به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

زگيل – پرسش 183369

 • تصویر کاربر سخر شنبه ۱۰ خرداد ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 331 زگیل تناسلی
  سلام اقاي دكتر من قبلا راجع به تصوير سوْال كردم شما فرمودين ويستوپاپيلوما ازمايش و نمونه برداري كردم جواب اوند ميخواستم ببينم چه كنم
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۱۰ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام
   در عکسی که از خودتون فرستادید باز هم نظرم اینه که وستیبولار پاپیلوماتوز هست و میشه با لیزر ازبین برد. جواب نمونه برداری رو هم بفرستید

  2. تصویر کاربر سخر شنبه ۱۰ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)
   جواب نمونه برداري اطفا چيكار كنم اقاي دكتر ايا باعث سرطان ميشه
  3. تصویر کاربر سخر شنبه ۱۰ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)
   جواب
  4. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۱۰ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)

   در اینکه این ضایعات زگیل تناسلی نیستند و وستیبولار پاپیلوماتوز هستند شکی نیست با اینحال باز هم اگر نگرانی شما رفع نمی شود می توانید با لیزر این زائده ها را برطرف کنید. احتمال بروز سرطان کمتر از یک درصد هست ولی با اینحال توصیه می کنم سیستم ایمنی بدن را تقویت کنید با: پرهیز از دخانیات پرهیز از استرس ورزش استراحت کافی مصرف موادی که سرشار آنتی اکسیدان و ویتامین هستند مثل چای سبز، سیر تازه (صورت حلقه حلقه شده و خورد صبح ناشتا مثل قرص برای پرهیز از بوی نامطبوع سیر)، لیمو ترش، میوه هایی که رنگدانه قرمز دارند و  دیگر سبزیجات و میوه جات تازه داروهایی که حاوی ویتامین و آنتی اکسیدان هستند مثل کپسول پاورفیت(حاوی AHCC از مشتقات قارچ ژاپنی شیتاکه که با تقویت سیستم دفاعی در پاکسازی ویروس کمک کننده هست) و زینک در نهایت بهتر بصورت دوره ای توسط پزشک معاینه و در صورت نیاز آزمایش دهید حتما واکسن بزنید اگر چه واکسن نقشی در درمان ندارد ولی از ابتلای مجدد در آینده پیشگیری می کند.

  5. تصویر کاربر سخر شنبه ۱۰ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)
   شما خودتون واكسن ميزنيد اقاي دكتر ميترسم نزنن و بگن ديكه اختياجي نيست
  6. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۱۰ خرداد ۹۹( 3 سال پیش)

   من نسخه می دم داروخانه تهیه کنید بعد اگر خواستید بله در مطب می زنم یا هر تزریقاتی دیگر

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید