به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای – پرسش 181796

 • تصویر کاربر رضاپور پنجشنبه ۱ خرداد ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 7941 آلت تناسلی
  من رضاپور هستم مدیر سایت بزرگتر و ارائه دهنده روش دکتر هندریکس،اون تایپیک که ما رو کلاهبردار خطاب کردی 1 هفته فرصت میدم از سایتت حذفش کنی در غیر این صورت توسط وکیل سایبری در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت خواهم کرد .
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام

   اگر چه این روش پایه علمی ندارد ولی قصد توهین و یا زیر سوال بردن شما و سایت تان را نداشته و ندارم لذا دقیقا بفرمائید کدام سوال و یا عکسی از متن مربوطه را بفرستید تا امکان پیداکردنش باشه

  2. تصویر کاربر رضاپور دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹( 3 سال پیش)
   اصل کاری رو پاک کردید،هیچ میدونی با همین تایپیک چه ضرر هنگفتی به من زدی؟ میدونی روزی چند بازدید کننده داشت اون تاپیکت؟ میدونی چقدر وجه ی این روش رو خراب کردی؟
   میخوای حداقل 100 نفر از مشتریانم رو بفرستم مطب تا از نزدیک نشون بدن حداقل 4 سانت افزایش طول و 2 سانت افزایش محیط به دست آوردند با همین روش غیر علمی؟

   اگر خدایی وجود داشته باشه من به اون واگذار میکنم این ضرر و زیان و خسارتی که به من زدی.

   این صفحه هم مونده باید حذف بشه:

   https://www.drjabbari.com/faq/?read=w28hk2141054
  3. تصویر کاربر رضاپور دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹( 3 سال پیش)
  4. تصویر کاربر دکتر محمد جباری پنجشنبه ۱ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)

   من نمی دونم جنابعالی پزشک هستید یا خیر. ولی اتفاقا خیلی مایل هستم که در عمل این قضیه به من ثابت شود. میتونیم با هم 50 نفر را مورد مطالعه قرار دهیم. قبل از انجام این روش با هم اندازه می گیریم و بعدش هم با هم اندازه می گیریم. اگر موفقیت آمیز بود من خودم برات تبلیغ می کنم.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
4.4/5 – (8 امتیاز)

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید