لیست پرسش ها

آخرین ویرایش: 2020/05/22

بخشی از درآمد حاصل از مشاوره پزشکی صرف امور خیریه می شود.

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

 • تصویر کاربررضا یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  دکتر سلام. من تا حالا با کسی سکس از جلو نداشتمه. الان موقعیت پیش اومده و هیچ تجربه ای ندارم. مشکلی با بلند شدن الت و سفتی ندارم اما مطمعن هستم ک زود ارضا میشم و طبیعی هستش. و کلا من بدن داغی دارم کلا حس و حالم میدونم اوکی تو سکس. نمیدونم الان سیدنافیل ک گفتینو مصرف کنم یا پاردوکستین بود اسمش یادم رفت. من بدنم سالم هیچ دود هیچ مخدری نزدم و 25سالمه.تو خدمت مشکل واریکوسل داشتم ک دکتر گفت نمیخواد عمل کنی فعلا. و اینکه ی بار کاندوم از دوستم گرفتم ک اصلا هنگ کردم هم بلد نبودم بذارم هم اینکه ک خیلی ب زور میشد بره رو التم حس کردم کوچیکه. سایز بندی دارن کاندوم ها. ی کاندومی ک الت رو نخوابونه چون من تجربه نکردم نمیخوام یهو با این مشکل هم مواجه شم. من فقط مشکلم تاخیره و کاندوم.
  1. تصویر کاربردکتر محمد جبارییکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹( 2 هفته پیش)

   سلام

   کاندوم سایز بندی داره ولی اطلاع ندارم در ایران این سایز بندی هست یا خیر. بهتره در دفعات ابتدایی برای تاخیر اقدام خاصی نکنید.

 • تصویر کاربرمیلاد شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام من ۳۰ سالمه در مدت ۲۰ ثانیه دخول انزالم صورت میگیرد الان تناسلیم ۱۲سانت است باید چکار کنم
  برای تقویت اسپرم چه راهی رو پیشنهاد میدید
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام
   سایز آلت نرمال هست. برای تقویت اسپرم می توانید کپسول "سلن پلاس" روزی یک عدد بخورید. زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. از قرص ترامادول هم یک ساعت قبل از رابطه می توان استفاده کرد ولی استفاده از این قرص خطر اعتیاد در آینده را دارد و بهتر است به عنوان آخرین روش و در صورت عدم پاسخ به دیگر روش های درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 • تصویر کاربرسعید جمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام بنده دچار زود انزالی هستیم هیچ مشکل بیماری ندارم، دارویی مصرف نمیکنم، سن 35
  قبلا برای رفع مشکلم دکتر رفتم و ارو هم مصرف کردم ولی جوابی که میخواستم نگرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریجمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام
   بجز این موارد و داروها چاره ی دیگری نیست.  زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. از قرص ترامادول هم یک ساعت قبل از رابطه می توان استفاده کرد ولی استفاده از این قرص خطر اعتیاد در آینده را دارد و بهتر است به عنوان آخرین روش و در صورت عدم پاسخ به دیگر روش های درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 • تصویر کاربرعلی جمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام من 49 سالم و چند سال است در شروع رابطه جنسی خوبم سه دقیقه که گذشت التم شل میشه این وضعیت از چند سال قبل شاید از جوانی هم همراهم بوده ولی بایک نصف قرص سیلد نافیل مشکل نعوضم حل میشه ولی زود انزالیم رفع نمیشه ورزشکارم هیچ نوع مریضی ندارم فقط ریفلاکس معده دارمممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریجمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام
   چاره ای جر استفاده از سیلدنافیل نیست و نیازی هم نیست مقاومت کنید.
   برای زودانزالی هم می توانید از داپوکستین 30 میلی 2 ساعت قبل از رابطه استفاده نید یا 10 دقیقه قبلش کرم زایلاپی به کلاهک آت بزنید و قبل از نزدیکی بشورید

 • تصویر کاربربهنام پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  من هنگام نعوظ خیلی زود ارضا میشم
  1. تصویر کاربردکتر محمد جباریپنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۹( 3 هفته پیش)

   سلام زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. از قرص ترامادول هم یک ساعت قبل از رابطه می توان استفاده کرد ولی استفاده از این قرص خطر اعتیاد در آینده را دارد و بهتر است به عنوان آخرین روش و در صورت عدم پاسخ به دیگر روش های درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

درحال دریافت اطلاعات

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید

آدرس مطب

آدرس مطب : تهران ، خ میرزای شیرازی , نرسیده به خ شهید بهشتی, کوچه شهدا , پلاک 22 , طبقه 4, واحد 20
کلیه حقوق مادی و معنوی برای دکتر محمد جباری محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
شرکت طراحی سایت پزشکی و سئو همیار سیستم