به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

مراقبت های دوران نقاهت – پرسش 196771

 • تصویر کاربر سورن دوشنبه ۱۷ شهریور ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 266 آلت تناسلی
  سلام. هفته گذشته پسر دو ساله ام را معاینه کردید و بعد، طبق تشخیص تان پوستِ روی آلت را با پنس پایین کشیدید. آلت متورم، قرمز و دردناک شد. که طبیعی بود. اما الان با گذشت 5 روز، پسرم هنگام ادرار کردن جیغ میکشد و حالا دو روز است که ادرارش را نگه میدارد. طوری که دیروز از صبح تا شب پوشکش خشک بود. البته من دو بار پماد مالیدم اما ادرار نکرد. تا شب که بالاخره با گریه قضیه حل شد. سوالم این است که بعد از 5 روز طبیعی است؟ برای کلیه مشکلی پیش نمی آید؟ ضمنا کمی از پوستی که پایین کشیده شد، روی نوک آلتش باقی مانده. آیا از بین می‌رود؟ یا باقی میماند و بعدها باید باز هم ترمیم یا عمل زیبایی انجام داد؟ سوال آخر: آیا نشستنش در استخر خانگی مشکلی ایجاد نمیکند؟ ممنون از شما
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۱۷ شهریور ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام 
   برام عکس بفرستید
   سوالم این است که بعد از 5 روز طبیعی است؟……………………….این التهابات و اذیت ها طبیعی است و بتدریج برطرف می شود پماد هیدروکورتیزون بزنید روزی 2 بار برای یک هفته
   برای کلیه مشکلی پیش نمی آید؟……………………………….خیر
   ضمنا کمی از پوستی که پایین کشیده شد، روی نوک آلتش باقی مانده. آیا از بین می‌رود؟……………………..مشخص نیست اگر هم از بین نرود مشکلی ایجاد نمی کند.
   یا باقی میماند و بعدها باید باز هم ترمیم یا عمل زیبایی انجام داد؟……………………………..باید بینم

   سوال آخر: آیا نشستنش در استخر خانگی مشکلی ایجاد نمیکند؟……………………………….اگر به تمییز بودن اب اطمینان دارید ایرادی ندارد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید