لیست پرسش ها

آخرین ویرایش: 1399/09/04

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

عدم تحریک جنسی - پرسش ۱۷۵۴۹۸

  • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۹( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۹ بیماری های جنسی
    آقای دکتر سلام وقت بخیر من ۴۸ سال دارم حدود چند ماه پیش بعد اینکه قرص فشار خونم را به علت بالا بودن بنابر دستور پزشک اضافه کردن (لوزتان چ) بعد از مدتی آلالت تناسلیم کامل راست نمی شود و بعد از چند ثانوی سریعاً از آن حالت نیز خارج می شود. پیشاپیش برای استفاده از کلمات غیر پزشکی پوزش می خواهم. لطفا مرا راهنمایی بفرماید.متشکرم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۹( ۱ سال پیش)

      سلام

      لوزارتان اچ یکی از داروهایی است که می تواند باعث اختلال نعوظ شود لذا ضمن اینکه در صورت امکان با نظر پزشک تان اگر ممکن است دارویتان را تغییر دهید توصیه می کنم از نصف قرص سیلدنافیل ۵۰ میلی یکساعت قبل از رابطه استفاده کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید

آدرس مطب

آدرس مطب : تهران ، خ میرزای شیرازی , نرسیده به خ شهید بهشتی, کوچه شهدا , پلاک 22 , طبقه 4, واحد 20
کلیه حقوق مادی و معنوی برای دکتر محمد جباری محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
شرکت طراحی سایت پزشکی و سئو همیار سیستم