به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمد جباری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری خوش آمدید.

به اطلاع می رسانیم که سیستم پرسش و پاسخ در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه غیرفعال است. لطفا برای ثبت سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه اقدام فرمایید.

شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش و پاسخ از دکتر دیگر بیماران سوالات شایع را کلیک کنید.

نازک و ضعیف شدن پوست آلت – پرسش 176630

 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۲ اردیبهشت ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 5920 آلت تناسلی
  حدود 2 سالی هست که دچار مشکل پوستی در ناحیه تناسلی شده ام ! به مدت تقریبا بیش از 4 هفته، الت تناسلی را به صورت خشک با دست ماساژ می دادم ! و بعدش از ژل ایموشن مشکی برای بزرگ کردن آلت استفاده می کردم ! بعد از گذشت مدتی و انجام این کار، آلتم به شدت خشکه زد حتی در سر آلت ، این کار رو متوقف کردم و برای درمان خشکی شدید از پماد آد استفاده کردم خشکی برطرف شد ولی متوجه شدم پوست آلتم به شدت نازک شده که حتی سر آلت با برخورد با لباس زیر دچار زخم وخونریزی میشد ، و بعد هم مشکل پوسته پوسته شدن سر آلت ، با مراقبت مثلا استفاده از شامپو بچه و استفاده از پماد آ چشمی بعد حمام تا حدودی بهتر شد . ولی روند پوسته شدن همچنان بعد از 2 سال ادامه دارد و معمولا بعد از حمام و هنگام نعوظ بیشتر میشود .
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۲ اردیبهشت ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام
   البته من این سوال رو یکبار پاسخ داده ام. متاسفانه پوست آسیب شدیدی دیده و بعید بحالت عادی برگردد. توصیه ی کنم برای شستن از صابون گلیسرین استفاده کنید و باری چرب و مرطوب نگهداشتن از کرم اوسرین استفاده کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
5/5 – (2 امتیاز)

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید

کلیک کنید