نمایش منوی کناری

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۵

نداشتن آگاهی لازم از اندازه آلت تناسلی مردان و استانداردهای آن باعث ایجاد نگرانی ها و بروز مشکلات مختلفی در کیفیت زندگی در اثر احساس عدم کفایت در زندگی زناشویی و یا برآورد نادرست از توانایی خود در تولید مثل می گردد.

حتی در جوامع غربی نیز ضرورت توجه به این نگرانی ها حس شده است به طوری که در یک مقاله به نگرانی شایع در مردان جوان از انداز ه های دستگاه تناسلی پرداخته شده و نویسندگان معتقدند که بسیار زودتر از رسیدن به سن بلوغ، مردان اشاراتی در باره کفایت اندازه آلت تناسلی خود می شنوند که می تواند ایجاد نگرانی کند. این نگرانی در اوایل جوانی افزوده می شود و ممکن است با درجات مختلفی در بزرگسالی نیز ادامه پیدا کند.

اندازه استاندارد آلت

در یک مطالعه عنوان می شود که تعداد مردانی که با شکایت از کوچکی آلت برای درمان جراحی به کلینیک های آندرولوژی مراجعه می کنند، در حال افزایش است.  اما جالب است که در این مطالعه با توجه به نوموگرام، هیچ کدام از بیماران واقعاً دارای آلت کوتاه نبوده اند. تعداد پزشکان عمومی و یا متخصصان آندرولوژی و ارولوژی که از سوی والدین و یا جوانان، در مورد اندازه آلت تناسلی خود، مورد مشاوره قرار می گیرند، کم نیستند. اما آنها برای تصمیم گیری مجبور به استفاده از کتا ب های مرجع خارجی هستند. اندازه های دستگاه تناسلی خارجی مردان در اقوام و نژادهای مختلف متفاوت است. امیدواری دیگر آن است که مطالب این سایت به بسیاری از جوانان ما کمک کند تا تحت تأثیر اطلاعات غیر واقعی و مبالغه آمیز که اکثراً به وسیله اینترنت یا ماهواره کسب می شود، قرار نگیرند و به این ترتیب از بسیاری از آثار سوء این تبلیغات شامل درمان های طبی و جراحی ها برای بزرگ سازی دستگاه تناسلی، جلوگیری شود.

اندازه آلت تناسلی مردان

اعمال جراحی تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه

شامل اعمال افزایش طول و اندازه آلت تناسلی مردانه و همچنین اعمال افزایش قطر آلت تناسلی مردانه می باشد. باید توجه داشت که اکثر افراد مراجعه کننده خواهان انجام این اعمال، افراد نرمال بوده و نیازی به انجام این اعمال جراحی ندارند و پس از معاینه و اطمینان دادن به نرمال بودن دستگاه تناسلی خارجی مشکلشان برطرف می شود. اعمال جراحی تنها در افرادی که حقیقتاً اندازه آلت تناسلی کوچک دارند که عملاً باعث ناتوانی در انجام مقاربت شده است پس از انجام مشاوره روان پزشکی لازم، انجام خواهد شد. باید توجه داشت که داروها و وسایلی که احیاناً در فضای مجازی یا ماهواره ها تبلیغ می شوند هیچگونه تـأثیری در تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه نداشته و گاهی باعث ایجاد مشکلات و عوارض شدیدی خواهد شد.

اعمال جراحی افزایش دهنده طول و اندازه آلت تناسلی شامل اعمال آزاد کردن لیگمانهای آویزان کننده آلت همراه با استفاده از فلپ جهت پوشش پوستی، استفاده از سیاهرگ اندام تحتانی و پیوند آنها به آلت تناسلی مردانه جهت افزایش طول آن و سایر اعمال مشابه می باشد که پس از معاینه بیماران در صورت نیاز نوع عمل مشخص خواهد شد. گاهی پس از انجام این اعمال استفاده از وسایل مثل واکیوم جهت جلوگیری از بازگشت آلت به داخل لازم می شود.

اعمال جراحی افزایش دهنده قطر آلت شامل تزریق چربی به داخل آلت تناسلی، قراردادن پروتز یا گرافت های پوستی یا استفاده از پیوند سیاهرگ اندام تحتانی به آلت جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردانه خواهد بود.

ظاهر کوچک آلت تناسلی در افراد چاق

گاهی در کودکان و بالغین چاق به خصوص اگر ختنه با برداشت پوست زیاد صورت گرفته باشد، آلت تناسلی در چربی پایین شکم گیر کرده و مخفی می شود و ظاهر آلت بسیار کوچک به نظر میرسد، به شکلی که گاهی فقط سر آلت رؤیت میشود. در بسیاری از این موارد پس از ایجاد نعوظ آلت طول مناسب پیدا کرده و از چربی پایین شکم خارج می شود و فرد توانایی مقاربت مناسب را پیدا میکند. اما در مواردی که این بیماری موجب اختلال در مقاربت مناسب یا عوارض ادراری شده باشد، بایستی با انجام یک عمل جراحی نسبتاً ساده تصحیح شود. دراین عمل چربی های اضافه پایین شکم برداشته شده و فاشیاها به شکلی تثبیت می شوند که علاوه بر ایجاد ظاهر مناسب از جمع شدن مجدد چربی در مناطق مورد نظر پیشگیری شود.

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن
۴٫۵ (۹۰%) ۱۶ رای

سوال پزشکی دارید ؟!؟

همین الآن از طریق تلگرامسوال خود را بپرسید و پاسخ خودتون را دریافت کنید !
برای کمک به بهتر شدن مطلب فوق به آن امتیاز دهید

مولف و نویسنده :

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی همچنین فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن علمی ارولوژی ایران می باشد.

  • دکتر محمد جباري
  • مطالب سايت را در شبکه هاي اجتماعي سريع تر دنبال کنيد

پرسش از دکتر ارولوژیست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

لیست سوال های پاسخ داده شده


1
طول آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
2
اندازه آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر
قطر ( محیط دور تا دور آلت )آلت تناسلی من در حالت نعوظ حدود 11 سانتیمتر است.نگران هستم که آیا این اندازه مناسب است یا خیر و اگر مناسب نیست چه باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
ناتوانی جنسی(کوتاهی آلت)

با سلام من الان 26 سالمه و دچار مشکل کوتاهی و لاغری بیش از حد آلت هستم به طوری که نمیتونم با جنس مخالفم رابطه داشته باشم و آلتم شکل بچه گانه داره خواستم ببینم قابل درمان هست یا نه مشاهده پاسخ دکتر
4
آلت تناسلی

سلام
52 سال سن دارم
در نگهداری نعوظ کامل تا پایان رابطه مشکل دارم
در ابتدای تحریک خوب است وقتی را که برای معاشقه می گذارم باعث تحلیل نعوظ شده و رابطه نیمه تمام می ماند
و این باعث نارضایتی شریک جنسی ام می شود
لازمه عرض کنم من دو تا شریک جنسی دارم وقتی فاصله رابطه کم میشه
مشکل حادتر خودشو نشون میده
ممنون می شم منو راهنمایی کنیید
مشاهده پاسخ دکتر
5
ایجاد زخم در پوست آلت تناسلی

با سلام
قسمتي از پوست آلت تناسلي ام كه بيشتر دور ختنه گاه است تغيير رنگ داد وبعد از دو روز احساس ميكنم كه پوست اون ناحيه اي كه تغيير رنگ داده و تيره شده نازك شده و قسمتي از نوك التم هم تغيير رنگ داده ولي سوزش يا خارش ندارم تقريبا 6 ماهه پيش هم اينجوري شدم كه بعد ٢ يا ٣ هفته پوستش خوب شد ولي يه لكه كم رنگ تيره روي قسمتهايي كه زخم شده بود باقي موند،نگران شدم ميخواستم راهنماييم كنيد.
مشاهده پاسخ دکتر
6
درد در بیضه چپ و زیر شکم و ران

سلام
بنده 21 ساله و مجرد هستم.بنده حدود سه هفته پیش، خودم رو تحریک جنسی کردم ولی جنب نشدم(خود ارضایی نکردم).همان شب، دچار درد در بیضه ها شدم(که میدانم علتش باقی ماندن منی در مجرای بیضه ها است).همان شب ، هنگام خواب، محتلم شدم و اون درد نسبتا آزاردهنده از بین رفت ولی حدودا از همان موقع، درد بسیار خفیفی در بیضه چپ و زیر شکم(اطراف مثانه) و ران سمت چپ (به گونه ای که وقتی مشغول کارهای روزمره هستم اصلا احساس نمی کنم و فقط هنگام بیکاری و موقع خوابیدن، توجه مرا جلب می کند) و حدود 20 روزه که این درد خفیف باقی مانده است.
بیضه ی خودم رو معاینه کردم و احساس برجستگی سفت و تغییر شکلی در آنها ندیدم
هم چنین تغییر رنگ و تورمی هم وجود ندارد(بیضه ام از لحاظ ظاهری تغییری نکرده است)
البته بنده متاسفانه حدود دو سال بود که به طور میانگین هر دوهفته یکبار خودارضایی میکردم و الان، آن عادت زشت را ترک کرده ام
می خواستم بپرسم علت این درد چی میتونه باشه و چه اقداماتی باید انجام بدهم؟آیا به خاطر خودارضایی است؟
آیا از علایم سرطان بیضه است؟
لطفا جواب بدین
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
7
زخم الت

◔͜͡◔ . ◔͜͡◔:
سلام خسته نباشی
یک هفتست زیر کلاهک آلتم ناحیه ختنه شوده رنگش قرمزتر شوده و در نزدیکی دچار خونریزی میشی یعنی وقتی نعوظ میشه پاره میشه پوستش تو اون ناحیه و همراه با سوزششه در حالت معمولی پوست اون ناحیه خشک و پوست اندازی داره
وقتی نعوظ میشه قسمت ختنه گاهش ترک ور میداره
با دست فشار میدم درد داره ولی بعد یه هفته درد خیلی کمتر شوده ولی همچنان زخم شود
مشاهده پاسخ دکتر
8
نعوظ ناپايدار و زود انزالي

سلام و عرض ادب
مدتي است كه دچار نعوظ ناپايدار و زود انزالي شده ام،45 سال سن دارم
مشاهده پاسخ دکتر
9
آلت تناسلی

سلام دکتر جان
میخواستم بدونم حداقل اندازه استاندارد آلت تناسلی چقدره.
آلت تناسلی من طبق دستور اندازه گیری شما در وبسایتتون با چسباندن خط کش به استخوان عانه بطول 14 و قطرش 11سانتیمتره.
ولی در حالت معمولی از روی پوست بدون فشار دادن تا رسیدن به استخوان عانه به طول8.5 تا9 و قطر 11سانتی متره.
البته چاق هم هستم. طوری که خیلی وقتها آلتم فرو میره داخل چربی دور آلتم که حس خوشایندی نداره و مثل عکسی که در قسمت اندازه گیری آلت در وبسایتتون گذاشتید میشه.
قدم 163
وزن 80
سن 39 سال.
بخاطر همین موضوع تا حالا از ازدواج ممانعت کردم و میترسم ازدواج نافرجامی داشته باشم و بچه دار هم نشم.
ولی ارتباط جنسی با جنس مخالف دارم.
که اونهم از کوچکی آلتم چندباری صحبت کرده .
خواستم راهنمایی بفرمایید.
در مورد
سایز آلتم .طول و قطر
امکان ازدواج
و راههای افزایش سایز.
آیا روغنهایی مانند زالو و خراطین تاثیر گذاره.
البته از پماد کینگ سایز و دستگاه لارجر باکس استفاده کردم که تاثیر گذار نبوده.
ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون.
مشاهده پاسخ دکتر
10
زخم در آلت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت جناب دكتر، چند روز پيش سر آلت تناسليم به زيپ شلوار گير كرد و به كوچيك كنار سوراخ زخم شد بعد يك مرتبه سكس داشتم و متوجه شدم احساس سوزش دارم منزل كه اومدم با دتول محل زخم رو كامل شستشو دادم ولي فرداش پوست سر آلتم قرمز شد و مثل زخم سفت شد محل زخم هم كمي درد ميكنه وسط آلتم هم يه چيزي مثل خونمردگي ايجاد شده كه فشار ميدم كمي درد ميكنه ممنون ميشم راهنماييم كنيد مشاهده پاسخ دکتر
11
آلت تناسلی

با سلام سمت چپ سر آلت تناسلی من چند ماه پیش کبودی کوچیکی ایجاد شد که پس از چند روز خوب شد ولی جاش به رنگ بنفش موند الان دوباره چند روزه کبود شد و بیشتر شد و خارش شدیدی داره و زخم شده میخاستم ببینم مشکلم چیه مشاهده پاسخ دکتر
12
جنب نشدن

من 29 سالمه و سالهاست که در خواب جنب نمیشم،و نعوظ صبحگاهی هم ندارم. البته میل جنسی دارم.مشکل هست؟ اگه هست مشکل کجاست؟ مشاهده پاسخ دکتر
13
الت تناسلى

ملتهب شدن الت تناسلى مشاهده پاسخ دکتر
14
الت تناسلی

سلام من از لحاظ نعوظ مشکل دارم دیر شقه میشه ودیر ارضا میشم لطفا راهنمایی کنین ممنون
دیر به نعوظ میرسم
مشاهده پاسخ دکتر
15
کج بودن آلت

آیا آلت کج و خمیده به سمت پایین قابل درمان و صاف شدن هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
16
کوچکی آلت

سلام میخواستم بدونم مصرف تستسترون روی افزایش اندام تناسلی تاثیر دارد هنوز 18 سال هم نشده است مشاهده پاسخ دکتر
17
عدم نعوظ کامل

سلام , خسته نباشید من اخیرا دچار نعوظ ناقص شدم , سنم 47 ساله , همسرم هم بسیار دیر ارضاست
تقریبا یکساله ارضا نشده خیلی نگرانم ضمنا به مسایل جنسی خیلی بی تفاوته خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
18
مشکل نعوظ دارم

اینجانب مشکل نعوظ دارم طبق مطالبی که توی سایت خوندم اگه کسی بعد از خواب نعوظ نداشته باشه عوامل روانی نیست در صورتی که من پیش روانشناس قرص فلووکسامین رو دادن که یه مقدار بهتر ولی بدون تادانافیل امکان نعوظ خیلی ضعیف هست تادانافیل بدون فلووکسامین جواب نداد یه وقت اگه به من هم بدین ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
19
كجي الت تناسلي

سلام ،تقريبا دو هفته پيش به مطب شما مراجعه كردم و در مورد جراحي آلت تناسلي پورسيدم،مغدور نبود نعوظ آلت من در مطب،آلت تناسلي من كج هست و رو به پايين ميخواستم ببينم احتياج به جراحي دارد يا خير و ايا در اينده به خاطر جراحي ممكن است اسيب برسد به دستگاه و كاراي و مكانيزم يا خير مشاهده پاسخ دکتر
20
چسبندگی در ختنه

با سلام و خسته نباشید. فرزند دو ماهه ام در یک ماهگی به روش حلقه ختنه شده است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید در قسمت علامت گذاری شده دچار چسبندگی شده است. لطفا راهنمایی بفرمایید که جهت رفع چسبندگی و داشتن ظاهر مناسب چه باید کرد. آیا نیاز به جراحی مجدد می باشد؟ مشاهده پاسخ دکتر
21
آلت تناسلی

سلام.در هنگام مقاربه به دلیل خشک بودن آلت در حرکت اول به علت فشار به سر آلت پوست ارتجاعی پشت الت پاره شد و دچار خونریزی شد ( پوست پشت آلت که یک سرآن به سر الت متصل است)، آیا نیاز به جراحی دارد ویا مشکلی پیش میاید ؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
22
کوچکی آلت

آلت تناسلی من حدودا بین13 الی145سانت است به نظر من کوچک میخواستم راه افزایش رو بدونم هنوز کاملا 18 سالمم نشده اسن مشاهده پاسخ دکتر
23
سوزش آلت

با عرض سلام
مدتی هست که سوزش آلت دارم همه آزمایشها و سونوگرافی ها رو رفتم مشکلی از نظر عفونت و پروستات ندارم. میخواستم بدونم این سوزش میتونه از بیماری هموروئیدم باشه چون وقتی هموروئیدم اذیت میکنه سوزشم شروع میشه لطفا راهنمایی کنید. مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
24
کم بودن زاویه آلت با بدن

سلام، آلت تناسلی من در حالت نعوظ کامل زاویه ای در حدودا 20 درجه با شکم ایجاد میکنه که در صورتی که بخوام با فشار به سمت پایین هدایتش کنم تا اندازه ای درد میگیره، به همین دلیل نمیتونم خیلی از حالت های ممکن در برقراری رابطه جنسی رو انجام بدم، البته هیچ انحرافی به چپ و راست نداره و کاملا مستقیم هست، فقط در حالت نعوظ کامل زاویه کمی با بدن داره، ممنون میشم برای درمان این مشکل من رو راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
25
کم بودن زاویه آلت با بدن

سلام، آلت تناسلی من در حالت نعوظ کامل زاویه ای در حدودا 20 درجه با شکم ایجاد میکنه که در صورتی که بخوام با فشار به سمت پایین هدایتش کنم تا اندازه ای درد میگیره، به همین دلیل نمیتونم خیلی از حالت های ممکن در برقراری رابطه جنسی رو انجام بدم، ممنون میشم برای درمان این مشکل من رو راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
26
پروتز الت تناسلی

با سلام خدمت دکتر من از مشکل کوچکی الت مادر زادی رنج میبرم طول الت در هنگام نعوض به 7 سانت میرسد که قطر ان 2 تا 3 سانتر هست من الان 28 سالمه میخواستم بدونم میشه عمل پروتز انجام داد و هزینه ان چنده مشاهده پاسخ دکتر
27
عدم تمایل جنیی

باسلام چندسالی هست که تمایلات جنسی خیلی ضعیف شده والان خیلی خیلی کم شده هیچ حسی ندارم بخاطر رضای خدا راهنمای کنید زندگی داره ازهم میپاشه سپاسگزارم
بعضی وقتها باقرص ودارو راست میشه ولی خیلی زود تمام میشه
مشاهده پاسخ دکتر
28
الت تناسلی باریک

با سلام مدتیه که حس میکنم الت تناسلیم خیلی کوچیک و باریکه تو رابطه با همسرم واقعأ به مشکل خوردم چیکار باید بکنم ،25سالمه 110کیلو وزن دارم مشاهده پاسخ دکتر
29
مشکل در ارضا و خون‌ در آلت

با سلام
اقای دکتر من امروز خانومی برام ساک زدن و قسمت میانی به سمت پایین آلتمو ی مقداری خیلی کمی گاز گرفتن اما این گاز گرفتگی هیچگونه از لحاظ ظاهری خونریزی و جراحتی نداشت
اما پس از اینکه ارضا شدم و مقدار قابل توجه آب منی من خارج شد وقتی ک آلتمو محکم فشار داد که همه منی من خارج بشه به اندازه 2 قطره خون از من خارج شد من نگران شدم
دومین ارضا ک انجام شد دیگ اصلا خونی ندیدم و قبلا اصلا چنین اتفاقی برام نیوفتاده بود
ممکنه چه اتفاقی برام‌افتاده باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
30
مربوط به آلت تناسلي

پسر من ٢ سال دارد و در چهار ماهگي جراحي ختنه و هیپوسپادیاس را به صورت همزمان انجام داده ولي الان سر آلات تناسلي اش دو سوراخ وجود دارد ولي هنگام ادرار يك خط ادرار دارد مي خواستم دليل اين موضوع را بدونم
آيا از لحاظ جنسي مشكلي پيش نمي آيد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
31
دانه های سیاه رنگ روی پوست کیسه بیضه

سلام
روی کیسهٔ بیضه دانه‌های سیاهرنگ وجود دارد. سالها است که این دانه‌ها به وجود آمده. ابتدا گمان میکردم خال رنگی است. چون دردی ندارد. اما یک وقتهایی از آنها خونریزی دارم. پس به این نتیجه رسیدم که این خونریزی احتمالاً همیشگی است. اما انقدر کم است که به لباس زیرم سرایت نمیکند. و یک وقتهایی که میزان خونریزی بیشتر میشود سرایت میکند. اینکه چه زمانی خونریزی بیشتر میشود خیلی دلیل مشخصی برای آن نتوانسته‌ام پیدا کنم. یک وقتهایی با خارش همراه است. اما معمولاً دردی ندارد. اندازهٔ آلت هم خیلی کوچک شده. شاید مقتضای سن باشد. 47 سال دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
32
سوزش نوک آلت تناسبی

سلام پاپول مرواریدوار آلت تناسلی دارم خیلی ریز و کم و اینکه فکر میکنم سوزش آلت تناسبی ام از اونه راه چاره ای برای درمانش هست انجام بدم ؟ حدود 2 روزه درد دارم؟
به نظرتون چه قرصی بخورم درمان شه یا دردش کمتر شه؟
چطوری از درد این رها میشم یا واجبه پیش متخصص برم؟
آزمایش ادرار و خون دادم میگن سالمی و نرمالی
مشاهده پاسخ دکتر
33
الت تناسلي

سلام جناب دكتر
من ٢١سالمه از وقتي يادم التم انحراف داشته اين موضوع اذيتم مي كنه مي خواستم ببينم با توجه ب عكسايي ك ميفرستم شما عمل برام توصيه ميكنين يا نه همچنين التم ي چيزايي مثل جوش داره ك تو عكس معلومه واس رفعش بايد چي كنم همچنين هزينه عملم مي خواستم بدونم
يك دنيا سپاس از راهنماييتون
مشاهده پاسخ دکتر
34
الت تناسلی

وجود یک برآمدگی تقریبا به اندازه عدس سمت چپ الت زیر پوست در ناحیه ختنگاه هیچ گونه خارش یا دردی هم ندارد مشاهده پاسخ دکتر
35
جمع شدگی پوست ختنه گاه

با روغن و فقط با دست سکس داشتم خیلی کوتاه و یه کم شدید...الان پوست ناحیه خنته گاهم جمع شده و به صورت یه حلقه دور نوک التم مونده .هیچ گونه درد هم نداره وقتی دستش می زنم ..اما کلی نگرانم کرده..ممنون میشم کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
36
الت تناسلی

سلام دکتر
من چند وقت متوجه شدم که التم در موقع معمولی بعد از ادرار اسپرم خارج میشه ایا مشکل داره التم مشکل را بیان کنید
مشاهده پاسخ دکتر
37
اختلال نعوظ

همسرمن پنجاه ساله هستند میل جنسی اشون کم شده و درماه یکبار میل جنسی دارند و در حین رابطه جنسی نعوظ شون رو ازدست میدهند
با خوردن قرص ویاگرا مشکلشون برطرف میشه اما قرص خوردن واستفاده از داروها و روشهایی که تبلیغ میشه بعنوان تقویت کننده جنسی برای اقایان بدون تجویز پزشک نگران کننده است
راه حل ممکن چیست ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
38
نعوظ ناقص

باسلام خدمت آفای دکتر من 50 سال دارم و چند وقته حالت نعوظ دیر بدست میاد و زود هم از بین میره حتی شده در حال نزدیکیم اینجور میشه البته با قرض های تادلافیل و غیره این مشکل تا حدی برطرف میشه میخواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید در ضمن 3ساله دیابتی شدم.. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
39
بيمارى تناسلى

درمان پاپيلوماى وستيبولار چيست؟
در اثر تحريكات پوستى صورت گرفته دچار سوزش و خارش و دردناك شده اند.
مشاهده پاسخ دکتر
40
جراحی هایپوسپادیاس بزرگسالان

سلام بنده 21 سالمه و دچار هایپوسپادیاس خفیف هستم و این خیلی روحیه منو برای ازدواج ضعیف کرده و احساس خجالت میکشم از شما تقاضا دارم بفرمایید که اگه جراحی کنم این بصورت کامل برطرف میشه؟
چون میگن ازپوست ختنه گاه برای ترمیمش نیازه ولی من ک ازبچگی ختنه کردم آیا باز راهی برای جراحیش وجود داره؟
طول دوره جراحیش چه مدت طول میکشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
41
راست نشدن آلت موقع دخول

سلام آقا دکتر . 32سالمه ومجردم تقریبا 16 تا 19 ساله که خودارضایی دارم .تابند روز پیش که در اولین رابطه جنسی بعدازظهر عشق وحال بازی آلتم راست شد وکاندوم زدم تادخول انجام بدم کلا آلتم خوابید تا نیم ساعت ور رفتیم ولی فایده ای نداشت آبم هم اصلا نیامد
تورو خدا دقیق راهنمایی کنید
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
42
سایز مناسب الت

با سلام اقای دکتر
اقای دکتر بنده 22 ساله هستم و قصد دارم ازدواج کنم و مشکلم کوتاه بودن الت تناسلی ام می باشد که میترسم بعد به مشکل بر خورم سایز التم در حالت نعوظ 10 سانتی متر و در حالت عادی 3 الی 4 سانتی متر می باشد لطفا پاسخ قطعی لطف کنید به من دهید من با این سایز میتوانم ازدواج کنم یا خیر و در اینده مشکلی برایم پیش نیایید .
ممنون از شما اقای دکتر .
مشاهده پاسخ دکتر
43
پاپول مرواریدی

با سلام و خسته نباشید به آقای دکتر
هفته گذشته از شما برایه دونه هایی که اطراف سر آلت تناسلی هست مشاوره گرفتم که تشخیص شما پاپول های مرواریدی پنایل بود.من ساکن خوزستانم و قراره که فردا به تهران سفر کنم.میخاستم ببینم آیا لازمه برایه تشخیص بهتر به مطبتون مراجعه کنم و بنظر شما آیا لازمه که لیزر کنم.لیزر عواقب نداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
44
افزایش طول آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید.
من 19 سالمه
قد 185
وزن 93
7 8 کیلو اضافه وزن دارم
طول آلتم در حالت نعوظ از استخوان پوبیس 16 سانتی‌متر است ولی از جایی که مشخص است و دیده می‌شود 14 سانتی متر است.
محیطش هم 13 سانتی متر است.
آقای دکتر با روشِ پنیمور می‌شه در طیِ 6ماه به طولش 2 الی 3 سانتی‌متر اضافه کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
46
كوتاهي آلت و كم قطري و زود انزالي

سلام جناب دكتر عرض ادب و خسته نباشيد
بنده مشكل كوتاهي آلت يا همون كوچيك بودن آلت دارم به حدي كه نميتونم با جنس مخالفم sex back يا همون از عقب داشته باشم
و در كنارش زود انزالي خيلي شديد دارم كه مجبورم از اسپري استفاده كنم يا پوماد
حالا ميخواستم بدونم آيا درمان قطعي براي من هست كه لا اقل حدود سه چهار سانتيمتر رشد داشته باشم تا اندازه استاندارد كه همون چهارده تا پانزده هست
يا خير
بايد بسوزمو بسازم با اشتهاي دختراي امروزي ناكامي و بي اعتماد بنفسيو كم اوردن بنده .
با تشكر .🙏🏻
مشاهده پاسخ دکتر
47
الت

سلام من هیجده سالمه عکس التمو فرستادم نسبت به بقیه انگار مال من کوچیک مونده مشکل چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
48
الت تناسلی

سلام جناب دکتر . من دربچگی دچار واریکوسل شدم . و الان در حالت نعوظ حدود ۱۲ سانتیمتر است .خواستم بدونم ایا مناسب هست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
49
تورم در ناحیه ختنه گاه

با سلام خدمت شما
بنده 23 ساله هستم و تقریبا در سن کم و در دوره ی ابتدایی شاید سال اول یا دوم تحصیلی ختنه شدم. متاسفانه از زمانی که به بلوغ رسیدم به علت عدم اطلاع درست از عوارض خودارضایی تقریبا هفته ای یکبار در یکروز چندین خودارضایی داشتم. اما عارضه ی خاصی وجود نداشت.
حدودا شاید یکسالی هست که بیشتر در قسمت سمت چپ آلتم در قسمت ختنه گاه و کمتر در قسمت سمت راست ختنه گاه تورم هست که قبلا نبود. تورمی که در حالت نعوظ بیشتر خودش رو نشون میده و تورم بیشتر نزدیک به سر آلت هست بیشتر. خدا رو شکر هیچ بیماری خاصی ندارم ولی این تغییر شکل خیلی نگرانم کرده و حقیقتش رو بخواین جرات این که به دکتر مراجعه کنم نداشتم. اگر بخوام مقدار تغییر شکل رو هم بگم اگر حالت طبیعی رو در نعوظ صفر در نظر بگیریم برای من در حالت نعوظ در قسمت ختنه گاه تورم از سمت چپ حدودا شاید 2 یا 3 یا 4 میلی متر و از سمت راست کمتر البته حدودا میگم اندازه نزدم . مواد شیمیایی خاصی استفاده نمی کنم و نمیکردم. حساسیت به چیز خاصی فک نکنم داشته باشم و لباس های زیری که استفاده میکنم هم تقریبا همه نخی هستند. یه جا خوندم یکی از مواردش حشاسیت به مواد شیمیایی زده بود گفتم شاید به خاطر این بوده که به خاطر این قبل از خود ارضایی مقداری صابون یا شامپو به کف دست میزدم.
لطفا اگه میشه راهنمایی م کنید اگر فکر می کنید نیازه برای معاینه دقیق تر عکس بفرستم.
مشاهده پاسخ دکتر
50
تیرگی یا التهاب رو آلت

با عرض سلام خدمت جنابعالی، بنده به خصوص در حالت غیر از نعوظ روی آلتم یک سیاهی هایی دیده میشه که عمدتا در محل رگ هاست.میخواستم بپرسم طبیعیه چون نگرانم کرده جدیدا. مشاهده پاسخ دکتر
51
آلت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دکتر محترم:
من الان برایم مورد ازدواج پیش اومده تازه رفتم خواستگاری. سایز آلت تناسلی من کوچیک هست میترسم اقدام به ازدواج کنم نظر شما چی هست؟ سایز آلت تناسلی بنده 8 سانتی متر هست
اقدام به ازدواج کنم یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
52
بهتر شدن

سلام و خسته نباشيد دكتر ميخواهم عمل بزرگي الت انجام بدم و شديدا پيگيرم ميخوام بدونم دقيقا چقدر به طول الت اضافه ميشه در حال حاضر هم ١٣c...
سن ٢٢ وزن ٨٠ قد١٨4 و قيمت كل عمل
مشاهده پاسخ دکتر
53
افزایش سایز طولی و عرضی آلت تناسلی مردانه

با سلام
ببخشید
در خصوص افزایش سایز طولی و عرضی آلت در حال حاضر دارو یا روش خاصی وجود دارد
بخصوص اگر داروی گیاهی خاصی موجود است راهنمایی بفرمایید
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
54
سوال در باره آلت تناسلی

سلام جناب دکتر.ببخشید من طی حرکتی یک لحظه آلتم صدای تق داد. و حالت یک استخوان ریزی زیر پوست آلتم است.نمیدونم قبلا بوده یا نه ولی شاید بوده.خواستم ببینم مشکلی بوجود اومده؟ مشاهده پاسخ دکتر
55
درمان کوتاهی آلت تناسلی

در مورد اینکه در سایت فرمودین:


برای افرادی که به دلیل چاقی یا وجود آلت پرده دار آلت شان نهفته شده و کوچک به نظر می رسد می توان با جراحی بخش های نهفته آلت را از بافت های اطراف بیرون کشید و بدین ترتیب به ایجاد نمایی طبیعی و زیبا به آلت و برگرداندن عزت نفس به فرد کمک کرد. پس پاسخ به این سوال برای این دسته از افراد “آری” هست.

لطفا میفرمایید هزینه عمل چقدر میباشد؟ هم آلت پرده دار و هم چربی دار؟
و آیا چربی به آن ناحیه برمیگردد یا خیر؟
در بیمارستان انجام میشود یا مطب و آیا همان روز مرخص میشویم؟
بسیار سپاسگزارم🙏🙏🙏
مشاهده پاسخ دکتر
56
اندازه الت

سلام خسته نباشيد من ٢٢ سالم هست و اندازه آلتم ١٢ و محيط التم در حالت نعوظ ١٢ است اعتماد به نفس لازم رو ندارم و ميخوام اندازه التمو افزايش بدم ممكن است و تا چه اندازه؟! ايا بعد عمل رباط مشكل نعوظ ايجاد ميشه ؟
سابقه عمل هيدروسل در كودكيم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
57
الت تناسلی

سلام خسته نباشید 27سال سن دارم موقع کودکی خوب ختنه نشده ام مقداری پوست دور الت مونده امکان ختنه مجدد هست مشاهده پاسخ دکتر
58
نغوظ

سلام من 26سالمه و وزنم 50کیلو وقدم 166هست از شانزده سالگی جلق میزدم و الان توی رابطه التم کوچک و دچادر شق شدن الت هستم فشار خون دیابت و یا هیچ بیماری ندارم ولی موقع جلق زدن التم خوب شق میشود ولی توی رابطه نه.لطفن راهنمایی کنید یه دارویی برای کوچکی التم و شق شدن التم معرفی کنید لطفا مشاهده پاسخ دکتر
59
زود انزالي من، مصرف قرصهام، تزريق تستسرون

سلام، بنده ناراحتي عصبي گرفتم، چند سال هست مشكل زود انزالي دارم، قرص paroxetin رو ٢ سال هست ميخورم ولي خوب نشدم، در ضمن لرزش بدن هم داشتم كه الان بهترم،قرص propranol40 هم ميخورم، به مدت ٣ ماه هست كه پروپرانول رو مصرف ميكنم، الان جديدا قرص فلوكستين رو بهم دادن به علاوه قرص ايمي پرامين25 ولي باز هم خوب نشدم، آيا هنوز فايده اي داره كه قرص پاروكستين رو كه چند سال خوردم با فلوكسيتين بخورم و ادامه بدم يا اينكه پاروكسيتين رو قطع كنم؟؟؟؟؟ ؟؟؟
در ضمن قبلا از استروييدهاي بدنسازي هم استفاده كردم، الان چند روز هست كه تستسرون به خودم تزريق ميكنم و تو رابطه جنسي بار اول زود انزالي دارم ولي بار دوم ندارم و فكر ميكنم بهتر شدم،
2_آيا تستسرون اثري بر روي رابطه جنسي داره ؟؟؟؟؟؟؟
3-آيا تستسرون باعث بهبود زود انزالي ميشه؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
60
تبخال تناسلي

سلام خسته نباشيد
من سه ماه پيش تبخال تناسلي گرفتم و قسمت چپ پايين واژنم و اطراف مقعدم يكم بيرون زد
تواين سه ماه چهارپنج باري عوت كرده
ضمن اينكه تمام اين سه ماه حتي وقتي تبخالي وجود نداره قسمت چپ واژن و كل باسنم مخصوصا پايينش و حتي پاي چپم هميشه هميشه درد مياد كه گاهي دردش غيرقابل تحمل ميشه
و بسختي ميتونم بشينم درحالي كه تبخالي هم نيس
درد درونيه ولي هميشه درد دارم
آيا اين درد طبيعيه؟
و براي كاهش اين درد چيكار بايد بكنم ؟
دردش واقعا ازاردهندس برام
براكاهش عوتشم ممنون ميشم بگيد چيكاكنم
ممنون ميشم كامل جوابمو بديد
برا كاهش عوتش چه قرصي بايد بخورم و چه دوره اي؟
دائما بايد مصرف شه؟
مشكلي نداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
61
افزایش سایز آلت

سلام و درود خدمت شما آقای دکتر ، میخاستم ببینم دستگاه لارجر باکس برای افزایش حجم و طول آلت واقعا تاثیر داره ؟ و آیا عوارضی نداره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
62
تبخال تناسلی

چه دارویی رو برای درمان تبخال روی پوست آلت تناسلی باید استفاده کرد مشاهده پاسخ دکتر
63
الت تناسلي

با سلام
حالت نعوظ زمان خيلي كوتاهي از بين ميرود ميل جنسي هم بسيار پايين است
مرد ٣٧ ساله
مشاهده پاسخ دکتر
64
آلت تناسلی

سلام
انحنای آلت تناسلی مادر زادی(به سمت چپ) داشتم میخواستم بدونم هزینه عملش چقدر میشه واینکه تاثیری در رابطه جنسی داره یا نه؟
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
65
انحنای آلت تناسلی

جوانی 27ساله هستم که التم هنگام نعوظ انحراف وقوس به سمت پایین دارد؛ احساس میکنم که نعوظم به طورکامل انجام نمیشود و مایع منی هنگام خروج جهش کافی ندارد.در اینترنت خواندم که بیماری پیرونی می‌باشد که با عمل جراحی درست میشود.خواستم بپرسم که با عمل جراحی درست میشود؟؟؟ آیا با انجام عمل طول آلت تغییر نمیکند؟؟؟هزینه عمل چقدر میشود؟؟
انحنای آلت تناسلی که به سمت پایین است چیکارباید کرد؟؟ آیا نیاز به عمل جراحی میباشد؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
66
مشکل نعوظ

با عرض سلام .
ممنون از پاسخگوییتون.
بنده حدود یکسال است ک نعوظ صبحگاهی ندارم . و طول مدت زمان نعوظم هم کوتاه تر شده وشدت کمتری هم دارد و با دیدن صحنه خاصی مثل گذشته ها نعوظ ندارم .
ضمنا سابقه خودارضایی هم دارم . و قبل از این مشکل (مثلا دوسال پیش) بدون اینکه تحریک بشم نعوظ داشتم یا وقتایی ک روی شکم میخوابیدم نعوظ داشتم .
از لحاظ وزن کمی اضافه وزن دارم و چربی خونم هم زیاد نیست
میخواستم بدونم مشکلم طبیعی است یا نه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
67
بد شکلی ناشی از ختنه و افزایش سایز داعمی

سلام اقای دکتر میخواستم ببینم هزینه درست کردن بد شکلی و افزایش سایز طولی چقدر میشه مشاهده پاسخ دکتر
68
شل بودن آلت

با سلام و احترام
مدتیست ازدواج کردم و مشکل شل بودن آلت را دارم. یعنی اول که شروع میکنیم به آمیزش و تحریک کردن همدیگر مشکلی وجود ندارد اما همین که میخواهم دخول کنم شل میشود. البته قرص ویاگرا بسیار کار ساز است و گاها استفاده میکنم
این موضوع خیلی ازار دهنده است.
راهی برای درمان وجود دارد؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
69
الت تناسلی

سلام من 17 سالمه و آلت من درحدود5یا6 سانته میخواستم ببینم چیکار کنم بهتره مشاهده پاسخ دکتر
70
نقطه روی آلت

سلام رو تنه آلت من و کیسه بیضه نقطه های کوچک سفیدی هستن که به دکتر هم مراجعه کردم گفتن مربوط به چربیه خواستم نظر شما رو بدونم مشاهده پاسخ دکتر
71
افزایش طول آلت تناسلی

سلام . افزایش طول آلت تناسلی میخوام داشته باشم . با هر روشی که وجود داشته باشه

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
72
دونه الت تناسلی

باسلام خدمت دکتر من روی الت تناسلیم زیر کلاهک دونه زده مثل گوشت اضاف ولی به تدریج داره زیاد میشه میخواستم بدونم این دونه چیه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
73
درد در اطراف بیضه

با عرض سلام وخسته نباشید
مدتی هست در اطراف بیضه سمت چپ مقداری درد احساس می کنم ولی درد انچنان شدید نیست که بی طاقت شوم خواستم راهنمای بکنید تا از نگرانی در بیام ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
74
الت تناسلی

سلام وخسته نباشید خدمت اقای دکتر.ممنون از این برنامه وطرح عالیتون .واقع دمتون گرم شاید اگه به دکتر رفتن بودمن روم نمیشد.
سوالم اینه که از چندروز پیش تب لرز واستخون درد شدید گرفتم که الت تناسلیم از قسمت ختنه گاه ورم کرده وحالت بی حسیه.مشکلم چیه اقای دکتر
قبلا هیچ وقت ورم یا مشکلی نداشتم . الان‌دوروزه الت تناسیلم از ختنه گاه بزرگ و ورم کرده البته از روز قبل تب و حالت درد عضلات پیدا کردم که روز بعدش با ورم الت مواجه شدم.
مشاهده پاسخ دکتر
75
آلت تناسلی

با سلام .
بنده مدتی هست که در ناحیه پوسته ختنگاه دچار التهاب و حالت تورم دارم، به متخصص هم مراجعه کردم و داروهای Betamethazone Amp و Sypring 2cc و E-Zavit 400 cap و Vitamine b 1 و Triamcinolone 15 g تجویز کردند. و توصیه کردند اگر که بهبودی حاصل نشد به دکتر پوست مراجعه کنم.
خواستم نظر شما درباره تجویز این دارو ها رو بپرسم آیا کافی و مفید هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
76
الت تناسلی

سلام
من چند وقته که نوک الت تناسلیم تکه تکه قرمز رنگ ایجاد شده که به دستور خودتون پماد هیدروکورتیزون را دو هفته شب ها استفاده کردم ولی هنوز جواب نگرفتم
لطفا کمک کنید چیکار باید بکنم
مشاهده پاسخ دکتر
77
لکه های قرمز و خارش

برجستگی های قرمز رنگ و خارش
در گل بدن ام خارش شدید دارم و لکه‌ای صورتی رنگ روی کشاله ها و باستن هست و زیر بیضه و سر آلت دانه های برآمده شکل گرفته
مشاهده پاسخ دکتر
78
آلت تناسلي

سلام و عرض أدب جواب سوال قبلم و نتونستم تو پاسخها پيداكنم
چن روز پيش نوك آلت تناسليم رنگش عوض شده و نزديكي با كاندوم داشتم سر التم خارش و امروز پاين شكمم أزسمت رأست بالآي التم به اندازه گردو ورم وقرمز شده و دست ميزنم يكم درد داره ميخوام بدونم علتش چيه و چه دارويي مصرف كنم
مشاهده پاسخ دکتر
79
تغيير رنگ آلت تناسلي و سوزش إدرار

به مدت سه روز سوزش إدرار و تغيير رنگ روي نوك آلت تناسلي إيجاد شده است امروز زير شكم سمت رأست به اندازه ي يك گردو ورم و قرمز شده است هنگام لمس كردن درد ميگيرد علت اين عارضه را ميخواستم بدانم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
80
الت تناسلی

M:
M:
M:
با سلام
در هنگام نعوظ و نزدیکی پوست زیر کلاهک الت دچار سوزش و پارگی می شود و خونری ی میکند
بعد سه چهار روز این پوست نازک ترمیم شده ولی مشکل دوباره در حالت نعوظ و نزدیکی ایجاد می گردد
M:
M:
M:
M:
با سلام
در هنگام نعوظ و نزدیکی پوست زیر کلاهک الت دچار سوزش و پارگی می شود و خونری ی میکند
بعد سه چهار روز این پوست نازک ترمیم شده ولی مشکل دوباره در حالت نعوظ و نزدیکی ایجاد می گردد
مشاهده پاسخ دکتر
81
آلت

من بعد از نزدیکی زیر سر آلتم به صورت یک حلقه ورم کرده رگش ورم کرده باید چه کار کنم دکتر الان ورم کمتر شده ولی دست که میزنم باز ورم میکنه انگار رگ روی رگ افتاده مشاهده پاسخ دکتر
82
بزرگ كردن الت تناسلي

سلام اقاي دكتر من ١٩ سال دارم و خواستم ببينم چطوري ميتونم الت تناسلي بزرگتري داشته باشم چون از كوچكي اون اذيت ميشم
حدود ١4سانت
مشاهده پاسخ دکتر
83
عدم نغوظ

با سلام بنده قبل از ازدواج به فيلم هاي پورن اعتباد داشتم و الان كه ازدواج كردم بدون ديدن اين فيلمها نعوظ كامل ندارم و وقتيم نعوظ دارم سريع انزال دارم ممنون ميشم كمك كنين اين موضوع باعث استرسم شده و بدتر كرده وضعيت رو مشاهده پاسخ دکتر
84
عدم نعوظ(احتمال مشکل عروقی)

با سلام جناب دکتر
من 97 کیلو وزنمه چربی خونم دارم
قرص های پروپرانول 10 سیتالوپرام 10 فنوفیبرات
مشکل من عدم نعوظ چندین سال
3 سال پیش واریکوسل هم عمل کردم ک اوکی بود عملم
اما آلتم نعوط کامل نداره و برای نزدیکی باید حتما قرص ارکترو 100 بخورم.
سونوگرافی کاورنوزومتری با تزریق پاماورین هم دادم 3 سال پیش که شرحش اینه
)فلو در شرایین کاورنوزال با سرعت 7 سانتیمتر بر ثانیه دیده شد که کمتر از حد طبیعی است.
پس از تزریق 40 میلی گرم پاپاورین فلو در شرایین فوق افزایش یافت که به صورت جریان سیستولی دیاستولی بود.به تدریج جریان دیاستولی کاهش یافت.لیکن فقط متعاقب hand manipulation و ایجاد ارکسیون نسبی نهایتا جریان انتهای دیاستولی قطع گردید.لیکن فاز منفی و بای فازیک ایجاد نگردید.حداکثر سرعت جریان سیستولی در طرف راست حدود 29 و در طرف چپ حدود 28 سانتی متر بر ثانیه بود ک با توجه به سن بیمار کمتر از حد طبیعی است.نهایتا ارکسیون نسبتا full ایجاد که پس از دقایقی برطرف گردید و به هر حال در طی تمامی مراحل بررسی 1.5 ساعا پس از آن ارکسون کامل و rigid full ایجاد نگردید.با توجه به حجم تزریق قابل ملاحظه و سن بیمار و psv کمتر از حد طبیعی و معادل 28 الی29 سانتی متر بر ثانیه و فقدان ارکسیون full و rigid درجاتی از نارسایی شریانی قویا مطرح است.با استنتاج از نتایج شریانی و نهایتا قطع جریان انتهای دیاستولی حتی در وضعیت غیر full لیک وریدی بعید است.

اینارو میدونم ک سیگار باید ترک‌کنم.وزنم کم و چربیم بیاد پایین اینا موثره

اما سوال اصلیم اینه آیا مشکل من مشکل عروقه؟و این داروی خاص داره واسه بهبودش یا عملی تو ایران هست که انجام بشه؟
یا مشکل من چجوری کامل حل میشه

الان نزدیک عقدمه و به شدت نگرانم بابت این مساله خواهشا راهنماییم بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
85
انحراف مادرزادی آلت تناسلی

با سلام خدمت آقای دکتر.بنده انحرف آلت مادرزادی به چپ دارم آیا این میزان انخراف نیاز به جراحی دارد؟میزان انحراف حدودا چند درجه است؟با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
86
آلت تناسلي

خسته نباشيد اقاي دكتر...ببخشيد من ١٩ ساله وزن ١٢٠ و قد ١٧4هستم....
من مقدار زيادي اضافه وزن دارم،طول اندام تناسليم در حالت نعوظ 15 هست اما چربي زيادي اطرافش رو ميگيره و من ميخوام در وهله اول خيلي سريع از بين بره.....ميخواستم بپرسم چه كاري ميتونم انجام بدم....
چون به هيچ عنوان نميخوام هنگام سكس به چشم بياد و ميخوام بلند تر باشه....ايا راهي هست....؟خيلي متشكرم.
مشاهده پاسخ دکتر
87
التهاب

روی کلاهک الت تناسلی لکه ای قرمز بدون خارش و درد وجود دارد برای رفع این مشکل چه باید کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
88
فالوپلاستی

هزینه فالوپلاستی و عواقب آن مشاهده پاسخ دکتر
89
بيماري هاي تناسلي

سلام
از روز سه شنبه هفته ي قبل ٩6٠5٣١ دچار درد و سوزش نسبتا شديد در غدد لنفاوي موجود در كشاله ي ران فقط در سمت چپ شدم
درد از بين رفت و از روز پنج شنبه ٩6٠6٠٢ جوش هايي تاول مانند با حاشيه قرمز در بالاي آلت تناسلي ظاهر شد كه دردناك و خارش دار بودند
هم اكنون امروز ٩6٠6٠4 نه تنها اين تاول ها بهبود نيافته بلكه از نظر اندازه كمي بزرگتر شده
اين تاول ها تقريبا ٣ سال پيش شروع شد
و سالي ٧ يا ٨ بار اين اتفاق ميفته
اين تاول ها مايعاتي چسبنده مانند ازشون خارج ميشد و پس از مدتي به زخم هاي ريز دردناك تبديل ميشد و زخم ها نيز بعد از مدتي خود به خود خوب ميشد
اما اين سري تاول ها شديد تر و بزرگتر هستن و گويا ديرتر ميخوان به زخم تبديل بشن!
بنده همون ٣ يا 4 سال پيش از نظر ارتباط با شركاي جنسي مختلف فعال بودم
و نيز زماني دراز تر يعني 6 سال پيش نيز سابقه ي ابتلا به std از نوع خروج ترشح از دهانه ي آلت نيز بودم كه با مصرف آنتي بيوتيك هاي تجويز شده توسط دكتر و حتي تزريقي به سختي خوب شد
لطفا نظرتون و راه درمان اين تاول ها رو بگيد
من به علت زندگي در روستايي دور امكان ويزيت حضوري توسط پزشك رو ندارم
لطفا راهنمايي كنيد
اميدوارم خدا به شما عمر با عزت عطا كنه ❤️
مشاهده پاسخ دکتر
90
چسبندگی محل ختنه

باسلام
من سوال قبلی رو ممنونم پاسخ دادید در ارتباط ب چسبندگی محل ختنه پسرم عکسها نربوط به قبل از شروع وازلین زدن و ماساژ محل به سمت بالاست که گفتیو چسبندگی هنوز هست و اینکه تازه سه روز هست انجام میدم اینکارو
ممکنه برای چداشدن چسبندگی و نحوه ماساژ جهت جداسازی راهنمایی کنید؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
91
توده در كيسه بيضه

سلام ببخشيد من امروز متوجه شدم در كيسه بيضه ام يك توده وجود دارد در سمت چپ بدنم تا به حال دقت نكرده بودم و نميدانم نا از كي هست به بيضه ام نچسبيده فاصله داره و در قستم بالاي بيضه ام هست ممنون ميشم هرچه زود تر جواب بديد چون خيلي نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
92
چسبندگه ختنه

باسلام
پسرم هفت ماه و نیمشه. سه ماه پیش ختنه ش به روش سنتی. الان یک سوم کلاهکش به بدنه چسبیده اما پوستی روی کلاهگ نیامده. با مطب دکتر تماس گرفتم گفتن در آب گرم بذارم بچه رو و پوست رو پایین بکشم من انجام دادم اما فرقی نکرد درحال حاضر خارج از کشورم . ارولوژیست کودکان اینجا گفت نرماله. دسترسی به پماد استرویید ندارم فقط روزی چند بار با وازلین چرب میکنم و آروم پوست رو عقب میدم تا یکماه دیگه که بیام ایران چیکار کنم بدتر نشه
مشاهده پاسخ دکتر
93
چسبندگی محل ختنه شیرخوار

با سلام
پسرم هفت ماه و نیمشه. سه ماه پیش ختنه ش کردیم الان یک سوم کلاهک آلت تناسلیش به بدنه متصل هست. لبه ی کلاهک دراین قسمت قابل مشاهده نیست. من الان خارج از ایرانم ارولوژیست کودکان نشان دادم گفت طبیعیه و مشکلی نیست با مطب دکتری که ختنه کردن تماس گرفتم گفتن در آب گرم بذارم بچه رو و پوست رو بکشم پایین تا آزاد بشه اما من انجام دادم فرقی نکرد.خیلی نگرانم و الان چند روزه با وازلین چرب میکنم و آروم ماساژ میدم که پوست به عقب بره. چیکار باید بکنم تا یکماه دیگه که برگردم ایران بدتر نمیشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
94
کوچکی آلت تناسلی

با سلام پسر4ساله من آلت تناسلی اش خیلی کوچک است مشاهده پاسخ دکتر
95
عفونت پوستی آلت تناسلی

با عرض سلام
یکی دو روزی هست که آلت تناسلی من دورتادورش و دقیقا زیر خط کلاهک قرمز شده و باد کرده و کمی داغ هست این بادکردگی. پیش دکتر عمومی رفتم و گفتن این نوعی عفونته که البته پوستیه و برام آمپول سفازولین و قرص دیکلوفناک و قرص سیپروفلوکساسین نوشته ولی باگذشت حدود سی ساعت و زدن دوتا سفازولین و خوردن قرص ها از نظر ظاهری تغییری نداشتم. البته تب و لرز و ضعف در ابتدا داشتم که الان ندارم ولی آلت تناسلیم تغییری نکرده
میشه راهنمایی بفرمایید؟
مشاهده پاسخ دکتر
96
زگیل الت تناسلی مردان

باسلام خدمت اقای دکتر
حدود یک ماهی میشه که نوک التم یعنی ابتدای مجرا یه حالت گوشت اضافی به اندازه نصف عدس ایجاد شده که یه مقداری بزرگ شد و توجه بنده رو جلب کرد که الان مزاحم وقت شریف شما شدم
براتون جسارتا عکس ناحیه رو ارسال میکنم
خیلی ممنون از شما بزرگوار
فقط نگرانم لطفا خواهشا اگر مقدور به من جواب بدید
متشکر بی نهایت از شما
مشاهده پاسخ دکتر
97
کجی آلت تناسلی

من 24 سالمه و در آلت تناسلیم کجی40 درجه ای دارم تقریبا. و در روابط جنسی باعث ایجاد درد میشه در طرف مقابل. همچنین در نعوظ هم کاملا سفت نمیشود.البته در خود ارضایی گاهی اوقات کاملا سفت میشه و لی در روابط جنسی بعد از اینکه آلت از بدن طرف رابطه خارج شد فورا نعوظم رو از دست میدم و به حالت خمیری در میاد.خواستم برام توضیح بدید که راه درمانی براش هست و آیا این کجی تاثیری در نعوظ داره ؟ و آیا با عمل جراحی طول آلت کوتاهتر میشه ؟ هزینه جراحی چنده ؟ و چجوری نوبت ویزیت بگیرم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
98
تورم در قسمتی از آلت

با سلام.
سمت چپ آلت،زیر کلاهک و تقریبا روی محل برشختنه دچار تورم نقطه ای شدم.میخواستم ببینم علتش چیه و راه درمان چگونه است.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
99
وستیبولار پاپیلوماتوز

شما درباره بیماریهی به اسم وستیبولار پاپیلوماتوز صحبت کردید من عکس رو دیدم آلت تناسلی من تقریبا همین دونه ها رو داره اما 3 یا 4 سال همینجوره آیا زگیل تناسلی یا همین بیماری ؟؟خیلی میترسم مشاهده پاسخ دکتر
100
سلام جناب دکتر من میخواستم آلتم ازقد افزایش بدم میخواستم ببینم ممکن هست یانه اگر ممکن هستش چندسانت رشد میکنه آیا ازطرف شما تضمینی وجود دارد و هزینه ی عمل چقددر میشه ممنون ...

hadi brand:
سلام جناب دکتر من میخواستم آلتم ازقد افزایش بدم میخواستم ببینم ممکن هست یانه اگر ممکن هستش چندسانت رشد میکنه آیا ازطرف شما تضمینی وجود دارد و هزینه ی عمل چقددر میشه ممنون ...
مشاهده پاسخ دکتر
101
الت تناسلی

سلام دکترخسته نباشید حدود چند ماه هست که روی خط کلاهک الت یه چیزی حالت تاول زده بود که پوستش خشک شد افتاد الان حدود سه چهار جا روی خط کلاهک همینجور میشه پوستش حالت خشک میشه و زخم میشه میفته ولی از دوباره میزنه و بعضی مواقع روی زخم های چرک حالت اب به کم میاد بیرون میخاستم ببینم این چیه؟؟؟متشکر مشاهده پاسخ دکتر
102
تورم الت تناسلی

با سلام 23 ساله هستم .از امروز صبح سمت چپ الت من متورم شده و خودم حس می کنم تورم رگش هست البته مطمئن نیستم خواستم ببینم علت چیه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
103
كوچك بودن آلت و زود انزالي

من از آلت كوچك خيلي رنج ميبرم و نميتونم با همسرم نزديكي كنم آيا راه درمان وجود دارد ؟
در عين كوچك بودن زود انزالي هستم خيلي خيلي زود إنزال هستم راه درمان ؟
مشاهده پاسخ دکتر
104
تورم

سلام اقای دکتر،ببخشید من الان دقیقا یک هفته هست که جلوی آلت تناسیلیم فقط در قسمت چپ ان باد کرده هست و چند روزی هم هست که در نوک آلت تناسلیم خارش دارم میخواستم بدونم علت ان از چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
105
چربی و پوست اضافه سر آلت کودک بعداز ختنه

باسلام واحترام
جناب دکتر پسر دوم من 7ماهشه که در 40 روزگیش بصورت جراحی و بخیه ختنه شده ولی بعداز ختنه سر آلتش داخل پوست بوده و چربی اطراف آلتش طوری است که سر آلت نمایان نیست، آیا ختنه درست انجام نشده یا طبیعی میباشد وبا گذشت زمان برطرف میشودلطفا" راهنمایی بفرمایید.
با تشکر و سپاس فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
106
هیپوسپادیاس

با عرض سلام. دکتر عزیز من دچار مشکل هیپسپادیوس هستم. ۲۳ سال سنم هست.خیلی حاد نیست اما به هر حال مشکلاتی هم داره. دیگه امکان جراحی تو این سن نیستش؟ کاریش نمیشه کرد یا اینکه حتی میشه در این سن هم با عمل جراحی رفعش کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
107
زود انزالی.اختلال نعوض

من۲۷ساله.مجرد.زود انزالی شدید دارم.اختلال نعوض دارم بطوری ک نعوض بسیار ضعیفه چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
108
زودانزالی واختلال نعوض

من۲۷ساله و مجرد هستم.هم تو مشکله زود انزالی دارم هم مشکل نعوض دارم.التم نعوضش ضعیف شده شدادان.سایز التم کوچک شده.زود انزالی دارم شدایدان مشاهده پاسخ دکتر
109
آلت تناسلی

سلام .وقت بخیر من آلتم در حالت نغوظ رو ب پایین است و کمی شل ولی ن خیلی زیاد و مشکلی برا دخول و .. ندارم ولی راهی هست با دارو آلتم راست و سفت بشه ؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
110
جای نگرانی هنگام مشاهده خون به صورت پی در پی در مایع منی وجود دارد؟

پسری هستم 27 ساله و مجرد.وزن هفتاد.
حدودا یک ماه پیش در مایه منی خود خون مشاهده کردم ، به پزشک مراجعه کردم ازمایش ادرار دادم و هیچ مشکلی نداشتم، مدتی قرص های تحویزی دکتر را مصرف نمودم، بعد از قطع دارو ها دوباره در مایه منی خود خون دیدم به رنگ کاملا قرمز.
دوباره به پزشک مراجعه کردم ایشان گفتند پنح درصد احتمال خطر وجود دارد و ازمایش های متعدد نوشتند که انجام دهم.
.
به شدت نگران هستم .
اگر امکان دارد راهنماییم کنید...جای نگرانی وجود دارد، من چکاری باید انجام دهم.
مشاهده پاسخ دکتر
111
الت تناسلي

با سلام و عرض ادب
ضمن عذر خواهي و تشكر از لطف شما
مدتيست در الت تناسلي دچار زخمهايي شدم : كه قرمز ميشود و التهاب دارد و بشدت خارش! از پماد بتامتازون استفاده نموده و پس از چند روز خوب ميشود ولي نميدانم به چه دليلي پس از مدتي مجدد اين علايم ظاهر ميشود!! دور تا دور الت تناسلي زخم ميشود و بشدت خارش
مشاهده پاسخ دکتر
112
پروتز الت

پروتز پرومدون المانی بهتر است یا امریکایی؟ البته پروتز های الت ثابت است

و هزینه عمل چقدر است و کدام بیمارستان است
مشاهده پاسخ دکتر
113
کجی آلت

با سلام و وقت بخیر
مشکل من عدم نعوظ کامله
و کامل راست نمیشه و سفت نمیشه و همه اش رو به پايينه
من آزمایش و سونوگرافی هم دادم گفتن که مشکل من مادرزاديه
رفتم پیش دکتر کیانی آفروديت و کلوموپيرامين 25 برام تجویز کرده برا دو ماه و گفته که اگه خوب نشد باید عمل شی .
گفت مشکل وريدي و بسته شدند که با عمل خوب میشه
البته یه بار عمل واريکوسل چپ انجام دادم که نا موفق بوده و تعداد اسپرمم 14 تاست
نظر شما چیه و چیکار باید بکنم?
مشاهده پاسخ دکتر
114
بزرگ کردن الت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید من 28 سالمه از بدر تولد بیضه هام مخفی بوده التم خیلی نازک و کوچیکه بیضه هام در حال درمان هست ولی التم 4 سانت هست و بسیار نازک متاهل هستم حتی هنوز نتونستم پرده بکارت رو بزنم امکانش هس کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
115
لک سفید رنگ

چند وقت می باشد لک های تقریبا سفید رنگ در قیمت زیر سر آلت نمایان شده و خارش دارد مشاهده پاسخ دکتر
116
الت تناسلی

آلت به سمت راست انحنا دارد آیا مشکلی برای آینده ایجاد خواهد کرد ولطفا چند عکس از آلت که احتیاج به عمل دارد را برایم بفرستین تا با آلت خود مقایسه کنم مشاهده پاسخ دکتر
117
آلت تناسلی

من قبلا عمل بیضه کردم الان آلتام 115هستش میخواستم بیبینم چه کارکنم تا بزرگتربیشه
آیا میشه با1150سانتیمتر ازدواج کنم مشکلی پیش نمیاد داروی هست که بزرگتر کمی بیشه
مشاهده پاسخ دکتر
118
سایز الت تناسلی

سلام بنده 15 سال سن دارم و سایر الت تناسلیم به طول 11.5 سانتی متر و عرض 4 سانتی متر . ایا الت من بزرگتر میشه؟ و اگر میشه چند سانتی متر دیگر امکانش هس بزرگتر بشه؟ و ایا روشی وجود دارد ک برای رشد الت تناسلی مفید باشد؟ و ایا روش جلکینگ موثر است؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
119
وجود یک غدده در بیضه ها

رویت یک غدده به اندازه قطر یک سانت در لابلای هر دو بیضه مشاهده پاسخ دکتر
120
اختلال نعوظ

با سلام.
28 سالمه. عارضه ی واریکوسل گرید 3 دارم و بخاطر اون از سربازی معاف شدم و هنوز عمل جراحی نکرده ام. هیچ دردی هم ندارم.
مدتی است (در حدود 6 ماه) که بعضی وقتها با اختلال نعوظ روبرو می شوم. یعنی تحریک میشوم و نعوظ میکنم اما در صورتی که دخول را انجام ندهم آن را پس از یکی دودقیقه از دست می دهم.
خاهشمندم در این زمینه راهنمایی بفرمایید که علت اون چیه و راه درمانیش چی هست؟
آیا مصرف دارو یا ورزش خاصی توصیه می شود؟
تست هورمون تستستزون نداده ام اما فکر میکنم ازین نظر مشکل نداشته باشم.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
121
پروتز بیضه

بیضه چپ مادر زادی ندارم 30 سالمه بیمه ارتشم
هزینه. پروتز و بیمارستان؟
ایا گرکان کسی انجام میده؟
مشاهده پاسخ دکتر
122
الت پرده دار

سلام دكتو من ٢٠ ساله هستم و تازه فهميدم الت من مشكل پرده دار بودن داره و مشكل اينجاس كه من حدود ٣ سال ايران زندگي نميكنم ايا الت پرده داو به طول الت هم تاعثير دارد و اگه بتونيد جراح خوب در المان بهم معرفي كنيد ممنون ميشم مشاهده پاسخ دکتر
123
لکه های پوستی بر روی الت

عرض سلام و خسته نباشيد خدمت اقای دکتر من طی مدت 2ماه اگه اشتباه نکنم يک سری لکه هايی که خشکی دورشان هست با طيف رنگی صورتی بنفش و دون دون هايي در اطراف ختنه گاهم به وجود امده ممنون ميشم نگرانی مرا در باب اين موضوع اسوده فرماييد مشاهده پاسخ دکتر
124
درمان وستیبولار پاپیلوماتوز

سلام و درود خدمت شما من خانم چهل یک ساله هستم از هجده سالگی در اطراف واژن خود در دستگاه تناسلی بافتهای نرم رشته رشته ای برجسته ای را دیدم که نه درد نه سوزش و نه خارش داشتن و فکر می کردم طبیعی هستن و دستگاه تناسلی همه خانمها اینطور هست
حدود یک ما پیش به بدنم نوره زدم و باسوزش درد شدیدی مواجه شدم خیلی سریع بدم را شستم اما بعد از این موضوع دچار سوزش و خارش و درد شدیدی در ناحیه تناسلی بدنم هستم که الان اون بافتها هم شدیدن متورم و قرمز شدن با مراجعه به اینترنت فهمیدم که اینها وستیبولار پاپیلوماتوز
هستن و طبیعی نیستن
ضمنا من مجردم و هیچ ارتباط جنسی تو عمرم نداشتم و اینکه تمام سعی ام رو برای رعایت بهداشت می کنم واز ژل بانوان هم استفاده می کنم
خیلی می ترسم لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری باید درمان کنم ؟ آیا بسیار خطرناک هستن ؟ اصلا قابله درمان هست و چگونه اینکار را انجام بدم ؟
برای درمان تو وان آبگرم ونمک نشستم ، تووان آب و سرکه سیب نشستم
با ژل بانوان روزی دوبارخودم رو می شورم
وبه بدنم سرکه سیب می مالم
عسل طبیعی هم به بدنم می مالم
خواهش بگین چی کار کنم خیلی فکرم مشغول شده
مشاهده پاسخ دکتر
125
مشکل نغوظ

سلام.من از شانزده سالگی به صورت هفتگی جلق میزدم.والان در رابطه با مشکل نغوظ یا همان شق شدن الت مواجه هستم لطفا راهنماییم کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
126
این خارش و سوزش و کاهش حجم منی مربوط به چیست؟

مدتی است که در ناحیه زیر بیضه ها در خط منتهی به مقعد احساس خارش دارم انواع دکتر هی پوست ،گوارش ،مجاری ادراری هم مراجعه نمودم ولی فایده ای نداشته،الان در پوست بیضه ها هم خارش دارم و حس میکنم پوست این ناحیه خشک و نازک شده و در قسمت وسط الت تناسلی هم احساس سوزش دارم و حجم مایع منی هم چند روزی هست کم شده و با درد بیرون میاد مشاهده پاسخ دکتر
127
آلت تناسلی

دکتر جان سلام دکتر آلتی که بشکند دچار پیرونی خواهد شد یا آلت که نشکند در اثر ضربه در حالت نعوظ هم دچار پیرونی میشه مشاهده پاسخ دکتر
128
آلت پرده دار

سلام
آلتم هم پرده دار است بطوریکه بیش از یک سوم از زیر از طریق پرده به بیضه ها متصله و زیر کشیده میشود و باعث کجی رو به پایین شده است استفاده از کاندوم خیلی سخته برام و هم ختنه ناقص شده و سر آلت از بالا با پوست به بدنه متصل است ،راه حل چیست ؟آیا برطرف کردن این مشکل میتونه منجر به بزرگ شدن آلت بشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
129
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید

من دیروز نزدیکی داشتم امروز صب یه لکه قرمز رنگی مایل به بنفش روی آلتم مشاهده کردم و خیلی نگرانم کرد ن دردی دارم نه خارشی. البته الت من یکم شل و رو به پاایین هست
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
130
سیالیس

سلام وقت بخیر

می‌خواستم ببینم استفاده از سیالیس برای افزایش میل جنسی‌ و تعدد نعوظ توصیه می‌شه یا خیر؟

و اینکه آیا استفاده این دارو تداخلی با استفاده از نوشیدنی‌ الکلی دارد یا خیر؟

آیا امکان استفاده از اسپری تاخیری با توجه به استفاده از این دارو هست یا خیر؟
مشاهده پاسخ دکتر
131
متورم شدن عروق زير كلاهك آلت تناسلي آقايان

امروز به صورت ناگهاني متوجه شدم كه زير كلاهك آلت تناسليم نيم سانت پايين تر سمت راست به طول دو سانت؛ عجيب متورم شده، با لمس كردن حس ميكنم كه يك رگ نازك هستش كه خيلي سفت شده و اصلا صاف هم نيست و پستي و بلندي داره اين رگ؛ و اصلا نه خارش دارم نه درد دارم ولي متورم شده، ميخواستم بدونم اين چيه؟ خطرناكه؟ بايد به دكتر مراجعه كنم حتما؟؟
در قسمتي كه گفتم هيچ وقت با لمس كردن حس نكرده بودم كه اونجا رگ وجود داره!!
در واقع قسمت پهلو، سمت راست و پايين و زير كلاهك آلتم هستش.
اميدوارم درست متوجه بشيد كجا هستش
مشاهده پاسخ دکتر
132
بزرگی و توده سفت گوشتی بدون درد بیضه راست

بزرگی و توده سفت بدون درد بیضه راست که اندازه آن تقریباً 4 برابر بیضه سمت چپ است علت آن چیست ضمن اینکه از اول بیضه سمت راست بزرگتر بوده که اخیرا 2 یا 3 ماه اخیر بصورت توده سفت درآمده است مشاهده پاسخ دکتر
133
شل شدن آلت در هنگام مقاربت

سلام خسته نباشید ممنون از برنامتون.من35سالم هستم،من حدودا 4ساله مشکل زود انزالی و شل شدن آلت موقع نزدیکی ميشم ناگفته نباشد ک مجرد هستم و هرماه شايد دوبار فقط نزدیکی داشته باشم و اونم با استرس هست و محبورم قرص مصرف کنم ک اونم گاهی جواب میده،جهت اطلاع من تا سن 30سالگی مقاربت با جنس مخالف نداشتم چون خجالتی بودم و مقاربتم گزری بودن.این مشکل شل شدن آلت ،تاثیر روحى بدی بهم داده ممنون میشم منو راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
134
عدم نعوظ

باسلام و خسته نباشيد
بنده مجرد و٣٣ ساله هستم مشكل عدم نعوظ دارم حتي با قرص هاي سيدنافيل و... يعني بعداز استفاده نعوظ دارم و بلافاصله درحين تحريك از بين ميرود و با تلاش مجدد نعوظ ايجاد ميشود البته من چندين سال قبل عمل واريكوسل انجام دادم. الان به خاطر اين مشكل و ترس از عواقب بعدي ان ازازدواج امتناع و ترس دارم. لطفااا راهنمايي كنين
براي درمان قطعي چكار ميتونم بكنم من از استفاده قرص خوشم نمياد بخاطر عوارض هاش و سردردهاي شديدش
مشاهده پاسخ دکتر
135
آلت تناسلی

2M S.T:
سلام وخسته نباشید، روی آلت تناسلی پسر 9ساله ام کیست چربی( به گفته پزشک) ایجاد شده( البته سال گذشته هم به دلیل وجود کیست در جای دیگر آلت جراحی شده) که دردی ندارد ولی اگر فشار دهیم چرک خارج میشود آیا باید عمل شود و اگر عمل نکنم در آینده ایجاد مشکل میکند؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
136
شل شدن الت

چرا هنگام نزدیکی التم شل میشه یعنی اول که عشقبازی میکنیم التم سفت هست اما هنگامی که دخول انجام میدیم شل میشه میخوابه بعضی وقت ها وسط نزدیکی یعنی بعد از اینکه چند بار دخول انجام میدم شل میشه الانم زنم کلافه شده ممنون میشم راهنمایی کنید اگه درمانی دارویی چیزی هست معرفی کنید مشاهده پاسخ دکتر
137
نعوظ ناقص و ناپایداری نعوظ آلت در حین عمل جنسی

سلام آقای دکتر
من 30 سالمه و بیمار شما هستم. مدتی قبل به خاطر مشکل نعوظ ناقص و ناپایدار به مطبتون مراجعه کردم. طبق دستور شما آزمایش خون و هورمون و سونوگرافی کالر داپلر آلت با تزریق پاپاورین انجام دادم و نتیجه رو آوردم خدمتتون، گفتین سالم هستم. به پیشنهاد شما یه زن صیغه کردم ولی متاسفانه نتونستم دخول انجام بدم. در تمام زمان معاشقه آلتم شل بود. فقط وقتی با دست ماساژ میدادم سفت میشد و سفتیش فقط تا کمتر از 30 ثانیه بود. بعدش به محض اینکه میخواستم دخول انجام بدم آلتم کاملا شل میشد.
حتی با نگاه کردن به فیلم و معاشقه هم آلتم فقط تحریک میشه ولی سفت نمیشه.
وقتی هم خودارضایی میکنم آلتم حداکثر زمان سفتیش به یک دقیقه نمیرسه؛ که اونم کاملا کاملا سفت نیست. و بعضی وقتا به محض ارضا شدن یا حتی قبل از ارضا شل میشه.
تمام این مشکلاتو همیشه داشتم. از اول زندگیم. تا حالام نه تصادف کردم و نه ضربه خورده به آلتم.
توی خواب هم وقتی آلتم تحریک میشه کاملا سفت نمیشه و به حالت خوابیده می مونه.
تا حالا حتی نشده خواب ببینم که با دخول کامل ارضا بشم.
نمیدونم مشکلم هورمونیه یا مربوط به سیاهرگای آلت. یا طبق نوشته های شما جسم غاری آلت.
لطفا برای حل مشکلم کمکم کنید.
و ممنون میشم همه چیز محرمانه بمونه.
نتیجه آزمایشات و سونوگرافی رو هم مجدد براتون ارسال میکنم.
مشاهده پاسخ دکتر
138
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر. من یک ماه پیش ازتون‌مشاوره گرفتم ک پسری هستم ۲۲ساله هنوز آلت تناسلیم از بچگی‌رشدی نکرده ک فرمودید به پزشک ارولوژی مراجعه کنم و در صورت نیاز آزمایش هرمونی.من همین کارو کردم و به فوق تخصص ارلوژی رفتم و منو معاینه کردن گفتن ک مشکل خاصی ندارم و فقط ی خورده حالت نهفته داره آلتم ک وقتی نفس میکشیدم به داخل میرفت. بعد برام آزمایش هورمونی نوشتن. آزمایشو انجام دادم گفتن ک همه چیزت خوبه فقط پرلاکتینم بالا هس رو(۴۴.۴)هس ک برام نامه نشوشتن ک پزشک غدد مراجعه کنم همین.امروزم رفتم پزشک غدد نوبت زدم برا برج ۸میخواستم ببینم نظرتون چیه؟ و من مشکل آلتم حل میشه یا ن .؟به پزشک غدد مراجعه کنم یا ن؟ خواهشا ی خورده بیشتر راهنماییم کنید هرکاری ک باید انجام بدمو چون‌واقعا من نمیدونم باید چیکار کنم. تورو خدا کمکم کنید تا چن‌ماه دیگه باید برم خدمت میخوام قبلش مشکلم حل بشه چون نیمتونم با این وضعیت برم مشاهده پاسخ دکتر
139
بیماری مقاربتی

Mehdi:
سلام آقای دکتر..بنده به مدت دو ماهه که از خارش شدید در ناحیه ی بیضه و مقعد و کشاله ی ران رنج میبرم..الان حدود یک هفته است که سه برآمدگی به شکل جوش های خیلی ریز روی آلتم بوجود اومده..نمی دونم این به خارش مرتبط هست یا نه چون خود جوشها هیچ حسی ندارند
مشاهده پاسخ دکتر
140
ناتوان جنسی

با سلام من ناتوان کامل جنسی هستم از اول نوجوانی هم این مشکل را داشتم هیچ حسی به جنس مخالف نداشتم به همجنس حودم حس داشتم اونموقع آلتم خوب بود بلند میشد ولی 5 سال پیش یک دوره بدنسازی هورمون رفتم دیگه آلتم خیلی کوچک شده و اصلا بلند نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید من اخل قزوین هستم مشاهده پاسخ دکتر
141
انحراف آلت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید

اقای دکتر من مشکل حفظ نعوظ و انحراف آلت تناسلی به سمت چپ دارم. آیا باید با جراحی مشکل رو حل کرد یا خیر ؟ و اینکه در صورت جراحی هزینه های تقریبی چقدره؟ با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
142
بيماري دور ختنه گاه الت

سلام روزتان بخير.مدت ٢ هفته است دور ختنه گاه جوش سر سفيد رنگ دارن و دانه ريز سياه كه خارش داشت ايجاد شده.دكتر پماد هيدرو كورتزيون داد كه خارش از بين رفت اما جوش هنوز هستن هنگام بر خورد با اب سفيد مي شوند نظر شما راجب اين موضوع مي خواستم بدونم چكاري كنم؟ چه چيز بپرهيزم؟ مشاهده پاسخ دکتر
143
درد آلت تناسلي درحالت نعوض

آقايي 40ساله هستم مدت دوماه است كه درحالت نعوض درآلتم احساس درد دارم ولي درحالت عادي دردي ندارم درد بيشتر در نزديكي سر آلت است دكتر متخصص تجويز سونوگرافي كرده كه انجام ندادم مشكوك به بيماري پيروني است درقسمت ختنه گاه احساس يك برامدگي ميكنم كه منشع درد است خواستم درمانش را بدانم و چكار بايد بكنم مشاهده پاسخ دکتر
144
جوش آلت تناسلی

Z||DGA||! .:
سلام
چند روزی هست روی آلت تناسلی جوش های زیر پوستی دارم....در قسمت انتهایی آن...علتش رو میخواستم بدونم با توجه به اینکه رابطه محافظت نشده نداشتم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
145
انحنا در آلت

سلام خدا قوت
من پسری 25 ساله ام
تازگی متوجه انحنا در آلتم شدم(هنگام نعوظ) فک کنم حدود 30 درجس و کمتر،
شاید از قبل هم بوده ولی الن بیشتر شده که توی چشمه
رابطه جنسی ام نداشتم،اهل خودارضایی ام نبودم،البته در خواب چن ساله که هنگام جنابت،گاهی دستم را روی آلت میذاشتم و فشار میدادم(اختیار کامل نداشتم وگرنه در بیداری ام خودارضایی میکردم)
الن باید چکار کنم تا خوب شه و بدتر نشه
تا دو سه سال دیگه ام قصد ازدواج ندارم و میخوام خوب بشه
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
146
داروي تقويت جنسي

من ميخام يك داروي تقويت جنسي بهم معرفي كنين كه با داروي آنالاپريل ١٠ كه روزي دوبار مصرف ميكنم تداخل نداشته باشه مشاهده پاسخ دکتر
147
مربوط به آلت تناسلی

هنگام نشسته در قسمت فوقانی آلت فرو رفتگی کوچکی ایجاد می شود ولی دردی در آن ناحیه حس نمی شود علت این امر چیست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
148
برگشت منی

دکترجان سلام خداقوت بده بنده با همسرم هم بستر بودم هنگام جماع بودم که شخصی بنده را میزد انگارنوارش گیر کرده تند تند صدا میزدمرادی بنده نا خود آگاه درحین ارضا از همسرم جداشدم بخود معلوم شد آلت تناسلیم کشیده شد یابه قولی شکسته شد حدود سه سال است قدرت نزدیکی ندارم واگرهم درخواب یابیداری انزلالی داشته باشم منی ازم خارج نمیشود وبرگشت میشود درکل خون درآلت تناسلییم مهار نمیشود باتشکر درصورت نیاز میتونم مطب خدمت برسم همین طوری هم حاضربه پرداخت هزینه هستم لطفا درصورت امکان ازطریق smsیاتماس تلفنی تماس حاصل فرمایید خیلی متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
149
زائده های روی ختنه گاه و بد شکلی آلت تناسلی

با سلام
من 30 سال سن دارم، از حدود 5،6 سال پيش خودارضايي انجام مي دادم(معمولا به صورت مکرر و با زمان طولاني) که مدتيه ديگه انجام نمي دم. چندتا سؤال از خدمتتون دارم:
1-از حدود 1 سال قبل بعد از خودارضايي زائده اي در قسمت بالا سمت راست ختنه گاه بوجود اومد که نرم و بدون درده و تا بحال نه رشد کرده و نه از بين رفته. اين زائده چي هست و راه از بين بردنش چيه؟ آيا پماد يا دارويي براش هست؟ يا با روش هايي مثل ليزر يا جراحي از بين ميره؟
2-زايده ي کوچک ديگه اي کنار قبلي هست که خيلي وقت قبل ايجاد شده و شبيه به جوش يا زگيل کوچيکه ، چي هست و راه از بين بردنش چيه؟
3-در قسمت چپ و تقريبا نيمه ي پايين آلت تودها يي برآمده شبيه به رگ ايجاد شده که با فشار دادن مقدار کمي درد داره، مشکل خاصي هست يا به تدريج بهبود پيدا ميکنه؟ در جلوي همين قسمت در ختنه گاه برآمدگي کوچکي ايجاد شده که بيشتر در حالت نعوذ بيرون مياد و تقريبا شبيه به رگه به رنگ پوست و مقداري هم سفته، چي هست و راه علاج چيه؟
4-شکاف هاي زير پوستي هم در دو قسمت پايين ختنه گاه ايجاد شده که در هنگام نعوذ به صورت فرو رفته ميشن(در تصاوير مشخصه). راه درمان اينها به چه صورته؟
5- در کل اطراف ختنه گاه، پوست زمخت، چروکيده و تيره شده و برآمدگي هايي نرم(مثل گوشت اضافه) در پشت کلاهک ايجاد شده که آلت رو بدشکل کرده(به خصوص در حالت خوابيده).راه درمان و زيبايي آلت چي هست؟ آيا پماد خاصي براي بهبود وجود داره يا ليزر درماني و يا جراحي کارساز هست؟ خال روي قسمت سر آلت رو چطور ميشه برداشت؟
(تصاوير ضميمه هستند)
مراجعه ي حضوري لازم هست؟
چون قصد ازدواج دارم اين مسئله باعث ناراحتي، استرس و کاهش اعتماد به نفسم شده، لطفا راهنماييم کنيد.
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
150
افزايش طول الت

با سلام
اقاي دكتر ضمن تشكر از حضرتعالي در خصوص وقتي كه ميگذاريد
من در خصوص مشكل پسرم كه پانزده سال سن داره تماس گرفتم
علي رغم اينكه تقريبا همه جا صحبت از اين هست كه طول الت جنسي ،تاثير زيادي در كيفيت رابطه ي جنسي ندارد
اما متاسفانه حداقل از نظر رواني ، تاثير بسيار زيادي دارد و نمي توان آن را ناديده گرفت
بنابر اين من دنبال يه روش موثر و قطعي براي افزايش طول و قطر آلت پسرم هستم
و مشكل هزينه هم ندارم
لطفا در صورتي كه امكان انجام اين كار هست ، بفرماييد كه من بايد چكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
151
کجی آلت تناسلی

با عرض سلام و عرض خسته نباشید. آقای دکتر من 22 سال دارم و تقریبا 3 ساله دچار انحراف آلت به سمت چپ هستم ، و نعوظ مداوم هم ندارم. میخواستم بدونم
باید جراحی بشم یا نه؟ در صورت جراحی هزینه های تقریبی چقدره؟ باسپاس
مشاهده پاسخ دکتر
152
زخم آلت

تاول های خیلی ریز روی آلت تناسلی که تبدیل به زخم های سر باز می شوند و م ت 2 هفته است که خوب میشوند و یک قسمت از آلت زخم شده ایت مشاهده پاسخ دکتر
153
کجی آلت

سلام آقای دکتر
من 24سالمه ، تقریبا از ناحیه نوک آلت خمیدگی رو به پایین دارم . میخواستم بدونم آقای دکتر چیکار کنم ، آیا مشکلی داره این خمیدگی، تا حالا هم رابطه جنسی نداشتم
مشاهده پاسخ دکتر
154
كوچكي الت تناسلي

طول الت تناسليم كوتاهه و همچنين قطرش،چطوري ميتونم اين مشكل رو حل كنم،عوارض چيزي داره؟؟
قرص معتبر و بدون عوارض وجود داره و هم نتيجه رضايت بخش بده؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
155
کوتاهی آلت تناسلی

با سلام
من از کوتاهی آلت خودت رنج میبرم و نمیتونم طرف مقابل رو راضی کنم و همچنین زود انزال هستم،آیا راه چاره ای واسه بزرگ کردن آلتم وجود داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
156
کوتاهی الت تناسلی

عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر جباری
من پسری17ساله هستم با التی به طول10سانتی متر در حالت نعوظ و با قطر9سانتی مترو درحالت شلی5سانتی مترهست.این خیلی منو اذیت میکنه که ایا التم اندازه نرمال را دارد یا نه؟
پیشاپیش سپاس گذارم ازتون🙏
مشاهده پاسخ دکتر
157
عدم انزال همیشگی

با سلام و احترام بنده 33 ساله مجرد مبتلا به آکوندروپلازی و به طبع آن تنگی کانال نخاعی و انحراف ستون فقرات می باشم که تا کنون دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفته ام . تا قبل از عود کردن بیماری تنگی کانال یعنی قبل از سن 25 سالگی به طور معمول جنب میشدم ولی الان هشت سالی میشود که نعوظ شبانه دارم ولی هیچگاه جنب نمی شوم و هر گاه هم که برای استمناء اقدام میکنم هیچگونه میل جنسی ندارم . آیا این مشکل با توجه به اینکه نعوظ دارم و ملتحم نمی شوم با دارو قابل درمان هست یا نه . با تشکر فراوان و آرزوی سلامتی روزافزون. مشاهده پاسخ دکتر
158
سفتی بیش از حد الت تناسلی

سلام خسته نباشید
الت تناسلی من هم مثل عزیزی که شما جوابش و دادید بیش از حد سفت میشه جدیدن بعد 28 سال یک مدت این طور شده ویک مقدار درد دارم حتی در حالت عادی ودر تکان هم یک مقداری پایین میاد البته تو همین مدت هم غده لنفاوی کشاله رانم هم ورم کرده به نظرتون ربطی داره و برای درمان چه باید کرد
مشاهده پاسخ دکتر
159
بچه دار شدن

سلام و عرض ادب خدمت دکتر عزیز .برادری دارم که در ورزش یکی از بیضههارو از دست داده الانهم قصد ازدواج داره خواستم بدونم ایا برای بچه دار شدن مشکلی داره .ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
160
عمل کجی الت مردانه.

سلام.آقای دکتر وقتی شخصی دچار کجی آلت تناسلی میشود با این عمل آیا مشکلات نعوظ هم.حل میشود یا خیر.یا نعوظ مشکل دیگری است؟ در حقیقت عدم نعوظ و کجی آلت تناسلی ربطی به هم دارند؟باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
161
دانه روی الت

سلام . اقای دکتر چند وقتی میشه انتهای الت تناسلیم (دقیقا انتهای الت جایی که زاویه 90 تشکیل میشه )یه چیز شبیه کیست ، دانه، (یه چیز که نرم هست انگار مایه زیر پوستی باشه)حالا نمیدونم چیه اندازه عدس یکم بزرگتر میمونه در اومده میشه لطفا راهنمایی کنید البته درد و خارشی نداره میخوام بدونم مشکلی از نظر سلامتی نداره و خود به خود خوب میشه؟ در ضمن مجرد هستم .
ممنون .
مشاهده پاسخ دکتر
162
درد بیضه

سلام
گاهی اوقات یک طرف از بیضه ها (چپ یا راست ) درد می گیرد به مدت حدود 5یا 10 دقیقه و خوب میشود
بیشتر اوقات وقتی که یک دفعه وارد فضای سرد یا گرم میشوم
لطف بفرمایید علت چیست و چه باید کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
163
انحراف الت

با عرض سلام و عرض خسته نباشید. آقای دکتر من 22 سال دارم و تقریبا 3 ساله دچار انحراف آلت به سمت چپ هستم ، و نعوظ مداوم هم ندارم. میخواستم بدونم
باید جراحی بشم یا نه؟ در صورت جراحی هزینه های تقریبی چقدره؟ باسپاس
مشاهده پاسخ دکتر
164
کجی الت

با سلام
اقای دکتر با توجه به عکس های التم چندتا سوال داشتم
1-ایا کجی الت من عمل لازم داره چون تا الان رابطه نداشتم و نمیدونم مشکلی ایجاد خواهد کرد یا نه
2- ایا بیماری پیرونی دارم چون در سمت راست که کجه التم کیستی احساس نمیکنم
3-ایا کجی بیشتر میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
165
الت تناسلی

سلام اقای دکتر چند وقته که نوک الت تناسلی من تکه تکه قرمز رنگ ایجاد شده خوبم نمیشه
خواهشا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
166
جراحی آلت پرده دار

عمل جراحی آلت پرده دار چه قدر زمان میبرد و هزینه آن وآیا در تبریز هم مرکزی هست مشاهده پاسخ دکتر
167
التهاب رو سر الت تناسلی به شکل سوختگی یا قارچ که بعضی وقتها دورش سفیدک میزنه تو رابطه جنسی هم حالت سایدگی پیدا میکنه باید چکار کنم خوب بشه ؟

التهاب رو سر الت تناسلی به شکل سوختگی یا قارچ که بعضی وقتها دورش سفیدک میزنه تو رابطه جنسی هم حالت سایدگی پیدا میکنه باید چکار کنم خوب بشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
168
عدم تقارن بیضه ها

سلام بیضه سمت چپ من نسبت به راست پایین تر است تقریبا دوسانت میخواستم ببینم مشکل دارد یا طبیعی است مشاهده پاسخ دکتر
169
مشکل نعوض

با سلام
آلت تناسلی من موقع نعوض انحنا یا کجی نداره و کاملا صاف هست ولی موقع نعوض آلت خیلی سفت و کاملا رو به بالا قرار داره و تقریبا تنه آلت به بدن چسبیده و وقتی میخوام به حالت عمود بر بدن درش بیارم خیلی درد میاد و بیش از چند سانتی متر از بدن دور نمیشه و اگر ولش کنم سریع برمیگرده به حالت قبل.ایا این مشکل قابل حل هست یا خیر؟خیلی نگران کننده است.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
170
مشکل در نعوظ ابت تناسلی

سلام.مشکل در نعوظ دارم
به نعوظ کامل نمیرسه
31ساله هستم
مشاهده پاسخ دکتر
171
الت تناسلی

Mahshid:
سلام جناب دکتر.
من ماه پیش اپیلاسیون انجام دادم وحس مسکنم برای الودگی اینکار بوده چون از یک ظرف برای همه استفاده میشخ و بعد از اون برامدگی هایی روی الت تناسلیم ایجاد شد که اول یک عدد بود و به تدریج زیاد میشه لطفا بگید چه نوع بیماری هست و درمانش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
172
اندازه طول الت و واریکوسل

با سلام و تشکر از راهنمایی شما پزشک عزیز.
من فردی با ۳۴ سن هستم که زمان اعزام به خدمت متوجه واریکوسل و بیماری که داشتم شدم گرید چپ ۳/۷و راست ۴بود و در ان زمان اندازه طول التم در نعوض ۱۴ میرسد که الان در طی ۷ سال این اندازه هم به ۹ سانت کاهش پیدا کرده.از راهنماییتون ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
173
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
174
تاثیر زایده های پوستی روی رابطه جنسی

الان چن سالیه که روی الت تناسلیم زائده هایی هست که باعث تحریک زیادی تو رابطم میشه و همچنین انزالم و بعد از رابطم شروع به خارش میکنه همیشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
175
تاثیر کم خونی بر رشد آلت تناسلی

با سلام..
من حدود 5 سال دچار دفع خون در مدفوع بودم و به همین سبب کم خونی بسیار زیادی داشتم و حدود 3 ماه است که متوجه شدم بیماری کولیت اولسرز دارم و در حال درمان هستم.اولا میخواستم بدانم این کم خونی در طی چن سال چقدر در رشد و نعوظ آلت من تاثیر داشته و آیا میشود امروز با درمان جبران گذشته را کرد(سن من 28 سال است) ثانیا قرصهایی که برای درمان میخورم(سولفاسالازین و پردنزیون) که از عوارض آنها عقیمی موقت ذکر شده میتواند تا چه حد بر آلت تناسلی من تاثیر داشته باشد و راهکار پیشگیری از آن چیست ثالثا چگونه میزان تستسترون و استرویید بدنم را افزایش دهم
بسیار سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
176
آیا بیضه فرزندم از بین رفته است؟

حسین میرزائی:
سلام،آقای دکتر حدود 14سال پیش که پسرم نوزاد 5 ماهه بود بخاطر کمی آب داشتن بیضه هاش عمل هیدروسل وختنه شد روز بعدش ترخیص شدمجددا همانروز چند ساعتی گریه کرد دو باره در همان بیمارستان سه روز بستری شد.خانمم که در بیمارستان همراه پسرم بود خانمی پیش همسرم می آید واظهار میدارد حین عمل جراحی در اتاق دکتر بوده یکمرتبه مایع درون بیضه روی لامپ پروژکتر می پاشدومی گوید از این بابت به دکتر چیزی نگیدبعداز ترخیص متاسفانه دیدیم بیضه سمت راست مهدی نیست تنها یک بیضه در داخل کیسه بیضه بود.درآن زمان بخاطر ناآگاهی از عمق حادثه وجهالت پیگیرنشدم.حدود 13 سال با ناراحتی سپری شد تا اینکه حدود 8 ماه پیش پسرم در زیرشکمش یک برجستگی احساس میکندبه دکترمراجعه وسونوگرافی انجام شد درسونو گفته بیضه باحجم کوچک در داخل کانال اینگوینال قراردارد.دکتر که رفتیم توضیح بیشتری نداد وفقط گفت باید عمل شود.آقای دکتر به جان تنها پسرم واقعیت را به شما گفتم فکرم مشغول است ودغدغه دارم برای اینکه حقیقت برایمان روشن شود عنایت بفرماییدو بگوییدچه بلائی برسر پسرم در بیمارستان آمده.قبل ازعمل جراحی سونوگرافی کرده بودیم هر دوبیضه سالم بودند. جناب دکتر احتمال داره که در زمان عمل بیضه از بین رفته وبقایای بیضه به داخل کانال اینگوینال رفته ودر آنجا دراین مدت رشد کرده باشد.وآقای دکتر این قضیه را از ما کتمان کرده باشد.ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
177
ورم آلت

سلام آلت تناسلي اينجانب بصورت يهويي اول صبح با درد ورم كرده است و پس از يك ساعت تب ٣٩.5 درجه داشتم كه به پژشك اورژانس مراجعه كردم
پزشك اورژانس بدون بازيد و با چند سوال ساده دوتا آمپول جنتامايسيك و قرص سيفيكسان و مترونيدازول تجوز كرد كه يك روز پس از مصرف تبم قطع شد اما امروز قسمت بالاي كشاله ران و بالاي آلتم ورم كرده و كبود شده و يك درد خفيفي هم داره بايد چيكار كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
178
طول ات تناسلي

سلام اقاي دكتر
من حدود پانزده سال و سه ماه سن دارم و 171 قدمه و 75 كيلو وزن دارم
طول الت تناسلي من در حالت معمولي 5 سانت و در حالت نعوظ 9 سانت ميشود
ميخواستم ببينم ايا اين طبيعيه
در ضمن در صورت مشكل خجالت ميكشم با خانواده ام مطرح كنم
مشاهده پاسخ دکتر
179
دمل روی الت

سلام.
ممنون از لطفتون
روی انتهای تنه الت من یعنی تقریبا روی کیسه بیضه م دوتا دمل هست که شبیه دهانه اتشفشان هست و دورش سفید شده و مایع بی رنگی هم ازش خارج میشه.رنگ اب.
زگیل نیست.چون چندین سایت رو بازدید کردم عکس های انواع زگیل رو دیدم.
جوش هم نیست.چون داخلش خالیه.شبیه دهانه اتشفشان.حالا نمیدونم نیاز به پیگیری داره یا خودش خوب میشه انشالله.
حدود یک هفتس ظاهر شده.
مشاهده پاسخ دکتر
180
خارش و چروكيده و سفت شدن پوست بيضه

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
آقاي دكتر پوست بيضه من دچار خارش شديد و چروكيده و سفت شده
در صورت امكان راهنمايي فرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
181
دانه داخل واژن

سلام من از اولین باری ک رابطه جنسی داشتم یه سری دونه داخل واژنم زده و دم واژنم رو ک با اینه نگاه میکنم گوشت حالت موج دار شده یا اضافه س معاینه دکتر متخصص رفتم گفت زگیل نیست و قارچ و عفونت با همیدگه س یا آفت زده بعد هم سفازین و یه پماد دادن ک مصرف کردم پماد رو ک مصرف کردم کامل از بین رفته بود یعنی وقتی داخل واژنم را با انگشت بررسی کردم دیگ هیچ دونه ای نبودولی وقتی قطعش کردم باز ایجاد شدن و میسوزه ن.خیلی نگرانم ک نکنه زگیل باشه یا سرطان دهانه رحم باشه مشاهده پاسخ دکتر
182
کوتاهی آلت تناسلی

سلام.طول آلت تناسلی من در حالت شل حدود 3 سانت و در نعوذ 9 سانت است.خیلی از این مسئله رنج میبرم.لطفا به بنده مشاوره بدهید که چکار باید بکنم.
درباره‌ی عمل و نتایج آن بگویید لطفا.
مشاهده پاسخ دکتر
183
مشکل آلت تناسلی

با سلام آقای دکتر آلت تناسلی من از خیلی وقت پیش از پوست آن چیزهای سیاهی بیرون میزنه مثل احتمالا نخ بخیه زمان ختنه میباشد وقتی دست میزنم بهش یه کم درد داره چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ،خیلی سال هم خودارضایی کردم میشه به اون علت باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
184
کوچک بودن آلت تناسلی کودکان

پسری 8ساله دارم که آلت تناسلیشون خیلی کوچک و رشد چندانی ندارد البته به متخصص که مراجعه کردیم آمپول تستوسترون تجویز کردند. آیا این آمپول ی کودک 8 ساله مضر نمی باشد و یا درمان دیگری وجود ندارد .ممنون مشاهده پاسخ دکتر
186
بیماری پیرونی

با سلام خدمت شما دکتر عزیز
من بیماریه پیرونی دارم و به من گفته شده که دیگه برای درمان دیر است میخواستم از شما بپرسم آیا من میتوانم در آینده بچه دار شوم ؟ و این بیماری در آینده زندگی زناشویی تاثیر منفی میگذارد . ممنون میشم جواب دهید با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
187
چروکیدگی الت تناسلی

سلام
من چند وقت پیش از داروی بهداشتی یا موبر برای از بین بردن موهای زائد الت تناسلیم استفاده کردم که بعد از استفاده در قسمت بین کلاهک و ختنه گاه قسمتی از پوست مقداری نازک شده و در حالت غیر نعوظ حالت چروکی دارد میخواستم بدونم ایا کرم خاصی برای رفع کردن ش هست یا نه؟و برای همیشه همینطور میماند؟
مشاهده پاسخ دکتر
188
شکستگی آلت تناسبی

من در کودکی دچار شکستگی آلت تناسلی شدم و به جهت نبود آگاهی در کودکی الان در سن 32 سالگی به فکر درمانش افتادم امکانش هست مشاهده پاسخ دکتر
189
مشکل نعوظ آلت

من بیمار ام اس هستم. چند سال سکس نداشتم الان توی نعوذ مشکل دارم. و احساس میکنم یکم نرم شده با قرص نعوظ دارم ولی انتهای آلتم احساس نرم بودن دارم ولی قطر و اندازش خوبه وثر حین سکس قدرت نعوظ کم مبشه. لطفا راهنمایی بفرمایید. آیا درمان قطعی داره و در ضمن سن من 43 سال است.
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
190
انحراف آلت

سلام خسته نباشید
من انحراف شدید آلت رو به پایین دارم. خواستم بدونم هزینه عمل جراحی و مدت زمان بستری شدن و مدت زمان طول درمان رو بدونم. اگه میشه حتما پاسخ بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
191
همسرم روي الت تناسليش دونه هاي شبيه تاول زده كه درد يا سوزش نداره؟ علتش چي مي تونه باشه؟ البته جديدا زود ارضا مي شه و ميل جنسيش كم شده؟

همسرم روي الت تناسليش دونه هاي شبيه تاول زده كه درد يا سوزش نداره؟ علتش چي مي تونه باشه؟ البته جديدا زود ارضا مي شه و ميل جنسيش كم شده؟
چند وقتي هست كه يكم مشكلات عصبي داره؟
مي خوام علتش رو بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
192
شکاف روی الت تناسلی

سلام مدتی هستش روی الت تناسلی بنده شکافی بوجود اومده از هیدروکورتیزون چشمی استفاده کردم تا حدودی بهتر شد لطفا اگر امکان دارد یک پماد یا کرم ترمیم کننده قوی معرفی کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
193
سوزش و خارش در ادرار كردن

سلام. من ٣ ماه پيش دچار سوزش وخارش در ناحيه آلت تناسليم شدم كه بعد از ٣ روز ديدم كه ترشحات زيادي هم از آلتم شروع شد. در سوئد زندگي ميكنم . قبل از ١ماه از اين مشكل با فرد ديگه نزديكي داشتم. وقتي به دكتر مراجعه كردم أزمن آزمايش ادرار گرفتن و كشت ادرارهم كردن ولي هيچ چيزي نشان نداد با اينكه ترشح زيادي داشتم. بعد از ٢ روز ترشحم بيشتر شد ودرد زيادي داشتم وقتي آلتم بزرگ ميشد دوباره به دكتر رفتم آزمايش از ترشح و ادرار از من گرفتن. گفتن منفي هست نه كلامديا نه گونري و نه اوراپلاسم گرفتي شايد عفونت عادي هست. به من Doxyferm دادن به مقدار ١٠ عدد كه ٢ عدد روز اول وبقيه ٨ روز را روزي ١ عدد. ترشحم خوب شد ولي سوزش وخارش درسر آلتم هنوز هم دارم وقتي ادرار هم ميكنم. ٣ هفته بعد از آن دوباره رفتم ودوائره همان آزمايشها را گرفتن و گفتن نرماله چيزي نيست. ولي چون درد در بيضه داشتم كليه سمت چپ هم احلي درد كمي داشتم به من به مقدار ٥٠ عدد سيپروفلوكساسين ٥٠٠ تجويز كردن١ عدد در روز و ١ عدد در شب. الان وقتي نزديكي هم دارم بعد از إنزال سوزش ادرار دارم. احساس ميكنم خوب نشدم أصلا . فقط ترشح ندارم. خيلي ميترسم. چون با خانوم خودم هم قبل از بيماري تماسهاي زيادي بدون كاندوم داشتم. اينو هم بگم من فقط ٢ بار قبل از بيماريم در آن ماه تماس بدون كاندوم اون هم با يك شخص بغير از خانومم داشتم. دكتر اينجا ميگه شايد سنگ كليه يا مشكلي در كليه هاين داري. ميشه منو راهنمايي كنين؟ آيا اين بيماري ترسناكي هست يا نه؟ اگه ميشه جواب را به ايميلم بفرستيد . من شماره ايران را ندارم و اين شماره واسه برادرم هست. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
194
كج شدن آلت تناسلي

آلت تناسليم كج شده و كوتاه كه هيچگونه رابطه جنسي نميتونه داشته باشه سنش 6٣ هست آيا راهي وجود داره براي درمان مشاهده پاسخ دکتر
195
کوچکی الت تناسلی

اقای دکتر
من 16 ساله هستم ,متاسفانه اندازه الت تناسلیم مدت پنج شش ساله که اصلا رشدی نداشته و در اندازه 9 سانت ثابت مونده و قطرشم کمه (شبیه الت بچه ها مونده) در ضمن بیضه هامم کوچیک موندن
اقای دکتر میخواستم بدونم اگه به پزشک مراجعه کنم با توجه به اینکه هنوز به 18 سال نرسیدم امکان دارد اندازه الت تناسلیم بزرگ تر شود
خواهش میکنم راهنماییم کنین که چیکار کنم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
196
هیدروسل اطفال

با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر جباری
پسر 4ساله ام مبتلا به هیدروسل سمت راست است اگر جراح خوب در اصفهان می شناسید لطف کنید معرفی کنید.با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
197
تبخال تناسلي

سلام خسته نباشيد
من دو ماه پيش تبخال تناسلي گرفتم
ده روز آسيكلووير ١٠٠٠ خوردم ده روز ٢٠٠
ولي مدام عود ميكنه مخصوصا هربار با تيغ ميزنم يه قسمتش حتما عود ميكنه
راهي هست كه دفعاتش رو بشه كمتر كرد؟
يا اولش كه متوجه ميشم دارويي بخورم كه ديگه عود نكنه؟
لگنم هم اين دوماه بصورت مداوم درد ميكنه،ايا بخاطر همين تبخاله؟
و يه سوال مهم ديگه من بخاطر اين بيماري ديگه هيچوقت نميتونم با همسرم رابطه جنسي دهاني داشته باشم؟دهن اون ميزنه بيرون؟
ممنون ميشم جوابمو بديد
ايا ميتونم با همسرم رابطه جنسي دهاني داشته باشم؟
با وجودي كه من به ويروس دو مبتلام
مشاهده پاسخ دکتر
198
افزایش سایز آلت تناسلی

آلت تناسلیم کوچک میباشد. و دوست دارم به سایز آن اضافه کنم.چون از آمیزش جنسی خود لذتی نمیبرم.لطفا اگر دارویی هست و یا راه حلی دارد مرا راهنمایی کنید.یک بار هم قبلاپیش دکتر دیگری رفته بودم دستگاهی به من داد اما تاثیری نداشت و آلتم را زخم میکرد. خواهشاراهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
199
كج شدن آلت تناسلي

آلت تناسلي پدرم كج شده و كوتاه كه هيچگونه رابطه جنسي نميتونه داشته باشه سنش 6٣ هست آيا راهي وجود داره براي درمان مشاهده پاسخ دکتر
200
با توجه به اینکه بنده 53 سال سن دارم چگونه میتوانم مشکل شق نشدن آلت تناسلی خود را حل کنم؟

با سلام خدمت دکتر عزیز ، بنده 53 سال سن دارم و مدت یک ماه است که در هنگام مقاربت جنسی بخاطر شق نشدن کامل آلتم نمی توانم همسرم را به حالت ارگاسم برسانم، البته خودم ارضاء میشوم، خواهشمندم راه حل این مشکل را بفرمائید، با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
201
التهاب رگ آلت تناسلی

سلام. الان چند روز میشه ک وقتی آلتم سفت میشه بغل آلت سمت چپ دقیقا پشت سر آلت ب صورت نیم دایره یک برآمدگی مثل رگ ولی سفت تر از رگ میاد بالا ک حالت غضروفی داره و دردی نداره اما قبلا نبوده دلیلش چیه؟
میترسم گرفتی راه منی باشه یا این التهاب از بچه دار شدنم جلوگیری کنه عکسشم فرستادم ی برآمدگی دقیقا پشت سر آلت هست ک زیادم تو عکس معلوم نیست اما با لمس خیلی معلومه و سه چهار روز اینطور شدم. کمکم کنید دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
202
آلت تناسلي

سلام
اقايه دكتر رويه آلت من حالت چروكيدگي داره و جوش هايه زير پوستيع خيلي ريز هم لأب لاش داره ترك هايه كوچيك ميخواستم ببينم چي ميتونه باشع مريضيه يا طبيعيه
مشاهده پاسخ دکتر
203
سوزش ادراری

با سلام من سابقه هوچکین دارم و بارها درمان شدم چه شیمی درمانی و چه رادیوتراپی طی 2 سال گذشته هم 2 دوره درمان داشتم 2 بار هم در سالهای گذشته شکمم کامل باز شده و طحال هم تخلیه شده .چند سال پیش هم یکبار آمبولی ریه شدم و وارفارین مصرف میکنم .حدود 2 ساله که سوزش ادراری دارم و محل سوزش ابتدای آلت تناسلیه این مدت چند بار به بوسیله ارولوژهای مختلف معاینه شدم و جوابهای که گرفتم مشکلی از من رو حل نکرده(مثل اینکه یک احساس عصبیه و چون بهش فکر میکنم این احساس رو دارم و فقط تصور میکنم که درد دارم) آزمایشهای اداری و کشت همه سالم بوده و عکس رنگی از مجاری بخاطر احتمال چسبندگی هم مشکلی رو نشون نداده هر چند یک چیز رو که اطمینان دارم اونهم اینه که مشکل از داخل مجرای الت تناسلیه چون با دست هم که فشار میدم این درد رو احساس میکنم .نمیدونم شاید تنها راه تشخیصی سیستوسکوپی باشه که هیچکدوم از پزشکها پیشنهاد نکردن.لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
204
مشکل نعوذ

سلام
مشکلی داشتم ک باید باشما در میان بذارم
من هنگام خود ارضایی یا مواقعی ک تنها هستم مثلا هنگام دیدن فیلم پورن مشکل نعوذ ندارم
ولی ب هنگام رابطه جنسی اختلال در نعوذ دارم
مشکل چیست ؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
205
جوش آلت تناسلی

سلام وقت بخیر
بنده پسری هستم 24 ساله و مجرد ... جسارتا دو روزه که روی آلت تناسلیم یه جوش زده ، امروز که روز دومه متورم تر شده و چرکی به نظر میاد ... یه درد مبهمی هم اطرافش هست که تو کل آلت پخش میشه (البته وقتی جوش رو لمس میکنم) به نظر شما باید به پزشک مراجعه کنم و جدیه؟
البته حدوداً یک سال پیش هم اینطور شده بود و تقریبا 10 روز بعد بهبود پیدا کرد
مشاهده پاسخ دکتر
206
عمل کجی الت مردانه.

سلام .من مشکل نعوظ و کجی آلت تناسلی دارم و این مشکل خیلی اذیت میکنه منو.چون ساکن تبریز هستم آیا در تبریز از همکارانتون هست که همین عمل رو انجام بدن.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
207
طول آلت تناسلی

سلام خسته نباشید من تقریبا 17 سالمه طول آلت تناسلیم (شل) 4 سانت و در حالت نعوظ 10 سانته ولی دوستانم همه در حالت عادی حداقل 7 سانت رو دارن میخواستم ببینم تا کی این رشد ادامه داره؟ یا الان مشکل دارم و رشد نمیکنه مشاهده پاسخ دکتر
208
تورم آلت

سلام طیِ سکسی که دیشب داشتیم آلتِ همسرم متورم شده و از دیشب تا حالا کمی ورمش خوابیده ولی همچنان تورم معلومه،منطقه زیر کلاهک این ورم بیشترِ و کلِ آلت ورمِ نسبی داره؛هیچ دردی هم نداره
میخواستم بپرسم مشکل از کجاست؟ و این که چکاری باید انجام بدیم که ورم بهتر بشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
209
التهاب زیر پوست ختنه گاه

سلام آقای دکتر وقت بخیر
زیر پوست ختنه گاه هرزگاهی یه لایه نازک پوست مرده با شستن و دست کشیدن برداشته میشه. ( مثل حالتی که چرک از رو پوست با کیسه کشیدن برداشته میشه.) بعد از این عمل بخشهایی از زیر پوست ختنه گاه قرمز و با سوزش همراهه. البته با کرم AD بعد از یک روز برطرف میشه ولی مجدد بعد چند روز ایجاد میشه. در زمینه تمیز نگه داشتن و شستن هم رعایت میکنم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
210
گــلــنــز اولــســر

ســلــام قــبــلــا ســوال مــوضــوع مــطــرح شــده ڪــه طــبــق شــمــا لــیــڪــن پــلــان ســر آلــت تــشــخــیــص داده شــده .الــان دو مــاهه خــوب نــشــده انــدازه یــڪ دڪــمــه ڪــوچــڪ تــغــیــیــر رنــگ در وســط رنــگ ســیــاه گــوشــتــے بــا حــاشــیــه دون دون قــرمــز و یــا صــورتــے رنــگ ڪــه در حــصــار خــود گــرفــتــه .احــســاس مــیــڪــنــم داره یــڪ یــا دو نــقــطــه دیــگــه مــیــخــاد ایــنــجــورے بــشــه .هیــدروڪــوتــیــزون 15روز اســتــفــاده ڪــردم .نــمیــدونــم پــمــاد تــاڪــروســیــوس مــوثــر مــیــتــونــه بــاشــه
تــاڪــروســیــمــوس
مشاهده پاسخ دکتر
211
كوچكي الات

سفتي الات
و كوچكي الات
مشاهده پاسخ دکتر
212
انحراف آلت تناسلی

دارای انحراف آلت تناسلی به سمت پایین هستم و از مشکل خود رنج عمل میبرم مشاهده پاسخ دکتر
213
اثار خود ارضایی

سلام خسته نباشید ،
من مدتی خود ارضایی میکردم اما یک ماه است که توبه کردم و دیگر این کار را انجام نمیدهم ، میخواهم درون یک دستگاه نظامی استخدام شوم ولی شنیدم که بخاطر این کار نمیتوانم، برای رفع ان چه کار میتونم بکنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
214
ختنه

سلام پسرم دو سال و دو ماه دارد و حدودا در سه ماهگی ختنه شده ولی پوست روی آلت را می گیرد و مواد سفید رنگی زیر پوست جمع می شود مدتی است هنگام تعویض پوشک یا استحمام پوست آن را میکشیم و میشوییم و با تتراسیکلین چشمی چرب میکنیم ولی مقداری از پوست قسمت بالای آلت چسبیده چکار باید بکنیم آیا به ختنه مجدد نیاز است؟ قسمت پایین آلت طبیعی است؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
215
تشکر

قبلا مزاحم شدم .دیابتی هستم 55سال رابطه جنسی 0 شد حالت سفتی الت ندارم تحریک میشم .گفتتین ازامایش وسنو گرافی
خلاصه پرونده وازمایش فرستادم قبلا هم مشورت کرده بودم
مشاهده پاسخ دکتر
216
کوچک بودن الت تناسلی

من پسری دارم یازده ساله الت تناسلیشون خیلی کوچک هست در صورتی که اضافه وزن هم دارم ازمایش هورمونی هم دادند ولیکن گفتن اصلا موردی نداره فقط بابت چاقیش هست لطفا راهنمایی می فرمایید مشاهده پاسخ دکتر
217
اشکال در نعوظ

باسلام.من 28سالمه مجرد هستم و مشکل نعوظ دارم به این صورت که قبل از نزدیکی با تحریک مقداری مایع از آلت تناسلی ام بیرون میاد و هنگام مقاربت یا به نعوظ کامل نمیرسه و یا اصلا به نعوظ نمیرسه ولی بامصرف نصف قرص تادافیل20 مشکلم حل میشود.میخواستم لطف کنید بگید مشکل از کجاست.بخاطر این مشکل تاحالا اقدام به ازدواج نکردم.آیا میتونم بدون مصرف قرص نزدیکی داشته باشم؟یک سری آزمایش خون هم دادم نمیدونم چه ازمایشی ولی گفتن مشکلی نداری.مشکل جسمی خاصی هم ندارم.
باتشکر از لطفتون
چندبارهم به پزشک مراجعه کردم ولی گفتن مشکلی نیست و ویتامین و جینسینگ و... تجویز کردن.تقریبا هفت ساله که به این مشکل پی بردم و نعوظ صبگاهی و یا درطول روز ندارم ولی گاهی خیلی کم نه در حالت تحریک و در طول روز به نعوظ میرسه.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
218
کوچکی آلت تناسلی

سلام دکتر جباری من 13 سال و دوماهمه اما اندازه آلتم در حالت عادی از 5 سانتی متر کمتره و در حالت نعوظ نیز به 6 سانت میرسه . آیا این طبیعه . و من هنوز با خوانوادم در میون نگذاشتم. از نظر نشانه های بلوغ رشد مو و رشد بدن رو دارم اما اندام جنسی ام رشد نکرده مشاهده پاسخ دکتر
219
اندازه آلت تناسلي

باسلام وعرض ادب
جناب اقاي دكتر بنده ٢٣سال هستم ووزن ٨6كيلو درحالت عادي اندازه آلت تناسلي حدود 5سانت هست ميخواستم اطلاع داشته باشم اين اندازه طبيعي هست يا خير؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
220
جنسي

تو رابطه جنسي مشكل دارم التم سفت نميشه مجبورم قرص وگادول مصرف كنم تا رابطه خوبي داشته باشم مشاهده پاسخ دکتر
221
لکه سفید

چند وقته که که یک لکه سفید روی قسمتی از آلتم اومده .البته نه درد داره نه ترشح.خواستم ببینم درمانش چیه
البته چندین بار از اسپری لیدوکایین استفاده کردم
برای نزدیکی جنسی هم از کاندوم استفاده نمیکنم
مشاهده پاسخ دکتر
222
آلت تناسلي

سلام وقت بخير بنده ٢6 سال هستم تَو سن ٢٠ سالگي وزن من ١٢٠ كيلو گرم بود و آلت تناسلي من كوچيك هست و تصميم به كم كردن وزن شدم و الان به ٨5 رسيدم من فكر كردمً كه وزن كم كنم التمً خوب ميشه ولي متاسفانه نشد و الان مشكل دارمً و الان ٣ ماه كه از زواج كردمً و زنم اصلا راضي نيست از اين ارتباط و به مشكل هاي بزرگي ميرسيم ممنون كه منو راهنماي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
223
اندازه آلت تناسلی

اندازه آلت تناسلی من در حالت نعوظ 17 سانت متر است و مقداری به سمت چپ و پایین انحراف دارد اگر مقدور هست بفرمایید در آلمان جراح مجرب برای عمل زیبایی هست و اینکه احتمال برگشت عمل و اینکه آلت تناسلی از شکل عادی خارج بشه و حالت نامناسب و زشتی پیدا کنه چقدر هست مشاهده پاسخ دکتر
224
کوتاهی آلت تناسلی

با سلام
متاسفانه از کوتاهی آلت رنج میبرم البته خیلیا میگن طبیعیه ولی خودم به دلیل اینکه شکم هم دارم هنگام نزدیکی خیلی اذیت میشم و هبچگاه رضایت نداشتم و ندارم از ایجاد رابطه همچنین در هنگام شل بودن هم خیلی بد میمونه توی شلوارم جوری که جلوی شلوارم همیشه باد کرده و همه فکر میکنن یا آلت خیلی بزرگی دارم یا اینکه در حالت سفت شده هست که هر دو هم اشتباه هست طول آلت در هنگام بزرگ شدن 13 هست
مشاهده پاسخ دکتر
225
از دست نعوظ در شرایط اضطراب و استرس

جناب آقای دکتر جباری سلام
سوالی داشتم خدمتون بی زحمت پاسخم را بدید
آقای دکتر بنده 3.5 پیش ازدواج کردم که در همان ماه اول عقدم متوجه شدم که آلتم حالت نعوظ نداره که پیش متخصص ارولوژیست مراجعه کردم و ایشان پس از معاینه آلت و بیضه ها فرمودند شما دچار شک شدیده اید و هیچ مشکلی ندارید که این قرض ها را بخورید خوب میشوید(به قول آقای دکتر قرص های آرام بخش) که پس از خوردن قرص ها خدا را شکر برای همیشه مشکل بر طرف گردید.
هم اکنون 3 ماه است که از ازدواج قبلی طلاق گرفته ام و در حال ازدواج مجدد هستم که متاسفانه حدود 2 روز است که با توجه به دلایلی، دچار یک استرس و اضطراب شدید در بدنم شده ام که متاسفانه باعث شده است آلتم حالت نعوظ نداشته باشد(حتی زمانی که در کنار نامزدم هستم و با هم ارتباط عاطفی داریم) در صورتی که حالت نعوظ را شب قبل زمانی که در کنار نامزدم بودم یا صبح آن روز که از خواب بیدار شدم داشتم.
آقای دکتر بی زحمت کمکم کنید که آلتم حالت نعوظ خود را برگرداند که واقعا این حالت اذیتم میکند و اضطراب را هم در وجودم بیشتر می کند.
دارویی، روشی بفرمایید.

تصویر نسخه سه سال و نیم پیش که دکتر معالجم تجویز کرده بود خدمتتان ارسال میکنم.
باتشکر خواهشا کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
226
آلت تناسلی مردانه

با عرض سلام و احترام
به استحضار می رساند بصورت اتفاقی در داخل مجرای خروج ادار ( آلت تناسلی)بامعاینه بعمل آمده ( فشار و لمس ) برجستگی های ریز تسبیح مانند( منقطع )ودر سایز 1 تا 2 میلیمتر مشاهده شد.
لازم به ذکر است آلت تناسلی در هنگام نعوظ کامل ( افزایش فشار خون در آلت) دردناک می شود.
استدعا دارد در این مورد مرا راهنمایی فرمائید. بسیار متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
227
انحنای آلت

Ashkan Davudi:
Ashkan Davudi:
درود دکتر گرامی

من آلتم دچار انحناس از وقتی هم یادم میاد همینجوری بوده برای خودم توی سکس مشکلی پیش نیاورده توی روابط جنسی دوران مجردی هم با افرادی که بودم براشون مسئله ای نبود چون حتی ازشون درباره این موضوع میپرسیدم و از نطر ارضا شدن هم همشون کاملا ارضا میشدن اما همسرم احساس درد داره دقیقا تو سمتی که التم به اونطرف انحنا داره. و اینکه بصورت واژینال ارضا نمیشه اما هنسرم قبلا هم ازدواج کرده بوده و واژینال ارضا میشده آیا این انحنا ربطی داره؟..
انحنا التم ۳۰ درجس و به سمت چپ...
سایز التم هم حدودا ۱۹ ۲۰ سانته در ضمن واریکوسل هم دارم😢😢😢
میخواستم ببینم ممکنه با جراحی درست بشه چون خیلی خوندم جراحی صدمه میزنه و عوارض هم داره و اینکه حدودا هزینه و دوران نقاهت بعد از جراحی چقدره خیلی درد داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
228
راه درمان ودارو

درد در قسمتی از الت و سفت شودن در همان قسمت و کج شود الت به سمت چپ از همان قسمت ونعوذ الت کامل نمیشود الت سفت وشق نمیشود مشاهده پاسخ دکتر
229
ورم رگ دور ختنه گاه

با سلام خدمت استاد گرانقدر من ساکن ایلامم از شما دور هستم حضوری خدمت برسم مشکلی برام پیش اومده نگرانم
با عرض پوزش بابت عدم حضورم
بنده یک هفته پیش کاندوم پوشیدم برا نزدیکی به طور ناگهانی کاندوم را کامل نپوشیده بودم با ورم دور سر آلت مواجه شدم
تا صبح ورم رفت به دکتر مراجعه کردم گفتن مهم نیست البته با دقت احساس میکنم معاینه نکردن
اما الان یه رگ نیم دایره متورم دور سر آلتم در قسمت ختنه گاه هست که با نعوظ ورمش بیشتر میشه و در حالت عادیم رگ محسوس و دقیقا یک نیم دایره است
اگه میشه علت، راه درمان و سطح خطرناک بودنش رو برام بگید تماس تلفنی اگه بشه برقرار کنم ممنون میشم اگه نمیشه تو تلگرام بم پاسخ بدید
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
230
الت تناسلی

سلام دکتر قبلا برای کوچکی الت تناسلی براتون عکس فرستادم که گفتین مشکلی نداره اما مشکل اصلی من اینه که الت تناسلی من بیشتر اوقات داخل میره بخصوص وقتی که راه میرم یا تو فصل سرما بیرون که میرم داخل میره میخواستم بدونم دلیلش چیه آیا راهی برای برطرف شدن این حالت وجود داره. مشاهده پاسخ دکتر
231
زود انزالی و خط ختنه گاه و کوچک بودن آلت

سلام من مدتیست ازدواج کردم و احساس میکنم آلت تناسلیم کوچیکه و خیلی زود انزال میشم و وقتی میشم برای بار دوم توان ندارم و مدت زمان بار دوم خیلی طولانی و خسته کنندا میشه از قرص فلوکستین هم استفاده کردم مدتی خوب بود اما باز برگشت و دکتری بمن گفت خط ختنه گاه شما عقبه و میخام بدونم برای افزایش سایز و درمان کامل زود انزالی بدون استفاده از اسپری و کاندوم تاخیری راه دیگه ای هست؟ چون کمر من شل هست و با کوچکترین مسایل تحریک شده و مایه منی هروز ازم خارج میشه که بعضی وقتا زلال و برخی اوقات غلیظ و سفید رنگ است لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
232
الت تناسلی

باسلام من47سالمه دوتابچه هم دارم اما از همان اول ازدواج مشکل الت تناسلی داشتم زود انزلالی شدید دارم والتم کاملا شغ نمیشود که خیلی دارو مصرف کردم انواع قرصهای ایرانی وخارجی مشاهده پاسخ دکتر
233
آلت تناسلی

آلت تناسلی من کوچک هست هم کوتاه هم دارای قطر کم،در حالت نعوذ به یازده سانت می رسه،ولی با این مشکل تا حد زیادی کنار اومدم،و بچه هم دارم ، ولی آلتم در حالت معمولی بشدت منقبض شده وخیلی کوچک میشود و خجالت می کشم به ورزشهایی مثل استخر یا هر ورزش دیگری که با شرت انجام می شود،لطفا کمکم کنید،سن من 39سال هستش، مشاهده پاسخ دکتر
234
آلت مردانه

سلام خسته نباشید
آقای دکتر من هیپوسپادیاس دارم الان 26سالمه در کنار این اصلا از سایز التم راضی نیستم بیشتر وقتها با مشکل نعوض روبه رو هستم همچنین زود انزالی و کجی آلت, شدیدا واسم مهمه و کاملا اعتماد به نفسم و از دست دادم لطفا کمکم کنید .هزینه های عمل احتمالیم بفرمایید ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
235
آلت تناسلی

31 سالمه
چند وقتی هست که ضایعاتی شبیه گل کلم رو آلت تناسلی‌ام مشاهده می‌کنم. حدود 2 سال هم هست. جوش در سمت چپ دهانم نزدیک به حلق دارم. احساس می‌کنم در سمت هم در حال ایجاد شدن است. بر رو آلت حدود 4 تا پنج نقطه دارای زائده هست. البته یک زائده مربوط به ختنه است. دکتر گوش و حلق و بینی برای جوش دهان داروی آسیکلوویر 400 به علاوه قرص آهن، دهانشویه و شربت تجویز کرد. مشکل من دقیقاً چیه؟ و به چه متخصصی باید مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
236
بیضه

سلام جوانی هستم 21 ساله یک روز صبح دیدم که در صورت لمس نسبتا محکم بیضه چپم درد خفیفی دارد کمرم هم خیلی خشک و خیلی صدا شکستن میده در حالت عادی 5 دقیقه درد خفیف داشتم بعد خوب شد اما وقتی میخوام لمس کنم ببینم غده دارم یا نه درد خفیف می گیرد خون در ادرام نبوده مشکل دیگه ای هم ندارم خود ارضایی هم زیاد میکنم میتونه سرطان باشه؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
237
كوچكي الت

با عرض سلام و خسته نباشيد
بنده ٢٠ ساله هستم با وزن ٩٢ و قد ٧٧
و احساس ميكنم سايز التم بخاطر چربي اطرافش مخصوصا در حالت خوابيده بسيار كوچك است و اكثرا در داخل خود جمع ميشود . چربي زيادي در ناحيه بالاي الت دارم و وقتي با دست فشار ميدهم به ميزان زيادي داخل ميرود و به تبع ان سايز الت بزرگتر ميشود
چه راهكاري را پيشنهاد ميدهيد
باتشكر فراوات
مشاهده پاسخ دکتر
238
ضربه به بیضه

سلام اقای دکتر خسته نباشید من 20 سالمه چند روز پیش به بیضه ام ضربه وارد شد وقتی این اتفاق افتاد چند دقیقه (10 با 15دقیقه) درد شدید داشتم بعدش خوب شد ولی الان چند روزه که وقتی به همون جای که ضربه خورده فشار میاد یا دست میزنم درد کمی احساس میکنم و بعضی وقتا هم قست پایین شکمم نزدیک بیضه ها درد کمی شروع میشه وبعد قطع میشه حالا سوالم ازشما اینه که ایا باعث میشه که عقیم بشم خواهش میکنم لطفا جواب بدید اقای دکتر تو این چند روز حتی یک لحظه هم نشده به این سوال فکر نکنم مشاهده پاسخ دکتر
239
آلت تناسلی

دکتر آیا منی ک 6 ماه خودارضایی کردم کجی آلت تناسلی گرفتم یا در دراز مدت میگیرم بخدا چن روزه ترک کردم مشاهده پاسخ دکتر
240
آلت پرده دار و كوتاهي و درد ناشئ از بيضه

سلام خسته نباشيد
من داراي آلت پرده دار در بدترين وضعيت كه كل آلت رو پرده ميگيرد هستم و همچنين درد در ناحيه بيضه تا قسمت بالايي و حتي تا ران هم إدامه پيدا ميكند و هر روز بيشتر ميشود و اين شرايط باعث ناراحتي من چون طول آلت كوتاه كوتاه هست به قدري كه در حال شُل دو سانتي متر هست و باعث ناراحتي من و عدم ميل به ازدواج ميباشد وسن بنده ١٩ميباشد خواهشمندم كمكم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
241
کجی الت تناسلی رو به پایین

سلام دکتر خسته نباشید
دکتر من یه جوان 18ساله هستم و با کجی الت تناسلی رو به پایین مواجه هستم و تا امروز فکرمیکردم حتما باید وارد رابطه جنسی بشم تا این به صورت عادی باشه ولی امروز فهمیدم که این یک مشکلی هست.
میخواستم ببینم این مشکل منشاش چیه و از کجاس؟مادرذاتی هست یا ن؟
ایا این مشکل بر طرف میشه یا ن؟
به چه صورت بر طرف میشه؟
عوارض درمان ان چه چیزایی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
242
درد سر آلت

با سلام خدنت دکتر گرامی من رابطه عدم دخول با خانمی بدون کاندوم و عدم داشتم حدود دو ساعت بعد از رابطه سر آلتم شروع به سوزش کرد که به صورت تکرر ادرار بود حدود دیشب این تکرر و سوزش بهدپایان رسید و امروز از ان خبری نبود آیا ممکن است سوزاک باشد چون دردش به شدت فروکش کرد مشاهده پاسخ دکتر
243
الت تناسلی

کجی آلت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
244
بازگشت قدرت نعوذ

قرص از15سال پیش دچار ضعف نعوذ شدهام از5سال پیش از قرص فلو کسامین 100واکنون فلوکسامین50 استفاده می نمایم از دو سال پیش نعوذ من کلا از بین رفته از داروی گیاهی زینکا لایف روزی دوعدد استفاده کرده ام بمدت 25 روزاستفاده کرده ام
اما اثری نکرده است من 56 سالمه ضمنا بیماری قند کنترل شده دارم فشار خونندارم ومی خواهم حتی امکان از سیلد نافیل بعلت عوارض جانبی ان استفاده ننمایم
ایا راه درمان قطعی ب رای من وجود دارد لطفا راهنمایی فرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
245
درد وخارش مجاری ادرار آلت تناسلی و بیضه ها

سلام و عرض ادب ... من نواحی داخل بیضه ها مجاری ادراروآلت تناسلیم کم و بیش دچار درد وخارش میشه میخواستم بدونم دلیل این مشکل چیه چقدر خطرناکه مرحله مراحل درمانیش چقدر طول میکشه (بیشتر احساس ترس دارم بخاطر نداشتن دید نسبت به بیماری)......ممنون مشاهده پاسخ دکتر
246
نعوظ بسیار سریع و سفتی بیش از حد آلت

سلام
خسته نباشید
۲۵ سالمه
مجرد و در آستانه ازدواج
با مسایل تحریک آمیز
بقدری سریع نعوظ اتفاق میفته و ب حد بیش از حد سفتی میرسه ک انعطافی نداره و نگرانم توی رابطه جنسی با همسرم مشکل داشته باشم
ضمنا یکمی بسمت راست و بالاست

چیکار باید بکنم؟

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
247
آلت تناسلی

سلام.چند ماه پیش چند تا زگیل ریز روی آلت تناسلیم بود ک با مراجعه ب متخصص کلیه و تجویز دارو از بین رفت اما الان دوباره سه تای دیگه اومده و قسمت سرآلت چند لکه کوچک قهوه ای پیدا شده.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
248
آلت تناسلی و ارضا

با سلام واحترام
دکتر عزیز من 22 سالمه و فکر میکنم بخاطر چاق بودنم شکم بالای الت یا همان الت پنهان دارم،ایا با لاغر شدن میشه که الت سایزش بزرکتر بشه؟یعنی شکم بالای الت امکان اب شدن وجود داره ؟ و سوال دیگه اینه که راه حل زود ارضایی چیه،و چه روش ها یا ورزش هایی در درمان زود ارضایی موثر هست تایم ارضا شدنم حدود 3 دقیقه هست.
ضمنا عکس الت را برایتان برای تشخیص سایز میفرستم
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
249
جنسی

سلام.من حدود 4ماه است انسلین مصرف میکنم .دیابتی هستم .الان رابطه جنسی 0 شده .55 سال دارم .مرد هستم تحریک 0 نعوظ 0 لطفا راهنمای مشاهده پاسخ دکتر
250
عدم نعوظ و زود انزالی ناگهانی

سلام دکتر ، وقت شما بخیر
ممنونم که وقت میزارید و مردم رو راهنمایی میکنین
پسری هستم 24 ساله و مجرد یه چندماهیه مشکلی واسم پیش اومده میخواستم راهنماییم کنید چون شهرستان هستم فعلا امکان مراجعه حضوری ندارم
دکتر من چند ماه پیش اواخر بهمن ماه ضربه روحی بدی خوردم اضطراب و افسردگی شدید داشتم یکماه یا یکماه و نیم بعد که گذشت و ناراحتیم کم شد دیدم دچار بی میلی جنسی و اختلال نعوظ و زودانزالی شدید شدم در صورتی که قبلش اصلا همیچن مشکلاتی نداشتم سالم سالم بودم
الان نعوظ صبحگاهی کامل و قوی دارم و صبح ها اثر زودانزالیم خیلی کمه اما تو ساعات دیگه روز بخصوص آخر شب ها وقتی سعی میکنم خودم رو تحریک کنم ببینم مشکلاتم رفع شده یا نه میبینم هم نعوظ خوبی ندارم هم زود انزالی نسبتا شدیده البته نعوظم نسبت به چندماه پیش خیلی بهتر شده اما زود انزالیم همچنان هست و حتی بعضی مواقع با یه تحریک کوچک ارضا میشم در صورتی که نعوظم هنوزکامل نشده و آلت شله
دکتر خیلی نگرانم این مشکلات همیشگی باشه نمیخوام تو آینده این مشکلات رو تو روابط زناشوبیم داشته باشم یا بخوام ترامادول و ... مصرف کنم نمیدونم چرا یه دفعه اینجور شدم
یه سونو هم انجام دادم البته چندماه قبل از اینکه اینجور بشم یکم درد بیضه داشتم که برطرفم شد که فرستادم خدمتتون
خواهش میکنم راهنماییم کنید باید چیکار کنم مشکلاتم رفع بشه ؟؟؟ آیا مشکل جسمی مثل اختلال هورمونی و پروستات و ... دارم یا مشکلاتم روحیه با گذشت زمان و بهبود روحیه و ورزش برطرف میشه ؟؟؟ یا مشکل دیگه

سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
251
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید، آقای دکتر‌ من روی تنه آلتم همونطور که تو عکس مشخصه خیلی مو رشد کرده و خیلی باعث اذیتم شده چون ازهرکی پرسیدم میگه‌من روی تنه آلتم مویی وجود نداره، خاستم ببینم دلیلش چیه و درمانش چطوریه،آیا لیرز این قسمت از آلت عوارض هم داره؟ باتوجه ب اصلاح مشکل این قسمت تحملش خیلی سخت شده برام خاهش میکنم راهنماییم کنید..ممنون از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
252
کجی الت تناسلی

سلام اقای کتر من کجی مادر زادی الت تناسلی رو به پایین دارم پارسال عکسش رو فرستادم شما گفتی احتیاج به جراحی داره میخوام جراحی کنم سه تا سوال داشتم.
1 بعد از عمل امکانش هست دچار پیرونی یا این نشت وریدی که تو سایتتون نوشتید بشم یا کلا ناتوانی جنسی
2 اگه بعد از جراحی درد داشته باشه حد اکثر تا چه مدت درد می مونه
3 امکانش هست عود کنه و اگه عود کنه باز میشه جراحی کرد
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
253
سوزش سر الت و درد کلیه با هم، گاهی اوقات

با سلام
وقت بخیر
یه مدتی هست که سر التم سوزش خفیفی هر از گاهی ایجاد میشه. و کلیه سمت راستم هم درد میگیره. یعنی هر دو با هم هست. اما بعد از یکی دو روز خوب میشن، هم کلیه هم سوزش سر الت.
مشاهده پاسخ دکتر
254
زخم روی الت تناسلی

با سلام وعرض احترام من چند وقت پیش با ریش تراش هنگام اصلاح روی قسمت بالایی الت تناسلی زخم ایجاد شد میخواستم ببینم ایا این زخم خطرناک است و من درحال حاضر باید چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
255
نامتقارنی آلت

در قسمت کناری آلتم یک حالتی مثل رگ ایجاد شده و در یک نامتقارنی در آلتم ایجاد شده به گونه ای که قسمت تهتانی آلتم قطر کوچکتری نسبت به بالایش دارد.این حالت طبیعی است و من میتونم بچه دار بشم؟ مشاهده پاسخ دکتر
256
افزایش سایز آلت

سایز الت مورد پسند خانمم نیست میخام بزرگتر بشه مشاهده پاسخ دکتر
257
جوش روی کلاهک آلت تناسلی

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر
دور کلاهک و روی کلاهک آلت تناسلی من در حدوده یک ماه هست که جوش های ریزی ظاهر شده است و تعداد انها در این مدت افزایش پیدا کرده است خارش یا سوزشی ندارند ولی روز به روز تعدادشان زیاد می شه
مشاهده پاسخ دکتر
258
عدم توانایی دخول

سلام جناب دکتر
من 4 ساله ازدواج کردم . و هربار که با همسرم رابطه دخول دارم با درد شدید همسرم مواجه میشم که یک طرف واژن زخم میشه و طول التم هم کوتاهه هم کج رو به راست
ایا درمانی برای من هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
260
الت تناسلی

با سلام وخسته نباشید.حقیقت تقریبا 1سال به مشکل خوابیدن الت بر خوردم..حس دارم...هیچ مشکلی ندارم از جنسی..فقط قبل از انجام دخول الت بدون دلیل بی حس شده.و میخوابه...به پزشک مراجعه کردم.ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم..درمان داره..چه کار باید بکنم...لطفا کنک کنید مشاهده پاسخ دکتر
261
اموز جنسی

vahid:
فکر میکنم مشکل نعوظ دارم
واقعا داره اذیتم میکنه
تا حالا یه سکس کامل و خوب نداشتم
حاضر هستم مبلغ مشاوره هم واریز کنم ولی مشاوره بدید که راه کار چیه
مشاهده پاسخ دکتر
262
چربی های اضافی

پیرو سوال قبلی بابت سایزآلت تناسلی که باتوجه به عکسی که ضمیمه کرده بودم گفتید نرماله ولی چون دورشو چربی های شکم گرفته کوچک به نظر میاد حالا میخوام بدونم راهی برای ازبین بردن چربی های شکم وپهلو هست که این مشکل حل بشه یا راهی که کل آلت پیدا پاشه توچربی نهفته نشده باشه مشاهده پاسخ دکتر
263
جای زخم ناحیه تناسلی بدون زخم شدن

چند ماه هست که طبق عکس پیوست در ناحیه الت تناسلی جای یک زخم اندازه یک 100 ریالی ایجاد شده ولی زخمی وجود نداره و گهگاهی هم خارش خفیف داره ، خارشش هم مثل این هست که با نوک سوزن خیلی اروم در حالت فشار دادن هست.
الان هم به قسمت سمت چپ الت تناسلی سرایت کرده و اندازه یک عدس جای زخم یا اسکار باقی مونده ولی زخمی وجود نداره.
قسمت سمت چپ که وسیع هست داره احساس میکنم داره سوراخ میشه به سمت داخل . طبق عکس کاملا مشخص هست.
ممنون اگه راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
264
الت تناسلي

سلام
خسته نباشيد
آقاي دكتر من ميخوام افزايش سايز داشته باشم و دنبال راه مطمئن و بي خطر و ساده ميباشم
ضمنا من يكمقدار فشار خون
كبد چرب
وكليه سنگ ساز
فوق آلرژيك نيز هستم
لطفا مرا راهنمايي كنيد
ايا دارويي وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
265
افزایش طول آلت تناسلی

آلت تناسلی من کوچکتر از حدمعمول هست راهی برای بزرگتر کردن داره یانه؟ مشاهده پاسخ دکتر
266
در مورد آلت و التهاب

سلام چند وقتی هستش بغل کلاهک آلتم به اندازه 2میل به شکل دایره ای رنگش سیاه تر شده و در اثر نزدیکی یا اصطحکاک احساس میکنم داره التهابش بیشتر میشه از پوماد هیدروکورتیزون 1 درصد استفاده میکنم ولی بهبودی حاصل نشد مشاهده پاسخ دکتر
267
التهاب آلت تناسلی

سلام. وقت بخیر.
آلت تناسلی من از ناحیه زیر کلاهک قرمز شده و شما پماد داده بودین بهتر نشده.راه درمانش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
268
درمان کوچکی آلت تناسلی

از کوچکی آلت تناسلی رنج میبرم، متاهل هستم ، تعداد اسپرم ها هم حدود 15 هست و داروی پنتافیل جهت درمان تعداد اسپرم ها مصرف میکنم مشاهده پاسخ دکتر
269
مخفی بودن نوک آلت تناسلی

پسر 12 ساله ام آلت تناسلی اش داخل است قبلا بیرو ن بود چاق هم هست دکتر عمومی معاینه گرده گفت مشکل نیست خیلی نگرانم کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
270
کجی مادرزادی

سلام ایا محلول تستسترون روی الت برا کجی الت مفید است و این ک این الت عمل میخواهد چون حتی در حالت خوابیده هم کج است مشخص است کامل چیکار کنم حتی به درستی نعوظ هم اتفاق نمیافتد مشاهده پاسخ دکتر
271
آلت تناسلی

من در هنگام آمیزش و در حالت سفتی لیز خوردم و آلت تناسلی برگشت و رگ به رگ شد و در حال حاضر و رم کرده و سیاه شده است ولی هیچ دردی ندارم فقط قسمت انتهایی که ضربه خورده کمی درد میکنه لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
272
عدم نعوظ

بنده به تازگي مشكل ناتواني و عدم نعوظ پيدا كردم مشاهده پاسخ دکتر
273
خارش لکه های سفید و خشک

مدتی است پوست زیر بیضه هام لکه های سفید همراه با خارش دارد وپوستش خشک شده است مشاهده پاسخ دکتر
274
هیپوسپادیاس

سلام
من یه پسر 2 سال و 2 ماهه دارم که وقتی یک ماهه بود ختنه کردم بعد از آن تقریبا 10 روز بعد متوجه شدم که هیپوسپادیاس هست فوری به متخصص (دکتر تجلی _ اصفهان) مراجعه کردم. و تا یک سالگی تحت نظر دکتر بود برای جراحی. دکترم و چند پزشک دیگه نظرشون این بود که این نوع هیپوسپادیاس جزیی هست و جراحی فقط جنبه زیبایی داره و هیچ مشکل حادی ایجاد نمیکنه. منم به خاطر ترس از جراحی و حساسیت آن با جراحی موافقت نکردم. به نظر شما کار درستی بوده و آیا هنوزم زمان دارم که اقدام کنم
مشاهده پاسخ دکتر
275
افزایش طول الت تناسلی

میخواستم الت تناسلیمو با جراحی بزرگ کنم
امکانش هست؟
هزینش چقد میشه؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
276
شکستگی؟؟

سلام، خسته نباشید، دگتر من در حالت نعوظ هم کیرم رو میتونم با دست کج کنم، ینی از یه جایی کج میشه، درست انگار که مفصل وجود داره. خودش کج نیستا، با دست کج میشه ولی، میخواستم ببینم این شکستگیه؟؟ مشکلی به وجود نمیاره برام؟ مشاهده پاسخ دکتر
277
کوچکی آلت

سلام. پسری هستم ۲۲سالمه. ولی هنوز از بچگی تاحالا آلتم و بیضه هام هیچ تغییری نکردن اصلا بزرگ‌نشدن و خیلی کوچیک هستن .نمیدونم چیکار باید کنم. خجالتم میکشم به کسی بگم‌یا جایی برم‌.اگه میشه راهنماییم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
278
التهاب لگن

سلام دکتر خسته نباشید .دکتر من دیروز سونوگرافی دادم و دکتری ک سونوگرافی گرفت گفت که التهاب لگن دارم و باید کشت ادرار بدم.امروز کشت ادرار دادم و تا هفته دیگه جوابش اماده نمیشه .توی اینترنت که سرچ کردم گفته بود اگه دیر بررسی بشه ممکنه باعث ناباروری بشه.الان میخوام بدونم دارویی هست ک بشه تا هفته دیگه مصرف کنم ؟ پهلوهام شدیدا درد میکنن مشاهده پاسخ دکتر
279
آلت تناسلی مردانه

مدتیه که دونه های ریزی بصورت پراکنده روی سر آلت مردانه ام ظاهر شده و احساس میکنم بیشتر شده و حالت برجستگی های زیزی رو بوجود اورده.
هیچ ترشحی ندارد.
تاحالا خارشی هم نداشته، فقط خارشهای معمولی اون ناحیه که تقریبا قبلا هم داشتم نه زیاد.
لطفا مرا راهنمایی کنیدباتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
280
سلام خسته نباشيد دور كلاهكه التم دون دون هايى هست كه برامده هستند خيلي نگران هستم

سلام خسته نباشيد دور كلاهكه التم كه برامده هستند خيلي نگران هستم مشاهده پاسخ دکتر
282
پيوند الت تناسلي

ب ص
سلام دكتر ايا در دنيا روشي براي تعويض الت تناسلي يا همان پيوند از يك انسان مرگ مغزي به انسان ديگر كه الت تناسلي بد فرم كوچك و داراي انحنا به سمت پايين مي باشد وجود دارد يا خير
دكتر جان چرا قلب را به راحتي پيوند مي زنند
ولي علم ارولوژي قادر به انجام چنين عملي نيست ايا واقعا در هيچ كجاي دنيا پيوند الت تناسلي وجود ندارد
مشاهده پاسخ دکتر
283
پوسته شدن سر الت

مدتي هست سر التم پوسته ميشه بدون خارش و مرتب همسرم عفونت داره و خوب نميشه خيلي مداوا كردم ثمري نداشته مشكل چطور حل ميشه باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
284
كبودى و زخم آلت

من سر التم هم كبود شده هم زخم شده كه به شدت قرمز شده جاى زخم مشاهده پاسخ دکتر
285
مشکل جنسی

مشکل جنسی دارم ومتاهل هستم 10ساله رنج میبرم هر دکتری رفتم ولی مشکل بیشتر شده مشاهده پاسخ دکتر
286
لکه های سیاه روی آلت

روی کلاهک الت من 4 لکه ریز سیاه بوجود امده ...ایا بیماری خاصی هستش ؟لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
287
دانه هايي شبيح به تاول

با عرض سلام.
چند وقتي هست كه روي كلاهك آلتم دانه هايي شبيح به تاول ميبينم كه اين برايم خيلي نگران كننده است.
نه درد دارم نه سوزش هيچي اما هم ريز و هم درشت دانه ها ديده ميشوند و خيلي نگران هستم
مشاهده پاسخ دکتر
288
afzayeshe ghotr va tole alate tanasoli

mikham bedonam baraye afzayeshe alate tanasoli nazdik tarin sari tarin va kar amad tarin raho behem begin مشاهده پاسخ دکتر
289
الت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید
من تا چند سال پیش فکر میکردم دستگاه تناسلی ام مشکل داره و غیر طبیعی هست چون اندازه بیضه و آلت نسبت به بقیه دوستان در نظر خیلی کوچیکتر بود پیش دکتر ارولوژی رفتم سونو نوشت جواب سونو اوکی بود یعنی هم اندازه بیضه و واریکوسل و... هم مشاهده نشد( ولی من هنوز فکر میکنم طبیعی نیست) بعد واسم آزمایش اسپرم نوشت که الانغ سه بار آزمایش دادم و تعدا اسپرم ها کمتر از 4 میلیون می باشد و نزدیک 55 هم بدون حرکت،مکمل و قرص هم جواب نداد
در ضمن من مجرد هستم قد 173 وزن 100
آیا راهی برای ازدواج وجود دارد؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
290
لکه های قرمز مانند سوختگی دور آلت

باسلام واحترام خدمت جناب اقای دکتر من یکی هفته ای هست دور التم لکه های قرمز افتاد چرکی نیستن مثل حالت سوختگی هست که سوزش هم‌ندارن ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
291
الت پرده ای

الت من پردهای هست میخوام بدونم هزینش عملش چقدره مشاهده پاسخ دکتر
292
وجود دانه های ریز سفید روی تنه آلت بدون هیچگونه خارش و درد یا هر چیز دیگری

سلام آقای دکتر خسته نباشین چن وقتی میشه که زیر پوست آلتم تعداد زیادی دانه های ریز سفید دراومده که فک کنم داره بیشترم میشه تو اینترنت که سرچ میکردم بیشتر شبیه فورادیس میمونه . آیا فورادیس افزایش پیدا میکنه ؟؟ آیا اینجور تعدادشون زیاد میشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
293
بيماري قارچي

با سلام
بر روي الت تناسلي ام دون دونه هاي صورتي رنگ وجود دارد از همين دون درنه ها بر روي شكم وجود دارد
مشاهده پاسخ دکتر
294
کوچک شدن و شل شدن آلت در هنگام نزدیکی

کوچک شدن و شل شدن آلت در هنگام نزدیکی مشاهده پاسخ دکتر
295
ادامه التهاب پوست زیر سر الت

با سلام و احترام
دفعه قبل راجع به التهاب قرمزی کمی خارش پوست زیرسر التم خدمتتون سوال کردم به همراه عکسهایش،فرمودین که پماد هیدروکرتیزون استفاده کنم.
دو روز هست پماد میزنم،خارش کامل از بین رفته ولی قرمزی نه،همچنین کمی ترشح داره،
عکسهای جدید همراه سوال میفرستم خدمتتون لطفا راهنمایی بفرمایید برای درمان؟
همچنین بفرمایید ایا با همسرم رابطه داشته باشم در این حالت یا نه؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
296
هزينه ها و مدت زمان نقاهت عمل فالوپلاستي

باسلام،
من ترنس زن به مرد هستم و در سال ٩١ عمل هاي تخليه ي رحم و سينه و كاشت پروتز بيضه رو توسط خانم دكتر سودابه اسكويي انجام دادم و از همون زمان هورمون تراپي رو هم آغاز كردم.
حالا دارم كم كم خودمو براي ازدواج آماده ميكنم و ميخوام عمل فالوپلاستي و آزادسازي كليتوريس رو انجام بدم.
-با توجه به اينكه شاغل هستم ، براي هر مرحله از عمل ها به طور معمول چند روز بايد مرخصي بگيرم؟
-كل پروسه ي عمل و نقاهت هاش چقدر طول ميكشه؟
-هزينه ي كل عمل ها چقدر ميشه؟
-بيمه ي تامين اجتماعي اين عمل ها رو پوشش ميده؟
-اگر فقط عمل متوديوپلاستي رو انجام بدم چقدر نقاهتش طول ميكشه و هزينه اش چقدره؟

خيلي خيلي سپاسگزارم ازتون آقاي دكتر
مشاهده پاسخ دکتر
297
آلت تناسلی

من چاقم 20 سالمه آلتم کوچیکه والان رژیم گرفتم و میخوام آیا آلت من بعد از رژیم تغییری می کنه
یا نیاز به عمل یا دارو داره
مشاهده پاسخ دکتر
298
آلت تناسلی

آلتم کوچیکه خیلی مشاهده پاسخ دکتر
299
التهاب شدید در قسمت کلاهک آلت تا ختنه گاه

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر محترم...
بنده هفته پیش عروسیم بود و زمان برگشت از عروسی خودم و طبق رسم شب زفاف دچار یک ناراحتی از ناحیه آلت تناسلیم شدم.
من با پوزیشن کمی اشتباه اقدام به نزدیکی کردم که هنگام ارضا شدنم آلت تناسلیم و ناحیه بین بیضه ها و مقعدم دچار سوزش خیلی شدیدی شد که فردای اون روز تو ادرارم خون دیدم که حس کردم این خون هیچ ربطی به مثانه و مجاری ادراریم نداره چون فردای عروسیم تا شب از بدنم مایع پیش آب منی خارج میشد بی اختیار همراه با خون غلیظ.به پزشک مراجعه کردم چندتا قرص بهم داد رنگ ادرارم برگشت برای عفونت مثانه و مجرای ادراری بود که خداروشکر خون و درد ناحیه تناسلیم کلا تموم شد الان قرصارو دارم ادامه میدم دیشب متوجه شدم که آلتم از نوک تا ختنه گاه دچار ورم شدید و از ختنه گاه تا وسط آلتم از زیر دچار تورم و التهام شدید جوری که انگار گوشت اضافه آورده شده میخواستم از شما دکتر محترم تقاضای راهنمایی و کمک بگیرم برای درمان...
باتشکر عباسپور...
مشاهده پاسخ دکتر
301
سردی بیضه

سلام اقای دکتر
من نزدیک به یک سال که سردی زیادی در ناحیه بیضه در تمای حس میکنم طوری که حتا لباس زیرم هم سرد میشه. فاصلشون از بدن در حالت طبیعی به بیشترین حالت رسیده و احساس میکنم از حرکت افتادن یا خیلی کند شدن. این دلیلش چی میتونه باشه و ایا خطرناکه
مشاهده پاسخ دکتر
303
كليه مني

س من مجرد ١٨ساله هستم. از مكمل هاي باشگاهي استفاده ميكنم ي مدت شده مني من بصورت لخته زرد شده بايد چ كار كنم مشاهده پاسخ دکتر
304
عمل انحراف آلت تناسلی

اقای دکتر من یه عمل انحراف الت تناسلی داشتم (یه هفته پیش) ، اقای دکتر شب هنگام ساعت 1 به بعد نعوظ دارم و خیلی درد میکشم یه دارویی که باعث بشه این نعوظ صورت نگیره رو میخواستم ؟؟؟
و چقدر طول میکشه تا بهبودی حاصل بشه ؟؟
اگه پس از بهبودی نعوظ داشته باشم با درد همراه است یا این درد مربوط به دوران پس از عمل است.

تا چقدر دیگه نمی تونم ارتباط جنسی داشته باشم و چقدر طول میکشه تا آلت به وضعیت نهایی بعد از عمل برسد ؟
و اگه مواردی هست که بعد از عمل باید انجام (بدم یا ندم )رو بهم بگید!؟ ممنون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
305
تورم الت تناسلی

سلام اقایه دکتر
من خود ارضایی کردم
دوروزه قسمت چپ التم متورم شدت از قسمت ختنه گاه تا نصف التم
میخواستم ببینم خودش خوب میشه یاباید به دکتر مراجعه کنم ایا جاش میمونه چه دارویی باید مصرف کنم
مشاهده پاسخ دکتر
306
سلام من 22سالمه قدم حدود 177وزنم 74آلت تناسلیم 13سانت .به نظرم کوچیک به نظر میاد برای افزایش قدش چه باید بکنم ؟

سلام من 22سالمه قدم حدود 177وزنم 74آلت تناسلیم 13سانت .به نظرم کوچیک به نظر میاد برای افزایش قدش چه باید بکنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
307
قرمزی تورم و کمی خارش پوست زیر سر الت

با سلام و احترام
پوست زیر سر الت تناسلی من دچار تورم قرمزی و کمی خارش شده و در اثر برخورد با لباس زیر تحریک میشود
این مشکل دوبار دیگر در سالهای گذشته اتفاق افتاد و بعد از چند روز خوب شد ولی چیزی شبیه به لکه تیره رنگ باقی مانده بود
و مجدد همان محل دچار تورم شده
مشاهده پاسخ دکتر
308
جوش روی سر آلت

سلام آقای دکتر..افتخاری هستم یه بار پارسال اومدم پیشتون.....یه چند مدتی هست که روی کلاهک آلتم جوش های ریزی زده که وقتی نعوظ میکنه و پوستشو میکشم معلوم میشن...تعدادشون هم زیاده و سفید رنگ و به رنگ پوست هستند...اولش فکر کردم پاپول مرواریده ولی روی سر آلتن نه کناره های سرش....تا حالا هم هیچ رابطه و تماس جنسی نداشتم و فقط روی دستم چندتا زگیل هست .....در ضمن هر روز هم آلتمو با صابون مایع میشورم.....حالا خیلی نگرانم لطفا پاسخ بدید که چه هستند ....عکسم فرستادم براتون....در ضمن هیچ گونه خارشی ندارند....لطفا بگید چی هستند و چطور درمان میشوند؟......تشکر مشاهده پاسخ دکتر
309
مشكل نعوظ

با سلام خدمت دكتر عزيز

من از مشكل نعوظ رنج ميبرم، اين مشكل به صورتي هست كه يا نعوظ ايجاد نميشه يا زماني كه ايجاد ميشه خيلي زود از بين ميره ، لازم به ذكره كه من مدت ٣ سال هست كه قرص ترامادول روزي ٢ عدد مصرف ميكنم ميخوام بدونم چه مقدار اين موضوع در مشكل بنده تاثير داره؟؟؟؟؟؟؟البته من از يك انحراف مادر زادي در ناحيه الت تناسلي هم رنج ميبرم، بنده ٢٨ساله هستم و ساكن اهواز لطفا راهنمايي بفرماييد و اگر متخصص خوب در اهواز هست معرفي بفرماييد؟؟؟؟؟
متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
310
ختنه

آقای دکتر بچه ام و ده روزه ختنه کردم و سن اش 4 سال و 5 ماهه هست الان که داره بهتر میشه متوجه شدم سر آلت کمی چرخیده آیا باید درمان بشه؟؟مشکل بعدا ایجاد میکنه؟؟خیلی استرس دارم راهنمایی کنین لطفا مشاهده پاسخ دکتر
311
آلت تناسلی

علی:
باسلام.آلت من در حالت نعوظ حدودا 11 تا دوازده سانتیمتر میشه..خواستم بدونم آلت من کوچیکه؟؟ و اگر جواب مثبته آیا باعث لذت نبردن خانمم میشه یا نه؟؟ آیا راهی برا درمانش و افزایش طول و قطر آن بدون بازگشت و هیچ عارضه ای وجود داره؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
312
انحراف آلت

سلام من شنبه بعدالظر اومدم مطب تون برای مشکل انحراف آلت. گفتین که تصویر در حال نعوظ رو بفرستم . البته فکر می کنم مشکل اختلال در نعوظ هم وجود داره . لطفا راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
313
زائده زیر پوستی

سلام اقای دکتر خسته نباشید
بنده ۲۰ساله هستم از ساری. مجردم.
چند ماهی میشه متوجه یک عارضه پوستی در آلت تناسلی مردانه ی خودم شدم در ناحیه ختنه گاه
همانطور که در (تصویر ۱) مشاهده میکنید، زائده ای بیضی شکل به ابعاد حدودا ۲-۳ میلیمتر با قابلیت حرکت به طرفین در محدوده ای یک الی دو میلیمتری زیر پوست به وجود امده.
این زائده در حالات عادی بدون درد و دارای یک منفذ روی پوستی به اندازه ی نوک سوزن می باشد که در صورتی که این زائده ، مورد دستکاری ویا فشار قرار بگیرد ، ملتهب شده ، ورم کرده و درد میگیرد (تصویر۲) که با فشار دادنش از منفذ آن چیزی همانند چرک (سفید رنگ و لزج همانند چرکِ جوش های چرکین روی صورت )، خارج میشود.
با دقت در تصویر۱ مشاهده میکنید با فاصله ی اندک از این عارضه، جدیدا یکی دو نمونه ی دیگر همانند همین عارضه ی زیر پوستی (با قابلیت خارج شدن چرک) در کنار عارضه اصلی بوجود امده...
دلیل و نوع بیماری چیست؟
نیاز به درمان دارد؟ خیلی نگرانم
با سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
314
آلت تناسلی

با سلام من 4 ماه است که ازدواج کردم دو تا مشکل دارم یکی زود انزالی و یکی در حین رابطه التم شل میشود و چند مدت طول میکشه که دوباره سفت شود در ضمن من کاندوم هم اگر استفاده کنم آلتم شل میشود و هیچ نوع کاندومی استفاده نمیکنم چه تاخیری و چه ساده
به خاطر همین اعصابم خورد میشه کمکم کنید آقای دکتر .
ویکی دیگه سوال هم داشتم اینکه آیا اگر بدون کاندوم رابطه داشته باشم و نزدیک به ارگاسم که میرسم بیرون بیارم مشکلی که پیش نمیاد منظورم بچه دار شدنه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
315
کلسییته شدن قسمتی از بیضه

کلسیته شدن قسمتی از بیضه دراثر عفونتهای گذشته را چگونه باید درمان کرد مشاهده پاسخ دکتر
316
الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید
راستش سوالی که ازتون میپرسم و اصلا روم نمیشه برم حضوری بپرسم
راستش من حدود 7 یا 8 ماه پیش برای اولین با خواستم سکس انجام با یه فاحشه و چون اولین بارم بود حسابی هیجان زده بودم قبل از رفتن به اونجا یکی از دوستام یه ماده تاخیری بهم داد ولی تقریبا تموم شده و بود و خیلی خیلی ماده کمی توش بعدا فهمیدم که اون ماده لیدوکایین بود موقعی که رفتم خونه طرف خیلی استرس داشتم و با اینکه طرف برم ساکم زد ولی راست میکردم وقعی که می خواستم کار تموم کنم متاسفانه موقع دخول التم می خوابید و اصلا نتونستم ارضا بشم فک کردم شاید بخاطر استرس و دست پاچگی این مشگل پیش اومد ولی 2 ماه بعد دوبار با همون خانوم قرار گذاشتم این دفعه از هیچ ماده تاخیری استفاده نکردم ولی بازم همون مشگل پیش اومد یعنی راست میکردم و موقعی که دخول میکردم دوباره التم می خوابید و همه چی خراب میشد....
الان خیلی نگران ایندم واقعا بهم ریختم نمیتونم ایندم تصور کنم ممنون میشم کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
317
اختلال در نعوظ

سلام جناب آقای دکتر من 38 سالمه و دوساله پیش بعد از مشاجره ایی که در محل کارم پیش آمد اختیار نعوظ از دست من خارج شده و مثل همیشه با اراده به نعوط کامل میرسد اگر هم نعوظ کامل شود کاملا بی اختیار است یعنی آن جایی که من دارم بیشترین لذت را میبرم یک مرتبه شل میشود من فقط تریگلسرید خونم 350 هستش و در نتیجه کبد گرید 2 که درحال کاهش آن با ورزش هستم برای این مشکل چه باید بکنم و این استرس که موقع سکس با لذت زیاد نعوظ پیش نیاد داره اذیتم میکنه ممنون اگه کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
318
الت تناسلی

A Z:
من هم بیضه هام هم الت تناسلیم خیلی تو دید میزنن میشه کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
319
التهاب و خارش شدید نوک آلت تناسلی

با سلام خدمت جناب آقای دکتر..ممنون از وقت و پاسخگویتون

اقای دکتر من 3 روزه که دچار تبخال شدید در لب به همراه خارش شدید شدم.به همراه بهبود نسبی تبخال در لب ،در روز بعد درد و خارش شدید در قسمت سر آلت تناسلی مواجه شدم.که به صورت التهاب..قرمزی و ترک ترک شدن پوست نوک آلت تناسلی هستش..دکتر عمومی مراجعه کردم که این داروها رو در عکسی که فرستادم مصرف کردم + پماد کلوتریمازول ولی بعد دو روز ظاهرا جوابی نداده و همون خارش رو دارم..نمیدونم این سوال رو باید از شما میپرسیدم در حیطه کاری شما هست یا دکتر پوست یا غدد یا جای دیگه باید مراجعه کنم...ممنون از وقتی که گذاشتین...

پاینده و سلامت باشید
مشاهده پاسخ دکتر
320
الت تناسلی

الیاس:
سلام.الت تناسلی من در حالت نعوظ 10 سانت میباشد.واحساس میکنم شریک جنسی من از این موضوع ناراحت میباشد چه کپم
مشاهده پاسخ دکتر
321
خال یا خون مردگی روی سر آلت تناسلی

سلام
روز شما بخیر
مدت دو سه روز هست که یک لکه کبود رنگ (خون مردگی زیر جلدی) به ابعاد 2 میلیمتر در 2 میلیمتر دقیقا در فاصله نزدیکی از مجرای خروجی ادرار روی آلت تناسلی من ظاهر شده است. با دست لمس میشود ولی برجستگی خاصی ایجاد نکرده است. از جنس گوشت اضافه یا همچین چیزی نیست. خواستم بپرسم آیا باید نگران باشم ؟ نیازی به ویزیت پزشک هست ؟ یا بعد از مدتی میتواند برطرف شود ؟

- توضیح اینکه احتمال برخورد شیئی وجود داشته است. ( ناخن ، دستبند ...)
- از طرفی در حدود سه چهار سال اخیر تعداد خالهای روی سطح پوستم رو به افزایش بود. به دکتر پوست مراجعه کردم و پس از معاینه گفتند که هیچ مشکلی نیست و حتی نیاز به دارو درمانی یا لیزر درمانی نیست. چون خالها اکثرا کوچولو و بدون برآمدگی یا تغییر شکل غیر عادی بودند. همه خالها همسطح پوست هستند و فقط انگار کمی در آن موقعیت ها رنگ پوست تیره تر شده است.
مشاهده پاسخ دکتر
322
مشکلات نعوظ

با سلام خدمت اقای دکتر
اینجانب 36 ساله هستم بنده 16 سال است که متاهل هستم در مورد نعوظ الت و زود انزالی مشکل داشتم . که قبلا از قرص سیندافیل استفاده می کردم ولی با مراجعه به پزشک ارولوژی بخاطر عوارض سیندافیل دکتر به من پیشنهاد قرص تالادافیل 10 را دادند که با مصرف ان فقط در مواقع نزدیکی سفتی الت هست و در بقیه روزها الت بسیار شل و سست است و نعوظ صبحگاهی که معمولا هست را از دست داده ام حتی مثلا مواقع ادرار که باعث نعوظ الت می شد الان با مصرف تالادافیل ادرار در مخزن روده جمع می شود و اصلا در مجرای ادرار نیست. احساس می کنم بطور کلی حس رابطه جنسی را از دست داده ام و دیگر هیچ گونه تمایلی به رابطه جنسی ندارم و هیچ گونه حسی در الت وجود ندارد. راهکار درمانی چیست و باید چکار کنم؟ جایگزین غیر دارویی که خطرات نداشته باشد وجود دارد. ضمنا با خوردن تالادافیل بدنم بسیار گرم می شود و در ناحیه سر و گردن عرق می کنم ایا خطری برای من ندارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
323
بزرگ کردن آلت تناسلی

بهترین روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی چیست ؟
آیا استفاده از روغن زالو موثر است؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
324
دانه های قرمزروی الت تناسلی

باسلام،خدمت شما
21ساله هستم.دوماههش ک عروسی کردم،قبلا چندباربه عفونت قارچی مبتلاشده بودم.
دردوران نامزدی ب خارش شدیدوسوزش مبتلاشدم ب دکترزنان مراجعه کردم گفتن ک زخم دهانه رحم وعفونت قارچی شدید دارم،گفتن خارش گرفتم بیام برای فریز،چون عوارض ومطالب مربوطه ب فریز وتواینترنت خوندم ترسیدم وخاستم ب طب سنتی مراجعه کنم ک خ ناگهانی عروسی کردیم،بعدعروسی دیدم ک خ خارش دارم هر دوروزیاسه روز،بعدش دونه های قرمزرنگ روناحیه تناسلی ایجادمیشه ک ازش اب میاد یاگاهی انقدمیخارونم ک خون میادوسوزشش شدیدمیگیره،خ ناراحتم ک تبخال تناسلی نباشه،خ میترسم.باخودم گفتم شایدب اب این ناحیه حساس باشم نمیدونم خ نگرانم لطفاراهنمایی کنید،باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
325
سوزش نوك(مئاتوس) الت تناسلي

سلام اقاي دكتر. دو ماه پيش احساس سوزش در ناحيه نوك الت داشتم. بعد ديدم كه نوك التم يك ضايعه خيلي خيلي كوچيك به رنگ پوست هست كه از همون ناحيه سوزش و درد دارم. به پزشك اورولوژي مراجعه كردم بعد از معاينه گفتن چيزي نيست و بخاطر صابون يا حساسيت هست و پماد تريامسينولون برام تجويز كردن. الان پس از گذشت دو ماه هيچي بهتر نشده و حتي بيشترم ميسوزه و دائما ميسوزه نه هنگام ادرار. موقع ادرار كردن مشكلي ندارم. هيچ رابطه جنسي هم نداشتم اصلا. سوزشش اذيتم ميكنه و نگرانم هم كرده. ممنون ميشم كمكم كنيد مشاهده پاسخ دکتر
326
آلت تناسلی پرده دار

با سلام
دکتر عزیز آلت تناسلی بنده از نوع پرده دار می باشد که این پرده از یک سوم تا نصف آلت را در بر گرفته است دو تا سوال اول اینکه وجود این پرده از لذت شریک جنسی من حین نزدیکی کم میکنه یا تاثیری نداره؟ و سوال دوم اینکه اگر تاثیر داره جهت رفع مشکل چطور باید اقدام کنم و هزینه درمان چقدر می باشد و پس از جراحی تا چه مدت نباید سکس کرد؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
327
ورم آلت تناسلى

قسمت بدنه آلت تناسلى بعد از خود ارضايى ورم كرده و كاملاً پفكى شده مشاهده پاسخ دکتر
328
بیماری پوستی آلت

یک مدتی است روی پوست آلتم یک لکه سفید به وجود آمده است که خارشی و اشکالی هم ندارد اما در صورت خشک شدن بیشتر حد پوسته پوسته میشود و کمی هم نسبت به اولش بزرگ شده ایراد از چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
329
آلت تناسلی

با سلام پسر بچه دو ساله دارم هنگام حمام رفتن بیضه ها دقیق در کیسه بیضه قرار دارند اما در حالت عادی فقط اندازه ی خیلی کوچیکی از پوست دیده نمیشه و ورمی اطراف خود آلت دیده می شود مشاهده پاسخ دکتر
331
لک خاکستری با مرز نامشخص و پراکندگی نسبی بر روی سر اسفنجی آلت

باسلام.
جوانی 21 ساله هستم
آقای دکتر از تقریبا 8 سال پیش روی ناحیه glans penis لکه ای خاکستری تیره با وسعت سر سوزنی ایجاد شد و سپس گسترش یافت (با مرز نامشخص و پراکنده به طور عمده در دو ناحیه)که در تصاویر با رنگ قرمز مشخص شده.
خواهشا هر گونه راه ممکن برای برطرف سازی این لک آزاردهنده را پیشنهاد بفرمایید.چراکه برای بنده از نظر زیبایی بسیار مهم است و موجب از دست دادن اعتماد به نفسم برای نزدیکی شده
تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
332
کوتاهی الت و زود انزالی زیاد

طول و قطر آلت خیلی کمه در حالت عادی 4سانت و در حالت نعوض 10 سانت از عمل واهمه دارم و شریک زندگیم واقعا خسته شده در ضمن بسیار بسیار دچار انزال زود رس هستم در 4ساعت سه بار هر بار 30 ثانیه به انزال میرسم در اولین فرصت نوبت پزشکی میخوام با سپای فراوان مشاهده پاسخ دکتر
333
دانه جوش مانند روی پوست بیضه

دانه ای هایی قرمز رنگ روی پوست بیضه ام مشاهده کرده ام. آیا نیاز به مراجعه به پزشک دارم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
334
چربی یا مایع دور مثانه

آقای دکتر مدتی ست که احساس میکنم بالاتر از بیضه سمت راستم مقداری چربی یا مایعی نرم تشکیل شده که هیچ گونه احساس درد و ناراحتی نیز ندارم ولی باتوجه به اینکه مدتی اینجوری شده ام احساس نگرانی میکنم وچون آدم خجالتیم هنوز به دکتر مراجعه نکردم خواستم ببینم مشکل خاصیه ونیاز به مراجعه به دکتر دارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
335
عبداله رضایی: حدود 6 ماهه ک زیر پوست آلتم احساس میکنم ک دونه ای اندازه ی یک دانه ی تسبیح شکل گرفته..بدون درد...و در زمان نعوذ در قسمت مقابل آن فرورفتگی ب همان اندازه بوجود میاد...عبداله رضایی از دزفول...با تشکر

عبداله رضایی:
حدود 6 ماهه ک زیر پوست آلتم احساس میکنم ک دونه ای اندازه ی یک دانه ی تسبیح شکل گرفته..بدون درد...و در زمان نعوذ در قسمت مقابل آن فرورفتگی ب همان اندازه بوجود میاد...عبداله رضایی از دزفول...با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
336
کجی آلت

با عرض سلام و وقت بخیر
آقای دکتر می خواستم محبت کنید بفرمایید
1-کجی آلت من در آینده برای رابطه ام مشکل ساز خواهد شد یا میزانش طبیعی هستش؟
2-ضمن اینکه سایز آلت من مناسب هست؟
3-میزان قطر و یا کلفتی آلت چه طور؟
مشاهده پاسخ دکتر
337
M A: نوزاد پسرم در حال اتمام سه ماهگی است در بدو تولد بر روی بیضه هاش چند تار موی کرکی بود که الان تبدیل به چند تار مو شده که فکر می‌کنم رو به ازدیاد هست و رنگ موها نیز تیره شده لطفاً راهنمایی کنید ممنون

نوزاد پسرم در حال اتمام سه ماهگی است در بدو تولد بر روی بیضه هاش چند تار موی کرکی بود که الان تبدیل به چند تار مو شده که فکر می‌کنم رو به ازدیاد هست و رنگ موها نیز تیره شده لطفاً راهنمایی کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
338
هماتوم ریز روی پوست بیضه ها

با سلام.خون مردگیهایی ریز شبیه نقطه در بیضه سمت راست حدود هفت نقطه ظاهر شده اند ویک نقطه در بیضه سمت چپ، با لمس لکه خون بی رنگ میشود ودوباره تیره میشود،در رابطه جنسی خود متوجه درد وسوزشی شبیه اینکه سوزن یا خاری دریک نقطه پوست بیضه ام فرو میرود شدم.وقتی بیضه هايم رابررسی کردم متوجه این نقاط شدم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
339
مشاوره

سلام آقای دکتر. خسته نباشید. بنده حدود پنج ماه هست که عقد کردم. یک بار به طور ناگهانی یک تکه نخ روی آلت تناسلی همسرم دیدم. که ایشون به من گفتن این نخ ختنه هست. ضمن اینکه ایشون 34 ساله هستن و طبق گفته خودشون در یک سالگی ختنه انجام دادن. امکان اینکه نخ ختنه33 سال روی آلت بمونه غیر ممکن هست. و دفعات بعد با دقت بیشتر متوجه جای بخیه در قطر آلت تناسلی ایشون شدم که حدود یک چهارم از دور آلت ایشون جای بخیه هست. ضمن اینکه ایشون موقع چهار زانو نشستن روی زمین مشکل دارن و نمیتونن چهارزانو بشینن. و خیلی اذیت میشن. سوال بنده از شما این هسست که ضمن اطمینان من از عممل جراحی ایشون. این عمل چه عملی میتونه باشه. ؟؟ در ضمن ایشون این عمل رو نزدیک ازدواج انجام دادن.طوری که من نخ بخیه رو اتفاقی روی الت ایشون دیدمم. احتمال داره که عمل ایشون پروتز آلت باشه؟؟ در ضمن ایشون به شدت این مسئله رو تکذیب میکنن و با وجود اینکه کار ما به جدایی داره میرسه. حاضر نیستن برای معاینه به پزشک مراجعه کنن.
ممنون میشم اگر بنده را کمک کنید. محل این بخیه در تنه آلت ایشون هست. و به اندازه یک چهارم محیط دایره از سمت راست تا زیر آلت هست و حدودا در وسط طول آلت قرار دارد.
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
340
رگ آلت

سلام دكتر
خسته نباشيد
سمت راست التم پايين كلاهك رگم متورم شده
دليل اين متورم شدن چيست
خيلي ميترسم و نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
341
طول آلت

با سلام خدمت شما .24 ساله هستم .متاهل التم در نعوظ کامل 11 12 سانت هست و حس اصلا خوبی نسبت به اندازه و قطرش ندارم ایا میشه طول یا قطرش رو با هر روشی افزایش داد چون واقا حس خوبی نسبت بهش ندارم مشاهده پاسخ دکتر
343
زخم روي آلت تناسلي

سلام اقاي دكتر.من نزديك ٩ ماه پيش مقاربت داشتم. از نزديك ٣ ماه پيش ٣ تا دونه ريز سياه روي التم زده شد. من يكيش رو كندم و فك كردم چيزي نيست!! اما ٣.٤ روز بعد بيشتر شد و الان قرمز رنگه و يه حالت كبودي روي التم ايجاد شده!! نه درد داره و نه خارش!! خواستم بدونم به چه علت هست؟! اگه امكانش باشه كه واستون عكس هم بفرستم!! مشاهده پاسخ دکتر
344
کوتاهی و. کجی آلت تناسلی

باسلام عرض ادب احترام و. عرض خسته نباشید خدمت جناب دکترو باعرض پوزش از نوع سوالم. جناب دکتر بنده حدود 40سالمه از اول هم آلتم کمی کوچیکتراز سایربرادرام بوده و باریکتر و کمی هم بسمت چپ. کج بود اما چندسال پیش با استفاده از ژلهای بزرگ و قطورکننده استفاده کردم و مدت حدودیکماه با یه خانمی هرروز رابطه جنسی داشتم بعداز ان متوجه شدم کجی آلتم بیشتر شده و باز از سمت چپ که کج هست کوتاهتر شده و باریکتر هم شده و باید. عرض نمایم حس تمایل به جنسی من هم کم شده یعنی خیلی دوستدارم رابطه جنسی داشته باشم اما توانایم کمتر شده حال دست به دامان شما شدم باتوجه به سن سالم حقیقتا روم نمیشه پیش دکتر بروم حال خواهشمندم بزرگواری نموده در صفحه تلگرام راهنماییم بفرمایید خدا خیرتان بدهد بینهایت سپاسگذارم فراز مشاهده پاسخ دکتر
345
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
خسته نباشین
ببخشید مزاحم شدم
1.آلت تناسلی من وقتی نعوذ پیدا میکنه روبه بالا بوده و به شکمم میچسبد‌‌ و وقتی به زور به سمت پایین حرکت میدم تا بر بدن عمود شود درد بسیار شدیدی را تحمل میکنم و نمیتوانم عمود نگهش دارم.چه مشکلی دارم؟آیا چیز طبیعی است؟درمانش چیست
مشاهده پاسخ دکتر
346
طول الت

با سلام
من 15 سالمه و اندازه التم حدود 8 سانتی متره . البته چاقم و قدم بلنده .ایا این اندازه بیش از حد کوچک است؟؟ ایا با کم کردن وزن اندازه نرمالی پیدا خواهد کرد؟!
مشاهده پاسخ دکتر
347
درمان

بر روی التم در زیر ناحیه ختنه گاه چند تا دانه ریز سفید رنگ هست که موقع عرق کردن خیلی خارش و سوزش دارد و یک سوال دیگه اینکه یه دانه بزرگ سر التم هست که با فشار دادنش یه چیزای سفید رنگ ازش بیرون میاد ویک سوال دیگر زیر ناحیه ختنه گاهم زخم هست که خوب نمیشه و دورش خشکی زده می خواستم بپرسم چیه و راه درمانش چیست مشاهده پاسخ دکتر
348
خال ريز روي آلت تناسلي

خال هاي خيلي ريز تيره روي آلت تناسلي من ظاهر گشته ،نگرانم مشاهده پاسخ دکتر
349
آلت تناسلی و باروری

عرض سلام و خسته نباشید.
انتهای الت تناسلیم و روی اون یک منفذ هست شبیه کیسه کانگرو که هر چند وقت یک بار ترشحات سفید تقریبا رقیقی ازش خارج میشه. به نظرم نمیاد که موقع ختنه کردن هم ایجاد شده باشه چون خیلی طبیعی به نظر میرسه و انتها الت نزدیک به شکم هستش. ایا مشکل ساز هست یا نه؟
و سوال دیگم اینه که ازمایشی هست که بشه تشخیص داد بارور هستم یا نه؟ در شرف ازدواج نیستم در ضمن برای اگاهی خودم میخوام بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
350
تیر کشیدن ناحیه ای از آلت به صورت مقطعی

با عرض سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر محمد جباری .
6 ماه قبل ، با این شک که به بیماری پیرونی مبتلا شده ام به مطب شما مراجعه کردم .
در مطب شما به 3 نشانه اشاره کردم که می توانست علائم بیماری پیرونی باشد .
نشانه اول ) دور تا دور آلت من ، زیر پوست ختنه گاه ، جسمی سخت مانند استخوان وجود داشت .
نشانه دوم ) آلت من قبل از نعوظ کامل ، شکل یک ساعت شنی را به خود می گرفت .
نشانه سوم ) آلت من در هنگام نعوظ به مقدار خیلی ناچیز ، به سمت بالا و راست انحنا داشت .
این 3 نشانه را از سن 12 سالگی مشاهده کردم ولی در سن 17 سالگی به مطب شما آمدم .
شما پس از انجام معاینه فرمودید که خوشبختانه به بیماری پیرونی مبتلا نشده ام و علت این مشکل ، اختلال در خون رسانی بافت اسفنجی آلت است و نگران نباشم .
اما متاسفانه امروز برای نخستین بار دردی را در ناحیه کوچکی از الت تناسلی خود احساس کردم و نگران شدم .
این درد فقط در یک ناحیه از آلت رخ می دهد .
این درد هر چند ساعت یکبار ظاهر می شود .
مدت زمان این درد دو الی چهار ثانیه است .
این درد به صورت تیر کشیدن است و آن ناحیه تیر می کشد .
بعد از تیر کشیدن تا چند ثانیه ، نبض و ضربان در آن ناحیه وجود دارد.
و این روند در طول روز ادامه دارد ، یعنی هر یک ساعت یکبار به مدت چند ثانیه آن قسمت از آلت تیر میکشد و بعد از آن تا چند ثانیه هم در آن ناحیه نبض و ضربان وجود دارد .
هیچ ضربه ای به آلت من وارد نشده و قرمزی یا کبودی هم روی آن وجود ندارد .
بعد از گذشت 5 سال از مشاهده ی آن 3 نشانه ای که من گمان میکردم علائم پیرونی است ، برای اولین بار دردی نسبتا خفیف شبیه به تیر کشیدن را احساس کردم و کمی نگران هستم که شاید این درد نشانه ی بیماری پیرونی باشد .
آقای دکتر خواهشی که از شما دارم این است که لطفا بگویید این درد نشانه ی چیست ؟؟ و من جهت رفع این درد چه کاری باید انجام دهم ؟؟؟؟
ضمنا من 17 سال دارم /باسپاس فراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
351
آلت تناسلی مردان

بعداز سنگ شکن آلت تناسلیم بدجور زخم شده طوری که ادرار کردن برام کابوس شده از درد کلیه بیشتر شده البته بعد از سنگ شکن دوباره درون اندامی سنگ رو بیرون آوردن ولی زجر زیادی میکشم برا ادرار مشاهده پاسخ دکتر
352
خمیدگی در آلت تناسلی

سلام آقای دکتر. اگه به عکسایی که از آلتم دادم نگاه کنید. من نزدیک جلوش مقداری خمیدگی به طرف پایین وجود داره. من اصلن راضی نیستم ازش و هم اینکه هم برای ارتباط هم وقتای دیگه اذیتم میکنه... دلم میخواد صاف و تو راستای یه خط مستقیم باشه و اینجوری سرش به طرف پایین خمیده نباشه!..میخواستم ببینم آیا قابل عمل کردن هست که صاف بشه و اگه میشه هزینه و مدت درمانش رو هم بهم بگید..ممنونم. مشاهده پاسخ دکتر
353
سایز آلت

با سلام من از سایز آلتم نگران هستم که فکر کنم نزدیک به 10 سانت باشه و 27 سالمه لطفا منو راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
354
الت تناسلی

باسلام خدمت دکتر عزیز بنده 6ماه پیش عمل شکستگی الت داشتم الان مشکل خاصی ندارم فقط جای ختنگاهم خیلی بد بخیه شده میخواستم ببینم کاری میشه کرد شما خودتون جراحی زیبایی میکنید یا دکتری سراغ دارید که جراحی زیبایی بکنه اگر سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید عکسشو ارسال میکنم . مشاهده پاسخ دکتر
355
دیر انزالی

با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز

بنده 30 سال دارم حدود 6 ماه پیش بدلیل داشتن پرده تناسلی ختنه کردم
ختنه ای که دکتر انجام داد باعث شد پوست التم بیستر به سمت جلو کشیده بشه
الان در نزدیکی که دادم خیلی خیلی دیر ارضا میشم
من متاهلم و این شده یک مشکل برای خانمم
ایشون خیلی اذیت میشم
گاها طول زمان سکس به بیشتر(تلمبه زدن) 30 تا 40 دقیقه میکشه

مممونم راهنمایی کنید
ایا هرچه سنم بره بالاتر این مشکل بشتر میشه؟
راهی برای زودتر انزال شدن هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
356
زخم روي الت تناسلي

سلام. خسته نباشيد.. نزديك ٢ ماهه كه روي الت تناسلي من نزديك دهانه الت قرمزي به حالت زخم ايجاد شده!! خواستم بدونم اگه امكانش باشه واستون عكس بفرستم كه دقيقا ببينيد!! مشاهده پاسخ دکتر
357
درمان سفت شدن و پر حجم شدن الت

با عرض سلام خدمت اقای دکتر
اقای دکتر پسری هستم26ساله مجرد
طول الت من در هنگام نغوظ14.5سانته( اندازه را در حالتی که الت راست شده و خودم در حالت ایستاده گرفتم.از سر تا ته) اما حجم الت خیلی کمه و التم خوب سفت نیست.همین مسئله باعث زود انزالی هم شده.یکی از دوستام گفت برو کلاژن به الت بزن هم حجمش بیشتر میشه هم سفت تر.خودمم الت سفت و پر حجم دوست دارم داشته باشم.دوست دارم ازدواج کنم ولی خیلی میترسم.خواهشی که از شما داشتم یک راهی که جواب میده لطفا پیشنهاد بدهید و من هم از این ترس نجات بدهید.با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
358
مشکل پوست آلت تناسلی

با سلام و عرض عذرخواهی
بنده یک مرد 33 ساله و متاهل هستم
چند وقتی ست، دچار مشکل در ناحیه پوست آلت تناسلی خود شده ام، بدین صورت که پوست زیر آلتم از ناحیه بالای بیضه (همراه مقداری از پوست خود کیسه بیضه) تا قسمت کلاهک، دچار خارش شدید و سوزش شده است و وقتی خارش انجام می شود، پوستم به صورت رگه رگه ترک میخورد و به همراه مقداری ریزش پوست، خون می آید.
همچنین علاوه بر خارش، زمانی که نعوظ اتفاق می افتد نیز این ترک های پوستی باز شده و خون می آید
همچنین لازم به ذکر است در ناحیه مذکور کمی تغییر رنگ به سمت رنگ روشن و سفیدی ایجاد شده است در حالیکه رنگ دیگر قسمت های آلت تا حدودی تیره تر است
ضمنا روی این نواحی آثار برآمدگی مثل زگیل یا امثالهم دیده نمیشود
لطفا بنده را راهنمایی کنید که این مشکل پوستی ام چیست و چطور قابل حل می باشد
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
359
طول و خمیدگی آلت

با سلام،
دکتر من پسر با 20 سال سن و 14سانتی متر طول آلت در حالت نعوذ هستم.الآن مقداری اضافه وزن دارم قبل از چاقی طول آن 17 بود. آلت هم خمیدگی رو به پایین دارد. 1)میتوان آلت رو سر بالا کرد؟ 2)اینکه میگویید افزایش طول ممکن نیست،پس چطور بازیگران فیلم های غیراخلاقی آلت خود را بزرگ میکنند؟میخواهم طول آن را حداقل به 19 برسانم. با هر روشی البته بدون خطر
مشاهده پاسخ دکتر
360
انحنا یا کجی آلت تناسلی و واریکوسل

سلام جناب دکتر جباری وقت شما بخیر. آلت تناسلی من انحنا رو به پایین و مایل به راست داره و در قسمت سمت راست آلت ی فرو رفتگی وجود داره که همین باعث انحنا رو به پایین و مایل به راست شده فکر کنم. و آلت م نعوظ نداره. یک بار خواستم به زور با دست صاف ش کنم که دوبارصدایی مثل صدای قلنج از انتحای آلت شنیدم. مثل صدای گرفتن قلنج بود. ببخشید جسارتا که میخوام عکس بفرستم مجبور شدم ی جا برم برام آمپول پاپاورین تزریق کنه و 4 شاعت نعوظ داشتم. داروهای ویزارسین یا سیلدنافیل و گادول خیلی تاثیر نداشت. از داروخانه سیلدنافیل 100 گرفتم و چند بار استفاده کردم اما تاثیری نداشت. در کل میل جنسی ندارم. سن م 21 هست و مجرد هستم. و به دوتا دکتر مختلف مراجعه کردم که واریکوسل گرید3 سمت چپ و واریکوسل گرید 1 سمت راست تشخیص دادند و بعد از گرفتن سونوگرافی سیاه و سفید. واریکوسل گرید 3 سمت چپ و گرید 1 سمت راست با کیست چپ ک راست تایید کردند. بنده با کمی تحقیق از دوستان و بیماران شما و سایر دکترها که شما رو معرفی کردند. خواستم با جنابعالی مشورت کنم و اگر نیاز بدونید حضورا هم تعیین وقت میکنم. خواستم نظر شما رو برای عمل واریکوسل و انحنا آلت بدونم مدتی هم بیضه هام درد می کنند بیضه چپ و رگ های کنارش نسبت به بیضه راست بیشتر درد میکنه. و کیسه بیضه پر از رگ های واریسی هست که سمت راست کمتر از چپ هست. منتظر نظر شما هستم که خیلی برام مهم هست در تصمیم گیری. با سپاس و تشکر فراوان بابت خوندن سوال و پاسخگویی. مشاهده پاسخ دکتر
361
Erectile Dysfunction

سلام خسته نباشید دکتر.
اخیرا من اولین رابطه جنسی خودم رو تجربه کردم و به یک مشکل بر خوردم. بعد از جست و جو در اینترنت، فکر میکنم که دچار Erectile Dysfunction شده باشم. میخواستم بدونم که شما میتونید کمکم کنید ؟ یعنی وقت بگیرم و حضوری کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
362
ختنه ناقص

سلام آقاي دكتر خسته نباشي
بنده مشكل ختنه ناص دارم ظاهرا در دوران نوزادي به علت نا كار آمدي دكتر ختنه ناقص صورت گرفته والان در سن٢٥سالگي اين مشكل خيلي داره خودش رو نشون ميده به طوري كه پوسته اضافه به عير ارادي روي سر آلت رو پوشش ميده و خارج كردن از اين حالت بسيار سخت و زجر آوره مخصوصا وقتي اين اتفاق توو مكان هاي عمومي ميوفته واقعاسخته
در ضمن حس ميكنم اين موضوع تاثير بدي روي اندازه آلت گذاشته به طوري كه رشد بسيار كمي داشته و همچنين انزال زود رس يكي ديگه از مشكلاتي هست كه از اين موضوع به وجود اومده خواهش ميكنم كمكم كنيد هر چه سريع از اين مشكل نجات پيدا كنم ممنونم ازتون
مشاهده پاسخ دکتر
363
ختنه ناقص و طول آلت

سلام آقاي دكتر خسته نباشيد
سوال من راجعيه بحث ختنه هست ظاهرا در دوران طفوليت كه ختنه انجام شده اين كار ناقص صورت گرفته و به طور كامل اين كار انجام نشده الان در سن ٢٥سالگي اين مشكل خودش رو داره نشون ميده و در هواي گرم اين پوسته اضافه غير ارادي روي سر آلت قرا گرفته و يه حس خيلي خيلي بدي بهم دست ميده و خارج كردن آلت از اين حالت در محيط كاري و عمومي كار زشتي هست و نميشه انجام داد واقعا داره زجر آور ميشه و حس ميكنم اين موضوع روي اندازه آلت هم تاثير گذاشته و اون رشدي رو كه بايد مي داشت نداشته ،همچنين زود انزالي بسيار شديد هم وجود داره تا حدي كه بعضي اوقات به مرحله دخول نميرسه خواهش ميكنم كمكم كنيد كه اين مشكل هر چه سريع تر حل بشه ممنونم ازتون
مشاهده پاسخ دکتر
364
من چند وقتیه آلت تناسلیم یه کم پوست پوست شده بود , بعد یه قسمتاییش خوب شد یه قسمتای دیگه یه چیزی مثه جای زخم کوچیک قرمز بوجود اومده و خوبم نشده , بیماری قارچیه ؟

من چند وقتیه آلت تناسلیم یه کم پوست پوست شده بود , بعد یه قسمتاییش خوب شد یه قسمتای دیگه یه چیزی مثه جای زخم کوچیک قرمز بوجود اومده و خوبم نشده , بیماری قارچیه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
365
آلت تناسلی

آیا میتوانم برای افزایش طول آلت تناسلی عمل جراحی کنم؟ 32 ساله هستم و طول فعلی آلتم 11 سانتمتر است؟ مشاهده پاسخ دکتر
366
شل شدن آلت حين رابطه

سلام آقاي دكتر
من اول رابطه بسيار شرايطم خوبه اما بعد مدتي كه ميگذره نغوض از دست ميدم و شل ميشه
براي حل اين مشكل چه كار هاي بايد انجام بدم
پسر ٢5 ساله
بعد جناب دكتر در بعضي مواقه روي آلتم زيگيل ميزنه بعد چند روز از بين ميره و دوباره چند ماه بعد بر ميگرده
ممنونم از شما
مشاهده پاسخ دکتر
367
سلام خسته نباشيد همسرم حدود سه ماه قبل دونه هايي روي قسمت بالايي آلت تناسليش زد و بعد مدتي من هم زدم وهربار نزديكي داريم من سوزش و خارش ميگيرم از يعد زدن زيگيل ها دكتر زنان رفتم گفت زيگيل نيست ولي تشخيص نداد خواهش ميكنم كمكم كنيد تا متوجه شيم اين دانه

سلام خسته نباشيد
همسرم حدود سه ماه قبل دونه هايي روي قسمت بالايي آلت تناسليش زد و بعد مدتي من هم زدم
وهربار نزديكي داريم من سوزش و خارش ميگيرم از يعد زدن زيگيل ها
دكتر زنان رفتم گفت زيگيل نيست
ولي تشخيص نداد
خواهش ميكنم كمكم كنيد
تا متوجه شيم اين دانه ها چيه
مشاهده پاسخ دکتر
368
غزه هست یا یه چیز دیگر ؟

سلام اقای دکتر , الت تناسلی من به سمت چپ انحنا پیدا کرده و سمت راست یه چیزی شبیه غده پدید اومده البته مطمعن نیستم غده هست یا نه , من نیاز به عمل دارم یانه ؟ من 18 ساله هستم , ایا به سربازی بروم مشکلی پیش می اید یا نه ؟ و اگر نیاز به عمل باشد هزینه ان چقدر است مشاهده پاسخ دکتر
369
عارضه پوستی

عارضه پوستی روی آلتم پیدا شده مشاهده پاسخ دکتر
370
کجی آلت تناسلی

سلام و عرض ادب.
مشکل من اینه که آلت تناسلیم به سمت پایین کجه و اصلا راضی نیستم بابت این مسئله. دوست دارم صاف باشه.
همچنین موقعی که آلت تناسلیم داره سفت میشه وسطش دیرتر سفت میشه و باریک میمونه و به اصطلاح شبیه ساعت شنی میشه ولی بعدش که آلتم کاملا سفت شد اون قسمتشم سفت میشه و کلفتیشم مثل بقیه قسمتا میشه.
اینم بگم قوس آلتم از همون نقطه ای هست که آلتم دیرتر سفت میشه. وسط آلتم هست.
وقتی که آلتم هنوز سفت نشده و نیمه سفته آلتم به راحتی از وسط تا میشه.
البته مشکلی از نظر نعوظ ندارما. خوب سفت میشه. ولی میترسم بعدا که سنم بره بالاتر مشکل پیدا کنم.
من خودارضایی میکنم. قبلنا بیشتر ولی الآن کمتر. تقریبا هفته ای یکبار این کار رو میکردم. قبلنا موقع خودارضایی آلتمو خم میکردم به طرف پایین و لای پام و زیر باسنم. ممکنه شکستگی رخ داده باشه و بافتش فیبری شده باشه؟ آیا احتمال بدتر شدنش هست؟ نیاز به درمان و یا عمل داره؟ ممکنه برای روابط زناشویی در آینده مشکلی پیش بیاد برام؟ ممکنه به بیماری پیرونی مبتلا شده باشم؟ بخدا خیلی استرس دارم.
پیشاپیش از پاسخگویی شما تشکر میکنم.
مشاهده پاسخ دکتر
371
اندازه الت

سلام آقای دکتر.من توی رابطه سکس خیلی خوب عمل میکنم و طرف مقابلم راضی هست.اما اندازه آلتم برای انجام خیلی از پوزیشن ها کافی نیست.التم نرماله به اندازه 14 سانت اما چون طرفم بلند قد و درشت هستن براش کافی نیست.راهنمایی کنید که چیکار کنم من چون از لحاظ همه چیز اوکی هستم. ؟ مشاهده پاسخ دکتر
372
الت تناسلی

الت تناسلی من کمی کج هست چگونه بفهمم نیاز به جراحی دارد یا نه مشاهده پاسخ دکتر
373
آلت تناسلی

باسلام خدمت جناب اقای دکتر جباری عزیز.امیدوارم شماوخانواده محترمتون درپناه حق باشید..من داشتم حمام میکردم که متوجه سوراخهایی در ناحیه ختنه گاه که جای بخیه ها است شدم و وقتی که اون سوراخها رو فشار میدم یه چیزی شبیه لوله مثل روده وای کوچک میزد بیرون ودرونشون احساس میکردم چیزی هست که با فشاردادن مثل چرک خشکی میزد بیرون.ومن خیلی از این موضوع رنج میبرم میگم مریضی چیزی نباشه..تشکر وممنون مشاهده پاسخ دکتر
374
دانه سر سفید

سلام یه چند روزه تعدادی دونه سر سفید دوره الت تناسلیم زده شده میخام بدونم علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
375
تورم یکطرف از ناحیه ختنه‌گاه

سلام و خسته نباشید.
ناحیه ختنه‌گاه از یک طرف متورم شده و کلا یه وری شده. قسمت متورم شده در اثر تماس هیچ درد یا سوزشی نداره ولی وقتی قسمت متورم رو بین دوتا انگشت به آرومی فشار میدی یه حس خیلی خفیف از درد یا یه جور سوزش احساس میشه. نظافت رو خوب رعایت میکنم و همیشه موهای زائد رو میزنم و شستشو هم حداقل با آب روزی 1 بار وقتی میرسم خونه انجام میدم.
راهنمایی بفرمایید چه کارهای برای بهبود لازمه.
مشاهده پاسخ دکتر
376
جوش های سفید و چرکی بیضه

سلام
من حدود چند ساله جوش های سفید و سفت چرکی بعضی درشت و بعضی ریز روی بیضه هام دارم . که هی گفتم مال بلوغه شاید خودشون برن که نرفتن
الانم میترسم چیز خطرناکی نباشن و اینکه تا چند وقت دیگه متاهل میشم و ازین بابت خجالت میکشم
و هم چنین چند وقت اینده برای استخدام نظام ازم چکاپ سلامت میگیرن . بخاطر اینها ممکنه رد بشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
377
وجود سوراخ و دانه روی پوست الت

سلام من روی التم دونه میبینم و همچنین سوراخ روی پوست الت که یکی از سوراخ ها همیشه بود دو تاش جدیدا بوجود امده عکس دونه ها و سوراخ ها رو میفرستم ممنون مشاهده پاسخ دکتر
378
خون مردگی قسمتی از پوست الت و تورم رگ زیرین آن

سلام دکتر ، من چندین ساله روی پوست التم مثل خون مردگی قرمز شده و بعد رگی که زیر اون قسمت از پوست قرار داره متورم شده ، تاحالا با کسی ارتباط جنسی نداشتم ، فقط خودم چند سال پیش بهش فشار اوردم نمیدونم بخاطر اونه یا چیز دیگه ای میترسم سرطان پوست الت گرفته باشم ممنون میشم بهم جواب بدین ایا راهی برای درمان هست با دارو ؟ مشاهده پاسخ دکتر
379
موضوع اصلی وجود توده رگ قرمز مثل خون مردگی داخل یک رگ ، همچنین وجود یک دانه خیلی کوچک روی الت ، همچنین وجود سوراخ خیلی ریز روب پوست

من یه مشکلی دارم که باید عکس آلتم رو بفرسم چون روم نمیشه حضوری برم دکتر چجوری میتونم عکس بقرسم هزینش رو چجور باید پرداخت کنم مشاهده پاسخ دکتر
380
Erectile dysfunction

سلام آقاي دكتر ، من ١ هفته اي هست كه التم درست سفت نميشه قبلا هم بعضي وقت ها اين مشكل بوده ولي نه به اين شدت ، شروع اين اتفاق از رابطه اي بود كه هفته پيش داشتم ، در حين اون و بعدش ادامه پيدا كرد ، الان حتي چند روز گذشته و من كاراي مختلفي رو امتحان كردم ولي نتونستم التم رو سفت كنم ، من معمولا ٢ بار در ماه رابطه دارم ، خود ارضائي هم انجام مي دم كه البته جديد نيست خيلي وقته و مشكلي هم نداشتم تا به حال ، من نه سيگار مي كشم نه مشروبات الكلي ، نه داروي خاصي مي خورم ، قد ١٧4 وزن ٨٩ ، سن ٢6 ممنون ميشم راهنمايي كنين. ( من ٨ ماه پيش يك مصدوميت شديد ورزشي از ناحيه پا داشتم و طَي دوران درمان و ريكاوري حدودا ١6 كيلو چاق شدم) مشاهده پاسخ دکتر
381
پروتز آلت

می خواهم طول آلتم از 12 سانت به 20 سانت افزایش پیدا کنه،با پروتز میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
382
انداز دستگاه‌تناسلی

سلام خسته نباشید،من 18سالمه و طول الت تناسلی من درحالت عادی 7سانت هست و در حالت آماده شده برای نزدیکی 12سانت و نسبتاقطر کم.
شخصا فکر میکنم این اندازه برای سن من کم باشه و این فکرم رو باخانواده درمیون نگذاشتم.. حالا میخواستم نظرطبی شمارو راجب این فکرم بپرسم ک ایا من از کوتاهی یا مشکل در الت تناسلی خودم برخوردار هستم یا اینکه خیر!
مشاهده پاسخ دکتر
383
عالت

یکی دو ماه میشه روی التم چند تا گوشته اضافی کوچیک دراومده.بدجور نگرانم کرده.راهی هست اونارو از بین ببرم؟و اینکه سایز التمم 10 سانته خیلی دوست دارم بزرگ شه.راهی هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
384
زگیل تناسلی

سلام روی آلت تناسلی من دونه های سفید رنگی دیده می شود خیلی نگرانم پا پول مروارید هم دارم چی کار کنم؟ به فرد دیگه ای منتقل نمی شه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
385
وجود دانه ی دردناک بر روی بیضه

سلام آقای دکتر.حدود چند روزی است که وجود یک دانه ی دردناک را بر روی بیضه ی سمت راستم احساس میکنم که این دانه در زیر پوست قرار دارد اما وقتی که این دانه در تماس با جایی نیست دردی ندارد.موقعیت این دانه وقتی ایستاده هستم در بالای بیضه ی من قرار دارد.آیا مورد خطرناکی است یا با استراحت برطرف میشود؟در صورتی که تشخیص یا احتمال بیماری خاصی را دادید خواهشمندم که مرا از این بیماری مطلع فرمایید.سن:۱۷ سال مشاهده پاسخ دکتر
386
تبخال تناسلی

من همسرم دچار تنخال تناسلی شده اند پزشک واسشون این آزمایش رو نوشتن میخواستم بدونم چطور آزمایشی هست.سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
387
قطع شدن آلت تناسلی

سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر .
متاسفانه 2 سال قبل در اثر یک سانحه رانندگی آلت تناسلی من قطع شد و پزشک نیز نتوانست پیوند بزند .
امروز خبری را در اینترنت خواندم مبنی بر این که یک عمل پیوند آلت ،در کشور آمریکا انجام شده است . و این عمل نیز موفقیت آمیز اعلام شده است . میخواستم بدانم آیا عمل پیوند آلت در ایران انجام میشود ؟؟ و اگر انجام میشود ، شما خودتان این عمل را انجام میدهید ؟؟ اگر هم انجام نمیشود من باید چه کار کنم ؟؟
پیشاپیش از پاسختون ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
388
افتادگی الت تناسلی

سلام اقای دکتر
30 ساله هستم و میخام ازدواج کنم اما مشکل افتادگی الت تناسلی دارم بطوری ک حتی درحالت نعوظ کامل بازهم الت از جای ک از بدن خارج میشه ب سمت پایینه الت پرخون میشه خود الت سفته اما اصلا حالت 90درجه قرار نمیگره البته باید فشار خیلی زیادی بیارم تا مقداری از حالت افتادگی دربیاد که اونم فقط چن ثانیه میتونم نگهش دارم تو این حالت اما حالت نشسته یا درازکش ک باشم بهتر میشه و راحت تر به زاویه 90درجه نزدیک میشه از نوجوانی این مشکل دارم و بعد بلوغ بیشتر شد مشکل قلبی یا تنفسی ندارم ولی چند ماهه مشکل پروستاتیت دارم با مصرف دارو میزان PSA رسیده به087 لطفا راهنمایی کنید نیاز ب عمل دارم برای الت یا با دارو حل میشه و اگه عمل نیازه با وجود پروستاتیت میتونم عمل کنم
ممنون میشم راهنمای کنید شرایط خیلی سختی رو دارم تجربه میکنم
مشاهده پاسخ دکتر
389
برجستگي ريز روي آلت تناسلي

باسلام
رو آلت تناسليم در حالت نعوض در قسمتي كه از پوست كه زير آلت هست و مجرا ادراري مي گذره يه چيز شبيه جوش ريز زير انگشم حس كردم كه بعد چند بار كه لمس كردن ديگر زير انگشتم حس نشد و نگران شدم اين ضايعه پوستي نبوده باشد كه محو شده.
مي خواستم بدونم با توجه به اينكه خيلي ريز بود و به نظر هم ضايعه پوستي بود ولي الان ديگر نه ديده مي شود نه لمس آيا جاي نگراني است و چه مي تونست باشه؟
البته در مكان هاي ديگر پوست آلت بنده هم در حالت نعوظ برجستگي هاي ريز پوستي قابل لمس دارد كه از كودكي هستن و به نظر نمياد غير طبيعي باشه.
اما اين موضوع كه عرض كردم از اين جهت بنده را نگران كرده كه ديگر قابل لمس نيست و نگرانم چيزي غير از ضايعه پوستي بوده باشد
ممنون مي شوم راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
390
فرورفتگی یا کوچکی آلت تناسلی کودک 5ساله

سلام.پسر 5 ساله ای دارم که بیشتر اوقات آلت تناسلیش به داخل فرو میره در حالت برآمده اندازه گرفتم سه و نیم سانتی متر بود لطفا میشه به من بگین آیا باید نگران باشم یا نه ؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
391
انحراف آلت تناسلی

باسلام,آقای دکتر من مشکل انحراف آلت تناسلی دارم و دیگه دارم از بابت این مشکل افسردگی میگیرم,میخواستم ببینم آیا میتوان درمان کرد ؟و اینکه بدونم آیا. نتیجه درمان 100درصد است یا 50 درصد؟ مشاهده پاسخ دکتر
392
در حالت عادي آلت سفت و جمع ميشود وحالت اويزان رو ندارد ، ولي در هنگام نعوظ مشكلي نيست، هيچ عفونتي هم ندارم ، فكر كنم سفتي و جمع شدن مانع از خونرساني ميشه اگر ميشه يه دارو معرفي كنيد كه مشكلم حل بشه

در حالت عادي آلت سفت و جمع ميشود وحالت اويزان رو ندارد ، ولي در هنگام نعوظ مشكلي نيست، هيچ عفونتي هم ندارم ، فكر كنم سفتي و جمع شدن مانع از خونرساني ميشه اگر ميشه يه دارو معرفي كنيد كه مشكلم حل بشه مشاهده پاسخ دکتر
393
درد بیضه

سلام دکتر خسته نباشید من 14 سالمه و به بلوغ رسیدم گاهی درد هایی در ناحیه بیضه ها احساس میکنم در حین این درد ها گاهی (که به ندرت پیش میاد) درد بسیار بسیار خفیف به الت تناسلی هم میزنه( در این شرایط الت تناسلیم‌ در حالت نعوظ است ) البته درکل درد ها شدید نیستن اما منو نگران کردن و چون خجالت میکشم سعی میکنم به پزشک مراجعه نکنم ضمنٱ علائم بلوغ کاملا طبیعیه و در معاینات ساده ای که در کتاب ها خوانده بودم برامدگی روی بیضه و یا چیزی نرم در کیسه بیضه حس نکردم.
لطفا بگید این درد ها طبیعیه؟
ایا‌ بیماری ای دارم؟نام بیماری چیست؟
راه درمان چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
394
ادم لنفاوی آلت تناسلی

آقای دکتر، ممنون به خاطر راهنمایی و تشخیصتون
دیروز پیغام دادم، شما بیماری منو ادم لنفاوی به علت خودارضایی طولانی تشخیص دادین، می خواستم بدونم علاوه بر ترک این عادت ناپسند آیا راهی برای درمان وجود داره که بتونم انجام بدم، ممنون از محبتتون
مشاهده پاسخ دکتر
395
مشکل عدم نعوذ

با سلام جناب دکتر . بنده دچار اختلال نعوذ هستم
١. نعوذ صبحگاهی دارم هر روز نه ولی بعضی اوقات دارم . با اینکه نعوذ صبحگاهی دارم احتمال داره مشکل من جسمی باشه ؟؟؟
٢ . من سابقه تعویض دریچه ریوی دارم ایا این بیماری میتونه علت این اختلال باشه
٣ من دچار کجی الت هستم ولی هیچ پلاکی رو ان حس نمیکنم با توجه به اینکه با مصرف ویاگرا نعوذ خوبی دارم احتمال داره دچار بیماری پیرونی باشم؟؟؟
4. من وقتی ویاگرا 5٠ مصرف میکنم برا بار اول همه چی عالیه ولی واسه بار دوم حدودا بعدا پنج دقیقه بعد از انزلال بخوام سکس کنم ارکشن صورت میگیره ولی بعضی وقتا شقیق از دست میره
5 . من قرص ها ویاگرا رو در دمای بالا 4٠ درجه نگهداری میکردم احتمال داره کارایی ان پایین اومده باشه
6. ایا مکمل پیکنوژنول و ال ارژنین یا ال سیترولین می تونند گزینه خوبی باشن؟؟؟ اگه اره این مکمل هل مخصوصا پیکنوژنول و ال سیترولین رو چه جور میشه گیر اورد
٧ . تو یه سایت خارجی خوندم که یه درمان با سلول های بنیادی پیدا شده ایا تو ایران این درمان وجود داره؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
396
کجی الت

سلام دکتر خسته نباشی دکتر جان من دو ماه پیش جراحی کجی الت انجام داده بودم کجی رو به پایبن داشتم بعد از دو ماه نعوظ مثل عکس اولی شد و کمی به سمت چپ انحراف پیدا کرده بود و همراه با درد جزئی بود بعد از چند روز که دوباره نعوظ داشتم با کوچکترین تکون الت در حالت نعوظ صدای تق شنیدم و بعد از یک دقیقه نعوظ از دست دادم بعد از اون دو سه بار باز موقع نعوظ قوی و یا تکون جزئی صدای تق شنیدم و نعوظ از دست دادم بعضی وقتها تو بعضی قسمتهای الت احساس سوزش خفیف دارم درد ندارم الان نعوظم مثل عکس دومی شده دکترم تا یک ماه نیست ایا خطرناکه و اورژانسیه و یا عود کرده و نیاز به عمل مجدد دارم اگه احتیاج به عمل مجدد داشته باشم چه عوارضی داره الان باید چکار کنم منو یه راهنمایی کنید که چکار کنم خیلی فکرم رو درگیر کرده
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
397
مشکل نعوظ آلت

باسلام, من 28 سالمه.
من مدت چند ماه مشکل نعوظ کامال دارم متاسفانه.مشکل فشار خون بالا دارم و خودارضایی زیاد.
حدود 3 ماه پیش هم فقط 3دبار قرص ویاگرا و یک عدد قرص ایرانی مصرف کردم برای نعوظ کامل که کلا باعث سردرد و بالا رفتن فشارم بصورت غیر نرمال میشد.خواستم بدونم بدلیل استفاده ازین قرص هاست این مشکلم و اینکه حل خواهد شد یا نه? یا اینکه اصلا من نیاز به رفتن پیش متخصص روو دارم و مشکل با تجویز دارو حل خواهد شد???
مشاهده پاسخ دکتر
398
متورم شدن آلت تناسلی

سلام اقای دکتر
26 سالمه، در قسمت بین کلاهک آلت تناسلی و ختنه گاهم به علت خودارضایی توده نرم برجسته و بدون درد بوجود اومده، که شکل نافرمی به آلت تناسلیم داده، همچنین آلت تناسلیم در حالت خوابیده بعد از نعوظ به صورت متورم و پف کرده میشه که بعد حدود یک یا دو ساعت خوب میشه، می خواستم بدونم آیا درمانی وجود داره، ممنون از محبتتون
مشاهده پاسخ دکتر
399
قرمزی روی ختنه گاه

با سلام
من به تازگی متوجه شدم لکه های قرمزی روی ختنه گاه و زیر آن به وجود آمده و من رو نگران کرده. میخواستم ازتون بخوام نظرتون رو موردش بدید.
ضمنا روی نوک آلتم هم برای مدت طولانی ای هست که یه لکه ی سفید خیلی کم رنگ ظاهر شده.
مشاهده پاسخ دکتر
400
کوچکی آلت و بیضه و خال روی آلت و مشکلات دیگر

سلام آقا دکتر
من 26 سالمه
دکتر لطفا مورد های زیرو مطالعه کنید و بفرمایید من مشکل از لحاظ جنسی دارم یا نه و آیا میتوانم بیکر ازدواج باشم؟
1-آلت تناسلی دوازده سانت در حالت نعوظ و همچنین بسیار نازک.
2-احساس میکنم بیضه هام هم کوچیده.
3-آلت تناسلی در حالت شل و همچنین بیضه ها به قدری کوچیده که اعتماد به نفس برای من در کار و زندگی باقی نگذاشته. اصلا دستگاه تناسلی من هیچ نمودی از روی شلوار نداری.
4-بیضه های من در کلیه اوقات به صورت. آویزان در کیسه بیضه هستند و به ندرت منقبض میشود.
5-روی پوست آلت و کیسه بیضه خال های قهوه ای و بعضا مشکی بصورت پراکنده بوجود آمده است.
6-نزدیک ختنه گاه روی پوست آلت یک برجستگی کوچک گل کلم شکل وجود دارد.
7-تا حالا در خواب محتلم نشده ام.
مشاهده پاسخ دکتر
401
بیضه

سلام خسته نباشید اندازه بیضه چقر باشه میشه گفت کوچیکه و نیاز به دکتر داره لطفا با مثال اندازه رو توضیح بدید اگه میشه چون تو تلوزیون میگفت مثلا نصف تخمه مرغ باشه کوچیکه. و ایا کوچک بودن بیضه تو زود انزالی تاثییر داره .خیلی متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
402
آلت تناسلی

سلام دکتر شبتون بخیر
سی و.پنج سال سن دارم,چهار سال میشه که مشکل نعوظ آلت تناسلی دارم,وقت نزدیکی نعوظم ضعیفه اما تا دخول انجام بشه نعوظم قوی و.خوب میشه ولی تا بخوام تغییر زاویه انجام بدم نعوظم شل میشه,هر جور آزمایش و سونوگرافی هم دادم گفتن مشکلی نداری,بعضی وقتا سمت راست بعضی وقتا هم سمت چپ بیضم تیر میکشه,هنگامی که قرص ارکتو100 استفاده میکنم نعوظم خوبه با این توصیفات جناب دکتر آیا 1ـمن نشت وریدی دارم
اگه دارم چجور با مصرف قرص شرایطم بهتر میشه؟ 2ـاگه هم ندارم پس مشکل من چیه
3ـ علت نشت وریدی چیه و چرا بوجود میاد؟
4ـآگر نشت وریدی هست چرا من قبلا مشکل نداشتم و این چند سال اخیر بوجود اومده،
مشاهده پاسخ دکتر
403
دانه سفید زیر کلاهک آلت تناسلی

سلام خسته نباشید آقای دکتر.آقای دکتر من زیر التم در محل ختنه گاه یه سری دانه وجود داره که نمیدونم تازه بوجود آمده یا از قبل هستش و اینکه یک حالت برجستگی پوستی هم داره آلتم که منو ترسونده نمیدونم در اثر بد ختنه شدنه یا بیماری هستش.عکسشونم براتون ارسال میکنم.با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
404
الت تناسلي

كوچك بودن الت مردانه مشاهده پاسخ دکتر
405
تورم پوست ختنه گاه در هنگام ارضا

سلام جناب دکتر,
حدود 2 هفته هستش که موقع استمناء, در هنگام ارضا شدن متوجه میشم که قسمت پوست ختنه گاهم متورم میشه و از یک طرف باد میکنه, ولی نه درد داره نه خونریزی نه چیزه دیگه ای و در حالت عادی هیچ اثری از این تورم نیست و فقط در هنگام ارضا شدن این تورم ایجاد میشه, خواهش میکنم راهنماییم کنید که دلیل چیه و چه کاری باید انجام بدم تا این مشکل برطرف بشه,
خیلی ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
406
پوست

سلام و خسته نباشید من پوست آلتم خیلی ضعیفه یا زود زخم میشه یا جوش میزنه کلا زود واکنش نشون میده میخواستم ببینم راهی هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
408
نقطه تیره روی کلاهک آلت تناسلی

سلام خسته نباشید بنده یک پسر 18 ساله هستم. مدت هاست روی کلاهک آلت تناسلی خود یک چیز کوچک نقطه مانند براق که شبیه خون مردگی است دارم میخواستم بدونم که آیا چیز خطرناکی نیست؟ و نیاز به درمان داره یا نه؟ چون یکمی برام سخت است به دکتر مراجعه کنم و این را هم اضافه کنم که موقع تحریک جنسی که کلاهک‌ آلت بزرگتر میشه یکمی واضح تر دیده میشه مشاهده پاسخ دکتر
409
عفونت بیضه راست

1هفته پیش در شرایط نامسب اقدام به عمل جنسی کرده و 2بار جلوی انزال را گرفتم بیضه سمت راست ورم و درد شدید پیدا کرده و طرف مقابل هم به پزشک مراجعه کرده عفونت واژینال ندارد و پزشک من با سونوگرافی تشخیص بیماری اپیدیدیم را داده تشخیص شما چه میباشد مشاهده پاسخ دکتر
410
کجی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر طاعات و عبادات قبول
من 25 ساله مجرد هستم
آلت تناسلی من رو به پایین کج هست و از ته الت به سمت چپ انحراف دارد( یه خورده حالت چرخش داره .)(ازبچگی همین جور بوده). از نظر ظاهری خیلی بدشکل است مخصوصا از جلو نمای خوبی ندارد واین مرا خیلی عذاب میده. لطفا راهنمایی کنید .از لحاظ روحی خیلی بهم ریختم. عکس میفرستم . باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
411
کجی آلت و پرده دار بودن آلت و سوراخ مجرای ادرار زیر حشفه

با عرض سلام، من 35 ساله از یزد هستم، کجی آلت به سمت پایین دارم، همچنین آلتم پرده دار و خروجی مجرای ادرار زیر حشفه هست و بد شکلی ختنه دارم، بخاطر همین تابحال ازدواج نکرده ام و خجالت میکشم. جه باید بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید، قبلا همین سوال را پرسیده بودم فرموده بودید عکس ارسال کنم که سه عکس از کجی آلت و پرده دار بودن آلت و سوراخ مجرای ادرار ارسال شد، لطفا بفرمایید هزینه عمل موارد فوق با بیمه تامین اجتماعی و یا بیمه تکمیلی ایران تحت پوشش بنیاد جانبازان تقریبا چقدره؟ و مراقبت های بعد از عمل به چه صورت هست؟ کارگر کارخانه هستم آیا میتونم 2 تا 3 روز بعد از عمل سر کارم بروم؟ مشاهده پاسخ دکتر
412
خشک شدن بالای الت تناسلی به صورت زخم سفید رنگ

قسمت بالایی آلت تناسلی به صورت زخم سفید و در بعضی مواقع صورتی رنگ. زمانی که سفید هستش به صورت پوست خشک جدا میشود. دلیل چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
413
قیمت و زمان جراحی

میخواستم اندازه طول الت و قطرشو زیاد کنم تزریق ژل یا جراحی .چقدر زمان میبره و چقدر هزینشه با تشکر؟ مشاهده پاسخ دکتر
414
سفیدک و خارش الت

با سلام حدود ۲ماهی میشود که وی بدنهو آلت شاهد لکه علی سفید می‌باشم مربوط به چیست و چگونه درمان میشود مشاهده پاسخ دکتر
415
الت تناسلی

سلام دکتر 27 سال سن دارم الت تناسلی و بیضه هام کوچیک هستن و التم مقداری انحراف داره وقتی هم سردم میشه یا کار سنگین میکنم التم میره داخل .عکس براتون میفرستم ببینید آیا با این شرایط میشه ازدواج کرد.
میخواستم قبل از مراجعه به دکتر نظر شما رو بدونم خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
416
آلت تناسلی

سلام و خسته نباشید
آقای دکتر دو هفته پیش در خواب احساس کردم فشار زیادی به آلتم وارد شد ولی دردی نداشت. اما الان احساس می کنم بافت آلت (زیر پوست) در یک طرف آلتم شکسته شده و حتی تیکه هایی زیر پوست هست و هنگام نعوذ کاملا این خوردگی و شکستگی قایل لمس هست. ولی درد نداره. ممنون میشم کمک کنید.خیلی نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
417
کوچکی آلت

سلام
من آلتم در حالت شل خیلی کوچیکه ود حالت نعوظ نزدیک به 12 سانت...چیکار کنم که بزرگتر بشه زیادم کلفت نیست
مشاهده پاسخ دکتر
418
درخواست راهنمایی

آلت من به سمت پایین کج میباشد آیا راه درمانی دارد مشاهده پاسخ دکتر
419
تورم

سلام دور آلتم و در محل ختنه گاه تورم وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
420
ایمپلنت برای نعوظ وسفتی

ضمن عرض سلام وخسته نباشید
ترنس اف تو ام هستم عمل آلت رو انجام دادم ومیخوام برای سفتی آلتم هنگام سکس ایمپلنت یا پروتز گذاری انجام بدم البته پروتزی که انتهاش متصل به استخوانه آنه باشه میخواستم بدونم شما انجام میدید که من از شهرستان مزاحمتون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
421
زخم یا جوش کیسه بیضه

با سلام
مدتی است زیر کیسه بیضه من چیزی شبیه جوش زیرپوستی ایجاد شده و معمولا به شدت خارش دارد
وقتی بادست لمسش میکنم سفت شده
این چی میتونه باشه و برای درمانش باید چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
422
مشکل حفظ نعوذ

سلام
وقت بخیر
جسارتا بنده مشکل حفظ نعوذ دارم
در هیچ کدوم از قسمت های فعالیت جنسی مشکلی ندارم غیر از حفظ نعوذ

ینی براگیختگی اتفاق میفته به طور کامل ولی کمتر از 1 دقیقه از بین میره

لطفا راهنمایی بفرمایید .
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
423
درمانی

سلام مدت 2ساله که روی نوک آلتم لکه های صورتی رنگ به اندازه های کوچک ایجادشده مشاهده پاسخ دکتر
424
الت تناسلی

حدود دوسال است مشکل نعوذ دارم مشاهده پاسخ دکتر
425
خارش(سوزش خیلی کم) سر آلت

سر آلت در قسمت پایینی سوراخ, دو طی دو سه روز دچار خارش می‌شد. از طرفی ترشحات بی وقفه اما خیلی کم ایجاد شده که باعث چسبیدن سر آلت به شورت می شود. و جدا کردن شورت از آلت هم خارش را تشدید می‌کند. در ظاهر آلت تغییر محسوسی اتفاق نیفتاده است.
می خواستم بدونم مشکل از کجاست. یه عده گفتن ممکنه از خشکی پوست آلت باشه که باعث اصطکاک با شورت می شه و در نتیجه ترشح ایجاد میشه و باقی ماجرا...
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
426
کجی آلت به سمت پایین و پرده دار بودن آلت و سوراخ مجرای ادرار زیر حشفه

با عرض سلام, من 35 ساله از یزد هستم, کجی آلت به سمت پایین دارم، همچنین آلتم پرده دار و خروجی مجرای ادرار زیر حشفه هست و بد شکلی ختنه، بخاطر همین تابحال ازدواج نکرده ام و خجالت میکشم. جه باید بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید, ضمنا هزینه عمل موارد فوق با بیمه تامین اجتماعی و یا بیمه تکمیلی ایران تحت پوشش بنیاد جانبازان تقریبا چقدره؟ و مراقبت های بعد از عمل به چه صورت هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
427
پرده آلت تناسلی

درود بر‌شما
حدفاصل بیضه و آلت تناسلی من،از زیر پوست اضافه ای دارد که طی تحقیق های اینترنتی متوجه شدم به آن پرده آلت تناسلی میگویند
زمان نزدیکی این مشکل باعث عدم دخول کامل و ایجاد مزاحمت برای استفاده از کاندوم میشود
آیا نیاز به جراحی دارم؟
مشاهده پاسخ دکتر
428
آلت تناسلی

سلام چند روز پیش در اثر شوخی با دوستان آلت تناسلی بنده دچار فشار شد و دچار انحراف شده است آیا این انحراف جدی است ؟ درضمن بعضی وقت ها که نعوظ می کند و بعضی وقت ها در حالت عادی نیز درد خفیفی را حس می کنم آیا نیاز به پیگیری و درمان دارد یا ؟: مشاهده پاسخ دکتر
429
زخم

زخم روی گلندس پنیس .. اول زخم بود الان مثل تاول سوختگیه ...10 روز قبل یک مرتبه متوجه شدم . فکر میکردم در اثر سایش شلوار جدیده س .عکس دارم مشاهده پاسخ دکتر
430
تورم سمت راست آلت

سلام دکتر.بر اثر فشاری که در خواب به آلت سیخم اومده یه سفت شدگی در انتهای آن بالا سمت راست بوجود امده انگار یه رگ حدود چهار سانت به سمت شکمم ادامه داره و درحالت نعوذ سمت راست آلتم از ابتدا تا سر آلت در موازات ان متورم میشه بهقطر حدود یک سانت و فقط دست زدنی درد داره حالت عادی گاهی درد مقطعی داره.ببخش میشه راهنماییم کنید.خجالتیم مشاهده پاسخ دکتر
431
مراقبت بعد از جراحی کجی الت تناسلی

سلام اقای دکتر بنده 2 ماه پیش تو اصفحان عمل کجی مادر زادی انجام دادم بعد از عمل دکتر قرصهای آلپرازولام شبی یک عدد و کتوکونازول روزی سه عدد و سیپروفلوکساسین 500 روزی دو عدد و 5 عدد امپول کوریونیک گونادوتروفین 5000 واحد هفته ای یک عدد تجویز کردند برای دوماه الان بعد از دو ماه برای معاینه مطبشون رفتن میگن دکترتون نیستن یک ماه دیگه میاد بنظر شما من این دارو ها رو ادامه بدم یا قطع کنم یا دارو دیگه ای مصرف کنم؟
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
432
درمان کوتاهی و انحراف آلت

درمان کوتاهی و انحراف آلت مشاهده پاسخ دکتر
433
من آلتمم کوچیکه به نظرم متاهل هستم 26ساله قد 178وزن 90

نحوه تشخیص آلت تناسلی پرده دار چطوریه؟واینکه آیا این مشکل در کوتاهی طول آلت تاثیر داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
434
تورم اطراف ختنه گاه

سلام خسته نباشید اقای دکتر
متورم شدن محل ختنه گاه زیر کلاهک به اندازه یه بیضی کوچک.مثل ی توده زیر پوستی میمونه
یا هم عروق خونی متورم شده بدونه درده .خواستم علت ودرمانسو بدونم بسیار نگرانم .مرسی لطف میکنید
مشاهده پاسخ دکتر
435
دانه زیر پوستی سر آلت تناسلی

سلام، بنده پسری 18 ساله هستم که از 9 یا 10 سالگی بر روی سر آلت تناسلی ام دانه ای با سر سیاه رنگی داشتم که اون دانه رو هر چند وقتی در می آوردم و بعد از مدتی دوباره ظاهر میشد (درد نداشت) و همین روند ادامه داشت تا اینکه رسیدم به 15 سال اینا که دیگه سر سیاه رنگ دانه رو که در آوردم دیگه به مرور زمان اون دانه کوچکتر شد و سر سیاه رنگ دیگه بیرون نیامد ... و حالا هم زیر پوست سر آلت تناسلی هنوز آثارش باقی مانده ... هیچ وقت به دکتر مراجعه نکردم بابت این موضوع ... اگه میشه لطف کنید بفرمایید که این چی هست و راه از بین بردن آثار زیر پوستی اش که در عکس نمایان است، چیست ؟! متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
436
علتش چیه این مورد

سلام اقای دکتر من التم پوست پوست شده وبعد استمنا سوزش داره قرمز میشه یه سری لکه قهوه ای سیاه هم روش ایجاد شده پماد کلوتریمازول وتریامیسیلون استفاده کردم بهتر شد قرص افلوکساسین هم میخورم تاثیر داشته ومحلول هیدروکلیریک 80 درصد هم استفاده کردم نتیجه داد فقط الان میسوزه وپوست التم چروکیده شده مشاهده پاسخ دکتر
437
جوش روی الت

با سلام
من بیمار شما هستم که زگیل تناسلی داشتم و با لطف شما درمان شدم و 1 سال که زگیلی ندارم
الان زیر الت تناسلیم 1جوش زده شده
2 بار یکی از جوش ها رو ترکاندم که چرک بیرون زد ولی تقریبا 1 هفتس که جوش خوب نشده و قرمز شده حس میکنم کنارش جوش های دیگری داره زده میشه
ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
438
سوال در مورد الت وبیضه

سلام.خسته نباشید.من طول الت تناسلیم در حالت نعوظ 125است از استخوان عانه...ومحیط105.حجم منی3تا35-اندازه بیضه هام حدودا21سانتی متر در36تقریبا....در طول روز اندازه بیضم بزرگ وکوچیک میشه احساس میکنم.ایا ممکنه؟مشکل کجاس.بعضی مواقع درد کمی در بیضه احساس میکنم.ایا در سایز الت وموارد دیگر مشکل دارم؟برای ازدواج مشکلی نیست؟سنم25ساله مشاهده پاسخ دکتر
439
الت تناسلی

سلام من پارسال یکی دو بار ژل حجیم کننده به التم مالیدم خیلی کم الان التم در حالت نعوظ یه جاش دست میزنم یه چیز مثه یه نخود سفت زیر پوست التم احساس میکنم فقط در حالت نعوظ میتونم حس کنم میخواسم ببینم چیه مال همون ژلاس خطرناکه ؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
440
آلت تناسلی

باسلام پسرمن نارس وبامشکل هیپوسپادیاس بدنیا امد وازهمان ابتدت متوجه مشکلش شدیم وبرای درمان تحت نظر دکتر ارشدی بودن وسوراخ آلتش درزیربیضه بود درسن 4سالگی توسط دکتر ارشدی عمل شد ودکتر ارشدی خیلی ازعمل راصی بود ولی سوراخ را یه کم پایین تر ازشیار اصلی گذاشته اند ودکتر ارشدی گفتند که درسن 18 سالگی یک عمل زیبایی ممکن است نیاز داشته باشد حالا سوال بنده این است پسر من الآن 9ساله است وبیشتر اوقات دور آلتش ازبیخ آلت عرق سوز می شود علت چیست. 2 _آیا پسر من درآینده میتواند ازدواج کند مشکل جنسی ندارد باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
441
اختلال در خروجي الت تناسلي

باسلام و خسته نباشيد
قسمت خروجي الت تناسلي من از قسمت زير الت ميباشد و به دليل اشتباه در ختنه در دوران كودكي اتفاق افتاده و هنگام ادرار و ارضاء شدن در رابطا جنسي به سختي صورت ميگيرد و باعث زود انزالي نيز ميشوم ايا امكان درمان و جراحي وجود دارد با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
442
جراحی طول الت

درباره عمل جراحی هزینه و عوارض احتمالی مشاهده پاسخ دکتر
443
الت تناسلي

اقاي دكتر من چند روزه احساس ميكنم قسمت زير التم حالت لرزش خيلي ريز داره. دقيقا مشابه ويبره موبايل كه در جيب باشه. اول متوجه نميشدم فكر ميكردم موبايله. بعد ديدم اصلا موبايلي نيست. دقيقا مثل ويبره منظم انحام ميشه. بعد هم قطع ميشه. دوروزه اينجوريم. و روزي 4 يا 5 بار ميشم. مشاهده پاسخ دکتر
444
انحنای آلت تناسلی

سلام
وقتتون بخیر
ایام ماه مبارک بدرود دکتر محترم
ممنون از فرصتی قرار دادین
تو سایتتون آشنا شدم ، مشکل کج بودن الت مقاله هایی رو خوندم
بنده الان 22 سالمه ،اون جور ک از مقاله فهمیدم انحنایی دارم و جزو استثناهاس
میخواستم اگ بشه ببنین و نظرتونو بفرمایین
انشالا لازم بعمل نباشه چون واقعا نمیدونم چ بلایی بیاد سرم و اصن واقعا از عمل میترسم با این ک خداروشکر تا حالا نرفتم ولی برا این موضوع اگ خییلی واجبه بفرمایین ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
445
برآمدگی روی لبه ی خارجی آلت تناسلی زنان

باعرض سلام و خسته نباشید . من دختری 23 ساله هستم . حدود 4 سال هست که هر 2 ماه یکبار یا هر ماه ، بر روی لبه های خارجی آلت تناسلی ، برآمدگی هایی (به اندازه ی عدس) به تعداد 1 یا 2 به وجود میاد . این برامدگی ها ، غالبا یا همرنگ لبه های خارجی(همان صورتی مانند)، ویا همرنگ لبه های خارجی هستند ولی نوک آنها قرمز پررنگ ویا دارای نوک مشکی رنگ هستند . در هنگام نشستن تا شعاعی از این برامدگی ها درد میگیرد . ولی در عرض 2 یا 3 روز تماما از بین میروند و کاملا خوب میشوند . یکبار هم بلافاصله بعد از استفاده از تیزبر به وجود آمدند ... میخواستم دلیل ظاهر شدن این برامدگی ها رو بدونم واینکه ایا خطرناک هستند یا خیر و چه درمانی دارند . با تشکر از شما دکتر گرامی مشاهده پاسخ دکتر
446
خارش اطراف بیضه

با سلام
حدود 3هفته است که احساس خارش در ناحیه اطراف بیضه ها به سمت کشاله ران دارم. پوست این ناحیه قرمز شده و در مرز ها به رنگ سفید و فلسی مانند درامده است. آیا درمان ساده و دم دستی برای آن وجود دارد و اگر وجود دارد چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
447
الت تناسلی

جناب دکترالتم تقریبا12سال پیش تومدرسه داشتم بامیزبازی میکردم ومیزرابلندکردم که محکم بکوبم تاصدابیاد بعدکه بالابردمش وکوبیدم التم رفته بودسرمیزومن نمیدونستم ومحکم زدسرالتم طوری که نفسم کلا قطع شد والتم بادکردوسیاه وکبود وخونی شد وفکرکنم دیگه همون ضربه نزاشت بزرگ بشه والان کوچکه بقران.. وعکسهایی که فرستادم ازالتم خوابیده نیست نیمه راست هست ..راست شدش ازاین فقط یه کم بزرگتره...خواهشا کمکم کنید فقط یه کم هم بزرگتربشه خوبه...بقران توعکس اینجوربزرگ بنظرمیرسه وگرنه خیلی کوچکه کمکم کنید لطفا خودتون خواهشا...اگه هم کمکم نمیکنیدیه دکتری که حتما کمکم کنه وبتونه جراحیم کنه بهم معرفی کنید...وایالارجرباکس یاوکیوم نمیتونه بزرگش کنه؟کمکم کنیدجوانی 26 ساله ام ثواب داره بقران نامزدم به همین خاطرازم جداشد مشاهده پاسخ دکتر
448
الت تناسلی پرده دار

سلام اقای دکتر وقتتون بخیر من 25 سالمه طول التم 12 الی 13سانت در حالت نعوظه من الان متوجه شدم که الت تناسلیم پرده داره میخواستم اصلاح التم با جراحی چجوریه یعنی جراحی چقدر طول میکشه و طول درمانش چقدره (این عمل عوارضی داره یا نه )و ایا باید مدتی رو پس از عمل بستری بود.چون نمیخوام کسی متوجه بشه. وایا این عمل رو ارولوژیست انجام میده یا جراح پلاستیک و اینکه هزینه این عمل حدودا چقدر در میاد؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
449
آلت تناسلی

با سلام.آقای دکتر سایز آلت تناسلی بنده در حالت نعوذ 12 سانته.خواستم بدونم میشه به 16 برسه.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
450
ناتوانی در حفظ نعوظ

سلام.جوانی 22 ساله هستم ک ب تازگی ازدواج کردم و مشکل نعوظ در هنگام رابطه جنسی دارم.نعوظ صبحگاهی دارم ولی در حین رابطه ب مشکل بر میخورم.شما گفتید ک اغلب عامل روانی داره و به تدریج برطرف میشه.میخواستم اگه میشه یه مشاور به من معرفی کنید تا برم پیشش و ازش کمک بگیرم.به نظر شما لازم هس که به شما هم مراجعه کنم و تست های پزشکی صورت بگیره.چون من قبل از ازدواج مشکلی در نعوظ نداشتم.لطفا کمک کنید چون من واقعا نگران این موضوع هستم.ممنون. مشاهده پاسخ دکتر
451
الت تناسلی

الت تناسلی کوچک دارم چگونه میشود اندازه وسایز انرا افزایش داد بنده متاهل ودارای دو فرزند هستم ولی همیشه از کوچک بودن الت راضی نبودم ناگفته نماند بنده در سن 7سالگی ختنه کردم ودر بچگی حلقه در الت را با دست خوددراوردم وپوست سر الت جم شده ویه شکل خیلی بدی داره
لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه میتوان الت خودرا چند سانتی بزرگتر کنم
مشاهده پاسخ دکتر
452
الت تناسلی

من التم کوچک هست بخصوص درحالت خوابیده طوری که حتی روم نمیشه جلوکسی باشرت بشم ومیخام هرجوریه بزرگش کنم خواهشا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
453
گوشت اضافه

گوشت اضافه زیر پوست بدنه بالایی آلت مشاهده پاسخ دکتر
455
نعوظ ناقص

سلام جناب آقای دکتر جباری. من مدتی است که دچار نعوظ ناقص شده ام یعنی در حین رابطه نعوظ را از دست می دهم از داروی سیالیس استفاده کردم و بسته اول جواب عالی داد اما بسته دوم را که تهیه کردم هیچ گونه اثری نداشت حتی عوارض جانبی مثل درد لگنی که در مصرف بسته اول مشاهده کردم را نداشت. سوال من اینست که 1-ممکن است در اثر مصرف مداوم سیالیس در بدن تحمل ایجاد شود؟ یا اینکه بسته دوم تقلبی بوده است؟ البته ظاهر هر دو بسته کاملا مشابه بود. 2- چند بار در هفته میتوان از این دارو استفاده کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
456
مشكل نعوظ و همچنين استرس

‎سلام آقاي دكتر
‎وقتتون بخير
‎سوالمو مطرح ميكنم اكه نياز بود حضوري مزاحمتون ميشم
‎ممنون
‎من ٣5 سالمه و 6 ساله ك ازدواج كردم
‎تا ٣ سال پيش مشكل داشتم تو سكس.
‎مشكل شل شدن آلت و زودانزالي.
‎البته اينو بگم ك نسبت ب سايز آلتم هم از خيلي خيلي وقت ناراضي بودم. طوريكه تو دانشگاه ٢ بار دكتر رفتم و اونا گفتن مسكلي نيست.
‎٣ سال ك دكتر ارولوژيست ميرم تزريق پاپاورين دارم و قرص تادافيل ١٠ هم بهم داده.
‎هم مشكل زودانزاليم از اون موقع بهتر شده و هم سكس
ولي هنوز مشكل وجود داره و از بين نرفته بطور متناوب وجود داره و خيلي اذيتم ميكنه.
‎اما مشكلي ك هست اينه ك استرسم هيچ وقت از بين
‎نرفته، انگار هميشه منتظرم تو اون زمان خاص سكس داشته باشم.
‎ما بطور متوسط هفته اي ٣ بار سكس داريم تو شرايطزعادي .
‎اما استرس ك مياد سراغم خيلي اذيت ميشم و زندگي رو سخت ميكنه كلن و سكس رو ك سخت تر.
‎انگار ي چيزي ميچسبه ب گلوم.
‎اين رو هم بگم ك اگه استرس نباشه ، مث زمان پريودي خانمم ، يسره ميل دارم و در طول روز هم دجار نعوظ ميسم حتي.
‎اما روز اول بعد پريودي استرس شديد ميگيرم.
‎الانم ك داريم براي بچه دار شدن اقدام ميكنيم استرس شديدتره.
‎دكتر بهم قرص تقويتي داده، تو طول روز نعوظ دارم اما ي شب درميون ك بايدداقدام كنم استرس ميگيرم.
كلن استرس هم رو نعوظم اثر ميزاره
هم رو انزال زودرس
هم ميلم كم ميكنه
و اينكه اصلن نميتونم نعوظ رو حفظ كنم يا ب نعوظ برسم
نميدونم بايد چ كنم.
ايا دكترم رو عوض كنم؟
ي دكتر روانشناس ميرم
گفته بيا دروره پرورش عزت نفس
و
اصول تفكر
مشكلت حل ميشه.
گفته تو ذهنت خيلي فكر ميكنه.
نصف دوره عزت نفس رو رفتم ولي احساس نميكنم ك فايده داشته.
آيا دوره رو ادامه بدم؟
در ضمن من و همسرم هيچ مشكلي تو زندگي باهم نداريم جز همين مورد ك ديگه خيلي اذيتمون ميكنه
مشاهده پاسخ دکتر
457
زخم

زخم شديد روى الت تناسلى زخم هاى لكه ايى مشاهده پاسخ دکتر
458
بیماری پوستی در ختنه گاه

عذرخواهی می کنم بنده یکی دو ماهی هست روی ختنه گاه یه حالتی بیضی شکل پوستم دچار یه بیماری شده که نگران کننده به نظر می رسه اگه جسارت نباشه می تونم عکس بگیرم و براتون بفرستم ؟ سپاسگزارم از محبتتون مشاهده پاسخ دکتر
459
انحراف آلت

سلام من انحراف آلت داشتم (در حدود 20 درجه به سمت چپ) و در اسفند 95 عمل جراحی کردم الان بعد از 3 ماه دوباره انحراف برگشته الان باید چیکار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
460
ضایعات خال مانند روی پوست بیضه

ا سلام
از حدود 3 سال قبل روی پوست بیضه بنده تعدادی ضایعات خال مانند وجود دارد که غالباً بسیار کوچک و به رنگ قرمز تیره هستند و یکی دوتا هم طی دو سه سال گذشته کمی بزرگتر و متورم تر شده و زنگی کمی تیره تر دارند. این ضایعات تا حدود زیادی شبیه به متورم شدن عروق خونی پوست هستند. همچنین این ضایعات هیچ درد و خارشی نداشته و به لحاظ بافت هم می توان گفت بافت نرمی داشته و مثل کیسه های حاوی مایع به نظر می رسند. لازم به ذکر است که با کمی دقت می توان دید که حاشیه ضایعات بزرگتر هم رنگی روشن تر به رنگ قرمز روشن دارند. البته قبلا با توجه به تصاویر قرار گرفته در وبسایت های مختلف و عکسهای پیوست این سؤال بنده احتمال آنژیوکراتوم را دادم ولی برای اطمینان بیشتر و در صورت نیاز اقدام مناسب مزاحم حضرتعالی شدم.
ممنون خواهم شد اگر تشخیص خود را در مورد این ضایعات و روش درمان آنها ارائه دهید.
عکس ها به پیوست ارسال می شود.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
461
ناتوانی در نعوظ

با سلام. جوانی 22 ساله هستم که به تازگی ازدواج کرده ام.آلت تناسلی من در هنگام رابطه جنسی با همسرم با تحریک همسرم به حالت نعوظ کامل نمیرسد و حتی برای وند ثاتیه ک همسرم از تحریک آلتم خودداری میکند نعوظ خود را از دست میدهد.ب همین خاطر دیگر نمیتوانم دخول را انجام دهم. میخواستم ببینم عامل روانی داره یا جسمی. قابل حل هست یا نه.لطفا کمک کنید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
462
الت جنسي

طول الت تناسلي من ١٢سانت هستم ميخام بدونم جند سانت ميشه بزرگترش كرد و هزينه عملش چقدر ميشه با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
463
ورم كردن الت تناسلى

با عرض سلام و خسته نباشيد اقاى دكتر ، من دو روز پيش تو شركت سركار بودم هوا هم فوق العاده گرم و شرجيه رفتم تو دفتر نشستم يهو حس كردم عضله پام گرفت و كم كم تب كردم و حالم بد شد رفتم دكتر سرم تقويتى نوشت برام اما ديشب رفتم حموم و ديدم گوشت قبل از كلاهك ورم كرده و كلاهك خيلى قرمز شده و اون منطقه كلا درد ميكنه الان (زير ناف و منطقه دور الت تناسلى) مشاهده پاسخ دکتر
464
حجم آلت

دکتر سلام من در خصوص حجم آلت میخوام بپرسم ایا راهی واسه حجم الت هست اگه نیست پس چرا تو داروخانه ها ژل حجم دهنده نبام ایموشن میفروشن ایا این ژل کارای دارد وسوال دوم اینکه قرص تادالافیل حجم دهنده هست یا برای زودانزالی استفاده میشه در کل این سوال میخوام بپرسم ایا ژل یا قرص واسه حجم دهنده الت وجود دارد بهم معرفی کنید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
465
آلت

سلام آقای دکتر جباری
سوال آلت تناسلی من پرده دار بود و پنهان میشد حدود چند سال پیش جراحی کردم نتیجه دلخواه من نبود و پیشنهاد دکتر این بود که افزایش سایز با جراحی انجام بدم و دادم ولی بی نتیجه بود موقع جراحی قبلی پوست زیادی از بیضه ها برداشته شده بود که در فصل های سرد واقعأ اذیت میشم و بیضه ها هم پنهان میشه موقع نعوظ هم خوب سفت نمیشه
یه سوال دیگه اینه که تو قسمت عانه چربی هست لاغر کردم وزن کم کردم ولی بی نتیجه بود با دست فشار میدم حدود دوسانت یا سه سانت آلت بیشتر میشه و موقع نفعوظ که با دست عانه رو فشار میدم به داخل آلت بزرگتر و سفت تر میشه

دکتر شما چه کمکی میتونید برای من انجام بدید تا از این وضعیت خلاص بشم لطفأ راهنمایی بفرمایید؟
چکار میشه کرد آیا با جراحی حل میشه یا با کشیدن چربی عانه آلت تناسلیم از حالت شلی و ظاهر کوچک در میاد ؟
هزینه جراحی چقدر هست ؟

باتشکر منتظر جواب شما
مشاهده پاسخ دکتر
466
کجیه الت تناسلی

الته تناسلیه من کج است خاستم ببینم درست میشه یانه،و اینکه کاملا به نقطه نعوظ نمیرسم مشاهده پاسخ دکتر
467
عدم نعوذ کامل

با سلام
اقای دکتر من 9 ماهی میشه که عروسی کردم و الان تقریبا 4 ماهی میشه که نعوذ کامل ندارم و التم سفتی لازم را نداره و بعد از مدتی به حالت عادی برمیگرده و همین امر باعث از بین رفتن میل جنسی و عدم تمایل به داشتن رابطه در من شده...چه راه درمانی پیشنهاد میکنین... برای مراجعه به پزشک نمیدانم به کدام دکتر و با چه تخصصی باید مراجعه کنم برای درمان مشکلم..
مشاهده پاسخ دکتر
468
تحریک نشدن آلت تناسلی

با سلام'خسته نباشید' یک سال ازدواج کردم'1 هفته هاست مشکل تحریکی الت جنسی دارم.'لطفا راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
469
درد نوك آلت

سلام
دكتر نوك آلت من بعد از ارضاشدن تا ٣-4 دقيقه خيلي درد ميكنه به حدي كه حتي نميتونم بهش اشاره بكنم
آزمايش اسپرم و كشت و ادرار هم دادم همه چيزم خوب بوده
چنتا دارو واسه ي عفونتو پروستات هم خوردم ولي فرقي نكرده
لطفا بگيد چي كار بايد بكنم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
470
بیماری پاپول

با سلام و احترام در خصوص بیماری پاپول خفیف که مبتلا هستم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
471
عدم نعوظ

حدود یک سال پیش از اسپری ویگا استفاده کردم برای انزال زودرس بعد اون قدرت نعوظ م کم شد و الان خیلی شدید شده که با خوردن سیالیت هم به زور به نعوظ می رسه آیا درمان داره بعد این که من دیابت هم درمان مشاهده پاسخ دکتر
472
ختنه در سن 3-4 سالکی

سلام جناب دکتر
اگر ختنه در سه چهار سالگی انجام شود آیا برای کودک مشکلی ایجاد میکند؟
آیا احتمال بروز تنگی مجرا ناشی از ختنه در سنهای پایین مانند دو سه ماهگی بیشتر است؟
آیا انجام ختنه در سنین سه چهر سالگی حتمن نیاز به بیهوشی دارد؟
ممنون میشوم پاسخ بدهید. با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
473
درد در ناحیه پایین شکم

احساس درد پایین شکم و بیضه در زمانی که از خواب بیدار میشم دارم. زمانی که ورزش میکنم به بیضه ها احساس میکنم فشار وارد میشه و درد احساس میکنم. زمانی که آلت تحریک میشه برخورد دست با بیضه ها باعث ایجاد درد میشه.
همچنین در حالت نعوظ هم مشکل دارم حالت نعوظ رو از دست میده سریع.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
474
الت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید.
ببخشید میخواستم بدونم برای کوچکی الت داروی mega RX به درد میخوره؟ سن مهمه؟ الت من 8 سانته از بچگی بزرگ نشده
مشاهده پاسخ دکتر
475
در مورد سایز الت و بیماری واریکوسل

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر
اینجانب جوانی ۲۳ ساله هستم که با کوچکی الت تناسلیم اعتماد به نفس خودم از دست دادم به طوری که الت من در حالت نعوذ ۱۲.۵سانتی متر و وقطر ان هم ۱۲سانتی متر است در حالی من دارای بیماری واریکوسل درجه ۲ هستم و همچنین دارای زودانزالی بسیار سریعی هستم،آیا میتوانم ازدواج کنم؟با مراجعه به پزشک گفتن که کیفیت اسپرمت فعلا خوب است و نیاز به عمل نیست آیا من قدرت باروری دارم؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
476
لکه کمرنگ روی کلاهک آلت

سلام آقای دکتر . جوانی 28 ساله هستم و مجرد ، حدود یکی دو سالی هست که یک لکه کمرنگ 4 میلیمتری کوچک که شبیه مثلث هم هست روی کلاهک آلت تناسلیم میدیدم ، الان احساس می کنم لکه کمی پر رنگ تر شده و کنارش یه لکه جدید در حال پیدایش هست ، لکه اولی و اصلی که البته هنوز هم کم رنگ هست حاشیه ای هم انگار داره که بصورت یک مثلث بزرگتر هست و احتمال میدم حاشیه ها هم بعدا پر رنگ تر بشوند و بصورت یک لکه بزرگتر در بیاد ، در ضمن لکه ها کاملا مسطح و پوستی هستن و هیچ گونه خارش و هیچ چیز دیگری ندارند .و رابطه جنسی پر خطری هم نداشتم . لطفا بفرمایید بیماری من چیست ؟ آیا نیاز به درمان دارد و از لحاظ سلامتی خطرناک هست یا خیر ؟ با تشکر خیلی زیاد از شما و سایت خوبتون مشاهده پاسخ دکتر
477
بیضه

سلام. آقای دکتر خسته نباشید. جناب دکتر من امروز دیدم که بیضه سمت راست من به حالت افقی قرار گرفته. البته دو سه بار در این چندسال اتفاق افتاد و خودش خوب شد بعد از یک روز . درد شدید همراه با تهوع ندارم ولی زیاد راه رفتم و کمی درد داره گاهی و روزه هم هستم. آیا این اتفاق مشکل ساز هست؟ با تشکر از شما مشاهده پاسخ دکتر
478
کوتاهی الت

سلام اقای دکتر,من طول التم 12 سانته و ازین بابت خیلی نگرانم حتی جرات ازدواج ندارم و بعش فکرم نمیکنم,همه جا دیدم ک میگن طبیعیه ولی من این فکرو نمیکنم,از چنتا متاهلم شنیدم ک میگن اندازه خیلی مهمه و عامل طلاقه,لطفا,خواهشا منو راهنمایی کنید,چکار کنم ک طول التم رشد کنه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
479
بیماری آلت تناسلی مردان

آقای دکتر اگه میشه لطف کنید بگید این علائم برای کدام بیماریه؟درد و خارش و سوزش هم ندارم و5 ماهه که این حالتو دارم مشاهده پاسخ دکتر
480
سایز آلت

ماه دیگه وارد شونزده سالگی میشم و آلتم در هنگام نعوظ حداکثر به هفت سانت میرسه هم سنام رو میبینم یا حتی کوچکتر ها ک آلتشون از من بزرگتره میخواستم بدونم باید چکار کنم تا به اندازه دلخواهم برسه مشاهده پاسخ دکتر
481
تزریق

سلام دکتر آمپول های پاپاورین یا آلپروستادیل یا فنتولامین باید ازداروخانه تهیه کرد؟ نحوه تزریق رو هم بگین مشاهده پاسخ دکتر
482
انحنای آلت تناسلی

این میزان انحنا غیر طبیعی هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
483
عمل جراحی آلت تناسلی پرده دار

صالح المحسني:
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
آقای دکتر آلت تناسلی بنده از نوع پرده داره که بنده قبل از چند ماه این موضوع رو فهمیدم تا الآن هم خیلی اعتماد بنفسمو از دست دادم چون فکرش هم نمیکردم این نوع بیماری داشته باشم
خواهشا خواستم عمل این نوع بیماری بدونم چطوریه، خیلی ساده هستش یا دشواره و زمان عمل چقدر طول میکشه و چقدر بعد از انجام عمل میتونم آمیزش جنسی سالم داشته باشم چون بنده عقدم
و بعد از عمل، آلت تناسلی به حالت استاندار مثل بقیه افراد عادی میشه یا نه

لطفا هزینه عمل رو هم خواستم بدونم و برای دارنده دفترچه بیمه درمانی سربازی تخفیف شامل میشه یا نه

با تشکر و قدردانی فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
484
آلت تناسلى

با سلام من ١54 كيلو وزن داشتم قدم ١٨٩ الان خودمو با ورزشو رژيم سخت رسوندم ب ١٢٢ ولى متاسفانه چربى هاى اطراف آلت تناسلى از بين نميرن أيا اگه ب ورزش ادامه بدم از بين ميرن؟ يا جراحى توصيه ميشه؟ طول آلت تناسلى ١4 ولى خيلى اصرار دارم ك بيشتر بشه چ عملى براى افزايش طول پيشنهاد ميشه؟ و چقد تأثير داره چند سانت.. ممنون ميشم راهنماييم كنيد دكتر. مشاهده پاسخ دکتر
485
با عرض سلام خدمت جناب دکتر جباری: من جوانی 26 ساله و متاهل هستم. چهار ماه پیش به طور ناگهانی دچار عدم نعوذ آلت تناسلی شدم.به طوری که انجام نزدیکی امکان پذیر نبود.یک ماه در این حالت بودم.به دکتر متخصص اورولوژی مراجعه کردم.و ایشان برای من دو عدد قرص تجویز

با عرض سلام خدمت جناب دکتر جباری:
من جوانی 26 ساله و متاهل هستم.
چهار ماه پیش به طور ناگهانی دچار عدم نعوذ آلت تناسلی شدم.به طوری که انجام نزدیکی امکان پذیر نبود.یک ماه در این حالت بودم.به دکتر متخصص اورولوژی مراجعه کردم.و ایشان برای من دو عدد قرص تجویز کردن.قرص اهورا اکتی لایف و یک قرص دیگه یادم نیست چی بود. پس از مصرف قرص ها مشکل نعوذ تقریبا حل شد.ولی به شدت میل جنسی کم شده بود و به سختی توسط همسر تحریک میشدم.و سر آلت تناسلی هیچ حسی نداشت.و دو ماه است در این حالت قرار دارم.پیش پزشکم رفتم و برام آزمایش خون و سونو کالر داپلر تجویز کردبه همراه تزریق در آلت(آمپول پاپاورین و فنتولامین ) بعد از تزریق هنگام سونو گرافی شش ساعت بعد از آن در حالت نعوذ دردناک بودم وبه اورژانس بیمارستان رفتم وبا زدن سوزن داخل آلت و تخلیه خون، آلت از حالت نعوذ در آمد.سوالی که از جنابعالی دارم اینه آیا تشخیص پزشکم برای تجویز این روش در مانی درست بوده ؟ آیا این آمپول ها و این حالتی که برام پیش آمد عوارض بدی دارد؟ وآیا برای ادامه درمان به همین پزشک مراجعه کنم؟از شما خواهش میکنم پاسخ سوال مرا بدهید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
486
خشكي و خارش الت تناسلي

در روي الت تناسلي و زير ان و روي يكي از بيضه ها خشكي پوست و خارش وبعد از انجام نزديكي بيشتر احساس خارش و سوزش دارم مشاهده پاسخ دکتر
487
کجی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر می خواستم ببینم آلت تناسلیم احتیاج به عمل جراحی داره یا نه؟ و اینکه تو آینده مشکلی ایجاد میکنه برام یا نه؟ مشاهده پاسخ دکتر
488
انحراف آ لت تناسلی

برای درمان کجی آ لت تناسلی چه کاری باید انجام بدیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
489
سوزش آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید.
من سه روز پیش اومده بودم پیشتون.برام آزمایش نوشتین. من آزمایش ها رو انجام دادم گفتن 20 خرداد جواب هاشو میدن.
با این حال من در قسمت آلت تناسلی و روی بیضه ها سوزش دارم یه چیزی مثل عرق سوز هست ولی هیچ علائم ظاهری وجود نداره و فقط یه مقدار ختنه گاهم سرخ هست.
چیکار کنم به نظرتون؟تا 20 خرداد صبر کنم؟ خودم احتمال میدم مشکل قارچی باشه. لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
490
عفونت های تناسلی

سلام جناب دکتر عزیز.
من 30 سالم هست.سال 91 عمل زیبایی روی آلت داشتم که موفقیت آمیز نبود و منجر به عفونت شد.6 بار عمل شدم.آخرش هم گوشت آلت و ناحیه ی بالای آلت را تخلیه کردن که 8 ماه زمان برد تا زخم گوشت آورد و بسته شد.الان هم آلتم بی حس شده یعنی عصب های ان کار نمیکنن شاید 20 % حس داشته باشه و هم ناحیه بالای آلت مثل سنگ شده که باعث شده آلت رو به بالا نعوذ داشته باشه و هم کوچکتر شده.البته نعوذ خوبی دارم ولی خیلی کم حس که چیز زیادی در رابطه متوجه نمیشم.میخواستم بدونم چیکار میتونم بکنم به نظر شما؟؟واقعا دارم زندگی بدی رو تجربه میکنم.ممنونم از شما.
مشاهده پاسخ دکتر
491
هیپوسپادیاس

سلام.سوراخ مجرای ادراری (پیشابراه) به جای آنکه در نوک آلت پسر 7 ماه من باشد در زیر آلت تناسلی قرار دارد البته خیلی نزدیک مرکز می باشد ولی کمی پایین تر است.چکار کنم؟سپاس مشاهده پاسخ دکتر
492
عمل جراحی و افزایش سایز

سلام و وقت بخیر.من خیلی وقته دنبال این هستم که الت تناسلی خودمو بزرگ کنم و انواع راهها رو امتحان کردم از بابت قرص و کرم و انواع مکنده و لارجر باکس.این کارها حتی از بابت روحی نیز برای من تاثیر گذاشته.می خواستم ببینم با عمل پروتز میشه اینکارو کرد؟ چه مدت طول میکشه عمل و دوره نقاهت اون؟هزینش چقدره؟ممنون.اگه راهنمایی بهتری دارین ممنون میشم کمکم کنین. مشاهده پاسخ دکتر
493
آلت تناسلی

سینا:
سینا:
سلام. من بعداز ازدواجم اولین باری که جلو خانمم لخت شدم احساس شرم باعث شد التم ازحالت شق بودن به حالت خوابیده دراومد. انگار یهو چیزی تو محدوده التم پیش اومد که توان راست نگه داشتنش رو نداشتم. بعد ازون چندین بار که خواستم نزدیکی کنم التم هنگام لخت شدن میخوابید. الان یکم بهتر شدم اما حالت شق شدن قبل از ازدواجم رو نداره. قبلا برا خودارصاییم که بود خیلی شق میشد ولی الان خودارصایم نمیتونم کنم. راست نمیشه. فقط وقتی خانمم کنارم باشه تحریک میشه و بلندمیشه. چکارکنم که به حالت قبل برگرده.ازکجا بفهمم علتش چیه. الان میتونم نزدیکی کنم ولی براخودارضای آلتم بلند نمیشه.
مشاهده پاسخ دکتر
494
ختنه

سلام جناب دكتر . ميخواستم بپرسم اگر بچه نوزاد را فعلا ختنه نكنيم و بگذاريم براي 4 5 سالگي آيا مشكلي دارد و ضرري در آن سن خواهد داشت انجام ختنه؟ همچنين آيا در آن سن بچه را بيهوش ميكنند براي اين كار؟
در حال حاضر نوزاد من 2 ماه دارد و طول آلت آن حدود 2 سانتيمتر است و از نظر بدني ضعيف است ميترسم اگر الان ختنه كنم مريضي و مشكلي برايش پيش بيايد. ممنون ميشوم راهنمايي كنيد. سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
495
جراحي آلت تناسلي

با سلام، من ١٠ روز پيش عمل جراحي آلت تناسلي خدمت دكتر صفري نژاد انجام دادم، كه ايشون چربي هاي عانه رو برداشتند ختنه ام رو كامل كردند و آلتم كه در شكمم بود رو بيرون كشيدند وبهم گفتن كه تا ٣ ماه از وكيوم استفاده كنم، ايشون گفتند كه ٤ سانت از آلتم رو بيرون كشيدن اما الان اصلا آلتم بلند تر نشده شايدم كوتاهتر شده باشد،ميخواستم بدونم استفاده از وكيوم تأثيري داره كه من وقتمو تلف كنم يا نه، نعوضم هم دچار مشكل شده آيا با گذشت زمان بهتر ميشه؟ خواهشا بدون هيچ ملاحظه اي پاسخ بديد ممنون ميشم مشاهده پاسخ دکتر
496
ندارم

باسلام خوبید
من پسری 22ساله هستم و فقیر
دختری را از بچگی دوست دارم اهل روستا هستم اما مشکل بزرگی دارم که امیدوارم شما بتوانید ان رو حل کنید خیلی افسرده و ناراحتم حتی چندین بار خواستم خودکشی کنم ولی نمیدونم ...
طول الت تناسلیم در حالت خوابیده 1هست و در حالت راست 7خیلی نگرانم و افسرده میخواستم بدونم هزینه عمل جراحی چقدر هست ممنون میشم اگه هرچی زودتر جوابم رو بدین
مشاهده پاسخ دکتر
497
الت

سلام اقای دکتر
اقای دکتر مشکل من هم 10 سانتی بودن التمه هم کلفت نبودن التم نازکه
من پیش یه دکتور ارولوژی رفتم فقط تستسترن و یتامین E نوشته ولی نتیجه نداد میخاستم بدونم راهی هست که بشه درستش کرد و سنمم 22 سالمه و دکتر جراهی نباشه دارویی ممنون میشم جوابمو بدید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
499
سفت نشدن آلت

سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
من مشکل عدم سفت شدن آلت رو دارم که در اثر تصادف و عوارض آن اتفاق افتاد. البته با استفاده از قرص این مشکل تا حدودی بر طرف می شد.
من تصاویر یکی از آزمایشات رو هم برای شما ارسال می کنم.
دکتر گفتن که قرص ها بعد از 6 ماه استفاده جواب میدن اما بدون قرص کماکان مشکل وجود دارد.
خواستم از شما کمک بگیرم تا ببینم درمان این مشکل به چه شکلی هستش؟
آیا آزمایشات خاصی باید بدم یا باید حضوری خدمت شما برسم؟
ممنون میشم کمکم کنید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
500
عدم نعوذ

A:
با سلام و احترام مدتی قبل از طریق رباط باهاتون تماس داشتم و گفتم مدت زیادی است که مشکل نعوذ دارم دیابت دارم که کنترل شده است. ابتدا قرص ویزارسین 100 مصرف کردم که هیچ تاثیری نداشت و شما قرص سیالیس 20 را پیشنهاد دادین که این قرص هم هیچ تاثیری نداشت و کوچکترین تغییر را در من ایجاد نکرد. حال دوباره تقاضای کمک دارم که قرص قوی تری وجود دارد برای بنده، ممکن است مشکل از کجا باشد? لطفا برای درمان سریع قرص قوی تری را پیشنهاد دهید و برای طولانی مدت سیکل درمانی متداول برای افراد با این مشکل را بفرمایید. با تشکر.
مشاهده پاسخ دکتر
501
تورم و قرمزیِ زیرِ آلت

تورم و قرمزیِ زیرِ آلت مشاهده پاسخ دکتر
502
آلت

سلام سخته نباشید ببخشید به نظرم اندازه‌ آلت وبیضه هام بزرگه به جوریکه وقتی شلوار میپوشم معلومه چکار کنم که کوچک بشن. مشاهده پاسخ دکتر
503
لکه براق قرمز روشن در سر و پوست ختنه گاه

با سلام، مدتی است که در روی پوست بیضه هایم لکه های قرمز رنگ بهنراه خارش ظاهر شدند احتمال پسوریازیس دادم و کرم تاکریل استفاده کردم و مقطعی خوب شدند ولی باز ظاهر شده و الان نیز حدود دوهفته است لکه ای کوچک قرمز رنگ بر روی کلاهک الت تناسلی من ظاهر شد. و بعد به مرور زمان بزرگتر شده و یک لکه کوچک دیگر هم روی کلاهک آلتم دوباره ظاهر شده ودرد وسوزشی و خارشی ندارند. خواهشمندم راهنماییم کنید و تشخیص چه بیماریست و چکار باید کرد؟ سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
504
كاهش ميل جنسي و بي حسي الت

با سلام

حدود بيست سال است به ناگهان ميل جنسي كم شد
مقدار مني و نيز حالت كرختي و بي حسي در التً و مشكلات نعوظ و بزرگي سينه

بخاطر شرم اور بودن خيلي پيگيري نكردم

الان تسترون زير سطح نرمال هست،

بر اثر فشاري باعث پارگي و فتق ناف شد در همون زمان اين علايم نيز در ناحيه تناسلي هم افتاد

الان 5٣ سالمه و با توجه به psa 3,5 ميخوام بدونم
براي رفع مشكل نعوض افزايش تسترون و رفع كرختي و بي حسي چه بايد بكنم
ضمنا واريكوسل چپ هم دارم

با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
505
عدم سفتی آلت

سلام خسته نباشید بنده با توجه به اینه بیست و نه سال سن دارم ولی متاسفانه به دلیل این که آلت تناسلی خود در وقت نزدیکی سفت نمیشود و توان مقاربت را ندارم منتهی چن بار نزدیکی کردم قرص استفاده کردم اگ راهنمایی کنید ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
506
دون دون روی بدنه ی آلت تناسلی

سلام می خواستن بدونم یک سری دون دون شبیه جوش زیر پوستی بدون درد و عوارض روی بدنه آلتم هستش رنگ پوستم هست این ها درمانی داره آیا؟ خطرناک نیست؟!؟ مشاهده پاسخ دکتر
507
سوزش در ادرار

من اخیرا یکبار هنگام انزال با فشردن سر آلت مانع از خروج اسپرم شدم که ناگهان سوزشی در سر آلت احساس کردم و الان دو روز است هنگام ادرار سوزشی در سر آلت احساس میکنم . هیچگونه بیماری هم از قبل ندارم . لطفا راهنمایی فرمائید مشاهده پاسخ دکتر
508
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چطوری میشه بیضه هارو کوچک کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
509
جوش روی بیضه

روی بیضه سمت راست چند جوش سفید رنگ دارم مشاهده پاسخ دکتر
510
کشیدگی

سلام چن روزی هست پوست بیضه ام حالت کشیدگی پیدا کرده چی کار کنم عادی یانه؟
البته بگم من چن روزی بود همش خیس بود لباس و شلوارم و همون طور میخوابیدم و کارم میکردم گفتن خیلی مرطوب بودی ولی گفتم از شمام بپرسم
مشاهده پاسخ دکتر
511
برآمدگی خفیف در الت تناسلی

سلام اقای دکتر
وقتی درناحیه یه کم پایین تر از آلت تناسلی مرد یه کم تورم دیده شود ودرد نداشته باشد وبا برخورد دست بهش درد بگیره ووقتی بهش دست میزنیم مثله اینکه یه چیزی زیر پوست وجود داره باشد
مشکل خاصی وجود داره ؟؟؟
بیماریه ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
512
درد بيضه

با سلام، من چند روزه در بيضه سمت چپم احساس درد ميكنم،لمس بيضه هم دردناكه،احساس ميكنم لوله اي كه زير بيضه هست درد از اينجاست،علتش چي ميتونه باشه؟ ايا خطرناكه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
513
تزریق به الت

سلام لطفا اسم چندتا تزریق کننده به آلت که باعث افزایش طول وقطر اون میشه رو بگین؟ بعد سوماتروپین امپول بدنسازی باعث حجم الت میشه بخوام تزریق کنم؟ بعد نحوه تزریق رو هم توضیح دهید لطفا مشاهده پاسخ دکتر
514
عمل

سلام وقت بخير دكتر
ميخواستم در مورد عمل يه مقدار توضيح بديد
من شنيدم عوارضش عقيم شدن و نداشتن نعوظ هست
آيا درسته؟
مشاهده پاسخ دکتر
515
نعوظ

سلام آقای دکتر
بنده س روز هستش که الت تناسلیم به هیچ عنوان سفت نمیشه
خیلی نگرانم
36 سالمه
مشاهده پاسخ دکتر
516
آلت تناسلی

سلام ببخشید میخواستم بدونم بزرگی بیضه و آلت چه اشکالی داره؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
517
سلام آقای دکتر خسته نباشید من بعد ماه رمضان جشن دارم آلتم خیلی بزرگه و وقتی نعوظ پیدا میکنه کاملا از زیر شلوارم میزنه بیرون و مشخص میشه من واسه جشنم باس کلیپ فیلمبرداری کنم و مطمنم که اون روز بخاطر حرکاتی که باید انجام بدم این حالت بهم دست میده و آبروم پی

سلام آقای دکتر
خسته نباشید
من بعد ماه رمضان جشن دارم
آلتم خیلی بزرگه و وقتی نعوظ پیدا میکنه کاملا از زیر شلوارم میزنه بیرون و مشخص میشه
من واسه جشنم باس کلیپ فیلمبرداری کنم و مطمنم که اون روز بخاطر حرکاتی که باید انجام بدم این حالت بهم دست میده و آبروم پیش فیلمبردارو گروهش میره
دیگه خیلی جلو میزنه و هر کاری هم میکنم خودمو به بیراهه بزنم که فراموشش کنم که بزرگ نشه نمیشه و مطنم تو کل عکسا مشخص میشه
تا حالا هم که بله و برونو اینارو داشتم رفیقام کلی بهم گفتن...من از ترانادول استفاده کردم
خوب بود ولی باس زیاد بخورم و کلا اذیتم میکنه
البته فقط چندبار خوردن تا حالا اونم فقط واسه این کار بوده و نعتادش نیستم
دوست ندارم دیگه بخورم
میخواستم ببینم قرصی چیزی نیست که من بخورم و از نعوظ جلوگیری کنه که حداقل این جشنو من بکذرونم
خیلی خیلی ممنون میشم که راه حل بکید
اینم میدونم که این یه امر طبیعیه ولی خب من نیاز دارم که حداقل روز جشنم لین اتفاق نیفته
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
519
عمل جراحى

سلام وقت بخير
تو حالت دوم كه گفتيد الت كوچيك ميشه اصلا خوب نيس
اما حالت دوم كه گفتيد قطع رباط ساسپنسورى
كه الت كمى بزرگ ميشه
ميخوام بدونم اگر مشكل انحنا باشه
آيا با قطع رباط اين انحنا بهتر ميشه يا اصلا برطرف ميشه ؟
واينكه اين عمل رو شما انجام ميدين ؟
(هزينه ى تقريبى رو هم بهم بگيد ممنون)
مشاهده پاسخ دکتر
520
سوزه

با سلام
20سالمه.رابطه جنسی هم تا حالا نداشتم.
یک سوزه به رنگ کبود دقیقا سر الت تناسلی من به وجود اومده درد نداره خیلی هم کوچیکه.علتش چیه؟و خودش خوب میشه یا باید درمانش کنم؟
برا درمان باید چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
521
منقبض نشدن الت

سلام الت من مدتی است منقبض یا سفت نمی شود البته زگیل مقعد هم چند روزیه پیدا کردم ایا این دو به هم ربط دارد اگر ندارد علت منقبض نشدن الت مردانه من چیست و درمان؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
522
زود انزال هستم ،بعد از ٣ سال از ازدواج همين مشكل را دارم،خيلي ناراحتم،لطفا راهنمايي فرماييد

زود انزال هستم ،بعد از ٣ سال از ازدواج همين مشكل را دارم،خيلي ناراحتم،لطفا راهنمايي فرماييد مشاهده پاسخ دکتر
523
سايز الت تناسلى

قرص و دارويى براى بزرگى و حجيم تر كردن الت تناسلى پيشنهاد ميكنن دكتر؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
524
ايجاد انحراف يا نوعى كجى

سلام ايا جنابعالي درباره انحراف ايجاد شده در آلت تناسلي بر اثر حركت ناگهانى زوجه هنگام مقاربت مي توانيد كمك كنيد و ايا معالجه جراحي بايد صورت بگيرد!؟ البته مي دانم بايد معاينه صورت بگيرد ولي متاسفانه تاكنون نتوانستم دكتر مورد اعتمادى پيدا كنم و ضمنا موضوع ايجاد خجالت مي كند!؟ بسيار سپاسگذارم مشاهده پاسخ دکتر
525
زود ارضايي

سلام
ببخشيد من ٢4 سالمه
رابطه ي جنسي كامل نه،ولي رابطه دارم
خيلي زود ارضاع ميشم
ميخواستم ببينم راه حلي جز قرص و اسپري و كاندوم هست كه بشه كامل رفع شه اين مشكل؟
مشاهده پاسخ دکتر
526
پوستي كجي آلت

رنگ پوست تناسلي من يه قسمتش لكه لكه شده و حالت سفيدي گرفته مثل قارچ ، بارها مراجعه كردم به دكتر اما ميگن طبيعيه ولي من خيلي اذيت ميشم براي اين قضيه
بعدش من يه مقدار كجي تناسلي دارم
ممنون ميشم جواب بديد
مشاهده پاسخ دکتر
527
عمل جراحى

سلام
ميخواستم در مورد اين عمل جراحى كه ميگيد
يه مقدار توضيح بديد كه به چه صورت انجام ميشه و عوارض خطرناك داره نداره؟
مشاهده پاسخ دکتر
528
سفت شدگی رگ روی آلت

سلام آقای دکتر
دو سه روزیه که احساس میکنم رگ روی آلتم سفت شده
دلیلش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
529
درد بیضه

درد در ناحیه بیضه زمان لمس مشاهده پاسخ دکتر
530
عمل جراحى تناسلى

سلام وقت بخير
ميخواستم بدونم عمل جراحى بزرگ كردن الت تناسلى رو ميشه همزمان با برداشتن چربى هاى ناحيه عانه انجام داد؟
هزينش هم چقدر ميشه ؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
531
بیضه نزول نکرده

بنده یه فرزند نه ماه دارم که بیضه راستش از بدو تولد نزول نکرده و "طبق سونوگرافی تاریخ 960226 بیضه راست در دیستال کانال اینگوئینال راست به اندازه 13*7 میلیمتر مشهود است."پزشک معالج پیشنهاد عمل جراحی رو داده است.آیا امکان درمان بدون جراحی وجود دارد؟؟؟چون نمیخام فرزندم تحت عمل جراحی قرار بگیره.از طرفی چقدر احتمال داره خود به خود درمان بشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
532
دير انزالي

با سلام ساليان زيادي است كه براي نعوذ مشكل دارم و ميل جنسي من كم است و به تدريج شدت يافته است. از چن سال پيش از قرص سيلدنافيل (يك چهارم 50 ميلي) استفاده مي كنم كه اوائل مفيد بود ولي به تدريج اثرش كم شد و الان نصف قرص 50 ميلي را استفاده مي كنم كه نعوذ اتفاق مي افتد ولي مشكل جديدي كه حدود دو سال است با آن مواجه شدم اينست كه زمان نزديكي خيلي طولاني مي شود و حالت انزال به من دست نمي دهد و اينقدر فكر مرا مشغول مي كند و از نظر جسمي هم خسته مي شوم كه با گذشت زمان طولاني ( حتي بيشتر از نيم ساعت) انزال نمي شوم و نعوذ از بين مي رود. شايد از هر 10 دفعه نزديكي يك دفعه انزال صورت مي گيرد. البته بايد بگويم از ابتداي ازدواجم در حدود بيست سال قبل نيل جنسي من كم بوده است و در اوائل زودانزالي هم داشتم ولي الان دچار بي انزالي شده ام و مي توان گفت به لذت جنسي نمي رسم و به همين دليل انزال هم صورت نمي گيرد و نعوذ از بين مي رود. خواهشمند است راهنمايي بفرماييد. مشاهده پاسخ دکتر
533
چروکی سر آلت تناسلی

به چه دلیل سر آلت چروک میشود؟ مشاهده پاسخ دکتر
534
شکستگی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
حدود 20 سال قبل آلت تناسلی من به نظرم شکسته ووقتی به آن دست می زنم گره ای داخل آلتم احساس می کنم و کمی هم شکل آلت کج شده است خواستم ببینم باید چکار کنم قابل درمان است ؟ چون من همیشه بعد از ادرار عادت دارم که آلتم را برای تخلیه باقیمانده ادار چند بار به به سمت بیرون بکشم
مشاهده پاسخ دکتر
535
الت تناسلى

براى بزرگ كردن الت تناسلى راه حلى وجود داره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
536
کلاهک آلت تناسلی

 روی قسمتی از سر آلت تناسلیم قرمز شده و هیچ درد یا سوزش یا خارشی ندارد لکه مورد نظر بصورت قرمز و روشن و براق از بقیه سر آلت میباشد. گاهی پوسته میکند مشاهده پاسخ دکتر
537
الت تناسلى

ميخوام بدونم علت اين رو به بالا بودن آلت چيه؟
واينكه راه درمان داره ؟
مشاهده پاسخ دکتر
538
کافی نبودن نغوظ

سلام.
من به علت اختلال نغوظ به پزشک مراجعه کردم پس از آزمایش و دیدن برگه جواب دارو های Tadalafil 10 هر روز یک عدد - Pentafil 400 روزی یک عدد - Lowerchol روزی یک عدد تجویز کرد.

لازم به ذکر است که من Glibotex 5
هر صبح ناشتا و
Metformin 500 و Atenolol 50
هر شب مصرف میکنم.
که به دکتر هم اطلاع دادم.
الان چند روز است که بعداز ظهر سردرد و گردن درد به سراغم می آید و فشار خونم بالا میرود(صورتم سرخ میشود)
خواستم ببینم نظر شما چیست.
آیا تجویز داروها برایم درست بوده است.
در ضمن جواب آزمایش را هم به پیوست ارسال مینماییم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
539
بارداری

همسرم 31سالشه.واسپرمش فقط 4 درصد مفید وما بچه دار نمیشیم.آیا با دارو درمان ممکن هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
540
کجی و هزینه عمل..

آلت تناسلی من رو به پایین هست یعنی تقریبا از قسمت شروع آلت رو به پایین هست و حتما میخواهم عمل کنم. اما چیزی که هیچ جا درمورد آن صحبت نکردید هزینه تقریبی عمل هست. در نرخنامه وزارت نیز چیزی پیدا نکردم.من بیمه ندارم لذا باید آزاد هزینه کنم. من میخواهم حدود هزینه را بدانم. مثلا یک میلیون؟ پنج میلیون؟ ده میلیون؟ چون بنده شهرستان هستم و نمیتوانم حضوری مراجعه کنم لذا نرخ را به من بصورت تقریبی اعلام فرمایید. و اینکه عمل در مطب شما انجام میشود یا بیمارستان؟  مشاهده پاسخ دکتر
541
تبخال

آزمايش خون نشان دهنده تبخال الت تناسلي جيست من فكر ميكنم همسرم دجار تبخال الت تناسلي شده من هم مبتلا ميشم؟ مشاهده پاسخ دکتر
542
اندازه الت

سلام دکتر جان پسر من برج ۵ سال۹۶ میشه ۱۷ سالش
عکس از استخوانش گرفتیم نشون دکتر فوق تخصص غدد دادیم گفت سن استخوانش ۱سال ونیم از خودش کوچک تره وصفحات رشدش بازه
اندازه التش در حالت نعوظ ۱۳.۵سانته و قطرش در حالت نعوظ هم ۹.۵سانته
دکتر پسرم تازه تازه داره مو زیر بغل و ریش درمیاره ولی مو زیر شکم داشته ولی کم بوده
دکتر جان پسرم قدش ۱۶۰وزن ۶۹ کیلو رژیم گرفته و حدود ۴کیلو کم کرده الانم رژیم داره سوال ما اینه که امکان داره تو این سن التش رشد کنه یا نه پسرم خیلی نگرامه دکتر جان اگه میشه جوابو ب جیمیلمون بفرستی
بعد سوال بعد ک امکان داره قدش بلند تر شه؟
مشاهده پاسخ دکتر
543
الت تناسلی

سلام یک سال پیش رابطه جنسی داشتم دو بار از اسپری تاخیری استفاده کردم یک ماهی سوزش ادرار داشتم کشت مجرا و کشت ادرار دادم سالم بود.الان نزدیک نه ماهی هست زیر التم درد داره یه رگ هست اون رگه درد داره صب اول ادرار کنم درد شرو میشه چن ساعت درد دارم خوب میشم بازم درده میاد در حالت نعوذ یا عادی درد ثابته دکترم رفتم فقط مسکن میدن چن ماه مرتب خوردم اصلا تاثیر نداره.چ راه حلی دارید دردم واقعا کلافم کرده.کمکم کنید تورو خدا مشاهده پاسخ دکتر
544
سلام وعرض احترام. قبل از هرچیز تشکر میکنم از اقای دکتر وعذرخواهی میکنم که از اوردن بعضی کلمات. من حدود 55 سال سن دارم.تقریبا دو ماه پیش هنگام نعوظ و دست زدن به التم سمت چپ زیر کلاهک احساس درد کردم. بعدا هنگام امیزش این درد با برخورد به مقابلش درد تقریبا ا

سلام وعرض احترام.
قبل از هرچیز تشکر میکنم از اقای دکتر وعذرخواهی میکنم که از اوردن بعضی کلمات.
من حدود 55 سال سن دارم.تقریبا دو ماه پیش هنگام نعوظ و دست زدن به التم سمت چپ زیر کلاهک احساس درد کردم.
بعدا هنگام امیزش این درد با برخورد به مقابلش درد تقریبا ازار دهنده ای داشت.
احساس میکنم موقع راست بودن کمی بسمت چپ کج شده ونیز از جای وصل به بدنم فکر میکنم نازک شده.
ازبلوچستان خاش مزاحمتون شدم ودکتر متخصص ندارد.
بسیار ذهنم درگیرهست .خواهش میکنم لطف کنید راهنمایی ام بفرمایید.
بی نهایت سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
545
طول الت در حالت شل

با سلام
وزن بنده حدود ۱۴۰کیلو می باشد
بنده یه مشکلی دارم که التم در حالت شل حدود ۶ سانتیمتر و محیط ۸سانت و اغلب موارد در زیر چربی شرمگاهی مخفی است اما در حالت نعوظ الت به ۱۳ سانتیمتر و محیط ۱۱ سانتیمتر میرسد ایا سنم ۳۰ سال است و مجرد ایا برای ازدواج مشکل وجود دارد نیاز به مراجعه دکتر است بنده تمام نگرانیم بابت الت در حالت شل می باشد
مشاهده پاسخ دکتر
546
سفیدی اطراف سر آلت و جوش زیر آن

saeed fattahi:
سلام آقای دکتر من عکس میفرستم اگر ممکنه راهنمایی کنید سفیدی های اطراف آلت و برامدگی های روی آن چی هستند. در ضمن زیر ناحیه حشفه حالت جوش مانندی داره که کمی خارش و سوزش هم هنگام لمس کردن داره. ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
547
راهنمایی درباره زگیل تناسلی و واکسن گارداسیل و...

با سلام ..آقای دکتر من زگیل تناسلی دارم و درمان با لیزرو انتخاب کردم واسه برداشتن ضایعات ....ضایعات زیاد هستن اگه بردارن چکار کنم که عود نکنن دیگه من عقد کردم چند روز پیش منو همسرم واکسن کارداسیل زدیم مرحله اولش و ...کی میتونم عروسی کنم بعد از کدوم مرحله واکسن ...لطفا راهنماییم کنید کی واکسن تاثیر خودشو میذاره که من راحت بتونم بعد از رفع زگیلهها به وسیله لیزر با خیال راحت با همسرم ارتباط جنسی برقرار کنم مشاهده پاسخ دکتر
548
نیوفتادن بیضه

Mohammad_milad:
Mohammad_milad:
m.m .a:
با عرض سلام خدمت شما دکتر ارجمند من در دوران کودکی موقع افتادن بیضه هام یکی از بیضه هام به کیسه بیضه نمیوفته و تو شکمم میمونه که حدود دو سالگی یا سه سالگی عمل میکنم و پزشک مربوطه اونو تو کیسه بیضه میزاره حالا سوال من از جنابعالی اینه که من از کجا بفهمم آیا اون بیضه ام فعاله یا نه؟؟؟آیا من بچه دار میشم یا نه؟؟چطورباید بفهمم تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
549
کیست اسپرماتوسل

من به دکتر مراجعه کردم و ایشون با سنوگرافی گفتن کیست اسپرماتوسل در سمت چپ بیضه هستش و من سوالم اینه من در سمت چپ کشاله ران نزدیک بیضه چپ درد دارم از داخل مثل یکجور گرفتگی خود بیضه هم درد خفیفی داره که دکتر قرص های ای-زاویت 400 و ایبوپروفن - شفا 400 رو نوشته بخورم این درد کشاله ران دلیلش چیه ؟ و چطور جلوی بزرگ تر شدن اسپرماتوسل رو میشه گرفت ؟ مشاهده پاسخ دکتر
550
نعوظ آلت

با سلام خسته نباشید خدمت آقای دکتر
مشکل اساسی که من دارم در نعوظ آلتمه طوری که در لحظه اول نعوظ کامل میشه ولی در عرض چند ثانیه حالت سفتی خود را از دست میده و هیچ گونه عمل دخولی نمیتوانم بکنم این باعث رنج بین من و شریک زندگیم شده و اعتماد به نفس از دست دادم
اگه میشه پیشنهاد یا راه حلی که دارین برام ارائه بدین...
منتظر جوابتان هستم...
مشاهده پاسخ دکتر
551
الت تناسلی

سلام وقت بخیر ،چند روزی هست رگ الت تناسلیم که زیره بیضه هست میلرزه و دل دل میکنه به صورته داعم ،میخواستم بدونم علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
552
مشكلات الت تناسلي

سلام خسته نباشيد
همسر من مسلمان نيست به همين جهت ختنه انجام نداده، ابتداي الت تناسلي مقدار پوست هست و ايشون در هنگام نزديكي درد بسياري احساس مي كنه تا حدي كه درد باعث افت تمايل جنسيش ميشه و ترجيح ميده ادامه نده، و تماس با همين قسمت كلاهك التش هست كه براش لذت بخشه!
مي خواستم اطلاعاتي در خصوص اين حالتش داشته باشم و سوالم اين هست كه ايا اين بيماري قابل درمان هست؟ و اگر بله درمانش چي هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
553
مشکل نعوظ

سلام من ۴۶ سال سن دارم و از ال ازدواج پی به ناتوانی در نعوظکامل و پایدار بردم که با تجویز قرص توسط پزشک مشکلم تا حدود زیادی حل شد ولی این اواخر به پارکینسون مبتلا شدم ولی قرص تا حدودی جواب میداد ولی این یک سال اخر خیلی به ندرت یا اصلا جواب ننیدهد در ضمن در خواب نعوظ کامل دارم که با بیدار شدن از بین میرود لطفا راهنمایی و کمکم کنید زندگیم در خطر است و با خانمم رابطمون بد شده خواهشن کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
554
رشد آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من 23 سال سن دارم آلت من در حالت نعوظ بین 11 تا 11.5 هستش .
روش Penimore تاثیر داره روی افزایش طول آلتم؟
اگر تاثیر نداره لطف میکنید بگید چه جوری طول آلتم رو افزایش بدم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
555
بي حسي آلت تناسلي

با سلام و احترام حدود يك هفته پيش به دكتر مو مراجعه كردم كه پس از معاينه داروهايي به من دادند كه بين آنها قرص فينپشيا است شبي يك عدد ١ ميلي گرم، پس از مصرف در چندين شب الت تناسلي ام در شبها بي حس ميشود، ايا اين ربطي به مصرف قرص دارد يا خير؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
556
بر آمدگی زیر پوست آلت

Askhkan 橤:
با سلام . چند ماهی است در نقطه اتصال آلت به بدن ، یک بر آمدگی شبیه به جوش ایجاد میشود و برطرف میشود و دوباره با نعوظ شکل میگیرد . به نظر خودم رگ زیر پوست میباشد که قسمتی از آن متورم میشود و شبیه به یک جوش سرخ رنگ میباشد .
مشاهده پاسخ دکتر
557
منی

با سلام
من وقتی مدفوع میکنم مایع زرد رنگی شبیه به ژله از آلتم خارج میشه بوی بدی هم میده.
روم نمیشه دکتر برم این مشکلو از بچگی داشتم
موقع منی هم.تقریبا یک سوم منی هستش و دو سوم همون مایع زرد رنگ.بعد مدفوع همیشه کمرم درد میگیره.این چی میتونه باشه؟عامل ناباروری هستش؟؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
558
با سلام و احترام خدمت دکتر جباری من مشکلی در ناحیه خروحی ادرار دارم و ان اینه که دهانه مجرا بیش از حد نرمال گشاده و این مشکل منجر به خروج ادرار و منی با حجم زیاد ولی بدون شتاب میشه. به دکتر متخصص مراجعه نمودم که تشخیص آنها بیماری نیست و فقط گفتن با یک

با سلام و احترام خدمت دکتر جباری
من مشکلی در ناحیه خروحی ادرار دارم و ان اینه که دهانه مجرا بیش از حد نرمال گشاده و این مشکل منجر به خروج ادرار و منی با حجم زیاد ولی بدون شتاب میشه. به دکتر متخصص مراجعه نمودم که تشخیص آنها بیماری نیست و فقط گفتن با یک جراحی ترمیمی قابل رفع است. لطفا بفرمایید در این رابطه می توانید اقدام کنید یا خیر. از راهنمایی شما سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
559
مشکل سفتی الت

سلام و عرض ادب دارم خدمت ‌استاد بزرگوار جناب اقای دکتر جباری . سئوالی داشتم خدمتتان الان حدود دو ماهی است که متاسفانه مشگل سفتی الت دارم حدودا 55 سال سن دارم وحدودا 5 سال پیش عمل وازکتومی انجام دادم . استدعا دارم لطفا جهت درمان راهنمایی راهنمایی بفرمایید . ضمنا ساکن اهواز می باشم . قبلا از لطف حضرتعالی کمال تشکر دارم . مشاهده پاسخ دکتر
560
دانه هاي دور بر كلاهك آلت تناسلي و دانه هاي رو بيضه و آلت تناسلي

سلام دكتر خسته نباشي، دوتا سوال داشتم يكي دانه خيلي كوچك دورور كلاهك آلت تناسليم هست كه ميخواستم اينا طبيعيه يا ن بايد درمان كنم و دوم اينكه روي بيضه هام يه چندتا دانه يا غده داره رشد ميكنه ك خارش ميدن تو طول روز وشب كه ميخوابم اينا خارششون بيشتر ميشه و قسمت هاي مختلف بدنم هم خارش ميده و يكي دوتا رو آلت تناسليم هم رشد كرده .و اينا تو آموزشي خدمتم بوجود آمدن.و الان سربازم و دكتر متخصص هم تو شهرمون نداريم كه برم پيشش ازتون خواهش ميكنم ك راهنماييم كنين ك چكار كنم چه دارويي يا پمادي ،كرمي بخرم خيلي ممنون دستت درد نكنه. مشاهده پاسخ دکتر
561
سلام و خسته نباشید آقای دکتر ممنون میشم اگه جواب سوالاتم رو بدید. 1- هزینه جراحی شکستگی آلت تناسلی چقدر میشه جناب دکتر 2- شامل بیمه های تامین اجتماعی هم میشه، هزینه چقدر میشه با دفترچه بیمه جناب دکتر 3- بعد جراحی، میشه رفت سرکار (کار اداری) یا باید استراح

سلام و خسته نباشید آقای دکتر
ممنون میشم اگه جواب سوالاتم رو بدید.
1- هزینه جراحی شکستگی آلت تناسلی چقدر میشه جناب دکتر
2- شامل بیمه های تامین اجتماعی هم میشه، هزینه چقدر میشه با دفترچه بیمه جناب دکتر
3- بعد جراحی، میشه رفت سرکار (کار اداری) یا باید استراحت کرد؟
با تشکر...
مشاهده پاسخ دکتر
562
آلت تناسلی پیرونی دارد

چهار سال است که آلت تناسلی نعوذ ندارد از قسمت آخر باریک شده مشاهده پاسخ دکتر
563
نعوظ

سلام وقت بخير دكتر
من نعوظ صبگاهى دارم
يه زمان هايى هم هست كه نعوظ بى دليل دارم
خواستم بدونم راه درمانش چيه؟
مشاهده پاسخ دکتر
564
ارضاع خیلی سریع

سلام وقت بخیر من 23سال سن دارم خیلی زود ارضاع میشوم هنوز آلت سفت نشده ارضاع میشوم قرص تاخیری هم استفاده کردم هیچ تاثیری ندارد( Erecto -100) دو بار استفاده کردم هنوز هم ظرف 40ثانیه ارضاع میشوم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
565
التهاب

با سلام خدمت دکتر
مدتی پیش به دلیل ضربه ای که به بیضه ام خورده بود آلت تناسلی خود را به شدت کشیدم.گاهگاهی احساس سوزش و درد در نوک آلت خود دارم.احساس میکنم در این روزهای اخیر نوک آلتم ملتهب هم شده.
ترشح و تغییر دیگری ندارد.مشکل چیست؟
تحت نظر متخصص یک دوره افلوکسیسین هم مصرف کردم ولی تغییر چندانی نکرده.
مشاهده پاسخ دکتر
566
الت تناسلی

با سلام بنده 32 ساله هستم. الت تناسلی بنده 11 سانتیمتر هستش و زود از حالت شقه شدن خارج میشه و هنگام دخول با دو الی سه بار دخول به انزال میرسم لطفا راهنمایی بفرمایین مشاهده پاسخ دکتر
567
هیپوپادیاس

سلام من هیپوپادیاس از نوع coronal دارم آیا این باعث میشود بچه دار نشوم چون 9ماهه اقدام کردیم به بچه دار شدن ولی خبری نیس مشاهده پاسخ دکتر
568
رگ الات تناسلی

سلام خسته نباشید
اقای دکتر چند روز میشه که رگ سیمی شکل محکمی سمت چپ بالای محل ختنه ظاهر شده درد نداره ولی نگران بودم لطفا منو راهنمای کنید.
سپاسگذارم
مشاهده پاسخ دکتر
569
کوچیک بودت الت تناسلی

سلام من احساس میکنم الت تناسلیم کوچیکه هم از نظر اندازه هم حجیم بودن دور الت میخواستم بدونم که درمانی داره که التم بزرگتر بشه و حجم دورش افزایش پیدا کنه ممنون میشم راهنماییم کنین التم حدودا ۱۰ تا ۱۲ سانته مشاهده پاسخ دکتر
570
آلت تناسلی

با سلام
سن من 18 سال هست و طول آلت من حدود 13 سانت میباشد میخواستم بدونم موقعی که سنم بالا میرود افزایش طولی یا قطری دارد یا نه؟؟
بعد اگه امکان داره طرز صحبح اندازه گیری رو بهم میگید؟؟
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
571
نعوظ

برای درمان نعوظ ناقض چیکار کنم .نعوظ صبگاهی هم ندارم
آزمایش اسپرم هم دادم ..دکتر گفته عمل کرد ضعیف اسپرم .
مشاهده پاسخ دکتر
572
اندازه و معایب الت تناسلی

با سلام دکتر من 18 سالمه و اندازه التم در حالت عادی7 سانته و در حالت نعوظ 11 سانت ایا این طبیعی است ؟و ایا عوارضی دارد؟و برای ازدواج کردن مشکل دارد؟دوما اینکه التم یه یکی ازز بیضه ها چسبیده و حالت کج رفتن ببضه ها را داره و یک لایه پوستی ایجاد میشه ایا این یک بیماری است یا. خیر ؟ مشاهده پاسخ دکتر
573
نعوظ

من55سال دارم وفقط بیضه سمت چپ مادر زادی دارم و 18ساله بیضه راست داخل شکمم توسط جراح دراورده شده و دو فرزند دارم . الان دچار ناتوانی جنسی هستم ونعوظ کم رخ میدهد و قرص سیل دافیل 50 مخورم کمی بهتر میشود قبلا میخوردم خیلی بهتر است تستوسرن 2.41است بعلت ریفلاکس معده قرص فوق منو اذیت میکنه ایا استعمال کرمهی نیتو گلیسیرین 2درصد یا آلپرو استادیل (اگر ایران باشد) بهتر نیست.,مقدار گلسترول 146وLDLبرابر87است(با مصرف یک رور درمیان رزواستاتین10) مشاهده پاسخ دکتر
574
مشکل نعوظ

با سلام و عرض خسته نباشید
جوانی 24 ساله و متاهل هستم .از زمان کودکی تا به الان نعوظ نرمال نداشتم به طوری که حتی در هنگام داشتن رابطه و حتی زمان ارضا آلتم به سفتی کامل نمی رسد و حین رابطه خم میشود .این موضوع به شدت دررابطه زناشوییم تاثییر گذاشته و باعث آزارم شده .همچنین اندازه آلتم در پایین ترین سطح نرمال است و هنگام رابطه به دلیل عدم استحکام بخشی از آلتم به سمت داخل شکمم فرو میرود که مشکلاتم را دوچندان میکند
لطفا کمکم کنید با تشکر.
در ضمن از نظر میل جنسی و مشکلات روانی هم به تشخیص روانشناس در صحت کامل هستم و این مشکل از ابتدای زندگی با من بوده
مشاهده پاسخ دکتر
575
قطر آلت تناسلی

سلام آقای دکتر از نظر طول آلت تناسلیم نزدیک 14 سانتیمتره اول بهم بگید این اندازه خوبه؟یه سوال دیکه هم دارم این که من یه ژل یا کرم مورد نیازم هست که موقتا باعث افزایش قطر آلتم بشه چون قطر آلتم کمه خیلی نازکه شریک جنسیم راضی نیست واسه همین دنبال یه ژل یا کرم یا لوسیونی هستم ک بصورت موقتی یا دایمی قطر آلتمو افزایش بدم ممنونتون میشم کمک کنید و بهم جواب بدید متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
576
انحراف آلت تناسلی

عبداله خدادادی:
سلام,وقت بخیر
27 ساله و مجرد
مشکل انحراف الت تناسلی دارم و در حالت نعوظ به سمت چپ تمایل دارد و در نعوظ کامل کمی درد میکند .

مشکل انحراف الت تناسلی عملش چقدر طور میکشه (مدت زمان انجام عمل) ؟
هزینه ی عمل چقدر میباشد ؟
عوارضی که این عمل میتونه داشته باشه ؟
و چند روز پس از عمل بهبودی حاصل میشود ؟
و ایا بعد از عمل نیاز به کشیدن بخیه هم دارد یا نه ؟؟؟؟
با نداشتن همراه میتونم این عمل رو انجام بدم (بدلیل مسافت طولانی و اذیت شدن همراه)
و در صورت امکان ادرس مطب و نوبت میخواستم تا نهایتا 020396 عمل کنم.
و ایا در شیراز جراح اشنا سراغ دارید که بتوانیم به انجا مراجعه کنم.
مشاهده پاسخ دکتر
577
بچه دار شدن

barbod dana:
سلام. من تغریبا 4 سال که متادون مسرف میکنم.3 سال ازدواج کردم. الان به زور ویا گرا سکس میگیرم. یک ساله واسه بچه دار شدن اقدام کردیم ولی نتیجه نگرفتم. لطفا کمکم کنین. زندگیم داره نابود میشه.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
578
آلت پرهدار

باسلام آیا درالت پره ای نعوظ صورت میگیرد مشاهده پاسخ دکتر
579
کجی آلت

سلام برای کجی آلتم به طرف چپ با روش کشش روزانه سه بار هر بار صد مرتبه میتونم راستش کنم مشاهده پاسخ دکتر
580
لیزر

با سلام خدمت آقای دکتر

با تشکر از جنابعالی در رابطه با انجام لیزر گوشت اضافه ختنه گاه آلت که در مطب انجام شد؛ مقدار کمی از آن زائده در اطراف باقیمانده (که من فراموش کردم اشاره کنم)؛ آیا با گذشت سه هفته از آن زمان می توانم جهت لیزر قسمت باقیمانده خدمتتان به مطب مراجعه کنم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
581
کجی الت

با سلام و عرض خسته نباشید.مدتیاست متوجه نوعی کجی در التم شدم البته این کجی ازنقطه اتصال الت به بدن است و خود الت صاف است . ایا این یک مشکل است؟ مشاهده پاسخ دکتر
583
بزرگی و انحرافی آلت

سلام خسته نباشید . من انحرافی آلت دارم به پایین .اولش نداشتم ولی چن وقتیه شروع شده در حالت نعوظ کاملا مشخص و چون بزرگه (23 س ) به چشم میاد و مشکل هم پیش آورده. نمیخام عمل کنم راه حلی هس؟
telegram:@navidi6 ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
584
بزرگی و انحرافی آلت

سلام خسته نباشید . من انحرافی آلت دارم به پایین اولش نداشتم ولی چن وقتیه شروع شده در حالت نعوظ کاملا مشخص و چون بزرگه (23 س ) به چشم میاد و مشکل هم پیش آورده. نمیخام عمل کنم راه حلی هس؟ مشاهده پاسخ دکتر
585
تخمک اضافه در یک سمت بیضه

سلام
من خیلی وقته متوجه شدم در بیضه ام در یک سمتش یک چیز اضافه نزدیک خود بیضه مانند توپی به اندازه یک سوم یا نصف وجود دارد تا الان فکر میکردم طبیعیه ولی بعد به خودم گفتم اگر طبیعی بود چرا در اون یکی سمت بیضه وجود نداره میخواستم از شما بپرسم چیز خطرناکیه ؟ به چه دکتری باید در شهرمون مراجعه کنم
با تشکر.
مشاهده پاسخ دکتر
586
بیماری اچ ای وی

چندی پیش رابطه پرخطری داشتم که به احتمال صددرصد طرف مقابلم اچ ای وی مثبت بود در حد 10 ثانیه بدون کاندوم.بلافاصله 28 ساعت بعداز ان به مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری مراجعه کردم،دو بسته قرص بنام کوبایوویر دریافت کردم که روزی 2 تا بخورم ،ازمایش hcvهم دادم الان 3 روز گذشته قسمت زیر کلاهک الت تناسلی م یک جوش ریز و کوچک سرسفید زده میخواستم بدونم باید چیکار کنم.لازم به ذکر سکسی که انجام دادم 10ثانیه بدوت کاندوم بود و بقیش با کاندوم انجام شد مشاهده پاسخ دکتر
587
جمع شدن پوست الت تناسلی

باسلام وخسته نباشید
بنده 6ماه پیش دچار سوازک به علت جسارتا رابطه شدم به دکتر مراجعه کردم بعد ازکلی ازمایش و دارو حتی عمل سیستسکوپی هم انجام دادم خوشبختانه چیزی نبودفعلا سوزش ودرد ندارم فقط الت تناسیلم بصورت چروک تو پوست خودش جمع میشه خیلی اذیت میشم مخصوصا هنگام نشستن ایا من هنوز عفونت دارم چکار باید بکنم خواهش می کنم کمکم کنید . دارد هم افلوکساسین 300 جمی افلوکساسین دوتا پنسیلین خارجی و غیره الان هم قرص coq10 , و ای لاژین مصرف می کنم
مشاهده پاسخ دکتر
588
☆کویر☆: آلت تناسلی

☆کویر☆:
سلام و عرض ادب
ببخشید جناب دکتر من خودم هم کوچکی آلت دارم و هم انزال زود رس که اگر امکانش هست میخواستم هر دوی این مشکل را بر طرف کنم چون اصلا از نزدیکی با همسرم لذت نمیبرم...
و هم دو پسر دارم به سن 6ساله و 7ساله که پسر بزرگتر آلت تناسلی اش کوچک تر از برادرش هست و نگرانم نکنه مث خودم گرفتار شن.. لطفا راهنمایی بفرمایید. با سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
589
الت تناسلی

میلاد:
ایا استفاده از روغن خراطین تارگت برای طول وقطر الت تناسلی مناسب هست یانه؟ایاتاثیری داره؟اگه داره روش مصرف رو بگید.باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
590
ختنه

سلام جناب دكتر نوزادي 45 روزه دارم . ميخواستم بپرسم آيا اين سن براي ختنه مناسب است؟ و اينكه چه روشي بهتر است روش رينگ يا جراحي ؟ و آيا شما اينكار را انجام ميدهيد؟
با سپاس.
مشاهده پاسخ دکتر
591
تورم الت تناسلی

باسلام
دیشب بعد از انجام خود ارضایی توسط خودم ، یک بار دیگه هم در خواب هم محتلم شدم.
امروز صبح بعداز بیدار شدن از خواب ،حمام رفتم ولی در حمام متوجه شدم قسمت پایین ختنه گاه (چسبیده به ختنه گاه سمت چپ الت) متورم شده و دردی هم نداره فقط وقتی با دستم لمس میکنم رگ التمو که سفت شده ،حس میکنم.
خیلی ترسیدم .
اگر میشه لطف کنید علت و تشخیصتونو بگید.
جسارتا اگه لازمه عکس قسمت متورمو هم براتون بفرستم؟
مشاهده پاسخ دکتر
592
طول آلت تناسلی

سلام
من 26 سالمه و مجردم وزنم 105 کیلو و قدم 168 سانت هست
التم در حالت شل وقتی میکشم سایزی بین 12 الی 13 سانت میشه ولی من فکر میکنم که کوتاه هست و البته قطرش هم کم باشه... حالا این تصور من دلیلش بخاطر چاقی میتونه باشه و یا اینکه به دلیل دیدن فیلم و عکس این تصوراتو میکنم
سوال من این هست که اولا من مشکل کوچکی و یا لاغری الت دارم یا نه که البته فکر میکنم لاغری رو باید داشته باشم و اینکه راهی هست که به وسیله قرص و یا دستگاه و هر چیزی بجز عمل جراحی بشه الت رو بزرگ و کلف تر کرد؟
و برای دیر انزالی طبیعی چه راهکاری دارید و اگه قرص تاخیری یا اسپری خوب هم معرفی کنید ممنون میشم
و اینکه ایا کاندوم سایز بندی داره و یا تک سایز هستن؟
و در اخر میخاستم بپرسم که در رابطه جنسی برای همسر یک مرد بلندی و کلفتی الت برای زن ها اهمیت بیشتری داره یا مدت زمان یا میفیت رابطه؟

ممنون میشم از پاسخ گوییتون
مشاهده پاسخ دکتر
593
مشکل نعوظ ذر ادامه سوال n44sn429250

با سلام خدمت شما. بنده هفته گذشته از همین طریق سوال با کد پیگیری n44sn429250 را به همراه مدارک پزشکی خدمتتان ارسال کردم و فرمودید تست rigiscan انجام بدم. از آنجا که من بندرعباس هستم راهنمایی کردید که بیمارستان مصطفی خمینی و پژوهشگاه رویان این تست رو انجام میدهند. با هردو مرکز جهت تعیین وقت تماس گرفتم که متاسفانه دستگاه هردو خراب می باشد. قسمت اطلاعات پژوهشگاه رویان شماره موبایل شخصی بنام جمالی را دادند (09106611315) تماس گرفتم و گفتند این تست را در کلینیک سهند که نزدیک چهاراه قصر است انجام می دهیم و هزینه یک شب آن 850 هزار تومان است و شامل ببیمه نمی شود. سوال بنده اینجاست که آیا از نظر شما معتبر می باشد تا به آن مراجعه و تست را انجام بدهم و یا شما مراکز دیگری را پیشنهاد می فرمایید. بنده منتظر انجام این تست هستم تا با مدارک پزشکی ام حضوری خدمت برسم. مشاهده پاسخ دکتر
594
تاول روی آلت تناسلی

سلام روز بخیر.روی آلت تناسلیم یه تاول زده دلیلشو میخواستم بدونم؟ مشاهده پاسخ دکتر
595
عدم نغوظ کامل وزود انزالی

سلام من 45سال دارم ومشکلم اینه که الت وبیضه هام به مرورداره کوچکتر میشه واین باعث شده که بعضی مواقع نقوظ کامل برام ایجاد نشه ودچار زود انزالی بشوم وبه نظر خودم این ازحدود 5سال پیش که ازبلندی افتادم بیشتر احساس کردم والان مدت سه سال مجردم ونزدیکی خیلی کم داشتم لطفا منوراهنمایی کنیدکه بایدچکار کنم قبلا از شما ممنون ومتشکرم لازم به ذکردر دوران نو جوانی التم از حد معمول کمی بزرگتر بودوکمی زود انزالی داشتم مشاهده پاسخ دکتر
596
بیماری پوستی الت

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من نزدیک یک ماه پس از نزدیکی با کاندوم دچار عارضه پوستی شدم که باعث قرمزی پوست شده و هنگام شست و شو با اب سرد ایجاد سوزش میکند از کرم های هیدروکورتیزول و بتاماتازون استفاده کردم که نتیجه ای نداشت قسمتی که خارج از کاندوم بوده و سمت شکم میباشد دچار عارضه شده است ایا با گذشت زمان خوب میشود یا اینکه به پزشک باید مراجعه کنم با سپاس از شما مشاهده پاسخ دکتر
597
نعوظ نافص

سلام.من۲۴ سالمه اما نعوظ کامل ندارم .میخوام ازدواج کنم اما خیلی سردر گمم نمیدونم چیکار کنم.لطفا کمکم کنید.شماره مطب و ساعات کاریتونو بهم بگین ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
598
الت

در قسمت پايين كلاهك ،محل ختنه يه زخم ايجاد شده توسط اصطحكاك شديد مشاهده پاسخ دکتر
599
آلت تناسلی پرده دار

کوتاهی الت و الت پرده دار مشاهده پاسخ دکتر
600
کجی آلت

سلام.من 26سالمه.به تازگی متوجه شدم که آلتم داره به سمت چپ منحرف میشه.چه کار باید بکنم.آیا ماساژ دزمانی مفید هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
601
هیپوسپادیاس

با سلام خدمت دکتر عزیز
اگر این بیماری در کودکی سه سال در حد دو سه میلیمتر پایین تر از منطقه
Glandular باشد،آیا نیازی به عمل جراهی هست یا خیر؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
602
کیست بیضه

سلام خسته نباشید بنده کیست بیضه دو طرف دارم یکی به بزرگی 16 در سمت راست و دیگری 12 میلیمتر در چپ فتق سمت راست عمل کردم و سمت چپ هم فتق دارم بیضه هام سنگینی میکنه و درد شدیدی در سمت راست بیضه دارم حالت اینکه چیزی به بیضه فشار میده متاهل هستم بچه ندارم ایا میشه بدون خطر ناباروری جراحی کرد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
603
لطفا خیلی زود در صورت امکان پاسخ من را بدهید.خیلی نگرانم و استرس دارم

باسلام.من دیروز 3بار خود ارضایی کردم و بعد از خود ارضایی با یک خانوم از پشت نزدیکی کردم.دیشب که در حمام دوش میگرفتم متوجه شدم در آلتم بین کلاهک و ختنه گاه یک برآمدگی و تورم ایجاد شده و وقتی دست زدم و لمس کردم مثل یک غده ک چک در زیر پوست جابجا میشود.حال خیلی ترسیده ام.لطفا راهنماییم کنید.البته هیچ دردی ندارد.باسپاس مشاهده پاسخ دکتر
604
طول آلت تناسلی

عرض سلام و وقت بخیر خدمت جناب د کتر .ممنون از وقتی که میگذارید. قبلا یک سوال از شما راجع به طول الت تناسلی پرسیده بودم و اینکه در حالت نعوذ اندازه طبیعی نداره و حدود 7.5 سانتی متر هست . شما فرمودید که احتمالا اشتباه اندازه گیری کردم . من لینک آموزش صحیح اندازه گیری رو که شما فرستاده بودید مطالعه کردم و به اون صورتی که گفته شده بود اندازه گیری کردم که در حالت نعوذ 9 سانتی متر بود میخواستم نظرتون راجع بهش بدونم این اندازه آیا مشکل ساز هست ؟و برای ازدواج به مشکل میخورم؟ ممنون از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
605
عمل بیضه برداشتن بیضه چپ

پسر بچه 7 ساله ای جدیدن عمل شده و بیضه چپ اش برداشته شده
آیا میتواند درآینده بچه داربشه؟
آیا کم کم ظاهر و ویژگی های مردانه اش کم میشه و زنانه تر میشه؟
آیا بزرگ شد از لحاظ رابطه جنسی و ارضا شدن مشکلی براش پیش میاد؟
مشاهده پاسخ دکتر
606
كوچيك است

آلت تناسلي من كوچك است همه مسغره ميكنن مشاهده پاسخ دکتر
607
درد بیضه ها

سلام اقای دکتر ،به دادم برسید ،چند وقتیه بالای آلت تناسلی درد میکنه البته هر دو بیضه ها هم درد میکنه ، احساس میکنم از اطراف کشاله ران و همون بالای آلتم هست که به بیضه ها درد سرایت میکنه ، بخدا خسته شدم هیچ لذتی از زندگیم نمیبرم ، خواهش میکنم کمکم کنید . با تشکر از جنابعالی. مشاهده پاسخ دکتر
608
درد آلت

سلام جناب دکتر و عرض خسته نباشید
دکتر سوالی داشتم خدمتتون
مدتیه از نوک تا وسط آلت بنده درد میکنه و بعضی وقتا بیضه سمت چپم
تقریبا درد بعد از یک خود ارضایی شروع شد که من یکم جلوش خارج شدن منی رو گرفتم یعنی این یک عادت در اواخر بود ولی این اخری که تقریبا بیست یا بیشتره باعث شروع درد شد.اولش از درد بیضه چپ بود و بعدش دردش کمتر شد و بعد با درد بیضه شروع شده که بعضی وقتها بیضه سمت چپ.هر وقت سر آلتم را فشار مردم دردی در درونش احساس میکنم و مدتیه پیله شده.اگر جوابم رو بدید ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
609
از دست دادن نعوظ در زمان شروع نزدیکی

با سلام و روز بخیر
مدتیست نعوظ کاملی ندارم و آلت در زمان نعوظ کاملا سفت نمیشود و زود ( حدود سی ثانیه تا یک دقیقه )هم انزال انجام میشود.
سه روز پیش جهت چکاپ قلب به پزشک مراجعه کردم و پس از انجام معاینات و نوار قلب و اکو گفتند قلب در شرایط نرمال است و فقط ضربان قلب بالاست حدود ۹۵ که یه سری آزمایش دادن که هنوز جوابش نیومده و قرص پرانول و کلردیازپوکساید روزی دوتا تجویز کردند
دیشب که خواستیم سکس داشته باشیم نعوظ خوب بود اولش ولی در زمان کاندوم گذاشتن ضعیف شد و از بین رفت البته بگم که همش استرس اینو هم دارم و نمیتونم استرس رو از خودم دور کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنین
مشاهده پاسخ دکتر
610
درد لاعلاج

ا عرض ادب و سلام
محترما به عرض میرسانم اینجانب محمدرضا خشنود 54 ساله مدت 15 سال به مشکل خیلی عجیب مربوط به جمع شدن منی در بیضه ها مواجه گردیده ام به اینصورت که علی رغم میل باطنی و بدون علاقه جنسی مجبورم بعد از 4 روز نزدیکی کنم تا مواد منی تخلیه گردد چونکه اگر این عمل صورت نگیرد درد شدید پشت چشم :یبوست شدید:سردرد و ناراحتی عصبی شدید:تخیله کم ادرار همراه است ضمنا تمام ازمایشات از قبیل سیستوسکوپی :ازمایشات ادرار:عکس از تمام مجرای ادرار :عکس از کلیه وتمام ازمایشات ادراری از نظر دکتر خوب بوده و اخرین قرصی که دکتر به من پیشنهاد داد تامسولوسین بود ولی متاسفانه نتیجه نگرفتم لذا عاجزانه از شما درخواست دارم راه جدیدی به من پیشنهاد دهید چون از بسیاری پزشکان قطع امید کرده ام
با احترام خشنود
مشاهده پاسخ دکتر
611
رفع مشکل نعوذ

A:
با سلام، مدت زیادی هست که اصلا نعوذ ندارم و قرصی هم که مصرف کردم قرص ویزارسین 100 میباشد. که هیچ تاثیری نداشته است. من دیابت داشتم و الان قندم تحت کنترل هست. قبل از شروع درمان میخواستم اگر امکان دارد قرصی را معرفی کنید که این مشکل را در من حل کند و بعد پروسه درمان شروع و ادامه یابد.
مشاهده پاسخ دکتر
612
انحنای الت

سلام
بنده 32 سال و مجرد وتا حالا هیچ رابطه جنسی نداشته ام الت بنده به سمت چب دارای انحنا می باشد که سبب استرس من شده که پس از ازدواج شاید به مشکل بر بخورم
عکس به پیوست میباشد
مشاهده پاسخ دکتر
613
آلت تناسلی

ضمن عرض ادب واحترام.سوالم ازحضرت عالی اینه که به خاطردیابت التم بی حس شده وناتوان شدم.واینکه کوتاه می باشد.جهت درمان کمکم کنید.مراتب جهت اطلاع ومساعدت جنابعالی مشاهده پاسخ دکتر
614
الت تناسلی

حبیب م:
در زیر کلاهک یعنی خط ختنه گاه چند رور کمی متورم شد و موقع نزدیکی سوزش داشتم البته کم کمی بیشتر شد والان دو طرف ختنه گاه متورم وسوزش
داره و روی تورم خط مانند ترک داره و ترشح کمی داره خبس میشه
مشاهده پاسخ دکتر
615
بازسازی پیش پوست (غفله)

هزینه عمل جراحی بازسازی پیش پوست چقدره؟
از نظر شما بهترین راه برای بازسازی پیش پوست چی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
616
مشکلات نعوظ آلت تناسلی ومیل جنسی

با سلام. 32 سال دارم و 4 سال ازدواج کردم. متاسفانه مشکل نعوظ آلت تناسلی داشته و اکنون دچار بیمیلی جنسیهم شده ام. قرص های مختلفی به تجویز پزشکان مختلف در بندرعباس استفاده کردم و جواب نگرفتم. آزمایشها و سونوگرافی های مختلفی انجام دادم که در صورت امکان ارسال کنم. به گفته پزشکان جواب سونوگرافی از آلت نشان داده که دارای مشکل نگهداری خون است. چندبار هم ازتزریق آمپول جهت نعوظ استفاده کردم. در انتها با توجه به اهمیت فوق العاده برای زندگی شخصی و زناشویی ام خواهشمند است هر کمک یا راهنمایی که به ذهن شما میرسه دریغ نکنید. درصورت امکان نسخه ها و آزمایشات و سونوگرافی ها که اسکن کرده ام را ارسال کنم. بنده در بندرعباس ساکن هستم و خواهشمند ام راهی جهت رفع مشکلاتم نشان دهید تا خدای نکرده زندگی زناشویی ام که برای هر دوی ما عزیز هست از بین یا کمرنگ نشه. ممنونم. مشاهده پاسخ دکتر
617
حمید: جراحی الت تناسلی

حمید:
اندازه بسیار کوچک الت به علت چاقی وزیاد بودن چربی زیرشکم که الت کامل داخل بدن فرو رفته ؛؛ایا عمل جراحی میتونه به من کمک کنه ؟؟واینکه خودتون این کار رو انجام میدین؟
اندازه ی طبیعی الت در حالت معمولی برابر هیچه و حتی در ادرار کردن هم مشکل دارم ؛
مشاهده پاسخ دکتر
618
انحنای بیش از حد آلت تناسلی ( رو به بالا )

سلام ، آلت من در حالت نعوذ به شکمم میچسبه ( زاویه کم تر از 10 درجه با شکم ) و طوری که فقط 2 سانت با شکمم فاصله داره و پایین آوردنش بسیار درد داره که تحمل نمیشه کرد ! و طول آلتم حدود 11 سانت هست 18 سالم هست و میخواستم ببینم نیازی به جراحی هست ( طوری که توی سایت ها خوندم هست ! ) و اگر هست جراحیش بیهوشی داره ؟ چقدر طول میکشه ؟ طول آلت تغییری میکنه ؟ بعد عمل شکل و بخیه روی ناحیه تناسلی یا آلت میزاره که مشخص هست عمل شده ؟ و هزینه جراحی چقدر هست مشاهده پاسخ دکتر
619
چند زائده در زیر اسفنجی

سلام در زیر اسفنجی نوک الت تناسلی زائده هایی مثل غدد چربی پیدا شدن هیچ مشگلی ندارن فقط فشارشون میدم درد دارن مشاهده پاسخ دکتر
620
درد و کبودی آلت تناسلی در مردان

سلام دکتر جان من برادری 32ساله دارم که بیماری میکروسفالی دارند و داروی کاربامزوپن مصرف میکند و اختیار ادارار ندارند و پوشک میشوند حدود 2 ماه است که نوک پنیس کبود و خون مرده است که ماساژ رنگ نرمال شده ولی مجدد کبود میشود البته هیچ ضربه ای نخورده و پوشک را آزاد میبندم.ایشون نیم ساعت قبل از ادرار کردن ناله میکنن ودرد دارن.حجم و تعداد دفعات ادرار نرمال است متاسفانه ما ایران نیستیم و در ترکیه ساکن هستیم.اینجا به پزشک مراجعه کردیم بدون بررسی گفتن مشکلی نداره.ولی ایشون از درد خیلی بیتابی میکنن.در ضمن ازمایش ادرار ندادم و برای گرفتن ادرار نیاز به گذاشتن سند است .ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و تشخیص را ذکر کنید . مشاهده پاسخ دکتر
621
عمل کردن

سلام به نظر شما برای زیبایی التم راعمل بکنم یا نکنم .ایا عمل کردن عواقبی هم دارد. مشاهده پاسخ دکتر
622
افزایش حجم الت تناسلی

با سلام خدمت اقای دکتر طول الت تناسلی من در حد 10 سانت در حالت کشید می باشد و قطر ان کم می باشد که باعث نارضایتی شریک جنسی من شده است میخاستم بدونم ایا روشی برای افزایش طول و قطر الت تناسلی وجود دارد بدون جراحی یا تزریق ؟ یا این قرصهای موجود در داروخانه به نام مگنارکس پلاس تاثیری در افزایش حجم الت تناسلی دارد اگه راه حلی برای مشکل من عنوان کنید ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
623
اندازه بیضه- نعوظ

با سلام و احترام
آقای دکتر من 25سال سن 175قد و 78 کیلو وزن دارم
من مشکل خود ارضایی دارم که چند سال این کار رو انجام میدم الان بیضه هام خیلی کوچک شدن و همچنین مشکل نعوظ دارم یعنی نعوظ صورت میگره ولی کامل نیست تقریبا 40 درجه به سمت پایین است . پیشنهاد شما چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
624
تورم در ناحیه ختنه گاه

سلام. عرض ادب. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
جسارتا حدود یک ماهی هست که دقیقا بعد از سر آلت در قسمت زیر آلتم یعنی قسمت ختنه گاه ی تورم خیلی کوچیک و سفت که در حالت شلی یا نعوظ کامل قابل حس کردن هست در زیر پوست حس میکنم. به اندازه 3 میلی متر. وقتی با دست حسش میکنم شبیه ی ماش سفت هست. اما وقتی پوست آلتم رو کشیدم و بیشتر دقت کردم به نظرم ی قسمتی از ی رگ هست که به رنگ مشکی هست که سفت و گلوله مانند شده و انگار دور خودش پیچ خورده که به حالت گلوله در اومده. دردی حس نمیکنم. مشکل دیگه ای هم ندارم اما فقط نگرانم که نکنه سرطان یا.... باشه. اگه لطف بفرمایید راهنمایی کنید ممنون میشم و اگر نیاز به عکس باشه عکس به طریقی ارسال کنم خدمتتون. اگر امکانش هست به همین تلگرام جواب ارسال شود. با تشکر فراوان از شما جناب آقای دکتر.
مشاهده پاسخ دکتر
625
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
626
رویش مو بر روی تنه ی آلت تناسلی

سلام
آقای دکتر بنده مدتی که متوجه شدم در قسمت پایینی آلتم و نزدیک به بیضه کمی مو رشد کرده است و از آنجایی که بنده امسال قصد ازدواج دارم خواهشمندم بنده را در این زمینه راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
627
بیماری پیرونی

با سلام بنده از بیماری پیرونی رنج میبرم و انحراف الت بنده بیش از 50 درجه است و به عمل نیاز دارد.ایا شما عمل انرا با بخیه بدون برداشتن قسمت سخت انجام میدهید؟اگر بله هزینه این عمل چقدر است و چقدر عمل طول میکشد و دوران نقاهت چه مدت است؟و ایا این عمل را فقط در تهران انجام میدهید؟ مشاهده پاسخ دکتر
628
آلت تناسلی

با سلام .
بنده مدتی هست که در ناحیه پوسته ختنگاه دچار التهاب و حالت تورم دارم، به متخصص هم مراجعه کردم و داروهای Betamethazone Amp و Sypring 2cc و E-Zavit 400 cap و Vitamine b 1 و Triamcinolone 15 g تجویز کردند. و توصیه کردند اگر که بهبودی حاصل نشد به دکتر پوست مراجعه کنم.
خواستم نظر شما درباره تجویز این دارو ها رو بپرسم آیا کافی و مفید هستند؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
629
بزرگ كردن آلت تناسلي

با سلام
من ميخواستم آلت تناسلي خودم را بزرگتر كنم بايد چه كاري انجام بدهم ، وسيله يا عملي مورد نياز است؟
مشاهده پاسخ دکتر
630
مشکلات سایز الت تناسلی و عقیم بودن

سلام اقای دکتر
خسته نباشین
میخواستم بدونم بهترین راه برای افزایش سایز الت تناسلی هستش به جز راه هایی که گفته بودین از انجامش خودداری کنیم

و اینکه یک ازمایش خانگی جهت فهمیدن عقیم بودن یا نبودن توی سایت های زیادی دیدم که بااستفاده از اب انجام میشد
و توی ازمایش باید منی داخل اب ته نشین میشد من این ازمایش رو انجام دادم ولی مقدار کمی از منی تهنشین شد و برام نگرانی پیش اومد

میخواستم بهم کمک کنید که نگرانیم دراین موارد رفع بشه
مشاهده پاسخ دکتر
631
قطر آلت تناسلی

Mohsen Taymouri:
قطر آلت تناسلی را به چه روشی میتوان افزایش داد
مشاهده پاسخ دکتر
632
عمل کردن

ایابعداز عمل برای دفع ادرار بایداز سوند استفاده کنم یانیازی نیست مشاهده پاسخ دکتر
633
ضعف در نعوظ

من دچار ضعف شدید در نعوظ هستم.چیکار کنم.لطفا راهنماییم کنید.تشکر مشاهده پاسخ دکتر
634
مقدار هزینه

هزینه جراحی آلت کج چقدر است ؟ و آیا عوارضی بدنبال خواهد داشت ؟ طول درمان ؟ و مدت بستری در بیمارستان ؟ مشاهده پاسخ دکتر
635
میل به سکس دارم اما لذت نمیبرم

با سلام وخسته نباشید خدمته شما.....اقای دکتر من 24 سالمه و ازدواج کردم ...من موقع سکس به هیچ عنوان ارضا نمیشم و مدت سکسم بعضی وقتا به 1 ساعت و نیم هم میرسه و در اخر ارضا نمیشم و با خود ارضایی ارضا میشم و منیم خارج میشه ....من نعوظ اولیه دارم و بعد از 10 دقیقه دیگه التم شل میشه اما وقتی قرص تادالافیل استفاده میکنم نعوظم کامله ...مشکلم اینه که موقع سکس لذتی نمیبرم و انگار التم حس نداره ولی نعوظ با مصرف قرصی که گفتم دارم ....و در هنگام سکس تا حالا ارضا نشدم ...ممنون میشم راهنماییم کنید ...با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
636
سوال راجب عمل جراحیم

سلام دکتر
چندوقتیه یه خاطره خیلی ترسناک بچگیم همش یادم میاد و لحظات ترسناکش آزارم میده واسه اینکه یکسری یک سری گره روانی رو حل کنم به جوابتون احتیاج دارم
حدود هشت سالم بود که منو چند روز بردن بیمارستان و بهم گفتن که مثانه ام مشکل داره و منم هرچی سوال میپرسیدم همه جواب الکی بهم میدادن بعد عمل مثانه ام بخیه خورده بود و داخلش سیم پلاستیکی وصل بود که طرف دیگه اون به کیسه ادرار بود و انگار ختنه مجدد هم کرده بودنم و زیر آلتم بسیار بخیه خورده بود که هنوزم جاش هست و قسمتی از کلاهک آلتم هم جای بریدگی روش هست و این مسئله اعتماد به نفسمو کم کرده بعد چند هفته که حالم بهتر شد هر چند ماه میرفتم ارولوژی و اونجا یک میله فلزی داخل آلتم فرو می کردن بعد در می آوردن و چک میکردنش
دکتر دقیقا اسم اون عمل و اتفاقات بعدیش چیه لطفا هر حدسی دارید بگید تا این سوالم از اون دوران حل نشه به آرامش نمیرسم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
637
عمل کردن

باسلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر الت من روبه پایین خمیدگی دارد میخواستم بدونم نیاز به عمل میباشد یا نه اگر به عمل نیاز دارد درکدام بیمارستان این کار را انجام میدهید چند روز باید بستری شوم. بعداز عمل درراه رفتن من مشخص است که عمل کردم یانه. درد بعداز عمل زیاداست یا نه.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
638
آلت

دکتر خواهشا یه راکار به من نشون بدین اگر میشه جواب رو برای من ایمل کنید ممنون میشم
آلت تناسلی من در حالت نعوض به زور 8 سانت میشه ازدواج کردم مشگل ارتباط جنسی دارم تورو خدا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
639
مشکل

با سلام و احترام بنده یکساله که عروسی کردم و در طول این مدت در هنگام نعوظ آلت ، نهایتا تا زاویه 90 درجه از شکم قرار می گیرد که پس از مراجعات مکرر به متخصصین اورولوژی و آزمایشات متنوع و چندین باره و مصرف انواع دارو و ویتامین و ... علت را روانی تشخیص دادند اما حتی پس از مراجعات و مشاوره های سکس درمانی هم مشکل برطرف نشد و هنوز هم هنگام نزدیکی بسیار به خود فشار میارم تا یه دخول نصفه و نیمه انجام بشه... ضمنا اینکه حدود 2 سالی هست که در بیشتر اوقات شبانه روز حالت خفیفی منگ بودن را دارم مثل وقتی که از از خواب پا میشم .... استدعای راهنمایی دارم مشاهده پاسخ دکتر
640
نعوذ

ی چند وقتی هست که با مشکل نعوذ مواجه هستم به دکتر مراجعه کردم ولی نتیجه نداده .جهت نعوذ حتما باید از قرص هایی مثل تادگرا یا تالافین وهمخانوادهاش استفاده کنم مشاهده پاسخ دکتر
641
شکستگی

باسلام خدمت دکتر عزیز بنده 4ماه پیش جراحی شکستگی الت داشتم به علت تشخیص نادرست دکتر و نشون ندادن سونوگرافی بنده 50 ساعت بعداز شکستگی عمل شدم میخوام بدونم در اینده به مشکل نمیخورم احتمال داره از همون قسمت پارگی که بخیه شده التم کج بشه بااینکه 4 ماه از عملم میگذره درد خفیف دارم واینکه جای بخیه ختنگاهم ورم داره میخواستم بدونم رفع میشه و اینکه غیر از سونو گرافی عکسبرداری خاصی هست که بفهمم جای جراحی خوب شده یا نه ممنون میشم بگید مشاهده پاسخ دکتر
642
تقویت الت تناسلی

سلام. بنده پسری دارم 14ساله. برای اینکه التش تقویت بشه و بزرگ بشود و در اینده دغدغه ای نداشته باشد . چ غذاها و ویتامینهایی باید استفاده بشود.برای رشد التشون.سایز التشون هم نرمال است مشاهده پاسخ دکتر
643
ﻣﺸﻜﻞ ﺁﻟﺖ و ﻛﻮﭼﻜﻲ ﺁﻥ

ﺩﻛﺘﺮ ﻣﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺭاﺑﻂﻪ ﺁﻟﺖ ﻣﻴﺨﻮاﺑﻪ. ﻋﻠﺖ ﭼﻴﻪ ﺁﻳﺎ ﻣﺸﻜﻞ ﺣﺎﺩﻱ ﻫﺴﺖ. و ﺑﺮاﻱ ﺑﺰﺭﮒ ﻛﺮﺩﻥ ﺁﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ. ﭼﻮﻥ ﻛﻤﻲ ﻛﻮﭼﻜﻪ ﻣﻤﻨﻮﻥ مشاهده پاسخ دکتر
644
ناتوانی درنغوظ وزود انزالی

من مبتلا به دیابت وفشارخون بالا هستم مدتی است که مشکل ناتوانی درنغوظ پیداکردم درخواست من راهنمایی لازمه مشاهده پاسخ دکتر
645
پسرم وقتي كه ختنه شد پوست روي الت تناسلي وي به گونه اي ختنه شده كه سر الت به داخل كشيده شده است حالا سوالم اين است كه ايا راهي وجود كه بشود كاري كرد كه نوك الت به بيرون از ان پوسته بيايد با دكتر كليه و مجاري ادرار كه معاينه اش كرده گفته كه بدليل چربي شر

پسرم وقتي كه ختنه شد پوست روي الت تناسلي وي به گونه اي ختنه شده كه سر الت به داخل كشيده شده است
حالا سوالم اين است كه ايا راهي وجود كه بشود كاري كرد كه نوك الت به بيرون از ان پوسته بيايد
با دكتر كليه و مجاري ادرار كه معاينه اش كرده گفته كه بدليل چربي شرم گاهي نوك الت به داخل كشيده مي شود
لطفا راهنمايي بفرماييد براي حل مشكل چه بايد كرد
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
646
برجستگي هاي ريز الت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد

جناب دكتر مدت ١ هفته است چندتا برجستگي ريز در زير تنه الت تناسليم مشاهده كردم ،
ميخواستم ببينم مشكل خاصي دارن ؟
بنده حدود ٢٠ ماه پيش رابطه داشتم

با تشكر از وقت شما
مشاهده پاسخ دکتر
647
سلام، من دچار انحراف آلت تناسلى هستم، از اول همينطور بوده، درباره روش و هزينه درمان سوال داشتم، آيا نياز به درمان دارد؟ و احتمال ريسك اين عمل چقدر است؟ تصاوير را نيز مى فرستم،

سلام،
من دچار انحراف آلت تناسلى هستم، از اول همينطور بوده،
درباره روش و هزينه درمان سوال داشتم، آيا نياز به درمان دارد؟
و احتمال ريسك اين عمل چقدر است؟
تصاوير را نيز مى فرستم،
مشاهده پاسخ دکتر
648
مشکلات آلت تناسبی

سلام آلت تناسبی سوراخی که ازش ادرار خارج میشه گشاد شده یا پاره شده آیا مشکلی در آینده ایجاد میکنه یا اصلا چیز خواستیه؟
و سوالی دیگر کوچکی یا بزرگی الت تناسبی مردان در سن 15 16 سالگی برای آیندشون چه تاثیری داره؟
بزرگ شدن الت تناسبی چه شیوه هایی داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
649
اختلال در نعوض

سلام و عرض ادب خدمت شما
من خانمي هستم كه بعه تازگي ازدواج كردم ، همسرم مدتي است كه با اختلال در نعوض
در گير شده، آلت همسرم قبل از شروع رابطه با تحريك حالت نرمال داره ولي چند دقيقه طول نميمشه كه آلتش شل ميشه و حالت نعوضش رو از دست ميده، اين در حالي است كه قبلا اصلا همچين حالتي نداست بر عكس آلتش از نظر اندازه و طول واقعا ايده آل بود،الان حتي اول رابطه كه تحريك ميشه و سفت ميشه ديگه به اندازه قبلا نيست
اين موضوع واقعا مارو نگران كرده و با وجود علاقه اي كه به هم داريم خيلي برامون مساله ساز شده چون نميتونيم با هم رابطه داشته باشيم، ممنون ميشم اگه بتونين بهم توضيح بدين اين مساله دليلش چيه و اينكه براي رفعش چه كاري بايد انجام بديم
مشاهده پاسخ دکتر
650
نزدیکی

سلام دکتر عزیز ببخشید من مدتی هستش با توجه به میل جنسی ولی متاسفانه توانایی نزدیکی ندارم و حس میکنم آلات تناسلی ام کوچک شده است.قبلا هفته ای سه بار نزدیکی داشتم ولی الان به زور یکبار مشاهده پاسخ دکتر
651
سوزش در آلت تناسلی

همسر 35 ساله من 4 ماه پیش در بازی فوتبال توسط یکی از دوستان به صورت اتفاقی ضربه ای به آلت تناسلی شان میخورد که موجب درد میشود.بعد از بازی به حمام میروند و زیر آب گرم آلت خود رو میکشند چون باعث تسکین دردش میشده.خونریزی و تغییر ظاهری نمیکند.هیچگونه ترشحی هم ندارند ولی گاهی فقط دچار سوزش در نوک آلت خود میشوند ولی هنگام ادرار این سوزش نیست و این باعث ناراحتیشان هست.گاهی کم و گاهی زیاد میشود.موقع نزدیکی هم هیچ مشکلی ندارند.فقط به گفته خودشان مقداری رنگ ادرار کدر شده.به متخصص مراجعه کرده و افلوکسیسین تجویز کردن ولی هیچ بهبودی حاصل نشده.
آزمایش هم دادن هیچگونه باکتری و یا عفونتی نداشتن.
مشاهده پاسخ دکتر
652
مشکل نعوظ

سلام دکتر جان. من 45 سال دارم و دیابت نوع دو را هم دارم ولی کنترل شده است. چند سالی است حس میکنم میل جنسیم خیلی کم شده.. و به توصیه پزشک دیابتم قرص سیالس 5 میلی استفاده میکنم روزی یک عدد و تا موقعی که مصرف میکنم خوب جواب میده و رابطه جنسی خوبی میتونم داشته باشم ولی آگه یه روز فراموش کنم نمیتونم نعوظ داشته باشم. سوالم از شما این است که بهترین توصیه برای من چی است آیا توصیه ایمپلنت و یا روشهایی بهتری است که برای من مناسب باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
653
قطر الت تناسلی وطول الت تناسلی

باسلام من طول الت تناسلیم درحالت نعوظ کامل12سانت.ودر حالت شل5سانت.اقای دکتر کلفتی الت من خیلی کم.لطفا بگید چکار کنم که قطر التم زیاد بشه.برای طول التم باید چکار کنم؟این قطر الت وطول الت به شدت منو افسرده کرده تاجایی که نمیتونم زن بگیرم.من24ساله هستم.لطفا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
654
کجی آلت تناسلی

سلام ..خسته نباشید... بنده می خواستم بدونم که کجی آلت من نیاز به جراحی داره یا خیر؟ به همین دلیل عکس گرفتم و میفرستم. ضمنا طولش حدود 14 سانت هست و فک کنم خیلی وقته که این شکلیه ..اگرچه متاسفانه موقعی که اطلاع درستی نداشتم متاسفانه سعی کردم با فشار آوردن در راستای مخالف قوس فعلی درستش کنم و فک کنم حتی شاید مشکلی بیش تر ایجاد کرده باشم . ضمنا ممنون میشم هزینه عمل رو بفرماین. مشاهده پاسخ دکتر
655
سوزش در نوک آلت

با سلام
چندماه پیش اتفاقی ضربه ای به آلتم خورد.زیر دوش آب گرم چون درد داشتم آلت خود را کشیدم.
لازم به ذکر است هیچ تغییر ظاهری نکرده.بعد از این اتفاق احساس سوزش گاهگاهی در نوک آلت تناسلی خود دارم.گاهی زیاد میشود و گاهی کم.طبق دستور پزشک متخصص آنتی بیوتیک(افلوکسین) مصرف کردم ولی تغییر چندانی نکرد.
مشکلم چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
656
عدم نعوظ کامل

پنج سال هست مشکل نعوظ کامل دارم.عکس فرستادم گفتید آزمایش هورمونی جنسی و تیروعیدوچربی وقند باید انجام دهید بی زحمت دقیق اسم انگلیسی اینها رومیفرستید که به دکتر بدم تودفترچه بنویسه ازمایشارو انجام بدیم.خداخیرتون بده.توروخدا کمکم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
657
مشکل افزایش طول

با سلام خدمت دکتر عزیز
بنده در دوران کودکی ختنه کردم و گویا هنگام ختنه بقیه هام باز شده و دچار خونریزی شده الان در هنگام نعوظ مشکل کشش پوستی دارم که این دلیل هم باعث افزایش قطر هم شده منونم که راهنمایی بفرمایید تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
658
رگ الت تناسلی

سلام.دکتر مدت یک هفته است که یکی از رگهای روی التم به شدت سفت شده که هم در حالت خابیده و هم حالت راست شده التم این رگ سفته باید چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
659
آلت تناسلی

باعرض سلام و خسته نباشیدخدمت شما
همسر من قبلا طول آلت تناسلیش حدود28 سانت بود ولی در حال حاضر ک میخایم اقدام به عروسی کنیم متاسفانه بلندی آلتش در حالت نعوظ ب 7 سانت رسیده میخاستم ببینم درمانی وجود دارد که به سایز قبلش برسد؟قبلا داخل مسابقاتی ک انجام داده 2بار ضربه ب بیضه هاش خورده و هربارم حدود1 ساعت بیهوش بوده
البته لازم به ذکر است که بگویم حدود این3 سالی که نامزد بودیم هیچگونه رابطه ای نداشتیم.آیا این نبود رابطه میتواند یکی از علل کوچک شدنش باشد؟ چون قبلا رابطه داشته اند. لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنیم قبلا هم با یه ایمیل دیگه این سوالو پرسیدم
مشاهده پاسخ دکتر
660
آلت تناسلی

باعرض سلام و خسته نباشیدخدمت شما
همسر من قبلا طول آلت تناسلیش حدود28 سانت بود ولی در حال حاضر ک میخایم اقدام به عروسی کنیم متاسفانه بلندی آلتش در حالت نعوظ ب 7 سانت رسیده میخاستم ببینم درمانی وجود دارد که به سایز قبلش برسد؟قبلا داخل مسابقاتی ک انجام داده 2بار ضربه ب بیضه هاش خورده و هربارم حدود1 ساعت بیهوش بوده
البته لازم به ذکر است که بگویم حدود این3 سالی که نامزد بودیم هیچگونه رابطه ای نداشتیم.آیا این نبود رابطه میتواند یکی از علل کوچک شدنش باشد؟ چون قبلا رابطه داشته اند. لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنیم قبلا هم با یه ایمیل دیگه این سوالو پرسیدم
مشاهده پاسخ دکتر
661
بزرگ کردن الت

به نام خدا
سلام
با عرض خسته نباشید.میخام بدونم ایا امکان دارد طول الت وقطر ان را افزایش بدم...؟اگر امکن ئارد.چگونه؟با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
662
پاپول مروارید

با عرض سلام و خسته نباشید
من جوون بیست ساله هستم و به زودی میخوام ازدواج کنم و متاسفانه از پاپول مرواریدی رنج میبرم و شکل ظاهری التم متاسفانه خیلی ناجوره و زائده هایی روی کلاهک التم وجود داره.
میخواستم بدونم هیچ درمانی هست ک بشه کاری کرد هر چند طولانی مدت ک مثلا بعد یه سال ک قراره ازدواج کنم دیگه مشکلم حل بشه مثلا دارویی یا اینکه مثلا اب لیمو بذارم روش بمونه یا هر چیزی...

میخواستم بدونم هیچ راهی هست ک بشه درمانش کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
663
ليزر كوشت اضافه الت

با سلام خدمت اقاي دكتر
در رابطه با سوال با كد z90uy334581 جهت برطرف كردن كوشت اضافه قديمي در زير ختنه كاه الت كه فرموديد با ليزر رفع مي شود
ايا ليزر اين مورد توسط جنابعالي در مطب انجام مي شود واكر اينكونه است كي مي توان مراجعه كرد
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
664
الت تناسلی

از اخرین بار که با همسر خود امیزش جنسی داشتم 10 روز گذشته و الت تناسلی من حالت نعوظ خودش از دست داده،راهنمائی کنید مشاهده پاسخ دکتر
665
مصرف روزانه یک قرص 20 میلیگرمی تادالافیل از 2 سال پیش

مصرف روزانه یک قرص 20 میلیگرمی تادالافیل از 2 سال پیش برای بنده مضر است یا می توانم ادامه بدم. مشکل بنده را حل کرده. مشاهده پاسخ دکتر
666
مصرف روزانه قرص تادالافيل ٢٠ ميليگرمي براي من ضرري نداره؟

اقاي دكتر سلام
بنده ٣6 سال سن دارم و ٣ سال است ازدواج كردم، از همون اول زندگي، ميل جنسي من پايين بود به نحوي كه به زور تمايل داشتم هفته اي يكبار با همسرم سكس كنم. از همين ميزان تمايل به سكس هم، تقريبا هر دوبار يكبار همون اوايل سكس، آلتم ميخوابيد و شل ميشد و ديگه بلند نميشد. پيش متخصص ارولوژي( اقاي افشاريان) رفتم و ايشان از حدود ٢ سال پيش به بنده استفاده از قرص تادافيل ١٠ تا ٢٠ ميليگرم رو بطور " روزانه " تجويز كردند و من هم از حدود ٢ سال پيش روزي يك قرص تادالافيل ١٠ و يا ٢٠ ميخورم. در اين مدت تقريبا مشكل راست شدن التم حل شده ولي وقتي قرص نخورم يا دوزش رو كمتر از ٢٠ ميكنم آلتم باز هنگام سكس با همسرم ميخوابه. پيش روان پزشك هم رفتم و مدت 6 ماهه قرص بوپروپيوم روزانه ٢٠٠-٣٠٠ ميليگرم ميخورم. اينم بگم كه قبل از ازدواج معتادخودارضايي با يه سري از صحنه هاي خاص سكسي بودم. ضمنا ازمايش هورمون هاي جنسي و اسپرم هم دادم و همش اوكي بوده و سردي جنسي من هن بيشتر نسبت به همسرمه و علارغم زيبايي زياد همسرم ولي انگار عادي شده!
سوالم اينه كه خوردن روزانه قرص تادالافيل برام ضرري نداره؟ و اگر داره چه بايد بكنم.
مشاهده پاسخ دکتر
667
تبخال تناسلي

با سلام و خسته نباشيد من قبلا باهاتون واجع به تبخال تناسلي حرف زدم گفتيد آزمايش بدم و الان ازمايش دادم وميخوام جوابو ببينيد مشاهده پاسخ دکتر
668
تورم رگ الت

با سلام خدمت دکتر جباری عزیز ...
با عرض پوزش :
دکتر من یه روز با سوزش ناحیه ختنه گاه از خواب بیدار شدم ...مشکل این بود که یه رگ دور ختنه گاه باد کرده بود ...
و بیشتر صبح ازارم میده ..
مشاهده پاسخ دکتر
669
چروک و نعوظ آلت

سلام جناب آقای دکتر پسری 28 ساله ام. برای ازدواج ترس دارم چون آلت تناسلی ام فکر می‌کنم مشکل داره میزان تحریک شدن و نعوظ زیاد نیست کمی چاق هستم . پوست آلتم در حالت خوابیده چروک است و سر آلت خیلی در غلاف فرو می رود . نعوظ کامل را دارم ولی نه به مدت خیلی زیاد. راهنمایی بفرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
670
عارضه روی پوست قسمت های مرطوب ناحیه تناسلی

سلام ، من چند سالی هست روی پوست قسمت های مرطوب تناسلیم یک حالتی مثل دانه های مرده پوست سفید دارم که وقتی دست میکشم روش حالت گوله گوله میشه و میره مثل کرم که میماسه رو پوست ولی بعد بمرور هی میاد صابون بچه و پن پوست خشک هم استفاده کردم براش تاثیری نداشت ، در کل در اون ناحیه پوست بسیار حساسی دارم که گاهی اوقات وقتی خودم رو میشورم با آب شلنگ حالت سوزش مانند پیدا میکنه انگار پوست خشکه کش اومده ترک خورده باشه یه هم چین حسی داره که معمولا بعد از حمام رفتن و شستن اینجوری میشه، ممنون از شما مشاهده پاسخ دکتر
671
شكستگي سر الت

با سلام و خسته نباشيد خدمت سرور گرامي اقاي دكتر چند ماهي بود كه در كناره التم اندازه يك لپه سرخ مي شد وگاهي كمي ورم ميكرد مخصوصا هنگام نقوظ به تجويز يك پزشك از كرم ان ان جي واب اليبور استفاده كردم كه مقطعي خوب و دوباره به همان حالت قبل برگشت از كرم ترميم كننده استفاده كردم كه بعد از مدتي نه تنها تاثير نكرد بلكه باعث شد قسمتي از ان ناحيه ورم كند مثل اينك به ان قسمت ژل زده اند واخيرا سر التم در موقع نقوظ حالت شكنندگي پيدا كرده و به سمت بالا كشيده ميشود البته فقط كلاهم التم بطوري كه هنگام نزديكي با همسرم سر التم به بالا خم ميشود و بسيار ناراحت كنمده است البته اصلا هيچ دردي ندارم درهنگام ارگاسم احساس ميكنم زير كلاهك التم كمي باد ميكند و باعث شكنندگي سر ان رو به بالا ميشود بطوري كه كلاهك كاملا به سمت ناف خم وشكننده ديد ميشود لطفا مرا راهنمايي و راهكار را بفرما ييد با تشكر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
672
خشکی پوست زیر کلاهک

از یک ماه پیش، دقیقا از محل زیر کلاهک آثار خفیفی شبیه به خشکی مشاهده شد و تا امروز کم کم بیشتر شدند و درحال فرا گرفتن کلاهک میباشند و در نقطه ای کوچک به اندازه یک خال کوچک هم پوست کنده شد. مشاهده پاسخ دکتر
673
چروکیدگی و ایجاد شیار نوک الت تناسلی

سلام من مدتی هست متوجه چروکیدگی زیاد و شیار های زیاد در حده زخم بر روی سر الت خود شده ام که واقعا وحشتناک شده و گاهی به شدت درد میگیره و احساسه سوزش داره و شهرستان هستم و نمیدونم باید پیشه چه دکتری برم البته به شدت در حده چندین بار در روز خود ارضایی دارم و 22 سالمه نمیدونم چیکار کنم به کرم و پماد خاصی نیازه؟ مشاهده پاسخ دکتر
674
خون مردگى آلت تناسلى

سلام آقاى دكتر
آقاى دكتر يك روز هستش كه زير آلت تناسلى همسرم حالت خون مرده شده
مشكلش و راه درمانش چيه؟
مشاهده پاسخ دکتر
675
گوشت اضافه در ناحیه تناسلی

با سلام خدمت آقای دکتر

گوشت اضافه قدیمی که در محل ختنه گاه زیر آلت وجود دارد را می توان با لیزر یا روش مشابه بصورت سرپایی در مطب برطرف نمود یا خیر ؛ نیاز به چند جلسه می باشد.
از طرفی این زائده با مراجعه به دکتر اورولوژی زگیل یا ضایعه عفونی نبوده و صرفا جنبه ظاهری آن مورد نظر است
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
676
جوش لبه كلاهك الت تناسلي

با سلام
در سمت چپ لبه كلاهك آلت تناسلي من يك هفته ايست كه متورم شده و چيزي شبيه سه تا جوش زده كه درد خفيفي دارد و درد هميشگي نيست ولي در هنگام نعوظ و نزديكي درد خفيف حس ميكنم ميخواستم ببينم آيا به بيماري خاصي مبتلا شدم؟
مشاهده پاسخ دکتر
677
میل جنسی

سلام آقای دکتر،خسته نباشید، همسر من 26 سالشه و 3 ساله ازدواج کردیم .تقریبا یک ساله که میل جنسیش بسیار کم شده در حدی که 3 یا4 ماه یکبار میل جنسی داره ،میخواستم بدونم مشکلش یا بیماریش چی میتونه باشه؟
ممنونم ازتون.
مشاهده پاسخ دکتر
678
مشکلات آلت تناسلی

با اهدا سلام و احترام خدمت شما پزشک ارجمند
جناب آقای دکتر جوانی هستم 26 ساله آلت تناسلی من در حالت غیر نعوظ 5 سانت و در حالت نعوظ 11 سانت است آیا این اندازه نرمال است؟
جناب آقای دکتر مشکلی که دارم این است که هنگام راه رفتن زیاد آلت تناسلی من مقداری به داخل پوست می رود بعبارت بهتر مقداری وارد غلاف میشود که کمی احساس نا خوشایندی دارد. قبل از این ،چنین مشکلی وجود نداشت و چند ماهی است که متوجه این مورد شده ام.قد من 166 و وزنم 69 کیلوگرم است و در ضمن اضافه وزن در قسمت شکم متمرکز شده است آیا این مشکل می تواند در اثر مقدار کمی اضافه وزن باشد یا بر اثر تداخلات هورمونی و یا عیوب عروق خونرسان به بافتهای اسفنجی؟
جناب آقای دکتر پیشاپیش از پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم چرا که حقیقتا با بزرگواری و متانت سطح دانش و در عین حال سلامتی مردم را ارتقا می دهید.
با نهایت تشکر و احترام.
مشاهده پاسخ دکتر
679
مشکل آلت تناسلی

با سلام و احترام
اقای دکتر من تمام مطالب شما و اکثر سایتها را مطالعه کردم وپیش چند نفر از همکارهایتان هم رفتم...ولی متاسفانه هنوز جواب درستی دریافت نکردم ..الت تناسلی من بچه گانه هست و رشد نکرده ..و باریک و کوتاه در حدود 9سانت است ازدواجم به طلاق منجر شد .....یک بار هم اقدام به خود کشی کردم( البته بعد از سرطانم)هر روز در رختکن سر کار فشار روحی بسیار شدیدی روم هست از نگاه دیگران هر روز صبح تمام خیس عرق میشم .و خجالت میکشم..روشهای لاجر باکس و وکیوم هم استفاده کردم که متاسفانه مشکل جدیدی برایم پیش اورد و درد بیضه که به سمت لگنم کشیده میشد و مداوم برام پیش امد...که تمام ازمایشات و سونوگرافی ها چیزی نشون نداد ...و همکارانتون هم تشخیص ندادن...اقای دکتر تو را به هر چی اعتقاد داری ...ی جواب شفاف بهم بدید ..حاضرم کلیه ام را بفروشم و خرج عمل را بدم ...لطفا هزینه جراحی و دوران نقاهت ..و میزان اثر بخشی را بهم بگید . و ایا خودتون حاضرید جراحی کنید..در ضمن همکاراتون فکر می کردند افسردگی دارم یا بیناری روانی و دردسلامت کامل روح و روان هستم ....لطفا ی برادری بکنید و من را از این برزخ نجات بدید...لطفا سوالم سکرت بمونه ...
مشاهده پاسخ دکتر
680
لکه قرمز زخم مانند روی آلت تناسلیم

باسلام
آقای دکتر دو سه سال میشه که یک لکه قرمز رنگ روی آلت تناسلیم وجود داره دوهفته از پماد های کورتیزول و بتامتازون استفاده کردم که بی اثر بود،لازم بذکره بگم که هیچ درد و خارشی نداره مگه موقع دست زدن زیاد به آلتم آن هم به مقدار خیلی کم،مثل موقع خودارضایی.لطفا راهنماییم ونید
مشاهده پاسخ دکتر
681
درد و کمی سوزش در نوک آلت تناسلی

سلام
یک ماهی است که هنگام نعوظ نوک آلت تناسلی درد می کند و کمی هم سوزش دارد
مشاهده پاسخ دکتر
682
ورم آلت تناسلی

برای ضربه فیزیکی آلت تناسلی ورم کرده و سوزش دارد مشاهده پاسخ دکتر
683
اندازه آلت تناسلی

باعرض سلام و درود فراوان به دکتر جباری
دکتر من 22 سال سن دارم وزنم 87 کیلو وقد 175 آلت تناسلی من در حالت نعوذ یا کشیده با دست طبق روشی که خود جنابعالی در سایت بیان فرمودید اندازه میگیرم 11 سانتی متر است که وقتی خط کش را به استخوان ناحیه عانه فشار میدهم حدود 3 سانتی در چربی های اطراف فرو میرود یعنی اگر این چربی ها نبود اندازه آلت بنده حدود 13 سانت میشد حالا سوال بنده این است که آیا حضرت عالی عمل برداشتن چربی هارا انجام میدهید دکتر زندگیم داره از هم میپاشه حتی اون 2یا 3 سانتی متر هم برام مهمه باتوجه به اینکه الان کرمانشاه هستم اگه مراجعه کنم آیا این عمل قابل انجام هست؟؟؟؟ دکتر منتطرم ناامیدم نکید آیا امکان داره عکس هم ارسال کنم؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
684
زخم آلت تناسلی

با سلام خدمت دکتر گرامی .
چند وقتی است‌ک در زیر سر آلت تناسلی‌م دوره ناحیه ختنه‌گاه یک لکه به حالت زخم مانند درآمده که نگرانم کرده .
مشاهده پاسخ دکتر
685
ترشحات تیره رنگ الت تناسلی

همسر من (مرد) لکه تیره رنگ میبینن ولی نشونه دیگه ای مثل درد سوزش یا خارش ندارن، علتش چیه؟ احتیاج به پیگیری جدی داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
686
رویت بافتی لنفاوی و رگ مانند در زیر پوست آلت

درود و احترام
دکتر عزیز تقریبا چهار روزه در قسمت زیر محل بخیه ختنه گاه یه بافت رشته ای مانند که انگار رک هست پیدا شده، اما وقتی با دست فشار میدم مثه بافت چربی یا لنفاوی میمونه، درد نداره، اما یکم تورم داره، سکس نداشتم، همیشه هم بهداشت رو رعایت کردم، دلیلش نمیدونم چیه
مشاهده پاسخ دکتر
687
لکه قرمز زخم مانند

چند سالی هست که یک لکه قرمز،زخم مانند روی کلاهک آلت تناسلیم قرار دارد که تغییر زیادی هم نکرده فقط موقعی که نزدیکی میشه یه کم احساس درد داره،یه مدت تقریبه2هفته از پماد استروئیدی استفاده کردم همچنین از کورتیزول هم استفاده کردم ولی بی اثر بود مشاهده پاسخ دکتر
688
لکه های زیر پوستی

با سلام
مدت چند ماه پیش حدودا 8 ماه قبل زیر آلتم 2 تا لکه خون مردگی دیدم که توجه نکردم
اما اون لکه ها الان بیشتر شده و به سمت بیضه پیشروی نموده
مشاهده پاسخ دکتر
689
غده روی الت تناسلی

سلام خدمت دکتر زحمتکش>اقای دکتر چند وقت پیش ک سوال از شما پرسیدم ویک عکس فرستادم که شما فرمودین وضوح کامل نداره و من دوباره چند تا عکس براتون فرستام لطفا منو راهنمایی کنین این موضوع برام مهمه .این غده درد خاصی نداره فقط شکل ظاهری اون منو دیوونم کرده .کد پیگیری قبلی من هم t10r231783 هستش >با تشکر اقای دکتر مشاهده پاسخ دکتر
690
مشکل آلت تناسلی

سلام آقای دکتر.یه سوالی داشتم.من چندوقت پیش حس میکنم موقع خواب آلت تناسلیم با یه مشکلی مواجه شد که مثلا زیرمونده در حالت نعوذ.الان وقتی حالت نعوذ پیدا میکنه از قسمت پایین آلت یعنی بالای بیضه ها یکم حالت خم شدگی داره شاید شبیه به شکستگی.ممنون میشم راهنمایم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
691
مشکل در نعوظ

سلام آقای دکتر من از 5-6 سال پیش با مشکل کاهش میل جنسی و نعوظ مواجه شدم در حال حاضر 33 ساله هستم و مجرد در دهه سوم زندگی میل جنسی بالا داشتم اما از حدود 27-28 سالگی میل جنسی ابتدا در فصل زمستان کم میشد که با این مشکل افسردگی و بی انگزه گی نسبت به زندگی در مدت زمان کاهش میل جنسی همراه بود و این مشکل به مرور زمان به فصول دیگر سال هم کشیده شد 6 ماه پیش آزمایش تستسترون دادم خوب بود 2 ماه قبل داروهایی را به علت درد در مفصل شانه با تجویز متخصص روماتولوژی شروع به مصرف کردم که با شروع مصرف برای حدودا یک ماه تا 50 -60 درصد هم میل و هم نعوظ بهتر شده بود اما یک روز بعد از اسهال یک روزه دچار افت فشار و کاهش قند خون و سرگیجه شدم که از آن زمان تا کنون با توجه به ادامه مصرف دارو ها مشکل نعوط به حالت قبل برگشته اما میل جنسی کمنرافت کرده و حالت ضعف و سرگیجه موقع بلند شدن را هنوز بعد 25 روز دارم داروها شامل یک عدد آمپول نروبین -60عدد قرص ویتامین ب 300 شرکت جالنوس -60عدد کپسول شارک -60عدد کپسول نوروتک -20عدد قرص باکلوفن -8 عدد قرص ویتامین d3 - این مشکل میتواند با مغز در ارتباط باشد چون وقتایی که این مشکل را دارم عدم تمرکز شدید دارم لطفا کمکم کنید خجالت میکشم برای این مشکل مستقیما به پزشک مراجعه کنم و از طرفی ترس از ازدواج دارم به خاطر این مسئله ممنون مشاهده پاسخ دکتر
692
کوچک شدن الت وزود انزالی ام

باسلام شرمنده من حقیقتش اعتیاد به مواد مخدر داشتم الان حدود 1سال هست که پاک هستم ولی الان حدود 5ماه هست که التم کوچیک شده وهم زود انزال میشم شرمنده خواستم بدونم باید چکار کنم باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
693
تزریق امپول فنتولامین روی الت

ناحیه تزریق امپول فنتولامین روی الت تناسلی کجاست مشاهده پاسخ دکتر
694
درمان انحراف آلت تناسلی و هزینه آن

سلام آقای دکتر
پسری 23 ساله هستم که آلتم به سمت راست انحراف داره این بیماری از زمانی که یادم میاد اینطوری بود و این موضوع باعث شده که اعتماد به نفسم کم بشه و میزان انحراف هم در زمان نعوض تقریبا 35 تا 40 درجه طول آلتم تقریبا 16_17 سانت میشه میخواستم بدونم درمان داره؟اگه داره هزینه درمانش تقریبا چقدر میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
695
الت تناسلی

S..... Eb:
سلام
بنده 21 سال سن دارم.
و تا اکنون هیچ وقت محتلم نشده ام.
ام بعضی مواقع به طور کمی مایع منی در حین بیداری ازم خارج میشه.
و مایع منی هم کمی رقیق شده.
ایا مشکلی هست
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
696
چیزی شبیه آبسه

با سلام
چند سال پیش من در زیر آلت تناسلی ام بین محل ختنه و سر آلت و جایی که دقیقا سر آلت شروع میشه یه چیزی مثل آبسه حدود یک نخود کوچک ایجاد شده.نه دردی نه خونریزی.این چی میتونه باشه.خطرناک؟درمان داره.عکسشم گرفتم برای ارسال.
خیلی ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
697
زائده هایی پایین آلت تناسلی

سلام
خسته نباشید
زائده هایی پایین آلت من بوجود اومده چند وقت هست.
هیچ درد یا خارشی نداره یعنی هیچ حس خاصی ندارن.
یه بار هم که بعد فهمیدم اشتباه بوده یکیشون رو کندم که یک پوسته قهوه ای رنگ هست و وقتی کندمش خون اومد یکم. موقع کنده شدن هم درد زیادی نداشت مثل یک چیز اضافی روی پوست.
تصویر رو هم همراه درخواست ارسال میکنم.

راستش شدیدا شدیدا خجالت میکشم از رفتن پیش دکتر و نشون دادن این. خیلی بهم کمک میکنید اگر راهنماییم کنید چه کاری باید بکنم تا خوب بشن.
پماد یا قرض یا چیزی نیازه برای درمانش و کلا چی هستن اینا ؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
698
تورم در ناحیه ختنگاه

با سلام. مدتی پیش یعنی از شش فروردین به نظرم مقداری تورم در قسمت سر آلت تناسلی اینجانب بوجود آمد درقسمت ختنگاه انگار گوشت این قسمت بیشتر شده باشد اکنون که این قسمت را فشار میدهم کمی درد احساس میکنم. بنظرم ورم خیلی کم شده و در حالت نعوذ کمی هم درد دارم. خیلی نگرانم. لطفا کمکم کنید. متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
699
الت تناسلی

سلام دکتر
من 15 سال سن دارم من حدود 1 سال است که خودارضایی میکنم وخود ارضایی من به این دلیل بود که من تمایلی به جنس مخالف نداشتم و در واقع دوست داشتم که جای یک زن باشم و مانند زن رابطه داشته باشم تا اینکه تا سه هفته پیش خود ارضایی میکردم تا شاید تمایلاتم به جنس مخالف زیاد بشه ولی نشد و تا وقتی که فهمیدم الت من بسیار به سمت چپ کج شده است این کار را قطع کردم و من بعد از هر خودارضایی که میکردم التم درد میگرفت ولی در حالت عادی التم هیچ دری نمیکند
تو رو خدا من رو در مورد هر دو موضوع راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
701
هزینه و نحوه عمل افزایش سایز آلت

سوال من در مورد افزایش سایز و هزینه مربوط به عمله مشاهده پاسخ دکتر
702
روشی جدید برای افزایش طول آلت تناسلی

سلام آقای دکتر، خسته نباشید.
مطلبی رو می خوام خدمتتون عرض کنم که مطمئنم خبر نداشتید. محققی به نام tom candow روشی طبیعی و بدون قرص و وسایل خارجی برای افزایش سایز آلت تناسلی ابداع کرده و در کتابی یا مقاله ای به اسم penis enlargement remedy به ثبت رسانده. خیلی از این مقاله تعریف هست و من نظراتی که کاربران داده بودند رو خواندم و همگی راضی بودند. شاید در این کتاب مطلبی باشد که هنوز به داخل ایران سرایت نکرده باشد و مطالعه ، ترجمه و انتشار آن توسط شما انقلابی در این عرصه در کشورمان به وجود آورد. قیمت این محصول حدود 50 دلار هست که قطعا برای شما چیزی نیست. وارد جزئیات نمیشم و فقط خواستم سرنخی بهتون داده باشم. صفحه اول سایت رسمی محصول : http://helpful-web.com/remedy/growthquiz.php?tag=ekmwpdtyz57z3263703&hop=turbowe
صفحه دوم: http://helpful-web.com/remedy/3phases.php?1=1&2=4&3=4&4=2&5=3&6=1&7=1&8=1&9=1&
فقط خیلی دوست دارم پاسخ شما رو هم بخونم . لطفا به من ایمیل کنید
مشاهده پاسخ دکتر
704
طول الت تناسلی

سلام اقای دکتر
الت تناسلیم در حالت نعوظ 10 سانت هست و 24 سالمه

از زمان سن بلوغ نه افزایش قد داشتم و نه افزایش سایز الت تناسلیم و تقریبا با مشکل کم خونی هم دست و پنجه نرم میکنم

تخم هایم بزرگ هستن

بنظرتون سایز طبیعی هست و کرم و روغن خراطین که اسم برای خودش دست و پا کرده چقدر موثر هس
مشاهده پاسخ دکتر
706
پایین بودن تستسترون

باسلام و خسته نباشید
تستسترون 2
زیر5 LH FSH
به دکتر رفتم و ازمایش نطفه دادم گفتش هیچ مشکلی نداری ولی هم بیضه هام کوچیک شده واندازه التم هم کوچیک شده و موی صورت و سر و بدنم کم شده ببخشید مزاحم شدم الان هم میخوام امپول HCGبزنم و قرص کلوموفین مصرف کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
707
بیماری پیرونی

سلام آقای دکتر من جند وقته که متوجه شدم که بیماری پیرونی دارم و متاسفانه دکتر بهم گفت که هیج درمانی ندار الا یک ماه دیگه میخوام عروسی کنم جکار کنم آیا درمانی ندارد آیا مشکل در سکس برا من به جود می آورد آیا در آینده نزدیک امید به کشف داروی برای درمان هست آیا آیا من میتونم از قرص یا کرم برای تقویت جنسیم باشم آگه میتونم کدام یک از دارو ها برای من مناسب است مشاهده پاسخ دکتر
708
لكه زير الت

سلام حدود ١٠روز است كه لكه قهوه اي رنگ مشهودي ب قطر حدودا٢ سانت زير الت نمايان شده كه نه دردي دارد نه خارش نه عارضه ديگر لطفا راهنمايي بفرماييد مشاهده پاسخ دکتر
709
سوزش و قرمزی روی آلت

سلام اقای دکتر چند وقتیه روی قسمت بالای آلتم سوزش داره دیروز متوجه شدم اون قسمت دچار قرمزی هستش قرمزی فقط در حالت نعوظ مشخصه پیش دکتر پوست و اورولوژی رفتم آزمایش خون و ادرار دادم دکتر گفت آزمایش هیچ مشکلی نداره . این ناحیه وقتی به شلوارم میخوره درد و سوزش داره وقتی گرم بشه سوزش چندین برابر میشه و بدتر میشه از آمپول ضد حساسیت و کپسول فلوکونازول و مدکسیب100 و گاباپنین 100و قرص ستیریزین هگزال و قرص افلوکینون تو این 3 یا 4 روزه استفاده کردم
پی نوشت : ( توی عکسی که میفرستم سوزش فقط در ناحیه 1 وجود داره ولی در هر 3 ناحیه قرمزی هستش)
مشاهده پاسخ دکتر