به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

ادرار – پرسش 172789

 • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 395 مجاری ادرار
  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما اقای دکتر بنده 20 سالمه وقتی که مثانه را بطور کامل تخلیه میکنم مطمعنم که کاملاً تخلیه شده اما وقتی که بلند می شوم چند قطره بصورت غیره ارادی خارج میشود با خارج شدن ان دیگر مشکلی ندارم باور کنید که این مشکل تمام فکر روزانه ام را درگیر کرده نمی دانم چکار کنم تا برطرف شود حدود 2ماهی میشود خیلی خیلی ممنونم از پاسخ شما.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹( 4 سال پیش)

   سلام
   استبراء کنید و با ورزش عضلات کف لگن مشل تان بتدریج برطرف میشه. استبراء عمل مستحبي است كه مردها بعد از بيرون آمدن ادرار انجام مي ‏دهند تا اطمينان پيدا كنند ادرار در مجرا نمانده است بدینصورت که بعد از پایان یافتن ادرار ، سه مرتبه با انگشت ميانه دست چپ از حد فاصل مقعد تا بيخ آلت كشيده و بعد انگشت شست را روي آلت و انگشت پهلوي شست را زير آن گذاشته و سه مرتبه تا ختنه‏ گاه بكشند و پس از آن سه مرتبه سر آلت را فشار دهند

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید