به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

پروستات – پرسش 172254

  • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۲۰ اسفند ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 262 بیماری های پروستات
    پسرم و 23 سال دارم
    ریزش موی ارثی به متخصص مو مراجعه کردم
    قرص فیناستراید و مکمل غذایی نوشت
    قرص نوشت گفت مشکل پروستات نداری
    گفتم که مشکلی نی
    عوارض قرصم گفت شیطنت جنسیتو کم میکنه… و خودمم خواندم
    الان بعد از 6 ماه مصرف فیناسترابد( هندی خوردم 1 میلی هر شب یکی )
    مصرفش قطع کردم
    تو زمان مصرف هیچ مشکلی نداشتم
    غریزه جنسیم خوب بود
    نغوذ خوب بود و مایه منی هم بیشتر سده بود (شایدم بهتر شده بود نسبت به قبل)
    ولی الان
    حس جنسیم خیلی کم شده
    نغوذ صبح گاهی ندارم تقریبا
    نغوذمم کامل نیست مث قبل
    مایه منی هم خیلی کمتر شده
    و کامل مث قبل تحریک نمیشم
    مثل قبل نیست
    نگرانم
    تو سایت خواندم جدید نوشته بودن امکان داره بعصی عوارض دائم باشه رو بعصی افراد
    2 هفتس که مصرف قرص قطع کردم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۲۰ اسفند ۹۸( 3 سال پیش)

      سلام
      الان برای قضاوت زوده بایستی 6 ماهی صبر کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید