به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

سنگ کلیه – پرسش 1683

 • تصویر کاربر باران دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۳( 9 سال پیش) تعداد بازدید: 266 بیماری های کلیه
  سلام من 7 ماهه باردارم.دیروز شدیدا درد داشتم درد از بالای شکمم تا پایین شکمم بود و قلبم هم درد گرفته بود تا 1.5ساعت درد ادامه داشت رفتم بیمارستان و سونو دادم گفتن سنگ کلیه 3 میلیمتر در کالیس میانی کلیه دارم.دکتر سونو گفت احتمالا یه سنگ هم دیگه بوده که دفع کردی.گفت این هنوز بالاست و بیاد پایین درد میاد.ولی خودم موقع دسشویی سنگی ندیدم.دیروز انقدر دردم زیاد بود که احساس کردم به بچه فشار زیادی اومد.راهی هست که تا این دوماه پایان حاملگیم سنگ دفع نشه و درد نیاد؟یا بهتره که دفع بشه؟برا بچه خطر نداره؟یا باعث زایمان زودرس نمیشه؟آیا آب زیاد بخورم؟چه راهکارهایی هست؟
  20روز قبل تب و لرز و اسهال و استفراغ داشتم.که خوب شدم.ممکنه به دلیل سنگ کلیه ام بوده؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۳( 9 سال پیش)
   سلام
   بهتره اقدامی نکنید و امیدوار باشید که سنگ حرکت نمی کند و در کل با توجه به کوچک بودن سایز سنگ ضرر جدی شما و جنینی را تهدید نمی کند اینکه سنگی از شما دفع شده است فقط یک حدس و گمان است و یقینی بر آن نیست. مشکل 20 روز قبل شما هم ربطی به سنگ ندارد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید