لیست پرسش ها

آخرین ویرایش: 2020/05/22

بخشی از درآمد حاصل از مشاوره پزشکی صرف امور خیریه می شود.

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

 • تصویر کاربررضا دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر، 47 ساله ام وزنم 98 کیلو و قدم 168 می باشد حدود بیست سال دیابت دارم ولی هیچ قرص یا دارویی مصرف نمی کنم فقط ازدارو های گیاهی دیابت بعضی وقتها استفاده میکنم به دلیل بزرگ بودن بیضه سمت چپ فکر می کنم واریگوسل دارم الان چندین ساله در زمان نزدیکی آلتم سفت نمیشه وبرای دخول اولیه باید با دست فشارش بدم تا کمی سفت تر بشه اما در زمان انزال سفته، چندین نوبت هم از قرص سیلد نافیل ویاگرا هم استفاده کردم اما فایده ای نداشته لطفا راهنمایی بفرمایید ضمنا تمایل جنسیم خوبه ودر زمان تحریک بعضی مواقع خوب سفت میشه اما سریع افت میکنه
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریدوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام دیابت بیماری است که بویژه اگر خوب کنترل نشود بتدریج باعث کاهش عملکرد صحیح بافت ها و اعضای بدن می شود از جمله آلت تناسلی و بروز اختلال در نعوظ و سفت شدن آلت و در نهایت کم توانی یا ناتوانی جنسی. لذا در افراد دیابتی برای حفظ عملکرد مناسب جنسی  موارد زیر توصیه می شود: کنترل دقیق قند خون بطوریکه قند 3 ماه گذشته یا همان HbA1C کمتر از 7 باشد. ورزش های هوازی منظم و روزانه بویژه پیاده روی و در صورت امکان کمی هم دویدن رژیم مناسب زیر نظر متخصص تغذیه داشتن وزن مناسب مصرف داروهایی که جریان خون آلت را افزایش می دهند. من قرص تادالافیل 10 میلی را عصر روزهای فرد (یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه) توصیه می کنم تا بتدریج خونرسانی به آلت زیاد شود. اگر بعد از 6 ماه بهتر نشدید بایستی سونوگرافی کالر داپلر از جریان خون عروق آلت بدهید 

 • تصویر کاربرM284 یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام شب تون بخیر
  من ۴۲ سال دارم و مشکل زود انزالی دارم الان ۱۵ساله که ازدواج کردم
  تیروئیدم کم کار هست و روزی یک عدد قرص لووتروکسین میخورم همچنین مشکل معده هم دارم و هرروز یک قرص لنزوپرازول ۱۵ میخورم مشکل آلرژی فصلی را هم دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربردکتر محمد جبارییکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. از قرص ترامادول هم یک ساعت قبل از رابطه می توان استفاده کرد ولی استفاده از این قرص خطر اعتیاد در آینده را دارد و بهتر است به عنوان آخرین روش و در صورت عدم پاسخ به دیگر روش های درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 • تصویر کاربرمحمد یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر عزیز،من 27سالم و مجردم،چند سالی هست که مایع منی که ترشح میشه،قرمز یا قهوه ای رنگ هست، حدودا یک سال و نیم که خود به خود از من مقداری مایع منی خارج میشه و زود انزالی هم دارم،به دکتر مراجعه کردم چندین دفعه،سونو هم دادم،دکتر گفته کیست و دارو داده،افلوکساسین روزی دوتا بوده و فلوکستین 20 هم روزی یکی،دو سه ماه مصرف کردم هیچ فایده ای نداشت،شاید خود به خود خارج شدن و زود انزالیمم بیشتر هم شده باشه با مصرف فلوکستین،الان داروهام تموم شده،جدیدا هم زمانی منی خارج میشه داخل آلت و زیر دل احساس یک جور درد یا سوزش میکنم،لطفا اقای دکتر کمکم کنید،میخواهوام کم کم انشاالله ازدواج کنم،نمیخوام به مشگل بخورم.سپاس گزارم.
  1. تصویر کاربردکتر محمد جبارییکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام

   هر ترشحی که خارج میشه الزاما منی نیست و‌بابتش دارویی نیاز نیست

   بابت خون در منی بهتره ام آر آی از پروستات بمنید

   مشکلی برای ازدواج نیست

   زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. از قرص ترامادول هم یک ساعت قبل از رابطه می توان استفاده کرد ولی استفاده از این قرص خطر اعتیاد در آینده را دارد و بهتر است به عنوان آخرین روش و در صورت عدم پاسخ به دیگر روش های درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 • تصویر کاربراحمد دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام خدمت دکتر
  چرا هنوز دخول انجام نشده ارضا میشم؟
  بعداز ارضا چند دقیقه دخول انجام میدم اما بازم زود ارضا میشم
  از راهنمایی و کمکتون ممنونم
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریدوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام. علت زودانزالی مشخص نیست گاه ارثی هست و گاه بدلیل استرس هست ولی اکثرا علتش مشخص نیست. زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. از قرص ترامادول هم یک ساعت قبل از رابطه می توان استفاده کرد ولی استفاده از این قرص خطر اعتیاد در آینده را دارد و بهتر است به عنوان آخرین روش و در صورت عدم پاسخ به دیگر روش های درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 • تصویر کاربررضا شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من 20سالمه و از ده سالگی با خود تحریکی انزال میشدم و از 13سالگی خود ارضایی دارم و بسیار زود انزال هستم دارویی هست ک بدون داشتن مواد مخدر بتونه درمان کنه؟؟؟یا عوارض نداشته باشه و به تاخیر بندازه؟؟؟
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. این داروها مخدر ندارند ولی عوارضی مثل خمیازه و کسالت و تهوع ممکن است داشته باشند

درحال دریافت اطلاعات

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید

آدرس مطب

آدرس مطب : تهران ، خ میرزای شیرازی , نرسیده به خ شهید بهشتی, کوچه شهدا , پلاک 22 , طبقه 4, واحد 20
کلیه حقوق مادی و معنوی برای دکتر محمد جباری محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
شرکت طراحی سایت پزشکی و سئو همیار سیستم