به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

زخم و حساسیت الت تناسلی – پرسش 202607

 • تصویر کاربر مجید جمعه ۲ آبان ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 467 آلت تناسلی
  سلام
  خسته نباشید من حدود یک سال هست که درگیر شقاق شدم دوبار به صورت لیزر جراحی شدم ولی فایده نداشته چند ماه هست که سطح الت تناسلیم دردناک شده و معمولا یه خط بغل التم میوفته و درد میکنه معمولا زمانی که از صابون یا شستشو انجام میدم یا در حالت نعوظ اتفاق میوفته گوشه لبم هم زخم میشه همچنین زیر بغلم یه خط دردناک میفته با بغل بینی همچنین مقعدم هم شروع به خارش میکنه قبلا زیگیل تناسلی داشتم که درمان کردم و الان خوبم به نظر خودم انقدر حساسیت پوست و نازک شدن باید یه دلیل داشته باشه فعلا شقاق رو بیخیال شدم تا مشکل حل شه
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری جمعه ۲ آبان ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام
   با توجه به اینکه این درد ها در نقاط مختلف بدن مثل آلت تناسلی، زیر بغل، یا کنار بینی ایجاد می شود ریشه روانی و یا عصبی داشته و بهتر است در این خصوص با متخصص مغز و اعصاب مشورت کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید