نمایش منوی کناری

اندازه آلت تناسلی مردان بر حسب سن

انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۵

نداشتن آگاهی لازم از اندازه آلت تناسلی مردان و استانداردهای آن باعث ایجاد نگرانی ها و بروز مشکلات مختلفی در کیفیت زندگی در اثر احساس عدم کفایت در زندگی زناشویی و یا برآورد نادرست از توانایی خود در تولید مثل می گردد.

حتی در جوامع غربی نیز ضرورت توجه به این نگرانی ها حس شده است به طوری که در یک مقاله به نگرانی شایع در مردان جوان از انداز ه های دستگاه تناسلی پرداخته شده و نویسندگان معتقدند که بسیار زودتر از رسیدن به سن بلوغ، مردان اشاراتی در باره کفایت اندازه آلت تناسلی خود می شنوند که می تواند ایجاد نگرانی کند. این نگرانی در اوایل جوانی افزوده می شود و ممکن است با درجات مختلفی در بزرگسالی نیز ادامه پیدا کند.

اندازه استاندارد آلت

در یک مطالعه عنوان می شود که تعداد مردانی که با شکایت از کوچکی آلت برای درمان جراحی به کلینیک های آندرولوژی مراجعه می کنند، در حال افزایش است.  اما جالب است که در این مطالعه با توجه به نوموگرام، هیچ کدام از بیماران واقعاً دارای آلت کوتاه نبوده اند. تعداد پزشکان عمومی و یا متخصصان آندرولوژی و ارولوژی که از سوی والدین و یا جوانان، در مورد اندازه آلت تناسلی خود، مورد مشاوره قرار می گیرند، کم نیستند. اما آنها برای تصمیم گیری مجبور به استفاده از کتا ب های مرجع خارجی هستند. اندازه های دستگاه تناسلی خارجی مردان در اقوام و نژادهای مختلف متفاوت است. امیدواری دیگر آن است که مطالب این سایت به بسیاری از جوانان ما کمک کند تا تحت تأثیر اطلاعات غیر واقعی و مبالغه آمیز که اکثراً به وسیله اینترنت یا ماهواره کسب می شود، قرار نگیرند و به این ترتیب از بسیاری از آثار سوء این تبلیغات شامل درمان های طبی و جراحی ها برای بزرگ سازی دستگاه تناسلی، جلوگیری شود.

بخوانید  تنگی مجرای ادراری یا پیشابراه

اندازه آلت تناسلی مردان

اعمال جراحی تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه

شامل اعمال افزایش طول و اندازه کیر مردانه و همچنین اعمال افزایش قطر آلت تناسلی مردانه می باشد. باید توجه داشت که اکثر افراد مراجعه کننده خواهان انجام این اعمال، افراد نرمال بوده و نیازی به انجام این اعمال جراحی ندارند و پس از معاینه و اطمینان دادن به نرمال بودن دستگاه تناسلی خارجی مشکلشان برطرف می شود. اعمال جراحی تنها در افرادی که حقیقتاً اندازه آلت تناسلی کوچک دارند که عملاً باعث ناتوانی در انجام مقاربت شده است پس از انجام مشاوره روان پزشکی لازم، انجام خواهد شد. باید توجه داشت که داروها و وسایلی که احیاناً در فضای مجازی یا ماهواره ها تبلیغ می شوند هیچگونه تـأثیری در تغییر اندازه آلت تناسلی مردانه نداشته و گاهی باعث ایجاد مشکلات و عوارض شدیدی خواهد شد.

اعمال جراحی افزایش دهنده طول و اندازه آلت تناسلی شامل اعمال آزاد کردن لیگمانهای آویزان کننده آلت همراه با استفاده از فلپ جهت پوشش پوستی، استفاده از سیاهرگ اندام تحتانی و پیوند آنها به آلت تناسلی مردانه جهت افزایش طول آن و سایر اعمال مشابه می باشد که پس از معاینه بیماران در صورت نیاز نوع عمل مشخص خواهد شد. گاهی پس از انجام این اعمال استفاده از وسایل مثل واکیوم جهت جلوگیری از بازگشت آلت به داخل لازم می شود.

اعمال جراحی افزایش دهنده قطر آلت شامل تزریق چربی به داخل آلت تناسلی، قراردادن پروتز یا گرافت های پوستی یا استفاده از پیوند سیاهرگ اندام تحتانی به آلت جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردانه خواهد بود.

بخوانید  درمان تنگی مجرای ادرار و هیپوسپادیس با پیوند مخاط دهان

ظاهر کوچک آلت تناسلی در افراد چاق

گاهی در کودکان و بالغین چاق به خصوص اگر ختنه با برداشت پوست زیاد صورت گرفته باشد، آلت تناسلی در چربی پایین شکم گیر کرده و مخفی می شود و ظاهر آلت بسیار کوچک به نظر میرسد، به شکلی که گاهی فقط سر آلت رؤیت میشود. در بسیاری از این موارد پس از ایجاد نعوظ آلت طول مناسب پیدا کرده و از چربی پایین شکم خارج می شود و فرد توانایی مقاربت مناسب را پیدا میکند. اما در مواردی که این بیماری موجب اختلال در مقاربت مناسب یا عوارض ادراری شده باشد، بایستی با انجام یک عمل جراحی نسبتاً ساده تصحیح شود. دراین عمل چربی های اضافه پایین شکم برداشته شده و فاشیاها به شکلی تثبیت می شوند که علاوه بر ایجاد ظاهر مناسب از جمع شدن مجدد چربی در مناطق مورد نظر پیشگیری شود.

سوال: سایز آلت تناسلی و هزینه جراحی آن چقدر است؟

سلام اندازه آلت من ۱۱سانت هست میخواستیم بدونم چه راهی برای بزرگ شدنش موثرتر و اینکه هزینه عمل جراحی چقدر هست. متشکر

برای مشاهده پاسخ این سوال اینجا کلیک کنید.

 دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی

 

سوال پزشکی دارید ؟!؟

همین الآن از طریق صفحه پرسش از دکتر سوال خود را بپرسید و پاسخ خودتون را دریافت کنید !
برای کمک به بهتر شدن مطلب فوق به آن امتیاز دهید

مولف و نویسنده :

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی همچنین فلوشیپ فوق تخصصی ارولوژی ترمیمی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن علمی ارولوژی ایران می باشد.

  • دکتر محمد جباري
  • مطالب سايت را در شبکه هاي اجتماعي سريع تر دنبال کنيد

پرسش از دکتر ارولوژیست


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.پاسخ شما تا 5روز از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

لیست سوال های پاسخ داده شده


1
طول آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
2
اندازه آلت تناسلی
مهم

با سلام و تشکر
قطر ( محیط دور تا دور آلت )آلت تناسلی من در حالت نعوظ حدود 11 سانتیمتر است.نگران هستم که آیا این اندازه مناسب است یا خیر و اگر مناسب نیست چه باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
سفت شدن رگ روی آلت

M.R.:
با سلام . چند روزی است که رگ روی آلت تناسلیم از ابتدای آلت تا تقریبا 3 تا 4 سانت به سمت سر آلت سفت شده و در دو نقطه مانند دانه تسبیح شده ک کمی درد دارد . لطفا علت و درمانش را بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
4
الت

...:
آلتم در حالت طبیعی خیلی کوچک هست در حالت نعوظ هم 9سانته

بیضه هام هم خیلی کوچک هست
مشاهده پاسخ دکتر
5
ورم کردن الات مرد

در حال رابطه جنسی یک دفعه ورم کرده الان کبودم شده مشاهده پاسخ دکتر
6
جراحی ftom

از بیماران ترنس زن به مرد هستم

یه جراحی انجام دادم اما آلتم بسیار کوچک هست، آیا راهی هست
مشاهده پاسخ دکتر
7
الت تناسلی

سلام خسته نباشید
من پسرم 6بار عمل کرده و مجرایش وسطه و آلتش کوچیک است ایا امکان دارد برای بزرگ شدن الت عمل کرد؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
8
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشین, آلت تناسلی من بالای کلاهکش انگار گوشت اضافی زده بیرون
و پایین شکم هم رگش گرفته انگار و تورم ایجاد شده ، دلیلش چیه؟ و خودش خوب میشه به مرور زمان آیا؟
مشاهده پاسخ دکتر
9
عوارض عمل ناحیه عانه و کیسه بیضه

سلام.خسته نباشید.میخواستم بپرسم اگر فردی چاق باشد و الت تناسلی پنهان داشته باشد عوارض لیزر کردن ناحیه عانه یا جدا کردن پوست کیسه بیضه از الت تناسلی برای فرد چیست مشاهده پاسخ دکتر
10
انبساط رگ روی الت جنسی

با سلام و وقت بخیر
دکتر، چند هفته ای هست که رگ روی آلت جنسی بزرگ شده(انبساط پیدا کرده) و در تمام حالت ها همچنان حالت انبساطی خود را دارد که نه تنها باعث نافرم شدن آلت جنسی شده، باعث نگرانی بنده شده است...دقیقا مانند معلوم بودن رگ های روی دست یه ادم خیلی لاغر و انبساط رگ آن. نظرتون در این مورد چیه و راه درمانی برای اینکه رگ به حالت نرمال برگرده سراغ دارید؟؟...ممنون میشم اکه جواب دهید.
مشاهده پاسخ دکتر
11
بیضه

آقای دکتر دقیقا چ چیزهایی باعث تحلیل رفتن یکی از بیضه ها میشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
12
عقب افتادگی آلت

سلام
ضمن عرض ادب وخسته نباشی درودها برشماجناب دکتر
پسری هستم 22سالمه مشکل عقب افتادگی الت دارم الان درحالت خوابیده 4سانت هست ودرحالت شقی 11سانت هست من قراره متاهل بشم جناب دکترر میترسم اونموقع خانومم راضی نباشه ازاندازه التم وبعدبه مشکل بخورم تومسأل جنسی ورابطه هامون توروبقران منوراهنمایی کنیدمن همیشه بخاطرراین عقب افتادگیم ناراحتم خیلی همیشه فکررشودارم میکنم ممنون میشم منوراهنمایی کنیدتوربقران اگه میشه کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
13
آلت تناسلی

Bahareh Zolghadr:
با سلام و تشکر
من طی چند وقت اخیر بسیار استرس داشتم
نقرس نیز دارم الان یکسال است
قسمت ختنه گاهم سرخ شده پوستش ترک خورده طوری که خیلی میسوزه به شدت قرمز شده و پوسته پوسته میشه که حتی رابطه با همسرم هم برام کار دردناکی شده دوبار دکتر رفتم بهم گفتن خشکی است مرطوب کننده دادن الان یکماه اینطوری هستم با شامپو بدن بچه میشورم
مومتازون بهسا01
کرم نرم کننده حاوی اوسرین ثمین
مشاهده پاسخ دکتر
14
پرده الت تناسلى

سلام
ميخواستم بدونم هزينه عمل جراحى پرده الت تناسلى چقدره
ايا اين عمل تو بيمارستانهاى دولتى انجام ميدين
مشاهده پاسخ دکتر
15
بستن آلت تناسلی

سلام آقای دکتر ممنون میشم جواب بدید چون واقعا نیازمند پاسخ هستم.

آقای دکتر اگر آلت تناسلی رو حداقل دو ساعت با کِش ببندیم آیا مشکلی پیش میاد برای آلت؟
ممنون میشم جواب بدید❤
مشاهده پاسخ دکتر
16
بیضه

سلام اقای دکتر.خسته نباشید.بیضه ی همسرمن یک سال بود که روی پوستش(البته درحالت ایستاده اصلا روی بیضه نیست)یک چیزی مانندجوش زیرپوستی بود که سفت هم بود.به پزشک عمومی مراجعه کردیم وپماد ادن و نرم شد و وقتی چندبار فشارش دادیم ازهمون نقطه چربی ومو خارج شد ولی جاش کمی زخمه.داخل زخم چیز سفیدی بود که فکرکردیم چربیه و اونوکشیدیم ولی گوشت بود.حالا چند روزه که دردمیکنه و دردش باعث میشه کشاله ران تیربکشه.عکس هم براتون میفرستم.دلیلش چی میتونه باشه؟ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
17
بیضه

سلام اقای دکتر فرمودید که عقب وجلو بودن بیضه طبیعی یعنی کمی عقب وجلو بودن بیضه مشکلی ندارد مشاهده پاسخ دکتر
18
راه حل افزایش طول و کلفتی آلت مردانه

سلام دکتر
عذرخواهی میکنم که مزاحم وقتتون میشم
دکتر در مورد افزایش طول و کلفتی آلت مردانه چه راهی پیشنهاد میکنید؟؟‌
آیا دارویی در این زمینه وجود دارد؟؟‌
شدیدا در این زمینه با مشکل مواجه هستم تاجایی که از نظر زناشویی زندگی ما با چالش اساسی روبرو شده است لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
19
بزرگ کردن آلت تناسلی

عرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز،آیا تبلیغ سایت ها مبنی بر اینکه بزرگ کردن آلت تناسلی حدود 3 الی 7 سانت با مصرف قرص هایی از قبیل وایمکس ، مگنارکس پلاس ، ویگرپلاس حقیقت دارد یا نه ؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
20
کوچکی الت

سلام دکترمن 27 ساله ازکرمان مزاحم میشم الاتم حالت کشیده 9سانته قطر.5سانت میخوام کلفت وبزرگتربشه همه دارویی خوردم جواب نگرفتم فقط دلم میخوادبزرگ بشه اینکه میگن طبیعی هست مشکل من روحل نمیکنه اینکه میگن رابطه خوب بهتر تاالات بزرگ من بزرگی رومیخوام
چکارکنم چه راهی برابزرگ شدن هست منم شهرکرمانم چقدربایدهزینه کنم مشکلم حل بشه من فقط میخوام الاتم بزرگ بشه حتی متوسطم نیست داغونم کرده باهرکی نزدیکی میکنم میخنده میگه دندل خرماست
مشاهده پاسخ دکتر
21
سايز آلت

باسلام آقاي دكتر من ٢ ساله ازدواج كردم حالا ديگه به خاطر كوتاهي داره رابطمون خراب وتباه ميشه نميدونم چي كنم لطفا راهنمايي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
22
بلوغ زود رس

Shahrooz:
سلام اقای دکتر
من هجده سال دارم و اندازه آلتم به طرز نگران کننده ای کوتاهه.به نظر خودم به طور کامل بالغ نشدم چون حتی ریش هم در نیاوردم و نشونه های بلوغ رو نداشتم.خجالتم میاد از کسی بپرسم نمیدونم پیش چه متخصصی باید برم .اگه میشه راهنمایی کنید.متشکر
مشاهده پاسخ دکتر
23
کجی الت

سلام. الت بنده انحنا به سمت چپ دارد دارای ۲ فرزند میباشم ولی بعضی اوقات همسرم از این بابت احساس درد دارد . درضمن التم در حالت معمولی بسیار کوچک میشود و بعضی وقتها هنگام داشتن استرس کلا به داخل میرود لطفا راهنمایی بفرمائید مشاهده پاسخ دکتر
24
کوچک شدن یکی از بیضه ها

با سلام
من یکی از بیضه هام نسبت به اون یکی کوچکتر شده و داخل بدنم رفته
بعد طول الت تناسلی م هم خیلی کم شده
خواستم راهنمایی م کنید
ممنونم از لطف تون
مشاهده پاسخ دکتر
25
نازایی

جواب آزمایش هورمون مشاهده پاسخ دکتر
26
در متن

سلام خسته نباشید اندازه گیریم درسته اما میخام بزرگتر باشه التم فقط هزینش چقدر میشه و اینکه چه عوارضی داره مشاهده پاسخ دکتر
27
الت پرده دار

وقت بخیر
باتوجه به عکس ایا احتیاج به عمل هست برای الت پرده دار یا حتی اگر درصدشم کم باشه میشه عمل کرد و اینکه به طول الت اضافه خواهد شد
و واریکسل هم دارم ایا هم زمان میشه عمل کرد در ضمن چند سال پیش زمان خدمت گفتن که واریکسل دارم گرید سه ایا درد ندارم احتیاج به عمل هست
و سوال اخر عمل الت پرده دار سرپایی در مطب انجام میشه یا بیمارستان چقدر طول میکشه و حدود هزینه عمل حدودا بفرمایید باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
28
تورم قسمت چپ آلت تناسلی پشت

سلام؛ بنده یک روز پس از ارتباط جنسی متوجه شدم پوست آلت تناسلی از ناحیه پشت ختنگاه تا زیر خط بخییه ختنه درقسمت چپ آلت متورم شده
میخواستم بدانم علتش چیست
فوریت پزشکی داره؟
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
29
مشکلات نعوظ

سلام.من 29 سالمه.من یه مقدار کم مشکل حفظ نعوظ دارم..موقع سکس به نعوظ میرسم ولی وقتی کاندوم میکشم اروم اروم شل میشه..نعوظ صبحگاهی ام دارم..ورزشم میکنم..میخوام ببینم مشکل کجاست؟
بعد من از قرص ویاگرا به مقدار خیلی کم..نصف نصف استفاده کردم چندبار واقعا عالی بود حتی چند بار پشت سر هم میتونستم سکس کنم..میخواستم بدونم استفاده از این قرص به طور مدام در آینده و بلند مدت دارای عوارض هست؟میتونم خودم استفاده کنم.یعنی در آینده مشکل و نقصی ایجاد نمیکنه؟
اگه بخوام استفاده کنم شما چه نوع و چه دزی پیشنهاد میکنین؟
فقط خواهش میکنم توضیح کاملی بهم بدین من دارم ازدواج میکنم..ممنون
بعد این قرص های ویاگرا حتی با دز خیلی پایین وابستگی ایجاد میکنه؟ ممنون میشم توضیح کاملی بهم بدین🙏
مشاهده پاسخ دکتر
30
ورم الت تناسلی

الت بچه بادکرده.وکبوده انگارداخل پوست خونه. مشاهده پاسخ دکتر
31
ورم الت تناسلی بچه 4ساله

لطفن تماس بگیریدیاشماره بدین اورژانسیه بچه رونمیتونم حرکت بدم. مشاهده پاسخ دکتر
32
دونه های سفید الت

.:
سلام خسته نباشید دکتر. من حقیقتش برای این موضوع خجالت میکشم به دکتر مراجعه کنم. یه سری دونه های سفید ردیفی در نزدیکی سر الت هست ک خیلی منو اذیت کرده میخوام از شرشون خلاص شم. خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
33
عفونت الت بعد از عمل هیپوسپادیاس

با سلام در تاریخ 13497 عمل هیپوسپادیاس انجام داده ام ودرحال حاضر ده روز است که از عمل میگذرد انگاری زیر پوست الت ام خون جمع شده باد کرده چند باری نزد جراح ام رفته ام و گفته اند طبیعی است ولی این خیلی من رو نگران کرده به طور شدید ورم کرده به نظر شما چکار کنم
ولازم به ذکر است بنده 20 سال دارم
مشاهده پاسخ دکتر
34
هیپوسپادیاس

هیپوسپادیاس
ده روزپیش عمل هیپوسپادیاس انجام داده ام التم عفونت کرده انگاری که خون زیر پوستم جمع شده باید چکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
35
تاول ریز دارای خونابه

با سلام من پوست الت تناسلیمو یک بار با ناخن خودم بریدم بعد چندروز متوجه تورم وقرمزی شدم با مراجعه بردکتر زنان به من استرویید موضعی و خوراکی دادن ک باعث قهوه ای رپگ شدن ان ناحیه شد بعد اون شروع ب پخش شدن کرد ک متخصص پوست گفتن لیکن پلان ولی جدیدا تاول های ریزی درسطح تمام پوستم ایجاشده ک با کندن پوسته زیرش خونابه هست میخواستم بدونم چیکارکنم؟
و الان زیر سینه ها ناحیه تناسلی زیر شکم رو دستام و حتی گردنم تاول ریزی شکل میگیره ک با عرق کردن بیشتر میشه البته من سرترالین و پرانول والپازولام و امپرازول هم مصرف میکنم
مشاهده پاسخ دکتر
36
الت تناسلی

باسلام چگونه میتوان قطر الت را کمی افزایش داد؟آیا دارویی وجود دارد مشاهده پاسخ دکتر
37
اشکال در نعوظ به همراه درد بین مقعد و آلت تناسلی

آقای دکتر با عرض سلام و خسته نباشید ؛ حدود یک ساله که کبد چرب دارم ،چند ماهه عفونت ادراری دارم که از یک ماه پیش با علائم زیر تشدید شده. درد بین مقعد و آلت تناسلی بیشتر نزدیک مقعد که هنگام بلند شدن بعد از اجابت مزاج با بلند کردن پای راست تشدید میشه،نعوظ در حد چند ثانیه و کاهش شدید میل جنسی. در ضمن تشخیص آزمایش خون و ادرار و سونو به این صورت است که؛،سنگ کلیه 3mm در کلیه چپ،دو شن هر کدام 2mmدر کلیه راست،کبد با گرید 2،عفونت ادراری ،کمبود ویتامینd. لطفا کمک کنید که چه مشکلی دارم و چه درمانی رو شروع کنم.
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
38
رگ الت

سلام خسته نباشید من از روغن خراطین استفاده می کنم بعد از 20 رو ز رگ های الت بزرگ شدن یکی که سمت راست الته یه مقدار بیشتر ایا عوارض استفاده این روغنه یا طبیعی می باشد ایا بزگ بدون رگ مشکل است چون قبل از استفاده همچین مشکلی نبود و این رگ های که تازه ایجاد شده قابل رفع بوده یانه ممنون میشم اگر راهنمای کنید باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
39
ورم آلت

ورم کردن رگ آلت تناسلی
مشکلی به وجود میآید
مشاهده پاسخ دکتر
40
جراحی آلت تناسلی پرده دار

جناب دکتر سلام. با سپاس از شما. بنده 50 سال سن دارم و متاسفانه آلتم از نوع پرده دار میباشد و خیلی کوتاه است. آیا با عمل جراحی برداشتن پرده مشکلم حل میشود؟ و آیا برای انجام عمل نیاز به بیهوشی است؟ و دوره بهبودی پس از عمل جقدر طول میکشد؟؟ سپاسگزارم مشاهده پاسخ دکتر
41
الت تناسلی

سلام و خسته نباشید من مادر امیرعلی هستم امیرعلی 3 و 4ماه دارد در 10 ماهگی بیضه را عمل کردن ولی پایین نیامده بود والان پسرم یک بیضه دارد میخواستم بدونم ک برای اینده و ازدواج مشکلی پیش نمیاید؟و از کجا بدانم بیضه ک دارد کاملا سالم است. و اینک من حامله هستم و هفته 33 بارداری را طی میکنم این فرزندهم پسر است داخل سونوگرافی یک بیضه دیده شد ولی یکی نه میخواستم بدانم داروی چیزی باید مصرف کنم تا بیضه تشکیل بشه قبل تولد؟؟باتشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
42
الت تناسلی

سلام اقای دکتر بیزحمت جواب بدین اقای دکتر الت تناسلیم درحالت نعود خیلی سفت میشه واز تهش درد میگیره البته سریع هم شل میشه.التم به شکمم نمیچسبه همینطوری سفت میشه وروبه پایین که فشار میدم درد میگیره.لطفا متنی جواب بده مشاهده پاسخ دکتر
43
نیاز به عمل جراحی هیپوسپادیاس دارم

با سلام
پسر 8 ساله بنده دارای هیپوسپادیاس هست
ما زاهدان هستیم، ویدئوی نحوه عمل شما را از طریق آپارات دیدم.

اطلاعاتی در خصوص مدت زمان درمان؟
نیاز به بیهوشی هست؟ یا بیحسی؟ کدام یک برای کودکم بهتر و راحت تر و بی خطر تر هست؟

هزینه عمل جراحی چه میزان هست؟
دارای دفترچه بیمه تامین اجتماعی هستیم
در کدام بیمارستان عمل انجام می گیرد؟
چه مدت باید بستری باشد؟

و هر اطلاعات دیگری که فکر می کنید لازم است ما بدانیم.

از توجه و پاسخ شما سپاسگزارم

با احترام
با سلام
پسر 8 ساله بنده دارای هیپوسپادیاس هست
ما زاهدان هستیم، ویدئوی نحوه عمل شما را از طریق آپارات دیدم.

اطلاعاتی در خصوص مدت زمان درمان؟
نیاز به بیهوشی هست؟ یا بیحسی؟ کدام یک برای کودکم بهتر و راحت تر و بی خطر تر هست؟

هزینه عمل جراحی چه میزان هست؟
دارای دفترچه بیمه تامین اجتماعی هستیم
در کدام بیمارستان عمل انجام می گیرد؟
چه مدت باید بستری باشد؟

و هر اطلاعات دیگری که فکر می کنید لازم است ما بدانیم.

از توجه و پاسخ شما سپاسگزارم

با احترام
مشاهده پاسخ دکتر
44
آتروفی بیضه

سلام آقای دکتر
آیای عفونت باعث آتروفی بیضه میشه؟
و اگه عفونت بر طرف بشه آیا از آتروفی بیش تر میشه جلوگیری کرد؟
مشاهده پاسخ دکتر
45
مرحله بعد ⏪

سلام دکتر؛تو رو خدا جواب این سوالات رو بدید چون نمی تونم به مطالب اینترنت اعتماد کنم.
آیا بیضه ای که دچار آتروفی میشه به طور کامل از بین میره؟منظورم اینه خیلی کوچولو میشه؟
آیا بیضه ای که آتروفی شده بازم تو بافتش اسپرم داره؟
مشاهده پاسخ دکتر
46
جوش در ناحیه تناسلی

با سلام
من به تازگی ازدواج کردم چند روزی است که روی یکی از لبهای کلیتوریس یک جوش قرمز رنگ دردناک ایجاد شده که اذیتم می کنه لطفا منو راهنمایی کنید علتش چی می تونه باشه
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
47
اختلال نعوظ

با سلام مدتی هست که عقد کردم زمان معاشقه و اماده شدن برای سکس اکثرا نعوظ طبیعی دارم ولی برخی مواقع دقیقا زمانی که میخام دخول رو انجام بدم احساس تنگی واژن همسرم رو دارم و نمیتونم دخول رو انجام بدم و نعوظ من از بین میره و دیگه به حالت طبیعی برنمیگرده البته برخی مواقع هم خیلی راحت دخول انجام میشه که اکثرا زمانهایی هست که از قبل واسه سکس برنامه ریزی نکردیم .مشکل من طبی هست؟چکار باید بکنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
48
مشکل پوست

سلام آقای دکتر دیروز قرار بود عکس بفرستم نشد امروز دارم میفرستم مشاهده پاسخ دکتر
49
درد در کلاهک هنگام خروج ادرار.

سلام. کلیه ی بنده سنگ سازهست تعدادی سنگ هم در کلیه ام وجود دارد. در هر حال چند روز پیش به هنگام ادرار درد شدیدی در قسمت کلاهک داشتم. درد تنها هنگام ادرار کردن است. (وقتی مایعات زیادی می خورم، درد کمتر است اما وقتی چند ساعتی ادرار نکرده ام، درد بیشتر هست.) بهرحال دو یا سه روز بعد از آن درد شدیدی در قسمت پایین کمرم داشتم و چند ساعت بعد تب هم داشتم. به دکتر مراجعه کردم و بهم آنتی بیوتیک داد. در هر حال درد کمرم کمتر شده اما درد هنگام ادرار کردن همچنان هست.
از دیروز هم ترشحات بسیار کمی از آلت تناسلی خارج میشه که ترشحات روشن و بدون بو هست و مقدارش بسیار بسیار کم هست.
بنظر شما مشکل چیست؟ (همچنان در حالت عادی اگر سر کلاهک را فشار بدهم،درد دارد. انگار که زخمی یا تب خالی یا چیزی درون کلاهک وجود داشته باشد.)
مشاهده پاسخ دکتر
50
زگیل تناسلی

سلام دو روزه متوجه شدم قسمت دهانه واژن و دو سانت داخل واژن حالت زبر شده رفتم دکتر گفت زگیل تناسلی داری تست پاپ اسمیر و hpv انجام دادم اما جوابش نیومده.دکتر گفت خوش خیم یا بدخیم بودنش وقتی آزمایش دراومد مشخص میشه.دکتر گفت از عفونت شدید رحم زخم شده و کلی دارو واسه عفونت بهم داد
من استرس شدید دارم واسه اینکه میترسم ویروسم از نوع پر خطر باشه. ممکنه از نوع پرخطر باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
51
ضخیم شودن

چیکار کنم که پوست آلت تناسلی من ضخیم بشود مشاهده پاسخ دکتر
52
افزایش طول وقطر الت تناسلی

می خوام افزایش طول الت تناسلی وقطر ان رو تغیر بدم
افزایش طول وقطر الت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
53
جراحی بیضه

سلام:اگر آلت تناسلی و بیضه ها بیش از حد معمول بزرگ باشد به گونه ای که از روی شلوار نمایان باشند، آیا روش و یا عمل جراحی وجود دارد که بتوان حجم و اندازه آلت تناسلی و بیضه ها را تغییر داد؟ مشاهده پاسخ دکتر
54
آلت تناسلی

آقای دکتر آلت تناسلی من یکی دو هفتی مبارزه حوری که دیده میشه مشاهده پاسخ دکتر
55
الــت تــنــاســلــے

پــســرمــن 10ســالــشــه ولــے الــت تــنــاســلــیــش نــعــوظ نــداره تــا حــالــا مــشــاهده نــڪــردیــم ایــا مــشــڪــلــے دارد
در صــورت وجــود مــشــڪــل چــڪــار بــایــد بــڪــنــیــم
مشاهده پاسخ دکتر
56
کجی آلت مادرزادی

سلام دکتر لطفا با توجه به عکسی که براتون فرستادم میشه بگید من نیاز به عمل دارم یا خیر؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
57
نعوظ

با سلام
پسري هستم ٣٠ ساله و تا بحال رابطه جنسي نداشتم
با ديدن تصاوير پورن احساس برانگيختگي الت ندارم و مي ترسم اين مورد مشكل ساز بشه برام
ميخواستم ببينم چطور ميشه بدون استرس به نعوظ وارد رابطه شد
ممنون
و اينكه ايا من مشكلي دارم يا شايد چون تجربه نكردم اينطور شده
مشاهده پاسخ دکتر
58
مرد يا زن

سلام، ببخشيد از لحاظ پزشكي ايا يك شي ميل ، مرد حساب ميشود يا زن؟ مشاهده پاسخ دکتر
59
کجی آلت

سلام دکتر میخواستم بپرسم بعد عمل جراحی کجی آلت امکان دارد بخیه ها باز یا پاره شوند؟
و تا چه زمانی هنگام نعوظ دچار درد میشوم؟
مشاهده پاسخ دکتر
60
عدم نگه داشتن نعوظ

سلام اقای دکتر خسته نباشید.اقای دکتر من 28 سالمه و مشکل من عدم نگه داری نعوظ برای چند ثانیه هستش بیماری خاصی هم ندارم چربی خون هم ندارم بعضی وقت ها در حین نزدیکی التم میخوابه و نعوظش رو از دست میده ممنون میشم راهنمایی بکنید مشاهده پاسخ دکتر
61
کوچک بودن الت تناسلی

با سلام بنده دارای دو فرزند پسر هستم یکی 9 ساله و دیگری 3 ساله به نظرم اندازه الت تناسلی پسر 9 ساله ام کوچکتر از حد نرمال میباشد مشاهده پاسخ دکتر
62
خشکه زدن الت تناسلی

سلام
من الان چند روزی هست که زیر کلاهک الت تناسلی ام بسیار خشک شده است انگار که پوستش را سوزانده ام لطفا کمکم کنید هرچه زودتر این مشکل خوب شود ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
63
آلت تناسلی

. عکس فرستاده نمیشه راهه دیگه ای نداره ی جور دیگه عکس بفرستم مشاهده پاسخ دکتر
64
خشك و پوست پوست شدن و خارش الت

با سلام اقاي دكتر
دو ماه پيش از شما مشاوره گرفتم پوست التم خشك و پوست پوست ميشه براي يك ماه بهتر شد ولي بعدا دوباره مثل اول شد گفتيد كه براي دو تا سه هفته شب ها پماد هيدروكورتيزون بمالم و در حمام التم را با شامپو بچه بشورم
ممنون ميشم اگر بفرماييد اينبار از چه چيزي استفاده كنم🌹
مشاهده پاسخ دکتر
65
آلت تناسلی

سلام. آلت تناسلی بنده از قسمت ختنه گاه به بالا دچار مشکل شده که انگار ی حالت متورمی به تعداد زیاد و کوچک ایجاد شده ولی از لحاظ ادرار یا جنسی مشکلی برام ایجاد نشده اگر احتیاج به عکس هست بفرمایید که بفرستم خودم بخاطر مشکلات کاری نمیتونم بیام ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل جدی برام پیش نیومده باشه. بابت هزینه هم مشکلی نیست. مشاهده پاسخ دکتر
66
کجی الت

سلام خسته نباشید
مدتی ی مشکل برام پیش اومده
متوجه شدم که آلتم در حالت نعوظ خم به سمت پایین و مایل به چپ هست و این منو نگران میکنه
لطفا اگه امکان دارید راهنمایی کنید و بفرمایید این مشکل طبیعی یا نیاز به درمان و عمل داره؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
67
افزایش سایز آلت

باسلام. موثرترین روش افزایش سایز آلت کدام روش است، هزینه و مدت زمان انجام به چه صورت است. باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
68
زگیل تناسلی در بارداری

سلام خسته نباشید من خانمی هستم باردار در هفته 26 بارداری سابقه زگیل نداشتم ولی الان متوجه شدم داخل واژنم یک چیزی شبیه گوشت اضافی هست ترسیدم باید چیکارکنم ایا خطرناکه مشاهده پاسخ دکتر
69
دانه های روی آلت تناسلی

با سلام
جناب آقای دکتر ضمن عرض تشکر از پاسخگویی شما، بنده مردی حدود 40 ساله هستم و در طول عمر خود هیچگونه رابطه خارج از خانواده نداشته‌ام. همان‌قدر که از خودم اطمینان دارم، همان قدر هم به همسرم اطمینان دارم. اهل استخرهای عمومی و ... نیستم. مدتی است چند تا دانه ریز روی آلت تناسلی پیدا شده که البته درد و خارش ندارند. چند تا خیلی ریز و سفید رنگ هستن که در عکس ظاهر نمی‌شوند اما دو سه تای دیگر که در عکسها مشخص هستند رو براتون ارسال کرده‌ام. ضمنا اون یکی که سیاه رنگ شده در اثر سایش با لباس زیر حالت زخم پیدا کرده و قبلا مانند اون یکی دوتای دیگر بوده است. خواستم لطف کنید اگر از روی عکسها مشخص است بفرمایید این دانه ها چه هستند و آیا خطری دارند؟
مشاهده پاسخ دکتر
70
سوزش ادرار

سلام
اقاي دكتر من ٣ روز پيش با يك خانم رابط جنسي داشتم
بعد ار اون رابطه هنگام ادارار سوزش دارم
دليلش چيه
مشاهده پاسخ دکتر
71
آلت تناسلی

پسرم سه ساله هست امروز فهمیدم که مجاری ادراریش خیلی تنگ شده به نظرتون مشگل بزرگی هست آیا به کلیه هاش آسیب زده مشاهده پاسخ دکتر
72
سوال زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر من نامزدم و رابطه کامل دارم چند وقتیه متوجه شدم ی سری دونه های زیر پوستی ک اطراف واژنم بود و مثل دونه های چربی ک اطراف چشم در میاد بودن ب صورت کنار کم 3.4تا برامده شدن و قابل لمس شدن و این ناحیه زبر شده.نوک چرکی نداره ب رنگ خود پوستمه میترسم زگیل باشه عکس ارسال کنم؟ممنون میشم پاسخ بدید مشاهده پاسخ دکتر
73
در متن

سلام بنده التم حدود 15سانته اما راضی نیستم خاسته باشم بزرگتر بشه چقدر هزینه داره و اینکه برای زود انزالی چیکارباید بکنم مشاهده پاسخ دکتر
74
کوچکی آلت

آلت تناسلی
22 ساله هستم و مجرد.آلت کوچکی دارم که هنگام نعوظ طول ان به 12 سانتیمتر بیشتر نمیرسد،چکار باید بکنم که هم افزایش طول و هم ضخامت آن افزایش پیدا کند
مشاهده پاسخ دکتر
75
الت تناسلی

صبح ها ک ازخواب بیدارمیشم دستشویی ک میرم یکم ترشح سفید رنگ میاد بیرون فقط صبح ها اینجوری میشه وبعضی وقتا بعدش یکمی ترشح ژ له ای بی رنگ میاد بیرون؟ مشاهده پاسخ دکتر
76
تاريخ ويزيت

اريا مهر با مشكل هيپوسپادياس در تاريخ ٢5فروردين سال ٩٧بدنيا امده چه تاريخي بايد براي تاريخ جراحي پيشتون بيايم
قبل جراحي يه نوبت به بنده بدين ممنون ميشم
الان ٢ماه و ٢١روزشه چه تاريخي اريا مهر و بيارم حضورتون ؟
مشاهده پاسخ دکتر
77
الت تناسلب

سلام .یه هفته هست بغل التم یه رگ از ته الت به سرش باد کرده .اون اخرش هم یه زره بیرون اومده از باد مثل عدس شده مشاهده پاسخ دکتر
78
الت تناسلی

باعرض پوزش جناب دکتر بنده ب دلیل مشکل بزرگی که دارم میترسم زن بگیرم و بزرگترین معذل زندگیم شده مشکلم اینه که الن تناسلیم کوچیکه و روم نمیشه به دکتر مراجعه کنم.توروبخدا کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
79
راهی برای بزرگ کردن آلت وجود دارد؟؟

از بیماری کوچکی آلت رنج میبرم همی داره باعث جدایی من و همسرم میشود مشاهده پاسخ دکتر
80
زخم سر الت تناسلی ملتهب بودن و سرخ شدن

با سلام کلاهک الت تناسلی من به صورت ملتهب در میاد و سرخ میشه حدود دو سانتش و انگار پوستش سوخته و کبود شده وقتی از تریامسینولون ان ان استفاده کنم سه روز خوب میشه بعد یک هفته باز همونطوری میشه از چه پمادی استفاده کنم و چند روز ممنونم از راهنمایی انگار که با یک اتو سوزوندی پوستشو فقط قسمت کلاهک مشاهده پاسخ دکتر
81
مشگل طول الت تناسل

سلام
اقای دکتر من 24سالمه طول
آلت تناسلی من 13سانت هست من مجرد هستم به نظرشما من دنبال درمان واسه بزرگ کردن باشم یا خیر
مشاهده پاسخ دکتر
82
آلت تناسلی

در سن 20 سالگی اندازه آلت تناسلی چقدر میباشد مشاهده پاسخ دکتر
83
افزایش آلت چه راهی وجود دارد

من از بیماری کوچکی آلت رنج میبرم همین باعث دعوا و اختشاش شده با همسرم
آیا راهی برای تغییر آلت وجود دارد با چه هزینه ای لطفان راهنمایی فرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
84
زخم ناحیه تناسلی

زخم در ناحیه زیر کلاهک الت به صورت عمق دار با ترشحات شیری رنگ با سوزش هنگام لمس مشاهده پاسخ دکتر
85
پاپیلوما

سلام روزتون خوش.وستی گولار پاپیلوماتوزیس پوستی چیه؟؟؟دلیل بوجود اومدنش چیه ایا باعث ایجاد سرطان یا مشکل جدی تری نمیشه؟مرسی مشاهده پاسخ دکتر
86
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر بنده مرد 48ساله هستم دچاربیماری پیرونی شدم که آلتم را حدود 45درجه بسمت بالا کج کرده آیا باجراحی اصلاح میشود؟وهزینه اش چقدرمیشه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
87
جوش آلت

.kh... Ali ..m..i:
.kh... Ali ..m..i:
باسلام ..روی سر آلت تناسلی ام روی گردی ..یه چیزی شبیه دونه دراومده ولی ازبیرون که نگاش کنی مشخص نیس ولی موقعی ک فشارش میدم سفت سفته..وبالاش یکم مایل ب رنگ زرد کم رنگ میشه ممکنه چرک باشه وهنوز سربازنکرده..یک ماهه اینجور مونده خارشی یادردی هم ندارم ..خاستی عکسی براتون ارسال میکنم ممنون اگ راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
88
HSV2

سلام دکتر من بعده دوسال آزمایش خونhsv دادم و جوابش منفی بود آیا الان میتونم مطمئن باشم که بهhsvنوع دو اصلا دچار نیستم؟خیالم راحت باشه؟چون هیچ علائمی نداشتم رفتم آزمایش خون دادم البته بعده دوسال مشاهده پاسخ دکتر
89
قیمت جراحی الت

سلام اقای دکتر میخواستم بدونم قیمت این جراحی چند است هپچنین الت من کوچک نیست مرسی .... مشاهده پاسخ دکتر
90
a.b:\na.b:\nسلام.بنده دچاربیماری پیرونی شدم وآلتم حدود 45درجه کج شده آیا باجراحی اصلاح میشه ؟ وهزینه جراحی چقدر هست؟

سلام.بنده دچاربیماری پیرونی شدم وآلتم حدود 45درجه کج شده آیا باجراحی اصلاح میشه ؟ وهزینه جراحی چقدر هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
91
سلام\nخسته نباشید\nمن دفعه قبل برای کیسه بیضه از شما سوال کردم \nمیخواستم ببینم وقتی کیسه بیضه را کوچک میکنید اندازه آلت بزرکتر میشود یا کوچکتر یا فرق نمیکند؟\nبعد با عکسائی که شما تو سایت خودتون کذاشتید من فکر کنم آلت پنهان هم در بیضه دارم \nآیا ان هم در

سلام
خسته نباشید
من دفعه قبل برای کیسه بیضه از شما سوال کردم
میخواستم ببینم وقتی کیسه بیضه را کوچک میکنید اندازه آلت بزرکتر میشود یا کوچکتر یا فرق نمیکند؟
بعد با عکسائی که شما تو سایت خودتون کذاشتید من فکر کنم آلت پنهان هم در بیضه دارم
آیا ان هم درست میشه یا اون هم عمل جدا گانه میخواد؟
هم از نظر هزینه بگید هم از نظر وقت
بعد از عمل آیا استراحت باید کرد یا میتوانم از فردا عمل سر کار برم؟
ممنون ببخشید
مشاهده پاسخ دکتر
92
آلت

نزدیک به ده روز است در ناحیه آلتم احساس درد میکردم که تا چند روز پیش متوجه شدم زیر آلتم از داخل متورم وسفت شده ودرد میکنه علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
93
زخم شدن زیر کلاهک آلت

با سلام...
راستش چند وقته بین کلاهک آلت و قسمت عمودی یجورایی زخم شده قبل فقط شبیه خون مردگی یا مثلا شبیه پارگی مویرگی بود ولی دیشب خیلی خیلی بدتر شد و از همون قسمت کمی لکه های خونی دیده میشد و سوزش داشت..
و کلا در حالت نزدیکی بسیار بسیار دردناک بود...
خواستم بدونم این چی هست؟؟
بیماری خاصی؟؟
واگیر هستش؟؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید...
مشاهده پاسخ دکتر
94
واریکوسل

اقای دکتر طول الت تناسلی باید چقدرباشد ودرضمن من یه صحنه تحریک امیز میبینم حالا هرچی منی سریع ازمن خارج میشه والتم سریع ازحالت نعوذ درمیاد مشاهده پاسخ دکتر
95
اندازه الت

سلام مشکل من اینکه من تقریباً 18 سالمه و اندازه الت تناسلیم تقریبا 12 سانته ایا نرماله؟ و راهی طبیعی مثل روغن خراطین و..... وجود دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
96
نداشتن نعوظ.

سلام
خسته نباشید آقای دکتر
بنده دوماه هست که ازدواج کردم اما خیلی کم به اندازه انگشتان دست به نعوظ رسیدم. یعنی آلت تناسلیم نعوظ《راست》نمیشه. میل جنسیم کمه به دلیل اینکه آلت تناسلیم متاسفانه راست نمیشه یا همون نعوظ نداره. وازاین بابت خیلی نگرانم آقای دکتر لطف میکنید کمکم کنید.
واقعا خیلی نگران این مطلبم
مشاهده پاسخ دکتر
97
تناسلی

سلام من ۴ ماهه خود ارضایی رو کنار گذاشتم ولی ۲ ماهه جنب نمیشم. آیا مشکلی هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
98
تکرر ادرار

ممنون اقای دکتر. فقط میخوام بدونم یکم مشکل تو دفع ادرار دارم از اینه؟چون تقریبا از وقتی که این تورم ایجاد شده دچار مشکل دفع ادرار شدم. که البته خیلی شدید نیست مشاهده پاسخ دکتر
99
شهوت

مایع منی وشهوتی که ازبدن خارج میشه باید چه رنگی باشه طبیعی؟ مشاهده پاسخ دکتر
100
آلت تناسلی

سلام
آقای دکتر من 23 سال سن دارم
وقتی آلتم در حالت نعوظ قرار میگرد مستقیم (بدون کجی و انحراف ) رو به پایین است میخواستم ببینم مشکلی داره یا نه ؟
یه جورایی دچار استرس شدم ، یک بار هم به اورولوژی مراجعه کردم ، حتی من را معاینه نکرد فقط براش توضیح دادم گفت نه مشکلی نداره ولی میتونی برای زیبایی عمل کنی
در حالت نیم رخ ایستاده به این شکل است
مشاهده پاسخ دکتر
101
غلاف شدگي آلت مربوط به كد v08fo0123758

سلام جناب دكتر من تو بخش قبلي نتونستم اين بخش از سوالم رو وارد كنم كهv08fo0123758
جناب دكتر من از بچگي هم آلتم پوست كامل نداشت يعني سر آلت رو كامل نميپوشوند به حالت دو تا گوشه از كناره هاي سر آلت بود و خيلي كم بود و زماني هم كه ختنه شدم چون يه مشكل تنگي سوراخ خروجي داشتم از پايين يه سوراخ ديگه پايين برام باز كرد اين كلياتي بود كه فكر كردم بايد بگم
تَو اون عكسي هم خدمتتون فرستادم. خيلي وضعيت خوب بود يه زمان هايي تَو محل كار كه ميرم تَو حالت نشسته آلت كاملا داخل پوست فرو ميره و حس ميكنم فشار وارد ميشه به آلت كه بايد برم دستشوييه خارجش كنم يعني سر آلت كاملا نا پيدا ميشه
عمل جراحي كه فرموديد سخت هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
102
دارو برا کم تحرکیه اسپرم

من کم تحرکیه اسپرم دارم الان تحرک abمن 28درصد بایدچکار کنم
من کم تحرکیه اسپرم دارم باید چکارکنم
مشاهده پاسخ دکتر
103
اندازه بیضه

سلام ،در یک ورزشکار مرد متولد ۱۳۶۲ وزنه بردار پارا لیفتینگ ،۳۸۰ کیلو گرم ،دارای ده مدال طلای وزنه برداری در سطح کشوری ،وزن ۱۴۵ کیلو گرم ،دارای بیضه های کوچک هستند ،کمی سینه برجسته دارند ،به گفته خودشون استروئید های انابولیک طی ورزش بدن سازی و قهرمانی خودشون استفاده نکرده اند و هم اکنون نیز استفاده نمیکنند ،حتی از کورتون به هر نحوی چه خوراکی و چه استنشاقی استفاده نکرده اند و نمی کنند ،ولی به خاطر اینکه در حال تحصیل در رشته تخصص طب ورزشی هستند کلا بسیار کم میخوابند هرشب دو یا سه ساعت .ایا راهی برای افزایش سایز بیضه وجود دارد .من دکتر ایمانه برکتی هستم دارنده مدرک دکترای داروسازی از شهید بهشتی.ممنون. مشاهده پاسخ دکتر
104
ورم آلت نیمه بالایی آلت به جز سر

سلام
من در یک رابطه ی یک و نیم ساعته پنج دقیقه آخر کاندوم پاره شد و رابطه ادامه دادیم
ولی دو ساعت بعد رابطه از وسط آلت به بالا به جز سر آلت شروع به ورم کرد تقریبا ورمش تا 16ساعت بعد ورم داشت دلیل ورم چه می تواند باشد؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
105
الت

خطری برای آلت نداره مشاهده پاسخ دکتر
106
الت

سلام چطوری پوست اضافی آلت رو برداشت با جراحی و جراحیش سرپاییه و هزینش چنده
آلت منو ک دیدی پوستش کاملن اضافی داره
مشاهده پاسخ دکتر
107
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
108
تورم زیر کلاهک آلت تناسلی

سلام اقای دکتر. من حدود 1 هفته پیش خود ارضایی کردم. زیر کلاهک التم سمت راستش یکم باد کرده. و بعد از اون یکم در دفع ادرار مشکل دارم و تعداد دستشویی رفتنم بیشتر شده . درد هم ندارم. در ضمن من نارسایی یک کلیه دارم و تحت نظر دکتر سیم فروش هستم میخواستم بپرسم ازتون چیکار باید کنم. درمان لازمه یا به مرور خودش خوب میشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
109
کجی الت تناسلی بعد از ختنه

سلام اقای دکتر خسته نباشید ,من یک پسر 6 ساله دارم ,تو دوماهگی ختنه شده و موقع ختنه مشکلی نداشت ولی به مرور یه انحراف کمی تو الت تناسلیش داره ,میخواستم ازتون سوال کنم که نیاز هست برای معاینه ,و یا اینکه نیاز به ختنه مجدد داره,چون سنش یکم حساس هست نمیدونیم چطور موضوع رو براش توضیح بدیم,ممنون میشم که کمکمون کنید مشاهده پاسخ دکتر
110
مشکل رابطه جنسی

موقع رابطه با همسرم لحظه اول آلت تناسلیم سفته ولی بعد از یک دقیقه بطور کلی از حالت شق افتاده و دیگه شق نمیشه باید خودمو بکشم تا اون شق بشه از این بابت هم همسرم ازم سرد شده و حتی دیگه حوصله رابطه هم نداره
چیکار باید بکنم
آیا وسیله‌ی هست که اونو شق کنه و همون حالت نگه داره و یه خورده کلفت و بزرگ کنه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
111
درد بیضه سمت راست

من بیضه سمت راستم گاهی اوقات درد میگیره و دردش انگار توسط یه رگ به نقطه ی اپاندیس کشیده میشه مشاهده پاسخ دکتر
112
اختلاط نعوظ

سلام من 8ساله ازدواج کردم تاامسال خیلی خوب بودم ازلحاظ رابطه جنسی تا دوماه پیش یه دفه دچار اختلال نعوظ درحی رابطه شدم الان دوماه اصلا میل جنسی ندارم دکتر اورولوژی هم رفتم گفت هیچ مشکلی نداری قرص سیلد نافیلد دادبااون خوبم ولی اگه مصرف نکنم اصلا نعوظ ندارم ضمنا دچاریبوست همراه بااسهال خونی شدید شدم ونفخ شکم دارم که باعث تکرر شدید ادراریم شده واصلا میل جنسیمو به صفر رسونده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
113
عدم نعوظ آلت

باسلام حدود یکسال پیش آزمایش از لگن دادم دکتر مربوطه اعلام کردن بیضه ات متورم شده نگرانشدم رفتم بیمارستان پارس نزددکتر ارولوژی ایشون اعلام کردن بیضه شما 2میل بزرگ شده هیچ نگران نباش وهیچ دارویی هم برام تجویز نکردن بعد ازگذشت 2سال ازآزمایش آلت تناسلی ام نعوظ نمیشه هم بیضه هام درد میکنه راهنمایی میخواستم ممنون بزرگوار. مشاهده پاسخ دکتر
114
بلوغ دیر رس

ضمن تشکر یعنی هیچ امیدی نمیبین که با تزریق تستسترون تا 1 سال بهبودی حاصل بشه و بلوغ کامل بشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
115
جراحی اپیسپادیاس

پسرم 13 ماهشه و اپیسپادیاس نوع شدید داره اما اختیار اداری کامل داره و یه سنو از مثانه انجام داد ک حجم مثانه خوب بود و ب دنبال این فتق کشاله ی ران هم داشت ک عمل موفقی بود الان خواستم بدونم ک آقای دکتر میشه پسر مو جراحی کنید من متاسفانه وقت اینترنتی3نتونستم بگیرم و اهل خوزستان هستم اگر امکانش هست با من تماس بگیرید و یک وقت بهم بدید آقای جباری خواهش میکنم جواب منو بدید ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
116
زگیل تناسلی زیر زبان

زگیل تناسلی
Nima A:
خسته نباشید من مذکر و 33 سالمه و حدود یک ساله چند تا ضایعه زگیل تناسلی روی آلتم مشاهده کردم خودم با پماد قلیایی اونا رو از بین بردم و یکی دو تا دیگه هم درمد که از بین بردم و الان یکی دو‌ تا ریز داره. ضمنا جدیدا زیر زبونم یه چند تا ضایعه باریک و دراز گوشتی نازک درومده و ته گلوم هم چن وقته خلط داره و درد میکنه. لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم و اوضاع من خیلی خطرناکه؟ روحیم شدیدا خراب شده. ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
117
دونه های ریز دور کلاهک آلت تناسلی

سلام آقای دکتر..
چند وقته متاسفانه دونه های خیلی ریزی زیر کلاهک آلتم به وجود اومده.
یادم نمیاد این ها رو دیده باشم اگر هم بوده خیلی کمتر و کوچکتر بودن..
دورتادور کلاهک رو پوشونده روی لبه کلاهک...
بغیر از اون یه حالت خون مردگی یا چطور بگم مثل اینکه به قسمتی از بدن فشار بیارید و بکشیدیش همچین حالتی حدفاصل ختنه گاه تا لبه کلاهک در قسمت رویی الت دیده میشه...
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
چتد عکس به عنوان نمونه براتون فرستادم...
خواهش میکنم کمکم کتید خیلی خیلی نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
118
تاريخ ويزيت

سلام اقاي دكتر چ تاريخي آريا مهر و بيارم پيشتون ؟ مشاهده پاسخ دکتر
119
تاريخ جراحي

دكتر كيش به ما تاريخ 6ماهگي اريا مهرو براي جراحي رو داده نظرتون در مورد اين تاريخ چيه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
120
غلاف شدگي و قوس آلت

سلام روزتون بخير٢٨ سالمه
چند وقتي هست دچار يه مشكلي شدم كه آلتم در حالت عادي ميره داخل غلاف و همش مجبورم خارجش كنم و خيلي اذيت ميشم ضمن اينكه قوس رو به پايين داره
اندازه اش هم فكر ميكنم كوچكتر از حالت معمول باشه
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
121
لکه قهوه ای روی کلاهک الت

سلام دکتر. روی سر کیر من از حدود هشت سالگی ی لکه قهوه ای ایجاد شد ک الانم این لکع کاملا تثبیت شده. در اطراف این لکه ، ی لکه دیگه در حال شکل گیریه. رفتم دکتر بهم پماد زینک داد. از کرم شبم استفاده کردم. اما جواب نداده.
خیلی اعتماد ب نفسمو اورده پایین
دکتر دستم ب دامنت. کمکم کن
مشاهده پاسخ دکتر
122
بیماری پیرونی

مدتی است درحالت نعوظ آلتم کج می شودودرد میگیرد درضمن میل جنسی ام کم شده آیا این ربطی به بیماری پیرونی دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
123
الت

سلام خسته نباشین چه راهی واسه بزرگ کردن الت وجود داره
میخوام التم بررگ شه
مشاهده پاسخ دکتر
124
درمان بيماري هيپوسپادياس

سلام روز بخير فرزند پسر دارم كه ٢5فروردين سال ٩٧در بيمارستان كيش بدنيا امده و با مشكل هيپوسپادياس چه زماني را مناسب ميدانيد براي ختنه نياز به جراحي دارد يا نه
منظور از جراحي يعني بيهوشي كامل ؟ايا درد هم دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
125
كوچك بودن آلت تناسلى

حالت تناسليم كوچك است ميخواهم بزرگش كنم بدون كدام عوارض جانبى امكانش هست مشاهده پاسخ دکتر
126
الت تناسلی

سلام من17 سال سن دارم ولی طول الت تناسلی من کوچک است و کلفتی ان هم همینطور میخواستم بدونم امکان داره همینجور بمونه یا نه؟ مشاهده پاسخ دکتر
127
كوچك بودن آلت تناسلى

آيا امكان بزرگ نمودن آلت تناسلى وجود دارد بدون جراحى وعوارض جانبى مشاهده پاسخ دکتر
128
ختنه بزرگسالان

وقتتون بخیر.
بنده مثل بقیه آدما تو زمان بچگی ختنه شدم،منتها نمیدونم چجوریه که این اتفاق کامل نیافتاده.
یعنی اون پوسته ی اضافه برداشته شده،اما نه کامل،دقیقا اندازه 18 یا بیشترش مونده که باعث شده هنوز کلاهک به قسمت پایینی متصل باشه.
خیلی هم کم هست،به نظر میاد با یه عمل سرپایی کوتاه مشکل حل بشه.
مشاهده پاسخ دکتر
129
الت

اندازه آلت تناسلیم خیلی خیلی کوچیکه
وچاق هستم کمی
مشاهده پاسخ دکتر
130
آلت تناسلی

سلام دکتر ، همسر من بالای آلتش یعنی اونجایی که مو رشد میکنه تقریبا پیش مثانه دونه های سفیدی دراومده مایل به صورتی که مثل گوشتن ، میخاستم ببینم علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
131
الت تناسلی کوچک

سلام بنده ۱۸سال سن دارم وچاق هم هستم ۱۷۶وزنمه و۸۰کیلوگرم هم وزنمه متاسفانه التم توی این۱۸سال هیچ رشدی نراشته وهمونجوری باقی مونده برای درمانش چه کاربایدبکنیم ایابایدجراحی بشه.بایدنوبت بگیرم اقای دکتر.چون حالت نعوظ ۱۰سانتی متره وحالت شل هم خیلی کوچک است برای درمان چه کنم بنده دچارمشگل روحی وروانی گردیدم مشاهده پاسخ دکتر
132
.

آقای دکتر توی مواردی ک فرمودین عفونت جزءشون بود یعنی خونی ک از التش میاد امکان داره چون من عفونت رحمی دارم اون هم ازمن عفونت گرفته باشه ودلیلش همین باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
133
نعوظ

سلام آقای دکتر
من21سالمه
فقط مشکل ناتوانی جنسی دارم
یعنی اینکه ب نعوظ کامل نمیرسه
چ مشکلی دارم؟باید چیکار کنم؟حل شدنی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
134
پوست الت

سر آلتم پوستش رفته و مانند زخم شده بود . رفتم دکتر اورولژی معاینه کرد و گفت دکتر پوست برم.دکتر پوست هم دوتا کرم ترتینوئین مدیفارم وتریامسینولون ان ان داد. اما رو اون ناحیه تاثیر نزاشته و پوست خود الت هم برداشته مشاهده پاسخ دکتر
135
بلوغ دیر رس

میشه بیشتر توضیح بدین یعنی امکان درمان وجود نداره ،وامکان بارداری وجود داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
136
عدم نعوظ

سلام آقای دکتر.خسته نباشین. دو هفته پیش خدمت رسیدم برای معاینه و مشاوره با جنابعالی. من استرس عدم نعوظ و نگهداری نعوظ در حین رابطه رو داشتم.جنابعالی بهم فرمودین یک نصف قرص ویزارسین یکساعت قبل رابطه بخورم. آقای دکتر فردای عروسی برای اولین بار وقتی خواستم رابطه برقرار کنم به محض انجام دخول آلت از حالت نعوظ خارج و شل میشد.به طوریکه حتی امکان دخول هم نبود. فرداش هم دوباره بعد کلی معاشقه همین مشکل تکرار شد.آقای دکتر از استرس و ناراحتی دو روز هست زندگیم مختل شده. خیلی حس بدی هست در اولین رابطه و سعی دوم حتی امکان دخول نباشه. اگر لازم باشه مجدد حضوری خدمت میرسم.کمکم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
138
لک پراکنده تیره رنگ قسمت ختنه گاه

سلام اقای دکتر لک های پراکنده ی تیره رنگی به مدت 1ساله در قسمت ختنه گاهم بوجود اومده که هیچ گونه خارشی نداره و به دلیل موذب بود نمیتوانم به پزشک مراجعه کنم لطفا در صورت تشخیص درمانی اگه داره لطف کنید؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
139
جراحی زیبایی الت تناسلی

عرض ادب و احترام
عرض من در رابطه با جراحی الت تناسلی مبنی بر افزایش طول و قطر الت هست، باتوجه به پیگیری های فراوان، تقریبا نا امید شدم، چراکه مقاله و توضیحاتی که داخل گوگل از طرف همکارانتون مطرح بود، سه دسته نظیر قرص و امپول، کشش دهنده ها نظیر لارجرباکس و وکیوم و در نهایت جراحی بود که همگی هر سه مورد رو رد کرده بودن، و من از پیگیری این مورد نا امید شدم، در صورتیکه یکی از همکارانم در امریکا عمل جراحی انجام داده اند که طول و قطر و سایز فراوانی رو در بر داشته این جراحی، هرچندکه هزینه قابل توجهی پرداخت کردن، اما این اتفاق رخ داده و ایشون در صحت و سلامت کامل، روابط و نزدیکی خودشون رو انجام میدن،
عرض بنده این هست که این فاصله علم و تکنولوژی دال بر نشدن این تغییر در کشورما هست یا تبعیت از قوانین خاصی و اگر شدنی هست لطفا من رو معرفی و راهنمایی کنید، کمال تشکر و قدردانی رو از شما دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
140
دیر کرد در بلوغ

دکتر در حال حاضر بنده 23سال سن دارم تو سن 18سالگی برای دیرکرد در بلوغم پیش دکتر فوق تخصص غدد رفتم و اون پس از معاینه وآزمایشات آمپول تستسترون 250تجویز کرد حدود 8ماهی استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم والان که حدود 3سال میگذره آمپولو قطع کردم ودیگه استفاده نکردم تا امروز که دوباره رفتم پیش همون دکتر واون دوباره باز آمپول تستسترون 250تجویز کرد و گفت فعلا حالا حالا باید استفاده کنی .والانم موندم چیکار کنم وافسردگی گرفتم وشبها خوابم نمیبره
دیر کرد در بلوغ
مشاهده پاسخ دکتر
141
نعوذ آلت تناسلی

A.M:
من چکار کنم با تلفن هرجا و هروقت با نامزدم صحبت میکنم آلتم نعوذ میشود؟
میخوام یه برنامه ای بدهید که این مشکل رفع بشه
نمیتونم اینجوری بیرون و تو جمع باشم.
چطور همه دوستام اینگونه نیستن ؟
خواهش میکنم مشاوره ای کنید تا از این فکر بیرون برم
از دارو هم بگید استفاده میکنم؟
تو رو خدا کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
142
افزایش قطر

سلام..
برای افزایش قطر آلت آیا تزریق ژل موثر هستش؟ اگر که اینطوره مدت زمانی که ژل باقی میمونه چقدره؟
ممنون میشم بفرمایید هزینه اش چقدر میشه...
مشاهده پاسخ دکتر
143
هزینه ای عمل الت پرده دار.

سلام می خاستم بدون هزینه ای عمل پرده الت تناسلی با دفترچه تامین اجتماعی ویا بیمه تکمیلی چقد هست.وبعد عمل طول درمان چقد هست بیشتر از دو سه روز؟ مشاهده پاسخ دکتر
144
نعوذ آلت تناسلی

من هنگام صحبت کردن با نامزدم آلتم فورا نعوذ میشه. برای جلوگیری از این کار باید چکار کنم؟ چکار کنم آلتم نعوذ نشود؟ مشاهده پاسخ دکتر
145
جاي زخم

سلام دكتر من ٢سالً پيش اومدم پيش شما واسه ليزر زيگيم زيگيلام كامل خو شد ديگم نزدم هميشم چيزايي كه واسه بالا بردن سيستم ايمنيًبدنم خوبه ميخورم تبخالم داشتم الان مشكلم نازك شدن اون قسمت از التمه كه ليزر شده يا قبلا تبختل زده بووده موقه رابطه بعضي وقتا همونجاها زخم ميشه پوستش قشنگ پوستش نازكو حساس شده چيكار كنم براي خوب شدنش؟ مشاهده پاسخ دکتر
146
آلت تناسلی

سلام .مردی چهل ساله هستم عدم نعوذ طبیعی دارم فقط با دارو نعوذدارم دچارزودانزالی هم هستم لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
147
آلت تناسلی

سلام اقای دکتر همسر من قبل شروع رابطه جنسی از التش خون میاد و گاهی هم لباس زیرش درحد چند قطره خونی هست. ازمایش انجام داد گفتن مشکل نداره میشه لطفا بگین دلیلش چیه خیلی نگرانم یکسالی میشه اینطوره. مشاهده پاسخ دکتر
148
تنگ کردن مجاری ادراری

سلام خسته نباشید اقای دکترعزیز ببخشی مزاحم شما من شدم راستی ایا وازکتومی انجام دادن ایا اسپرم کجا جمع می شود وکجا دفع می شوداایا وازکتومی انجام دادن ایا اسپرم دفع دیگر نمی شد/ایا با وازکتومی انجام دادن مثل یک خانم سینه بزرگ دار می شویم وصورت بی مو می شویم اقای دکتر عزیز 2ایا شما می توانی مجاری ادراری منو تنگ کنی ایا شما برای من تنگ کردن مجاری ادراری برایم انجام می دهی اقای دکتر عزیز از لطف محبت شما بسیار بسیار ممنون هستم باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
149
زخم زیر کلاهک آلت

8 ماهی است که ابتدا به صورت خشکی و بعد به صورت زخم به حالت بریدگی به اندازه نصف بند انگشت در زیر کلاهک التم ایجاد شده است به دکتر عمومی مراجعه کردم و پمادهای گوناگونی را زدم ولی دوباره با نعوظ مجدد زخم باز میشود و همیشه در همان نقطه لطفا راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
150
عدم نعوظ

سلام.بنده 29 سالمه و مدت چهار ساله به این مشکلم پی بردم که مشکل عدم نعوظ دارم.از سن چهارده سالگی خودارضایی داشتم.به طور میانگین روزی یک یا دو بار خودارضایی میکردم.از سال 90 تا پنج ماهه قبل سیگار میکشیدم و گهگاهی مشروب میخوردمو ورزش و تحرکی هم نداشتم.آزمایش چربی که گرفتم کلسترولم روی دویست بود.الان حدوده پنج ماهه که سیگارو مشروب و خودارضایی رو کامل ترک کردم ولی گهگاهی قلیون میکشم.یک ماهی هم میشه که ورزش رو شروع کردم و هفته قبل نتیجه ازمایشم نشون داد که چربیم روی 150هست.پیش یه دکتر اورولوژی رفتم وفقط دو بسته قرص آفرودیت برام نوشتن.ولی متاسفانه هنوز هم وقتی با همسرم میخوام نزدیکی کنم، دقیقا لحظه ای که میخوام کاندوم رو روی آلتم بکشم بی حس میشه و دیگه نمیتونم راستش کنم.در ضمن صبح که از خواب پا میشم آلتم خوشبختانه راست شده هست.بعلت مسافت طولانی به ناچار از اینجا مزاحمتون شدم.ممنون میشم اگه راه درمانمو بگین.با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
151
الت

و آلت من درحالت شل یا خوابیده 9سانته و درحالت نعوظ 15سانتی هست آیا اندازه آلت من نرماله مشاهده پاسخ دکتر
152
آلت

سلام دکتر من آلتم پوست اضافه داره یعنی بنظرم من وقتی منو ختنه کردن بد ختنه کردن
یعنی وقتی راطبه دارم پوست آلتم بازی میکنه این طبیعیه بنظر شما
مشاهده پاسخ دکتر
154
بیضه

سلام دکترپسرم 3 سال داره سونوگرافی انجام دادم گفت بیضه سمت چپ رونداره ولی سمت راست طبیعی به نظر شما مشکلی داره یا نه آیا برای بچه دار شدن مشکل دارد یا نه مشاهده پاسخ دکتر
155
الت تناسلی

سلام .من 30 سالمه و مجردم .کم تحرک و لاغر اندام .الت تناسلی من هنگام نعوظ رو به پایین هست و قدرت بالا امدن ندارد فقط در حد 3-4 میلیمتر . بعد از کمی نعوظ هم کم می شود . نعوظ صبح گاهی هم دارم وزمان نعوظ التم را به طرف پایین مگذاشتم که مشخص نشود.و فقط چند سال پیش زمان نعوظ یه صدایی شق از قسمت اخر الت و چند ثانیه هم درد داشتم . مشکل پایین بودن الت و کم شدن نعوظ از چیه ؟ فکرم رو درگیر کرده در حال ازدواج هستم . ایا پایین بودن الت مشکلی برام به وجود میاره بعد از ازدواج؟ ممنون می شم من رو راهنمایی کنین
تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
156
الت

همین صرق هایی ک برای درمان زود انزالی گفتین ضرری ندارن مشاهده پاسخ دکتر
157
باد کردن ناحیه ختنگاه

این سمت چپ ختنگاه من الان 7ماهی هست عین رگ میمونه باد کرده و تو رابطه باد کردنش بیشتر میشه مییخواستم ببینم چیکارش کنم که خوب شه چه دارویی باید بزنم. ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
158
کجی الت

سلام یعنی بنظر شما آلت من نیازی به جراحی نداره ؟و این قرص ها ضرری ندارن مشاهده پاسخ دکتر
159
افزایش طول

سلام. جوونی هستم 23 ساله که طول آلتم در حالت نعوظ 10 سانت هستش..خواستم بدونم به جز جراحی ، راه دیگه ای هست برای افزایش طول؟
پروتز آلت اینجا کاربرد داره؟
و اینکه در صورت تمایل به عمل ، هزینه عمل جراحی چقدره؟
سپاس🌹
مشاهده پاسخ دکتر
160
کجی الت

سلام آقای دکتر من آلتم کجی داره به سمت راست لطفا راهنماییم کنید چطوری درمانش کنم و زود انزالی هم دارم انزالم به یک دقیقه نمیرسه لطفا راهنماییم کنید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
161
پرسش

سلام
خسته نباشید
من شهریورماه 22 سالم میشه و آلتم 10سانت هم نیست....و مادرمم گیر داده روز تولدم دخترعمومو برام بگیره .... برای افزایش طول و قطر آلتم چکار باید بکنم؟؟؟؟
توروخدا جواب بدید دارم روانی میشمازشهرستان کاشان
مشاهده پاسخ دکتر
162
کج شدن آلت درحالت نعوظ

مدتی هست درحال نعوظ آلتم بسمت راست میچرخد ودردمیگیردومیل جنس ام کم است اگراین بیماری پیرونی باشد درمان دارد؟
آیابیماری پیرونی درمان قطعی دارد
مشاهده پاسخ دکتر
163
سفید کردن آلت تناسلی

با سلام جناب آقای دکتر چند وقتی هست از قسمت الت تناسلی خود که تغییر رنگ داده بدم میاد آیا راههایی هست که بشه اطراف آلت و خود آلت نناسلی مردان را سفید کرد یا حداقل بهتر شود و هم سطح پوست بدن فرد شود.ممنون مشاهده پاسخ دکتر
164
آلت تناسلی

بیماری پیرو نی درمان قطعی دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
165
کجی آلت تناسلی

سلام مدتی است که درحالت نعوظ آلتم به طرف راست منحرف میشود وباکمی دردهمراه است ودر:-)ضمن میل جنسی ام کم است ونعوظم ضعیف است لطفا راهنمایی فرمایید مشاهده پاسخ دکتر
166
افتادگی آلت

سلام خسته نباشید
بنده از زمانی که یادم میاد آلت ام حالا افتادگی داره ، در حالت نعوظ کج میشه بسمت پایین مانند شکستگی
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
متشکر
مشاهده پاسخ دکتر
167
آلت تناسلی کودک

پسرم پس از ختنه آلتش اصلا معلوم نیست دکتری که ختنه کرد گفت خودش خوب میشه ولی الان وارد ۵سال میشه و همونطوریه اصلا معلوم نیست داخله باید چکار کرد؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
168
بستن مایع منی

سلام اقای دکتر عزیز شما می گویین وزکتومی خطر ناک اگر خطر ناک چرا شما می گویی وازکتومی مایع منی را کاهش نمی دهد برای چی خطر ناک اقای دکتر عزیز ایا شما وازکتومی برای جلوی مایع منی برایم انجام می دهی /اقای دکتر عزیز اگر وازکتومی هیچ ایجادی برای مایع منی نداره باید بستن پروستات باید انجام دهم تا مایع منی من بسته شود اقای دکتر عزیز////خاهش می کنم خاهش می کنم من که راضی هستم وبا مهر امضا والدین وخودم هست چرا شما برایم انجام نمی دهی تورو به خدا خاهش کردم برایم بستن مایع منی لطفعا برایم انجام دهید /./اقای دکتر ما نکرت می شویم چاکرت می شویم خاهش خاهش وبا مهر امضا مادر باشد وخودم واصل شناسنامه خودم خاهش کردم خاهش کردم اقای دکتر لطفعا جواب من تورو به خدا بده بگو باشه اقای دکتر ما نکرت می شویم تمنا می کنم کمکم کن تورو به خدا کمکم کن دستتم بگیر نجاتم بده بستن مایع منی فقت یک رااه بستن پروستات خودت به من گفتی اقای دکتر عزیز لطفعا خاهش خاهش برایم انجام دهید قول می دهم هرسال میوه تازه تاره من برای شما می چینم تورو به خدا کمکم کنید د اقای دکتر عزیز لطفعا من کنیزت می شوم هر کاری بگویی انجام می دهم فقت لطفعا خواسته منو اجابت کن خاهش خاهش توروبه خدا نجاتم بده هیچ چیزی دیگری از شمامن نمی خام مشاهده پاسخ دکتر
169
غضروف الت

سلام . مدتی که غده مانندی در غضروف الت من پیدا شده که در حالت نعوظ بیشتر نمایان می شود و الت من به طرف چپ راست می شود ! البته کمی هم هنگام نعوظ درد دارد که زیاد قابل توجه نیست .راهنمایی فرمایید . ممنون مشاهده پاسخ دکتر
170
آلت تناسلی

پسر 3 سالم امروز پوست دور ختنه گاهش متورم شده علتش چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
171
آلت تناسلی

آیا روغن خراطین زالو تاثیری در بزرگ کردن آلت و بیضه داره؟
دکتر بهم گفتن که درمانی نداره چون 17سالم هست...
آیا داروی دیگه وجود داره که به دکتر مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
172
آلت

چند سالی هست دقت کردم روی آلتم دو جا هست که نمیدونم زگیل یا چیز دیگه هست راهنمایی کنید با توجه به عکس...نمیخوام دکتر برم مشاهده پاسخ دکتر
173
کوچک بودن آلات تناسلی و بیضه

آلات تناسلی من درحالت شل خیلی کوچک است و درحالت راست شده هم 11سانتی متر است و بیضه ها هم کوچیک هستند آیا درمانی برای حل این مشکل من وجود دهره مشاهده پاسخ دکتر
174
آلت

چند سالی هست دقت کردم روی آلتم دو جا هست که نمیدونم زگیل یا چیز دیگه هست راهنمایی کنید با توجه به عکس...نمیخوام دکتر برم مشاهده پاسخ دکتر
175
محل ختنه

محل ختنه گاه پسرم متورم شده علتش چیه؟ مشاهده پاسخ دکتر
176
پروستات

اقای دکتر موقع لمس بیضه احساس میکنم یکی کوچیکه یکی بزرگ واویزون احساس بدی بهم دست میده اندازه بیضه چه جوریه مشاهده پاسخ دکتر
178
حساس بودن کلاهک آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
من بعد از نزدیکی پوست کلاهک آلتم بد جوری حساس میشه، بطوریکه نمیشه دست به سر آلتم بزنی،انگار که پوست سائیده شده، خیلی وقت هست که اینجوری میشه، البته بعضی مواقع هم به شرت و یا شلوار که تماس حرکتی پیدا میکنه همون حالت داره ولی بعداز نزدیکی خیلی بیشر میشه برای بهبودش چکار باید کرد.
مشاهده پاسخ دکتر
179
وازکتومی

سلا م اقایز دکتر عزیز ایا انقدر شما می گویین وازکتومی خطر ناک عقیم زا است بچه دار نمی شوی /اگر راست می گویی وازکتومی چند درصد وازکتومی را کاهش می دهد اقای دکتر عزیز ایا وازکتومی 90 الی 98 درصد مایع منی راواقعا کاهش می دهد من انجام ندهم اما که کاهش نمی دهد من وازکتومی انجام دهم ا//ایا وازکتومی 90 الی 98 درصد مایع منی واقعا کاهش می دهد اقای دکتر واقعا راسته یعنی انقدر خطر ناک لطفعا جواب مارا به طور دقیق بیان نمایید اقای دکتر خیلی خیلی از لطف محبت شما بسیار بسیار ممنون هستم من مشاهده پاسخ دکتر
180
کوتاهی آلت

سلام من 22سالمه و آلت تناسلی من کوچیکه و میگن از طب سنتی استفاده کن و حالا میگن روغن زالو خیلی خوبه و میخوام ببینم نظر شما چیه مشاهده پاسخ دکتر
181
نعوظ

نعوظ
یه مدتی میشه نعوظم کم شده
چیکار باید بکنم
تا درمان بشم
مشاهده پاسخ دکتر
182
توروخدا بخونین❤️کجی الت تناسلی

❣รคєเ๔💕:
سلام دکتر خسته نباشید
من پسری 15ساله ام و چند وقته درگیر کجی الت تناسلیم به سمت راست شده ام.ازوقتی ختنه کردم اینجوری شده و مطمعنم دلیل دیگه این نداره.دقیق نمیدونم چند درجس ولی حدودا 30 هس .خواستم بدونم اگه مشکلی نیس یه عکس ارسال کنم براتون تا جواب بدید
لطف میکنین اگه جواب بدید ممنون❤️
لطفا جواب بدید خیلی فکرمو مشغول کرده
مشاهده پاسخ دکتر
183
تورم آلت تناسلی

در هنگام نزدیکی تورم در آلت تناسلی پیداکردم قبل از نوک آلت تناسلی
الان تورم بادکنکی روی آلت دارم به نظر شما تا فردا از بین میره یا به دکتر مراجعه کنم امشب
مشاهده پاسخ دکتر
184
ازمایش اسپرم

با عرض سلام و خسته نباشید.
من قبل اینکه بچه دار دار شم رفتم پیش ماما تا ازمایش بدم دکتر واسه شوهرم گفته ازمایش اسپرم بده.امروز ازمایشو داده رفته واسه نتیجه گفتن باید دوباره تکرار بشه و بعش گفتن همیشه اینقدر کمه؟از مواد شوینده مصرف کردی ؟نه مقدارش کم بود نه از شوینده استفاده کرده.یکم استرس داریم نتیجه بد بیاد احتمال داره که اشتباه از اونا باشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
185
برداشتن چربی های دور الت تناسلی

سلام میخواستم بدوم ایا میشه چربی های دور الت تناسلی را برداشت و هزینش چقدر میشه مشاهده پاسخ دکتر
186
الت تناسلی

تیر کشیدن سر الت تناسلی دارم میخواستم ازتون بپرسم
میخواستم مشکلش را بدونم
مشاهده پاسخ دکتر
187
سلام \nخسته نباشید\nمن در کودکی به خاطر برخورد با شیئ بیضه هام باد کرد وبزرک شد\nدر خدمت سربازی متوجه شدم واراگوسل خفیف دارم\nالعان در موقع کار بیضه هام شل شده و زیاد آویزون میشه \nهمین علت خیلی اذیت میشم\nلطفا بگوئید باید چه کار کنم\nآیا میشود پوست بیضه

سلام
خسته نباشید
من در کودکی به خاطر برخورد با شیئ بیضه هام باد کرد وبزرک شد
در خدمت سربازی متوجه شدم واراگوسل خفیف دارم
العان در موقع کار بیضه هام شل شده و زیاد آویزون میشه
همین علت خیلی اذیت میشم
لطفا بگوئید باید چه کار کنم
آیا میشود پوست بیضه را کوچک کرد
از لحاظ مالی هم لطفا بگوئید چقدر هزینه دار
البته من بیمه تامین اجتمائی دارم
ممنون
سلام
خسته نباشید
من در کودکی به خاطر برخورد با شیئ بیضه هام باد کرد وبزرک شد
در خدمت سربازی متوجه شدم واراگوسل خفیف دارم
العان در موقع کار بیضه هام شل شده و زیاد آویزون میشه
همین علت خیلی اذیت میشم
لطفا بگوئید باید چه کار کنم
آیا میشود پوست بیضه را کوچک کرد
از لحاظ مالی هم لطفا بگوئید چقدر هزینه دار
البته من بیمه تامین اجتمائی دارم
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
188
وستیبولارپاپیلوماتوز

پیش تر تشکر بابت جوابگویی سریع و لطفتون به هموطناتون...ضایعه پوستی وستیبولارپاپیلوماتوز راه درمان هم داره ؟چطور برای درمانش باید اقدام کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
189
وستیبولار پاپیلوماتوز یا زگیل تناسلی

سلام خسته نباشید.ضایعه ای روی لابیای کوچک مشاهده کردم و شک دارم که ضایعه پوستی وستیبولار پاپیلوماتوز هست یا زگیل تناسلی
لطفا راهنمایی میکنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
190
سلام

سلام ۳۸سال دارم
تو رابطه جنسی گرمای واژن رو اصلا احساس نمیکنم لذا ارضا نمیشم
ممنون میشم پاسخ دهید
مشاهده پاسخ دکتر
191
الت تناسلی

برای جای بخیه چیزی هست که ازبین ببر جای بخیه دوسه ساله..واینکه برای افزایش سایز الت راهکاری هست که ازاینی که هست بیشتربشه مشاهده پاسخ دکتر
192
باند فیبری

با سلام...بنده بیست و سه سالمه و یک باند فیبری (اینطور که متوجه شدم اسمش اینه) کلاهک آلیتم رو به تنه اش وصب کرده و عرضی حدود یک و نیم سانت داره...میخواستم ببینم که درمانش ه چه صورته و در صورتی که جراحی هست، هزینه کلی اون چقدر میشه و البته نیاز به بستری داره یا خیر...متشکر! مشاهده پاسخ دکتر
193
ختنه مجدد اصلاح پوست الت

ختنه مجدد اصلاح پوست الت مشاهده پاسخ دکتر
194
الت تناسلی

سلام اقای دکتر صوتی جواب فرستادین بازنشد بی زحمت اگه میشه متنی بفرستین ممنون ازلطفت.کد پیگیریy33vu9123309بود مشاهده پاسخ دکتر
195
الت تناسلی

سلام اقای دکتر صوتی جواب فرستادین بازنشد بی زحمت اگه میشه متنی بفرستین ممنون ازلطفت مشاهده پاسخ دکتر
196
درد بیضه

با عرض سلام و خسته نباشید
راستش چند وقتیه در بیضه راستم درد ایجاد میشه بخصوص موقع ارضا شدن و اندازه بیضه راست از چپ کوچک تر است و درد بیشتر در اطراف بیضه و رگ های آن احساس میشود آیا برای باروری مشکلی ایجاد میکند و باید به پزشک مراجعه کنم با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
197
کوچک بودن الت تناسلی

سلام آقای دکتر.
من21سالمه و احساس میکنم آلت تناسلیم نسبت ب سنم رشدی نکرده چرا ک هم سنای داری الت تناسلی بزرگتر و بیضه های بزرگتری هستند.تا چ سنی رشد میکنند؟لطفا کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
198
نعوظ

سلام آقای دکتر یه سوال خیلی نگرانم آلت من وقتی نعوظ میکند بعد چند دقیقه زود شل میشه حالا چه کاری کنم یا نکنم مثلا بعد 4 دقیقه شل میشه دوباره باید سعی کنم یا مالش بدم تا سفت بشه اگه زیاد فشار بیارم یه حسی دست میده مثل تپش قلب شدید تپش هم حالت کند هست . مشاهده پاسخ دکتر
199
لکه های صورتی کم رنگ روی التم

در مورد لکه روی التم پرسیدم فرمودید عکس مشاهده پاسخ دکتر
200
الت تناسلی

H. ( ❤):
سلام ببخشید من در اول دوران بلوغ رابطه ی جنسی زیاد داشتم و تا یکسال پیش انجام میدادم التم خیلی نسبت به قبل کوچک شده حالا برای بازگشت به قبل و بز رگ شدن الت باید چیکار کنم
چه دارویی بخورم که التم حجمش بزرگ تر بشه وهمچنین طولش
مشاهده پاسخ دکتر
201
بستن مایع منی

سلام ممنون اقای دکتر عزیز خیلی خیلی از شما بسیار بسیار ممنون هستم من پرسیدم بستن پروستات بستن مایع منی وجود داره اما نمی دانم چه کسی برایم انجام می دهدپرسیدم مایع منی لوله داره قطع میشه مثال مثل بول کردن
سلام ممنون اقای دکتر عزیز خیلی خیلی از شما بسیار بسیار ممنون هستم من پرسیدم بستن پروستات بستن مایع منی وجود داره اما نمی دانم چه کسی برایم انجام می دهدپرسیدم مایع منی لوله داره قطع میشه مثال مثل بول کردن
مشاهده پاسخ دکتر
202
الت تناسلی

آقای دکتر برای ازبین بردن جای بخیه دراثر جراحی واریکوسل راهکاری هست که دوسه سال ازجای بخیه گذشته باشه..وسوال دیگرم اینکه ایا میشه الت تناسلی طولش بیشتر ازاینی که هست بشه امکاناتی هست که اندازه الت بیشتربشه مشاهده پاسخ دکتر
203
خون امدن از الت تناسلی

سلام و خسته نباشید اقای دکتر من خود
ارضایی میکنم و موقع خارج شدن اب منی من دستمو جلوش میگیرم و مانع از ریختنش میشم که امروز از خواب بیدار شدم رفتم حموم که کمی التم رو تکان دادم که ازش کمی خون زد بیرون.

این مشکل من بود که دیروز صبح اتفاق افتاد و امروز صبح هم دوباره کمی خون امد و شما گفتید باید کاری نکنید و مایعات بخورید منم همین کارو کردم و سوالم اینکه ار روز صبح کمی خون بیاد طبیعی هستش و کم کم خوب میشه یا خطری هستش؟؟؟؟
و اینم بگم که خونی که میاد پر رنگ نیست کم رنگ هستش
مشاهده پاسخ دکتر
204
خون امدن از الت تناسلی

سلام و خسته نباشید

اقای دکتر من مشکلم رو براشما توضیح دادم و شما گفتید دیگه کاری نکنید و مایعات بخورید و منم همین کارو کردم ولی امروز صبح هم مانند دیروز صبح کمی خون امد که خون پر رنگ نبود و کم رنگ بود این مشکل من طبیعی هستش و کم کم خوب میشه یا خطری هستش؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
205
آلت تناسلی

من یک بیضه دارم
آیا واسه بچه دار شدن به مشکل بر میخورم

مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
206
بیماری شریان الت

سلام و عرض ادب خدمت دکتر جباری
با توجه ب سوال قبلی بنده مبنی بر امبولیزاسیون کاورنوزای سمت راست الت.
سوال دیگر اینکه ایا بعد از امبولیزه کردن یک سمت
مشاهده پاسخ دکتر
207
آلت پرده دار.....التهاب پروستات...دوشاخه شدن و تکرر ادرار

با عرض سلام و خسته نباشید.....بنده عبدالا محمدحسینی ساکن اهواز 33 ساله و مجرد هستم...و تکرر ادرار دارم و همچنین دوشاخه شدن ادرار و در آخر ادرار چکه چکه شدن ان....همچنین الت بنده پرده دار است....لطفا منو راهنمایی کنید چون میخوام بیام خدمتتون تهران....اینکه هزینه عمل آلت پرده دار در تهران چقدره و همچنین چند روز زمان نیاز هست که توسط شما ویزیت بشم و علت تکرر ادرار و ....مشخص بشه و عمل آلت پرده دار .....پیشاپیش از زحمات شما کمال تشکر رو دارم...و همچنین اگر صلاح میدونید به کدام پزشک در اهوازم برم مشاهده پاسخ دکتر
208
الت تناسلی

بیماری های پروستات
سلام خسته نباشی دکتر من زیاد خودارضای می کنم و صورتم لک وجوش وچشم هام گود افتاده می خواستم بگم که دیگه نمی خوام خودارضای کنم چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
209
كجي آلت

سلام آقي دكتر آلت من هنگام نعوظ به سمت پايين خميده،تا وسط آلت عاديه ولي قسمت جلو خم به سمت پايين است،تا حالا نزديكي نداشتم آيا مشكلي برام پيش مياد؟؟ و اينكه به غير از جراحي چه راهي براي بهبود دارم؟؟
اين سوال پرسيده بودم گفتين عكس از الت موقع نعوظ بفرستم اگه مشكلي دارم ممنون ميشم بگيد بهم و راه درمانش رو ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
210
برآمدگی ای روی پوست بیضه شبیه به جوش

سلام. بنده 17 سال دارم. دو روز است که متوجه برآمدگی ای روی بیضه سمت چپم شدم. چیزی شبیه به جوش هستش. دیروز سر آن به رنگ سفید بود اما الان کرمی شده است. اگر فشاری به آن وارد شود حس سوزش ایجاد می کند. اما در حالت عادی حسی ندارد. تقریبا نرم است. فقط هم همین یکی وجود دارد.
ممنون می شوم که توضیحی در این مورد بدهید.
مشاهده پاسخ دکتر
211
سوال قبل

دکتر جان سلام جواب برایه تو نیومد دکتر گفتم دوروز بعد عمل لیزر صفرا و دورو ز بعد مرخصی با نامزد التم ورم و ارزاع شد تا الان نزدیک 30 روزم التم میسوزه رفتم شیراز دکتر گفت پروستاتت التهاب داره و قطره تخم کدو و قرص ادراری پروستات ولی التم بعضی موقع شدید درد انگار وسط رگه الته دکتر احتمال داره عفونت یه بار هم منی زرد بود اگه عفونته چکار کنم هر چه تو بکی دکتر ممنون مشاهده پاسخ دکتر
212
الت تناسلی

سلام خسته نباشین ی دارویی میخواستم بهم معرفی کنه ک التم اصلا راست نشه یعنی نمیخوام دیگ رابطه جنسی داشته باشم هیچ ایرادی هم نداره ک اگه منو از مردونگی میندازه ممنون میشم که اگه اسم داروو برام بفرستین یا حداقل این ک ی دارویی معرفی کنید منو سرد کنه از رابطه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
213
آلت تناسلی

من پسرم ده سال تمام سن داره .وچون یه کمی اضافه وزن داره به علت چربی دور آلت ،آلتش کوچیکه .میخواستم ببینم قبل از سن بلوغ میشه برای افزایش طول آلت اون کاری کرد(با استفاده از دارو ) .خیلی ممنون از اینکه پاسخ می فرمایید مشاهده پاسخ دکتر
214
اصلاح پوست الت

سلام دكتر بنده بصورت دستي وسنتي ختنه شدم پوست بريده شده الت نزديك كلاهك الت به پوست زيرين الت جوش خورده ومانع پوست زيرين شده ايا قابل اصلاح است ايا در مطب انجام ميشه يا بيمارستان ايا عمل سرپايي ميشه وپوست جوش خورده به راحتي جدا ميشه تقريبا بيست روزميشه ختنه شدم ممنون ميشم دكتر راهنمايي ام كنيد متشكر مشاهده پاسخ دکتر
215
الت تناسلي

باسلام وعرض ادب براثر داشتن بيماري ادم لنفي از كمر به پايين(اندام تحتاني) الت تناسلي دچار ورم شده استدرنتيجه هم دچارمشكل ادراري وهم نزديكي.62سال دارم لطفا راهنمايي فرماييد.متشكرم مشاهده پاسخ دکتر
216
مشاوره پزشکی

سلام ببخشید من وقتی خود ارضایی میکنم التم باد میکنه تقریبا قسمت سرالتم رگش مشاهده پاسخ دکتر
217
ضایعاتی در آلت تناسلی

سلام.من تقریبا 1 سال هستش که نامزد هستم و تازه متوجه شدم روی آلت تناسلی نامزدم ی چیزایی رشد کرده ولی نمیدونم چی هستش.باتوجه به مطالبی که میخوندم و عکسایی که دیدم شبیه به زگیل تناسلی هستش.اگر عکس اون ضایعات رو بفرستم ممکنه منو راهنمایی بفرمایین؟ مشاهده پاسخ دکتر
218
بیماری شریان الت

باسلام
بنده۷۵روز پیش بهمراه دوچرخه تصادف کردم
رفتم پیش ارولوژیست ارومیه و تبریز-بمن میگن ک شریان کورنوزای سمت راست سوراخ شده وامبولیزاسیون بشه ولی ریسک اینکه ناتوانی جنسی باشه هست-الان موندم چیکار کنم -خواهشا راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
219
لکه سفید رنگ بزرگ روی سر الت

سر التم اکهای مختلف هست بدون دردو خارش دو رنگ شده در حالت خوابیده بیشتر معلومه رفتم دکتر 1پماد ضد قارچ داد بهتر شد ولی هنوز عین جای زخم که میمونه هست مشاهده پاسخ دکتر
220
کوچک بودن بیضه

سلام ببخشید دیروز این سوال رو پرسیدم که: من الان 25 پنج سالمه بیضه هام کوچیکه و از 12 13 سالگی رشدی نداشته 
و تقریبا اندازه تخم بلدرچین هست، آیا درمانی داره؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟ . برا همین از مسئله ازدواج میترسم!

که شما جواب دادید: سونوگرافی از بیضه ها و ازمایش اسپرم و هورموندهای جنسی انجام دهید.....

اما قبلا تقریبا سه سال پیش سونوگرافی و آزمایش انجام دادم که که دکتر بهم گفتن بیضه هات سالمه و رشد هم میکنه و اسپرمم هم گفت سالمه و قابلیت بارور کردن داره.... و جای نگرانی نداره. اما تا الان که تغییری نکرده؟؟ میخوام بدونم این با دارو قابل درمانه و میشه بیضه هام رو از حالت بچگانه بودن تغییر داد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
221
خون امدن از الت تناسلی

سلام و خسته نباشید اقای دکتر من خود
ارضایی میکنم و موقع خارج شدن اب منی من دستمو جلوش میگیرم و مانع از ریختنش میشم که امروز از خواب بیدار شدم رفتم حموم که کمی التم رو تکان دادم که ازش کمی خون زد بیرون و واقعا من ترسیدم و موقع ادرار احساس میکنم یه رگه سفید مانند مثل نخ از ادرارم خارج میشه
مشاهده پاسخ دکتر
222
کوچکی بیضه

با سلام و خسته نباشید
من 22سالمه و تا سن19سالگی هیچ رشدی چه جسمی و جنسی نداشتم بهمین خاطر رفتم متخصص غدد و امپول تستسترون نسخه کردند که یک دوره رفتم تا حدودی به رشد جنسی و قدی رسیدم و گفتند کافیه و در ادامه خود بدن هورمون تولید میکنه بیشتر از این خطرناکه ولی
الان 22سالمه انطور باید و شاید بیضه هام و آلت رشد نداشتن انزال هم در حد دو یا چند قطره هست راهنمایی بفرمایید لطفا
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
223
قرص

سلام خسته نباشید .آقای دکتر
استفاده تز قرص های وایمکس.
یا کرم لارگو و .. اینا که میگن افزایش طول داره..اینا عوارض دارن؟؟ افزایش سایز طول چی تاثیر دارن؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
224
زائده گوشتی یا زگیل؟؟؟

باسلام وخسته نباشید خدمت دکتر
خانمی هستم ۳۰ ساله من حدود ۳ ماه است که یه زائده گوشتی بر روی قسمت خارجی آلت تناسلی به صورت دقیق بگم پایین تر از خط شورت نزدیک لبه خارجی البته خیلی نزدیک هم نیس مشاهده کردم وهیچ گونه تغییرشکل نداره و پراکنده نشده و جای دیگه ای مشاهده نکردم.میخواستم بدونه آیا زگیل هس یا نه؟؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
225
دردکمروبیضه

سلام حدوداچهارالی پنج روزمیشه که دردکمردارم به حدی که نشستن وپاشدن به سختی انجام میشه به سه روزکه ازکمردردگذشت بیضه سمت راستمم همراه باکمردردشروع شده وخیلی کم هم تورم داره خواستم راهنماییم کنیدکه چیکارکنم.ممنون ازشما مشاهده پاسخ دکتر
226
درمان کوچک بودن بیضه

سلام ببخشید من الان 25 پنج سالمه بیضه هام کوچیکه و از 12 13 سالگی رشدی نداشته
و تقریبا اندازه تخم بلدرچین هست، آیا درمانی داره؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟ . برا همین از مسئله ازدواج میترسم؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
227
هیپوسپادیادس

سلام اقای دکتر
من هیپوسپادیاس دارم واسه خدمت سربازی اقدام کردم.
ولی معاف نشدم چرا تو قانون اومده که معاف دائم هستم
نظر شما چیه
مشاهده پاسخ دکتر
228
آزمایش

آقای دکتر ممکنه آزمایش منو ملاحظه بفرمایین مشاهده پاسخ دکتر
229
جراحی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر جباری . من نسبت به اندازه آلت تناسلیم حس خوبی ندارم و اعتماد به نفسم رو ازم گرفته می خوام با عمل جراحی اندازه اون رو افزایش بدم خواستم بدونم در صورتی که اندازه آلتم در حالت نعوظ 13 سانت باشه بعد از عمل چقدر میشه ، همچنین بعد از عمل یاز به چند روز استراحت هستش و هزینه این عمل چقدر میشه. ممنون میشم آگه جواب بدید با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
230
بررسی جسمی الت

جناب آقای دکتر باسلام
اینجانب جهت اختلال نعوظ به شما مراجعه نمودم و پس بررسی جواب آزمایشات داروی ویزارسین را تجویز نمودید و همچنین در صورت عدم جوابدهی دارو تستوسترون تجویز نمودید. اینجانب راغبم قبل از مصرف داروها از نظر جسمی (شریانی و وریدی) مورد بررسی و ازمایش قرار گیرم.باتشکر
در ضمن اینجانب قبلا دیسک کمر داشتم که با فیزیوتراپی درمان شدم و تقریبا یکسال است که مشگلی در این زمینه ندارم.آیا این بیماری تاثیر گذار است؟
مشاهده پاسخ دکتر
231
بیماری تناسلی

سلام دکتر خسته نباشید جواب داده بودی برایتان عکس واضح بفرستم تورو خدا اگ راه کاری دارید برای درست شدن بهم بگید ممنونم ازتون مشاهده پاسخ دکتر
232
سوال قبل

سلام دکتر من قبلا چنتا سوال درمورد التم و سوزش نزدیک 30 دکتر نامزد دارم هین حرف زدن التم ورم کرد و ارزاع شد از اون روز درد شدید الت و سوزش دکتر مثل رگ حتی زیر بیضه ایا التهاب پروستات هست دکتر قطره تخم کدو داره دکتر بنظر شما درد الت عفونت داره و اگه داره چکار کنم چند روز پیش منی مثل چسپ وزرد بود دکتر خیلی اذیتم میکنه ممنون دکتر چه دارویی بخورم مشاهده پاسخ دکتر
233
شانس ابتلا به سرطان بیضه

در نتیجه سونوگرافی شکل و ابعاد بیضه طبیعی بوده و نشانه از تومور ویا توده فضاگیر در بیضه مشاهد نشده
ولی در بیضه سمت چپ چنتا کیست اسپرموتوسل مشاهد شده که بزرگ ترینش قطرش 12 میلی متر بود
همیچنن هیدروسل خفیف هم بیضه چپ داشته ... ایا بابت بدخیمی جای نگرانی هست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
234
سوال قبل

دکتر تا یک ماه پیش مشکلی نبود نامزد دارم هین حرف زدن ارزاع شد دکتر با کوچکترین تحریک التم سفت و بعد ه 30روزه التم درد شدید و سوزش وسط التم درد دکتر جان دلیلش چیه اخرین بار منی زرد مثل چسپ دلیلش چیه مشاهده پاسخ دکتر
235
اندازه آلت و بیضه

باسلام.پسر چهار ساله ای دارم که در بدو تولد دچار هایپوسپادیاس بود و طی دو مرحله جراحی تازه مجرای ادرارش در پایین ترین قسمت آلتش قرار گرفته و یکی از بیضه هاش نیز داخل کیسه نبود که با جراحی اصلاح شد الان جراح معتقد است که هم آلت کوچک است و هم بیضه ها میخواستم ازتون بپرسم راهی وجود داره که آلت و بیضه هاش به اندازه طبیعی برسه در ضمن ایشان معتقدند به دلیل کوچکی بیضه ها قدرت باروری در آینده برایش وجو ندارد در پایان اندازه بیضه ها طبق آخرین سونوگرافی و میزان هورمون طبق آخرین آزمایش را خدممتون مینویسم .
Fsh: 0823
Lh: 039
Testosteron: 0025
بیضه راست 9*5 میلیمتر و بیضه چپ 12*6 میلیمتر
اپیدیدیم و بیضه ها دارای اکوی هموژن و نرمال هستند
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
236
جمع شدن و چروک شدن آلت

سلام اقای دکتر خسته نباشید. ....جوانی 33 ساله هستم. ....آلتم در حالت خاب خیلی جمع میشه و چروک میفته و کوچیک میشه در حد 3 یا 4 سانت. .....راهی هست که بتونم از این حالت درش بیارم؟ ؟
اضافه وزن ندارم. ...یه مقدار کم شکم دارم. ...داروی خاصی هم مصرف نمیکنم
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
237
الت تمتسلي

با سلام
اقاي دكتر فرموده بوديد كه گابا پنتين ١٠٠ رو ١٠ روز مصرف كنم به همراه پماد هيدرو كورتيزون در صورت عدم بهبودي سلكسيب رو هم شروع كنم
امروز فرموديد كه ١ ماه گابا پنتين مصرف كنم!
كدوم رو انجام بدم؟!
ممنون ميشم كامل توضيح بفرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
238
پیرونی

سلام و خسته نباشید.من 24 سالمه متاهل هستم.و7یا هشت ماهی میشه که درد الت دارم،
به پزشک اورولوژی مراجعه کردم.معاینم کرد فرمایش کردن قسمت التم پلاک تشکیل شده(پیرونی) و احساس میکنم یه مقدار خیلی کمی التم به طرف راست کج شده.بیشتر در حالت شل بودن به طرف راست کج میشه.سری اول واسم ویتامین eوبتامتازون تجویز کردن .سری دوم کپسول پوتابا که گیرم نیومده فعلا.من خیلی نگرانم اقای دکتر دوست ندارم بعدا در رابطه زناشویی مشگل برام ایجاد بشه .باید چکار کنم ایا این بیماری متوقف میشه یا همیشه باهامه؟ نیازه بیام خدمت خودتون؟اگر بیام خدمت شما هر چند وقت یه بار باید بیام ؟ خرم اباد هستیم.لرستان.با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
239
عمل آلت تناسلی

نیاز به بزرگ کردن آلت تناسلی دارم چیکار منم
اندازه آلت تناسلی 8سانت میباشد آیا نیاز به عمل جراحی دارم
مشاهده پاسخ دکتر
240
short frenulum

با سلام و عرض خسته نباشی خدمت آقای دکتر
مشکل من مربوط به سر آلتم میشه. زیر سر آلتم پوست اضافیه که چسبیده به بدنه آلتم و موقع نعوظ بعضی وقتا درد میگیره حتی زمان ادرار احساس سوزش هم میکنم. توی اینترنت جستجو کردم فهمیدم اسم مشکلم short frenulum هست. عکسش رو بصورت فایل براتون ضمیمه کردم. برای درمان باید چه کار کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
241
بیماری قارچی

سلام مدتیه ک در نوک آلت و ختنه گاهم رنگش عوض شده(نسبت ب پوست اصلی رنگش روشنتر و سفیدتر) خیلی نگرانم در حد افسردگی! تورو خدا بهم جواب بدید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
242
زود انزالی و شلی آلت

باعرض سلام وخسته نباشید
بنده یک جلسه مزاحم شما شدم در رابطه با زود انزالی و شل بودن آلت تناسلی. شما قرص سرتالین و سیندلافیل تجویز کردید. متاسفانه شلی آلت تناسلی حین رابطه پابرجاست و قبل از نیوظ انزال صورت میگیرد و چهاربار انزار شد بدون دخول. بنده شهرستان هستم نیاز به مراجعه حضوری میباشد؟ یا دستور مصرف قرص را تغییر دهم؟
مشاهده پاسخ دکتر
243
تورم آلت تناسلی

با سلام خدمت آقای دکتر
حدود ده روز پیش پس از رابطه جنسی دچار تب شدم و سپس چند لکه شبیه کهیر بر روی بدنه آلت تناسلی مشاهده کردم که درد داشت و طی روزهای بعد از میزان درد کم شد ولی کل لوله آلت دچار ورم غیر عادی شده و کمی قرمز رنگ است و خارش خفیفی هم دارد ،لطفا مرا راهنمایی کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
244
میخاستم بدونم باید چکار کنم

سلام وقت بخر چند وقته رویه کیسه آلت تناسلی باعث جوش شده اگه میشه عکس بفرستم مشاهده پاسخ دکتر
245
الت تناسلي

با سلام خدمت دكتر جباري عزيز
مي خواستم متذكر شم كه احساس خارش مبهمي هم وجود داره كه معلوم نيست واقعا خارجي هست يا از داخل مجاري!؟
پماد هيدرو كورتيزون اگه وارد مجاري ادرار بشه ،يعني روي قسمتي كه ادرار خارج ميشه ماليده بشه ايرادي نداره؟!
چون حس ميكنم قسمت ريرين الت خارش داره
اقاي كتر واقعا تبديل شده به يه فكر شديد واسم اين خارشه ،خيلي تاثير بدي روم گذاشته
الان گاپاپنتين شروع مردم تا ١٠ روز ادامه بدم؟!
مشاهده پاسخ دکتر
246
لکه ی آلت تناسلی

سلام آقای دکتر؛ فکر کنم لکه ی روی قسمت حشفه ی آلت تناسلیم رو بد توصیف کردم که شما احتمال بیماری لنتیگو رو دادید؛ چون درباره ی این بیماری و تصاویرش سرچ کردم شباهتی به مال من نداشت.
لکه ای که من دارم لکه ای دایره ای و توخالیه؛ یعنی داخل دایره به رنگ معمولی حشفه است. و خود دایره قهوه ایه.
بازم ممنونم.
مشاهده پاسخ دکتر
247
جراحی آلت

با سلام
آقای دکتر پوست بدنه آلتم به زیر کلاهک چسبیده ،احساس میکنم این چسبندگی در هنگام نعوظ باعث میشه آلت کامل صاف نشه یعنی پوست آلت را به سمت پایین میکشه
آیا باید جراحی بشه و هزینه تقریبی آن چقدر است؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
248
واقعا موندم باید چکارکنم

سلام دکتر جان....تقریبا دوماهی میشه ک ی سری زائده مثل جوش های سر سفید رو بیضه ها و روی آلت تناسلیم ایجاد شده میخاستم دلیلو بدونم و اینکه باید چ کاری انجام بدم مشاهده پاسخ دکتر
249
مشکل آلت تناسلی

درود بر شما
جسارتا من را ببخشید
یک سوال از محضر شریف شما داشتم
جوانی 23 ساله هستم
در هنگام سکس آلت بنده حقیر در حالت نعوظ تقریبا به شکم من میچسبه
منظورم این هست که وقتی در ایستاده ترین حالت خودش هست
به هیچ وجه به سمت پایین نمیشه اوردش و به صورت عمودی به سمت شکم من میچسبه و نهایت یک سانت میتوانم به سمت پایین خمش کنم این باعث میشه در هنگام سکس درد بسیار زیادی رو تحمل کنم و سکس هیچ لذتی برای من نداره
آیا درمانی برای من وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
250
سوال پرسیدم

ببخشید الت تناسلی را چکار کنم بزرگ بشه
الت تنلسلی را چکار کنم بزرگ بشه و بعد التم زود بلند میشه
مشاهده پاسخ دکتر
251
زخم کلاهک الت تناسلی

سلام اقای دکتر من به خاطر زگیل تناسلی تحت درمان بودم و یخ گذاری انجام دادم در حین درمان متوجه شدم دور کلاهک التم مثل سوختگی سیاه شده و پوسته پوسته شده که مثل تاول پوستش کنده شد چند روز پماد زدم خوب شد انا بعد دو هفته دوباره پوستش کنده شد و باز مثل تاول درد داره مشاهده پاسخ دکتر
252
هیپوپسیادیاس و اندازه مناسب

سلام جناب آقای دکتر.من 16 سالمه و طول آلتم 13 سانته.اما نسبت به دوستام کم تر هستش.من دچار هیپوپسیادیاس coronal هم هستم.باید چی کار کنم؟ایا طول آلتم مناسب است یا نه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
254
الت

سلام ی دو روز هست به صورت لکه لکه منعی در طول روز از التم خارج میشه مشاهده پاسخ دکتر
255
تحریک زیاد وبه حالت نعوظ رسیدن

با یه چیز کوچیک تحریک میشم وبه حالت نعوظ دست پیدا میکنم مشاهده پاسخ دکتر
256
آلت تناسلی

کوتاهی آلت وزود انزالی
کوتاهی آلت زود انزالی
مشاهده پاسخ دکتر
257
مشکل نعوظ در هنگام رابطه ی زناشویی

درود بر شما جناب دکتر عزیز
جسارتا من موقع رابطه ی زناشویی به خاطر استرس بالا و عدم تمرکز آلت تناسلیم نعوظ مناسب رو نداره و این موضوع هم خودم هم همسرمو داره اذیت میکنه، من خیلی گرم هستم و در طول روز این اتفاق زیاد برام میافته و تحریک میشم، منتهی دقیقا زمانی که باید اکی بشه نمیشه و اذیت میکنه.
به خاطر استرس محیطی و مشکلات زندگیم به دستور دکتر داروهای ضد استرس
قرص آلپرازولام 0/5 میلی شبی یک عدد / کپسول فلوکستین 10 میلی صبح و شب / قرص پروپرانولول 10 میلی هر 8 ساعت
مصرف میکنم که تو عوارضش خوندم که مشکلات برای رابطه جنسی ایجاد میکنه.
حالا با توجه به اینها لطفا اگه قرصی هست که برای نعوظ کامل الت موقع رابطه کمکم کنه ممنون میشم بگید که تهیه کنم، اگه خارجی هم باشه توان خرید دارم فقط میخوام مشکلمو حل کنه و عوارض کمتری داشته باشه.
ضمنا من سی و دو سالمه، وزنمم 130 کیلو هستش.
سپاسگزارم از توجه شما اقای دکتر عزیز
مشاهده پاسخ دکتر
258
اندازه آلت

سلام جناب دکتر من ۲۱ ساله هستم و عاشق دختر شدم که میخوام ازدواج کنیم اما دختری که عاشقشم قبلش باهاش رابطه برقرار کردم و میگه التم خیلی کوچیک التم در طول نعتوظ ۱۰ سانته و پرده دار هم هست حالا گفته اگر راه حلی پیدا نکنید ازدواج کنسل میشه راه حلی وجود داره یا نه در ضمن این زوش هایی که میگن نمیدونم زل تیتیانیوم بادکش روغن مخصوص بزرگ کننده فایده ای داره یا نه خیلی افسردگی گرفتم مشاهده پاسخ دکتر
259
آلت تناسلی

با سلام مشکل کوتاهی آلت تناسلی دارم وقتی دست میزنم نصف بیشتر آلت تناسلیم داخله شکممه مشاهده پاسخ دکتر
260
پرده تناسلی

برای عمل پرده تناسلی چه کاری باید انجام بدم
هزینه عمل چقدر است وچندروز نزدیکی نباید داشته باشم.
مشاهده پاسخ دکتر
261
آلت تناسلی

سلام می خواستم بپرسم اندازه الت من که 17 سالمه 11 12 سانته آیا این خوشایند است وجای بزرگ شدن در مرور زمان را دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
262
کاهش میل جنسی

سلام .روز بخیر.جناب دکتر میل جنسی من به شدت کاهش پیدا کرده و حتی برخی اوقات التم سفت نمیشه.
خیلی نگران زندگیم هستم.میشه راهنماییم کنید.چند سال پیش خیلی شدید بود الان سه سال کاهش پیدا کرده
مشاهده پاسخ دکتر
263
كجي آلت

سلام آقي دكتر آلت من هنگام نعوظ به سمت پايين خميده،تا وسط آلت عاديه ولي قسمت جلو خم به سمت پايين است،تا حالا نزديكي نداشتم آيا مشكلي برام پيش مياد؟؟ و اينكه به غير از جراحي چه راهي براي بهبود دارم؟؟؟ ممنون ميشم جوابمو بديد مشاهده پاسخ دکتر
264
افزایش طول

•| رَســــــــول |•:
بهترین روش افزایش طول آلت تاسلی چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
265
آلت تناسلی مرد

آلت تناسلی رو چطور میشه بزرگ کرد .هم قطر هم طول باتشکر
اگه داروی موثر یا روشی هست بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
266
آلت تناسلي

خسته نباشيند،آقاي دكتر من يك مدت مشكل زنانگي دارم و تحت درمان هستم و همسرم هم در ناحيه كلاهك آلت تناسلي شون زخم ايجاد شده و خارش زياد دارند ،يعني ب قدري خارش دارند كه زخم ايجاد كرده ،و من ميخواستم بپرسم اين مشكل برايه چي هست ؟و راه درمانش چي هست ؟؟؟؟؟
ممنونم اگر پاسخگو باشيند 🙏🏻
مشاهده پاسخ دکتر
267
چندروزیست که روی التم زیر کلاهک ی چیزی مثل گوشت اضافه که نه سوزش داره نه درد نه خارش داره که برنگ خود پوستش میباشد درامده خیلی هم ریز هستن دوتا هستش که یکیشون یذره بزرگتر ازاون یکیست درضمن اصلا هیچ رابطه جنسی هم نه باهمسرم ونه بصورت نامشروع داشتم میخواست

Saleh S.E:
باعرض سلام و ادب و خسته نباشید محمد صالحی هستم 54 سالمه چندروزی یکدفعه بر روی التم زیز کلاهک مثل حالتی که گوشت اضافه باشد بیرون امده تو این مدت هم اصلا هیچ نوع رابطه جنسی ای نداشتم اول نگران شدم که مبادا زگیل تناسلی باشد ولی من به هیچ عنوان نه با همسرم ونه بصورت نامشروع رابطه جنسی نداشته ونخواهم داشت تا اینکه مطالب شما رو وسایت شما رو مطالعه کردم البته این دو برنگ خود پوست هستش وخیلی هم ریز هستش یکیش ازاون یکی یذره بزرگتره درضمن نه خارش داره نه چیزی فقط نگرانم کرده .. اگه ممکنه پاسخ بنده رو بفرمایید که چی میتونه باشه یکدفعه ظاهر شده سپاسگذارخواهم بود صمیمانه کمال سپاس وتشکر را از حضرتعالی دارم .. سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
268
الت تناسلي

با سلام خدمت دكتر جباري
سوالي را پرسيده بودم كه تجويز جنابعالي سلكسيب و گاپاپنتين و هيدرو كورتيزون بود
خواستم ببينم هر سه دارو رو با هم مصرف كنم؟!
و اينكه پماد رو صبح بشورم يا نه؟!
مشاهده پاسخ دکتر
269
الت تناسلی

Erf:
سلام اقای دکتر التم در حالت عادی 12سانت هست وقتی چربی های مثانه ام رو با دوتا انگشت به عقب میکشم التم راحت 4سانت بلند تر میشه زیادم اضافه وزن ندارن که بخام وزنمو کم کنم ولی مثانه ام چربی داره...تمیرین یا روشی برای از بین بردن این چربیا نیست؟
ممنون میشم اگه یه روش موثر بهم پیشنهاد بدین واسه از بین بردن چربیای مثانه
مشاهده پاسخ دکتر
270
الت

سلام من پانزده سالمم روی التم خون مردگی وجود داره مشاهده پاسخ دکتر
271
دانه در زیر پوست الت

سلام،یه دونه دانه سفت،در قسمت سمت چپ تقریبا اواسط طول التم مشاهده کردم،زیاد تو فکرش بودم و دست بهش زدم،احساس میکنم که یه درد کوچیک گه گاهی اون قسمت ایحاد میشه،خواستم بدونم ،جوشه زیر پوستیه یا غده بدون خطریه،چی هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
272
برای زگیل تناسلی چکارباید کرد

زگیل تناسلی
درموردزگیل تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
273
مرحله بعد ⏪

دکتر جان شرمنده مزاحمت میشم دکتر جان اینجا هیچ امکاناتی نیست غیر شیراز و خیلی دوره کمک کن دکتر دکتر تو این 28روز التم درد وسوزش یه مقدارانتیبیوتیک خوردم بیفایده دیشب دیدم منی زرد مثل چسپ ترو خدا دکتر چکار کنم کمک کن باید پیش دکتر چی بگم مشاهده پاسخ دکتر
274
مشكلات پوستي آلت تناسلي

يه چند وقتي هست روي بيضه هام لكهاي قهوهاي مثل خال زده ميخواستم بپرسم چيكار بايد كنمً از بين برن خيلي نگرانم ، و اينك سر التمً هم لكهاي افتاده ، ممنونم دكتر جواب بدين مشاهده پاسخ دکتر
275
جینسینگ

سلام و خسته نباشید
احساس میکنم حالت نعوظ من نسبت به قبل دچار ضعف شده، خواستم ببینم به نظرتون کپسول های تقویتی حاوی ویتامین B و انواع جینسینگ مثل x-ade میتونه مفید باشه ؟
30 ساله
مشاهده پاسخ دکتر
276
درمورد سوزش الت

دکتر جان من کامل درست نگفتم بعداز عمل صفرا با لیزر دو روز بعد التم ورم کرد و شروع کرد به سوزش درد الت و کمی بیضه اقایه دکتر نزدیکه 27 روزه درد دارم قرص خوردم بیفاید سینو گرافی گفت و کشت گفت کمی عفونت ولی جدیدا منی زرد و چسپناکه اقایه دکتر شبااز درد التم نمیتونم بخابم ممنون میشم مشاهده پاسخ دکتر
277
مشکلات بیضه

سلام خسته نباشد
مدتی هست که پوست بیضه به شدت جمع میشود و به بدن چسبیده هست حتی در زمان گرما و این به شکلیست که خود الت مقداری به درون کیسه فرو میرود و احساس ناراحتی در ان ناحیه بوجود می اورد ایا طبیعیست؟ با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
278
کوچکی الت کودک

سلام . پسر 12 ساله است . الت تناسلی ایشان خیلی کوچک و فرورفته است البته پسرم چاق هم هست . به دکتر غدد مراجفه کردیم سه مرحله امپول گنادوپترین و سیلوت براش نوشت تزریق کردیم . ایا این امپولها مشکل رو حل میکنن؟ ایا اینها بلوغش رو زودرس نمیکنن؟ خیلی نگرانم . ممنون میشم جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
279
درحال استفاده کردنم

استفاده کردن از دستگاه وکیوم خوب است یانه ضرر دارد یانه مشاهده پاسخ دکتر
280
الت تناسلی

سلام خسته نباشید دلیل جمع شدن الت تناسلی به صورت فنری چیست ایا راهی دارد که شل شود مشاهده پاسخ دکتر
281
پیشنهادتون چی هس

یک پیشنهاد برای بزرگ وکلفت کردن الت تناسلی پیشنهاد جراحی نباشه مشاهده پاسخ دکتر
282
التهابات ریز زیر حلقه سر الت تناسلی

سلام دکتر
من مدتیه خود ارضایی میکنم و بخاطر این که فشار زیادی به سر التم اومد و خیلی اصطکاک بالا بود زیر حلقه سر التم زخم شد وحس سوزش داشتم و این ماجرا ادامه داشت تا اینکه متوجه برجستگی های ریز و کنار همی در دوطرف محل ذکر شده دیدم که با نعوظ کمتر مشهود میشن و کوشتی هستن و ریز
شدم که درد دارن نه خارش
نگران عفونت ویا زگیل هستم
ممنونم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
283
کجی آلت یا شکستگی

سلام آقای دکتر من پسر ۱۸ ساله هستم الان حدود سه ماه خود ارضایی می کنم الان حدود دو ماه آلت تناسلیم هنگام خوابیده شکل قبلیه خودشو انگار نداره پایه آلت بالاتر از وسط آلت هست در هنگام شق شدن پایه آلت یه خورده چاق در هست نسبت به قسمت وسط دلیلش چیه_بعدش هنگام نعوظ التم نزدیک به شکمم هیت میتونم با دست پایین بیارمش بدون درد ولی زیاد از حد نمیتونم می خواستم بدونم که این موضوع در آیند وموقع رابطه جنسی مشکلی نمیاره_الان دو روز درد اندکی در پایه آلت داشتم که خوب شد بعد خود ارضایی درد اندکی در الت تناسلی دارم حدود سه روزه_بعد یه سوال دیگه آلتم چه در حالت نعوظ چه عادی کمی به سمت چپ رفته زیاد نیست مشکلی نیست؟آیا دچار شکستگی آلت تناسلی یا کجی آلت تناسلی هستم با این موضوعاتی که گفتم آیا با ترک خودارضایی این مشکلات حل میشه اقای دکتر؟ممنون میشم از جوابتون مشاهده پاسخ دکتر
284
آلت تناسلی

سلام،
من زیر جواب شما به سوالم دوباره سوال پرسیدم و فکر نکنم به عنوان تیکت یا ادامه سوالم ثبت شده باشه،در مورد لکه های روی الت تناسلی پرسیده بودم،اگه ۱۰،۱۵ سال این موضوع همراهم باشه دلیل بر مشکل نداشتنم نیست؟ و فرمودید معاینه باید بشم،پیش خود شما می تونم بیام؟
مشاهده پاسخ دکتر
285
کجی الت

چند ماهی است که التم انحراف پیدا کرده فکر کنم به خاطر بد قرار دادنش است و 17 سالم است
کجی
الت
مشاهده پاسخ دکتر
286
آلت تناسلی

کوچکی آلت تناسلی
راه درمان کوچکی آلت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
287
اختلال نعوظ

سلام جناب دکتر، بنده 30 ساله هستم و یک سال هست که نامزد دارم ، طی این یکسال اختلال نعوظ پیدا کردم، به دکتر مراجعه کردم و از نظر هورمونی مورد بررسی قرار گرفتم و هیچ گونه مشکلی نداشتم، سنوگرافی کالر داپلر نیز انجام دادم که با 20میلی گرم پاپاورین انجام شد، و نعوظ بیشتر از 4 ساعت پیدا کردم و به اورژانس مراجعه کردم و خون درون آلت را تخلیه کردند. جواب سنو گرافی را به چندین دکتر نشان دادم و همگی فرمودند که سالم هست و مشکلی نداره، جناب دکتر واقعا استرس و اضطراب بسیار شدید دارم وقتی پیش نامردم میرم استرس وجودمو فرا میگیره و حتی با خوردن ویاگرا و سیالیس هم نعوظ دلخواه ایجاد نمیشود، نعوظ صبحگاهی و شبانه هم دارم ،
جناب دکتر میخواستم بدونم میتونم چند مدت از دارو های تزریقی استفاده کنم تا استرس و اضطرابم کم بشه، چون احتمال داره نامزدیمون به هم بخوره به خاطر این مساله، لطفا بنده رو راهنمایی کنید، خیلی تحت فشار عصبی هستم.
مشاهده پاسخ دکتر
288
کوچک شدن بیضه

سلام از کجا میتوانیم بفهمیم اندازه بیضه ها استاندار است یا از حالت طبیعی کوچک تر است؟ مشاهده پاسخ دکتر
289
آلت تناسلی

سلام آقای دکتر میخواستم بپرسم که ما چهار ساله که ازدواج کردیم آلت تناسلی همسرم بلند نمیشه آیا درمان دارد مشاهده پاسخ دکتر
290
آلت تناسلی

با عرض سلام
من روی آلت تناسلیم لکه های تیره دارم و این موضوع سالها باهام بوده،۱۰ یا ۱۵ سال ولی چون مشکلی برام ایجاد نکرده سوال نشده برام،ولی الان نگرانی دارم نسبت بهش و یه خورده بعضی موقع ها درد می گیره،البته دقیقا روی لکه ها درد نمیگیره،لکه ها دو طرف سر الت هست و طولشون هر کدوم یکی دو سانت هست و فکر کنم طی این سالها رشد کرده،مطمئن نیستم،ایا مشکلی دارم و اگر دارم پیش چه دکتری باید برم،اگه میشه کمک کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
291
التهاب الت تناسلی

A:
شوهرم از بعد از ازدواج هر چند وقت یه بار سر الت تناسلیش ورم میکنه و دچار خارش شدید میشه که تا چند روز ادامه داره، از پماد تریامسینولون استفاده میکنه تا بهتر میشه، بیشتر مواقع بعد از نزدیکی اینجوری میشه، علت چیه و چه راه حلی براش هست
مشاهده پاسخ دکتر
292
درد آلت تناسلی

رحمان میرحجتی:
سلام وقت بخیر چند وقتی آلتم از قسمت چسبیده به شکم و بدنه آلتم درد دارم وقتی احساس دستشویی دارم و بعد دستشویی رفتن تا یک ساعت درد دارم الان دو روزی میشه که قسمت سر آلت هم درد دارم همچنین بعد از دستشویی رفتنم احساس میکنم هنوز ادرار دارم به پزشک مراجعه کردم گفت مشکلی نداری و از اعصابه و مشکل قلبته.ممنون میشم بگید چکار باید بکنم
مشاهده پاسخ دکتر
293
درمان کجی الت

سلام چند ماهی است که الت تناسلی من از ابتداش که چسبیده به بدن انحراف به سمت راست پیده کرده است مشاهده پاسخ دکتر
294
سلام علیکم من محسن سلیمی 33ساله هستم من از کوچکی آلت رنج می برم ببخشید درحالت راست شود12سانت هست ونازک هم هست من ازدواج کردم خواندم من از کوچکی آلت تناسلی من شکایت میکند در ضم من زود انزال هستم آیا با جراحی درست میشه و هزینه این عمل چند هست

سلام علیکم من محسن سلیمی 33ساله هستم من از کوچکی آلت رنج می برم ببخشید درحالت راست شود12سانت هست ونازک هم هست من ازدواج کردم خواندم من از کوچکی آلت تناسلی من شکایت میکند در ضم من زود انزال هستم آیا با جراحی درست میشه و هزینه این عمل چند هست مشاهده پاسخ دکتر
295
تورم الت تناسلی

KiAn ET:
سلام دکتر من سمت راست مثانه ام باد کرده ولی درد نداره و روی مثانه ام خط های قهوه ایی وجود داره این راه درمانش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
296
نعوظ

سلام و عرض با عرض پوزس ، من در نعوظ مشکل دارم بعضا وجود ندارد و یا کم دوام است و 4 سال است از سیلدنافیل 50 و اخیرا از تادافیل 10 استفاده میکنم ، فکر میکنم گردش خونم ضعیف است و کلا رگهایم ضعیف و مخفی است و برای نمونه گیری خون ، به سختی رگ پیدا میشود .
سوال : استفاده از مکمل ال_سیترولین رو توصیه میکنید؟
سوال : تولید کدام شرکت و برند داخلی یا خارجی مطمئن تر است؟
با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
297
عدم نعوظ آلت تناسلی

سلام آقای دکتر وقت شما بخیر
جسارتا پیرامون مشاوره قبلی که با شما داشتم (ممنون میشم مشاوره قبلی بین من و شما رو تو سامانه یکبار ببینید)و آزمایشات دیگه ای که فرمودین روانجام دادم. نتایج بیشتر این آزمایشات که در پیوست براتون ارسال کردم طبیعی می باشد. البته ممنون میشم شما هم نتایج آزمایشات رو چک کنین. آزمایش RIGISCAN رو هم دوبار در بیمارستان شاهد انجام دادم و نتایج هم طبیعی بود. اگر نیاز است جزئیات آنرا هم براتون ارسال کنم. میخاستم بدونم نظر شما چیه و الان چیکار باید بکنم؟ آیا باید به متخصص اعصاب و روان مراجعه کنم ؟ و اینکه بهترین دکتر در صورت ضرورت برای رفتن کیه و آیا شما میتونین دکتر خوب در این زمینه رو برام معرفی کنین؟ ضمنا لیست داروهایی که دکتر تجویز کرده بود هم براتون ارسال کردم که به صورت روزانه مصرف می شد.
ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید.
پیشاپیش از لطف و همکاری و شما بی نهایت سپاسگزارم.
مشاهده پاسخ دکتر
298
الت تناسلی

با سلام جناب دکتر من مجرد هستم 30 سالمه در سن 3 سالگی عمل جراحی کردم ب خاطر بالا بودن بیزه ک داخل شکم بوده ایا این باعث میشه ک بچه دار نشیم مشاهده پاسخ دکتر
299
الت

سلام اقاي دكتر خسته نباشيد
يك ضايعه كه عكسش رو براتون ميفرستم و شبيه انژيوكراتومه روي الت من ب وحود امده اين ايا خطرناكه؟
مشاهده پاسخ دکتر
300
الت تناسلي

با سلام
اقاي دكتر ديروزسوالي از خدمتتون پرسيدم. با سلام
اقاي دكتر بنده سه ماه پيش يك رابطه جنسي محافظت نشده داشتم
از روز بعد رابطه درد در ناحيه سر الت داشتم
درد از بين رفت
ولي الان ٢ روز هست كه احساس سوزش و درد در ناحيه سر الت دارم كه در اثر برخورد با لباس زير يا دست تشديد ميشه
لازم به ذكر هم هست كه در اين مدت نه ترشح خاصي نه بثورات پوستي و نه احساس درد هنگام ادرار داشتم
لطفا راهنمايي كنيد
تجويز جنابعالي گاپاپنتين يا سلكسيب يا پماد هيدرو كورتيزون بود
طريقه مصرف هر كدام رو مي فرماييد
مشاهده پاسخ دکتر
301
مرحله بعد ⏪

سلام اقای دکتر ببخشید مزاحم شدم.درست از این محل الت تناسلیم قبلا ی چیزه کروی شکل کوچیک بود بدون رنگ زیره پوست.که وقتی دست میزدی انگار یه غده بود...وقتی فشار میدادم ی چیزه سفید رنگی که از جوش ورت وقتی فشار میدی درمیاد درست مثل همون بود..بعد الان2.3روزه متوجه این شدم..انگار حشره نیش زده.قرمز متورم و بدون خارش.وقتی فشار میدی درد داره و سفته..اینم کروی شکل و انگار ی غده است؟
حالا نمیدونم شایدم حشره چیزی نیش زده ولی خب نگران شدم.حالا چیکار کنم؟راه درمانش چیه
مشاهده پاسخ دکتر
302
کوتاهی آلت تناسلی و زود انزالی

سلام و خسته نباشید
آقای دکتر من ۲۶ سالمه و طول آلت تناسلیم حدودا ۱۰یا ۱۱ سانته ایا راهی برای افزایش طول هست نکته دیگه اینکه هنگام نزدیکی حدود دو دقیقه فقط در حالت راست میمونه و شل میشه من با اینکه چند ماه هست ازدواج کردم هنوز موفق نشدم پرده همسرم رو بزنم .با همسرم هم رابطه خوبی ندارم ممنون میشم کمکم کنید چون واقعن دیگه نمیدونم چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
303
هیدروسل خفیف کودک

با سلام
پسرم دو سال و سه ماه دارد. در 19 ماهگی فهمیدیم هیدروسل خفیف دارد. بگفته ی دکتر چند ماه صبر کردیم گفتند احتمال دارد خوب شود. بهمن ماه او را پیش دکتر اورولوژی بردیم. فقط با معاینه گفتند خوب شده و سونوگرافی هم لازم ندارد. ولی باز میدیدیم که بعضی اوقات کیسه سمت راست بیضه اش بزرگ می شود. به همین خاطر دوباره از او سونو گرفتیم . عکسش را برایتان میفرستم. به همین صورت هیدروسل خفیف باقیمانده . آیا مشکلی ایجاد نمی کند اگر به همین صورت برای همیشه باقی بماند؟
آیا در آینده احتمال حادشدنش وجود دارد یا خیر؟
از نوع ارتباطیست آیا عمل لازم دارد یا نه؟

ممنون می شوم اگر جواب سوالاتم را کامل بدهید چون خیلی نگران هستم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
304
درد تناسلي

با سلام
اقاي دكتر بنده سه ماه پيش يك رابطه جنسي محافظت نشده داشتم
از روز بعد رابطه درد در ناحيه سر الت داشتم
درد از بين رفت
ولي الان ٢ روز هست كه احساس سوزش و درد در ناحيه سر الت دارم كه در اثر برخورد با لباس زير يا دست تشديد ميشه
لازم به ذكر هم هست كه در اين مدت نه ترشح خاصي نه بثورات پوستي و نه احساس درد هنگام ادرار داشتم
لطفا راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
305
بیضه

با سلام اقای دکتر چند روزه متوجه شدم بین بیضه هم یک توده یا غده هست به قطر یک سانتی متر که باعث نگرانی شده ولی درد هم ندارد خواهشمند کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
306
میثم جعفری:\nایجاد تاول در سر آلت و ترکیدگی تاول وسرایت به جاهای دیگر و ایجاد زخم با ترشحات چسبناک

سلام،
چند روز پیش دچار اسهال ،استفراغ شدید همراه با افت فشار شدم همزمان یکطرف دور لبه سر آلت تناسلی به خارش شدید دچار شد،حالا بعد از گذشت دو روز از امروز صبح متوجه تاولی در همان ناحیه،از دور سر آلت تا نزدیک مخرج آلت شدم ،خارش کمتر شده ،ولی تاول هست و سفت نیست و درد ندارد ولی در زیرش آب به اطراف حرکت میکند،لازم به ذکر است خارش مثل گزیدگی نیش پشه بود و مجبور بودم با فشار ناحیه مورد نظر را خارش بدهم،الان هم تاول حدود 3روز ترکیده و ناحیه زیر کلاهک را هم به تاول آغشته کرده و آن هم ترکیده و با مراجعه ای که با همین وضع به پزشک داشتم فقط کپسول سفالکس را تجویز کرده،در حالی که نصف پوست این ناحیه را از دست داده ام و اینگار که ترشحات سفید چسبناک از روی زخم ترشح میشود و نوک آلت حساس شده ووقتی به شلوار میخورد احساس بدی دارم،من در دو روز اول قبل از مراجعه به پزشک با آب صابون و بتادین محل مورد بحث را شستشو میدادم ولی با توصیه پزشک از این کار منع شدم،لطفا در این خصوص راهنمایی فرمایید که همچنان به کپسول سفالکس اکتفا کنم یا با پماد یا چیز دیگری در بهبود زخم آلتم کوشا باشم،ممنون از توجه شما
مشاهده پاسخ دکتر
307
لکه قرمز

سلام آقای دکترخسته نباشید،حدودیکماه قبل درحال نظافت باتیغ اطراف آلت تناسلی بودم درحین اینکارسرآلت راگرفته وبحالت کشیدگی بجلو کشیدم که باصطلاح بهتربشودموهای زایدراتراشید،بعدازچندروزمتوجه شدم لکه قرمزی روی سرآلتم ایجادشده،حدوداباندازه یک عدس، چندروزبعدهنگام دستشویی ودفع ادرار،برای شستن آلت کمی آنرابجلو کشیدم بحالت دوشیدن،متوجه شدم لکه کمی برگترشده،میخواستم ازحضورتان بپرسم آیاخونریزی ایجادشده، واینکه بمرورزمان خوب میشه یانیازبه مراجعه به دکترهست؟البته هیچگونه دردیاسوزش هم نداره عکس هم خدمتتان ارسال کردم،.باسپاس ازشما. مشاهده پاسخ دکتر
308
آلت تناسلی

سلام جناب دکتر خسته نباشید،بنده تقریبا سه ماهه وقتی آلتم به حالت نعوظ در میاد یه چیزی شبیه رگ از زیر پوستم مشخص میشه ک خیلیم سفته و مث رگی ک داخلش پر خون باشه زیر دست میلغزه در حالت نعوظ خیلی سفته و متورم.
بعضی وقتام در حالت معمولی متورم میشه حدودا دو هفتس این مشکلو دارم
این حالت از روی آلتم قسمت ختنه گاه شروع میشه با یه نقطه ک عدس شکله و خیلی سفت و به دنبالش یه حالت رگی شکل و سفت ادامه داره تا زیر آلتم تقریبا دو سانته طولش.
مشاهده پاسخ دکتر
309
برآمدگی های گوشتی روی نوک آلت تناسلی مردانه

سلام آقای دکتر خسته نباشید
رو نوک آلت تناسلی من تعدادی ضایعه گوشتی کوچکه تقریبا دوساله ک هستن، اوایل مسطح بودند الان یه مقدار حجم گرفتن
عکس رو خدمتتون ارسال میکنم اگه میشه در مورد درمان راهنمایی بفرمایید مخصوصا در استفاده از واکسن گارداسیل
با تششکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
310
افزایش طول

سلام
20 سالمه و اندازه آلتم 11 سانته . امکانش هست ک با هورمون یا داروی خاصی طولشو افزایش بدم ؟! روغن خراطین میگن موثره . ایا از نظر شما روغن خراطین تاثیری داره ؟! چ راهیو پیشنهاد میکنید .؟
مشاهده پاسخ دکتر
311
افزایش طول

سلام
20 سالمه و اندازه آلتم 11 سانته . امکانش هست ک با هورمون یا داروی خاصی طولشو افزایش بدم ؟! روغن خراطین میگن موثره . ایا از نظر شما روغن خراطین تاثیری داره ؟! چ راهیو پیشنهاد میکنید .؟
مشاهده پاسخ دکتر
312
ارضا

ببخشید آغای دکتر این مشکل من چقدر طول میکشد که حل شود آیا بارفتن پیش دکتر یا روانپزشک یا با دارو زودتر حل می شود
این کد سوال قبلی من هست l10sf8122166
این مشکل من دار رابطه من و همسرم رآ از بین میبرد خواهش می کنم اگه هر راهنمایی دارید به من بگید
مشاهده پاسخ دکتر
313
دیابتی

باسلام45سال دارم دیابتی هستم
آلت من شق نمیشه چه راه حلی را پیشنهاد میدین باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
314
تپخال تناسلی

فردی هستم که متاسفانه تپخال تناسلی رو منتقل کردم به شریک جنسی و میخوام بدانم برای درمان این ویروس از خود چه باید کنم مشاهده پاسخ دکتر
315
جراحی الت تناسلی

میخواستم بپرسم عملش چقدرزان میبره؟طول درمانش به چه صورته؟ مشاهده پاسخ دکتر
316
اختلال نعوظ

باسلام...آقای دکتر بنده مردی 24 ساله ام.ورزشکار بدون هیچ سابقه بیماری.حدود 2 سال تمام مبتلا به عدم نعوظ و یا نهایتا نعوظ خ ضعیف..برای درمان بیماری ام به چندین ارولوگ در تهران مراجعه کردم..اما اونها بدون اینکه ریشه یابی کنند بیماری منو فقط قرص ویاگرا تجویز کردند؟میدونم که اختلال نعوظ دلایل زیادی داره مثل دیابت یا تنگی عروق نشت وریدی دلایل عصبی افسردگی و...به همین جهت ازمایش خون دادم تستوسترونم نرمال بود...آزمایش تست قند دادم ناشتا 104 بود ....و پیش یک دکتر قلب عروق رفتم اکو گرفت و گفت هیچ مشکلی نداری....در حال حاضر میل جنسی بی نهایت ضعیف دارم.. با اینکه ورزشکارم و روزانه ورزش میکنم...آلتم خیلی خیلی دیر بلند میشه وقتیم بلند میشه 50 درصد به نعوظ میرسه خیلیم زود میخوابه...من میخوام ریشه ای این مشکلم پیدا بشه و حلش کنم حتی حاضرم برم خارج از کشور...چون توی تهران ناامید شدم ...قرصهای ویگراهم تاثیرشون خ کم و کوتاه..بنظر شما برای اینکه دلیل و ریشه بیماری مو پیدا کنم و درمانش کنم چکار باید بکنم؟؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
317
نشت وریدی

ببخشید دکتر که دوباره سوال میکنم.می خواستم بپرسم با توجه به اینکه خودارضایی مکرر داشتم؛آیا خودارضایی مکرر باعث نشت وریدی میشه؟چون در حال حاضر نعوظ شل و کوتاه مدت دارم‌ واحساس سنگینی در آلت تناسلی و بیضه هام دارم.
آیا این حالت از اضطرابه یا نشتی وریدی؟
و دوم اینکه از علت های نشتی وریدی بگویید تا مطمئن شم.باتشکر.
مشاهده پاسخ دکتر
318
مشکل بیضه

سلام اقای دکتر
من از سن کودکی رشد بیضه و الت تناسلی خوبی داشتم تا سن 16 سالگی که به یک باره این رشد قطع شد
و بعد از یک ضربه که به بیضه هام وارد شد در سن 17 سالگی رشد بیضه ها و الت قطع شد و از اون موقع به بعد نه تنها رشد نکردن بلکه کوچکتر هم شدند
میخواستم راهنماییم کنید و در صورت نیاز خدمتتون برسم
مرسی
مشاهده پاسخ دکتر
319
تورم و كبودي آلت

در حين نزديكي آلت يهو متورم شد و سپس كبود شد، نه صداي تق اومد نه ذره اي درد احساس كردم، سونوگرافي شكستگي نشون نداد، تورم و كبودي حتما نشان دهنده شكستگي هستش يا ممكنه مثلا رگي پاره شده؟ به پزشك هم مراجعه كردم گفتند عروق سطحي هستش، اصلا همچين جيزي ممكنه يا قطعا شكسته؟ مشاهده پاسخ دکتر
320
انحراف

سلام دکتر
19ًسالمه در حالت نعوظ آلت تناسلیم از همان ابتدا(ریشه) به صورت صاف رو به بالا میره و‌حدود 3 سانتی متر با شکمم فاصله پیدا میکنه و با فشار پایینش میارم که عمود بشه..مشکل داره؟باید عمل بشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
321
خود ارضایی و حساسیت و اعصاب آلت تناسلی

سلام دکتر.به ندرت خودارضایی میکنم.وقتی خودارضایی کردم دو ساعت بعدش دوباره این کارو کردم ولی اینبار آلت تناسلیم حس کمی داشت‌و با مالش زیاد که قرمز شده بود با درد مجاری آلت تناسلیم آب منی خارج شد.سه روز بعد دوباره این کارو کردم٬یه کمی خسته و حوصله کمی داشتم.اینبار هم آلت تناسلیم حس کمی داشت و با مالش زیاد که قرمز شده بود مایع منی با درد خارج شد و بیضه راست٬مجاری بالایی آلت تناسلیم‌ و کشاله رانم درد گرفت که روز بعدش این درد به خودی خود به مقدار زیادی تسکین یافت.
به نظر شما آیا اعصاب آلت تناسلیم آسیب دیده؟
اگه آسیب دیده راهدهای درمان چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
322
ارضا

سلام خسته نباشید ببخشید من یک پسر 21ساله هستم که 5سال هست خود ارضای می‌کنم والای زن گفتم یک مشکل بزرگ دارم من بازنم ارضا نمیشم
ولی بازهم باخود ارضای ارضا میشوم
مشاهده پاسخ دکتر
323
برطرف کردن‌لک سر الت

لک قرمز‌ روی‌سر الت بعد از مراجعه به دکتر متخصص گفتند حساسیت اسپری تاخیری هیچی نیست ولی این لک همچنان هست کوچکتر‌هم نمیشه مشاهده پاسخ دکتر
324
کجی الت تناسلی

سلام اقا خسته نباشید
بنده ۲۵ سالمه و مادر زادی التم کجی به سمت چپه از شما راهنمایی میخوام که چیکار کنم میترسم در اینده مشکل بشه برام
مشاهده پاسخ دکتر
325
تفاوت سایز بیضه ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر عزیز
من جوانی 28 ساله هستم بیضه سمت راستم تقریبا 1/5 برابر سمت چپه و هنگامی که تو دستم میگیرم که سایزشون رو مقایسه کنم یه مقدار درد میگیره وگاهی اوقات هنگام مدفوع کردن مقداری مایع بیرنگ چسبناک از آلتم خارج میشه ،ممنون میشه راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
326
تفاوت سایز بیضه ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر عزیز
من جوانی 28 ساله هستم بیضه سمت راستم تقریبا 1/5 برابر سمت چپه و هنگامی که تو دستم میگیرم که سایزشون رو مقایسه کنم یه مقدار درد میگیره وگاهی اوقات هنگام مدفوع کردن مقداری مایع بیرنگ چسبناک از آلتم خارج میشه ،ممنون میشه راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
327
تفاوت سایز بیضه ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر عزیز
من جوانی 28 ساله هستم بیضه سمت راستم تقریبا 1/5 برابر سمت چپه و هنگامی که تو دستم میگیرم که سایزشون رو مقایسه کنم یه مقدار درد میگیره وگاهی اوقات هنگام مدفوع کردن مقداری مایع بیرنگ چسبناک از آلتم خارج میشه ،ممنون میشه راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
328
درد بیضه

چند شب پیش هنگام چرخش توی رختخواب درد ناگهانی رو در رابط اتصال بیضه چپ احساس کردم.
درد شدید چند دقیقه بعد برطرف شد . اما یک درد یکنواخت و ثابتی از اون موقع تا الان که نزدیک یک هفته است همراهم هست . درد نه زیاد میشه و نه کم میشه و نه تغییر میکنه !
علت چیست و چه باید کرد ؟
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
329
کجی آلت به سمت بالا

باسلام و احترام
جناب دکتر. حدود دو سال است بدلیل پلاک پیرونی ( انحنای الت بسمت بالا ) دارم و امکان دخول برایم وجود ندا رد. وبسیار رنج میبرم. لطفا بفرمایید راه درمانی هست؟ ...
مشاهده پاسخ دکتر
330
آلت تناسلی

سلام جناب دکتر خسته نباشید،بنده تقریبا سه ماهه وقتی آلتم به حالت نعوظ در میاد یه چیزی شبیه رگ از زیر پوستم مشخص میشه ک خیلیم سفته و مث رگی ک داخلش پر خون باشه زیر دست میلغزه در حالت نعوظ خیلی سفته و متورم.
بعضی وقتام در حالت معمولی متورم میشه حدودا دو هفتس این مشکلو دارم
این حالت از روی آلتم قسمت ختنه گاه شروع میشه با یه نقطه ک عدس شکله و خیلی سفت و به دنبالش یه حالت رگی شکل و سفت ادامه داره تا زیر آلتم تقریبا دو سانته طولش.
مشاهده پاسخ دکتر
331
الت تناسلی

سلام خسته نباشید
حدود چند روزیه که روی دستکاه تناسلی من یک برامدگی ظاهر شده که احتنالا یک رگه اون چیه؟ خیلی ذهنمو مشغول کرده و نِگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
332
نداشتن یک عدد بیضه

اگر مرد یک عدد بیضه داشته باشد چه مشکلی براش پیش میاد . ایا مشکلی برای بچه دار شدنش ایجاد میکنه . ایا قابل درمان هست مشاهده پاسخ دکتر
333
احتمالا شکستگی آلت

سلام جناب دکتر
در دو جای آلتم چیزی شبیه غده درست شده که قابل لمس می باشد
و در حالت نعوظ درد دارم .
آیا راهی برای درمان دارد ؟
خیلی نگرانم اگر راهنمایی بفرمایید خیلی ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
334
تورم آلت تناسلي

سلام متاسفانه من به دليل كشيدگي زياد پوسته ختنه گاه دچار تورم شدم از ديسب تاحالا يخ و پماد ديكلوفنات استفاده كردم ولي تاثيري نداشته ممنون ميشم راهنماييم كنيد مشاهده پاسخ دکتر
335
اندازه آلت تناسلی

سلام آقای دکتر برای افزایش طول آلت راهی وجود دارد ؟ استفاده از خراطین سودی دارد؟ضمنا بعدازنردیکی روز بعد بیشتر وقت بلند میشه آیا این قضیه بیماری نیست؟ مشاهده پاسخ دکتر
336
اختلال در نعوظ

سلام
من‌ سی ساله هستم. روابط جنسی من همیشه در حد معاشقه و اورال سکس بوده بدون دخول و تمایلم و طول مدت رابطه هم خوب بوده.
اما طی سه رابطه جنسی آخر دو مرتبه وسط رابطه نعوظم رو از دست دادم و دفعه سوم علی رقم استفاده از قرص ویاگرا،نیم ساعت اول اصلا نعوظ نداشتم و بعد هم به زحمت به نعوذ رسیدم فقط در حد رفع تکلیف.البته از قبل رابطه استرس خیلی زیادی داشتم به خاطر تجربه دو دفعه قبلش.نمیدونم مشکلم روحیه یا جسمی...سیگار و الکل مصرف نمیکنم و ورزشکارم.
مشاهده پاسخ دکتر
337
خال یا جوش

M H:
M H:
سلام،آقای دکتر،با عرض پوزش،روی سر آلت من، تقریبا کنار جای که ادرار خارج میشه دوتا جوش یا نمیدونم باید چی بهش گفت، وجود داره اصلا نه درد داره نه ترشح،و نه خارش،چند سال است که بدون درد و مشکلی است ،نه زیاد میشه نه کوچیک میشه،فقط موقعی که آلتم حالت نعوظ داره این جوش  بیشتر دیده میشه ولی در حالت غیر نعوظ خیلی کم دیده میشه،فقط از نظر ظاهر برام ناراحت کننده اس،ممنونم میشم از راهنماییتون با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
338
مشکل نعوظ

با عرض سلام خدمت شما.من 38سالمه و مجرد هستم .حدود ده ساله که مشکل نعوظ دارم وخیلی هم دکتر رفتم و میگن مشکلت عصبیه ولی پیش روانشناس هم رفتم ولی مشکل حل نمیشه. من شب تو خواب نعوظ کامل دارم ولی تو بیداری نعوظ ندارم واگه بخوام نعوظ داشته باشم باید ویاگرا بخورم.در ضمن آزمایش خون .هورمون.ادرار و اسپرم هم دادم و گفتن همه چیز نرماله.دکتر اورولوژی الت رو هم معاینه کرد و میگه سالمه.ولی من تا حالا عکس یا سونوگرافی نرفتم .ممنون میشم اگه راهنما یی بکنید مشاهده پاسخ دکتر
339
طول الت تناسلی

با سلام 23 ساله 172 قد و 103 کیلووزن،دارای الت به طول 12 سانت در حالت نعوظ هستم.ایا لاغری کمکی به افزایش سایز میکنه؟چه راه های دیگری کمک به افزایش طول الت میکنه؟ مشاهده پاسخ دکتر
340
جوش یا خال و حساسیت سر الت

با سلام خدمت جناب اقای دکتر
بنده یک هفته ی پیش رابطه ی بدون دخول
داشته ام و کمی التم با فشار مواجه شده و سر الاتم حساس شده و این که یک جوش سر سیاه که بسیار کوچک است و برجستگی خیلی خیلی کمی هم دارد مشاهده کردم که اصلا نمی دانم جوش است یا خال
و نگرانم کرده
امکانش هست‌ بنده را راهنمایی کنید !؟
مشاهده پاسخ دکتر
341
الت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید
اقای دکتر من یکی از بیضه هام پایین تر از بیضه دیکر است ایا این مسله باعث ایجاد مشکل میشود مثلا زود انزالی یا غیره
و من زود انزالی دارم ایا راه حلی برای این موضوع دارد یا باید حضوری مراجعه کنم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
342
پوست الت و حالت الت

سلام پوست الت من دارای لکه های بزرگ تیره است و نیمه دوم ان بزرگ تراز نیمه اول ان است چطور میتونم این مشکلات رو حل کنم و سایزش هم کوچیکه مشاهده پاسخ دکتر
343
درمان فیبرما

با سلام. در قسمت وسط آلت تناسلی اگر برآمدگی کوچکی مثل شکل فیبرما باشه درمانش چطوری هست؟ در عکسها عین فیبرما بود و وقتی آلت شله خیلی دیده نمیشه ولی وقتی شق میشه مثل فیبرمایی هست که در سایت شما عکسش بود. مشاهده پاسخ دکتر
344
پوسته پوسته وخشکی آلت مردانه

موضوع:پوسته وخشکی دورکلاهک.
باسلام.حدود سه سال است که روی آلتم لکهای قرمز رنگی نمایان شده که یکسالی است پوسته پوسته و زبر شده سوزش هم دارم از بتامتازن .کالوندلا وکلوتریمازولهم چندماهی هست که دارم استفاده میکنم اما بهترنشدم وقتی صابون یاشامپو به آلتم میخوره کاملا قرمز وبزرگ میشن لکها.ناگفته نماندکه خودارضایی زیاد داشتم وازکرمها وداروهای تاخیری زیاداستفاده کردم لطفا راهنمایی کنید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
345
الت تناسلی

بر روی کلاهک الت تناسلی برجستگی هایی مثل تاول دیده میشه دلیلش از چیست مشاهده پاسخ دکتر
346
ایجاد لکه های قرمز

سلام
وقت به خیر
چندی قبل له دلیل استفاده از اسپری تاخیری ،روی کلاهک الت لکه های قرمز رنگی ایجاد شد که بعد از مدتی شروع به پوست پوست شدن روی لکه گردید
بعد از مراجعه به دکتر ارولوژیست ،ایشان به دلیل عدم‌ شناخت دلیل این امر . ویتامین A تجویز که هیچ نتیجه ای نداشت .چون‌حدس میزدم‌که امکان دارد به دلیل استفاده این اسپری .بعد از مدت ی که از اسپری استفاده نکردم .لکه ها کمرنگ شد و فقط سطح انها خشکی میزد و بعد چند روز پوست شده میشد
حالا که حدود 3 ماه از شروع این مشکل میگذرد .خیلی ضعیف شده ولی هر بار بعد از استفاده از ژل تاخیری .باز هم حساسیت لکه ها بیشتر شده و خشکی و لکه ها پر رنگتر میشود
از طرفی متاسفانه مشکل زود انزالی دارم و قادر به ایجاد رابطه معمولی بدون کاندوم و مواد تاخیری ندارم
استدعا دارم مساعدت نمایید .در صورت لزوم‌ شماره حسابی بفرمایید تا مبلغ ویزیت را تقدیم‌نمایم
مشاهده پاسخ دکتر
347
خارش بیضه

سلام خسته نباشید اقای دکتر من حدود 3ساله بیضه هام خارش داره یه بار رفتم دکتر بعد کلی ازمایشو دارو اصلا خوب نشدم نمیدونم مشکل از چه هیچ گونه قارچ یا زخمی ندارم ولی خارش بیضم بیش از حده ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی مشاهده پاسخ دکتر
348
کجی آلت تناسلی

سلام خسته نباشید...آلات حدوده 25 درجه کجی به سمت راست داره ..آیا قرص پوتابا کارساز هس.یا مثلا روغن گیاهی خراطین که باهعث حجم دهندگی عظله میشع اگه فقط در طرفی که به آن سمت کج هست استفاده شود با رشد عضله میتونه کجی رو برطرف کنه؟... مشاهده پاسخ دکتر
349
ورم الت تناسلی

سلام دکتر خسته نباشید،من چه بعد از سکس چ بعد خود ارضایی الت تناسلیم ورم میکنه از زیر کلاهک تا پایین الت وبعد چند ساعتم ورمش میخوابه میخواستم ببینم دلیلش چیه و درمان میشه مشاهده پاسخ دکتر
350
قطع شدن سر آلت

سلام دکتر من سر آلت تناسلیم قطع شده و عمل شدم و الان میخاستم بدونم آیا راهی هست که بشه حس سر آلتم رو ترمیم کرد؟ الان آلتم یه کم حس داره و به سختی میتونم خودارضایی کنم اما آلتم تحریک میشه و میتونم خودارضایی کنم.
ممنون از شما
مشاهده پاسخ دکتر
351
علت کوچک شدن آلت مرد

قبل از ازدواج الت تناسلم 20سانت میشد و گرم اما از شب عروسی 13سانت بیشتر نمیشه.2سال و خورده ای هست ازدواج کردیم مشاهده پاسخ دکتر
352
درد الت تناسلی

سلام دکتر نامزد من التش درد داشت ازمایش داد و بهش گفتن تعداد اسپرمایی ک تولید میکنی کمه و نمیتونی بچه دار شی تا حالا رابطه جنسی کامل هم نداشته اما ی سری چیزا ریز داشته ک در هنگام اون کار الت تناسلیش بزرگتر میشه ولی اصلا بلندوسفت نمیشه
الان هم قرص بهش دادن مصرف کنه
علت اینکه الت تناسلیش بلند و سفت نمیشه چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
353
افزایش طول و قطر الت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید،
طول الت تناسلی برام مشکل ساز شده و باعث نا امیدی و خجالت و صرفنظر از ایجاد رابطه جنسی شده، طولش 12 سانت هست حدودا ولی واقعا کلافم کرده و اصلا ازش راضی نیستم. چه راهی پیشنهاد میدین؟ عمل جراحی؟ چقدر مدت زمان عمل طول میکشه؟ هزینش چقدره؟ از احتیاط ها و مراقبت های بعد از مداوا هم بگید ممنون میشم.
مشاهده پاسخ دکتر
354
آفت تناسلی

باسلام بنده 23سال دارم وخانم هستم حدودیک ماهه که درواژنم یعنی دقیقالبه واژنم دوعددچیزی شبیه به آفت دهان زده واین موضوع به شدت فکرم رومشغول کرده تنهاشریک جنسیم همسرم هستن به نظرتون این جه بیماری میتونه باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
355
ایجاد توده کوچک زیر آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
بعد از یک ارتباط جنسی که فکر می کنم کمی فشار بر روی آلتم وارد شده درست زیر آلت بعد از قسمت سر آن یک غده مانند شبیه به واریس رگ ایجاد شده که بدون درد است و وقتی لمس می کنی در زیر پوست جابجا می شود . می خواهم بدانم آیا مشکلی برایم ایجاد می کند و آیا دارویی برای رفع آن وجود دارد
مشاهده پاسخ دکتر
356
کجی الت روبه پایین

سلام ببخشید من ۲۳ ساله مجرد و از کودکی مشکل کجی روبه پایین الت داشتم. خواهشا با توجه به تصاویر من باید جراحی شوم؟ یا نه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
357
3 سوال از دکتر

سلام دکتر
آلت من چند تا مشکل پیدا کرده با هم
اولیش اینکه نوک مجرای خروجی ادرار احساس میکنم بهم چسبیده و تنگ تر شده و گاهی اوقات اول ادرار انگار بهم چسبیده است.
دوم اینکه دقیقا جای ختنه گاه لکه های بدون دردی پیدا شده و رنگ آلت عوض شده چیزی شبیه به لک پیس در صورت
سوم اینکه بیضی اوقات که بیدار میشه اون رگه های داخل بیضه ام درد میگیره و تا یک ساعت این درد ادامه داره
و این اخری عکس بیضه هام
ممنونم از راهنماییتون دکتر جان
مشاهده پاسخ دکتر
358
کجی آلتمیل زدن در دوران کودکی

سلام اقای دکتر من در زمان کودکی مشکل دفع ادرار داشتم و دکتر با میل زدن و ایجاد یه مجار جدید مشکلو برطرف کردن الان درمورد حالت متفاوت آلتم هم که سوال پرسیده بودند گفتند که شکل آلت هرکس متفاوت و خاص خود اون فرد هستش (آلتم به سمت پایین کجه) الان به سنی رسیدم ک میخوام به ازدواج فکر کنم ولی این موضوع آزارم میده .مطالبی در این مورد توی اینترنت پیدا کردم که درمورد اختلالات شکل آلت بود و جراحیو پیشنهاد میداد و پس از سالها دوباره یه شوک به من وارد کرد آقای دکتر من روحیم رو از دست دادم و نمدونم باید چیکار کنم .اطلاع دادن به خانواده وضعو بد تر خواهد کرد خواهش میکنم کمک کنین به من من دانشجوام و کل زندگیم با این افکار به هم ریخته تورو خدا کمکم کنین مشاهده پاسخ دکتر
359
آلت تناسلی

با و احترام خدمت دکتر عزیز
من ۲۹ سالمه و وقتی با خانمم رابطه برقرار کررم زیرکلاهک آلتم قرمز شده و جوش های ریززده خیلی هم میسوزه .دکتر رفتم کرم کلوبتازول و قرص زادتین داد ولی اصلا خوب نشده خیلی هم میسوزه . بی زحمت راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
360
نعوظ

با سلام خدمت دکتر و مننون برای حوصله و طاقت شما که قشنگ جواب سوالامونو میدید.من یه جوان ۲۹ ساله هستم که وقتی نزدیکی میکنم آلت صفت ولی وقتی انجام میدم بعد یک دقیقه آلتم شل میشه و خیلی نگران هستم باید چیکار کنم که حل بشه یا میگن تزریق آلت این تزریق اسمش چیه اصلا جواب بخصوصی نمیگیریم ما ممنون میشم کمکم کنید مشاهده پاسخ دکتر
361
ناتوانی جنسی

اقای دکتر سلام من مدت جهار سال است که نتوانستم با هم سرم همبستر شوم تا از همدیکر لذت ببریم علت ان جیست درضمن داروهای اعصاب هم استفاده میکنم سنم پنجاه ش سال است مشاهده پاسخ دکتر
362
سفتی آلت

سلام دوکتور عزیز
من 17 سالمه و آلتم خیلی زود سفت میشه حتی وقتی حرفی از سکس می شنوم ظرف کمتر از 20 ثانیه سفت میشه
و زود انزالی هم دارم ظرف 1 دقیقه انزال میشم
به امید جواب شما ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
363
طول الت تناسلی

سلام.من یه پسر 18 ساله هستم و طول الت تناسلی 8 سانتی متر خیلی از این موضوع نگرانم و ذهنمو درگیر کرده باید چیکار کنم مشاهده پاسخ دکتر
364
جوش و زخم شبیه سوختگی دور کلاهک الت تناسلی

سلام
من یک روز قبل رابطه جنسی باکاندوم برقرار کردم از همون شبش یک جوشهای ریز روی کلاهک الت تناسلیم بوجود امده و دور کلاهک هم شبیه سوختگی شده ،درد هم نداره،،رابطه دهانی هم با کاندوم بود،،،،عکس هم میفرستم
سپاس راهنماییانتون
مشاهده پاسخ دکتر
365
زگیل تناسلی

سلام . خسته نباشید
متشکر پاسخ دادید سوالمو. روز دوشنبه عصرتون کلا وقتاتون پره. میتونید همون عصر برای من یه زمانی در نظر بگیرید؟ میخوام همین فردا بیام پیش شما ویزیت بشم.اوضاع روحی مناسبی ندارم. چهارشنبه از ایران میرم. اگه امکانش هست یه وقت معاینه و درمان بزارید که همین فرداصبح با اولین پرواز بیام تهران. اگرم که براتون مقدور نیس ایرادی نداره. ممنون.
مشاهده پاسخ دکتر
366
ضایعه تناسلی

سلام آقای دکتر چند وقت ضایعه ای برروی جای ختنه بنده به صورت دانه یا جوش ایجاد شده و من با دستکاری اون جوش رو یا ضایعه رو از بین بردم الان دوباره ایجاد شده لازم به ذکره اصلا خونریزی یا خارش نداره.
بنده ۱۸ سالمه و رابطه ای تا الان نداشتم.
ممکنه زگیل باشه؟
لازم به ذکره عکس پیوست شده.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
367
لکه کوچک سیاه

سلام
من 2روز پیش سکس داشتم شب تا صبح 3بار از پشت و اینکه کاندوم استفاده نکردم انا هر بار که تموم شد توی دستشویی با اب و مایع دستشویی تمیز کردم التمو..
امروز صبح متوجه شدم کنار دهانه التم 2تا نقطه کوچیک به این اندازه این ستاره * وجود داره..
هیچ درد یا سوزشیم نییت اما خیلی ترسیدم انگار یه نقطه خون‌مرده سیاهه زیر پوسته..
میشه راهنماییم کنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
368
نعوز

سلام و عرض ادب ؛
بنده در حدود ۲ سال است که دچار اختلال نعوظ شدم و انزالم در حالت شل بودن الت تناسلی صورت میگیرد .
از داروهایی مانند سیدنافیلد و تالادفیل هم استفاده کردم ولی جواب راضی کننده ای نداد.
لازم به ذکر است که دچار فشار خون بالا و دیابت نیز میباشم . ایا راه درمانی واسه ی من وجود دارد؟ چه با دارو چه با کارگذاری پروترز ؟
مشاهده پاسخ دکتر
369
طول الت تناسلی

سلام وخسته نباشید خدمت اقای دکتر...بنده ۲۳ سال سن دارم ولی طول الت تناسلی من ۱۲ سانت می باشد..ایا این اندازه طول الت برای سن مناسب است؟ مشاهده پاسخ دکتر
370
نعوذ

سلام.مشکل نعوذ دارم.همه جور آزمایش دادم.هیچی مشخص نشد.متخصص اعصاب و روان هم رفتم و دارو مصرف کردم بازم خوب نشدم.چیکار کنم آقای دکتر؟قرص های مگنا ار ایکس و ویاگرا رو پیشنهاد میکنید یا راههای دیگه؟ مشاهده پاسخ دکتر
371
سر آلت

سلام اقای دکتر من ۱۶ سالمه و روی سر آلام برجسته گی های زیادی هست که مثل چروک میمونه در حالت شق هم همین طوره و بد تر هم دیده میشه ممنون میشم بگید چیه و چه کار کنم مشاهده پاسخ دکتر
372
توانایی جنسی

سلام آقای دکتر من 14سالمه یک روز التم سفت شد دیگه تا شب دیدم طاقت نیاوردم با مادرم رفتم بیمارستان خون التم و باسرنگ کشیدن گفتن چرا دیر اومدی والتم از اون روز اصلا سفت نمیشه ایا راه درمان دارم مشاهده پاسخ دکتر
373
زگیل تناسلی

سلام اقای دکتر وقتتون بخیر
من چندسالی خارج ایران زندگی کردم و یکی دوبار رابطه پرخطر داشتم ک متاسفانه تقریبا چهارسال پیش متوجه وجود زگیل اطراف الت تناسلی شدم.. هیچ اشنایی با زگیل تناسلی نداشتم. بامحلول پودوفیلی چندباری خوددرمانی کردم ک متاسفانه بعد از دوماه یا کمتر دوباره یکی دوتا زگیل پیدا میشد. من همیشه برای شیو اطراف الت از پودر یا کرم استفاده می کنم که متاسفانه و بدبختانه یکی دوبار از ژیلت استفاده کردم و از همون ژیلت برای اطراف مقعد. بعد مدتی متوجه شدم اطراف ناحیه مقعد الوده شده. و وقتی تحقیق کردم متوجه شدم ژیلت ناقل ویروس بوده و پخش کننده. الان مدتیه که برگشتم ایران خونه نشین شدم و افسردگی گرفتم. سی ویک سالمه و همه هم سن هام ازدواج کردن و من نمیتونم چون امکان سرایت ویروس ب طرف مقابل زیاده. اینقدر این فشار روحی زیاد بود ک توی همین یکسال ریشامم سفید شد. علنا مرده متحرکم الان. ساکن مشهدم. هیچ دکتری ام از شرم و حیا نرفتم. چیکار باید بکنم… کدوم کشور باید برم ک بشه درمان شم…
کمکم کنید
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
374
سوختگی الت

با سلام و خسته نباشید شیره گیاه شیر سنگ رو روی التم مالیدم اما پوست روی تخم ها دچار سوختگی شده و تاول زده شدید برای خوب شدنش چکاری لازمه انجام بدم لطفا کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
375
زخم آلت تناسلی...

سلام آقای دکتر من حدود یک ماه خیلی خود ارضایی کردم (تقریبا هفته ای سه بار) و چون با کرم دست و صورت خود ارضایی میکردم و معمولا هم فقط با آب میشستم و صابون نمیزدم.العان قسمت راست آلتم حالت زخم داره، یعنی از چند جا پوست پوست شده.. و بعضی وقت ها خارش داره.. العان با صابون میشورم ولی هنوز این حالت پوست پوست شدن ها و زخم کوچیک خوب نشده، از چه دارویی باید استفاده کنم.
تشکر.
مشاهده پاسخ دکتر
376
طول الت تناسلی

با سلام وخسته نباشیدخدمت اقای دکتر عزیز..بنده ۲۳ سال سن دارم وطول الت تناسلی بین ۱۳ تا ۱۴ سانت می باشد بنظر شما این اندازه مناسب سن من هست ؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
377
توده چربی در ناحیه عانه

با سلام؛
من حدود30 کیلو اضافه وزن داشتم و الان 20 کیلو رو کم کردم.قبلا آلت تناسلی من در حالت معمولی اکثر اوقات مقدار زیادی مخفی بود،الانم که وزنمو کم کردم مقداری از این مشکل باپرجاست،دور اندام تناسلی و بیضه هام هم چربی قابل توجه وجود داره. در حالت نعوظ طول آلتم تو بازه ی معمولی هست ولی این چربی ها اذیتم میکنه. چجوری باید این چربی هارو ازبین ببرم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
378
دير نعوظ

با سلام خدمت دکتر من نوجوانی ۱۷ ساله هستم که اخیر دچار دیر نعوظ شدم بیماری جسمی و روانی هم ندارم و کمی ترس دارم از این موضوع و شرم دارم از مطرح کردن موضوع با خانواده میخواستم لطفا راهنماییم کنید خواستم ایا بخاطر روزه گرفتنم هم هست از پاسختون متشکرم مشاهده پاسخ دکتر
379
آلت بلند نمیشود

نمی تواند بلند شود مشاهده پاسخ دکتر
380
آلت پرده دار

با سلام و احترام خدمت شما دوتر عزیز
آلت تناسلی بنده پرده دار هستش
و داخل متنتون خوندم که نوشته عمل سرپایی هستش و تهدید و عوارضی نداره
میخواستم بدونم هزینه عمل چقدر هستش و دوره نقاهت دارد یا خیر با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
381
جوش زيرپوستى آلت تناسلى

باعرض سلام و خسته نباشيد، دكتر جان حدود 6-٧ ماه پيش ضايعاتى روى آلت تناسلى بنده ظاهر شد كه من براى شما عكس فرستادم و تشخيص دادين كه بيمارى ليكن پلان بود كه با استفاده از پمادى كه معرفى كردين و شستشو با ژل بهداشتى خداروشكر خوب شد، اما الان باز يه سرى جوش زير پوستى ظاهر شده فقط قسمت پايين آلت و بعضى وقتها خارش داره، درضمن حدود دو ماه پيش رابطه جنسى داشتم ولى اين جوشها الان حدود دوهفته دارم، ميخواستم بدونم آيا خطرناكه؟ قابل درمانه؟ اگه لطف كنين راهنمايى كنين كه روز به روز نگرانيم بيشتر ميشه و دسترسى به پزشك ندارم چون شرايط كار اقمارى در شركت نفت در جزيره دارم و فعلا دسترسى به پزشك جهت معاينه حضورى ندارم، باتشكر مشاهده پاسخ دکتر
382
اختلال نعوظ صبحگاهی

سلام دکتر,من و همسرم در دوران عقد هستیم,همسرم ی هفتس نعوظ صبحگاهی نداره در صورتی ک قبلا اصلا میگه چنین مشکل نداشته,خودش میگه علتش روزه گرفتن شاید باشه,ایا ربطی داره?باید چیکار گنیم مشاهده پاسخ دکتر
383
میزان کم شدن منی

باسلام ضمن عرض خسته نباشید اقای دکتر : من قبلا هم مزاحم شما شده بودم - اینبار سوال جدیدی دارم : جسارات می کنم ببخشید : من نزدیک به یک ماه و نیم بود جنوب نشدم برام جای سوال بود بعد این مدت تو خواب جنوب شدم بعد بیدار شدم رفتم دستشویی که تمیز کنم خودم رو ولی در کمال تعجب لباسم مثه قبل ماده منی توش نبود انگاری اب بود و فقط خیس شد - خیلی نگران شدم رفتم حموم خود ارضایی کردم که ببینم چی شده تا از نگرانی در بیام بعد خودارضایی ماده رقیق اومد بیرون مثه اب تقریبا شفاف - استرس گرفت منو چون روزه بودم گفتم شاید بخاطر ضعف باشه - 3 روز بعد دوباره امتحان کردم که امروز بشه باز همون مایع شفاف بود و رقیق ولی یکم ماده سفید که فکر کنم اسپرم باشه بود توش - ببخشید طولانی شد اقای دکتر خیلی نگران شدم ایا مشکلی برام پیش اومده ؟؟ ممنون میشم یه راهنمایی کامل کنید سپاس گذارم مشاهده پاسخ دکتر
384
آلت دفن شده

با سلام
بنده به علت چاقی دچار مشکل آلت دفن شده هستم
قد من ۱۷۳ و وزن من ۸۵ می باشد
با اینکه خودم پزشکی میخونم ولی به علت همین مشکل دچار افسردگی شدم
آیا با لاغر شدن همچنان نیاز به جراحی هست؟
با توجه به عوارض جراحی و طبیعی بودن سایز آلت تناسلیم ( در حالت نعوظ نزدیک ۱۳ سانتی متر البته با در نظر گرفتن چربی ها و فشار دادن اندازه گیر تا برخورد به استخوان) هیچ علاقه به جراحی ندارم ولی میترسم با کاهش وزنم هم چنان این مشکل باقی بمونه
آیا بعد لاغری و رسیدن به وزن مطلوب باز نیاز به جراحی یا لیفت پوست عانه وجود دارد؟
متشکر
مشاهده پاسخ دکتر
385
ضایعه روی آلت

سلام خسته نباشید جناب دکتر روی آلت تناسلیم و بالای اون یک سری دونه های سفید و صورتی رنگه بشدت نگرانم کرده و استرس گرفتم عکسشو براتون ارسال میکنم نظرتون رو لطف میکنید مشاهده پاسخ دکتر
386
تعادل هورمونی

سلام
دکتر من الان 22 سالمه و بیضه هام و التم به اندازه رشد نکرده
دلیلش هم هم هورمونیه مطمینم یه مقدار مطالعه کردم علائم دیگه رو هم به طور کامل دارم و فکر میکنم علت اصلیش هم مشکل کبدم باشه که به کمکاری تیروئید هم منجر شده.
میخواستم بدونم واسه درمان باید چیکار کنم و اینکه از این سن دیگه بیضه ها رشد میکنه ؟
اگه لازمه بگین وقت بگیرم حضوری بیام
مشاهده پاسخ دکتر
387
سايز مناسب و طبيعي آلت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما جناب آقاي دكتر
سؤال بنده اينه، سايز نرمال و استاندارد اكثر مردان ايراني در حالت نعوظ چند سانته؟ آيا ١١ سانت در حالت نعوظ سايز مناسبي محسوب ميشه و مي توان با اين سايز ازدواج كرد، از لحاظ رابطه جنسي مشكلي پيش نمياد. لطفا سؤال رو كامل جواب بدين. ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
388
کوچکی بیضه و اسپرم صفر

naser goorakani:
سلام اقای دکتر من پسری 22 ساله ام مشکل هیپوگنادیسم دارم بیضه هام کمی کوچیکه و همچنین التم . از سیمن دادم صفر بود و بیضه هام رترکتایل هستند امیدی هست برای باروری
مشاهده پاسخ دکتر
389
الت درحالت نعوذ و کشیده یک مقدار است

دکتر عزیز خوشحالم که افرادی مثله شما هستند وقت گرانبهاشونو میذارن برای هر قشری از جامعه
مشکلی ک من دارم طول الت در حالت نعوظ و حالت ب اصطلاح خوابیده ی کشیده 13 سانته و فرقی نداره اما متاسفانه احساس میکنم همسرم چندان راضی نیست چون ازم درخواست میکنه وکیوم مکنده بگیرم
میخواستم نظرتون رو راجبه دستگاههای وکیوم بدونم
سپاس از شما دکتره بزرگوار
مشاهده پاسخ دکتر
390
با سلام

من 13 سالمه و طول آلتم سه سانته
میخواستم بدونم نیازه به دکتر مراجعه کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
391
هیپوسپادیاس.

مجاری ادرار
درود و خسته نباشید.از خوزستان تماس میگیرمّ.پسرم الان تو 12ماه.مشکل هیپوسپادیاس داره.مجرای ادارش تقریبا وسط البته یه مقدار بالاتر از وسط قرار گرفته.(به سمت سر الت ).باتوجه به عکسی که گذاشتین میشه نوع Midpenile
اهواز رفتم برا عمل بم گفتن سوراخشو تا نزدیکی سرالت میاریم یعنی تقریبا زیر سر الت.اینجا بم گفتن بیشتر از این امکانش نیست ّ.میخاستم ببینم این تنها راه حلشه یا میشه مجاری رو تا سر الت جای اصلی خودش اوردّ.!!!
میخاستم بدونم اکه الان عملش نکنم تا چن ماه دیکه بازم میشه عملش کرد_!
من عسلویه کار میکنمّ.چن روز دیگهباید برگردمّ.دربدر دنبال جواب سوالامم.حیرون شدم.
ممنون میشم زودتر جوابمو بدین
مشاهده پاسخ دکتر
392
الت‌ تناسلی

سلام دکتر
من یک هفته پیش سکس داشتم و سکس دهانی نداشتم وا سکس هم با کندم انجام دادم طرف هم آشنا هست که باهاش سکس داشتم بعد از اون نزدیک چند روز پیش متوجه شدم که سر الت تناسلی لکه های قرمز رنگ شبیه سوختگی یا عفونت شکل نشان میده خواهشن من رو در این زمینه لطف کنی علت این مشکل چیست
مشاهده پاسخ دکتر
393
راست شدن آلت

ببخشید دکتر آلت راست بشه همینطوری بدون هیچ تحریکی مشکلی داره یا نه؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
394
الت تناسلی

سلام.دور کلاهک الت تناسلیم حالت خشکی کرده پوست پوستی شده چن روزی چربش کردم بهتر شد...الان ک نگاه میکنم دو سه تا دونه ریز زده نگرانم میکنه توضیحی بفرمایید ممنونتون میشم مشاهده پاسخ دکتر
395
تورم آلت تناسلی بعد از نزدیکی

با سلام
آلت تناسلی بنده بعد از نزدیکی و تحریک با دست بشدت ورم می کنه و سوزش داره و بعد از 24 ساعت این ورم از بین میره.علت چیست؟و راه درمانش رو بهم بگید.با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
396
خشکی

سلام اقای دکتر من تو سه ساعت سه بار خود ارضایی انجام دادم ولی میخوام ترک کنم اما الان یک هفتس احساس خشکی سر کلاهک دارم اصلا نمیتونم دست بزنم هم زبر شده هم خشک و احساس روشن شدن پوست دور کلاهک هم دارم وقتی خود ارضایی کردم از فرداش اینجوری شدم لباس میپوشم برخورد میکنه به شورتم حس بدی دارم از پماد ad استفاده کردم بهتر نشد کمکم کنید از چه دارویی استفاده کنم مشاهده پاسخ دکتر
397
سر الت تناسلی

سلام دکتر جان
من تقریبا دو هفته پیش با کاندوم سکس کردم ولی بعد از دو سه روز در سر آلت تناسلی دو لکه قرمز به صورت سوخته و کمی برجسته ظاهر شد ازت خواهش میکنم در این باره مرا کمک کنید
مشاهده پاسخ دکتر
398
الت‌ تناسلی

سلام دکتر
من یک هفته میشه که سکس با کوندم انجام دادم ولی بعد از ۳ تا ۴ روز متوجه شدم در الت تناسلی ۲ تا لکه قرمز شبیه سوختگی و هیچ دردی ندارد ظاهر شده خواهشن من رو در این زمینه رهنمایی وا کمک کنی که علت این چیست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
399
ظاهر آلت تناسلی

سلام آقای دکتر
من بعد از ختنه کردن برای کشیدن بخیه ها اقدام نکردم و الان ظاهر آلت تناسلی من زشته مثلا برامدگی گوشتی داره
چیکار باید بکنم
مشاهده پاسخ دکتر
400
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
401
تغيير رنگ دو قسمت ختنه گاه و سر آلت تناسلي

سلام وقت شما بخير
من در حدود يك سال و خورده اي هست كه قسمت هايي از ختنه گاه و سره آلت تناسلي ام تغيير رنگ داده است.
از يك نقطه شروع شده و كم كم زياد شد و الان احساس ميكنم متوقف شده.

رنگش سفيد است و هيچ خونه درد، برامدگي يا خارشي هم ندارد. فقط رنگ برخي از قسمتها تغيير كرده كه فكر ميكنم قارچ باشه.

حقيقا روم نشده هنوز به دكتر مراجعه كنم.
متاهل هستم و كمي اين تغيير رنگ داره با كنايه هايي از جانب همسرم مواجه ميشود و در زندگيمون تاثير ايجاز كرده

خيلي برايم مهمه كه بهم پاسخ داده بشه.

از سايتتون ممنونم
مشاهده پاسخ دکتر
402
الت تناسلی

با عرض سلام وخسته نباشید
من 6 ماه پیش حضورن هم خدمت رسیدم وفقط بعد از آزمایش سلولوژی انجام دادم که فقط التهاب حاد بود و شما گفتید داروی نیاز نداره و فقط آب زیاد بخور یک ماه پیش مجددا آزمایش دادم برای بیمه دیگه نه خون در ادرار مشاهده نشد فقط چند وقت پیش یک بار هنگام سکس زمان ارضا با سوزش خارج شد و بعد هنگام راست شدن درد داشتم که خودش برطرف شد فقط گاه گاهی سر آلت ویا هنگام پیش اب بعضی وقتی سوزش داره میخواستم ببینم چکار باید انجام دهم ممنون میشم من 30 سال سن دارم آیا نیاز به کشت ادارو سنو که فرمودید داره یا باید انتی بیوتیک بخورم خواستم مجددا راهنمای کنید
مشاهده پاسخ دکتر
403
مرحله بعد ⏪

همسرم ناتوانی جنسی دارند ونسبت به دارو هم هیچ واکنشی ندارن 2 ساله این مشکل هست با تست پاپاورین متوجه یه سوراخ تو شریانها شدم که به اصطلاح دکتر ها یه پنچری ریز هست که باعث میشه خون تو الت جمع نشه
میخواستم بدونم جراحی لین مشکلو حل مکنه یا پروتز واینکه شما انجام میدید؟
مشاهده پاسخ دکتر
404
مجاری ادراری

باسلام.دکترجان۲سال قبل درگوشه سمت راست بیضه ام توده هایی پیداشده بودکه بارفتن به دکتروتجویزقرص تمام شد،اماامسال دوباره همان گوشه یه توده به اندازه نخودپیداشده..ازترس سرطان به دکترنرفتم..قضیه دوم:درقسمت ختنه گاه،نازکی پوست باکوچکترین تماس قرمزمیشه،درست مثل سوختگی پوست نوزادازگرماوادرار...توروخداراهنماییم فرمایید... مشاهده پاسخ دکتر
405
وجود زائدگی شبیه جوش در زیر کلاهک آلت

سلام من میخواستم بدونم امکان فرستادن عکس و تشخیص مشکل برای شما امکان دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
406
درد در آلت تناسلی

در آلت تناسلی احساس التهاب و درد خفیفی دارم..
یکبار به دکتر متخصص مراجعه کردم و بعد از خوردن قرص آنتی بیوتیک خوب شدم..
ولی دوباره شروع شد...
لطفا احتمال چه موضوعی هست؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
407
عمل جراحی

سلام.آیا آلت تناسلی هم عمل میکنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
409
انحنا آلت

سلام آقای دکتر وقت بخیر و خسته نباشید؛ من مشکل انحنای آلت تناسلی دارم نمیدونم مادرزادی هست یا نه اما در کل انحنا داشت یکی دو بار با دست فشارش دادم که یک بار بن آلت صدای تق داد، کلا سمت راست آلت نسبت به چپ نازک تر هست و وسطش خالی هست. هنگام نعوظ اصلا سمت راست آلتم خالی هست و فقط قسمت چپ نعوظ داره. مشکل کج ادراری هم دارم فکر کنم مجاری ادرارم کج باشه. و وسط قسمت راست آلت کاملا خالی است به اصطلاح مثل ساعت شنی. روش درمان رو نمیدونم میشه لطفا توضیح بدید؟ روش درمانی جوری هست که مجاری ادرار رو صاف میکنید. و برای رفع انحنا چه کاری انجام میشه؟ اون قسمت که خالی هست هنگام نعوظ با خون پر میشه؟ و اینکه آلت مایل به راست هست میچرخوندیش به سمت وسط؟ و اینکه امکانش هست بافت سمت راست رشد نکرده باشه یا از سمت چپ کوتاه تر باشه؟ و فشاری که به بن آلت اومده و صدای تق داده تاثیر داشته؟ ممنون مشاهده پاسخ دکتر
410
الت تناسلی

با عرض سلام وخسته نباشید
من 6 ماه پیش حضورن هم خدمت رسیدم وفقط بعد از آزمایش سلولوژی انجام دادم که فقط التهاب حاد بود و شما گفتید داروی نیاز نداره و فقط آب زیاد بخور یک ماه پیش مجددا آزمایش دادم برای بیمه دیگه نه خون در ادرار مشاهده نشد فقط چند وقت پیش یک بار هنگام سکس زمان ارضا با سوزش خارج شد و بعد هنگام راست شدن درد داشتم که خودش برطرف شد فقط گاه گاهی سر آلت ویا هنگام پیش اب بعضی وقتی سوزش داره میخواستم ببینم چکار باید انجام دهم ممنون میشم
مشاهده پاسخ دکتر
411
درد بیضه

سلام خسته نباشید .
امروز صبح از خواب پاشدم و تو رخته خواب همینجوری دراز کشیدم و با گوشی ور میرفتم و یکمی تو بیضم احساس درد بهم دست داد البته خیلی کمه وقتی میشینم دردش خیلی کمتر میشه و وقتی می ایستم دردش میره ولی باز همه اعلایم رو برسی کردم کبود نشده و وقتی دست میزنم احساس درد نمیکنم روم هم نمیشه با خانوادم در باره این مسائل حرف بزنم و من هم خیلی حساس هستم میخواستم بدونم جدی که نیست و به مرور زمان خوب میشه؟؟
بازم تاکید میکنم دردش زیاد نیس ولی حسش میکنم
مشاهده پاسخ دکتر
412
حالت ورقه پيدا كردن آلت تناسلي

با عرض سلام بنده ١٨ ساله هستم و به مدت دو روز است كه آلت تناسلي بنده حالت ورقه اي پيدا كرده است و در روز اول بسيار حالت داغ شدن و سوختن داشت ولي در اين دو روز حالت پوستي در آلت و بخشي از كيسه ي بيضه پيدا كرده است و احساس ميكنم كه پوسته ي آن به شدت نازك شده است مشاهده پاسخ دکتر
413
مشکل زود انزالی وکوتاهی الت وهیدروسل

با سلام بهترین روش برای بزرگ کردن طول الت چیست?وهمچنین طولانی تر شدن زمان سکس
همچنین هیدروسیل فرد را دچار مشکل نمکنه
مشاهده پاسخ دکتر
414
زائده پوست زیر کلاهک باقی مونده از ختنه

با سلام
من 32 سال سن دارم و در بچگی خنته شدم. متوجه شدم که در ناحیه زیر کلاهک آلتم چند زائده پوستی وجود داره که الان در دوران زناشویی اذیت میکنن.. منطورم اینه که هنگام نزدیکی با همسرم این زائده ها باعث میشن که زود ارضا بشم.. شاید خندوتون بگیره ولی اینکار انجام می شود.. میخام ببینم برای برداشتن اینا کجا مراجعه کنم
محل سکونتم لرستان الیگودرز هست
مشاهده پاسخ دکتر
415
تبخال تناسلي

دختر ٢٧ ساله هستم، شريك جنسي من كنار لبش تبخال داشت و ما رابطه دهاني داشتيم. چند ساعت بعداز رابطه من در ناحيه تناسليم احساس درد و سوزش داشتم و فرداش جوشهاي قرمز به وجود اومد كه تا يكروز بعد تعدادشون بيشتر شد. به دكتر مراجعه كردم گفت تبخال تناسلي هست و دارو داد. توي اينترنت كه سرچ كردم نوشته بود اين ويروس توي بدن ميمونه و چند وقت يكبار عود ميكنه! من تابحال تبخال نزده بودم. يعني بعداز اين امكانش هست كه روي لبم هم تبخال بزنم؟ و توي ناحيه تناسليم بازهم تبخال ميزنم؟ اين بيماري درمان قطعي داره آيا؟ مشاهده پاسخ دکتر
416
تستسترون

ممنون از پاسختون من حدود4سال پیش دکتر غدد رفتم تستسترونم خیلی پایین بود امپول بهم داد بعد از چند ماه یکم اومده بود بالا ولی هنوز نرمال نشده بود دیگه پیگیری نکردم تا الان که هنوز نشانه های کمبود تستسترونو دارم اندازه بیضه چپمم بزرگار از راسته و اختلاف لندازش زیاده اقای دکتر اگه مشکلی باشه قابل درمان هست؟ مشاهده پاسخ دکتر
417
پرولاکتین بالا

دوستان سلام من پسرم سی سالمه سلام من مشکل هورمونی کمبود تستسترون و بالا بودن پرولاکتین و کمبود lh و واریکوسل سطح یک و هیدروسل دارم آزمایش اسپرم هم دادم دکتر گفت مشکلی نداره رفتم دکتر غده ها بر اساس ام آر آی و بیضه هام بر اثر معاینه پزشک و سنوگرافی هیچ مشکلی ندارن آیا اگر قرص کاهنده پرولاکتین بخورم هورمون تستسترونم بالا میره و طبیعی میشه هورمون lh چطور؟ طول درمان چقدر طول میکشه ؟ممنون مشاهده پاسخ دکتر
418
زخم آلت

سلام دكتر وقت بخير
هفته ي گذشته 4 شنبه مطب خدمت رسيدم احساس سوزش و درد هنگام دفع ادرار و پس از آن داشتم و همچنين ناحيه راست زير شكم دچار درد و تورم بود كه با توجه به قرص و كپسولي كه شما دادين هم تورم كم شده و هم سوزش ادرار بهتر شده اما ٣،٤ عدد جوش روي الت داشتم كه طي مدت اين چند روز تبديل به زخم و التهاب شده، ميخواستم بدونم نياز به مراجعه دوباره هست يا به خاطر همون عفونت مجاري بود كه هفته گذاشته تشخيص دادين؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
419
الت تناسلی

در طول ۲۴ ساعت شبانه روز در بیشتر مواقع الت تناسلیم راست میشه و در بیشتر مواقع از ان ترشح میکند علتش چیه مشاهده پاسخ دکتر
420
الت تناسلی

درطول ۲۴ ساعت روز در بیشتر مواقع الت تناسلیم راست میشود و از آن ترشح میکند علتشو میخام بدونم مشاهده پاسخ دکتر
421
تستسترون

سلام اقای دکتر بنده 20سال دارم و حدود15کیلو اضافه دزن دارم ازمایش دادم سطح تستسترونم پایینه ایا اگر لاغر کنم خوب میشه یا نیاز به درمان دارم؟ مشاهده پاسخ دکتر
422
ایجاد خطهای تیره رنگ روی الت تناسلی

سلام
35ساله هستم
جدیدا متوجه شدم روی الت تناسلیم خط های افقی سیاه رنگ ایجاد شده
سوال
ایا این خطها خطرناکه و نیاز به درمان دارد؟
و اینکه ایا میشه این خطها را حذف کرد
تصویر را برای شما ارسال می کنم
مشاهده پاسخ دکتر
423
تورم رگ

با سلام و خسته نباشید.
چند روز است که یک زایده رگ مانند دور آلت و نزدیک سر آلت به وجود آمده که موقع دست کشیدن به آن مقداری درد میگیرد.
میخواستم ببینم موضوع مهمی است و نیاز به درمان دارد یا خیر.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
424
ناتوانی در نعوظ

سلام آقای دکتر جباری
من 57 ساله هستم و از تقریبا" 9 ماه قبل دچار عدم توانایی نعوظ شده ام، ضمنا" از تقریبا" سه سال قبل دچار بزرگی خوش خیم پروستات هستم که البته فکر کنم سایز آن زیاد بزرگ نیست چون از همان موقع و به تجویز متخصص مجاری ادرار، شبی یک عدد قرص ترازوسین 2 مصرف میکنم.
در زیر نتیجه آخرین آزمایشم را که یک هفته پیش بود آورده ام:
مشاهده پاسخ دکتر
425
زخم آلت

سلام و خسته نباشيد
آقاي دكتر ٢ روزي هست ك سر آلت من لكه قرمز رنگي بوجود اومده ك درد و خارش نداره
ممنون ميشم كمكم كنيد و تشخيص بدين چي هست؟
در ضمن من ٣روز پيش با كاندوم رابطه داشتم
و ي ماه قبل رابطه محافظت نشده
عكسشو براتون ميفرستم
نگرانم كمك كنيد لطفا
مشاهده پاسخ دکتر
426
دانه های ریز روی الت تناسلی

Ali Khezeli:
من یکسری دانه ها ی ریز روی الت تناسلیم به وجود امده که نمیدونم چه مدت و مشابه این دانه ها رو دستم هم هست ایا این دانه زیگیل الت تناسلی یا چیز دیگریست و اینکه واگیر دارد و خطرناک هست یا نه
مدت زیادی هست که این دانه هست و خارش هم نداره
مشاهده پاسخ دکتر
427
کجی مادرزادی الت تناسلی رو به پایین و کوچکی الت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جنابعالی
اقای دکتر من 28 سالمه و از کجی مادر زادی الت تناسلی رو به پایین و کوچکی الت تناسلی رنج میبرم که از وقتی که یادم میاد همینطور بوده نمی دونم در بچگی ضربه خورده یا نه اما با کوچکترین فشار از جلو الت الت از وسط خممیشه نمی دونم شکسته یا کجی مادر زادیه از جنابعای سوالی که داشتم این بود که نظرتون درباره مشکل من چیه آیا باعمل حل میشه هزینش چقدره و چند روز باید از فعالیت روزانه بعد عمل دور باشم ممنون میشم که راهنماییم کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
428
چربی عانه

→ A L I 2 5 4 G H ←:
سلام و عرض ادب
موضعی که من برای اون مزاحم شما شدم تجمع چربی در ناحیه عانه هستش
غرض از مزاحمت جهت پرسش چند سوال بود...
من متاسفانه این مشکل رو دارم که بسیار روی روابط اجتماعی حقیر تاثیر گذاشته
+یکی از دلایل ازدواج نکردنم!
+محدود شدن روابطم با دوستان
به حدی که حتی اگر کسی لمس کنه(سر.صورت.هرکجای بدنم) واکنش نشون میدم.
توضیحات جهت تاثیرات روحی بود.
سوالاتی که داشتم اول اینکه دوران بهبودی بعد از جراحی چند روز هست؟

این عمل(ساکشن این چربی ها و برداشت پوست اضافه) بیهوشی داره؟
چقدر زمان میبره؟

خطری من رو برای روابط زناشویی و بچه دار شدن بعد از عمل تهدید نمی کند؟

*حدود هزینه ای که باید انجام داد برای جراحی چقدر خواهد بود؟(میدونم که دقیق نمیشه گفت ولی لطفا بفرمایید که بدونم چقدر باید هزینه کرد)
آلت به صورت کامل دفن شده!

برای جراحی حتما باید همراهی داشته باشم؟


لازم بذکر که من اضافه وزن دارم و در یک دوره رژیم تقریبا 30 کیلیو کم کردم به حدی که تقریبا شکم و پهلو محو شد ولی حتی کوچک ترین تغییری در ناحیه عانه احساس نکردم و متأسفانه به مرور زمان وزنم برگشت...

از اینکه وقتتون رو گرفتم عذرخواهی میکنم
امیدوارم که فرصت پاسخ به سوالات حقیر رو داشته باشید!

سپاس فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
429
میل جنسی

سلام و خسته نباشید.
من تصمیم دارم مجرد بمونم و میخوام بدونم ایا راهی هست میل جنسی را کلا از بین برد؟
مشاهده پاسخ دکتر
430
جواب آزمایش

با سلام، به پیوست جواب آزمایش درخواستی برایتان ارسال می گردد. خوشحال می شوم چنانچه نظر جنابعالی را در مورد نتیجه آزمایش دریافت کنم. با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
431
پف کردن الت تناسلی هنگام خودارضایی

گاهی در زول خود ارضایی های طولانی مدت لایه زیرین کلاهک پف میکنه
میخواستم بدونم این مربوط به سرطان الت تناسلی نمیشه که؟ خطرناک نیست ؟
مشاهده پاسخ دکتر
432
کوچک بودن الت

من ۲۹سال وزن(۱۴۸)کیلوگرم دارم اندازه الت شل۲سانت وسفت۴نیم است(ازپوست تاسرالت) به همین دلیل ازواج نمی کنم حالا بایدچکارکنم
باتشکرازشما
مشاهده پاسخ دکتر
433
برامدگی بالای بیضه

سلام
تقریبا یک هفته ای میشه در بیضه سمت چپم در قسمت بالای بیضه یک برامدگی میبینم طوری که بنظر میاد بیضه سمت چپ یکمی از حالت بیضی بودن خارج شده. البته زمانی میشه متوجه این مشکل شد که کیسه بیضه شل یا به اصلاح بیضه ها پایین باشن و زمانی که بیضه ها بالا میان و کسیه بیضه تنگ میشه این برامدگی و مشکل دیگه مشخص نیست و همه چیز نرمال به نظر میاد. توی این یک هفته هیچ گونه درد خاصی هم نداشته و این برامدگی بزرگتر یا کوچکتر هم نشده. البته نوع قرارگیریش هم کمی تغییر کرده و افتاده تر شده بیضه سمت چپم.
وقتی هم لمسش میکنم حالت توده بودن نداره بیشتر حالت رشته رشته بودن و موقع لمس یه جورایی زیر دست نمیمونه و حرکت میکنه. و سفت نیس. موقع لمس هم هیچگونه دردی نداره.
مدتیه تمرینات بدنسازی انجام میدم و سابقه بیماری تناسلی خاصی هم نداشتم جز یک ماه پیش که یه جوش روی کیسه بیضه چپ به وجود اومد که اونم خود به خود رفع شد
مشاهده پاسخ دکتر
434
کم شدن حساسیت آلت و نعوظ

با سلام، من دیروزحین خودارضایی کمی به آلتم فشار آمد (اما درست نمیدانم چگونه و به کدام قسمت اما فکر میکنم حین دستکاری، آلتم را از نقطه اتصال به بدنم قدری زیاد به طرفین منحرف کرده ام ) دردی هم نداشتم اما پس از انزال آلتم برخلاف همیشه سریع کوچک شد و از آن موقع شهوتم کم شده و آلتم در حالت شل از قدیم کوچکتر شده و برخلاف همیشه که سریع بزرگ می شد، الان مشکل تر به نعوظ می رسد و زود از بین می رود و احساس لذت هم تقریبا ندارد. البته از دیروز بهتر شده. سال گذشته هم آسیبی به آلتم وارد شد و همین حالت پیش آمد و ( به گمانم از آن زمان) تحریک پذیری قسمت مثلثی زیر آلتم خیلی کم شد. اما لذت جنسی داشتم. آیا اعصاب آلتم آسیب دیده؟ یا به مرور زمان مشکلم حل می شود؟ خیلی اضطراب دارم لطفا کمکم کنید خیلی ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
435
اختلال نعوظ

با سلام.به تازگی عقد کردم.بیشتر مواقع زمان معاشقه با همسرم به نعوظ میرسم.ولی اگر زمانی با هدف و نیت سکس بخوام به همسرم نزدیک بشم به نعوظ نمیرسم.من حتی نعوظ صبحگاهی هم دارم.حتی مواردی بوده که دو یا سه ساعت قبل از سکس با همسرم معاشقه داشتم و به نعوظ رسیدم ولی بعد که وارد اتاق خواب شدیم به نعوظ نرسیدم.واقعا استرس شدیدی دارم لطفا به من کمک کنید مشاهده پاسخ دکتر
436
نعوذ نمي شه التم

من خيلي زود انزال مي شم از شما پرسيدم فرمودين كهليدو كايين بزن ليدو كايين مي زنم بخاطره بي حسي التم از حالت نعوذ مي يوفته چي كار بايد بكنم مشاهده پاسخ دکتر
437
زود انزالی و زود نعوظ آلت تناسلی

جناب آقای دکتر بنده محمودی هستم که چند وقت پیش مشکل سنگ کلیه پیدا کردم که به بیمارستان کشیده شده و پس از بررسی مشخص شد که سنگ کلیه داشتم و به داخل حالب رفته قبلا نیز سنگ کلیه داشتم ولی درد ایندفعه فقر میکرد و بعد از مداوا تکرر ادرار و فشار معقد داشتم که. با گرم کردن برطرف شد ولی بعد از یک ماه وقتی نزدیکی کردم دوچار زود انزالی و زود نعوظ شدم لطفا راهنمایی بفرمائید مشاهده پاسخ دکتر
438
افزایش طول آلت

سلام من احتیاج به افزایش سایز آلت دارم ولی نسبت به هزینه ها اصلا اطلاعاتی ندارم
ممکنه بطور میانگین از قیمت عمل جراحی افزایش سایز مطلعم کنید؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
439
الت تناسلی

با‌سلام
اقای دکتر حدود 2 ماه پیش رابطه جنسی واژنی خطرناک داشتم
از شریک جنسی خودم مطمئن نیستم
از همان روز هم احساس خارش خفیف و مبهمی دارم که دقیق معلوم نیست از داخل الت هست یا قسمت بیرونی
از ابتلا به بیماری های مقاربتی می ترسم
لطفا راهنمایی کنید
خیلی از لحاظ روحی تاثیر بدی روم گذاشته
مشاهده پاسخ دکتر
440
داشتن رابطه جنسی محافظت نشده

باسلام خدمت آقای دکتر
من بعداز رابطه جنسی محافظت نشده ای که داشتم اونم سه بار در یک روز اونم فقط با یک نفر....بعداز ارضا شدنم دستشویی نرفتم و دیر رفتم دستشویی....بعد فردای اون روز یه کم آلتم درد داشت ولی چیزه خاصی نبود...تا بعداز گذشته یک هفته و نیم...یهو دیدم سر آلتم درد داره و دور ختنه گاه باد کرده و دو طرف زیر شکمم نزدیک آلتم درد داره...بعد یهو تب و لرز گرفتم ولی نه گلو درد نه سرماخوردگی هیچی نداشتم...فقط لرز گرفتم...رفتم دکتر گفت عفونت تو بدنت هست....البته ناگفته نماند که اون طرف مقابل رو هم برا تست اچ ای وی بردم و جوابش منفی بود....ولی دلیل این عفونت رو نمیدونم...نگرانم بخدااا یه وقت اچ آی وی نباشه...با اینکه جواب اچ آی وی طرف مقابلم منفی بود
مشاهده پاسخ دکتر
441
دانه بر روی کیسه بیضه

سلام ممنون بابت پاسخ شما
بله اقای دکتر بر روی پوست کیسه بیضه هستش
گفتید اگر اینجوره عکس بفرستم
ولی جوش نیست دانه چرکی هم نیست
هم با دست قابل حس کردن هست هم با چشم قابل دیدن هستش
مشاهده پاسخ دکتر
442
تاول مانند در بدنه الت تناسلی

در بندنه الت تناسلی من یک چیز صفت مانند تاول تقریبا همرنگ پوست کمی صورتی بوجود امده لطفا کمک کنید تا یک ماه اینده شرایط دکتر رفتن ندارم مشاهده پاسخ دکتر
443
انزال

سلام آقای دکتر قبلن خیلی داغ بودم و منی زیاد که هفته ای یکبار جنوب میشدم . حالا نزدیک به ۷ ماه است که احساس میکنم منی کم شده و کمتر نعوذ دارم کارمند هستم ۲۷ ساله علت چیست مشاهده پاسخ دکتر
444
راست نشدن آلت تناسلی کم شدن میله جنسی

سلام دکتر عزیز
من به مدته دو الی سه ماه تستسرون ۱۰۰ مصرف میکردم در بدنسازی و هفته ای دو عدد میزدم و بعدش یه قرص که مربیم گفت مصرف کردم به مدته بیست روز تا تستسرون بدنم بصورت طبیعی دوباره تولید بشه الان سه ماهه میگذره ازاخرین هورمونی که زدم مدته دو سه هفتس احساس میکنم که میله جنسیم کم شده و آلته تناسلیم راست نمیشه و احساس خستگی میکنم کمی نسبت به قبل البته بیضه هام مشکلی نداره ولی الته تناسلیم راست نمیشه با تحریک اینم بگم افسردگی دارم و بیخوابی شدید و بد خوابی بنظرتون چیکار کنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
445
زخم در نوک الت تناسلی

سلام۰خسته نباشید۰سر الت من روی کلاهک زخم شده و گاهی ترشح خون دارد۰پوست میاندازه و دوباره همانطور میشه .ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
446
زخم و خارش و تغییر رنگ الت تناسلی

با سلام
مدتی هست که انتهای پوست الت تناسلی بنده بالای بیضه زخم ایجاد شده و پس از دو ماه پوست سفید رنگ و زخم نیز خوب نگردید و چون الت به پوست بیضه تماس دارد این تغییر رنگ به الت نیز سرایت کرده و زخم نیز شده...
احساس خارش زیاد نیز دارد...
ممنون میشم اگه کمک کنید...
مشاهده پاسخ دکتر
447
توده در آلت تناسلی مردانه

باسلام
چند روزی هست بر روی آلت قسمت منتهی به زیر شکم توده ای به اندازه عدس احساس میکنم که نه درد دارد نه سوزش و ...
این توده دقیقا در قسمت وسط انتهایی آلت چسبیده به زیر شکم بر رو رگ وسط قرار دارد
میخواستم بدونم توده چربی هست یا گره خوردگی رگ و یا غیره
غیر از جراحی راه دیگری برای حذف آن وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
448
توده در آلت تناسلی مردانه

باسلام
چند روزی هست بر روی آلت قسمت منتهی به زیر شکم توده ای به اندازه عدس احساس میکنم که نه درد دارد نه سوزش و ...
این توده دقیقا در قسمت وسط انتهایی آلت چسبیده به زیر شکم بر رو رگ وسط قرار دارد
میخواستم بدونم توده چربی هست یا گره خوردگی رگ و یا غیره
غیر از جراحی راه دیگری برای حذف آن وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
449
آلت تناسبی

سلام
من 15 سالمه اندازه آلتم 16 سانتیمتر است آیا بزرگ است یا کوچک
مشاهده پاسخ دکتر
450
دانه بر روي كيسه بيضه

سلام اقاي دكتر تقريبا چند ماهي است كه يك دانه تقريبا كوچك بر روي بيضه من است
نه جوشه نه دانه چركي تحقيق كردم ولي چيزي در موردش پيدا نكردم
لطفا يكم اطلاعات يا اگر خطر بيماري دارم به من اطلاع بديد
مشاهده پاسخ دکتر
451
تغيرات ظاهري دردناك آلت در اثر استفاده از دستگاه وكيوم

با سلام و احترام حضور شما
جناب دكتر جباري من 4٠ سالمه كرمان هستم مشكل نعوظ داشتم و آلتم زود شل ميشد مدت ٢٠ روز از دستگاه وكيوم براي اينكار استفاده كردم هر روز حدود 45 دقيقه
الان 4روزه قطع كردم چون روي آلتم ورم كرده مخصوصا زير قسمت سر آلت، زير پوست آلتم حالت لكه لكه يا حالت تجمع چيزي مثل چربي به صورت پراكنده حس ميكنم كه سفته و خارش زيادي داره پوست آلتم خشك شده مثل چرم حسش ميكنم بي حسه نمي دونم چيكار كنم خيلي نگرانم و هنگامي كه آلتم به حالت نعوظ در مياد دست كه بكشم به حالت ماساژ احساس درد مي كنم در داخل آلت دارم لطفا راهنمايي بفرماييد جسارتا عكس ميفرستم خدممتون
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
452
الت تناسلی پنهان

سلام و احترام میخواستم هزینه عمل جراحی برای الت تناسلی پنهان را بدونم با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
453
زود انزالی و اندازه الت تناسلی

سلام بنده 28 سالمه و چند ماهی ازدواج کردم اما از نزدیکی لذت نمیبریم نه من و نه همسرم چون الت تناسلی بنده کوچک است و مشکل زود انزالی دارم چه کاری باید انجام دهم تا مشکلم رفع بشه ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
454
آلت تناسلی

سلام دڪترخسته نباشید وقتتون بخیرببخشیدمزاحم شدم بنده ساله 95آزمایش اسپرموگرافی دادم نزدیه پزشک فوق متخصصم رفتم آزمایشاروانجام دادم باتوجه به اینڪه بیضه هام ڪوچیڪ بود دڪتربهم گفت شما هیچیت نیست احتمال بچه دارنداشتنتونم 10{d82c37abd7ade27050fc2649c8a78c555a496f6a385ed6b102baf1c5e85e9c67}ولے الان احساس میڪنم ڪه آلت تناسلی بنده سیخ نمیشه ولی چن شب پیش توخواب جنب شدم سوال بنده اینه آلت تناسلے بنده سیخ نمیشه آبم نیست بهم میگید آزمایش اسپرم بدید سیخ نمیشه ڪه آزمایش اسپرم بدم چیڪارڪنم دڪتر چیڪارڪنم خسته شدم به نظرشما باصبرڪردن درست میشه مشاهده پاسخ دکتر
455
برای \nآلت تناسلی کوتاه (در حال نقوظ 11سانت هست) و قطرکم \nچه اقداماتی میشه جهت رفع مشکل کرد\nبرای بزرگ کردن و.. پیشنهاد شما چیست

برای
آلت تناسلی کوتاه (در حال نقوظ 11سانت هست) و قطرکم
چه اقداماتی میشه جهت رفع مشکل کرد
برای بزرگ کردن و.. پیشنهاد شما چیست
مشاهده پاسخ دکتر
456
الت تناسلی

من الت تناسلیم 10سانت بیشتر نیست و میخوام بزرگ تر شه چیکار کنم سنمم 21سالمه مشاهده پاسخ دکتر
457
زگيل تناسلي

با سلام
مشكوك به زگيل تناسلي هستم ميخواستم ببينم ايا زگيل هست يا بافت خود واژن اينطوريه؟
مشاهده پاسخ دکتر
458
عدم نعوظ در سکس

سلام دکتر.
هنگام سکس آلتم به طور کامل نعوظ نمیشود و انجام سکس امکان پذیر نیست. با این حال آلتم را میتوانم با دست و تحریک آن با دیدن عکس محرک جنسی، نعوظ کنم. مشکل از چیست و آیا با وکیوم کارم درست میشود؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
459
نحوه و زمان جراحی آلت تناسلی پرده دار

سلام و عرض ادب آقای دکتر
میخواستم بدونم این عمل آلت پرده دار چه قدر زمان بر هستش ؟
و اینکه هزینه این عمل چه قدر است؟
و اینکه چه مدت استراحت نیاز داره ؟
من این که در حین این عمل چربی ناحیه عانه رو هم میشه برداشت؟
و بعد از این عمل چه مدت باید بگزره که بشه رایطه برقرار کرد ؟
ببخشید سوالام زیاد چد 2 ماه دیگه ماه عسلم هستش واسه همین میخواستم بدونم.
مشاهده پاسخ دکتر
460
کوتاهی الت تناسلی

سلام و درود بر اقای دکتر جباری من 21 سال سن دارم و الت تناسلی من 12سانت است ایا در بار دار کردن همسر اینده خود مشکل پیدا نمیکنم .؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
461
طول الت تناسلی

سلام اقای دکتر با توجه به اینکه طول الت تناسلیم نرمال هست حدود 14 سانت، ولی مشتاقم به عمل جراحی میخواستم بدونم هزینه عمل ولی طول تقریبی که بدست میارم چقدر هست در ضمن دانشجو هستمو وضع مالیم زیاد خوب نیست. با تشکر از زحمات روز افزون و برخورد خوبتون با بیماران مشاهده پاسخ دکتر
462
جوش ناحیه تناسلی

سلام وقت به خیر .. اقای دکتر بنده چند وقتی هست که یکسری جوش تو ناحیه تناسلیم ایجاد شده و هی داره زیاد میشه .... بعضیاشون رنگ پوسته بعضی دیگه یکم به سفیدی میزنه .... میخواستم ببینم به غیر از لیزر درمان دیگه ای هم هست مثل محلول یا پماد ؟ چون هی داره زیاد میشه مشاهده پاسخ دکتر
464
آلت تناسلی

سلام بچه ی من حدود 14 سالش هست وآلت تناسلیش خیلی کوچیکه البته در دوران کودکی اینطور نبوده علت ودرمانش چیست با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
465
آلتم کوچیک هستش لطفا راهنمایی کنین

باسلام من 26سالمه آلتم به اندازه انگشت اشاره است کوچیکه آقای دکتر میشه راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
466
بی میلی جنسی

سلام آقای دکتر، بنده 27 ساله و مجرد، تمایل جنسی آتشینی داشتم ولی به مدت 7 سال است که تمامی تمایلات، شهوت و اشتیاقم به سکس رو از دست دادم،  مشکلم اینه که با محرکهای بصری و فکری تحریک نمیشم و فقط با محرک های لمسی تا حدودی تحریک میشم، حساسیت آلتم به لمس هم کم شده، قبلا میتونستم با فکرم و منقبض کردن عضلات باسنم جریان خون رو به سمت آلتم بفرستم و بلندش کنم بدون لمس، اما الان با دستمالی کردن نعوظ نصفه نیمه پیدا میکنه و با قطع دستمالی کردن دوباره شل میشه، نمیتونم تخیلات جنسی داشته باشم و البته در هر زمینه ای تجسم و تصورم کم شده و فکرم واضح و شفاف نیست درصورتی که قبلا فول اچ دی بود ،حافظم هم کم شده، فکر میکنم گردش خونم نرمال نیست و به درستی خون به آلت و مغزم نمیرسه و بخاطره همین هم توانایی های ذهنیم کم شده، نیرو محرکه نعوظ و سکس میل جنسی هست که در من وجود نداره، در این سالها به متخصصان زیادی مراجعه داشتم و تمامی آزمایشات و بررسی ها نرمال بودن،البته فشار خونم هم بالاست( 14.5) و برایش دارویی مصرف نکردم، پزشکان داروهای مختلف دادن ولی تغییری نکردم، با تادالافیل آلتم فقط نعوظ سفت میشه بدون شهوت،
آقای دکتر میتونه به هورمونهای مغز(دوپامین و...) مربوط باشه؟ آیا آزمایشگاه میتونه سطحشون رو اندازه گیری کنه؟
شرمنده که طول کشید، لطفا بنده را راهنمایی فرمایید، چکار کنم؟ من شهرستانم، بیام تهران میتونید درمانم کنید؟ پیشاپیش سپاسگزارم...
مشاهده پاسخ دکتر
467
جنسي

با سلام
خسته نباشيد
اقاي دكتر مدتي قبل سوالي از خدمتتون پرسيده بودم كه عرض كرديد با مصرف پماد كلاندولا امكان بر طرف شدنش هست
و عرض كرديد در صورتي كه از شريك جنسيتون مطمئن نيستيد ازمايش hiv,هپاتيت و سفليس بدم بعد 6 هفته
و عكسايي هم هدمتتون ارسال كردم كه عرض كرديد جاي نگراني نيست
جديدا متوجه وجود يك سري زاييدات پوستي شدم كه البته از روز رابطه هم وجود داشت ولي قبلش رو نميدونم
تو اينترت كه سرچ كردم بيشر به پاپول شبيه
مي خواستم بپرسم كه پاپول هست واقعا؟!
و جاي نگراني وجود داره يا خير؟
مشاهده پاسخ دکتر
468
الت تناسلي

سلام جناب دکتر من الت تناسالیم بسیار کوچیکه فقط سرش پیداس همین توی رابطه هم سفت نمیشه و توی خود ارضایی کمی سفت میشه و بعد باز کوچیک میشه البته اینو بگم من 8 سال کرتون مصرف میکردم بخاطره مشکل روده ای که داشتم و الانم نزدیکه 4 ساله ام اس دارم حالا نمیدونم عوارض کرتونه یا نه ؟ لطفا کمکم کنید دارم دیوونه میشم میترسم از اینده که در زندگی زناشویی ایندم موفق نباشم مشاهده پاسخ دکتر
469
سفت شدن رگ در الت

من در ناحیه شرمگاهی عفونتی داشتم که با جنتیمایسن و فلوکساسین500رفع شد ولی الان چیزی شبیه یک سیم نازک در التم احساس میکنم که از انتهای الت شروع شده و تا سر الت احساس میشه مشاهده پاسخ دکتر
470
پوست پوست شدن و خشکی روی آلت

سلام وقت بخیر
آقا هستم 24 ساله
روی آلت تناسلی من حدود یک ماه قبل یک ذره حالت خراش داشت. رفته رفته اون قسمت حالت خشکی پیدا کرده و پوستش نازک شده. هربار میرم حمام یا پوست اون قسمت مرطوب نباشه حالت خشکی و پوست پوست شدن داره و گاهی دور اون محل سفید میشه مثل حالت شوره. الان هم محیط اون قسمت نزدیک نیم سانت شده و پوستش نازک و حالت سوختگی داره.تا وقتی مرطوب باشه مثل حالت ملتهب هست وقتی خشک باشه دورش سفید مث شوره است با پوست پوست شدن.
جسارت نباشه قسمت مورد نظر رو تو عکس برش زدم متوجه بشید.
مجرد هستم هیچ بیماری قبلی و سابقه هیچ رابطه ای نداشتم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
471
جنسي

سلام بازم ممنون بابت پاسخ گوييي سريعتون
در اثر برخورد با لباس زير تشديد ميشه
پماد و مصرف كنم بر طرف ميشه؟!
و اينكه اين عكسي كه براتون فرستادم شانكر يا بثورات پوستي حساب ميشه يا نه؟!
و اينكه علايم بيماري هاي مقاربتي چند روز بعد از سكس مشخص ميشه؟!
اخه نميدونم اين هايي كه عكسشو واستون فرستادم قبلا بوده يا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
472
ناتوانی جنسی

با سلام، بنده 7 ساله که ناتوانی جنسی و بی میلی جنسی دارم، همه آزمایشات هورمونی نرمال هستن، یه سونوگرافی از عروق آلت هم انجام دادم، ظاهرا کمی نارسایی شریانی وجود دارد لطفا بفرمایید که مقادیر نرمال سرعت خون شریانی و وریدی باید در چه رنج و مقداری باشد، و علت این نارسایی چیست و آیا اختلال نعوظ هم به همین دلیل است؟ آیا نشت وریدی هم وجود دارد؟ در ضمن فشار خونم 14.5 است، آیا به علت فشار خون باشد؟
سپاسگزارم
مشاهده پاسخ دکتر
473
جنسي

با سلام
اقاي دكتر ممنون بابت پاسخ گوييتون
من خيلي از ابتلا به بيماري هاي جنسي مي ترسم
چون اولين رابطه من هم بوده
سوالي كه ازتون پرسيدم و تجويز شما پماد كلاندولا بود
مي خواستم علت اين درد در ناحيه ختنه گاه بدونم
همانطور كه گفتم بثورات پوستي و ترشح و سوزش در هنگام ادرار ندارم
ولي الان يك ماه هست كه اين درد وجود داره ولي بعضي وقتها كه مشغولم هيچي حس نميكنم
امكانش هست كه سيفليس پنهان باشه
هنوزم پمادو استفاده نكردم?
مشاهده پاسخ دکتر
474
تبخال تناسلی

سلام
من ۱ ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که رابطه دهانی که ایشون انجام دادن بدون
کاندوم ولی رابطه واژینال با کاندوم بوده و ایشون هیچ زایده ای تبخال مانند اطراف آلت تناسلی و دهان نداشتند و تمیز بود .
۹ روز بعد آزمایشگاه کیوان آزمایش HSV PCR با خون را دادم که منفی بود .
بعد از 38 روز من هیچ تغییری در پوست آلت و اطرافش ندیدم و چیزی به وجود نیومده است و طبیعی است .
احتمال آلودگی من چقدر است و احتمال انتقال من به فردی سالم با کاندوم چقدر هست؟
بعد از گذشت چه مدت آزمایش خون PCR HSV بدم تا مطمئن بشم که به ویروس تبخال آلوده نیستم؟؟؟
ممنونم از جوابتون
مشاهده پاسخ دکتر
475
تبخال تناسلی

سلام
من ۱ ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که رابطه دهانی که ایشون انجام دادن بدون
کاندوم ولی رابطه واژینال با کاندوم بوده و ایشون هیچ زایده ای تبخال مانند اطراف آلت تناسلی و دهان نداشتند و تمیز بود .
۹ روز بعد آزمایشگاه کیوان آزمایش HSV PCR با خون را دادم که منفی بود .
بعد از 38 روز من هیچ تغییری در پوست آلت و اطرافش ندیدم و چیزی به وجود نیومده است و طبیعی است .
احتمال آلودگی من چقدر است و احتمال انتقال من به فردی سالم با کاندوم چقدر هست؟
بعد از گذشت چه مدت آزمایش خون PCR HSV بدم تا مطمئن بشم که به ویروس تبخال آلوده نیستم؟؟؟
ممنونم از جوابتون
مشاهده پاسخ دکتر
476
تبخال تناسلی

سلام
من ۱ ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که رابطه دهانی که ایشون انجام دادن بدون
کاندوم ولی رابطه واژینال با کاندوم بوده و ایشون هیچ زایده ای تبخال مانند اطراف آلت تناسلی و دهان نداشتند و تمیز بود .
۹ روز بعد آزمایشگاه کیوان آزمایش HSV PCR با خون را دادم که منفی بود .
بعد از 38 روز من هیچ تغییری در پوست آلت و اطرافش ندیدم و چیزی به وجود نیومده است و طبیعی است .
احتمال آلودگی من چقدر است و احتمال انتقال من به فردی سالم با کاندوم چقدر هست؟
بعد از گذشت چه مدت آزمایش خون PCR HSV بدم تا مطمئن بشم که به ویروس تبخال آلوده نیستم؟؟؟
ممنونم از جوابتون
مشاهده پاسخ دکتر
477
لكه در كلاهك آلت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما آقاي دكتر
بنده ٣٢سال سن دارم و مجردم، آقاي دكتر حدودا چند ماهيه كه يه لكه قهوه اي يا به عبارتي تيره در كلاهك آلتم به وجود اومده، هيچ درد و سوزشي هم نداره، خواستم بدونم علتش چيه؟ البته آقاي دكتر قبل از به وجود اومدن اين لكه به مدت پنج ماه خودارضايي مي كردم هر هفته دوبار. ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
مشاهده پاسخ دکتر
478
از دست دادن نعوظ

با سلام اقای دکتر من 27 سالمه توحالت نشسته نعوظ دارم وقتی که سر پا وای میستم یا دراز میکشم نعوظم رو از دست میدم کلا حالت ایستاده نعوظ ایجاد نمیشه هر وقت هم به التم نگاه میکنم یا تمرکز میکنم روش نعوظ از دست بنظر شما مشکل از چی میتونه باشه و چجوری درمان میشه باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
479
جنسي

با سلام
بنده ديروز سوالي رو از خدمتتون پرسيده بودم كه فرموديد از پماد كاندولا استفاده كنيد ١٠ شب
خواستم طريقه مصرف رو بفرماييد
و اينكه عرض كرده بوديد كه بعد از 6 هفته ازمايش بيماري هاي مقاربتي را انجام بدهم
خواستم بپرسم بعد از 6 هفته و مراجعه به ازمايشگاه درخواست چه ازمايشهاي رو داشته باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
480
آزمایش تبخال و زگیل تناسلی

سلام -
جناب دکتر بعد از گذشت چه مدت در صورت ابتلا به تبخال تناسلی امکان عود وجود دارد و بعد از چه مدتی نتیجه ی آزمایش قابل قبول است ؟؟
من روز 9 ام آزمایش HSV DNA Analysis دادم به روش PCR در آزمایشگاه کیوان و منفی بود .
بازهم نیاز به آزمایش هست؟؟
بعد از 37 روز این نقطه های قرمز ریز را من دیدم که قبلا نبودند و نمیدونم قبلا هم به وجود میآمدند یا خیر چون دقت نمیکردم .
امکانش هست که تبخال باشند ؟؟
روز 9 ام و 33 ام آزمایش کیوان با نمونه ی ادرار سر صبح آزمایش HPV genome Type PCR دادم که اون هم منفی بود و تا امروز تغییری مشاهده نکردم به جز این چند نقطه قرمز که هیچ درد و سوزشی هم ندارند
مشاهده پاسخ دکتر
481
پروتز بیضه

سلام و عرض ادب . بنده 36سالمه و تو سن 4سالگی تو یه حادثه بیضه راستم تخلیه شد . میخواستم ببینم کسی تو همکاراتون هست که داخل اصفهان بتونه برام پروتز انجام بده ؟هزینه اش چقدر میشه ؟اگه بخوام بیام تهران عملش چند روز زمانبره ؟و هزینه اش چقدر میشه ؟ از بچگی دچار یه خلایی تو روحم هست که اذیتم میکنه . لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
482
جنسي

با سلام
اقاي دكتر بنده يك ماه پيش يك رابطه جنسي محافظت نشده ،واژني داشتم كه اولين رابطه جنسي من هم بوده
از همان روز احساس سوزش و درد مبهم در ناحيه ختنه گاه احساس مي كنم كه در اثر برخورد با لباس زير تشديد ميشه
نه بثورات پوستي دارم نه احساس سوزش موقع ادرار
ازابتلا به بيماري هاي مقاربتي ميترسم
لطفا راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
484
پیرونی

سلام و خسته نباشید
21 سالمه
حدود 2 سال و نیم هست که بیماری پیرونی دارم
و زیر پوست آلت ، پلاک های سفت در همه جا و تازگیا به نوک هم دارن میرن
حدود 1 سالو نیم پیش دکتر رفتم و در 4 نوبت آمپول triamcinolone تزریق شد طی 4 هفته
که کوچکترین تاثیری نداشت
حتی وقتی نعوظ هم نیست آلت سفته ( بعضی اوقات )
هنگام نغوظ درد دارم
و کجی به سمت چپ هم نسبت به پارسال افزایش داشته
1.راهی هست که این درد برطرف شه ؟
2.با لیزر قابل درمان نیست ؟
3.اگر هیچ اقدامی نکنم در آینده باعث ناتوانی جنسی میشه ؟
4. اگه آمپول زیافلکس وارد شه و پلاک کلسیفته باشه اثر داره آمپول ؟
5.آمپول وراپامیل تاثیر داره در حال حاضر؟
سر این موضوع افسردگی خیلی شدیدی گرفتم لطفا جوابای سئوالامو بدید
از عمل پروتز هم ترس دارم و نمیتونم انجام بدم
تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
485
بی حسی

سلام دکتر عزیز. در سوال قبل ازتون پرسیدم که مشکل جسمی دارم رو ویلچرم نعوظم ضعیفه ولی نغوظ صبحگاهی و ارضا در خواب دارم...شما عرض کردید مشکل روحیه.بله درسته شرایط روحیم مناسب ننیست ولی زمانی که شادهستم نعوظم طولانی تره . خب بااین قضیه کنار اومدم....ولی چیزی ک اذیتم میکنه بی حس بودن آلتمه..در حین دخول خیلی خیلی خیلی کم گرمای واژنو حس میکنم و لذت خاسی نمیبرم.انگار یه اسپری بی حسی روش خالی کردم..برای این مشکل چکارکنم.چون واقعا خیلی کیفیت رابطه جنسیمو پایین اورده.ممنون...در ضمن من مشکل ضعف عصله دارم بقیه اندام هام حسشون عادیه مشاهده پاسخ دکتر
486
خشکی سر الت تتاسلی

سلام
چند وقته که سر التم خشک شده و پوسته پوسته کوچک و سفید میزنه. وقتی میرم حموم خوبه تا چند ساعت بعد دوباره حالت قرمزتر پیدا میکنه و صبح که بیدار میشم دوباره خشک شده
مشاهده پاسخ دکتر
487
آلت تناسلی

سلام دکتر من هم از کوچکی آلت تناسلی به شدت مشکل برخورد کردم آلت تناسلی من پرده دار هست من شهرستان زندگی میکنم کارم هم طوری هست نمیتوانم مرخصی زیاد بگیرم من چه کنم واقعا مشکل شده زندگیم
ارمیه زندگی میکنم
هزینه این عمل حدودن با دقیقا هم میشه گفت چقدر میشه
مشاهده پاسخ دکتر
488
یک زخم کوچک روی آلت تناسلی

سلام اقای دکتر
خسته نباشید
یک ماه پیش روی آلت تناسلی ام یک زخمی ایجاد شد که نمیدونم چطور این اتفاق افتاد به ناخن یا انگشتر همسرم گیر کرد و دچار جراحت شد حدود ده روز همسرم پیشم نبور بنظرم اومد که زخم خوب شده و از اونجایی که از اول هم درد و سوزش نداشتم متوجه وجود زخم نشدم تا اینکه مجدد بعد از نزدیکی با همسرم خونریزی کرد
عکس از زخم گرفتم امیدوارم اشکالی نداشته باشه ارسال کنم
بنظر جنابعالی این یک زخم معمولی هستش؟ و یا اینکه باید مراجعه حضوری داشته باشم و جزو بیماریهای مقاربتی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
489
الت تناسلی

سلام اقای دکتر خسته نباشی.
بنده 26سالمه که بیماری تالاسمی دارم.واز التم که درحال نعوض 13سانته نگرانم.الان هم قصد ازدواج دارم.ایا این اندازه الت برای من مشکلی در ازدواجم پیش نمیاد.ایا طول الت من عادیست?
مشاهده پاسخ دکتر
490
اصلاح ختنه ناقص

با سلام
آلت تناسلی بنده در دوران کودکی به صورت ناقص ختنه شده و یک دکتر متخصص ارولوژی هم پس از معاینه بنده این موضوع رو تایید کرد. می خواستم بدونم هزینه عمل اصلاح ختنه ناقص در چه حدودی هست ؟
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
491
تكه هاى ژله اى قهوه اى در منى

سلام جناب دكتر'من دو ماه پيش هم سوال كردم بابت خونى شدن منى،عكس هاى آزمايش هم ارسال كردم،و پاسخ دادين ك خود بخود برطرف ميشه،و نشگلى نيست'الان تو اين دوماه رنگش كم كم تعقيير كرد ك الان فقط رنگش سفيده سفيد نيست كمى زرد رنگ اما با تكه هاى ژله اى قهوه اى نسبتا زياد'ممنون ميشم بازم راهنمايي كنيد بنظرتون لازمه يدوره آنتى بيوتيك تجريض كنيد برام ك از بابت عفونت خيالمون راحت شه؟اگ هست ممنون ميشم كامل توضيح بدين چون دوماه دگ عروسيمه ..،دكتر ممنون ميشم مشگل منو اورژانسي برسي كنيد در ضمن خود ارضايي نداشتم اما تو اين دوماه مجبورا هفته اى يبار ك روند بهبودى رو متوجه شم،،ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
492
دانه های ریز روی آلت تناسلی که سفید رنگ وتقریبا زیر پوستی هستند چه چیزی هستند؟

با سلام و خسته نباشید خدمت شما،
راستش دانه های ریز سفید رنگ روی آلت تناسلی بنده چند وقتی هست که بوجود آمده و تعدادشان هم زیاد است که زبر نیستند و تقریبا زیر پوستی هستند،البته بنده سکس هم داشته ام ولی کاملا با احتیاط و با کاندوم بوده.
میخواستم ببینم این دانه ها زگیل تناسلی هستند یا چیز دیگری است؟
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
493
راحل حلی برای این قضیه وجود دارد؟؟

سلام میخواستم بپرسم انحنای آلت ، هنگام سیخ شدن دردداره واین مشکل منو آزار میده مشاهده پاسخ دکتر
494
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید
من الان 28 سالمه و در کودکی ختنه که شدم چون زیاد گریه میکردم دکتر ختنه کننده به درستی منو ختنه نکرده بودن و به یه حالتی پوست اضافه از سر آلتم (کلاهک) به بدنه آلتم وصل بود که باعث شده بود بعد از رشد به سمت چپ کج بشه و من تقریبا چند ماه پیش اون پوست رو از طریق دکتر ارولوژی جدا کردم ولی همچنان کجی آلت رو دارم ولی هنگام نعوذ هیچ دردی ندارم فقط به خاطر اینکه چند ماه دیگه دوماد میشم خواستم بدونم این کجی آلت برای همسرم مشکلی ایجاد میکنه یا نه و توصیه شما چی هستش ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید❤️
مشاهده پاسخ دکتر
495
اختلال نعوظ

با سلام.مدتی قبل زمان خودارضایی دچار اختلال نعوظ شدم ولی زمان معاشقه با نامزدم به نعوظ میرسم و گاها نعوظ صبحگاهی هم دارم اما یه وقتایی نعوظ من زود از بین میره.از طرفی در شرف عقد هستم و خیلی استرس دارم که به مشکل بخورم یا میترسم که نتونم از کاندوم استفاده کنم.استرسم خیلی زیاده .ممنون میشم منو راهنمایی کنین و از استرسم کم کنید مشاهده پاسخ دکتر
496
احتمال شکستگی الت

با سلام خدمت آقای دکتر
بنده پیش یکی از همکاران شما عمل اصلاح آلت پرده دار و ساکشن انجام دادم اما متاسفانه چون شهرستانم بعد از پنج روز هنوز نتونستم برم پیش دکتر خودم اما خاستم شما من رو راهنمایی کنید
واقعا مشکلم حاده
بخش سمت چپ آلتم بعد از عمل درد شدید داره و کبوده شدید و شبها تو حالت خواب و نعوظ شبانه از درد شدید بیدار میشم
به نظر شما آلتم شکستی داره؟؟؟
یک سمتش شدیدا ورم داره و کبودی زیاد اما روی خود آلت کبود نشده،امکان اینکه آلت بشکنه ولی رو خود آلت کبودی نباشه هست یا خیر

ببخشید دکترم کانال تلگرام نداره و تلفنی جوابم رو نمیده

اگر بشه زودتر پاسخ رو بدین ممنون میشم
سپاسگزارم
تا چند وقت بعد از شکستگی احتمال خوب شدن هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
497
زخم روی آلت تناسلی

با سلام
43 ساله هستم مدت سه ماه است که زخمی بشکل پوسته پوسته و قرمز روی آلتم نزدیک به سر آلت بوجود آمده، درمان قارچ انجام دادم کلوتریمازول و بتامتازون موضعی همراه با فلوکو نازول خوراکی مصرف کردم ولی بهتر نشد، متاهل هستم همسرم بیماری تناسلی ندارد رابطه دیگه ای هم نداشتم
زخم مقداری گسترش پیدا کرده بعد از نزدیکی هم پوستش نازک میشه و کمی ترک میخوره، لطفا راهنمایی کنید و اگر لازمه عکس زخم رو بفرستم، با سپاس
مشاهده پاسخ دکتر
498
سوزش و قرمزی در پوست کلاهک آلت تناسلی

سلام وقت بخیر آقای دکتر.6ماه پیش رابطه جنسی محافظت شده با کاندوم داشتم و بعد از 3روز از این رابطه دچار سوزش و قرمزی در 2طرف کلاهک آلتم شدم .پیش دکتر رفتم و پماد بتامتازون و کپسول گاباپنتین300 برام تجویز کرد و طی معاینه گفت مشکلی نیست.پس از مصرف دارو خوب شدم ولی بعد از 2هفته دوباره مشکلم شروع شده آزمایش عفونت اداری هم دادم مشکلی نبود.چیکار کنم راهنمایم کنید هنوز سوزش و قرمزی ادامه داره
از پماد مینوکازول هم استفاده کردم بهتر نشدم.نیاز به انجام آزمایش hiv وhpvهست؟
مشاهده پاسخ دکتر
499
درد در ناحیه بیضه راست

سلام بادرد کلیه دکتر رفتم سونوگرافی دو بار- سی تی اسکن - و آزمایش خون گرفتم در سونو فتق هرنی ضعیفی مشهود بود که جراح گفت شرایط عمل را ندارد و توصیه نمود هیچ اثری از سنگ مشاهده نشد و فقط شن ریزه در سمت چپ دیده شد که ناراحتی من ابتدا سمت راست و سپس بیشتر بالای بیضه راست و سپس بیضه راست - دکتر کیست روی بیضه را تاییدکرد حالا با راه رفتن سمت راستم بدن وتا بیضه راست یخ می زند و درد می گیرد راه میروم دردش بیشتر و دراز میکشم ارام میشم لطفا راهنمایی کنید . مشاهده پاسخ دکتر
500
مشکل نعوظ

سلام و خسته نباشید من 21 سالمه هنگام رابطه جنسی مشکل نعوظ داشتم و الت تناسلیم تا سفت میشد به فاصله 1 ثانیه برمیگرده به حالت عادی و نمیوتنم رابطه برقرار کنم میخوام علت مشکل رو بدونم و راه حل اون مشاهده پاسخ دکتر
501
مشکل در آلت تناسلی

با سلام.آقای دکتر جباری 3 4 سالی هست که ی چیزی مثل غده در بالا و پایین آلت (یکیش تقریبا کنار ناحیه ختنه گاه) و دیگری روی آلت وجود دارد که با دست قابل لمس و این ور و اون ور میره.تو نت سرچ کردم حتی تو سایت شما بیماری به اسم پیرونی دیده شد.آیا مشکوک به پیرونیه؟و این که خطرناکه؟من 8ماهه که عقد کردم تو این مدت احساس میکنم نعوظم خیلی خیلی ضعیف شده و هم انزال زودرس دارم.به جز این موارد تغییر رنگ پوست آلت هم وجود داره.آقای دکتر خیلی نگرانم.میشه راهنماییم کنید. مشاهده پاسخ دکتر
502
الت تناسلی

سلام الت تناسلی ام مادرزادی خیلی کوچک بوده من اول که به دنیا امدم نه الت تناسلی زنانه داشتم نه مردانه فقط مجرای ادراری زنانه داشتم دکتر که رفتم با انجام ازمایشات گفتند جنسیت مردانه است الت زیر پوسته بیضه ها بالاست اوردند با انجام جراحی اوردند پایین الت کوچکی را هم از زیر پوست اوردند بیرون ولی رشد نکرده خیلی کوچکه به اندازه یک بند انگشت خواهش میکنم راهنمایی کنید از طریق پیامک مشاهده پاسخ دکتر
503
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
504
بيماريهاي مقاربتي

با سلام چند وقتي است روي قسمت بالآي آلت تناسلي چند عدد لكه حوش ميبينم جديدا با فردي كه نميشناختم سكس داشتم بدون كاندوم امروز صبح در قسمت فوقاني آلت تتاسلي احساس سوزش دارم منتهي فعلا ترشحي ندارم
خواهشمند است راهنمايي فرماييد
أيا أين مشخصة عفونت اداري يا بيماري عفونت مقاربتي است
مشاهده پاسخ دکتر
505
زود انــزالــے و تــــورم دور تــــا دور آلــــت

ســــلــــام .خــــســــتــــهنــــبــــاشــــیــــد .
بــــنــــدهبــــادو مــــشــــڪــل مــــواجــــه هســــتــــم .
مــنــــبــــراےحــــدود 1 ســــال بــــراے تــــفــــنــــن و دیــــر انــــزالــــے از تــــرامــــادول اســــتــــفــــاده ڪــردم ڪــه مــــتــــاســــفــــانــــه الــــان شــــدیــــداً بــــه زود انــــزالــــے دچــــار شــــدم الــــان بــــعــــد از دخــــول نــــهایــــتــــا 10 تــــا 20 ثــــانــــیــــه طــــول مــــیــــڪــشــــه بــــه انــــزال بــــرســــم .یــــڪمــــاه هســــتــــش ڪــه مــــصــــرف تــــرامــــادول رو قــــطــــع ڪــردم چــــون دیــــگــــه اصــــلــــا تــــاثــــیــــرے در دیــــرانــــزالــــے مــــن نــــداره .بــــراے یــــڪــے از آشــــنــــاهام دڪــتــــر ســــیــــتــــالــــوپــــرام 40 تــــجــــویــــز ڪــرده ڪــه ظــــاهرا مــــشــــڪــلــــش رو حــــل ڪــرده .مــــیــــخــــواســــتــــمــنــــظــــرتــــون رو در مــــورد ایــــن دارو بــــدونــــم وایــــنــــڪــه بــــراے بــــنــــده هم صــــلــــاح مــــیــــدونــــیــــد اســــتــــفــــاده بــــڪــنــــم یــــا نــــه؟
ومــــشــــڪــلــدومــــے ڪــه دارم ایــــنــــه ڪــه مــــدتــــے پــــیــــش حــــیــــن نــــزدیــــڪــے آلــــت مــــن رو بــــه پــــایــــیــــن خــــم شــــد و بــــعــــد از آن دور تــــا دور قــــســــمــــت پــــایــــیــــن ڪــلــــاهڪ بــــه شــــدت مــــتــــورم شــــد .بــــهپــــزشــــڪ مــــراجــــعــــه ڪــردم و گــــفــــتــــنــــد ڪــه الــــتــــهات هســــتــــش و رفــــع مــــیــــشــــه ولــــے الــــان هر از چــــنــــد گــــاه ایــــن حــــالــــت دوبــــاره مــــواقــــع نــــزدیــــڪــے تــــڪــرار مــــیــــشــــه (مــــخــــصــــوصــازمــــانــــهایــــےڪــه مــــدا انــــزال طــــولــــانــــے بــــاشــــه )و ایــــن تــــورم رگ ڪــه بــــا درد خــــفــــیــــفــــے هم همــــراه هســــت تــــا 24 ســــاعــــت بــــاقــــے مــــیــــمــــونــــه و بــــعــــد بــــرطــــرف مــــیــــشــــه ولــــے نــــه بــــصــــورت 100{103167c67d7544745737caaabdd5b546d63ca3b68ba0c8c773899001a99131d1} .الــــبــــتــــهایــــنــــم بــــگــــم مــــتــــوحــــه شــــدم ڪــه یــــڪــے از رگــــهاے روے آلــــت ڪــه از همــــیــــن مــــحــــل تــــورم بــــه طــــرف شــــڪــمــــم مــــیــــاد شــــدیــــدا ســــفــــت شــــده و درســــت وســــط آلــــت انــــگــــار قــــطــــع شــــده انــــگــــار ســــر رگ بــــســــتــــه شــــده و خــــون داخــــلــــش حــــبــــس مــــیــــشــــه.ایــــنــقــــســــمــــت از رگ در زمــــان نــــعــــوظ ڪــامــــلــــا بــــرجــــســــتــــه مــــیــــشــــه و دردنــــاڪ و در زمــــانــــهاے مــــعــــمــــولــــے ســــفــــتــــے آن بــــاز قــــابــــل تــــشــــخــــیــــص هســــت .تــــویــــهعــــڪــســــهاے قــــســــمــــتــــهاے مــــخــــتــــلــــف آلــــت ڪــه نــــگــــاه مــــیــــڪــردم حــــدس زدم ایــــن رگ یــــڪــے از عــــروق پــــشــــتــــے آلــــت هســــتــــش .
مــــمــــنــــونــــمــــیــــشــــمــراهنــــمــــایــــے بــــڪــنــــیــــد .
مشاهده پاسخ دکتر
506
خود ارضایی و الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من دیشب خود ارضایی کردم الان صبح پا شدم دیدم که ناحیه ختنه گاه زیر کلاهک دور تا دور ورم کرده شدید الان نمیدونم چیکار کنم ؟ به گریه افتادم خواهشا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
507
مــشــڪــل آلــت تــنــاســلــے

بــــا ســــلــــام اقــــاے دڪــتــــر مــــن وقــــتــــے شــــهوتــــم خــــیــــلــــے زیــــاد مــــیــــشــــه و خــــودمــــو خــــالــــے نــــڪــنــــم شــــڪــمــــم درد مــــیــــگــــیــــره و همــــچــــنــــیــــن پــــاے چــــپ و بــــیــــضــــه چــــپ درد مــــیــــگــــیــــره و بــــیــــضــــه ســــمــــت راســــتــــم خــــیــــلــــے ڪــوچــــڪ تــــر از چــــپ پــــرتــــاب مــــنــــے هم خــــوبــــه و مــــنــــے هم خــــیــــلــــے زیــــاد احــــســــاس مــــیــــڪــنــــم از نــــرمــــال بــــالــــاتــــر بــخــاطــر ایــنــڪــه روم نــمــیــشــه بــرم دڪــتــر از شــمــا بــپــرســم اڪــه خــیــلــے لــازم بــرم مشاهده پاسخ دکتر
508
انحنا آلت تناسلی

سلام من در کودکی استمنا میکردم و آلت خودم را با نخ می‌بستم و اینکار را می‌کردم و الان که حدود سی سال سن دارم هنگام نزدیکی با همسرم احساس درد شدید هنگام خروج منی میشوم و آلتم نیز کمی انحنا پیدا کردم آیا این می‌تواند باعث کاهش تعداد اسپرم هم بشود چون من یکسال قرص مصرف میکنم ولی میزان اسپرم خیلی کم هست و شدتش نیز کمه لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
509
سوال در مورد روشهاي درماني

سلام
من قبلا سايز آلت مناسبي داشتم اما متاسفانه الان به دليل چاق شدن احساس ميكنم 2و3 سانت از سايز آلتم كم شده الان در حال رژيم هستم و همزمان روش پنيمور شروع كردم حالا سوالم اين است آيا بر فرض اينكه من اشتباه ميكنم و هميشه سايز آلتم همينقدر بوده آيا با انجام مرتب پنيمور و لاغر كردن نواحي آلت ، سايزآلتم افزايش پيدا ميكند ؟زمانش مهم نيست هرچقدر طول بكشد.فقط ميخواستم ببينم ميشه اميد داشت يا خير ؟ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
510
...

با سلام من پسری 17 ساله هستم و طول التم 11 سانت هست و نگرانی کوتاهی التم هستم میخواستم ببینیم واقعا کوتاهه و رشد نمیکنه ؟ مشاهده پاسخ دکتر
511
هیپوسپادیاس

من جدیدا نامزد کردم ،نامزدمن 25سال سن داره مثل اینکه بصورت مادرزادی در الت خود دوسوراخ برای خروج ادرار داشته که درسن 17سالگی عمل انجام داده جدیدا متوجه میشم که همیشه بااینکه من الت ایشون رو تابحال ندیدم ولی موقع نزدیکی به من بااینکه خیلی شهوتی هم میشه اصلا هیچ آلتی رو حس نمیکنم ی چیز کوچیک و ابکی حس میکنم اصلا التش سفت یااحساس نمیشه خیلی میترسم ک به خاطراین عمل مشکل داشته باشه و درجال مخفی کردن باشه مشاهده پاسخ دکتر
512
زخم الت تناسلی

سلام حدود یک ماهه روی الت تناسلی من یه زخم ایجاد شده برای درمان باید چی مصرف کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
513
اندازه متغير

باسلام
الت من در حالت معمولي اندازه مختلفي از دو سانت تا٦سانت و در حال نعوظ از ٦سانت تا١٣سانت مي باشد؟
من چه مشكلي دارم و چگونه ميتوانم ان را حل كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
514
از دست دادن نغوظ و بی حسی آلت

سلام و عرض ادب .پسری ۲۶ ساله هستم آلتم چند سالی هست آلتم بی حس هست و در حین رابطه اصلا لذت خاسی از التم نمیبرم..درحین رابطه هم نعوظمو از دست میدم و ارضانمیشم...ام آر ایی کمرم دادم یه دیسک خفیف دارم ولی درد و اذیتی از ناحیه کمر ندارم...در خواب هم ارضامیشم هم نعوظ صبحگاهی دارم. ممنون میشم کمکم کنید..البته یه نکته بگم من بیماری ضعف عضله دارم و چند سالیه رو وویلچرم مشاهده پاسخ دکتر
515
الت تناسلی

من خمیدگی الت تناسلی داشتم که حدود هشتاد درجه بود چهارسال پیش جراحی کردم ولی موفقیت امیز نبوده و حالا حدود چهل و پنج درجه خمیدگی الت دارم.همچنین به دلیل خم بودن نعوظ خوبی ندارم و هنگام نزدیگی التم شل است و حتما باید از ویاگرا استفاده کنم.همچنین در حالت نعوظ التم کاملا خم میشود.در جراحی قبلی هم طول و هم قطر التم کم شده.میترسم دوباره عمل کنم و خیلی کوتاه و باریک بشود.و اینکه ایا جراحی مجدد ثمر بخش خواهد بود یا خیر.و ایا راهی برای افزایش قطر و جلو گیری از خم شدن هنگام نزدیکی وجود دارد؟؟،؟ مشاهده پاسخ دکتر
516
آلت پنهان

سلام.من اضافه وزن حدود چهل کیلو دارم.التم در حالت خوابیده همش میره تو.ولی وقتی میکشمش ده سانته.در حالت نعوظ کامل حس میکنم شاید پنج سانت از التم داخل قسمت عانه مونده.با جراحی حل شدنیه مشکله من؟ مشاهده پاسخ دکتر
517
☆☆☆Mj☆☆☆:\n1:شل بودن پوست بیضه و الت ..پوست بیضم شل هستش ولی دقیق نمیدونم طبیعی هست یا نه ولی حس میکنم یه ذره زیادی شله...پوست التم هم کش میاد راحت (در حالت عادی)\n2:وجود اپیدرم سیست در نزدیک کلاهک (ناحیه ختنه گاه)....یه سوراخ ریزه که وقتی فشارش میدی یه م

☆☆☆Mj☆☆☆:
1:شل بودن پوست بیضه و الت ..پوست بیضم شل هستش ولی دقیق نمیدونم طبیعی هست یا نه ولی حس میکنم یه ذره زیادی شله...پوست التم هم کش میاد راحت (در حالت عادی)
2:وجود اپیدرم سیست در نزدیک کلاهک (ناحیه ختنه گاه)....یه سوراخ ریزه که وقتی فشارش میدی یه ماده سفید ازش در میاد .البته برا این موضوع به دکتر پوست مراجعه کردم گفت میتونی جراحی کنی ولی حتی اگه خودت هم خالیش کنی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد...اینو گفتم .چونکه شاید به نظر شما در یکی از این موارد شاید ربط داشته باشه
3:رویش مو تا نزدیکی ختنه گاه ...متاسفانه تنه التم مو رویش کرده که ا لحاظ روانی یکم اذیت میکنه ..با ژیلت هم تمیز میکنم ولی ظاهرا باعث زهیم تر شدنشون میشن...به نظرتون دارویی یا ماده ای هست که رویش مو در اون نقطه رو متوقف کنه؟
4:ترک های ناحیه ختنه گاه و کلاهک الت (بدون زخم)....روی کلاهک التم و پوسته ختنه گاهه زیرش ترک برداشته که بعضی موقع ها پوستش به مقدار کم ریزش میکنه...به نظرتون مرطوب کننده ای چیزی نیست که یکم شفافش کنه و این ترک ها رو پر کنه
5:زود انزالی.....متاسفانه در اثر خود ارضایی دچار زود انزالی شدید شدم....به گونه ای که به نظر خودم در (احتلام) تاثیر داره (اگه اشتباه ننوشته باشم)که باعث میشه نسبت به بقیه تو خواب بیشتر انزال بشم...لطف کنید اگه دارویی ماده ای چیزی هست برا این هم بهم توصیه کنید...ممنون
☆☆☆Mj☆☆☆:
1:شل بودن پوست بیضه و الت ..پوست بیضم شل هستش ولی دقیق نمیدونم طبیعی هست یا نه ولی حس میکنم یه ذره زیادی شله...پوست التم هم کش میاد راحت (در حالت عادی)
2:وجود اپیدرم سیست در نزدیک کلاهک (ناحیه ختنه گاه)....یه سوراخ ریزه که وقتی فشارش میدی یه ماده سفید ازش در میاد .البته برا این موضوع به دکتر پوست مراجعه کردم گفت میتونی جراحی کنی ولی حتی اگه خودت هم خالیش کنی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد...اینو گفتم .چونکه شاید به نظر شما در یکی از این موارد شاید ربط داشته باشه
3:رویش مو تا نزدیکی ختنه گاه ...متاسفانه تنه التم مو رویش کرده که ا لحاظ روانی یکم اذیت میکنه ..با ژیلت هم تمیز میکنم ولی ظاهرا باعث زهیم تر شدنشون میشن...به نظرتون دارویی یا ماده ای هست که رویش مو در اون نقطه رو متوقف کنه؟
4:ترک های ناحیه ختنه گاه و کلاهک الت (بدون زخم)....روی کلاهک التم و پوسته ختنه گاهه زیرش ترک برداشته که بعضی موقع ها پوستش به مقدار کم ریزش میکنه...به نظرتون مرطوب کننده ای چیزی نیست که یکم شفافش کنه و این ترک ها رو پر کنه
5:زود انزالی.....متاسفانه در اثر خود ارضایی دچار زود انزالی شدید شدم....به گونه ای که به نظر خودم در (احتلام) تاثیر داره (اگه اشتباه ننوشته باشم)که باعث میشه نسبت به بقیه تو خواب بیشتر انزال بشم...لطف کنید اگه دارویی ماده ای چیزی هست برا این هم بهم توصیه کنید...ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
518
آنژیوکراتوم آلت تناسلی

سلام من دوچار انژیوکراتوم در ناحیه تناسلی شدم شدم که باوجود اینکه میدونم بدخیم نیستند ولی برای من مشکلاتی و ایجاد کردند مثل سوزش خارش و اینگه به هیچ عنوان نمیتونم موهای قسمت تناسلی خود را بزنم اگر از تیغ استفاده کنم خون ریزی میکنه و دیر بند میاد
از کرمای موبر استفاده کنم بخاطر حساسیت های که به این کرم ها دارم نمیتونم استفاده کنم چند بار فریز کردم که اصلا من بهبودی تو این ندیدم فقط هزینه های الکی
حالا سوالی که من از شما دارم اینکه
1. باوجود این ضایعات من میتونم موهای الت تناسلی خود را لیزر کنم ؟ دوچار خون ریزی نمیشود؟
2. گفتند با یکبار لیزر این ضایعات از بین میروند
ایا لیزر این ضایعات درد دارد؟ نیازی به مراقبت دارد بعد از لیزر و اینکه در حین انجام کار خون ریزی میکنه؟
3. چون نمیدونم باردار هستم یانه این لیزر را میشه در دوران بارداری انجام داد؟
وسوال اخر. میشه لطفا ی راه حل برای کسانی که باردار هستند و به این مشکل دوچار هستند بفرمائید چگونه باید دراین دوران با این ضایعات کنار بیان مخصوصا که بزرگتر میشوند و برای اصلاح موهاشون چیکار بکنند چون در زایمان طبیعی باید حتما موهارو اصلاح کرد
مشاهده پاسخ دکتر
519
اندازه آلت تناسلی

『l』『e』『o』:
سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای دکتر
من توی خیلی از مقالات از جمله توی سایت خودتون اندازه طول و قطر الت معمولی رو دیده و شنیدم
شایدم واقعا الت من عادی باشه اما میخوام هم ب اصطلاح[کلفت تر]و کشیده تر باشه میخواستم ببینم شما چه راهی پیشنهاد میدین؟
ممنونم??
مشاهده پاسخ دکتر
520
الت تناسلی

سلام اقای دکتر وقتتون بخیر عرض کنم خدمتون مثل قبل التم خوب کار نمیکنه انگار کوچیک هم شده حسم کم شده خواستم ازمایش اسپرم هم بدم اگه میشه راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
521
آلت تناسلی من کوچک است

آلت تناسلی من کوچک است مشاهده پاسخ دکتر
522
الت تناسلی

سلام خدمت دکتر عزیز بنده قبلا عکسهایی از غده چربی روی الت تناسلی ام که زیر پوست بود رو براتون ارسال کرده بودم ،متخصص مجاری ادرار رفتم وایشان گفتند این یک توده پنیس است واون رو جراحی کرد و بیرون کشید حالا بعد از گذشت تقریبا یک سال هنورتقریبا به همان اندازه ورم در ان ناحیه وجود داره من مطمعنم که این ورم دیگه توده چربی نیست بلکه با تشخیص خودم احتمال میدم یا بد بخیه خورده یا رگی ورم کرده یا گوشت اضافیه و زیر پوسته تقریبا چسبیده به لوله الت تناسلی در حالت شل کمی دیده میشه و سفته ودر حالت نعوظ بزرگتر و سفت تر میشه این ورم از اوایل عمل جراحی دیده میشد اًقای دکتر اگه داروی برای کاهش ورم هست رو معرفی کنید با تشکر از لطفتون البته خیلی زمان برد تا خودم راضی کنم تا این عملو انجام بدم بالاخره بعد از چند سال با توکل بر خدا تن به این عمل دادم ،، مشاهده پاسخ دکتر
523
مخفی بودت الت تناسلی

با سلام .من پسرم رادرسن 9 سالگی ختنه کردم اما بعداز ختنه الت تناسلیش حالت دکمه داره و اصلا مشخص نیست بی نهایت فکرم درگیره و افسردگی گرفتم دکتر اگر ممکنه شماره ای از شما داشته باشم تادر صورت نیاز ب عمل زودتر اقدام کنم و بیارمش خدمتتون .ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
524
بیماری پوستی آلت تناسلی

با سلام خدمت آقای دکتر مدتی هستش که دچار بیماری مقاربتی شدم این موضوع نگرانم کرده و دوی آلت تناسلیم لکه سفید رنگی پدیدار شده که گاهی اوقات خارش شدید هم داره همراه با خشکی در برخی حشفه
برخی نقاط حشفه خشکی و خارش رو به همراه داره اگر ممکن کمکم کنید ممنون میشم راه درمان رو بهم بگین با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
525
الت تناسلی

هزینه افزایش طول با بزرگ کردن کلاهک چقدر میشه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
526
لخته های ژله ای مانند در منی

سلام
در منی ام لخته های ژله ای مانند مشاهده کردم که به همین منظور
آزمایش اسپرم انجام دادم؛میخواستم ببینم.
در این نمونه آزمایش مشکل خاصی وجود داره؟
مشکلی در آینده به وجود نمی آورد؟
واینکه باعث ناباروری در آینده نمی شود؟
عکس آزمایش اسپرمو فرستادم.
(سن 21 و مجرد هستم)
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
527
تبخال

سلام.وقت بخیر آقای دکتر.میخواستم بدونم با خوردن کپسول AHCC به مدت 3 ماه تبخال تناسلی دیگه نمایان نمیشه؟ نامزد من از نظر ذهنی خیلی درگیر این قضیه شده اگر حتی احتمال یک درصد هم هست که با خوردن این قرص تبخال دیگه نمایان نشه بهم بگین تا بهش انتقال بدم.شب روز برامون نمونده خیلی از نظر ذهنی از بین رفتیم.اگر احتمال داره این قرص خوب کنه لطفا بگین.جواب شما خیلی میتونه کمک کنه به ما. مشاهده پاسخ دکتر
528
برنامه ریزی جهت انجام عمل

سلام
وقتتون بخیر
بنده قبلا سوالاتی رو با کد رهگیری 175ws738631 خدمتتون مطرح کردم.
حالا چند تا سوال داشتم:
1-از اونجایی که شهرستان هستم، می خواستم بدونم برای اومدن به تهران جهت انجام عمل اصلاحی که فرمودید، از زمان ویزیت در مطب تا انجام آزمایشات و انجام عمل و دوره ی بستری در بیمارستان چند روز زمان نیاز هست؟ همه ی مراحل در یک مقطع زمانی انجام میشه یا در چند نوبت باید بیام تهران؟ (چون نیاز هست که مرخصی بگیرم)
2-دوره ی نقاهت بعد از عمل حدودا چند روزه؟
3-این عمل عوارضی رو به همراه داره؟
4-عمل در چه بیمارستانی انجام میشه و کل هزینه های اون حدودا چقدر میشه؟
5-از اونجایی که امکان اینکه کسی رو همراه داشته باشم مقدور نیست، این مساله مانعی نداره؟
6-درمورد انجام لیزر، زمان و هزینه به چه صورته؟
مشاهده پاسخ دکتر
529
اسپاسم یا تونیسیته آلت تناسلی

سلام جناب دکتر خسته نباشید
من دفعه قبل از مشکلم گفتم مشکلم ای بود که موقع تحرک ورزشی یا موقع راه رفتن تند
یا کلا موقع تحرک آلتم جمع میشه به داخل فرو میره به طوری که فقط کلاهکش بیرون میمونه آلته کوچیکی هم ندارم در زمان نعوظ 15 سانت ودر زمان خوابیده تقریبا 7یا 8 سانت ولی نمیدونم چرا موقع تحرک شدید اینطوری میشه موقع ورزش خیلی اذیتم میکنه شما گفتید از اسپاسم عضلانی هست یا اینکه بدنتون گفتید یه چیزی ترشح میکنه که اسمشو نمیدونم یه چیزم گفتید تونیسیته عضلانی حالا دقیق نمیدونم چی هست ولی من خجالت میکشم برم دکتر اگه با دارویی یا روشی حل میشه اینجا بگید خیلی ممنون اون روش درمان و داروش رو میخواستم ازتون بپرسم
مشاهده پاسخ دکتر
530
مشكل نعوظ

من 4٠ سال دارم و دو سه سال است كه مشكل نعوظ دارم، أوائل اين مشكل كمتر بود ولي الان بيشتر شده و با داروهاي كمكي مثل وياگرا هم خيلي نعوظ مدت داري ندارم.
با توجه به اينكه مشكل فشار و غلظت خون دارم راه حل درماني وجود دارد؟
مشاهده پاسخ دکتر
531
برجستگى ناحيه ختنه گاه

سلام اقاى دكتر
امروز در هنگام لمس آلت متوجه وجود برجستگى در ناحيه ختنه گاه شدم تقريبا اندازه نخود و يكم كوچكتر دردى هم نداشتم ميشه لطفا راهنماييم كنين نگرانم
مشاهده پاسخ دکتر
532
مرحله بعد ⏪

با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر
مدتی هست روی نوک آلت تناسلی لکه وجود داره که خیلی نگرانم
ممنون میشم راهنماییم کنید
عکسای مربوط به لکه روی نوک
مشاهده پاسخ دکتر
533
آلت تناسلی

سلام من سی سال سن دارم از بدو تولد الت پسرانه داشتم و نماد بیضه را داشتم به تشخیص متخصص غدد و آزمایش کروموزوم من دختر تشخیص داده شدم آلت پسرانه من را بریدند و با دارو بیضه را از بین بردند و طی 4عمل جراحی برای من سوراخ واژن گذاشتند و راه بسته شده ی آن را باز کردند ولی از همان زمان بچگی به انجام کارهای پسرانه تمایل داشتم لباس پسرانه میپوشیدم و کم کم با رسیدن به سن بلوغ موهای بدنم بسیار زیاد شد و بشدت به دخترا علاقه نشان میدهم ، تن صدای بنده هم مردانه است 7سال است که عادت ماهانه نمیشوم و قبل از آن هم هیچگاه منظم عادت نمیشدم . آیا من میتوانم با عمل جراحی آلت خود را پسرانه کنم و با دختری ازدواج کنم؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
534
پوست الت تناسلی

با سلام اقای دکتر من ۲۱ سال سن دارم . حدود ۶ سال خودارضایی داشتم و الان مدتی هست ترک کردم . پوست التم نازک شده و رنگش هم تیره تر شده و چند لک هم افتاده میخواستم بپرسم در صورت ترک کامل اون و گذر زمان پوست خوب میشه ؟
در ضمن برای بهبود پوست اون و رنگ و رفع چروک چه توصیه هایی دارید ؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
535
بيضه

سلامً دكتر ٣.4 روز پيش پيام دادم گفتم درد بيضه دارم گفتيد هيدروسل و بايد سوناگرافي بشه اين جواب سوناگرافي
فقط ميشه بگيد ناباروري مياره يا عامل سرطانه لطفا جواب ٢ تا سوالارو بدين ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
536
تاول های ریز در حد فاصل پایین آلت به پایین تا ران تقریبا روی پوست و در حال گسترش

سلام دکتر.وقت بخیر.من چند روزیه در قسمت پایین حد فاصل پایین آلت تا ران تعدادی تاولهای کوچک بوجود اومده که بعد از خالی شدن تدشحات به شدت میسوزه.سوزش در الت تا انتهای مقعد احساس میکنم و خود ناحیه زخم...یه ترشح شفاف هم به مقدار کم مشاهده کردم....ممنون میشم راهنمایی و کمک کنید.من از جنوب هستم.سپاس مشاهده پاسخ دکتر
537
کبودی روی بالای کلاهک آلت

سلام
چند وقتی است که روی کلاهک آلتم کبودی زیر پوستی ایجاد شده
نه تورم دارد نه چیزی
لطفاً راهنمایی بفرمایید
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
538
سوزش پوست آلت

با سلام
اقای دکتر 27 ساله هستم.قبلا نزدیک 7ماه پیش یک بار از داروی حمام سنتی(موبر)که قوی هست استفاده کردم، و حواسم نبود که بیشتر از نیاز زمانی روی الت و اطراف بوده است، و بسیار سوزاند طوری که مدتها در نشستن و... با مشکل جدی مواجه بودم.والان یکم بهتر شده ولی کماکان 2دقیقه بدون تکان خوردن نمیتونم راحت بشینم و پوستش زود به بدنم میچسبد و حرارت به وجود امده در محل اتصال پوسترها میسوزد.به طوری که بیشتر اوقات به جهت سوزش و گرمی پوست آویزان است.مشکلم رو چطور برطرف کنم.
مشاهده پاسخ دکتر
539
الت تناسلی نوزاد

سلام داداشم 5 ماهه هست بیضه سمت راستش رفته بالا ولی اول خوب بود ایا مشکلی داره!!!؟ مشاهده پاسخ دکتر
540
کوتاهی آلت

سلام من طول آلتم حدود 14 سانت هست و قدم در حدود 2 متر هس همین باعث مشغولی ذهنم شده میخوام طول آلتم زیاد بشه چکار کنم راهنمایی کنید
بهترین راه حل را بدید من تا حالا رابطه جنسی نداشتم ..مجردم .بیشتر نگران اینم که بعد از ازدواج دچار مشکل بشم ..همین اعتماد به نفسم رو مائ یک اورده
مشاهده پاسخ دکتر
541
برآمدگی غده مانند زیر آلت‌تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
پسر هستم و 24ساله امروز متوجه برامدگی ای در قسمت میانی زیر آلت تناسلی شدم حالت غذه اندازه‌حدود یک نخود نمیدونم از کی اینطور شده
میخواستم بپرسم ممکنه نیاز به پیگیری و مراجعه به پزشک باشه؟

متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
542
طول آلت تناسلی

با سلام و تشکر فراوان به خاطر فرصتی که برای پاسخگویی به سوالات میگذارید
مرد 30 ساله هستم و الان حدود دو سالی هست که ازدواج کرده ام.به خاطر کوتاه بودن طول آلت (کمتر از 4 اینچ) در نزدیکی با همسرم دچار مشکل هستم.مدت زیادی هست که دنبال راهی برای درمان آن می گردم ولی به سایت ها و وبلاگها و تبلیغات اینترنتی نمیتوانم اطمینان کنم.آقای دکتر مرا راهنمایی کنید.آیا دارویی ،روش مطمئنی برای افزایش سایز آلت پیشنهاد میکنید؟این موضوع برای من بسیار اهمیت دارد.
مشاهده پاسخ دکتر
543
چربي اطراف آلت تناسلي

سلام خسته نباشيد
اطراف آلت تناسلي من چربي زيادي داره و وقتي دو طرف آلت رو فشار ميدم ٢ تا ٣ سانتيمتر به طول آلت اضافه ميشه .
ميخواستم بدونم آيا نياز به جراحي وجود داره يا خير ؟
در صورتي كه صلاح بدونيد عكس رو واستون ميفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
544
آلت تناسلی

سلام خسته نباشید مدتی قبل تماس گرفتم روی آلتم پوسته پوسته میشد و قرمز مثل آفتاب سوختگی. یک لوسیون کرو تریمازول و پماد هیدرو کورتیزون تجویز کردید که مدتی خوب بود حالا دوباره مثل قبل شده ممنون میشم راهنمایی کنید .با تشکر مشاهده پاسخ دکتر
545
تغییر رنگ پوست سر آلت تناسلی

با عرض سلام و احترام، حدود دوسالی هست رنگ قسمت چپ پوست سر آلت تناسلی تغییر پیدا کرده و روشنتر از سایر قسمتهاشده است. البته یکدست نیست و به صورت لکه های نامنظم و پراکنده اند. و نکته دیگر اینکه آلت تناسلی همیشه به سمت چپ متمایل بوده و لکه ها در اصطحکاک با پوست زیر شکم هستند. ممنونم نطرتون بفرمایید و تشکر فراوان بابتوقتی که میذارین?? مشاهده پاسخ دکتر
546
نازک شدن پوست ختنگاه ولکه قرمز کم رنگ روی کلاهک

سلام روز بخیر
آقای دکتر یه چند وقتی هست روی ختنگاهم بعد از نزدیکی با کاندوم پوستش میرود بعد از مدتی خوب میشود جدیدآ روی کلاهک تناسلیم یه دولکه قرمزی کم رنگم به وجود آمده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
547
درد بيضه

سلام خسته نباشيد
از ظهر بيضه درد دارم
الان رفتم حموم به بيضه راستم دست زدم انگار يه مايع ژله اي داخلش هست
چيه دكتر و بايد چيكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
548
آنژیوکراتوم آلت تناسلی

با سلام و خسته نباشید
من 30 سالمه و متاهل هستم دوسالی هست دچار انژیوکراتوم در ناحیه تناسلی خود شدم که اول کم بود و الان زیاد شده ضمن اینکه یکیش برجستگی داره و سوزش ولی مابقی فقط گاهی دچاره خارش میشه یکبارم فریز کردم البته یک مرحلشو رفتم. الان بخاطر اینا من نمیتونم موهای این قسمت و بزنم نه با پماد نه با تیغ نه با اپیلاسیون والان من واقعا دارم اذیت میشم
سوال اول :علت بوجود آمدنش چیه؟
سوال دوم: راه درمان قطعیش چیه.
سوال سوم: الان من با وجود اینا بار دار هستم مشکلی در بارداری من ایجاد میکنه؟
خون ریزی میکنه؟ من قراره طبیعی زایمان کنم
الان یک ماو و نیمه که باردارم
میشه کامل راهنماییم کنید چون استرس دارم.
مشاهده پاسخ دکتر
549
زخم الت تناسلی

زخم و ترکیدگی پوست آلت بعد از مقاربت مشاهده پاسخ دکتر
550
مشكلات پوستي آلت تناسلي

با عرض سلام و خسته نباشيد
تقريبا دو ماهه كه پوست آلتم خشك و پوست پوست ميشه و خارش و سوزش داره و بعضي وقت ها هم درد داره
من قبلا وقتي از حموم بيرون ميومدم به دور و بر آلتم كرم ميزدم
براي درمانش بايد چكار كنم
مشاهده پاسخ دکتر
551
مشکلات کجی آلت

پسری هستم 20ساله که حدودا 4سال پیش به دلیل استرس از کوچکی آلت به دنبال راه حلی برای آن بودم(غافل از اینکه آلتم اندازه نرمال را دارد) و با روش پنیمور که در یکی از سایت ها به آن برخوردم سعی در بزرگ کردن آلت داشتم که نمیدانم به خاطر همین امر یا امر دیگری منجر به کجی آلتم شده بطوری که دو پلاک در تنه ی آلتم به وجود آماده و کمی انحراف(حدودا 15درجه) در آن به وجود آورده است و یک انحراف شدیدتر از قسمت ابتدای آلت که به طور کامل آلت را به یک سمت(سمت چپ) خم کرده است اما میتوان آن را با دست برطرف کرد نیز به وجود آمده.
این انحراف ها در حالتی که آلت نعوذ ندارد شدید است اما هنگام نعوظ کمی از شدت آن کاسته میشود.
و مشکل دیگر اینکه آلتم در هنگام نعوظ نزدیک به شکمم می ایستد(15درجه فاصله با شکم)اما این را هم میتوان با دست درحالتی که کمتر درد ایجاد شود تا 60درجه فاصله با شکم نگه داشت.
میخواستم اگر زحمتی نیست نظرتان را راجع به این مشکلات بطور مفصل بگید.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
552
دانه دردناک روی بیضه

سلام جناب دکتر
مدت چندماهی هست که متوجه یک دانه ریز شاید بقطر 1 میلی متر اما دردناک در صورت تماس روی بیضه راست خود شده ام . لطفا راهنمایی بفرمایید؟
مشاهده پاسخ دکتر
553
طول الت تناسلی

سلام وقت بخیر من21سالمه و ازدواج کردم اما به دلیل مشکل جنسی داریم جدامیشیم طول الت من درحال خابیده حدود2سانته وحالت دیگه 7سانت چکارکنم زندگیم داره میپاشه مشاهده پاسخ دکتر
554
درد بیضه سمت چپ

با سلام وعرض خسته نباشید خدمت دکتر بزرگوار بنده ۳۰سالمه متاهل هستم چندروز پیش چند بار پشت سرهم بعداز نعوظ بلند مدت نزاشتم که انزال و منی خارج شود بلند میشدم وای میستام یامینشستم دوروز پیش بعد از ظهر احساس کردم پایین کمرم وبیضه چپم درد می کند و دیشب و امروز هم درد گرفته است چه کار کنم جناب دکتر بزرگواری کنید جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
555
اندازه آلت

سلام
من ٢٨ سال سن دارم و اندازه آلتم در حالت راست ١٢ سانتیمتر و قطر آن ٩ سانتیمتر می باشد
خواستم بپرسم چکار کنم که قطر آلتم بیشتر بشه
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
556
متورم شدن رگ

سلام،در زیر کلاهک آلت رگی به اندازه ۱.۵ سانت متورم شده که در شهرستان به اورولوژیت مراجعه کردم گفت لخته شدن خون و قبلا از شماهم پرسیدم فرمودین که ترومبوفلبیت هستش و رفته رفته خوب میشه و الان ۴ماه گذشته و تغییری نکرده و با پیاده روی و سرپا ایستادن این رگ متورم تر و سفت تر میشه و برام خیلی نگران کننده شده، لطفا کاملتر راهنماییم کنین ،ممنون مشاهده پاسخ دکتر
557
جوش ناحیه تناسلی

سلام اقای دکتر چند روزیه که متوجه ظاهر شدن چیزی شبیه به یک جوش چرکی در ناحیه سمت چپ کیسه بیضه ام شدم. جز مواقع لمس شدن یا راه رفتن که به ران پای چپم ممکن است برخود کند درد خاصی ندارد که آن هم خفیف است. قرمز رنگ است و اندازه ان کمتر از یک عدد است تقریبا نصف یک عدس. مشکل حاد است؟ یا خود به خود قابل حل شدن است؟ مشاهده پاسخ دکتر
558
انحراف کلاهک

با سلام مجدد آقای دکتر آیا با مصرف این دارو این کجی درست میشود آیا نیاز به جراحی دارد در ضمن بنده یک کلیه مادر زادی دارم و هیچ مشکلی ندارم مصرف دارو ضرر داردوایا نیاز به پیگری بیشتر دارم یا باید نگران نباشم
اقای دکتر لطف میکنید منو از نگرانی در آورید ممنون
و اگر پیرونی نیست علتش چیست آیا احتمال دارد خود به خود خوب شود
مشاهده پاسخ دکتر
559
کجی کلاهک

سلام پیرو سوال قبل کجی کلاهک
ببخشید آیا بیماری خطرناکی هست
خیلی نگرانم آیا حتمآ باید برسی شود
آیا بیماری پیرونی میباشد یا بیماری دیگری است آیا قابل درمان میباشد
اقای دکتر من خیلی استرس دارم لطف میکنید منو از نگرانی در بیارید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
560
الت تناسلی

با سلام 3ماهه روی التم چند ضایعه به وجود اومده تقریبا به رنگ بنفش بدون درد وخارش پماد هیدرو کورتیزون به مدت یک هفته استفاده کردم نتیجه نگرفتم لطفا راهنماییم کنید 35 سالمه ومتاهلم در ضمن ما قصد بارداری هه داریم مشکلی نداره؟ مشاهده پاسخ دکتر
561
انحراف کلاهک الت

با سلام سر آلتم حدود یک ماه میشود مقداری به سمت چپ منحرف شده
بنده 48 سال دارم می خواستم بپرسم آیا بعدا مشکل ساز است آیا نیاز به درمان دارد آیا بیشتر میشود آیا با دارو قابل رفع است ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
562
سرطان آلت تناسلی

سلام من روی آلت تناسلیم یک جای زخم بوجود امده که وقتی کرم موبر بهش خورد زخم شد و من دوازده سیزده ساله که زگیل تناسلی دارم اما هیچ وقت اقدامی برای درمانش انجام ندادم با توجه به عکس چند درصد احتمال سرطان وجود داره و چه اقدامی باید انجام داد؟ مشاهده پاسخ دکتر
563
شکل الت تناسلی

سلام جناب دکتر من دختری هستم ک تازه متوجه شدم یک گوشت بیشتر نبست ب دختران دیگ اضافه دارم یک گوشت باریک و بلند بین قسمت و واژنم و مجاری ادراریم ک از چند نفر پرسیدم گفتند ما نداریم حتی عکس اناتومی الت تناسلی زن را دیدم بین قسمت واژن و مجراری مسطح بود ولی مال من این گوشت هست ک از بچگی یادمه بوده و من فک میردم جزو اندامم ب حساب میاد میخواسم بدونم چی هست واقعا ذهنم درگیر شده ک من تفاوت دارم با بقیه از نزدیک عکس گرفتم تقریبا انگا چسپیده ب ناحیه ادرایم ایا مشکلی برام ایجاد میکنه؟ مشاهده پاسخ دکتر
564
افزايش طول الت

افزايش طول الت تناسلي مشاهده پاسخ دکتر
565
انحراف آلت

سلام.آلت من کمی انحراف داره که موقع نزدیکی همسرم دچار درد میشه.به نظر خودم انحرافش جزئیه.میخواستم بدونم آیا نیاز به درمان داره یا خیر.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.زندگیم سرد شده. مشاهده پاسخ دکتر
566
مرحله بعد ⏪

سلام و عرض خسته نباشید . یک روز پیش ضربه نسبتا متوسطی با لگد به هر بیضه من وارد شد و طبق بررسی های خودم بیضه کبودی،قرمزی،تورم نداشت و در لحظه اول بسیار بسیار درد داشت و به مراتب تسکین یافت در لحظه اول و ساعت ها بعد نه حالت تهوع داشتم و نه تب پس نسبت به پیچ خوردگی مطمئن شدم و به اورولوژیست یا اورژانس مراجعه نکردم. امروز هم دردی در خود بیضه احساس نمی کردم و قابل لمس بودن ولی کییسه بیضه خفیفی داره و در کشاله ران و خود ران درد بسیار شدیدی رو احساس می کنم بررسی هم با دست انجام دادم و هیچ پارگی عروقی و یا مواردی که خودم بتونم تشخیص بدم رو ندیدم ضربه هم به زیر بیضه وارد شده و خودم احتمال تورم اپیدیم رو میدم اما مطمئن نیستم درد تقریبا در حالت ایستاده کمی کاهش می یابد و وقتی پاهایم را به بیضه می چسبانم درد می افتد و الان هم پس از انزال (نه در سیمن و نه در ادرار خون دیدم) درد نسبتا شدیدی در اطراف بیضه احساس میکنم ولی حالت تهوع ندارم و کمی احساس خواب الودگی میکنم نیازی به مراجعه به پزشک اورولوژیست هست؟
همچنین در هنگام خنده یا مدفوع کردن هم کمی درد احساس می کنم
مشاهده پاسخ دکتر
567
نه تزريق ژل

ببخشيد ميخواستم ببينم شما روش پيوند آلت رو هم انجام ميديد؟ مشاهده پاسخ دکتر
568
هیپوسپادیس

با سلام وخسته نباشی
من پسرم 14 ماهشه و از نوزادی متوجه شدیم که التش از نوع هیپوسپادیس .گفتن ا سالگی باید جراحی بشه الان که وقتشه و پیش چندتا متخصص و فوق تخصص بردم ولی نمیتونم اعتماد کنم واز اونجایی که عملش غیرقابل برگشته استرس دارم از شما دکتر محترم میخوام اگه خودتون میتونید یا یک فوق تخصص خبره تو این زمینه بهم معرفی کنند
اهل چالوسم و دنبال یه فوق تخصص خوب برا جراحی پسرمم میگردم ممنون میشم از کمکتون?
مشاهده پاسخ دکتر
569
کوچک بودن الت تناسلی

سلام خسته نباشي اقاي دكتر من 27 سالمه و از الت تناسلي كوچک خجالت میکشم راه درمان وجود داره چیکار باید کرد ممنون مشاهده پاسخ دکتر
570
کوچکی اندازه آلت تناسلی

شرمنده دو باره سوال میکنم ، چون شماره پیگیری دریافت نکردم گفتم شاید درست مراحل رو انجام ندادم .

سلام علیک اقای دکتر
پسر بنده 13 سال سن دارد که از نظر قد و اندازه نسبت به سن سالش عادی و طبیعیه منتهی الت تناسلی وی خیلی کوچک بوده و اکثر اوقات حتی در داخل بدنشه ، اگه بخواد التش رو ببینه باید اطرافش رو فشار بده تا مثلا یک یا دو سانت آلتش بیاد بیرون . هم خودش هم بنده خیلی ناراحتیم از این موضوع ، عکسهاش را هم خدمتتان میفرستم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید چکار کنیم که به اندازه نرمال در بیاد که در جوانی و بزرگسالی مشکلی براش پیش نیاد ؟
مشاهده پاسخ دکتر
571
سوزش سر آلت تناسلی

سلام
دو روزی هست که سر آلتم دچارسوزش کمی شده
و هیچ علایم دیگه ای مانند سوزش ادرار هم ندارم
محل سوزشم هیچ تغییر رنگی یا چیز دیگری نداره و مثل قبل سوزشه
ناحیشو واستون تو عکس میفرستم
نسبت به دو روز پیش سوزشش کمتر شده و ناحیه سوزشم یکمی تغییر کرده
(ابی محل اولیه و قرمز محل ثانویه داخل عکس مخشص شده)
تو این چند ماه گذشته خودارضایی روزانه داشتم
و یک بارم رابطه مقعدی محافظت نشده داشتم
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشاهده پاسخ دکتر
572
با سلام\nحدود يك سالي ميشه دچار مشكلات نعوظ شده ام\nمشكل من ب گونه ايست ك هرزگاهي نعوظ دارم ولي كامل نيست يا در زمان نزديكي نعوظ ايجاد ميشه ولي هنگام شروع رابطه نعوظ قطع ميشه و همچنين در حالت عادي الت تناسليم بي حس ميشه و خودش رو جمع ميكنه ب چند دكتر هم م

با سلام
حدود يك سالي ميشه دچار مشكلات نعوظ شده ام
مشكل من ب گونه ايست ك هرزگاهي نعوظ دارم ولي كامل نيست يا در زمان نزديكي نعوظ ايجاد ميشه ولي هنگام شروع رابطه نعوظ قطع ميشه و همچنين در حالت عادي الت تناسليم بي حس ميشه و خودش رو جمع ميكنه ب چند دكتر هم مراجعه كردم ولي متاسفانه مشكلم برطرف نشده
ميشه ازتون خواهش كنم كمكم كنين
مشاهده پاسخ دکتر
573
کجی آلت

با سلام خدمت آقای دکتر
با عرض پوزش در رابطه با کجی الت که در تصویر گذاشتم از حضورتون سوال داشتم
میخواستم ببینم این میزان کجی مشکلی در رابطه با زندگی مشترک به وجود میاره؟
وقتی با دست نگه میدرم در ظاهر مشکلی نداره
ممنون از لطفتون
مشاهده پاسخ دکتر
574
خارج شدن مایع از مجرای ادرار

چهارروز از مجاری اداری مایعی بیرون میاد بی رنگ که لباس زیر رو کثیف میکنه.بی بوهست علت؟ مشاهده پاسخ دکتر
575
باسلام \nتقريبا ٢٠روز پيش الت من التهاب داشت از پماد كالاندولا وويتامين اد استفاده كردم وبا شما مشورت كردم پماد سيفكالت وا تجويز كرديد دوهفته استفاده كردم حالت سوختگي وپوسته شدن كلاهك از بين رفت ولي باتوجه به گذشت حدودا ٢٠ روز كلاهك هنوز حالت عادي نداره

باسلام
تقريبا ٢٠روز پيش الت من التهاب داشت از پماد كالاندولا وويتامين اد استفاده كردم وبا شما مشورت كردم پماد سيفكالت وا تجويز كرديد دوهفته استفاده كردم حالت سوختگي وپوسته شدن كلاهك از بين رفت ولي باتوجه به گذشت حدودا ٢٠ روز كلاهك هنوز حالت عادي نداره وپوست ان نازك وكمي حساس وبصورت خيلي كم پوسته مرده مانند كه زيرش خالي وپژمرده باشه هست وكمي درد داره خواستم سوال كنم براي تقويت پوست كلاهك از چه پمادي استفاده كنم ودرضمن پوست التم بعداز استفاده پمادها كمي سياه وتيره شده براي سفيد كردن از چي بايد استفاده كرد . ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
576
مرحله بعد ⏪

مجاری ادرار
مشاوره
مشاهده پاسخ دکتر
577
پرده زیر آلت

درموردپرده زیر الت ومخفی بودن الت ودرباره عمل کردن پرده که باید به کجا مراجعه شود هزینه‌ های ان
وایا درصورت عمل فرایند تولید اسپرم دربیضها و اختلال درسکس نمیشود
مشاهده پاسخ دکتر
578
کوچکی الت

سلام ...بنده از کوچکی الت رنج میبرم . الت تناسلی من حدود 11 سانت میباشد ...ایا راهی برای بزرگ کردن از طریق دارو یا جراحی وجود دارد؟ وایا هرکدام از اینها عوارض نیز دارد؟ متشکرم لطفا کمکم کنید در رابطه جنسی با همسرم رنج میبرم ...ممنون
شاید طول التی که دارم زیاد کوچک نباشد ولی به دلایلی میخواهم بزرگ شود ...اگه راهی هست راهنمایی بف مایید
مشاهده پاسخ دکتر
579
نعوذ

چهل و یک سالمه مشکل نغوذ دارم سر آلتم گاهن با کوچکرین تحریک سوزش داره گاهن به صورت عادی سوزش داره و گاهنم لزش داره سر آلتم که عصبی میکنه منو قبلا خودارضایی داشتم با اینکه خودارضایی داشتم خیلی خوب بود رابطه ام آزمایش دادم براتون ارسال میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
580
Enlargment بزرگ کردن الت

سلام
ایا داروهایی مثل bigrize که در امریکا فروخته میشوند تاثیری در بزرگ شدن الت دارند؟
متاسفانه همسرم از کوچک بودن الت راضی نیستند
اخیرا هم بخاطر مصرف ارامبخش توان جسمی بنده کم شده و اکثر فعالیتها رو همسرم باید انجام بدند چون خیلی زود خسته و ار کار افتاده میشم
در ضمن بعضی اوقات دیر ارضا میشم
کا احتمال داره بخاطر ارامبخش هست
مشاهده پاسخ دکتر
581
تورم در الت

بافت نرم و تورم در زیر کلاهک و به صورت حلقه ای ، بعضا در حالت نعوظ کمی درد ناک ، در حالت عادی کمی احساس تب در ان ناحیه الان سه روز میگذره ، لطفا کمک بفرمایید (ایران نیستم) مشاهده پاسخ دکتر
582
الت تناسلی

با سلام دکتر الت من در حالت خابیده جمع میشه و میره تو ولی نه خیلی ولی رو به جلو می ماند و از لحاظ شخصیتی مرا اذیت میکند یعنی مدقع لباس پوشیدن رو به جلو میمونه و مردم فکر دیگر میکند دومین سوال من روش اندازه گیری الت در حالت نعوظ چطوره و سایز استانداردش چنده مال من در حالت نعوظ کامل 13 سانته و قطر 14 ایا این سایز برای یک رابطه خوبه یا نه و ایا با لاغر شدن سایز بزرگ تر میشره یا نه و من 22سالمه ایا امکان رشد الت به روش طبیعی خودش وجود داره یا نه ممنون مشاهده پاسخ دکتر
583
الت تناسلی

با سلام دکتر الت من در حالت خابیده جمع میشه و میره تو ولی نه خیلی ولی رو به جلو می ماند و از لحاظ شخصیتی مرا اذیت میکند یعنی مدقع لباس پوشیدن رو به جلو میمونه و مردم فکر دیگر میکند دومین سوال من روش اندازه گیری الت در حالت نعوظ چطوره و سایز استانداردش چنده مال من در حالت نعوظ کامل 13 مشاهده پاسخ دکتر
584
افزایش سایر الت به وسیله روغن خراطین

سلام

ایا روغن زالو و خراطین تاثیری در افزایش سایز الت دارد ؟؟ ایا تاثیر دائمی داره؟؟
بسیار شنیده ام که جواب گرفتند

نظر شما چیست برای استفاده
مشاهده پاسخ دکتر
585
الت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید و عرض تبریک سال نو
اقای دکتر در بعضی مواقع که به صورت دستی جهت انجام ازمایش اسپرم مجبور به تحریک الت تناسلی هستم جهت خروج اسپرم،کنارهای الت تناسلی به مدت 5 یا شش ساعت باد میکنه بعد خوب میشه.علت این موسوع چی میتونه باشه.البته من مشکل ناباروری داریم هم کم تحرکی اسپرم و هم کمبود اسپرم در حد صفر.
مشاهده پاسخ دکتر
586
مشکل جنسی

با سلام
28 سال سن دارم و در حین روابط جنسی خود آلتم سریعا خوابیده و عمل دخول را نمیتوانم کامل انجام دهم
و در دخول و رابطه جنسی خود دچار مشکل میشوم
مشاهده پاسخ دکتر
587
اختلال نعوظ

با سلام
من چند سوال دارم
1_ایا مواردی بوده که مشکل عدم نعوظ برای افراد زیر 40سال بطور کامل درمان بشه؟
2_من یک هفته مشکل عدم نعوظ داشتم بعد از اون زمان معاشقه مشکلم حل میشد ولی دوباره شب قبل زمان معاشقه التم شل شد و دیگه به نعوظ نرسید.ایا مشکل من روحیه؟خیلی استرس این مطلب و دارم کمکم کنید
3-ایا ازدواج من به صلاح هست یا نه؟
مشاهده پاسخ دکتر
588
دورزمانی زیاد خود ارضای

سلام اقای دکتر خسته نباشین
من یادم میاد کلاس دوم وسوم دارم خودارضای میکنم ازبزرگاورفقای اون وقت یادگرفتم الان28سالمه نزدیک به20سال میشه.
معذرت میخوام ولی الت تناسلی هرچی زور میزنم سبخ نمیشه الان بخاطراین ازدواج عقب انداختم میترسم نتونم نیاز زنم براورده کنم
زودانزالی دارم کمتراز یک دقیقه؟ احساس میکنم اون نیرو اصلی ازدست دادم ممنون میشم راهنمایم کنی..؟
ایا بامصرف دارو این نیرو برمیگرده؟
کارخاصی هس انجام بدم یا نه ؟ نیاربه مرورزملن داره یانه؟
من حس میکنم بخاطرخودارضای زیاد نیرو سکسمو ازدست دادم پیرمردا هستن التشون شق میشه هرکاری میکنن نمیتونن احساس میکنم دچاراون مشکل شدم؟ خواهششن راهنماییم کن لطفااا خیلی نیاردارم به راهنمایی
ت بخاطرخودارضای زیاد غریزه جنسیم ازبین رفته هیچ حسی ندادم ایا رمان راه جلی داره کمکم کنی ممنون میشم میخوام ازدوتج کنم بخاطر این حالت ازدواجم نگه داشتم
مشاهده پاسخ دکتر
589
درد بیضه

سلام صبح بخیر من یه پسر 12 ساله دارم که چند روزه از درد بیضه راستش شکایت میکنه روز 10 فروردین شروع شد و وقتی دستشویی میره درد کم میشه چون تعطیلات بود بردمش بیمارستان هاشمی نژاد یه دکتر و دو تا انترن معاینه کردند و گفتند که هیچ علامتی از ورم یا عفونت نداره و حتی نیازی به سونوگرافی نیست ولی تشخیص دادن که مجرای ادرار تنگه و موقع ختنه اشکال داشته و باید جراحی بشه البته گفتند عجله ای نیست و میشه تابستون بعد تعطیلی مدرسه انجام بدیم ولی مزاحم شما شدم چون هنوز بچه درد رو چند بار در روز احساس میکنه و با دفع ادرار آروم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید تشخیص شما چیه متشکرم. مشاهده پاسخ دکتر
590
لکه های بنفش و قهوه‌ای روی آلت

سلام آقای دکتر، سال نو مبارک
من مدت یک و نیم سال اخیر درگیر لکه های روی سر آلتم شدم الان 34 ساله هستم و اصلا نمیدونم از کجا چنین لکی بوجود اومد فقط میدونم اوایل یه لک کمرنگ قهوه‌ای بود که حداکثر قطر دو میل داشت ولی به مرور زمان این لکه از دور بیرونی خودش بزرگتر میشد و گاهی وقتا به رنگ بنفش هم دیده میشد که درد نداشت البته،خط دور این لکه یک مقدار برجسته هست و گاهی وقتا این خط اطراف سفید هم دیده میشه البته خیلی کم،الان این لکه بزرگتر شده و حدود 3 سانت میشه که علاوه بر روی آلت یه قسمتی از زیر آلاتم درگیر کرده و روی آلتم تا قسمتهایی از پوست ناحیه ختنه شده هم درگیر شده،یکبار دکتر رفتم فکر کنم بتامتازون داد با یه پماد زرد رنگ اسمش یادم نیست گفت با هم بزن رپزی سه بار،ولی هیچ تاثیری نداشت و کمکی نکرد بهم،رابطه جنسی هم کم داشتم و این 10 ماه اخیر بدلیل باردار بودن خانمم تقریبا به کمتر از سه چهار بار رسیده،ضمنا من درگیر بیماری کولیت هم هستم و دارو مصرف میکنم که یکبارم یکسال پیش جراحی آبسه پری آنال انجام دادم،ممنون میشم اگه در این مورد راهنماییم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
591
مشکل ناتوانی جنسی مرد

با سلام و وقت به خیر
من و شوهرم 1 سال و نیم هست که ازدواج کردیم شوهرم از همان ابتدا قادر به انجام رابطه جنسی نبود یعنی برای مدت کوتاهی نعوظ دارد اما وقتی اقدام به رابطه میکند آلت تناسلی شل میشود اگر اقدامی هم نکند بعد از چند دقیقه شل میشود . ایشان 32 ساله هستند و قبل از ازدواج هم هرگز رابطه جنسی نداشته اند . تا الان شوهرم سعی کرده با خوردن قرص نعوظ را نگه دارد و ما چندباری رابطه جنسی داشتیم اما الان میخواهیم اقدام به درمان کنیم
لطفا بفرمائید در ابتدا چگونه و با چه آزمایش هایی میتوانیم از سلامت فیزیکی دستگاه تناسلی مطمئن شویم ؟؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
592
راست نشدن کامل الت تناسلی

سلام اقای دکتر
من التم حدود 18 تا 19 سانت هستش الان حدود 4 ماه میشه که دیگه التم کامل راست نمیشه
تا راست میشه سریع میخوابه
چیکار باید بکنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
593
استفاده از extender و لارجر باکس و ایجاد اختلال در نعوظ

سلام و خسته نباشید. ببخشید میتونم بدونم extender هایی مثل لارجر باکس جواب میدن یا نه؟ ساکشن ها جطور؟ایا راه عملی دیگری برای افزایش طول آلت هست؟من استفاده کردم و حس میکنم دردی مانند کبودی دارم وقتی ک فشارش میدم و دچار اختلال نعوظ شدم. ایا باید پیگیری کنم یا زمان بدم بهش؟ الان بعضی اوقات کمپرس گرم میذارم روش. خیلی ممنونم از لطفتون
حالا نمیدونم اختلا نعوظ ب دلیل استفاده از این وسیلس یا مشکل دیگه ای دارم . ی مقدار تعدا خود ارضاییم هم زیاده
مشاهده پاسخ دکتر
594
ورم الت تناسلی

سلام
با داشتن رابطه جنسی ناقص فشار بسیار زیادی ب الت تناسلی وارد شده است که در زیر کلاهک به صورت یک حلقه ورم کرده است در روز اول درد داشته و درد ان تموم شده اما ورم ان بعد یک هفته هنوز خوب نشده است
همچنین حالت راست شدن نیز کمی از بین رفته است و راست نمیشود به صورت کامل ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
595
نداشتن نعوظ کامل

من ۷۲ سال دارم مرض دیابت کنت رل شده نوع ۲ التم سفت نمیشو مشاهده پاسخ دکتر
596
علت چیست؟؟

خودارضایی با پتو و فشار آلت به پتو دچار خودارضایی شد آیا ممکنه عفونت از پتو وارد بدن شده باشد؟؟
کاهش میل جنسی و کم شدن نعوظ ممکنه ربطی داشته باشد؟؟
مشاهده پاسخ دکتر
597
اختلال نعوظ

با سلام .36 ساله و مجردم و در استانه ازدواج.مدتی قبل در حین خودارضایی ناگهان دچار اختلال نعوظ شدم.و تا مدتی ادامه هم داشت.ولی حالا هم نعوظ صبحگاهی دارم گاها و هم گفته ها و تصاویر محرک منو ب نعوظ میرسونه و هم زمان معاشقه با نامزدم .حتی زمانی ک با نامزدم چت میکنم ب نعوظ میرسم در حدی که مجبور به خود ارضایی میشم.ولی استرسی که دارم این هست که فکر میکنم استفاده از کاندوم باعث میشه نعوظ من از بین بره.چون تا بخوام کاندوم رو کامل روی التم بکشم فکر میکنم نعوظم از بین میره.از طرفی هم نامزدم میگه از قرص نمیتونه استفاده کنه.من چکار کنم.اصلا با این وضعیت ازدواج من به صلاح هست یا نه مشاهده پاسخ دکتر
598
انحنای آلت

سلام
سال نو مبارک
بسیار سپاس گذارم از وقتی که برای پاسخگویی به سوالات می گذارید.
بنده از سنین بسیار پایین دچار انحنای آلت هست و الان حدود 29 سال سن دارم و تا حالا رابطه جنسی نداشتم، بنابراین نمی دونم آیا این انحنای آلت مشکلی برام ایجاد می کنه یا خیر؟
با توجه به تصویر پیوست نظر شما چیست؟
با سپاس از وقتی که صرف می کنید.
مشاهده پاسخ دکتر
599
درد ناحیه بیضه

سلام دکتر. خدا قوت
دکتر خواهش میکنم سوالم رو زودتر پاسخ بدین چون خییییلی محتاجم
.
وضع مالیمون هم زیاد خوب نیست ولی چون خیلی واجب بود که ازتون مشاوره بگیرم
.
دکتر چند ماه یا بیشتر هست دردی از ناحیه بیضه های من شکل میگیره(بیشتر وقت ها بیضه سمت چپ، وخیلی کم بیضه راست)طوری که هی میخواهم اطراف بیضه هایم رو بمالم و ماساژ بدم...
و اینکه چند روزی میشه که بیضه سمت چپم بالاتر از سمت راست قرار میگیره و منو نگران کرده که چند تا عکس برایتان ارسال کردم .
.
واینکه اقای دکتر آیا اندازه آلت من مناسب است؟در این عکس آلت در حالت خوابیده هست و بعضی وقتا خیلی کوچکتر از این هم میشه..ودر حالت نعوظ به 13 سانت میرسد
خیلی ممنونم آقای دکتر
در این عکس ها آیا بیضه هایم سالم هستند؟
مشاهده پاسخ دکتر
600
متورم شدن الت تناسلی

من دو‌روز پیش خود ارضایی کردم الان الت تناسلی دقیقا از خط ختننه متورم شده و دسترسی به دکتر ندارم مشاهده پاسخ دکتر
601
تناسلى

دكتر سلام عيدتون مبارك
من مجددا مشكل دفعه ى پيش كه چنتا جوش ريز كه تبديل به زخم مانند هاى ريز است دچار شدم
ميخواسم بدونم همون نسخه ى دفعه ى قبلو استفاده كنم؟
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
602
دو رنگ شدن کلاهک آلت

با سلام و تبریک سال نو
مدتیست که سر آلتم تغییر رنگ داده و نمی دونم چکار کنم.
خیلی ذهنم درگیره قبلا رفتم دکتر فرمودند لیکن پلان داری و یه پماد داد که یادم نیست اسمش الان دوباره اونطوری شده
مشاهده پاسخ دکتر
603
الت تناسلی

سلام من زیر الت تناسلی لکه های سفید دیده میشه که در عکس مشخصه ودر ضمن سر الت تناسلی دچار یک لک شد علت ان چیست و راه درمان ان و درمان زود انزالی ممنون مشاهده پاسخ دکتر
604
فرو رفتگی آلت تناسلی

آلت تناسلی
سلام آقای دکتر خسته نباشید.
داداش بنده حدود 13 سالشه در شش سالگی ختنه شده است اما بعد از ختنه آلت تناسلی اش کم کم شروع به فرو رفتن به سمت داخل کرده است، حال خواستم ببینم به نظرتون لازمه عمل بشه؟
عکسش رو هم در پایین براتون میفرستم.
با تشکر..
مشاهده پاسخ دکتر
605
الت تناسلی

با سلام
من چند روز پیش تصادف کردم در این تصادف مشکلی برام پیش نیومد فقط در حد 1 یا 2 سانتی متر پوست قسمت کلاهک الت تناسلی من کنده و خراشیده شد الان از پماد ترمیم کننده استفاده میکنم میخواستم بدونم پوست قسمت کلاهک الت تناسلی مثل پوست سایر نقاط بدن خودش ترمیم میشه ؟؟ یا نیاز به جراحی هست؟؟
منظورم این هستش که پوست قسمت کلاهک ناحیه تناسلی با سایر نواحی بدن فرق دارد یا خیر ؟؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
606
جوش ریز در دور کلاهک آلت

سلام آقای دکتر خسته نباشید
من 16سالمه دور کلاهک آلتم جوش های بسیار کوچک دیده میشه کنارهم کنارهم و صورتی و سفید هستند خیلیم ریز هستند و فشارشان که میدهم نمی ترکند آیا این طبیعیه با عرض شرمندگی اما اگر خواستید عکس اون رو میفرستم خدمتتون لطفا جواب بدید خیلی استرس دارم
با تشکر از شما
مشاهده پاسخ دکتر
607
چرخش آلت تناسلی پسرم

سلام خوبید ؟ من پسر پنج ساله دارم. در سن 3/5سالگی ختنه کرده با حلقه . چرخش آلت در جهت خلاف عقربه ها ی ساعت ، 90~100درجه. نمیدونم مادر زادی بوده یا بدلیل ختنه بوده. آیا باید زودتر اقدام به عمل جراحی کنیم؟یا صبر کنیم بزرگتر بشود؟ پیش کدوم متخصص برویم؟ اگه ممکنه یک دکتر خوب در مشهد معرفی کنید. مشاهده پاسخ دکتر
608
لکه روی سر الت

قسمت سر الت دچار یک لکه که در عکس مشخص است علت ان و راه درمان ان رو لطفا توضیح بدید ممنون مشاهده پاسخ دکتر
609
مشکل نعوظ.18ساله

سلام عرض میکنم اقای دکتر.من از سن 12 سالگی تا الان که 18 سالم هست عادت به خود ارضایی داشتم بعد جدیدا که مطالب علمی رو خوندم متوجه شدم احتمالا مشکل نعوظ دارم بخاطر اینکه موقع خود ارضای بغیر دفعات محدود وبسیار کم بطور کامل سفت نمیشه راحت میشه خمش کرد میخواستم بدونم مشکل نعوظ دارم؟ایا با ترک خود ارضایی رفع میشه؟و یک سوال دیگر میخواستم بدون الت به طول 13 سانت اندازه مناسبیه؟ عاجزانه درخواست میکنم سوال منو جواب بدید مشاهده پاسخ دکتر
610
نعوظ

برای درمان نعوظ دیابتی چکار باید کرد اصلا آلت تناسلی واکنش نشون نمی ده کمی هم احساس درد دارم گاهگاهی؟ مشاهده پاسخ دکتر
611
کجی مادر زادی آلت تناسلی

با عرض سلام و خسته نباشید، قرار دادن آلت در محلول تستوسترون برای درمان کجی مادر زادی آلت تناسلی اثر بخش هست یا نه؟ و روش های درمانی غیر جراحی وجود دارد یا نه مشاهده پاسخ دکتر
612
کوچک شدن بیضه

سلام اقای دکترمن 26سالمه بیضیه ام کوچک شده من از اسپره تاخیری استفاده ام کردم میشه دلیل همین باشه یک راه کارواسه درمانش بهم بگین تو شهر ما دکتر اورولوژی نیست تو رو به خدا مشاهده پاسخ دکتر
613
تورم الت

با سلام
چند دقیقه بعد از خود ارضایی کردن دور الت در ناحیه ختنه گاه پف کرده و متورم شده ، علتش چیه ؟ ایا خطری داره و امکان خوب شدنش هست ؟؟
و هیچ درد و سوزشی هم احساس نمیکنم فقط متورم شده!
مشاهده پاسخ دکتر
614
مشكل آلت جنسي

من ٣4 سال سن داريم يك سال است كه عقد كرديم. من قبل از ازدواج حدود 4 سال استمنا كردم.اين 4 سال به طور مرتب اين كار را انجام ندادم. بعضي وقتها حتي شده بود 6 ماه يك بار انجام بدم. بعد از عقد هم گاهي استمنا كردم. الان براي رابطه جنسي، مشكل شديد نعوذ دارم. لطفا راهنمايي بفرماييد. مشاهده پاسخ دکتر
615
چندروزي است التم التهاب داشت وپوسته پوسته شده از پماد كالاندولا استفاده كردم الان التهاب از بين رفته و لي پوست ان ترميم نشده ونازك وكنارهاي كلاهك پوسته پوسته وترك ودردناك هست بطوري كه نميتونم لباس زير يا شلوار بپوشم اگر پماد يا داروي ديگه براي بهبودي و تر

چندروزي است التم التهاب داشت وپوسته پوسته شده از پماد كالاندولا استفاده كردم الان التهاب از بين رفته و لي پوست ان ترميم نشده ونازك وكنارهاي كلاهك پوسته پوسته وترك ودردناك هست بطوري كه نميتونم لباس زير يا شلوار بپوشم اگر پماد يا داروي ديگه براي بهبودي و ترميم زودتر پوست كلاهك وبغل هست راهنمايي كنيد بگيرم مشاهده پاسخ دکتر
616
التهاب پوستی الت تناسلی

در حال کریوتراپی زگیل الت تناسلی ام
دیشب مقداری التهاب زیر الت دیدم که نگرانم کرده
ممنون میشم کمکم کنید و دلیل این ها رو بفرمایید
مشاهده پاسخ دکتر
617
بی حسی آلت تناسلی

بی حسی سر آلت تناسلی وشل بودن آلت تناسلی هنگام نزدیکی مشاهده پاسخ دکتر
618
جوش يا تاول روي آلت تناسلي

تعدادي جوش مثل تاول كوچك روي آلتم زده كه الان تبديل به زخم شده از پماد چرك خشك كن استفاده كردم ولي بهتر نشده زخم شد ولي بهتر نشد الانم يدونه ديگه بالاتر زده
چه دارويي بايد استفاده كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
619
الت تناسلی فرو رفته

سلام اقای دکتر پسرم 20 ماهشه 40 روزگی به صورت حلقه ای ختنه شده از اون موقع التش میره داخل فقط موقع ادرار ی مقدار خیلی کم بیرون میاد ودکترش گفته بود درست میشه اما الان نزدیک 2 سالگیشه و هیچ اتفاقی نیفتاده اصلا رشد نکرده لازم به ذکر ک بگم اصلا چاق نیست مشاهده پاسخ دکتر
620
بزرگ كردن آلت تناسلي

با سلام ميخواستم ببينم افزايش طول و قطر آلت تناسلي با چه روشي ممكنه و چقدر هزينه داره؟
يك تا ٢ سانت در قطر و ٣-4 سانت در طول
مشاهده پاسخ دکتر
621
الت تناسلى

كودك ٣ماه اى دارم كه ١٠روز پيش ختنه كردم وزير كلاهك الت ودر قسمتى كه پويت ان برداشته شده (دقيقا چسبيده به كلاهك)دوتا برامدگى قرمز رنگ هست .اين دوتا برامدگى گوشت اضافه هست يا التهاب بعداز ختنه؟؟
با تشكر
مشاهده پاسخ دکتر
622
درمورد زاعده سفید‌رنگ روی کلاهک الت

سلام مدتی است که روی کلاهک الت خود سمت راست یک زاعده کوچک سفید رنگ بدون درد خارش و ترشح دارم خیلی نگرانم کرده باید چی کار کنم مشاهده پاسخ دکتر
623
تورم الت تناسلي

بله مصرف كردم
توروخدا كمك كنيد
ديگه دارم طولاني ميشه جلوه خوبي هم نداره
چه دارويي بايد مصرف كنم
مشاهده پاسخ دکتر
624
راهنمایی کنید لطفا

سلام خسته نباشی ببخشید داروی داریم برای افرایش سایز بخصوص قطر آلت بدون بازگشت مشاهده پاسخ دکتر
625
سریع خارج شدن الت از. حالت نعوذ. کامل

مدتی چند ساله بود. که درگیر خود ارضایی بودم و هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه حدود 2 ماه پیش مشاهده کردم که الت تناسلیم در هنگام نعوذ کاملا سیخ نمیشود و متوجه شدم از عوارض خودارضاییه بعد از این جریان من که خیلی درگیر خودارضایی بودم به کل کنار گذتشتمش
ولی مدتیه که در هنگام رابطه الت تناسلیم در مدت کوتاهی که تحریک نمیشه ار حالت نعوذ خارج میشه که تا حدودی خستم کرده این موضوع و همینطور برای نعوذ کامل مدت زمان به نسبت زیادی لازمه حدودن یه ربع ساعت بعد من چن سری از قرص های max man استفاده کردم که خیلی خوب بودن اما ممکنه شرایط الانم ار عوارض این قرص ها باشن؟؟
این قرص ها برای افزایش سایز و نعوذ میباشد
الان دقیقا موضوع اینکه چرا الت تناسلی من زود از حالت نعوذ خارج میشه؟
برای رفع این موضوع باید چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
626
عفونت آلت تناسلي مردان

زخم روي آلت تناسلي كه از آن عفونت و بوي بد خارج ميشود چگونه بايد درمان كنيم مشاهده پاسخ دکتر
627
سوزش نوک الت تناسلی بعد از ادرار

دکتر جباری عزیز، سال نو را به شما تبریک میگم.
حدودا 1 سالی می شود که شاید 2 3 هفته ای یک بار شایدم بیشتر که بعد از ادرار سوزشی بسیار شدید نوک آلتم را فرا می گیرد (دقیقا جایی که ادرار خارج می شود) این سوزش تقریبا یک دقیقه بعد از ادرار شروع می شود و به مدت 5 تا 10 دقیقه ادامه دارد. همزمان با شروع سوزش احساس سرما تمام بدنم را فرا می گیرد و همزمان با از بین رفتن سوزش حس سرما هم از بین می رود.

اوایل فکر کردم شاید با نوشیدن بیشتر اب این مشکل حل شود اما تاثیری نداشت.

تا کنون به پزشک مراجعه نکرده ام.
مشاهده پاسخ دکتر
628
سوزش نوک الت تناسلی بعد از ادرار

دکتر جباری عزیز، سال نو را به شما تبریک میگم.
حدودا 1 سالی می شود که شاید 2 3 هفته ای یک بار شایدم بیشتر که بعد از ادرار سوزشی بسیار شدید نوک آلتم را فرا می گیرد (دقیقا جایی که ادرار خارج می شود) این سوزش تقریبا یک دقیقه بعد از ادرار شروع می شود و به مدت 5 تا 10 دقیقه ادامه دارد. همزمان با شروع سوزش احساس سرما تمام بدنم را فرا می گیرد و همزمان با از بین رفتن سوزش حس سرما هم از بین می رود.

اوایل فکر کردم شاید با نوشیدن بیشتر اب این مشکل حل شود اما تاثیری نداشت.

تا کنون به پزشک مراجعه نکرده ام.
مشاهده پاسخ دکتر
629
چرک آلت تناسلی

سلام، چند روزی است که از الت من چیزی شبیه به چرک خارج می شود و هنگام ادرار می سوزد، می خواستم کمکم کنید که چجوری باید درمان کنم. با سپاس مشاهده پاسخ دکتر
630
تورم الت تناسلي

چند ماهي ميشه كه روي بيضه و من ١ سري تورم هايي به وجود امده اولش كه خيلي خارش داشت
ولي الان ديگه خارش نداره
ولي خيلي جلوه بدي داره
هر كاري هم ميكنم از بين نميرن
١ مدت كوتاه خوب ميشن ولي بازم دوباره باد ميكنن
راه حل چيه
مشاهده پاسخ دکتر
631
ختنه ناقص

من 25 سالمه.ختنه ناقص در کودکی داشتم ...الآن تنه به کلاهک از قسمت بالا چسبیده و از زیر نیز به همین صورت...میخواستم بدونم امکان عمل مجدد وجود داره؟و اینکه عمل روی سایز آلت هم تاثیر داره؟ مشاهده پاسخ دکتر
632
کلاهک الت تناسلی

سلام اقای دکتر سال نو مبارک
با عرض پوزش من الان 1 سال هست در کلاهک الت تناسلی خود مشکلی دارم در این مدت از پمادها و کرم های ترمیم کننده خارجی و داخلی زیادی استفاده کردم ولی تاثیر زیادی نداشته و مشکل همچنان باقی هست
عکس ها رو ملاحظه کنید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
633
الت تناسلی

سلام
من 17 سالمه طول التم در حالت نعوظ 9.5 سانته و قطرش 10 میخواستم ببینم این عادیه و ایا من التم رشد خواهد کرد؟
من وزنم 86 کیلو هست و قدم 178 میخواستم بدونم اگه وزن اضافم رو کم کنم طول التم افزایش پیدا می کنه؟
مشاهده پاسخ دکتر
634
جوش سفید رنگ ریز زیر کلاهک آلت تناسلی

سلام دکتر
چند ماهی هست
چند جوش سفید رنگ بسیار ریز
روی آلت و زیر کلاهک به وجود اومده
ممنون میشم راهنمایی کنید
آیا خطرناکه و باید به دکتر مراجعه کنم؟
برای شریک جنسی توی این مدت که این جوش بوده مشکلی پیش میاد؟
19 سالم هست
مشاهده پاسخ دکتر
635
مشكل در حالت نعوظ

سلام.من در حالت نعوظ بيضه هام به سمت داخل اسكروتوم ميره و پنهان ميشه و فكر ميكنم كه فيكس نيستند.اين علت خاصي ميتونه داشته باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
636
علت التهاب و زخم واژن

سلام آقای دکتر وقتتون بخیر
من حدود دو ماه پیش یک رابطه محافظت نشده داشتم که از فرداش احساس درد و سوزش داشتم. دو هفته پیش رفتم دکتر زنان گفت زخم شده و پماد کلوتریمازول و بتامتازون داد که یه بار صبح و یه بار شب میزنم اما احساس نمیکنم بهتر شده باشم. هنوزم درد و التهاب رو حس میکنم. لطفا عکسارو ببینید من خیلی نگرانم این زخما علت خاصی دارن و خطرناکن؟ و اینکه چه پمادی استفاده کنم که زودتر خوب بشن؟
یک سوال دیگه اینکه قسمت پایین یه رنگ قهوه ای میبینم که نمیدونم از قبل بوده یا نه، به نظرتون ممکنه زگیل تناسلی باشه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
637
کیست اپیدیدیم

باسلام من چندین سال هست که کیست اپیدیدم در بیضه دارم و معمولا تا بستا نها که هوا گرم است درد دارم ایا نیاز به عمل جراحی دارم و اگر که نیاز هست من ساکن تبریز هستم جنابعالی کدام پزشک تبریزی را معرفی مینمایید مشاهده پاسخ دکتر
638
عمل آلت دفن شده

با سلام
در صورت فرو رفتن آلت در چربی و کیسه بیضه (آلت دفن شده)، پس از عمل چه میزان افزایش طول بوجود خواهد آمد؟
همچنین در صورت قطع تاندومهای متصل به اعانه چه میزان افزایش بوجود می آید؟
آیا هر سه اینها را میتوان در یک عمل انجام داد؟ مجموع افزایش چند سانت خواهد بود؟
مشاهده پاسخ دکتر
639
درد وقرمزی و چروکی الت

سلام دکترمن روی آلتم لکه های قرمز شده اول یه لکه بود بعدا شده3 تا البته زیاد معلوم نیس دکتر اولین با که دکتر رفتم گفت شاید حساسیت دارویی باشه بعدش گفت چیز خاصی نیس
الان این لکه ها 3 تا شده واینکه کلا پوست التم قرمز و چروک شده حتی روم نمیشه رابطه برقرار کنم و اینکه هنگام ارضا احساس درد میکنم که دکتر رفتم گفت التهاب پروستاتیت قرص داد افلوکساسین و ملوکسیکام البته سر التم درد میکرد حالت سوزن سوزن شدن داشت اینو داد که برطرف شد ولی گاها این درد میاد ولی موقع انزالم هست این در ساعات ها ادامه داره دردش قابل تحمله ولی هست به نظرتون چیکار کنم
مشاهده پاسخ دکتر
640
جوش سفید ریزروی آلت تناسلی

سلام دکتر
چند ماهی هست که دو سه عدد جوش بسیار ریز سفید رنگ روی آلت تناسلی و زیر کلاهک بوجود اومده
هیچ درد و خارشی هم وجود نداره و تغییری هم در آن ایجاد نشده
آیا لازمه به دکتر مراجعه کرد؟
یا کار خاصی باید انجام بشه؟
ممنون ازتون
مشاهده پاسخ دکتر
641
تعغيير رنگ منى

سلام
من دقيقا يك ماه قبل متوجه شدم منى ام كاملا خونى شد بعد دكتر عمومى رفتم و آزمايش نشان داد ك تو ادرار هم درصد هيلى كمى وجود خون مشخص شده ب توصيه پزشك سونوگرافى كليه و مجاري ادارى و پرستات انجام دادم ك تو هيچ كدوم چيزى نشون نداد همه چى طبيعى بود.الانم رنگش قهوه اى شده البته سفيد هم هست اما بيشترش قهوه اى انگار مث خون مرده هستش،دگ واقعا نگران شدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
مشاهده پاسخ دکتر
642
بيضه

سلام .من 21 سالم هست و هنوز صفات ثانويه ام كامل نشده و احساس ميكنم كه بيضه هام كوچيكه و بيشتر مواقع جمع هستن و آزمايش تستوسترون،LH,FSH هم دادم همشون نرمال بوده.2 سال هم هست كه به علت ريزش موهام فيناسترايد 1mg مصرف ميكنم.علت كوچكي بيضه ها ميتونه مربوط به مصرف فيناسترايد باشه؟ مشاهده پاسخ دکتر
643
مشکل در ناحیه تناسلی

با سلام و تبریک سال نو و ارزوی بهترین ها در سال جدید.
از حدود 4-5 روز پیش خارش در ناحیه بیضه و ختنه گاه اینجانب رخ داد و به دنبال آن از دو روز پیش متوجه حضور دانه های سر سیاه و اکنون خارش و سوزش جزئی در این دو ناحیه از دستگاه تناسلی شده ام، با مقایسه تصاویر اینترنتی بیماریهای این ناحیه بیشترین شباهت تصویری ( در صورتی که خارش و سوزش نیز مورد تایید باشد) انژیوکراتوم میباشد، از لحاظ کمی در حال افزایش هستند، ممنون میشم اگه صحت تشخیص ،روش درمان و فوریت مورد نیاز رو اعلام کنید
مشاهده پاسخ دکتر
644
عمل کجی آلت

سلام آقای دکتر 20ام عمل کجی الت پیشتون داشتم. در خواب نعوظ بهم دست میده مخصوصا صبح ها برای عمل مشکل ایجاد میکنه؟ توصیه اتون چیه برای اینکه نعوظ در خواب ایجاد نشه و آیا نیازه دارو مصرف کنم؟ مشاهده پاسخ دکتر
645
الت تناسلی

Saye E:
باعرض سلام وتشکر بابت درست کردن این رباط که براحتی بیماران میتونن بدون خجالت یا مشکل خیلی راحت مشاوره بگیرن و انشالله مشکلشون حل بشه
پیشاپیش سال نو رو خدمت شما پزشک محترم تبریک عرض میکنم وامیدوارم سال جدید همراه با شادی و سلامتی برای شما و خانواده محترمتون باشه

جناب اقای دکتر همسرم پنجاه سال سن داره بینهایت روحیه ضعیفی نسبت به بیماری داره تاحدی که درفصل بهار که بینیش خشک و احتمال مخاط خونی هست نگران سرطان و یا یک بیماری خونی میگرده
متاسفانه مدتیست که پوست الت تناسلی ایشون خشک شده و روی بیصه هاشون چیزهایی مثل خشکی یا شبیه پفله ای که خشک باشه شده ......وهمش نگران اینه که شکلش مثلا تغیر کرده تا اینکه امشب موقع نزدیکی بی دلیل پوست قسمت ختنه گاه ترک ریزی خورد و خونی شد
کلا احساس میکنه پوست الت خشکه
البته لازم به ذکر که ایشون مدت دوسال درهفته دوبار هم استرخ میره و فقط مدت یک ماه که گاهی بدنش و چرب کرده
همین مشکل باعث شده بارها وسط نزدیکی کناره گیری کنه و ازانطرف مشکل روحی پیدا میکنه
ممنون میشم چون خجالت میکشه به پزشک مراجعه کنه راهنمایی بفرماید که اگر مشکلی جدی هست مجبورش کنم به دکتر مراجعه کنه
مشاهده پاسخ دکتر
646
موازی بودن آلت با بدن هنگام‌نعوظ

سلام اقای دکتر
من وقتی آلتم به حال نعوظ در میاد با شکمم موازی میشه. میخواستم بدونم باید چیکار کنم.
خیلی ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
647
تورم ناحیه ختنه گاه

سلام اقای دکتر خسته نباشید
متاسفانه بنده بعد از ۴۷ روز ترک خود ارضایی دوباره دستم خطا رفت و این کار رو انجام دادم و بعد از ۱۰ دقیقه یک تورم در ناحیه ختنه گاه یعنی جایی که بدنه الت به سر الت تناسلی وصل میشه بوجود امده .
ممنون میشم کمکم کنید .۱۵ سالم هست
مشاهده پاسخ دکتر
648
زخم یا سوختگی آلت تناسلی

چند روزی است که قسمتی از سر وپایینترش حالت سوختگی دارد در صورت لازم عکس بفرستم
خارش دارد و در حین ارتباط جنسی درد زیاد دارد
مشاهده پاسخ دکتر
649
کبوی ضعیف ( زیرپوستی ) و تغییر بافت پوست سر آلت تناسلی

من سی ساله هستم ، مدتی هست زیر پوست سر آلت خود کبودی ضعیفی مشاهده میکنم ، در ابتدا فقط یک قسمت کبود بود و الان در دوقسمت این کبودی زیرپوستی مشاهده میشود ، و پوست این ناحیه تغییر شکل داده است ،هیچگونه تورم و یا توده ای در ناحیه کبودی حس نمیکنم ، هنگام نعوظ کبودی ها محو میشوند ، خواهشمندم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
650
جوش زیرپوستی روی آلت تناسلی و رویش مو روی آلت تناسلی

سلام دکتر
وقت بخیر
پیشاپیش سال نو را به شما بزرگوار تبریک عرض می‌کنم
دکتر... جوش‌های زیرپوستی آلت تناسلی مردانه(فوردایس)، با لیزر برای همیشه برطرف می‌شه؟... و همچنین رویش مو روی آلت تناسلی مردانه،با لیزر از بین میره؟

با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
651
کبودی ضعیف ( زیر پوستی ) سر آلت تناسلی

من سی ساله هستم ، مدتی هست زیر پوست سر آلت خود کبودی ضعیفی مشاهده میکنم ، در ابتدا فقط یک قسمت کبود بود و الان در دوقسمت این کبودی زیرپوستی مشاهده میشود ، هیچگونه تورم و یا توده ای در ناحیه کبودی حس نمیکنم ، هنگام نعوظ کبودی ها محو میشوند ، خواهشمندم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
652
مشاوره

سلام
من تو تصاویری که دیدم فکر میکنم آلت تناسلی من پرده دار باشه از نوع دوم تا میانه آلت رو پوست میگیره وقتی میکشم ولی زمان نعوظ یا نزدیکی مزاحمتی نداره 32 سالمه سایز آلتم 125 سانته و کلفتیش 14 سانت
نمیدونم میخواین براتون تصویر بفرستم تا نظر بدین ممنون میشم راهنماییم کنین
و اگه پرده دار تشخیص داده بشه با برداشتن پرده سایز آلتم تغییر میکنه؟
مشاهده پاسخ دکتر
653
الت تناسلی

سوراخ الت تناسلی من پایین تراز سر التم می باشد ایا زودانزالی که دارم علت همین است وایا میشودجراحی کرد داین سن 54سالگی مشاهده پاسخ دکتر
654
زخم شدن پوست بیضه

سلام
میخواستم از جناب دکتر یه سوال بپرسم
یه مدته روی پوست بیضه خودم زخم شده و سوزش داره میخوام بدونم علت این زخم شدن چیه ؟
مشاهده پاسخ دکتر
655
شکاف کلاهک الت تناسلی

با سلام اقای دکتر
الان حدود 1 سال هست که الت تناسلی بنده در قسمت کلاهکش دچار شکاف و خشکی شدید شده که با تماس با لباس دچار ناراحتی میکند و با استفاده از پمادهای ترمیم کننده مختلف از زینک اکساید و کیو وی تا ثمین و کنتراکیوبکس و ... این مشکل تا الان حدود 20 تا 30 درصد بهتر شده
اما این مشکل واقعا دیگه عصبی کرده منو میخواستم بدونم ایا روش های ترمیم و سوختگی پوست مثل جراحی یا لیزر و میکرودرم و غیره برای قسمت کلاهک ناحیه تناسلی هم قابل اجرا هستن؟؟ هزینه حدودی آن چقدر میشود؟؟ ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
656
جوش روی آلت

ALI:
حدود دو ماه است روی آلت جوش میزند ولی پس ازخوب شدن جای دیگری جوش میزند و هیچ رابطه ای نداشته ام ونظافت رارعایت میکنم لطفاراهنمایی نمایید
مشاهده پاسخ دکتر
657
خال گوشتی

آقای دکتر من همونیم که امروز مزاحمتون شدم [همون پسر تپله که سوئیشرت ابی و شلوار طوسی پام بود] و شما معاینم کردید... توروخدا ببخشید اینطوری آشنایی دادم...بنده رو که به جا اوردید؟

اقای دکتر من این سوالرو قبلا در سوالات اینترنتی از شما پرسیده بودم ولی سوالش یک مقدار گیج کننده بود...سوال به شرح زیر است:

اقای دکتر گویا مدتی پیش در هنگام خاراندن بقل پایم متوجه یک خال گوشتی شدم [که به احتمال زیاد سریع رشد کرده و یا من خیلی متوجه اش نشدم...بنده با ناخن کندمش که خون هم آمد...قبل از زائده هم گویا خارش داشت منطقه خال گوشتی یعنی قبل از کندنش خال گوشتی منطقه ان خارش داشت...حالا می خواستم بدونم که این زگیل تناسلی و... نیست؟
[اینرو به منشی مردتون هم گفتم ازتون بپرسن [بعد از اینکه کلا از مطب شما خارج شد...که گویا گفتند شما گفتید اگر جای زائده دوباره درامد باید مشکوک شد ولی فکر می کنم از خودشان گفتند چون دیدند من وسواسیم...حالا می خواهم بی زحمت نظر خود را صراحتانه بیان کنید]]


آقای دکتر من که خدمتتون گفتم کلا وسواس دارم و متعاقب این وسواس فکر میکنم وقتی تو دلم حرف می زنم به دیگران فحاشی می کنم و... و دیگران نیز می شنوند...تورو خدا ببخشید... من که یه وقت جایی چیزی ننوشتم یا چیزی بگم که باعث بشه شما جواب سوالات بنده را به خصوص در ملاقات حضوری راجع به ضایعات و... و کلا مشکلات بنده برعکس بدید؟
مشاهده پاسخ دکتر
658
آلت تناسلى

سلام،من ديشب قرص آزيروسين خوردم،و چند ساعت بعد به خود ارضايي دست زدم صبح كه بيدار شدم ديديم سر آلتم به شدت متورم شده و اطراف كشاله رانم وقتى بهش دست ميزنم درد ميگيره،دكتر داخلى رفتم و گفتن حساسيته،سرم و پينى سيلين دادن بهم،به شدت بى حالم و اطراف كشاله رانم درد ميكنه،ممنون ميشم راهنمايي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
659
مولوسکوم

با عرض سلام، میخواستم بدونم گیاهخواری روند بهبود بیماری مولوسکوم را کند میکند یا نه، و اینکه گوشتخواری تاثیری در بهبود سیستم ایمنی بدن دارد یا نه؟! مشاهده پاسخ دکتر
660
مشکل در حفظ نعوظ

با سلام
مشکل بنده در بعضی از مواقع ایجاد نعوظ یا حفظ آن در رابطه جنسی می باشد
البته در صورت استفاده از سیلدنافیل این مشکل برطرف می شود
این مشکل ناشی از چیست؟
مشاهده پاسخ دکتر
661
سوال در مورد التهاب و خارش کشاله ران

باسلام و عرض ادب، من بدلیل وزن بالا اکثرا کشاله رانم ملتهب و عرق سوز میشده، چند مدتی هست که پوست بین کشاله راه و روی بیضه ملتهب شده و احساس خارش میکنم، همچنین این خارش برروی قسمی از پوست بیضه که روی پوست چیزی معلوم نیس هم هست، گهگاه کرم ضد قارچ تریامیسیلون nn استفاده میکردم، برای یه مدت خوب بود ولی معمولا پس از مدتی که میخاد مو های اون قسمت دربیاد خارش شدید تر میشه، پوست کشاله ران چاک چاک شده است یه حالت خشکی دارد......ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشاهده پاسخ دکتر
662
الت تناسلی

سلام دکتر میخواستم بدونم راهی برای افزایش سایز الت تناسلی هست و اینکه با امپول یا جراحی ایا میشه حدود 3 سانت به طول الت اظافه بشه یا خیر و اینکه اکه میشه راهنمایی کنید چقدر هزینه داره ممنون . مشاهده پاسخ دکتر
663
در عرض دوسال سومین باره اینطوری شده است

آلت تناسلیم شبیه جوش
کله آلت تناسلیم از پایین عینه جوش در اومده بدون خارش
مشاهده پاسخ دکتر
664
انحنای آلت تناسلی

با سلام.بنده دچار مشکل انحنای آلت تناسلی به صورت مادرزادی میباشم که این انحنا زیاد است.45 درجه یا بیشتر.
حالا چند سوال دارم اینکه تا چه مقدار اصلاح و صاف میشود؟ و دوم اینکه هزینه این عمل چقدر است؟ نوبت دهی به چه صورت است؟ دوران نقاهت چقدر است؟ بعد از عمل چقدر جای عمل باقی میماند ؟ آیا عمل سنگینی است؟ عمل چقد طول میکشد؟ و سوال مهم اینکه چون مجرد هستم نمیخواهم کسی از این موضوع مطلع شود ایا برای عمل رضایت نامه از بستگان درجه یک نیاز است؟
مشاهده پاسخ دکتر
665
باد کردن آلت تناسلی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
پایین تر از کلاهک آلتم روی رگ یه چیزی اندازه نخود باد کرده بود ک به مرور زمان خیلی خیلی بزرگ شد و الان دوباره اندازه نخود شده دلیلش چیه و ممکنه خطرناک باشه اگه میشه عکس بدم که بهت بفتمید چیه
مشاهده پاسخ دکتر
666
لکه سیاه روی کلاهک

با سلام
بنده مجردم .هفته پیش خود ارضایی کردم.بعد از دو ساعت وقتی به آلتم نگاه کردم دیدم یک لکه سیاه روی کلاهک آلتم دیدم.که اصلن نبود.به اندازه یه عدس
چند روزی گذشته دکتر عزیز
نه درد داره نه سوزش و نه هیچی
خیلی نگرانم
عکسشو فرستادم
خواهشن زودتر نظر بدین چی هست؟
واسه درمانش چیکار کنم؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
667
رفع انحنای آلت

مشکل انحنای آلت دارم
مجرای ادرارم در زیر آلتم هست شکل زشتی داره
با عمل جراحی میتونم یه آلت نرمال داشته باشم
مشاهده پاسخ دکتر
668
بیماری آلت تناسلی

آلت تناسلی من چندوقت پیش خارش شدید داشت وبعدش پوست زیر آلت نازک وقرمزشدولکه های سفید روی پوستش ظاهرشدوبعداین اتفاق دچارزودانزالی میشوم.لطفا دلیل و درمان بیماری من را بگید.باتشکر
راه درمانش چیه؟
مشاهده پاسخ دکتر
669
بیماری خاصی دارم

روی کلاهک سر آلت مثل زدگی کوچک که سر پوست به سفیدی میزنه یکی بود و بعد از چند روز دوتا شده مشکلم چی هست . مشاهده پاسخ دکتر
670
عدم داشتن نعوظ مطلوب

با سلام و احترام.من 33 سالمه و 5 ساله متاهل هستم.حدود دو سال پیش دچار شل شدن آلت در حین رابطه شدم که دکتر رفتم و با مصرف کلومیپرامین 25 موقتاحل شد.البته سابقه خودارضایی طولانی مدت هم داشتم.الان دوباره دچار همین مشکل شدم و الت من در حین رابطه شل میشه ضمن اینکه مدت هاست نعوظ مطلوبی ندارم و تحریک پذیری جنسیم کم شده.رفتم ازمایش خون و تستسترون دادم که براتون پیوست همین یوال می فرستم.همه چیز نرماله اما تستسترون من نرمال ولی دررنج پایینه.با مصرف خودسرانه قرص کلومیپرامین هم مشکل حل نشد.به نظرتون تستسترن من مشکل داره و اینکه چکار کنم مشکل نعوظ من حل بشه؟سپاس مشاهده پاسخ دکتر
671
عمل کجی آلت

سلام آقای دکتر یکشنبه پیشتون عمل کجی آلت انجام دادم ورم دور بخیه رو گرفته اشکالی نداره؟بخیه به پوست نمیچسبه؟برای برطرف شدن ورم چکار کنم بعد چند روز برطرف میشه؟تا چند روز پانسمان کنم؟ بخیه ها نیاز به کشیدن دارن؟جای بخیه ها خون میاد مشکلی نداره؟ بعد چند روز به طور عادی حمام کنم؟عملمون چطور بود خوب بود؟ مشاهده پاسخ دکتر
672
تورم رگ فوقانی

با سلام. رگ بالای آلت تناسلی اینجانب دچار تورم شده است که بدون هیچگونه درد یا اختلال در نعوذ است. علت نگرانی من باقی ماندن اندکی از تورم رگ پس از خروج از حالت نعوذ است. موضوع قابل مشاهده در عکس نیست و فقط تورم با لمس رگ قابل تشخیص است. آیا موضوع خطرناک است یا خیر؟ با تشکر فراوان مشاهده پاسخ دکتر
673
کج شدن آلت تناسلی

با عرض سلام ..مدت تقریبا 9 ماهه که آلت تناسلیم در انتها کج شده یه طرف غضروفش فرورفته یه طرفش برآمده دلیلش هم دقیقا نمیدونم چی بود..حالا هم در حالت نعوظ درد داره..خواستم بودنم احتیاج به جراحی داره؟؟اصلا قابل خوب شدن هست؟؟
دکتر بعد از استفاده از شلوار تنگ این بلا سرم اومد به نظرتون صد در صد در اثر شلواره؟
مشاهده پاسخ دکتر
674
نعوذ الت تناسلی

مدت حدود چهار ماهه مشکل نعوذ دارم مشاهده پاسخ دکتر
675
جرایی پرده الت تناسلی

عالت تناسلی پرده دار
می خوام جراحی کنم وپرده الت تناسلی که موجب کوچک نشان دادن الت تناسلیم میشود بردارم
مشاهده پاسخ دکتر
676
قارچ تناسلی

باسلام
چند وقتیه که روی پوست بیضه م خارش شدیدی پیدا کرده روی آلت تناسلی م هم چند تا دونه سفید شبیه قارچ زده از پماد های کلوتریمازول ، تریا میسینولون ان ان و کلوبتازول هم استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
677
تبخال تناسلي

من براي اولين بار كنار ناحيه تناسليم تبخال زدم.
ميخوام بدونم ايا اين بيماري هيچ درماني نداره و اينكه خطرناكه؟
ايا از اين به بعد بطور مداوم دچار اين تبخال ميشم؟و اينكه جز رابطه جنسي ممكنه از راه ديگه اي مبتلا شده باشم؟
مشاهده پاسخ دکتر
678
الت تناسلی

چندسالی هست هنگام نعوذالتم به بالامیره به سمت شکم وخیلی سفت میشه طوریکه نمیشه تکونش دادوقسمت بین مقعدوبیضه هام سفت میشه مثل سنگ میخواستم ببینم بایدچکارکنم مجردهستم سکس هم نداشتم ایانیازبه جراحی هست مشاهده پاسخ دکتر
679
اختلال در نعوظ بیمار دیابتی

سلام وقتتون بخیر
من یه بیمار دیابتی هستم که 35 سالمه.
حدود 20 ساله که دیابت دارم و انسولین تزریق میکنم. حدود 2 سالی هست که مشکل نعوظ پیدا کردم. البته یه بچه 4 ساله دارم. البته مشکل زیادی با همسرم داشتم که یکی از آنها عدم تحریک توسط ایشان و مشکلات دیگر. ولی الان میخواهم با کسی وارد زندگی بشوم که ایشون هم از نعوظ بنده ناراضی هستن و هم از اندازه آلتم. میخواهم بدونم آیا میتوانم همانند سن 20 سالگیم التم نعوظ پیدا کند علیرغم اینکه با قرص ویاگرا هم به نعوظ کامل نمیرسم. آیا مشکلم حل شدنی نیست؟ و آیا صلاح میدونید با این شرایط دوباره ازدواج کنم یا مشکلم حل شدنی است؟ البته احتمال زیاد مشکل عروقی پیدا کردم ولی میخواهم بدونم میشود رگهای داخل آلت را عوض کرد. واقعا انگیزهوای برای زندگی ندارم. ممنون میشم جوابمو کامل بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
680
نعوظ

سلام وقت بخير
براى اولين بار ميخواستم با خانمم رابطه داشته باشم در اولين تلاشمون به دليل اضطراب خانمم و خشكى واژن موفق به دخول نشديم اما پس از آن ديگر حالت نعوذ اوليه براى من تكرار نشد و اگر هم نعوظ كند زمان دخول از حالت نعوظ در مى آيد اين در صورتي است كه در شب هاي اول يا دوران نامزدي حالت نعوظ را به تكرار و با مدت طولاني تجربه كردم اما چند بار اخير كه حالت نعوظ سريع فروكش كرد و موفق به دخول نشديم خيلي ذهنم را درگير كرده است..دليل اين اتفاق و راه درمان چيست؟
پيشاپيش بابت پاسخ گويي شما و خدمات ارزنده تان متشكرم
مشاهده پاسخ دکتر
681
الت تناسلی

سلام
سر آلتم یه سری جوش زده. عکسشو میفرستم لطفا ببینین خطر داره یا نه
مشاهده پاسخ دکتر
682
ختنه

سلام
آقای دکتر من پسرمو یک ماهگی ختنه کردم
الان روز نهم حلقه افتاده
یک طرفش خوبه
ولی یک طرفش قرمزه و ورم داره
مثل گوشت اضافه ست
داخلش ورم داره وقرمزه
نه روش
دکترش میگه مخاط داخلشه
تواین مدتم پمادنیتروفروزان 2درصد میزدم وبه خاطر عفونت نافش هم تواین مدت سفالکسین میخورد
الان عکسشو میفرستم میشه ببینید طبیعیه؟ یا ختنه مشکل داره؟
راهش چیه
چکار کنم؟
زیادبریده؟ عفونته؟
عکسشم میفرستم
مشاهده پاسخ دکتر
683
اختلال نعوض

سلام اقای دکتر من التهاب پرستات داشتم ودرمان شدم حالا التم شول و کوچیک شده و دارایه اختلال نعوض شده برایه درمانش سینورکس خوبه و یاچه قرصی که عوارضم نداشته باشه خوبه و اینکه این قرص هایه سینورکس حجم اب منی رو افزایش میده؟ باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
684
مشکل کوتاهی الت و انزال زودرس

باسلام . مشکلم کوتاهی الت تناسلی . التم خیلی کوچیکه و موقع نزدیکی التم سفت نمیشه بزور اگه راستش کنم
هنگام نزدیکی خیلی زود ابم میاد
مشاهده پاسخ دکتر
685
خراش پوست و التهاب کلاهک آلت

سلام. یکی دو روزه که در ناحیه کلاهک آلت التهاب و چیزی شبیه خراش با ناخن دیدم. من زگیل کف پا داشتم که خوب شده. ترسم این بود ک زگیل کف پا انتقال پیدا کرده باشه که از ی دانشجوی پزشکی پرسیدم گفت زگیل کف پا در ناحیه تناسلی رشد نمیکنه. عکسش فرستادم که شما رویت بفرمایید.
این زگیل، یا بیماری عفونی دیگه است یا نه؟
متشکرم
مشاهده پاسخ دکتر
686
ویزیت غیر حضوری

سلام .وقت بخیر ، مدت یک هفته هست که یکسری دونه های سفید رنگ که شکل ظاهری آفت را دارند روی الت ظاهر شدن راه درمان و علت رو میخواستم بدونم ، غیر حضوری آیا امکان ویزیت هست ؟ مشاهده پاسخ دکتر
687
غده چربی در ناحیه تناسلی

در ناحیه زیر آلت تناسلی من مدتهاس چیزی شبیه غده وجود داره.اصلا درد نداشت و اذیتم نمی کرد.یکبار به متخصص مراجعه کردم و بهم گفتن غده چربیه و چیز خاصی نیست.اگر بخوای می تونید با جراحی برش دارید.جدیدا بعد از رابطه با همسرم احساس درد از اون ناحیه کردم .مشاهده کردم بخشی از پوستش باز شده و انگار چربی یا عفونت به رنگ سفید کم و بیش ازش خارج میشه.الانم بزرگتر شده و کمی دردناک .نظر شما چیه؟ایا با جراح این مورد حل میشه؟اگه پاسخ بله هست چقدر جراحیش طول میکشه و هزینشم بفرمایید.سپاس مشاهده پاسخ دکتر
688
کمک جهت تشخیص بیماری

با سلام خدمت جناب دکتر
من فردی 25ساله هستم که حدود دو ماهی سوزش خیلی کمی بعد از ادرار در ناحیه تناسلی خودم حس میکنم و همکنون با فشار دادن سر آلت خود هم سوژش کمی حس میکنم..با توجه به اینکه چهار ماه قبل رابطه جنسی پر خطری داشتم،به شدت احساس خطر و ترس دارم که نکنه hiv یا بیماری جنسی خطر ناکی باشه.
ممنون میشم راهنمایی ام کنید
مشاهده پاسخ دکتر
689
لکه هایی مانند جوش بر روی آلت

سلام
دکتر لکه هایی مانند جوش بر روی آلتم به وجود آمده
خطرناک هستن؟
زگیل هستند؟
باید لیزر شوند؟
یا نیاز به دارو هست؟
یا خود به خود از بین میروند؟
مشاهده پاسخ دکتر
690
مشکل اورژانسی زخم شدن سر الت

مشکل اورژانسی .
سلام و عرض خسته نباشید، هنگام حمام کردن به علت اینکه ناخن هام بلند هستند و گیتار میزنم ناخنم با سر آلت برخورد کرده و خدود . یک دهم میلیمتر تا 3 دهم میلیمتر از پوست سر آلت کنده شده البته خیلی عمیق نیست ولکن نسبت به سایر قسمت ها عمیق تر هستش
و البته درد هم میکنه
جای نگرانی هست؟
مشاهده پاسخ دکتر
691
آلت تناسلی

بنده سی ساله هستم الت تناسلی ام در حالت نعوظ 11 سانت میباشد.ک دچار مشکلات روحی روانی و تردید در ازدواج هستم.لطفا راهنمایی فرمایی
تردید در ازدواج دارم ..میترسم دچار مشکل بشم در روند زندگی زناشویی
مشاهده پاسخ دکتر
692
انحنا و کاهش سایز آلت تناسلی

دارای انحراف آلت تناسلی حدودا 20-30 درجه به سمت چپ می باشم. ولی چه در حالت شل چه در حالت سفت و هنگام نعوظ هیچ دردی حس نمی شود فقط از لحاظ ظاهری ناراحت کننده هست. همچنین حس میکنم باعث کاهش طول الت شده و همین برایم معضلی شده است. آقای دکتر راهی وجود دارد که هم انجنا از بین برود و هم سایز بزرگتر شود؟ مشاهده پاسخ دکتر
693
توده سفت در الت

مدتیست متوجه بافت سفت کوچک مثل رگهای سفت شده در زیر پوست آلت در ناحیه تحتانی نزدیک به سر آلت شده ام و احساس می کنم در طول 1 ماه بیشتر نیز شده است لطفا راهنمایی فرمایید مشاهده پاسخ دکتر
694
کجی آلت

سلام اقای دکتر خسته نباشید برای عمل کجی الت ایا بخیه ها قابل احساس هست؟ایا رگ های عصبی اسیب میبینن؟بعد عمل و مرخص شدن از بیمارستان میتونم برگردم شهرستان؟ برای عمل جراحی نوبت میخوام با تماس به مطب برای 22 اسفند وقت دادن برام مقدور نیست اون موقع بیام مطب برای19 اسفند وقت میخوام و میخوام قبل عید عمل بشم که ایام عید استراحت کنم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟کدوم بیمارستان ها جراحی میکنی؟ایا بیمارستان محب مهر هم جراحی میکنید مشاهده پاسخ دکتر
695
ژل

آيا ژل ايموشن مشكى عوارض دارد؟! توضيح كامل اگر ميشه بديد راجع به ضرر هاش مشاهده پاسخ دکتر
696
ضایعه تغییر رنگ پوستی روی آلتم چیست؟

ضایعه ای بصورت تغییر رنگ روی سر آلت تناسلیم پیدا شده
حدود یک ماهه
به درمان ضد قارچ کلوتریمازول و نیستاتین جواب نداده
ولی دو سه روزه کلوبتازول زدم حس می کنم بهتر شده
درد و خارش هم نداره
مشاهده پاسخ دکتر
697
الت تناسلی

با سلام و درود.دکتر جان من یه چند وقتی هست که پوست الت تناسلیم یعنی پوست روی بیضه شدیدا میخاره و من هم بعد چند وقت خاروندن دیدم پوستش پوست میندازه و رنگش عوض شده.یه بنده خدایی گفت کلوتریمازول بزن با یه پماد دیگه که تقریبا خوب شده بود.ولی وقتی پماد رو تموم کردم یادم رفت چه پمادی بود بعد کلوتریمازول میزدم.الان بازهم میخاره شدید و نمیدونم چیکار کنم.ممنون و تشکر دکتر مشاهده پاسخ دکتر
698
درد و سیاهی پوست بیضه

با عرض سلام و خسته نباشید ، چند روزه بیضه سمت چپم درد میکنه و عفونت مثانه دارم و قبلا اینطور شده ولی الان پوستش سیاه شده و جمع شده ممنون میشم راهنماییم کنید . باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
699
درد الت

سلام،من15ساله که ازدواج کردم و هیچ مشکل جنسی نداشتم،مدتی بود که احساس میکردم نعوظ کامل نیست،ی بار هم بعد از امیزش احساس درد در الت کردم،بعد از درد ادامه داشت و من به یک متخصص مجاری ادار مراجعه کردم و ایشان بعد از سونگرافی کلیه و پروستات و ازمایش،داروی لووفلوکستاتین،ناپروکسین و ترازوسین تجویز کردن،در زمانی که از این دارو ها استفاده میکردم درد نداشتم ولی نعوظ حین رابطه خودبخود از بین میرفت،الان که داروها تمام شده احساس میکنم بیخ التم(زیر بیضه)دارای درد کمی هست ولی موقع نعوظ درد خیلی زیاد میشه و باز خود بخود نعوظ از بین میرود،وقتی که با دست به بیخ التم سمت چپ دست میزنم درد کمی دارم که این درد موقع نعوظ زیاد میشود،بعدا به توصیه شما ی بار هم از بیضه و التم سونوگرافی انجام دادم که همه موارد طبیعی بود بجز( هیدروسل خفیف حاوی دبری های ریز دو طرفه) مشاهده پاسخ دکتر
700
آلت تناسلی پرده دار

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما جناب دکتر می خواستم ببینم آلت تناسلی من پرده دار هستش یا خیر ؟ ضمنا چند عکس براتون ارسال کردم
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
701
بیضه آسانسوری

سلام و خسته نباشید.پسر من حدود 10 ماه ونیم داره و من چند ماهه متوجه شدم بیضه ها سر جای خودشان نیستن.به دکتر اطفال مراجعه کردم ایشان هم گفتن بیضه ها سرایان نیستن.سونوگرافی انجام شد و در آن به بیضه های نرمال اشاره شد و اینکه بیضه ها مشاهده شدن.ولی وقتی دوباره نتیجه سونو را پیش اورولوژیست بردم گفتن بیضه در کیسه خود قرار ندارد بنابراین دوباره سون نوشتن.در سونو جدید متخصص سونوگرافی گفتن بیضه آسانسوری است و حرکت میکند ولی فعلا کانال بسته است.حالا میخوام بدونم باز هم نیاز به عمل هست تا زیر یک سال؟ویا اینکه میتونیم برای راحت شدن خیالمون و آینده بچه عمل کنیم ؟آیا این مسیله در ازدواج و بچه دار شدنش تاثیر منفی داره؟
آیا این امکان وجود دارد که چند سال بعد کانال باز شود و قضیه حاد شود؟
مشاهده پاسخ دکتر
702
آلت تناسلی

سلام اقای دکتر با توجه به بیماری کوردی که دارم و انحنایی که الت دارد ایا نیاز به جراحی هست؟ ریسک عمل چقد هست و با توجه به عوارضی که داره ایا جراحی انجام بشه؟شما برای جراحی از چه تکنیکی استفاده میکنید؟ایا جراحی سخت و حساسی هست و باید پیش متخصص خاصی رفت یا نه هر اورولوژی میتونه انجام بده؟قبل از سال جدید امکانش هست و وقت هست برای عمل پیشتون نوبت بگیرم؟ اقای دکتر خیلی از نظر روحی بهم ریخته شدم لطف کنید راهنماییم کنید
نسبت به نوع عمل هم توضیح بدید ایا خود عمل سخت؟
تصویر آلت تناسلی
مشاهده پاسخ دکتر
703
آلت تناسلی پرده دار

الت تناسلی بنده پرده دار است که باعث کوتاهی ان شده و همچنین تکرر ادرار و التهاب مثانه مشاهده پاسخ دکتر
704
اختلال نعوظ

با سلام 35 ساله و مجردم.سابقه خود ارضایی دارم .نزدیک یکسالی هست که وسواس بیماری دارم.هفته قبل در حین خود ارضایی یکدفعه التم شل شد و خیلی کم دیگه به حالت نعوظ میرسم.البته بعد از سالها دو سه شب هست که تو خواب و اول صبح نعوظ دارم.در ضمن با نامزدم در شرف ازدواج هستم و چند شب قبل که با هم بودیم و معاشقه داشتم به نعوظ کامل رسیدم.ولی هنوز استرس عدم نعوظ رو دارم و هر موقع که بخوام خود ارضایی کنم به نعوظ نمیرسم.میخوام ببینم اصلا ازدواج با این شرایطی که دارم کار درستی هست.لطفا کمک کنین .ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
705
درد و سوزش در حالت نعوظ

با سلام
بنده مدتی هست که در حالت نعوظ یک سوزش خفیفی رو در ناحیه آلت حس می کنم، که به شدت نگرانم کرده! هیچ علایم ظاهری هم نداره، نه زخم نه برآمدگی نه تغییر رنگ
قبلا پیش دکتر رفتم متاسفانه تشخیصی ندادن و فقط مسکن تجویز کردن،
البته در جواب آزمایشم هم خون در ادرار دیده شده ولی باز هم تشخیصی داده نشده!
این قضیه مدت چند ماهه ادامه داره و دردش در حالت نعوظ کم و زیاد میشه
لطفا راهنمایی کنید ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
706
از بین بردن چربی اطراف آلت

سلام
آقای دکتر من دیروزم پیام دادم
نمیخام اون قسمت عقب بره بلکه میخام کل چربی اطراف ناحیه بالا و اطراف ساکش بشه یا لیزر بشه تا دیگه چربی باقی نمونه البته تا اونجایی که میشه

اگر میشه بهم اطلاع بدین که حضور برسم
باتشکر
مشاهده پاسخ دکتر
707
چربی بخش عانه

با عرض سلام خدمت آقای دکتر

اطراف آلت تناسلی بنده مقداری چربی وجود داره که حتی با رژیم و ورزش از بین نمیره؛ آیا راهی هست که کل چربی این ناحیه رو از بین برد؟؟؟
چربی اطرافش زیاد نیست اما با برداشتنش میتونم 2 سانتر به طول آلت اضافه بشه که واقعا برای من خیلی خیلی مهمه
اگر راهی هست من رو راهنمایی کنید که بتونم بیام حضورتون

با تشکر از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
708
طول آلت

سلام آقای دکتر خسته نباشید من در ناحیه ی عانه چربی داشتم که باعث میشد آلتم کوچیک به نظر برسه چربی هارو با لیپوماتیک برداشتم ولی خیلی فرقی نکرده چون اضافه داره میشه اون پوست رو جراحی کنید و بردارید تا طول واقعی خودشو نشون بده؟؟
از طرفی هم پوست بیضم زیادی چسبیده به آلت که میخوام اونا هم از هم جدا بشن هزینه ی این دوتا کار چقدر میشه؟عکساش رو هم میفرستم براتون
تفاوتش رو ببینید وقتی پوست رو میدم عقب 4 5 سانت اضافه میشه و به 13سانت میرسه ولی اینجوری 8 سانته
پوست بیضه که چسبیده به آلت میخوام برداشته بشه که جدا باشن از هم ممنون میشم هزینه ی دقیق این دو تا کار رو بگید و این که در کدوم بیمارستان عمل میکنید؟
مشاهده پاسخ دکتر
709
الت تناسلی

سلام خسته نباشید من خیلی وقته دور کلاهک التم جوش های ریزی هست کم کم دارن زیاد میشن نگرانم نکنه اتفاقی بیفته فقط دور کلاهک ازشون هست خیلی هم ریز ان و از بین نمیرن و عفونی هم نیستن تقریبا2سالی هست اینطور شدم روم نشد با خانواده یا کسی در موردش حرف بزنم و دکتر هم نرفتم حالا دیگه واقعا نگرانم کرده نکنه اتفاق بدی بیفته ممنون میشم راهنماییم کنید مشاهده پاسخ دکتر
710
مولوسکوم

سلام من دختر24 ساله ای هستم که 3ماهه مولوسکوم ناحیه تناسلی گرفتم 1بار کرایو کردم بعد 2هفته دراومد الان الدرا استفاده میکنم اکثرا خوب شدن بعد 20 روز
من رابطه داشتم ولی سطحی بوده یعنی انال و وازینال نبوده
میگن این ویروس افراد سالم رو درگیر نمیکنه پس من چرا گرفتم؟
مشاهده پاسخ دکتر
711
ضایعه قرمز

عکس ارسال می کنم میخواستم ببینم چیه سه روز هست که پیدا شده کمی خارش داره مشاهده پاسخ دکتر
712
شل شدن الت

سلام و خسته نباشيد
من حدود ي هفته است ك التم مثل سابق سفت نميشه و زود ميخوابه
خود ارضايي زياد داشتم ولي مشكلي در الت برام پيش نيومده بود.الان صبح ك بيدار ميشم هم مثل اول سفت نيست و ي خورده ك سفت ميشه سريع شل ميشه و ميخوابه
بايد چكار كنم؟
مشاهده پاسخ دکتر
713
عدم نعوظ

باسلام..عدم نعوظ...بارها به متخصص اورولوژیست مراجعه کردم ولی نتیجه حاصل نشده..قرص سیلدنافیل و تادالافیل و تزریق تستسترون هم به تجویز پزشک مصرف کردم ولی بی نتیجه بوده است مشاهده پاسخ دکتر
714
کبودی روی الت تناسلی

یک سال پیش الت تناسلی من زیر کلاهک زخم شد رفتم پیش دکتر چند تا پماد داد و زخم خوب شد ولی جای اون زخم کبود موند و خوب نشد دیروز سر درد شدم رفتم دکتر امپول دکزا زد ولی پایین تر از اون کبود یه کبودی جدید روی الت تناسلی من بوجود اومد که امشب پماد بتامتازون زدم البته چند دفعه دیگه هم این کار شد بر اثر همین امپول ولی اون ناحیه خوب شد مشاهده پاسخ دکتر
715
آلت تناسلی پرده دار

Reza:
با سلام
من دارای آلت پرده دار هستم،لطفا هزینه‌ی عمل مربوطه و مراحل برقراری ارتباط با شما و هماهنگی جهت جراحی را بفرمایید.در ضمن من ساکن اصفهان هستم
اگر امکان دارد عکس آلت من را بررسی کنید و نظرتان را به من اعلام نمایید
مشاهده پاسخ دکتر
716
برآمدگی آلت تناسلی

سلام جناب دکتر ببخشید بر آمدگی بر روی آلت تناسلی من بوجود اومده مشکل چیه
آیا خللی در نزدیکی من با همسر ک یا ناباروری ایجاد میکنه
مشاهده پاسخ دکتر
717
❌تنها بخش حساس اندام جنسی من سر و حلقه کوچک زیر آن است❌

ببخشید آقای دکتر . یک موضوع دیگر هم هست که متاسفانه فراموش کردم به عرضتون برسوم
تنها بخش حساس اندام جنسی من سر و حلقه کوچک زیر آن است
سایر قسمت های اندام جنسی اصلا حس ندارد (بی حس نیست . مثل قسمت های دیگر بدن است)
دوست من می گوید تمام اندام جنسی باید حس داشته باشد در حالیکه برای من فقط سر و حلقه زیر آن حس دارد
آیا این طبیعی است ؟ یا اینکه فقط من اینجوری هستم و باید درمان شود ؟
مرسی آقای دکتر
مشاهده پاسخ دکتر
718
شل شدن آلت..

سلام خسته نباشین.27سالمه چندسالیه به خودارضایی مبتلاشدم الان آلتم شل شده و به ندرت نعوذپیدامیکنم میترسم ازدواج کنم مشکلی برام پیش بیاد اگه امکانش هست راهنمایی کنین ممنون مشاهده پاسخ دکتر
719
حفظ حالت نعوذ

جناب دکتر جباری با سلام واحترام، به دلیل تمایل شدیواصرار همسرم برای داشتنرابطجنسی طولانیمدت تا حداقل نیم ساعت،اینجانب در رابطه جنسی به دنبال حفظ طولانی مدت نعوذ هستم و تا اکنون از قرص و دارو استفاده نکرده ام اما از اسپری ها و کرمهای تاخیری استفاده کرده ام اما جواب مطلوب نگرفته ام. لطفا راهنمایی بفرمایید که از چه قرص یا دارویی می توانم برای حفظ طولانی مدت نعوذاستفاده کنم. با تشکر. کامی مشاهده پاسخ دکتر
720
نعوض

سلام وقت بخير بنده مدت ٨ سال اعتياد به مواد مخدر داشتم الان ١١ سال ترك كردم اما از موقعي كه ترك كردم رابطه جنسي بدون قرص ويگرا نتونستم بزارم يعني اگه قرص ويگرا نخورم آلت من بلند نميشود يك بار بدون قرص رابطه گذاشتم تو حالت نيمه بلند ارضا شدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد مشاهده پاسخ دکتر
721
برداشتن چربی اطراف آلت

با سلام خدمت آقای دکتر

آلت بنده 14 سانتره اما با کشیدن چربی های اطراف تا 15.5 افزایش سایز میده و ضمنا من بدن بدون چربی دارم و ورزش میکنم اما هرچقدر هم ورزش میکنم نمیتونم اون چربی اطراف آلت رو از بین ببرم البته چربی زیادی نیست اما رو سایز آلتم خیلی تاثیر میزاره
میخاستم چربی اطرافش رو کامل بردارم
آیا آقای دکتر شما این کار رو میکنید؟ اگر انجام میدید چقدر هزینشه؟ آیا تو چند روز آینده ممکن هست یا خیر؟سپاس از لطف شما
مشاهده پاسخ دکتر
722
بیضه

سلام ضربه ای با توپ فوتبال به بیضه ی من خورد و دردی را احساس کردم ولی به بازی ادامه دادم ....بعد بازی دردی رو حس نمیکردم... ولی امروز بعد از اینکه از خواب بیدار شدم احساس کردم و الان حدود 24 ساعت از برخورد ضربه و من هنوز هرازگاهی احساس درد دارم .... منون میشم اگه راهنمایی نمایید مشاهده پاسخ دکتر
723
زگیل تناسلی یا ضایعات

سلام خسته نباشید من پانزده سال دارم متوجه ضایعاتی رو آلتم دیدم راهنماییم کنید لطفا
آیا زگیل خطر نامی هستند
البته چند وقتی هم هست که سوزش ادرار دارم
مشاهده پاسخ دکتر
724
اصلاح شکل ظاهری اندام جنسی ؟

سلام دکتر . من 22 سالمه . وزنم حدود 80 و قدم 175 هستش .
در هنگام نعوظ وسط اندام جنسیم باریک تر از بالا و پائین اندام جنسیم میشه . با رسیدن به نعوظ کامل کل اندام جنسی یک اندازه و یک شکله اما اون چهار پنج دقیقه ای که به نعوظ کامل نرسیده واقعا شکل ظاهریش خیلی بده . چی جوری توضیح بدم . اندام جنسی من قبل از رسیدن به نعوظ کامل دقیقا شبیه تنه ی درخت میشه . وسط تنه ی درخت باریک تر از بالا و پایینش هست. اندام جنسی من اونجوری میشه . چهار سال میشه که این امشکل رو داشتم اما فکر میکردم خودش خوب میشه ولی خوب نشد
سوال اول . دکتر نام این بیماری چیست و علت به وجود اومدنش چیه ؟ سوال دوم. آیا روشی برای درمان این مشکل وجود داره و اگه وجود داره شما عمل میکنید ؟ سوال سوم. اگه روشی برای درمانش وجود نداره من چی کار کنم ؟ یعنی برای چهل پنجاه شصت سال باید ظاهر زشت اندام جنسی رو تحمل کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
725
سلام آقای دکتر. رو دیواره واژن انگار چندتا توده میبینم میخواستم عکس بفرستم ببینید چی میتونه باشه

سلام آقای دکتر. رو دیواره واژن انگار چندتا توده میبینم میخواستم عکس بفرستم ببینید چی میتونه باشه
البته ببخشید پریود هستم
مشاهده پاسخ دکتر
726
کجی آلت تناسلی

با سلام و وقت بخیر. بنده دچار کجی آلت تناسلی شده ام که از سی درجه بیشتر است. هزینه عمل جراحی چقدر است؟ مشاهده پاسخ دکتر
727
درد و تیر کشیدن آلت و زیر ناف و مقعد

با عرض سلام

جناب دکتر
پسری24 ساله و مجرد هستم و دارای میل جنسی زیاد که معمولا به خودارضایی می انجامد
متاسفانه بنده یه درد مزمن در چند سال اخیر(حدود2سال) در قسمت زیر ناف و آلت تناسلی و ناحیه مقعد دارم که به طور هماهنگ و همزمان در زمان های خاصی از جمله وقتی غذا را کامل میخورم و معده پر میشود، هنگامی شوک عصبی وارد میشه، هنگامی که دیر اجابت مدفوع را داشته باشم، هنگام سرمای هوا، هنگام شستن آلت با آب سرد و عدم خشک کردن آلت با دستمال بهداشتی و هنگامی که زیاد سرپا و ایستاده باشم؛ در موارد فوق دردهای مذکور نمایان میشوند و البته در حد 3 ثانیه بیشتر طول نمیکشه و طی یک روز حداکثر 7 بار این درد ممکنه برام پیش بیاد، در ضمن به نظر میاد بواسیر هم داشته باشم که یکبار دکتر شیاف تجویز کرد چند سال پیش و خوب شدم اما دوباره اووت کرد. و البته بیماری روده تحریک پذیر(روده عصبی) هم دارم که با استرس زیاد بدتر میشه.
ضمنا 8 ماهه از تابستون که هوا گرم شد در ناحیه بین آلت و مقعد یک جوش دارم که خوب نمیشه و زیاد خارش داره، البته اگر زود به زود حموم برم خارش کمتر میشه.
داروی خاصی هم مصرف نمیکنم
باشگاه بدنسازی هم میرم که وزنه های سنگین میزنم و اون زمان ها هیچ دردی ندارم.

و در ناحیه نوک آلت کمی تغییر رنگ به صورت لکه میبینم که خیلی خوب واضح نیست اما اگر دقت کنم میبینم که 3 تا لک مایل به رنگی غیر از رنگ نوک آلت دارملطفا راهنمایی دقیق کنید خیلی نگرانم، لازمه برم دکتر؟
تشکر فراوان
مشاهده پاسخ دکتر
728
مشکل الت تناسلی مرد

سلام هنگام عشق بازی با خانومم متوجه یه لکه خون دیدم بعد برسی متوجه شدم از الت منه قسمت بالا الت تقریبا یک سانت زیره کلاهک انگار یه رگ پاره شده به اندازه یک سکه خون جمع شده زیره پوست به یه خورده پوست فشار دادم از سوراخی که به انداری سر سوزن بود خون بیرون امد اما هنوز زیر پست لکه خون هست لطفا راهنمایی کنید مشاهده پاسخ دکتر
729
نعوظ ثابت و کامل

با سلام و احترام. خواهش میکنم بهم کمک‌کنین.من تا چند سال پیش حالت نعوظ کامل داشتم و حدود دو سه سال هست که نعوذ کامل ندارم و ثابت نیست و از قرص سیلد نافیل استفاده میکنم ولی در این یک ماهه باز هم نعوذ کامل و ثابت ندارم و مشکل جدی در رابطه من درست شده نمیدونم چه درمانی رو باید پیش بگیرم‌ جدیدا با استفاده از قرص سیلدنافیل زود ارضا میشوم ولی نعوذ کامل و ثابت ندارم. با تشکر??
خواهشمند است راهی برای درمان اینجانب مشاوره دهید
مشاهده پاسخ دکتر
730
عدم نعوظ صبحگاهی

با سلام و احترام خدمت دکتر...
بنده آقا مجرد32 ساله هستم، مدت چند سال هست نعوذ صبح گاهی ندارم و باعث نگرانی ام شده! البته در 10 سال گذشته مرتبا نعوذصبحگاهی و بعلاوه آن هم خود ارضایی داشته ام...
خواستم بپرسم که نداشتن نعوذ صبح گاهی طبیعی هست یا نه؟
در ضمن مدت چند سال هست هیچگونه خودارضایی ندارم...
با تشکر
مشاهده پاسخ دکتر
731
شل شدن الت تناسلي در هنگام رابطه جنسي \nعدم انزال در رابطه

سلام
من هنگام شروع رابطه الت سفت ميشه ولي تا شروع به سكس ميكنيم الت ميخوابه وشل ميشه
يا بعضي مواقع الت سفت هست ولي ارضايي صورت نميگيره و مايع خارج نميشه والت شل ميشه
٢4 ساله هستم
وزن ٧5
سابقه خود ارضايي داشتم به صورتي كه رو فرش ميخوابيدم با مالش الت رو فرش ارضا ميشدم التم شل بوده ومايع ميومد
استرس واضطراب هم خيلي دارم حتي در كوچيك ترين مساعل استرس دارم
لطفا كمكم كنيد خيلي شرايط سختي برام به وجود امده
الان يك ماهي هم هست خود ارضايي نميكنم
به هيچ عنوان هم اهل سيگار وقليون مشروبات نيستم
قبلا صبح ها التم بيدار ميشدم س