به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

نعوظ – پرسش 428

  • تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۸ اسفند ۹۲( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 432 واریکوسل
    با سلام خدمت اقای دکتر 1. من مدتی است از کاندوم استفاده میکنم چون تصمیم بچه دار شدن نداریم . اما وقتی از کاندوم استفاده میکنم الت شل تر از حالت عادی میشه و صفتی پیدا نمیکنه . علت چیست ؟ 2 . اصولا بعد از خروج منی الت نعوظ خودش رو از دست میده ؟ ممنون میشم پاسخ شما رو بشنوم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری پنجشنبه ۸ اسفند ۹۲( 8 سال پیش)
      سلام
      1- کاندوم باعث کاهش حس لامسه می شود لذا در افرادی که حس لامسه در نعوظ شان تاثیر دارد کاندوم آنرا کم می کند.
      2- در همه مردان بعد از انزال نعوظ از بین می رود و این امری طبیعی است
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید