به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

مجرای ادرار کجی ادرار – پرسش 186973

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۱۱ تیر ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 455 مجاری ادرار
  سلام آقای دکتر،هفته پیش که مزاحم وقتتون شدم راجع به گرفتن دارو و آمپول از 3 سال قبل تا بهبودی نسبی برای پروستاتم عرض کردم خدمتتون و اینکه علاوه بر ورم پروستات که همکارانتون تشخیص دادن اون موقع ،زگیل تناسلی هم دارم که تحت درمان خودتون هستم.برای درد و سوزش مجرا بهم دارو دادین و معاینه پروستات هم انجام شد چند روزه دارم نگاه میکنم که ادرارم اگر مثانه کامل پر نباشه کج میاد خوتستم بدونم مشکل آیا بعد از داروها برطرف میشه یا مجدد خدمت برسم؟ آیا خطرناکه این موضوع و دلیلش چی میتونه باشه؟ با گرفتن داروهایی که بهم دادین مقداری بهتر شدم اما درد نقطه‌ای نزدیک به سر آلت هنوز هست و گاهی انگار سوزن سوزن میشه جدای از سوزش درونی مقعد و سر آلت و درد مجرا ب طور کلی.ممنون میشم اگر محبت کنید پاسخ بدین🌷🙏
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری چهارشنبه ۱۱ تیر ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام
   چه داروهایی و برای چه مدت دادم؟

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید