچه فقیر و دانشجوییم
خجالت هم میکشم این مسئله رو ب خانواده یا کس دیگه بگم
تورو حضرت عباس کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
283
خروج غير ارادي مني و مشكل نعوظ

سلام من دچار خروج غير ارادي مني هستم بيضه هام درد داره مقدار كمي هم عفونت مجاري ادراري دارم مشكل نعوظم هم دارم سونو انجام دادم پروستات مثانه سالمند فقط ي مقدار تورم بيضه دارم لطفا راهنمايي كنيد درمورد خروج مني و نعوظ مشاهده پاسخ دکتر
284
بيماري مقاربتي

سلام آقاي دكتر من ٣٠سال سنم هست حدود ١سال پيش بيماري سوزاك گرفتم درمان شدم تا ١سال اخير هيچ مشكلي نداشتم تا اينكه بعد يك رابطه بعد ٢4ساعت ترشحات بدون رنگ داشتم و يكم درد تا حالا دفع ادرار با سوزش هم نداشتم با آزمايش خون vdrlمشخص ميشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
285
مشکل نعوظ و درمان سریعش

سلام، دکتر جان من 22 سالمه و مشکل نعوظ دارم، الان چند روزه ک اصلا نعوظ نداشتم، ازون طرف زود انزالی هم دارم.
قبلا خودارضایی زیاد میکردم شاید ب خاطر اون باشه.
دکتر جان مادرت تا چهارشنبه این هفته بهم جواب بده و یکاری کن ک نعوظه زود خوب بشه.
تو رو خدا کمکم کن دکتر جان
مشاهده پاسخ دکتر
286
مشکلات آلت تناسلی

آلت تناسلی من یه سالی هستش هم خیلی خیلی کوچیک و همچنین بیضه ها خیلی کم حجم و کوچیک شده اند.
نعوذ هم اصلا ندارم.
به نظرتون علت و درمان چیست ؟
ممنونم از شما
مشاهده پاسخ دکتر
287
چسبندگي پوست الت به كلاهك

سلام ، خسته نباشيد ...
اقاي دكتر من بچه بودم بد ختنه شدم پوست التم چسبيده به كلاهك در سمت چپ و راست به ابعاد يك سانتيمتر ... خيلي بابت اين موضوع مشكل روحي پيدا كردم، من الان ٢4 سالمه... ميخواستم بدونم ميشه درست شه مثل همه يه الت طبيعي داشته باشم ؟ اگه ميشه به چه روشيه؟ و هزينه درمانش چقدره ؟ و چون من سر كار ميرم چند روز بايد مرخصي بگيرم ؟ ممنون ?
مشاهده پاسخ دکتر
288
تورم بافت نرم الت و تشخیص تفریقی شکستگی‌و پارگی ورید های سطحی

سلام جناب دکتر
در ادامه سوال با کد پیگیری r87wb284522،

بعد از 48 ساعت کبودی و خونمردگی به ناحیه اسکروتوم‌و پرینه پخش شده و فقط در ناحیه اتصال قاعده الت به شکم یک‌برامدگی تگمه مانند و دردناک حس میشود.

با مراجعه به ارولوژیست (شهرستان) جراحی را پیشنهاد کردند و فقط گفتند شبیه علایم‌شکستگی است.

من چجوری میتونم تفاوت بین پارگی ورید و شسکتگی رو تشخیص دهم چون در قبل از تورم نه درد حسی کردم و نه صدایی شنیده شد.
از طرفی هم‌ترجیح میدهم اگر راه دارد مراقبت کنم تا دردشرهای جراحی و مراقبت های بعد از جراحی رو بکشم.
میخوام بدونم برای جراحی فردا صبح اقدام‌کنم‌یا خیر.

سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
289
هیپوسپادیاس

M & A:
سلام پسر نه ساله ونیمه ای دارم که مشکل هیپوسپادیاس داشتن،محل ادرارشون در نقطه اتصال الت به بیضه قرار داشت،دریکسالگی جراحی شدن،ولی الان درحالت نعوض انحنا یا کوردی الت دارن انحنا به سمت پایین،چند روز پیش خدمت پزشک اورولوژیست رسیدیم برای مشورت که این کوردی وبرطرف کنیم یانه،پزشک ازمایشی نوشتن برای اینکه ببینن که دوجنسه هستن یانه،خیلی نگران هستم از حرفای این پزشک محترم،سوالم اینه ایا هیپوسپادیاس دلیل بر دوجنسه بودن میتونه باشه وایا ازنظر شما انجام این ازمایش ضروری یاخیر؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
290
هیپوسپادیاس

سلام پسر نه ساله ونیمه ای دارم که مشکل هیپوسپادیاس داشتن،محل ادرارشون در نقطه اتصال الت به بیضه قرار داشت،دریکسالگی جراحی شدن،ولی الان درحالت نعوض انحنا یا کوردی الت دارن انحنا به سمت پایین،چنپ روز پیش خدمت پزشک اورولوژیست رسیدیم برای مشورت که این کوردی وبرطرف کنیم یانه،پزشک ازمایشی نوشتن برای اینکه ببینن که دوجنسه هستن یانه،خیلی نگران هستم از حرفای این پزشک محترم،سوالم اینه ایا هیپوسپادیاس دلیل بر دوجنسه بودن میتونه باشه
اتمام سوال
مشاهده پاسخ دکتر
291
هیپوسپادیاس

اقای دکتر من متولد78هستم.و بصورت مادرزادی الت تناسیم از پایین ک نگاه میکنی یکم به سمت چپ مایله و مجرای دفع ادرارم هم یکمی پایینه..و موقع ادرار کردن پخش میشه و به سمت چپ انحراف داره...حالا میخواستم ببینم این درست میشه..میخوام درست بشه چون ظاهرش اذیتم میکنه مشاهده پاسخ دکتر
292
الت تناسلی

سلام دکتر
من یک سوالی در مورد روغن زالو داشتم که آیا برای بزرگ کردن آلت کمک میکند یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
293
شل شدن نعوظ

مشکل نعوظ داشتم که با مشورتی که قبلا دادین فرمودین که بدلیل فیلم های پورن هستش.تقریبا 8 ماهی هستش که کلا ترک کردم الان هنوز مشکل و دارم.رفتن پیش متخصص کلیه و مجرای ادراری برام قرص های تیافیل 10 روزی نصف قرص و tiagrix یک ساعت قبل نزدیکی برام نوشتن و ازمایش کالرداپلرعروق الت با تزریق پاپاورین. با توجه به اینکه قرص های روزانه رو نخوردم ولی قرص 1ساعت قبل نزدیکی رو میخورم نسبتا نعوظ صبحگاهی کامل دارم و در زمان نزدیکی با تحریک نعوظ دارم تا زمانی که بخواهم دخول یا دراز بکشم روی شریک جنسی نعوظم از دست میره به طوری که شل شل میشه
هنوز سونوگرافی انجام ندادم.ممنون میشم راهنمایی کنین
مشاهده پاسخ دکتر
294
هزينه عمل بيماري آلت پرده دار

درمورد بيماري آلت پرده دار ميخواستم بپرسم براي برداشتن پرده هزينه عمل چقدر مشاهده پاسخ دکتر
295
بزرگ کردن آلت تناسلی

آلت من 14سانته نازک میخام که آلتم بزرگتر و کلفت تر بشه
خیلی عذاب اوره تو رابطه خواهش میکنم یه راهی بزارید واسم
مشاهده پاسخ دکتر
296
درد بعد از سکس

آیا سکس طولانی ( یک ساعت سکس) برای دستگاه جنسی خانمها ایجاد مشکل میکنه؟ من وقتی سکس طولانی با همسرم دارم در ناحیه زیر دلم تا روز بعد احساس درد و در واژن احساس درد و سوزش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
297
كيفيت مايع منى

سلام آقاى دكتر
همسر من حدود يكماه هست كه بعد از هربار نزديكى مايع منى كه ازشون خارج ميشه رقيق ،كمرنگ و حاوى دانه هاى ژلاتينى به رنگ قهوه اى است
اين موضوع مارو بسيار نگران كرده به خصوص كه تصميم به بچه دار شدن هم داريم
مشاهده پاسخ دکتر
298
آلت تناسلی

Yousef L:
باسلام
آقای دکتر آلت من بعلت ختنه نادرست بسیار بد شکل میباشد و کلاهک آلتم هیچگونه حس گرما و سرما ندارد و اندازه آلتم حدود 105 هست و سطح تستوسترونم کمتر از حد نرماله با توجه به چند بار آزمایشی که دادم.بنده 38 سالمه و تازه نامزد کردم و این مشکلات منو شدیدا نگران کرده.لطفا راهنمایی فرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
299
اندازه الت تناسلی

سلام
اقای دکتر ببخشید الت تناسلی بنده حدود11سانتی متره من در شرف ازدواجم بنظر شما قبل از ازدواج نیازی ب اقدام در مورد التم هست یا خیر بنظر خودم که خیلی کوچیکه
مشاهده پاسخ دکتر
300
الت تناسلي

ايا اميزش در افزايش ابعاد الت تناسلي تاثيرگذار ميباشد ؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
301
بیماری تناسلی

دونه های دردناک در پوست قسمت منتهی به الت تناسلی که شباهت به تبخال دارد
در ابتدا شبیه به جوش چرکی بوده ولی در حال حاضر برجستگی دردناک و متورم هستند
تشخیص شما چیست؟!
مشاهده پاسخ دکتر
302
مشکل قطع میل جنسی

سلام.38 سال دارم سه سال پیش بعداز یک نزدیکی با درد بیضه و تب خفیف مواجه شدم بعد از ان به طور ناگهانی به طور کامل میل جنسیم قطع شد چون در کرمانشاه زندگی میکنم بهترین پزشک ها رو رفتم ازمایشهای کامل و هورمونی سونوگرافی گرفتم تشخیصی داده نشد با گمان مشکل اعصاب یک سال و نیم تحت نظر دکتر تهران(ظهیرالدین)برای افسردگی بودم و به من گفتند که دیگر ربطی به روان شما ندارد و اورولوژیست پیگیر باش.دکتر دیگه زندگی برام خیلی تنگ شده خیر ببینی متاهل هستم میفهمید که...چکار کنم نا امید شدم و دردم گم شده
خیر تمام شد ممنون جوابم رو بدید❤️❤️❤️
مشاهده پاسخ دکتر
303
اسپرم غیر طبیعی

سلام وخسته نباشید بنده جوانی هستم 18 ساله حدود یک ساله و نیم که رنگ اسپرمم بی رنگ و شبیه به اب شده و غلظتش پایینه ولی بعضی اوقات کمی خوب میشه و این نگرانم کرده که ایا در اینده مشکلی تهدیدم میکنه مشاهده پاسخ دکتر
304
الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من چند وقته که نوک الت تناسلیم تکه تکه قرمز رنگ ایجاد شده که به گفته خودتون یک دوره دو هفته ای از پماد هیدروکورتیزون و یک دوره یک ماهه از کرم فلویوسینولون استفاده کردم ولی هنوز هیچ جوابی نگرفتم حتی وقتی پماد وکرم را استفاده میکنم نوک التم التهابش بیشترم میشه
لطفا کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
305
عدم راست نشدن الت

خسته نباشید
من خودارضایی داشتم
والان التم ب طور کامل راست نشده و به سختی ردست میشه و اگه راست میشه کامل نیست
چند روزی است این جور شدم
دلیلش چیه
تو این چند روزبسیار نگران هستم و دچار اضطراب شدم
میخواستم دلیلش رو بدونم
وراه درمانشو بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
306
انجام شد

سلام اقاي دكتر ميخواستم نظرتونو راجع به امپولهاي تزريقي مثل پاپاورين يا پروستاكلاندين براي مشكلين نعوظ جيه ايا كم عوارض تر از داروهاي خوراكي هست
در ضمن شما حداقل تا حداكثر تزريق و چقدر و در هفته چند دفعه توصيه ميكنيد
و همينطور ميخواستم بدونم اين امپولها جنبه دوماني هم داره و يا فقط مقطعية
مشاهده پاسخ دکتر
307
برجستگی روی آلت

با سلام و عرض خسته نباشیید
آقای دکتر مردی 40 ساله هستم از حدود یکماه پیش در قسمت پوست ختنه گاه یک برجستگی ظاهر شده است که همرنگ پوست میباشد که هیچگونه ناراحتی ( سوزش و خارش و ... ) نداشته است . با معاینات شخصی متوجه شدم که این برجستگی تو خالی است و به نظر میرسد که پوست آلت در آن ناحیه نازک و چروک شده است و سپس برجسته گردیده است . عکس آن را ارسال نموده ام . به نظر جنابعالی نیاز به بررسی بیشتر دارد . با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
308
نازایی

سلام و خسته نباشید بنده مشکل نازایی داشتم رفتم دکتر بهم گفتن واریکوسل داری ک خیلی خفیفه و نیازی به عمل نیست برام دارو نوشت دو تا قوطی کپسول آمریکایی قبل از شروع قرص ها نتیجه آزمایش اسپرمم خیلی بد بود بعد از چهارماه بعد از مصرف داروها الان نتیجه خیلی خوبی داشتم عکسها رو براتون ارسال میکنم چون فعلا نتیجه نکرفتم شما دارو یا دستورالعملی دارید بگید انجام بدم؟ممنون از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
309
دوره نقاهت چقدره و آیا تاثیری در طول رابطه جنسی دارد یا خیر؟

عمل جراحی بزرگی آلت آیا عوارض غیر قابل برگشتی دارد؟؟وایا اونایی که انجام دادند راضی هستند؟؟
آیا میشه هم واریکوسل وهم جراحی بزرگیه آلت رو باهم انجام داد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
310
ختنه چسبندگی حفشه

سلام آقای دکتر: پسرم تیر ماه 92 بدنیا اومده و 7 روزش که بود توسط دکتر وطن خواه در شیراز ختنه شد بعدش متوجه شدیم که چسبندگی حفشه داره پارسال مجدد خود دکتر وطن خواه دیدش گفت مشکل داره در بزرگسالی هنگام نعوظ اذیتش میکنه در حال حاضر نمیدونم کدوم تخصص بهتر میتونه مشکلش رو بر طرف کنه (زیبایی یا ارولوژیست ) وآیا عمل با لیزر بهتر نیست
درضمن الان که 4 سال و نیم داره بسیار روحیه شکننده وحساسی داره وما خیلی براش بخاطر این عمل نگرانیم لطفا راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
311
انجام شد

سلام اقاي دكتر من سوالي از شما كرده بودم راجع به مقدار پرولاكتين و تسترون خونم كه نومال هست يا نه و همينطور پرسيده بودم كه ايا ميشه از وياگراي امريكايي به جاي ويزارسين استفاده كرد كه متاسفانه جواب شما شفاهي بوده و براي من باز نشد
لطفا مجدد برام ارسال كنيد يا كتبي باشه ممنون از شما
تمام شد
مشاهده پاسخ دکتر
312
پایدار نبودن نعوظ

با درود
بنده 29 سال سن دارم. از کودکی دچار مشکل نعوظ بوده و کماکان نیز هستم.
به یاد ندارم در طول این سال ها نعوظ کامل داشته باشم.
حتی صبح ها هم نعوظ آلت کامل نیست.
اگر آلتم را با دست تحریک کنم و یا عمل دخول (رابطه جنسی) را انجام دهم، به دلیل تحریکی که آلت میشود، نعوظ بهتر شده (حتی آلت کمی بزرگتر شده) و عمل دخول هم صورت میگیرد، اما اگر تحریک برداشته شود یا عمل دخول متوقف شود، بعد از گذشت 10 ثانیه، آلت شل شده و کم کم می خوابد.
درضمن کمی انحراف آلت به سمت چپ دارم.
سال 87 به دکتر ارولوژی مراجعه کردم. و آزمایش دادم.
اما پیگیری نکردم.
مجدد دو سال بعد نیز آزمایش دیگری دادم که ماده ای به درون آلتم ترزیق شد و آلت راست شد.
نتیجه را به دکترم نشان دادم و ایشان هم گفت باید به متخصص دیگری مراجعه کنید.
در آزمایشات و طبق گفته دکترم، مشخص ضد دچار نشت وریدی هستم.
متاسفانه از سال 89 تا اکنون کلا از ادامه درمان و هر چیزی دیگری برای درمان، منصرف شدم.
اکنون با بالا رفتن سنم و اصرار خانواده برای ازدواج، میخواهم یکبار برای همیشه و واقعا جدی این مسئله را پیگیری کنم. میخواهم ببینم آیا مشکل من حل میشود یا خیر.
به یاد دارم دکترم همان زمان گفت از ویگرا استفاده کن و من هم استفاده کردم. تاثیر هم داشت.
همانطور که اشاره کردم دخول به راحتی انجام میشود. اما حفظ حالت نعوظ بدون تحریک برایم به صورت دائمی ( در زمان سکس) امکان پذیر نیست. منظورم این است نعوظ بدون تحریک لازمه و ادامه دار، اصلا پایدار نیست.
جناب دکتر جباری عزیز، واقعا تمایلی ندارم از قرص و روش های موقتی برای درمان استفاده کنم.
ترجیح میدهم مجرد بمانم تا اینکه به خودم القا کنم میتوانم با ویگرا و سایر روش های موقت ازدواج کنم.
تصاویر آزمایش ها را برایتان ارسال میکنم.
درضمن سابقه بیماری خاص و قلبی عروقی ندارم.
میدانم متن طولانی شد. واقعا پوزش میخواهم. اما واقعا این روزها حال خوشی ندارم. به شدت ناراحتم. چرا من؟
منتظر پاسخ جنابعالی هستم.
با تشکر فراوان. ارادتمند شما
مشاهده پاسخ دکتر
313
بیماری آمیزشی

رابطه جنسی پر خطر و پارگی کاندوم مشاهده پاسخ دکتر
314
الت تناسلی

سلام‌اقای دکتر من پیش مجرای ادرارم قسمت نزدیک نوک زیر التم احساس یه چن تا جوش ریز از داخل میکنم که لمسشون میکنم که سوزش هم دارن بعضی وقتا میخاستم ببینم علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
315
اختلال نعوظ

با سلام
من ۳۳ سال سن دارم و مشکل نعوظ دارم. گاهی اوقات نعوظ اتفاق نمیفته گاهی اوقات هم نعوظ ضعیف دارم. آزمایش خون دادم که نشون داد قند خون ندارم. Hdl مقدارش 63 بود که بازه نرمال 30-60 هست. Ldl هم 127 mg/dl هست که نزدیک به نرمال هست. نسبت ldl/hdl مقدارش 2 بود که توی ناحیه low risk هست. نسبت کولسترول به hdl هم 3.1 بود که اون هم به نظر مشکلی نداره. آزمایش تستوسترون هم 407 ng/ml بود که بازه نرمال توی گزارش آزمایشگاه 160-726 اعلام شده که این هم نرمال به نظر میرسه.
ضمنا وقتی یک چهارم از یه قرص ارکتو ۱۰۰ مصرف میکنم که معادل دوز ۲۵ میشه تا چندین ساعت هیچ مشکل نعوظ ندارم و به راحتی به نعوظ میرسم و میتونم سکس داشته باشم.
مشکل چی میتونه باشه؟ لطفا راهنماییم کنید.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
316
سوزاک؟؟

آیا با توجه به عکس بیماری سوزاک گرفته ام؟؟
آیا با توجه به عکس بیماری سوزاک گرفته ام؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
317
حباب جوش مانند

دكتر من اين مشكلو دوباره پيدا كردم اول تعدادى حباب ظاهر ميشود بعد زخم كوچك مشاهده پاسخ دکتر
318
نداشتن احساس در الت تناسلی

سلام
اقای دکتر موضوع سوالم نمیدونم چیه ولی مشکلم اینه که به مدت چند سال خود ارزایی کردم یعنی حدودا شیش هفت سال و هنوزم ادامه داره ولی الان که حتی سکس میکنم واقعا نه از التم حسی احساس میکنم نه لذت میبرم نمیدونم مشکلم چیه لطفا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
319
اندازه بیضه

سلام و خدا قوت دکتر عزیز
من بیضه هام کوچک اند (اندازه یک بند انگشت نشانه)طول دوسانتی متر عرض و قطر یک سانت و نیم.حتی کیسه بیضه هم کوچکه(ببخشید دخالت میکنم اما خودم فکر میکنم بخاطر خود ارضایی هست که درگیرش هستم و در عذابم)
23 سالمه
و از این مساله خیلی ناراحت و نگرانم
و اینکه گرایش جنسی متفاوتی دارم(همجنسگرا)
آیا قابل درمان هستن این موارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
320
سوال انجام شد

با سلام اقاي دكتر
من پرولاكتين خونم در يه ازمايش٨.١
ودر نوبت ديگه٧٠5بوده
تسترون خونم در همون ازمابش ٨.٢٩ودر ازمايش بعدي٧.6٠ بوده با توجه به اينكه من دچار كمبود تمايل جنسي و مشكل نعوظ هستم ايا مشكل هورموني دارم يا نه
و مطلب بعد ايا خوردن قرص وياگراي اصل كه در داروخانه هاي معتبر خريداري بشه از قرص ويزارسين كه براي من تجويز شده بهتر هست يا فرقي نميكنه
54ساله هستم
ممنون سوالي ندارم با تشكر
سؤال تمام شد
مشاهده پاسخ دکتر
321
مشکل الت

سلام44سال سن دارم مدتی است که قطر التم از محل اتصال به بدن افزایش یافته تقریبا 2 برابر شده و از حالت استوانه ای در زمان نعوظ به صورت هرمی در امده طولش هم 2سانت کمتر شده و در زمان مقاربت از همان ناحیه که کلفت شده کمی درد میکند لطفا علت واگر درمان دارد ذکر کنید مشاهده پاسخ دکتر
322
عدم نعوظ و حالت کمانی

با سلام
آقای دکتر بنده 29 سال دارم ولی به علت اینکه نمیتوانم سکس کنم از ازدواج میترسم علت اینکه در نعوض مشکل دارم و پس از نعوظ نیز آلت به شکل کمانی می شود که نمیتوان عمل دخول را انجام دهم و سر آلات شل است در حالیکه بدنه آلت سفت می باشد.لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
323
احساس درد تناسلي

سلام دكتر من با همسرم وقتي عادت ماهيانع داشتن نزديكي كردم ايشون عفونت گرفته وانيكه پوست الت ام متورم شده و سوزش شديد دارم مثانه ام هم درد ميكنه
ميشه بگيد چيكار كنم ؟ ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
324
جراحی و استفاده از پروتز آلت تناسلی

سلام جناب دکتر هزینه جراحی و گذاشتن پروتز با دو سیلندر یا سه سیلندر چه مبلغی هست و آیا این عمل شامل بیمه تکمیلی میشود یا خیر مشاهده پاسخ دکتر
325
کوچکی بیضه و آلت

سلام . 33سال دارم متاسفانه آلت تناسلیم کوچک است . البته بیضه های کوچکی هم دارم که خیلی از این بابت افسردگی دارم و حتی استخر نمیروم چون احساس میکنم مورد تمسخر دیگران هستم . اما بااین حال دوفرزند دارم و همسرم هم چیزی نمیگوید . ولی یک بار که بیمارستان بستری بودم به علت سانحه ، پرستار و یکی از دوستانم کل لباسهایم را در آوردن که دوستم آلت بنده را دیده بود که بعدها باعث تمسخر او گردیده بودم . حال آیا امکانش هست هم آلت و هم بیضه ام بزرگ گردد . لطفا راهنمایی کنید ؟ مشاهده پاسخ دکتر
326
وجود زخم روى الت

سلام اقاى كتر من بعد از رابطه متوجه زخمهايي شيبه ساييدگى پوست كه همراه با سوزش بود روى الت خدم شدم با هر بار نزديكى اين زخمها تشديد ميشن مشاهده پاسخ دکتر
327
دانه گوشتى ريز روى پوست ختنه گاه الت جنسى

با سلام .. روى قسمت پوست ختنه گاه يكى دو تا دانه گوشتى ريز كه برجستگى بصورت ساقه اى دارد پيدا شده ... اروميه هستم و نمى تونم مطب شما بيام.. سوالم اينه كه چى ممكنه باشن و اروميه چه دكترى مراجعه كنم مشاهده پاسخ دکتر
328
سوال كردم

سلام اقاي دكتر براي من قرص ويزارسين 5٠ تجويز كرده بودين كه بار اول كه مصرف كردم حتي قبل از نزديكي به من نعوظ داد و حتي دو ساعت بعد براي بار دوم هم امكان نرديكي شد ولي 4٨ساعت بعد يعني دو شب بعد كه مصرف كردم امكان نعوظ خوب نشد خيلي بد ميخاستم ببينم كه ايا زمان 4٨ساعت فاصله كمي بوده يا مشكل ديگه اي بوده و براي بار بعد بايد چه كنم
در ضمن 5٣ساله و بدون بيماري زمينه اي
لطفا جواب دهيد متشكرم
لطفا جواب دهيد
مشاهده پاسخ دکتر
329
غده چربی زیر آلت

سلام اقای دکتر خسته نباشین
اقای دکتر الان تقریبا سه هفتس که در زیر آلتم یک چیزی غده مانندی دراومده مثل جوش زیر پوستی ولی انگار چربیه توی این سه هفته هم ازبین نرفته خیلی استرس دارم که نکنه کیست اپیدرمال باشه امروز هم کمی فشارش دادم یه مایع تقریبا سفید رنگی اومد بیرون بعدش خون اومد ولی انگار تخلیه نشد همونجوری موند فقط روش یذره کبود شده واقعا خیلی نگرانم
ممنونم میشم راهنماییم کنین?
مشاهده پاسخ دکتر
330
تبخال تناسلى

من خيلى وقت هست كه تبخال تناسلى دارم اما الان دارم ازدواج ميكنم ايا به زنم هم منتقل ميشود؟ايا ميتوانم بچه دار بشوم بدون انكه زنم يا بچه ام دچار ويروس هرپس بشوند؟ مشاهده پاسخ دکتر
331
زخم و خارش در ناحیه ختنه گاه

بنده متاهل هستم و 35 ساله حدود 5 روز پیش با همسرم که روز اول پریودشون بود سکس بدون کاندوم داشتیم دو روز بعد در ناحیه ختنه گاه احساس خارش و سوزش کردم که دیدم قرمز شده مثل زخم شده و دو سه تا شبیه تاول ریز حدود 2 میلیمتر ایجاد شده الان دست هم که میزنم عین زخم درد میگیره
لازمه اضافه کنم که دست من حدود چند ماهی هست که به تشخیص دکتر پوست دچار اگزماست و دارو مصرف میکنم و طبق نظر دکتر دستنو یکماه هست که نشستم
لطفا راهنمایی درمان بفرمایید
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
332
کوچکی آلت

چگونه آلت را بزرگ کنیم. مشاهده پاسخ دکتر
333
الت تناسلی

سلام.پسری 22ساله هستم روی الت تناسلیم و پوست بیضه هام دانه های ریز زیر پوستی وجود دارد که سفید رنگه و درناحیه پایین التم بیشتر دیده میشه .درد و خارش نداره میخواستم ببینم علتش چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
334
درد الت

مدتي پيش ابتداي التم زير پوست دانه چربي شكل احساس ميكردم كه با سفت شدن كمي درد هم داشت الان مدتي است كه حركت كرده وبه كلاهك التم رسيده وهر وقت سفت ميشه يا تو رابطه جنسي درد هم داره ميخوام بدونم چه مشكلي دارم وبا دست زدن احساس ميشه وسفت هست مشاهده پاسخ دکتر
335
آلت تناسلی

روی سر آلت تناسلی گوشت اضافی است مشاهده پاسخ دکتر
336
راه افزایش طول الت تناسلی

دکتر من بیست سالمه ولی الت جنسی رشدی نداشته و خیلی کوچک است باید چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
337
زیبایی الت تناسلی

سلام دکتر
ببخشید میخواستم ببینم برای بدشکلی الت تناسلی میشه کاری کرد . البته منظورم از بدشکلی فقط و فقط پوستش هست که بغضی قسمت ها پوست اضافه اورده و برعکس و نقطه نقطه هم مشکل داره حقیقتش موقع ختنه که یادم میاد جای درست حسابی نبردن وطرف فک کنم تزریقاتچی بود که این بلا رو سرم اورد حالا میخواستم بدونم میشه کاری کرد . 100 درصد جواب میده؟ عوارضی نداره ؟ و این که توی چه سنی باید انجام بشه من 19 سالمه .... خیلی متشکرم ....
البته با عرض شرمندگی دو عکس هم پیوست کردم
مشاهده پاسخ دکتر
338
خود ارضايي و اختلال نعوذ

سلام
ديروز از شما پرسيده بودم "وقتي شريك جنسيم آلت من رو با دست تحريك ميكنه تا موقعي كه داره اين كار رو ميكنه آلتم نعوظ كامل داره و هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي رهاش ميكنه توي حدود ٣٠ ثانيه نعوظ از بين ميره. انگار يه جورايي فقط به تحريك فيزيكي پاسخ ميده. مشكل چي ميتونه باشه؟" و شما پاسخ دادين "حتمالا شما عادت به خودارضایی داشته اید و در این موارد عادت می کنید که نعوظ تان وابسته به لمس باشد به همین دلیل وقتی تحریک فیزیکی روی آلت نیست آلت شل می شود"
درست فرمودين من عادت به خود ارضايي داشتم وهمزمان با تماشاي پورن اين كار رو ميكردم.الان در حدود ١ ماه هست كه ترك كردم. ولي نميدونم براي رفع اين مشكل چه كار بايد بكنم؟ اين مشكل خود بخود حل ميشه؟ چقدر زمان نياز هست تا رفع بشه؟ نيازي هست به پزشك مراجعه كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
339
كاندوم سايز small

كاندوم هاي نرمال موجوددر بازار كمي از لحاظ قطر براي من بزرگ هستند، چه برند كاندومي سايز small دارد كه در بازارموجود باشد ؟
واز كجا ميتوان تهيه كرد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
340
ختنه بزرگسالی

آیا امکان ختنه در بزرگسالی است مشاهده پاسخ دکتر
341
اختلال نعوظ

با سلام
١-من تو حالت عادي مشكل حفظ نعوظ دارم يعني اگه اول نعوظ خوبي داشته باشم بعد از يه مدت ازبين ميره ولي با استفاده از سيلد نافيل اين مشكل رفع ميشه. آيا اين مشكل ميتونه به خاطر نشت وريدي باشه؟
٢-وقتي شريك جنسيم آلت من رو با دست تحريك ميكنه تا موقعي داره اين كار رو ميكنه آلتم نعوظ كامل داره و هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي رهاش ميكنه توي حدود ٣٠ ثانيه نعوظ از بين ميره. انگار يه جورايي فقط به تحريك فيزيكي پاسخ ميده. مشكل چي ميتونه باشه؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
342
مشکل در آلت تناسلی

رگ زیر کلاهک آلتم به شدت متورم و سفت شده، حتی در حالت نرمال آلت هم این رگ متورم و سفت باقی مونده، انگار مسدود شده یه همچین حالتی. چیکار باید بکنم؟ تازه متوجه این قضیه شدم، قبلا اینجوری نبود مشاهده پاسخ دکتر
343
لکه های روی بیضه

سلام وخسته نباشید
دکتر . چند سالی است لکه های قهوه ای رنگی روی بیضه های من ظاهر میشود .وبعضی وقت ها از آنها یکی می ترکد وخون آن به سختی بند میاید . وبعضی اوقات بسیار خارش وبوی بدی دارد .ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.. سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
344
بی میلی جنسی

بنده دچاره بی میلی جنسی شدم حدودا نزدیک به سه ماه دکتر رفتم امپول و قرص داد ولی درمان نشدم التم در حین سکس شل میشه مشاهده پاسخ دکتر
345
گوشت اضافه درقسمت ختنه گاه

بنده گوشت اضافه در قسمت ختنه گاهم دارم .ميخواستم ببنم ميتونم برشدارم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
346
کیست بیضه

روی بیضه کیست های ریز سفید رنگ وجود دارد آیا حتما باید جراحی شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
347
مربوط به پوست قسمت سر آلت

با سلام
چند سال قبل دقیقا بعد از استفاده از مارک جدیدی از دستمال توالت روی قسمت سر آلت قسمت کوچکی به رنگ سفید مشاهده کردم که با شستشو سفیدی از بین میرفت اما التهابی باقی بود، تعداد اینها افزوده شد تا اینکه به دلیل سرماخوردگی و مصرف آنتی بیوتیک از بین رفتند ولی جایشان باقی ماند. رنگ پوست هم اندکی تیره شده است. همان سال دکتر هم مراجعه کردم گفتند چیز خاصی نیست و پماد ضد التهاب دادند.الان یک مورد مشابه مشاهده کرده ام باز. شاید اندکی حس درد یا سوزش داشته باشد . رابطه جنسی هم نداشته ام. به نظر شما مربوط به چیست؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
348
از دست دادن میل جنسی

با سلام
نامزد بنده حدود یک هفته پیش سر ساختمان سقف میریزه و یکی از چوبهای سقف میخوره تو کمرش
الان احساس میکنه که اصلا نمیتونه تحریک شه و بعبارتی میل جنسیش رو از دست داده و حدس میزنه که کلا نتونه دیگه ارتباط جنسی برقرار کنه
آیا این مشکل راه حلی دارد؟و اگر حدس ایشون درست باشه این مشکل قابل درمان هست یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
349
عدم نعوظ

با سلام من 24 سالمه مشکل عدم نعوظ دارم رفتم دکتر دکتر سونوگرافی آلت همراه با تزریق برام نوشتن انجام دادم ولی دسترسی ب دکتر دیگه ندارم این سونو رو اینجا میفرستم دکتری ک سونو رو انجام داد گفت مثل این که آلتم مشکل داره ولی نگفت چ مشکلی میخاستم بدونم این مشکل چیه ؟ درمان میشه؟ من سالم میشم؟ ممنون از شما دکتر گرامی مشاهده پاسخ دکتر
350
سلام اقاي دكتر من بيمار شما هستم مشكل عدم نعوظ داشتم براي من ويزارسين تجويز كردين اما مشكل ديگه اي كه هست ميل جنسي هم كم شده شما چه دارويي را دركنار ويزارسين تجويز ميكنيد تا ميلم بالا بره در ضمن من پنجاه و چهار ساله و بدون بيماري هاي زمينه اي بودم

سلام اقاي دكتر من بيمار شما هستم خدمتتون رسيده بودم جهت مشكل نعوظ كه شما به من قرص ويزارسين دادين اما يه مشكل ديگه اينه كه تمايل جنسيم هم كم شده بفرماييد چه دارويي همراه قرص ويزارسين توصيه ميكنيد مشاهده پاسخ دکتر
351
الت

هم زود انزال هستم...هم التم کوچک هست به قطر20میلیمتر وطول نهایتا 10سانت ... مشاهده پاسخ دکتر
352
تاول ناحیه تناسلی

سلام خسته نباشید ،
عذر میخوام امروز با چیزی شبیه تاول روی آلت تناسلیم مواجه شدم و به شدت نگرانم کرده میخواستم ببینم آیا با فرستادن عکس این تاول میتونید کمکم کنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
353
مشکل نعوظ

با سلام خدمت آقای دکتر
حدود دوسال پیش توی رابطه با همسرم دچار شل شدن آلتم شدم چون من هنگام رابطه نعوظ خیلی خوبی داشتم بطوری که از کاندوم تاخیری استفاده میکردم ولی از حدود دوسال پیش دچار این مشکل شدم..به پزشک متخصص مراجعه کردم که ایشان آزمایش هورمونی انجام دادن نتیجه آزمایش پایین بودن تستسترون بود حدود 226..که ایشان بهم 2 تا آمپول 100 تستسترون دادن گفتن در مدت دو ماه تزریق کنم شاید تستسترونت بره بالا..در مدت اون دو ماه نسبتا خوب بودم ولی در ماه سوم که آزمایش دادم دوباره اومده بود پایین و من دچار مشکل نعوظی شدم که ایشان گفتن باید ماهی یکبار تست 100 تزریق کنی..پیش دکتر غدد هم رفتم که بعد از انجام آزمایشها و ام آر آی هیپوفیز که طبیعی بودن دکتر غدد گفت هر 15 روز یه آمپول 100 تست تزریق کن..حدود سه یا چهار ماه اینکار رو انجام دادم ولی باز هم نتیجه خوبی دریافت نکردم بعد به پیشنهاد یکی از دوستان پیش یه دکتر متخصص در تهران رفتم که ایشان گفتند تزریق تست کار درستی نبوده چون روی هورمونهای هیپوفیز و فوق کلیوی تاثیر منفی میذاره که بهم قرص کلومیفن دادن تا بصورت طبیعی تستسترون بدنم بالا بره بعد از دو دوره سه ماهه مصرف کلومیفن تست خونم 55 شد ولی بعد از دو ماه دیگه آزمایش دادم اومده بود روی 36 الان دوباره دارم یه دوره سه ماهه کلومیفن مصرف میکنم خلی بهتر شدم ولی باز هم نعوظم مثله سابق نیست که در حین سکس وقتی میخوام از کاندوم استفاده کنم تقریبا شل میشه بنظر شما برای حل مشکلم باید چکار کنم ؟ آیا دچار مشکل وریدی هستم ؟ راه درمانم چیه که دوباره بحالت قبل برگردم و سکس خیلی خوبی داشته باشم ؟ خیلی ممنون میشم اگه کمک و راهنماییم کنید اگه لازم باشه حضوری خدمتتون برسم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
354
در مورد مشکل نعوظ

پیرو سوالی که دیروز پرسیدم و خوشبختانه فرمودید مشکل جسمی نیست و به خاطر رابطه اول هست
خواستم بگم سابقه خودارضایی زیاد دارم و اینه موقع خودارضایی هم اکثرا نعوظ کاملی شکل نمیگیره و در طول روز هم احساس یه جور خالی بودن آلت رو دارم ولی همونطور که گفتم با خوردن یک عدد قرص ویاگرای 100 در کل یک روز به دفعات رابطه با نعوظ کامل داشتم.
خواستم ببینم مشکل غیر قابل بازگشتی به وجود نیومده باشه
متن سوال دیروز:
سلام من31 ساله هستم که چند ماه پیش برای اولین بار رابطه جنسی رو تجربه کردم که مشکل نعوظ داشتم و نعوظ سفت شکل نمیگرفت و در حالت طبیعی هم آلت من خیلی داخل هست.
البته در حین رابطه جنسی با قرص ویاگرا مشکل من حل شد و نعوظ خیلی سفت و طولانی به طوری که آنروز به دفعات تونستم رابطه داشته باشم. میخواستم ببینم مشکل من درمان داره؟ چقدر احتمال نشت وریدی هست و اگر مشکل اون باشه درمان داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
355
آلت تناسلى

باسلام و عرض ادب ، بنده ٢٧ سال سن دارم و مجرد هستم، مدتيست روى آلت تناسلى بنده جوش صورتى رنگ زده و جوشها زير پوستى هستن و خارش يا خونريزى ندارن و سر كلاهك هم پوستى شده و خشك و حالت التهاب و ورم داره ، كه به مدت يك هفته ژل بهداشتى و پماد كلوتريمازول استفاده كردم اما فايده اى نداشت و هنوز همين مشكل دارم ، خواهش ميكنم بنده رو راهنمايى كنين چون نگرانم ، باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
356
کوردی انحراف مادرزادی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر بنده با مشکل حاد این بیماری مواجهم که باید عمل بشه ولی سوالم اینه که با اصلاح کجی با روش بخیه آیا بعد از بهبودی در هنگام نعوظ بخیه ها تو فشار قرار نمیگیرند و درد آور نمیشن؟ چون آلت تمایل به کج شدنو داره بخیه ها مشکل درد را به همراه ندارند؟؟
خیلی نگران این موضوع هسنم ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
357
جوش های سر سیاه بر روی آلت تناسلی

با عرض سلام خدمت دکتر جباری ، ۱۵ سالم هست و حدود ۶ ماه هست جوش های سر سیاهی رو بر روی الت تناسلیم میبینم اول یک جوش بود و الان نزدیک به ۵ جوش هست که همه در قسمت های زیرین ختنه گاه هستند که خیلی برجستگی داردند و مشکل دیگری نیز وجود دارد علاوه بر جوش های سر سیاه جوش های ریز و متراکم رو در نقاط مختلف آلت میبینم مشکل مربوط به چیست و آیا نیاز به مراجعه به دکتر پوست یا ارولوژیست هست؟
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
358
کوچکی قطر الت تناسلی

سلام دکتر جان شرمنده مزاحم شدم
من 17سالمه و صفحات رشدم یک سال و نیم از خودم کوچیک تره و بازه و وزدم 70وقدم 163 هست
ب روش درست اندازن گیری التم در حالت نعوظ
15سانته ولی بدون در نظر گرفتن روظ درست 13سانته ولی قطرش نه و نیم سانت هست دکتر خیلی قطرش کمه وقتی ک نگاهش میکنم خیلی کوچیک از نظر قطر ب نظر میرسه
خواستم بدونم ک ایا بزرگتر میشه؟
خواستم نظرتون رو در تزریق چربی و هزینه این عمل و عوارض هاش بدونم ؟
با سپاس فراوان
با سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
359
نبود بیضه سمت چپ

سلام
بنده شش ماه پیش صاحب پسر بچه ای شدم که بیضه سمت چپ کلا تشکیل نشده (طی عمل جراحی که انجام شد پزشک جراح گفت که بعلت تاب خوردگی طناب بیضه اصلا بیضه سمت چپ تشکیل نشده)میخواستم بدونم که آیافرزند من در آینده دچار مشکل میشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
360
بیضه بالا و پایین رونده کودک دوساله و نیمه

سلام آقا دکتر ، دیروز با پسر دو ساله نیم ام خدمتتون رسیدیم
نگرانی بنده بابت بیضه های بالا رونده پسرم بود، که معاینه فرمودید و بنا شد برای شما عکس از سونوگرافی ارسال کنم که نظر نهایی تون رو بفرمایید
سپاس فراوان
(دیروز ساعت 6 بعد از ظهر مطبتان بودیم)
مشاهده پاسخ دکتر
361
آلت تناسلی و زود انزالی

با سلام خدما شما آقای دکتر من جوانی 27 ساله هستم نگران اندازه آلتم هستم و نگران اینم که آیا همسر آیندم ازم راضی میشه تو سکس یا نه و آیا میتونم با این سایز بکارت را بزنم و دخول داشته باشم و سوال دومم اینه که من کمتر از یک دقیقه ارضا میشم چیکار باید بکنم مشاهده پاسخ دکتر
362
مشکل نعوظ

سلام من31 ساله هستم که چند ماه پیش برای اولین بار رابطه جنسی رو تجربه کردم که مشکل نعوظ داشتم و نعوظ سفت شکل نمیگرفت و در حالت طبیعی هم آلت من خیلی داخل هست.
البته در حین رابطه جنسی با قرص ویاگرا مشکل من حل شد و نعوظ خیلی سفت و طولانی به طوری که آنروز به دفعات تونستم رابطه داشته باشم. میخواستم ببینم مشکل من درمان داره؟ چقدر احتمال نشت وریدی هست و اگر مشکل اون باشه درمان داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
363
پارگی رگ الت تناسلی

سلام الت تناسلی بنده در اثر یه شوخی به شدت کشیده شده و ویک قسمتش خون جمع شده و کبود هست احساس میکنم یکی از رگ های روش پاره شده.الان هم نمی توانم نعوذ داشته باشم.آیا با گذشت زمان اون پارگی رگ خود به خود رفع می شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
364
آلت تناسلى

باعرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما
چند روزيه ,ى چيزاى سفيد دور کلاهک آلتم افتاده ,درد و يا خارشى هم نداره,ميخواستم بدونم علتش چيه,
ممنون ميشم جواب بدين
22سالمه .متاهلم.
مشاهده پاسخ دکتر
365
قرمزی کلاهک آلت

سلام آقای دکتر.. من چند حدود دو هفته است که قسمت فوقانی کلاهک آلت تناسلیم قرمز است. با توجه به اینکه من خارج از کشور هستم و حدودا 10 روز دیگر بر میگردم لطفا راهنمایی بفرمایید. این موضوع من را نگران کرده است.
من حتما زمانی که برگردم برای بررسی خدمت شما می رسم...
مشاهده پاسخ دکتر
366
مقاربت

سلام و درود خدمت دکتر .من تقریبا 10 روز پیش ی رابطه ی محافظت نشده داشتم و تقریبا چند ساعت بعد از اون در سر التم احساس درد میکردم و موقع ادرار هم ی خورده سوز داشتم ، الان دیگه درد سر الت ندارم ، ولی ی مایع سفیدی البته کم قبل از ادرار میبینم .لطفا راهنمایی کنید ؟ مشاهده پاسخ دکتر
367
عمل آلت تناسلی پرده دار

سلام میخواستم بپرسم تو آلت تناسلی پرده دار بعدش بستری میشیم یکی دو روز یا یکی دو ساعت بعدش میشه بیمارستان رو ترک کرد ممنون میشم جواب بدید
و اینکه قیمت این عمل چقدره و کدوم یک از بیمه هارو شامل میشه!
مشاهده پاسخ دکتر
368
الت تناسلی

جناب اقای دکترجباری
با سلام و احترام
بنده ۳۶ ساله هستم ایا امکان دارد الت تناسلی نسبت به ۱۰ سال پیش کوچکتر شود
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
369
آلت تناسلی پرده دار

سلام، آلت تناسلی بنده پرده داره، میخام بدونم باید چیکار کنم، اگه باید عمل کنم از عوارض عملش بهم بگید، و اینکه هزینه عملشم بهم بگید و میخام بدونم خودتون عمل میکنید?
و اینکه من تازگیا متوجه شدم که این پرده باعث میشه هنگام نزدیکی باهمسرم زباد راضی نباشم، لطفا اگه میشه سریع راهنماییم کنید تا نسبت به عمل اقدام کنم
مشاهده پاسخ دکتر
370
دکتر چند روز پیش خارج معقد والت داشتم. پزشک عمومی رفتم دوتا پماد تجویز کردن کالامین و کلوترمازول بد از چهل هشت ساعت استفاده دوش گرفتم حسابی با صابون التمو با صابون شستم الان هم آلتم بد جور میسوزه انگار حس میکنم که آلتم زخم شده و کلی هم پایینتر از کلاهش

دکتر چند روز پیش خارج معقد والت داشتم. پزشک عمومی رفتم دوتا پماد تجویز کردن کالامین و کلوترمازول بد از چهل هشت ساعت استفاده دوش گرفتم حسابی با صابون التمو با صابون شستم الان هم آلتم بد جور میسوزه انگار حس میکنم که آلتم زخم شده و کلی هم پایینتر از کلاهش ورم کرده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید... پیشاپیش ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
371
آلت تناسلی

با سلام و تشکر
روی آلت تناسلی من گوشت اضافه(پوست خود آلت)وجود دارد و همچنین بعضی جاهای آلتم سوراخ هست که اکثر مواقع چرک و عفونت جمع میکنه. خواستم ببینم عمل جراحی برای زیبایی آلت تناسلی وجود دارد؟؟؟

و سوال آخر اینکه آلت تناسلی من در حالت نعوظ به زور 13 سانت میشود و 2 سانت آن داخل بدنم قرار دارد و 11 سانت آن بیرون هست. آیا با بریدن پرده آلت که به بیضه ها وصله حداقل میتوانم یکم آلت تناسلی را بزرگتر کرد؟ اگر نه پس چه راهی هست ک میتوان با آن یکم که شده آلت تناسلی را بزرگتر کرد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
372
غده کنارآلت تناسلی

کنار آلت تناسلی یک غده وجود دارد که بالا و پایین میرود و حرکت میکند مشکل چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
373
ڪجی آلت تناسلی

با عرض سلام
آلت تناسلی بنده به سمت راست ڪج است
خود آلت صاف است اما هنگام نعوظ به سمت راست مایل میشود
چه باید ڪرد
مشاهده پاسخ دکتر
374
اختلال نعوذ

سلام .وقت بخیر
یه ماهه ازدواج کردم تاهفته قبل مشکلی نبودکه روزشنبه باهمسرم ارتباز برقرارکردم دیدم مثه قبل سفت نیس التم گفتم یه هفته استراحت بدم شایدخوب شه که دیشب 28مهرانجام دادیم بازم سفت نشدونشدانجام بدیم
درصورتی که قبلا هیچ مشکلی نبودحتی تانیم ساعتم انجام میدادیم
مشاهده پاسخ دکتر
375
راه حل درمان کجی آلت تناسلی

سلام جناب دکتر ،
من مبتلا به کجی آلت هستم و از وقتی یادم هست کج بوده و فقط موقع نقوظ کجیش زیاد میشه .
تا به حال سکس نداشتم و چند ماه آینده قراره ازدواج کنم ولی اعتماد به نفسم رو از دست دادم.
آیا نیاز به جراحی میباشد ؟ و راه بدون جراحی موجود است ؟
و در صورت جراحی کاملا صاف میشود ؟
مشاهده پاسخ دکتر
376
محل ختنه پسر دوساله ام

سلام پسردوساله ای دارم که حدودچهل روزش بود ختنه شد. الان باگذشت مدت زیادی میبینم درست درجای بخیه هاش سوراخ ها ریزی است ویکی ازاین سوراخ ها مثل مجراییی پرازعفونت شده زیر دست مثل دانه برنج است. ونیز هنوز باید هی پوستش ازکلاهک جدا کنم نچسبه. که کمی زخم میشود. آ یا طبیعی است. چه کنم.
اول این مجرای باریک پارامونت میشه مثل دانه برج زیر دست چیه. چکارش کنم. دوم. چراهنوز پوستش میچسبه. به کلاهک جداش میکنم زخم میشه چه کنم ایاطبیعی است
مشاهده پاسخ دکتر
377
بیماری واژن

من دختر 18ساله مجرد ام پرده دارم و سابقه عفونت داشتم مدام ترشحاتم زرد رنگ بود و گاهی سوزش داشتم در عین این حالت ی تماس جنسی با فردی داشتم ک در حد کم بود ولی تماس داشت. بعد از ی هفته دچار خارش شدید شدم و خیلی زیاد بود ترشحات زرد رنگ. بعد ی هفته روی لبه های واژنم دچار تاول هایی شد و جوش مانند بودن قرص کلوتریمازول خوردم کم تر شد ولی خوب نشدم الان دوباره اون تاول ها هستند و کمی بیشتر شدن. خودم فک میکنم تبخال هستند یا این ک پاپیلوماتوز. نمیتونم ب دکتر مراجعه کنم لطفا تشخصیتون رو بگید. اگه این دو تا حدسم غلط اند تشخیص شما چیه مشاهده پاسخ دکتر
378
کوچک بودن آلت تناسلی

سلام آقای دکتر من 27 سالمه، آلت تناسلیم خیلی کوچیکه، هم باریکه و هم کوتاه، قطرش یک و نیم و قدش کمتر از 10 سانته، نمیدونم چیکار کنم آقای دکتر، از قرص های مگنا آر ایکس استفاده کنم؟ از دستگاه اکستندر استفاده کنم؟ تو رو خدا کمکم کنید آقای دکتر، من تازه متاهل شدم، وقتی همسرم واسه اولین بار آلتم رو دید خندش گرفت مشاهده پاسخ دکتر
379
مشاوره

سلام آقای دکتر 
ممنون از راهنمایی شما 
فقط یه سوالی واسم پیش اومده که فرمودید بیضهارا با آب سرد تحریک کنیم 
چه موقع و چطوری؟ آیا قبل از نزدیکی و یا در حال نعوض و یا برای همیشه ودر چه حالی ماثرتر است .
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید .
شب و روز بر شما خوش 
مشاهده پاسخ دکتر
380
افزایش طول الت تناسلی

سلام من 21 سال دارم
اصلا از اندازه التم راضی نیستم چون خیلی باعث شرم ساریم میشه ... تو حالت معمولی خیلی خیلی جمع میشه تقریبا هیچی ازش معلوم نیست وقتی هم که در حالت نغوضه 10 سانتی متره ...
برای افزایش طولش چیکار باید انجام بدم ؟؟؟
یه مطلبی هم در باره تزریق هرمون تستسترون برای افزایش طول الت خوندم که میگفت با یه دوره 6 ماهه باعث افزایش طول میشه ... چقدر میشه روش حساب کرد ....
یه مشکل دیگم که دارم زود انزالیه ..
مشاهده پاسخ دکتر
381
اندازه آلت تناسلی

من 23 سالمه اندازه آلتم تقریبا 11 سانته
بنظر من خیلی کمه طولش
مشاهده پاسخ دکتر
382
انحراف الت تناسلی

سلام
مشکل انحراف الت داشتم که 4ماه پیش عمل کردم ،هنوز هم یه مقدار انحراف دارم که میخوام کاملا برطرف بشه، ایا میتونم 5 ماه بعد از عمل ،عمل مجدد داشته باشم یا نیاز به زمان بیشتری داره ؟؟؟ (بین عمل اول و دوم چقدر وقت کافیه)؟؟در ضمن مقداری گوشت اضافی زیر سر التم هست ، میتونم همزمان با عمل انحراف اونو بردارم یا نه ؟؟
نظرشما در مورد عمل انحراف مجدد وگوشت اضافی زیر سر الت چیه ؟؟؟
ممنون ،متشکر
مشاهده پاسخ دکتر
383
مشکل پوستی بیضه ها

سلام من چند روز پیش کولونوسکوپی کردم،که قبل از انجام اون دستیار دکتر مقدار زیادی لیدوکائین برای بی حسی استفاده کرد که مقدار از اون به پوست بیضه های بنده هم سرایت کرد،الان روی پوست بیضه هام اثر خشکی،پوست پوست شدن و خون مردگی ایجاد شده،میخواستم بدونم به مرور زمان بر طرف میشه یا نیاز به درمان داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
384
سرطان بیضه

با سلام و تشکر
برادر من 10 روز پیش در بیضه سمت چپ تورم حس میکنن بعد از دوبار سونوگرافی فوری جراحی شد و بیضه سمت چپ کلا برداشته شد من جواب پاتیولوژی و آزمایش خون به همراه سی تی اسکن به پیوست میفرستم میخواستم نظر شمارو بدونم که ادامه درمانش به چه صورتی هستش و آیا متاستاس داده یا نه
مشاهده پاسخ دکتر
385
فرورفتگی بیضه

بیماری فرورفتگی بیضه چیست و آیا راه درمان دارد مشاهده پاسخ دکتر
386
بی حس بودن الت تناسلی

چند وقتی هست دچار بی حسی در آلت تناسلی شدم که البته این بی حسی در پای چپ هم دارم . خیلی وقته حتی تحریک نمیشم و هیچ حس لذتی بهم دست نمیده و دچار نعوظ نمیشم . مشاهده پاسخ دکتر
387
پرياپيسم

سلام دكتر من دوباره امروز صبح نعوظ بهم دست داده همون مشكل پرياپيسم لطفا كجا ميتونم شمارو ببينم مشاهده پاسخ دکتر
388
سلام دکتر من چند وقتی هست دور ختنه گاه الت م دانه ای ورم شکل بوجود امده الان هم داره بشکل حلقه حالت دایره ای دور تا دور میخواد پیش بره زیر پوستی \nمثل کیست هست اگر بشه میتونم عکس بفرستم

سلام دکتر من چند وقتی هست دور ختنه گاه الت م دانه ای ورم شکل بوجود امده الان هم داره بشکل حلقه حالت دایره ای دور تا دور میخواد پیش بره زیر پوستی
مثل کیست هست اگر بشه میتونم عکس بفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
389
بیضه نزول نکرده در کودک 65 ساله

با سلام. فرزند 65 ساله من از بدو تولد دچار مشکل عدم نزول بیضه سمت راست بود. همچنین مشکل "هیپوسپادیاس "داشت. پزشک جراحی که در بدو تولد مراجعه کردیم عمل "هیپوسپادیاس" را به سه سالگی موکول کرد و حتی بعد از عمل هم برای نزول بیضه کاری نکرد و گفت با یک تزریق هورمونی خوب می شود. ... در حال حاضر به جراح دیگری مراجعه کرده ایم. ایشان معتقد است احتمال زیاد پس از عمل، بیضه نزول نکرده از کار افتاده باشد و تخلیه شود.همچنین در سمت چپ بالای بیضه یک توده مشابه فتق وجود دارد که ظاهرا باید جراحی شود. ضمنا تا چند ماه پیش در حالت نشستن بیضه سمت راست را میشد در دهانه کیسه لمس کرد که الآن بالاتر رفته است. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر
در صورت نیاز سونوگرافی اخیر را خدمت شما ارسال کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
390
آلت تناسلی

باسلام 6سال قبل یک ضربه به بیضهایم خوردتامدتی خیلی دردداشتم وآلتم کبودشدهمراه بادردولی به دکترمراجعه نکردم چون خجالت می کشدم والآن2و3سالی میباشدکه آلتم قوض زده وموقع نزدیکی بایدبا دست داخل کنم وآب منم هم خیلی کم شده باتشکرازشما مشاهده پاسخ دکتر
391
داروي هاي تناسلي

سلام ايا قرص هاي افزايش سايز الت تناسلي نظير مگنا آر ايكس بر اندازه و سايز الت تناسلي تاثيري دارند؟ افزايش دهنده سايز هستند؟ با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
392
تورم الت

سلام من امروز بعد مدت ها خود ارضایی کردم 17 سالمه و یهو متوجه شدم پایین کلاهک ورم کرده و انگار عضله ای ایجاد شده (دورتا دور ولی نه کل الت) الان باید چی کار کنم کلی میترسم...دکتر باید برم؟اصن نمیدونم پیش چه دکتری باید برم؟دارووی هست بخورم زود تر خوب بشم؟چند وقتته خوب میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
393
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید بنده دو سوال داشتم این است که متاهل هستم و آلت نعوذ که دارم کوچک و از نظر کلفتی باریک هستم.. میخواستم بدونم چه کاری باید انجام بدم و همچنین در هنگام ارضا مایع منی من جهش نداره در رابطه با این دو موضوع اگر میتوانید یه راهنمای برای حل این مشکل بکنید..
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
394
جوشی شبیه لیپوم روی الت تناسلی

با سلام اقای دکتر. به تازگی چیزی شبیه جوش کوچک لیپوم مانند را روی الت تناسلی ام دیده ام. البته شاید پیش تر هم بوده و دقت نکرده بودم. رابطه جنسی مشکوکی نداشته ام. البته باید بگویم که سابقه لیپوم زیرپوستی در دست هایم را داشته ام که عمل جراحی هم کردم و برداشتم و باز برگشت. نمیدانم این لیپوم است یا چیز دیگری ممنون می شوم بنده اگاه سازید. ارادتمند مشاهده پاسخ دکتر
396
تبخال تناسلی

سلام
آقای دکتر امیدی‌برای‌تولید واکسن‌تبخال تناسلی هست؟
چه زمانی ؟!
مشاهده پاسخ دکتر
397
شكستگي الت تناسلي

با عرض سلام خدمت استاد گرامي بنده ٣٠ ساله حدود ٣روز پيش صبح التم رو تو حالت نعوذ به قصد شكستن قلنج فشار دادم و صداي شكستن اومد كه همراه با ورم الت بود سريع به پزشك مراجعه كردم و حدود ٢ساعت بعد اتفاق جراحي شدم و در شهرستان هستم و به شما دسترسي ندارم سوالم اينه ايا عوارضي داره چه پيشنهادي براي بهبود كامل دارين ممنون از راهنماييهاتون مشاهده پاسخ دکتر
398
شكستگي الت تناسلي

با عرض سلام خدمت استاد گرامي بنده ٣٠ ساله حدود ٣روز پيش صبح التم رو تو حالت نعوذ به قصد شكستن قلنج فشار دادم و صداي شكستن اومد كه همراه با ورم الت بود سريع به پزشك مراجعه كردم و حدود ٢ساعت بعد اتفاق جراحي شدم و در شهرستان هستم و به شما دسترسي ندارم سوالم اينه ايا عوارضي داره چه پيشنهادي براي بهبود كامل دارين ممنون از راهنماييهاتون مشاهده پاسخ دکتر
399
نشت وریدی

سلام جناب دکتر جباری
30ساله هستم و مجرد
بعد از عدم توانای نگهداری نعوظ ازمایش کاورنوزوگرافی دادم که نشت وریدی تشخیص داده شد
1-ایا درمانی داره این مشکل؟
2-جراحی embedding deep dorsal vein penileایا باعث بهبود میشه و ایران انجام میشه؟
3-مشکل بزرگی پروستات هم دارم ایا امکان استفاده از پروتز دارم؟
هزینه پروتز چقدر میشه؟
4-عمل اسکلروتراپی که خارج از ایران انجام میشه تاثیری داره ؟و ایرانم انجام میشه؟
درضمن مشکل انحنای الت به سمت پایین هم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
400
ایا باید پیش شما بیایم یا متخصص دیگری رجوع کنم؟

با سلام خدمت دکتر جباری. روی التم تعداد 14 لک قهوه ای رنگ یا خال مانند 3 سالی هست که بوجود اومده تا اینکه امروز به اصرار همسرم میخواهم به دکتر رجوع کنم . البته ختنه بنده در کودکی به خوبی انجام نشده وباعث ظاهر زشتی روی التم شده . ممنون میشم کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
401
مرحله بعد ⏪

باسلام چندسال قبل ضربی به بیضه این خوردنی دردچندروزی آلتم کج شدوسربه پایین می‌باشد دکترهم مراجعه نکردم مشاهده پاسخ دکتر
402
درمان مشکل انزال زودرس و لاغری آلت و انحراف آلت

سلام من با مشکل انزال زودرس مواجه هستم و آلت تناسلی من انحراف دارد و برای برقراری رابطه جنسی لاغر هس میخواستم راههای درمان انزال زودرس و انحراف و لاغری آلت تناسلی چی هستن؟
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
403
بزرگ کردن آلت تناسبی

آیا میتونم آلت تناسبی خود رو بزرگ کنم مشاهده پاسخ دکتر
404
مشکل جدی

با سلام و عرض ادب و احترام
مدارک سلامتی بنده به شرح فایل پیوست می باشد، لطفا در صورت بررسی و داشتن راه حل، مراتب را به بنده برای اقدامات ضرروری اطلاع دهید،
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
405
الت تناسلی

الت تناسلی بیش از حد داخل میرود وبه بدن می چسبد و یک سری لکه روی الت تناسلی میباشد مشاهده پاسخ دکتر
406
تورم الت

سلام من از دیروز دچار تورم شدید الت از داخل شده ام و قسمتی از مسانه ام هم درد میکند، بنظر شما چکار کنم دارم عذاب میبرم در غربت. من خارج از ایران هستم و اینجا بماها رسیدگی نمیکنن خواهشا کمک منید تا خود درمانی کنم شماره بنده هم سایت قبول نکرد چون برای یونان است مشاهده پاسخ دکتر
407
الت تناسلی

الت تناسلیم کوتاه میباشد و نیازمند دارویی چهت افزایش طول آلتم میباشم مشاهده پاسخ دکتر
408
درمان

اندازه آلت تناسلی برای باروری چقدر است ؟ مشاهده پاسخ دکتر
409
جوش

من ٣ روزه پايين تر از كلاهكم تعدادى حباب شبيه جوش كه يك مقدار در اثر برخورد سوزش داره مشاهده ميكنم درمانش چيه؟
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
410
مشکل نعوظ

پنج سال هست مشکل نعوظ دارم گفتید ازمایش انجام دهید انجام دادیم نشونتون دادیم گقتید سونوداپلرانجام دهید انجام دادم نتیجه اش رافرستادم تابی ژحمت راهنمایی کنید مشکل ازچیه...؟؟؟نوبت ریجی اسکن برایه ماه دیگع گرفتم مشاهده پاسخ دکتر
411
الت

چگونه ميتوان الت تناسلي رو قطور و افزايش طول داد
راه حل كلفت كردن الت تناسلي
مشاهده پاسخ دکتر
412
ناباروری شوهرم

سلام اسپرم شوهرم صفره.یعنی سه درصده.خواستم بپرسی میشه واسش کاری کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
413
سایز آلت تناسلی و انحراف

با سلام
به نظرم سایز و قطر آلت تناسلیم کم هستش طولش 11 و محیطش 10
و انحراف هم داره، لطفا بگید که در آینده برام مشکلی ایجاد میکنه یا نه ممنون
همچنین اعتیاد به خودارضایی دارم یک روز در میان یک مرتبه، در آینده مشکلی ایجاد میکنه؟
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
414
افتادگی آلت

با عرض و سلام خسته نباشید خدمت دکتر
دکتر من آلتم انحنای جزیی داره اما خودش مشکلی ساز نیست و مشکل اصلی من اینه که هنگام نعوظ کامل آلتم کامل بالا نمیاد یعنی زمانی که سرپا می ایستم بجای اینکه با بدنم زاویه نود درجه بسازه زاویه چهل و پنج به سمت پایین میسازه یعنی حالت افتادگی داره به سمت پایین.خواستم بدونم باید چیکار کنم جراحی لازمه یا با دارو قابل درمانه
مشاهده پاسخ دکتر
415
زگیل تناسلی

وقت شما بخیر....آقای دکتر من شریک جنسیم زایده های شبیه زگیل تناسلی در اطراف ناحیخ تناسلیش داره و ایشون دیروز توسط دکتر به ازمایشگاه برای نمونه برداری معرفی شده. من هنوز چیزی تو الت تناسلیم ندیدم اما از استرس و ترس سه روزه نتونستم بخوابم . ما 4 بار با هم رابطه داشتیم و همش با کاندوم نبوده همه میگن قطعا من مبتلا شدم و عارضه اش چند هفته دیگه نشون داده میشه . ایشون داره واکسناش و برای منم میگیره. ایا راهی هست ک تا هنوز عارضه بیرون نزده من ازش جلوگیری کنم؟ توروخدا کمکم کنید. چون من شنیدم تا اخر عمرم ناقل میشم حتی اگه درمانش کنم
من برای شما عکس از الت ایشون رو میفرستم
که براتون مشخص کردم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
416
سلام اقای دکتر خسته نباشید \nپسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق ش

سلام اقای دکتر خسته نباشید
پسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق شد و سواراخ دوباره بسته شد و همچنان از سوراخ قبلی ادرار میکرد
در عمل دوم پوستهای دور الت تناسلی از محل ختنه جمع کرده و در دوسمت الت مثل پوست اویزان نگهشون داشتن برای عمل بعدی
الان که 4 سال سن دارد و دوباره میخوام عملش کنم خیلی میترسم که بخیه ها دوباره باز شود و سوراخ زیر بسته نشود
و حس میکنم سایز التش کوچک است به نظرتون سایز الت توی این سن باید چقد باشه چون تازه 4 سالش تمام شده
و اینکه ایا در اینده براش مشکلی بوجود نمیاد
من خوزستان هستم ولی در شهرکرد توسط دکتر محمد رجایی عمل شدن
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
417
سلام اقای دکتر خسته نباشید \nپسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق ش

سلام اقای دکتر خسته نباشید
پسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق شد و سواراخ دوباره بسته شد و همچنان از سوراخ قبلی ادرار میکرد
در عمل دوم پوستهای دور الت تناسلی از محل ختنه جمع کرده و در دوسمت الت مثل پوست اویزان نگهشون داشتن برای عمل بعدی
الان که 4 سال سن دارد و دوباره میخوام عملش کنم خیلی میترسم که بخیه ها دوباره باز شود و سوراخ زیر بسته نشود
و حس میکنم سایز التش کوچک است به نظرتون سایز الت توی این سن باید چقد باشه چون تازه 4 سالش تمام شده
میتونم براتون عکسشو بفرستم ؟؟؟؟
من خوزستان هستم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
418
مشکل در نعوظ

سلام. شق شدگی آلت من دوام ندارد مثلا اگر قبل از آمادگی همسرم نعوظ پیدا شد، تا همسرم بخواهد آماده شود اگر دخول نکنم، نعوظ در کمتر از یک دقیقه از دست میرود و نعوظ مجدد بسیار سخت است، چه باید بکنم.
تا یک سال قبل با تادالافیل 10 مشکل حل میشد ، الان تادالافیل 20 هم جواب نمیده .
دستگاه وکیوم هم استفاده میکنم اما نعوظ با احساس خوب معمولی صورت نمیگیرد و نعوظ مصنوعی است، آن هم نه مثل نعوظ سابق که کاملا آلت شق میشد.
مشکل روانی خاصی ندارم. سن 50 سال. الکل و سیگار مصرف ندارم.
مشاهده پاسخ دکتر
419
تورم آلت تناسلى قسمت ختنه گاه

با سلام ، بنده مدتى پيش خود ارضايى داشتم ،
بعد از اون احساس كردم آلتم خشك شده ، و بعد از دو روز پايين و بالاى آلتم روى قسمت ختنه گاه ورم كرده ، انگار كه آلتم ماهيچه آورده ميخواستم بدونم خطر داره يا خودش خوب ميشه ، ممنون .
مشاهده پاسخ دکتر
420
نهان بیضگی

درود نوزاد 6ماهه نهان بیضگی یکطرفه دارد به نظر شما و در دسترس هم نیست به نظر شما چه مدت برای عمل جراحی صبر کنیم؟?
آیا بیهوشی باعث کند ذهن شدن کودک در آینده ندارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
421
دارو برای جلوگیری از نغوظ شبانه

با سلام اقای دکتر، من توی رویتای در غرب ایران هستم. چند روز پیش عمل انحراف الت رو به روش پلیکاسیون توی یه بیمارستان دولتی انجام دادم.دکتر برام دارو نوشته:
باكلوفن ١٠
استامينوفون ٥٠٠
سيپرفلوكساسين ٥٠٠
ديازپام ٢
اما بازم شبها نغوظ دارم و درد دارم. اگه ممکنه بهم بگید چه دارویی برای جلوگیری از این نغوط مصرف کنم ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
422
روشهای تغییر سایز آلت تناسلی

با عرض سلام، ادب و احترام
آقای دکتر نظر حضرتعالی در مورد تزریق ژل ردکسیس و یا ژلهای دیگر و یا استفاده از دستگاههای کششی بمنظور بزرگ تر شدن آلت چیست ؟
در ضمن برای افرادی که مشکل نعوظ دارند آیا مصرف داروی پاپاورین توصیه میشود یا خیر؟ و آیا امکان تزریق این دارو توسط خود فرد وجود دارد؟
با کمال تشکر و آرزوی موفقیت .
مشاهده پاسخ دکتر
423
مشکل در آلت تناسلی

آیا برای افزایش طول و قطر آلت راه علمی و تایید شده ای وجود دارد برای کسانی که مشکل شدید دارند؟
بنده دچار مشکل شدید از نظر میزان طول و قطر آلتم هستم
به طوری که انجام عمل نزدیکی با همسرم واقعا مشکل ساز هستش
با تمام وجود از نظر انزال هم مشکل دارم
نیاز به ویزیت حضوری هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
424
التهاب پوستی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
متاسفانه حدودا یک ماهی است
در قسمت ختنه پوست به رنگ بنفش در اومده و سفیدک های سفیدی هم که حالت زبر مانند داره به وجود آومده
حدودا یک هفته هستش روی گوشه کلاهک به اندازه نخودهم برجستگی به رنگ بنفش گوشتی در اومده و احساس میکنم داره بزرگ میشه
مشاهده پاسخ دکتر
425
جراحی

سلام،میخواستم بدونم برای جراحی تخلیه چربی های اطراف الت باید چه اقداماتی رو انجام بدم و به کجا مراجعه کنم،قیمت تقریبی این جراحی هم میخواستم بدونم،ممنون
اطلاعات کافی برای این جراحی رو از کجا میتونم بدست بیارم
مشاهده پاسخ دکتر
426
کوچکی آلت

میخواستم بدونم راه های افزایش خون رسانی به اندام تناسلی چیست مشاهده پاسخ دکتر
427
کجی الت

سلام آقای دکتر من ۲۵ سالم هست و این که چند وقتی هست گه فکر میکنم التم کمی به چپ متمایل شده است البته این کجی تو حالت نعوظ خیلی کم است و تقریبا معلوم نیس ولی تو حالت معمولی خیلی مشخص است این را هم موقعی که ادرار کردم فهمیدم که متمایل به چپ بیرون میریزد(با عرض معذرت) و این که قبلا هم خود ارضایی داشتم .میخواستم ببینم ایا رابطه ای بین این کجی و بیماری پیرونی وجود دارد یا خیر این را هم بگویم که در حالت نعوظ دردی ندارم و این که تا به حال هم چیز سفتی را زیر التم حس نکردم. و ایحالا نمدانم چه کار باید بکنم. مشاهده پاسخ دکتر
428
الت تناسلی و زخم زبان

سلام اقای دکتر ببخشید من حدود 5 ماه قبل یک رابطه سکسی و سکس دهانی با خانومی ناشناس داشتم بعد از اون روز زبانم زخم سفید شد و کلاهک الت تناسلیم هم دور و برش جوش های ریز بیرون زده و ضربان قلبم هم به شدت تند میتپه پیش دکتر زیاد رفتم ندونستن چیه اینجا دکتر خوبی نداریم پماد بتامتازول و هیدروکورتیرون رو مصرف کردم بدترش کرده لطف کنین بگین بیماریم چیه؟ ایا ضرر داره؟ دارویی بگین مصرف کنم خوب بشم 5 ماهه دارم دیوونه میشم مشاهده پاسخ دکتر
429
غدد

به صورت اتفاقی وبا لمس بیضه متوجه شدم که توده ای کوچکتر از بیضه هم در کیسه بیضه وجود داره بدون هیچ علامتی و دردی با وارسی دقیق تراحساس کردم غده ازبین رفت زیر دستم نگرانم وحساس شدم که این توده چه بوده ؟؟؟
برای رفتن به چکاپ باید سونوگراف مراجعه کنم یا اینکه نیاز. نیست،؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
431
انحراف آلت تناسلی

آلت تناسلی همسرم مادرزادی انحراف به چپ دارد در رابطه زناشویی هیچ مشکلی نداریم.آیا این انحراف به مرور زمان بیشتر نمیشود؟و آیا احتمال دارد این بیماری به فرزندمان هم به ارث برسد؟ مشاهده پاسخ دکتر
432
تبخال

تبخال ناحيه تناسلي
تبخال ناحيه تناسلي ممكن است اول به شدت روي لبها و دهان بروز كند بعد نزديك به مقعد ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
433
افزایش آلت تناسلی

کوتاهی و حجم آلت تناسلی و زود انزالی مشاهده پاسخ دکتر
434
انحراف الات تناسلی به سمت بالا و پنهان شدن آلا به داخل رفته فقط سر الانم نمایان میباشد

سلام 65 ساله که مدت سه سال است الاتم درحال سفت شدن به داخل رفته فقط سر الانم بیرون میباشد در حالت نزدیکی نمی توانم و انحراف به سمت بالا میباشد احتیاج دارد تصویر خوابیده با درحالت بلند شده برای شما بفرستم یا مراجعه حضوری نیاز دارم منزل اهواز مشاهده پاسخ دکتر
435
کوچیک شدن آلت تناسلی

با عرض سلام آقای دکتر من 53سال سن دارم و 4سال هست که مجرد هستم 1سالی میشه توجه کردم آلت تناسلی من کوچیک شده ولی از نظر اسپرم وچیزای دیگه مشکلی ندارم لطفا راهنمایی کنید فکرم رو خیلی درگیر کرده ممنون مشاهده پاسخ دکتر
436
هیدروسل کودک 19 ماهه

با سلام خدمت شما
پسر 19 ماهه دارم که تقریبا یک ماهه متوجه شدیم بیماری هیدروسل دارد. به این صورت که بیضه سمت راستش باد کرده. او را نزد متخصص مجاری ادراری بردیم فورا گفتند احتیاج به عمل دارد. ازش آزمایش و سونوگرافی گرفتیم که نتیجه اش هیدروسل خفیف است.
نتیجه رانزد متخصص اطفال بردیم گفتند یک ماه و نیم دیگر صبر کنیم احتمال دارد خودش خوب شود و در جراحی عجله نکنیم.
عکس سونو و آزمایش را هم برایتان می فرستم.
حالا ممنون می شوم تشخیص شما رو هم بدانم.
اگر عمل نشود برای همیشه همین طور خفیف می ماند؟ یا احتمال دارد شدید شود؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
437
رگ اضافه داخل آلت

یه رگ به صورت زبر که میشه با دست گرفت مثل اینکه یه چیزی مثل طناب پیچ خورده گذاشتی توش چند روزه به وجود آمده
سوزش ادرار کم شدن میل جنسی و انزال کم و زود انزالی
مشاهده پاسخ دکتر
438
آلت تناسلی

4روزه پایین کلاهک آلت تناسلی ورم شدیدی کرده این ورم دقیقا دوروز بعد از نزدیکی ک داشتم شروع شد در هنگام نزدیکی ب دلیلی خونریزی همسرم نتوانستم ادامه دهم و سریعا ب حمام رفتم ولی دلیلشو نمیدونم ک دوروز بعد چرا دور آلتم ورم شدیدی کرد ورم از قسمت ختنه گاه هست و به قدری زیاد است ک نزدیکی هم ممکن نیس و آلتم را خیلی بد شکل کرده خواستم بدونم چیکار باید بکنم ممنون میشم کمکم کنید
سوال درباره آلت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
439
سلامتی آلت جنسی

باسلام آقای دکتر من با آقایی میخوام ازدواج کنم که ایشون بهم گفت تو بچگی ختنه کردم ولی الان که 29سالشه برای چکاپ رفته دکتر و دکتر بهش گفته که آلتت بلنده و همسرت ممکنه اذیت بشه بیا و برات دوباره انجام بدم...ایشونم برام عکس آلتشو فرستاد و من خیلی از کارش ناراحت شدم.... خیلیم پسر خوبیه از همه لحاظ حالا بنظرتون این برام در آینده مشکل ساز میشه؟
خودش میگه از لحاظ ظاهری نسبت به قبل تغییر کرده من خواستم باهاش بهم بزنم گفت منو ببخش که عکس دادم نمیخوام بخاطر یه سو تفاهم کوچیک از دستت بدم.حالا نظر شما چیه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید تا در آینده به مشکل بر نخورم؟آیا امکان بچه دار شدن هست؟ظاهر آلت ایشون عادیه؟ممکنه تحریک بشه و ارضا بشه؟ یا رابطه جنسی موفقی داشته باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
441
انحراف آلت تناسلی

Saeed Kh:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر جباری.
آلت تناسلیم انحراف به سمت بالا داره. میخواستم ببینم نیاز به عمل جراحی داره یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
442
زگيل تناسلي

چند وقتيه اين ضايعه روي التم ايجاد شده، ميخواستم ببينم چيه؟ مشاهده پاسخ دکتر
443
از بين رفتن هوس

وقتي نزديكي ميكنم بعد دو دقيقه ميل جنسيم پاين مياد اگه راه داره لطف كنيد بگيد
سيگار قليان ميكشم
هيچ قرصي مصرف نميكنم
بعضي وقتا مشروب ميخوردم
٢٦سالمه
مشاهده پاسخ دکتر
444
درد الت تناسلی

سلام اقای دکتر چندوقیه قبل از نزدیکی وقتی به حالت نعوظ میرسم درد خفیفی رو در الت تناسلی حس میکنم ولی در هنگام نزدیکی با مشکل یا دردی مواجعه نمشم فقط قبل از نزدیکی با این درد خفیف مواجعه میشم خواستم بدون برام مشکلی پیش اومده؟ مشاهده پاسخ دکتر
445
سوراخ الت

سلام من ۱۴ سالمه سوراخ التم های داره به سمت پایین بزرگ تر میشه خیلی نگرانم چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
446
راه درمان

با سلام
لكه سفيدرنگ به صورتيكه شبيه پوست تازه وشفاف رنگ مي باشد بر روي آلت تناسلي مدت ٣ ماه است ايجاد شده
مشاهده پاسخ دکتر
447
کجی آلت

سلام دکتر، بنده مدتیه خیلی نگرانم که کجی آلتم برام مشکل ساز بشه. یه عکس خدمتتون فرستادم خواستم ببینید و بگین مشکل ساز هست یا خیر و این که این میزان کجی چند درجست. مشاهده پاسخ دکتر
448
الت تناسلی

نقاط ریزی که رو الت تناسلی است چطور باید برطرف بشه و برای رعایت بهداشت از چه چیزی استفاده کنم
اندازه طبیعی الت تناسلی باید چقد باشه
مشاهده پاسخ دکتر
449
سستي آلت تناسلي

با سلام خسته نباشيد آقاي دكتر
من نوجوان 17 ساله هستم و سه روزه يعني تاريخ 1396/7/10 آلت تناسليم سست شده و كاملا نعوظ نميشود و شل ميشود و با درد بيضه همراه هست بيضه چپم.
ممنون ميشم هرچه زودتر جواب بدين
مشاهده پاسخ دکتر
450
سست شدن آلت تناسلي

با سلام خسته نباشيد آقاي دكتر
من نوجوان 17 ساله هستم و سه روزه يعني تاريخ 1396/7/10 آلت تناسليم سست شده و كاملا نعوظ نميشود و شل ميشود و با درد بيضه همراه هست بيضه چپم.
ممنون ميشم هرچه زودتر جواب بدين
مشاهده پاسخ دکتر
451
خارش الت

سلام و درود. درمان خارش آلت "مخصوصا نزدیک نوک آلت که منجر به قرمزی پوست و زخم سطحی بر روی آلت ، خشکی و زخم سطحی بر روی نوک میشود و همچنین درد و سوزش مخصوصا در هنگام استفاده از کاندوم چگونه است؟ قابل ذکر است هیچگونه عفونت تاول جوش و یا .... مشاهده نمیشود !
پماد ، کرم و ... خاصی پیشنهاد میشود یا باید جهت ویزیت مراجعه نمود ؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
452
راههاي بزرگ كردن آلت تناسلي

با سلام
آيا راهي براي بزرگ تر شدن آلت تناسلي هست؟ اگر هست راههاي درمانشو بگيد. و وم اينكه براي زود انزالي درماني وجود داره؟ ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
453
نقاط حساس آلت

سلام.شامپو بدن استفاده کردم.چند نقطه از زیر حشفه و کنارِلبه ی حشفه تحریک شده و موقع برخورد با لباس زیر حالتِ سوزش داره و لی برجستگی نداره..کمی قرمزی داره..چطور مشکلو حل کنم...باشستشو حل نشده و 5 روزه مشاهده پاسخ دکتر
454
مشکل نعوظ

پنج سال هست که آلت تناسلیم مشکل نعوظ دارد.طبق راهنمایی شما آزمایش کامل انجام دادم نتیجه رابرای شمافرستادم گفدید طبق نتیجه ازمایش مشکل خاصی نداره وباید ریجی اسکن و سونوگرافی داپلرعروق کاورنوزال باتزریق پاپاورین انجام دهم.من ساکن بوشعرهستم واصلا ادرس های تهرات راخوب بلدنیستم.چون خانمم قم دانشجو هست و کامل انجارابلدهست .قم میتوانم ازمایش هایی که گفتید راانحام دهم.میخواستم بپرسم اگرقم این ازمایش ها راانجام دهم ازنظرشما قابل قبول هست؟؟ادرس سونوگرافی درقم اگه میشود که اینهاراانحام میدهدبی ژخمت بدهید؟؟یاحتماتهران بایداین ازمایش هاراانحام دهم تاشماقبول کنید؟؟باانجام این سونوگرافی و ریجی اسکن ایاخوب میشم یادلیل مریضیم مشخص میشود؟؟امیدی هست بااین ازمایش ها نتیجه بگیزم؟؟اگرهم حتما شما میفرمایید تهران این ازمایش ها راانجام ذهم بی زحمت ادرس جاییکه ازنظرشما مطمعن هست بفرستید تاتهران انجام دهم ؟؟بعذاینکه این ازمایش ها راانحام دادم حضوری حتما بایدبیایم و نتیجه رانشانتان دهم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
455
کجی الت تناسلی

سلام آقای دکتر من ۱۸ سالم هس به خاطر عکس هم عذر می خواهم ولی فقط چون خیلی نگران بودم مجبور شدم بفرستم به نظر شما این کجی الت هستش؟ من قبلا به مدت ۴ سال خود ارضایی داشتم یعنی میتونه از خود ارضایی باشه؟ و چون به نظر خودم قبلا اینطوری نبوده، البته الت من از اول هم کمی به سمت چپ بوده ولی الان فکر میکنم بیشتر شده در ضمن من اگه الان التم را به سمت چپ در همان حالت نعوض فشار بدم یا بچرخانم همان طوری در سمت چپ میماند در صورتی که اگه به طرف راست فشار بدم دوباره به وسط بر میگردد در عکس فشاری وارد نکردم و فرم طبیعی خودش است ولی من حس میکنم در حالت طبیعی هم کمی به چپ متمایل است. اینم بگم که من درد ندارم بعد یک چیز دیگر اگر پیرونی باشد درد حتمی است؟ و این که اول درد احساس میشود و بعد کجی اتفاق می افتد؟ چون من دردی نداشتم ولی الان حس میکنم که کجی اتفاق افتاده. مشاهده پاسخ دکتر
456
مشخص بودن آلت تناسلی زیر لباس

سلام آقای دکتر
من 40 سال سن دارم. آلت تناسلی‌ام به شکل بدی در زیر لباس جلب توجه میکنه که باعث خجالتم میشه (بدون حالت نعوظ و در حالت طبیعی)
البته بنظر خودم دلیلش سفتی بیش از حد معمول کیسه بیضه‌ها‌ست. خیلی کم پیش میاد شل بشه(هوا سرد باشه یا گرم تقریبا همیشه سفته).
حدود 10 ساله یکباره اینجوری شدم قبلا شکل کاملا عادی داشت.
ممنون از لطفتون?
مشاهده پاسخ دکتر
457
اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی

اختلال نعوظ و سرد مزاجی جنسی
در حین مقاربت دچار استرس شده و نعوظ از بین میرود در ضمن میل به مقاربت بسیار کم شده
مشاهده پاسخ دکتر
458
عدم نعوظ

با سلام من ۲۳ ساله هستم میخاستم ازدواج کنم ولی مشکل عدم نعوظ دارم درمان های موقت وجود دارد میخاستم بدونم تا چه سنی این درمان ها جواب میدهد؟من تا چه سنی با همسرم توانایی نزدیکی دارم ؟ ممنون میشم جواب بدید چون نگران هستم مشاهده پاسخ دکتر
459
الت تناسلی

فهرست- صفحه اصلی- تماس با دکتر کرمی- درباره دکتر- نوبت دهی اینترنتی- پرسش و پاسخ از دکتر- لیست پرسش ها- پشتیبانیf t r  021-22642744

نشانی‌ما

تماس‌باما

بخش های سایت- صفحه اصلی- کلیه- - کیست های کلیه- - بیماریهای کیستی ارثی کلیه- - نارسایی کلیه- - عفونت کلیه- - سنگ های کلیه- - تومورهای کلیه- حالب- - سنگ های حالب- - تنگی های حالب- - انسداد های حالب- مثانه- - عفونت های مثانه- - سنگ های مثانه- - تومورهای مثانه- - برگشت های ادراری- مجرای خروجی- - پروستات- - سنگ های مجرا- - تنگی مجرا- - بیماری های آمیزشی- بیضه- - واریکوسل- - هیدروسل- - بیضه پایین نیامده- - تومورهای بیضه- بیماریهای جنسی- - تبخال تناسلی- - زودانزالی- - زگیل تناسلی- - سوزاک- - طول آلت تناسلی مردان- - کجی آلت تناسلی

مشاوره پزشکی

توسط دکترحسین کرمی 29بهم1392


مشاهده پرسش s90rx736348ناراحتی الت تناسلی

بدون نام

بیماریهای جنسی

مدتی نزدیک به یکسال است که تقریبا طی سه مرحله عارضه ای روی الت ام ایجاد شده به این شرح میباشد:

روی حشفه ، و دور کلاهک آلتم . و معمولا در دو محدوده طرفین ختنگاه ابتدا بصورت پوست اندازی ورقه ای و سپس زخم و تکرار آن .
که موقع نزدیکی بدلیل تماس سرخگون میشود.
که اولین بار با مراجعه به پزشک و تجویز داروهای پوماد تریامسینولون ان ان همراه با قرص های سیپروفلوکساسین و میترونیدازول 
و
نیز آمپول های هیستادیک و تریامسینولون 
برطرف گردید.
منتها مجدا بعد از یه یکی دوماهه دیگه باز هم این عارضه عود کرد 
که
اینبار نیز با جلوگیری از انجام نزدیکی ومقاربت توام با استفاده از پوماد تریامسینولون ان ان برطرف گردید.
اما 
هروقت زمانهای نزدیکی را با خانومم کم میکنم و بدون استفاده از کاندوم انجام میشه این عارضه مجدا ایجاد میشه.
سوال اینکه .
این چیست ؟
علت بوجود امدنش چیست ؟
و
چه شکلی میشه خلاص شد.
و یه مشکلی هم که احساس میکنم اینکه
اب منی ام هم کم و جهش اش هم کمتر شده
مشاهده پاسخ دکتر
460
مشکل نعوظ

پنج سال هست ازدواج کردیم مشکل نعوظ دارم اصلا بلندنمیشه نه درخواب نه صبخ ژود نه بیداری...موقع عقد این مریضی دچارشدم.شماگفتید ازمایش بدم چکاپ کامل بفرستم تامشکلم رابگویدد ازمایشم راانحام دادم ازتون درخواست میکنم بگویدپ مشکل من چیه؟؟؟ازازمایش میشه فهمید؟ مشاهده پاسخ دکتر
461
مشکل در ختنه

سلام جناب دکتر
پسرم رو در 55 روزگی ختنه کردم دکتر پوست رو برید و بعد یک نخ بست دور آلت بعد از مدتی پوست اضافه افتاد ولی الان که پسرم 4 ماه هست متوجه شدم که پوست قسمت برش خورده به کلاهک آلت جوش خورده به دکتر دیگری مراجعه کردم و ایشان گفتن پوست زیرین بخوبی برش نخورده و باعث این مسئله شده پوست رو با فشار دست جدا کردن و مقداری خون آمد و یک پماد به اسم تتراسایکلین دادن و الان 4 روزه که پماد رو روزی 3 بار به آلت نوزاد میزنیم
ولی همچنان مشخصه که بعضی از قسمتهای پوست زیرین هنوز به کلاهک متصله خیلی باعث نگرانیم شده از شما خواهش دارم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
462
کجی آلت

سلام من پسری ۱۸ ساله هستم. تقریبا چند ماه پیش در طرف راست التم یک چیزی شبیه به رگ که از سر تا ته التم کشیده شده رو حس کردم که البته تشخیصشم تو حالت معمولی(بدون نعوظ) خیلی سخته ولی الان حدودا یک ماهی هست که به نظرم میرسه التم خیلی ناچیز به سمت چپ متمایل شده یعنی یه جورایی از سر اسفنجی به سمت چپ چرخیده. البته من تا جایی که یادم میاد یک کمی به سمت چپ بوده ولی من از موقعی متوجه شدم ادرارم به سمت چپ متمایل شده به این که این کجی از الت هس شک کردم. حالا به نظر شما این میتونه از بیماری پیرونی باشه (با توجه به برجستگی شبیه رگ طرف سمت راست)؟ اینم بگم که در حالت نعوظ این کجی اصلا به چشم نمی آید ولی تو حالت معمولی بیشتر به چشم می آید. از اون جاییم که ۱۸ سالم هس خیلی میترسم این پیرونی باشه چون تو این سن خیلی غیر طبیعی هس.
مرسی از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
463
درد و ورم آلت تناسلی

سلام من به بیماریه لینکن پلان دچار شدم که روی بدنه آلتم هم زده بعد از نزدیکی اون قسمت زخم میشه و درد میگیره اما الان مشکل این نیست بار آخر حتی زخم هم نشد فردای بعد از نزدیکی پایین سر آلتم باد خیلی زیادی کرد و 2روزه درد زیادی میکنه و ورم هم هست .چاره چیه ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
464
بيضه

سلام
من آلتم در حالت نعوض بسيار خوب است و گاهي به ١٧ سانت هم ميرسد
اما بيضه ام كوچك است
در هنگام انزال هم مشكلي ندارم و هم حجم مني و ميل جنسيم خوب هست
حالا نميدونم براي بزرگ كردن بيضه بايد چيكار كنم پروتز يا قرص يا ...
سال كنكور چاقي هم گرفتم نميدونم شايد ربط داشته باشه ران ها و شكم و پهلو زياد چاق شدن
قد:١.٩٣
وزن:١٣٠
دكتر لطفا راهنمايي كنيد و كامل برام توضيح بديد كه چيكار كنم
پروتز فكر كنم خوب باشه
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
465
نیاز به عمل هست ؟

با سلام. مردی هستم 30 ساله موقع نعوذ آتلم به سمت چپ کج میشود . میخواستم ببینم نیاز به عمل دارد یا خیر ؟ عکس برایتان ارسال خواهد شد ممنون مشاهده پاسخ دکتر
466
جنسی

مدتی یک هفته شده که وقتی با همسرم میخواهم نزدیکی داشته باشم آلتم میخوابه ویا نعوظ ندارم ومجبور به خود ارضایی بشم والتم رخوه داره مشاهده پاسخ دکتر
467
سوراخ آلت تناسلي

سلام سوراخ آلت تناسلي من خيلي گشاد هست و من نگرانم كه برام مشكلي پيش بياد...مجرد هستم و ٣٢ سالم هست..لطفا راهنماييم كنيد.. مشاهده پاسخ دکتر
468
رنگ مایع اسپرم

سلام ببخشید من از وقتی که به سن بلوغ رسیدم تا الان مایع منی من رنگش انگار لیمویی پرنگ هستش به رنگ زرد و آیا این حالت رنگ اسپرم بر روی باروری اثر میگذارد ؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
469
بیماری ایپیسپادیاس

سلام آقای دکتر بنده بیماری ایپیسپادیاس دارم و سوراخ خروجی ادرارم روی آلت تناسلی قرارگرفته شده است وحدود هشت ماه هست که عمل کرده ام و خروجی رابه سر آلت تغییر داده اند اماهنوز سوراخ قبلی جایش مشخص است اکنون هم درسن ازدواج هستم وعلاقه زیادی به تشکیل خانواده دارم میخاستم بپرسم باعمل زیبایی میشود فقط سوراخ روی کلاهک را پوشاند که طبیعی بنظربرسد.
آیا نیزممکن است که باعمل پروتز بتوانم آلت تناسلی معمولی داشته باشم که طبیعی بنظربرسد
مشاهده پاسخ دکتر
470
تمام

سلام اقای دکتر من 30 سالمه آلت تناسلیم خیلی دیر به حالت نعوظ میرسه لطفا راهنمایی کنید
وقتی با جنس مخالف هستم خیلی دیر نعوظ پیدا میکنه
مشاهده پاسخ دکتر
471
درد بيضه

سلام من هفده سالمه
امروز يه مشكل تو خودم ديدم كه دفعات قبل هم واسم پيش اومده بود اما فكر ميكردم كه مشكلي خاصي نيست
مشكل من اينه كه هروقت پيش يه دختري ميشينم ( رابطه فقط در حد صحبت و گاهي هم لمس كردن) به نعوذ ميرسم...تا اينجا مشكلي نيست و عاديه ولي بعدش كه دختره ميره و آلتم از حالت نعوذ در ميام بيضه هام و شكمم (زير ناف) شروع به درد كردن ميكنه و يه اشاره كوچيك هم كافيه كه بيضه هام تشديد بشه دردش و بايد بشينم يا دراز بكشم تا ساعتي تا خوب بشم.... از طرفي هم خجالت ميكشم ب خانوادم بگم ديگه به اينترنت پناه اوردم تا با شما اشنا شدم-ممنون ميشم جوابمو بدين
مشاهده پاسخ دکتر
472
شکل ظاهری آلت

قسمت پایین آلت نازکتر از قسمت بالا بوده،و طول آلت نیز کوتاه است.آیا روشی برای اصلاح وجود دارد؟
آلت از پایین (هم در حالت ایستاده و هم در حالت خوابیده) به سمت راست میخوابد (انحنا ندارد).برای اصلاح این مورد هم راه حلی وجود دارد؟
بیضه ها در حالت نعوظ به سمت جلو کشیده می شود که آلت را کوتاه تر نشان میدهد و بیضه چپ بالاتر از بیضه راست قرار دارد.آیا این جلو آمدن طبیعی است؟
مشاهده پاسخ دکتر
473
آلت تناسلی

سلام با تشکر از راهنماییتون.
آقای دکتر آلت تناسلیم هنگام که نعوظ پیدا میکنه دچار کشیدگی زیادی میشه, تقریبا با بدنم موازی میشه ینی به سمت بالا میاد آیا بخاطر اینه که ممکنه هنگام ختنه پوست آلتمو بیش از برداشتن. البته احساس درد ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
474
سوال در مورد جوش های ریز آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
وقت شما بخیر
ممنون به خاطر وقتی که میذارید .
من 25 سالمه روی بدنه ی آلت تناسلیم چند تا جوش خیلی ریز هستن که تقریبا از یکی دو سال بعد بلوغ ایجاد شدن
اول یکی بعد بعد چند سال بعدش شد دو سه تا . ولی ثابت مونده . جسارتا این جوش ها چی هستند و آیا باید نگران شون باشم ؟ درمانی داره ؟
سپاس فراوان .
مشاهده پاسخ دکتر
475
انحنای آلت تناسلی

من دچار بیماری انحنای آلت هستم و میخوام عمل بشم میخواستم از قیمت عمل ، مدت عمل و زمان بهبودی کامل رو بدونم و شرایط کلی عمل رو با تشکر
همچنین میخوام چربی های انتهای آلتم رو بگیرم تا افزایش طولی داشته باشه البته من قبلا توسط شما معاینه شدم کل قیمت و کلیه شرایط عمل رو لطفا برام توضیح بدید سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
476
تورم در رگ های آلت تناسلی و دانه سفید پشت کلاهک

با عرض سلام خدمت جناب دکتر عزیز.امروز صبح ک از خواب بیدار شدم رگ های زیر کلاهک متورم شده و قبلا یک قسمت خیلی کوچک از رگ زیر کلاهک متورم بود چند ماه.الان وسط آلت و رگ زیر کلاهک ب صورت دور کلاهک و رگ های پشت الت متورم شده و بعضی موقع ها در قسمت پایین شکم سمت راست و چپ درد دارم.و یک مشکل دیگه ای هم ک دارم در پشت سر کلاهک چند عدد دانه سفید زده شاید چند سال هست.سابقه بیماری خاصی هم ندارم و دارویی هم مصرف نمیکنم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
477
وازکتومی

سلام خدمت دکتر عزیز
اینجانب 28 ساله متاهل و دو فرزند دارم قصد وازکتومی دارم وقتی توی صفحات مجازی تحقیق میکنم خیلی ها از عوارض بعدش گفتن. میخواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
478
كج بودن الت تناسلي

سلام اقاي دكتر
من چند وقتي هست كه متوجه كجي در الت تناسلي شده ام و از اين موضوع كه ايا مشكل ساز خواهد شد يا خير ( در ارتباط جنسي با همسر) كمي نگران هستم
البته در شُرف ازدواج هستم
اين كجي در خروج ادرار هم مؤثر هست و گاهي اوقات كه به حالت نعوظ كامل ميرسد پيچشي در خروجِ ادرار احساس ميكنم
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد كه علت اين كجي چيست و چه راهكاري وجود دارد.
سپاسگزارم ز شما
مشاهده پاسخ دکتر
479
فشار به الت تناسلى بعد از زور زدن يا جسم سنگين بلند كردن يا مدفوع با فشار

با سلام خدمت دكتر جبارى
اقاى دكتر بنده ٢٣ سال سن دارم و سال پيش عمل واريكوسل كردم بعد از عمل درد در بيضه برام به وجود اومد كه خيلى اذيت بودم نميتونستم ورزش كنم يا چيز سنگين بلند كنم بعد از ٨ ماه رفتم باشگاه بدنسازى كه ديدم هنگام بلند كردم جسم سنگين حتى خيلى خيلى سبك به التم فشار مياد،يا اينكه هنگام ادرار كردم بر اثر فشار التم كش مياد همينطور براى مدفوع كردن خواستم راهنماييم كنيد بخدا اقاى دكتر اين مشكل تمام زندگى منو مشغول به خودش كرده و حتى افسردگى دارم ميگيرم
خواهشمندم و ملتمسانه ميخوام جواب سوال منو بديد و بدونم علت چيه
خيلى خيلى ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
480
در مورد چربی دور الت

سلام و ارادت
علت اینکه التم دیر بلند میشه ازچیه ؟
قبلا التم 17سانت بوده ولی الان شده 12:5سانت ,چربی دور التم را گرفته چکار کنم.؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
481
ناتواني جنسي

سلام
من آلتم به حالت نعوذ نميرسه و يه جورايي اصلاً حسش نميكنم در حالي كه دلم ميخواد سكس داشته باشم اما موفق نميشم ودر آلتم احساس كوچيكي ميكنم طوري كه موقع نشستن خودشو ميكشه تو ومواقعي كه قرص مصرف ميكنم تا سكس كنم فورا أرضا ميشم،لطفاً راهنمايي كنيد...؟
مشاهده پاسخ دکتر
482
کمک برای درمان عدم نعوط

با سپاس از شما
42 ساله هستم که از بدو جوانی متوجه عدم نعوظ آلت تناسلی در خودم شدم
نعوظ صبحگاهی دارم و هیچگونه بیماری ندارم
در برابر شریک جنسی در دقایق اولیه نعوظ نه چندان قوی و آن هم به مدت چند ثانیه و گاهی اوقات رخ میده که بلافاصله از بین میره
و الان هم فقط از طریق قرص سلیندنافیل قادر به نزدیکی هستم .هر چند که زودانزالی شدید هم دارم که مجبور به استفاده از کاندوم و اسپری میباشم
چند بار آزمایش دادم و همگی سالم بودم
با توجه به عوارض قرص سلیندنافیل خیلی دوست دارم که درمان دیگه ای را انجام بدم
آیا امکان درمان هست؟
تو اینترنت دیدم داروی vitaros که بر پایه آلپروستادیل میباشد از دهانه آلت به صورت قطره وارد آلت میشود که متاسفانه نتونستم تهیه کنم
آیا میشه تهیه کرد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
483
الت تناسلی

سلام خسته نباشید عرض میکنم،اقای دکتر جسارتا میخواستم بدونم این انحنایی که الت بنده رو به بالا داره میزانش طبیعیه یا خیر،عکس روهم براتون ارسال کردم مشاهده پاسخ دکتر
484
زخم آلت تناسلی

مردی هستم 37 ساله حدود 20 روز قبل لکه های قرمز رنگی به شکل حلال بر روی سر آلتم ایجاد شده بود و حدود 15 روز پیش برای آزمایش اسپرم خود ارضایی داشتم که باعث ساییدگی پوست آلتم شد فکر کردم خودش خوب میشه که نشده از ان به بعد بانداژ کردم که باعث شد آب زردی روی زخم ها بیاد بعد از اون بازش کردم پوست روش خشک شده و به رنگ قرمز تیره ولی آب بهش بخوره باز همون زردی روش ایجاد میشه قرص آموکسیسیلین خوردم
آیا باید چرک خشک کن و کرمی مصرف کنم لطفا راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
485
عوارض فلوتامید وبی میلی جنسی

ممنونم از پاسختون اقای دکتر..میخواستم بدونم با قطع کردن این داروها(فلوتامیدوسیپروترون استات)دوباره همسرم به حالت قبل برمیگرده...؟؟خیییلی نگرانم..
مشکلی براش به وجود نمیاد..؟؟؟چقد زمان میبره تا خوب بشه..؟؟؟جای نگرانی وجود نداره؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
486
جوش ریز روی آلت تناسلی

سلام
مدتی است روی آلت نزدیک به کلاهک آن و همچنین روی کلاهک چند عدد برجستگی مثل جوش ریز ایجاد شده که کمی در حالت نزدیکی سوزش ایجاد میکند در ضمن کمی پوست بدنه آن در قسمت جوش ها پوستش خشک و گاهی پوست پوست میشود در ضمن من متاهل و هیچ رابطه مشکوکی ندارم ممنون از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
487
اگه میشه لطفا راهنماییم کنید

با سلام
من 12 سال دارم
الت تناسلیم خیلی کوچک است بطوریکه داخل بدنم میره و با دست بیرون میارم بیضه هام مشکل ندارن
مشاهده پاسخ دکتر
488
تبخال تناسلي

سلام بعد از تجويز قرص والا سيكلويو١٠٠٠ كه خود دكتر دادن درد دارم تو كشاله پام
و اينكه قرص را تا كي مصرف بكنم دفه بعدي همين دوزو بگيرم
مشاهده پاسخ دکتر
489
انداره آلت و التهاب پوست سر آن

سلام دکتر بینهایت سپاس گذارم بخاطر وقتی که میگذارید من 21سال دارم و آلتم در حالت شل خیلی کوچک و گاهی اوقات کاملا مهو میشود و در حالت شق طولش 10 سانت میرسد آیا غیر طبیعی است و میخواستم بدونم راه بزرگ کردن طولش چیه؟ و مشکل دیگر این که در ناحیه سر آلت یک قسمت ان التهاب دارد و مثلا موقعی که دستم را روی ان میکشم یا لباس روی ان ناحیه کشیده میشود حساس است و کمی میسوزد و این اذیتم کرده اگر راهنمایم کنید ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
490
الت تناسلی

سلام.من واریکوسل دارم که یه بار عمل کردم و بعد دو سال بازم دارمش ازمایش اسپرم و سونو بیضه هم عکس دادم. مشکلی که الان پیدا کردم اینه که در حالت نعوض کامل تو نزدیکی الت تناسلی کامل شل میشه . و درد کمی هم از سمت بیضه سمت چپ دارم اون لحظه.
؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
491
استفاده از كاندوم وكاهش ميزان شهوتم و همچنين دير ارضا شدنم

من وقتي توي رابطه از كاندوم استفاده ميكنم ميزان شهوتم كم ميشه و ديرتر ارضا ميشم در صورتي كه زماني كه از كاندوم استفاده نميكنم ميزان شهوتم بالاست، چه كاري انجام بدم ؟؟ اگه اتفاقي افتاد و مايع مني داخل ريخت چه كاري كنم؟؟
براي دير ارضا شدنم هم گفتيد كه قرص هست كه ارضا شدنم رو سريع ميكنه اسم اون قرص چي هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
492
کمبود میل جنسی و بزرگ نشدن الت

سلام. من امیر هستم 38 ساله. متارکه کردم.تا یکی دو سال پیش خیلی گرم بودم و به راحتی تحریک میشدم و آلتم سریعا بزرگ میشد. البته دچار زود انزالی بودم و معمولا بعد از مدت 5 دقیقه شایدم کمتر ارضا میشدم اما معمولا بعد از یک یا دو ساعت کاملا توانایی رابطه بار دوم داشتم و معمولا بار دوم خیلی طولاتی تر بود ارتباطم و معمولا یک رابطه کامل داشتم. اما گاهی اوقات قرص اریکتو مصرف میکردم . اما در یکسال اخیر کم کم سرعت تحریکم کمتر شده و البته در مواردی که تصمیم به نزدیکی میگرفتم معمولا تحریک میشدم و مشکل عدم تحریک نداشتم. اما در یک ماه گذشته چندبار که قصد نزدیکی داشتم وسط رابطه آلتم کوچک شد و به سختی تونستم نزدیکی داشته باشم. بطوریکه تو این چند روز با دیدن فیلم هم تحریک نشدم و آلتم بزرگ نشد.‌هفته پیش یک بار تحریک شدم و آلتم بزرگ شد اما تا امدم دخول انجام بدم خوابید . بعد که قرص مصرف کردم البته بدون لذت زیاد و به سختی رابطه داشتم . لطفا راهنمایی کنید.‌ مشاهده پاسخ دکتر
493
بی میلی جنسی

سلام همسرم از قرص فلوتامید وسیپروترون استات استفاده کرده به علت ریزش مو...الان یه ماهه که دارو خورده دچار بی میل جنسی شده...مشکلش چطور حل میشه؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
494
بابت کوچک بودن الت تناسلی

سلام وخسته نباشید دکتر جان من سال هاست که از کوچیکیه التم رنج میبرم ومتاهل هستم وکمی چاق هم هستم ولی بازم مطمن هستم که اگه لاغرم بودم خیلی تاثیری نداشت وهر مردی دوست داره دررابطه جنسی لذت ببره وتمام لذت بردنشم التشه ومن خیلی حالم گرفته از این موضوع بارهاشده گریه شدم که چرا من باید اینجور باشم وحتی خجالت میکشیدم به کسی بگم شما یک لطفی کن یک راهی بهم بگین بنده کرمان هست محل زندگیم اگه وزنه بهش اویزون کنم امکان داره فرقی کنم متولد 69 هستم خاکتم دکترجان بگو چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
495
اختلال نعوظ

سلام آقای دکتر، من 37 ساله هستم، 10 ساله که متاهلم. حدود یک سال و نیمه که برای درمان اختلال نعوظ اقدام کردم. به دکتر مراجعه کردم، سونوگرافی نوشت و نتیجه سونوگرافی نشتی وریدی آلت رو نشون داد. دکتری که بهش مراجعه کردم یک سال و نیمه که انواع و اقسام داروها از قبیل ارکتاویتال، ردکیوتن، کیواچ پلاس، جینسینگ و همراه همه اینها تادالافیل رو برای ما تجویز می کنه اما درمان نشده و به محض قطع دارو همون وضع قبل پیش میاد . فکر می کنم ایشون ساده ترین راه رو انتخاب کردند . دارهای تقویتی و دیگر هیچ. جناب دکتر جباری اگر میشه من رو راهنمایی کنید. باید چیکار کنم. در ضمن من نه سیگار می کشم. نه مشروبات الکلی مصرف می کنم و نه مواد مخدر. مشاهده پاسخ دکتر
496
کجی آلت تناسلی

Ehsan Nami:
با عرض سلام و خسته نباشید، من 29 سال دارم و از بچگی داری کجی آلت تناسلی به صورت شدید و بالای 70 درجه به سمت پایین دارم که این مسئله بسیار واسم اذیت کننده در سکس هستش، عکس از حالت نعوظ آلت هم دارم اگر نیاز باشه، میخواستم عمل جراحی کنم البته عملی که باعث کوچک شدن سایز آلت نشه، لطفا منو راهنمایی و کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
497
اختلال در نعوظ

با سلام آقای دکتر..26 ساله ام..من آلتی با طول 19 ساانتیمتر تو حالت نعوظ کامل دارم...اما مشکل نعوظ دائم دارم بطوریکه تنها تو حالا نشسته میتونم حدودا 70 درصد به نعوظ برسم و بعد خیلی زود آلتم میخوابه یعنی هرگز تو حالت ایستاده نمیتونم نعوظ داشته باشم چون آلتم نمیایسته !!!و این خ برام تعجبه هیچ نو بیماری خاصی اعم از ستون فقرات عصبی و روانی و...ندارم و زندگی شادی دارم....به یک پزشک فوق تخصص مشهور در تهران مراجعه کردم که ایشون ایرکتو ب من تجویز کردند و هرگز نتونست نتیجه ماندگار بده بلکه عوارض زیادی داشت و ننتیجه اش برای یکساعت بود...من بدنبال راهکاری برای درمان کامل هستم...و خودم دانشجوی دکتری مهندسی شیمی بایو هستم و از پزشکی سر رشته دارم و از این جهت مقالات و نشریات خارجی زیادی مطالعه کردم....به اعتقادم توی کشور ما فقط پزشکان قرص تجویز میکنن و هیچ ریشه و علت یابی نمیشه...از دیدگاه شما من چه مراحلی باید برای درمان طی کنم؟آیا درمان میشم با توجه به سن کم و بدن سالمم؟ مشاهده پاسخ دکتر
498
جراحی و درمان کجی آلت تناسل

درمان وجداحی کجی آلت تناسل مردانه
کجی آلت تناسل
مشاهده پاسخ دکتر
499
پاپیلومای وستیبولار

سلام خسته نباشید حضور آقای دکتر مهربان.من دوسه هفته پیش درقسمت داخلی لابیا وورودی واژن متوجه زایده شدم.استرس به چندین دکتر مراجعه کردم که دودکتر تشخیص تبخال دادن اما دکتر سومی گفتن تبخال نیست وچیزمهم نیست.استرس زگیل تناسلی خیلی ناراحت وعصبی ام.بعد از مطالعه مقاله شما درمورد پاپیلومای وستیبولار خیلی امیدوار شدم.توروخدا کمکم کنین وبگین این انشالله همونن مشاهده پاسخ دکتر
500
كوچك بودن آلت تناسلي

سلام خسته نباشيد اقاي دكتر
من ٢6 سالمه وزنم ١٠5 كيلو و قدم ١٧٣ هست
آلت من در حالت نعوظ ٩سانت هست حقيقتا من قصد ازدواج دارم ميخواستم ببينم مشكلي دارم و بايد مراجعه كنم ؟ عرض هم تقريبا ٣.5 سانت هست
مشاهده پاسخ دکتر
501
غده الت تناسلى

با سلام خدمت اقاى دكتر
بين كلاهك و تنه اصلى حدودا ١ سانت ماندن به كلاهك چند ماهى است كه يه غده يا چربى به اندازه شايد نصف عدس ظاهر شده و مشكلى اما ندارم ولى خيلى نگرانم ميكنه
مشاهده پاسخ دکتر
502
خشکی روی آلت

لکه سفیدی مثل خشکی بر روی آلتم از خیلی وقت پیش بوجود می امد وبعد از مدتی رفع میشد ولی الا نزدیک دو سال میباشد که برطرف نشده وبعضی اوقات خارش دارد وبعَضی موافق ترک خورده و زخم میشود اگر ایراد ندارد عکس بفرستم .دکتر پوست رفتم چند پماد داد ولی درمان نشد
ممنون میشم کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
503
بر نگشتن پوست آلت تناسلی به حالت قبلی و معمولی، بعد از بزرگ شدن

سلام، قسمت پایئن ختنه گاه، حدود یک بند انگشت، که در حالت نعوظ بزرگ میشه و پوستش هم کشیده میشه، حدود پنج روزه! بعد از نعوظ و عادی شدن، این قسمت دیگه برنمیگرده و پوست این ناحیه بزرگ شده و کش آمده هست و گشاد شده و فقط در حالت نعوظ، این مشکل معلوم نیست. در نزدیکی کردن هم، کمی درد میگیره.
ممنون میشم لطف کنید راهنمائیم بفرمائید.
روم نمیشه مطب مراجعه کنم، خجالت میکشم.
مشاهده پاسخ دکتر
504
انحراف آلت تناسلی

با سلام و عرض ادب
دکتر جباری عزیز، چند روز قبل در هنگام نعوض فشار ناخواسته ای به آلت وارد شد که حدود چند ثانیه درد نسبتا زیادی در آلتم احساس کردم و بعد از آن مشاهده کردم که آلتم حدود 20 درجه از وسط (طول آلت )به سمت چپ انجراف پیدا کرده.
در روزهای بعدی نعوضم عادی هست ودردی احساس نمیکنم ولی نگرانم آلتم در ماهای آینده انحرافش بیشتر شود و پلاک در اون ناحیه تشکیل شود و کلسیم رسوب کند .
سوالی که از جنابعالی دارم این است که در مرحله ابتدایی جهت جلوگیری از انحراف و تشکیل پلاک کلسیمی
1- درمان دارویی با POTABA و قرص ویتامین E ویا قرص دیگری موثر می باشد یا نه ؟
2- ژل وراپامیل موثر هست یانه
3- آیا به دکتر متخصص مراجعه کنم ؟
چون من در شرف ازدواج هستم خیلی ناراحت شده ام ، خواهشمندم بهترین راه درمان را مشخص نمایید
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
505
شل شدن آلت تناسلی آقا حین رابطه

با سلام و خسته نباشید.حدود 6 ماهی هست که عقد کرده ام.در طول این مدت آلت همسرم از نظر سفتی و نعوذ خوب بود و مشکلی نداشت.از حدود ده روز پیش درمسافرت متوجه شدم که آلت او در ابتدا سفت نمیشود یا بلافاصله ‍پس از نعوذ میخوابد.اوایل متوجه تلاش همسرم برای برگرداندن به حالت قبل نشدم.تقریبا بار سوم یا چهارم این اتقاق متوجه شدم که همسرم خیلی تلاش میکند تا این قضیه حل شود.بار اول گفت چون در مسافرت هستیم و در منزل خودمان نیستیم استرس دارم.ولی این اتفاق در منزل خودمان نیز افتاد.بعد از این هم گاهی توانسته به ان غلبه کند و تا اخر برود گاهی هم اصلا به نعوذنرسیده یا خیلی کوتاه بوده است.نکته ایکه همسرم در حرفهایش اشاره کرد این بود که قبل از ازدواج صبحها که بیدار میشده این حالت نعوذ را داشته و دکتر گفته عادی و نشانه سلامت جنسی شماست.ولی از بعداز عقد و شروع رابطه با من صبحها این اتفاق خیلی به ندرت برای ایشان پیش میامده.و الان که این حالت شل شدن آلت حین رابطه پیش آمده باعث شده که به ان حالت صبحگاهی هم توجه کنند که شاید به هم ربطی داشته باشد.
خواهشمند است هر اقدامی که در زمینه تشخیص و درمان بیماری احتمالی باید انجام شود بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
506
احساس غیر مداوم سنگینی در بیضه

همسرم هر چند هفته یکبار احساس سنگینی در بیضه دارد. بدون تورم یا بزرگ شدگی یا احساس وجود توده
علت چه میتواند باشد؟
مشاهده پاسخ دکتر
507
آلت تناسلي

به طور مادر زادي داراي انحناي آلت هستم كه ميخواستم عمل كنم و چقدر زمان ميبره عمل؟چند روز بايد استراحت كنم تا خوب بشه؟هزينه عمل چقدر ميشه؟اگر دقيق نميتوانيد بگوييد تقريبا چقدر ميشود؟در چه روزهايي عمل را انجام ميدهيد؟
با چه بيمه ايي قرارداد داريد؟
بعد از عمل در سكس مشكلي به وجود نمي أيد؟
مشاهده پاسخ دکتر
508
هیپوسپادیاس

دکتر من 28 سالمه و به صورت مادرزادی سوراخ و لوله ادرار تا مقعد در زیر آلت تناسلی هست و همچنین آلت تناسلیم هنگام نعوظ دارای خمیدگی به سمت پایین در حدود 30درجه می باشد.لطفا کمکم کنین قبلا فکر میکردم در جهان فقط من این مشکلو دارم به همین دلیل حزفی نزدم.
ایا با جراحی مشکل حل می شود اگه اره هزینه جراحی چقدره؟
در کلیه امور مردانه مشکل ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
509
مشكل نعوظ

سلام. حدود يك ساله كه ازدواج كرديم اما همسرم از ابتدا در طول رابطه جنسي التش حالت نعوظ خودش رو از دست ميداد ميخوام ببينم طبيعيه يا مشكل داره و اينكه خيلي دير به دير نياز به سكس پيدا ميكنه و اصلا رابطه مون منظم نيست ممنون ميشم راهنمايي كنيد. مشاهده پاسخ دکتر
510
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
511
کجی و انحنا آلت تناسلی

سلام جناب دکتر وقت تون بخیر من حدودا 21 سالم هست مدتی هست متوجه کجی به سمت راست و انحنا آلت تناسلی شدم در واقع حدودا سه سالی میشه اما روز به روز بدتر شد در واقع هم انحنا داره هم چرخش به راست تقریبا وسط آلت سمت زیرین قسمت راست ی فرو رفتگی زیاد هست توی این عکس ها که میفرستم خدمتتون دقیقا مشخص نیست. و آلت با دست به راحتی هم به سمت پایین و هم به سمت راست کج میشه و اصلا هیچ وقت نعوظ خوبی نداشتم. و فکر میکردم من جزو افراد خیلی کمی هستم که این مشکل رو دارم بعد با کمی مشورت و تحقیق تونستم چندتا دکتر که متخصص جراحی آلت تناسلی باشند پیدا کنم که اکثرا آمریکا بودند و یک نفر هم انگلیس و اتریش پیدا کردم. متاسفانه من تهران زندگی نمی کنم برای همین سوال رو اینجا و طولانی پرسیدم. آیا همین عمل پلیکیشن در کل دنیا به یک صورت هست یا نه و به نظر شما با توجه به تجارب شما آیا این مشکل من خیلی جدی هست آمریکا یا انگلیس یا اتریش عمل کنم تاثیر بیشتری داره یا نه همین جا عمل کنم. البته با توجه به اینکه هزینه کل سفر و عمل کردن در کشورهایی که عرض کردم بیش از ده برابر اینجا هست. و من یک فیلم عمل پلیکیشن جدید رو در یوتیوب که توسط سایت اینترنشنال اندرولوژی لندن گذاشته شده بود دیدم و با اون پلیکیشن هایی که اینجاست خیلی تفاوت داشت درواقع ی لایه از بالای آلت رو کشید عقب که فاصله بگیره بعد در سه نقطه جدا سه تا بخیه خیلی ریز زد که جذبی بود و جای گره هم پیدا نبود بعد اون لایه بالایی رو که عقب کشیده بود گذاشت روش و پوست آلت رو بالا کشید و تموم شد. یعنی اینجا هم بخیه جذبی اسفاده میشه و غیر قابل لمس هست چون بعضیا گفتند بخیه جذبی نیست و بخیه در زیر پوست قابل لمس هست.متاسفانه امکانش نیست فیلم رو بفرستم. جناب دکتر کلا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم یعنی اگر اینجا عمل کنم خوب میشم که دیگه نخوام هزینه سنگین خارج رو بدم چون فقط کجی نیست چرخش و انحنا هم داره ببخشید زیاد نوشتم وقتتون رو گرفتم ممنون میشم اگر ی توصیح مختصری بفرمایید که من متوجه بشم. تشکر میکنم از شما و سایت خوبتون مشاهده پاسخ دکتر
512
موی زائد کودکم

سلام
پسر من 2 سال و 4 ماهشه و امشب متوجه شدم ک اطراف ناحیه تناسلی یعنی بالای آلت و زیر شکم موی زائد درآورده خیلی نگرانشم
و اینکه از اول دنبا اومدنش پر مو بود دستا و پاهاشم خیلی زود مو درآورد ولی ناحیه تناسلیش نگرانم کرده ممکنه مشکل هورمونی داشته باشه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
513
آلت تناسلی

از سایز آلتم ناراضی ام با اینکه خیلی هم کوچک نیست ولی میخاهم بزرگتر شود آیا داروهایی ک تبلیغ میشود اثر دارند یا دارویی پیشنهاد میکنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
514
ناتوانی جنسی(کوتاهی آلت)

با سلام من الان 26 سالمه و دچار مشکل کوتاهی و لاغری بیش از حد آلت هستم به طوری که نمیتونم با جنس مخالفم رابطه داشته باشم و آلتم شکل بچه گانه داره خواستم ببینم قابل درمان هست یا نه مشاهده پاسخ دکتر
515
آلت تناسلی

سلام
52 سال سن دارم
در نگهداری نعوظ کامل تا پایان رابطه مشکل دارم
در ابتدای تحریک خوب است وقتی را که برای معاشقه می گذارم باعث تحلیل نعوظ شده و رابطه نیمه تمام می ماند
و این باعث نارضایتی شریک جنسی ام می شود
لازمه عرض کنم من دو تا شریک جنسی دارم وقتی فاصله رابطه کم میشه
مشکل حادتر خودشو نشون میده
ممنون می شم منو راهنمایی کنیید
مشاهده پاسخ دکتر
516
ایجاد زخم در پوست آلت تناسلی

با سلام
قسمتي از پوست آلت تناسلي ام كه بيشتر دور ختنه گاه است تغيير رنگ داد وبعد از دو روز احساس ميكنم كه پوست اون ناحيه اي كه تغيير رنگ داده و تيره شده نازك شده و قسمتي از نوك التم هم تغيير رنگ داده ولي سوزش يا خارش ندارم تقريبا 6 ماهه پيش هم اينجوري شدم كه بعد ٢ يا ٣ هفته پوستش خوب شد ولي يه لكه كم رنگ تيره روي قسمتهايي كه زخم شده بود باقي موند،نگران شدم ميخواستم راهنماييم كنيد.
مشاهده پاسخ دکتر
517
درد در بیضه چپ و زیر شکم و ران

سلام
بنده 21 ساله و مجرد هستم.بنده حدود سه هفته پیش، خودم رو تحریک جنسی کردم ولی جنب نشدم(خود ارضایی نکردم).همان شب، دچار درد در بیضه ها شدم(که میدانم علتش باقی ماندن منی در مجرای بیضه ها است).همان شب ، هنگام خواب، محتلم شدم و اون درد نسبتا آزاردهنده از بین رفت ولی حدودا از همان موقع، درد بسیار خفیفی در بیضه چپ و زیر شکم(اطراف مثانه) و ران سمت چپ (به گونه ای که وقتی مشغول کارهای روزمره هستم اصلا احساس نمی کنم و فقط هنگام بیکاری و موقع خوابیدن، توجه مرا جلب می کند) و حدود 20 روزه که این درد خفیف باقی مانده است.
بیضه ی خودم رو معاینه کردم و احساس برجستگی سفت و تغییر شکلی در آنها ندیدم
هم چنین تغییر رنگ و تورمی هم وجود ندارد(بیضه ام از لحاظ ظاهری تغییری نکرده است)
البته بنده متاسفانه حدود دو سال بود که به طور میانگین هر دوهفته یکبار خودارضایی میکردم و الان، آن عادت زشت را ترک کرده ام
می خواستم بپرسم علت این درد چی میتونه باشه و چه اقداماتی باید انجام بدهم؟آیا به خاطر خودارضایی است؟
آیا از علایم سرطان بیضه است؟
لطفا جواب بدین
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
518
زخم الت

◔͜͡◔ . ◔͜͡◔:
سلام خسته نباشی
یک هفتست زیر کلاهک آلتم ناحیه ختنه شوده رنگش قرمزتر شوده و در نزدیکی دچار خونریزی میشی یعنی وقتی نعوظ میشه پاره میشه پوستش تو اون ناحیه و همراه با سوزششه در حالت معمولی پوست اون ناحیه خشک و پوست اندازی داره
وقتی نعوظ میشه قسمت ختنه گاهش ترک ور میداره
با دست فشار میدم درد داره ولی بعد یه هفته درد خیلی کمتر شوده ولی همچنان زخم شود
مشاهده پاسخ دکتر
519
نعوظ ناپايدار و زود انزالي

سلام و عرض ادب
مدتي است كه دچار نعوظ ناپايدار و زود انزالي شده ام،45 سال سن دارم
مشاهده پاسخ دکتر
520
آلت تناسلی

سلام دکتر جان
میخواستم بدونم حداقل اندازه استاندارد آلت تناسلی چقدره.
آلت تناسلی من طبق دستور اندازه گیری شما در وبسایتتون با چسباندن خط کش به استخوان عانه بطول 14 و قطرش 11سانتیمتره.
ولی در حالت معمولی از روی پوست بدون فشار دادن تا رسیدن به استخوان عانه به طول8.5 تا9 و قطر 11سانتی متره.
البته چاق هم هستم. طوری که خیلی وقتها آلتم فرو میره داخل چربی دور آلتم که حس خوشایندی نداره و مثل عکسی که در قسمت اندازه گیری آلت در وبسایتتون گذاشتید میشه.
قدم 163
وزن 80
سن 39 سال.
بخاطر همین موضوع تا حالا از ازدواج ممانعت کردم و میترسم ازدواج نافرجامی داشته باشم و بچه دار هم نشم.
ولی ارتباط جنسی با جنس مخالف دارم.
که اونهم از کوچکی آلتم چندباری صحبت کرده .
خواستم راهنمایی بفرمایید.
در مورد
سایز آلتم .طول و قطر
امکان ازدواج
و راههای افزایش سایز.
آیا روغنهایی مانند زالو و خراطین تاثیر گذاره.
البته از پماد کینگ سایز و دستگاه لارجر باکس استفاده کردم که تاثیر گذار نبوده.
ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون.
مشاهده پاسخ دکتر
521
زخم در آلت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت جناب دكتر، چند روز پيش سر آلت تناسليم به زيپ شلوار گير كرد و به كوچيك كنار سوراخ زخم شد بعد يك مرتبه سكس داشتم و متوجه شدم احساس سوزش دارم منزل كه اومدم با دتول محل زخم رو كامل شستشو دادم ولي فرداش پوست سر آلتم قرمز شد و مثل زخم سفت شد محل زخم هم كمي درد ميكنه وسط آلتم هم يه چيزي مثل خونمردگي ايجاد شده كه فشار ميدم كمي درد ميكنه ممنون ميشم راهنماييم كنيد مشاهده پاسخ دکتر
522
آلت تناسلی

با سلام سمت چپ سر آلت تناسلی من چند ماه پیش کبودی کوچیکی ایجاد شد که پس از چند روز خوب شد ولی جاش به رنگ بنفش موند الان دوباره چند روزه کبود شد و بیشتر شد و خارش شدیدی داره و زخم شده میخاستم ببینم مشکلم چیه مشاهده پاسخ دکتر
523
جنب نشدن

من 29 سالمه و سالهاست که در خواب جنب نمیشم،و نعوظ صبحگاهی هم ندارم. البته میل جنسی دارم.مشکل هست؟ اگه هست مشکل کجاست؟ مشاهده پاسخ دکتر
524
الت تناسلى

ملتهب شدن الت تناسلى مشاهده پاسخ دکتر
525
الت تناسلی

سلام من از لحاظ نعوظ مشکل دارم دیر شقه میشه ودیر ارضا میشم لطفا راهنمایی کنین ممنون
دیر به نعوظ میرسم
مشاهده پاسخ دکتر
526
کج بودن آلت

آیا آلت کج و خمیده به سمت پایین قابل درمان و صاف شدن هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
527
کوچکی آلت

سلام میخواستم بدونم مصرف تستسترون روی افزایش اندام تناسلی تاثیر دارد هنوز 18 سال هم نشده است مشاهده پاسخ دکتر
528
عدم نعوظ کامل

سلام , خسته نباشید من اخیرا دچار نعوظ ناقص شدم , سنم 47 ساله , همسرم هم بسیار دیر ارضاست
تقریبا یکساله ارضا نشده خیلی نگرانم ضمنا به مسایل جنسی خیلی بی تفاوته خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
529
مشکل نعوظ دارم

اینجانب مشکل نعوظ دارم طبق مطالبی که توی سایت خوندم اگه کسی بعد از خواب نعوظ نداشته باشه عوامل روانی نیست در صورتی که من پیش روانشناس قرص فلووکسامین رو دادن که یه مقدار بهتر ولی بدون تادانافیل امکان نعوظ خیلی ضعیف هست تادانافیل بدون فلووکسامین جواب نداد یه وقت اگه به من هم بدین ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
530
كجي الت تناسلي

سلام ،تقريبا دو هفته پيش به مطب شما مراجعه كردم و در مورد جراحي آلت تناسلي پورسيدم،مغدور نبود نعوظ آلت من در مطب،آلت تناسلي من كج هست و رو به پايين ميخواستم ببينم احتياج به جراحي دارد يا خير و ايا در اينده به خاطر جراحي ممكن است اسيب برسد به دستگاه و كاراي و مكانيزم يا خير مشاهده پاسخ دکتر
531
چسبندگی در ختنه

با سلام و خسته نباشید. فرزند دو ماهه ام در یک ماهگی به روش حلقه ختنه شده است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید در قسمت علامت گذاری شده دچار چسبندگی شده است. لطفا راهنمایی بفرمایید که جهت رفع چسبندگی و داشتن ظاهر مناسب چه باید کرد. آیا نیاز به جراحی مجدد می باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
532
آلت تناسلی

سلام.در هنگام مقاربه به دلیل خشک بودن آلت در حرکت اول به علت فشار به سر آلت پوست ارتجاعی پشت الت پاره شد و دچار خونریزی شد ( پوست پشت آلت که یک سرآن به سر الت متصل است)، آیا نیاز به جراحی دارد ویا مشکلی پیش میاید ؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
533
کوچکی آلت

آلت تناسلی من حدودا بین13 الی145سانت است به نظر من کوچک میخواستم راه افزایش رو بدونم هنوز کاملا 18 سالمم نشده اسن مشاهده پاسخ دکتر
534
سوزش آلت

با عرض سلام
مدتی هست که سوزش آلت دارم همه آزمایشها و سونوگرافی ها رو رفتم مشکلی از نظر عفونت و پروستات ندارم. میخواستم بدونم این سوزش میتونه از بیماری هموروئیدم باشه چون وقتی هموروئیدم اذیت میکنه سوزشم شروع میشه لطفا راهنمایی کنید. مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
535
کم بودن زاویه آلت با بدن

سلام، آلت تناسلی من در حالت نعوظ کامل زاویه ای در حدودا 20 درجه با شکم ایجاد میکنه که در صورتی که بخوام با فشار به سمت پایین هدایتش کنم تا اندازه ای درد میگیره، به همین دلیل نمیتونم خیلی از حالت های ممکن در برقراری رابطه جنسی رو انجام بدم، البته هیچ انحرافی به چپ و راست نداره و کاملا مستقیم هست، فقط در حالت نعوظ کامل زاویه کمی با بدن داره، ممنون میشم برای درمان این مشکل من رو راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
536
کم بودن زاویه آلت با بدن

سلام، آلت تناسلی من در حالت نعوظ کامل زاویه ای در حدودا 20 درجه با شکم ایجاد میکنه که در صورتی که بخوام با فشار به سمت پایین هدایتش کنم تا اندازه ای درد میگیره، به همین دلیل نمیتونم خیلی از حالت های ممکن در برقراری رابطه جنسی رو انجام بدم، ممنون میشم برای درمان این مشکل من رو راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
537
پروتز الت تناسلی

با سلام خدمت دکتر من از مشکل کوچکی الت مادر زادی رنج میبرم طول الت در هنگام نعوض به 7 سانت میرسد که قطر ان 2 تا 3 سانتر هست من الان 28 سالمه میخواستم بدونم میشه عمل پروتز انجام داد و هزینه ان چنده مشاهده پاسخ دکتر
538
عدم تمایل جنیی

باسلام چندسالی هست که تمایلات جنسی خیلی ضعیف شده والان خیلی خیلی کم شده هیچ حسی ندارم بخاطر رضای خدا راهنمای کنید زندگی داره ازهم میپاشه سپاسگزارم
بعضی وقتها باقرص ودارو راست میشه ولی خیلی زود تمام میشه
مشاهده پاسخ دکتر
539
الت تناسلی باریک

با سلام مدتیه که حس میکنم الت تناسلیم خیلی کوچیک و باریکه تو رابطه با همسرم واقعأ به مشکل خوردم چیکار باید بکنم ،25سالمه 110کیلو وزن دارم مشاهده پاسخ دکتر
540
مشکل در ارضا و خون‌ در آلت

با سلام
اقای دکتر من امروز خانومی برام ساک زدن و قسمت میانی به سمت پایین آلتمو ی مقداری خیلی کمی گاز گرفتن اما این گاز گرفتگی هیچگونه از لحاظ ظاهری خونریزی و جراحتی نداشت
اما پس از اینکه ارضا شدم و مقدار قابل توجه آب منی من خارج شد وقتی ک آلتمو محکم فشار داد که همه منی من خارج بشه به اندازه 2 قطره خون از من خارج شد من نگران شدم
دومین ارضا ک انجام شد دیگ اصلا خونی ندیدم و قبلا اصلا چنین اتفاقی برام نیوفتاده بود
ممکنه چه اتفاقی برام‌افتاده باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
541
مربوط به آلت تناسلي

پسر من ٢ سال دارد و در چهار ماهگي جراحي ختنه و هیپوسپادیاس را به صورت همزمان انجام داده ولي الان سر آلات تناسلي اش دو سوراخ وجود دارد ولي هنگام ادرار يك خط ادرار دارد مي خواستم دليل اين موضوع را بدونم
آيا از لحاظ جنسي مشكلي پيش نمي آيد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
542
دانه های سیاه رنگ روی پوست کیسه بیضه

سلام
روی کیسهٔ بیضه دانه‌های سیاهرنگ وجود دارد. سالها است که این دانه‌ها به وجود آمده. ابتدا گمان میکردم خال رنگی است. چون دردی ندارد. اما یک وقتهایی از آنها خونریزی دارم. پس به این نتیجه رسیدم که این خونریزی احتمالاً همیشگی است. اما انقدر کم است که به لباس زیرم سرایت نمیکند. و یک وقتهایی که میزان خونریزی بیشتر میشود سرایت میکند. اینکه چه زمانی خونریزی بیشتر میشود خیلی دلیل مشخصی برای آن نتوانسته‌ام پیدا کنم. یک وقتهایی با خارش همراه است. اما معمولاً دردی ندارد. اندازهٔ آلت هم خیلی کوچک شده. شاید مقتضای سن باشد. 47 سال دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
543
سوزش نوک آلت تناسبی

سلام پاپول مرواریدوار آلت تناسلی دارم خیلی ریز و کم و اینکه فکر میکنم سوزش آلت تناسبی ام از اونه راه چاره ای برای درمانش هست انجام بدم ؟ حدود 2 روزه درد دارم؟
به نظرتون چه قرصی بخورم درمان شه یا دردش کمتر شه؟
چطوری از درد این رها میشم یا واجبه پیش متخصص برم؟
آزمایش ادرار و خون دادم میگن سالمی و نرمالی
مشاهده پاسخ دکتر
544
الت تناسلي

سلام جناب دكتر
من ٢١سالمه از وقتي يادم التم انحراف داشته اين موضوع اذيتم مي كنه مي خواستم ببينم با توجه ب عكسايي ك ميفرستم شما عمل برام توصيه ميكنين يا نه همچنين التم ي چيزايي مثل جوش داره ك تو عكس معلومه واس رفعش بايد چي كنم همچنين هزينه عملم مي خواستم بدونم
يك دنيا سپاس از راهنماييتون
مشاهده پاسخ دکتر
545
الت تناسلی

وجود یک برآمدگی تقریبا به اندازه عدس سمت چپ الت زیر پوست در ناحیه ختنگاه هیچ گونه خارش یا دردی هم ندارد مشاهده پاسخ دکتر
546
جمع شدگی پوست ختنه گاه

با روغن و فقط با دست سکس داشتم خیلی کوتاه و یه کم شدید...الان پوست ناحیه خنته گاهم جمع شده و به صورت یه حلقه دور نوک التم مونده .هیچ گونه درد هم نداره وقتی دستش می زنم ..اما کلی نگرانم کرده..ممنون میشم کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
547
الت تناسلی

سلام دکتر
من چند وقت متوجه شدم که التم در موقع معمولی بعد از ادرار اسپرم خارج میشه ایا مشکل داره التم مشکل را بیان کنید
مشاهده پاسخ دکتر
548
اختلال نعوظ

همسرمن پنجاه ساله هستند میل جنسی اشون کم شده و درماه یکبار میل جنسی دارند و در حین رابطه جنسی نعوظ شون رو ازدست میدهند
با خوردن قرص ویاگرا مشکلشون برطرف میشه اما قرص خوردن واستفاده از داروها و روشهایی که تبلیغ میشه بعنوان تقویت کننده جنسی برای اقایان بدون تجویز پزشک نگران کننده است
راه حل ممکن چیست ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
549
نعوظ ناقص

باسلام خدمت آفای دکتر من 50 سال دارم و چند وقته حالت نعوظ دیر بدست میاد و زود هم از بین میره حتی شده در حال نزدیکیم اینجور میشه البته با قرض های تادلافیل و غیره این مشکل تا حدی برطرف میشه میخواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید در ضمن 3ساله دیابتی شدم.. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
550
بيمارى تناسلى

درمان پاپيلوماى وستيبولار چيست؟
در اثر تحريكات پوستى صورت گرفته دچار سوزش و خارش و دردناك شده اند.
مشاهده پاسخ دکتر
551
جراحی هایپوسپادیاس بزرگسالان

سلام بنده 21 سالمه و دچار هایپوسپادیاس خفیف هستم و این خیلی روحیه منو برای ازدواج ضعیف کرده و احساس خجالت میکشم از شما تقاضا دارم بفرمایید که اگه جراحی کنم این بصورت کامل برطرف میشه؟
چون میگن ازپوست ختنه گاه برای ترمیمش نیازه ولی من ک ازبچگی ختنه کردم آیا باز راهی برای جراحیش وجود داره؟
طول دوره جراحیش چه مدت طول میکشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
552
راست نشدن آلت موقع دخول

سلام آقا دکتر . 32سالمه ومجردم تقریبا 16 تا 19 ساله که خودارضایی دارم .تابند روز پیش که در اولین رابطه جنسی بعدازظهر عشق وحال بازی آلتم راست شد وکاندوم زدم تادخول انجام بدم کلا آلتم خوابید تا نیم ساعت ور رفتیم ولی فایده ای نداشت آبم هم اصلا نیامد
تورو خدا دقیق راهنمایی کنید
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
553
سایز مناسب الت

با سلام اقای دکتر
اقای دکتر بنده 22 ساله هستم و قصد دارم ازدواج کنم و مشکلم کوتاه بودن الت تناسلی ام می باشد که میترسم بعد به مشکل بر خورم سایز التم در حالت نعوظ 10 سانتی متر و در حالت عادی 3 الی 4 سانتی متر می باشد لطفا پاسخ قطعی لطف کنید به من دهید من با این سایز میتوانم ازدواج کنم یا خیر و در اینده مشکلی برایم پیش نیایید .
ممنون از شما اقای دکتر .
مشاهده پاسخ دکتر
554
پاپول مرواریدی

با سلام و خسته نباشید به آقای دکتر
هفته گذشته از شما برایه دونه هایی که اطراف سر آلت تناسلی هست مشاوره گرفتم که تشخیص شما پاپول های مرواریدی پنایل بود.من ساکن خوزستانم و قراره که فردا به تهران سفر کنم.میخاستم ببینم آیا لازمه برایه تشخیص بهتر به مطبتون مراجعه کنم و بنظر شما آیا لازمه که لیزر کنم.لیزر عواقب نداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
555
افزایش طول آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید.
من 19 سالمه
قد 185
وزن 93
7 8 کیلو اضافه وزن دارم
طول آلتم در حالت نعوظ از استخوان پوبیس 16 سانتی‌متر است ولی از جایی که مشخص است و دیده می‌شود 14 سانتی متر است.
محیطش هم 13 سانتی متر است.
آقای دکتر با روشِ پنیمور می‌شه در طیِ 6ماه به طولش 2 الی 3 سانتی‌متر اضافه کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
557
كوتاهي آلت و كم قطري و زود انزالي

سلام جناب دكتر عرض ادب و خسته نباشيد
بنده مشكل كوتاهي آلت يا همون كوچيك بودن آلت دارم به حدي كه نميتونم با جنس مخالفم sex back يا همون از عقب داشته باشم
و در كنارش زود انزالي خيلي شديد دارم كه مجبورم از اسپري استفاده كنم يا پوماد
حالا ميخواستم بدونم آيا درمان قطعي براي من هست كه لا اقل حدود سه چهار سانتيمتر رشد داشته باشم تا اندازه استاندارد كه همون چهارده تا پانزده هست
يا خير
بايد بسوزمو بسازم با اشتهاي دختراي امروزي ناكامي و بي اعتماد بنفسيو كم اوردن بنده .
با تشكر .??
مشاهده پاسخ دکتر
558
الت

سلام من هیجده سالمه عکس التمو فرستادم نسبت به بقیه انگار مال من کوچیک مونده مشکل چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
559
الت تناسلی

سلام جناب دکتر . من دربچگی دچار واریکوسل شدم . و الان در حالت نعوظ حدود ۱۲ سانتیمتر است .خواستم بدونم ایا مناسب هست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
560
تورم در ناحیه ختنه گاه

با سلام خدمت شما
بنده 23 ساله هستم و تقریبا در سن کم و در دوره ی ابتدایی شاید سال اول یا دوم تحصیلی ختنه شدم. متاسفانه از زمانی که به بلوغ رسیدم به علت عدم اطلاع درست از عوارض خودارضایی تقریبا هفته ای یکبار در یکروز چندین خودارضایی داشتم. اما عارضه ی خاصی وجود نداشت.
حدودا شاید یکسالی هست که بیشتر در قسمت سمت چپ آلتم در قسمت ختنه گاه و کمتر در قسمت سمت راست ختنه گاه تورم هست که قبلا نبود. تورمی که در حالت نعوظ بیشتر خودش رو نشون میده و تورم بیشتر نزدیک به سر آلت هست بیشتر. خدا رو شکر هیچ بیماری خاصی ندارم ولی این تغییر شکل خیلی نگرانم کرده و حقیقتش رو بخواین جرات این که به دکتر مراجعه کنم نداشتم. اگر بخوام مقدار تغییر شکل رو هم بگم اگر حالت طبیعی رو در نعوظ صفر در نظر بگیریم برای من در حالت نعوظ در قسمت ختنه گاه تورم از سمت چپ حدودا شاید 2 یا 3 یا 4 میلی متر و از سمت راست کمتر البته حدودا میگم اندازه نزدم . مواد شیمیایی خاصی استفاده نمی کنم و نمیکردم. حساسیت به چیز خاصی فک نکنم داشته باشم و لباس های زیری که استفاده میکنم هم تقریبا همه نخی هستند. یه جا خوندم یکی از مواردش حشاسیت به مواد شیمیایی زده بود گفتم شاید به خاطر این بوده که به خاطر این قبل از خود ارضایی مقداری صابون یا شامپو به کف دست میزدم.
لطفا اگه میشه راهنمایی م کنید اگر فکر می کنید نیازه برای معاینه دقیق تر عکس بفرستم.
مشاهده پاسخ دکتر
561
تیرگی یا التهاب رو آلت

با عرض سلام خدمت جنابعالی، بنده به خصوص در حالت غیر از نعوظ روی آلتم یک سیاهی هایی دیده میشه که عمدتا در محل رگ هاست.میخواستم بپرسم طبیعیه چون نگرانم کرده جدیدا. مشاهده پاسخ دکتر
562
آلت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دکتر محترم:
من الان برایم مورد ازدواج پیش اومده تازه رفتم خواستگاری. سایز آلت تناسلی من کوچیک هست میترسم اقدام به ازدواج کنم نظر شما چی هست؟ سایز آلت تناسلی بنده 8 سانتی متر هست
اقدام به ازدواج کنم یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
563
بهتر شدن

سلام و خسته نباشيد دكتر ميخواهم عمل بزرگي الت انجام بدم و شديدا پيگيرم ميخوام بدونم دقيقا چقدر به طول الت اضافه ميشه در حال حاضر هم ١٣c...
سن ٢٢ وزن ٨٠ قد١٨4 و قيمت كل عمل
مشاهده پاسخ دکتر
564
افزایش سایز طولی و عرضی آلت تناسلی مردانه

با سلام
ببخشید
در خصوص افزایش سایز طولی و عرضی آلت در حال حاضر دارو یا روش خاصی وجود دارد
بخصوص اگر داروی گیاهی خاصی موجود است راهنمایی بفرمایید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
565
سوال در باره آلت تناسلی

سلام جناب دکتر.ببخشید من طی حرکتی یک لحظه آلتم صدای تق داد. و حالت یک استخوان ریزی زیر پوست آلتم است.نمیدونم قبلا بوده یا نه ولی شاید بوده.خواستم ببینم مشکلی بوجود اومده؟ مشاهده پاسخ دکتر
566
درمان کوتاهی آلت تناسلی

در مورد اینکه در سایت فرمودین:


برای افرادی که به دلیل چاقی یا وجود آلت پرده دار آلت شان نهفته شده و کوچک به نظر می رسد می توان با جراحی بخش های نهفته آلت را از بافت های اطراف بیرون کشید و بدین ترتیب به ایجاد نمایی طبیعی و زیبا به آلت و برگرداندن عزت نفس به فرد کمک کرد. پس پاسخ به این سوال برای این دسته از افراد “آری” هست.

لطفا میفرمایید هزینه عمل چقدر میباشد؟ هم آلت پرده دار و هم چربی دار؟
و آیا چربی به آن ناحیه برمیگردد یا خیر؟
در بیمارستان انجام میشود یا مطب و آیا همان روز مرخص میشویم؟
بسیار سپاسگزارم???
مشاهده پاسخ دکتر
567
اندازه الت

سلام خسته نباشيد من ٢٢ سالم هست و اندازه آلتم ١٢ و محيط التم در حالت نعوظ ١٢ است اعتماد به نفس لازم رو ندارم و ميخوام اندازه التمو افزايش بدم ممكن است و تا چه اندازه؟! ايا بعد عمل رباط مشكل نعوظ ايجاد ميشه ؟
سابقه عمل هيدروسل در كودكيم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
568
الت تناسلی

سلام خسته نباشید 27سال سن دارم موقع کودکی خوب ختنه نشده ام مقداری پوست دور الت مونده امکان ختنه مجدد هست مشاهده پاسخ دکتر
569
نغوظ

سلام من 26سالمه و وزنم 50کیلو وقدم 166هست از شانزده سالگی جلق میزدم و الان توی رابطه التم کوچک و دچادر شق شدن الت هستم فشار خون دیابت و یا هیچ بیماری ندارم ولی موقع جلق زدن التم خوب شق میشود ولی توی رابطه نه.لطفن راهنمایی کنید یه دارویی برای کوچکی التم و شق شدن التم معرفی کنید لطفا مشاهده پاسخ دکتر
570
زود انزالي من، مصرف قرصهام، تزريق تستسرون

سلام، بنده ناراحتي عصبي گرفتم، چند سال هست مشكل زود انزالي دارم، قرص paroxetin رو ٢ سال هست ميخورم ولي خوب نشدم، در ضمن لرزش بدن هم داشتم كه الان بهترم،قرص propranol40 هم ميخورم، به مدت ٣ ماه هست كه پروپرانول رو مصرف ميكنم، الان جديدا قرص فلوكستين رو بهم دادن به علاوه قرص ايمي پرامين25 ولي باز هم خوب نشدم، آيا هنوز فايده اي داره كه قرص پاروكستين رو كه چند سال خوردم با فلوكسيتين بخورم و ادامه بدم يا اينكه پاروكسيتين رو قطع كنم؟؟؟؟؟ ؟؟؟
در ضمن قبلا از استروييدهاي بدنسازي هم استفاده كردم، الان چند روز هست كه تستسرون به خودم تزريق ميكنم و تو رابطه جنسي بار اول زود انزالي دارم ولي بار دوم ندارم و فكر ميكنم بهتر شدم،
2_آيا تستسرون اثري بر روي رابطه جنسي داره ؟؟؟؟؟؟؟
3-آيا تستسرون باعث بهبود زود انزالي ميشه؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
571
تبخال تناسلي

سلام خسته نباشيد
من سه ماه پيش تبخال تناسلي گرفتم و قسمت چپ پايين واژنم و اطراف مقعدم يكم بيرون زد
تواين سه ماه چهارپنج باري عوت كرده
ضمن اينكه تمام اين سه ماه حتي وقتي تبخالي وجود نداره قسمت چپ واژن و كل باسنم مخصوصا پايينش و حتي پاي چپم هميشه هميشه درد مياد كه گاهي دردش غيرقابل تحمل ميشه
و بسختي ميتونم بشينم درحالي كه تبخالي هم نيس
درد درونيه ولي هميشه درد دارم
آيا اين درد طبيعيه؟
و براي كاهش اين درد چيكار بايد بكنم ؟
دردش واقعا ازاردهندس برام
براكاهش عوتشم ممنون ميشم بگيد چيكاكنم
ممنون ميشم كامل جوابمو بديد
برا كاهش عوتش چه قرصي بايد بخورم و چه دوره اي؟
دائما بايد مصرف شه؟
مشكلي نداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
572
افزایش سایز آلت

سلام و درود خدمت شما آقای دکتر ، میخاستم ببینم دستگاه لارجر باکس برای افزایش حجم و طول آلت واقعا تاثیر داره ؟ و آیا عوارضی نداره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
573
تبخال تناسلی

چه دارویی رو برای درمان تبخال روی پوست آلت تناسلی باید استفاده کرد مشاهده پاسخ دکتر
574
الت تناسلي

با سلام
حالت نعوظ زمان خيلي كوتاهي از بين ميرود ميل جنسي هم بسيار پايين است
مرد ٣٧ ساله
مشاهده پاسخ دکتر
575
آلت تناسلی

سلام
انحنای آلت تناسلی مادر زادی(به سمت چپ) داشتم میخواستم بدونم هزینه عملش چقدر میشه واینکه تاثیری در رابطه جنسی داره یا نه؟
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
576
انحنای آلت تناسلی

جوانی 27ساله هستم که التم هنگام نعوظ انحراف وقوس به سمت پایین دارد؛ احساس میکنم که نعوظم به طورکامل انجام نمیشود و مایع منی هنگام خروج جهش کافی ندارد.در اینترنت خواندم که بیماری پیرونی می‌باشد که با عمل جراحی درست میشود.خواستم بپرسم که با عمل جراحی درست میشود؟؟؟ آیا با انجام عمل طول آلت تغییر نمیکند؟؟؟هزینه عمل چقدر میشود؟؟
انحنای آلت تناسلی که به سمت پایین است چیکارباید کرد؟؟ آیا نیاز به عمل جراحی میباشد؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
577
مشکل نعوظ

با عرض سلام .
ممنون از پاسخگوییتون.
بنده حدود یکسال است ک نعوظ صبحگاهی ندارم . و طول مدت زمان نعوظم هم کوتاه تر شده وشدت کمتری هم دارد و با دیدن صحنه خاصی مثل گذشته ها نعوظ ندارم .
ضمنا سابقه خودارضایی هم دارم . و قبل از این مشکل (مثلا دوسال پیش) بدون اینکه تحریک بشم نعوظ داشتم یا وقتایی ک روی شکم میخوابیدم نعوظ داشتم .
از لحاظ وزن کمی اضافه وزن دارم و چربی خونم هم زیاد نیست
میخواستم بدونم مشکلم طبیعی است یا نه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
578
بد شکلی ناشی از ختنه و افزایش سایز داعمی

سلام اقای دکتر میخواستم ببینم هزینه درست کردن بد شکلی و افزایش سایز طولی چقدر میشه مشاهده پاسخ دکتر
579
شل بودن آلت

با سلام و احترام
مدتیست ازدواج کردم و مشکل شل بودن آلت را دارم. یعنی اول که شروع میکنیم به آمیزش و تحریک کردن همدیگر مشکلی وجود ندارد اما همین که میخواهم دخول کنم شل میشود. البته قرص ویاگرا بسیار کار ساز است و گاها استفاده میکنم
این موضوع خیلی ازار دهنده است.
راهی برای درمان وجود دارد؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
580
الت تناسلی

سلام من 17 سالمه و آلت من درحدود5یا6 سانته میخواستم ببینم چیکار کنم بهتره مشاهده پاسخ دکتر
581
نقطه روی آلت

سلام رو تنه آلت من و کیسه بیضه نقطه های کوچک سفیدی هستن که به دکتر هم مراجعه کردم گفتن مربوط به چربیه خواستم نظر شما رو بدونم مشاهده پاسخ دکتر
582
افزایش طول آلت تناسلی

سلام . افزایش طول آلت تناسلی میخوام داشته باشم . با هر روشی که وجود داشته باشه

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
583
دونه الت تناسلی

باسلام خدمت دکتر من روی الت تناسلیم زیر کلاهک دونه زده مثل گوشت اضاف ولی به تدریج داره زیاد میشه میخواستم بدونم این دونه چیه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
584
درد در اطراف بیضه

با عرض سلام وخسته نباشید
مدتی هست در اطراف بیضه سمت چپ مقداری درد احساس می کنم ولی درد انچنان شدید نیست که بی طاقت شوم خواستم راهنمای بکنید تا از نگرانی در بیام ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
585
الت تناسلی

سلام وخسته نباشید خدمت اقای دکتر.ممنون از این برنامه وطرح عالیتون .واقع دمتون گرم شاید اگه به دکتر رفتن بودمن روم نمیشد.
سوالم اینه که از چندروز پیش تب لرز واستخون درد شدید گرفتم که الت تناسلیم از قسمت ختنه گاه ورم کرده وحالت بی حسیه.مشکلم چیه اقای دکتر
قبلا هیچ وقت ورم یا مشکلی نداشتم . الان‌دوروزه الت تناسیلم از ختنه گاه بزرگ و ورم کرده البته از روز قبل تب و حالت درد عضلات پیدا کردم که روز بعدش با ورم الت مواجه شدم.
مشاهده پاسخ دکتر
586
آلت تناسلی

با سلام .
بنده مدتی هست که در ناحیه پوسته ختنگاه دچار التهاب و حالت تورم دارم، به متخصص هم مراجعه کردم و داروهای Betamethazone Amp و Sypring 2cc و E-Zavit 400 cap و Vitamine b 1 و Triamcinolone 15 g تجویز کردند. و توصیه کردند اگر که بهبودی حاصل نشد به دکتر پوست مراجعه کنم.
خواستم نظر شما درباره تجویز این دارو ها رو بپرسم آیا کافی و مفید هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
587
الت تناسلی

سلام
من چند وقته که نوک الت تناسلیم تکه تکه قرمز رنگ ایجاد شده که به دستور خودتون پماد هیدروکورتیزون را دو هفته شب ها استفاده کردم ولی هنوز جواب نگرفتم
لطفا کمک کنید چیکار باید بکنم
مشاهده پاسخ دکتر
588
لکه های قرمز و خارش

برجستگی های قرمز رنگ و خارش
در گل بدن ام خارش شدید دارم و لکه‌ای صورتی رنگ روی کشاله ها و باستن هست و زیر بیضه و سر آلت دانه های برآمده شکل گرفته
مشاهده پاسخ دکتر
589
آلت تناسلي

سلام و عرض أدب جواب سوال قبلم و نتونستم تو پاسخها پيداكنم
چن روز پيش نوك آلت تناسليم رنگش عوض شده و نزديكي با كاندوم داشتم سر التم خارش و امروز پاين شكمم أزسمت رأست بالآي التم به اندازه گردو ورم وقرمز شده و دست ميزنم يكم درد داره ميخوام بدونم علتش چيه و چه دارويي مصرف كنم
مشاهده پاسخ دکتر
590
تغيير رنگ آلت تناسلي و سوزش إدرار

به مدت سه روز سوزش إدرار و تغيير رنگ روي نوك آلت تناسلي إيجاد شده است امروز زير شكم سمت رأست به اندازه ي يك گردو ورم و قرمز شده است هنگام لمس كردن درد ميگيرد علت اين عارضه را ميخواستم بدانم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
591
الت تناسلی

M:
M:
M:
با سلام
در هنگام نعوظ و نزدیکی پوست زیر کلاهک الت دچار سوزش و پارگی می شود و خونری ی میکند
بعد سه چهار روز این پوست نازک ترمیم شده ولی مشکل دوباره در حالت نعوظ و نزدیکی ایجاد می گردد
M:
M:
M:
M:
با سلام
در هنگام نعوظ و نزدیکی پوست زیر کلاهک الت دچار سوزش و پارگی می شود و خونری ی میکند
بعد سه چهار روز این پوست نازک ترمیم شده ولی مشکل دوباره در حالت نعوظ و نزدیکی ایجاد می گردد
مشاهده پاسخ دکتر
592
آلت

من بعد از نزدیکی زیر سر آلتم به صورت یک حلقه ورم کرده رگش ورم کرده باید چه کار کنم دکتر الان ورم کمتر شده ولی دست که میزنم باز ورم میکنه انگار رگ روی رگ افتاده مشاهده پاسخ دکتر
593
بزرگ كردن الت تناسلي

سلام اقاي دكتر من ١٩ سال دارم و خواستم ببينم چطوري ميتونم الت تناسلي بزرگتري داشته باشم چون از كوچكي اون اذيت ميشم
حدود ١4سانت
مشاهده پاسخ دکتر
594
عدم نغوظ

با سلام بنده قبل از ازدواج به فيلم هاي پورن اعتباد داشتم و الان كه ازدواج كردم بدون ديدن اين فيلمها نعوظ كامل ندارم و وقتيم نعوظ دارم سريع انزال دارم ممنون ميشم كمك كنين اين موضوع باعث استرسم شده و بدتر كرده وضعيت رو مشاهده پاسخ دکتر
595
عدم نعوظ(احتمال مشکل عروقی)

با سلام جناب دکتر
من 97 کیلو وزنمه چربی خونم دارم
قرص های پروپرانول 10 سیتالوپرام 10 فنوفیبرات
مشکل من عدم نعوظ چندین سال
3 سال پیش واریکوسل هم عمل کردم ک اوکی بود عملم
اما آلتم نعوط کامل نداره و برای نزدیکی باید حتما قرص ارکترو 100 بخورم.
سونوگرافی کاورنوزومتری با تزریق پاماورین هم دادم 3 سال پیش که شرحش اینه
)فلو در شرایین کاورنوزال با سرعت 7 سانتیمتر بر ثانیه دیده شد که کمتر از حد طبیعی است.
پس از تزریق 40 میلی گرم پاپاورین فلو در شرایین فوق افزایش یافت که به صورت جریان سیستولی دیاستولی بود.به تدریج جریان دیاستولی کاهش یافت.لیکن فقط متعاقب hand manipulation و ایجاد ارکسیون نسبی نهایتا جریان انتهای دیاستولی قطع گردید.لیکن فاز منفی و بای فازیک ایجاد نگردید.حداکثر سرعت جریان سیستولی در طرف راست حدود 29 و در طرف چپ حدود 28 سانتی متر بر ثانیه بود ک با توجه به سن بیمار کمتر از حد طبیعی است.نهایتا ارکسیون نسبتا full ایجاد که پس از دقایقی برطرف گردید و به هر حال در طی تمامی مراحل بررسی 1.5 ساعا پس از آن ارکسون کامل و rigid full ایجاد نگردید.با توجه به حجم تزریق قابل ملاحظه و سن بیمار و psv کمتر از حد طبیعی و معادل 28 الی29 سانتی متر بر ثانیه و فقدان ارکسیون full و rigid درجاتی از نارسایی شریانی قویا مطرح است.با استنتاج از نتایج شریانی و نهایتا قطع جریان انتهای دیاستولی حتی در وضعیت غیر full لیک وریدی بعید است.

اینارو میدونم ک سیگار باید ترک‌کنم.وزنم کم و چربیم بیاد پایین اینا موثره

اما سوال اصلیم اینه آیا مشکل من مشکل عروقه؟و این داروی خاص داره واسه بهبودش یا عملی تو ایران هست که انجام بشه؟
یا مشکل من چجوری کامل حل میشه

الان نزدیک عقدمه و به شدت نگرانم بابت این مساله خواهشا راهنماییم بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
596
انحراف مادرزادی آلت تناسلی

با سلام خدمت آقای دکتر.بنده انحرف آلت مادرزادی به چپ دارم آیا این میزان انخراف نیاز به جراحی دارد؟میزان انحراف حدودا چند درجه است؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
597
جراحی آلت تناسلی

سلام طول آلت تناسلی در حالت معمولی سه سانت ودرحالت نعوظ یازده سانته دور اتلت اندازه بند انگشت شسصت دسته وخیلی لاغره ایا نیاز به عمل داره؟راه حلش چیه؟باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
598
آلت تناسلي

خسته نباشيد اقاي دكتر...ببخشيد من ١٩ ساله وزن ١٢٠ و قد ١٧4هستم....
من مقدار زيادي اضافه وزن دارم،طول اندام تناسليم در حالت نعوظ 15 هست اما چربي زيادي اطرافش رو ميگيره و من ميخوام در وهله اول خيلي سريع از بين بره.....ميخواستم بپرسم چه كاري ميتونم انجام بدم....
چون به هيچ عنوان نميخوام هنگام سكس به چشم بياد و ميخوام بلند تر باشه....ايا راهي هست....؟خيلي متشكرم.
مشاهده پاسخ دکتر
599
التهاب

روی کلاهک الت تناسلی لکه ای قرمز بدون خارش و درد وجود دارد برای رفع این مشکل چه باید کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
600
فالوپلاستی

هزینه فالوپلاستی و عواقب آن مشاهده پاسخ دکتر
601
بيماري هاي تناسلي

سلام
از روز سه شنبه هفته ي قبل ٩6٠5٣١ دچار درد و سوزش نسبتا شديد در غدد لنفاوي موجود در كشاله ي ران فقط در سمت چپ شدم
درد از بين رفت و از روز پنج شنبه ٩6٠6٠٢ جوش هايي تاول مانند با حاشيه قرمز در بالاي آلت تناسلي ظاهر شد كه دردناك و خارش دار بودند
هم اكنون امروز ٩6٠6٠4 نه تنها اين تاول ها بهبود نيافته بلكه از نظر اندازه كمي بزرگتر شده
اين تاول ها تقريبا ٣ سال پيش شروع شد
و سالي ٧ يا ٨ بار اين اتفاق ميفته
اين تاول ها مايعاتي چسبنده مانند ازشون خارج ميشد و پس از مدتي به زخم هاي ريز دردناك تبديل ميشد و زخم ها نيز بعد از مدتي خود به خود خوب ميشد
اما اين سري تاول ها شديد تر و بزرگتر هستن و گويا ديرتر ميخوان به زخم تبديل بشن!
بنده همون ٣ يا 4 سال پيش از نظر ارتباط با شركاي جنسي مختلف فعال بودم
و نيز زماني دراز تر يعني 6 سال پيش نيز سابقه ي ابتلا به std از نوع خروج ترشح از دهانه ي آلت نيز بودم كه با مصرف آنتي بيوتيك هاي تجويز شده توسط دكتر و حتي تزريقي به سختي خوب شد
لطفا نظرتون و راه درمان اين تاول ها رو بگيد
من به علت زندگي در روستايي دور امكان ويزيت حضوري توسط پزشك رو ندارم
لطفا راهنمايي كنيد
اميدوارم خدا به شما عمر با عزت عطا كنه ❤️
مشاهده پاسخ دکتر
602
چسبندگی محل ختنه

باسلام
من سوال قبلی رو ممنونم پاسخ دادید در ارتباط ب چسبندگی محل ختنه پسرم عکسها نربوط به قبل از شروع وازلین زدن و ماساژ محل به سمت بالاست که گفتیو چسبندگی هنوز هست و اینکه تازه سه روز هست انجام میدم اینکارو
ممکنه برای چداشدن چسبندگی و نحوه ماساژ جهت جداسازی راهنمایی کنید؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
603
توده در كيسه بيضه

سلام ببخشيد من امروز متوجه شدم در كيسه بيضه ام يك توده وجود دارد در سمت چپ بدنم تا به حال دقت نكرده بودم و نميدانم نا از كي هست به بيضه ام نچسبيده فاصله داره و در قستم بالاي بيضه ام هست ممنون ميشم هرچه زود تر جواب بديد چون خيلي نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
604
چسبندگه ختنه

باسلام
پسرم هفت ماه و نیمشه. سه ماه پیش ختنه ش به روش سنتی. الان یک سوم کلاهکش به بدنه چسبیده اما پوستی روی کلاهگ نیامده. با مطب دکتر تماس گرفتم گفتن در آب گرم بذارم بچه رو و پوست رو پایین بکشم من انجام دادم اما فرقی نکرد درحال حاضر خارج از کشورم . ارولوژیست کودکان اینجا گفت نرماله. دسترسی به پماد استرویید ندارم فقط روزی چند بار با وازلین چرب میکنم و آروم پوست رو عقب میدم تا یکماه دیگه که بیام ایران چیکار کنم بدتر نشه
مشاهده پاسخ دکتر
605
چسبندگی محل ختنه شیرخوار

با سلام
پسرم هفت ماه و نیمشه. سه ماه پیش ختنه ش کردیم الان یک سوم کلاهک آلت تناسلیش به بدنه متصل هست. لبه ی کلاهک دراین قسمت قابل مشاهده نیست. من الان خارج از ایرانم ارولوژیست کودکان نشان دادم گفت طبیعیه و مشکلی نیست با مطب دکتری که ختنه کردن تماس گرفتم گفتن در آب گرم بذارم بچه رو و پوست رو بکشم پایین تا آزاد بشه اما من انجام دادم فرقی نکرد.خیلی نگرانم و الان چند روزه با وازلین چرب میکنم و آروم ماساژ میدم که پوست به عقب بره. چیکار باید بکنم تا یکماه دیگه که برگردم ایران بدتر نمیشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
606
کوچکی آلت تناسلی

با سلام پسر4ساله من آلت تناسلی اش خیلی کوچک است مشاهده پاسخ دکتر
607
عفونت پوستی آلت تناسلی

با عرض سلام
یکی دو روزی هست که آلت تناسلی من دورتادورش و دقیقا زیر خط کلاهک قرمز شده و باد کرده و کمی داغ هست این بادکردگی. پیش دکتر عمومی رفتم و گفتن این نوعی عفونته که البته پوستیه و برام آمپول سفازولین و قرص دیکلوفناک و قرص سیپروفلوکساسین نوشته ولی باگذشت حدود سی ساعت و زدن دوتا سفازولین و خوردن قرص ها از نظر ظاهری تغییری نداشتم. البته تب و لرز و ضعف در ابتدا داشتم که الان ندارم ولی آلت تناسلیم تغییری نکرده
میشه راهنمایی بفرمایید؟
مشاهده پاسخ دکتر
608
زگیل الت تناسلی مردان

باسلام خدمت اقای دکتر
حدود یک ماهی میشه که نوک التم یعنی ابتدای مجرا یه حالت گوشت اضافی به اندازه نصف عدس ایجاد شده که یه مقداری بزرگ شد و توجه بنده رو جلب کرد که الان مزاحم وقت شریف شما شدم
براتون جسارتا عکس ناحیه رو ارسال میکنم
خیلی ممنون از شما بزرگوار
فقط نگرانم لطفا خواهشا اگر مقدور به من جواب بدید
متشکر بی نهایت از شما
مشاهده پاسخ دکتر
609
کجی آلت تناسلی

من 24 سالمه و در آلت تناسلیم کجی40 درجه ای دارم تقریبا. و در روابط جنسی باعث ایجاد درد میشه در طرف مقابل. همچنین در نعوظ هم کاملا سفت نمیشود.البته در خود ارضایی گاهی اوقات کاملا سفت میشه و لی در روابط جنسی بعد از اینکه آلت از بدن طرف رابطه خارج شد فورا نعوظم رو از دست میدم و به حالت خمیری در میاد.خواستم برام توضیح بدید که راه درمانی براش هست و آیا این کجی تاثیری در نعوظ داره ؟ و آیا با عمل جراحی طول آلت کوتاهتر میشه ؟ هزینه جراحی چنده ؟ و چجوری نوبت ویزیت بگیرم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
610
تورم در قسمتی از آلت

با سلام.
سمت چپ آلت،زیر کلاهک و تقریبا روی محل برشختنه دچار تورم نقطه ای شدم.میخواستم ببینم علتش چیه و راه درمان چگونه است.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
611
وستیبولار پاپیلوماتوز

شما درباره بیماریهی به اسم وستیبولار پاپیلوماتوز صحبت کردید من عکس رو دیدم آلت تناسلی من تقریبا همین دونه ها رو داره اما 3 یا 4 سال همینجوره آیا زگیل تناسلی یا همین بیماری ؟؟خیلی میترسم مشاهده پاسخ دکتر
612
سلام جناب دکتر من میخواستم آلتم ازقد افزایش بدم میخواستم ببینم ممکن هست یانه اگر ممکن هستش چندسانت رشد میکنه آیا ازطرف شما تضمینی وجود دارد و هزینه ی عمل چقددر میشه ممنون ...

hadi brand:
سلام جناب دکتر من میخواستم آلتم ازقد افزایش بدم میخواستم ببینم ممکن هست یانه اگر ممکن هستش چندسانت رشد میکنه آیا ازطرف شما تضمینی وجود دارد و هزینه ی عمل چقددر میشه ممنون ...
مشاهده پاسخ دکتر
613
الت تناسلی

سلام دکترخسته نباشید حدود چند ماه هست که روی خط کلاهک الت یه چیزی حالت تاول زده بود که پوستش خشک شد افتاد الان حدود سه چهار جا روی خط کلاهک همینجور میشه پوستش حالت خشک میشه و زخم میشه میفته ولی از دوباره میزنه و بعضی مواقع روی زخم های چرک حالت اب به کم میاد بیرون میخاستم ببینم این چیه؟؟؟متشکر مشاهده پاسخ دکتر
614
تورم الت تناسلی

با سلام 23 ساله هستم .از امروز صبح سمت چپ الت من متورم شده و خودم حس می کنم تورم رگش هست البته مطمئن نیستم خواستم ببینم علت چیه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
615
كوچك بودن آلت و زود انزالي

من از آلت كوچك خيلي رنج ميبرم و نميتونم با همسرم نزديكي كنم آيا راه درمان وجود دارد ؟
در عين كوچك بودن زود انزالي هستم خيلي خيلي زود إنزال هستم راه درمان ؟
مشاهده پاسخ دکتر
616
تورم

سلام اقای دکتر،ببخشید من الان دقیقا یک هفته هست که جلوی آلت تناسیلیم فقط در قسمت چپ ان باد کرده هست و چند روزی هم هست که در نوک آلت تناسلیم خارش دارم میخواستم بدونم علت ان از چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
617
چربی و پوست اضافه سر آلت کودک بعداز ختنه

باسلام واحترام
جناب دکتر پسر دوم من 7ماهشه که در 40 روزگیش بصورت جراحی و بخیه ختنه شده ولی بعداز ختنه سر آلتش داخل پوست بوده و چربی اطراف آلتش طوری است که سر آلت نمایان نیست، آیا ختنه درست انجام نشده یا طبیعی میباشد وبا گذشت زمان برطرف میشودلطفا" راهنمایی بفرمایید.
با تشکر و سپاس فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
618
هیپوسپادیاس

با عرض سلام. دکتر عزیز من دچار مشکل هیپسپادیوس هستم. ۲۳ سال سنم هست.خیلی حاد نیست اما به هر حال مشکلاتی هم داره. دیگه امکان جراحی تو این سن نیستش؟ کاریش نمیشه کرد یا اینکه حتی میشه در این سن هم با عمل جراحی رفعش کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
619
زود انزالی.اختلال نعوض

من۲۷ساله.مجرد.زود انزالی شدید دارم.اختلال نعوض دارم بطوری ک نعوض بسیار ضعیفه چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
620
زودانزالی واختلال نعوض

من۲۷ساله و مجرد هستم.هم تو مشکله زود انزالی دارم هم مشکل نعوض دارم.التم نعوضش ضعیف شده شدادان.سایز التم کوچک شده.زود انزالی دارم شدایدان مشاهده پاسخ دکتر
621
آلت تناسلی

سلام .وقت بخیر من آلتم در حالت نغوظ رو ب پایین است و کمی شل ولی ن خیلی زیاد و مشکلی برا دخول و .. ندارم ولی راهی هست با دارو آلتم راست و سفت بشه ؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
622
جای نگرانی هنگام مشاهده خون به صورت پی در پی در مایع منی وجود دارد؟

پسری هستم 27 ساله و مجرد.وزن هفتاد.
حدودا یک ماه پیش در مایه منی خود خون مشاهده کردم ، به پزشک مراجعه کردم ازمایش ادرار دادم و هیچ مشکلی نداشتم، مدتی قرص های تحویزی دکتر را مصرف نمودم، بعد از قطع دارو ها دوباره در مایه منی خود خون دیدم به رنگ کاملا قرمز.
دوباره به پزشک مراجعه کردم ایشان گفتند پنح درصد احتمال خطر وجود دارد و ازمایش های متعدد نوشتند که انجام دهم.
.
به شدت نگران هستم .
اگر امکان دارد راهنماییم کنید...جای نگرانی وجود دارد، من چکاری باید انجام دهم.
مشاهده پاسخ دکتر
623
الت تناسلي

با سلام و عرض ادب
ضمن عذر خواهي و تشكر از لطف شما
مدتيست در الت تناسلي دچار زخمهايي شدم : كه قرمز ميشود و التهاب دارد و بشدت خارش! از پماد بتامتازون استفاده نموده و پس از چند روز خوب ميشود ولي نميدانم به چه دليلي پس از مدتي مجدد اين علايم ظاهر ميشود!! دور تا دور الت تناسلي زخم ميشود و بشدت خارش
مشاهده پاسخ دکتر
624
پروتز الت

پروتز پرومدون المانی بهتر است یا امریکایی؟ البته پروتز های الت ثابت است

و هزینه عمل چقدر است و کدام بیمارستان است
مشاهده پاسخ دکتر
625
کجی آلت

با سلام و وقت بخیر
مشکل من عدم نعوظ کامله
و کامل راست نمیشه و سفت نمیشه و همه اش رو به پايينه
من آزمایش و سونوگرافی هم دادم گفتن که مشکل من مادرزاديه
رفتم پیش دکتر کیانی آفروديت و کلوموپيرامين 25 برام تجویز کرده برا دو ماه و گفته که اگه خوب نشد باید عمل شی .
گفت مشکل وريدي و بسته شدند که با عمل خوب میشه
البته یه بار عمل واريکوسل چپ انجام دادم که نا موفق بوده و تعداد اسپرمم 14 تاست
نظر شما چیه و چیکار باید بکنم?
مشاهده پاسخ دکتر
626
بزرگ کردن الت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید من 28 سالمه از بدر تولد بیضه هام مخفی بوده التم خیلی نازک و کوچیکه بیضه هام در حال درمان هست ولی التم 4 سانت هست و بسیار نازک متاهل هستم حتی هنوز نتونستم پرده بکارت رو بزنم امکانش هس کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
627
لک سفید رنگ

چند وقت می باشد لک های تقریبا سفید رنگ در قیمت زیر سر آلت نمایان شده و خارش دارد مشاهده پاسخ دکتر
628
الت تناسلی

آلت به سمت راست انحنا دارد آیا مشکلی برای آینده ایجاد خواهد کرد ولطفا چند عکس از آلت که احتیاج به عمل دارد را برایم بفرستین تا با آلت خود مقایسه کنم مشاهده پاسخ دکتر
629
آلت تناسلی

من قبلا عمل بیضه کردم الان آلتام 115هستش میخواستم بیبینم چه کارکنم تا بزرگتربیشه
آیا میشه با1150سانتیمتر ازدواج کنم مشکلی پیش نمیاد داروی هست که بزرگتر کمی بیشه
مشاهده پاسخ دکتر
630
سایز الت تناسلی

سلام بنده 15 سال سن دارم و سایر الت تناسلیم به طول 11.5 سانتی متر و عرض 4 سانتی متر . ایا الت من بزرگتر میشه؟ و اگر میشه چند سانتی متر دیگر امکانش هس بزرگتر بشه؟ و ایا روشی وجود دارد ک برای رشد الت تناسلی مفید باشد؟ و ایا روش جلکینگ موثر است؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
631
وجود یک غدده در بیضه ها

رویت یک غدده به اندازه قطر یک سانت در لابلای هر دو بیضه مشاهده پاسخ دکتر
632
اختلال نعوظ

با سلام.
28 سالمه. عارضه ی واریکوسل گرید 3 دارم و بخاطر اون از سربازی معاف شدم و هنوز عمل جراحی نکرده ام. هیچ دردی هم ندارم.
مدتی است (در حدود 6 ماه) که بعضی وقتها با اختلال نعوظ روبرو می شوم. یعنی تحریک میشوم و نعوظ میکنم اما در صورتی که دخول را انجام ندهم آن را پس از یکی دودقیقه از دست می دهم.
خاهشمندم در این زمینه راهنمایی بفرمایید که علت اون چیه و راه درمانیش چی هست؟
آیا مصرف دارو یا ورزش خاصی توصیه می شود؟
تست هورمون تستستزون نداده ام اما فکر میکنم ازین نظر مشکل نداشته باشم.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
633
پروتز بیضه

بیضه چپ مادر زادی ندارم 30 سالمه بیمه ارتشم
هزینه. پروتز و بیمارستان؟
ایا گرکان کسی انجام میده؟
مشاهده پاسخ دکتر
634
الت پرده دار

سلام دكتو من ٢٠ ساله هستم و تازه فهميدم الت من مشكل پرده دار بودن داره و مشكل اينجاس كه من حدود ٣ سال ايران زندگي نميكنم ايا الت پرده داو به طول الت هم تاعثير دارد و اگه بتونيد جراح خوب در المان بهم معرفي كنيد ممنون ميشم مشاهده پاسخ دکتر
635
لکه های پوستی بر روی الت

عرض سلام و خسته نباشيد خدمت اقای دکتر من طی مدت 2ماه اگه اشتباه نکنم يک سری لکه هايی که خشکی دورشان هست با طيف رنگی صورتی بنفش و دون دون هايي در اطراف ختنه گاهم به وجود امده ممنون ميشم نگرانی مرا در باب اين موضوع اسوده فرماييد مشاهده پاسخ دکتر
636
درمان وستیبولار پاپیلوماتوز

سلام و درود خدمت شما من خانم چهل یک ساله هستم از هجده سالگی در اطراف واژن خود در دستگاه تناسلی بافتهای نرم رشته رشته ای برجسته ای را دیدم که نه درد نه سوزش و نه خارش داشتن و فکر می کردم طبیعی هستن و دستگاه تناسلی همه خانمها اینطور هست
حدود یک ما پیش به بدنم نوره زدم و باسوزش درد شدیدی مواجه شدم خیلی سریع بدم را شستم اما بعد از این موضوع دچار سوزش و خارش و درد شدیدی در ناحیه تناسلی بدنم هستم که الان اون بافتها هم شدیدن متورم و قرمز شدن با مراجعه به اینترنت فهمیدم که اینها وستیبولار پاپیلوماتوز
هستن و طبیعی نیستن
ضمنا من مجردم و هیچ ارتباط جنسی تو عمرم نداشتم و اینکه تمام سعی ام رو برای رعایت بهداشت می کنم واز ژل بانوان هم استفاده می کنم
خیلی می ترسم لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری باید درمان کنم ؟ آیا بسیار خطرناک هستن ؟ اصلا قابله درمان هست و چگونه اینکار را انجام بدم ؟
برای درمان تو وان آبگرم ونمک نشستم ، تووان آب و سرکه سیب نشستم
با ژل بانوان روزی دوبارخودم رو می شورم
وبه بدنم سرکه سیب می مالم
عسل طبیعی هم به بدنم می مالم
خواهش بگین چی کار کنم خیلی فکرم مشغول شده
مشاهده پاسخ دکتر
637
مشکل نغوظ

سلام.من از شانزده سالگی به صورت هفتگی جلق میزدم.والان در رابطه با مشکل نغوظ یا همان شق شدن الت مواجه هستم لطفا راهنماییم کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
638
این خارش و سوزش و کاهش حجم منی مربوط به چیست؟

مدتی است که در ناحیه زیر بیضه ها در خط منتهی به مقعد احساس خارش دارم انواع دکتر هی پوست ،گوارش ،مجاری ادراری هم مراجعه نمودم ولی فایده ای نداشته،الان در پوست بیضه ها هم خارش دارم و حس میکنم پوست این ناحیه خشک و نازک شده و در قسمت وسط الت تناسلی هم احساس سوزش دارم و حجم مایع منی هم چند روزی هست کم شده و با درد بیرون میاد مشاهده پاسخ دکتر
639
آلت تناسلی

دکتر جان سلام دکتر آلتی که بشکند دچار پیرونی خواهد شد یا آلت که نشکند در اثر ضربه در حالت نعوظ هم دچار پیرونی میشه مشاهده پاسخ دکتر
640
آلت پرده دار

سلام
آلتم هم پرده دار است بطوریکه بیش از یک سوم از زیر از طریق پرده به بیضه ها متصله و زیر کشیده میشود و باعث کجی رو به پایین شده است استفاده از کاندوم خیلی سخته برام و هم ختنه ناقص شده و سر آلت از بالا با پوست به بدنه متصل است ،راه حل چیست ؟آیا برطرف کردن این مشکل میتونه منجر به بزرگ شدن آلت بشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
641
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید

من دیروز نزدیکی داشتم امروز صب یه لکه قرمز رنگی مایل به بنفش روی آلتم مشاهده کردم و خیلی نگرانم کرد ن دردی دارم نه خارشی. البته الت من یکم شل و رو به پاایین هست
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
642
سیالیس

سلام وقت بخیر

می‌خواستم ببینم استفاده از سیالیس برای افزایش میل جنسی‌ و تعدد نعوظ توصیه می‌شه یا خیر؟

و اینکه آیا استفاده این دارو تداخلی با استفاده از نوشیدنی‌ الکلی دارد یا خیر؟

آیا امکان استفاده از اسپری تاخیری با توجه به استفاده از این دارو هست یا خیر؟
مشاهده پاسخ دکتر
643
متورم شدن عروق زير كلاهك آلت تناسلي آقايان

امروز به صورت ناگهاني متوجه شدم كه زير كلاهك آلت تناسليم نيم سانت پايين تر سمت راست به طول دو سانت؛ عجيب متورم شده، با لمس كردن حس ميكنم كه يك رگ نازك هستش كه خيلي سفت شده و اصلا صاف هم نيست و پستي و بلندي داره اين رگ؛ و اصلا نه خارش دارم نه درد دارم ولي متورم شده، ميخواستم بدونم اين چيه؟ خطرناكه؟ بايد به دكتر مراجعه كنم حتما؟؟
در قسمتي كه گفتم هيچ وقت با لمس كردن حس نكرده بودم كه اونجا رگ وجود داره!!
در واقع قسمت پهلو، سمت راست و پايين و زير كلاهك آلتم هستش.
اميدوارم درست متوجه بشيد كجا هستش
مشاهده پاسخ دکتر
644
بزرگی و توده سفت گوشتی بدون درد بیضه راست

بزرگی و توده سفت بدون درد بیضه راست که اندازه آن تقریباً 4 برابر بیضه سمت چپ است علت آن چیست ضمن اینکه از اول بیضه سمت راست بزرگتر بوده که اخیرا 2 یا 3 ماه اخیر بصورت توده سفت درآمده است مشاهده پاسخ دکتر
645
شل شدن آلت در هنگام مقاربت

سلام خسته نباشید ممنون از برنامتون.من35سالم هستم،من حدودا 4ساله مشکل زود انزالی و شل شدن آلت موقع نزدیکی ميشم ناگفته نباشد ک مجرد هستم و هرماه شايد دوبار فقط نزدیکی داشته باشم و اونم با استرس هست و محبورم قرص مصرف کنم ک اونم گاهی جواب میده،جهت اطلاع من تا سن 30سالگی مقاربت با جنس مخالف نداشتم چون خجالتی بودم و مقاربتم گزری بودن.این مشکل شل شدن آلت ،تاثیر روحى بدی بهم داده ممنون میشم منو راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
646
عدم نعوظ

باسلام و خسته نباشيد
بنده مجرد و٣٣ ساله هستم مشكل عدم نعوظ دارم حتي با قرص هاي سيدنافيل و... يعني بعداز استفاده نعوظ دارم و بلافاصله درحين تحريك از بين ميرود و با تلاش مجدد نعوظ ايجاد ميشود البته من چندين سال قبل عمل واريكوسل انجام دادم. الان به خاطر اين مشكل و ترس از عواقب بعدي ان ازازدواج امتناع و ترس دارم. لطفااا راهنمايي كنين
براي درمان قطعي چكار ميتونم بكنم من از استفاده قرص خوشم نمياد بخاطر عوارض هاش و سردردهاي شديدش
مشاهده پاسخ دکتر
647
آلت تناسلی

2M S.T:
سلام وخسته نباشید، روی آلت تناسلی پسر 9ساله ام کیست چربی( به گفته پزشک) ایجاد شده( البته سال گذشته هم به دلیل وجود کیست در جای دیگر آلت جراحی شده) که دردی ندارد ولی اگر فشار دهیم چرک خارج میشود آیا باید عمل شود و اگر عمل نکنم در آینده ایجاد مشکل میکند؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
648
شل شدن الت

چرا هنگام نزدیکی التم شل میشه یعنی اول که عشقبازی میکنیم التم سفت هست اما هنگامی که دخول انجام میدیم شل میشه میخوابه بعضی وقت ها وسط نزدیکی یعنی بعد از اینکه چند بار دخول انجام میدم شل میشه الانم زنم کلافه شده ممنون میشم راهنمایی کنید اگه درمانی دارویی چیزی هست معرفی کنید مشاهده پاسخ دکتر
649
نعوظ ناقص و ناپایداری نعوظ آلت در حین عمل جنسی

سلام آقای دکتر
من 30 سالمه و بیمار شما هستم. مدتی قبل به خاطر مشکل نعوظ ناقص و ناپایدار به مطبتون مراجعه کردم. طبق دستور شما آزمایش خون و هورمون و سونوگرافی کالر داپلر آلت با تزریق پاپاورین انجام دادم و نتیجه رو آوردم خدمتتون، گفتین سالم هستم. به پیشنهاد شما یه زن صیغه کردم ولی متاسفانه نتونستم دخول انجام بدم. در تمام زمان معاشقه آلتم شل بود. فقط وقتی با دست ماساژ میدادم سفت میشد و سفتیش فقط تا کمتر از 30 ثانیه بود. بعدش به محض اینکه میخواستم دخول انجام بدم آلتم کاملا شل میشد.
حتی با نگاه کردن به فیلم و معاشقه هم آلتم فقط تحریک میشه ولی سفت نمیشه.
وقتی هم خودارضایی میکنم آلتم حداکثر زمان سفتیش به یک دقیقه نمیرسه؛ که اونم کاملا کاملا سفت نیست. و بعضی وقتا به محض ارضا شدن یا حتی قبل از ارضا شل میشه.
تمام این مشکلاتو همیشه داشتم. از اول زندگیم. تا حالام نه تصادف کردم و نه ضربه خورده به آلتم.
توی خواب هم وقتی آلتم تحریک میشه کاملا سفت نمیشه و به حالت خوابیده می مونه.
تا حالا حتی نشده خواب ببینم که با دخول کامل ارضا بشم.
نمیدونم مشکلم هورمونیه یا مربوط به سیاهرگای آلت. یا طبق نوشته های شما جسم غاری آلت.
لطفا برای حل مشکلم کمکم کنید.
و ممنون میشم همه چیز محرمانه بمونه.
نتیجه آزمایشات و سونوگرافی رو هم مجدد براتون ارسال میکنم.
مشاهده پاسخ دکتر
650
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر. من یک ماه پیش ازتون‌مشاوره گرفتم ک پسری هستم ۲۲ساله هنوز آلت تناسلیم از بچگی‌رشدی نکرده ک فرمودید به پزشک ارولوژی مراجعه کنم و در صورت نیاز آزمایش هرمونی.من همین کارو کردم و به فوق تخصص ارلوژی رفتم و منو معاینه کردن گفتن ک مشکل خاصی ندارم و فقط ی خورده حالت نهفته داره آلتم ک وقتی نفس میکشیدم به داخل میرفت. بعد برام آزمایش هورمونی نوشتن. آزمایشو انجام دادم گفتن ک همه چیزت خوبه فقط پرلاکتینم بالا هس رو(۴۴.۴)هس ک برام نامه نشوشتن ک پزشک غدد مراجعه کنم همین.امروزم رفتم پزشک غدد نوبت زدم برا برج ۸میخواستم ببینم نظرتون چیه؟ و من مشکل آلتم حل میشه یا ن .؟به پزشک غدد مراجعه کنم یا ن؟ خواهشا ی خورده بیشتر راهنماییم کنید هرکاری ک باید انجام بدمو چون‌واقعا من نمیدونم باید چیکار کنم. تورو خدا کمکم کنید تا چن‌ماه دیگه باید برم خدمت میخوام قبلش مشکلم حل بشه چون نیمتونم با این وضعیت برم مشاهده پاسخ دکتر
651
بیماری مقاربتی

Mehdi:
سلام آقای دکتر..بنده به مدت دو ماهه که از خارش شدید در ناحیه ی بیضه و مقعد و کشاله ی ران رنج میبرم..الان حدود یک هفته است که سه برآمدگی به شکل جوش های خیلی ریز روی آلتم بوجود اومده..نمی دونم این به خارش مرتبط هست یا نه چون خود جوشها هیچ حسی ندارند
مشاهده پاسخ دکتر
652
ناتوان جنسی

با سلام من ناتوان کامل جنسی هستم از اول نوجوانی هم این مشکل را داشتم هیچ حسی به جنس مخالف نداشتم به همجنس حودم حس داشتم اونموقع آلتم خوب بود بلند میشد ولی 5 سال پیش یک دوره بدنسازی هورمون رفتم دیگه آلتم خیلی کوچک شده و اصلا بلند نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید من اخل قزوین هستم مشاهده پاسخ دکتر
653
انحراف آلت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید

اقای دکتر من مشکل حفظ نعوظ و انحراف آلت تناسلی به سمت چپ دارم. آیا باید با جراحی مشکل رو حل کرد یا خیر ؟ و اینکه در صورت جراحی هزینه های تقریبی چقدره؟ با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
654
بيماري دور ختنه گاه الت

سلام روزتان بخير.مدت ٢ هفته است دور ختنه گاه جوش سر سفيد رنگ دارن و دانه ريز سياه كه خارش داشت ايجاد شده.دكتر پماد هيدرو كورتزيون داد كه خارش از بين رفت اما جوش هنوز هستن هنگام بر خورد با اب سفيد مي شوند نظر شما راجب اين موضوع مي خواستم بدونم چكاري كنم؟ چه چيز بپرهيزم؟ مشاهده پاسخ دکتر
655
درد آلت تناسلي درحالت نعوض

آقايي 40ساله هستم مدت دوماه است كه درحالت نعوض درآلتم احساس درد دارم ولي درحالت عادي دردي ندارم درد بيشتر در نزديكي سر آلت است دكتر متخصص تجويز سونوگرافي كرده كه انجام ندادم مشكوك به بيماري پيروني است درقسمت ختنه گاه احساس يك برامدگي ميكنم كه منشع درد است خواستم درمانش را بدانم و چكار بايد بكنم مشاهده پاسخ دکتر
656
جوش آلت تناسلی

Z||DGA||! .:
سلام
چند روزی هست روی آلت تناسلی جوش های زیر پوستی دارم....در قسمت انتهایی آن...علتش رو میخواستم بدونم با توجه به اینکه رابطه محافظت نشده نداشتم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
657
انحنا در آلت

سلام خدا قوت
من پسری 25 ساله ام
تازگی متوجه انحنا در آلتم شدم(هنگام نعوظ) فک کنم حدود 30 درجس و کمتر،
شاید از قبل هم بوده ولی الن بیشتر شده که توی چشمه
رابطه جنسی ام نداشتم،اهل خودارضایی ام نبودم،البته در خواب چن ساله که هنگام جنابت،گاهی دستم را روی آلت میذاشتم و فشار میدادم(اختیار کامل نداشتم وگرنه در بیداری ام خودارضایی میکردم)
الن باید چکار کنم تا خوب شه و بدتر نشه
تا دو سه سال دیگه ام قصد ازدواج ندارم و میخوام خوب بشه
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
658
داروي تقويت جنسي

من ميخام يك داروي تقويت جنسي بهم معرفي كنين كه با داروي آنالاپريل ١٠ كه روزي دوبار مصرف ميكنم تداخل نداشته باشه مشاهده پاسخ دکتر
659
مربوط به آلت تناسلی

هنگام نشسته در قسمت فوقانی آلت فرو رفتگی کوچکی ایجاد می شود ولی دردی در آن ناحیه حس نمی شود علت این امر چیست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
660
برگشت منی

دکترجان سلام خداقوت بده بنده با همسرم هم بستر بودم هنگام جماع بودم که شخصی بنده را میزد انگارنوارش گیر کرده تند تند صدا میزدمرادی بنده نا خود آگاه درحین ارضا از همسرم جداشدم بخود معلوم شد آلت تناسلیم کشیده شد یابه قولی شکسته شد حدود سه سال است قدرت نزدیکی ندارم واگرهم درخواب یابیداری انزلالی داشته باشم منی ازم خارج نمیشود وبرگشت میشود درکل خون درآلت تناسلییم مهار نمیشود باتشکر درصورت نیاز میتونم مطب خدمت برسم همین طوری هم حاضربه پرداخت هزینه هستم لطفا درصورت امکان ازطریق smsیاتماس تلفنی تماس حاصل فرمایید خیلی متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
661
زائده های روی ختنه گاه و بد شکلی آلت تناسلی

با سلام
من 30 سال سن دارم، از حدود 5،6 سال پيش خودارضايي انجام مي دادم(معمولا به صورت مکرر و با زمان طولاني) که مدتيه ديگه انجام نمي دم. چندتا سؤال از خدمتتون دارم:
1-از حدود 1 سال قبل بعد از خودارضايي زائده اي در قسمت بالا سمت راست ختنه گاه بوجود اومد که نرم و بدون درده و تا بحال نه رشد کرده و نه از بين رفته. اين زائده چي هست و راه از بين بردنش چيه؟ آيا پماد يا دارويي براش هست؟ يا با روش هايي مثل ليزر يا جراحي از بين ميره؟
2-زايده ي کوچک ديگه اي کنار قبلي هست که خيلي وقت قبل ايجاد شده و شبيه به جوش يا زگيل کوچيکه ، چي هست و راه از بين بردنش چيه؟
3-در قسمت چپ و تقريبا نيمه ي پايين آلت تودها يي برآمده شبيه به رگ ايجاد شده که با فشار دادن مقدار کمي درد داره، مشکل خاصي هست يا به تدريج بهبود پيدا ميکنه؟ در جلوي همين قسمت در ختنه گاه برآمدگي کوچکي ايجاد شده که بيشتر در حالت نعوذ بيرون مياد و تقريبا شبيه به رگه به رنگ پوست و مقداري هم سفته، چي هست و راه علاج چيه؟
4-شکاف هاي زير پوستي هم در دو قسمت پايين ختنه گاه ايجاد شده که در هنگام نعوذ به صورت فرو رفته ميشن(در تصاوير مشخصه). راه درمان اينها به چه صورته؟
5- در کل اطراف ختنه گاه، پوست زمخت، چروکيده و تيره شده و برآمدگي هايي نرم(مثل گوشت اضافه) در پشت کلاهک ايجاد شده که آلت رو بدشکل کرده(به خصوص در حالت خوابيده).راه درمان و زيبايي آلت چي هست؟ آيا پماد خاصي براي بهبود وجود داره يا ليزر درماني و يا جراحي کارساز هست؟ خال روي قسمت سر آلت رو چطور ميشه برداشت؟
(تصاوير ضميمه هستند)
مراجعه ي حضوري لازم هست؟
چون قصد ازدواج دارم اين مسئله باعث ناراحتي، استرس و کاهش اعتماد به نفسم شده، لطفا راهنماييم کنيد.
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
662
افزايش طول الت

با سلام
اقاي دكتر ضمن تشكر از حضرتعالي در خصوص وقتي كه ميگذاريد
من در خصوص مشكل پسرم كه پانزده سال سن داره تماس گرفتم
علي رغم اينكه تقريبا همه جا صحبت از اين هست كه طول الت جنسي ،تاثير زيادي در كيفيت رابطه ي جنسي ندارد
اما متاسفانه حداقل از نظر رواني ، تاثير بسيار زيادي دارد و نمي توان آن را ناديده گرفت
بنابر اين من دنبال يه روش موثر و قطعي براي افزايش طول و قطر آلت پسرم هستم
و مشكل هزينه هم ندارم
لطفا در صورتي كه امكان انجام اين كار هست ، بفرماييد كه من بايد چكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
663
کجی آلت تناسلی

با عرض سلام و عرض خسته نباشید. آقای دکتر من 22 سال دارم و تقریبا 3 ساله دچار انحراف آلت به سمت چپ هستم ، و نعوظ مداوم هم ندارم. میخواستم بدونم
باید جراحی بشم یا نه؟ در صورت جراحی هزینه های تقریبی چقدره؟ باسپاس
مشاهده پاسخ دکتر
664
زخم آلت

تاول های خیلی ریز روی آلت تناسلی که تبدیل به زخم های سر باز می شوند و م ت 2 هفته است که خوب میشوند و یک قسمت از آلت زخم شده ایت مشاهده پاسخ دکتر
665
کجی آلت

سلام آقای دکتر
من 24سالمه ، تقریبا از ناحیه نوک آلت خمیدگی رو به پایین دارم . میخواستم بدونم آقای دکتر چیکار کنم ، آیا مشکلی داره این خمیدگی، تا حالا هم رابطه جنسی نداشتم
مشاهده پاسخ دکتر
666
كوچكي الت تناسلي

طول الت تناسليم كوتاهه و همچنين قطرش،چطوري ميتونم اين مشكل رو حل كنم،عوارض چيزي داره؟؟
قرص معتبر و بدون عوارض وجود داره و هم نتيجه رضايت بخش بده؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
667
کوتاهی آلت تناسلی

با سلام
من از کوتاهی آلت خودت رنج میبرم و نمیتونم طرف مقابل رو راضی کنم و همچنین زود انزال هستم،آیا راه چاره ای واسه بزرگ کردن آلتم وجود داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
668
کوتاهی الت تناسلی

عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر جباری
من پسری17ساله هستم با التی به طول10سانتی متر در حالت نعوظ و با قطر9سانتی مترو درحالت شلی5سانتی مترهست.این خیلی منو اذیت میکنه که ایا التم اندازه نرمال را دارد یا نه؟
پیشاپیش سپاس گذارم ازتون?
مشاهده پاسخ دکتر
669
عدم انزال همیشگی

با سلام و احترام بنده 33 ساله مجرد مبتلا به آکوندروپلازی و به طبع آن تنگی کانال نخاعی و انحراف ستون فقرات می باشم که تا کنون دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفته ام . تا قبل از عود کردن بیماری تنگی کانال یعنی قبل از سن 25 سالگی به طور معمول جنب میشدم ولی الان هشت سالی میشود که نعوظ شبانه دارم ولی هیچگاه جنب نمی شوم و هر گاه هم که برای استمناء اقدام میکنم هیچگونه میل جنسی ندارم . آیا این مشکل با توجه به اینکه نعوظ دارم و ملتحم نمی شوم با دارو قابل درمان هست یا نه . با تشکر فراوان و آرزوی سلامتی روزافزون. مشاهده پاسخ دکتر
670
سفتی بیش از حد الت تناسلی

سلام خسته نباشید
الت تناسلی من هم مثل عزیزی که شما جوابش و دادید بیش از حد سفت میشه جدیدن بعد 28 سال یک مدت این طور شده ویک مقدار درد دارم حتی در حالت عادی ودر تکان هم یک مقداری پایین میاد البته تو همین مدت هم غده لنفاوی کشاله رانم هم ورم کرده به نظرتون ربطی داره و برای درمان چه باید کرد
مشاهده پاسخ دکتر
671
بچه دار شدن

سلام و عرض ادب خدمت دکتر عزیز .برادری دارم که در ورزش یکی از بیضههارو از دست داده الانهم قصد ازدواج داره خواستم بدونم ایا برای بچه دار شدن مشکلی داره .ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
672
عمل کجی الت مردانه.

سلام.آقای دکتر وقتی شخصی دچار کجی آلت تناسلی میشود با این عمل آیا مشکلات نعوظ هم.حل میشود یا خیر.یا نعوظ مشکل دیگری است؟ در حقیقت عدم نعوظ و کجی آلت تناسلی ربطی به هم دارند؟باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
673
دانه روی الت

سلام . اقای دکتر چند وقتی میشه انتهای الت تناسلیم (دقیقا انتهای الت جایی که زاویه 90 تشکیل میشه )یه چیز شبیه کیست ، دانه، (یه چیز که نرم هست انگار مایه زیر پوستی باشه)حالا نمیدونم چیه اندازه عدس یکم بزرگتر میمونه در اومده میشه لطفا راهنمایی کنید البته درد و خارشی نداره میخوام بدونم مشکلی از نظر سلامتی نداره و خود به خود خوب میشه؟ در ضمن مجرد هستم .
ممنون .
مشاهده پاسخ دکتر
674
درد بیضه

سلام
گاهی اوقات یک طرف از بیضه ها (چپ یا راست ) درد می گیرد به مدت حدود 5یا 10 دقیقه و خوب میشود
بیشتر اوقات وقتی که یک دفعه وارد فضای سرد یا گرم میشوم
لطف بفرمایید علت چیست و چه باید کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
675
انحراف الت

با عرض سلام و عرض خسته نباشید. آقای دکتر من 22 سال دارم و تقریبا 3 ساله دچار انحراف آلت به سمت چپ هستم ، و نعوظ مداوم هم ندارم. میخواستم بدونم
باید جراحی بشم یا نه؟ در صورت جراحی هزینه های تقریبی چقدره؟ باسپاس
مشاهده پاسخ دکتر
676
کجی الت

با سلام
اقای دکتر با توجه به عکس های التم چندتا سوال داشتم
1-ایا کجی الت من عمل لازم داره چون تا الان رابطه نداشتم و نمیدونم مشکلی ایجاد خواهد کرد یا نه
2- ایا بیماری پیرونی دارم چون در سمت راست که کجه التم کیستی احساس نمیکنم
3-ایا کجی بیشتر میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
677
الت تناسلی

سلام اقای دکتر چند وقته که نوک الت تناسلی من تکه تکه قرمز رنگ ایجاد شده خوبم نمیشه
خواهشا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
678
جراحی آلت پرده دار

عمل جراحی آلت پرده دار چه قدر زمان میبرد و هزینه آن وآیا در تبریز هم مرکزی هست مشاهده پاسخ دکتر
679
التهاب رو سر الت تناسلی به شکل سوختگی یا قارچ که بعضی وقتها دورش سفیدک میزنه تو رابطه جنسی هم حالت سایدگی پیدا میکنه باید چکار کنم خوب بشه ؟

التهاب رو سر الت تناسلی به شکل سوختگی یا قارچ که بعضی وقتها دورش سفیدک میزنه تو رابطه جنسی هم حالت سایدگی پیدا میکنه باید چکار کنم خوب بشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
680
عدم تقارن بیضه ها

سلام بیضه سمت چپ من نسبت به راست پایین تر است تقریبا دوسانت میخواستم ببینم مشکل دارد یا طبیعی است مشاهده پاسخ دکتر
681
مشکل نعوض

با سلام
آلت تناسلی من موقع نعوض انحنا یا کجی نداره و کاملا صاف هست ولی موقع نعوض آلت خیلی سفت و کاملا رو به بالا قرار داره و تقریبا تنه آلت به بدن چسبیده و وقتی میخوام به حالت عمود بر بدن درش بیارم خیلی درد میاد و بیش از چند سانتی متر از بدن دور نمیشه و اگر ولش کنم سریع برمیگرده به حالت قبل.ایا این مشکل قابل حل هست یا خیر؟خیلی نگران کننده است.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
682
مشکل در نعوظ ابت تناسلی

سلام.مشکل در نعوظ دارم
به نعوظ کامل نمیرسه
31ساله هستم
مشاهده پاسخ دکتر
683
الت تناسلی

Mahshid:
سلام جناب دکتر.
من ماه پیش اپیلاسیون انجام دادم وحس مسکنم برای الودگی اینکار بوده چون از یک ظرف برای همه استفاده میشخ و بعد از اون برامدگی هایی روی الت تناسلیم ایجاد شد که اول یک عدد بود و به تدریج زیاد میشه لطفا بگید چه نوع بیماری هست و درمانش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
684
اندازه طول الت و واریکوسل

با سلام و تشکر از راهنمایی شما پزشک عزیز.
من فردی با ۳۴ سن هستم که زمان اعزام به خدمت متوجه واریکوسل و بیماری که داشتم شدم گرید چپ ۳/۷و راست ۴بود و در ان زمان اندازه طول التم در نعوض ۱۴ میرسد که الان در طی ۷ سال این اندازه هم به ۹ سانت کاهش پیدا کرده.از راهنماییتون ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
685
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
686
تاثیر زایده های پوستی روی رابطه جنسی

الان چن سالیه که روی الت تناسلیم زائده هایی هست که باعث تحریک زیادی تو رابطم میشه و همچنین انزالم و بعد از رابطم شروع به خارش میکنه همیشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
687
تاثیر کم خونی بر رشد آلت تناسلی

با سلام..
من حدود 5 سال دچار دفع خون در مدفوع بودم و به همین سبب کم خونی بسیار زیادی داشتم و حدود 3 ماه است که متوجه شدم بیماری کولیت اولسرز دارم و در حال درمان هستم.اولا میخواستم بدانم این کم خونی در طی چن سال چقدر در رشد و نعوظ آلت من تاثیر داشته و آیا میشود امروز با درمان جبران گذشته را کرد(سن من 28 سال است) ثانیا قرصهایی که برای درمان میخورم(سولفاسالازین و پردنزیون) که از عوارض آنها عقیمی موقت ذکر شده میتواند تا چه حد بر آلت تناسلی من تاثیر داشته باشد و راهکار پیشگیری از آن چیست ثالثا چگونه میزان تستسترون و استرویید بدنم را افزایش دهم
بسیار سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
688
آیا بیضه فرزندم از بین رفته است؟

حسین میرزائی:
سلام،آقای دکتر حدود 14سال پیش که پسرم نوزاد 5 ماهه بود بخاطر کمی آب داشتن بیضه هاش عمل هیدروسل وختنه شد روز بعدش ترخیص شدمجددا همانروز چند ساعتی گریه کرد دو باره در همان بیمارستان سه روز بستری شد.خانمم که در بیمارستان همراه پسرم بود خانمی پیش همسرم می آید واظهار میدارد حین عمل جراحی در اتاق دکتر بوده یکمرتبه مایع درون بیضه روی لامپ پروژکتر می پاشدومی گوید از این بابت به دکتر چیزی نگیدبعداز ترخیص متاسفانه دیدیم بیضه سمت راست مهدی نیست تنها یک بیضه در داخل کیسه بیضه بود.درآن زمان بخاطر ناآگاهی از عمق حادثه وجهالت پیگیرنشدم.حدود 13 سال با ناراحتی سپری شد تا اینکه حدود 8 ماه پیش پسرم در زیرشکمش یک برجستگی احساس میکندبه دکترمراجعه وسونوگرافی انجام شد درسونو گفته بیضه باحجم کوچک در داخل کانال اینگوینال قراردارد.دکتر که رفتیم توضیح بیشتری نداد وفقط گفت باید عمل شود.آقای دکتر به جان تنها پسرم واقعیت را به شما گفتم فکرم مشغول است ودغدغه دارم برای اینکه حقیقت برایمان روشن شود عنایت بفرماییدو بگوییدچه بلائی برسر پسرم در بیمارستان آمده.قبل ازعمل جراحی سونوگرافی کرده بودیم هر دوبیضه سالم بودند. جناب دکتر احتمال داره که در زمان عمل بیضه از بین رفته وبقایای بیضه به داخل کانال اینگوینال رفته ودر آنجا دراین مدت رشد کرده باشد.وآقای دکتر این قضیه را از ما کتمان کرده باشد.ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
689
ورم آلت

سلام آلت تناسلي اينجانب بصورت يهويي اول صبح با درد ورم كرده است و پس از يك ساعت تب ٣٩.5 درجه داشتم كه به پژشك اورژانس مراجعه كردم
پزشك اورژانس بدون بازيد و با چند سوال ساده دوتا آمپول جنتامايسيك و قرص سيفيكسان و مترونيدازول تجوز كرد كه يك روز پس از مصرف تبم قطع شد اما امروز قسمت بالاي كشاله ران و بالاي آلتم ورم كرده و كبود شده و يك درد خفيفي هم داره بايد چيكار كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
690
طول ات تناسلي

سلام اقاي دكتر
من حدود پانزده سال و سه ماه سن دارم و 171 قدمه و 75 كيلو وزن دارم
طول الت تناسلي من در حالت معمولي 5 سانت و در حالت نعوظ 9 سانت ميشود
ميخواستم ببينم ايا اين طبيعيه
در ضمن در صورت مشكل خجالت ميكشم با خانواده ام مطرح كنم
مشاهده پاسخ دکتر
691
دمل روی الت

سلام.
ممنون از لطفتون
روی انتهای تنه الت من یعنی تقریبا روی کیسه بیضه م دوتا دمل هست که شبیه دهانه اتشفشان هست و دورش سفید شده و مایع بی رنگی هم ازش خارج میشه.رنگ اب.
زگیل نیست.چون چندین سایت رو بازدید کردم عکس های انواع زگیل رو دیدم.
جوش هم نیست.چون داخلش خالیه.شبیه دهانه اتشفشان.حالا نمیدونم نیاز به پیگیری داره یا خودش خوب میشه انشالله.
حدود یک هفتس ظاهر شده.
مشاهده پاسخ دکتر
692
خارش و چروكيده و سفت شدن پوست بيضه

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
آقاي دكتر پوست بيضه من دچار خارش شديد و چروكيده و سفت شده
در صورت امكان راهنمايي فرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
693
دانه داخل واژن

سلام من از اولین باری ک رابطه جنسی داشتم یه سری دونه داخل واژنم زده و دم واژنم رو ک با اینه نگاه میکنم گوشت حالت موج دار شده یا اضافه س معاینه دکتر متخصص رفتم گفت زگیل نیست و قارچ و عفونت با همیدگه س یا آفت زده بعد هم سفازین و یه پماد دادن ک مصرف کردم پماد رو ک مصرف کردم کامل از بین رفته بود یعنی وقتی داخل واژنم را با انگشت بررسی کردم دیگ هیچ دونه ای نبودولی وقتی قطعش کردم باز ایجاد شدن و میسوزه ن.خیلی نگرانم ک نکنه زگیل باشه یا سرطان دهانه رحم باشه مشاهده پاسخ دکتر
694
کوتاهی آلت تناسلی

سلام.طول آلت تناسلی من در حالت شل حدود 3 سانت و در نعوذ 9 سانت است.خیلی از این مسئله رنج میبرم.لطفا به بنده مشاوره بدهید که چکار باید بکنم.
درباره‌ی عمل و نتایج آن بگویید لطفا.
مشاهده پاسخ دکتر
695
مشکل آلت تناسلی

با سلام آقای دکتر آلت تناسلی من از خیلی وقت پیش از پوست آن چیزهای سیاهی بیرون میزنه مثل احتمالا نخ بخیه زمان ختنه میباشد وقتی دست میزنم بهش یه کم درد داره چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ،خیلی سال هم خودارضایی کردم میشه به اون علت باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
696
کوچک بودن آلت تناسلی کودکان

پسری 8ساله دارم که آلت تناسلیشون خیلی کوچک و رشد چندانی ندارد البته به متخصص که مراجعه کردیم آمپول تستوسترون تجویز کردند. آیا این آمپول ی کودک 8 ساله مضر نمی باشد و یا درمان دیگری وجود ندارد .ممنون مشاهده پاسخ دکتر
698
بیماری پیرونی

با سلام خدمت شما دکتر عزیز
من بیماریه پیرونی دارم و به من گفته شده که دیگه برای درمان دیر است میخواستم از شما بپرسم آیا من میتوانم در آینده بچه دار شوم ؟ و این بیماری در آینده زندگی زناشویی تاثیر منفی میگذارد . ممنون میشم جواب دهید با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
699
چروکیدگی الت تناسلی

سلام
من چند وقت پیش از داروی بهداشتی یا موبر برای از بین بردن موهای زائد الت تناسلیم استفاده کردم که بعد از استفاده در قسمت بین کلاهک و ختنه گاه قسمتی از پوست مقداری نازک شده و در حالت غیر نعوظ حالت چروکی دارد میخواستم بدونم ایا کرم خاصی برای رفع کردن ش هست یا نه؟و برای همیشه همینطور میماند؟
مشاهده پاسخ دکتر
700
شکستگی آلت تناسبی

من در کودکی دچار شکستگی آلت تناسلی شدم و به جهت نبود آگاهی در کودکی الان در سن 32 سالگی به فکر درمانش افتادم امکانش هست مشاهده پاسخ دکتر
701
مشکل نعوظ آلت

من بیمار ام اس هستم. چند سال سکس نداشتم الان توی نعوذ مشکل دارم. و احساس میکنم یکم نرم شده با قرص نعوظ دارم ولی انتهای آلتم احساس نرم بودن دارم ولی قطر و اندازش خوبه وثر حین سکس قدرت نعوظ کم مبشه. لطفا راهنمایی بفرمایید. آیا درمان قطعی داره و در ضمن سن من 43 سال است.
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
702
انحراف آلت

سلام خسته نباشید
من انحراف شدید آلت رو به پایین دارم. خواستم بدونم هزینه عمل جراحی و مدت زمان بستری شدن و مدت زمان طول درمان رو بدونم. اگه میشه حتما پاسخ بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
703
همسرم روي الت تناسليش دونه هاي شبيه تاول زده كه درد يا سوزش نداره؟ علتش چي مي تونه باشه؟ البته جديدا زود ارضا مي شه و ميل جنسيش كم شده؟

همسرم روي الت تناسليش دونه هاي شبيه تاول زده كه درد يا سوزش نداره؟ علتش چي مي تونه باشه؟ البته جديدا زود ارضا مي شه و ميل جنسيش كم شده؟
چند وقتي هست كه يكم مشكلات عصبي داره؟
مي خوام علتش رو بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
704
شکاف روی الت تناسلی

سلام مدتی هستش روی الت تناسلی بنده شکافی بوجود اومده از هیدروکورتیزون چشمی استفاده کردم تا حدودی بهتر شد لطفا اگر امکان دارد یک پماد یا کرم ترمیم کننده قوی معرفی کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
705
سوزش و خارش در ادرار كردن

سلام. من ٣ ماه پيش دچار سوزش وخارش در ناحيه آلت تناسليم شدم كه بعد از ٣ روز ديدم كه ترشحات زيادي هم از آلتم شروع شد. در سوئد زندگي ميكنم . قبل از ١ماه از اين مشكل با فرد ديگه نزديكي داشتم. وقتي به دكتر مراجعه كردم أزمن آزمايش ادرار گرفتن و كشت ادرارهم كردن ولي هيچ چيزي نشان نداد با اينكه ترشح زيادي داشتم. بعد از ٢ روز ترشحم بيشتر شد ودرد زيادي داشتم وقتي آلتم بزرگ ميشد دوباره به دكتر رفتم آزمايش از ترشح و ادرار از من گرفتن. گفتن منفي هست نه كلامديا نه گونري و نه اوراپلاسم گرفتي شايد عفونت عادي هست. به من Doxyferm دادن به مقدار ١٠ عدد كه ٢ عدد روز اول وبقيه ٨ روز را روزي ١ عدد. ترشحم خوب شد ولي سوزش وخارش درسر آلتم هنوز هم دارم وقتي ادرار هم ميكنم. ٣ هفته بعد از آن دوباره رفتم ودوائره همان آزمايشها را گرفتن و گفتن نرماله چيزي نيست. ولي چون درد در بيضه داشتم كليه سمت چپ هم احلي درد كمي داشتم به من به مقدار ٥٠ عدد سيپروفلوكساسين ٥٠٠ تجويز كردن١ عدد در روز و ١ عدد در شب. الان وقتي نزديكي هم دارم بعد از إنزال سوزش ادرار دارم. احساس ميكنم خوب نشدم أصلا . فقط ترشح ندارم. خيلي ميترسم. چون با خانوم خودم هم قبل از بيماري تماسهاي زيادي بدون كاندوم داشتم. اينو هم بگم من فقط ٢ بار قبل از بيماريم در آن ماه تماس بدون كاندوم اون هم با يك شخص بغير از خانومم داشتم. دكتر اينجا ميگه شايد سنگ كليه يا مشكلي در كليه هاين داري. ميشه منو راهنمايي كنين؟ آيا اين بيماري ترسناكي هست يا نه؟ اگه ميشه جواب را به ايميلم بفرستيد . من شماره ايران را ندارم و اين شماره واسه برادرم هست. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
706
كج شدن آلت تناسلي

آلت تناسليم كج شده و كوتاه كه هيچگونه رابطه جنسي نميتونه داشته باشه سنش 6٣ هست آيا راهي وجود داره براي درمان مشاهده پاسخ دکتر
707
کوچکی الت تناسلی

اقای دکتر
من 16 ساله هستم ,متاسفانه اندازه الت تناسلیم مدت پنج شش ساله که اصلا رشدی نداشته و در اندازه 9 سانت ثابت مونده و قطرشم کمه (شبیه الت بچه ها مونده) در ضمن بیضه هامم کوچیک موندن
اقای دکتر میخواستم بدونم اگه به پزشک مراجعه کنم با توجه به اینکه هنوز به 18 سال نرسیدم امکان دارد اندازه الت تناسلیم بزرگ تر شود
خواهش میکنم راهنماییم کنین که چیکار کنم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
708
هیدروسل اطفال

با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر جباری
پسر 4ساله ام مبتلا به هیدروسل سمت راست است اگر جراح خوب در اصفهان می شناسید لطف کنید معرفی کنید.با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
709
تبخال تناسلي

سلام خسته نباشيد
من دو ماه پيش تبخال تناسلي گرفتم
ده روز آسيكلووير ١٠٠٠ خوردم ده روز ٢٠٠
ولي مدام عود ميكنه مخصوصا هربار با تيغ ميزنم يه قسمتش حتما عود ميكنه
راهي هست كه دفعاتش رو بشه كمتر كرد؟
يا اولش كه متوجه ميشم دارويي بخورم كه ديگه عود نكنه؟
لگنم هم اين دوماه بصورت مداوم درد ميكنه،ايا بخاطر همين تبخاله؟
و يه سوال مهم ديگه من بخاطر اين بيماري ديگه هيچوقت نميتونم با همسرم رابطه جنسي دهاني داشته باشم؟دهن اون ميزنه بيرون؟
ممنون ميشم جوابمو بديد
ايا ميتونم با همسرم رابطه جنسي دهاني داشته باشم؟
با وجودي كه من به ويروس دو مبتلام
مشاهده پاسخ دکتر
710
افزایش سایز آلت تناسلی

آلت تناسلیم کوچک میباشد. و دوست دارم به سایز آن اضافه کنم.چون از آمیزش جنسی خود لذتی نمیبرم.لطفا اگر دارویی هست و یا راه حلی دارد مرا راهنمایی کنید.یک بار هم قبلاپیش دکتر دیگری رفته بودم دستگاهی به من داد اما تاثیری نداشت و آلتم را زخم میکرد. خواهشاراه