لیست پرسش ها

آخرین ویرایش: 2019/09/22

درمان هورمونی - پرسش 165537

  • تصویر کاربر خزایی سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸( 1 ماه پیش) بیماری های پروستات
    با سلام اقای دکتر پدرم سال ۹۴ بدلیل مشکل پروستات با تشخیص دکترشون عمل جراحی پروستات با لیزر انجام دادن که بعد از ۲ سال دوباره مشکلات عود کرد که
    بنا به تشخیص دکترشون و نمونه برداری سرطان پروستات با گرید پیشرفته نشون داده و تحت درمان هورمون دیفرلین بودن که الان تزریق ماه قبلی تورم صورت و پاها دادن و انزیمهای کبدیشون بالا رفته و همچنین قند خونشون و بی حسی پاها که نمیتونن زیاد راه برن بنظر شما الان باید چیکار کرد ؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸( 1 ماه پیش)

      سلام

      مشکل پدرتان جدی تر از آنستکه بتوان در این چند کلامی که نوشتید توصیه ای داشت بهتره زیر نظر پزشک معالج شان روند درمانی را ادامه دهد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید

آدرس مطب

آدرس مطب : تهران ، خ میرزای شیرازی , نرسیده به خ شهید بهشتی, کوچه شهدا , پلاک 22 , طبقه 4, واحد 20
کلیه حقوق مادی و معنوی برای دکتر محمد جباری محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
شرکت طراحی سایت پزشکی و سئو همیار سیستم