به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

کوچک بدون آلت – پرسش 231734

 • تصویر کاربر ضید شنبه ۱۶ مرداد ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 63 آلت تناسلی
  سلام خسته نباشی آقای دکتر من زمانی که بچه بودم تا الان که ۴۰ سالمه اندازه آلتم در حالت خوابیده ۲تا۳ سانت هست تا حالا هم به هیچ دکتری مراجعه نکردم واقعا برام سخت برم پیش دکتر از حالت خیلی خیلی ناراحتم میشه کمکم کنی
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۱۶ مرداد ۰( 2 ماه پیش)

   سلام
   سایز آلت نیز مثل بقیه ویژگی های فیزیکی انسان تابع ژنتیک می باشدو متاسفانه روش موثر و رضایت بخشی برای افزایش سایز وجود ندارد. داروها بی تاثیرند.روش های کششی مثل اکستندرها و، لارجرباکس و وکیوم و روش های مثل پنیمور نیز تاثیر فاحشی نخواهند گذاشت. با جراحی هم 1 تا 2 سانت میشه بطول آلت افزود. برای آشنایی با نحوه ی اندازه گیری سایز آلت و روش جراحی افزایش سایز آلت و همچنین عوارض و میزان اثربخشی آن به لینک زیر مراجعه کنید https://www.drjabbari.com/1954

  2. تصویر کاربر دکتر محمد جباری شنبه ۱۶ مرداد ۰( 2 ماه پیش)

   ضمن اینکه سایز آلت در حالت شل به شرایط دمایی و حالات روانی فرد بستگی دارد در هوای گرم و وقتی که فرد ریلکس هست آلت شل می  شود و بزرگتر به نظر می رسد و در هوای سرد و یا وقتی فرد ریلکس نیست و دچار استرس و حالاتی مشابه هست یا کمی عصبی است آلت منقبض و جمع می شود و کوتاه تر به نظر می رسد. در افراد حساس و استرسی این حالت همیشگی است. در افراد چاق هم ممکن است داخل برود یا در مواردی که فرد بد ختنه شده باشد. لذا هر چه فرد بتواند ریلکس تر باشد آلت در حالت شل بزرگ تر به نظر می رسد.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید