لیست پرسش ها

آخرین ویرایش: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مشکل ازبین رفتن میل جنس و نداشتن نعوظ - پرسش 135567

  • تصویر کاربر حسام چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷( 1 هفته پیش) آلت تناسلی
    سلام اقای دکترجباری روزتون بخیر خسته نباشید.اقای دکتر من قبلا فینستراید5 استفاده میکردم جهت جلوگیری از ریزش موهام.اما چهارساله که اصلا استفاده نکردم.به مرور زمان میل جنسیم کم شد تا چندماه پیش که کلا میل جنسیم خاموش شد.والانم دستگاه تناسلیم هیچ حسی نداره.دوسال پیش رفتم پیش دکتر بهم گفت که عوارض فینستراید هستش و به مرور زمان خودش رفع میشه .اما الان داغونم کرده.ازمایش دادم میزان LHوfsH هم دکتر بهم گفت نرماله تستسترون هم گفت نرماله اسپرم زنده 47میلیون دارم.اما اصلا میل جنسی ندارم ودستگاه تناسلیم حس نداره .ویتامین E400وزینک پلاس هم چندماه خوردم تقریبا خوب بود داشتم بهتر میشدم اما کل بدنم خارش گرفت و متوقفش کردم.تورو خدا کمکم کنید دکتر من چیکار کنم خیلی عصبی و داغون شدم دارم روانی میشم تورو بقران به دادم برسید اقای دکتر
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷( 1 هفته پیش)

      سلام

      اگر ویتامین E400وزینک پلاس موثر بوده به نظر من فارماتون شاید برایتان موثر باشد یک روز درمیان بخورید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
1.7 (33.33%) 3 رای

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید

آدرس مطب

آدرس مطب : تهران ، خ میرزای شیرازی , نرسیده به خ شهید بهشتی, کوچه شهدا , پلاک 22 , طبقه 4, واحد 20
کلیه حقوق مادی و معنوی برای دکتر محمد جباری محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
طراحی سایت پزشکی با همیارسیستم