لیست پرسش ها

آخرین ویرایش: ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

مشکلات مثانه - پرسش 137512

  • تصویر کاربر نرگس جمعه ۱۹ بهمن ۹۷( 2 ماه پیش) بیماری های مثانه
    سلام پدربزرگم دچار تومور مثانه از نوع بدخیم شده و دکتر براشون قرص یوریناسین و فینوپروست ۵ میلی رو تجویزکرده اما همزمان بامصرف این داروها دچار علایمی مثل گُرگرفتگی ،یبوست ،بی اشتهایی وتهوع شده البته این توضیح رو هم بدم که حدود ۸ماه قبل عمل پروستات رو انجام داده بود سوال من اینجاست که آیا این داروها میتونن عامل این مشکلات باشن یا باید مصرف دارو رو ادامه بدن ضمنا برای درمان مشکل تومور مثانه بااین اوصاف که۷۹ سالشون هم هست چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید ممنون از لطفتون
    1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری جمعه ۱۹ بهمن ۹۷( 2 ماه پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
5 (100%) 1 رای

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید

آدرس مطب

آدرس مطب : تهران ، خ میرزای شیرازی , نرسیده به خ شهید بهشتی, کوچه شهدا , پلاک 22 , طبقه 4, واحد 20
کلیه حقوق مادی و معنوی برای دکتر محمد جباری محفوظ می باشد . هر گونه کپی برداری با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
طراحی سایت پزشکی با همیارسیستم