به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

زود انزالی – پرسش 234950

 • تصویر کاربر مصطفی چهارشنبه ۳۱ شهریور ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 246 زود انزالی
  سلام خسته نباشید من ده ساله ازدواج کردم از اول زود انزالی داشتم ولی دفعات سکسم رو زیاد میکردم یکم بهتر میشد ن زیاد البته .من توی طول سال کلا بعضی وقتا رابطه شروع نشده ارضا میشم بعد هیچ کدوم از این قرص های تاخیری روی من تاثیر نداشته که دیگه بی خیالش شدم خیلی وقته استفاده نمیکنم . دیگه کلا ناامید شدم از خودم.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری دوشنبه ۲۹ شهریور ۰( 1 سال پیش)

   سلام
   معمولا دوز دارو را بالا ببرید اثر می کند. دقیقا چه قرصی با چه دوزی و چند ساعت قبل از رابطه استفاده کرده اید؟

  2. تصویر کاربر مصطفی دوشنبه ۲۹ شهریور ۰( 1 سال پیش)
   من تا حالا دکتر نرفتم و دارو دکتری تجویز نکرده منظورم همین تاخیری های عطاری و وی اگرا فقط مصرف کردم شما بهترین دارویی که پیشنهاد میکنید مصرف کنم چیه؟
  3. تصویر کاربر دکتر محمد جباری چهارشنبه ۳۱ شهریور ۰( 1 سال پیش)

   سلام زودانزالی درمان قطعی و دائمی ندارد و فقط با داروها می توان آن را کنترل کرد یعنی وقتی که دارو استفاده می کنید مدت زمان وقوع انزال را طولانی کرد اما نمی توان این بیماری را تا آخر عمر ریشه کن کرد. مثل بیحس کننده های موضعی و قرص هایی مثل پاروکستین 20 میلی یا سرترالین 50 میلی( بصورت مصرف دائمی و روزانه یک عدد یا استفاده بصورت 6 ساعت قبل از نزدیکی)، یا قرص داپوکستین 30 یا 60 میلی گرمی 1 تا 3 ساعت قبل از نزدیکی. بدیهی است تا زمانی که دارو مصرف می کنید موثر است و با قطع دارو مشکل مجددا ظاهر می شود. اسپری لیدوکائین 10 درصد یا کرم زایلا-پی داروهای موضعی برای کنترل زودانزالی هستند 20 تا 25 دقیقه قبل از مقاربت و حتی قبل از سفت شدن آلت به کلاهک آلت و زیر آن و یا کلاهک به اضافه نیمه انتهایی آلت یا تمام آلت بزنید(بر حسب شدت زود انزالی و میزان سفتی آلت). حتما بعد از احساس بی حسی و قبل از شروع روابط جنسی آلت خود را بشورید. اگر با زدن بیحس کننده ی موضعی آلت نعوظ و سفتی خود را از دست می دهد می توانید از نصف قرص سیلدنافیل 50 میلی یک ساعت قبل از رابطه نیز استفاده کنید. از قرص ترامادول هم یک ساعت قبل از رابطه می توان استفاده کرد ولی استفاده از این قرص خطر اعتیاد در آینده را دارد و بهتر است به عنوان آخرین روش و در صورت عدم پاسخ به دیگر روش های درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید