نمایش منوی کناری

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۵

نداشتن آگاهی لازم از اندازه آلت تناسلی مردان و استانداردهای آن باعث ایجاد نگرانی ها و بروز مشکلات مختلفی در کیفیت زندگی در اثر احساس عدم کفایت در زندگی زناشویی و یا برآورد نادرست از توانایی خود در تولید مثل می گردد.

حتی در جوامع غربی نیز ضرورت توجه به این نگرانی ها حس شده است به طوری که در یک مقاله به نگرانی شایع در مردان جوان از انداز ه های دستگاه تناسلی پرداخته شده و نویسندگان معتقدند که بسیار زودتر از رسیدن به سن بلوغ، مردان اشاراتی در باره کفایت اندازه آلت تناسلی خود می شنوند که می تواند ایجاد نگرانی کند. این نگرانی در اوایل جوانی افزوده می شود و ممکن است با درجات مختلفی در بزرگسالی نیز ادامه پیدا کند.

اندازه استاندارد آلت

در یک مطالعه عنوان می شود که تعداد مردانی که با شکایت از کوچکی آلت برای درمان جراحی به کلینیک های آندرولوژی مراجعه می کنند، در حال افزایش است.  اما جالب است که در این مطالعه با توجه به نوموگرام، هیچ کدام از بیماران واقعاً دارای آلت کوتاه نبوده اند. تعداد پزشکان عمومی و یا متخصصان آندرولوژی و ارولوژی که از سوی والدین و یا جوانان، در مورد اندازه آلت تناسلی خود، مورد مشاوره قرار می گیرند، کم نیستند. اما آنها برای تصمیم گیری مجبور به استفاده از کتا ب های مرجع خارجی هستند. اندازه های دستگاه تناسلی خارجی مردان در اقوام و نژادهای مختلف متفاوت است. امیدواری دیگر آن است که مطالب این سایت به بسیاری از جوانان ما کمک کند تا تحت تأثیر اطلاعات غیر واقعی و مبالغه آمیز که اکثراً به وسیله اینترنت یا ماهواره کسب می شود، قرار نگیرند و به این ترتیب از بسیاری از آثار سوء این تبلیغات شامل درمان های طبی و جراحی ها برای بزرگ سازی دستگاه تناسلی، جلوگیری شود.

اندازه آلت تناسلی مردان

اعمال جراحی تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه

شامل اعمال افزایش طول و اندازه کیر مردانه و همچنین اعمال افزایش قطر آلت تناسلی مردانه می باشد. باید توجه داشت که اکثر افراد مراجعه کننده خواهان انجام این اعمال، افراد نرمال بوده و نیازی به انجام این اعمال جراحی ندارند و پس از معاینه و اطمینان دادن به نرمال بودن دستگاه تناسلی خارجی مشکلشان برطرف می شود. اعمال جراحی تنها در افرادی که حقیقتاً اندازه آلت تناسلی کوچک دارند که عملاً باعث ناتوانی در انجام مقاربت شده است پس از انجام مشاوره روان پزشکی لازم، انجام خواهد شد. باید توجه داشت که داروها و وسایلی که احیاناً در فضای مجازی یا ماهواره ها تبلیغ می شوند هیچگونه تـأثیری در تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه نداشته و گاهی باعث ایجاد مشکلات و عوارض شدیدی خواهد شد.

اعمال جراحی افزایش دهنده طول و اندازه آلت تناسلی شامل اعمال آزاد کردن لیگمانهای آویزان کننده آلت همراه با استفاده از فلپ جهت پوشش پوستی، استفاده از سیاهرگ اندام تحتانی و پیوند آنها به آلت تناسلی مردانه جهت افزایش طول آن و سایر اعمال مشابه می باشد که پس از معاینه بیماران در صورت نیاز نوع عمل مشخص خواهد شد. گاهی پس از انجام این اعمال استفاده از وسایل مثل واکیوم جهت جلوگیری از بازگشت آلت به داخل لازم می شود.

اعمال جراحی افزایش دهنده قطر آلت شامل تزریق چربی به داخل آلت تناسلی، قراردادن پروتز یا گرافت های پوستی یا استفاده از پیوند سیاهرگ اندام تحتانی به آلت جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردانه خواهد بود.

ظاهر کوچک آلت تناسلی در افراد چاق

گاهی در کودکان و بالغین چاق به خصوص اگر ختنه با برداشت پوست زیاد صورت گرفته باشد، آلت تناسلی در چربی پایین شکم گیر کرده و مخفی می شود و ظاهر آلت بسیار کوچک به نظر میرسد، به شکلی که گاهی فقط سر آلت رؤیت میشود. در بسیاری از این موارد پس از ایجاد نعوظ آلت طول مناسب پیدا کرده و از چربی پایین شکم خارج می شود و فرد توانایی مقاربت مناسب را پیدا میکند. اما در مواردی که این بیماری موجب اختلال در مقاربت مناسب یا عوارض ادراری شده باشد، بایستی با انجام یک عمل جراحی نسبتاً ساده تصحیح شود. دراین عمل چربی های اضافه پایین شکم برداشته شده و فاشیاها به شکلی تثبیت می شوند که علاوه بر ایجاد ظاهر مناسب از جمع شدن مجدد چربی در مناطق مورد نظر پیشگیری شود.

سوال: سایز آلت تناسلی و هزینه جراحی آن چقدر است؟

سلام اندازه آلت من ۱۱سانت هست میخواستیم بدونم چه راهی برای بزرگ شدنش موثرتر و اینکه هزینه عمل جراحی چقدر هست. متشکر

برای مشاهده پاسخ این سوال اینجا کلیک کنید.

 دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی

 

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن
۴ (۸۰٫۲۲%) ۸۹ رای

سوال پزشکی دارید ؟!؟

همین الآن از طریق تلگرامسوال خود را بپرسید و پاسخ خودتون را دریافت کنید !
برای کمک به بهتر شدن مطلب فوق به آن امتیاز دهید

مولف و نویسنده :

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی همچنین فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن علمی ارولوژی ایران می باشد.

  • دکتر محمد جباري
  • مطالب سايت را در شبکه هاي اجتماعي سريع تر دنبال کنيد

پرسش از دکتر ارولوژیست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

لیست سوال های پاسخ داده شده


1
طول آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
2
اندازه آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر
قطر ( محیط دور تا دور آلت )آلت تناسلی من در حالت نعوظ حدود 11 سانتیمتر است.نگران هستم که آیا این اندازه مناسب است یا خیر و اگر مناسب نیست چه باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
الت تناسلی

سوراخ الت تناسلی من پایین تراز سر التم می باشد ایا زودانزالی که دارم علت همین است وایا میشودجراحی کرد داین سن 54سالگی مشاهده پاسخ دکتر
4
زخم شدن پوست بیضه

سلام
میخواستم از جناب دکتر یه سوال بپرسم
یه مدته روی پوست بیضه خودم زخم شده و سوزش داره میخوام بدونم علت این زخم شدن چیه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
5
شکاف کلاهک الت تناسلی

با سلام اقای دکتر
الان حدود 1 سال هست که الت تناسلی بنده در قسمت کلاهکش دچار شکاف و خشکی شدید شده که با تماس با لباس دچار ناراحتی میکند و با استفاده از پمادهای ترمیم کننده مختلف از زینک اکساید و کیو وی تا ثمین و کنتراکیوبکس و ... این مشکل تا الان حدود 20 تا 30 درصد بهتر شده
اما این مشکل واقعا دیگه عصبی کرده منو میخواستم بدونم ایا روش های ترمیم و سوختگی پوست مثل جراحی یا لیزر و میکرودرم و غیره برای قسمت کلاهک ناحیه تناسلی هم قابل اجرا هستن؟؟ هزینه حدودی آن چقدر میشود؟؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
6
جوش روی آلت

ALI:
حدود دو ماه است روی آلت جوش میزند ولی پس ازخوب شدن جای دیگری جوش میزند و هیچ رابطه ای نداشته ام ونظافت رارعایت میکنم لطفاراهنمایی نمایید
مشاهده پاسخ دکتر
7
خال گوشتی

آقای دکتر من همونیم که امروز مزاحمتون شدم [همون پسر تپله که سوئیشرت ابی و شلوار طوسی پام بود] و شما معاینم کردید... توروخدا ببخشید اینطوری آشنایی دادم...بنده رو که به جا اوردید؟

اقای دکتر من این سوالرو قبلا در سوالات اینترنتی از شما پرسیده بودم ولی سوالش یک مقدار گیج کننده بود...سوال به شرح زیر است:

اقای دکتر گویا مدتی پیش در هنگام خاراندن بقل پایم متوجه یک خال گوشتی شدم [که به احتمال زیاد سریع رشد کرده و یا من خیلی متوجه اش نشدم...بنده با ناخن کندمش که خون هم آمد...قبل از زائده هم گویا خارش داشت منطقه خال گوشتی یعنی قبل از کندنش خال گوشتی منطقه ان خارش داشت...حالا می خواستم بدونم که این زگیل تناسلی و... نیست؟
[اینرو به منشی مردتون هم گفتم ازتون بپرسن [بعد از اینکه کلا از مطب شما خارج شد...که گویا گفتند شما گفتید اگر جای زائده دوباره درامد باید مشکوک شد ولی فکر می کنم از خودشان گفتند چون دیدند من وسواسیم...حالا می خواهم بی زحمت نظر خود را صراحتانه بیان کنید]]


آقای دکتر من که خدمتتون گفتم کلا وسواس دارم و متعاقب این وسواس فکر میکنم وقتی تو دلم حرف می زنم به دیگران فحاشی می کنم و... و دیگران نیز می شنوند...تورو خدا ببخشید... من که یه وقت جایی چیزی ننوشتم یا چیزی بگم که باعث بشه شما جواب سوالات بنده را به خصوص در ملاقات حضوری راجع به ضایعات و... و کلا مشکلات بنده برعکس بدید؟
مشاهده پاسخ دکتر
8
آلت تناسلى

سلام،من ديشب قرص آزيروسين خوردم،و چند ساعت بعد به خود ارضايي دست زدم صبح كه بيدار شدم ديديم سر آلتم به شدت متورم شده و اطراف كشاله رانم وقتى بهش دست ميزنم درد ميگيره،دكتر داخلى رفتم و گفتن حساسيته،سرم و پينى سيلين دادن بهم،به شدت بى حالم و اطراف كشاله رانم درد ميكنه،ممنون ميشم راهنمايي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
9
مولوسکوم

با عرض سلام، میخواستم بدونم گیاهخواری روند بهبود بیماری مولوسکوم را کند میکند یا نه، و اینکه گوشتخواری تاثیری در بهبود سیستم ایمنی بدن دارد یا نه؟! مشاهده پاسخ دکتر
10
مشکل در حفظ نعوظ

با سلام
مشکل بنده در بعضی از مواقع ایجاد نعوظ یا حفظ آن در رابطه جنسی می باشد
البته در صورت استفاده از سیلدنافیل این مشکل برطرف می شود
این مشکل ناشی از چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
11
سوال در مورد التهاب و خارش کشاله ران

باسلام و عرض ادب، من بدلیل وزن بالا اکثرا کشاله رانم ملتهب و عرق سوز میشده، چند مدتی هست که پوست بین کشاله راه و روی بیضه ملتهب شده و احساس خارش میکنم، همچنین این خارش برروی قسمی از پوست بیضه که روی پوست چیزی معلوم نیس هم هست، گهگاه کرم ضد قارچ تریامیسیلون nn استفاده میکردم، برای یه مدت خوب بود ولی معمولا پس از مدتی که میخاد مو های اون قسمت دربیاد خارش شدید تر میشه، پوست کشاله ران چاک چاک شده است یه حالت خشکی دارد......ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
12
الت تناسلی

سلام دکتر میخواستم بدونم راهی برای افزایش سایز الت تناسلی هست و اینکه با امپول یا جراحی ایا میشه حدود 3 سانت به طول الت اظافه بشه یا خیر و اینکه اکه میشه راهنمایی کنید چقدر هزینه داره ممنون . مشاهده پاسخ دکتر
13
در عرض دوسال سومین باره اینطوری شده است

آلت تناسلیم شبیه جوش
کله آلت تناسلیم از پایین عینه جوش در اومده بدون خارش
مشاهده پاسخ دکتر
14
انحنای آلت تناسلی

با سلام.بنده دچار مشکل انحنای آلت تناسلی به صورت مادرزادی میباشم که این انحنا زیاد است.45 درجه یا بیشتر.
حالا چند سوال دارم اینکه تا چه مقدار اصلاح و صاف میشود؟ و دوم اینکه هزینه این عمل چقدر است؟ نوبت دهی به چه صورت است؟ دوران نقاهت چقدر است؟ بعد از عمل چقدر جای عمل باقی میماند ؟ آیا عمل سنگینی است؟ عمل چقد طول میکشد؟ و سوال مهم اینکه چون مجرد هستم نمیخواهم کسی از این موضوع مطلع شود ایا برای عمل رضایت نامه از بستگان درجه یک نیاز است؟
مشاهده پاسخ دکتر
15
باد کردن آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
پایین تر از کلاهک آلتم روی رگ یه چیزی اندازه نخود باد کرده بود ک به مرور زمان خیلی خیلی بزرگ شد و الان دوباره اندازه نخود شده دلیلش چیه و ممکنه خطرناک باشه اگه میشه عکس بدم که بهت بفتمید چیه
مشاهده پاسخ دکتر
16
لکه سیاه روی کلاهک

با سلام
بنده مجردم .هفته پیش خود ارضایی کردم.بعد از دو ساعت وقتی به آلتم نگاه کردم دیدم یک لکه سیاه روی کلاهک آلتم دیدم.که اصلن نبود.به اندازه یه عدس
چند روزی گذشته دکتر عزیز
نه درد داره نه سوزش و نه هیچی
خیلی نگرانم
عکسشو فرستادم
خواهشن زودتر نظر بدین چی هست؟
واسه درمانش چیکار کنم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
17
رفع انحنای آلت

مشکل انحنای آلت دارم
مجرای ادرارم در زیر آلتم هست شکل زشتی داره
با عمل جراحی میتونم یه آلت نرمال داشته باشم
مشاهده پاسخ دکتر
18
بیماری آلت تناسلی

آلت تناسلی من چندوقت پیش خارش شدید داشت وبعدش پوست زیر آلت نازک وقرمزشدولکه های سفید روی پوستش ظاهرشدوبعداین اتفاق دچارزودانزالی میشوم.لطفا دلیل و درمان بیماری من را بگید.باتشکر
راه درمانش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
19
بیماری خاصی دارم

روی کلاهک سر آلت مثل زدگی کوچک که سر پوست به سفیدی میزنه یکی بود و بعد از چند روز دوتا شده مشکلم چی هست . مشاهده پاسخ دکتر
20
عدم داشتن نعوظ مطلوب

با سلام و احترام.من 33 سالمه و 5 ساله متاهل هستم.حدود دو سال پیش دچار شل شدن آلت در حین رابطه شدم که دکتر رفتم و با مصرف کلومیپرامین 25 موقتاحل شد.البته سابقه خودارضایی طولانی مدت هم داشتم.الان دوباره دچار همین مشکل شدم و الت من در حین رابطه شل میشه ضمن اینکه مدت هاست نعوظ مطلوبی ندارم و تحریک پذیری جنسیم کم شده.رفتم ازمایش خون و تستسترون دادم که براتون پیوست همین یوال می فرستم.همه چیز نرماله اما تستسترون من نرمال ولی دررنج پایینه.با مصرف خودسرانه قرص کلومیپرامین هم مشکل حل نشد.به نظرتون تستسترن من مشکل داره و اینکه چکار کنم مشکل نعوظ من حل بشه؟سپاس مشاهده پاسخ دکتر
21
عمل کجی آلت

سلام آقای دکتر یکشنبه پیشتون عمل کجی آلت انجام دادم ورم دور بخیه رو گرفته اشکالی نداره؟بخیه به پوست نمیچسبه؟برای برطرف شدن ورم چکار کنم بعد چند روز برطرف میشه؟تا چند روز پانسمان کنم؟ بخیه ها نیاز به کشیدن دارن؟جای بخیه ها خون میاد مشکلی نداره؟ بعد چند روز به طور عادی حمام کنم؟عملمون چطور بود خوب بود؟ مشاهده پاسخ دکتر
22
تورم رگ فوقانی

با سلام. رگ بالای آلت تناسلی اینجانب دچار تورم شده است که بدون هیچگونه درد یا اختلال در نعوذ است. علت نگرانی من باقی ماندن اندکی از تورم رگ پس از خروج از حالت نعوذ است. موضوع قابل مشاهده در عکس نیست و فقط تورم با لمس رگ قابل تشخیص است. آیا موضوع خطرناک است یا خیر؟ با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
23
کج شدن آلت تناسلی

با عرض سلام ..مدت تقریبا 9 ماهه که آلت تناسلیم در انتها کج شده یه طرف غضروفش فرورفته یه طرفش برآمده دلیلش هم دقیقا نمیدونم چی بود..حالا هم در حالت نعوظ درد داره..خواستم بودنم احتیاج به جراحی داره؟؟اصلا قابل خوب شدن هست؟؟
دکتر بعد از استفاده از شلوار تنگ این بلا سرم اومد به نظرتون صد در صد در اثر شلواره؟
مشاهده پاسخ دکتر
24
نعوذ الت تناسلی

مدت حدود چهار ماهه مشکل نعوذ دارم مشاهده پاسخ دکتر
25
جرایی پرده الت تناسلی

عالت تناسلی پرده دار
می خوام جراحی کنم وپرده الت تناسلی که موجب کوچک نشان دادن الت تناسلیم میشود بردارم
مشاهده پاسخ دکتر
26
قارچ تناسلی

باسلام
چند وقتیه که روی پوست بیضه م خارش شدیدی پیدا کرده روی آلت تناسلی م هم چند تا دونه سفید شبیه قارچ زده از پماد های کلوتریمازول ، تریا میسینولون ان ان و کلوبتازول هم استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
27
تبخال تناسلي

من براي اولين بار كنار ناحيه تناسليم تبخال زدم.
ميخوام بدونم ايا اين بيماري هيچ درماني نداره و اينكه خطرناكه؟
ايا از اين به بعد بطور مداوم دچار اين تبخال ميشم؟و اينكه جز رابطه جنسي ممكنه از راه ديگه اي مبتلا شده باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
28
الت تناسلی

چندسالی هست هنگام نعوذالتم به بالامیره به سمت شکم وخیلی سفت میشه طوریکه نمیشه تکونش دادوقسمت بین مقعدوبیضه هام سفت میشه مثل سنگ میخواستم ببینم بایدچکارکنم مجردهستم سکس هم نداشتم ایانیازبه جراحی هست مشاهده پاسخ دکتر
29
اختلال در نعوظ بیمار دیابتی

سلام وقتتون بخیر
من یه بیمار دیابتی هستم که 35 سالمه.
حدود 20 ساله که دیابت دارم و انسولین تزریق میکنم. حدود 2 سالی هست که مشکل نعوظ پیدا کردم. البته یه بچه 4 ساله دارم. البته مشکل زیادی با همسرم داشتم که یکی از آنها عدم تحریک توسط ایشان و مشکلات دیگر. ولی الان میخواهم با کسی وارد زندگی بشوم که ایشون هم از نعوظ بنده ناراضی هستن و هم از اندازه آلتم. میخواهم بدونم آیا میتوانم همانند سن 20 سالگیم التم نعوظ پیدا کند علیرغم اینکه با قرص ویاگرا هم به نعوظ کامل نمیرسم. آیا مشکلم حل شدنی نیست؟ و آیا صلاح میدونید با این شرایط دوباره ازدواج کنم یا مشکلم حل شدنی است؟ البته احتمال زیاد مشکل عروقی پیدا کردم ولی میخواهم بدونم میشود رگهای داخل آلت را عوض کرد. واقعا انگیزهوای برای زندگی ندارم. ممنون میشم جوابمو کامل بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
30
نعوظ

سلام وقت بخير
براى اولين بار ميخواستم با خانمم رابطه داشته باشم در اولين تلاشمون به دليل اضطراب خانمم و خشكى واژن موفق به دخول نشديم اما پس از آن ديگر حالت نعوذ اوليه براى من تكرار نشد و اگر هم نعوظ كند زمان دخول از حالت نعوظ در مى آيد اين در صورتي است كه در شب هاي اول يا دوران نامزدي حالت نعوظ را به تكرار و با مدت طولاني تجربه كردم اما چند بار اخير كه حالت نعوظ سريع فروكش كرد و موفق به دخول نشديم خيلي ذهنم را درگير كرده است..دليل اين اتفاق و راه درمان چيست؟
پيشاپيش بابت پاسخ گويي شما و خدمات ارزنده تان متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
31
الت تناسلی

سلام
سر آلتم یه سری جوش زده. عکسشو میفرستم لطفا ببینین خطر داره یا نه
مشاهده پاسخ دکتر
32
ختنه

سلام
آقای دکتر من پسرمو یک ماهگی ختنه کردم
الان روز نهم حلقه افتاده
یک طرفش خوبه
ولی یک طرفش قرمزه و ورم داره
مثل گوشت اضافه ست
داخلش ورم داره وقرمزه
نه روش
دکترش میگه مخاط داخلشه
تواین مدتم پمادنیتروفروزان 2درصد میزدم وبه خاطر عفونت نافش هم تواین مدت سفالکسین میخورد
الان عکسشو میفرستم میشه ببینید طبیعیه؟ یا ختنه مشکل داره؟
راهش چیه
چکار کنم؟
زیادبریده؟ عفونته؟
عکسشم میفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
33
اختلال نعوض

سلام اقای دکتر من التهاب پرستات داشتم ودرمان شدم حالا التم شول و کوچیک شده و دارایه اختلال نعوض شده برایه درمانش سینورکس خوبه و یاچه قرصی که عوارضم نداشته باشه خوبه و اینکه این قرص هایه سینورکس حجم اب منی رو افزایش میده؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
34
مشکل کوتاهی الت و انزال زودرس

باسلام . مشکلم کوتاهی الت تناسلی . التم خیلی کوچیکه و موقع نزدیکی التم سفت نمیشه بزور اگه راستش کنم
هنگام نزدیکی خیلی زود ابم میاد
مشاهده پاسخ دکتر
35
خراش پوست و التهاب کلاهک آلت

سلام. یکی دو روزه که در ناحیه کلاهک آلت التهاب و چیزی شبیه خراش با ناخن دیدم. من زگیل کف پا داشتم که خوب شده. ترسم این بود ک زگیل کف پا انتقال پیدا کرده باشه که از ی دانشجوی پزشکی پرسیدم گفت زگیل کف پا در ناحیه تناسلی رشد نمیکنه. عکسش فرستادم که شما رویت بفرمایید.
این زگیل، یا بیماری عفونی دیگه است یا نه؟
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
36
ویزیت غیر حضوری

سلام .وقت بخیر ، مدت یک هفته هست که یکسری دونه های سفید رنگ که شکل ظاهری آفت را دارند روی الت ظاهر شدن راه درمان و علت رو میخواستم بدونم ، غیر حضوری آیا امکان ویزیت هست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
37
غده چربی در ناحیه تناسلی

در ناحیه زیر آلت تناسلی من مدتهاس چیزی شبیه غده وجود داره.اصلا درد نداشت و اذیتم نمی کرد.یکبار به متخصص مراجعه کردم و بهم گفتن غده چربیه و چیز خاصی نیست.اگر بخوای می تونید با جراحی برش دارید.جدیدا بعد از رابطه با همسرم احساس درد از اون ناحیه کردم .مشاهده کردم بخشی از پوستش باز شده و انگار چربی یا عفونت به رنگ سفید کم و بیش ازش خارج میشه.الانم بزرگتر شده و کمی دردناک .نظر شما چیه؟ایا با جراح این مورد حل میشه؟اگه پاسخ بله هست چقدر جراحیش طول میکشه و هزینشم بفرمایید.سپاس مشاهده پاسخ دکتر
38
کمک جهت تشخیص بیماری

با سلام خدمت جناب دکتر
من فردی 25ساله هستم که حدود دو ماهی سوزش خیلی کمی بعد از ادرار در ناحیه تناسلی خودم حس میکنم و همکنون با فشار دادن سر آلت خود هم سوژش کمی حس میکنم..با توجه به اینکه چهار ماه قبل رابطه جنسی پر خطری داشتم،به شدت احساس خطر و ترس دارم که نکنه hiv یا بیماری جنسی خطر ناکی باشه.
ممنون میشم راهنمایی ام کنید
مشاهده پاسخ دکتر
39
لکه هایی مانند جوش بر روی آلت

سلام
دکتر لکه هایی مانند جوش بر روی آلتم به وجود آمده
خطرناک هستن؟
زگیل هستند؟
باید لیزر شوند؟
یا نیاز به دارو هست؟
یا خود به خود از بین میروند؟
مشاهده پاسخ دکتر
40
مشکل اورژانسی زخم شدن سر الت

مشکل اورژانسی .
سلام و عرض خسته نباشید، هنگام حمام کردن به علت اینکه ناخن هام بلند هستند و گیتار میزنم ناخنم با سر آلت برخورد کرده و خدود . یک دهم میلیمتر تا 3 دهم میلیمتر از پوست سر آلت کنده شده البته خیلی عمیق نیست ولکن نسبت به سایر قسمت ها عمیق تر هستش
و البته درد هم میکنه
جای نگرانی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
41
آلت تناسلی

بنده سی ساله هستم الت تناسلی ام در حالت نعوظ 11 سانت میباشد.ک دچار مشکلات روحی روانی و تردید در ازدواج هستم.لطفا راهنمایی فرمایی
تردید در ازدواج دارم ..میترسم دچار مشکل بشم در روند زندگی زناشویی
مشاهده پاسخ دکتر
42
انحنا و کاهش سایز آلت تناسلی

دارای انحراف آلت تناسلی حدودا 20-30 درجه به سمت چپ می باشم. ولی چه در حالت شل چه در حالت سفت و هنگام نعوظ هیچ دردی حس نمی شود فقط از لحاظ ظاهری ناراحت کننده هست. همچنین حس میکنم باعث کاهش طول الت شده و همین برایم معضلی شده است. آقای دکتر راهی وجود دارد که هم انجنا از بین برود و هم سایز بزرگتر شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
43
توده سفت در الت

مدتیست متوجه بافت سفت کوچک مثل رگهای سفت شده در زیر پوست آلت در ناحیه تحتانی نزدیک به سر آلت شده ام و احساس می کنم در طول 1 ماه بیشتر نیز شده است لطفا راهنمایی فرمایید مشاهده پاسخ دکتر
44
کجی آلت

سلام اقای دکتر خسته نباشید برای عمل کجی الت ایا بخیه ها قابل احساس هست؟ایا رگ های عصبی اسیب میبینن؟بعد عمل و مرخص شدن از بیمارستان میتونم برگردم شهرستان؟ برای عمل جراحی نوبت میخوام با تماس به مطب برای 22 اسفند وقت دادن برام مقدور نیست اون موقع بیام مطب برای19 اسفند وقت میخوام و میخوام قبل عید عمل بشم که ایام عید استراحت کنم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟کدوم بیمارستان ها جراحی میکنی؟ایا بیمارستان محب مهر هم جراحی میکنید مشاهده پاسخ دکتر
45
ژل

آيا ژل ايموشن مشكى عوارض دارد؟! توضيح كامل اگر ميشه بديد راجع به ضرر هاش مشاهده پاسخ دکتر
46
ضایعه تغییر رنگ پوستی روی آلتم چیست؟

ضایعه ای بصورت تغییر رنگ روی سر آلت تناسلیم پیدا شده
حدود یک ماهه
به درمان ضد قارچ کلوتریمازول و نیستاتین جواب نداده
ولی دو سه روزه کلوبتازول زدم حس می کنم بهتر شده
درد و خارش هم نداره
مشاهده پاسخ دکتر
47
الت تناسلی

با سلام و درود.دکتر جان من یه چند وقتی هست که پوست الت تناسلیم یعنی پوست روی بیضه شدیدا میخاره و من هم بعد چند وقت خاروندن دیدم پوستش پوست میندازه و رنگش عوض شده.یه بنده خدایی گفت کلوتریمازول بزن با یه پماد دیگه که تقریبا خوب شده بود.ولی وقتی پماد رو تموم کردم یادم رفت چه پمادی بود بعد کلوتریمازول میزدم.الان بازهم میخاره شدید و نمیدونم چیکار کنم.ممنون و تشکر دکتر مشاهده پاسخ دکتر
48
درد و سیاهی پوست بیضه

با عرض سلام و خسته نباشید ، چند روزه بیضه سمت چپم درد میکنه و عفونت مثانه دارم و قبلا اینطور شده ولی الان پوستش سیاه شده و جمع شده ممنون میشم راهنماییم کنید . باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
49
درد الت

سلام،من15ساله که ازدواج کردم و هیچ مشکل جنسی نداشتم،مدتی بود که احساس میکردم نعوظ کامل نیست،ی بار هم بعد از امیزش احساس درد در الت کردم،بعد از درد ادامه داشت و من به یک متخصص مجاری ادار مراجعه کردم و ایشان بعد از سونگرافی کلیه و پروستات و ازمایش،داروی لووفلوکستاتین،ناپروکسین و ترازوسین تجویز کردن،در زمانی که از این دارو ها استفاده میکردم درد نداشتم ولی نعوظ حین رابطه خودبخود از بین میرفت،الان که داروها تمام شده احساس میکنم بیخ التم(زیر بیضه)دارای درد کمی هست ولی موقع نعوظ درد خیلی زیاد میشه و باز خود بخود نعوظ از بین میرود،وقتی که با دست به بیخ التم سمت چپ دست میزنم درد کمی دارم که این درد موقع نعوظ زیاد میشود،بعدا به توصیه شما ی بار هم از بیضه و التم سونوگرافی انجام دادم که همه موارد طبیعی بود بجز( هیدروسل خفیف حاوی دبری های ریز دو طرفه) مشاهده پاسخ دکتر
50
آلت تناسلی پرده دار

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما جناب دکتر می خواستم ببینم آلت تناسلی من پرده دار هستش یا خیر ؟ ضمنا چند عکس براتون ارسال کردم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
51
بیضه آسانسوری

سلام و خسته نباشید.پسر من حدود 10 ماه ونیم داره و من چند ماهه متوجه شدم بیضه ها سر جای خودشان نیستن.به دکتر اطفال مراجعه کردم ایشان هم گفتن بیضه ها سرایان نیستن.سونوگرافی انجام شد و در آن به بیضه های نرمال اشاره شد و اینکه بیضه ها مشاهده شدن.ولی وقتی دوباره نتیجه سونو را پیش اورولوژیست بردم گفتن بیضه در کیسه خود قرار ندارد بنابراین دوباره سون نوشتن.در سونو جدید متخصص سونوگرافی گفتن بیضه آسانسوری است و حرکت میکند ولی فعلا کانال بسته است.حالا میخوام بدونم باز هم نیاز به عمل هست تا زیر یک سال؟ویا اینکه میتونیم برای راحت شدن خیالمون و آینده بچه عمل کنیم ؟آیا این مسیله در ازدواج و بچه دار شدنش تاثیر منفی داره؟
آیا این امکان وجود دارد که چند سال بعد کانال باز شود و قضیه حاد شود؟
مشاهده پاسخ دکتر
52
آلت تناسلی

سلام اقای دکتر با توجه به بیماری کوردی که دارم و انحنایی که الت دارد ایا نیاز به جراحی هست؟ ریسک عمل چقد هست و با توجه به عوارضی که داره ایا جراحی انجام بشه؟شما برای جراحی از چه تکنیکی استفاده میکنید؟ایا جراحی سخت و حساسی هست و باید پیش متخصص خاصی رفت یا نه هر اورولوژی میتونه انجام بده؟قبل از سال جدید امکانش هست و وقت هست برای عمل پیشتون نوبت بگیرم؟ اقای دکتر خیلی از نظر روحی بهم ریخته شدم لطف کنید راهنماییم کنید
نسبت به نوع عمل هم توضیح بدید ایا خود عمل سخت؟
تصویر آلت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
53
آلت تناسلی پرده دار

الت تناسلی بنده پرده دار است که باعث کوتاهی ان شده و همچنین تکرر ادرار و التهاب مثانه مشاهده پاسخ دکتر
54
اختلال نعوظ

با سلام 35 ساله و مجردم.سابقه خود ارضایی دارم .نزدیک یکسالی هست که وسواس بیماری دارم.هفته قبل در حین خود ارضایی یکدفعه التم شل شد و خیلی کم دیگه به حالت نعوظ میرسم.البته بعد از سالها دو سه شب هست که تو خواب و اول صبح نعوظ دارم.در ضمن با نامزدم در شرف ازدواج هستم و چند شب قبل که با هم بودیم و معاشقه داشتم به نعوظ کامل رسیدم.ولی هنوز استرس عدم نعوظ رو دارم و هر موقع که بخوام خود ارضایی کنم به نعوظ نمیرسم.میخوام ببینم اصلا ازدواج با این شرایطی که دارم کار درستی هست.لطفا کمک کنین .ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
55
درد و سوزش در حالت نعوظ

با سلام
بنده مدتی هست که در حالت نعوظ یک سوزش خفیفی رو در ناحیه آلت حس می کنم، که به شدت نگرانم کرده! هیچ علایم ظاهری هم نداره، نه زخم نه برآمدگی نه تغییر رنگ
قبلا پیش دکتر رفتم متاسفانه تشخیصی ندادن و فقط مسکن تجویز کردن،
البته در جواب آزمایشم هم خون در ادرار دیده شده ولی باز هم تشخیصی داده نشده!
این قضیه مدت چند ماهه ادامه داره و دردش در حالت نعوظ کم و زیاد میشه
لطفا راهنمایی کنید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
56
از بین بردن چربی اطراف آلت

سلام
آقای دکتر من دیروزم پیام دادم
نمیخام اون قسمت عقب بره بلکه میخام کل چربی اطراف ناحیه بالا و اطراف ساکش بشه یا لیزر بشه تا دیگه چربی باقی نمونه البته تا اونجایی که میشه

اگر میشه بهم اطلاع بدین که حضور برسم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
57
چربی بخش عانه

با عرض سلام خدمت آقای دکتر

اطراف آلت تناسلی بنده مقداری چربی وجود داره که حتی با رژیم و ورزش از بین نمیره؛ آیا راهی هست که کل چربی این ناحیه رو از بین برد؟؟؟
چربی اطرافش زیاد نیست اما با برداشتنش میتونم 2 سانتر به طول آلت اضافه بشه که واقعا برای من خیلی خیلی مهمه
اگر راهی هست من رو راهنمایی کنید که بتونم بیام حضورتون

با تشکر از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
58
طول آلت

سلام آقای دکتر خسته نباشید من در ناحیه ی عانه چربی داشتم که باعث میشد آلتم کوچیک به نظر برسه چربی هارو با لیپوماتیک برداشتم ولی خیلی فرقی نکرده چون اضافه داره میشه اون پوست رو جراحی کنید و بردارید تا طول واقعی خودشو نشون بده؟؟
از طرفی هم پوست بیضم زیادی چسبیده به آلت که میخوام اونا هم از هم جدا بشن هزینه ی این دوتا کار چقدر میشه؟عکساش رو هم میفرستم براتون
تفاوتش رو ببینید وقتی پوست رو میدم عقب 4 5 سانت اضافه میشه و به 13سانت میرسه ولی اینجوری 8 سانته
پوست بیضه که چسبیده به آلت میخوام برداشته بشه که جدا باشن از هم ممنون میشم هزینه ی دقیق این دو تا کار رو بگید و این که در کدوم بیمارستان عمل میکنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
59
الت تناسلی

سلام خسته نباشید من خیلی وقته دور کلاهک التم جوش های ریزی هست کم کم دارن زیاد میشن نگرانم نکنه اتفاقی بیفته فقط دور کلاهک ازشون هست خیلی هم ریز ان و از بین نمیرن و عفونی هم نیستن تقریبا2سالی هست اینطور شدم روم نشد با خانواده یا کسی در موردش حرف بزنم و دکتر هم نرفتم حالا دیگه واقعا نگرانم کرده نکنه اتفاق بدی بیفته ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
60
مولوسکوم

سلام من دختر24 ساله ای هستم که 3ماهه مولوسکوم ناحیه تناسلی گرفتم 1بار کرایو کردم بعد 2هفته دراومد الان الدرا استفاده میکنم اکثرا خوب شدن بعد 20 روز
من رابطه داشتم ولی سطحی بوده یعنی انال و وازینال نبوده
میگن این ویروس افراد سالم رو درگیر نمیکنه پس من چرا گرفتم؟
مشاهده پاسخ دکتر
61
ضایعه قرمز

عکس ارسال می کنم میخواستم ببینم چیه سه روز هست که پیدا شده کمی خارش داره مشاهده پاسخ دکتر
62
شل شدن الت

سلام و خسته نباشيد
من حدود ي هفته است ك التم مثل سابق سفت نميشه و زود ميخوابه
خود ارضايي زياد داشتم ولي مشكلي در الت برام پيش نيومده بود.الان صبح ك بيدار ميشم هم مثل اول سفت نيست و ي خورده ك سفت ميشه سريع شل ميشه و ميخوابه
بايد چكار كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
63
عدم نعوظ

باسلام..عدم نعوظ...بارها به متخصص اورولوژیست مراجعه کردم ولی نتیجه حاصل نشده..قرص سیلدنافیل و تادالافیل و تزریق تستسترون هم به تجویز پزشک مصرف کردم ولی بی نتیجه بوده است مشاهده پاسخ دکتر
64
کبودی روی الت تناسلی

یک سال پیش الت تناسلی من زیر کلاهک زخم شد رفتم پیش دکتر چند تا پماد داد و زخم خوب شد ولی جای اون زخم کبود موند و خوب نشد دیروز سر درد شدم رفتم دکتر امپول دکزا زد ولی پایین تر از اون کبود یه کبودی جدید روی الت تناسلی من بوجود اومد که امشب پماد بتامتازون زدم البته چند دفعه دیگه هم این کار شد بر اثر همین امپول ولی اون ناحیه خوب شد مشاهده پاسخ دکتر
65
آلت تناسلی پرده دار

Reza:
با سلام
من دارای آلت پرده دار هستم،لطفا هزینه‌ی عمل مربوطه و مراحل برقراری ارتباط با شما و هماهنگی جهت جراحی را بفرمایید.در ضمن من ساکن اصفهان هستم
اگر امکان دارد عکس آلت من را بررسی کنید و نظرتان را به من اعلام نمایید
مشاهده پاسخ دکتر
66
برآمدگی آلت تناسلی

سلام جناب دکتر ببخشید بر آمدگی بر روی آلت تناسلی من بوجود اومده مشکل چیه
آیا خللی در نزدیکی من با همسر ک یا ناباروری ایجاد میکنه
مشاهده پاسخ دکتر
67
❌تنها بخش حساس اندام جنسی من سر و حلقه کوچک زیر آن است❌

ببخشید آقای دکتر . یک موضوع دیگر هم هست که متاسفانه فراموش کردم به عرضتون برسوم
تنها بخش حساس اندام جنسی من سر و حلقه کوچک زیر آن است
سایر قسمت های اندام جنسی اصلا حس ندارد (بی حس نیست . مثل قسمت های دیگر بدن است)
دوست من می گوید تمام اندام جنسی باید حس داشته باشد در حالیکه برای من فقط سر و حلقه زیر آن حس دارد
آیا این طبیعی است ؟ یا اینکه فقط من اینجوری هستم و باید درمان شود ؟
مرسی آقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
68
شل شدن آلت..

سلام خسته نباشین.27سالمه چندسالیه به خودارضایی مبتلاشدم الان آلتم شل شده و به ندرت نعوذپیدامیکنم میترسم ازدواج کنم مشکلی برام پیش بیاد اگه امکانش هست راهنمایی کنین ممنون مشاهده پاسخ دکتر
69
حفظ حالت نعوذ

جناب دکتر جباری با سلام واحترام، به دلیل تمایل شدیواصرار همسرم برای داشتنرابطجنسی طولانیمدت تا حداقل نیم ساعت،اینجانب در رابطه جنسی به دنبال حفظ طولانی مدت نعوذ هستم و تا اکنون از قرص و دارو استفاده نکرده ام اما از اسپری ها و کرمهای تاخیری استفاده کرده ام اما جواب مطلوب نگرفته ام. لطفا راهنمایی بفرمایید که از چه قرص یا دارویی می توانم برای حفظ طولانی مدت نعوذاستفاده کنم. با تشکر. کامی مشاهده پاسخ دکتر
70
نعوض

سلام وقت بخير بنده مدت ٨ سال اعتياد به مواد مخدر داشتم الان ١١ سال ترك كردم اما از موقعي كه ترك كردم رابطه جنسي بدون قرص ويگرا نتونستم بزارم يعني اگه قرص ويگرا نخورم آلت من بلند نميشود يك بار بدون قرص رابطه گذاشتم تو حالت نيمه بلند ارضا شدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
71
برداشتن چربی اطراف آلت

با سلام خدمت آقای دکتر

آلت بنده 14 سانتره اما با کشیدن چربی های اطراف تا 15.5 افزایش سایز میده و ضمنا من بدن بدون چربی دارم و ورزش میکنم اما هرچقدر هم ورزش میکنم نمیتونم اون چربی اطراف آلت رو از بین ببرم البته چربی زیادی نیست اما رو سایز آلتم خیلی تاثیر میزاره
میخاستم چربی اطرافش رو کامل بردارم
آیا آقای دکتر شما این کار رو میکنید؟ اگر انجام میدید چقدر هزینشه؟ آیا تو چند روز آینده ممکن هست یا خیر؟سپاس از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
72
بیضه

سلام ضربه ای با توپ فوتبال به بیضه ی من خورد و دردی را احساس کردم ولی به بازی ادامه دادم ....بعد بازی دردی رو حس نمیکردم... ولی امروز بعد از اینکه از خواب بیدار شدم احساس کردم و الان حدود 24 ساعت از برخورد ضربه و من هنوز هرازگاهی احساس درد دارم .... منون میشم اگه راهنمایی نمایید مشاهده پاسخ دکتر
73
زگیل تناسلی یا ضایعات

سلام خسته نباشید من پانزده سال دارم متوجه ضایعاتی رو آلتم دیدم راهنماییم کنید لطفا
آیا زگیل خطر نامی هستند
البته چند وقتی هم هست که سوزش ادرار دارم
مشاهده پاسخ دکتر
74
اصلاح شکل ظاهری اندام جنسی ؟

سلام دکتر . من 22 سالمه . وزنم حدود 80 و قدم 175 هستش .
در هنگام نعوظ وسط اندام جنسیم باریک تر از بالا و پائین اندام جنسیم میشه . با رسیدن به نعوظ کامل کل اندام جنسی یک اندازه و یک شکله اما اون چهار پنج دقیقه ای که به نعوظ کامل نرسیده واقعا شکل ظاهریش خیلی بده . چی جوری توضیح بدم . اندام جنسی من قبل از رسیدن به نعوظ کامل دقیقا شبیه تنه ی درخت میشه . وسط تنه ی درخت باریک تر از بالا و پایینش هست. اندام جنسی من اونجوری میشه . چهار سال میشه که این امشکل رو داشتم اما فکر میکردم خودش خوب میشه ولی خوب نشد
سوال اول . دکتر نام این بیماری چیست و علت به وجود اومدنش چیه ؟ سوال دوم. آیا روشی برای درمان این مشکل وجود داره و اگه وجود داره شما عمل میکنید ؟ سوال سوم. اگه روشی برای درمانش وجود نداره من چی کار کنم ؟ یعنی برای چهل پنجاه شصت سال باید ظاهر زشت اندام جنسی رو تحمل کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
75
سلام آقای دکتر. رو دیواره واژن انگار چندتا توده میبینم میخواستم عکس بفرستم ببینید چی میتونه باشه

سلام آقای دکتر. رو دیواره واژن انگار چندتا توده میبینم میخواستم عکس بفرستم ببینید چی میتونه باشه
البته ببخشید پریود هستم
مشاهده پاسخ دکتر
76
کجی آلت تناسلی

با سلام و وقت بخیر. بنده دچار کجی آلت تناسلی شده ام که از سی درجه بیشتر است. هزینه عمل جراحی چقدر است؟ مشاهده پاسخ دکتر
77
درد و تیر کشیدن آلت و زیر ناف و مقعد

با عرض سلام

جناب دکتر
پسری24 ساله و مجرد هستم و دارای میل جنسی زیاد که معمولا به خودارضایی می انجامد
متاسفانه بنده یه درد مزمن در چند سال اخیر(حدود2سال) در قسمت زیر ناف و آلت تناسلی و ناحیه مقعد دارم که به طور هماهنگ و همزمان در زمان های خاصی از جمله وقتی غذا را کامل میخورم و معده پر میشود، هنگامی شوک عصبی وارد میشه، هنگامی که دیر اجابت مدفوع را داشته باشم، هنگام سرمای هوا، هنگام شستن آلت با آب سرد و عدم خشک کردن آلت با دستمال بهداشتی و هنگامی که زیاد سرپا و ایستاده باشم؛ در موارد فوق دردهای مذکور نمایان میشوند و البته در حد 3 ثانیه بیشتر طول نمیکشه و طی یک روز حداکثر 7 بار این درد ممکنه برام پیش بیاد، در ضمن به نظر میاد بواسیر هم داشته باشم که یکبار دکتر شیاف تجویز کرد چند سال پیش و خوب شدم اما دوباره اووت کرد. و البته بیماری روده تحریک پذیر(روده عصبی) هم دارم که با استرس زیاد بدتر میشه.
ضمنا 8 ماهه از تابستون که هوا گرم شد در ناحیه بین آلت و مقعد یک جوش دارم که خوب نمیشه و زیاد خارش داره، البته اگر زود به زود حموم برم خارش کمتر میشه.
داروی خاصی هم مصرف نمیکنم
باشگاه بدنسازی هم میرم که وزنه های سنگین میزنم و اون زمان ها هیچ دردی ندارم.

و در ناحیه نوک آلت کمی تغییر رنگ به صورت لکه میبینم که خیلی خوب واضح نیست اما اگر دقت کنم میبینم که 3 تا لک مایل به رنگی غیر از رنگ نوک آلت دارملطفا راهنمایی دقیق کنید خیلی نگرانم، لازمه برم دکتر؟
تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
78
مشکل الت تناسلی مرد

سلام هنگام عشق بازی با خانومم متوجه یه لکه خون دیدم بعد برسی متوجه شدم از الت منه قسمت بالا الت تقریبا یک سانت زیره کلاهک انگار یه رگ پاره شده به اندازه یک سکه خون جمع شده زیره پوست به یه خورده پوست فشار دادم از سوراخی که به انداری سر سوزن بود خون بیرون امد اما هنوز زیر پست لکه خون هست لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
79
نعوظ ثابت و کامل

با سلام و احترام. خواهش میکنم بهم کمک‌کنین.من تا چند سال پیش حالت نعوظ کامل داشتم و حدود دو سه سال هست که نعوذ کامل ندارم و ثابت نیست و از قرص سیلد نافیل استفاده میکنم ولی در این یک ماهه باز هم نعوذ کامل و ثابت ندارم و مشکل جدی در رابطه من درست شده نمیدونم چه درمانی رو باید پیش بگیرم‌ جدیدا با استفاده از قرص سیلدنافیل زود ارضا میشوم ولی نعوذ کامل و ثابت ندارم. با تشکر??
خواهشمند است راهی برای درمان اینجانب مشاوره دهید
مشاهده پاسخ دکتر
80
عدم نعوظ صبحگاهی

با سلام و احترام خدمت دکتر...
بنده آقا مجرد32 ساله هستم، مدت چند سال هست نعوذ صبح گاهی ندارم و باعث نگرانی ام شده! البته در 10 سال گذشته مرتبا نعوذصبحگاهی و بعلاوه آن هم خود ارضایی داشته ام...
خواستم بپرسم که نداشتن نعوذ صبح گاهی طبیعی هست یا نه؟
در ضمن مدت چند سال هست هیچگونه خودارضایی ندارم...
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
81
شل شدن الت تناسلي در هنگام رابطه جنسي \nعدم انزال در رابطه

سلام
من هنگام شروع رابطه الت سفت ميشه ولي تا شروع به سكس ميكنيم الت ميخوابه وشل ميشه
يا بعضي مواقع الت سفت هست ولي ارضايي صورت نميگيره و مايع خارج نميشه والت شل ميشه
٢4 ساله هستم
وزن ٧5
سابقه خود ارضايي داشتم به صورتي كه رو فرش ميخوابيدم با مالش الت رو فرش ارضا ميشدم التم شل بوده ومايع ميومد
استرس واضطراب هم خيلي دارم حتي در كوچيك ترين مساعل استرس دارم
لطفا كمكم كنيد خيلي شرايط سختي برام به وجود امده
الان يك ماهي هم هست خود ارضايي نميكنم
به هيچ عنوان هم اهل سيگار وقليون مشروبات نيستم
قبلا صبح ها التم بيدار ميشدم سفت بود ولي الان چندروزي هست اينجوري نميشم
ممنون از شما اقاي دكتر
مشاهده پاسخ دکتر
82
آلت تناسلی

T R, [24.02.18 08:37]
سلام
ببخشید من به دلیل اینکه همسرم باید شیمی درمانی بشن و هنوز بچه نداریم یعنی تا حالا خودمون نخواستیم0 مراجعه کردیم برای فریز کردن جنین من روز معاینه و تست نمونه هیچ مشکلی نداشتم و گفتن اسپرم های شما خوبه هم به لحاظ تعداد هم به لحاظ حرکت ولی دو هفته بعد پنجشنبه گذشته روز عمل پانچر خانومم من نتونستم نمونه بدم هر کاری کردم نشد 4 بار رفتم اتاق نمونه ولی نعوظ کامل نشد و موفق نشدم نمونه بدم الانم این مشکلو دارم یه جوری آلتم مثله بی حسی شده 0
لطفا راهنمایی کنید 0 باتشکر فراروان

T R, [24.02.18 08:43]
ببخشد فراموش کردم بگم یک بار هم به من قرص سیدنافیل دادن که مصرف کردم ولی نتیجه ای نداد .حالا خیلی نگران این موضوع هستم ممنون میشم منو راهنمایی کنید .
مشاهده پاسخ دکتر
83
لکه سیاه روی آلت

سلام دکتر، ممنونم که راهخنمایی می کنید یه لکه سیاهی روی سر آلت تناسلی پدیدار شدهدقیقا کنار شکاف مجاری خروجی، انگار زیر پوسته و پوسته روش حالت کهنگی داره ممکنه راهنمایی کنید . ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
84
درد الت و از بین رفتن نعوظ

سلام،من15ساله که ازدواج کردم و هیچ مشکل جنسی نداشتم،مدتی بود که احساس میکردم نعوظ کامل نیست،ی بار هم بعد از امیزش احساس درد در الت کردم،بعد از درد ادامه داشت و من به یک متخصص مجاری ادار مراجعه کردم و ایشان بعد از سونگرافی کلیه و پروستات و ازمایش،داروی لووفلوکستاتین،ناپروکسین و ترازوسین تجویز کردن،در زمانی که از این دارو ها استفاده میکنم درد نداشتم ولی نعوظ حین رابطه خودبخود از بین میرفت،الان که داروها تمام شده احساس میکنم بیخ التم(زیر بیضه)دارای درد کمی هست ولی موقع نعوظ درد خیلی زیاد میشه و باز خود بخود نعوظ از بین میرود مشاهده پاسخ دکتر
85
دستگاه وکیوم

m.m real:
سلام و عرض ادب خسته نباشید
میخواستم از دستگاه وکیوم استفاده کنم درسته دستگاه علمیو پزشکیه اما میترسم عوارض داشته باشه میخواستم نظرتونو بدونم و راهنماییم کنید .ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
86
کجی آلت تناسلی

سلام دکتر خسته نباشید بنده 28سال سن دارم و الت تناسلی بنده هنگام نعوظ به سمت پایین خمیده هست و موقع نعوظ شل هست زود انزالی هم دارم درمان این معضل چطور هست؟آیا جراحی لازم هست؟ نامزد کردیم و به خاطر این مساله داره بهم میخوره و به شدت از نظر روحی به هم ریختم لطفا کمکم کنید
عکس الت رو فرستادم اگه ممکنه بگید اسم بیماری من چیه؟
وایا قابل درمان هست
کجی آلت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
87
جوش سفيد رنگ آلت تناسلي

سلام
چند ماهيه متوجه شدم سر آلت تناسليم يه جوش سفيد زده انگار چربي هس
درد و سوزش و خونريزي ندارم عكسشو ميفرستم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
88
سوزش در ناحیه آلت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دکتر جباری
برای رابطه ی جنسی از اسپری بی حسی تاخیری استفاده کردم ولی چون تجربه ی کمی داشتم مقدار استفاده رو نمیدونستم و فکر میکنم که مقدار مصرفم زیاد بوده
الان روی کلاهک آلتم کمی سیاه شده و وقتی میخوام با آب بشورم اون قسمت سیاه شده کنده میشه،همچنین روی کلاهک تاول های ریزی هم بوجود اومده که با درد و سوزش همراهه
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
89
عدم نعوظ دارم \nبى ميلى جنسى \nعدم جهش منى\nزود انزالى

عدم نعوظ دارم
بى ميلى جنسى
عدم جهش منى
زود انزالى
مشاهده پاسخ دکتر
90
ناتوانی جنسی و عدم نعوظ

بنده 36 سال دارم و دچار عدم نعوظ هستم تمام ازمایشهای مربوطه را انجام دادم و سلامت کامل دارم اما نعوظ برا برقراری رابطه نمیتونم داشته باشم مشکلم تا حدی شدیده که قرص تادالافیل هم گاهی مواقع تاثیر نداره. آلتم کاملا شل هست. نعوظ صبحگاهی هم ندارم مشاهده پاسخ دکتر
91
اندازه آلت و خود ارضایی

سلام آلت تناسلی من 13سانتی متر و دور آلت 11 یک مقدار به چپ انحراف دارم تابه حال نزدیکی نداشتم و خود ارضایی نیز میکنم به صورتی که آلت و بیضه خود رو روی زمین میکشم تا منی خارج شود تازه عقد کردم و از نزدیگی به دلیل کوچک بودن آلت واهمه دارم
آیا خود ارضایی آسیبی وارد میکند به بیضه چون من به صورت دمر آلت و بیضه رو روی زمین میکشم
مشاهده پاسخ دکتر
92
عدم نعوظ

با سلام خدمت شما آقای دکتر،
سوال قبلی من این بود:

"با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای دکتر،
سوال بنده در مورد اختلال نعوظ در زمان نزدیکی با همسرم می باشد. من و همسرم تقریبا 5 ساله ازدواج کردیم ولی حدود 4 و نیم سال از این 5 سال نزدکی از راه واژن نداشتم (به دلیل اینکه هنوز ازدواج نکرده بودیم) و نزدیکی ما بیشتر از راه های دیگر بود. الان که میخواهیم از راه واژن نزدیکی کنیم آلت من از حالت نعوظ خارج میشه و شل میشه ولی وقتی به روش های قبل سکس داریم مشکلی ندارم و نعوظ کامل دارم. نعوظ صبحگاهی هم دارم و مشکلی از اون لحاظ ندارم. فکر کنم به دلایل روانی و استرس وقتی قصد نزدیکی از راه واژن را دارم آلت من شل میشه. چندین بار اقدام کردیم و به حالت نعوظ نمیرسم یا میرسم و نمیتونم حفظ کنم. در ضمن قرص متورال هم برای ضربان قلبم میخورم. خواهشمندم راه کاری به بنده بفرمایید که بتوانم بر این حالت روانی غلبه کنم. اگر قرصی هست که بتوانم فقط برای بار اول آن را استفاده کنم بفرمایید چون بعد از بار اول میدونم که شرایطم عادی میشه.
با سپاس فراوان "

در جواب فرموده بودین نصف ویزارسین 50 مصرف کنم که تاثیری نداشت خواهمشندم بفرمایید الان باید چی کار کنم؟ خیلی ذهن من رو به هم ریخته این مساله.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
93
لطفا راهنمای کنید

داخل الت تناسلی به اندازه ی نخود ازبیضه ها به جلو مشاهده میشه
سونوگرافی هم رفتم جوابش اینه نوشته ضایعه ناشی از تروما بوده
مشاهده پاسخ دکتر
94
از دست دادن نعوظ

سلام. دکتر جباری عزیز بنده 29 سال سن دارم.
در رابطه با نعوظ آلتم هیچ مشکلی ندارم و نعوظ کامل دارم اما متاسفانه به محض اینکه تحریک نشوم یا مدت زمان بسیار کمی حواسم پرت موضوعی شود، بلافاصله آلتم شروع به شل شدن میکند و می خوابد.
حتما باید با دست آلتم را تحریک کنم تا راست شود و پایدار بودن (راستی) آلت هم بستگی به تحریک دائمی دارد.
ناگفته نماند مدت زمانی طولانی هم خود ارضایی داشته ام. اما اکنون خیلی خیلی کم شده.
این را هم خدمتتان عرض کنم جوانتر که بودم و با جنس مخالف سکس داشتم مشکلی در دخول نداشتم و به راحتی میتوانستم سکس داشته باشم. به مروز زمان و با تماشای انواع فیلم های پور_نو آن حس خاص نسبت به جنس مخالف و تحریک پذیری دوران نوجوانی و جوانی را از دست داده ام.
قصد ازدواج دارم. ترسم از آن است که موقع برقراری رابطه با همسرم دچار مشکل شوم. و ناگهان آلتم سفتی خودش را از دست بدهد.
آیا راهی هست بتوانم مانند گذشته نعوظ خود را حفظ کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
95
عمل آلت و مشکلات بعد از آن

با سلام. بنده دو ماه قبل عمل نشت وریدی انجام دادم.
خوشبختانه از نتیجه عمل راضی هستم. اما کماکان بعد از دوماه هنوز انتهای آلت (نصف به پایین) و قسمتی از پوست بیضه ها (زیر آلت) کاملا بی حس است.
متاسفانه پزشک معالجم خارج از کشور هست و دسترسی به ایشان ندارم.
در صورت امکان بفرمایید آیا حس قسمت هایی که از دست رفته بازمیگردد یا خیر؟
در ضمن عمل از دو سانت بالای آلت شروع میشود و از کنار آلت میگذرد و قسمتی از پوست بیضه را در برگرفته و تا یک سانت زیر آلت از پوست بیضه برش خورده.
سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
96
لکه های برجسته (تقریبا بدون رنگ) شبیه سوختگی همراه با چند لکه قهوه ای در اطراف کلاهک آلت( یک لکه بزرگ)

بیماری بنده به احتمال فراوان مرتبط با تخصص مجاری ادرار است. بنده مردی 34 ساله مدتی در ناحیه کلاهک آلت تناسلی و زیر آن دچار برجستگیهای بدون رنگ پیشرونده ای شده ام. در اطرف کلاهک 3 خال قهوه ای غیر برجسته وجود دارد و بدنه آلت کمی سفیدک زده. خارش ندارد ( به ندرت) . خیلی نگرانم لطفا راهنمایی بفرمایید. در صورت لزوم میتونم عکس بگیرم و بفرستم مشاهده پاسخ دکتر
97
مدتیه بیضه سمت راست من دردداره واحساس میکنم کوچک شده\nالبته چن ماهی هست ک هرروز شیره مصرف میکنم نمیدونم علتش اینه یا یه چیزدیگس.ممنون

مدتیه بیضه سمت راست من دردداره واحساس میکنم کوچک شده
البته چن ماهی هست ک هرروز شیره مصرف میکنم نمیدونم علتش اینه یا یه چیزدیگس.ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
98
بیماریه پوستی الت

سلام.تقریبا نزدیک به 5 سال هست که دونه های ریزی ( شبیه به جوش )روی سر الت مشاهده میکنم که بدون دلیل خاصی بوجود میان و بدون اینکه من کاری بکنم معمولا بعد از دو‌تا سه هفته از بین میرن.این دونه ها بدون برامدگی خاصی ( تقریبا سطحی)هستن و سوزش و خارشی هم ندارن.تعدادشون تو‌این سال ها بیشتر نشده کمتر هم نشذه.فقط هم روی کلاهک الت ایجاد میشن.این چه بیماری میتونه باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
99
ضایعه پوستی الت

سلام وقت بخیر
عرض ادب و احترام
ارادتمند باقری هستم
کمتر از سه هفته ضایعه های پوستی دو طرف سر الت ایجاد شده
وقتی خیس میشه سفید رنگ میشه ولی سفتی خودشو داره
وقتی خشک میشه اگه ناخن بزنم پوسته میکنه
گه گاهی با نخن زدن پوسته ها کنده میشن
نقاطی که برمادگی داره حساس هستند
در ضمن من هروز صبح یا یک روز در میان قبل از رفتن به سرکار دوش میگیرم
و تا الان هیچ رابطه جنسی نداشتم
یعنی امکانش خیلی کمه که بر کثیفی و یا داشتن رابطه این مشکل پیش اومده باشه
20 سالمه
191 قد
115 وزن
سه روز قبل سعی کردم با شستشوی زیاد و استفاده از صابون پاکش کنم ولی امروز متوجه شدم ضایعات بعد از اینکار بیشتر شدن
اگه اشتباه نکنم مشکل پسوریازیس دارم برای درمان پمادهای کوریکتو استروئیدی و مرطوب کننده پیشنهاد دادن

اگه درسته لطفا جواب بدین
من تو شمالم از شما خیلی فاصله دارم رفتم تو شهر دکتر مجاری ادرار و تناسلی پیدا نکردم که برم پیشش

عکس هم بخواین میفرستم خدمتتون
مشاهده پاسخ دکتر
100
اختلال نعوظ

مشکل اختلالات شریانی دارم. میخوام ببینم امکان جراحی برای تعویض رگ وجود داره. نتیجه سونوگرافی هم دارم و میتونم ارسال کنم مشاهده پاسخ دکتر
101
زود انزالی

با سلام عرض ادب من مشکل زود انزال دارم میخواستم در این مورد به من کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
102
درد بیضه چپ در حین رابطه

سلام آقای دکتر من حدود 2 هفته پیش که رابطه داشتم با جهش خیلی زیاد ارضا شدم و از اون به بعدش موقع سکس بیضه سمت چپم چند دقیقه قبل از ارضا شدن درد میگیره تا وقتی که ارضا میشم و هنوز بهتر نشده چکار باید بکنم؟ خطرناکه؟ مشاهده پاسخ دکتر
103
تورم ولختگی در ختنه گاه

سلام تورم و لختگی وسفت شدن قسمت چپ ختنه گاه الت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
104
جراحی آلت پرده دار بزرگ کردن و حجیم کردن و میزان هزینه و زمان جراحس

ممنون میشم پاسخ بدید که تصمیم بگیرم چون نمسخوام خانواده در جریان باشن برام زمان و مبلغ مهمه مشاهده پاسخ دکتر
105
تبخال تناسلی

سلام
اگر خانمی مثلا امروز علایم تبخال در او ظاهر شود نشان دهنده اینه که همسر هم به تازگی مبتلا به ویروس شده که موجب انتقال هست یا ممکنه قبلا مبتلا بوده ونهفته بوده ؟؟
و اینکه ویروس چه مدت میتونه نهفته باشه؟؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
106
كجي رو به پايين آلت

كجي آلت تناسلي دارم رو به پايين و عكس هم دارم ميخوام لطف كنيد كه بهم بگيد لازم است عمل كنم يا نه...نامزدم چيزي نگفته ولي احساس ميكنم وس داره كه التم راست باشه مشاهده پاسخ دکتر
107
دو عدد جوش تيره رنگ روي پوست آلت قسمت زيرين

سلام -در قسمت پايين آلتم جوش تيره رنگ دو عدد هست چه بايد بكنم مشاهده پاسخ دکتر
108
دانه های ریز روی کلاهک آلت

عرض سلام و ادب فراوان خدمت دکتر جباری عزیز‌.2تا سوال داشتم از حضورتون:
-1
آقای دکتر بنده نزدیک به 18ماه هست که کلاهک آلتم چروکیده و بد شکل شده و دانه های ریزی روی اون زده که شکل اونو بد شکل کرده...هیچگونه سوزش،درد،و ناراحتی برام ایجاد نکرده،فقط اپنو بد شکل کرده و وقتی نعوظ انجام میشه کمتر این دانه ها دیده میشن،مدتی از کرم لایه بردار آلفا هیدروکسی اسید15درصد،استفاده کردم و یکمی بهتر شد و انگار خیلی خیلی کم دانه ها کمتر شدن...ولی کامل رفع نشد.میخواستم یه نظری بدید و اگه میشه راهنماییم کنید که اصلا اینا چین؟ آیا پاپول هستن؟ و اینکه چطوری باید درمان کنم و اگه باید لیزر بزنم هزینش چقدره؟
من24سالمه و مجردم و تا به حال هیچگونه رابطه جنسی نداشتم،بهداشتم رعایت میکنم.
2-سوال دومم هم اینه که یکم پاپول مروارید هم دور کلاهکم هست،هزینه ی درمان اون با لیزر تقریبا چقدره؟
لطفا راهنماییم کنید و بگید راه حل و درمان چیه؟ من شیرازم نمیتونم بیام تهران‌‌‌...ازتون متشکرم

باتشکرفراوان از شما
مشاهده پاسخ دکتر
109
دردِ آلت در هنگام نعوظ

سلام
بنده انحتای آلت دارم و در هنگام نعوظ دچار درد میشم و همچنین بعد خروج منی نیز درد دارم . درد در حالت طبیعی وجود نداشته و فقط در حالت نعوظ ایجاد میشود . دکتر رفتم اما گفتن مشکلی نیست و طبیعیه و قرص مسکن داد کا هر وقت درد داشتم بخورم ولی من همیشه این درد رو دارم و کلافه کنندس همیشه یه جور گرفتگی و درد در سمتی که آلتم خمیده شده در هنگام نعوظ حس میشه .
نیز به عمل هست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
110
مرحله بعد ⏪

سلام حدود سه روز هست که سر آلت تناسلی ام یه قسمتیش کبود شده قرمز رنگ شده است پوست اون قسکت کبودی یه مقداری جدا شده است و ترشح خیلی خیلی کمی دارد
اگر نیازی به عکس هست بفرستم ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
111
الت کجی

باسلام خدمت شما آقای دکترمحمدجباری من پسربیست سالمه ازبعدتولدمشکلی مادرزادی دارم اینکه الت تناسلیم وقتی شعل است خیلی زیادکج است به سمت چپ وقتی صفت میشه کلاهکش خیلی کم راست میشه وهمیشه ادراربافشارباید کنم اما حدودیک سال میشه زمانیکه ادرارم تمام میشه بازهم مدت دو دقیقه ادرارم کم کم میاد.واگرجراحی بشه چه عواریض دارد به مدت چند روز خوب میشه وچقدرهزینه داردلطفا باتومن فرماییدهزینه راباتشکرآقای دکترزیاداسترس دارم لطفا ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
112
زخم و خونمردگی آلت تناسلی

مشاوره
سر آلت همسرم یکباره خونمرده و زخم شده علت چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
113
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
114
متوجه نشدم

سلام.خسته نباشید.روی آلت تناسلی پوسته پوسته میشه و قرمز شده داره ترک هم میزنه چه پماد یا کرمی استفاده کنم با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
115
طول الت کودکان

سلام .جناب دکتر دو تا پسر دارم 5 ساله و 3 ساله طول الت تناسلی شون کمه .راهی داره که تو این سن مداوا بشن یا نه .طول الت تناسلی خودم 5اینچه .این مشکل هر دو پسرم ایا راه حلی داره یا نه و چطور ؟! مشاهده پاسخ دکتر
116
بی تحرکی بیضه هاونبودشهوت ومیل جنسی ولذت نبردن ازرابطه جنسی

باسلام مجددبه دکترعزیزوخداقوت.اقای دکتراگه من دوباره سوال دارم بخاطراینه که شماگفتین طی عکسهای ازمایش وسونوگرافی مشکل جسمی ندارم ومشکل روحی روانیه وبایدبرم پیس سکسولوژیست اولاسکسولوژیست اصلاداریم واگرهست درمشهدشمامعرفی کنیدممنون میشم بعدشم دکترمن یک سالونیمه درگیرمشکلمم واگرازاول مشکل روحی روانی بوده پس چرااین همه متخصص وغیره رفتم وهیچ کدوم نگفتن تاخودم رفتم پیش روانکاوودرثانی شماازروی ازمایش هاگفتین نرماله شایدبخاطراون داروهابوده درازمایش خوب جواب داده وممکنه مشکل من جسمی بوده ودراثربه نتیجه نرسیدنم بااین همه تلاش تبدیل به بیمارروحی وروانی شدم وبرای همین لطفاهرانچه که میدنیدازمایش وسونوگرافی وهورمونی میخادانجام میدم فقط شمابگیدتاسردرگم نباشم واین بیضه هام اگرکوچک نباشن ولی خیلی بی تحرک میداشن مشکلش چیه وقبلاباسرماشدیدالتم جمع میشدوبیضه هام هم جمع میشدولی الان نه التم هیچ تغییری دراثرسرماوگرماندارن وشل افتادن وبیضه هااگردوتابیضه کوچک نشده باشن ویاشایدکوچک شده باشن وواریکاسلم داشته باشم ولی مسله اینه که کیسه بیضه اون قوام قبل رونداره وقشنگ مشخصه که خیلی نسبت به قبل کوچک شده وی چندمدتی بودکه بیضه هام میامدن میچسبیدن بالای الت وبابعضی وقتهاشل اویزون میشدن بدون هیچ تحرکی دکترجان کمک کنی تااخرعمردعات میکنم
وقتی هم الان باقرص تانادالفیل شخ میشه وخیلیم زودارضامیشم ولی منی جهش نداره اندازش کم شده وفقط بایددخول کنم که شخ بشه وارضامثلاباسکس دهانی اصلاتحریک وارضانمیشوم وبه هیچ عنوان کلاهک التم تحریک پذیرنیست وفقط درحدمسئولیت رابطه انجام میدم به
وشماگفتین درجه واریکاسل بایدبابررسی حضوری مشخص بشه وهیچ مدل دیگه ای نمیشه فهمیدکه ایاواریکاسل من ازچه نوعی میباشدونکنه حادودرجه 3باشه وبعدازمدتی کلهم بیضه هام بیش ازحدکوچک بشن هرچندالان کوچک هستن وازنظرروانی خیلی داغونم وفکرشم دیو نم میکنه که بازبخادازاین کوچک تربشه واگه واقعا راهی داره جلوه پیش ویشوبگیرم .واقعادکترکاش همه نه ولی توهرشهری فقط چند دکترذبده وپایبندبه عهدپیمانشون وجودداشت که انقدادم وقتووپولوعمروجانشوتلف نکنه رابطه جسم انسان باروح وروانش مثل رابطه ماشین باراننده میباشدومثلاراننده ماشین مستودیوانه وحال خرابه ونمیتونه خوب رانندگی بکنه ومدام باماشین به درودیوارمیزه اماهمه فکرمیکنن که مشکل ازماشینه حال برای مشکل منم همین جوری شده شایددریک سال ونیم پیش که اولین نسخه رفتم پیش یک ارولوژیست وتشخیص میدادکه مشکلم روانی میباشدوجسمی نیست تاالان انقدرسرگردان نمیشدم حالاپولش هیچ ووقتم بیخیال امامن اوم سالم ازنظرجسمی چرااین همه امپول تستیترون وقرصهای شیمیایی وغیره مصرف نمی کردم والبته همه اینههدرصورتی صحیح می باشدکه من دوباره ازمایش های جدیدبگیرم وواقعامشکلی نباشد دکترببخشیدزیادصحبت کردم واقعادارم دیونه میشم ویاشایدم شدم ولی ی فکری بحال این بیضه های بی تحرک وکوچکم بکنیدکه چیکارکنم ممنون سپاس گزار
مشاهده پاسخ دکتر
117
طول الت

سلام. خسته نباشید. دکتر ۲۰سالمه و الت من در حالت خوابیده پنج تا پنج و نیم سانته و در حالت بیداری از پوست تا نوک الت بین ۱۰تا ده ونیم سانته به نظرتون با این سایز میتونم همسرمو ارشا کنم و نیازشو بر طرف کنم؟ و محمدویت ازداوجی ندارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
118
اب داغ

سلام یکی از دوستان من این سوال را برایم فرستاد جوابی برایش پیدا نکردم و برای شما میغرستم تا جوابتان بهش برسانم :
سلام ببین من قبلا با شامپو خودارضایی میکردم ی سری التم پوست پوست شد از بعد خیلی مسوخت اب که میریختم روش یکم اروم میشد از بعد اون یه عادت بد دارم
هر وقت که با شامپو خودارضایی میکنم یکم التم بعد چند ساعت میخاره خیلی کم! تا مثلا یکی دو روز وقتی اب و تا ب حدی میخواد برسه که داغیش اذیتم کنه رو التم که میگیرم بعد اون عادته یه حالی بهم میده که اصلا ارضا شدن نداره نمدیونم چیه تو همون هین که انگار بعد خود ارضایی با شامپو یه لایه از پوستم رفته که به خارش میوفته همون روزا ابو تا میخواد داغ بشه بهش میزنم اصن یه حالی میده دارم موتاد این میشم دیگه بعد انزالم نداره اصن چیزه عجیبیه فقط حال میده اما میترسم بلاخره اب داغه خوب بعد چند روزم دیگه اب داغ بریزم اینجوری نمیشه تا دوباره با شامپو کاری کنم که یکم پوستش یه جوری بشه تا دوباره با اب داغ اونجوری بشه و الی بعد یکی دوروز دیگه اب داغه اصن این شکلی نمیکنه


پیامش این بود دلیل این اتفاق با ضرراشو اینارو میشه بگید بش بگم گفتمم با یک دکتر دیمون میذارم
مشاهده پاسخ دکتر
119
بی حسی سر الت

سلام اقای دکتر من در سن ۵ سالگی کل بدنم با روغن داغ سوخته و سر التم حس کمتری دارد اکنون در سن ۵۰ سالگی بسر میبرم با گذشت زمان بی حسی بیشتر شده از همان اول دیر ارضا بودم اکنون طولانی تر شده که مقابل اذیت میشود هم چنین بعلت طولانی شدن التم شل میشود و ارضا نمیشوم چکار باید بکنم متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
120
عدم نعوظ

خسته نباشید.من مدت زیادیه در بسیاری از مواقع نعوظ کامل ندارم یا بعضی وقتا نعوظ اول رابطه هست ولی اواسطش شل میشه .بعضی اوقات کلا بیدار نمیشه و بعضی اوقات هم خوبه و مشکلی ندارم اصلا.من خودم فکر میکنم مشکل فکری دارم چون هر وقت بهش فکر‌میکنم وسطای رابطه نعوظم و از دست میدم.وقتایی که نعوظم خوبه دیر ارضا میشم وراضیم ولی وقتایی که شل میشه زود انزالی پیدا میکنم.30 سالمه نسبتا چاق هستم.ممنون میشم راهنمایی کنین.یکی از دوستان میگفت تادافیل مصرف کنم قبل رابطه مشاهده پاسخ دکتر
121
قرص آرژنین _نعوظ

با سلام
ایا قرص آرژنین در نعوظ تاثیر دارد؟ اگر تاثیر دارد چقدر باید مصرف شود؟! و اینکه آیا عوارض ان از قرصهای سیلدنافیل و.. کمتر است یا خیر؟!
با تشکر
واینکه شنیده ایم قرصهای ویاگرا و امثال ان در دراز مدت عوارض بدی دارند، ایا آرژنین هم همانطور است؟!
مشاهده پاسخ دکتر
122
شماره تماس جهت نوبت را بفرمایید

بیمار دیابتی هستم که نعوظ درحدصفر وهیچ دارویی جواب نمیدهد ایا دکتر کاشت پروتز انجام میدهد ؟ جهت گرفتن نوبت چکارباید کرد ؟ ادرس مطب وشماره تماس را بفرمایید
هزینه انواع ایمپلنت دستگاه تناسلی باعمل جراحی چقدر است ایا بیمه تامیت اجتماعی راقبول میکنند؟
مشاهده پاسخ دکتر
123
استفاده از روغن خراطین

تولید کنندگان روغن خراطین این ادعا رو دارند که در صورت استفاده از این روغن (طبق تجویز اشاره شده توسط سازندگان) ، طی 4 الی 5 ماه، میتواند تاثیر قابل قبولی روی حجم (قطر) الت تناسلی داشته باشد. و درصورتی که بعد از مدت زمان قید شده به صورت مداوم هفته ای 2 بار از این روغن استفاده شود، تاثیر همیشگی دارد. و افزایش حجم بدون بازگشت خواهد بود.
آیا این ادعا حقیقت دارد یا خیر؟ اصولا استفاده از روغن خراطین یا زالو تاثیری در افزایش حجم آلت تناسلی مردان دارد؟
با سپاس از شما
مشاهده پاسخ دکتر
124
آلت تناسلی

با عرض سلام بنده 27ساله هستم الت تناسلی کوچک ولاغر است به خاطر خود ارضایی زیاد در دوران مجردی الان که متاهل شدم همسرم راضی نیست میخواستم بپرسم راهکاری وجود داره واسه این مشکل هرچی باشه قبول میکنم
آیا درمان مشکل من راه درمان دارد من به خاطر این دچار افسردگی شدم آیا عمل جراحی دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
125
عدم نعوظ

سلام خسته نباشید 35سال سن دارم مدت زمان زیادی خود ارضاعی داشتم حالا زمان سکس واقعی نعوظ به سختی پیدا می کنم و زمانی هم نعوظ پیدا می کنم بعد چند ثانیه نعوظ از بین می ره یه بی حسی بهم دست می ده مخصوصا زمانی که از کاندوم استفاده می کنم. از قرص تادالافیل هم استفاده کردم ولی جواب ندادولی نعوظ صبحگاهی را دارم مشاهده پاسخ دکتر
126
آلت تناسلی_آنالیز اسپرم

با سلام و وقت بخیر
جناب دکتر
من حدود 4 ماه تحت درمان جهت بهبود کیفیت اسپرم بودم و پیشتر نیز دو نمونه از آزمایشهامو براتون ارسال کردم در زیر تصویر آخرین آزمایش آنالیز اسپرم رو خدمتتان ارسال میکنم
لطفا" در ابتدا نظرتونو در خصوص آزمایش بدید و بعد از اون هم بفرمایید که چکار کنم که درصد اسپرمهای گروه Aبیشتر بشه و درصد گروه D به صفر نزدیک بشه؟
و نظرتون در خصوص شکل اسپرم چی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
127
سوزش خفيف الت

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
جواني ٢5 ساله هستم كه از اواخر سال ٩٣ سوزش خفيف الت همراه بودم كه تا اوايل سال ٩5 با مراجعه به دكتر فقط داروي چرك خشكن هاي مختلف تجويز ميكردند كه بهبود هم نداشت
با تعويض پزشك داروي اسنترا تجويز شد كه در زمان مصرف بهبود داشتم و در زماني كه مصرف نميكردم سوزش همراه بود
كه الان علاوه بر سوزش بي حسي يا تقريباً سوزش انگشتان پا نيز همراه شده
اما در مراحل بعد قرص هاي آسنترا هم بهبودي حاصل نميكرد
و از وقتي مصرف قرص قطع شد سوزش آلت به صورت مدام نبود و گاهي سوزش هست و گاهي نيست
در ضمن زگيل تناسلي هم در گذشته داشتم و فعلاً ندارم
لطفاً كمكم كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
128
انزال در خواب

سلام وقت تون بخیر
میخواستم بدونم علت انزال های مکرر در خواب به رغم داشتن روابط زناشویی چی هست و ممکنه خطر جدی ای داشته باشه ؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
129
مشکل جمع شدن بیش ازحد

سلام آقای دکتر بنده مشکل جمع شدن بیش ازحد آلت تناسلی دارم مخصوصا موقع نشستن روی صندلی یا موقع خم شدن. در حدی جمع میشه که درد میکنه و باید مدام بادست بکشم به سمت بیرون مشاهده پاسخ دکتر
130
کوچک شدن بیضه در آقایان

سلام
من یه جوون 27 ساله هستم و از 18 سالگی فهمیدم که بلوغ جنسی ندارم و کلا آلت تناسلیم و بیضه هام هیچ رشدی نداشتن
از اون موقه به یه فوق تخصص غدد در شیراز مراجعه کردم و با چنتا آزمایش فهمید که کلا بدنم تستسرون تولید نمیکنه
از سن 19 سالگی تا الان دارم ماهیانه 1 آمپول تستسرون تزریق میکنم
رشد آلت تناسلی و بدنم خیلی خوب بوده , بدنم مردونه شده و مو درآورده
ولی بیضه هام خییییلی خیییلی کوچک شدن , تقریبا اندازه نخود
میخوام ازدواج کنم , نه اعتماد بنفس دارم نه میدونم نابارورم ؟!
راه درمانی برا بیضه هام وجود داره ؟؟
آیا کسایی که تسترون تزریق میکنن و بیضه ندارن میتونن باردار بشن ؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
131
خال های آلت تناسلی

روی آلت تناسلی من خال هایی به وجود آمده،می خواستم بدونم چیکار کنم که این خال ها از بین بروند؟دلیل پدید آمدن این خال ها چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
132
زگيل تناسلي يا آنژيوكراتوم

سلام خسته نباشيد.حدود 5 ماهه كه روي آلت تناسلي و بيضه هاي همسرم خالهاي گوشتي ظاهر شدن و به تازگي چند تا از اونا هم خود به خود از بين رفتند.ميخواستم بدونم اين زگيل تناسلي هست يا آنژيوكراتوم!؟ مشاهده پاسخ دکتر
133
عفونت الت تناسلی

سلام اقای دکتر الان ی هفته هست الت من موقع ادرار سوزش شدید داره و عفونت کرده ی مایعی میاد ازش چیکار کنم توراخدا مشاهده پاسخ دکتر
134
مشکل در آلت

من مدت دو سال است که تبخال تناسلی دارم ، و با عود بیش از حد آن مواجه هستم در حالیکه یکی خوب می شود و قبل از اتمام بهبودی یکی دیگر که اغلب کوچکترو با دوره کمتر هستند شروع به فعالیت می کند ، گاها هر ماه دو بار حتی سه بار با این مشکل مواجه هستم ، کلافه شده ام ، احساس می کنم سیستم ایمنی من ضعیف است ، آزمایش ایدز را هم دادم که منفی بوده از پماد اسکلویر هم استفاده کردم ، اما فایده ندارد ، لطفا چاره ای برایم پیدا کنید ممنون .
مشکل دیگری هم در سر آلت تناسلی دارم که از سال 1383 یعنی سیزده سال است که اون را مشاهده کردم ، لکه کوچکی که ابتدا بسیار کوچک بود و پوست اندازی می کند ، چندین بار به پزشک مراجعه کردم که فایده ای نداشته ، الان هم لکه بزرگتر شده و پوست اندازی می کند ، ناگفته نماند که درد و خارش و ... ندارد ( عکس آن پیوست است ) آیا ممکن است سرطان آلت باشد
مشاهده پاسخ دکتر
135
عدم سفت شدن آلت

حدود 6ماه است که به تدریج دچار اختلال عدم سفت شدن آلت تناسلی شده ام، البته چون همزمان با بارداری همسرم اتفاق افتاد، پیگیر نشدم اما با گذشت دو ماه از زایمان همسرم عملا سفتی آلت رخ نمیدهد و علاوه بر آن تمایل جنسی ام به مراتب کاهش پیدا کرده.
دوره کامل آزمایشات قلب از جمله سیتی آنژیو و ... نزد متخصص قلب انجام شده و پزشک سلامت کامل قلبی ام رو تایید کرده...
سوالم دقیقا اینجاست، به طور مشروح چه فرایندی رو جهت درمان انجام بدم؟
سنم 33 سال و 7 ساله ازدواج کردم و اخیرا صاحب یک فرزند شدم.
سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
136
درمان کجی

روش طبیعی ای برای درمانه رو به پایین بودن آلت وجود نداره؟
میخام آلتم رو ب بالا انحنا داشته باشه حتما باید جراحی کرد؟
اگر آره لطفا هزینه ی عمل جراحی رو بگید
مشاهده پاسخ دکتر
137
قطر آلت تناسلی

سلام خسته نباشین ..دوسه روز پیش ا طریق ربات پیام دادم بهتون در رابطه با اینکه قطر آلتم کمه و دخول برام امکان پذیر نیس فرمودین ژل و چربی تاثیر آنچنانی ندارن و به کمک دست دخول کنین خاستم یه راهکار و درمان دائمی بهم بدین
چکار کنم به مراتب بهترشه
مشاهده پاسخ دکتر
138
زایده گوشتی در ورودی واژن

سلام وقت شما بخیر ببخشید بنده دختر هستم و متوجه شدم ک در ورودی واژنم ی گوشت مانند هست ک راه واژنو تا نصف بسته مزخواستم بدونم از گوشت ک در ورودی واژنم هست چیه من خیلی نگرانم از یک نفر پرسیدم گفتن ک اگ دردو خارش نداره مشکلی نداره و جای نگرانی نیس من فک میکردم اون پرده بکارتم هست ولی گفتن نه پرده بکارت شما هنو نمایان نشده و اگر بیشتر فشار بیارید ب خود پرده نمایان میشه
میشه راهنمایی کنید اون گوشت در واژن برای چی هست من چیکار باید کنم خیلی خیلی نگرانم چرا در اومده اگ اون پرده بکارت نیس و دلیل بودنش چیه ممنون اگ پاسخ بنده را بدهید
مشاهده پاسخ دکتر
139
درد و سوزش در هنگام دفع ادرار و همینطور بیضه

سلام آقای دکتر ، خسته نباشید
من چند وقتیه که موقع ادرار کردن درد و سوزش و بعضی وقت ها خارش در داخل نوک آلت خودم احساس میکنم و بعد از ادرار کردن هم احساس میکنم کمی از ادرار باقی مونده اما خارج نمیشه ، و از یکی دو سال پیش هر چند وقت درد گنگی رو برای 5 10 دقیقه در یکی از بیضه های خودم احساس میکنم (که حدود یکسال بود این مشکل رو نداشتم) اما تازگی که این مشکل سوزش و درد رو موقع ادرار دارم باز مشکل درد بیضه هام برگشته و هر یکی دو روز 5 تا 10 دقیقه یه درد گنگی رو احساس میکنم و اینکه مشکلی تو رابطه جنسی هم مشکلی ندارم رابطه محافظت نشده هم نداشتم تا حالا (کنار پوست آلتم از چند سال پیش خارش داشت و قرمز میشد و حتی مدتی ترشحات داشت که هر بار دو سه روز که از پماد کلوبتازول استفاده میکردم مشکل برای مدت چندین ماه حل میشد)
لطفا راهنماییم کنید که ایا عفونت ادراری دارم؟
و اینکه مشکل بیضه هام که هر چند وقت یکم درد میگیره از چی میتونه باشه
مشاهده پاسخ دکتر
140
ضایعه پوستی بسیار مهم

سلام اقای دکتر وقتتون بخیر...بنده جوان 22 ساله ای هستم که از پارسال یک ضایعه پوستی در ناحیه ختنه گاهم هست اوایل شبیه یک التهاب پوستی کوچک بود زیاد بهش دقت نکردم بعد از 3 ماه رفتم دکتر پوست و برام دو سه تا پوماد نوشت طی چندین سری که رفتم و گفت چیز مهمی نیست ... بعد که دیدم خوب نشدم چندین بار پیش ارولوژیست رفتم و اونها هم میگفتن چیز مهمی نیست اما این ضایعه الان بیشتر شده و در موقع نعوظ رنگ قسمت هایی در ناحیه ختنه گاه و کلاهک الت سفید میشه و با مقداری پوسته ریزی در او نواحی همراه است...واقعا نگرانم الان باید چکار کنم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
141
سردی سره الت

سلام من 25سال سن دارم مجردهستم ویه دوماهی هست که سرالتم همیشه سرده و احساس میکنم میل جنسیم کم شده قبلاکه به التم دست میزدم یه هس خوبی داشتم دیگه اون حسو ندارم تا حالا رابطه ی هم نداشتم ممنون میشم کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
142
درددرناحیه بیضه و پاها

سلام وخداقوت مدت طولانی است که دردمن از بیضه شروع شده و بدنبال آن پاها درد طاغت فرسایی می گیرد اگر (همخوابی)تخلیه انجام شود آرام می شود تایکی دوروز آرام است و باز شروع می شود ناگفته نماند که ازلحاظ روانی هم طلبب شدید ایجاد میشود واحساس نیاز شدید پیدا می کنم آیا اصلا این بیماری است یا چیز دیگر ؟ نیاز به درمان دارد یا بنابر توصیه تعدادی پزشک که مراجعه کردم دوزن داری باعث آرام شدن این مورد و جلوگیری از فرسوده شدن تنها همسرم می شود . ممنون می شوم به آدرس رایانامه ام پاسخ دهید .لطفا جاییی اسمم ثبت نشود.ممنون خدا خیرتان دهد مشاهده پاسخ دکتر
143
تکمیل درمان هیپوسپادیاس و ختنه در بزرگسالان

سلام آقای دکتر خسته نباشید من پسری هستم 23 ساله دارای مشکل هیپوسپادیاس طی عملی که در دوران کودکی رو من انجام دادن سوراخ خروجی ادرار رو تا تزدیکای سره آلتم رسوندن اما متاسفانه سوراخ رو به سره آلت نرسوندن و ختنه هم نکردن منو الان یه تیکه پوست خیلی بزرگ رو کلاهک آلتم دارم که شکل خیلی زشتی بهش داده و از این بابت خیلی ناراحتم
میخاستم بدونم که آیا تو این سن امکان 1-(ختنه) شدن و 2-(رسوندن سوراخ به سره آلت) برامن وجود داره یا نه لطفه همه سوالامو جواب بدین 3-(هزینه) و 4-(دوره ی درمان) چقو طول میکشه
آلتم بلند میشه و ارضا هم میشم کج هم نیست فقط پوست رو سرش اضافیه و سوراخش جای خودش نیست آیا ممکنه مشکلی برای باروری در من ایحاد بکنه؟
مشاهده پاسخ دکتر
144
تورم رگ الت در سمت راست ختنه گاه

سلام اقای دکتر من دو سه روز پیش خود ارضایی داشتم الان در ناحیه سمت راست ختنه گاهم رگ متورم شده ودر حالت نعوض کاملا قابل روست هست میشه بگید چی هست کمی هم سفت هست این رگ و تا پایین الت حسش میکنم؟
در حالت غیر نعوض هم حسش میکنم این رگو ولی درد ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
145
مشکل جنسی در اندازه قطر آلت

سلام خسته نباشین
من 21سالمه آلت تناسلیم قطرش کمه و باعث میشه در حالت نعوظ با یه فشار که بهش وارد میشه بشکنه و نتونم دخول داشته باشم باید چکار کنم کمکم کنین لطفا
چیز دیگه ای هم که هست منی که از آلتم خارج میشه باجهش نیست ولی مورد اولیه برام مهمتره
مشاهده پاسخ دکتر
146
سر به پایین بودن آ لت تناسلی نوزاد

حدود 2ماه پیش پسرم رو که 2ماهه بود با روش حلقه ختنه کردیم،یک ماه پیش دکتر اطفال به ما گفت که آ لت پسرم سر به پائین بوده که نباید با حلقه ختنه میشده،که حتمن به متخصص مراجعه کنیم که ایشون نظر قطعی بدن،این مشکل قابل درمان هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
147
درد در ناحیه دور کلاهک آلت

سلام دکتر .چند روز پیش زیاد فشار به آلتم آوردم حالا دور کلاهک آلتم زیر پوستش یه توده سفت داره و یه مقدار درد میکنه نمیدانم چکار کنم یه کم سوز سوز میکنه لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
148
درد خفیف سر آلت

سلام چند وقتیه در طول و پس از هر مقاربت سر آلتم احساس درد یا حالت مثل تیر کشیدن خفیفه که در طول هفته ادامه داره و کم کم از شدتش کاسته میشه ولی با نزدیکی یا حتی خودارضایی دوباره ایجاد میشه.
قبلترها بعضی مواقع این مورد پیش میومد ولی پس از یکی دو ساعت برطرف میشد.
در هنگام مقاربت از کاندوم استفاده میکنم،آزمایش ادرار،ایدز و هپاتیت هم دادم که همگی منفی بودن.
میخواستم بدونم چه مشکلی ممکنه پیش اومده باشه.
آیا داخل شدن لیدوکائین به آلت ممکنه باعث ایجاد حساسیت سر آلت شده باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
149
بوئنویید پاپولوزیس

سلام دکتر
من چند سالی بود که یکی دو تا لک کوچیک روی الت تناسلیم داشتم و چون تنم خال زیاد داره اهمیتی نمیدادم چون برجسته هم نبودن. چند وقت پیش برا موضوعی به دکتر پوست مراجعه کرده بودم و اینها رو هم نشون دادن گفتن اگه از بچگی بوده خاله ولی چون من یادم نبود گفتن یه نمونه برداری کنیم و دادم ازمایش. جواب ازمایش رو براتون میفرستم. گفتن بوینویید پاپیلوزیس هست و با زگیل فرق داره ولی منشاش همون ویروسه و گفتن با لیزر بسپزونیم و انشالا مشکل حل میشه. خواستم نظر شما رو هم جویا شم آیا تشخیص درسته و اینکه با توجه به اینکه برجسته نیستن اینها من باید مراقبت کنم و رابطه جنسی نداشته باشم و اینکه تو ازمایش نوع ویروس رو ننوشته. آیا خطری از بابت ویروس ۱۶-۱۸ که تو مقالات خوندم میتونه داشته باشه یا نه.ببخشید طولانی شد ولی اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم. سوال اخر اینکه آیا ممکنه من زگیل هم بزنم یا نه فقط در حد همین لک هست اگه باز مشکلی پیش بیاد. خیلی ممنون. بازم ببخشید زیاد شد سوالاتم
مشاهده پاسخ دکتر
150
Tanasoli

دكتر گفتيد كه عكس بفرستم واضح تر نميشد ازين مشاهده پاسخ دکتر
151
هزینه عمل جراحی کجی الت

هزینه عمل جراحی کجی الت مشاهده پاسخ دکتر
152
Tanasoli

دكتر سلام من دوباره ٣،4 تا جوش ريز زدم ميخوام بدونم دوباره همون پماد alovir را استفاده كنم برى خوب شدن؟ مشاهده پاسخ دکتر
153
علت ازبین رفتن میل ونعوظم چیست وبیخوابی برای چیست

میل جنسی ونعوظم بسیار کم شده
البته صبحهها نعوظ دارم ولی وسط نزدیکی نعوذ از بین میرود .تحریک نمیشوم.آفرودیت ووی رکت میخورم مدتی است 3ساعت زودتر یعنی 4 بیدار میشم
مشاهده پاسخ دکتر
154
مشکل رفع مشکل جنسی

خسته نباشی دکتر جان..قربانت سوالی داشتم...من یه ماه شروع کردم ب کنار گذاشتن خود ارضایی...یه ماه دیگه گزینش ارتش دارم..میگن اگه در حین چک کردن پزشکی بلند بشه الت تناسبی نشانه عادت به خود ارضاییه..نمیدونم چیکار کنم.. گفتم مزاحمت شم کمکی بهم بکردی..هر جور بگی انشاءالله جبران کنم..اگه چیز خاسی میرسه ب نظرتون ک راهنماییم کنید...??سپاس فراوان مشاهده پاسخ دکتر
155
درد آلت تناسلی و تورم رگ

تورم رگ در ناحیه راست آلت تناسلی و درد در هنگام نعوذ دارم، ضمنا مدت 2 هفته از عمل جراحی کیست مویی در ناحیه لگن اینجانب میگذرد و قرص سفکسیم و ویتامین ث و کپسول 3 کاره درد نووافن مصرف داشته ام و مشکل ذکر شده پس از این عمل بوده، لطفا راهنمایی بفرمایید، آیا مشکل خاصی دارم و نیاز به مراجعه به پزشک هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
156
خونريزي و ديدن يك توده

سلام و خسته نباشيد
اقاي دكتر من ديشب بعد از سكسم حدود ١ ساعت بعد از واژنم يك تيكه گوشت سفيد همراه با خون تو لباس زيرم بود البته اين توده خيلي سفت و اندازه يك بند انگشت بود و لكه بيني شد كه خون تبديل به خون ابه شد و رنگ خيلي روشن ولي در حد لكه
امروز صبح هم يك دل درد خيلي كم حالا نمي دونم اين دل درد از استرس اين توده هستش يا مشكلي هستش
البته اين توده در سن ٢٢ سالگي كه دوره مربي استخر مي ديدم با مصرف قرص ضد بار داري ديان خوردم ٢ بار حالت يك پوست نازك تو لباس زيرم ديدم
ازمايش پاپ اسمير و ازمايش سرطان دهان رحم هم دادم كه قبلا براتون فرستادم
زيگيل تناسلي داشتم كه اونم درمان كردم و ٣ ماهه پيش دكتر زنان گفت دهان رحمت زخم هستش كه تا الان ٣ يا 4 بار سكس داشتم
حالا مي خواستم ببينم اين مثلا مهم و ناراحت كننده اي هستش و حتما بايد برم دكتر و احتمال مي ديد چه مريضي باشه ؟؟
لطفا راهنماييم كنيد خيلي مي ترسم
البته تو اين ٣ ماه
اذر ٨ برج پر شدم بعد از پاك شدنم ١٠ روز بعد دوباره لكه ديدم بعضي روز ها از لكه هم بيشتر بود
دي ٣ برج پر شدم دوباره لكه بيني
دي ٢٨ برج از ٧ روز پريودم بيشتر تا ١٠ روز طول كشيد تا ديشب كه بعد از سكس اين اتفاق افتاد تروخدا بگيد چكار كنم؟؟؟؟??????
مشاهده پاسخ دکتر
157
زخم الت تناسلی

با سلام
زخمی روی الت تناسلی بنده هست
زمانی که التم خشک باشد این زخم بصورت یک لایه ی سفید حدود یک سانتی متر مربع و وقتی که خیس باشد بصورت یک زخم قرمز رنگ می شود که این زخم شیارهایی دارد
می خواستم ببینم برای درمان این زخم چکار باید کرد
این زخم حدود دو ماه هست که بوجود امده و تا الان هیچ تغییری نکرده است نه بهتر شده نه بدتر
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
158
اختلال نعوض بر اثر مصرف داروی فشار خون

سلام خسته نباشی من اقایی 26 ساله هستم که چند سالی است فشار خون ارثی دارم ودارو ی فشار خون مصرف میکنم واین دارو ها باعث اختلال در نعوض بنده شده خواستم بدانم کدام داروی فشار خون کمتر تاثیر روی نعوض دارد مشاهده پاسخ دکتر
159
انحراف آلت تناسلي

سلام. من انحراف آلت تناسلی به سمت پایین دارم. آیا مشکلی برای ازدواج پیش می آورد یا نه.
37 ساله هستم. زاویه هفتاد درجه از پایین داره.
مشاهده پاسخ دکتر
160
كبودي آلت

سر آلتم دچار كبودي شده مشاهده پاسخ دکتر
161
راه درمان برای شق شدن الت تناسلیم

برای انجام نزدیکی الت تناسلی بنده خوب شق نمیشود و در موقع انجام نزدیکی میخوابه
باید چه کار کنم برای حل مشکلم
باید چه کنم
مشاهده پاسخ دکتر
162
درد یا سوزش زیر ونوک آلت تناسلی

زیر ونوک التم احساس سوزش یا درد دارم البته در حالت عادی نه فقط وقتی که به شرط یا لباس برخورد می کندنوک آلتم هم قسمتیش فکر می کنم زرد شده سوزش ادرار هم ندارم یه کمی فقط بعد از پایان ادرار که یه کمی داخل مجرا ونوک می مونه.بعد از هر بار ادرار هم بعد از استبرا چند دقیقه بعد از ان هر از چند دقیقه ای یه مقدار اب ازم خارج میشه البته چند سال پیش قسمت زیرنوک یه کم دستکاری وبه دیوار مالیده بودم که یه کمی از داخل فکر کنم زخم شده بود می خواستم علت سوزش زیر ونوک آلت که یه کمی نوک ان زرد شده را بدونم؟ مشاهده پاسخ دکتر
163
الت تناسلی

متاهل، دارای 35 سال سن و دارای عدم نعوظ شدید می باشم
در گذشته دارای سوابق خودارضایی و مصرف مشروبات الکلی بوده ام
به پزشک فوق تخصص غدد نیز مراجعه نمودم که دو نوع قرص و یک نوع امپول تجویز کردن، هیچ بهبودی حاصل نشد
در ضمن دارای اضافه وزن نیز هستم. قد 183 و وزن115 کیلوگرم
اینم نتیجه ازمایشی که انجام دادم???
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
164
خود ارضایی

سلام دکتر من از سن بلوغ خود ارضایی میکنم امروز عصر اومدم خود ارضایی کردم کیرم باد کرده انگار پوستش کلفت شده میترسم برام مشکل شه چیکار کنم
میترسم به بابام اینام بگم یه کاری دست خودم بدم
مشاهده پاسخ دکتر
165
جراحی الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید روش جراحی برای بزرگ کردن الت وجود داره والت 9 سانتی با قطر کم را تا چند سانت میتوان بزرگ کرد وجراحی چقد کمک میکنه وقرص مگانا ارایکس تاثیری داره مشاهده پاسخ دکتر
166
عدم نعوظ

با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای دکتر،
سوال بنده در مورد اختلال نعوظ در زمان نزدیکی با همسرم می باشد. من و همسرم تقریبا 5 ساله ازدواج کردیم ولی حدود 4 و نیم سال از این 5 سال نزدکی از راه واژن نداشتم (به دلیل اینکه هنوز ازدواج نکرده بودیم) و نزدیکی ما بیشتر از راه های دیگر بود. الان که میخواهیم از راه واژن نزدیکی کنیم آلت من از حالت نعوظ خارج میشه و شل میشه ولی وقتی به روش های قبل سکس داریم مشکلی ندارم و نعوظ کامل دارم. نعوظ صبحگاهی هم دارم و مشکلی از اون لحاظ ندارم. فکر کنم به دلایل روانی و استرس وقتی قصد نزدیکی از راه واژن را دارم آلت من شل میشه. چندین بار اقدام کردیم و به حالت نعوظ نمیرسم یا میرسم و نمیتونم حفظ کنم. در ضمن قرص متورال هم برای ضربان قلبم میخورم. خواهشمندم راه کاری به بنده بفرمایید که بتوانم بر این حالت روانی غلبه کنم. اگر قرصی هست که بتوانم فقط برای بار اول آن را استفاده کنم بفرمایید چون بعد از بار اول میدونم که شرایطم عادی میشه.
با سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
167
چسبندگی لابیا

باسلام
دختر بچه 6ساله ام دچار چسبندگی لابیا و خارش در محل مورد نظر میباشد.
متخصص کودکان کرم استروژن و کالاندولا دادند و بعد از حدود دو هفته مصرف خارش کمتر شد.
متاسفانه مشکل چسبندگی اصلا حل نشد.
شما چه توصیه ای میفرمایید؟
مشاهده پاسخ دکتر
168
آلت تناسلی

حدودا یک ساله ک یکی از لبه های داخلی الت تناسلیم (لابیا میگن فک کنم ؟) لبه هاش اینجوری شده و هرچند وقت یبار خیلی ب شدت میسوزه و درد میکنه نمیدونم زگیل یا چیه چند تا دکتر رفتم هی پماد دادن ک هیچ فایده ای نداشتن
تشخیص شما چیه چجوری باید درمان کنم خیلی اذیت میشم چون هم لبه بزرگ تر از اون یکی شده ب قدری ک بین لبه های بیرونی قرار میگیره هم درد داره
مشاهده پاسخ دکتر
169
رگ آلت تناسلی

باسلام خدمت آقای دکتر
بنده پسری هستم ۳۸ ساله که ۷ ساله ازدواج کردم .از کودکی برروی آلت تناسلی ام یک رگ بزرگ بوده که درانتها حالت حلزونی داره.ضمنا از زمان بلوغ بسیار بسیار دچار زودانزالی هستم تمامی پرسش های دوستان رو مطالعه کردم اما نتونستم به جواب سوالم برسم واون اینه که آیا ممکنه این رگ موجب این ناراحتی من شده زندگیم دچار مشکل شده.احساس می کنم که شریک زندگیم سر مسله زودانزالی خیلی ناراحته ولی برروی خودش نمی یاره .خواهشا راهنماییم کنید که آیا می تونم این مشکل رو با حل کنم یا خیر.ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
170
نعوظ ناقص وزود انزالی شدید

سلام دکتر وقتتون بخیر ۲۴ سالمه قبلا خود ارضایی خیلی زیادی داشتم و الان دچار نعوظ ناقص شدم ینی بصورت نیمه در میاد و سفت نمیشه از اون ور هم زود انزالی شدیدی دارم ک ب ده ثانیه هم نمیرسه .الانم تصمیم ب ازدواج دارم اما ترس عجیبی تو وجودمه میخواستم ببینم ایا مشکلم حل شدنیه یا ن تا من تصمیم نهاییمو بگیرم ممنونم ازتون مشاهده پاسخ دکتر
171
کوچکی آلت تناسلی و مشکل نعوض

سلام و عرض ادب آقای دکتر آلت تناسلی من در حالت نعوض تقریبا 12.5 سانت هست و قطرش رو هم نگرفتم . متاسفانه در حالت عادی اونقد کوچیک میشه و به بیضه هام میچسپه که بشدت هیستریک و عصبیم میکنه جوری که یکسره با دست از اون وضعیت درش میارم . به دلیل مشکل زود انزالی از داروی واکادول که ترکیبی از ترامادول و سیلدنافیل هستش استفاده میکردم اولا تاثیرش خیلی خوب بود اما الان نه. نعوضمو کامل نمیکنه. الان خیلی وقته نعوض 100{688cd1f9b2deacbdf263bcfc211d5929eec02c5b5007f16738e51ce085881762} ندارم. البته گاهی با تحریک های مهیج به ندرت به 95{688cd1f9b2deacbdf263bcfc211d5929eec02c5b5007f16738e51ce085881762} نعوض میرسم. اما الان این مشکل برام پیش اومده که گاهی در تحریک و رابطه به نعوض نمیرسم یا نعوضم کامل نیست . از انداره آلت تناسلیم هم اصلا راضی نیستم. یه بار شریک جنسیم بهم گفت نمیشه یکم بزرگترش کنی این واقعا دیوونم کرده لطفا راهنمایی بفرمایید. از همدان مشاهده پاسخ دکتر
172
ورم آلت تناسلی

با عرض سلام خدمت آقای دکتر من چند روزی متوجه ورم سر آلت تناسلی دقیقا در قسمت پشت حلقه ختنه گاه شدم درما آن چیست لطف کنید زود تر جوابم را بدهید ممنون می شوم مشاهده پاسخ دکتر
173
تبخال تناسلی

M J:
سلام جناب دکتر
بنده حدودا يک سال است که به تبخال تناسلی مبتلا هستم
با تجوير پزشک در حدود 7 ماه پيش ، به دليل عود مکرر ، از داروی والا سيکلووير استفاده ميکنم
سؤال بنده در رابطه با انتقال اين بيماريست ، که:
1. آيا داروی مذکور از انتقال ويروس جلوگيری ميکند ؟
2. در صورتيکه قصد ازدواج و بچه دار شدن داشته باشم ، آيا امکان آن برايم وجود دارد؟ و آيا از طريق اسپرم و ترشحات آلت تناسلی ، ويروس انتقال ميابد؟
3.آيا زخم و خراش روی آلت تناسلی که به دليل بيماری نباشد ( مثلا در اثر استفاده از تيغ برای اصلاح ) ميتواند ويروس را انتقال دهد؟
4. آيا ويروس از طريق خون انتقال ميابد؟ ( مانند استفاده از سرنگ مشترک در معتادان در مورد بيماری ايدز)
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
174
هیدروسل

سلام
دکتر بیضه چپم متورم شده بود 2 ماه پیش
سنوگرافی رفتم گفتن هیدروسل خفیف و اپدیدیم بیضه چپ تا حدی متورم است .
یک 10 روز پیش آزمایش Beta hcg و afp دادم جفتش مشکلی نداشت ,
دست می زنم احساس سفتی می کنم قسمت پایین بیضه طبیعی هستش؟
لازم هست دوباره سنوگرافی برم؟ 3 ماه پیش رفتم
مشاهده پاسخ دکتر
175
الت تناسلی و خودارضایی

سلام خسته نباشید من همون جوون 20 ساله ام که این سومین باره مزاحمتون میشم ... دفعه ی قبل وبسایت ارور داد نتونستم عکسای جدید رو بفرستم حالا بعد این میفرستم... چندتا سوال مهم هم دارم لطف کنید "بترتیب" پاسخ بدید ممنون میشم...
همون طور که تو عکسا خواهید دید الت در حالت شلی و نعوظ نا کامل(نرم و طول درحال افزایش) انگار تمایل داره رو بیضه ی چپ بشینه و یه خم جزئی هم بسمت چپ دیده میشه...اما تو حالت نعوظ صافه صاف دیده میشه و فقط پیچشش ازروبرو مشخصه..
سوالام:
1-پیچش یا هرنوع انحراف دیگه ای درطول زمان قابل تشدیده؟؟؟
2-با اینکه اندام حساسیه اما ارزش داره جراحی بشه؟؟؟ اگه نداره میترسم ازلحاظ زیبایی الت در آینده دچار مشکل بشم؟؟؟
3-مدتی هس کنترل موفقی رو خودارضایی داشتم و سعی میکنم حتی فکر هم نکنم اما به انزال(احتلام یا جنب) هنگام خواب دچارمیشم همین دوروز پیش پیاپی اینجوری شدم!! دلیلش چیه؟؟؟ نمیخوام اینجوری بشم چیکارکنم؟؟؟؟
4- آیا خودارضایی باعث رشد موهای زائد میشه واقعا؟؟
5-بااینکه دارم روی خودم کارمیکنم اما بار مدتیه در مورد مسائل جنسی و آلتم و...حساس تر شدم وقتی بهشون فک میکنم عصبای تر میشم و خودمو میبازم... من مثله خیلیای دیگه معتاد نگاه کردن به پورنوگرافی نبودم خوشحالم ازین بابت براهمین دلیل نمیخوام همچین حس بدی نسبت بخودم داشته باشم
مشاهده پاسخ دکتر
176
آلت تناسلي

با سلام
حدود يك هفته ايست روي بيضه هايم دانه هايي مثل جوش در آورده و بسيار خارش دارد همچنين برخي از مناطق موهاي زائد الت حالت كچلي گرفته و ريخته اند دو روز هم هست سر آلتم مختصر زخم شده و خون خيلي كمي مي آيد (درحد يك قطره) لطفا راهنمايي كنيد.
مشاهده پاسخ دکتر
177
آلت تناسلی

آلت من در حالت خوابیده نزدیک 4سانت و در حالت ایستاده نزدیک 11 سانت و قطر آن نزدیک 2.5 سانت است. برای بزرگ کردنش باید چه کار کنم؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
178
انحنا آلت

سلام.۱۶سالمه.انحنا آلت دارم.حدودا ۴۵تا۵۰درجه.از کودکی بوده.هزینه عملش چقدره؟(لطفا هزینه رو بگید)
ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
179
کجی وکوچکی الت تناسلی

عرض سلام دارم خدمت شمااقای دکتر جباری.پسری هستم 22ساله ک از بدو تولد مشکل مادرزادی گریبان گیرم شده در 6سالگی تحت عمل جراحی قرار گرفتم ولی این عمل فقط ب خاطر بستن سر الت تناسلی بود ک بلافاصله 2تا از بخیه ها پاره شد.حالا2سال است ک ازدواج کردم حاشیه نمیرم همه چی خوبه خدارو شکر ولی بزرگترین مشکل کجی ؛ شکل ظاهری وکوچکی الت تناسلیم است ک تاحالانزدیکی ک در نهایت منجر ب بچه دار شدن باشد را ندارم تازه من با این ضعف جسمی نتوانسته ام پرده بکارت رفته رو پاره کنم واقعا خسته شدم تا الان منتظر معجزه بودم مشکلاتمو تو خودم ریختم .صدامم در نیومد تا ابرویم پیش اطرافیان نره از شما خواهشمندم کمکم کنید اگه واقعا عمل جراحی وجود داره کمک کنید ک همسرم طلاق نگیره ک منجر بشه منم خود کشی کنم ....کمال تشکرودارم مشاهده پاسخ دکتر
180
تورم هنگام انزال

با سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي دكتر. جديدا مشكلي برام پيش اومده كه نگرانم كرده و خواستم مطرحش كنم. چند وقتيه كه هنگام انزال يك تورم نسبتا كوچك زير ختنه گاهم ايجاد ميشه شبيه ورم كردم رگ هستش ولي فقط هنگام انزال اتفاق ميفته. درد نداره و شل هستش و كمي كه از انزال ميگذره خود به خود رفع ميشه. ميخواستم بدونم آيا مشكل جديه؟ و براي رفعش بايد به دكتر مراجعه كنم؟. ممنون از وقتي كه در اختيارم ميذاريد. مشاهده پاسخ دکتر
181
زود انزالی ونداشتن قدرت کافی الت برای ورود به واژن

سلام دکتر من 19سالمه دارم دیونه میشم شما دکترید به خواطر همین میخوام همه چی رو راحت بگم جناب دکتر الت تناسلی من قدرت نداره که داخل واژن زن بره یعنی هرچی فشار میدم داخل نمیره وجمع میشه برا توضیح بیشر زیاد سفت وخشک نمیشه تو روخدا کمکم کنید یه مشکل دیگه هم دارم که اون زودانزالی شدید هستش یعنی اگر دست یک غریبه به التم بخوره و کمی با ان بازی کند زود ابم میاد توروخدا جناب دکتر کمکم کنید نمیدونم چکار کنم حتی دیگه میترسم ازدواج کنم
و اگه عملی چیزی خواست در مورد هزینشم بهم بگید خیلی ممنونم بخدا نمیدونستم حرف دلمو به کی بگم لطفا راهنماییم بکنید
در مورد اندازه التم که چهارده سانت است توضیح دهید که ایا نورمال است یاخیر
مشاهده پاسخ دکتر
182
moshkele postie alate tanasoli

hodode [email protected] pish motevajehe ye seri eltehab va poste poste dadan post zire kolahake alate tanasolim shodam mikhasam nazaretono bedonam مشاهده پاسخ دکتر
183
زگیل تبخال

سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
من با دختری حدود یکسال رابطه دارم البته بدون دخول از واژن واغلبا اصطکاکی و چندبار از پشت بارکه هیچ مشکلی برام پیش نیامده بود اما اخرین بار بر اثر اصطکاک زیاد کمی زخم وحالت سوختگی ایجاد شد بعد رابطه من شلوارک دوستمو بدون شرت پوشیدم که اخیرا متوجه شدم ایشان مشکلاتی از قبیل زگیل ، وتبخال داشته چند روز بعد رابطه ناحیه زخم واطراف آن چندتا جوش قرمز زد رفتم دکتر گفت تبخال هرپس 2میباشد الان فکرم مشغوله از اینکه ممکنه بخاطر شلوارک دوستم بدون شرت بوده یا از دختره سرایت کرده ممنون میشم پاسخ بدین؟چون میخوام مطمین بشم
مشاهده پاسخ دکتر
184
زخم سمت راست آلت

آزاد:
سلام آقای دکتر طرف راست التم چند وقتیه یه زخم کوچک داره که پوست میندازه وقتی نزدیکی میکنم با همسرم سوزش داره بعد مدتی خوب شد ولی دوباره زخم شده علتش چیه
آزاد:
سلام آقای دکتر طرف راست التم چند وقتیه یه زخم کوچک داره که پوست میندازه وقتی نزدیکی میکنم با همسرم سوزش داره بعد مدتی خوب شد ولی دوباره زخم شده علتش چیه
مشاهده پاسخ دکتر
185
fordyce spots

آیا درمانی برای fordyce spots هست؟
میدونم که نیازی به درمان نداره ولی از نظره روانی واقعا داره عذابم میده وجودشون روی آلت تناسلیم
مشاهده پاسخ دکتر
186
آلت تناسلی

چند وقته ک تو سن بلوغم و آلتم زود زود راست میشه و حشری میشم بعد عادت کردم‌به خود ارضایی و کمر برام نمونده و تموم بدنم درد داره و کوفته شدم ????? مشاهده پاسخ دکتر
187
مرحله بعد ⏪

قرمزی پوست آلت و خارش و در برخی اوقات پوسته پوسته شدن پوست آلت مشاهده پاسخ دکتر
188
شق نشدن الت و زود انزالي يعني بدون اينكه الت شق بشه انزال صورت ميگيره حتى با كوچكترين لمس جنس مخالف ضمنا عفونت پروستات هم دارم

شق نشدن الت و زود انزالي يعني بدون اينكه الت شق بشه انزال صورت ميگيره حتى با كوچكترين لمس جنس مخالف ضمنا عفونت پروستات هم دارم مشاهده پاسخ دکتر
189
احتلام

با عرض سلام و خسته نباشيد همسر من ٢٨ سالشه و ما ١ فرزند پسر داريم ايشون تا به حال انزال در خواب يا احتمام رو تجربه نكردن آيا اين نشون دهنده ي مشكلي هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
190
گوشت اضافه دور ختنه گاه

باسلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر بنده جوانی 25ساله هستم که تابحال هیچگونه رابطه جنسی نداشتم در اطراف ختنه گاه چند عدد گوشت اضافه وجود دارند که درحالت معمولی بیشتر دیده میشوند اما در حالت راست بودن کمتر دیده میشوند ویکی از آنها که بعضی مواقع مثل جوش فشار میدم خیلی خیلی کم ماده سفید مثل چربی سفید وسیاه بیرون میزنه خواستم اگه میشه لطف بکنید بنده رو راهنمایی بکنید که برای شریک آینده مشکل پیش نیاد خدا خیرتون بده باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
191
آلت تناسلی

کوچکی اندازه‌ی آلت تناسلی و بیضه ها . مشاهده پاسخ دکتر
192
زخم کنار کلاهک آلت

سلام آقای دکتر خسته نباشید، خدا قوت، شرمنده کنار کلاهک آلت تناسبی حالت زخم مانند شده و منو بسیار نگران کرده برای درمانش چه اقدامی داشته باشم از راهنمایی شما استاد ارجمند متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
193
ظاهر شدن لکه صورتی و پوست انداختن روی آلت تناسلی

با سلام خدمت شما. مدت یک سال است روی آلت تناسلی ام یک لکه صورتی ظاهر میشه و اون قسمت پوستش نازک میشه و بعد از دو سه روز پوست میده و این موضوع تکرار میشه بصورتی که تقریبا هیچ وقت این ناحیه بصورت کامل خوب نمیشه. اولین بار بصورت خالهای قهوه ای بعد از نزدیکی و استفاده از کاندوم ظاهر شد و بعد از چند ساعت ناپدید شد بعد از یکی دو روز دیگه بصورت این لکه ای که گفتم قبل از قسمت ختنه گاه ظاهر شد و کم کم روی کلاهک آمده. چند بار به پزشک مراجعه کردم هایدروکورتیزون دادن و بعد از یک هفته خوب شده ولی دوباره عود کرده. بعد از نزدیکی این ناحیه رنگش پر رنگ تر میشه و بعد از چند روز پوست میده. اگر راهنمایی کنید چه راهی داره تا بصورت کامل خوب بشه ممنون میشم. مشاهده پاسخ دکتر
194
تورم بیضه‌ها همراه بادرد

تورم بیضه‌ها همراه بادرد با دراز کشیدن درد آرام وبا راه رفتن تشدید می شود وبرآمدگی های کوچکی با لمس کردن احساس می شود مشاهده پاسخ دکتر
195
ناتوانی جنسی

حدود دوماهه که فقط یک بار آن هم با زحمت عمل نزدیکی انجام دادم .درست دوماه پیش نوار قلب گرفتم دکتر عمومی گفت یه مقدار اشکال داره ولی پیش متخصص قلب رفتم با توجه به اینکه ورزش میکنم ودر حین ورزش سوزش قلب ندارم دکتر گفت مشگلی نیست .درضمن قرص فشار خون لوزارتان ۲۵میلی استفاده میکنم.خواستم بدونم علت سرد مزاجی اینجانب چیست و راه حل آنرا لطفا توضیح دهید مشاهده پاسخ دکتر
196
لكه قرمز روي الت تناسلي

مدتي است زير پوست كلاهك الت تناسلي ام چند لكه قرمز رنگي مشاهده ميكنم كه روي ان پوسته مي اندازد
و موقع رابطه جنسي و بعدش دچار سوزش بسيار زياد و درد روي اون ناحيه قرمز رنگ ميشوم و رنج ميبرم
علت ان چيست و راه درمان ان چيست
من از اصفهان هستم و امكان ان را ندارم ك به تهران بيايم
مشاهده پاسخ دکتر
197
هیپوسپادیاس

سلام آقای دکتر
فرزند پسر دو ساله ای دارم تازه متوجه شدیم که خروجی ادرار پایین تر از سر آلت هست در واقع هیپوسپادیاس هستش
بنده میخواستم هزینه عمل رو بدونم چقدره
طبق مطالعه ای که از سایت شما داشتم احتمالا کرونال یا گلانولار باشه
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
198
الت تناسلی

سلام من مشکلم اینه الت تناسلیم حس نداره وهرکاری میکنم بلند نمیشه العان 34سال سن دارم العان گیر دادن برای ازدواج ولی نمیتونم یه روزهم پیش یه خانم رفتم هرکاری کرد نتونست بلندش کنه حالا نمیدونم چیکار کنم ایا میتونید کمکم کنید
ایا میتونیید کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
199
بیضه

سلام بیضه راستم ۱موقع هایی به سمت بالا حرکت میکند خطرناکه دکتر باید برم؟ مشاهده پاسخ دکتر
200
نازک شدن

سلام اقای دکتر چند وقتیه متوجه شدم در حالت نعوض از وسط الت به سمت سر الت خیلی نازک شده نسبت به بقیه ی الت و خیلی باعث ترسم شده باید چکار کنم 23سالم هست و یک بار رابطه ی بدون کاندوم داشتم مشاهده پاسخ دکتر
201
عدم نعوظ

با سلام و خسته نباشید
حین رابطه 2 دفعه اخیر مشکل نعوظ دارم خیلی زود از حالت نعوظ خارج میشه و دوباره باید با دست تحریک بشه البته درهنگام نزدیکی این مشکل نیست ضمنا قبلا اصلا این مشکل نبوده
میخواستم بدونم علتش چی میتونه باشه
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
202
عدم نعوظ

با سلام قبلا هم مزاحم شده بود .با تحریک حالت نعوظ ندارم .
قرص های تادانوفیل 20 و 10 دکتر بهم دادن.که 20 یک ساعت قبل از نزدیکی و 10 هر روز نصف قرص .دکتر برام سونوگرافی برام نوشتن .جواب سونوگرافی این هستش
با خوردن قرص ها تو خواب نعوظ کامل دارم
برای نزدیکی اگر انتهای الت و بگیرم و قرص بخورم نعوظ دارم .
مشاهده پاسخ دکتر
203
انحنا الت

سلام.من۱۶سالمه،مشکل انحنایه آلت دارم.کلا از کودکی دچار این مشکل بودم.حدودا۲۰درجه است.الان راه درمانش چیه؟چقد هزینه داره؟
ممنونم از شما
مشاهده پاسخ دکتر
204
تورم الت

تورم یک طرف الت قسمت زیر کلاهک همراه زوق زوق مشاهده پاسخ دکتر
205
همان سوال 2 تایی بود

مدتی دچار عدم نعوظ به علت مصرف داروهای ضد افسردگی شامل فلوکستین و ونالافاکسین و کلونازپام بودم نزدیک 6 ماه
با مشورت پزشک تادالافیل مصرف کردم
الان التم دچار مقداری کجی شده است؟
سوال 1 ؛ ایا از مصرف تادالافیل است؟
سوال 2؛ ایا مصرف تادالافیل با داپوکستین خطرناک است؟
مشاهده پاسخ دکتر
206
بی میلی جنسی

باسلام خدمت جناب دکتربنده 57سال سن دارم الان یک سال است میل جنسیم کم شده لطفا راهنمایی بفرماییدکه چکارکنم باتشکرازشما ازکرمانشاه هستم مشاهده پاسخ دکتر
207
عدم نعوذ و پایداری آن

جناب دکتر با سلام.
مردی 40 ساله هستم. به دلیل اختلافات شدید که طی 16 سال زندگی با همسرم در زندگی داشته‌ام از منظر جنسی نسبت به ایشان بسیار سرد شده‌ام. بیش از 6 سال است که رابطه جنسی بسیار کمی داریم شاید کمتر از 10 بار در سال. در یکسال اخیر مشکل نعوذ و نگهداری نعوذ را دارم. البته درخواب گاهی نعوذ کامل اتفاق می‌افتد که اندکی پس از بیداری از بین می‌رود. در چند ماه اخیر نیز تمایل جنسی‌ام به شدت کاهش پیدا کرده است. تشکر میکنم راهنمایی بفرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
208
از بین رفتن نعوظ

در حین رابطه جنسی و یا تغییر پوزیشن دچار شل شدن آلت میگردم. مشاهده پاسخ دکتر
209
اندازه نرمال و طبیعی آلت تناسلی

با عرض سلام و احترام خدمت دکتر گرامی
بعد از معاینه،من از پزشک پرسیدم آیا اندازه آلت من نرمال و طبیعی هست؟
حقیقتش نگران شدم و می‌خوام به جواب مطمئن برسم که آیا اندازه آلت تناسلی من نرمال و طبیعی هست و برای داشتن رابطه نرمال و طبیعی با همسرم در آینده و همچنین فرزند آوری نرمال هست و هیچ مشکلی نداره؟
و البته گفتن که در آلت نرمال در حالت نعوظ نباید کوچکتر از 12سانت باشه
ومنم گفتم که فکر می‌کنم از 12سانت بیشتر باشه
آقای دکتر من پسری 22ساله و مجرد هستم
آقای دکتر عذر خواهی میکنم که سوال های خودم رو به صراحت می‌پرسم و عکس می‌فرستم
کنار، زیر آلت تناسلی من یه بر جستگی کوچکی به وجود آمده بود و در ضمن لکه هایی هم ایجاد شده بود که باعث نگرانی من شده بود و به پزشک متخصص مجاری ادراری و پروستات و... مراجعه کردم و بعد از معاینه و بررسی گفتند که اون برجستگی هیچ مشکلی نداره و یه توده چربی است و اون لکه ها هم گفتند که هیچ مشکلی نداره
در حالت شل
طول آلت من از محل اتصال به شکم تا نوک آلت 5تا6سانت
ودر حالتی که خط‌کش رو فشار دادم از استخوان عانه تا نوک آلت 9.5سانت هست
که ایشون گفتند
ظاهرش در حالت عادی کوچیکه
من طریقه اندازه گیری ها رو بر اساس توضیحات شما در سایت انجام دادم
اما سوالی که برایم ایجاد شده و نگرانم کرده اینه که
طول آلت من در حالت نعوظ از محل اتصال به شکم تا نوک آلت حدود 13 سانت و در حالتی که خط‌کش رو فشار دادم از استخوان عانه تا نوک آلت 15,5 سانت هست
در ضمن اندازه بیضه هم قطر بزرگ حدود 5سانت و قطر کوچک حدود 3سانت هست
قطر (محیط) آلت من در حالت نعوظ 11,3 سانت هست
آقای دکتر ممنون میشم که به من پاسخ بدین که آیا طول و سایز آلت و بیضه های من نرمال و طبیعی هست و برای داشتن رابطه نرمال و طبیعی با همسرم در آینده و همچنین فرزند آوری،نرمال و طبیعی هست؟
با تشکر فراوان از شما دکتر گرامی
مشاهده پاسخ دکتر
210
چربى هاى ناحيه الت تناسلى

تجمع چربى دور ناحيه الت تناسلى بنده زياد هست
ميخوايتم از شر اين چربى ها خلاص بشم
مشاهده پاسخ دکتر
211
خشکی پوست آلت

باسلام
من 34 سال سن دارم و متاهل هستم
چند وقتی هست زیر کلاهک و اطراف سر آلتم خشکی پوست ایجاد میشه که زمان نزدیکی باعث بروز درد و گاهی زخم میشه.
از چند نوع کرم استفاده کردم بهتر شد ولی کامل خوب نشد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
212
عکسی فرستادم

دور الت تناسلی بنده جایی که پوست الت جمع میشه چیزهایی شبیه زگیل هست ولی دردناکه و زگیل نیست عکسشو میفرستم مشاهده پاسخ دکتر
213
نحوه افزایش قطر و طول آلت؟

برای افزایش قطر و طول آلت جراحی مناسب است ؟
عوارض دارد یا خیر ؟
مشاهده پاسخ دکتر
214
آلت تناسلی

محضر حضرتعالی عرض سلام و ادب و احترام دارم.
سوالی داشتم درخصوص خودم :
بنده 39 سال سن دارم و دارای دو فرزند پسر 14 و 6 ساله هستم.
در رابطه با آلت تناسلی خودم همیشه از عنفوان جوانی دغدغه خاطر داشته ام اندازه طبیعی آلت در من وجود ندارد.
حقیقتا با دیدن فیلمهای گوناگون، شوخی های مطروحه توسط همکاران و همچنین دیدن وضعیت جسمی و طبیعی فرزند ارشدم که شرایط طبیعی رشد را دارد و همچنین ویدیویی از یک کارشناس خانم ایرانی اورولوژی که مطرح کرده بودند حالت طبیعی آلت تناسلی قبل از نعوظ 7 الی 11 سانتیمتر است ( البته بنده شرایط قبل از نعوظ حدود 3 الی 4 سانتیمتر و هنگام نعوظ 11 سانتیمتر می باشد. ) بنده را وادار به تحقیق در راستای انتخاب یک پزشک متخصص نمود که با حضرتعالی آشنا شدم.
بنابراین خواهشمند است اراده فرمایید راهنماییهای لازم از محضرتان کسب نمایم و در صورت ضرورت قطعی شرف حضور پیدا کنم خدمتتان تا اگر راهکاری برای افزایش طول و قطر مشکل فکری اینجانب متصور است بهره لازم را ببرم.
ممنون و سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
215
انحراف الت تناسلی

سلام
یه مقدار انحراف الت تناسلی دارم ، میخواستم ببینم شرایطش اصلاحش چطوریه , چقدر هزینه داره ، چقدر طول میکشه ، روم نمیشه با خانواده صحبت کنم اجباری به در جریان گذاشتم خانواده هست یا نه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
216
پیرونی

می خواستم سوال کنم بیماری پیرونی قابل درمان هست یا خیر و هزینه درمان حدودا چقدر می شه مشاهده پاسخ دکتر
217
جراحی میکروپنیس

سلام. برای افزایش طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن، طوری که زیبایی و نعوظ را از دست ندهد با عمل جراحی امکان پذیر است؟

در ضمن امکان دارد دو تا از رگ های آلت را ضخیم تر کرد؟

سر آلت تناسلی هم بزرگتر می شود؟

دوران نقاهت چقدر است؟
مشاهده پاسخ دکتر
218
کیست اپیدرمویید بیضه بصورت متعدد

با سلام وقت بخیر
اقای دکتر من پسری 27 سالمه هستم و حدود 10 سال هست که درگیر کیست اپیدرمویید بیضه هستم که حدود سه سال هست که بیشتر شدن ابتدا یکی بود الا حدوده 10 تا شده بصورت نیمه متمرکز میخواستم بپرسم که با عمل جراحی بهتره برداشته بشن یا لیزر چون خیلی زیبا نیستن و میترسم برای ازدواج دچار مشکل بشم.
ممنونم از دقت نظر شما
مشاهده پاسخ دکتر
219
ازمایش مقعد لواط

سلام
در مورد آزمایش لواط میخواستم بدونم کدام ارگانها و نهاد های دولتی جهت استخدام فرد ازمایش مقعد لواط رو انجام میدهند البته بغیر ارگانهای نظامی
مشاهده پاسخ دکتر
220
دانه هاي ريز اطراف آلت تناسلي و پنيس

با سلام خسته نباشين دكتر در اطراف آلت تناسلي دانه ريز و همرنگ پوست بدون درد ظاهرشده اند كه خيلي نگران شدم خطرناك باشه ممنون ميشم راهنمايي كنين مشاهده پاسخ دکتر
221
الت تناسلي

سلام خسته نباشيد اقاي دكتر.اقاي دكتر يه سوال داشتم ك الت تناسلي من در حالت شل يه كم كوچك ب نظر مياد ولي در حالت نعوظ از نظر اندازه گيري 14 15 سانت هست ولي قطرشو نگرفتم هنوز يه كم حساس شدم رو اين موضوع
و اينكه اقاي دكتر ميخواستم ببينم چ راه خلي هست
مشاهده پاسخ دکتر
222
آلت پرده دار

سلام دکتر خسته نباشید
دکتر جان من مطلبی که در مورد آلت تناسلی پرده دار نوشتید و مطالعه کردم
و متوجه یه همچین چیزی در آلت خودم‌شدم
ولی این پوسته تا دو سه سانت در انتهای حالت کشیده آلتم ادامه دارد
میخواستم بدونم طبیعیه یا من دچار این بیماری هستم؟
مشاهده پاسخ دکتر
223
ایدز

ایا برای ایدز درمانی وجود دارد؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
224
سوزش سر آلت تناسلی و جوش بر روی آلت تناسلی

سلام و عرض خسته نباشید .حدودا سه ماه پیش در مورد جوش هایی بر روی آلت تناسلی در پرسش d09ju380999 ازتون سوال کردم که اگر اشتباه نکنم تشخیص غدد سنایی نابه جا رو دادید ؛ اما همون مورد بعد از حدودا بک ماه بعد خشک شد و افتاد و از بین رفت و در نواحی همون ناحیه دو جوش جدید ایجاد شد و مثل همون قبلیه هستند ؛ مشکل دیگری هم که خیلی اذیتم میکنه درد و سوزش در نوک آلت تناسلی در مواقع مختلف هست که فکر میکنم به خاطر همین جوش ها باشه البته نقاط دیگه که جوش دارند درد و یا سوزش ندارند و این سوزش در کل روز نیست مشاهده پاسخ دکتر
225
بالا بودن بيضه

با عرض سلام و خسته نباشيد،
من ٢٢ سالمه و در كودكي بيضه سمت چپم بالا بوده، عمل كردم و پايين اورده شده
اما اندازه كوچك است،
حالا چه مشكلاتي ممكن است به وجود ايد؟
مني دارم، لخته هاي سفيد رنگ هم داخلش هست
متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
226
کوچکی آلت تناسلی

نعوظ کامل ندارم والتم هنگام نعوظ 4سانتی متر میشه البته چربی هم موثره که دورش و گرفته ولی وقتی تا آخر هم فشار میدم به 6 میرسه نهایت مشاهده پاسخ دکتر
227
نعوظ

سلام ماهان هستم 49 ساله هستم دوماهیست همسردومی را صیغه کردم متاسفانه هروقت می خوام نزدیکی کنم نعوظ صورت نمی گیرد و برانگیخته نمی شوم ولی هنگام نزدیکی با همسر اولم همه چیز نرمال است و نعوظ کامل صورت می گیرد 25 ساله ازدواج کردم و دوتا بچه دارم طی این مدت با همسر اولم هیچ مشکلی نداشتم ولی وقتی به همسر دومم مراجعه می کنم انگار هیچ حسی ندارم و تحریک نمی شوم و این باعث نگرانی و اضطراب و استرسم می شود و اذیت می شوم جالب اینه اگه چند ساعت بعد این قضیه به همسر اولم مراجعه کنم انگار هیچ مشکلی نداشتم و همه چیز نرمال انجام می شود لطفا بفرمایید چکار کنم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
228
انحراف زاویه آلت تناسلی درحالت نعوظ

سلام آقای دکتر خسته نباشید من انحراف زاویه آلت تناسلی درحالت نعوظ دارم وآلتم نزدیک به شکمم میشه به جایی که افقی باشه میخواستم ببینم شما عمل میکنید این مورد رو وهزینه هاش چقدره حدوداممنون مشاهده پاسخ دکتر
229
چطوری میشه تغییر جنسیت بگیرم و از مرد به یک زن جوان تبدیل بشم

سلام من احساس میکنم یک دوجنسه هستم و از لحاظ روحی خیلی اذیت میشوم و فکر میکنم که یک زن هستم و دوست دارم تبدیل به یک زن جوان بشم و تغییر جنسیت بگیرم واز مرد به یک زن جوان تبدیل بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کن تا تغییر جنسیت بگیرم و از مرد به یک زن جوان تبدیل بشم و ازدواج کنم و مامان بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کنید تا بتوانم هویت اصلی خودم را پیدا کنم و تبدیل به یک زن جوان بشم و ازدواج کنم و از کیر کلفت و بزرگ شوهرم لذت ببرم لطفا بهم کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
230
سوختگی آلت تناسلی مردانه

سلام دکتر وقت بخیر
قبلا مزاحمتون شدم هفته‌ی پیش
پسر۳۱ ساله‌م و مجرد.

آلت تناسلیم از بچه‌گی دچار سوختگی شده یعنی حدودا ۲۲ سال پیش.
عامل سوختگی شیره گیاهی بود که بر روی آلتم زدم.. دور تا دور آلتم شیره اون گیاهو زدم اما بعد از چند ساعت کل آلتم دچار سوختگی شد و تا یک هفته این سوختگی بر روی آلتم بود و من درد سوختگی‌رو از دیگران پنهان کردم بعد از اینکه کل پوست آلتم سوخت کم‌کم پوست اندازی کرد و بیشتر نواحی آلتم تقریبا خوب شد ولی اونجایی که اول شیره گیاه روش مالیدم خوب نشد و الانم اون سوختگی جاش معلومه... و بقیه جاها هم که خوب شد تیره شده.
میدونم زمان زیادی گذشته ولی گفتم شاید درمانی برای ترمیم سوختگی وجود داشته باشه و یا حداقل تیرگی آن از بین بره... این تیرگی هم برام خیلی مهمه.
یه جا خوندم که پماد زینک اکساید برای سوختگی مفیده... به نظر شما بزرگوار، از این پماد استفاده کنم یا نه؟
و دیگه اینکه به نظر شما، این سوختگی خوب میشه؟

اینجارو که می‌گم کمی سخته فهمیدنش... سوختگی آلتم چون شدید بود لایه‌ای از پوستم بعلت سوختگی زیر پوست مونده بود و همین چند سال پیش بعلت اینکه کمی واجبی روش ریخته بود اون لایه پوستی که چروک شده بود زیر پوست باز شد و حالا اون پوست مثل سابق روشنه ولی حالت چروک و سوختگی روشه... الانم باز از اون لایه‌های پوست اولیه در زیر پوست آلتم هست که در صورت باز شدن پوست رویی اونام ظاهر میشن‌.
الان اگه از واجبی استفاده کنم پوست‌هایی که مخفی شده باز میشه ولی باز واجبی خودش باعث سوختگی میشه و باعث تیرگی بیشتر هم میشه و من اینکارو بخاطر تیره شدن انجام نمی‌دم... .
یه عکسم فرستادم از ناحیه سوختگی.... سوختگی نزدیک کلاهک آلتم هست و بعضی جاهاش سفیدتره چون پوستی بود که مخفی شده بود وبا واجبی باز شد و جاهایی هم که مثل خط تیره می‌مونه پوست مخفی شده.
میبخشید دکتر فک کنم شمارو متوجه نکردم آخه گفتنش سخت بود.
لطفا از سوالایی که تو متن برام پیش اومده راهنمایی بفرمایید چیکار کنم. فک کنم ۴ یا ۵ سال باشه.
درمان سوختگی؟... درمان تیرگی تیرگی؟... در مورد واجبی؟... پماد کرم زینک اکساید؟ و اینکه اون لایه‌ی پوستی مخفی شده‌رو چطور باز کنم... اونجایی که مثل یه خط تیره شده جاییه که پوست اولیه زیرشه.... متاسفانه مو هم رو آلتم رشد کرده کنار انگشت شصتم معلومه موها... و همینطور جوش زیرپوستی لعنتی هم دارم.
میبینی دکتر هر چه بلاس مال منه.. که مقصر هم خودمم و این جامعه‌ی لعنتی که من توش بزرگ شدم

میخوام ازدواج کنم بهمین خاطر پرسیدم وگرنه اتفاقیه که برام افتاده و به خاطر اینکه با همسر آینده‌م به مشکل برنخورم سوال پرسیدم
تا حالا پیش هیچ دکتری مراجعه نکردم بعلت کم‌رویی
تشکر دارم خدمت شما بزرگوار
مشاهده پاسخ دکتر
231
آلت تناسلی

من هنگام رابطه جنسی اولش آلت جنسیم سیخ میشه ولی بعد از 30ثانیه آلت تناسلیم ب صورت نیمه سیخ میشود وهنگاهم خود ارضاعی بصورت کامل آلت تناسلیم سیخ نمیشود ب صورت نیمه سیخ آبم میاد لطفا در این مورد کمکم کنید
ایا چه داروی مصرف کنم ک آلتم سیخ بشه مدت طولانی این امر منو ناراحته ونمیتوانم حتی بچه دار شوم خواهشا راهنمای کنید
مشاهده پاسخ دکتر
232
میکروپنیس

سلام جناب دکتر جباری
بنده پسر 31 ساله ای هستم که با ابهام تناسلی به دنیا آمدم 11 سالگی جراحی نزول بیضه و اصلاح پنیس داشتم الآن هیپوسپادیاس دارم و آلتم کوچکه در حال نعوظ حدود 4 سانت میشه هورمون درمانی هم شدم ولی بدنم جواب نداد حس جنسی مردانه دارم انزال و ارگاسم هم دارم دکترا گفتن باید جراحی بشم شما این جراحی رو انجام میدید؟ اگه لازمه عکسم بفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
233
دانه سیاه سر الت مثل مو بر گشتگی

یک دانه خیلی ریز به شکل مو برگشتگی یا جوش سر سیاه کنار خروجی ادرار دارم مشاهده پاسخ دکتر
234
اختلال در نعوظ

سلام.
بنده در حالت عادی تحریک پذیری بالایی داشتم و هیچ گونه اختلالی در نعوظ نداشتم. یک روز بعد از ادرار با آب بسیار سرد آلتم رو شستم و مقداری هم فشارش دادم. از اون موقع دچار اختلال در نعوظ هستم و مقدار اندکی بیضه هایم درد میکند. این گونه نیست که دچار نعوظ نشم، اما با تاخیر و با سختی این حالت به دست می آید. (هنوز میل جنسی بالایی دارم)
از نظر شما این حالت به تدریج درست میشود؟ یا نیاز به مراجعه و درمان وجود دارد؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
235
الت تناسلی

من بخاطر اینکه مدتی خود ارضایی داشتم احساس میکنم الت تناسلیم کوچک است لطفا بگید چی کنم.حتی الت تناسلیم ازالت دوستای دیگم واقعا کوچکتره الانم خانواده گیر دادن ازدواج کنم نمیدونم چی کار کنم میترسم ازدواج کنم و در شب زفاف نتوانم پرده زنی کنم ابروی خودم و خانوادم بره
بااین کار خود ارضایی که داشتم زود انزال هم شدم اعصابم خیلی ضعیف شده
مشاهده پاسخ دکتر
236
آلت تناسلی

سلام بن بدنسازی کار میکنم چهار شنبه هفته گذشته شروع کردم به مصرف دوره پروتئین و آمینو و آرژنینن و سی ال ای،که شنبه قطع کردم دورمو،چون متوجه شدم که آلتم نعوظ ضعیف داره،و اصلا به نعوظ کامل نمی‌رسه،الا پنج روزه این مشکلو دارم،علت چیه؟؟؟تا هفته پیش آلتم خیلی پر قدرت بود،سفت سفت میشد،ممنون میشم راهنماییم کنید
با گذشت زمان به حالت اولیه بر میگردم یا باید داروی خاصی مصرف کنم تا دوباره به حالت اول برگردم؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
237
زخم سر آلت

سلام آقاي دكتر ،روي آلت من زخمهاي بدون درد إيجاد شده بنظر شما آيا خطرناكه ،من توي اينترنت سرچ كردم نوشته بود زخم بدون درد نشانه سيفليسه!!
البته اين زخم بعد از پوشيدن يك لباس زير بسيار ميكروبي و نشُسته شده بعد از چند روز إيجاد شد
احساس ميكنم از آلت ام يه مايع چسبناك هم بعد از إدرار ترشح ميشه
البته سوزش إدرار و درد ندارم
مشاهده پاسخ دکتر
238
درد زیر سر آلت

سلام
من دو سه هفته ای است که زیر سرآلتم جایی که خیلی حساس است وگوشت سر آلت شروع می شود اطراف پیش آبراه،احساس سوزش یا درد دارم زمانی که به شرط یا لباس برخورد میکند یا می‌چسبد ضمنا هنگام ادرار سوزش ندارم می خواستم بدونم علت ودرمانش چیه ؟با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
239
التهاب آلت

سلام آقای دکتر
حدود 12 روز پیش بعد از نزدیکی که داشتم دچار التهاب و تورم آلت شدم و سر آلت هم محل خروج ادرار حالتی مثل جوش دیدم به پزشک متخصص عمومی مراجعه کردم گفت حساسیت هستش برام پماد کلوبتازول تجویز کردند با قرص سیتریزین بعد از حدود یکهفته استفاده خوب شدم ولی امروز متوجه ی رگ سیاهرنگ زیر بیضه هام شدم و نمیدونم تازه ایجاد شده یا از قبل بوده خواستم بفرمایید که چیکار باید بکنم
ممنونم از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
240
مشکل آلت تناسلی

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر

بنده یکسال پیش در رابطه با دونه های گوشتی ریز سر سفیدی که روی الت تناسلی بنده به وجود امده بود مشاوره انلاین گرفتم و با توجه به تصاویری که دیدید فرمودید که بنده مبتلا به آبله تناسلی یا به اصطلاح خارجیش که یادم نیست، شده ام(البته بنده نگران بودم که زیگیل باشه ولی شما فرمودید که آبله هست)
الان یکسال از این مدت میگذره و از نظر تعداد و اندازه نه کم شده و نه زیاد و نه کوچکتر شده و نه بزرگتر، البته به دلیل تحرکات جنسی که در چند هفته اخیر داشتم باعش شده دونه های پایینی کمی آسیب ببینند و زخم شوند و این منو اذیت میکنه.
حال سوال اول من اینه که ایا این واقعا همانطور که فرمودید آبله تناسلی هست؟ و اینکه آیا میتونم به روش فیریز یا لیزر برطرفش کنم؟


سوال دوم اینکه حدود 1 الی 2 روزی هست که در سمت اینور آلتم همانطور که مشاهده میفرمایید برامدگی عجیبی مثل جوش زیر پوستی، که در تمام عکسها میتونید مشاهده بفرمایید، به طور ناگهانی به همان بزرگی ظاهر شده !! تقریبا سفت هست و اگر فشار بدم کمی درد میگیره ! خیلی نگران شدم میخواستم بدونم این چی هست و ایا مشکل جدی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
241
آلت تناسلي

سلام روي آلت تناسليم متورم شده وجوشهاي ريز شفاف زده است چيست مشاهده پاسخ دکتر
242
تغییر جنسیت از مرد به یک زن جوان و ازدواج با شوهر کیر کلفت و بزرگ

سلام من احساس میکنم یک دوجنسه هستم و از لحاظ روحی خیلی اذیت میشوم و فکر میکنم که یک زن هستم و دوست دارم که تغییر جنسیت بگیرم واز مرد به یک زن جوان تبدیل بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کن تا تغییر جنسیت بگیرم واز مرد به یک زن جوان تبدیل بشم و ازدواج کنم و از کیر کلفت و بزرگ شوهرم لذت ببرم و مامان بشم تورا بخدا قسم میتونی بهم کمک کن تا تغییر جنسیت بگیرم واز این بدبختی نجات بگیرم دستم هم خالیه پولی ندارم لطفا بهم کمک کنید تا بتوانم هویت اصلی خودم را پیدا کنم و تبدیل به یک زن جوان بشم وبا مرد دلخواه خودم ازدواج کنم مشاهده پاسخ دکتر
243
تبخال تناسلی

آلت تناسلی
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گرامی من و همسرم 4 5 دقیقه بعد از رابطه و استفاده از کاندوم دچار التهاب و بادکردگی در ناحیه تناسلی شدیم بعد از یک روز التهاب ها فروکش کرد اما بعد از تاولهای سفید در همسرم ایجاد شد و در من جوش هایی دردناک با خارش بدون سوزش به دکتر مراجعه کردیم یکی از دکتر ها حساسیت لاتکس یا اگزما مطرح کرد یکی تبخال و بعد از حدود دوهفته ازمایش hsv lggدادیم که هردو منفی بود حال بعضی ها میگویند این ازمایش ملاک نیس میخاستم با توجه به عکسها تشخیص خودرا بیان کنید همچنین چه ازمایشی دقیق مشخص میکند تبخال هست یا نیست ممنون از راهنمایی که میفرمایید
لطفا ازمایش دقبق را بفرمایید انجام دهیم
مشاهده پاسخ دکتر
244
آلت تناسلی

دکتر سلام من جوانی 22 ساله هستم آلت تناسلی بنده به سمت چپ کجی دارد ومادرزادی بوده. نمیدانم این کجی 30درجه بیشتر است یاخیر آیا در هنگام دخول برای بنده مشکلی ایجاد میکند یاخیر عکسش هم میفرستم براتون مرسی مشاهده پاسخ دکتر
245
از دست دادن نعوظ

با سلام خسته نباشید
ممنون از اینکه وقتتون رو به پاسخ دادن اختصاص میدین.
من 36 سالمه. تا به حال هیچ مشکلی در خصوص نعوظ نداشتم. هفته قبل از ژل تاخیری استفاده کردم. بعد از اون به بعد در این چند روز نعوظ صبحگاهی ندارم. نعوظ کامل دیگه بوجود نمیاد. اصلا تحریک هم نمیشم. ولی قبلش اصلا اینجور نبود. یک قرص تادالافیل خوردم که خیلی بهتر شد و نعوظ بهتری پیدا کردم ولی باز هم اصلا تحریک نمیشم. خیلی این مساله برام نگران کننده شده. برای اینکه به حالت قبل برگردم چه کار باید بکنم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
246
الت تناسلی

با سلام مجدد
یه سری توضیحات خواستم به سوالای دیشبم اضافه کنم
پسری هستم با 18 سال سن
حدود 4 سالی خودارضایی میکنم
یه بار حدود چند ماه پیش خودارضایی کردم و کم کم احساس کردم بیضم درد خفیف داره ولی کلافه کننده بود و وقتی دوباره خودارضایی کردم تسکین پیدا کرد دردش
حدود سه چهار روز پیش دوبار در روز خودارضایی کردم و احساس کردم فشار اورد یکم بعد یکمم رگ وسط بیضم به سمت چپ رفته. درد هم خیلی خفیف هم در سمت راست و هم در سمت چپ بیضم احساس میشه جوری که دیشب کلافم کرده بود قبل از خواب ولی دردش شدید نبود اصلا
سره رودم که به مشکل خورده یکم احساس ناراحتی داشت شکمم و ازمایش و سونوگرافی از شکمم کردم مشکلی نبود
(البته قبل از خودارضایی بود ازمایش و سونوگرافی)
همه چی نورمال بود ولی سونوگرافی مثانه نکردم
الان از اون روز دوباره درد خفیف بیضه دارم (سه چهار روز پیش که خود ارضایی کردم)
دوباره خودارضایی کنم که دردش متوقف بشه؟
بخاطر هزینه های سنگینی هم که سره رودم خرج شد نمیخوام الکی دوباره پول دکتر و ازمایش بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید
جدیه مشکل یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
247
کوتاهی آلت تناسبی

مشکل در کوتاهی آلت دارم
احساس کوتاهی آلت دارم آیا راه حل برای حل مشکل هست
مشاهده پاسخ دکتر
248
لکه های قهوه ی در ناحیه تناسلی و کشاله ران

سلام
روزتون خیر

نزدیک یک ماه هست لکه های قهوه ای به صورت پراکنده کوچیک، اطراف ناحیه تناسلی بیشتر کشاله ران در هر دو طرف ظاهر شده یکم هم خارش داره
اول سمت کشاله سمت راست بود بعد به تدریج سمت چپ هم ظاهر شد
روز به روز دارن بیشتر میشن انگار و البته بزرگتر
در طول روز هم بین پاهام کلا داغه
احساس میکنم داره میسوزه

من یه مدت ورزش میکردم و از گرمای شدیدی که حین ورزش داشتم، کشاله ران و شرمگاهم خیلی سوزش داشت در حد عرق سوز شدن
بعد از اون یه لکه سفید تو قیمت شرمگاه ظاهر شد که خارش نداره
فقط رنگش سفیده و تقریبا بزرگ
خیلی از لحاظ ظاهری داره اذیتم میکنه

لباس زیر هم معمولا جنس گیاهی استفاده میکنم

یه سوال دیگه هم داشتم، اینکه چندتا نقطه ی سفید قرمز تقریبا، شبیه جوش زیر پوستی زیر کلاهک آلت تناسلیم ظاهر شده
این رو چجور میتونم رفع کنم؟ زگیل هست یا چیز دیگه ای؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
مشاهده پاسخ دکتر
249
روده درد.و درد بیضه ها

سلام
18 سال سن دارم
حدود 4 سالی هست به عمل زشت خودارضایی عادت کردم
بعد الان روده هام یکم وضعشون خراب شده در حدی که فردا وقت کولونوسکوپی دارم
همه ی اینا به کنار حدودا دو روزه احساس درد خیلیییی خییلیییی خفیف در ناحیه ران اطراف بیضه ها با خود بیضه هام میکنم و رگ وسط بیضم یکم به سمت چپ اومده حدودا دوسه روزی هم هست رنگ ادرارم همش زرده و بوی نامطبوعی داره
نوک آلتمم هر از گاهی یه سوزش جزئی داره
نگرانم کرده میخواستم ببینم مشکل جدی میتونه باشه یا خیر
سونوگرافی شکمم انجام دادم واسه روده درد و شکم دردی که داشتم همه چیم نورمال بود فقط یه لنفادنیت بود
تو ازمایش ادراری هم که دادم yellow زده بودو clear همه چیش نورمال بود
بعد سوال دیگه ای که داشتم اینه که این مشکل میتونه بر اساس فشار های دفع مدفوع باشه چون من مشکل دفع مدفوع هم دارم یکم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
250
درد در حالت نعوظ آلت و لمس فرو رفتگی در ابتدای شفت آلت

با سلام و احترام خدمت دکتر عزیز
بنده سوالی در خصوص درد هنگام نعوظ داشتم.
28 سال سن دارم. هنوز مجرد هستم ولی 2 ماه دیگر عقد خواهم کرد. دقیقا نمیدانم از کی ولی فکر کنم حدود 3 ماههی است در هنگام نعوظ دردی در کنار آلت نقطه اتصال با بدن حس میکنم. متوجه شدم در ناحیه درد تو رفتگی اندکی در شفت آلت خود لمس میکنم تنها در حالت نغوظ مشهود است. نگرانی بسیاری دارم. از بابت خطر ناک بودن موضوع و اثر آن بر رابطه آینده ام.
مشاهده پاسخ دکتر
251
الت تناسلی

من بخاطر اینکه مدتی خود ارضایی داشتم احساس میکنم الت تناسلیم کوچک است لطفا بگید چی کنم.حتی الت تناسلیم ازالت دوستای دیگم واقعا کوچکتره الانم خانواده گیر دادن ازدواج کنم نمیدونم چی کار کنم میترسم ازدواج کنم و در شب زفاف نتوانم پرده زنی کنم ابروی خودم و خانوادم بره
بااین کار خود ارضایی که داشتم زود انزال هم شدم اعصابم خیلی ضعیف شده
مشاهده پاسخ دکتر
252
الت تناسلی

سلام دکتر خوب هستین دکتر من 17 سالمه و وزنم 140 کیلو و قدم 175 دکتر من خیلی دارم عذاب میکشم خیلی چاقم دکتر هم زیر شکم خیلی بزرگی دارم و هم ران های خیلی گنده ای دارم دکتر من خیلی دارم عذاب میکشم دکتر تو حالت معمولی اصلا دیده نمیشه یعنی داخله داخله دکتر تو حالت نعوذ فقط 6 یا 7 سانتی متره دکتر هم خیلی نازکه و هم خیلی کوچیک دکتر اصلا شبیه هم سن و سالام نیستم دکتر دارم داغون میشم واقعا وضع مالیمم اصلا خوب نیست با پدرو مادرمم هم نمیتونم در میان بزارم مشکلمو دکتر ببخشید با عرض شرمندگی من مشکل خودارضایی هم دارم اصلا انگار نمیتونم جلوی خودمو بگیرم تا موقعیتش پیش میاد نمیتونم جلوی خودمو بگیرم دکتر من با دوستانی هم که مشکلون شبیه من بوده صبحت کردم تووضع من و سن من بودن حداقل الت تناسلیشون کلفت بوده و بعد که لاغر کردن بلند شده ولی برای من هم لاغره هم خیلی کوتاه دکتر داره از تو داغونم میکنه این خودارضایی هم داره باعث میشه زود انزالی بگیرم زیر 1 دقیقه دارم ارضا میشم دکتر تمام موهام داره میریزه و تمام اندامم داره تغییر شکل میده چی کار کنم دکتر دارم داغون میشم هرکاری هم میکنم نمیتونم هزینه زیاد دکتر رو جور کنم کمکم کن دکتر خواهش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
253
عمل پروتز بيضه

با عرض سلام و ادب من ميخواستم بدونم عمل پورتز بيضه ايا پوسته بيضه رو شكافته ميشه يا از جاي بالاتر و از كجا ميتونيم پروتز رو خريداري كنم لطفا راهنمايي بفرمايد سپاس مشاهده پاسخ دکتر
254
هیپوسپادیاس

سلام. جناب دکتر عزیز یک ماه پیش یک سوال با کد n87pw595136 برای شما در مورد هیپوسپادیاس ارسال کردم. و شما پاسخ دادید که الزامی به عمل جراحی نیست مگر برای زیبایی و خیال من و مادرش رو راحت کردید. اون موقع مطمین نشدم عکس ها ارسال شده باشه. الان پسرم پنج ماه و نیمه است و من مجددا عکس ها رو واستون میفرستم. ضمنا اقای دکتر ایا دچار کوردی هم هست پسرم؟ جناب دکتر عزیز ایا نیاز به عمل جراحی نداره؟ مشکل جنسی و یا باروری واسش ایجاد نمیشه در صورت عدم جراحی؟ ببخشیدکه مجددا مزاحم میشم، نگرانی و استرس من و مادرش رو کاملا به هم ریخته. لطفا در صورت مشاهده عکس ها بنده رو مطلع کنید. سپاس مشاهده پاسخ دکتر
255
برای درمان

علت شق نشدن الت تناسلی
دیابت دارم
مشاهده پاسخ دکتر
256
مشاوره جنسی

سلام و خسته نباشی جناب اقای دکتر 22سال سن دارم و میخوام ازدواج کنم میخواستم بدونم این اندازه الت مشکلی نداره برای ازدواج خیلی ممنون میشم جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
257
مشکل آلت تناسلی

سلام و عرض ادب.پسری هستم 28 ساله قد 178 وزن 81.طول و محیط آلت به ترتیب حدود 13 و11هست.2 3 سال پیش از اکستندر روناس طب استفاده کردم و کمی موجب افزایش طول شد منتها یکبار در هنگام خواب طبق دستور العمل خودش استفاده کردم که ناگهان از خواب پریدم و متوجه بی حسی سر آلت شدم.با ماساژ فراوان تا حدودی زیادی مشکل برطرف شد اما گه گاهی بین 5 تا 15 درصد احساس بی حسی در سر آلت دارم.آیا کاری هست که بتونم این مشکل رو به طور کامل برطرف کنم؟گاهی اوقات هم طناب زیر بیضه دردناک هست که خدمت دکتر محسن ضیایی رفتم و مورد رو مطرح کردم منتها فرمودن کار خاصی نمیشه کرد،ویتامین ب کمپلکس و نوافن دادن.در ضمن از طول و محیط هم راضی نیستم غیر از جراحی آیا هیچ روش یا توصیه درمانی هست که به نحوی کمک کنه؟یعنی حتی یه جوری اگر به طول و محیط 15 و 12 هم برسم راضیم....ممنون میشم پاسخ جامعی بهم بدید چون واقعا 3 4 سال بدجوری ذهنم رو درگیر کرده این ماجرا.با تشکر از شما. مشاهده پاسخ دکتر
258
عدم. نعوظ

با سلام و عرض ادب. 27 سالمه .یک ماه ازدواج کردم. تادالافیل 10 مصرف کردم جهت سفت تر شدن و نعوظ.. دفعه اول با گذشت زمان دوساعت به بعد در بدنم عمل کرد. و جواب گرفتم. لذا بعد گذشت یک ماه. برای بار دوم استفاده کردم. اما هیچ گونه اثری ندیدم. علت چیست؟؟؟ انگار اصلا قرصی نخوردم . 2 : چرا هنگامه معاشقه با همسر. میل جنسی بالایی دارم و تمایل به دخول دارم .اما نعوظ ندارم.!! فقط با اورال سکس .من به مرحله نعوظ می رسم در همان لحظه هم ارضا میشم. و دیگر به مرحله دخول نمی رسد.3: درمان نشت وریدی چیست؟ قرص یا عمل؟ چه قرصی معرفی بفرمایید؟4: میشه تادلافیل را با نصف قرص 25 میل ترامادول جهت تاخیر در انزال مصرف کرد؟ عوارضی یا تداخل دارویی دارد؟؟؟ 5 : با فکر و تجسم گاهی به نعوظ قابل قبول میرسم. اما چرا در رابطه به نعوظ نمیرسم به هیچ عنوان .مگر با اورال سکس که در مرحله نعوظ کامل اونم در همان لحظه ارضا میشم .و لذت و بهره کافی نمی برم. 6 با توجه به توضیحات و مساعلی که گفته شد. دیدگاه شما نسبت به من . که من از شما یه نعوظ محکم و قابل قبولی می خوام. حال چه قرصی برای من تجویز می کنید ؟ یا همون تاد الافیل رو مصرف کنم؟؟؟؟ با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
259
شکستگی خفیف الت تناسلی

حدود 48 ساعت پیش
با کسی رابطه جنسی داشتم
اما به ارضا شدن من ختم نشد
تمام طول شب رو کنار هم بودیم
و در تمام مدت من در حالت نعوظ بودم
صبح که بیدار شدیم
دیدم کمی باد کرده التم ولی اهمیت ندادم
در حال حاضر کمی درد و ورم داره
سره التم کمی از دوطرف باد کرده
کمی هم درد دارم
و نمیتونم بصورت کامل نعوظ کنم
بنظرتون باید چیکار کنم اگر نیازه عکس هم بفرستم براتون
مشاهده پاسخ دکتر
260
اختلال ادرار

باسلام وخسته نباشید مندوساله گرفتارخودارزاییم ودرادرار دچار اختلال شدم وکاملا خال نمیشه مشکل چیه لطفا کمک کنید سپاس مشاهده پاسخ دکتر
261
عمل هایپوسپادیاس

سلام وقت بخیر.پسرم دو سال و سه ماه سن داره.هایپوسپادیاس شدید داره با انحنای شدید و سوراخ ادراری بین الت و بیضه ها.روی بیضه ها. قرار داره
زیر نظر پزشک مغز و اعصاب اطفال هم هست و تشخیص اوتیسم خفیف دادن
دارو شربت فلوکستین 1سی سی و ریسپریدون 1 شبی یک چهارم قرص بهش دادن .
میخواستم سوال کنم عمل میشه شما چه بیمارستانهایی میاین ایا بیمارستانهای دولتی هم میاین مثل بقیه الله یا جایی که با خدمات بیمه ایران قرار داد داشته باشن منتظر پاسختون هستم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
262
عمل هایپوسپادیاس

سلام وقت بخیر.پسرم دو سال و سه ماه سن داره.هایپوسپادیاس شدید داره با انحنای شدید و سوراخ ادراری بین الت و بیضه ها.روی بیضه ها. قرار داره
زیر نظر پزشک مغز و اعصاب اطفال هم هست و تشخیص اوتیسم خفیف دادن
دارو شربت فلوکستین 1سی سی و ریسپریدون 1 شبی یک چهارم قرص بهش دادن .
میخواستم سوال کنم عمل میشه شما چه بیمارستانهایی میاین ایا بیمارستانهای دولتی هم میاین مثل بقیه الله یا جایی که با خدمات بیمه ایران قرار داد داشته باشن منتظر پاسختون هستم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
263
مشکل الت تناسلی پس از جراحی خمیدگی

با سلام و عرض ادب،

من در سن حدود ۲۵ سالگی الت خود را که حدود ۴۰ درجه به سمت پایین خمیدگی داشت با عمل جراحی ترمیم کردم. مشکل خمیدگی و ظاهر الت پس از عمل حل شد و الان حدود ۶ سال از تاریخ عمل میگذرد.

پس از ازدواج و در رابطه جنسی با تمام تلاش های انجام شده پرده بکارت همسر توسط الت تناسلی پاره نمی گردد. از یک حدی هم که فشار را بیشتر میکنم الت دچار خمیدگی از محل دیواره ( جای بخیه ها ) میگردد.
همسرم هم به دکتر مراجعه کرده و پرده بکارت کاملا طبیعی و از نوع خیلی سختی نمی باشد.

سوال این هست ایا مشکل عمل میتواند ضعف در پاره کردن پرده بکارت را ایجاد نماید؟ اگر بله راهکار چیست.
لطفا راهنمایی بفرمایید،

با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
264
جوش زیرپوستی روی آلت تناسلی و رویش مو روی آلت تناسلی

سلام دکتر وقتتون بخیر
ممنون از اینکه زود جواب دادید...

دفه قبل عکس نشد آپلود کنم این بار امتحان میکنم ببینم آپلود میشه... گفتم عکسارو ببینید مطمئن بشم که مشکلمو درست بیان کردم... لطفا یه بار دیگه از رو عکسایی که فرستادم نظر بدید...
یه دنیا ممنون از لطف دکترجباری عزیر

قبلا این سوالو پرسیدم: (پسری 30 ساله و مجرد هستم- چند ساله روی آلت تناسلیم مو رشد کرده و جوش های زیر پوستی زیادی روی آلت تناسلیم هست- تعداد جوشها تقریبا زیاده ولی رویش موها کمتر است.- خیلی از نظر روحی تحت فشارم و میخوام ازدواج هم بکنم- تا حالا پیش هیچ دکتری نرفتم بعلت کمرویی- دارو هم مصرف نکردم- خودارضایی زیاد داشتم-
لطفا راهنمایی بفرمائید که علت رویش این موها و اینکه این جوش های زیرپوستی از چه نوعی هستند؟ و اینکه راههای درمانی کدامند؟
امیدوار باشم یا نه؟
با تشکر)
مشاهده پاسخ دکتر
265
زودانزالی

باسلام.درمان قطعی زودانزالی چیست؟استفاده ازاسپری برای بچه دارشدن ضررندارد.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
266
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد رو دوتا عکس جدید وقبلی بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
267
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد رو دوتا عکس جدید وقبلی بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
268
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد رو دوتا عکس جدید وقبلی بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
269
انحراف الت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من همون جوون 20 ساله ام که تقریبا دوهفته پیش عکس فرستاده بودم (الت تناسلی و خود ارضایی).
پاسختون امیدوار کننده بود مرسی و الان میخوام یه عکس جدید هم بفرستم..
چند وقت پیش هم عکس قبلی وهم جدید رو به یکی از دکترین فرستاده بودم گفتن کجی الت مشخصه و با جراحی درمان میشه... این منو یکم شک انداخت که شاید بخاطر عکس جدیده یا نه!!!! جسارتا اگه ممکنه یه ارزیابی مجدد هم بکنید مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
270
جوش زیر پوستی روی آلت تناسلی مردانه و رویش مو روی آلپت تناسلی مردانه

سلام دکتر
روز بخیر
پسری 30 ساله و مجرد هستم- چند ساله روی آلت تناسلیم مو رشد کرده و جوش های زیر پوستی زیادی روی آلت تناسلیم هست- تعداد جوشها تقریبا زیاده ولی رویش موها کمتر است.- خیلی از نظر روحی تحت فشارم و میخوام ازدواج هم بکنم- تا حالا پیش هیچ دکتری نرفتم بعلت کمرویی- دارو هم مصرف نکردم- خودارضایی زیاد داشتم-
لطفا راهنمایی بفرمائید که علت رویش این موها و اینکه این جوش های زیرپوستی از چه نوعی هستند؟ و اینکه راههای درمانی کدامند؟
امیدوار باشم یا نه؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
271
دردآلت و بیضه

سلام آقای دکتر خیلی نگران هستم حدود۵سال پیش جراحی واریکوسل سمت چپ انجام دادم اون موقع واریکوسلم خوب شده بود ودرد نمی کرد تا اینکه دوسال پیش از ارتفاع ۳متری افتادم وسیاتیک ودیسک گرفتم و درضمن دوباره درد واریکوسل شروع شد رفتم دکتر وسونو نوشت که واریکوسل سمت چپ گرید ۲وسمت راست گرید یک این دفعه دوطرف بود وازبیضه شروع میشد وبه سرآلت تناسلی درد انتقال پیدا می کرد وهمین تازگی هم موقع نزدیکی آلت تناسلی ام صدای شبیه شکستگی دراومدولی خونریزی ازآلت نداشتم خوشبختانه ولی درد سرآلت دارم پیش متخصص اورولوژی هم رفتم آزمایش ادرار نوشت که توی اون mocus مثبت بود حالا نمی دونم دردآلتم مربوط به واریکوسل هسش یا فشاراومده روش اینجوری شده البته قبل این فشار درد آلت هم داشتم خواهشا راهنمایی کنید ممنون بزرگوار مشاهده پاسخ دکتر
272
دردآلت و بیضه

سلام آقای دکتر خیلی نگران هستم حدود۵سال پیش جراحی واریکوسل سمت چپ انجام دادم اون موقع واریکوسلم خوب شده بود ودرد نمی کرد تا اینکه دوسال پیش از ارتفاع ۳متری افتادم وسیاتیک ودیسک گرفتم و درضمن دوباره درد واریکوسل شروع شد رفتم دکتر وسونو نوشت که واریکوسل سمت چپ گرید ۲وسمت راست گرید یک این دفعه دوطرف بود وازبیضه شروع میشد وبه سرآلت تناسلی درد انتقال پیدا می کرد وهمین تازگی هم موقع نزدیکی آلت تناسلی ام صدای شبیه شکستگی دراومدولی خونریزی ازآلت نداشتم خوشبختانه ولی درد سرآلت دارم پیش متخصص اورولوژی هم رفتم آزمایش ادرار نوشت که توی اون mocus مثبت بود حالا نمی دونم دردآلتم مربوط به واریکوسل هسش یا فشاراومده روش اینجوری شده البته قبل این فشار درد آلت هم داشتم خواهشا راهنمایی کنید ممنون بزرگوار مشاهده پاسخ دکتر
273
تورم رگ الت تناسلی به صورت نقطه ای

با سلام، 30 سال دارم و مجرد، نزدیک یک سال است که رگ روی محل ختنه گاه بصورت یک نقطه متورم شده قابل روئیت است لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
274
آلت تناسلی

باسلامس دوباره خدمت شما جناب اقای دکتر شرمنده که دوباره مزاحم شدم بنده دقیقا متوجه فرمایش شما نشدم که فرمودین عمل بزرگی قطر انجام میدهید یا نه ؟ ودوم اینکه اگر این عمل انجام شودم میتوان از قسمتهایی از بدن پیوند زده شود به الت مثل پوست یا الودرم وایا نتیجه عمل دایمی خواهد بود یا نه سپاسگذارم از شما اگر لطف بفرمایید دوباره پاسخ دهید بی نهایت ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
275
آلت تناسلی

باسلامس دوباره خدمت شما جناب اقای دکتر شرمنده که دوباره مزاحم شدم بنده دقیقا متوجه فرمایش شما نشدم که فرمودین عمل بزرگی قطر انجام میدهید یا نه ؟ ودوم اینکه اگر این عمل انجام شودم میتوان از قسمتهایی از بدن پیوند زده شود به الت مثل پوست یا الودرم وایا نتیجه عمل دایمی خواهد بود یا نه سپاسگذارم از شما اگر لطف بفرمایید دوباره پاسخ دهید بی نهایت ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
276
نقطه کوچک کبودی روی الت

سلام اقای دکتر. هنگام انزال سر الت رو گرفتم که متوقف کنم. بعد ازانزال نقطه کوچک کبودی روی سر التم بوجود اومده .مشکلی داره؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
277
طول و مدت رابطه

سلام
تو برخی سایت ها خوندم که برای افزایش طول و حجم آلت میشه از روغن خراطین استفاده کرد و تو طب سنتی به عنوان یه راه حل عالی برای افزایش سایز آلت محسوب میشه به علاوه که طول زمان رابطه رو هم افزایش میده.
میخوایتم بدونم آیا این درسته؟؟؟
آیا این روش عوارضی داره؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
278
توده ای کنار بیضه چپ

سلام من یه پسر ۱۳ ساله که در دو سه روز اخیر مقداری بیضه چپ درد گرفت و متورم شد بعد از چند روز که امروز میشه کنار بیضه ام توده ای اندازه نخود کنار بیضه چپم دیدم که بسیار نگران شدم و خیلی اضطراب های زیادی بهم وارد شد کنار دلم سمت چپ درد میکند و من بسیار نگرانم لطفا به تسکین خاطر بدهید متشکرم ?? ایا چیز ی است ؟ چون من هنوز در دوران بلوغ هستم؟مشکل از بلوغ هستش یا چیز دیگر مشاهده پاسخ دکتر
279
خارش و ترشح همراه تبخال در انتهای آلت تناسلی

سلام
چند سال میشه که انتهای آلت تناسلی جوش زیر پوست یا شبیه تبخال میزنه و خارش و ترشح کم داره تقریبا دو هفته ای هست بعد خوب میشه از نو مثلا یک ماه دیگه عود میکنه و این سیکل ادامه داره و بدون نزدیکی هم این اتفاق میافته اگر دو ماه هم نزدیکی نکنم میزنه
از دستش خسته و کلافه شدم درمان داره ریشه کن بشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
280
کوچگی آلت تناسلی

سلام و عرض ادب خدمت شما بزگوار اقای دکتر بنده در شرف ازدواج هستم ومشکلی که بنده دارم کوچکی الت تناسلی بنده میباشد طول تقربا 12.5 وقطر 11.5 میخواستم بدونم برای جراحی بزرگ کردن الت میتونم اقدام بکنم از طریق شما و ایا نتیجه بزرگی قطر الت دایمی خواهد بود من چون ورزش میکنم این پیوند چربی از بین نمیره؟ وتا به چه میزان میتوان قطور کرد ؟سپاسگذارم مشاهده پاسخ دکتر
281
کجی الت تناسلی

سلام اقای دکتر الت تناسلی من به طرف راست تاب خورده به صورت مستقیم هست اما تاب خورده به طرف راست به نظر شما مشکلی هست خواهش میکنم جوتب بدین ایا باعث ناتوانی جنسی میشه این ؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
283
تحریک پذیری آلت

باعرض سلام و خسته نباشید، سال گذشته سمت راست گردن آلتم که در حال نعوظ بود به جسم نوک تیزی برخورد کرد و فقط به اندازه سر سوزن خون دیده شد ولی اصلا جاری نشد. بلافاصله آلتم شل شد و تا یک روز اصلا بلند نمی شد و از آن موقع به بعد آلتم در حالت شل گاهی (در سرما) فرورفتگی در سمت راست دارد و در حال نعوظ این مشکل وجود ندارد ولی مقدارکمی گودی با دست احساس می شود. (به اندازه یک میلی متر در طول آلت. گویی بدنه آلت منفصل شده اما این مقدار به سختی دیده می شود) مدتی است که (به نظر خودم از همان زمان) تحریک پذیری قسمت مثلثی زیر آلتم کم شده و در واقع تحریک نمی شود. در حالی که قبلا به شدت حساس بود. ( البته الان لذت جنسی دارم و در نعوظ مشکلی ندارم و دردی هم ندارم) حدود دو یا سه سال است که در قسمت زیر آلتم سمت چپ (در ابتدای ختنه گاه) غده ای سفت وجود دارد که به هنگام نعوظ قابل مشاهده است و دردی ندارد. لطفا در رابطه با این سه مشکل (گودی، تحریک نشدن قسمت مثلثی زیر آلت و غده) مرا راهنمایی کنید. خیلی ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
284
درد و علایم پپستی

سلام
جناب دکتر بنده خیلی نگران هستم
پسری مجرد و 25 ساله با ساعات کاری زیاد
در مواقعی که زیاد سرپا هستم و کار زیاد انجام میدم درد تیر کشیدن در ناحیه بیضه، آلت و به سمت مقعد دارم
اگر با آب سرد شستشو بدم و خشک نکنم بدتر میشه
اگر اجابت مزاج مدفوع نکنم بیشتر میشه
ترشحات بی رنگ از آلت در مواقع نعوذ دارم
به شدت گرم هستم و نیاز جنسی بالا دارم و البته تا بحال با کسی رابطه نداشتم
ادرار زرد رنگ دارم
البته اگر بیش از یک لبتر آب در نصف روز مصرف کنم ادرار بی رنگ میشه
و یک سوراخ خیلی کوچک روی پوست آلتم دارم در محل ختنه گاه که چرک سفید رنگ جمع میشود و البته وقتی فشارش میدهم بعد از اتمام چرک یه زایده رگ مانند قرمز رنگ سرش بیرون می آید
توروخدا کمکم کنید دکتر به دلیل اینکه ابدا جرات ندارم دکتر برم و این موارد رو بررسی کنم
میترسم بیماری سرطان یا لاعلاج باشند

توروخدا پاسخ بدید
مشاهده پاسخ دکتر
285
عدم نعوظ و زودانزالی

سلام دکتر
من 50 ساله هستم.مدت حدود دو ماه است که به تدریج نعوظ آلتم ضعیف و ضعیف تر شده و با آلت شل هم با تماس جزئی انزال رخ می دهد،. البته قبلا هم نعوظ خیلی محکم نداشتم و مدت انزال حدود یک تا دو دقیقه طول می کشید لطفا راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
286
مشکل آلت تناسلی

سلام اقایی دکتر پسری هستم 18 ساله که اندازه ی آلتم حدود ۱۲سانت در حالت نغوظ است و البته درشت اندام هم هستم میخواستن ببینم این اندازه آلت طبیعیه؟و این که با کاهش وزن میتونم اونو تغییر بدم؟و این که من داره شهوت بالایی هستم و بغضی اوقات خودارضایی میکنم که تخلیه بشه اما واسم مشکلی ایجاد نکرده از نظر این که دچار زودانزالی بشم میخواستم ببینم ممکنه با این خیلی کم خودارضایی میکنم در دراز مدت باعث مشکل بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
287
آلت تناسلي

سلام من ٢٥ سالم مدتي روي آلت تناسلي دانه خيلي ريز و روي بيضه هام دانه درشت تر تعداد زياد أيا زگيل چكار كنم مشاهده پاسخ دکتر
288
الت

با سلام
اینجانب به دلیل کوچکی آلت تناسلی به پزشک عمومی مراجعه کردم چون در شهرستان ما متخصص وجود ندارد.ایشان پرده بیضه بنده را به عنوان بخش زائد که موجب کوچک دیده شدن الت می شود به عنوان مشکل در نظر گرفته و به من توصیه کردند که جهت جراحی به متخصص رجوع کنم . ایا نظر ایشان درست است؟ و شما این جراحی را انجام می دهید؟
مشاهده پاسخ دکتر
289
متورم شدن رگ

با سلام. در زیر کلاهک الت در اطراف محل خطنه گاه سمت چپ حدود ۳ماهی هست که رگی به اندازه یک سانت متورم شده و معمولا در موقع نعوظ این تورم سفت تر و یکم ضخیم تر(مثل سیم برق)و بطول یک ونیم سانت میشود ، درد نداره ولی موقعی که زیاد از روی استرس بهش دست میزنم یکم(ضعیف) احساس درد میکنم. در ضمن من مدت زیادی هست که هر۲یا۳روز یکبار خود ارضایی با دست چپ داشتم.ممنون بابت راهنمایی هاتون مشاهده پاسخ دکتر
290
ناتوانی در نعوظ

با سلام و خسته نباشید.
جناب دکتر بنده ۳۲ سال دارم و مدتی است که متاهل هستم اما نمی توانم با همسرم ارتباط برقرار کنم. در مواردی که شروع به معاشقه می کنیم به هیچ وجه نعوظ ندارم و همچنین استرس بسیار بالایی دارم. درواقع میل جنسی بسیاری دارم ولی از انجام عمل جنسی شاید میترسم. در مواردی که قرار نیست ارتباط جنسی داشته باشیم مثلا در ماشین یا مکان دیگری غیر از منزل، به محض اولین لمس با همسرم، تحریک میشوم و تاحدی نعوظ پیدا میکنم ولی در منزل که اماده انجام رابطه ی جنسی هستیم پس از چند دقیقه معاشقه، نعوظ ندارم و التم کاملا شل است. البته بنده قبل از دوران متاهلی بشدت خودارضایی انجام می دادم. شاید گاهی دو تا سه بار در روز..
این مشکل بنده چگونه قابل حل است؟ متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
291
خود ارضایی

سلام جناب د کتر پسری هستم 21 ساله که از 414 سالگی استمعناع میکنن ول از به مرور زمان به روزی 7 یا 8 رسید است .بارها ترک کرده ام ولی دوباره برگشتم ایا اگر من به طور جدی برای همیشه کنار بگذرم مشکلی برای من پیش نمی اید و ایا تعداد دفعات بالای استمعنا مشکلی به وجود نمی اورد در ضمن مدتی است که الت تناسلیم صبح هو موقع بیدار شدن سفت نمیشود من چه کار کنم لطفا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
292
برآمدگی روی بیضه

سلام دکتر خسته نباشید
من 16 سالمه و متاسفانه متوجه یه غده خیلی کوچیک روی بیضه سمت راستم شدم (روی خود بیضه , نه روی پوستش یا زیر پوست کیسه بیضه) کاملا با دست زدن میشه پیداش کرد و به فشار هم حساسه ینی با فشار دادن درد میگیره
به اندازه یه نقطه خیلی کوچیکه نمیدونم دقیقا چیه میشه یه راهنمایی بکنید بفهمم چیه و برای رفعش چیکار میتونم بکنم؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
293
اندازه الت تناسلی

سلام و خسته نباشید اقای دکتر من پسری یازده ساله دارم و اندازه الت تناسلیش کوچک است در حالت عادی کلا مخفی می شود به اندازه یک دکمه این راهم بگوییم که اضافه وزن نیز دارد ایا این مشکل به مرور زمان حل میشود یا نیاز به درمان دارد لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
294
غده

سلام دکتر من زیر کلاهک آلت تناسلیم یه زایده غضروفی مانند دارم که 5 سال پیش دچار ترشحات زرد رنگ غلیظ بود که خودم فشار میدادم خالی میشد الان بعد از 5 سال دوباره داره بزرگ میشه میخواستم بدونم یوقت سرطانی نباشه... و اینکه هزینه جراحی کردن و دروردنش چقدر میشه حدودا
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
295
الت تناسلی و خودارضایی

سلام خسته نباشید من 20 سالمه و تقریبا جدیدا در مورد این جور چیزا مطالب خوندم یکم ترسیدم و حالا سولاتی دارم که تو چند دسته میخوام خدمتتون عرض کنم وسعی میکنم با جزئیات بگم:
اولا اینکه دقیقا برام هنوز روشن نشده که منظور از کجی یا انحراف دقیقا چیه یعنی چقدر...
اما چیزی که من تو خودم میبینم در حالت (عادی) شل یا غیر فعلش یکم انحرافی به چپ بنظر میاد دیده میشه که ممکنه تو پزیشن های مختلف معلوم هم نباشه...در حالت نیمه شل هم به ندرت یه حالتی شبیه (ساعت شنی در تنه) دیده میشه که گفتم مطمئن نیستم همیشه اینجوری بوده یانه!!!... در حالت سفتی و نعوظ موارد بالا دیده نمیشه اما از رو به رو کلاهک تناسلی ظاهرا یکم پیچ خرده دیده میشه تاحدودی که معلومه واینرو هم بگم یک انحرافی به چپ خیلی خیلی کمی هم بنظرم دیده میشه شاید بخاطر پیچش الت باشه (در حالت نعوظ و سفتی).
و سوالم اینکه ایا چقدر جدی هست این مسئله برام؟؟ (درضمن مطمئن نیستم این کجی از ابتدا بوده یا نه!)
...................................................................................................
سوال بعدیم در مورد خود ارضاییه که تو سایت های مختلف خیلی گشتم اما به همه سولاتم پاسخی کامل و بدرد بخوری پیدا نکردم:
اولا دفعات نرمال خود ارضایی(در باره زمانی مشخض) در مردان در سنین مختلف چقدره ؟؟ و بهترین راه کنترل یا ترکش چی میتونه باشه؟
تقریبا یک سالی میشه خود ارضایی گرفتارم کرده بطوری که هفته ای یکی/ دو یا سه ویا گاهی اوقات بیشتر. هرچند قبلا هم داشتم شاید بیشتر نمیدونم چقد یادم نیست ولی خیلی آزارم میده فقط پشیمونم میکنه اینو هم بگم که لذتش یکم بیشتر ومتفاوت تر از گذشته شده که یکم هم غیرقابل کنترل شده بخاطر اصراری ک بعد از نعوظ به ادم دست میده.... از دوسال پیش به اینور احساس میکنم الت تناسلیم نسبت ب قبل حجیم تر دیده میشه میخاستم بدونم ایا نرماله یا ناشی از اعتیاده ب خودارضاییه یا اصلا اعتیاد دارم یانه؟؟؟؟؟ هرچند احساس میکنم چیز مهمی نیست و میتونم کنترلش کنم بارها بخودم قول دادم اما باز زیر پا گذاشتم میترسم ولی نمیخوام دیر بشه...
امیدوارم کامل بخونید و به همه سوالاتم پاسخ مناسبی بدید خیلی منتظر بپاسختونم (متشکرم)
مشاهده پاسخ دکتر
296
کیست اسپرماتوسل

سلام ببخشید من چند روز پیش گفته بدم یک توده نیمه سفت در بیضه دارم شش ماه است به پزشک مراجعه نکردم شما گفتید بیشترین احتمال کیست اسپرماتوسل هست میخواستم دربارهی کیست اسپرماتوسل بدونم و این توده خود به خود مقدار کمی کوچک و بزرگ میشود میخواستم درباره ی اسپرماتوسل بدونم مشاهده پاسخ دکتر
297
با سلام و وقت بخیر خدمت شما\nلطفا" نظرتونو در مورد آزمایش اسپرمی که دیروز گرفتم بدید\nو تجویزتون در این خصوص چیه؟\nلازم به ذکر هست که در دو ماه گذشته از دارو هم استفاده کردم\nولی درصد اسپرمهای گروهA زیاد تغییر نکرده در این خصوص باید چکار کنم؟

با سلام و وقت بخیر خدمت شما
لطفا" نظرتونو در مورد آزمایش اسپرمی که دیروز گرفتم بدید
و تجویزتون در این خصوص چیه؟
لازم به ذکر هست که در دو ماه گذشته از دارو هم استفاده کردم
ولی درصد اسپرمهای گروهA زیاد تغییر نکرده در این خصوص باید چکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
298
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر
ميخواستم ببينم ايا دارويي جهت برگشت ميل جنسي براي كسي كه از نظر هورموني مشكلي هم نداره و دچار كمي تمايل هست وجود داره و قابل معرفي از طرف شما هست 5٣ساله هستم با ازمايشات نرمال
در ضمن ميخواستم بپرسم كه نعوظ صبح گاهي من گاهي خوبه ولي گاهي مثلا اين چند وقت اخير يا نميشه يا به صورت شُل ونيمه اتفاق ميفته كه البته همراه با زمان كاهش ميل جنسي هم هست ايا اين نشانه بيماري خاصي هست
ودر اخر من تنها موردي كه گاهي با تحريك ان توسط همسرم به نعوظ يا نعوظ نيمه ميرسم نوك سينه هام هست حال با لمس كردن يا خوردن ان ايا اين هم ميتونه يه بيماري باشه
مشاهده پاسخ دکتر
299
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید اقای دکتر همسرم در کودکی وقتی ختنه میشه ...ختنه اش. خوب نبوده الان در حالت عادی التش. تو رفته است وموقع ادرار باید با دست یه خورده بیرون بیاورد خیلی ناراحته ...والت تناسلیش کلاهک نداره ...یه چیز مثل گره نوک التش هست . در حالت نعوض تقریبا 6 سانت میشه...ایا میشه واسه مشکلش کاری کرد کمی بزرگتر بشه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
300
ميل جنسى بيش از حد

با سلام
اقاى دكتر من نميتونم ميل جنسى خودم رو كنترل كنم و متاًسفانه بيش از حد زياد هست لطفاً نوع درمان رو اطلاع بدهيد
مشاهده پاسخ دکتر
301
زخم شدن آلت تناسلي

سلام، مرد ٣٠ساله هستم كه حدودا 5٠روز پيش بعد از نزديكي با همسرم،روي تنه آلتم زخمهايي (مثل ترك برداشتن ) ايجاد شد و بعد از مدتي انگار كه خوب شده اما پوست روي همان قسمت زخيم شده كه بعد از چند روز خوب شد، اما بعد از ٣-4 روز باز زخم در همان نقطه يا ٢-٣ جاي ديگر بعد از ادرار وشستن آلت و همچنين بعد از نزديكي ايجاد ميشوند، درد ندارد مگر به ندرت زمان نزديكي و شستشو آلت كه آب برخورد كند يكم ميسوزند، چند روزي از پماد آ-د استفاده كردم اما تاثير آنچناني نداشت، ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد ، تشكر مشاهده پاسخ دکتر
302
تورم رگ روی آلت تناسلی

از امروز صبح قسمت سمت چپ آلت تناسلی من ورم کرده است . با معاینه آن احساس میکنم ورم به دلیل ورم سیاهرگ روی آلت می باشد . این ورم کاملا بدون درد است . چون من در خارج از ایران زندگی میکنم میخواستم ببینم احتیاج هست به دکتر مراجعه کنم یا خودش خوب می شود!؟ در چند هفته گذشته چندین و چند بار خودارضایی کرده ام . مشاهده پاسخ دکتر
303
آیا در معاینات استخدامی ارتباط از پشت معلوم میشه؟

سلام دکتر ببخشید مزاحم شدم شرمنده.استاد من خیلی خجالت میکشم این سوالو بپرسم ولی پای ایندم درمیونه من تو بچگی چند بار مورد تجاوز قرار گرفتم .میخواستم واسه استخدام نیروی انتظامی ثبت نام کنم اونجا هم معاینات بدنی دارن و اندام های تناسلی میخواستم بدونم ایا تو معاینات میفهمن یانه.اگه کمکم کنین خیلی ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
304
درد بیضه راست

من 29 ساله مجرد هستم . امروز یکی دوبار بیضه سمت راستم یه تیری کشید ... از اون وقت تا الان یه مقدار درد خفیف ملطهب شده ...
لطفا راهنمایم کنید من شهرستان هستم متخصص اینجا نیست ممنون میشم ازتون ..؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
305
هیپوسپادیاس

MSRT:
سلام. فرزند من 4.5 ماهه است. از ابتدایی که به دنیا امده بود، فقط پوست قسمت بالایی التش رو داشت. و التش هم در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخش داره. الان متوجه شده ام که از محل زیر الت ادرار میکنه، یعنی دقیقا اگر کلاهک الت رو در نظر بگیریم، دقیقا سوراخ روی خط کلاهک هست. جناب دکتر چند سوال داشتم:1.ایا نیاز به جراحی دارد؟ 2. ایا جراحی اون خطرناک است و احتمال موفقیتش چقدره؟ 3. کی باید جراحی بشه؟ 4. این کجی و جای سورراخ ان بر باروری اینده اش اثر دارد؟در صورت جراحی چطور؟ ایا بر توان باربری یا نعوظ اثر دارد؟ 5.جناب دکتر عزیز میخواستم بدونم ایا مشکلش شدید است یا نه؟ خواهش میکنم با پاسخگویی به یک پدر و مادر نگران کمک کنید.سعی میکنم اگر ربات این امکان رو بده عکس ها رو ارسال کنم.
مشاهده پاسخ دکتر
306
الت تناسلی پرده دار

با عرض سلام و خسته نباشید
اقای دکتر پوست ناحیه بیضه تا اواسط الت تناسلی من به اون متصل هست ...البته عکسایی که فرستادم در حالتی هست که پوست بیضه جمع شده است.. وقتی بیضه ها به سمت پایین می آیند بدون کشش پوست اتصالش تا اواسط الت کاملا معلومه...با توجه به عکس نیاز به جراحی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
307
آلت جنسی

آلت جنسیم بعدازازدواج حالت پژمردگی میگرد وحالت صفتی قبلی نداردودرزمان رابطه مشکل زودانزالی هم دارم! مشاهده پاسخ دکتر
308
کوچک شدن بیضه

با درود
اینجانب در مهرماه به علت اپیدیدیمیت اورکیت به مدت 5 روز تحت درمان آنتی بیوتیک وریدی قرار داشتم و در بیمارستان بستری بودم
بیضه سمت راست بود
با وجود گذشت حدود 3 ماه از روند درمان و خوابیدن ورم بیضه ، متاسفانه هنور درد اندکی در بیضه خود احساس میکنم.و متاسفانه بیضه م کوچکتر شده و نرم تر شده.یعنی به سفتی بیضه چپم نیست.
بنده پیشتر از این در حدود 13 سال قبل 3 بار عمل فتق انجام دادم و متاسفانه از مشکل خود ارضایی نیز رنج میبرم
لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
309
من عمل باد فتق داشتم دو روز بعد عمل متوجهه شدم آلتم کمی سیاه شده الان چند روز گذشهو سیاهیش بیشتر شده. علتش چیه

من چند روز پیش باد فتق عمل کردم و فرداش مرخص شدم و دورز بعد دیدم آلتم کمی سیاه شده و الان چند روزه آلتمکبودیش زیاد شده مشاهده پاسخ دکتر
310
درمان سر الت تناسلی که پوست پوست نشه

یک مدتی هستش که قسمتی از سر الت من لکه های سفید داره ووقتی میکنمش پوست پوست و قرمز میشه و یک کمی خارش میگیره میشه بگین چکار کنم
البته یک مدتی نبود ولی باز دوباره ظاهر شدش
مشاهده پاسخ دکتر
311
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر ميخواستم بدونم حداكثر استفاده از وياگرا براي يه مرد 54ساله در هفته چند عدد هست و با چه فاصله زماني
در ضمن ميخواستم بدونم اگر قرارباشه كسي پاپاورين تزريق كنه بابت داپلر چه فاصله زماني رو تا خوردن اخرين وياگرا بايد بايد رعايت كنه
مشاهده پاسخ دکتر
312
الت تناسلی

سلام اقای دکتر من 23 هست والت درحال راست به 9 سانت میرسد ودر حالت عادی کلان گم میشود ایا راه درمانی دارد
سلام اقای دکتر من 23 هست والت درحال راست به 9 سانت میرسد ودر حالت عادی کلان گم میشود ایا راه درمانی دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
313
تیر کشیدگی زیر بیضه بسمت مقعد

سلام آقای دکتر.
49 ساله متاهل هستم.
10 سال پیش عمل وازکتومی انجام دادم.
حدود یک ماه است که تیرکشیدگی از زیر بیضه بسمت مقعد احساس میکنم.
گاهاً در مسیر آلت نیز کشیدگی هایی همراه با درد خفیف و بعضی مواقع انگار آب نمک جریان داره،احساس میکنم.
درضمن احساس میکنم برای میل جنسی به راحتی و سرعتِ قبل،آمادگی پیدا نمیکنم.
ممنون از راهنمایی و زحمات شما.
مشاهده پاسخ دکتر
314
عوارض جراحی

با سلام و خسته نباشید. من همسرم دو هفته ی پیش دچار شکستگی الت تناسلی شد. همان روز بیمارستان لبافی نژاد عمل کردن و دکتر منع رابطه ی جنسی تا یکماه رو بهشون گفته ... ایشان نگرانی زیادی دارن بخاطر اینکه بهشون گفتن یکی از عوارض عمل ناباوری می باشد. دیروز اقدام به خودارضایی کرده ولی انزال منی نداشته به شدت ناراحت و عصبی هست که مبادا ناتوان شده باشه... علتش چیه؟ ناتوانی جنسی هست؟ درمان داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
315
مشکلات ناحیه ی تناسلی

ضمن سلام و عرض خسته نباشید به جنابعالی، آقای دکتر خیلی لطف می کنید به سوال من رسیدگی‌کنید آقای دکتر تو رو خدا کمک کنید یک موضوعی چند وقته دهن منو مشغول کرده. اینکه با عرض پورش من ی مدت خیلی خود ارضایی می کردم و خیلی به کلاهک آلت اسطکاک وارد می شد و سوزش داشت(چون خیلی اسطکاک و مالش کلاهک ایجاد می کردم) بعد یک مدت کلاهک آلت تناسلی شروع به ترک خوردن کرد و پوستش هم خیلی نازک شده و مسئله بعدی اینکه آقای دکتر اطراف ناحیه تناسلی با در‌اومدن موهای رائد خیلی خشکی می زنه( ورزشکاران و خیلی عرق می کردم و دیر دیر حموم می رفتم و نسبت به مسائل بهداشتی کم اهمیت بودم) و آقای دکتر مسئله آخر اینه که بعد این موارد بیضم و اطراف کشاله ران هم درد گرفته و بیضه چپ خیلی پایین تر از سطح اون یکیه و تقارن ندارند دکتر هم چند بار رفتم سونوگرافی نوشت( واریکوسل هیدروسل و هیچی نداشت فقط گفت تورم داره بیضه سمت راست و قرص سیپروفلوکساسین ۵۰۰ تجویز کرد مصرف می کنم و یک ذره بهتر شده وای کامل خوب نشده و اینکه جدیدا زیر ناف و اطرافش هم درد میکنه آقای دکتر) ببخشید یکم زیاد شد آقای دکتر ‌اینکه با عرض پوزش کامل جواب بدید آقای‌دکتر توروخدا چند وقته فکرم بد جور مشغوله و انگیزه ی‌هیچ کاری ندارم ۱۶ سالمه مشاهده پاسخ دکتر
316
قوس آلت

با عرض سلام خدمت دکتر
من 23 سال دارم وقتی پانزده شونزده ساله بودم در حین خودارضایی با فشاری که به آلت آوردم یه مقدار کمی خون از آلتم خارج شد اما درد نداشت.نه کبود شد و نه در ظاهرش اشکال ایجاد شد.ضمن اینکه آلتم 12سانته و زوایه اون در حالت نعوظ با شکمم 90درجه است اما یک قوس اندک به پایین داره حالا من خیلی استرس دارم که نکنه اون مقدار خون به علت شکستگی باشه و بعدا باعث اخلال در آلتم بشه یا باعث اخلال در روابط جنسیم بشه کما اینکه نمیدونم آیا سفتی آلتم طبیعیه یا خیر!تشکر میکنم پاسخ کامل بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
317
آلت تناسلی

من چند ماهی هست که مشکل پوستی پیدا کردم تو ناحیه تناسلیم ... به این صورت بود که ابتدا با گوشت اضافه آوردن (به شعاع 2 میلیمتر) شروع میشد و به مرور زمان افزایش پیدا میکرد و این هم در قسمت کلاهک و هم ختنه گاه وجود داره ... در مرحله بعد رنگش تغییر کرد و سفید رنگ شد (رگه های سفید در یک قسمت متورم ) در مواقعی کم هم خارش داشتم و دارم .. کوتاه واینکه فقط هم در قسمت تناسلی دارم این مشکل رو در هیچ جای دیگه از بدنم ندارم ... حال تصاویر این نواحی رو براتون میفرستم و چون دسترسی به متخصص رو ندارم ممنون میشم کمکم کنید ...
من 23 سالمه و تا الان هم رابطه جنسی بر قرار نکردم و اینکه این مشکل پوستی با سرعت کم در حال پیشرفت هست .. این ناحیه ها حساس تر هستند و انگار نازکتر شدند...
آیا راه در مانی ممکن هست معرفی کنید ؟
وآیا خطر ناک است ؟ ( به سرطان منتهی میشه ؟)
مشاهده پاسخ دکتر
318
رویش مو بر روی آلت

سلام آقای دكتر من چند وقت است متوجه شدم روی آلتم مو رشد كرده فكرم خیلی درگیر شده میشه بگین طبیعیه یا نه؟
مچكرم
مشاهده پاسخ دکتر
319
توده بیضه

سلام دکتر در بیضه سمت چپی من سمت بالا یک توده ی مشاهده میکنم اندازه اش نصف یک نخود میباشد درد ندارم شش ماه است به پزشک مراجعه نکردم ایا حتما سرطان است نیاز به عمل جراحی دارد مشاهده پاسخ دکتر
320
خشکی و خارش الت تناسلی

سلام اقای دکتر
نوک الت من گاهی خشکی زده بود بعد ترک کوچک به اندازه یه خط کوچیک. و پوسته ریز سفید زد البته به خاطر اینکه ساییده شده بود بعد ad زدم زخمش خوب شد ولی خارش داره کرم ad زدم ترمیم شد
اما الان انتهای التم از خشکی 2 3 خط خیلی کچیک قابل دیدن نیست ولی اونم ad زدم بهتر شد ولی پوست نوک الت و حتی روی الت کمی قرمز و ملتهب و کمی خارش
خیلی این موارد زیاد نیست ولی کمی مشهوده نگران شدم ولی بعضی وقتا اب گرم روش میگیرم چون پوستش نازک تر شده کمی درد میگیره
به خاطر ساییدهگی یه مدت زخم کچیک شد ولی ترمیم شد
ایا با کرم خاصی این قرمزی و خارش و التهاب و کمی خشکی از بین میرود
البته ad زدم خط های خشکی ترمیم شد
لطفا راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
321
مشکل آلت تناسلی

سلام آقای دکتر روی آلت تناسلیم چند تکه ریز مثل گوشت اضافه هستش میخواستم بدونم اینها چی هستن!؟ مشاهده پاسخ دکتر
322
تنگی مجاری و چسبندگی آلت نوزاد پسر

سلام
پسرم سه ماهشه یکماه پیش ختنه شد ولی پوست به سر الت چسبیده ایا باید توسط پزشک باز بشه یا خودبخود رفع میشه و اینکه دکترش گفتند تنگی مجاری داره که بیار جراحیش کنم ایا زود نیس برای این جراحی و این مشکل با نگاه کردن به نوک الت قابل تشخیصه؟؟؟
تو عکس سوراخ مجاری قابل مشاهده هست
مشاهده پاسخ دکتر
323
عدم رشد بیضه ها وآلت تناسلی

Y Masoumian:
سلام روزبخیر من مردی هستم 48 ساله بصورت مادرزادی یا در اثر بیماری در کودکی بیضه هام اصلا رشد نکردند تشخیص هیپوگنادیسم گذاشتند آلت تناسلیم در حالت شل دو تا سه سانته که با مصرف تستوسترون و سیلدنافیل حدود 8 سانت میرسه رابطه جنسی خوبی نتونستم با همسرم برقرار کنم اما در 18سال پیش پس از حدود ده سال مصرف گنادوتوپین ها بچه دارشدیم الان مثل یک معتاد به تستوسترون هستم مصرف نکنم نه نعوذ دارم نه میل جنسی تمام دردهای سی سال گذشته هم سراغم میاد الان چه درمانی پیشنهاد میکنید
مشاهده پاسخ دکتر
324
هزینه عمل بیضه

هزینه جراحی بیضه برای پایین اوردن چقدر میباشد ؟ مشاهده پاسخ دکتر
325
الت تناسلی بیماری هیپوسپادیاس

ایا بیماری هیپوسپادیاس نوع 1

برای نابار وری مشکل سازه
ایا بیماری هیپو سپادیاس نوع 1 برای نابار وری مشکل سازه و راه درمان این بیماری چیه
راه درمان بیماری هیپوسپادیاس
مشاهده پاسخ دکتر
326
الت تناسلی بیضه

بیضه سمت چپ من پایین نیومده باید چه کاری انجام بدم مشاهده پاسخ دکتر
327
بیماری بیرونی

ایا با گذاشتن بروتز بیماری بیرونی مداوا میشود مشاهده پاسخ دکتر
328
ایا با گذاشتن بروتز بیماری بیرونی درمان میشود

بنده به بیماری بیرونی مبتلا شده ام وتحت درمان از طریق زدن امبول به الت میباشم ولی این درمان جوابگو نمیباشد ایا میتوان با گذاشتن بروتز این بیماری را درمان کرد مشاهده پاسخ دکتر
329
عدم نعوظ

اقای دکتر ضمن سلام من 60سالمه حدود 5ساله اریتمی قلبی و روماتیسم مفصلی گرفتم داروی مربوطه به بیماریها رامصرف میکنم دراین مدت حدود 5بار نزدیکی داشتم بطورناقص وبیماری دیگر ندارم خواهش میکنم راهنمایی کنید ودارویی معرفی کنید که برای اریتمی من ضررنکنه تامشکل نعوظ حل بشه خیلی متشکر مشاهده پاسخ دکتر
330
لکه با رنگ قرمز تیره نوک الت

سلام حدود 3 ماه است که یک لکه قرمز تیره نوک الت مشخص هست و بدون خارش یا درد میباشد ممنون میشم دلیل انرا توضیح دهید تشکر مشاهده پاسخ دکتر
331
ورم و کبودی بیضه ها بعد عمل پنیس فرکچر

سلام و عرض ادب خدمت اقای دکتر.من پزشک عمومی هستم.اقای دکتر پدرم بعلت تروما دچار شکستگی پنیس شدن و دیروز تحت عمل قرار گرفتن.از امروز عصر دچار ورم بیضه دوطرفه و کبودی و اکیموز شدن...چه کار باید بکنیم؟ مشاهده پاسخ دکتر
332
دانه های قرمز روی الت

سلام .من چند روز پیش متوجه ی دونه های ریزی رو کلاهک و پایین التم شدم این بعد از رابطه ی بود ک با طرف مقابلم داشتم البته دخول انجام نگرفت اما التم من ب واژن اون تماس داشت و طرف مقابلم واژنش خارش گرفت خواستم ببینم علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
333
الت تناسلي

احساس ميكنم الت كج شده و من ١٧ سالم است و نگران اينده هستم كلا ميخواستم ببينم التم مشكل دارد يا نه مشاهده پاسخ دکتر
334
دیر انزالی

سلام آقای دکتر. من رابطه با خانمم خیلی عالی بود. ما این ماه میخواستیم اقدام کنیم واسه بچه دار شدن فاصله رابطمون یکم زیاد شد 10 روز.....من گفتم یکم فاصله رو زیاد کنم بدنم پر بنیه تر بشه.... حالا که میخوایم رابطه واسه بچه دار شدن داشته باشیم اصلا حسم نمیاد انقد موقع رابطه فشار به خودم میارم قلبم به تپش میافته ولی حسی نمیاد یا میاد هم بعد از 2 ثانیه میخوابه......واقعا نگران هستم..... چه قرصی بگیرم که حال و حسم برگرده؟ بخاطر استرس هست؟
قبلا هم یکبار فاصله رابطمون زیاد شد اینطوری شدم با خود ارضایی کاری کردم که مایع منی که احساس کردم قفل شده کامل خارج بشه و بعدش خوب شد رابطمون ولی دوباره چون 10 روزی فاصله انداختیم من اینطوری شدم.... دوباره به زور خودارضایی منی رو دیشب خارج کردم زرد رنگ بود...... حالا چیکار کنم که هم بهتر بشم هم این اتفاق دوباره نیافته؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
335
تورم آلت تناسلی

سلام دکتر.سمت راست آلت تناسلیم تورم پیدا کرده.بخصوص از زیر کلاهک تا خود قسمت ختنه گاه(تورم درقسمت ختنه گاه مثله یک حلقه هست) وانتهای آلتم(همون سمت راست) درحالت نعوظ فرورفتگی داره.یه چندماهی توتخلیه ادرار مشکل داشتم یعنی کامل تخلیه نمیشدهمیشه احساس میکنم ادراردارم وشوزش هم داشتم ومجبوربه تحمل ادراربودم یعنی ممکنه سوزش ادراری که داشتم باعث تورم شده باشه؟اصلا با کسی نزدیکی نداشتم.ولی خودارضایی بسیارمیکردم مشاهده پاسخ دکتر
336
خواهشا راهنمایی کنید از نظر روحی در عذابم

با سلام خدمت استاد گرامی و محترم من امروز یه رابطه جنسی داشتم که البته با کاندوم بود بار اول که ارضا شدم در کاندوم حهت پاک کردن و تمییز کردن با دستمال کاغدی نیز کمی با قدرت تمییز میکردم سپس از کاندوم دیگری استفاده کردم که بعد که قبل ارضا بشم کاندوم بیرون اوردم ولی بعد از مدتی احساس حالت خارش در ابتدای التم‌میکنم و احساس میکنم کمی قرمز شده ترسم از این هست که بیماری پر خطر جنسی باشه یا حساسیت به کاندوم‌می توته باشه
لطفا راهنمایی نمیایید خواهشا
البته اخرش کاندوم کوچک بود خودس بیرون امده بود که دیگه ارتباط نداشتم
مشاهده پاسخ دکتر
337
الت تناسلی

با سلام
من طی پیام y81ub186917 پیغام دادم الان بعد از دو هفته که گذشته جای خراش به این صورت در امده می خاستم بدونم این طبیعی من از کرم استفاده نکردم شاید به صورت طبیعی خوب بشود ایا باید استفاده کنم و یا به صورت حضوری وقت بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
338
الت تناسلی

سلام وقت به خیر چند روز ابتدای الت تناسلیم چیزی شبیه به جوش قرمز که همراه با درد میباشد زده شده که بعد از چند روز ترکیده و کمی فرو رفتگی ایجاد شده . راه درمان این بیماری چیه مشاهده پاسخ دکتر
339
بعدت از عمل کجی الت

با سلام اقای دکتر بنده یک هفته ای میشه تو شهرمون عمل جراحی کجی مادرزادی الت انجام داده ام ولی با اینکه قرص میخورم تو خواب نعوظ کامل کامل دارم که از درد شبها بیدارم میکنه و روزها هم نعوظ ناقص زیاد دارم میخواستم بدونم اینها باعث عود میشه؟ اصلا علائم عود چیه از کجا بفهمم عود کرده یا نه و اینکه بعد از چه مدت میتونم نعوظ کامل داشته باشم و رابطه برقرار کنم با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
340
جوش دور الت

سلام خسته نباشید دکتر
دور کلاهک التم زیرش ی سری جوشای ریز زیاد تقریبا قرمز رنگ داره گفتم اگه راهنمایی کنید بعدش در طول الت تقریبا انتهاش ی جوشای سفی خیلی ریز داره
مشاهده پاسخ دکتر
341
الت تناسلی

سلام اقای دکتر من 21سالم هست خواستم بدونم الت بنده از این سن به بعد کلفت میشود؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
342
دونه هاي ريز روي سر آلت تناسلي

يك التهاب هاي كوچك قرمز رنگ روي سر آلت تناسلي يك ماهي هست بوجود اومده. به دكتر مراجعه كردم معاينه كرد گفت چيزي نيست! گفتم از شما بپرسم شما هم يك نظري لطفا اگر ميشه به من بديد ممنون ميشم نه سوزش داره نه درد فقط دون دونه مشاهده پاسخ دکتر
343
موقع سکس نعوذ ندارم

با سلام بنده موقع سکس اصلا نعوذ ندارم و التم سفت نمیشه و هیچ حسی آن لحظه به طرفم ندارم و با کلی خود ارضایی به نعوذ میرسم و سری مراحل دخول را انجام میدم ولی بعدا وقتی به همون موقع در تنهایی فکر میکنم به نعوذ میرسم راهکار میخواستم ،
عاشق سکس هستم ولی اون لحظه هیچ حسی ندارم و کاملا بی میل هستم.
مشاهده پاسخ دکتر
344
راهی برای بزرگ شدن سایز آلت تناسلی

سلام جناب دکتر وقتتون بخیر.از زنجان مزاحم شما میشم بنده متولد 72 هستم و 183 قدم هست اما آلت تناسلی من تقریبا 10 سانتر یا 11 سانتر هست و خیلی کوچیکه.میخواستم ی راهی بگید ک آیا عمل نداره ک بزرگتر بشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
345
آلت تناسلی پرده دار

باسلام و احترام. آلت تناسلی بنده از طریق تکه ای پوست اضافه به بیضه متصل که از طریق مطالعه و تشابه شکلی کاملا مشابه آلت تناسلی پرده دار هستش و از بچگی کنترل ادرار برام سخت بوده آیا نیاز به عمل جراحی دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
346
آلت تناسلی

پسری دارم 12ساله که آلت تناسلی ایشان کاملا داخل است ووقتی که بادست آلت اورا بیرون می آورم حدود 3 سانت میباشد
این مساله او را ناراحت کرده است چون فکر میکند با بقیه بچه ها فرق دارد
هنگام دستشویی رفتن هم گاهی اوقات اظهار میکند که ادرار داخل مجرا مانده است و دوباره به دستشویی میرود
گاهی اظهار درد در ناحیه پهلو چپ میکند
حدود 8ماه پیش به پزشک مراجعه کرد که گفتند تنگی مجرا داردو پسرم را جراحی کردن در حال حاضر مشکل تنگی هم ظاهرا برطرف شده است
سوالم این است که‌ برای برطرف شدن کوتاهی وکوچکی آلت پسرم چه اقدامی میتوانم انجام دهم؟
درضمن پسرم چاق هست وحدود 82 کیلو با قد 169 سانت میباشد
مشاهده پاسخ دکتر
347
لیدوکایین روی کلاهک

با عرض سلام و خسته نباشید
من حدودا 5 روز پیش از اسپری لیدوکایین روی کلاهک استفاده کردم اما فراموش کردم اون رو بشورم
الان محل اسپری شده قرمز و زبر شده...
عکسشو براتون فرستادم
چیکار باید بکنم و اینکه آیا ازبین میره؟
ممنون از وقتی که گذاشتید...
مشاهده پاسخ دکتر
348
زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی؟

سلام آقای دکتر
من چند روزی هست بر روی آلت ام دانه ای مثل جوش می زنه. خوب میشه و یکی دیگه میزنه. رابطه جنسی نداشتم اخیرا و واکسن گارداسیل را به تازگی زده ام. خیلی نگران هستم. البته شرایط زندگی استرس زایی دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
349
الت تناسلی

سلام و وقت بخیر
یه هفته ای هست که احساس سوزش و خارش جزیی در روی الت تناسلی احساس میکنم و هنگام ادرار مشکلی یا ترشحی ندارم بعد از معانه دقیق متوجه شدم تعدادی لک و برامدگی های گوشتی خفیف دور ختنه گاه ایجاد شده و این موضوع باعث استرس و نگرانی بنده شده در حال حاظر گرگان هستم و نمیدونم باید به چه پزشکی مراجعه کنم (رابطه پر خطر و محافظت نشده ای نداشتم و فقط یه مورد با شخص مورد اطمینانم بوده و دهانی و واژنی بوده)ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
350
حفظ نعوظ

نعوظ دارم ولی حفظ آن بصورت غیر ارادی کاهش می یابدو گاه گاهی اینطوری میشوم و قبلا اینطوری نبودم و ضمنا آزو اسپرم هستم، 45 سالمه و 110 کیلو وزنمه مشاهده پاسخ دکتر
352
الت تناسلی پرده دار

با سلام
من یه پسر 20 ساله هستم
من متوجه شدم دارای الت تناسلی کج هستم ( به سمت پایین )
و الان با مطالعه مطلبی فهمیدم دچار الت تناسلی پرده ای هم هستم ( از زیر الت قسمت ختنه پرده شروع میشه )

الان من چندتا سوال برام پیش اومده !؟

1 کجی التم میتونه با پرده ای بودن التم مرتبط باشه ؟؟ ( دلیل کجی بونش پرده داشتن باشه )

2 بعد از عمل برای برداشتن پرده زیر الت نیازی به عمل برای کجی الت هست ؟؟

3 مدت زمان و طول درمان این مشکل زیاده ؟ و نیاز به استراحت و بستری داره ؟؟؟


من میخوام برم سربازی 2 یا 3 ماه دیگه

ایا انجام این عمل برام مشکل درست نمیکنه ؟
و یا لازمه ک عمل رو بزارم بعد از خدمت یا دیر تر برم خدمت ؟؟ ( به نظر شما بعد از چند ماه جای عمل و ... خوب میشه ؟ )
مشاهده پاسخ دکتر
353
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر از اونجايي كه لازمه اول نعوظ تحريك شدن و داشتن شهوت هست حالا اونهابي كه به خاطر مشكل نعوظ به دكتر مراجعه كردن و قرص وياگرا داده شده ايا كافيه يا بايد دارويي هم جهت برگشت ميل جنسي داده شود و چه داروهايي هست
54ساله بدون بيماري هاي زمينه اي
سوال دوم من هم اينه كه چه فاصله زماني بعد از خوردن قرص وياگرا و تزريق امپول پاپاورين بايد رعايت بشه
مشاهده پاسخ دکتر
354
کج بودن آلت

سلام دکتر
من راسیتش یه نگرانی دارم اونم این هستش که آلتم کمی به سمت راست مایل هستش و اینکه خود پوست آلتمم کمی به سمت عقربه های ساعت از ابتدا چرخیده و موقع ادرار به سمت جلو ادرار نمیکنم کمی سمت راست ادرار میکنم این هیچ مشکلی نداره؟ ممنونم اگه ماسخگو باشین
مشاهده پاسخ دکتر
355
عدم نعوظ

شوهرم پنج سال هست مشکل نعوظ داره.ازمایشوسونوگرافی گفتین مشکلی ندارد.ریجی اسکن گفتید چون بیشترش بیداربوده قضاوت نمیشه کرد.ٱیانیازهست دوباره ریجی اسکن انجام دهد؟؟؟شماگفتین به احتمال زیاد مشکلش جنبه روانی دارد.آیا جنبه روانی دارد دیگه خوب نمیشه؟؟؟ میشه یه روانشناس خوب معرفی کنید؟؟توروخدا راهنماییم کنید چیکارکنم... مشاهده پاسخ دکتر
356
آلت تناسلي

سلام التم انحراف به چپ داره بيماري پيروني دارم أيا امكان درمان هست و چكار براي درمان بايد انجام دهم مشاهده پاسخ دکتر
357
عرض کردم درمانی دارد یا باید جراحی بشوم؟

بنده حدود 10 سال است دیلیت دارم و انسولین میزنم. همچنین 5 سال پیش استنت قلب داشتم. 47 سالمه و از بیماری نعوظ و عدم تمایل جنسی بشدت رنج می برم و این مهم باعث اختلاف خانوادگی ام شده. لازم به ذکر است پیش دکتر متخصص هم رفتم که ابتدا دارد دادند و آمپول تستوسترون که افاقه نکرد و نهایتاً آمپول پاپاورین میزدم که بعد از مدتی این هم افاقه نکرد. چکار کنم جناب دکتر. آیا با عمل جراحی درمانی صورت می گیرد یا خیر. مشاهده پاسخ دکتر
358
لکه های متمایل به قرمز بروی کلاهک و الت تناسلی

با سلام, مدتی میشه که بر روی کلاهک آلت تناسلی و بدنه آلت لگه های قرمز رنگ مشاهده میشه, در صورتی که هیچ تماس جنسی نداشتم و بهداشت رو هم رعایت میکنم ولی نمیدونم این لکه های چطور بوجود اومدن, با نعوظ شدن الت کاملا مشهوده مشاهده پاسخ دکتر
359
خونريزي

سلام آقاي دكتر وقتتون بخير
ثنا هستم ١٩ سالمه آقاي دكتر من تقريبا ٢ هفته پيش خونريزي داشتم خيلي كم بود اول لكه بود بعد يكم بيشتر ولي نه در حد پريود بعدش چيزي كه براي من عجيب بود اين بود كه حس كردم اين خون پريود نيس رنگشم قهوه اي بود.يه چند روزي ادامه داشت و لحظه ي كه اين خون ميومد مجاري ادرارم ميسوخت(البته من ميگم مجاري ادرار چون از جاي ديگه نميتونه خون بياد و اينكه مطمئنم پريود نيست) خونش هم رقيق بود ولي موقع ادرار من اصلا خون نميديدم سوزش ادرارم نداشتم و فقط زماني كه اون خون ميومد كه موقع ادرار نبود ميسوخت بعضي وقتا.
بعد از يه هفته اينطورا قطع شد الان بعد از دو هفته دوباره شروع شده
اهان من يه ماهه از داروي roaccutane استفاده ميكنم امكان داره عوارض اون باشه؟
من خيلي نگرانم ايران هم زندگي نميكنم ممنون ميشم جوابمو از طريق ايميل بديد
مشاهده پاسخ دکتر
360
بیضه retractil در کودک 5 سال و نیمه

سلام آقای دکتر پسری دارم با سن 5 ساله ونیم، مدت 2ماه است متوجه شدیم بیضه سمت راستش به بالا صعود کرده و گاهی دیده نمی شود بنا به تشخیص سونوگرافی دکتر جنتی بیضه راست با قطر 11 میلیمتر retractil است با توجه به سونو یکی از متخصصین اطفال پیشنهاد جراحی دادن یک متخصص دیگر می گوید طبیعی است و احتیاج به هیچ کاری ندارد می خواستم نظر شما رو بدونم پیشاپیش از لطف شما خیلی ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
361
جنسی

با سلام بنده از زورآزمایی و کم بودن اسپرم خیلی رنج میبرم وبا عرض معذرت رابطه جنسی من یک یا دو دقیقه بیشتر طول نمی کشد لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
362
دانه سیاه رنگ

سلام
پسر 29 ساله هستم. مدتی است یک دانه سیاه رنگ ریز روی آلت به وجود آمده. چه میتواند باشد؟
مشاهده پاسخ دکتر
363
کجی آلت

میخواستم بدونم کجی آلت باید حتما عمل شود مشاهده پاسخ دکتر
364
عدم نعوظ کامل

منصوره گنجی:
شوهرم پنج سال هست مشکل نعوظ داره پیش خودتون هم حضوری امدم گفتین ازمایش انجام بده انجام داد براتون اوردم گفتین مشکلب نداره سونوگرافی داپلرگفتین انجام بده انجام دادن براتون فرستادم گفتین مشکلی نداره ریجی اسکن انجام داده گفتین نتیجش بفرستم بهم بگین مشکلش چیه؟؟راه حل چیه؟؟؟اقای دکتر توروخدا کامل راهنماییمون کنید زندگیم ازهم نپاشه
مشاهده پاسخ دکتر
365
رفع اختلال نعوظ و نشتی وریدی با دستگاه شاک ویو تراپی

من 32 سال سن دارم و مشکل اختلال نعوظ - سونوگرافی کالر داپلر هم انجام دادم اما جوابگو نبود دکتر فوق تخصص بهم گفت که من مشکل نشتی وریدی دارم جدیدا دیدم درمان اختلال نعوظ رو با دستگاه شاک ویو انجام میدهند میخواستم بپرسم که آیا این روش میتونه جوابگوی افرادی باشه که مشکل نشتی وریدی دارن یا خیر ؟ مشاهده پاسخ دکتر
366
تورم بیضه بعد از عمل جراحی

با سلام خدمت آقای دکتر جباری عزیز.تقریبا" دو هفته قبل در مورد فتق دو طرفه و بیضه رترکتایل پسر 7 ساله ام از شما سوال پرسیدم و گفتم که پزشک جراح اورولوژی اطفال گفته باید جراحی بشه.الان یک هفته از انجام عمل میگذره.بیضه راست عادی شد و اندازش طبیعی به نظر میرسه ولی بیضه چپ بزرگتر از قبل شده و به نظر من 1.5 برابر بیضه راست هست.دکترش میگه عادی هست و ورم داره و 2 الی 3 ماه طول میکشه خوب بشه.به نظر شما فیکس کردن بیضه با تورم همراه هست؟به نظر شما آیا این تورم و بزرگ بودن عادی هست؟چقدر طول میکشه خوب بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
367
تبخال تناسلی ؟؟؟؟

چندین عکس دارم که میخواستم نگاه کنید و ببینید چه بیماری ای هست ، ضایعات بدون درد و خارش و سوزش هستند
عکسها براتون ارسال شد
مشاهده پاسخ دکتر
368
درد وسوزش واژن

با سلام واحترام حضور آقای دکتر
بعداز نزدیکی با همسرم ، همسرم در ناحیه بیرونی واژن هنگام ادرار کردن درد وسوزش دارد . علت چی میتونه باشه و راه درمان چیست؟ باتشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
369
قرمز شدن کلاهک آلت تناسلی

سه ماه پیش بصورت ناگهانی روی پوست سر آلت تناسلی من قرمز شد بدون درد و خارش بعد از یک ماه یک قسمت دیگر از پوست سر آلت هم با همین مشکل مواجه شد به پزشک ارولوژی مراجعه کردم با یک معاینه سطحی گفت که چیزی نیست و فقط پوست سر آلت بر اثر نزدیکی شدید آسیب دیده ولی به نظرم اصلا دقت کافی را نداشت به پزشک متخصص عفونی مراجعه کردم به دقت معاینه کرد و گفت علائمی ایجاد شده ولی جددی نیست آزمایش ایدز و هپاتیت بی و سی نوشت ک منفی بود قند خون و تیروئید و آزمایش ادرار هم نرمال بود و دکتر عفونی گفت که علائم سفلیس را هم ندارد 20 روز پیش زخم بسیار کوچک دیگری باز در سر آلت ایجاد شد یعنی سومین زخم باز بدود درد بدون خارش و بدون هیچ علائم جددی دیگر فقط رنگ پوست قرمز میشود مدتی علائم رو به بهبودی میرود و بعد دوباره قرمز میشود دفع ادرار طبیعی هست بیشتر از اینکه جسمم من رو آسیب دهد روحم در عذاب است با وجود مراجعه به دکتر جوابی نگرفته ام به نظر شما چه باید کرد تجویز دکتر عفونی یک کرم دور چشم ( کورتن ) و یک محلول قارچ کش است کورتن علائم را کم میکند ولی از بین نمی برد و قارچ کش تاثیری ندارد مشاهده پاسخ دکتر
370
خراشیدگی الت

با سلام و خسته نباشید نزدیک به 4 روز پیش زیر کلاهک الت تناسلیم خراش پیدا کرد نزدیک به 2 تا بعد از 2 روز یکی کاملا خوب شد ویکی دیگه کاملا بهبود پیدا نکرده من تصویر زخم می فرستم . می خاستم بدونم چه مدت زمانی طول می کشه تا خوب بشه 4 روزه نباید خوب می شود ؟ ایا احتیاج به مصرف دارو داره و ایا جای از خراش باقی میماند احتمال عفونی شدن خراش وجود دارد . خراش ها توسط فشار و مالش به وجود امد 8 ماه قبل رابطه داشتم مشاهده پاسخ دکتر
371
دونه های سفید روی آلت

سلام خسته نباشین
دکتر از وقتی یادمه این دونه ها روی آلتم بود ، هیچ مشکلی هم واسم ایجاد نکرده ، میخواستم بدونم چی هستن اینا و راهی واسه از بین بردنشون هست؟ 28 سال سن دارم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
372
کبودی آلت

ببخشید مدتی است سر آلت تناسلی من از داخل دچار کبودی شده است می خواستم علت و درمان را جویا شوم مشاهده پاسخ دکتر
373
آلت تناسلی

باسلام
حدود9ماه هست ک عروسی کردیم تو این 2و3ماه اخیر رابطمون کم شده لازم به ذکر است که تو دوران عقد هم رابطه کامل داشتیم ولی تو این ماه اخیر شوهرم به مشکل برخورده و آلتش خیلی سخت نغوظ میکنه و با دخول کمی بعد دچار اختلال شده وشل میشود دقیقا 4بار اتفاق افتاده میخام واسه بارداری اقدام کنم ولی بااین اوضاع نمیتونه صبح ها هم اکثرا نغوظ دارن یا حتی وقتی به روی شکم میخابن نغوظ پیدا میکنن آخرین بار که دچار این مشکل شد من ازشون پرسیدم گفتن هیچ استرس ونگرانی نداشتن فقط یکم خسته بودن ولی برای من سواله دربعضی مواقعه ایشون تو اوج خستگی و کلافگی رابطه برقرار میکنن دچار مشکل نمیشن ولی تو چند مورد اخیر دچار اختلال نغوظ شدن...بیماری جسمی ندارد اما گاهی عصبانی میشود دچار افکار منفی و استرس زا که تپش قلب سریع میگیرد و دستو پاهاش یخ میشه کارشم سخت نیست دفتر فنی و خدمات کامپیوتر داره فقط تایم زمانیش زیاده ذهنمو خیلی مشغول کرده لطفا اگه گذرا هست وبعد چندهفته یا مدتی خوب میشه بهم بگید خیلی نگرانم . همسرم23 سالشونه و خودم20 سالم.
(آقای دکتر اجرت با خدا)
مشاهده پاسخ دکتر
374
دانه سیاه رنگ

سلام
پسر 29 ساله هستم. 2 هفته ای است یک دانه سیاه رنگ بسیار ریز بر روی آلت بوجود آمده. چه می تواند باشد؟
مشاهده پاسخ دکتر
375
کبودی و درد آلت تناسلی

سلام دکتر جان من علی 33 سالمه متاهلم
از چند روز پیش روی گردن آلتم نزدیک نوک شروع کرد به خارش شدید من هم میخاروندم کم کم خارشها شدیدتر شد و بعد از دو روز، تماس گردن آلت با شورت باعث سوزش می شد. امروز دیدم هم رو و هم زیر آلت دو جا کبود شده و دست میزنم درد داره ولی موقع ادرار درد ندارم
خواهش میکنم راهنمایی کنین
راستی رابطه فقط با کاندوم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
376
لکه خونی

له خونی در کلاهک الت نشانه چیست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
377
طول الت تناسلی

سلام 20 سالمه التم فقط 18 سانته
میخواستم بدونم تا چ سنی رشد میکنه و ایا احتمال اینکه بلند تر شه چقدره و تا چه حد؟
مشاهده پاسخ دکتر
378
درد آلت تناسلی

با سلام

بنده هفت ماه پیش به خدمت سربازی رفتم. حدود دو هفته که گذشت در قسمت کشاله ران پای سمت راست و در قسمت کنار بیضه احساس درد شدید میکردم. این درد هنگام تکان دادن پای راست یا قرار دادن وزن بدن روی این پا بیشتر احساس میشد. همچنین آنزمان درون آلت تناسلی ام تیر میکشید بخصوص هنگام نشستن روی زمین تیر کشیدن شدیدتر میشد. الان بعد از هفت ماه این دو مشکل رفع شد ولی مشکلات زیر هنوز باقی مانده و خیلی آزار دهنده است

نعوظ در آلت تناسلی به سختی انجام میشود و در هنگام نعوظ درد در داخل آلت احساس میکنم. سرعت جهش اسپرم ها خیلی کم شده و همچنین به لحاظ تحریک جنسی احساس بی حسی در آلت دارم و در اثر مالش یا انزال لذت کمی احساس میشود. همچنین صبحها هنگام بیدار شدن از خواب مثل قبل نعوظ وجود ندارد.

آیا داروهای زیر که دکتر به بنده داده مفید هستند؟

Letizen 10

Alfen xl 100

E vigel 100

با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
379
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
380
اقای دکتر یک مشکلی که دارم، تراشو بیش ازدست مشکل ان چه هست لطفا

اقای دکتر یک مشکلی که دارم، تراشو بیش ازدست مشکل ان چه هست لطفا مشاهده پاسخ دکتر
381
تناسلی

من 10 ماه پیش عمل بازپروستات انجام دادم وازآن زمان تاکنون دارای تکررادراروناتوانی جنسی (عدم نعوظ)میباشم لطفا راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
382
الت تناسلی

سلام. اقای دکتر من میل جنسی دارم. اما آلتم به حالت نعوظ یا شق در نمیاد. مشکل از چی میتونه باشه مشاهده پاسخ دکتر
383
پارگی خروجی ادرار هنگام ختنه

من هنگام ختنه لوله خروجی ادرارم رو جراح پاره کرده بطوری که الان ادرار از نوک و پایین الت تناسلیم خارج میشود میخواستم بدونم راه درمانی وجود دارد. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
384
طول الت تناسلی

سلام
17 سالمه.طول التم 17.5 سانت و قطرش 12 سانته
چیکار کنم رشدش بیشتر شه؟
مشاهده پاسخ دکتر
385
زائده روی آلت تناسلی

با سلام خدمت دکتر عزیز
حدود دو سه روز است که زائده روی الت خودم مشاهده کردم خواستم ببینم چی میتونه باشه ؟ راه درمان ان چیست ؟

با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
386
کوچیکی آلت

سلام سایز آلت من 11 سانت هست و برای خودم خیلی شرم آورده دوست دارم حداقل بالای 14 سانت بشه
تبلیغات زیادی دیدم مثل روغن زالو و خراطین و تمرین هایی برای افزایش طول و...
ولی یه جایی نوشته بود تمام عوامل محیطی بی فایده اند و مربوط به ژنه و هیچکاریش نمیشه کرد
ما تو درسال 1396 هستیم و میخوام بدونم یعنی علم هیچ راهی نمیتونه جلوی پای ما بزاره که بتونیم حداقل با تمرین با دارو و..... طول آلت خود را افزایش دهیم ؟
من به خاطر شرایط کاریم و خجالت از روبروی شدن با دکتر
شاید نتونم حضوری بیام
ولی میتونم ویزیت و براتون کارت به کارت کنم
فقط من و راهنمایی کنید
خیلی ممنون و خسته نباشید ?
مشاهده پاسخ دکتر
387
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر
يه روش هست واسه بزرگ كردن الت داخل اينترنت زياد بش برخورد كردم ، ميگه تا ٩٨ درصد جواب گرفتن ، عكسش رو براتون ميفرستم ببينيد ، و اگه ميشه يه توضيحي بديد روشي اصلا وجود داره واسه بزرگ كردن كه بي خطر هم باشه ، سايز التم در حال نعوظ : ١١-١٢ سانت هست اگه حدود ٢٠ كيلو اضاف وزن دارم اگر چربي دور شكم كم بشه چند سانت حدودا تاثير ميزاره ؟ به ١5-١6 ميرسه ؟
ممنون ميشم يه توضيح مختصر بديد.
مشاهده پاسخ دکتر
388
دردبیضه

سلام جناب دکتر بنده 52 ساله ام و پرستارم درزمان مجردی وجوانی دچار اپیدیدیمیت شدم چند سال بود از اپیدیدیمیت رنج میبردم خصوصا دربیضه راست التهاب داشتم که با لمس درد بیشتر میشد به توصیه شما انتی بیوتیک منایب تا 2 ماه خوردم الان دیگر با لمس درد ندارم وظاهرا التهاب هم ندارم چندین سال پیش هم وازکتومی کردم ولی احساس درد در داخل بیضه دارم که به کمرم میزند وگاهی شدید می شود . با مقاربت درد تاحدی کم میشود . در سونوگرافی چیز خاصی رویت نشده . واقعا این درد علتش چیست .. ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
389
مشکل الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشید
همسر من ته التشون ی رگیه ک باد کرده (عکسشو براتون میفرستم)
میخواستم ببینم مشکلی نیس؟
خودشون ترسیدن
و این که نعوظ صبحگاهیشون ضعیف شده و مث قبل التشون سفت نمیشه در حال عادی
سابقه هم خودارضایی داشتن
و این ک دوسه بار تو خواب انزال شدن
میخواستیم بدونیم مشکل تنگی شریان یا نشت وریدی ندارن؟
مشاهده پاسخ دکتر
390
در مورد ختنه و بیضه

پسر من الان 7 ماهه و 7 روزشه
چهل روزگی ما ختنه اش کردیم،ابتدا سر الت تناسلی بیرون بود و هرازگاهی پوست دورش تا نوک جلو میومد ولی الان تقریبا همیشه پوست روی نوک الت تناسلیه و طبق گفته یکی از دکترا، در هنگام ختنه کم پوست برداشتن ولی ممکنه بعد از مدتی خوب شه. حالا سوال من اینه ایا دوباره بچه رو باید برای ختنه ببریم یا اینکه صبر کنیم؟ چه مقدار باید صبر کرد؟
بیضه های پسر من تا 3 ماهگی اکثر وقتها حالت افتاده و شل داشت ولی الان مدتیه ک بیضه هاش شبیه توپ و همیشه سفته...ایا این طبیعیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
391
درد بیضه

سلام دردی گاها موقعی که خم میشم یا میشینم رو زمین بیضه هام درد میگیره بعضی وقتی چپ گاهی راست ولی ایستاده که هستم راه که میرم این درد نیست فقط زمانی که خم میشم و پاهام جمع میکنم درد میگیره یه زمانی هست و بعد میره مشاهده پاسخ دکتر
392
دونه های ریز روی الت

دونه های ریزی کنار هم روی التم زده نه دردی داره نه خارشی مشاهده پاسخ دکتر
394
غده در الت تناسلی

سلام دکتر جان الان حدودا از 2ماه پیش, ی مقدار درد جزیی موقع نعوظ داشتم ک متوجه شدم ک مقدار جزیی,التم کج هم شده امروز بعد از گذشت دوماه,وقتی ب قسمت پایینی التم دست زده ی غده مانندی رو حس کردم ک با فشار دادنش دقیقا همون درد هست,این غده با چشم دیده نمیشه فقط با لمس دیده میشه ولی,مطمینم ک دلیل انحنای ب وجود,اومده هم همین هست,ضمن اینکه این موضوع روی ارتباط جنسی تاثیر زیادی نداشته و مشکلی ب وجود نیومده ولی خیلی نگران شدم ممنونتون میشم اگه کمکم کنید باتشکر فراوان در ضمن من 35ساله هستم مشاهده پاسخ دکتر
395
از دست رفتن نعوظ

سلام آقای دکتر من پنج ساله که ازدواج کردم مدتی هست هنگام رابطه که دارای نعوظ خوب میباشم ولی یکدفعه نعوظ برطرف میشه و استرس میگیردم و میل جنسیم خیلی کم شده جوری که از برقراری رابطه ترس دارم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
396
اضطرارى

سلام آقاى دكتر
مشكل من كوچيك بودن آلت تناسلى هست من بيست و چهار سال سن دارم واين مشكل منو سر در گم كرده نمى دونم چيكار كنم .
احساس مى كنم حتى بيضه هااام هم كوچيك ميشن رفته رفته
تورو خدا جواب منو زود بدين من اهل تهران نيستم ولى يه چند روزى اومدم تهران مهمون تا شنبه اينجااا هستم .
حداقل اگه قرار بر اين باشه كه حضورى بيام خدمتتون تا شنبه تهران هستم .
ممنونم آقاااى دكتر
مشاهده پاسخ دکتر
397
آلت تناسلي

با سلام من ٣٢سالمه و آلت تناسليم در حالت نعوظ ١٠سانتي متر و عرض آن به دو و نيم سانتيمتر نميرسد در سن ١٣سالگي بيماري اوريون گرفتم و بيماري وارد يكي از بيضه هام شد همچنين ضربه محكمي به مقعدم وارد شد آيا اين مشكلات در رشد آلتم تأثير گذاشته اند
با تشكر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
398
نازکی و زخم الت (مرد)

حدود 7 ماه است که پوست زیر. الت تناسلی من هنگام نزدیکی با همسرم نازک شده و زخم میشود و بسیار ازار دهنده است و تا چند روز مرا اذیت میکند دلیل ان چیست و راه درمان چگونه است و چه دارو یا کرمی را باید مصرف کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
399
تورم شدید بیضه راست و تب و لرز زیاد

باسلام . بیضه راست من به شدت درد میکنه و روز به روز متورم تر میشه و از روز اول تب و لرز شدید هم زیاد داشتم چند روز بیمارستان همدان هستم ولی روند درمان اصلا خوب نیست و بدتر هم‌شدم خواهشا اقای دکتر یه نوبت فورس ماژور بدین لطفا ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
400
افزایش حجم آلت تناسلی

برای بزرگتر کردن الت چیکار باید بکنم مشاهده پاسخ دکتر
401
عدم نعوظ

با سلام بنده 31سال سن دارم و حدود 5 سال میشه که بیماری فشار خون دارم و از داروهای لوزار 25 و اینداپامید و پراپرانول استفاده میکنم حدود 1.5 سال هست که متوجه عدم نعوظ و انزال زودرس شدم ابتدا با قرص های سیلدنافیل و تادالافیل مورد درمان قرار گرفتم که جدای از عواض منفی مثل تپش قلب و رفلاکس شدید معده چند وقتی هست که دیگه اثر درمانی برای من نداره و تغییری در نعوظ ایجاد نمیشه و متاسفانه زندگی زناشوییم داره دچار مشکل میشه میخواستم بنده رو راهنمایی بفرمایید متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
402
سفت نشدن آلت

باسلام بنده حضورا خدمت رسیدم جهت مشکلم قرص تادالافیل تجویز کردید بعد 2 ماه دچار تاری دید ودوبینی چشم شدم لطفا اگر قرص دیگری هست تجویز فرمایید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
403
الت تناسلی

با
سلام
اقای دکتر مدتی است روی التم سه تا رگ بزرگ شده, مثل سه شاخه می ماند.میخواستم نظرتان را بدانم
23ساله ومجرد
مشاهده پاسخ دکتر
404
زگيل تناسلى

روي قسمت كناري الت دانه اي پايه دار شبيه اسكين تگ مشاهده ميكنم ايا امكان اينكه زگيل باشد هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
405
Re Ja:\nسلام \nجناب دکتر من موقع ورزش کردن وراه رفتن آلتم جمع میشه وبه داخل فرو میره \nبه طوری که فقط کلاهکش بیرون میمونه اما در حالت عادی اینطور نیست درحالت عادی به در حالت خوابیده به طول 5سانت ونعوظ به 15سانت هم میرسه \nدلیل این انقباظ رو موقع فعالیت نم

Re Ja:
سلام
جناب دکتر من موقع ورزش کردن وراه رفتن آلتم جمع میشه وبه داخل فرو میره
به طوری که فقط کلاهکش بیرون میمونه اما در حالت عادی اینطور نیست درحالت عادی به در حالت خوابیده به طول 5سانت ونعوظ به 15سانت هم میرسه
دلیل این انقباظ رو موقع فعالیت نمیدونم چیه
لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم
Re Ja:
فکر میکنم خیلی کم چربی دور آلت دارم ولی به حدی نیست که بخواد این مشکل رو پیش بیاره
مشاهده پاسخ دکتر
406
عوارض بعد از عمل "کوردی" به روش پیلکاسیون

سلام اقای دکتر
من در یکی از روستاهای غرب ایران زندگی میکنم
و در اوسط مهر ماه یعنی دو ماه پیش در بیماستان امام خمینی ارومیه عمل "کوردی" مادر زادی برای رفع انحنای 45 درجه به سمت پایین به روش پیلیکاسیون رو انجام دادم ..
اما الان که دو ماه می گذره وقتی با چشم تحریک میشم ،نغوظ دارم اما به محض اینکه التم رو لمس میکنم فورا شل میشه و از نغوظ میفته!! (حتی یک بار هم برای امتحان تلاش کردم با "خود ارضایی" التم رو امتحان کنم که هر چی با دست تلاش کردم راست نشد!!)
فقط سر التم تا حدودی بی حس هستش!! و در ناحیه ختنه گاه (جای بخیه) وقتی که دست میزنم کمی درد دارم..
از بعد عمل سر التم هم یک مقدار کم کج شده که محسوس نیست.
دکترم گفت تا سه ماه نباید نزدیکی داشته باشی اما حالابه طور کل احسای میکنم این عوارض طبیعی نیستند و نمیتونم دیگه رابطه داشته باشم و ارضا بشم لطفا شما بفرمایید که این عوارض طبیعی هستش و حدودا کی برطرف میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
407
کبودی شدن نصف سر آلت

سلام 3 روز پیش سر آلتم درد میکرد
که امروز دیدم نصف سر التم کبود شده قسمت چپ. علت از چی میتونه باش که قبلا هم این مشکل برام پیش اومده بود که با استفاده از پماد کلوبتازون بهتر شد روم هم نمیشه دکتر مراجع کنم
مشاهده پاسخ دکتر
408
الت تناسلی

سلام خسته نباشید.در قسمت انتهایی پایینی التم یه چیزهایی شبیه جوش زده قبلا کم بود ولی الان خیلی زیاد شده .مثل جوش سفید ریزه وخیلی زیاد.درد هم نداره.ممنون میشم راهنمایی کنید.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
409
کبودی پایین الت

با عرض سلام. اقای دکتر من یک هفته پیش سکس داشتم.الان یک لکه روی قسمت پایین الت به وجود امده به صورت کبودی و خون مردگی.در این یک هفته از روغن خراطین نیز برای حجم دهندگی استفاده کرده م.علت این کبودی چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
410
کبودی سر آلت

سلام و خسته نباشید، راستش خیلی وقته من با مشکلی مواجه هستم، پسری هستم 29 ساله، یه 4 ماه پیش سر آلتم قرمز شد و یه زخم کوچیک ایحاد شد رفتم دکتر یه پماد دداد و 2 هفته بعد بهتر شد، اما 1 ماه پیش دوباره همان قسمت باز متورم شد این دفعه با خارش و مثل گزیدگی حشرات شروع شد و بعد‌ش همان قسمت و قسمت تنه هم همانطور شد اینبار نگران شدم و رفتم پیش یه دکتر کار بلدتر، ایشون هم گفتن واکنش دارویی هستش، و من هم دوروز قبلش اموکسی کلاو و مترونیدازول برا دندونم مصرف می کردم، خلاصه ایشون هم یه پماد ترکیبی بیتامتازون و یکیشو نتونستم بخونم تجویز کردن بعد 1 هفته بهبود یافت اما نه کامل هنوز آثارش باقی هست، بعد اینکه احساس کردم خوب شده دیگه اون دارو رو مصرف نکردم، الان متوجه شدم یه چیز جدید بوجود امده لبه قسمت سر کبود شده از دیروز و امروزم گسترش یافته ولی فقط کبودی داره نمیدونم چیه مشکل روم نمیشه دیگه برم دکتر شما کمکم کنین... عکسش رو هم میفرستم... مشاهده پاسخ دکتر
411
آب منی هم کم شده

آلت اول وقتی لاغر بودم بزرگ بود ولی چاق شدم احساس میکنم کوچک شده مشاهده پاسخ دکتر
412
چربی روی آلت

با سلام. من به دلیل مصرف داروهای روانپزشکی طی 5 سال گذشته خیلی چاق شدم(bmi=32).به طور کلی هم آلتم تقریبا کوچک است(11سانت) با چاق شدن خیلی کوچک تر شده و داخل شکم فرو رفته به طوری که اکثر اوقات و سر آلت بیرون قرار داره و دیده میشه. با توجه به بهبودی روانیم دارو های روانپزشکی رو باید تقریبا مادام العمر مصرف کنم و امکان کاهش وزن اون هم در حد 15 یا 20 کیلو حتی با مصرف قرص و مراجعه به پزشک نیست.و فقط میتونم از بیشتر شدن وزنم جلوگیری کنم.حالا چند تا سوال ازتون دارم.
1. آیا میشه فقط چربی های تجمع یافته روی آلت رو برداشت و حذف کرد؟
2. اگر بله آیا کار خطرناک وسختیه؟ ٬نیاز به بستری شدن داره؟ چه مدت نقاهتش طول میکشه؟
3. لطفا حدود هزینه کلی برداشتن چربی اون منطقه و بریدن پوست اضافی بین کیسه بیضه و آلت رو بفرمایید.(لطفا نگید از بیمارستان بپرسم. حدودش رو بفرمایید)
4. آیا بعد از برداشتن امکان داره دو باره چربی اونجا جمع شه و برگرده به حالت اول؟
5. آیا خودتون این کار رو انجام میدید؟
6. آیا پس از برداشتن اون منطقه بد فرم و بدشکل نمیشه؟
پیشاپیش از شما سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
413
آلت تناسلي اندازه

با سلام
اندازه آلت تناسلي بنده حدودا ١٠ سانت كه الان كه ٣٣ سالمه و چند سال از زندگي مشترك ميگذره به شدت تحت فشارم و نميتوانم نيازهاي زندگي رو برآورد كنم
شما ميتوانيد كمكي كنيد به من
باتشكر
مشاهده پاسخ دکتر
414
انحراف یا کجی الت رو به پایین

سلام جناب دکتر 29 سالمه دچار انحراف الت 5سال پیش نامزد کردم وباهمسرم سر این عیب دعوا داشتیم تا رفتم دنبال درمان پیش دکتر کدیور عمل کردم زاویش45درجه بود کمی بهتر شد ولی اونیکه خواستم نشد یه بچه 4ساله دارم یک سال بعد از عمل الانم به خاطر مشکلاتی یک ماهه از همسرم جدا شدم میترسم ازدواج مجدد کنم باهمسر ایندم به مشکل بخورم لطفا کمکم کنید بادارو خوب میشه یا باید دوباره عمل کنم تورو خدا راهی جلوم بزار واقعا اعصابمو بهم ریخته با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
415
انداره آلت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید.
دکتر، من چند ساله خودارضایی میکنم و از اندازه آلتم ناراضی هستم. انداره آلتم در حالت کشیده ۹/۵ سانت هستش ولی طبق عکسی که شما گذاشتید راجبه اندازه گیری آلت، سانتش کردم ۱۳ سانت شد.آیا برای ازدواج با این سایز مشکل ندارم؟؟ خیلی هم استرس دارم بابت این موضوع .در ضمن ۱۸ سالمه و تا بحال رابطه جنسی نداشتم و از سکس بخاطر آلتم خجالت میکشم. عکس آلتمو در حالت کشیده براتون میفرستم.ببخشید طولانی شد.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
416
آلت تناسلی و بیضه

سلام،
من پسری 20 ساله هستم
طول آلتم تقریبا 11 12 سانتی متر
بیضه هام نسبتا کوچک و گاهی اوقات دارای درد
راهی هست که بتونم بزرگترشون کنم ...؟
یکی از مسائلی که هر روز تو فکرمه و باعث میشه احساس افسردگی و بی انگیزگیم برای زندگی بشه!! :((
خواهش میکنم راهنماییم کنید...
مشاهده پاسخ دکتر
417
تاول روی پوست زیر محل ختنه

شش ماه قبل بعد از یه رابطه ی سطحی مقعدی (بدون دخول )، به فاصله ی کمی، احساس خارش در داخل مجاری ادارار کردم که تا بخوام وارد پروسه ی درمان و مراجعه به دکتر بشم دو ماهی گذشت و این خارش ها ادامه داشت, تاکید میکنم سوزش نبود، خارش بود، اما باتجویر دکتر دو دوره با مصرف قرص اوفلوکساسین تقریبن خوب شد ولی همچنان بعضی اوقات درست در اولین لحظه ی خروج ادرار از سر آلتم یه سوزش و گاها خارشی رو داخل مجاریم حس میکنم که انگار یه تیغ از روی پوست داخل مجاریم رد بشه. دقیقا در محل پشت ختنه گاه اما این حس همیشه نیست، بعضی اوقات هست.

این یه پیش زمینه از مشکلم، و اما هفته ی گذشته متوجه یک جفت زخم کوچیک هر کدوم به قطر 2 میلی متر روی پوست آلتم در زیر محل ختنه (همونجایی که از داخل بعضا سوزش و خارش دارم) شدم، این زخم ها سطحی بودند و به شدت میخاریدند الان خوب شده پوستش خشک شده و یه نقطه خون حاصل از خشک شدن زخم(مثل همه ی زخم ها) روش مونده که در حال پوست اندازیه (ابعاد دو نقطه خون خشک شده هم در حد یک دهم میلی متر) .

ولی مشکل الانم اینه که دو تا تاول کوچیک بدون التهاب و "بدون درد" ولی داخلش پر از مایع زلال دوباره به ابعاد دو سه میلی متر در فاصله ی یک سانتی متری از محل زخم های هفته ی پیشم زده که از دیشب تا به الان ابعادشون دوبرابر شده. این دوتا تاول شدیدن به هم نزدیکن.

نمیدونم چی هستن و درمانشون چیه و آیا ذاتا ربطی به خارش مجاری ادرارم دارن یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
418
ورم آلت تناسلی

حدود 4 روز پیش خارش در ناحیه سر آلت داشتم
به علت خارش زیر الت حد فاصل لبه و ختنه گاه زخم شده و در حال بهبود است
از دیروز عصر پماد کتوکونازول زدم وامروز صبح زیر ناحیه ختنه ورم زیادی دیدم که از حالت طبیعی خارج بود
البته هفته گذشته قبل از خارش داروی کوتریماکسازول مصرف کردم
مشاهده پاسخ دکتر
419
کوچک بودن الت تناسلی

سلام من18 سالمه
التم9سانت
وقطرالتم هم کوچیکه
باید چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
420
طول الت تناسلی

با سلام و احترام.
طول الت تناسلی من کوتاه هست و ناراضی هستم. حین رابطه جنسی بسیار اذیت شدم. درحالت نعوظ از نوک التم تا اول بافت چربی بالای الت، تفریبا کمتر از 11سانتی متر هست
لطفا راهنمایی فرمایید و چگونه می توانم به حداقل 16سانت طول الت برسم
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
421
جوش الت تناسلی

خسته نباشید. روی لبه ی کلاهک التم جوش هایی مثل نگین هست . چند سالی میشه . میخواستم بدونم چی هست و عادیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
422
مشکل‌الت تناسلی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای دکتر..
اقای دکتر بنده 23 سالم‌هست و چند سالی هست که روی پوست کلاهک الت تناسلیم خط هایی وجود دارد و یک چیزهایی هستن که ریز اما زیاد به رنگ قرمز و صورتی هستند و من رو خیلی نگران کردند و چند وقتی هست که بشدت استرس دارم و از طرفی نمیتوانستم این موضوع رو با کسی در جریان بزارم ...
از‌شما خواهشمندم که راهنماییم کنید در مورد این مشکل
با تشکر فراوان از شما
اقای دکتر من از استرس واقعاا نمیدونم چیکار کنم...ایا این مورد درمانی دارد...چه‌مشکلاتی بوجود می اورد‌...
مشاهده پاسخ دکتر
423
عدم‌تحریک و نعوظ

سلام
آقای دکتر من قبلا از داروهای استروییدی استفاده میکردم که مدت دوسال کاملا قطع کردم
؛ مدت زیادیست دچار کاهش میل جنسی شدم ،حتی نعوظ صبحگاهی هم ندارم، هنگام نزدیکی به نعوظ کامل نمیرسم، دیگه با دیدن صحنه های محرک‌ تحریک نمیشم،فقط زمانی که تادالافیل 20 استفاده میکنم نعوظ دارم،تو آزمایشاتم نسبت به قبل سطح استروژن و پرولاکتینم بالاترین حد مجاز شده و تستسترونم افت به کمترین حد مجاز رسیده.دچار ژنیکوماستی نیز هستم احساس میکنم اندازه بیضه هام کوچیک شده ، از شما خواهشمندم کمکم کنید به حالت طبیعی برگردم علت این مساله چیست و چگونه قابل حل است.آیا مصرف hcg و کلومیفن سیترات میتواند با افزایش تستسترون باعث بهبودم شود ؟
مشاهده پاسخ دکتر
424
راهنمایی

تقریبا حدود بیست روزه قسمت ختنه گاهم با قرمزی وخارش همراه شده و در هنگام نزدیکی بسیار دچار سوزش و ترک خوردگی میشود مشاهده پاسخ دکتر
425
عنوان سوالم اینه که ایا این لکه زگیل تناسلی هستش یا نه تغییر رنگدانه پوستمه؟؟؟وبرای درمان چه راهها و داروهایی هست؟؟؟

من روی پوست ناحیه تناسلیم از چند سال پیش یه لکه ی خیلی کوچیک سفید رنگ بود که همیشه برام تفاوت رنگش جای سوال بوپ منتها چون درد یا خارش نداشت اهمیت نمیدادم ولی چند روزه حس میکنم اون لکه داره پخش میشه تشخیصتون چیه مشاهده پاسخ دکتر
426
کاشت آلت تناسلی

با سلام هزینه کاشت آلت چه میزان است وآیا در صورت عفونت برای مداوا وبرداشت وترمیم هم هزینه دارد با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
427
الت

پوسته شدن زیر کلاهک ومثل سوختگی شده مشاهده پاسخ دکتر
428
اندازه الت تناسلی

الت تناسلی من در حالت بلند شدن سیزده سانت است ایا در ایند اگه خواستم ازدواج کنم برای پاره کردن ‌‌بکارت مشکلی خواهم داشت یا نه در ضمن من نوزرده سالم از ارومیه
خواهشمند م بهمن در اسرع وقت جواب بدین چون یکساله منو ازار میده
این یه مسله ی خیلی مهم برای من است خیلی متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
429
الت تناسلي

با سلام من ١6 سال سن دارم الت من صاف نيس وكج هسته و با مشكل نعوذ برخوردار هستم يني هنگام نزديكي با جنس مخالف به حالت نعوز نميرسد ودوباره شل ميشود الان در حال حاظر ١6يا ١٧سانتي ميشه درازي ان من براي اين مشكلم چكار كنم كه هم صاف بشع و هم به نعوز برسد مشاهده پاسخ دکتر
430
بیضه رترکتایل

پسر من 7 ساله است و بیضه های رترکتایل داره.زمانی که خواب هست و یا در حمام هست بیضه دیده میشه ولی زمانی که ایستاده هست گاهی دیده میشه و گاهی بیضه ها دیده نمیشه.سونوگرافی کردیم بیضه زمانی که بالا میره تو کانال اینگوئینال قرار میگیره و در سونو مشخص شد که فتق دو طرفه هم داره ولی در ظاهر چیزی مشخص نیست.در ضمن بیضه راست کمی بالا قرار گرفته یعنی در ابتدای کیسه بیضه قرار میگیره.به دکتر مراجعه کردیم گفتن باید جراحی بشه.خواستم نظر شما رو در این مورد بدونم و آیا این جراحی خطرناک هست و عوارض داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
431
تورم الت

سلام اقای دکتر من خیلی خود ارزایی نمیکنم یا اینکه اصلا نکردم 15 سالمه رفتم یه فیلم دیدم و خود ارزایی کردم حالا دور التم از کلاهک به پایین تورم کرده من دارم میترسم دقیقا چی شده مشاهده پاسخ دکتر
432
اندازه الت تناسلی

سلام. میخواستم بدونم اندازه الت تناسلی در حالت عادی و نعوظ چقدر باید باشه . من یک بار دکتر رفتم ایشون گفتن اندازه طبیعی داره ولی من هنوز وسواس دارم . مخصوصا در حالت عادی احساس میکنم خیلی جمع میشه و کوچیک میشه. من 26 سالمه لطف کنید یه توضیح کامل بدید ممنون میشم . مشاهده پاسخ دکتر
433
آلت تناسلي

سلام اقاي دكتر
من الان ٢٠ سال سن دارم ،
از كودكي هم اضافه وزن داشتم تا همين الان هم حداقل ١5 - ٢٠ كيلو اضافه وزن دارم ، از ١4 - ١5 سالگي تا الان بيضه ها و التم بزرگتر نشدن شايد ١ سانت فقط ، اونموقع ١٠ سانت بوده در حال نعوظ الان شايد ١١ سانت باشه ، ميخواستم بدونم علت چي بوده ، به خاطر چاقي بوده ايا رشدي نداشته يا نميدونم چه دليلي هاي ديگه اي ميتونه داشته باشه ، اعضاي خانوادم هم همه سايز هاي نرمال به بزرگ هستن ، ٣ تا برادر دارم كه هيچ مشكلي از نظر سايز ندارن ، سوالم اينه من اگه لاغر بشم به حالت نرمال برميگرده يا نه چون واقعا اعتماد به نفسم رو ازم گرفته،
خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد. ?
مشاهده پاسخ دکتر
435
درد الت تناسلی

سلام خسته نباشید.ببخشید من مدت زیادیه که خودارضایی میکنم الان 24 سالمه و3ساله که متاهل هستم.همراه با فیلم های پورنو چندین ساعت التمو زیاد دستکاری میکنم.الان چند ماهی میشه که وقتی دستکاریش میکنم درد میگیره و بعد از خود ارضایی دست به التم میزنم درد داره و طی یکی دو روز دردش کم کم بهتر میشه، میشه گفت از بین میره.و موقع نزدیکی ام مشکلی ندارم درد نمیگیره.ولی وقتی دستکاریش میکنم درد میاد سراغش.ممنون میشم راهنماییم کنید ببینم مشکلم چیه.روم نشده تا به حال به دکتر مراجعه کنم.ببخشید دوباره این سوالو تکرار کردم اخه تلگرامم پیاماش حذف شد مجبور شدم دوباره تکرار کنم مشاهده پاسخ دکتر
436
عدم نعوز

باسلام خدمت دکتر عزیزوپوزش من 60سال سن دارم وقند هم دارم دچار مشکل نعوز هستم وقرص تادالافیل 20میخورم قبل ازنزدیکی ولی خیلی سردرد میگیرم وگرفتگی بینی وسرخ شدن صورت میگیرم.میخواستم بدانم راه دیگری وجود دارد؟ایا ژل ایموش بگیرم عوارض ندارد ایادرداروخانه وجود دارد.اگرلازم است وقت بگیرم خدمت برسم مشاهده پاسخ دکتر
437
مشکل درد الت

سلام و خسته نباشید.مدت زیادیه که متاسفانه خود ارضایی دارم الانم 24 سالمه 3ساله که متاهل هستم.همراه با دیدن فیلم های پورنو التم و زیاد دستکاری میکنم الان نزدیکه چند ماه هست که وقتی التمو دستکاری میکنم درد میگیره.ولی دست بهش نمیزنم دردش به مرور زمان از بین میره.وقتی ام نزدیکی میکنم اصلا درد ندارم.فقط وقتایی که دستکاریش میکنم و نعوظمو طولانی میکنم درد میاد سراغم.ممنون میشم راهنماییم کنید روم نشده برم دکتر این مساله رو مطرح کنم.متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
438
کوتاهی الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من پسری 22ساله و با التب با طول 9 ودورش هم 2هست درحالت راست اما درحالت خوابیده 1یا2سانت هستش زنم ازم طلاق گرفت رو این موضوع ازتون خواهش می کنم کمکم کنید
بعدش این امر میتونه منا معاف از خدمت سربازی کنه یانه
از بچگی طول التم همینه و هیچ تغییری نکرده تا الان
مشاهده پاسخ دکتر
439
هیپوسپادیاس + عکس

سلام چوانی هستم 25 ساله که دچار بیماری هیپوسپادیاس میباشم و در کودکی عمل شده ام اما به علت خوب عمل نشدن شکل آلت تناسلی به شدت بد می باشد به طوری که حشفه از فرم مخروطی خودش به فرم قارچی شکل تبدیل شده و برای ازدواج م دچار مشکل شده ام میخواستم بدونم تا چه حدی میتونم به فرم طبیعی نزدیکش کنم
الان آلت بنده خیلی گئشت اضافی دارد
ممنون میشم هزینه عمل و
میزان تغییری که آلت میکند تا به فرم طبیعی نزدیک شود و محدیدت های موقت و دائم بعد عمل رو لطف کنید بیان کنید
مشاهده پاسخ دکتر
440
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر ميخواستم ببينم ايا واقعا كرمهاي نعوظ آور مثل كرم الپروستاديل كه جايگزين تزريق باشه وجود داره يا نه
واگر هست شما تاييد ميكنيد يا نه و از كجا بايدنهيه كرد
مشاهده پاسخ دکتر
441
آلت تناسلی

سلام بنده در نوجوانی خودارضایی انجام دادم . الان 33 سال سن دارم و عروسی کردم . قبل از عروسی نسبت به خانمم میل جنسی زیاد داشتم و خوب تحریک میشدم و نعوظ خوبی هم داشتم ولی شب عروسی یهو سرد سرد شدم . نعوظم رو از دست دادم و حالم از خودم بهم خورد . تمام ازمایش های هورمونی هم دادم و دکتر گفت که مشکلی نداری حتی ازمایش اسپرم که بدون مشکل بود . البته دچار کم کاری تیرویید هم هستم . خواستم بدون علت عدم نعوظ من چیست مشاهده پاسخ دکتر
442
آلت تناسلی

سلام 24 سالمه بیماری هیپوسپادیاس دارم تو این سن عمل کنم درست میشه؟ آلتم هم کوچیک هست ایا بعد از عمل سایز آلتم بیشتر میشه؟؟
بعد اینکه معافیت میتونم بگیرم ازین بیماری مدرکم هم لیسانسه
مشاهده پاسخ دکتر
443
لطفا" نظرتونو در خصوص آزمایش پیوستی بفرمایید\nلازم به ذکر هستش که حدود 20 روز پیش به پزشک ارولوژی مراجعه کردم و ایشون پس از معاینه آلت تناسلی و پس از مشاهده آزمایشم\nتجویز زیر رو برام نوشته:\nقرص ای زاویت 400(هر 12 ساعت)\nقرص پنافیل 400(هر 12 ساعت)\

با سلام
آقای دکتر ، در سوال قبلی آزمایشمو براتون فرستادم ولی نظرتون رو نفرمودید
لطفا" نظرتونو بفرمایید
لازم به ذکر هستش که حدود 20 روز پیش به پزشک ارولوژی مراجعه کردم و ایشون پس از معاینه آلت تناسلی و پس از مشاهده آزمایشم
تجویز زیر رو برام نوشته:
قرص ای زاویت 400(هر 12 ساعت)
قرص پنافیل 400(هر 12 ساعت)
قرص اوومید 50 (هر 24 ساعت نصف قرص)
آمپول کوریونیک گونادوتروفین 5000 واحد ( 8 عدد هفته ای یکی )
لطفا" راهنمایی بفرمایید
و در مورد کارایی قرص اوومید 50 و عوارضش لطفا توضیح بفرمایید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
444
تورم الت تناسلی

سلام من دیروز خود ارضایی داشتم بعد از خود ارضایی دور تا دور التم تا زیر کلاهک کاملا باد کرد و هنوزم خوب نشده میخواستم ببینم این خطر ناک هست؟ یعنی مشکلات جنسی برام بوجود میاره مثلا اینکه دیگه راست نشه و یا اینکه بعد ها کبود بشه و تبدیل به بافت مرده بشه؟ یا کلا برای سلامتی کلیه بدنم مشکلی پیش بیاره ؟ مشاهده پاسخ دکتر
445
اختلال در نعوظ

آلت تناسلی حدود 15 روز هست که سختی خود را از دست داده. سفت میشود اما سختی ندارد و سریع شل می شود.
با مصرف قرص وگادول هم سختی اولیه بدست نمی آید
در هنگام صبح هم سختی طبیعی ندارد و شل است. دکتر احتمال شکستگی را رد کرده
علت چیست و درمانش چگونه است
مشاهده پاسخ دکتر
446
عمل جراحی الت تناسلی

راجع به عمل جراحی بزرگ کردن آلت میخاستم بدونم و اینکه شما هم این عمل را انجام میدین و هزینش چقدر است مشاهده پاسخ دکتر
447
الت تناسلي

سلام اقاي دكتر دو سوال داشتم از خدمتتون
اول ميخاستم ببينم حداقل دوز تزريقي پاپاورين براي مرد بالاي 5٠سال كه مشكل نعوظ داره چقدره
دوم ميخاستم ببينم كسي كه فشار خون ١٣تا ١4روي٩داره ميتونه از وياگرا استفاده كنه ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
448
قبلا هم چند بار همینطور آبله میزد ولی خیلی زود خوب میشد و پوستش که خیلی نازک بود کنده میشد.

سر آلت تناسلی من چند روز آبله زد مانند سوختگی، حالا که این آبله‌ها از بین رفته سرخی، خونریزی و سوزش دارم، 3روزی هست که از پماد زینک اکسید میزنم و با دستمال کاغذی بانداژ میکنم که با آب زودتر جدا بشه . ولی با هر بار جدا شدن دستمال کاغذی خونریزی میکنه و سوزش پیدا میکنه. خواهشمند است راهنمایی فرمایید. مشاهده پاسخ دکتر
449
چکارکنم

مدتي است كه تقريبا نزديك يك سال آلتم بسمت چپ کج شده ویکم نعوض نسبت به قبل کمتر شده دو یا سه باردراین مدت به دکترمراجعه کردم که قرص بهم داد ولی همچنان تغیری نکرد
بنظرشما نیاز به وقت دارد یا درمان دیگری چون دکتر بهم گفت ممکن است وقت زیادی ببرد تا به حالت اول برگردد
مشاهده پاسخ دکتر
450
کوچکی بیضه

سلام بیضه های من کوچک است
چپ:۱/۵در۳/۷
راست:۱/۸در۳/۴

هیچ نوع بیماری هم مانند واریکوسل ندارم
این اندازه طبیعی است یا نه؟
ایا مشکل وجود دارد؟ایا میتوانم بچه دار شوم؟

ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
451
پوست

سلام چند هفته هستکه یه چیزی مثل جوش روی کلاهک آلت تناسلیم در اومده بدون درد وسوزش
دکتر پوست رفتم پماد داده ولی فرقی نکرده خوب نشده
مشاهده پاسخ دکتر
452
زخم

سلام دکتر روی سر الت من مثل زخم مانند چیز هایی است جریانش چیه واقعا نگرانم تورو خدا کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
453
الت تناسلی

سلام.وقت بخیر
برا بیماری pso با صدف کلاهک الت تناسلی باید چکار کرد؟متخصص پوست رفتم اما فقط بهبود موقت داشته؟
بنظر شما سیتالوپرام 40 با ویاگرا برا زود انزالی چقدر جواب میده؟مشکل جسمی ندارم بیشتر منشا روانی داره
دو قرص همزمان میشه مصرف کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
454
بدشکل بودن اندام جنسی

سلام آقای دکتر جباری . امیدوارم روز خیلی خوبی رو پشت سرگذاشته باشید
اندام جنسی من ، قبل از رسیدن به نعوظ کامل شبیه یک ساعت شنی می شود یعنی وسط آن باریکتر از بالا و پائین آن می شود
این مشکل موجب بد شکل شدن آلت تناسلی من شده است. متاسفانه این وضعیت تا زمان رسیدن به نعوظ کامل ادامه دارد . یک مشکل دیگری که دارم چرخش آلت تناسلی است . گرچه مقدار آن اندک است اما همین مقدار اندک موجب کج شدن ادرار میشود
مدتی قبل مشکل بدشکلی اندام جنسی خود را با شما در میان گذاشتم
شما فرمودید این مشکل ناشی از ، اختلال در خونرسانی به بافت اسفنجی اندام تناسلی است !!
آقای دکتر باور کنید دیگر نمیتوانم این وضعیت را تحمل کنم و از نظر روانی خیلی به هم ریختم
خدارو شکر من از نظر مالی مشکلی ندارم و از پس هزینه جراحی بر می آیم . این را خوب میدانم که مشکل من با جراحی حل میشود اما چون مورد حادی نیست معمولا جراحی نمیکنند .
اما خواهشی که از شما دارم این است که اگر واقعا برای این بیماری درمانی وجود دارد و با جراحی میتوان مشکل من را حل کرد لطفا به من بگوئید تا در همین هفته جهت پیگیری کارها به مطب شما مراجعه کنم
آقای دکتر مرسی که پیام منو خوندید
مشاهده پاسخ دکتر
455
در خصوص مصرف قرص پنافیل 400 و عوارضش لطفا بفرمایید\nو همچنین در خصوص ای زاویت 400 لطفا توضیح بدید که چه تاثیری روی بهبود اسپرم میزاره؟\nو همچنین در خصوص آزمایش زیر اعلام نظر بفرمایید

لطفا در خصوص آزمایش زیر اعلام نظر بفرمایید
در خصوص مصرف قرص پنافیل 400 و عوارضش لطفا بفرمایید
و همچنین در خصوص ای زاویت 400 لطفا توضیح بدید که چه تاثیری روی بهبود اسپرم میزاره؟
مشاهده پاسخ دکتر
456
عدم نعوظ وماندگاری آن

باسلام . بنده مردی 58 ساله با وزن 116 کیلو که حدود 20 کیلو اضافه وزن دارم ولی فعال هستم در آزمایش اخیر هم گفتند طحال بزرگ دارم حدود دوسالی است که مشکل جنسی پیدا کرده ام ونعوظ کامل ندارم وهنگام دخول هم بطور کامل از بین میرود وکلی باید تلاش کنم تا به ناگاه نعوظ و دخول انجام شود که گاه یک ساعت طول میکشد البته مدتی بود که باهمسرم مشکل داشتم وگاه شاید چندماه ارتباطی نداشتیم ولی اکنون که ارتباط بهتر شده بازهم درخواست همبستر شدن کمی با استرس همیشه از طرف من میباشد ضمنا قبلا سیگار میکشیدم ولی از سال 76 ترک کردم واهل هیچ نوع استفاده ازمواد مخدرومشروب نبوده وهیچگونه دارویی هم استفاده نمیکنم خواهشمند است راهنمایی بفرمایید. ممنون مشاهده پاسخ دکتر
457
غده در الت تناسلی همراه با درد در هنگام نعوذ

sajjad mk:
الان مدت شش ماه هست که روی الت تناسلیه من یه غده مانند زده از اون موقع حالت نعوذ من با درد و الت تناسلیم به شکل ساعت شنی در اومده . چند وقت هم هس که روی پوستش خارش شدید هم دارم . و بر خلاف قبل به سختی و خیلی کم نعوذ پیدا میکنه . یه جورایی که کلا دارم حسمو از دست میدم . تازه دارم ازدواج میکنم و بابت این موضوع خیلی استرس دارم . ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .
مشاهده پاسخ دکتر
458
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
نوزده ساله هستم و با اندازه آلت یازده سانیتیمتری میخواستم بدونم این اندازه نرمال هست یا نه خواهش میکنم جواب بدین
مشاهده پاسخ دکتر
459
مواد سفید رنگ زیر پوست آلت

F Pooyeh:
با سلام و وقت بخیر
پسرم الان سه ماهه است. وقتی دو ماهه بودن با وزن پنج کیلو ختنه با روش حلقه انجام دادیم.
یه مواد سفید رنگ بدون بو زیر پوست آلت همیشه موقع شست و شوی پاهایش میبینم. روزی یک بار کل بدنش و آلت و بیضه رو با روغن بچه فیروز چرب میکنم. میخواستم بدونم این سفیدی ها طبیعی هست!!؟؟ چرب کردن پوستش اشکالی نداره یا چه پیشنهاداتی دارین!
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
460
زخم آلت تناسلی

در ناحيه ختنه گاه و زير كلاهك و بعضي موقع هم بر روي كلاهك آلتم زخمهايي ايجاد شده كه باعث ميشود در هنگام نزديكي كردن دچار درد فراواني بشوم و بسيار زجر بكشم. بعد از نزديكي كردن زخم ها بسيار شديدتر شده و بيشتر اوقات زخم هاي بدي ميشود شبيه به اين كه با چاقو يا تيغ دور و بر آن را بريده اند البته بعضي مواقع از وياگرا هم استفاده ميكنم. به هر حال نميدونم براي چي اينجوري شده، خلاصه نميدونم چيكار بايد كرد البته هنوز به پزشك هم مراجعه نكرده ام (يا بهتر بگم براي اين مشكلم نميدونم بايد ژيش چه نوع پزشكي برم.
متشكر ميشم جوابم را بدید.
مشاهده پاسخ دکتر
461
احتمال بیماری پیرونی

حدود یک سال است مشکلی پیدا کردم که اخیرا پس از بررسی سایت ها فکر میکنم پیرونی باشد . مشاهده پاسخ دکتر
462
كم شدن شهوت

چي كار كنيم كه شهوتمون كم شود
چون دچار اختلالات رواني مي شم
مشاهده پاسخ دکتر
463
عوارض بر آلت تناسلی

با سلام
چند سالی هست این عوارض بعد از نوجوانی به وجود اومده و منو به فکر فرو برده.
1) رنگ های تیره بر روی کلاهک آلت هست که موضعی هست، یعنی در یک قسمتایی هستش و خیلی واضح هستند مثل خونه های شطرنج. قبلا به نظر انقدر واضح نبودن که من متوجشون بشم ولی بعد خوب که بهشون دقت کردم به یاد آوردم در کودکی در دعوایی به آلتم ضربه خورد و تا چند روز اون قسمت کبود شد.
به نظرم این جای اون کبودی هاست.
قابل درمان هست تا رنگش مثل رنگ جاهای دیگه یکنواخت بشه؟

2) این سوال g97n918305 اینجا هم خوندم و شبیه به مشکل من بود ولی بعد از چند سال هنوز باقی مونده به خصوص در حالت نعوض. به این صورت شروع شد که آلتم تحت فشار قرار داشت و احساس کردم یک رگی پررنگ شده و متورم. فردا سمت چپ اون رگ زیر کلاهک متورم شد. احساس میکنم وقت نعوض و تحت فشار زیر پوست خون جمع میشه، مثل این می مونه مویرگی سوراخ شده و خون زیر پوست جمع میشه.

3) چند سال پیش احساس درد در بیضه سمت چپم کردم، خود بیضه نه ولی چیزی شبیه به رگهای اطرافش همونایی که ازش آویزونه! بعد از اون بیضه سمت چپم از بیضه سمت راستش آویزونتر و در ارتفاع پایین تری قرار گرفته.

4) رنگ منی بنده دو رنگ هستش، اول سفیده ولی بعد مایل به زرد!

آیا با مراجعه به پزشک این موارد قابل درمانه؟ و چه مدت زمان می بره؟

با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
464
مشکل آلت

سلام آقای دکتر
مشکل من اینه که آلت تناسلی اینجانب همیشه داخل خودشه به صورتی که بعضی وقتا سر الت تناسلی هم غیب میشه.ولی موقع شق شدن باز مشکلی نداره.یکی دیگه هم اینه که کوچیک هستش راضی نیستم .چکار کنم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
465
كوتاهي الت تناسلي

سلام اقاي دكتر خسته نباشيد من مشكل كوتاهي الت تناسلي دارم .درحالت نعوظ١4و٢٣ سال سن دارم نامزدم احساس نارضايتي داره . تو سن ١٣ سالگي واريكوسل و باد فتق داشتم و به دليل نبود امكانات يه سري مكشلات خانوادگي تو سن ١٨ سالگي واسه عمل جراحي مراجعه كردم اول سمت راست و بعد از 6 ماه سمت چپ رو جراحي كردن .ميخاستم بدونم راهي براي حل كردن مشكل من وجود داره . با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
466
بیماری آلت تناسلی

عرض ادب و احترام خدمت جناب دکتر
پوزش می‌طلبم بابت سوال ، تعدادی لکه تیره رنگ مدتی هست روی آلت تناسلی بنده ظاهر شده که منجر به زخم میشه و بهبود پیدا میکنه لازم بذکر من بهداشت شخصیم و رعایت میکنم
لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
467
آلت تناسلی

سلام دکتر من همونیم که چند ساعت پیش سوال پرسیده بودم اینکه سر آلتم موقع ختنه نصف شده.خواستم عکس بفرستم از سایت نشد.الان با این سوال میفرستم براتون.مرسی از وقتتون مشاهده پاسخ دکتر
468
درمورد آلت تناسلی

سلام و خسته نباشید.
دکتر تو زمان ختنه بی دقتی فردی که منو ختنه کرده باعث شده که نصف سر آلتم رو هم بریده!!!به عبارتی آلت من الان سرش نصفه هست.آیا میشه عمل کنم درست بشه؟؟؟الان روحیم خیلی داغونه خیلی توروخدا کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
469
مشکل در نغوظ موقع انزال

باسلام همسرم مدت 7سال متادون مصرف میکرد الان مدت 5ماه ترک کرده اسنشان 37 سال است بتدا دچارزودانزالی بود که برطرف شد اکنون 2ماه که هنگاه انزال دچار شلی الت می شود ونمی تواند مایع منی را در واين تخلیه کنددکتر قرص تالادافیل تجویز کرد تاثیری نداشت شماچه راه حلی توصیه میکنید -علتش چیست -این مسله میتواند سبب نازایی شود ایا داروهای دیگری لازم است باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
470
طول آلت

با سلام. سن من 27 سال است. طول آلت در حالت نعوظ 12 سانتی متر است. آیا امکان افزایش طول وجود دارد؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
471
هیپوسپادیاس

سلام چوانی هستم 25 ساله که دچار بیماری هیپوسپادیاس میباشم و در کودکی عمل شده ام اما به علت خوب عمل نشدن شکل آلت تناسلی به شدت بد می باشد به طوری که حشفه از فرم مخروطی خودش به فرم قارچی شکل تبدیل شده و برای ازدواج م دچار مشکل شده ام میخواستم بدونم تا چه حدی میتونم به فرم طبیعی نزدیکش کنم مشاهده پاسخ دکتر
472
اندازه آلت تناسلی مردانه

میخواستم بدونم این اندازه آلت که نوشتید واسه حالت نعوظ آلت هست یا حالت عادی مشاهده پاسخ دکتر
473
جوش الت

سلام ، زیر سر الت ضایعه ای دارم که مثل جوش می مونه اما سال هاست که هست و وقتی که فشارش میدم یه چیز سفیدی ازش خارج میشه ، نه درد داره نه خارش داره هیچ حسی نداره
می خواستم ببینم درمانش چیه
مشاهده پاسخ دکتر
474
عفونت مجاری ادرار و تورم لبه داخلی واژن

سلام و وقت به خیر . من مدت یک هفته است که دچار تورم در سمت چپ inner labia شده ام و در ورودی واژن حالت قرمزی و خارش دارم . بعد از دادن آزمایش خون و ادرار ، وجود عفونت ادراری تشخیص داده شد . و داروی phosphomycin - یک عدد ساشه سه گرمی تجویز شد . اما حالت تورم و قرمزی از بین نرفته و احساس غیر عادی در ورودی واژن دارم . (در آزمایش ادرار گلبول قرمز 9-5 ، گلبول سفید 29-20 ، باکتری (399-200)-+ ، EPI 49-30 گزارش شده است . در آزمایش خون همه فاکتورهای مورد برسسی در محدوده طبیعی قرار دارند . ) من 35 ساله و مجرد هستم و در ترکیه زندگی میکنم . ممنون میشم راهنمایی کنید . آیا ممکن است التهاب لبه داخلی واژن و علائمم از مشکل قارچی در ناحیه تناسلی باشد یا به علت عفونت ادراری است ؟ مشاهده پاسخ دکتر
475
تبخال تناسلي

سلام خسته نباشيد
من نزديك شيش ماه پيش تبخال تناسلي گرفتم
بعدازينكه خوب شد هي عود ميكرد و اگر زخمي هم نبود كلا درد داشتم در اون ناحيه به طوري كه نميتونستم بشينم درست
باشما مشورت كردم گفتيد هرشب آسيكلووير4٠٠ بخورم يه عدد
و از وقتي خوردم دردم خيلي بهتر شد و عودم ديگه نكرد
خواستم اول تشكر كنم ازتون
بعد اينكه تا چه مدت بايد به خوردن قرص ادامه بدم؟
يه فيلم مستند راجعش ديدم گفته بود اگر تا اخر عمر روزي يه عدد بخوريد مشكلي نداره
به شريكتونم منتقل نميشه!
خوردنش ضرر نداره به مدت طولاني؟!به بدن اسيب نميزنه؟
اگه مشكلي نداره بخورم چون وقتي مصرف ميكنم واقعا اوكيم
و الان كه مشكلي ندارم ميتونم بدون كاندوم رابطه داشته باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
476
دانه های ریز

با عرض سلام
وقت شما بخیر
دکتر جان من در سر الت تناسلیم یه سری دانه های ریز ریز حالت خوشه ای چن سالی هست دیده میشن
میخواشنم ببینم راا درمان چیه
مشاهده پاسخ دکتر
477
آلت تناسلی

پرده ی بیضه به قسمت زیادی از آلتم چسبیده مشاهده پاسخ دکتر
478
برآمدگی روی بیضه

سلام خسته نباشید.ببخشید میخواستم ببینم اگر یک برآمدگی روی یکی از بیضه ها مشخص باشه که تقریبا شبیه جوش زیرپوستیه .درد هم نداره.دلیلش چیه مشاهده پاسخ دکتر
479
رشد نکردن آلت تناسلی

سلام دکتر من 21 سال سن دارم دستگاه تناسلی ام رشد چندانی نداشته اندازه آلت تناسلی ام 4الی5سانته وبه جز جاهای حرام بدنم مثل زی بقل و.....مودرنیومده بهمچنین بیزه هام هم رسید نداشته اندازه یک کشک کوچک میباشد ریش و سیبیل هم هنوز در نیاورده ام خواهش دارم راهنمایی ام کنید وا یا این بیماری درمان قطعی دارد یا خیر ممنون مشاهده پاسخ دکتر
480
زیگیل تناسلی

سلام.من دختر 34ساله هستم. پارسال بعد از عقد ضایعات پوستی روی الت تناسلیم دیدم و وقتی رفتم پیش دکتر گفت زیگیل هستش و اونارو سوزوند.که گفتن حدود 50تا بود.و من کاملا خوب شده بودم تا چندوقت پیش که دوباره متوجه ضایعه شدم و دوباره رفتم دکتر و گفتن حدود 2 یا 3 تا زده.خواستم بدونم برگشت این ضایعات به چه معناست؟ایا تا اخر عمر باید تحت نظر دکتر باشم؟ایا ممکنه خود به خود خوب بشن؟و اینکه حتما باید ازمایش بدم که بدخیم یا خوشخیم بودنش مشخص بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
481
زخم های روی محل ختنه گاه آلت تناسلی

با سلام و احترام. حدود یک ماه است که هنگام نزدیکی احساس سوزش و کشیدگی پوست در محل ختنه گاه میکردم و بعد از آن زخمهای کوچکی مثل ترک ناشی از خشکی باقی میماند. اخیرا حین و بعد از نزدیکی ملتهب و دارای نقاطی مثل سوختگی در چهار پنج نقطه به همراه سوزش و درد است . بعلاوه یک زائده پوستی هم زیر کلاهک آلت در آمده که دردناک است . جسارتا عکس گرفتم از موضوعات که پیوست میکنم. با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
482
نیفتادن بخیه ی جذبی بعد از دو ماه بعد از عمل

سلام. پسر من دو ماه هست که 3 سالش تموم شده. دو ماه پیش ختنه شد و کجی آلت هم داشت که با بیهوشی ختنه شد و کجی آلتش برطرف شد. روز سوم برای معاینه پیش دکتر رفتیم و گفت عفونت بعد از ختنه شده. 4 روز بستری شد و آنتی بیوتیک تزریقی گرفت و روی محل زخم لامپ می ذاشتن و بعد پماد می زدن. الان که دو ماه از اون ختنه و ... می گذره، هنوز دو تا از بخیه هاش نیفتاده. باید چه کار کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
483
زخم الت تناسلي

سلام اقاي دكتر من تقريبا ١ماه پيش سر التم زخم شد قرمز 4تا روي بيزمم چنتا چيز مثل جوش قرمز بزرگ زد ولي جوش نيست دردم نداره فقط بزي وقتا ميخاره دكتر پوست گفت گال گرفتي ١ماه بيشتر پمادو لوسين زدم ولي هيچ تاثيري روشون نداشت ميشه يه راهنمايي بكنين تا قبل اينكه بيام پيشتون كه چي امكان داره باشه مشاهده پاسخ دکتر
484
آلت تناسلی

سلام میخاستم بگم نوک آلتم زیر ختنه گاهم دوشبه خیلی میسوزه علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
485
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
بنده 22 سال سن دارم طول آلت تناسلی من در حالت کشیده تقریبا 11.5 سانتی متر هست و در حالت عادی گاهی اوقات شبیه آلت تناسلی کودکان می،شود ...
مشاهده پاسخ دکتر
486
راست نشدن آلت تناسلي

سلام آقاي دكتر من مشكل راست نشدن آلت رو دارم قبلا كشتي كار ميكردم خوب بود يه چندوقتي رفتم بدن سازي دارو مصرف نكردم ولي پروتعين و آمينو مصرف كردم وزن گرفتم بعد به چند وقت يكم ديدم اصلا مشكل ساز شده راهكاري هستش مشاهده پاسخ دکتر
487
مشکل تک بیضه

من از بچگی مشکل نهان بیضه گی داشتم بعد تا سن 24 سالگی بر این تصور بودم که خدادادی هستش بعد والدین هم دوران بچگی توجه نکردن که مشکل دارم بعد رفتم متخصص اورولوژی سونو برداشت و گفت اون بیضه خیلی کوچیک شده و باید عمل کنم درش بیارم بعد عمل ،تحت نظر یه متخصص آزمایش اسپرم دادم و گفت که با یک بیضه هم میتونی قدرت باروری داشته باشی الان دو سال برای بارداری اقدام میکنیم ولی نتیجه نگرفتیم البته یه بار همسرم همون اوایل یه خونریزی افتاد که متخصص گفت که بارداری خارج رحمی بوده ونموند میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
اینم دو بار آزمایش اسپرم دادم جوابشه خواهش میکنم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
488
آنژیوکراتوم

با سلام بنده مدت زیادی هست که نقطه های لخته شده خون زیادی در بیضه هام دارم که در صورت دستکاری خونریزی میکنن و همینطور که گفتم مدت زیادی هست که وجوددارند و درد بسیار کم و خفیفی را در بیضه هایم حس میکنم دلیل وجود این نقاط چیست؟آیا خطری دارند؟به دکتر مراجعه بکنم؟ممنون میشم زود جواب بدید چون واقعا نگرانم باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
489
ورم شدید بعد از خودارضایی با صابون

خودارضایی
سپاس
سلام وقتتون بخیر دکتر جان
بنده مشکلات زیادی با خودارضایی دارم 30 سالمه و خیلی وقته دچارش هستم و نمیتونم ترکش کنم از طرفی هم شرایط ازدواج برام مقدور نیست ، امروز وقتی اینکارو انجام دادم با صابون پوست آلتم خیلی ورم کرده و پوستش خیلی ضخیم شده ممنون میشم کمکم کنید باید چیکار کنم خجالت میکشم برم اورولوژی
یه مشکل دیگه هم اینه که از خیلی وقت پیش جوش های ریز روی آلتم زده یعنی اگه خیلی فشار بدی چرک سفید خارج میشه آیا میشه جوش ها رو هم برطرف کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
490
دانه های ریز مانند پرز در لابیای مینور چی هست،درمانش چی هست؟

در لابیای مینور متوجه دانه هایی ریز مثل پرز شدم که به دکتر زنان هم مراجعه کردم،گفتند برای از بین بردن آنها از پودوفیلین استفاده کنم،بعد از مصرف سوزش شدیدی دارم،بسیار نگران این موضوع هستم که زگیل نباشند،خیلی شبیه عکسهای وستیبولار پاپیلوما هستن،درمان وستیبولار چی هست؟ آیا خود به خود از بین میرند بعد از مدت زمانی؟ایا دکتر زنان باید آزمایش خاصی برای من مینوشت؟ مشاهده پاسخ دکتر
491
سوزش ادرار مزمن

سلام آقای دکتر دیابت دارم حدود دوسال از اسپری تاخیری استفاده کردم دو سال پیش از اون موقع به بعد سوزش ادرار دارم حدود 20ماه قبل حین نزدیکی داخل کاندوم حدود 12سانتیمتر مثل کش قیطونی و کمی قطرش بیشتر و پوست مانند مشاهده کردم شایان ذکر است فکر کنم بعلت بلد نبودن شاید مقداری از اسپری داخل مجرای ادرارم همون دو سال پیش رفته باشد همون خارج شدن همراه دونه های سیاهرنگ بود آزمایش دادم عفونت هم مقدار کم دیده شده ممنونم راهنمایی کنید سن48 مشاهده پاسخ دکتر
492
تناسلى

فك كنم اين عكسا واضح باشد
دكتر من خيلى نگرانم عذر ميخوام كه اينقد وقتتونو گرفتم
مشاهده پاسخ دکتر
493
تناسلى

دكتر من 2 تا عكس واضح اومدم بفرسم اما نشد مجبور شدم يبار ديگه سوال بفرسم براتون چون اين زائدهى كوچك اويزان شده نگرانم كرده مشاهده پاسخ دکتر
494
خارش کلاهک آلت تناسلی

سلام وقت بخیر . الان چند روزی هست که قسمت ختنه ( نوک الت تناسلی ) خارش شدید میگیره و دیشب متوجه شدم خراش خیلی خیلی سطحی و کوچک افتاده روش که البته دلیلش رو نمیدونم ، میخواستم ببینم برای درمانش چکار باید بکنم و اینکه لازم هست حضوری بیام یا خیر. پیشاپیش سپاسگذارم مشاهده پاسخ دکتر
495
انحنای الت تناسلی

سلام اقای دکتر من 18 ساله هستم یه انحنای کم در وسط الت به سمت چپ دارم خواستم بپرسم که ایا این کجی در اینده بیشتر میشود یا نه لطفا برای این انحنای کوجیک راه درمانش رو بگین ممنون مشاهده پاسخ دکتر
496
پوسته پوسته شدن و جوش یا چیزای کوچیک‌زیر آلت

سلام خسته نباشید آقای دکتر در زیر آلت تناسلی من دون دون هست که نه خارش دارن نه دردی نه چیزی خارج میشه و سر آلت هم پوسته پوسته یا ریش ریش هست میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد یا درمانی دارن؟ مشاهده پاسخ دکتر
497
الت تناسلي

بنده در شرف ازدواج هستم و طرل آلتم در حالت نعوظ ١٢ سانتيمتر مي باشد ميخواستم بدونم براي ازدواج مشكلي ندارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
498
بروز دوباره لکه روی کلاهک آلت تناسلی

با سلام ... من حدود چند ماه پیش‌از طریق همین کانال سوال پرسیده بودم... یه سری لکه های روی سر آلت تناسلیم مشاهده می شد... فرمودید لیکن پلان هستن و پماد کورتونی تریامسینولون ان ان رو صبح و شب بزنم به مدت یک ماه... لکه ها تقریبا کمرنگ شدن اما علامت قهوه ای رنگ کمرنگی ازش باقی مونده روی پوستم... چند روز دوباره بعد از رابطه لکه های جدیدی شکل گرفته ... مشکل چیه و چکاری باید انجام بدم ؟ممنونم از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
499
مشکل در اندازه آلت تناسلی

سلام آقای دکتر.من 26 سال سن دارم و متاهل هستم و طول آلتم 14.5سانت درحالت نعوظ هستش و بیضهام هنگام نعوظ میاد بالا و میچسبد به آلت. آلتم هنگام دخول و نزدیکی مقدار کمی وارد واژن میشود و که این عمل باعث ناراحتی و عدم رضایت خود و همسرم شده است.من از شما میخواستم که راهنمایی کنید چکار کنم طول و آلت خودم را چند سانتی افزایش بدم یا آلتم رشد کند؟
واقعا نیاز به این چند سانت رشد آلت دارم.ممنون.
اگر دارو باشد بهتر است.تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
500
درد بیضه راست

مدتی است دل درد در حد کمتر از 1 دقیقه دارم البته نه شدید دکتر مراجعه کردم گفتند که آزمایش ct , سونوگرافی ،خون بدهم انجام شد ولی نتیجه ای عاید نشد جز قرص دل درد حالا با گذشت زمان درد بیضه سمت راست دارم و کشاله ران به همراه کمر درد البته خیلی خیلی جزئی حالا چکار باید بکنم؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
501
عدم نعوظ و انحنا الت تناسلی

با سلام.و احترام خدمت دکتر محترم. 27 ساله هستم. هروز نعوظ صبحگاهی دارم اما در حین رابطه یا معاشقه .نعوظ ندارم .الت شل و سست هستش.فقط حس دارم . شکل الت خمیده به شکل پایین هستش. از قرص تادالافیل 10 استفاده کردم . و هم سیدنافیل 100 . متاسفانه اصلا اثر نمی کنه. با تحریک لمسی. نعوظ نصفه و سست پیدا می کنم. احتمال داره بخاطر خمیدگی الت خون درست به الت نمی رسه که با عث عدم نعوظم شده؟؟؟ ایا از قرص قوی تری میشه استفاده کنم. ؟ معرفی و نحوه مصرفش بگید. ایا در اهواز دکتر خوبی که در حد شما باشد می شناسید به من معرفی کنید؟؟؟ با تشکر و سپاس فراوان مشاهده پاسخ دکتر
502
الت تناسلی

خالهای تقریبا سفید با برجستگی کم و کمی خارش که 1هفته ایجاد شده به تعدادی روی الت تناسلی مشاهده پاسخ دکتر
503
خمیدگی و شلی

بنده مشکل خمیدگی و شلی آلت دارم مشاهده پاسخ دکتر
504
خود ارضایی

سلام خسته نباشید آقای دکتر من تقریبا 3 هفته پیش بیشتر خود ارضایی کردم
با توجه به اینکه سه شنبه 1 هفته قبل پریود شدم و دیشب کار سنگین انجام دادم و امشب هم خونریزی داشتم .
آیا این خطرناک هست ؟
مربوط به پریودیم میشه ؟
اگه دکتر برم خود ارضاییم معلوم میشه که دست زدم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
505
عدم حس در آلت

با سلام
بمدت چندين سال است موقع انزال هيچ گونه حس ارگاسم ندارم و بندرت خيلي كم درصورتي كه
اين موارد را نداشته ام
مشكل تيروئيد
عدم ميل جنسي
عدم نعوظ
عدم تغيير شكل آلت
عدم مشكل رواني و ..
لطفا راهنمايي كنيد
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
506
آلت

سلام خسته نباشید من چند روز پیش یک سوال از شما پرسیده و جواب دادید ولی این عکس ارسال نشد.من دوباره ارسال کردم.از نظر شما این زگیل تناسلی است؟این ضایعه هم نزدیک یک ساله که قسمت بالای آلت تناسلی من است و موقع فشار زیاد درد میگیرد.ممنون میشم جواب بدید. مشاهده پاسخ دکتر
507
تناسلى

دكتر سلام من داروهايي كه براى تبخال تناسلى بود رو استفاده كردم و بهتر شده دوباره پماد رو مصرف كنم؟فقط جاشون مونده
و يه سوال اينكه نقطهى كوچكى از الت تناسليم اويزان شده. عكسشو ميفرسم لطف كنيد چك كنيد با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
508
اختلال نعوذ

مدتی است که دچار اختلال نعوذ شده بودم که پس از مراجعه به پزشک از قرصهای تادافیل و قرص ولمن استفاده میکردم. تاثیر خوبی داشت و مشکلم حل شده بود. اما حالا دیگر قرصها تاثیری نداشته و میل جنسی هم خیلی کم شده است.
میخاستم بدونم که راح حلی هست برای درمان یا نه.
مشاهده پاسخ دکتر
509
تمام

سلام اقاي دكتر من التم به خودي خود و با تحريك احساسي نعوظ نداره يا نيمه نعوظ ميشه و بايد به صورتهاي ديگه به نعوظ برسونم اما وقتي داخل واژن ميشه نعوظ پايدار و خوبي داره البته تا وقتي كه داخل واژن هست اونجا در طول زمان مراقبت به سفتي خوبي ميرسه ولي اگه بيرون بمونه بعد از لحظاتي نعوظ كم ميشه ايا من دچار نشت وريدي هستم
در ضمن من 54ساله و از نظر ازمايشات أوكي هستم فشار خوني ١٢تا١4روي٨تا٩درنوسان دارم ايا وياگرا ميتونه براي من ضرر داشته باشه
تمام شد
مشاهده پاسخ دکتر
510
تشکیل محل سفید رنگ دون دون بالای آلت

باسلام و خداقوت
و تسلیت به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن(ع) و امام رضا(ع)
خدمت شما عرض کنم که من پسری 20 ساله هستم که خداروشکر اربعین به کربلا مشرف شدم
دو سه روز بعد برگشتنم روی قسمت بالای آلتم یک دایره مانندی (فکر کنم زگیله) که داخلش سفید دون دون و ضخمت است تشکیل شد که هنگام استبرا از سمت چپ آن قسمت اندازه سر سوزن خون میاد.
لازم به ذکره قبل از تشکیل این سفیدی این قسمت رنگ پوستش تغییر کرده بود.
دستم هم 3 تا زگیل زده
ممنون میشم راهنمایی کنید که این چیه
مشاهده پاسخ دکتر
511
آلت تناسلی

مدتی است قسمت دور ختنه گاه متورم شده بطوریکه موقع لمس کردن مانند رگی می ماند که داخل آن ماده سفت و سختی قرار دارد البته قبلا بزرگتر و حجیم تر بود الان مقداری از بزرگی آن کاسته شده
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
512
تورم آلت تناسلی

با سلام
بنده از دیروز صبح بعد از نعوظ صبحگاهی و بعد از خود ارضایی متوجه شدم که پوست ناحیه ختنه گاه (دور کلاهک)و حتی زیر ناحیه کلاهک دچار تورم شده یه کم درد احساس میکنم و ظاهر آلت نامناسب شده و البته احساس میکنم چه کار باید بکنم نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
513
برجستگی روی بیضه

من احساس میکنم روی بیضه چپ یه چیز برجسته هست .هیج درد خاصی نداره فقط دست که میزنم جس میکنم شاید چیر خوبی نباشه .ایا این برجستگی بیماریه؟ مشاهده پاسخ دکتر
514
خارش سر آلت تناسلي

چند ماه است كه سر آلت تناسلي ام خارش دارد و ترشحات كمي هم دارد ، مشكلم چيه. مشاهده پاسخ دکتر
515
الت تناسلی

روی سر آلتم چند نقطه ریز بدون درد و خارش در اومده و داره زیاد میشه! دست که میزنم برجسته هست. مشکلم چیه؟ سپاس مشاهده پاسخ دکتر
516
تورم آلت تناسلی

سلام و درود به آقای دکتر.
آلت تناسلی من بعد از خودارضایی ورم کرد.
به طوری کمی پایین تر از جایی که ختنه کردم دور تا دور ورم کرده و یک نقطه هم سیاه شده و ورمش بیشتره
چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
517
دانه های کلاهک تناسلی

سلام
جناب دکتر در کنار کلاهک آلت تناسلی حدود 7 یا 8 دانه مانندی مشاهده کردم
مطالب وب سایتتان را خواندم و نگرانیم از زگیل تناسلی هست ولی یا مطلب در خصوص دانه های صدفی شکل کلاهک هم خواندم
ممنون میشم توضیحات لازم رو بفرمایید تا از نگرانی دربیام
مشاهده پاسخ دکتر
518
آلت تناسلی

سلام، من دنبال جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی هستم و میخوام اینو بدونم که با انجام این جراحی حداکثر تا چقدر میشود به طول و حجم آلت اضافه کرد؟؟ لطفا دقیق بفرمایید منتظر پاسخ شما هستم خیلی ممنون. مشاهده پاسخ دکتر
519
شبه خال

باعرض سلام اینجانب 62 سال سن دارم و ازحدود 2 سال قبل در محل کنارشیارخروج پیشاب من زایده سیاه رنگ شبیه خال ایجاد شده که اندازه اش حدود2میلیمتردر2میلیمتراست که دو بارهم سرش کنده شد وخونریزی زیادی شد و بادستکاری هم کنده می شود ودوباره بوجود می آید. استدعادارم جهت معالجه راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم. مشاهده پاسخ دکتر
520
التهاب آلت تناسلی

یک التهاب قرمز شبیه جوش برروی آلت بوجود آمده است.خارش یا سوزش ندارد،فقط اکر آنرا فشار دهم کمی درد دارد.چگونه تشخیص دهم که نیاز به چگونه درمانی دارد و اینکه جدیت یا نه.
اگر لازم است عکس آمر بفرستم.
مشاهده پاسخ دکتر
521
با ديدن عكسها ارسالى تشخيصتون رواعلام كنيد

با سلام اقاى دكتر من قبلا از همين طريق سوالى پرسيدم كه شما فرموديد اگزما هستش وحالا در تصاويرى كه براى شما جديدا ارسال كردم رو ببينيد نظرتون رو اعلام كنيد البته با پمادى كه گفته بوديد مشكل سزش بر طرف شده مشاهده پاسخ دکتر
522
نعوظ

سلام
بنده 39سالمه و مجرد
نعوظم خیلی ضعیفه و گاهی وسط رابطه هم کاملا شل میشه البته با قرص تادلافیل به صورت کامل نعوظ دارم خواستم ببینم درمان همیشگی داره این قضیه
مشاهده پاسخ دکتر
523
جوش روی آلت

با سلام خدمت شما
شخصی23ساله و متاهل هستم. چند روزیه متوجه جوشی در روی آلتم شدم که درد هم ندارد.نشانه ی چیست؟ نگران کننده است؟ چجوری باید درمانش کنم؟لطفا راه درمانش رو بهم بگین
سپاس از محبت شما
مشاهده پاسخ دکتر
524
سایز آلت تناسلی

سلام. من پسر 26 ساله مجرد با قد 177 وزن 89 کیلو هستم. تا به حال رابطه جنسی نداشتم.سایز طولی آلت تناسلی من در حالت نعوظ کامل و بدون استفاده از هیج دارویی 15 سانتی متره و از نظر قطری هم راضی هستم چون فکر کنم مناسب باشه. البته مقداری اضافه وزن دارم و بین ران هایم چربی اضافی هست. چند وقتی هست که بحث ازدواج پیش آمده و من تا حدودی نگران هستم. چون خیلی صحبت ها در مورد سایز آلت شنیدم. مثلا اینکه زن ها هر چه سایز آلت بزرگتر باشد راضی تر هستند یا اینکه زن هایی جنوبی حتما باید آلت همسرشان بزرگ باشد ویا اینکه زنی با اندام درشت تر نیازمند آلت بزرگتری هست و ...
میخواستم بدونم آیا این صحبت ها واقعیت داره و میتونه تاثیر گذار باشه؟ اصلا واژن یک دختر باکره چقدر گنجایش داره و تا چه میزان دخول باعث ارگاسم میشود؟ آیا من سایز مناسبی دارم و میتونم هر دختری را راضی کنم؟ اصلا سایز طولی چقدر برای خانم ها اهمیت داره و آیا بزرگی آن تاثیری در کیفیت رابطه داره؟ اینترنت هم سایزهای استاندارد مختلفی زده و اون هم بصورت میانگین. ممنون میشم جواب من رو بدید چون خیلی خیلی فکرم رو درگیر کرده.
مشاهده پاسخ دکتر
525
چطور میتوانم شلی آلت را مداوا کنم

آلت تناسلی بسیار شل می باشد میل جنسی دارم ولی لی آلتی بسیار شل دارم چکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
526
ارتباط جنسی

با سلام
۳ ماهیه تحریک جنسی نمیشم شاید هفتگی بتونم ۱ مرتبه سکس داشته باشم
و الت تناسلیم هم مثل قبلا کارایی نداره...پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
مشاهده پاسخ دکتر
527
کوچک بودن پوست کیسه بیضه

با عرض سلام

آقای دکتر کیسه بیضه بنده بسیار کوچکه به طوریکه دائما به بدنه آلت چسبیده
آیا عمل وجود داره که بتونم یک کیسه بیضه عادی داشته باشم؟؟ و بتونم کیسه بیضه رو بزرگ کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
528
زائده در قسمت کلاهک اندام تناسلی

با سلام خدمت استاد گرامی بنده روی کلاهک الت تناسلی خود دو زائده برجسته کوچک بدون درد و ترشحات مشاهده نموده ام که من رو نگرام کرده میخواستم بدونم باید چکار کنم ایا مساله مشکلساز و خطرناکی است یا خیر؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
529
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر من 15 سال دارم و از کوتاهی آلتم رنج میبرم طول آلتم تقریبا 9 سانتی متر است در ضمن به بلوغ هم نرسیده ام لطفا کمکم کنید ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
530
آلت تناسلی

با سلام
آقای کتر توروخدا جواب شفاف بمن بدین
من19سالمه
یساله فهمیدم ک یه مشکلی دارم انگار
طول آلت تناسلیم در حالت نعوض15سانته
ولی حجم و کلفتیش کمه
الان پسرای هم سن من آلتشون کلفت تره
کلفتی آلت من مثل الت بچه 12ساله است
باید چیکار کنم
آیا این مسئله مشکل حادیه؟
آیا تو رابطه جنسی تاثیر داره؟
آیا قرص خواستی باید مصرف کنم تا درست بشه؟
من بچه فقیر و دانشجوییم
خجالت هم میکشم این مسئله رو ب خانواده یا کس دیگه بگم
تورو حضرت عباس کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
531
خروج غير ارادي مني و مشكل نعوظ

سلام من دچار خروج غير ارادي مني هستم بيضه هام درد داره مقدار كمي هم عفونت مجاري ادراري دارم مشكل نعوظم هم دارم سونو انجام دادم پروستات مثانه سالمند فقط ي مقدار تورم بيضه دارم لطفا راهنمايي كنيد درمورد خروج مني و نعوظ مشاهده پاسخ دکتر
532
بيماري مقاربتي

سلام آقاي دكتر من ٣٠سال سنم هست حدود ١سال پيش بيماري سوزاك گرفتم درمان شدم تا ١سال اخير هيچ مشكلي نداشتم تا اينكه بعد يك رابطه بعد ٢4ساعت ترشحات بدون رنگ داشتم و يكم درد تا حالا دفع ادرار با سوزش هم نداشتم با آزمايش خون vdrlمشخص ميشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
533
مشکل نعوظ و درمان سریعش

سلام، دکتر جان من 22 سالمه و مشکل نعوظ دارم، الان چند روزه ک اصلا نعوظ نداشتم، ازون طرف زود انزالی هم دارم.
قبلا خودارضایی زیاد میکردم شاید ب خاطر اون باشه.
دکتر جان مادرت تا چهارشنبه این هفته بهم جواب بده و یکاری کن ک نعوظه زود خوب بشه.
تو رو خدا کمکم کن دکتر جان
مشاهده پاسخ دکتر
534
مشکلات آلت تناسلی

آلت تناسلی من یه سالی هستش هم خیلی خیلی کوچیک و همچنین بیضه ها خیلی کم حجم و کوچیک شده اند.
نعوذ هم اصلا ندارم.
به نظرتون علت و درمان چیست ؟
ممنونم از شما
مشاهده پاسخ دکتر
535
چسبندگي پوست الت به كلاهك

سلام ، خسته نباشيد ...
اقاي دكتر من بچه بودم بد ختنه شدم پوست التم چسبيده به كلاهك در سمت چپ و راست به ابعاد يك سانتيمتر ... خيلي بابت اين موضوع مشكل روحي پيدا كردم، من الان ٢4 سالمه... ميخواستم بدونم ميشه درست شه مثل همه يه الت طبيعي داشته باشم ؟ اگه ميشه به چه روشيه؟ و هزينه درمانش چقدره ؟ و چون من سر كار ميرم چند روز بايد مرخصي بگيرم ؟ ممنون ?
مشاهده پاسخ دکتر
536
تورم بافت نرم الت و تشخیص تفریقی شکستگی‌و پارگی ورید های سطحی

سلام جناب دکتر
در ادامه سوال با کد پیگیری r87wb284522،

بعد از 48 ساعت کبودی و خونمردگی به ناحیه اسکروتوم‌و پرینه پخش شده و فقط در ناحیه اتصال قاعده الت به شکم یک‌برامدگی تگمه مانند و دردناک حس میشود.

با مراجعه به ارولوژیست (شهرستان) جراحی را پیشنهاد کردند و فقط گفتند شبیه علایم‌شکستگی است.

من چجوری میتونم تفاوت بین پارگی ورید و شسکتگی رو تشخیص دهم چون در قبل از تورم نه درد حسی کردم و نه صدایی شنیده شد.
از طرفی هم‌ترجیح میدهم اگر راه دارد مراقبت کنم تا دردشرهای جراحی و مراقبت های بعد از جراحی رو بکشم.
میخوام بدونم برای جراحی فردا صبح اقدام‌کنم‌یا خیر.

سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
537
هیپوسپادیاس

M & A:
سلام پسر نه ساله ونیمه ای دارم که مشکل هیپوسپادیاس داشتن،محل ادرارشون در نقطه اتصال الت به بیضه قرار داشت،دریکسالگی جراحی شدن،ولی الان درحالت نعوض انحنا یا کوردی الت دارن انحنا به سمت پایین،چند روز پیش خدمت پزشک اورولوژیست رسیدیم برای مشورت که این کوردی وبرطرف کنیم یانه،پزشک ازمایشی نوشتن برای اینکه ببینن که دوجنسه هستن یانه،خیلی نگران هستم از حرفای این پزشک محترم،سوالم اینه ایا هیپوسپادیاس دلیل بر دوجنسه بودن میتونه باشه وایا ازنظر شما انجام این ازمایش ضروری یاخیر؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
538
هیپوسپادیاس

سلام پسر نه ساله ونیمه ای دارم که مشکل هیپوسپادیاس داشتن،محل ادرارشون در نقطه اتصال الت به بیضه قرار داشت،دریکسالگی جراحی شدن،ولی الان درحالت نعوض انحنا یا کوردی الت دارن انحنا به سمت پایین،چنپ روز پیش خدمت پزشک اورولوژیست رسیدیم برای مشورت که این کوردی وبرطرف کنیم یانه،پزشک ازمایشی نوشتن برای اینکه ببینن که دوجنسه هستن یانه،خیلی نگران هستم از حرفای این پزشک محترم،سوالم اینه ایا هیپوسپادیاس دلیل بر دوجنسه بودن میتونه باشه
اتمام سوال
مشاهده پاسخ دکتر
539
هیپوسپادیاس

اقای دکتر من متولد78هستم.و بصورت مادرزادی الت تناسیم از پایین ک نگاه میکنی یکم به سمت چپ مایله و مجرای دفع ادرارم هم یکمی پایینه..و موقع ادرار کردن پخش میشه و به سمت چپ انحراف داره...حالا میخواستم ببینم این درست میشه..میخوام درست بشه چون ظاهرش اذیتم میکنه مشاهده پاسخ دکتر
540
الت تناسلی

سلام دکتر
من یک سوالی در مورد روغن زالو داشتم که آیا برای بزرگ کردن آلت کمک میکند یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
541
شل شدن نعوظ

مشکل نعوظ داشتم که با مشورتی که قبلا دادین فرمودین که بدلیل فیلم های پورن هستش.تقریبا 8 ماهی هستش که کلا ترک کردم الان هنوز مشکل و دارم.رفتن پیش متخصص کلیه و مجرای ادراری برام قرص های تیافیل 10 روزی نصف قرص و tiagrix یک ساعت قبل نزدیکی برام نوشتن و ازمایش کالرداپلرعروق الت با تزریق پاپاورین. با توجه به اینکه قرص های روزانه رو نخوردم ولی قرص 1ساعت قبل نزدیکی رو میخورم نسبتا نعوظ صبحگاهی کامل دارم و در زمان نزدیکی با تحریک نعوظ دارم تا زمانی که بخواهم دخول یا دراز بکشم روی شریک جنسی نعوظم از دست میره به طوری که شل شل میشه
هنوز سونوگرافی انجام ندادم.ممنون میشم راهنمایی کنین
مشاهده پاسخ دکتر
542
هزينه عمل بيماري آلت پرده دار

درمورد بيماري آلت پرده دار ميخواستم بپرسم براي برداشتن پرده هزينه عمل چقدر مشاهده پاسخ دکتر
543
بزرگ کردن آلت تناسلی

آلت من 14سانته نازک میخام که آلتم بزرگتر و کلفت تر بشه
خیلی عذاب اوره تو رابطه خواهش میکنم یه راهی بزارید واسم
مشاهده پاسخ دکتر
544
درد بعد از سکس

آیا سکس طولانی ( یک ساعت سکس) برای دستگاه جنسی خانمها ایجاد مشکل میکنه؟ من وقتی سکس طولانی با همسرم دارم در ناحیه زیر دلم تا روز بعد احساس درد و در واژن احساس درد و سوزش میکنم مشاهده پاسخ دکتر
545
كيفيت مايع منى

سلام آقاى دكتر
همسر من حدود يكماه هست كه بعد از هربار نزديكى مايع منى كه ازشون خارج ميشه رقيق ،كمرنگ و حاوى دانه هاى ژلاتينى به رنگ قهوه اى است
اين موضوع مارو بسيار نگران كرده به خصوص كه تصميم به بچه دار شدن هم داريم
مشاهده پاسخ دکتر
546
آلت تناسلی

Yousef L:
باسلام
آقای دکتر آلت من بعلت ختنه نادرست بسیار بد شکل میباشد و کلاهک آلتم هیچگونه حس گرما و سرما ندارد و اندازه آلتم حدود 105 هست و سطح تستوسترونم کمتر از حد نرماله با توجه به چند بار آزمایشی که دادم.بنده 38 سالمه و تازه نامزد کردم و این مشکلات منو شدیدا نگران کرده.لطفا راهنمایی فرمایید.
مشاهده پاسخ دکتر
547
اندازه الت تناسلی

سلام
اقای دکتر ببخشید الت تناسلی بنده حدود11سانتی متره من در شرف ازدواجم بنظر شما قبل از ازدواج نیازی ب اقدام در مورد التم هست یا خیر بنظر خودم که خیلی کوچیکه
مشاهده پاسخ دکتر
548
الت تناسلي

ايا اميزش در افزايش ابعاد الت تناسلي تاثيرگذار ميباشد ؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
549
بیماری تناسلی

دونه های دردناک در پوست قسمت منتهی به الت تناسلی که شباهت به تبخال دارد
در ابتدا شبیه به جوش چرکی بوده ولی در حال حاضر برجستگی دردناک و متورم هستند
تشخیص شما چیست؟!
مشاهده پاسخ دکتر
550
مشکل قطع میل جنسی

سلام.38 سال دارم سه سال پیش بعداز یک نزدیکی با درد بیضه و تب خفیف مواجه شدم بعد از ان به طور ناگهانی به طور کامل میل جنسیم قطع شد چون در کرمانشاه زندگی میکنم بهترین پزشک ها رو رفتم ازمایشهای کامل و هورمونی سونوگرافی گرفتم تشخیصی داده نشد با گمان مشکل اعصاب یک سال و نیم تحت نظر دکتر تهران(ظهیرالدین)برای افسردگی بودم و به من گفتند که دیگر ربطی به روان شما ندارد و اورولوژیست پیگیر باش.دکتر دیگه زندگی برام خیلی تنگ شده خیر ببینی متاهل هستم میفهمید که...چکار کنم نا امید شدم و دردم گم شده
خیر تمام شد ممنون جوابم رو بدید❤️❤️❤️
مشاهده پاسخ دکتر
551
اسپرم غیر طبیعی

سلام وخسته نباشید بنده جوانی هستم 18 ساله حدود یک ساله و نیم که رنگ اسپرمم بی رنگ و شبیه به اب شده و غلظتش پایینه ولی بعضی اوقات کمی خوب میشه و این نگرانم کرده که ایا در اینده مشکلی تهدیدم میکنه مشاهده پاسخ دکتر
552
الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من چند وقته که نوک الت تناسلیم تکه تکه قرمز رنگ ایجاد شده که به گفته خودتون یک دوره دو هفته ای از پماد هیدروکورتیزون و یک دوره یک ماهه از کرم فلویوسینولون استفاده کردم ولی هنوز هیچ جوابی نگرفتم حتی وقتی پماد وکرم را استفاده میکنم نوک التم التهابش بیشترم میشه
لطفا کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
553
عدم راست نشدن الت

خسته نباشید
من خودارضایی داشتم
والان التم ب طور کامل راست نشده و به سختی ردست میشه و اگه راست میشه کامل نیست
چند روزی است این جور شدم
دلیلش چیه
تو این چند روزبسیار نگران هستم و دچار اضطراب شدم
میخواستم دلیلش رو بدونم
وراه درمانشو بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
554
انجام شد

سلام اقاي دكتر ميخواستم نظرتونو راجع به امپولهاي تزريقي مثل پاپاورين يا پروستاكلاندين براي مشكلين نعوظ جيه ايا كم عوارض تر از داروهاي خوراكي هست
در ضمن شما حداقل تا حداكثر تزريق و چقدر و در هفته چند دفعه توصيه ميكنيد
و همينطور ميخواستم بدونم اين امپولها جنبه دوماني هم داره و يا فقط مقطعية
مشاهده پاسخ دکتر
555
برجستگی روی آلت

با سلام و عرض خسته نباشیید
آقای دکتر مردی 40 ساله هستم از حدود یکماه پیش در قسمت پوست ختنه گاه یک برجستگی ظاهر شده است که همرنگ پوست میباشد که هیچگونه ناراحتی ( سوزش و خارش و ... ) نداشته است . با معاینات شخصی متوجه شدم که این برجستگی تو خالی است و به نظر میرسد که پوست آلت در آن ناحیه نازک و چروک شده است و سپس برجسته گردیده است . عکس آن را ارسال نموده ام . به نظر جنابعالی نیاز به بررسی بیشتر دارد . با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
556
نازایی

سلام و خسته نباشید بنده مشکل نازایی داشتم رفتم دکتر بهم گفتن واریکوسل داری ک خیلی خفیفه و نیازی به عمل نیست برام دارو نوشت دو تا قوطی کپسول آمریکایی قبل از شروع قرص ها نتیجه آزمایش اسپرمم خیلی بد بود بعد از چهارماه بعد از مصرف داروها الان نتیجه خیلی خوبی داشتم عکسها رو براتون ارسال میکنم چون فعلا نتیجه نکرفتم شما دارو یا دستورالعملی دارید بگید انجام بدم؟ممنون از لطفتون مشاهده پاسخ دکتر
557
دوره نقاهت چقدره و آیا تاثیری در طول رابطه جنسی دارد یا خیر؟

عمل جراحی بزرگی آلت آیا عوارض غیر قابل برگشتی دارد؟؟وایا اونایی که انجام دادند راضی هستند؟؟
آیا میشه هم واریکوسل وهم جراحی بزرگیه آلت رو باهم انجام داد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
558
ختنه چسبندگی حفشه

سلام آقای دکتر: پسرم تیر ماه 92 بدنیا اومده و 7 روزش که بود توسط دکتر وطن خواه در شیراز ختنه شد بعدش متوجه شدیم که چسبندگی حفشه داره پارسال مجدد خود دکتر وطن خواه دیدش گفت مشکل داره در بزرگسالی هنگام نعوظ اذیتش میکنه در حال حاضر نمیدونم کدوم تخصص بهتر میتونه مشکلش رو بر طرف کنه (زیبایی یا ارولوژیست ) وآیا عمل با لیزر بهتر نیست
درضمن الان که 4 سال و نیم داره بسیار روحیه شکننده وحساسی داره وما خیلی براش بخاطر این عمل نگرانیم لطفا راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
559
انجام شد

سلام اقاي دكتر من سوالي از شما كرده بودم راجع به مقدار پرولاكتين و تسترون خونم كه نومال هست يا نه و همينطور پرسيده بودم كه ايا ميشه از وياگراي امريكايي به جاي ويزارسين استفاده كرد كه متاسفانه جواب شما شفاهي بوده و براي من باز نشد
لطفا مجدد برام ارسال كنيد يا كتبي باشه ممنون از شما
تمام شد
مشاهده پاسخ دکتر
560
پایدار نبودن نعوظ

با درود
بنده 29 سال سن دارم. از کودکی دچار مشکل نعوظ بوده و کماکان نیز هستم.
به یاد ندارم در طول این سال ها نعوظ کامل داشته باشم.
حتی صبح ها هم نعوظ آلت کامل نیست.
اگر آلتم را با دست تحریک کنم و یا عمل دخول (رابطه جنسی) را انجام دهم، به دلیل تحریکی که آلت میشود، نعوظ بهتر شده (حتی آلت کمی بزرگتر شده) و عمل دخول هم صورت میگیرد، اما اگر تحریک برداشته شود یا عمل دخول متوقف شود، بعد از گذشت 10 ثانیه، آلت شل شده و کم کم می خوابد.
درضمن کمی انحراف آلت به سمت چپ دارم.
سال 87 به دکتر ارولوژی مراجعه کردم. و آزمایش دادم.
اما پیگیری نکردم.
مجدد دو سال بعد نیز آزمایش دیگری دادم که ماده ای به درون آلتم ترزیق شد و آلت راست شد.
نتیجه را به دکترم نشان دادم و ایشان هم گفت باید به متخصص دیگری مراجعه کنید.
در آزمایشات و طبق گفته دکترم، مشخص ضد دچار نشت وریدی هستم.
متاسفانه از سال 89 تا اکنون کلا از ادامه درمان و هر چیزی دیگری برای درمان، منصرف شدم.
اکنون با بالا رفتن سنم و اصرار خانواده برای ازدواج، میخواهم یکبار برای همیشه و واقعا جدی این مسئله را پیگیری کنم. میخواهم ببینم آیا مشکل من حل میشود یا خیر.
به یاد دارم دکترم همان زمان گفت از ویگرا استفاده کن و من هم استفاده کردم. تاثیر هم داشت.
همانطور که اشاره کردم دخول به راحتی انجام میشود. اما حفظ حالت نعوظ بدون تحریک برایم به صورت دائمی ( در زمان سکس) امکان پذیر نیست. منظورم این است نعوظ بدون تحریک لازمه و ادامه دار، اصلا پایدار نیست.
جناب دکتر جباری عزیز، واقعا تمایلی ندارم از قرص و روش های موقتی برای درمان استفاده کنم.
ترجیح میدهم مجرد بمانم تا اینکه به خودم القا کنم میتوانم با ویگرا و سایر روش های موقت ازدواج کنم.
تصاویر آزمایش ها را برایتان ارسال میکنم.
درضمن سابقه بیماری خاص و قلبی عروقی ندارم.
میدانم متن طولانی شد. واقعا پوزش میخواهم. اما واقعا این روزها حال خوشی ندارم. به شدت ناراحتم. چرا من؟
منتظر پاسخ جنابعالی هستم.
با تشکر فراوان. ارادتمند شما
مشاهده پاسخ دکتر
561
بیماری آمیزشی

رابطه جنسی پر خطر و پارگی کاندوم مشاهده پاسخ دکتر
562
الت تناسلی

سلام‌اقای دکتر من پیش مجرای ادرارم قسمت نزدیک نوک زیر التم احساس یه چن تا جوش ریز از داخل میکنم که لمسشون میکنم که سوزش هم دارن بعضی وقتا میخاستم ببینم علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
563
اختلال نعوظ

با سلام
من ۳۳ سال سن دارم و مشکل نعوظ دارم. گاهی اوقات نعوظ اتفاق نمیفته گاهی اوقات هم نعوظ ضعیف دارم. آزمایش خون دادم که نشون داد قند خون ندارم. Hdl مقدارش 63 بود که بازه نرمال 30-60 هست. Ldl هم 127 mg/dl هست که نزدیک به نرمال هست. نسبت ldl/hdl مقدارش 2 بود که توی ناحیه low risk هست. نسبت کولسترول به hdl هم 3.1 بود که اون هم به نظر مشکلی نداره. آزمایش تستوسترون هم 407 ng/ml بود که بازه نرمال توی گزارش آزمایشگاه 160-726 اعلام شده که این هم نرمال به نظر میرسه.
ضمنا وقتی یک چهارم از یه قرص ارکتو ۱۰۰ مصرف میکنم که معادل دوز ۲۵ میشه تا چندین ساعت هیچ مشکل نعوظ ندارم و به راحتی به نعوظ میرسم و میتونم سکس داشته باشم.
مشکل چی میتونه باشه؟ لطفا راهنماییم کنید.
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
564
سوزاک؟؟

آیا با توجه به عکس بیماری سوزاک گرفته ام؟؟
آیا با توجه به عکس بیماری سوزاک گرفته ام؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
565
حباب جوش مانند

دكتر من اين مشكلو دوباره پيدا كردم اول تعدادى حباب ظاهر ميشود بعد زخم كوچك مشاهده پاسخ دکتر
566
نداشتن احساس در الت تناسلی

سلام
اقای دکتر موضوع سوالم نمیدونم چیه ولی مشکلم اینه که به مدت چند سال خود ارزایی کردم یعنی حدودا شیش هفت سال و هنوزم ادامه داره ولی الان که حتی سکس میکنم واقعا نه از التم حسی احساس میکنم نه لذت میبرم نمیدونم مشکلم چیه لطفا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
567
اندازه بیضه

سلام و خدا قوت دکتر عزیز
من بیضه هام کوچک اند (اندازه یک بند انگشت نشانه)طول دوسانتی متر عرض و قطر یک سانت و نیم.حتی کیسه بیضه هم کوچکه(ببخشید دخالت میکنم اما خودم فکر میکنم بخاطر خود ارضایی هست که درگیرش هستم و در عذابم)
23 سالمه
و از این مساله خیلی ناراحت و نگرانم
و اینکه گرایش جنسی متفاوتی دارم(همجنسگرا)
آیا قابل درمان هستن این موارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
568
سوال انجام شد

با سلام اقاي دكتر
من پرولاكتين خونم در يه ازمايش٨.١
ودر نوبت ديگه٧٠5بوده
تسترون خونم در همون ازمابش ٨.٢٩ودر ازمايش بعدي٧.6٠ بوده با توجه به اينكه من دچار كمبود تمايل جنسي و مشكل نعوظ هستم ايا مشكل هورموني دارم يا نه
و مطلب بعد ايا خوردن قرص وياگراي اصل كه در داروخانه هاي معتبر خريداري بشه از قرص ويزارسين كه براي من تجويز شده بهتر هست يا فرقي نميكنه
54ساله هستم
ممنون سوالي ندارم با تشكر
سؤال تمام شد
مشاهده پاسخ دکتر
569
مشکل الت

سلام44سال سن دارم مدتی است که قطر التم از محل اتصال به بدن افزایش یافته تقریبا 2 برابر شده و از حالت استوانه ای در زمان نعوظ به صورت هرمی در امده طولش هم 2سانت کمتر شده و در زمان مقاربت از همان ناحیه که کلفت شده کمی درد میکند لطفا علت واگر درمان دارد ذکر کنید مشاهده پاسخ دکتر
570
عدم نعوظ و حالت کمانی

با سلام
آقای دکتر بنده 29 سال دارم ولی به علت اینکه نمیتوانم سکس کنم از ازدواج میترسم علت اینکه در نعوض مشکل دارم و پس از نعوظ نیز آلت به شکل کمانی می شود که نمیتوان عمل دخول را انجام دهم و سر آلات شل است در حالیکه بدنه آلت سفت می باشد.لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
571
احساس درد تناسلي

سلام دكتر من با همسرم وقتي عادت ماهيانع داشتن نزديكي كردم ايشون عفونت گرفته وانيكه پوست الت ام متورم شده و سوزش شديد دارم مثانه ام هم درد ميكنه
ميشه بگيد چيكار كنم ؟ ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
572
جراحی و استفاده از پروتز آلت تناسلی

سلام جناب دکتر هزینه جراحی و گذاشتن پروتز با دو سیلندر یا سه سیلندر چه مبلغی هست و آیا این عمل شامل بیمه تکمیلی میشود یا خیر مشاهده پاسخ دکتر
573
کوچکی بیضه و آلت

سلام . 33سال دارم متاسفانه آلت تناسلیم کوچک است . البته بیضه های کوچکی هم دارم که خیلی از این بابت افسردگی دارم و حتی استخر نمیروم چون احساس میکنم مورد تمسخر دیگران هستم . اما بااین حال دوفرزند دارم و همسرم هم چیزی نمیگوید . ولی یک بار که بیمارستان بستری بودم به علت سانحه ، پرستار و یکی از دوستانم کل لباسهایم را در آوردن که دوستم آلت بنده را دیده بود که بعدها باعث تمسخر او گردیده بودم . حال آیا امکانش هست هم آلت و هم بیضه ام بزرگ گردد . لطفا راهنمایی کنید ؟ مشاهده پاسخ دکتر
574
وجود زخم روى الت

سلام اقاى كتر من بعد از رابطه متوجه زخمهايي شيبه ساييدگى پوست كه همراه با سوزش بود روى الت خدم شدم با هر بار نزديكى اين زخمها تشديد ميشن مشاهده پاسخ دکتر
575
دانه گوشتى ريز روى پوست ختنه گاه الت جنسى

با سلام .. روى قسمت پوست ختنه گاه يكى دو تا دانه گوشتى ريز كه برجستگى بصورت ساقه اى دارد پيدا شده ... اروميه هستم و نمى تونم مطب شما بيام.. سوالم اينه كه چى ممكنه باشن و اروميه چه دكترى مراجعه كنم مشاهده پاسخ دکتر
576
سوال كردم

سلام اقاي دكتر براي من قرص ويزارسين 5٠ تجويز كرده بودين كه بار اول كه مصرف كردم حتي قبل از نزديكي به من نعوظ داد و حتي دو ساعت بعد براي بار دوم هم امكان نرديكي شد ولي 4٨ساعت بعد يعني دو شب بعد كه مصرف كردم امكان نعوظ خوب نشد خيلي بد ميخاستم ببينم كه ايا زمان 4٨ساعت فاصله كمي بوده يا مشكل ديگه اي بوده و براي بار بعد بايد چه كنم
در ضمن 5٣ساله و بدون بيماري زمينه اي
لطفا جواب دهيد متشكرم
لطفا جواب دهيد
مشاهده پاسخ دکتر
577
غده چربی زیر آلت

سلام اقای دکتر خسته نباشین
اقای دکتر الان تقریبا سه هفتس که در زیر آلتم یک چیزی غده مانندی دراومده مثل جوش زیر پوستی ولی انگار چربیه توی این سه هفته هم ازبین نرفته خیلی استرس دارم که نکنه کیست اپیدرمال باشه امروز هم کمی فشارش دادم یه مایع تقریبا سفید رنگی اومد بیرون بعدش خون اومد ولی انگار تخلیه نشد همونجوری موند فقط روش یذره کبود شده واقعا خیلی نگرانم
ممنونم میشم راهنماییم کنین?
مشاهده پاسخ دکتر
578
تبخال تناسلى

من خيلى وقت هست كه تبخال تناسلى دارم اما الان دارم ازدواج ميكنم ايا به زنم هم منتقل ميشود؟ايا ميتوانم بچه دار بشوم بدون انكه زنم يا بچه ام دچار ويروس هرپس بشوند؟ مشاهده پاسخ دکتر
579
زخم و خارش در ناحیه ختنه گاه

بنده متاهل هستم و 35 ساله حدود 5 روز پیش با همسرم که روز اول پریودشون بود سکس بدون کاندوم داشتیم دو روز بعد در ناحیه ختنه گاه احساس خارش و سوزش کردم که دیدم قرمز شده مثل زخم شده و دو سه تا شبیه تاول ریز حدود 2 میلیمتر ایجاد شده الان دست هم که میزنم عین زخم درد میگیره
لازمه اضافه کنم که دست من حدود چند ماهی هست که به تشخیص دکتر پوست دچار اگزماست و دارو مصرف میکنم و طبق نظر دکتر دستنو یکماه هست که نشستم
لطفا راهنمایی درمان بفرمایید
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
580
کوچکی آلت

چگونه آلت را بزرگ کنیم. مشاهده پاسخ دکتر
581
الت تناسلی

سلام.پسری 22ساله هستم روی الت تناسلیم و پوست بیضه هام دانه های ریز زیر پوستی وجود دارد که سفید رنگه و درناحیه پایین التم بیشتر دیده میشه .درد و خارش نداره میخواستم ببینم علتش چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
582
درد الت

مدتي پيش ابتداي التم زير پوست دانه چربي شكل احساس ميكردم كه با سفت شدن كمي درد هم داشت الان مدتي است كه حركت كرده وبه كلاهك التم رسيده وهر وقت سفت ميشه يا تو رابطه جنسي درد هم داره ميخوام بدونم چه مشكلي دارم وبا دست زدن احساس ميشه وسفت هست مشاهده پاسخ دکتر
583
آلت تناسلی

روی سر آلت تناسلی گوشت اضافی است مشاهده پاسخ دکتر
584
راه افزایش طول الت تناسلی

دکتر من بیست سالمه ولی الت جنسی رشدی نداشته و خیلی کوچک است باید چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
585
زیبایی الت تناسلی

سلام دکتر
ببخشید میخواستم ببینم برای بدشکلی الت تناسلی میشه کاری کرد . البته منظورم از بدشکلی فقط و فقط پوستش هست که بغضی قسمت ها پوست اضافه اورده و برعکس و نقطه نقطه هم مشکل داره حقیقتش موقع ختنه که یادم میاد جای درست حسابی نبردن وطرف فک کنم تزریقاتچی بود که این بلا رو سرم اورد حالا میخواستم بدونم میشه کاری کرد . 100 درصد جواب میده؟ عوارضی نداره ؟ و این که توی چه سنی باید انجام بشه من 19 سالمه .... خیلی متشکرم ....
البته با عرض شرمندگی دو عکس هم پیوست کردم
مشاهده پاسخ دکتر
586
خود ارضايي و اختلال نعوذ

سلام
ديروز از شما پرسيده بودم "وقتي شريك جنسيم آلت من رو با دست تحريك ميكنه تا موقعي كه داره اين كار رو ميكنه آلتم نعوظ كامل داره و هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي رهاش ميكنه توي حدود ٣٠ ثانيه نعوظ از بين ميره. انگار يه جورايي فقط به تحريك فيزيكي پاسخ ميده. مشكل چي ميتونه باشه؟" و شما پاسخ دادين "حتمالا شما عادت به خودارضایی داشته اید و در این موارد عادت می کنید که نعوظ تان وابسته به لمس باشد به همین دلیل وقتی تحریک فیزیکی روی آلت نیست آلت شل می شود"
درست فرمودين من عادت به خود ارضايي داشتم وهمزمان با تماشاي پورن اين كار رو ميكردم.الان در حدود ١ ماه هست كه ترك كردم. ولي نميدونم براي رفع اين مشكل چه كار بايد بكنم؟ اين مشكل خود بخود حل ميشه؟ چقدر زمان نياز هست تا رفع بشه؟ نيازي هست به پزشك مراجعه كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
587
كاندوم سايز small

كاندوم هاي نرمال موجوددر بازار كمي از لحاظ قطر براي من بزرگ هستند، چه برند كاندومي سايز small دارد كه در بازارموجود باشد ؟
واز كجا ميتوان تهيه كرد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
588
ختنه بزرگسالی

آیا امکان ختنه در بزرگسالی است مشاهده پاسخ دکتر
589
اختلال نعوظ

با سلام
١-من تو حالت عادي مشكل حفظ نعوظ دارم يعني اگه اول نعوظ خوبي داشته باشم بعد از يه مدت ازبين ميره ولي با استفاده از سيلد نافيل اين مشكل رفع ميشه. آيا اين مشكل ميتونه به خاطر نشت وريدي باشه؟
٢-وقتي شريك جنسيم آلت من رو با دست تحريك ميكنه تا موقعي داره اين كار رو ميكنه آلتم نعوظ كامل داره و هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي رهاش ميكنه توي حدود ٣٠ ثانيه نعوظ از بين ميره. انگار يه جورايي فقط به تحريك فيزيكي پاسخ ميده. مشكل چي ميتونه باشه؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
590
مشکل در آلت تناسلی

رگ زیر کلاهک آلتم به شدت متورم و سفت شده، حتی در حالت نرمال آلت هم این رگ متورم و سفت باقی مونده، انگار مسدود شده یه همچین حالتی. چیکار باید بکنم؟ تازه متوجه این قضیه شدم، قبلا اینجوری نبود مشاهده پاسخ دکتر
591
لکه های روی بیضه

سلام وخسته نباشید
دکتر . چند سالی است لکه های قهوه ای رنگی روی بیضه های من ظاهر میشود .وبعضی وقت ها از آنها یکی می ترکد وخون آن به سختی بند میاید . وبعضی اوقات بسیار خارش وبوی بدی دارد .ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.. سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
592
بی میلی جنسی

بنده دچاره بی میلی جنسی شدم حدودا نزدیک به سه ماه دکتر رفتم امپول و قرص داد ولی درمان نشدم التم در حین سکس شل میشه مشاهده پاسخ دکتر
593
گوشت اضافه درقسمت ختنه گاه

بنده گوشت اضافه در قسمت ختنه گاهم دارم .ميخواستم ببنم ميتونم برشدارم ؟ مشاهده پاسخ دکتر
594
کیست بیضه

روی بیضه کیست های ریز سفید رنگ وجود دارد آیا حتما باید جراحی شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
595
مربوط به پوست قسمت سر آلت

با سلام
چند سال قبل دقیقا بعد از استفاده از مارک جدیدی از دستمال توالت روی قسمت سر آلت قسمت کوچکی به رنگ سفید مشاهده کردم که با شستشو سفیدی از بین میرفت اما التهابی باقی بود، تعداد اینها افزوده شد تا اینکه به دلیل سرماخوردگی و مصرف آنتی بیوتیک از بین رفتند ولی جایشان باقی ماند. رنگ پوست هم اندکی تیره شده است. همان سال دکتر هم مراجعه کردم گفتند چیز خاصی نیست و پماد ضد التهاب دادند.الان یک مورد مشابه مشاهده کرده ام باز. شاید اندکی حس درد یا سوزش داشته باشد . رابطه جنسی هم نداشته ام. به نظر شما مربوط به چیست؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
596
از دست دادن میل جنسی

با سلام
نامزد بنده حدود یک هفته پیش سر ساختمان سقف میریزه و یکی از چوبهای سقف میخوره تو کمرش
الان احساس میکنه که اصلا نمیتونه تحریک شه و بعبارتی میل جنسیش رو از دست داده و حدس میزنه که کلا نتونه دیگه ارتباط جنسی برقرار کنه
آیا این مشکل راه حلی دارد؟و اگر حدس ایشون درست باشه این مشکل قابل درمان هست یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
597
عدم نعوظ

با سلام من 24 سالمه مشکل عدم نعوظ دارم رفتم دکتر دکتر سونوگرافی آلت همراه با تزریق برام نوشتن انجام دادم ولی دسترسی ب دکتر دیگه ندارم این سونو رو اینجا میفرستم دکتری ک سونو رو انجام داد گفت مثل این که آلتم مشکل داره ولی نگفت چ مشکلی میخاستم بدونم این مشکل چیه ؟ درمان میشه؟ من سالم میشم؟ ممنون از شما دکتر گرامی مشاهده پاسخ دکتر
598
سلام اقاي دكتر من بيمار شما هستم مشكل عدم نعوظ داشتم براي من ويزارسين تجويز كردين اما مشكل ديگه اي كه هست ميل جنسي هم كم شده شما چه دارويي را دركنار ويزارسين تجويز ميكنيد تا ميلم بالا بره در ضمن من پنجاه و چهار ساله و بدون بيماري هاي زمينه اي بودم

سلام اقاي دكتر من بيمار شما هستم خدمتتون رسيده بودم جهت مشكل نعوظ كه شما به من قرص ويزارسين دادين اما يه مشكل ديگه اينه كه تمايل جنسيم هم كم شده بفرماييد چه دارويي همراه قرص ويزارسين توصيه ميكنيد مشاهده پاسخ دکتر
599
الت

هم زود انزال هستم...هم التم کوچک هست به قطر20میلیمتر وطول نهایتا 10سانت ... مشاهده پاسخ دکتر
600
تاول ناحیه تناسلی

سلام خسته نباشید ،
عذر میخوام امروز با چیزی شبیه تاول روی آلت تناسلیم مواجه شدم و به شدت نگرانم کرده میخواستم ببینم آیا با فرستادن عکس این تاول میتونید کمکم کنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
601
مشکل نعوظ

با سلام خدمت آقای دکتر
حدود دوسال پیش توی رابطه با همسرم دچار شل شدن آلتم شدم چون من هنگام رابطه نعوظ خیلی خوبی داشتم بطوری که از کاندوم تاخیری استفاده میکردم ولی از حدود دوسال پیش دچار این مشکل شدم..به پزشک متخصص مراجعه کردم که ایشان آزمایش هورمونی انجام دادن نتیجه آزمایش پایین بودن تستسترون بود حدود 226..که ایشان بهم 2 تا آمپول 100 تستسترون دادن گفتن در مدت دو ماه تزریق کنم شاید تستسترونت بره بالا..در مدت اون دو ماه نسبتا خوب بودم ولی در ماه سوم که آزمایش دادم دوباره اومده بود پایین و من دچار مشکل نعوظی شدم که ایشان گفتن باید ماهی یکبار تست 100 تزریق کنی..پیش دکتر غدد هم رفتم که بعد از انجام آزمایشها و ام آر آی هیپوفیز که طبیعی بودن دکتر غدد گفت هر 15 روز یه آمپول 100 تست تزریق کن..حدود سه یا چهار ماه اینکار رو انجام دادم ولی باز هم نتیجه خوبی دریافت نکردم بعد به پیشنهاد یکی از دوستان پیش یه دکتر متخصص در تهران رفتم که ایشان گفتند تزریق تست کار درستی نبوده چون روی هورمونهای هیپوفیز و فوق کلیوی تاثیر منفی میذاره که بهم قرص کلومیفن دادن تا بصورت طبیعی تستسترون بدنم بالا بره بعد از دو دوره سه ماهه مصرف کلومیفن تست خونم 55 شد ولی بعد از دو ماه دیگه آزمایش دادم اومده بود روی 36 الان دوباره دارم یه دوره سه ماهه کلومیفن مصرف میکنم خلی بهتر شدم ولی باز هم نعوظم مثله سابق نیست که در حین سکس وقتی میخوام از کاندوم استفاده کنم تقریبا شل میشه بنظر شما برای حل مشکلم باید چکار کنم ؟ آیا دچار مشکل وریدی هستم ؟ راه درمانم چیه که دوباره بحالت قبل برگردم و سکس خیلی خوبی داشته باشم ؟ خیلی ممنون میشم اگه کمک و راهنماییم کنید اگه لازم باشه حضوری خدمتتون برسم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
602
در مورد مشکل نعوظ

پیرو سوالی که دیروز پرسیدم و خوشبختانه فرمودید مشکل جسمی نیست و به خاطر رابطه اول هست
خواستم بگم سابقه خودارضایی زیاد دارم و اینه موقع خودارضایی هم اکثرا نعوظ کاملی شکل نمیگیره و در طول روز هم احساس یه جور خالی بودن آلت رو دارم ولی همونطور که گفتم با خوردن یک عدد قرص ویاگرای 100 در کل یک روز به دفعات رابطه با نعوظ کامل داشتم.
خواستم ببینم مشکل غیر قابل بازگشتی به وجود نیومده باشه
متن سوال دیروز:
سلام من31 ساله هستم که چند ماه پیش برای اولین بار رابطه جنسی رو تجربه کردم که مشکل نعوظ داشتم و نعوظ سفت شکل نمیگرفت و در حالت طبیعی هم آلت من خیلی داخل هست.
البته در حین رابطه جنسی با قرص ویاگرا مشکل من حل شد و نعوظ خیلی سفت و طولانی به طوری که آنروز به دفعات تونستم رابطه داشته باشم. میخواستم ببینم مشکل من درمان داره؟ چقدر احتمال نشت وریدی هست و اگر مشکل اون باشه درمان داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
603
آلت تناسلى

باسلام و عرض ادب ، بنده ٢٧ سال سن دارم و مجرد هستم، مدتيست روى آلت تناسلى بنده جوش صورتى رنگ زده و جوشها زير پوستى هستن و خارش يا خونريزى ندارن و سر كلاهك هم پوستى شده و خشك و حالت التهاب و ورم داره ، كه به مدت يك هفته ژل بهداشتى و پماد كلوتريمازول استفاده كردم اما فايده اى نداشت و هنوز همين مشكل دارم ، خواهش ميكنم بنده رو راهنمايى كنين چون نگرانم ، باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
604
کوردی انحراف مادرزادی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر بنده با مشکل حاد این بیماری مواجهم که باید عمل بشه ولی سوالم اینه که با اصلاح کجی با روش بخیه آیا بعد از بهبودی در هنگام نعوظ بخیه ها تو فشار قرار نمیگیرند و درد آور نمیشن؟ چون آلت تمایل به کج شدنو داره بخیه ها مشکل درد را به همراه ندارند؟؟
خیلی نگران این موضوع هسنم ممنون میشم راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
605
جوش های سر سیاه بر روی آلت تناسلی

با عرض سلام خدمت دکتر جباری ، ۱۵ سالم هست و حدود ۶ ماه هست جوش های سر سیاهی رو بر روی الت تناسلیم میبینم اول یک جوش بود و الان نزدیک به ۵ جوش هست که همه در قسمت های زیرین ختنه گاه هستند که خیلی برجستگی داردند و مشکل دیگری نیز وجود دارد علاوه بر جوش های سر سیاه جوش های ریز و متراکم رو در نقاط مختلف آلت میبینم مشکل مربوط به چیست و آیا نیاز به مراجعه به دکتر پوست یا ارولوژیست هست؟
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
606
کوچکی قطر الت تناسلی

سلام دکتر جان شرمنده مزاحم شدم
من 17سالمه و صفحات رشدم یک سال و نیم از خودم کوچیک تره و بازه و وزدم 70وقدم 163 هست
ب روش درست اندازن گیری التم در حالت نعوظ
15سانته ولی بدون در نظر گرفتن روظ درست 13سانته ولی قطرش نه و نیم سانت هست دکتر خیلی قطرش کمه وقتی ک نگاهش میکنم خیلی کوچیک از نظر قطر ب نظر میرسه
خواستم بدونم ک ایا بزرگتر میشه؟
خواستم نظرتون رو در تزریق چربی و هزینه این عمل و عوارض هاش بدونم ؟
با سپاس فراوان
با سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
607
نبود بیضه سمت چپ

سلام
بنده شش ماه پیش صاحب پسر بچه ای شدم که بیضه سمت چپ کلا تشکیل نشده (طی عمل جراحی که انجام شد پزشک جراح گفت که بعلت تاب خوردگی طناب بیضه اصلا بیضه سمت چپ تشکیل نشده)میخواستم بدونم که آیافرزند من در آینده دچار مشکل میشود؟
مشاهده پاسخ دکتر
608
بیضه بالا و پایین رونده کودک دوساله و نیمه

سلام آقا دکتر ، دیروز با پسر دو ساله نیم ام خدمتتون رسیدیم
نگرانی بنده بابت بیضه های بالا رونده پسرم بود، که معاینه فرمودید و بنا شد برای شما عکس از سونوگرافی ارسال کنم که نظر نهایی تون رو بفرمایید
سپاس فراوان
(دیروز ساعت 6 بعد از ظهر مطبتان بودیم)
مشاهده پاسخ دکتر
609
آلت تناسلی و زود انزالی

با سلام خدما شما آقای دکتر من جوانی 27 ساله هستم نگران اندازه آلتم هستم و نگران اینم که آیا همسر آیندم ازم راضی میشه تو سکس یا نه و آیا میتونم با این سایز بکارت را بزنم و دخول داشته باشم و سوال دومم اینه که من کمتر از یک دقیقه ارضا میشم چیکار باید بکنم مشاهده پاسخ دکتر
610
مشکل نعوظ

سلام من31 ساله هستم که چند ماه پیش برای اولین بار رابطه جنسی رو تجربه کردم که مشکل نعوظ داشتم و نعوظ سفت شکل نمیگرفت و در حالت طبیعی هم آلت من خیلی داخل هست.
البته در حین رابطه جنسی با قرص ویاگرا مشکل من حل شد و نعوظ خیلی سفت و طولانی به طوری که آنروز به دفعات تونستم رابطه داشته باشم. میخواستم ببینم مشکل من درمان داره؟ چقدر احتمال نشت وریدی هست و اگر مشکل اون باشه درمان داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
611
پارگی رگ الت تناسلی

سلام الت تناسلی بنده در اثر یه شوخی به شدت کشیده شده و ویک قسمتش خون جمع شده و کبود هست احساس میکنم یکی از رگ های روش پاره شده.الان هم نمی توانم نعوذ داشته باشم.آیا با گذشت زمان اون پارگی رگ خود به خود رفع می شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
612
آلت تناسلى

باعرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما
چند روزيه ,ى چيزاى سفيد دور کلاهک آلتم افتاده ,درد و يا خارشى هم نداره,ميخواستم بدونم علتش چيه,
ممنون ميشم جواب بدين
22سالمه .متاهلم.
مشاهده پاسخ دکتر
613
قرمزی کلاهک آلت

سلام آقای دکتر.. من چند حدود دو هفته است که قسمت فوقانی کلاهک آلت تناسلیم قرمز است. با توجه به اینکه من خارج از کشور هستم و حدودا 10 روز دیگر بر میگردم لطفا راهنمایی بفرمایید. این موضوع من را نگران کرده است.
من حتما زمانی که برگردم برای بررسی خدمت شما می رسم...
مشاهده پاسخ دکتر
614
مقاربت

سلام و درود خدمت دکتر .من تقریبا 10 روز پیش ی رابطه ی محافظت نشده داشتم و تقریبا چند ساعت بعد از اون در سر التم احساس درد میکردم و موقع ادرار هم ی خورده سوز داشتم ، الان دیگه درد سر الت ندارم ، ولی ی مایع سفیدی البته کم قبل از ادرار میبینم .لطفا راهنمایی کنید ؟ مشاهده پاسخ دکتر
615
عمل آلت تناسلی پرده دار

سلام میخواستم بپرسم تو آلت تناسلی پرده دار بعدش بستری میشیم یکی دو روز یا یکی دو ساعت بعدش میشه بیمارستان رو ترک کرد ممنون میشم جواب بدید
و اینکه قیمت این عمل چقدره و کدوم یک از بیمه هارو شامل میشه!
مشاهده پاسخ دکتر
616
الت تناسلی

جناب اقای دکترجباری
با سلام و احترام
بنده ۳۶ ساله هستم ایا امکان دارد الت تناسلی نسبت به ۱۰ سال پیش کوچکتر شود
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
617
آلت تناسلی پرده دار

سلام، آلت تناسلی بنده پرده داره، میخام بدونم باید چیکار کنم، اگه باید عمل کنم از عوارض عملش بهم بگید، و اینکه هزینه عملشم بهم بگید و میخام بدونم خودتون عمل میکنید?
و اینکه من تازگیا متوجه شدم که این پرده باعث میشه هنگام نزدیکی باهمسرم زباد راضی نباشم، لطفا اگه میشه سریع راهنماییم کنید تا نسبت به عمل اقدام کنم
مشاهده پاسخ دکتر
618
دکتر چند روز پیش خارج معقد والت داشتم. پزشک عمومی رفتم دوتا پماد تجویز کردن کالامین و کلوترمازول بد از چهل هشت ساعت استفاده دوش گرفتم حسابی با صابون التمو با صابون شستم الان هم آلتم بد جور میسوزه انگار حس میکنم که آلتم زخم شده و کلی هم پایینتر از کلاهش

دکتر چند روز پیش خارج معقد والت داشتم. پزشک عمومی رفتم دوتا پماد تجویز کردن کالامین و کلوترمازول بد از چهل هشت ساعت استفاده دوش گرفتم حسابی با صابون التمو با صابون شستم الان هم آلتم بد جور میسوزه انگار حس میکنم که آلتم زخم شده و کلی هم پایینتر از کلاهش ورم کرده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید... پیشاپیش ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
619
آلت تناسلی

با سلام و تشکر
روی آلت تناسلی من گوشت اضافه(پوست خود آلت)وجود دارد و همچنین بعضی جاهای آلتم سوراخ هست که اکثر مواقع چرک و عفونت جمع میکنه. خواستم ببینم عمل جراحی برای زیبایی آلت تناسلی وجود دارد؟؟؟

و سوال آخر اینکه آلت تناسلی من در حالت نعوظ به زور 13 سانت میشود و 2 سانت آن داخل بدنم قرار دارد و 11 سانت آن بیرون هست. آیا با بریدن پرده آلت که به بیضه ها وصله حداقل میتوانم یکم آلت تناسلی را بزرگتر کرد؟ اگر نه پس چه راهی هست ک میتوان با آن یکم که شده آلت تناسلی را بزرگتر کرد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
620
غده کنارآلت تناسلی

کنار آلت تناسلی یک غده وجود دارد که بالا و پایین میرود و حرکت میکند مشکل چیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
621
ڪجی آلت تناسلی

با عرض سلام
آلت تناسلی بنده به سمت راست ڪج است
خود آلت صاف است اما هنگام نعوظ به سمت راست مایل میشود
چه باید ڪرد
مشاهده پاسخ دکتر
622
اختلال نعوذ

سلام .وقت بخیر
یه ماهه ازدواج کردم تاهفته قبل مشکلی نبودکه روزشنبه باهمسرم ارتباز برقرارکردم دیدم مثه قبل سفت نیس التم گفتم یه هفته استراحت بدم شایدخوب شه که دیشب 28مهرانجام دادیم بازم سفت نشدونشدانجام بدیم
درصورتی که قبلا هیچ مشکلی نبودحتی تانیم ساعتم انجام میدادیم
مشاهده پاسخ دکتر
623
راه حل درمان کجی آلت تناسلی

سلام جناب دکتر ،
من مبتلا به کجی آلت هستم و از وقتی یادم هست کج بوده و فقط موقع نقوظ کجیش زیاد میشه .
تا به حال سکس نداشتم و چند ماه آینده قراره ازدواج کنم ولی اعتماد به نفسم رو از دست دادم.
آیا نیاز به جراحی میباشد ؟ و راه بدون جراحی موجود است ؟
و در صورت جراحی کاملا صاف میشود ؟
مشاهده پاسخ دکتر
624
محل ختنه پسر دوساله ام

سلام پسردوساله ای دارم که حدودچهل روزش بود ختنه شد. الان باگذشت مدت زیادی میبینم درست درجای بخیه هاش سوراخ ها ریزی است ویکی ازاین سوراخ ها مثل مجراییی پرازعفونت شده زیر دست مثل دانه برنج است. ونیز هنوز باید هی پوستش ازکلاهک جدا کنم نچسبه. که کمی زخم میشود. آ یا طبیعی است. چه کنم.
اول این مجرای باریک پارامونت میشه مثل دانه برج زیر دست چیه. چکارش کنم. دوم. چراهنوز پوستش میچسبه. به کلاهک جداش میکنم زخم میشه چه کنم ایاطبیعی است
مشاهده پاسخ دکتر
625
بیماری واژن

من دختر 18ساله مجرد ام پرده دارم و سابقه عفونت داشتم مدام ترشحاتم زرد رنگ بود و گاهی سوزش داشتم در عین این حالت ی تماس جنسی با فردی داشتم ک در حد کم بود ولی تماس داشت. بعد از ی هفته دچار خارش شدید شدم و خیلی زیاد بود ترشحات زرد رنگ. بعد ی هفته روی لبه های واژنم دچار تاول هایی شد و جوش مانند بودن قرص کلوتریمازول خوردم کم تر شد ولی خوب نشدم الان دوباره اون تاول ها هستند و کمی بیشتر شدن. خودم فک میکنم تبخال هستند یا این ک پاپیلوماتوز. نمیتونم ب دکتر مراجعه کنم لطفا تشخصیتون رو بگید. اگه این دو تا حدسم غلط اند تشخیص شما چیه مشاهده پاسخ دکتر
626
کوچک بودن آلت تناسلی

سلام آقای دکتر من 27 سالمه، آلت تناسلیم خیلی کوچیکه، هم باریکه و هم کوتاه، قطرش یک و نیم و قدش کمتر از 10 سانته، نمیدونم چیکار کنم آقای دکتر، از قرص های مگنا آر ایکس استفاده کنم؟ از دستگاه اکستندر استفاده کنم؟ تو رو خدا کمکم کنید آقای دکتر، من تازه متاهل شدم، وقتی همسرم واسه اولین بار آلتم رو دید خندش گرفت مشاهده پاسخ دکتر
627
مشاوره

سلام آقای دکتر 
ممنون از راهنمایی شما 
فقط یه سوالی واسم پیش اومده که فرمودید بیضهارا با آب سرد تحریک کنیم 
چه موقع و چطوری؟ آیا قبل از نزدیکی و یا در حال نعوض و یا برای همیشه ودر چه حالی ماثرتر است .
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید .
شب و روز بر شما خوش 
مشاهده پاسخ دکتر
628
افزایش طول الت تناسلی

سلام من 21 سال دارم
اصلا از اندازه التم راضی نیستم چون خیلی باعث شرم ساریم میشه ... تو حالت معمولی خیلی خیلی جمع میشه تقریبا هیچی ازش معلوم نیست وقتی هم که در حالت نغوضه 10 سانتی متره ...
برای افزایش طولش چیکار باید انجام بدم ؟؟؟
یه مطلبی هم در باره تزریق هرمون تستسترون برای افزایش طول الت خوندم که میگفت با یه دوره 6 ماهه باعث افزایش طول میشه ... چقدر میشه روش حساب کرد ....
یه مشکل دیگم که دارم زود انزالیه ..
مشاهده پاسخ دکتر
629
اندازه آلت تناسلی

من 23 سالمه اندازه آلتم تقریبا 11 سانته
بنظر من خیلی کمه طولش
مشاهده پاسخ دکتر
630
انحراف الت تناسلی

سلام
مشکل انحراف الت داشتم که 4ماه پیش عمل کردم ،هنوز هم یه مقدار انحراف دارم که میخوام کاملا برطرف بشه، ایا میتونم 5 ماه بعد از عمل ،عمل مجدد داشته باشم یا نیاز به زمان بیشتری داره ؟؟؟ (بین عمل اول و دوم چقدر وقت کافیه)؟؟در ضمن مقداری گوشت اضافی زیر سر التم هست ، میتونم همزمان با عمل انحراف اونو بردارم یا نه ؟؟
نظرشما در مورد عمل انحراف مجدد وگوشت اضافی زیر سر الت چیه ؟؟؟
ممنون ،متشکر
مشاهده پاسخ دکتر
631
مشکل پوستی بیضه ها

سلام من چند روز پیش کولونوسکوپی کردم،که قبل از انجام اون دستیار دکتر مقدار زیادی لیدوکائین برای بی حسی استفاده کرد که مقدار از اون به پوست بیضه های بنده هم سرایت کرد،الان روی پوست بیضه هام اثر خشکی،پوست پوست شدن و خون مردگی ایجاد شده،میخواستم بدونم به مرور زمان بر طرف میشه یا نیاز به درمان داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
632
سرطان بیضه

با سلام و تشکر
برادر من 10 روز پیش در بیضه سمت چپ تورم حس میکنن بعد از دوبار سونوگرافی فوری جراحی شد و بیضه سمت چپ کلا برداشته شد من جواب پاتیولوژی و آزمایش خون به همراه سی تی اسکن به پیوست میفرستم میخواستم نظر شمارو بدونم که ادامه درمانش به چه صورتی هستش و آیا متاستاس داده یا نه
مشاهده پاسخ دکتر
633
فرورفتگی بیضه

بیماری فرورفتگی بیضه چیست و آیا راه درمان دارد مشاهده پاسخ دکتر
634
بی حس بودن الت تناسلی

چند وقتی هست دچار بی حسی در آلت تناسلی شدم که البته این بی حسی در پای چپ هم دارم . خیلی وقته حتی تحریک نمیشم و هیچ حس لذتی بهم دست نمیده و دچار نعوظ نمیشم . مشاهده پاسخ دکتر
635
پرياپيسم

سلام دكتر من دوباره امروز صبح نعوظ بهم دست داده همون مشكل پرياپيسم لطفا كجا ميتونم شمارو ببينم مشاهده پاسخ دکتر
636
سلام دکتر من چند وقتی هست دور ختنه گاه الت م دانه ای ورم شکل بوجود امده الان هم داره بشکل حلقه حالت دایره ای دور تا دور میخواد پیش بره زیر پوستی \nمثل کیست هست اگر بشه میتونم عکس بفرستم

سلام دکتر من چند وقتی هست دور ختنه گاه الت م دانه ای ورم شکل بوجود امده الان هم داره بشکل حلقه حالت دایره ای دور تا دور میخواد پیش بره زیر پوستی
مثل کیست هست اگر بشه میتونم عکس بفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
637
بیضه نزول نکرده در کودک 65 ساله

با سلام. فرزند 65 ساله من از بدو تولد دچار مشکل عدم نزول بیضه سمت راست بود. همچنین مشکل "هیپوسپادیاس "داشت. پزشک جراحی که در بدو تولد مراجعه کردیم عمل "هیپوسپادیاس" را به سه سالگی موکول کرد و حتی بعد از عمل هم برای نزول بیضه کاری نکرد و گفت با یک تزریق هورمونی خوب می شود. ... در حال حاضر به جراح دیگری مراجعه کرده ایم. ایشان معتقد است احتمال زیاد پس از عمل، بیضه نزول نکرده از کار افتاده باشد و تخلیه شود.همچنین در سمت چپ بالای بیضه یک توده مشابه فتق وجود دارد که ظاهرا باید جراحی شود. ضمنا تا چند ماه پیش در حالت نشستن بیضه سمت راست را میشد در دهانه کیسه لمس کرد که الآن بالاتر رفته است. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر
در صورت نیاز سونوگرافی اخیر را خدمت شما ارسال کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
638
آلت تناسلی

باسلام 6سال قبل یک ضربه به بیضهایم خوردتامدتی خیلی دردداشتم وآلتم کبودشدهمراه بادردولی به دکترمراجعه نکردم چون خجالت می کشدم والآن2و3سالی میباشدکه آلتم قوض زده وموقع نزدیکی بایدبا دست داخل کنم وآب منم هم خیلی کم شده باتشکرازشما مشاهده پاسخ دکتر
639
داروي هاي تناسلي

سلام ايا قرص هاي افزايش سايز الت تناسلي نظير مگنا آر ايكس بر اندازه و سايز الت تناسلي تاثيري دارند؟ افزايش دهنده سايز هستند؟ با تشكر مشاهده پاسخ دکتر
640
تورم الت

سلام من امروز بعد مدت ها خود ارضایی کردم 17 سالمه و یهو متوجه شدم پایین کلاهک ورم کرده و انگار عضله ای ایجاد شده (دورتا دور ولی نه کل الت) الان باید چی کار کنم کلی میترسم...دکتر باید برم؟اصن نمیدونم پیش چه دکتری باید برم؟دارووی هست بخورم زود تر خوب بشم؟چند وقتته خوب میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
641
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید بنده دو سوال داشتم این است که متاهل هستم و آلت نعوذ که دارم کوچک و از نظر کلفتی باریک هستم.. میخواستم بدونم چه کاری باید انجام بدم و همچنین در هنگام ارضا مایع منی من جهش نداره در رابطه با این دو موضوع اگر میتوانید یه راهنمای برای حل این مشکل بکنید..
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
642
جوشی شبیه لیپوم روی الت تناسلی

با سلام اقای دکتر. به تازگی چیزی شبیه جوش کوچک لیپوم مانند را روی الت تناسلی ام دیده ام. البته شاید پیش تر هم بوده و دقت نکرده بودم. رابطه جنسی مشکوکی نداشته ام. البته باید بگویم که سابقه لیپوم زیرپوستی در دست هایم را داشته ام که عمل جراحی هم کردم و برداشتم و باز برگشت. نمیدانم این لیپوم است یا چیز دیگری ممنون می شوم بنده اگاه سازید. ارادتمند مشاهده پاسخ دکتر
644
تبخال تناسلی

سلام
آقای دکتر امیدی‌برای‌تولید واکسن‌تبخال تناسلی هست؟
چه زمانی ؟!
مشاهده پاسخ دکتر
645
شكستگي الت تناسلي

با عرض سلام خدمت استاد گرامي بنده ٣٠ ساله حدود ٣روز پيش صبح التم رو تو حالت نعوذ به قصد شكستن قلنج فشار دادم و صداي شكستن اومد كه همراه با ورم الت بود سريع به پزشك مراجعه كردم و حدود ٢ساعت بعد اتفاق جراحي شدم و در شهرستان هستم و به شما دسترسي ندارم سوالم اينه ايا عوارضي داره چه پيشنهادي براي بهبود كامل دارين ممنون از راهنماييهاتون مشاهده پاسخ دکتر
646
شكستگي الت تناسلي

با عرض سلام خدمت استاد گرامي بنده ٣٠ ساله حدود ٣روز پيش صبح التم رو تو حالت نعوذ به قصد شكستن قلنج فشار دادم و صداي شكستن اومد كه همراه با ورم الت بود سريع به پزشك مراجعه كردم و حدود ٢ساعت بعد اتفاق جراحي شدم و در شهرستان هستم و به شما دسترسي ندارم سوالم اينه ايا عوارضي داره چه پيشنهادي براي بهبود كامل دارين ممنون از راهنماييهاتون مشاهده پاسخ دکتر
647
نشت وریدی

سلام جناب دکتر جباری
30ساله هستم و مجرد
بعد از عدم توانای نگهداری نعوظ ازمایش کاورنوزوگرافی دادم که نشت وریدی تشخیص داده شد
1-ایا درمانی داره این مشکل؟
2-جراحی embedding deep dorsal vein penileایا باعث بهبود میشه و ایران انجام میشه؟
3-مشکل بزرگی پروستات هم دارم ایا امکان استفاده از پروتز دارم؟
هزینه پروتز چقدر میشه؟
4-عمل اسکلروتراپی که خارج از ایران انجام میشه تاثیری داره ؟و ایرانم انجام میشه؟
درضمن مشکل انحنای الت به سمت پایین هم دارم
مشاهده پاسخ دکتر
648
ایا باید پیش شما بیایم یا متخصص دیگری رجوع کنم؟

با سلام خدمت دکتر جباری. روی التم تعداد 14 لک قهوه ای رنگ یا خال مانند 3 سالی هست که بوجود اومده تا اینکه امروز به اصرار همسرم میخواهم به دکتر رجوع کنم . البته ختنه بنده در کودکی به خوبی انجام نشده وباعث ظاهر زشتی روی التم شده . ممنون میشم کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
649
مرحله بعد ⏪

باسلام چندسال قبل ضربی به بیضه این خوردنی دردچندروزی آلتم کج شدوسربه پایین می‌باشد دکترهم مراجعه نکردم مشاهده پاسخ دکتر
650
درمان مشکل انزال زودرس و لاغری آلت و انحراف آلت

سلام من با مشکل انزال زودرس مواجه هستم و آلت تناسلی من انحراف دارد و برای برقراری رابطه جنسی لاغر هس میخواستم راههای درمان انزال زودرس و انحراف و لاغری آلت تناسلی چی هستن؟
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
651
بزرگ کردن آلت تناسبی

آیا میتونم آلت تناسبی خود رو بزرگ کنم مشاهده پاسخ دکتر
652
مشکل جدی

با سلام و عرض ادب و احترام
مدارک سلامتی بنده به شرح فایل پیوست می باشد، لطفا در صورت بررسی و داشتن راه حل، مراتب را به بنده برای اقدامات ضرروری اطلاع دهید،
با تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
653
الت تناسلی

الت تناسلی بیش از حد داخل میرود وبه بدن می چسبد و یک سری لکه روی الت تناسلی میباشد مشاهده پاسخ دکتر
654
تورم الت

سلام من از دیروز دچار تورم شدید الت از داخل شده ام و قسمتی از مسانه ام هم درد میکند، بنظر شما چکار کنم دارم عذاب میبرم در غربت. من خارج از ایران هستم و اینجا بماها رسیدگی نمیکنن خواهشا کمک منید تا خود درمانی کنم شماره بنده هم سایت قبول نکرد چون برای یونان است مشاهده پاسخ دکتر
655
الت تناسلی

الت تناسلیم کوتاه میباشد و نیازمند دارویی چهت افزایش طول آلتم میباشم مشاهده پاسخ دکتر
656
درمان

اندازه آلت تناسلی برای باروری چقدر است ؟ مشاهده پاسخ دکتر
657
جوش

من ٣ روزه پايين تر از كلاهكم تعدادى حباب شبيه جوش كه يك مقدار در اثر برخورد سوزش داره مشاهده ميكنم درمانش چيه؟
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
658
مشکل نعوظ

پنج سال هست مشکل نعوظ دارم گفتید ازمایش انجام دهید انجام دادیم نشونتون دادیم گقتید سونوداپلرانجام دهید انجام دادم نتیجه اش رافرستادم تابی ژحمت راهنمایی کنید مشکل ازچیه...؟؟؟نوبت ریجی اسکن برایه ماه دیگع گرفتم مشاهده پاسخ دکتر
659
الت

چگونه ميتوان الت تناسلي رو قطور و افزايش طول داد
راه حل كلفت كردن الت تناسلي
مشاهده پاسخ دکتر
660
ناباروری شوهرم

سلام اسپرم شوهرم صفره.یعنی سه درصده.خواستم بپرسی میشه واسش کاری کرد؟ مشاهده پاسخ دکتر
661
سایز آلت تناسلی و انحراف

با سلام
به نظرم سایز و قطر آلت تناسلیم کم هستش طولش 11 و محیطش 10
و انحراف هم داره، لطفا بگید که در آینده برام مشکلی ایجاد میکنه یا نه ممنون
همچنین اعتیاد به خودارضایی دارم یک روز در میان یک مرتبه، در آینده مشکلی ایجاد میکنه؟
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
662
افتادگی آلت

با عرض و سلام خسته نباشید خدمت دکتر
دکتر من آلتم انحنای جزیی داره اما خودش مشکلی ساز نیست و مشکل اصلی من اینه که هنگام نعوظ کامل آلتم کامل بالا نمیاد یعنی زمانی که سرپا می ایستم بجای اینکه با بدنم زاویه نود درجه بسازه زاویه چهل و پنج به سمت پایین میسازه یعنی حالت افتادگی داره به سمت پایین.خواستم بدونم باید چیکار کنم جراحی لازمه یا با دارو قابل درمانه
مشاهده پاسخ دکتر
663
زگیل تناسلی

وقت شما بخیر....آقای دکتر من شریک جنسیم زایده های شبیه زگیل تناسلی در اطراف ناحیخ تناسلیش داره و ایشون دیروز توسط دکتر به ازمایشگاه برای نمونه برداری معرفی شده. من هنوز چیزی تو الت تناسلیم ندیدم اما از استرس و ترس سه روزه نتونستم بخوابم . ما 4 بار با هم رابطه داشتیم و همش با کاندوم نبوده همه میگن قطعا من مبتلا شدم و عارضه اش چند هفته دیگه نشون داده میشه . ایشون داره واکسناش و برای منم میگیره. ایا راهی هست ک تا هنوز عارضه بیرون نزده من ازش جلوگیری کنم؟ توروخدا کمکم کنید. چون من شنیدم تا اخر عمرم ناقل میشم حتی اگه درمانش کنم
من برای شما عکس از الت ایشون رو میفرستم
که براتون مشخص کردم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
664
سلام اقای دکتر خسته نباشید \nپسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق ش

سلام اقای دکتر خسته نباشید
پسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق شد و سواراخ دوباره بسته شد و همچنان از سوراخ قبلی ادرار میکرد
در عمل دوم پوستهای دور الت تناسلی از محل ختنه جمع کرده و در دوسمت الت مثل پوست اویزان نگهشون داشتن برای عمل بعدی
الان که 4 سال سن دارد و دوباره میخوام عملش کنم خیلی میترسم که بخیه ها دوباره باز شود و سوراخ زیر بسته نشود
و حس میکنم سایز التش کوچک است به نظرتون سایز الت توی این سن باید چقد باشه چون تازه 4 سالش تمام شده
و اینکه ایا در اینده براش مشکلی بوجود نمیاد
من خوزستان هستم ولی در شهرکرد توسط دکتر محمد رجایی عمل شدن
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
665
سلام اقای دکتر خسته نباشید \nپسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق ش

سلام اقای دکتر خسته نباشید
پسر من به مشکل هیپوسپادیاس از نوع proxsimal که سوراخش در انتهای الت قرار دارد تا الان دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته بار اول به سوراخ نوک الت به وجود اوردن و از زیر بخیه زدن ولی بعد از چند روز بخیه ها باز شدن و عمل نا موفق شد و سواراخ دوباره بسته شد و همچنان از سوراخ قبلی ادرار میکرد
در عمل دوم پوستهای دور الت تناسلی از محل ختنه جمع کرده و در دوسمت الت مثل پوست اویزان نگهشون داشتن برای عمل بعدی
الان که 4 سال سن دارد و دوباره میخوام عملش کنم خیلی میترسم که بخیه ها دوباره باز شود و سوراخ زیر بسته نشود
و حس میکنم سایز التش کوچک است به نظرتون سایز الت توی این سن باید چقد باشه چون تازه 4 سالش تمام شده
میتونم براتون عکسشو بفرستم ؟؟؟؟
من خوزستان هستم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
666
مشکل در نعوظ

سلام. شق شدگی آلت من دوام ندارد مثلا اگر قبل از آمادگی همسرم نعوظ پیدا شد، تا همسرم بخواهد آماده شود اگر دخول نکنم، نعوظ در کمتر از یک دقیقه از دست میرود و نعوظ مجدد بسیار سخت است، چه باید بکنم.
تا یک سال قبل با تادالافیل 10 مشکل حل میشد ، الان تادالافیل 20 هم جواب نمیده .
دستگاه وکیوم هم استفاده میکنم اما نعوظ با احساس خوب معمولی صورت نمیگیرد و نعوظ مصنوعی است، آن هم نه مثل نعوظ سابق که کاملا آلت شق میشد.
مشکل روانی خاصی ندارم. سن 50 سال. الکل و سیگار مصرف ندارم.
مشاهده پاسخ دکتر
667
تورم آلت تناسلى قسمت ختنه گاه

با سلام ، بنده مدتى پيش خود ارضايى داشتم ،
بعد از اون احساس كردم آلتم خشك شده ، و بعد از دو روز پايين و بالاى آلتم روى قسمت ختنه گاه ورم كرده ، انگار كه آلتم ماهيچه آورده ميخواستم بدونم خطر داره يا خودش خوب ميشه ، ممنون .
مشاهده پاسخ دکتر
668
نهان بیضگی

درود نوزاد 6ماهه نهان بیضگی یکطرفه دارد به نظر شما و در دسترس هم نیست به نظر شما چه مدت برای عمل جراحی صبر کنیم؟?
آیا بیهوشی باعث کند ذهن شدن کودک در آینده ندارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
669
دارو برای جلوگیری از نغوظ شبانه

با سلام اقای دکتر، من توی رویتای در غرب ایران هستم. چند روز پیش عمل انحراف الت رو به روش پلیکاسیون توی یه بیمارستان دولتی انجام دادم.دکتر برام دارو نوشته:
باكلوفن ١٠
استامينوفون ٥٠٠
سيپرفلوكساسين ٥٠٠
ديازپام ٢
اما بازم شبها نغوظ دارم و درد دارم. اگه ممکنه بهم بگید چه دارویی برای جلوگیری از این نغوط مصرف کنم ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
670
روشهای تغییر سایز آلت تناسلی

با عرض سلام، ادب و احترام
آقای دکتر نظر حضرتعالی در مورد تزریق ژل ردکسیس و یا ژلهای دیگر و یا استفاده از دستگاههای کششی بمنظور بزرگ تر شدن آلت چیست ؟
در ضمن برای افرادی که مشکل نعوظ دارند آیا مصرف داروی پاپاورین توصیه میشود یا خیر؟ و آیا امکان تزریق این دارو توسط خود فرد وجود دارد؟
با کمال تشکر و آرزوی موفقیت .
مشاهده پاسخ دکتر
671
مشکل در آلت تناسلی

آیا برای افزایش طول و قطر آلت راه علمی و تایید شده ای وجود دارد برای کسانی که مشکل شدید دارند؟
بنده دچار مشکل شدید از نظر میزان طول و قطر آلتم هستم
به طوری که انجام عمل نزدیکی با همسرم واقعا مشکل ساز هستش
با تمام وجود از نظر انزال هم مشکل دارم
نیاز به ویزیت حضوری هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
672
التهاب پوستی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
متاسفانه حدودا یک ماهی است
در قسمت ختنه پوست به رنگ بنفش در اومده و سفیدک های سفیدی هم که حالت زبر مانند داره به وجود آومده
حدودا یک هفته هستش روی گوشه کلاهک به اندازه نخودهم برجستگی به رنگ بنفش گوشتی در اومده و احساس میکنم داره بزرگ میشه
مشاهده پاسخ دکتر
673
جراحی

سلام،میخواستم بدونم برای جراحی تخلیه چربی های اطراف الت باید چه اقداماتی رو انجام بدم و به کجا مراجعه کنم،قیمت تقریبی این جراحی هم میخواستم بدونم،ممنون
اطلاعات کافی برای این جراحی رو از کجا میتونم بدست بیارم
مشاهده پاسخ دکتر
674
کوچکی آلت

میخواستم بدونم راه های افزایش خون رسانی به اندام تناسلی چیست مشاهده پاسخ دکتر
675
کجی الت

سلام آقای دکتر من ۲۵ سالم هست و این که چند وقتی هست گه فکر میکنم التم کمی به چپ متمایل شده است البته این کجی تو حالت نعوظ خیلی کم است و تقریبا معلوم نیس ولی تو حالت معمولی خیلی مشخص است این را هم موقعی که ادرار کردم فهمیدم که متمایل به چپ بیرون میریزد(با عرض معذرت) و این که قبلا هم خود ارضایی داشتم .میخواستم ببینم ایا رابطه ای بین این کجی و بیماری پیرونی وجود دارد یا خیر این را هم بگویم که در حالت نعوظ دردی ندارم و این که تا به حال هم چیز سفتی را زیر التم حس نکردم. و ایحالا نمدانم چه کار باید بکنم. مشاهده پاسخ دکتر
676
الت تناسلی و زخم زبان

سلام اقای دکتر ببخشید من حدود 5 ماه قبل یک رابطه سکسی و سکس دهانی با خانومی ناشناس داشتم بعد از اون روز زبانم زخم سفید شد و کلاهک الت تناسلیم هم دور و برش جوش های ریز بیرون زده و ضربان قلبم هم به شدت تند میتپه پیش دکتر زیاد رفتم ندونستن چیه اینجا دکتر خوبی نداریم پماد بتامتازول و هیدروکورتیرون رو مصرف کردم بدترش کرده لطف کنین بگین بیماریم چیه؟ ایا ضرر داره؟ دارویی بگین مصرف کنم خوب بشم 5 ماهه دارم دیوونه میشم مشاهده پاسخ دکتر
677
غدد

به صورت اتفاقی وبا لمس بیضه متوجه شدم که توده ای کوچکتر از بیضه هم در کیسه بیضه وجود داره بدون هیچ علامتی و دردی با وارسی دقیق تراحساس کردم غده ازبین رفت زیر دستم نگرانم وحساس شدم که این توده چه بوده ؟؟؟
برای رفتن به چکاپ باید سونوگراف مراجعه کنم یا اینکه نیاز. نیست،؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
679
انحراف آلت تناسلی

آلت تناسلی همسرم مادرزادی انحراف به چپ دارد در رابطه زناشویی هیچ مشکلی نداریم.آیا این انحراف به مرور زمان بیشتر نمیشود؟و آیا احتمال دارد این بیماری به فرزندمان هم به ارث برسد؟ مشاهده پاسخ دکتر
680
تبخال

تبخال ناحيه تناسلي
تبخال ناحيه تناسلي ممكن است اول به شدت روي لبها و دهان بروز كند بعد نزديك به مقعد ؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
681
افزایش آلت تناسلی

کوتاهی و حجم آلت تناسلی و زود انزالی مشاهده پاسخ دکتر
682
انحراف الات تناسلی به سمت بالا و پنهان شدن آلا به داخل رفته فقط سر الانم نمایان میباشد

سلام 65 ساله که مدت سه سال است الاتم درحال سفت شدن به داخل رفته فقط سر الانم بیرون میباشد در حالت نزدیکی نمی توانم و انحراف به سمت بالا میباشد احتیاج دارد تصویر خوابیده با درحالت بلند شده برای شما بفرستم یا مراجعه حضوری نیاز دارم منزل اهواز مشاهده پاسخ دکتر
683
کوچیک شدن آلت تناسلی

با عرض سلام آقای دکتر من 53سال سن دارم و 4سال هست که مجرد هستم 1سالی میشه توجه کردم آلت تناسلی من کوچیک شده ولی از نظر اسپرم وچیزای دیگه مشکلی ندارم لطفا راهنمایی کنید فکرم رو خیلی درگیر کرده ممنون مشاهده پاسخ دکتر
684
هیدروسل کودک 19 ماهه

با سلام خدمت شما
پسر 19 ماهه دارم که تقریبا یک ماهه متوجه شدیم بیماری هیدروسل دارد. به این صورت که بیضه سمت راستش باد کرده. او را نزد متخصص مجاری ادراری بردیم فورا گفتند احتیاج به عمل دارد. ازش آزمایش و سونوگرافی گرفتیم که نتیجه اش هیدروسل خفیف است.
نتیجه رانزد متخصص اطفال بردیم گفتند یک ماه و نیم دیگر صبر کنیم احتمال دارد خودش خوب شود و در جراحی عجله نکنیم.
عکس سونو و آزمایش را هم برایتان می فرستم.
حالا ممنون می شوم تشخیص شما رو هم بدانم.
اگر عمل نشود برای همیشه همین طور خفیف می ماند؟ یا احتمال دارد شدید شود؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
685
رگ اضافه داخل آلت

یه رگ به صورت زبر که میشه با دست گرفت مثل اینکه یه چیزی مثل طناب پیچ خورده گذاشتی توش چند روزه به وجود آمده
سوزش ادرار کم شدن میل جنسی و انزال کم و زود انزالی
مشاهده پاسخ دکتر
686
آلت تناسلی

4روزه پایین کلاهک آلت تناسلی ورم شدیدی کرده این ورم دقیقا دوروز بعد از نزدیکی ک داشتم شروع شد در هنگام نزدیکی ب دلیلی خونریزی همسرم نتوانستم ادامه دهم و سریعا ب حمام رفتم ولی دلیلشو نمیدونم ک دوروز بعد چرا دور آلتم ورم شدیدی کرد ورم از قسمت ختنه گاه هست و به قدری زیاد است ک نزدیکی هم ممکن نیس و آلتم را خیلی بد شکل کرده خواستم بدونم چیکار باید بکنم ممنون میشم کمکم کنید
سوال درباره آلت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
687
سلامتی آلت جنسی

باسلام آقای دکتر من با آقایی میخوام ازدواج کنم که ایشون بهم گفت تو بچگی ختنه کردم ولی الان که 29سالشه برای چکاپ رفته دکتر و دکتر بهش گفته که آلتت بلنده و همسرت ممکنه اذیت بشه بیا و برات دوباره انجام بدم...ایشونم برام عکس آلتشو فرستاد و من خیلی از کارش ناراحت شدم.... خیلیم پسر خوبیه از همه لحاظ حالا بنظرتون این برام در آینده مشکل ساز میشه؟
خودش میگه از لحاظ ظاهری نسبت به قبل تغییر کرده من خواستم باهاش بهم بزنم گفت منو ببخش که عکس دادم نمیخوام بخاطر یه سو تفاهم کوچیک از دستت بدم.حالا نظر شما چیه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید تا در آینده به مشکل بر نخورم؟آیا امکان بچه دار شدن هست؟ظاهر آلت ایشون عادیه؟ممکنه تحریک بشه و ارضا بشه؟ یا رابطه جنسی موفقی داشته باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
689
انحراف آلت تناسلی

Saeed Kh:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر جباری.
آلت تناسلیم انحراف به سمت بالا داره. میخواستم ببینم نیاز به عمل جراحی داره یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
690
زگيل تناسلي

چند وقتيه اين ضايعه روي التم ايجاد شده، ميخواستم ببينم چيه؟ مشاهده پاسخ دکتر
691
از بين رفتن هوس

وقتي نزديكي ميكنم بعد دو دقيقه ميل جنسيم پاين مياد اگه راه داره لطف كنيد بگيد
سيگار قليان ميكشم
هيچ قرصي مصرف نميكنم
بعضي وقتا مشروب ميخوردم
٢٦سالمه
مشاهده پاسخ دکتر
692
درد الت تناسلی

سلام اقای دکتر چندوقیه قبل از نزدیکی وقتی به حالت نعوظ میرسم درد خفیفی رو در الت تناسلی حس میکنم ولی در هنگام نزدیکی با مشکل یا دردی مواجعه نمشم فقط قبل از نزدیکی با این درد خفیف مواجعه میشم خواستم بدون برام مشکلی پیش اومده؟ مشاهده پاسخ دکتر
693
سوراخ الت

سلام من ۱۴ سالمه سوراخ التم های داره به سمت پایین بزرگ تر میشه خیلی نگرانم چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
694
راه درمان

با سلام
لكه سفيدرنگ به صورتيكه شبيه پوست تازه وشفاف رنگ مي باشد بر روي آلت تناسلي مدت ٣ ماه است ايجاد شده
مشاهده پاسخ دکتر
695
کجی آلت

سلام دکتر، بنده مدتیه خیلی نگرانم که کجی آلتم برام مشکل ساز بشه. یه عکس خدمتتون فرستادم خواستم ببینید و بگین مشکل ساز هست یا خیر و این که این میزان کجی چند درجست. مشاهده پاسخ دکتر
696
الت تناسلی

نقاط ریزی که رو الت تناسلی است چطور باید برطرف بشه و برای رعایت بهداشت از چه چیزی استفاده کنم
اندازه طبیعی الت تناسلی باید چقد باشه
مشاهده پاسخ دکتر
697
سستي آلت تناسلي

با سلام خسته نباشيد آقاي دكتر
من نوجوان 17 ساله هستم و سه روزه يعني تاريخ 1396/7/10 آلت تناسليم سست شده و كاملا نعوظ نميشود و شل ميشود و با درد بيضه همراه هست بيضه چپم.
ممنون ميشم هرچه زودتر جواب بدين
مشاهده پاسخ دکتر
698
سست شدن آلت تناسلي

با سلام خسته نباشيد آقاي دكتر
من نوجوان 17 ساله هستم و سه روزه يعني تاريخ 1396/7/10 آلت تناسليم سست شده و كاملا نعوظ نميشود و شل ميشود و با درد بيضه همراه هست بيضه چپم.
ممنون ميشم هرچه زودتر جواب بدين
مشاهده پاسخ دکتر
699
خارش الت

سلام و درود. درمان خارش آلت "مخصوصا نزدیک نوک آلت که منجر به قرمزی پوست و زخم سطحی بر روی آلت ، خشکی و زخم سطحی بر روی نوک میشود و همچنین درد و سوزش مخصوصا در هنگام استفاده از کاندوم چگونه است؟ قابل ذکر است هیچگونه عفونت تاول جوش و یا .... مشاهده نمیشود !
پماد ، کرم و ... خاصی پیشنهاد میشود یا باید جهت ویزیت مراجعه نمود ؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
700
راههاي بزرگ كردن آلت تناسلي

با سلام
آيا راهي براي بزرگ تر شدن آلت تناسلي هست؟ اگر هست راههاي درمانشو بگيد. و وم اينكه براي زود انزالي درماني وجود داره؟ ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
701
نقاط حساس آلت

سلام.شامپو بدن استفاده کردم.چند نقطه از زیر حشفه و کنارِلبه ی حشفه تحریک شده و موقع برخورد با لباس زیر حالتِ سوزش داره و لی برجستگی نداره..کمی قرمزی داره..چطور مشکلو حل کنم...باشستشو حل نشده و 5 روزه مشاهده پاسخ دکتر
702
مشکل نعوظ

پنج سال هست که آلت تناسلیم مشکل نعوظ دارد.طبق راهنمایی شما آزمایش کامل انجام دادم نتیجه رابرای شمافرستادم گفدید طبق نتیجه ازمایش مشکل خاصی نداره وباید ریجی اسکن و سونوگرافی داپلرعروق کاورنوزال باتزریق پاپاورین انجام دهم.من ساکن بوشعرهستم واصلا ادرس های تهرات راخوب بلدنیستم.چون خانمم قم دانشجو هست و کامل انجارابلدهست .قم میتوانم ازمایش هایی که گفتید راانحام دهم.میخواستم بپرسم اگرقم این ازمایش ها راانجام دهم ازنظرشما قابل قبول هست؟؟ادرس سونوگرافی درقم اگه میشود که اینهاراانحام میدهدبی ژخمت بدهید؟؟یاحتماتهران بایداین ازمایش هاراانحام دهم تاشماقبول کنید؟؟باانجام این سونوگرافی و ریجی اسکن ایاخوب میشم یادلیل مریضیم مشخص میشود؟؟امیدی هست بااین ازمایش ها نتیجه بگیزم؟؟اگرهم حتما شما میفرمایید تهران این ازمایش ها راانجام ذهم بی زحمت ادرس جاییکه ازنظرشما مطمعن هست بفرستید تاتهران انجام دهم ؟؟بعذاینکه این ازمایش ها راانحام دادم حضوری حتما بایدبیایم و نتیجه رانشانتان دهم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر