به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

آلت تناسلی – پرسش 173299

 • تصویر کاربر سلام یکشنبه ۱۰ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 450 بیماری های مثانه
  سلام خدمت آقای دکتر وخسته نباشید،من در قسمت سمت راست بیضه،البته خود بیضه نیست بالا تر از اون احساس درد دارم آقای دکتر این همیشگی نیست وقتی هوا سرد باشه بیشتر این طوری میشه حالت رگ گرفتگی می مونه،بعد از یه رابطه این حالت شدم می خواستم بودنم علت چیه،با تشکر فراوان از دکتر واین که آقای دکتر من الان 27ساله هستم ودرست ختنه نشدم،حتما باید جراحی بشم یا میشه مثل بچه ها ختنه انجام بشه،هزینه جراحی چقدر میشه،و این که چقدر زمان می بره خب بشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری یکشنبه ۱۰ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام
   خدمت آقای دکتر وخسته نباشید،من در قسمت سمت راست بیضه،البته خود بیضه نیست بالا تر از اون احساس درد دارم آقای دکتر این همیشگی نیست وقتی هوا سرد باشه بیشتر این طوری میشه حالت رگ گرفتگی می مونه،بعد از یه رابطه این حالت شدم می خواستم بودنم علت چیه،با تشکر فراوان؟……………………….احتمالا اسپاسم طناب بیضه هست و موضوع جدی نیست
   از دکتر واین که آقای دکتر من الان 27ساله هستم ودرست ختنه نشدم،حتما باید جراحی بشم یا میشه مثل بچه ها ختنه انجام بشه،هزینه جراحی چقدر میشه،و این که چقدر زمان می بره خب بشه؟…………………..بله میشه اصلاح کرد و ظرف 2 تا 3 هفته بهبود می یابد و هزینه بعد از معاینه مشخص میشه

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید